PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديدن افراد invisible در yahoo messenger...

hamilton
28-11-2005, 07:16
با سلام.
قابل توجه دارندگان yahoo messenger:
با اين برنامه كه به صورت رايگان هم هست هيچ كسي نميتوند در ياهو مسنجر از ديد شما مخفي بمونه و به اصطلاح براي شما invisible باشد و شما به راحتي ميتونيد اين افراد را ببينيد.
اگر مايل بوديد از لينك زير دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kolubive
28-11-2005, 07:47
با سلام خدمت شما دوست عزیز

من پس از وارد کردن ای دی خودم در قسمت یوزر آپشن , پیغامی در زیر صفحه می یاد که می گه فرد مورد نظر
در حالت Logged on نیست

مشکل از چیه؟

Kolubive
06-01-2006, 07:10
Y! Intai v2.6

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Y! Intai
« نرم افزاری کاربردی برای یاهو مسنجر »
این نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی از قبیل :

- چک کردن وضعیت افراد در یاهو مسنجر ( Offline OR Online )
- - Add کردن بدون اجازه
- مشاهده وبکم دیگران به صورت Anonymous
- بوت کردن
- ...

را داراست!!

Info شما باید با 1 آی دی توسط این نرم افزار به یاهو متصل شوید و بعد از امکاناتش استفاده کنید !!

دانلود :

حجم : 614 کیلوبایت

Mehdi_Best
07-01-2006, 17:02
رضا جان سلام
اين برنامه مدتها پيش معرفي شده بود. اما بي خيالش بشي بهتره!

Kolubive
08-01-2006, 01:20
رضا جان سلام
اين برنامه مدتها پيش معرفي شده بود. اما بي خيالش بشي بهتره!

موافقم :happy:

من که از اولی جواب نگرفتم

این برنامه ی دومی رو هم که گذاشته بودم , خودم امتحان نکردم

گفتم بذارم ببینم واسه کی کار می کنه :laughing:

راستی مهدی جان شما یا دوستان دیگه ای از این نرم افزارها جواب گرفتن ؟

با تشکر

kazemfdisk
08-01-2006, 01:28
زیاد نمیشه به این برنامه ها اعتماد کرد
ولی بعضی مواقع خوب جواب میدن ولی وقتی نیاز داری هیچ
یا حق

soooot
08-01-2006, 02:13
سلام به همه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي اين كار اصلا احتياجي به نرم افزار نيست فقط كافيه روي اسم كسي كه اد كرديد كليك راست كنيد و گزينه اينوايت تو كنفرانس رو انتخواب كنيد و بعد هم در صفحه اي كه باز ميشه اينوايت رو بزنيد در اين موقع يك صفحه براي شما باز ميشه اگر بعد از چند لحظه هيچ پيغامي در صفحه ظاهر نشد يعني طرف هست ولي هيچ پاسخي به شما نميده يعني نميخواد با شما چت كنه اگر جواب بده كه خوب وارد كنفرانس ميشه و با شما چت ميكنه و اگر نباشه اين پيغام در يك كادر قرمز رنگ براي شما مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Voice Chat could not be started.
اين روش رو خودم ده ها بار امتحان كردم اين روش صد درصد كار ميكنه و حتي يك درصد هم خطا نداره پس بهتره به هيچ وجه به جوابي كه از اون ميگيريد شك نكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار هايي هم كه اين كارها رو انجام ميدن از همين قابليت هاي پنهان استفاده ميكنن و كار خارق العاده اي انجام نميدن البته بيشترشون يه كار خارق العاده انجام ميدن و اون هم لو دادن آيدي و پسور شماست و يا اغلب زمينه رو براي حك شدن شما فراهم ميكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امضا’ : يك چت كننده حرفه اي ( باورت نميشه از قبض تلفونمون بپرس ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kolubive
08-01-2006, 02:47
سلام سوت جان

این نرم افزار (دومین نرم افزار معرفی شده )قابلیت های دیگه ای هم داره . موردی رو هم که شما اشاره کردین کاملا مطمئنه و فکر کنم که همه این روش رو بلد باشن .

