PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقامت کدام کشور اروپایی را پیشنهاد می دهید

samanajan
07-06-2008, 16:46
با عرض سلام خسته نباشی
من میخواستم برای تحصیل برم انگلیس متاسفانه به دلیل هزینه های گران انگلستان

یکی به من گفت اگر بتوانی اقامت دائم یکی از کشورهای اروپایی را بگیری می توانی در انگلیس با هزینه های خیلی کمتر تحصیل کنی

حالا اگر میشه من را کمک کنید کدام کشور اروپایی راحتر اقامت دائم می دهد و کشوری باشد که عضو اتحادیه اروپا باشد

اگر چیزی و راهنامیی و یا چیزی باید می گفتم نگفتم من سرپا به گوش هستم

خواهشنا اگر کسی جای را پیشنهاد می دهد کمی هم توضیح دهد

با تشکر

marco250
07-06-2008, 18:18
هیچ کدام از کشورهای اروپایی ایرانی رو از صدقه سر دیپلماسی قویمون آدم حساب نمی کنند چه برسه به این که بهشون اقامت بدهند اون هم بدون پول.

rezaete
07-06-2008, 18:37
هیچ کشور اروپایی . هر کشوری که بری باید به زبان خودشون صحبت کنی . یه استاد فیزیک داریم ، می گفت زمانی که داشتم از آمریکا بر میگشتم ، توی فرانکفورت توقف داشتیم . استاد هم میره توی شهر چرخ بزنه و دنبال یه جایی می گشت که بره دوش بگیره . حالا دیگه نمیدونم چرا هتل نرفت ولی بهر حال از یه پیرزن به انگلیسی می پرسه که کجا میتونم حمام گیر بیارم . می گفت اصلا جوابمو نداد چون آلمانی ازش نپرسیدم . گفت من هم پیله شدم ، 10 دقیقه صحبت کردم که من مسافرم و ... تا با اشاره و بدون اینکه حرف بزنه بهم یه آدرس داد .
به نظر من اروپا واسه ما ها خوب نیست . توی کانادا و آمریکا چون خودشون هم از کشور های دیگه مهاجرت کردن با مهاجرین ارتباط بهتری دارن ، به خصوص سیاه پوستان .

peyman_nn
07-06-2008, 23:09
فقط فنلاند

بهشته اروپاست

یک سری عکس گرفتم از اونجا

Mohammad_ch
08-06-2008, 00:25
راستش الان نمی دونم راحت اقامت گرفتن یا نه.
ولی اگه صرفا اقامت می خوای و بعد در نظر داری بری انگلیس من سوئد رو پیشنهاد می کنم.اگه جز اتحادیه اروپا نبود خیلی راحت اقامت می داد.
این کشور مهد ازادی دنیاست.و رابطه خیلی خوبی با ایرانی ها دارند.100% مردمشم انگلیسی بلدند البته بالای 18 سال.

vahidhgh
08-06-2008, 00:36
راستش الان نمی دونم راحت اقامت گرفتن یا نه.
ولی اگه صرفا اقامت می خوای و بعد در نظر داری بری انگلیس من سوئد رو پیشنهاد می کنم.اگه جز اتحادیه اروپا نبود خیلی راحت اقامت می داد.
این کشور مهد ازادی دنیاست.و رابطه خیلی خوبی با ایرانی ها دارند.100% مردمشم انگلیسی بلدند البته بالای 18 سال.

صد در صد تایید میشه
ما میخواستیم بریم اونجا نشد ولی در صدد رفتن هستیم

samanajan
08-06-2008, 21:39
اگر میشه در مورد اقامت گرفتن سوئد کمی توضیح دهید

muhammadinfo
09-06-2008, 08:44
هلند هم خوبه.

samanajan
09-06-2008, 11:54
هلند هم خوبه.

