PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل با ویستا

Hossein bandarie
07-06-2008, 18:10
حسابی که از اون استفاده می کنم مجوز مدیریت داره . ضمن اینکه سطح دسترسی به هیچ عنوان تغییر نکرده . اما برنامه Dap رو حذف کردم ولی فایلهاش موندن . وقتی میخوام دستی حذفشون کنم میگه اجازه این کار رو نداری . همین طور یه برنامه با C نوشتم ولی اجرا نمیشه , حذف نمیشه , تغییر اسم نمیده و میگه اجازه نداری . چرا ؟

amirtoty
23-06-2008, 23:58
سیستم و یک ری استارت کن ببین درست نمیشه!

only number one
07-09-2008, 14:05
حسابی که از اون استفاده می کنم مجوز مدیریت داره . ضمن اینکه سطح دسترسی به هیچ عنوان تغییر نکرده . اما برنامه Dap رو حذف کردم ولی فایلهاش موندن . وقتی میخوام دستی حذفشون کنم میگه اجازه این کار رو نداری . همین طور یه برنامه با C نوشتم ولی اجرا نمیشه , حذف نمیشه , تغییر اسم نمیده و میگه اجازه نداری . چرا ؟

فایل هایی که پاک نمیشه renameکن و یک اسم دیگه انتخاب کن , بعد حذفشون کن.

Newboys20
07-09-2008, 21:47

امکان داره ویروس باشه!

سیستم و یک ری استارت کن ببین درست نمیشه!

بیشتر اوقات با این کار درست میشه.

فایل هایی که پاک نمیشه renameکن و یک اسم دیگه انتخاب کن , بعد حذفشون کن.

خوبه خودش میگه تغییر اسم نمیده!!:46:

only number one
08-09-2008, 23:53

برو تو cmd بعد از درایوی که برنا مه ی dap تو اونه یک dir بگیر و ببین فایل هایی با پسوند عجیب میبینی یا نه تا بقییشو بگم .

hosein66
09-09-2008, 00:09

فکر میکنم مشکل از UAC باشه و اجازه نمیده این کارا انجام بشه :

غیر فعال کردن UAC برای مواقع ضروری :

RUN/msconfig/tools / disable uac/restart computer

Newboys20
09-09-2008, 19:20
هی چرا جواب نمیدی جواب بده ببینیم مشکلت از چیه؟
:5:

ORIGINAL
09-09-2008, 20:11
اخه اگه یه نگاه به تاریخ فرستادن سوالش بندازی میبینی ماله 3 ماه پیشه ;)

mstf666
09-09-2008, 20:17
بنده خدا یعنی هنوز این تاپیک رو چک میکنه ؟:31::31:

ORIGINAL
09-09-2008, 20:27
نه اخه only number one عزیز شروع کرده همه ی سوالای بی جوابو داره جواب میده
دیگه کاری به قدیم جدید نداره ;)

mstf666
09-09-2008, 20:29
نه اخه only number one عزیز شروع کرده همه ی سوالای بی جوابو داره جواب میده
دیگه کاری به قدیم جدید نداره D:
خوب یه نفر توجیهش کنه !:31:

only number one
11-09-2008, 13:45
خوب یه نفر توجیهش کنه !:31:

مگه جواب دادن اشکالی داره؟؟ شاید یک بنده خدایی بیاد یه چیزی دستگیرش بشه!!

ORIGINAL
11-09-2008, 14:53
نه اتفاقا خیلی هم مفیده...شاید این مشکلا برای بقیه هم پیش بیاد;)
ولی خب به هر حال سوالای قدیمی رو نمیشه جواب به درستی داد چون خود نویسنده ی سوال حتما باید باشه و بگه مشکل از کجان