از جلمه قابلیت های Y! Intai 2.6 که من هیچکدوم رو امتحان نکردم :

دیدن وب کم افراد به صورت مخفی و بدون اجازه گرفتن از طرف

بوت کردن

add کردن بدون اجازه

که برای هر سه مورد هم ترفند هست . منتهی این نرم افزار یه جا اینارو جمع کرده . من خودم تست نکردم ببینم کار می کنه یا نه واسه همین معرفی کردم

mpsjavad
08-01-2006, 13:30
با سلام ..

يك روش هم از من داشته باشيد .. :) ( فكر كنم اساس كار برنامه Y! Intai باشه )

وارد صندوق پستيتون بشيد بعد به قسمت كتابچه ادرس هاتون بريد اونجا اي دي هاي دوستان تون رو ميبينيد و جالب اينكه حتي اگر دوستان شما مخفي باشند اونجا چراغشون روشن هست :happy:

حالا اگر دلتون خواست ميتونيد اسمامي مختلفي رو به كتابچه ادرس اضافه كنيد تا همه رو زير نظر بگيريد ..

موفق باشيد .

hatef_4541
09-01-2006, 01:38
Y! Intai كار ميكنه ! تو CD نرم افزاري سايت ( quantom ) هم هست.

جواد جان نحوه كار Y! Intai هم اينجور هست كه اين برنامه يك پكت برا ID مورد نظر به سرور ياهو ميفرسته و سرور خنگ ياهو هم جواب ميده :biggrin: نتيجه معلوم ميشه كه طرف آنلاين هست. :sad:

soooot
09-01-2006, 02:24
با سلام ..

يك روش هم از من داشته باشيد .. :) ( فكر كنم اساس كار برنامه Y! Intai باشه )

وارد صندوق پستيتون بشيد بعد به قسمت كتابچه ادرس هاتون بريد اونجا اي دي هاي دوستان تون رو ميبينيد و جالب اينكه حتي اگر دوستان شما مخفي باشند اونجا چراغشون روشن هست :happy:

حالا اگر دلتون خواست ميتونيد اسمامي مختلفي رو به كتابچه ادرس اضافه كنيد تا همه رو زير نظر بگيريد ..

موفق باشيد .
من از اين روش هم استفاده كردم ولي بعضي وقتها جواب نميده و اين مورد به من ثابت شده موردي كه قبلا معرفي كردم مطمئن ترين راهه :rolleye:
اگر كسي اين رو ميدونه بگه كه فكر نميكنم هيچ برنامه اي براش وجود داشته باشه ;)
اگر بخواهيم تمام عكسهايي رو كه در حافظه ياهو مسنجر طرف قرار داره ببينيم بايد چيكار كنيم :cool:

Dark-man
09-01-2006, 02:49
مورد كنفرانس در ورژن هاي بالاتر از 6 ياهو درست كار نمي كند يعني اگر شما جواب طرف را ندهيد .....

Elfin-D
09-01-2006, 02:54
سلام
دوستان اگر اين برنامه ها كار ميكنه به ما هم خبر بديد كه بسيار نيازمنديم به اين برنامه ها!!!

soooot
09-01-2006, 10:57
مورد كنفرانس در ورژن هاي بالاتر از 6 ياهو درست كار نمي كند يعني اگر شما جواب طرف را ندهيد .....
اين روش رو هزار بار با ورژن هاي مختلف ياهو مسنجر امتحان كردم هم ورژن 6 و هم ورژن 7 و براي طرف مقابل هم همينطور طرف مقابل هم هم مسنجر ورژن 6 داشته و هم مسنجر ورژن 7 غير ممكنه كه از اين روش جواب اشتباه بگيريد من كه تا به حال حتي يك بار هم از اين روش اشتباه نديدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي كسي پيدا نشد به سوال قبلي من جواب بده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببينم اصلا چرا مديران يه تايپيك راه نمياندازن درباره ترفندهاي ياهو مسنجر ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم يه تايپيك هست كه اون بالا بالا ها ثابت بمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpsjavad
09-01-2006, 21:50
با سلام ..

