PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در باره Dvd و پسوند Mov

Ebisoft=2
09-06-2008, 00:30
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.:42:

من یه مشکلی با DVD وپسوند MOV دارم.

من یه دوربین فیلمبرداری دیجیتال (از اونای که هارد دارن) دارم و یه لپ تاپ با ویندوز VISTA حالا مشکل من چیه:

من فیلمهارو از رو دوربین میریزم رو کامپیوتر بعد اونارو تو Windows Movie maker ادیت میکنم ( البته فقط در حد چندتا افکت ساده و یه تایتل نا قابل) بعد اونارو کانورت میکنم بعد وقتی میخوام با DVD Maker اونو رایت کنم ارور میده.

در ضمن با Ulead 11 هم سعی کردم ولی ارور زیرو داد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در کل بگم تو رایت یه DVD با فرمت ویدئو موندم :24: ( فقط فحش ندین :31:).

Javad_Ed
09-06-2008, 13:36
سلام خوش امدین
فحش چرا ؟؟؟؟این حرف ها چیه!!
برای اخطار یولید این پست رو بخونید شاید درست بشه:

بعد از ادیت فیلمتون رو با فرمت mpeg 2 خروجی بگیرید
ساده ترین راهش استفاده از nero هست قسمت make dvd video...
یا نرم افزار ulead dvd movie factory
راحت میتونید dvd بهمراه منو بسازید..
سوالی بود بپرسین
در خدمت حاضریم...

shahroozvaz
09-06-2008, 14:42
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.:42:

من یه مشکلی با DVD وپسوند MOV دارم.

من یه دوربین فیلمبرداری دیجیتال (از اونای که هارد دارن) دارم و یه لپ تاپ با ویندوز VISTA حالا مشکل من چیه:

من فیلمهارو از رو دوربین میریزم رو کامپیوتر بعد اونارو تو Windows Movie maker ادیت میکنم ( البته فقط در حد چندتا افکت ساده و یه تایتل نا قابل) بعد اونارو کانورت میکنم بعد وقتی میخوام با DVD Maker اونو رایت کنم ارور میده.

در ضمن با Ulead 11 هم سعی کردم ولی ارور زیرو داد:

در کل بگم تو رایت یه DVD با فرمت ویدئو موندم :24: ( فقط فحش ندین :31:).

دوست خوب ، جواد عزیز پاسخ کاملی به سئوال شما داده و نیازی به توضیح بیشتر نیست ... فقط به عنوان یک پیشنهاد تکمیلی :

من سالهاست که بنا به دلایل کاری از کانوتورهای مختلف استفاده می کنم و به نظر من بهترین کانورتور که به صورت نرم افزاری فرمت ها رو بهم تبدیل می کنه با بهترین رنگ و کم ترین افت ، TMPGEncoder xpress است که من خودم از ورژن 4 اون استفاده می کنم ... و برای ساخت دی وی دی هم از نرم افزار
TMPGEnc DVD Author 3 چون بدون رندر مجدد و با بهترین کیفیت فایل mpge2 رو به دی وی دی تبدیل می کنه

موفق باشی

Ebisoft=2
10-06-2008, 22:43
دوست خوب ، جواد عزیز پاسخ کاملی به سئوال شما داده و نیازی به توضیح بیشتر نیست ... فقط به عنوان یک پیشنهاد تکمیلی :

من سالهاست که بنا به دلایل کاری از کانوتورهای مختلف استفاده می کنم و به نظر من بهترین کانورتور که به صورت نرم افزاری فرمت ها رو بهم تبدیل می کنه با بهترین رنگ و کم ترین افت ، TMPGEncoder xpress است که من خودم از ورژن 4 اون استفاده می کنم ... و برای ساخت دی وی دی هم از نرم افزار
TMPGEnc DVD Author 3 چون بدون رندر مجدد و با بهترین کیفیت فایل mpge2 رو به دی وی دی تبدیل می کنه

موفق باشی

آقا یون خیلی ممنون ، دست شما درد نکنه.
فکر نمی کردم انقدر کامل جواب بدین بازم ممنونم.

فقط یه سوال دیگه : آیا بین DVDهای خامی که تو بازار موجوده فرقی وجود داره ، چون من تا حالا 4 بار خواستم رو DVD خام Princo رایت کنم ولی همشون سوختن ولی 2 بار رو LG راحت رایت کردم در ضمن همشونم 4.7 گیگ بودن.
نظرتون چیه؟

Javad_Ed
10-06-2008, 23:58
آقا یون خیلی ممنون ، دست شما درد نکنه.
فکر نمی کردم انقدر کامل جواب بدین بازم ممنونم.

