PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوی ترین برنامه برای جلوگیری از هک شدن

faded
08-06-2008, 20:42
سلام
لطفا قوی ترین برنامه یا برنامه هایی رو که برای جلوگیری از هک وجود داره بگید
ممنون

rsh
08-06-2008, 21:01
کلا برای اینکه هک نشی باید روی سیستمت فایروال داشته باشی
زمانی شما هک میشید که یا یکی از پورتهای سیستمت باز باشه یا اینکه ویروسی یا دچار اسپایور شی
برای بستن پورتها خوب فایروال لازمه که من زون الارم پرو رو پیشنهاد میدم هم اسپایور قدرتمندی داره هم فایروالش عالی هست
در مورد انتی ویروس هم کاسپر خوبه
البته میتونی از کاسپر اینترنت سیکورتی هم استفاده کنی
البته من یک نسخه از کاسپر رو دیدم که انتی هک بود فقط
البته اگه منظورتون از هک شدن تو یاهو هست تنها راهش نگرفتن فایل تو یاهو هست الان دیگه امکان هک شدن تو چت با اخرین ورژن مسنجر ها خیلی سخته و نمیشه هک کرد

milad_badboy
08-06-2008, 22:22
يه ويندوز جديد نصب كن با تمام نرم افزار هاي كامل و آنتي ويروس بعد برنامه ديپ فريز رو نصب كن و براي هميشه با هك شدن و ويروس و افت سرعت سيستم خداحافظي كن

faded
09-06-2008, 23:04
از هر دو دوست عزیز ممنون
من هر وقت زون الارم نصب میکنم چنان سرعت کل سیستمم رو پایین میاره که یا مجبور میشم به سختی حذفش کنم یا حتی یه بار مجبور شدم ویندوز عوض کنم
کلا من وقتی روی سیستمم ضد و یروس و این جور چیزا نصب میکنم سیستمم سرعتش خیلی کم میشه
چیکار ش کنم؟

saeid_panah
10-06-2008, 19:57
Kis 8 دواي دردته !

rsh
10-06-2008, 22:24
دوست عزیز زون الارم و یا هر سیستم امنیتی دیگه بلاخره قسمتی از منابع سیستم رو میگیره و سرعت خوب میاد پایین البته قبول دارم زون الارم زیادی سرعتو رو میاره پایین
اگه دلت خواست خوب نود32 رو نصب کن البته نسخه اینترنت سیکورتیشو که لا اقل نسبت به بقیه رم کمتری رو اشغال میکنه
من برنامه دیپ فریز رو نمیپسندم بیشتر به درد کافی نت ها میخوره چون این برنامه طوری هست که کلا هر چیزی تو کامپوتر ذخیره کنی حذفش میکنه البته ممکنه سیستمت قدیمی باشه واسه همینه که با نصب برنامه های امنیتی سرعت میاد پایین
به نظرم بهترین کار اینه چون رم ارزونه یک رم یک گیگ هم بخر حول ور 25 تومانه اینجوری سرعت سیستمت بیشتر میشه

faded
11-06-2008, 20:31
ممنون از همه

faded
11-06-2008, 21:57
همون طوری هم که دوستان میدونن الان یه سی دی های همه جا ی اینترنت تبلیغ میکنن که به وسیله اون هک میکنن یا
تمام فایل های داخل سیستم کسی رو به بینن و متوجه تمام کارهاش بشن؟
این سی دی ها چند درصد واقعی هستند و اگر کسی (مثلا من) توسط اونها هک شده باشه
از کدوم برنامه باید استفاده کنه؟
و این برنامه های معمولی مثل زون الارم و....جواب گوی اینها هستند یا نه؟

rsh
11-06-2008, 22:42
همون طوری هم که دوستان میدونن الان یه سی دی های همه جا ی اینترنت تبلیغ میکنن که به وسیله اون هک میکنن یا
تمام فایل های داخل سیستم کسی رو به بینن و متوجه تمام کارهاش بشن؟
این سی دی ها چند درصد واقعی هستند و اگر کسی (مثلا من) توسط اونها هک شده باشه
از کدوم برنامه باید استفاده کنه؟
و این برنامه های معمولی مثل زون الارم و....جواب گوی اینها هستند یا نه؟
اولا مطمعن باش اون برنامه های که تو سی دی ها به اسم هک فروخته میشه هیچ کودوم کارای نداره الان
بعنوان مثال برنامه های که واسه هک تو یاهو هست اکثرا برای ورژن 7 یاهو مسنجر کاربرد داره مگر نه اگه همیشه مسنجرت اخرین نسخه باشه عمرا هک شی
مگه هک کردن به این راحتیه
برای هک کردن باید به سیستمت نفوذ کنند و تنها راه نفوذش یا ویروسه و تروجان و در پشتی ها که با داشتن یک انتی ویروس به روز و عدم دانلود از سایتهای وارز یا همون دانلود رایگان فایل البته سایتهای خارجی و همچنین سایتهای که شماره سریال و کرک در اختیارت قرار میدند چون همشون ویروسی هستند به راحتی از شر ویروسها در امانی
راه دوم باز بودن پورتهای کامپوترته که گفتم که فایروالها به طور اتو ماتیک پورتها رو میبندند
بنابرین اون سی دی ها کارای ندارند صدرصد مطمعن باش
حالا هم که هک شدی بهتره کلا ویندوزتو عوض کنی و یک ویندوز نو نصب کنی با انتی ویروس و فایروال و یک انتی اسپایور یا یک انتی سیکورتی بعد خیالت تخت

faded
13-06-2008, 23:15
بازم ممنون

seied-taher
14-06-2008, 17:45
من با توجه به تجربه میگم که از black ice استفاده کنید ....
حتما جواب میده ....
حتی آدرس و مشخصات کسی که میخواد به سیستمتون تجاوز کنه رو میده ....
خیلی چیز محشریه ...

faded
14-06-2008, 20:14
من با توجه به تجربه میگم که از black ice استفاده کنید ....
حتما جواب میده ....
حتی آدرس و مشخصات کسی که میخواد به سیستمتون تجاوز کنه رو میده ....
خیلی چیز محشریه ...
از شما هم ممنون میشه بگید از کجا میتونم دانلودش کنم؟