PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد حساسیت شدید در مقابل باد

azita61
08-06-2008, 10:11
با سلام من دچار عارضه تنفسی خاصی هستم که متاسفانه همه دکتر ها آن را با آلرزی ناشی از گرد و غبار اشتباه می گیرند. مشکل من این است که فقط در مقابل باد شدید یا اصطلاحا کوران باد نفسم می گیرد و نمی توانم نفس بکشم به محض قطع شدن باد تنفسم عادی می شود از نظر روحی این مشکل شدیدا مرا ازار می دهد چون باید از همه بخواهم شیشه پنجره را بالا ببرند کمکم کنید

sina285
18-06-2008, 08:34
اينكه تنفس در باد كمتر از حالت عاديست يه مسله ي عاديه ولي شما احتمالا" سيستم تنفسيتون در دوران جنيني كامل نشده يا بر اصر بيماري يا تصادف دچار مشكل شده است و خاصيت خود را براي جذب هوا در باد به مقدار كمي كاهش پيدا كرده است شما فقط ميتوانيد با ورزش هايي مثل دو و كوهنوردي به خودتان كمك كنيد

Havbb
18-06-2008, 14:24
با سلام من دچار عارضه تنفسی خاصی هستم که متاسفانه همه دکتر ها آن را با آلرزی ناشی از گرد و غبار اشتباه می گیرند. مشکل من این است که فقط در مقابل باد شدید یا اصطلاحا کوران باد نفسم می گیرد و نمی توانم نفس بکشم به محض قطع شدن باد تنفسم عادی می شود از نظر روحی این مشکل شدیدا مرا ازار می دهد چون باید از همه بخواهم شیشه پنجره را بالا ببرند کمکم کنید
منم همينجورم توي باد شديد نفسم ميگيره.

sina285
18-06-2008, 16:53
در بادهاي شديد نفس معمولا" ميگيره ولي مشكلي نداره مگر در حد زيادي باشه

azita61
19-06-2008, 09:04

سلام دوست عزیز می خواستم بدونم با این عارضه چطر کنار میان مثلا توی ماشین که همه پنجره ها پایینه اینا منو خیلی اذیت می کنه.ممنونم

ARASH66
19-06-2008, 09:31
با سلام
من اینو دیدم یاد خودم افتادم منتها من بعضی وقت ها نمیدونم حالا باد میاد یا گرد غبار یه دفعه گلوم شروع به خارش میگیره و احساس خفگی بهم دست میده که خودش دوباره خوب میشه.
البته برای من خیلی کم پیش میاد.
دوست عزیز ب نظر باید با این مشکل بسازی، ماسک بزنی، نوشیدنی همراهت باشه و ...