فقط یه سوال دیگه : آیا بین DVDهای خامی که تو بازار موجوده فرقی وجود داره ، چون من تا حالا 4 بار خواستم رو DVD خام Princo رایت کنم ولی همشون سوختن ولی 2 بار رو LG راحت رایت کردم در ضمن همشونم 4.7 گیگ بودن.
نظرتون چیه؟
بابا همشون تقلبین!
2 نوع پرینکو داریم اونی که نوشته ی روش سیاهه فکر کنم تقلبی هست
ولی بهترین برند موجود T_Gate هست 50 تایی نه
10 تایی هاش
به سرت رایت هم بستگی داره
مثلا ایمیج باشه من 8 میزارم نمیسوزه
ولی دیتا تا حالا چند بار روی 8 سوزوندم!!

Ebisoft=2
11-06-2008, 15:21
بابا همشون تقلبین!
2 نوع پرینکو داریم اونی که نوشته ی روش سیاهه فکر کنم تقلبی هست
ولی بهترین برند موجود T_Gate هست 50 تایی نه
10 تایی هاش
به سرت رایت هم بستگی داره
مثلا ایمیج باشه من 8 میزارم نمیسوزه
ولی دیتا تا حالا چند بار روی 8 سوزوندم!!

دست شما درد نکنه خیلی ممنون.:10:

یه سوال دیگه (ببخشید ، گوش مفت گیر اوردم هی سوال میکنم):11:

من وقتی ویدئو رو DVD رایت میکنم (با سرعت 4) حدود 3 ساعت طول میکشه (حجم ویدئو ها هم حدود 4 گیگ هستش) آیا این طبیعیه؟ البته با لپ تاپ ، سرعت رایتر هم 8x هست.:13:

Javad_Ed
11-06-2008, 18:26

من وقتی ویدئو رو DVD رایت میکنم (با سرعت 4) حدود 3 ساعت طول میکشه (حجم ویدئو ها هم حدود 4 گیگ هستش) آیا این طبیعیه؟ البته با لپ تاپ ، سرعت رایتر هم 8x هست.:13:
احتمال قریب به یقین شما از فرمتی استفاده میکنید که باید اول تبدیل بشه بعد وهمچنین زمان با ساخت منو...
با چه برنامه ای؟

shahroozvaz
11-06-2008, 20:34

دوست خوب ، جواد عزیز کاملا درست میگه ... شما موقع اکسپورت گرفتن از فرمت استاندارد دی وی دی استفاده نمی کنید .. وگرنه حداکثر زمان رایت با سرعتی که گفتتید در حدود 8 دقیقه است ... در خروجی گرفتن از نرم افزارتون باید دقت بیشتری کنید

موفق باشید

Ebisoft=2
12-06-2008, 22:57
دوست خوب ، جواد عزیز کاملا درست میگه ... شما موقع اکسپورت گرفتن از فرمت استاندارد دی وی دی استفاده نمی کنید .. وگرنه حداکثر زمان رایت با سرعتی که گفتتید در حدود 8 دقیقه است ... در خروجی گرفتن از نرم افزارتون باید دقت بیشتری کنید

موفق باشید

ایول دمتون گرم.

من مستقیمن از دوربین رو کامپیوتر با فرمت MOV کپی میکنم.
از نرم افزار DVD maker خوده Vista استفاده میکنم.

به چه فرمتی تبدیل کنم.
راستی برای تبدیل فرمت های مختلف من از Ulid video استفاده میکنم.

ولی در کل به چه فرمتی تبدیل کنم اگه نرم افزار پر سرعتی میشناسید معرفی کنید.

خیلی ممنون.

Javad_Ed
12-06-2008, 23:31
ایول دمتون گرم.

من مستقیمن از دوربین رو کامپیوتر با فرمت MOV کپی میکنم.
از نرم افزار DVD maker خوده Vista استفاده میکنم.

به چه فرمتی تبدیل کنم.
راستی برای تبدیل فرمت های مختلف من از Ulid video استفاده میکنم.

ولی در کل به چه فرمتی تبدیل کنم اگه نرم افزار پر سرعتی میشناسید معرفی کنید.

خیلی ممنون.
سلام
به mpeg 2 باید تبدیل کنی...
من خودم canopus procoder رو برای تبدیل ترجیح میدم ولی کلا از هر کانورتری هم میتونید استفاده کنید

Ebisoft=2
12-06-2008, 23:36
دست شما درد نکنه خیلی ممنون.

الآن دیگه کاملا توجیح شدم.

بازم تشکر میکنم هم از شما آقا جواد و هم آقا شهروز.

باتشکر.
راستی به نظر من قسمت میکس و مونتاژ بهترین و پاسخگو ترین قسمت این انجمن هست.