PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: محافظت از لپ تاپ ، اقدامات و سوالات بعد از خريد

صفحه ها : 1 2 [3]

Mr.Mazmamfi
18-03-2011, 23:53
سلام دوستان
حدود سه ماه است که لپ تاپ 5741 ایسر با گارانتی الماس خریدم.اخیرا وقتی باطری لپ تاپم را شارژ می کنم بیشتر از 86 در صد شارژ نمی شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و چراغ شارژ آن آبی نمی شود و نارنجی باقی می ماند .
این کار را هم با خاموش بودن لپ تاپ امتحان کردم و هم با روشن بودنش از 86 در صد بیشتر شارژ نشد.دیشب هم حدود 8 ساعت در شارژ بود که فرقی نکرد.
این 86 درصد شارژ به صورت نرمال کار می دهد و سریع خالی نمی کند.علت چیست ؟ آیا باطری خراب شده است؟
آیا باطری هم شامل گارانتی 1 ساله لپ تاپ می شود؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
من 5742 دارم با گارنتی سازگار
باتری رو حدود 6 ماه گارانتی میکنه(الماس رو نمیدونم)
ولی 100% ببرش گارنتی

matinshangool
24-03-2011, 22:54
سلام
حدود 10 روزی میشه که HP probook 4520 گرفتم، دوستم گفته بود که باطری رو در بیارم و از از برق مستقیم استفاده کنم، منم دیشب حواسم نبود، وقتی که لپ تاپ به برق بود باطری رو در آوردم اما لپ ناپ خاموش بود.
بعد روشن کردم و کار کردم و هیچ مشکلی نداشتم، اما الان که روشن می کنم گاهی وقتها خطای keyboard interface eror میده! بعضی وقتها میده بعضی وقتها هم نمیده!
به نظرتون از چی می تونه باشه؟
ویندوز هم عوض کردم، bios رو ریست کردم به حالت کارخونه اما باز هم درست نشد.

alixmans
26-03-2011, 15:32
سلام
من حدود يك سال پيش يه dell studio 1557 خريدم كه خيلي خيلي كم از باتريش استفاده ميكردم....
حالا بعد از يك سال باتريش بجاي 4 ساعت شارج نگه داشتن نيم ساعت شارج نگه ميداره!!!!!!!!
باتري هم ژاپني و 9 سلولي هست و توي اين 1 سال فقط 7 يا 8 بار از باتري استفاده كردم........
حالا چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترو قران كمكم كنيد.......................................... ......
مرسي

moas
06-04-2011, 00:20
سلام
من حدود يك سال پيش يه dell studio 1557 خريدم كه خيلي خيلي كم از باتريش استفاده ميكردم....
حالا بعد از يك سال باتريش بجاي 4 ساعت شارج نگه داشتن نيم ساعت شارج نگه ميداره!!!!!!!!
باتري هم ژاپني و 9 سلولي هست و توي اين 1 سال فقط 7 يا 8 بار از باتري استفاده كردم........
حالا چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترو قران كمكم كنيد.......................................... ......
مرسي
به پیشنهاد من عمل کنین شاید بهتر شد
باتری همیشه باید روی دستگاه باشه و متص به برق
هروقت که میخواین از لپ تاپ استفاده کنین باید برق رو وصل کنین
و برای اینکه عمر باتری کم نشه باید تنظیمات باتری رو طوری قرار بدین که شارژ را زیر 100% نگه داره

hamed87
07-04-2011, 11:02
سلام بر همه دوستان
من یک وایو مدل VPC z127gx خریداری کردم و تو سایت های مختلف سونی گشتم این مدل رو در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که مربوط به سونی آمریکا هست .
حال من میخواهم لپ تاپم را product registration بکنم ولیکن چون این لپ تاپ مربوط به USA هست شهر و ایالت و شماره تلفن و zip code و ... مربوط به امریکا رو می خواهد !!!!!!!!!!!
آیا ممکن است که مرا در نحوه regidtration لپ تاپم راهنمایی کنید و لینک مربوطه را به من بدهید ؟

