PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک برنامه با جاوا می خوام

tohid_rasa
08-06-2008, 16:23
با سلام به همه دوستان پی سی وردی.

من برای انجام کاری به یه نفر که به برنامه نویسی جاوا تسلط کامل داشته باشه نیاز دارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

کار من در مورد انجام یک طرح هستش که خیلی درآمد زاست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

حالا عزیزی که لطف می کنن با ما همکاری می کنن می تونن هم از ما پول بگیرن هم اینکه تو درصدی از درآمد طرح سهیم بشن که البته کار ایشون تمام طرح نیست بلکه بخش کوچکی از طرح هستش. (کار سختی نیست) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ببخشید که نمی تونم در مورد طرح توضیح بدم. هر کدوم از عزیزان که می خواد همکاری کنه اول تو این تاپیک اعلام کنه و بعد از طریق آیدی xabiz_group و یا e_pana_t با من تماس بگیره. (اولی بیشتر آنه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

ممنون
توحید قهرمانی

huti_421
08-06-2008, 18:07
دوست عزیز این تاپیکی که شا زدید خلاف قوانین پی سی ورده :

تبلیغات ممنوع

tohid_rasa
09-06-2008, 17:17
ببخشید اما من که تبلیغ نکردم. من دنبال یه چند تا کد جاوا می گردم که یه کم محرمانه است و باید خصوصی با برنامه نویسش مطرح بشه. همین.

به خاطر همین بهتر دیدم که با هم در ارتباط باشیم.....

tohid_rasa
09-06-2008, 17:23
یه راهنمایی می کنم و اون هم اینه که کد ها باید به صورت مخفی در سایت باشن. و مربوط به تبلیغات میشه.

البته فکر نکنید که می خوام تبلیغات جایی رو حذف کنماااااااااااااااااااااا اااااا.

ببخشید موارد بیشتر برای اونایی که می خوان همکاری کنن مطرح میشه چون کار خیلی محرمانه است.

Mohsen6558
10-06-2008, 06:33
دوستان می تونن با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این گونه تاپیک های خلاف قوانین رو اطلاع بدن
تبلیغاتی و بی ربط به انجمن درخواست نرم افزار
قفل شد*