PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش های هک کردن گوشی موبایل

hadi_memar
28-11-2005, 10:43
سلام
ببخشید می خواستم چه طوری می شه گوشی موبایل مقابل رو هک کرد

mohammad_1000
28-11-2005, 14:38
سلام
ببخشید می خواستم چه طوری می شه گوشی موبایل مقابل رو هک کرد

سلام دوست عزيز شما بايد اين برنامه رو توي گوشيتون نصب كنيد بعد گوشي هاي ديگه رو هك كنيد

دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizali
09-12-2005, 20:48
سلام دوست عزيز شما بايد اين برنامه رو توي گوشيتون نصب كنيد بعد گوشي هاي ديگه رو هك كنيد

دانلود:
ميشه كارش رو هم توضيح بدين و اينكه خود اين برنامه بي ضرر هست يا نه

mohammad_1000
09-12-2005, 20:58
سلام
دوست عزيز ورودتو به سايت تبريك ميگم
شما بايد از طريق بلوتوث هك كني يعني بايد طرف مقابل هم بلوتوثش روشن باشه تا هكش كني
و شما از اين طريق ميتوني ويروس وارد گوشي كني

alizali
09-12-2005, 21:16
منظورت از اين ويروس چسه. به هرحال بايد يه جايي روي گوشي خودت باشه ديگه كه بدين ترتيب انتي ويروس اجازه اين كارو نميده

mohammad_1000
09-12-2005, 21:51
منظورت از اين ويروس چسه. به هرحال بايد يه جايي روي گوشي خودت باشه ديگه كه بدين ترتيب انتي ويروس اجازه اين كارو نميده

خوب ديگه بستگي داره كه طرف آنتي ويروس داشته باشه يا نه ولي اميد وارم كه داشته باشه چونكه گناه داره فكر كن كه با خودت اين كارو بكنن

alizali
09-12-2005, 22:06
خير منظور من موبايل مبدا بود كه اگر انتي ويروس داشته باشه چه جور به برنامه گير نخواهد داد و ميشه اونو نصب كرد اصلا

MOHAMMAD FAGHIH
19-12-2005, 15:49
چطور ميشه از طريق اينترنت اس ام اس فرستاد

NINTENDO_DS
19-12-2005, 20:56
محمد فقيه جان شما نبايد تو هر تاپيكي كه اين سوال رو بپرسين در مورد سوالتون قبلا بحث شده يك سرچ بكنين

مجيد 85
30-12-2005, 15:24
من اخرنفهميدم كه اين هك كردن يعني چه

NINTENDO_DS
30-12-2005, 16:07
مجيد عزيز يعني يا گوشي طرف رو ويروسي كني كه كل اطلاعات طرف پاك ميشه يا از طريق برنامه موبيلاك هكش كني كه نوع گوشي طرف همراه با مدلش مياد دستت همين

شیدا
31-12-2005, 00:04

دانلود:

دوستان یه توضیح مختصری راجع به نرم افزارPeekablue بدن.
که کارش اصلا چیه . چطوری باید باهش کار کرد.
در مورد گزینه های داخل (4 گزینه) بیشتر توضیح بدید.
مرسی

NINTENDO_DS
31-12-2005, 10:01
من نميدونم محمد جان چرا اين برنامه رو پيشنهاد ميكنه شما فقط با اين برنامه ميتونيد عكس بدون اجازه به گوشي طرف بفرستيد

شیدا
31-12-2005, 16:03
من نميدونم محمد جان چرا اين برنامه رو پيشنهاد ميكنه شما فقط با اين برنامه ميتونيد عكس بدون اجازه به گوشي طرف بفرستيد
منظور من هم دقیقا" همینه . با این نرم افزار نمیتوانیم گوشی کسی رو هک کنیم

NINTENDO_DS
31-12-2005, 18:46
دوستان عزيزم شما فعلا همون موبيلاك كه تو انجمن موبايل معرفي شده رئ دانلود كنيد و فعلا به همون نوع گوشي و اسم بلوتوث طرف قانع باشين تا من و نيش نيش جان كد رجيستري رو پيدا كنيم

e.iglesias
01-01-2006, 10:47
سلام
مثل اين برنامه رو با پسوند jar نداري

NINTENDO_DS
01-01-2006, 17:37
كدوم ؟ موبيلاك رو منظورتون؟ اگر منظورتون موبيلاك هست از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتونيد با پسوند jar دريافت كنيد

joodi
06-01-2006, 01:39
یه برنامه میخوام که از طریق بلوتوث شماره موبایلو پیدا کنم