میشه در مورد اقامت گرفتن توضیح بدهی

saman007spy
09-06-2008, 12:03
استرالیا ! نیروی کاری میخواد . جاش هم خوبه . میتونی بعدش بری کشور دیگه ای

راه كوير
09-06-2008, 12:04
چرا ميري راه دور ، بابا بياهمين جادورهم خوشيم ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samanajan
09-06-2008, 17:29
اگر میشه دوستان کمی در مورد گرفتن اقامت دیگر کشورها کمک کنند

atrocious
09-06-2008, 18:05
من در مورد گرفتن اقامت دیگر کشورها زياد اطلاعي ندارم
ولي من اول استراليا ، دوم كانادا ، سوم سوييس ،هلند ،فنلاند رو ترجيح ميدم

samanajan
09-06-2008, 19:25
من در مورد گرفتن اقامت دیگر کشورها زياد اطلاعي ندارم
ولي من اول استراليا ، دوم كانادا ، سوم سوييس ،هلند ،فنلاند رو ترجيح ميدم

باشه کمی توضیح بده

atrocious
09-06-2008, 19:50
باشه کمی توضیح بده

چشم!!
بارزترين مزيت استراليا سقف حقوق بالا براي همه ي شغلهاست. ولي ماليات هم متناسب با حقوق مردمه!!
ديگه .....
هزينه ي اسكان پايين!
موسسه ي كاريابي دولتي مخصوصا براي مهاجران (شغلهاي درجه يك)
براي مثال براي يك فرد ديپلمه 26 ساله در سازمان رسيدگي به بيماريهاي خواص حدود 3500 دلار حقوق به شرط ادامه ي تحصيل!! (به عنوان بازرس بخش)
برادر دوستم رو ميگم!!
موفق باشي

samanajan
10-06-2008, 20:03
دوست من رشته الکترونیک هست

دیپلم فنی و حرفه ای دارم در رشته الکترونیک الانم دانشجو هستم

الان من بخواهم اقدام کنم برای استرالیا ایا می توانم

در ضمن چندتا مدرک دیپلم فنی هم دارم تعمیرات موبایل و کامپیوتر از این آموزشگاه گرفتم

samanajan
10-06-2008, 20:07
در ضمن من اگر بخواهم آنجا در حین کار تحصیل کنم چقدر هزینه ام می شود

AaVaA
10-06-2008, 20:27
به نظر من اگه یه بار می رفتین این موسسات و مراکز مشاوره و اعزام دانشجو بیشتر اطلاعات گیرتون می اومد!

اگه میخواین به هدفتون برسین با تاپیک زدن خیلی دیر بهش میرسین .. خیلی کم پیش میاد کسی که واقعا اطلاعات کاملی داره تو این تاپیک بیاد

البته اگه قصدتون جدیه، عاقلانه ترین کار هم اینه که از راه درستش برید ، از چند نفر که کارشون اینه ، شغلشون اینه که اعزام کنن بپرسین...همین

erfan_h
10-06-2008, 20:45
دوست گرامی به این آدرس ها مراجعه کنید و مطالب آن را بخوانید اطلاعات زیادی از مهاجرت به استرالیا پیدا خواهید کرد .این آدرسها به زبان فارسی است که بعد از سیر در آنها می توانید آدرس سایت ها و وبلاگ های متعددی را که اطلاعات بسیار خوبی از مهاجرت و اقامت دائم یا تحصیلی به استرالیا دارند پیدا کنید . موفق باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و سایت اصلی مهاجرت به استرالیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samanajan
10-06-2008, 21:30
به نظر من اگه یه بار می رفتین این موسسات و مراکز مشاوره و اعزام دانشجو بیشتر اطلاعات گیرتون می اومد!

اگه میخواین به هدفتون برسین با تاپیک زدن خیلی دیر بهش میرسین .. خیلی کم پیش میاد کسی که واقعا اطلاعات کاملی داره تو این تاپیک بیاد

البته اگه قصدتون جدیه، عاقلانه ترین کار هم اینه که از راه درستش برید ، از چند نفر که کارشون اینه ، شغلشون اینه که اعزام کنن بپرسین...همین

من دوستم من رفتم ولی فایده ای دنداشته

samanajan
10-06-2008, 21:31
بلید از همه کاربران تا اینجا تشکر کنم

waralaw
12-06-2008, 18:46
برو ونزویلا همه چی ردیفه

samanajan
12-06-2008, 20:22
رو ونزویلا همه چی ردیفه

چطوری ردیفه توضیح می دهید

Majid ²
12-06-2008, 21:36
پاشو بیــا اینجا
آلمان

اطلاعات بیشتر خواستی هم پ.خ. بده راهنماییت کنم

samanajan
13-06-2008, 12:13
--------------------------------------------------------------------------------

پاشو بیــا اینجا
آلمان

اطلاعات بیشتر خواستی هم پ.خ. بده راهنماییت کنم

فرستدام دوست عزیز

samanajan
20-06-2008, 12:31
کسی دیگه ای پیشنهاد ندارد