==============++=================
چت كردن در ياهو مسنجربا چندين ID به طور همزمان
نكته هاي جالب ياهو مسنجر 6
چند ترفند جالب در Yahoo Messenger
خواندن فايل هاي آرشيو ياهو
چطوری بفهمیم در یاهو مسنجر چه کسی Invisible هستش !!!!!
بیرون انداختن افراد از چت روم
چگونه در ياهو مسنجر با هك مقابله كنيم؟
ساختن Profile وچگونگي استفاده از چند ID به صورت همزمان
ساختن روم ( ساخت گروه هاي ياهو! )
اگه id ياهوت دير وارد ميشه بيا..
آموزش ساخت آيديهاي داراي .sogua در ياهو
هميشه آنلاين باشيد يكي از ترفندهاي ياهو مسنجر
به چت رومهای فارسی دسترسی پیدا کنید (در YAHOO )
تغيير صدا هنگام چت كردن
ترفند های یاهو
طريقه ي حذف Insider ياهو

براي موضوعات مختلف از مسنجر ياهو تاپيک هاي زده شده :)

soooot
09-01-2006, 22:47
منم ميدونم تايپيکهايي زده شده منظورم اين بود که اونهايي که امتحان شدن و واقعا کار ميکنن توسط مديران جمع آوري بشن و در يک تايپيک با موضوع طرفندهاي ياهو مسنجر گرد آوري بشن و اون بالا بالا ها سنجاقشون کنن تا به راحتي قابل دسترسي باشن و کساني هم که ترفندهاي جديدي پيدا ميکنن در همون تايپيک بذارن :rolleye:
راستي هنوز کسي پيدا نشده بتونه به سوال من جواب بده ؟!!! ;)

Yizi
10-01-2006, 00:17
سلام
در مورد برنامه ها من هر دو تا رو دارم و هر دو تا هم خوب جواب ميدن
Y!Intai سرعت چك كردنش بيشتره، وب كم هم چك ميكنه، ميتونه بعد از يه مدت زمان ليستشو ريفرش كنه

دیدن وب کم افراد به صورت مخفی و بدون اجازه گرفتن از طرفبدون اجازه طرف نميشه وب كم رو ديد ، فكركنم بجاي آي دي ، Anonymous نشون داده ميشه فقط همين!

بوت کردنمال نيست! البته اين قسمت تخصص جناب كوسه هست و ايشون بايد نظر بدن!!! :happy:

add کردن بدون اجازهبدون اجازه add ميكنه ولي تو ليست خود برنامه نه تو ليست مسنجر كه همچين كار عجيبي هم نيست!

Buddy Spy وب كم هم چك ميكنه + نشون ميده طرف تو كدوم رومه كه اين برا من جواب نداد
در كل من Y!Intai رو پيشنهاد ميكنم
براي لاگين شدن بايد از يك آي دي جدا كه براي اينكار ساختيد استفاده كنيد
soooot جان منظورت از حافظه ياهو مسنجر چيه؟؟؟
روش invite to conference هم قبلنا برا من جواب ميداد اما حالا نه با 6 جواب ميده نه با 7

soooot
12-01-2006, 17:30
وقتي روي عکس کوچک پايين صفحه در ياهو مسنجر کليک کنيم يک پنجره باز ميشه که روبروي گزينه share my picture يک گزينه با نام select وجود داره اگر روي اون گليک کنيد تعدادي عکس ميبينيد که تعدادي از اونها از اول در ياهو مسنجر بوده و بقيه اونها عکسهايي هستند که شما گاهي به عنوان عکس به کار برديد که همشون در اونجا زخيره شدن :eh:
حالا کسي ميدونه چطور ميتونيم در هنگام چت با ديگران به تمام عکسهاي موجود در مسنجر اونها دسترسي پيدا کنيم :rolleye:
بابا اينقدر ادعاي هکر و واکر و کراکر و چتر تو اين سايت داريم يکي پيدا نميشه در راه رضاي خدا جواب ما رو بده ؟ ;)