hamed87
07-04-2011, 14:28
یک سوال دیگر
امروز در مورد برنامه LoJack مطالعه کردم ( برنامه ضد سرقت لپ تاپ ) که محل لپ تاپ رو در هر بار آنلاین شدن مشخص می کنه قیمت اون 59 $ هیست کسی کرک شده این برنامه رو سراغ داره ؟

moas
07-04-2011, 17:46
سلام بر همه دوستان
من یک وایو مدل VPC z127gx خریداری کردم و تو سایت های مختلف سونی گشتم این مدل رو در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حال من میخواهم لپ تاپم را product registration بکنم ولیکن چون این لپ تاپ مربوط به USA هست شهر و ایالت و شماره تلفن و zip code و ... مربوط به امریکا رو می خواهد !!!!!!!!!!!
آیا ممکن است که مرا در نحوه regidtration لپ تاپم راهنمایی کنید و لینک مربوطه را به من بدهید ؟
من این مدلو ندارم ولی برای رجیستر باید از برنامه ای که خود لپ تاپ پیشنهاد میده استفاده کنین

piroooz
08-04-2011, 18:49
سلام بر همه دوستان
نیازی به این کار نیست دوست من ...
با توجه به اینکه ما تحریم هستیم شما رجیستر هم که بکنید نمیتونید از خدمات بعد از فروشش استفاده کنید ...
مگه اینکه آدرس جایی دیگه مثل دبی را بدید

JOOYAND
10-06-2011, 17:17
---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

سلام بر همه دوستان

عدد 1234567 را امتحان کن و اگر جواب نداد 8 را هم اضافه بکن که جواب میدهد. من وایو sr دارم وشهریور گذشته رچیسترش هم کردم. البته به قول دوستمان نمیتوانیم از پشتیبانی تلفنی استفاده کنیم که با توجه به دوستان ایرانی نیازی نیست . اما به نظر من حتما رحیسترش بکن . من که در رچیسترش مشکل نداشتم با اینکه مال من ساخت امریکا است:20:

mdmdm
12-12-2012, 20:19
سلام من این لب تاب رو یک هفته پیش خریدمLenovo think pad E530 CsG فقط یک سوال تازگی متوجه شدم که شارژ رو روی 86 درصد به بعد دیگه وقتی شارژر وصله قطع میکنه و مینویسه available(plugged in , not charging (تا 86 درصد شارژ میکنه و به بعد نه)دو روز اول که ویندوز7 روش بود اینطور نبود و تا 100 درصد شارژ میکرد این مشکلی است یا نه از امکانات ویندوز 8 ته ضمنا من قبل از نصب ویندوز 8 بایوس رو که نسخه 1.14 بود فکر کنم به 2.7 آبدیت کردم (البته با فایلی که از خود سایت شرکت سازنده گرفته بودم و از طریق ویندوز). کلا راهنمایی ام کنید ببینم مشکلی برای باطری پیش اومده یا ..........

nadia83
06-02-2014, 13:22
من یک نوت بوک
dell xps 1530
دارم که 4 سال مداوم با آن کار کرده ام و اصلا خراب نشد. تنها سال اول کانکتور تصویر صفحه قطع شده بود که زمانی که برای تعمییر به شرکت فروشنده دادم گفتن مادربردش را خراب کردند و مجددا برایم مادربرد نصب کردند
جدیدا بعد از گذشت 4 سال از این اتفاق چیپ گرافیکی لب تاب دچار مشکل شد و وقتی برای تعمییر دادم برایم یک چیپ دیگر نصب کردند اما بعد از حدود یک هفته تصویر دچار اختلال شد و مدام فریز میشد
الان 14 روز هست که لب تاب را برای تعمییر سپرده ام و امروز به من خبر دادند مادر برد خراب بوده!
سئوال من این هست که آیا این خرابی به دلیل حرفه ای نبودن تعمییرکاربوده یا ایراد در برد از قبل وجود داشته
ضمنا قبل از سپردن لب تاب - سیستم را توسط خود لب تاپ چک کردم و همه چیز اوکی بود و ایرادی نداشت
با توجه به این که هزینه برد را از من درخواست کرده اند احساس می کنم ایراد اصلی اصلا به برد ارتباطی نداشته. لطفا شما مرا راهنمایی بفرمایید

