PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه ویروس یا تروجان عجیب !

ahmads
09-06-2008, 13:17
سلام دوستان

من چند وقته سیتمم به یه ویروس یا شاید هم تروجان آلوده شده !

وقتی وارد ویندوز میشم مینویسه البته قبل از صفحه Welcome : روز قیامت ! البته به انگلیسی - Day of judgment

بعدش وقتی ویندوز اجرا میشه یه متنی نشون میده که فکر کنم از قرآن باشه ! تو یه کادر !

آنتی ویروسم هم Avast 4.7 pro هسن البته بدون آپدیت ! حالا بدجوری گیر کردم ! البته آنتی ویروس میگه اسمش horse هست ولی پاک نمیکنه چون لیسانس نداره ! منم از ناراحتی زدم پاکش کردم !

لطفا یکی راهنمایی کنه ! راستی شاید اون تروجانی که آنتی ویروس میگه همونی نباشه که اون مشکلات رو درست کرده چون سیستمم کلا ویروس و تروجان و ... زیاد داره !

ممنون میشم راهنمایی کنید ! چون خیلی لازم دارم پاکشن کنم !:11:

mahdi7610
09-06-2008, 20:33
سلام دوستان

من چند وقته سیتمم به یه ویروس یا شاید هم تروجان آلوده شده !

وقتی وارد ویندوز میشم مینویسه البته قبل از صفحه Welcome : روز قیامت ! البته به انگلیسی - Day of judgment

بعدش وقتی ویندوز اجرا میشه یه متنی نشون میده که فکر کنم از قرآن باشه ! تو یه کادر !

آنتی ویروسم هم Avast 4.7 pro هسن البته بدون آپدیت ! حالا بدجوری گیر کردم ! البته آنتی ویروس میگه اسمش horse هست ولی پاک نمیکنه چون لیسانس نداره ! منم از ناراحتی زدم پاکش کردم !

لطفا یکی راهنمایی کنه ! راستی شاید اون تروجانی که آنتی ویروس میگه همونی نباشه که اون مشکلات رو درست کرده چون سیستمم کلا ویروس و تروجان و ... زیاد داره !

ممنون میشم راهنمایی کنید ! چون خیلی لازم دارم پاکشن کنم !:11:
سلام دوست عزیز

به ادرس زیر رجوع کنید در موردش توضیح داده شده .
از بین بردن این ویروس یه کم مشکل هستش . فقط جزئیاتی که گفته شده را باید با دقت انجام بدی .
همه کسایی که به این ویروس دچار شده بودن با روشهای گفته شده تونستن این ویروس را به طور کامل از بین ببرند .

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط اگه قراره انتی ویروسی برای این ویروس استفاده کنید من سمانتک را بهتون پیشنهاد می کنم چون اولین انتی ویروسی بود که این ویروس را تشخیص داد .

ahmads
13-06-2008, 15:14
خیلی ممنون دوست عزیز

آخرش تونستم با Avir پاکش کنم چون فقط تو Safe Mode اون رو میشد نصب کرد !

ولی اینقدر سوره های قرآن و آیه های قرآن توش خوندم که فکر کنم تا وقتی که پاک شد قرآن رو ختم کرده بودم ! اونم انگلیسیش !

ولی نفهمیدم که چرا نویسندش این کار رو کرده بود ؟

seied-taher
14-06-2008, 17:47
ویروس جالبی بیده ...
برام میفرستیش؟