love_75
09-06-2006, 19:17
در این ترفند قصد داریم به معرفی یک روش نوین بپردازیم که در کمتر جایی یافت میشود. بدین صورت که بدون نیاز به نرم افزار خاصی و تنها با استفاده از یک عمل کوچک میتوان با وارد نمودن IDشخص مورد نظر پی به این موضوع برد که آیا او Invisible است یا خیر؟ لازم به ذکر است که این ترفند بر روی تمامی ورژنهای یاهو مسنجر جدید و قدیم قابل اجراست.
برای این کار:
ابتدا با ID خود به یاهو مسنجر لوگین نمایید. سپس سه کلید Ctrl+Shift+A را همزمان فشار دهید تا پنجره Add کردن دوست نمایان شود.
سپس ID با نام sivarobot را Add نمایید.
پس از Add کردن این ID که یک روبات است کافی است پنجره PM را باز کرده و عبارت زیر را در آن تایپ کنید و برای او ارسال کنید:
check ID/
دقت کنید به جای کلمه ID ، آیدی شخص مورد نظر را بنویسید.
حال با پیامی از جانب روبات رو به رو میشوید که یا User Is Offline است که یعنی فرد مورد نظر واقعا آفلاین است یا User Is Online که یعنی فرد آنلاین میباشد اما Invisible شده است.

DarkWizard
27-06-2006, 01:31
sooot جان کار نشد نداره ! باید کنترل سیستم فرد مقابل رو به طور کامل در اختیار بگیرید.که اونم هکر حرفه ای میخواد ! بهتره بیخیالش بشید.البته یه برنامه هست که عکسایی که تا به حال گوشه ی پنجره براتون گذاشتن رو براتون میاره و سیو میکنه.
love_75 جان این روبات ها کار مشترک گروه آشیانه و پارسبد هست.البته الان دیگه کار نمیکنند و قراره آیدی روباتها عوض بشه.

bahman_n
26-10-2006, 00:43
اقا روبات انلاین جدیدی رو برای یاهو کسی میشناسه که کار کنه

ممنون میشم اگه معرفی کنید :worried:

saeid_ronaldo
26-10-2006, 00:47
سلام به همه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي اين كار اصلا احتياجي به نرم افزار نيست فقط كافيه روي اسم كسي كه اد كرديد كليك راست كنيد و گزينه اينوايت تو كنفرانس رو انتخواب كنيد و بعد هم در صفحه اي كه باز ميشه اينوايت رو بزنيد در اين موقع يك صفحه براي شما باز ميشه اگر بعد از چند لحظه هيچ پيغامي در صفحه ظاهر نشد يعني طرف هست ولي هيچ پاسخي به شما نميده يعني نميخواد با شما چت كنه اگر جواب بده كه خوب وارد كنفرانس ميشه و با شما چت ميكنه و اگر نباشه اين پيغام در يك كادر قرمز رنگ براي شما مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Voice Chat could not be started.
اين روش رو خودم ده ها بار امتحان كردم اين روش صد درصد كار ميكنه و حتي يك درصد هم خطا نداره پس بهتره به هيچ وجه به جوابي كه از اون ميگيريد شك نكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار هايي هم كه اين كارها رو انجام ميدن از همين قابليت هاي پنهان استفاده ميكنن و كار خارق العاده اي انجام نميدن البته بيشترشون يه كار خارق العاده انجام ميدن و اون هم لو دادن آيدي و پسور شماست و يا اغلب زمينه رو براي حك شدن شما فراهم ميكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امضا’ : يك چت كننده حرفه اي ( باورت نميشه از قبض تلفونمون بپرس ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب اينكه تابلوئه. طرف ميفهمه ما ميخوايم زاق سياشو چوب بزنيم

snow chem
27-10-2006, 02:55
جالب بود .
من از روش mpsjavad عزيز استفاده ميكنم و هميشه جواب ميده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