bijandarbari
06-02-2014, 13:30
من یک نوت بوک
dell xps 1530
دارم که 4 سال مداوم با آن کار کرده ام و اصلا خراب نشد. تنها سال اول کانکتور تصویر صفحه قطع شده بود که زمانی که برای تعمییر به شرکت فروشنده دادم گفتن مادربردش را خراب کردند و مجددا برایم مادربرد نصب کردند
جدیدا بعد از گذشت 4 سال از این اتفاق چیپ گرافیکی لب تاب دچار مشکل شد و وقتی برای تعمییر دادم برایم یک چیپ دیگر نصب کردند اما بعد از حدود یک هفته تصویر دچار اختلال شد و مدام فریز میشد
الان 14 روز هست که لب تاب را برای تعمییر سپرده ام و امروز به من خبر دادند مادر برد خراب بوده!
سئوال من این هست که آیا این خرابی به دلیل حرفه ای نبودن تعمییرکاربوده یا ایراد در برد از قبل وجود داشته
ضمنا قبل از سپردن لب تاب - سیستم را توسط خود لب تاپ چک کردم و همه چیز اوکی بود و ایرادی نداشت
با توجه به این که هزینه برد را از من درخواست کرده اند احساس می کنم ایراد اصلی اصلا به برد ارتباطی نداشته. لطفا شما مرا راهنمایی بفرمایید

علت اصلی خرابی چیپ گرافیک گرم کردن لپ تاپ هستش.
اگه بعد از تعویض چیپ تا 1 ماه اول مشکل داشتین میتونه مشکل تعمیر نامناسب باشه.
ولی اگه بعد از یک ماه دوباره ایینطوری میشه باید یه فکری به حال گرم کردن لپ تاپ بکنین.

nadia83
06-02-2014, 13:37
علت اصلی خرابی چیپ گرافیک گرم کردن لپ تاپ هستش.
اگه بعد از تعویض چیپ تا 1 ماه اول مشکل داشتین میتونه مشکل تعمیر نامناسب باشه.
ولی اگه بعد از یک ماه دوباره ایینطوری میشه باید یه فکری به حال گرم کردن لپ تاپ بکنین.

ممنون از پاسختون
دقیقا بعد از 10 روز دوباره تصویر ایراد پیدا کرد
و من دادم دوباره عوضش کنن
این دفعه گفتن مادر بردش ایراد داشته

Esfand_Boy
06-02-2014, 22:09
به نام خدا. دوستان من دارم اولین پیغامم رو در اولین شب ثبت نامم ثبت می کنم.امیدوارم اینجا به من خوش بگذزه!!!:n16:
من ی لپ تاپ فوجیتسو دارم که هر وقت بدونم مدت زیادی مثلا 24 ساعت قراره روشن بمونه و دانلود کنه، باطریش رو در میارم و از شارژرش استفاده می کنم. الانم با گذشت 3 سال باطریش آخ نگفته!!!

hamidreza2010
06-02-2014, 22:21
به نام خدا. دوستان من دارم اولین پیغامم رو در اولین شب ثبت نامم ثبت می کنم.امیدوارم اینجا به من خوش بگذزه!!!:n16:
من ی لپ تاپ فوجیتسو دارم که هر وقت بدونم مدت زیادی مثلا 24 ساعت قراره روشن بمونه و دانلود کنه، باطریش رو در میارم و از شارژرش استفاده می کنم. الانم با گذشت 3 سال باطریش آخ نگفته!!!

سلام
خوش اومدید !!!
اوکی ، ققط حواستون باشه هر چند وقت یکبار از باتریتون استفاده کنید که ، باتری خراب نشه
بعد اینکه وقتی باتری رو درآوردید از اتصال مناسب برق به لپ تاپ مطمئن بشید چون اگه برق بره یا هر دلیلی نوسان داشته باشه ، فشار خیلی زیادی به لپ تاپ وارد میشه

Esfand_Boy
06-02-2014, 22:23
عالی بود. از خودم راضی ام.