PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محل ذخيره اپديتهاي ويندوز

mm_yaghoob
06-06-2008, 22:07
سلام
محل ذخيره اپديتهاي ويندوز كجاست و ايا ميشه انها را كپي و در سيستم بعدي پست كرد

lord40
09-06-2008, 14:14
سلام
محل ذخيره اپديتهاي ويندوز كجاست و ايا ميشه انها را كپي و در سيستم بعدي پست كرد

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download
هر وقت آپدیت کردی برو به آدرسی که دادم و فایلهاشو یه جای دیگه کپی کن که داشته باشی و با ویندوز ریختن نپره.

r2_irooni
09-06-2008, 21:56
هر وقت آپدیت کردی برو به آدرسی که دادم و فایلهاشو یه جای دیگه کپی کن که داشته باشی و با ویندوز ریختن نپره.

بعد اگر خواستم روی ویندوز بعدی همین هارو داشته باشم فقط کپی کنم تو همون مسیر؟

mahsai
09-06-2008, 22:09
دوست عزیز فکر کنم اشتباه کردید.اخه این ادرس که شما دادید در کل حجم فایل دانلودش 64 کیلو بایته با اینکه ویدوز من کاملا اپدیت شدست حتی سرویس پک 3 رو هم داره.

سهراب مموتی
13-06-2008, 02:56
در بخش تنظیمات آپلود ویندوز گزینه ای وجود داره که اگه اونو انتخاب کنید ویندوز فایلهای دانلود شده رو تا وقتی که شما نخواهید نصب نمیکنه. من فکر میکنم که کم حجم بودن این فولدر تو سیستم شما به این دلیله که ویندوز بعد از نصب آپدیتها اونها رو پاک میکنه. پس شما برو به security center و در قسمت automatic update این گزینه رو تیک بزن:
download update for me, but let me chooswhen to install them. این جوری فایلها بعد از دانلود نصب نشده و در نتیجه پاک هم نمیشند. پس میتونی فایلها رو بعد از دانلود جای دیگه کپی کنی.

tabriz-info
13-06-2008, 10:38
یک نرم افزاری هست به نام winupdates list که لیستی از اپدیتها رو نشون میده خواستید از اون استفاده کنید

YAHYA-PRO
15-06-2008, 16:23
دوست عزیز فکر کنم اشتباه کردید.اخه این ادرس که شما دادید در کل حجم فایل دانلودش 64 کیلو بایته با اینکه ویدوز من کاملا اپدیت شدست حتی سرویس پک 3 رو هم داره.

دوست عزیز آدرسی که اون دوستون دادن کاملا درسته
مسئبله اینجاست که بالافاصله بعد از آپدیت شدن باید از اونها کپی بگیرید و نزارید ریستارت بشه البته این فقط برای سرویس پک 3 هست و گرنه قبلا آپدیتها پاک نمیشدن ولی وقتی سرویس پک 3 رو نصب میکنی پاک میشه و یه جای دیگه میریزه ( تو یکی از پوشه ها آپدیتها رو دیدم)

Ghaioom
16-06-2008, 11:04
قبلاً بحث شده تو انجمن جستجو کنید.