snow chem
27-10-2006, 03:07
در این ترفند قصد داریم به معرفی یک روش نوین بپردازیم که در کمتر جایی یافت میشود. بدین صورت که بدون نیاز به نرم افزار خاصی و تنها با استفاده از یک عمل کوچک میتوان با وارد نمودن IDشخص مورد نظر پی به این موضوع برد که آیا او Invisible است یا خیر؟ لازم به ذکر است که این ترفند بر روی تمامی ورژنهای یاهو مسنجر جدید و قدیم قابل اجراست.
برای این کار:
ابتدا با ID خود به یاهو مسنجر لوگین نمایید. سپس سه کلید Ctrl+Shift+A را همزمان فشار دهید تا پنجره Add کردن دوست نمایان شود.
سپس ID با نام sivarobot را Add نمایید.
پس از Add کردن این ID که یک روبات است کافی است پنجره PM را باز کرده و عبارت زیر را در آن تایپ کنید و برای او ارسال کنید:
check ID/
دقت کنید به جای کلمه ID ، آیدی شخص مورد نظر را بنویسید.
حال با پیامی از جانب روبات رو به رو میشوید که یا User Is Offline است که یعنی فرد مورد نظر واقعا آفلاین است یا User Is Online که یعنی فرد آنلاین میباشد اما Invisible شده است.

من بارها امتحان كردم .
هيچ وقت جواب نداده .
اصلا خودت تاحالا امتحان كردى؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
27-10-2006, 07:13
من بارها امتحان كردم .
هيچ وقت جواب نداده .

اين تاپيك زيرخاكي بوده ( از تار عنكبوت هاش معلومه )
اون پست هم مربوط به 06-09-2006 هستش
و اون زمان اين روشي كه دوستمون گفتن عملي بود و من خودم به شخصه استفاده ميكردم ولي ياهو بعد از مدتي متوجه ميشد و آي دي رو بلاك ميكرد
الان هم تمام آي دي هاشون بلاك هستش

snow chem
28-10-2006, 01:21
اين تاپيك زيرخاكي بوده ( از تار عنكبوت هاش معلومه )
اون پست هم مربوط به 06-09-2006 هستش
و اون زمان اين روشي كه دوستمون گفتن عملي بود و من خودم به شخصه استفاده ميكردم ولي ياهو بعد از مدتي متوجه ميشد و آي دي رو بلاك ميكرد
الان هم تمام آي دي هاشون بلاك هستش

آهان . مرسى [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به تاريخش دقت نكردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا الان خودت از جه روشى استفاده مى كنى ؟ ميشه بگى؟!

Wisdom
28-10-2006, 06:49
يكي از روش هاي موجود استفاده از BuddyCheck بود كه الان در سايتش اين رو نوشته
نرم افزارهاي مشابه هم ديگه درست كار نميكنن

جملاتش راحته ميتونيد بخونيد

Starting from 10 August 2006, due to Yahoo! Messenger server changes, BuddyCheck is unable to detect invisible users as easy as in the past. Now it can only detect invisible users which are added as a friend to the contact list of the account used by BuddyCheck.

This means that you'll have to add the friends you want to check to the account used by BuddyCheck and they must accept your invitation. This could blow your cover.

As an alternative, you could login with you main account for a short period to check for invisible users. You will be logged out of Yahoo! Messenger while you do this since only one application can be logged in into a specific account at the same time. If you receive a message during this time, it will be lost since BuddyCheck can't show it.

j0l6
28-10-2006, 15:35
یه برنامه چند هفته پیش معرفی کردم که 180% کار می کنه همین الان هم تستش کردم
تو همین قسمت معرفی نرم افزار معرفی کردم ولی الان هرچی گشتم پیداش نکردم حالا اگه خواستین و پیدا نشد دوباره اپلودش میکنم

Wisdom
28-10-2006, 19:10
سينا جان اگه كار ميكنه من يكي پايه هستم

بد جور نياز دارم ،‌ شديد ....

j0l6
28-10-2006, 19:49
تو تایپک زیر معرفیش کردم
یه ماه دارم ازش استفاده می کنم

snow chem
29-10-2006, 01:11
دست گلت درد نكنه سينا عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j0l6
29-10-2006, 11:16
دست گلت درد نكنه سينا عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قابل نداشت snow chem جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]