PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از Remote Desktop

aminmousavi86
28-11-2005, 23:35
با سلام
براي استفاده از Remote Desktop بايد از يك IP استفاده كرد و لازمه آن از راه معمولي اتصال به اينترنت است. آيا راهي براي تخصيص IP بدون اتصال به اينترنت وجود دارد؟ لطفآ مرا راهنمايي كنيد.

رويا خانوم
15-12-2005, 13:19
با سلام
در شبکه های محلی ip ها يي وجود دارد كه براي كاربرد عمومي مي باشند. و بصورت*.*. 192.168 يا *.*. 20.172 , ... مي باشد.
شما براي اينكه بتوانيد از Remote Desktop استفاده كنيد مي بايست شماره ip دستگاههاي داخل شبكه را از يك رنج قرار دهيد به طور مثال ip دستگاه خودتان را 192.168.0.1 و بقيه را 2 و 3 و ... ( بستگي به تعداد دستگاه دارد) بدهيد. اگر 5 دستگاه داريد بقيه ip ها به ترتيب 192.168.0.2 الي 192.168.0.5 شوند.
اگر نامفهوم بود بگيد تا بيشتر توضيح بدم.

aminmousavi86
16-12-2005, 16:32
سلام
دستت درد نكنه. ولي مطماني به همين سادگيه؟! در ضمن Ip مربوط به دستگاهم رو کجا وارد کنم؟ تازه این طور که شما میگید این Ip محلیه پس چطور بدون استفاده از اینترنت میتونه یه Ip دیگه رو پیدا کنه؟ لطفآ بیشتر توضیح بدید.

رويا خانوم
21-12-2005, 14:21
قبل از هر توضيحي...بگو ببينم مي خواي چه كار كني؟ يعني كارتو توضيح بده و بگو مي خواي از remote Desktop تو شبكه داخلي استفاده كني و يا شبكه راه دور( مثلا اينترنت يا اينترانت).
براي چه كاري مي خواي استفاده كني( البته فضولي نباشه؟)

* SadeGh *
31-12-2005, 09:36
سلام

ببخشيد رويا خانوم اگر بخواهيم در شبكه داخلي استفاده كنيم بايد چه كنيم....

با تشكر

aliarc2003
31-12-2005, 21:51
با سلام
شما اگر بخواهيد از راه دور استفاده كنيد بايد از طريق اينترنت انجام بشه. اما اگر بخواهيد از طريق LAN يا Wire less اين كار را انجام بدهيد نيازي به اينترنت نيست و با همان IP مي توانيد از Remote Desktop استفاده كنيد.

* SadeGh *
01-01-2006, 08:06
سلام
لطف مي كنيد بيشتر توضيح بدهيد
چون اي پي كه مي دم بعد از يه كم فكر كردن مي گه كه ديسكانكت فرام سرور

با تشكر

metycpu
04-06-2006, 00:23
رويا خانوم خاهش ميكنم ادامه بده!
اين براي من ضروريه!من ميخوام با اينترنت به يه pc ديگه connect بشم.ميشه مفصلا توضيح بدي؟
واقعا ازت ممنونم

MaFia
04-06-2006, 00:25
رويا خانوم خاهش ميكنم ادامه بده!
اين براي من ضروريه!من ميخوام با اينترنت به يه pc ديگه connect بشم.ميشه مفصلا توضيح بدي؟
واقعا ازت ممنونم

اول توضيح بدين پي سي ديگه شبكه هست يا يه پي سي كه به نت وصل هست ؟ يا اصلا هيچ كدوم؟

metycpu
04-06-2006, 10:17
من ميخوام مال طرف رو گير بيارم و در قسمت remote و البته بعد از تنظيمات لازم system هاي طرفين و با مجوز system ميزبان ،desktop اون رو داشته باشم.
من از يك pc در تهران قصد اتصال به system ي در سمنان را دارم كه داعم يه اينترنت وصله و اگه اشتباه نكنم شبكه lan هست.

ممنون

mgholami
06-06-2006, 11:39
من ميخوام مال طرف رو گير بيارم و در قسمت remote و البته بعد از تنظيمات لازم system هاي طرفين و با مجوز system ميزبان ،desktop اون رو داشته باشم.
من از يك pc در تهران قصد اتصال به system ي در سمنان را دارم كه داعم يه اينترنت وصله و اگه اشتباه نكنم شبكه lan هست.

ممنون
توضيحات شما خيلي ناقصه دقيقا بگيد كه آن چه طور به اينترنت وصل ميشه از پشت firewall هستش يا نه مستقيم به اينترنت وصل مي شه يا با واسطه توي lan

metycpu
06-06-2006, 14:09
دوست عزيز محيط يه دانشگاهه!همين...
از پشت firewall يعني چي؟؟!!
يه شبكه lan سرور اينترنت ميگيره و ...هر موقع هم كه روشن بشه connect ميشه!
در ضمن من وقتي remote رو با دوستم امتحان كردم، چرا سيستم اون log off شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا كمك!!
در ضمن ! براي كار با radmin ،طرف مقابل ما هم بايد radmin داشته باشه؟

ممنون ميشم كمكم كنيد