NINTENDO_DS
06-01-2006, 17:40
جودي عزيز ما خيلي وقت درباره موبيلاك توضيح داديم اين برنامه قرار بود شماره طرف رو بده ولي به دلايلي هنوز موفق به دريافت شماره طرف نشديم

shahin_p30
13-03-2006, 22:05
اين برنامه تو sx1 هم اجرا ميشه عزيز :cool: [IMG][IMG]

alivamohammad
15-04-2006, 11:44
راستش سال قبل دوست من ساعتي داشت كه يه درگاه اينفرارد داشت. طرز كار اين اين ساعت اين طور بود كه يه ريموت كنترل رو جولوش مي گرفتند بعد ساعت بطور اتوماتيك فركانس اونو پيدا ميكرد و بعد ساعت را جولوي اون وسيله قرار مي داد و دكمه روشن رو ميزد كاري رو انجام ميداد. مثلا كليد باز كردن ريموت كنترل ماشين رو مي زد فركانس اونو ميخوند و بعد ميشد با ساعت در ماشين باز كرد. حالا مي خوام بدونم برنامه اي براي موبايل به اين صورت وجود دارد.(نه مثل برنامه هايي كه فركانسو بايد از خود سايت بگيريم. اگه هست لطفا كمكم كنيد.

+++

من برنامه هاي زيادي را براي هك موبايل امتحان كردم.(حدود یک سال.) (mobiluck, bt-master, bloover, bluejackx, xblue, bluetoothhacking,...)
ولی هیچ کدام جواب نداد. ولی از برنامه های بالا بهترین برنامه peek a blue است که بلوتوث های خاموش رو نشون میده. و به نظر من آشغال ترین برنامه mobiluck است زیرا این برنامه دوست یابی میباشد نه هک. به این صورت که هر کس که این برنامه رو داشته باشد برای خود یه profile ساخته از جمله cellphone (شماره تلفن) و بعد هرکسی که این برنامه را داشته باشد بدون اجازه profile طرف رو که خودش وارد کرده را نشون میده. به نظر من خود شما که برنامه نویسی بلد هستید آستین بالا بزنید و با استفاده از برنامه های بالا برنامه ی هک درست کنید. مثلا از peek a blue برای مشخص کردن تمام بلوتوث ها و روشن کردن آنها و از mobiluck بدون اجازه طرف وارد موبایل او شدن(نه فقط profile که خودش درست کرده) به امید نوشتن این برنامه توسط جوانان ایرانی

پست های پشت سر هم ادغام شد
لطفا همه مطالب رو در یک پست ارسال کنید

مـیـثــم

AMIR_EVILPRINCE
05-06-2006, 08:14
تو چقدر بوقي

مرد مباح
05-06-2006, 15:31
دوستان عزيز برنامه MobiLuck براي هك يا كرك يا ... نيست.
فقط يك دوست يابه.
حتي ورژن رجيستر شدشو هم تست كردم كه بازم جوابي جر جوابي كه تا حالا گرفتين نداد.

برنامه Bloover ميتونه شماره تلفنهايي كه توي Send/Recive/Miss باشه رو دز بياره ولي روي گوشيهايي با Security بالا جوابگو نيست. بابا بيخيال هك بشين. چون تا حالا بيشتر از 6 ماهه كه بحثش هست و فقط شايعات داره زياد ميشه.

البته قصد بي احترامي ندارم.
چون خودم خيلي سرچ كردم و نتيجه نگرفتم دارم اينو ميكم.

e.iglesias
08-06-2006, 15:13
يعني به زور يه فايلي رو براش بفرستي نه اون هك كامپيوتر

alivamohammad
02-07-2006, 16:39
اولا خودت بوقي حرف دهنت و بفهم بعدش كجاي حرف من مسخره بود. براي اينفرارد برنامه اي براي پاکت پی سی وجود دارد. :angry: :angry: :angry:

metal_militia
02-07-2006, 22:41
اقا این بحث ها نباید پییش بیاد!!!!
زشته تو یه فروم

mahyarSAMSUNG
03-07-2006, 01:44
سلام
شما برای این کار باید ابتدا در داخل کامپیوتر خود یک صفحه WordPad باز کنید،پس از باز شدن پنجره یک حرف را در درون صفحه وارد کنید فرقی نمیکنه چه حرفی باشه میتونید اول اسم یا فامیل خودتون را وارد کنید مانند M پس از انجام این کار و وارد کردن حرف دکمه Tab را از روی صفحه کلید خود فشار دهید با این کار در اصل به اندازه 8 Space فاصله ایجاد میکنید و بعد از آن حرف دوم را وارد میکنید مثل A و دوباره با فشردن دکمه Tab فاصله دیگری را بین حرف ایجاد کنید و در پایان با وارد کردن یک حرف دیگر مانند H به کار خود خاتمه دهید.

برای مثال نوشته زیر را به دست آورده اید:

M A H

مهم : فقط از 3 حرف و 2 Tab استفاده کنید در غیر این صورت برای گوشی مشکل پیش خواهد آمد.

اکنون فایل مربوطه را به صورت Text ذخیره کنید و وارد گوشی خود کنید ، فرقی نمیکنه که فایل را از چه طریق وارد گوشی کنید مهم وجود این فایل در گوشی است.

خوب اکنون در داخل گوشی خود وارد همان فایل Text شوید و از قسمت Options گزینه Save را انتخاب کنید ، پس از ذخیره این فایل به قسمت Notes گوشی خود که معمولاً در قسمت Extras است بروید.فایل مربوطه در این قسمت ذخیره شده است.فایل را باز کنید و دکمه مداد را فشار دهید و نگه دارید و به وسیله جوی استیک تمام نوشته های خود در فایل را انتخاب کنید همانند عکس فوق ، همانطور که در عکس میبینید با نگه داشتن دکمه مداد گزینه Copy در سمت چپ ظاهر میشود و این گزینه را انتخاب میکنید.
اکنون از این قسمت خارج شوید و به قسمت بلوتوث گوشی خود بروید و وارد قسمت اسم بلوتوث خود شوید اکنون اسمی را که قبلاً به بلوتوث خود داده اید را پاک کنید سپس دکمه مداد را نگه داشته در این صورت در سمت راست گزینه Past ظاهر میشود که با انتخاب گزینه Past نوشته خود را در این قسمت کپی میکنید و از قسمت اسم بلوتوث خارج میشوید.

هم اکنون در کنار گزینه اسم بلوتوث 2 حرف خود را مشاهده میکنید که یکی به رنگ مشکی و دیگری به رنگ قرمز میباشد که این بیان کننده موفقیت شما در کار است، از این پس هرکس به وسیله بلوتوث گوشی شما را جستجو کند گوشی قربانی Restart میشود ، برای غیر فعال کردن این کار کافیست تا این حروف را از قسمت اسم پاک کرده و اسم دیگری را به آن بدهید.

نکته: این کار فقط بر روی گوشی های نوکیا عمل میکند در ضمن اگر قربانی گوشی شما را قبل از این کار جستجو کرده باشد و نام گوشی شما در آن وجود داشته باشد گوشی مقابل ری استارت نخواهد شد، برای این کار گوشی طرف مقابل را یک بار خاموش کرده و بعد از آن میتوانید آن را ری استارت کنید.

امیدوارم از این کار به صورت صحیح استفاده کنید که حتماً همینطور است.

mahyarSAMSUNG
03-07-2006, 01:45
برای هک کردن موبایل کسی باید گوشی اون رو یک بار به دستتون بگیرید و شماره تلفن خودتون رو به صورت زیر بگیرید.مثلا اگر شماره شما :: ۰۹۱۷۷۸۲۵۰۱۰ بود شما باید به صورت :
*۰۹۱۷۷۸۲۵۰۱۰ بگیرید یعنی جولوش یک ستاره بگذارید.و وقتی شما ره گرفته شد کافیه گوشیتونو بردارید تا ارتباط برقرار شود.خب حالا در واقع میتونیم بگیم که گوشی قربانی هک شد.و مرحله حساس این است که بدونیم چه جوری میشه بقیه کارو انجام داد.حالا ما در این حالت میتونیم ۳ تا کار رو آنجام بدبیم.در قسمت زیر به اون سه کار اشاره شده، د میزنم واین آموزش سه کاری است که در ادامه ترفند بالا بر روی گوشی قربانی قابل اجرا است
۱:عدد ۲۳ رو شماره گیری کنید و بعد از شنیدن بوق آزاد شماره بگیرید و پول رو به حساب ..........
۲:فقط کافیست بعد هک کردن گوشی دکمه * ( ستاره ) رو فشار بدید و خط قربانی رو کنترل کنید.
۳:عدد ۶۷۶۷۵۴۳۲ رو شماره گیری کنید وok یا همان دکمه اتصال را فشار دهید بعد با پیغامی رو به رو میشوید که میگه ارتباط قطع شد یعنی گوشی سوخت.
کلیه این روشها امتحان شده هستند پس سعی کنید حتالمقدور در مورد گوشی ههای ارزان قیمت امتحان کنین که ضرر مالی زیادی گریبان گیر شما نشود!

تلفن زدن با موبایل اماااااااا به حساب دیگری
شما ميتونيد با مبايلتون هر چندتا خواستيد تلفن بزنيد و هزينه ها را به حساب يه نفر ديگه بزاريد خیلی با حال نه؟ براي اينكار بايد يه كارهايي انجام بدين به اين صورت : اول مبايل اون شخصي را كه مي خواهيد هزينه ها را بپردازد بر داريد و شماره اي را كه ميخواهيد هزينه اش برداشته بشه را بگيريد البته قبلش يك + يا 90+ اضافه كنيد مثلاْ به اين صورت :09133107777+ كه در نتيجه ديگه هزينه به صورت حساب اين شماره اضافه نميشه و همش ميره به حساب كسي كه شما اين شماره را با مبايلش گرفتيد البته اين كار با دزدي فرقي نداره اما صد در صد جواب ميده و خود مخابرات هم اعلام كرده که همچنان راهي براي اين مشكل پيدا نكردن ! پس از امروز موبایلتون رو دست همه کس ندین !
این روش هم مانند روش بالا کاملا امتحان شده!
در این روش هر وقت فیش مو بایلتون از حد معمول بیشتر شد برید و پرینت اونو از مخابرات بخواین و وقتی پرینت رو گرفتین ببینین قسمت (بدهکار) و (بستانکار) موبایلتون با هم برابره یا نه اگه با هم برابر نبود مصبب اونو حلال کنینا که اون دنیا دیگه نمک گیرتون نشه

linkin_park_d_m
03-07-2006, 02:28
به نظر من كه الكيه.
قصد توهين ندارم ولي به نظرم ارزش امتحان كردنم نداره!

مرد مباح
03-07-2006, 08:54
ما تا حالا همه چيزو امتحان كرديم ولي نتيجه نداد.
الكي فكر و خيال نكنيم كه اين كار ميشه.
اگه ميشد تو 10 ماه گذشته ميشد.

mahyarSAMSUNG
04-07-2006, 02:29
تقسير من نندازين چون منم از توي يه سايت ديگه فقط كپي كردم حتي خودمم نخوندمش ولي فكر كنم راست باشه

مرد مباح
04-07-2006, 09:32
من تقسير شما نزاشتم.
كلا اين بحث خيلي الكي شده.
اين برنامه وجود داره ولي اصلا در دسترس نيست.
مطمئنا كسي هم كه اين برنامه رو داشته باشي الكي تو سايتاي اينجوري نميزاره چون آدمهايي هستند كه حتي حاضرند پول بدن تا اينو داشته باشن.

من ميگم. اكثر اين حرفا شايعه است نه واقعيت.

mahyarSAMSUNG
05-07-2006, 02:57
شما هم چقدر مشكوك هستين بابا يه سايت تقريبا رسمي بود يعني روزي چند هزار نفر بازديد كننده داره

ar_mahmoudi
05-07-2006, 14:54
سلام دوستان
من اون روشي كه در پست 28 مطرح شده بود اجرا كردم ولي بعد از اينكه ستاره گذاشتم پيغام "شماره مشترك مورد نظر در شبكه موجود نمي باشد" رو مي داد :sad:
در ضمن گوشي من 6600 است.
با تشكر.

mahyarSAMSUNG
06-07-2006, 03:17
خوب شاید آنتن نمیداده چون یه ستاره تاثیر رو شماره نداره

mahyarSAMSUNG
06-07-2006, 03:18
اصلا به نظر من بیخیالش بشین چون منم امتحان کردم ولی نشده
من فقط برای این که تاپیک خالی نمونه گذاشتم ولی نمیگم کار نمی کنه شاید ما بلد نیستیم

ar_mahmoudi
07-07-2006, 15:36
دوست عزيز اگه برات امكان داره آدرس اون سايتي رو كه اين مطلب رو ازش گرفتي برامون بزار.
ممنون :rolleye:

Zoheir Tahan
14-07-2006, 21:34
بابا دست از سر موبایل هم برنمیدارید

ali-gsm
21-07-2006, 14:24
اي بابا هرچي مي خوان مي گن
هك كردن يعني خراب كاري كردن دست كاري كردن همين چيزا ديگه
برنامه رو هم كه دوستمون لينكشو گزاشته ديگه چي مي پرسين ؟

mahyarSAMSUNG
21-07-2006, 17:36
دوست عزيز اگه برات امكان داره آدرس اون سايتي رو كه اين مطلب رو ازش گرفتي برامون بزار.
ممنون :rolleye:

متاسفانه سایتش یادم نیست چون با دیدنش یه کپی کردم تو ورد بعد سایتشو بستم

Bedahe
24-07-2006, 17:46
منم این روشو امتحان کردم ، نشد !

mahyarSAMSUNG
26-07-2006, 20:23
اصلا رو هیچ گوشیی نشد