PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه های خروج از ایران (Emergency)

Shadow of Destiny
06-06-2008, 21:48
بچه ها سلام...

تا چند روز دیگه مدرک لیسانس زبانمو می گیرم و به امید خدا میرم سر یه کاری.. اما کار موقتی برا محیا شدن هزینه سفر...

خیلی دوست دارم از راهنمایی هاتون استفاده کنم و بدونم که شرایط رفتن به یه کشور خارجی، تهیه ویزا و اقامت دائم چجوریاست ؟ روی هم رفته جدا از زبان چه حرفه دیگه ای رو کسب کنم که مورد تائید بعضی کشور ها باشه ؟

این موضوع برام به قدری حیاتیه که خواب شب رو ازم گرفته... لطفا پیشنهاداتونو مطرح کنید تا برا بقیه هم مفید واقع بشه..

ممنون.:10:

Julian
06-06-2008, 21:55
نکنه از اونایی هستی که فکر میکنن اونور اب بهشته؟

Sentry
06-06-2008, 21:55
برو بگو شيطان پرست بشو :4::42:.......6 ماهه پريدی.......

devil_ff2008
06-06-2008, 22:30
منم شايد اگه خدا بخواد برم
راهنمايي كنيد
اسپم نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezaete
06-06-2008, 22:37
سربازی رفتی ؟ اول باید بری سفارت فرم پر کنی ، بعد اونا چند وقت باهات در ارتباط هستن ، بعد هم ...

M i L @ D
06-06-2008, 22:37

دوست عزیز این آقا فکر نمیکنن که اون ور آب بهشته ! ولی میدونن که این ور آب جهنمه !

Pario
06-06-2008, 23:14
رفتن کاری نداره. موندن سخته. اونور هیچ خبری نیست! از کسایی که رفتم پرسیدم (آمریکا لبنان کویت بحرین انگلیس رومانی روسیه عربستان قطر و ...) جوابشون این بود : آسمون همه جا یه رنگه

اما اگر برای رفتن مصمم هستی بدون که راه زیاده .نگران خروج از کشور نباش

devil_ff2008
06-06-2008, 23:27
دوست عزیز این آقا فکر نمیکنن که اون ور آب بهشته ! ولی میدونن که این ور آب جهنمه !
اينو خوب اومدي بدجور :11::27:

graphmax
06-06-2008, 23:43
خوب شما دقیقا چه هدفی از رفتن دارید!؟
اقامت دائم میخواید داشته باشید یا موقت!؟
میخواید درس بخونید یا شغلی پیدا کنید!؟
اگر دنبال شغل هستید چه زمینه کاری رو میخواید ادامه بدید!؟
آیا قصد بازگشت به ایران رو دارید یا نه!؟
کلا پیشنهاد میکنم بی گدار به آب نزنید و حتما قبل از رفتن به کشور مقصد اطلاعات خیلی خیلی کامل به دست بیارید.
موفق باشید...

begirbegir
06-06-2008, 23:49
توی ایران بمونو خودتو مث ما بدبخت نکن

robert
07-06-2008, 00:03

کجا رفتی که بدبخت شدی ؟؟:18:
احتمالا کانادا و آمریکا که نیست ؟؟ چون ایرانیان مقیم اونجا اصلا چنین نظری ندارند !!:5:

robert
07-06-2008, 00:13
بچه ها سلام...

تا چند روز دیگه مدرک لیسانس زبانمو می گیرم و به امید خدا میرم سر یه کاری.. اما کار موقتی برا محیا شدن هزینه سفر...

خیلی دوست دارم از راهنمایی هاتون استفاده کنم و بدونم که شرایط رفتن به یه کشور خارجی، تهیه ویزا و اقامت دائم چجوریاست ؟ روی هم رفته جدا از زبان چه حرفه دیگه ای رو کسب کنم که مورد تائید بعضی کشور ها باشه ؟

این موضوع برام به قدری حیاتیه که خواب شب رو ازم گرفته... لطفا پیشنهاداتونو مطرح کنید تا برا بقیه هم مفید واقع بشه..

یکی از بهترین کشورهایی که میتونی روش حساب باز کنی CANADA هست !!:46:
این تاپیک رو یکی از بچه های همین فروم درباره مهاجرت به کانادا نوشته و مطالبش هم فوق العاده جذاب و فوق العاده عالی است !! به کوچکترین جزئیات هم اشاره شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Shadow of Destiny
07-06-2008, 00:50
نکنه تو هم از اون آدمای خشک مقدس مآبی ؟
به قدر کافی از ایران اسلامی تون دیدن کردم.. حالا دیگه وقت رفتنه ایرادی داره ؟ ولی خوش به حالت .. ای کاش منم مثل تو می تونستم بسیجی بشم حالشو ببرم اما ... ولش کن.. می خوام از بچه ها اطلاعات کسب کنم.. اصلا نمی خوام تاپیکم بره ترش.. :13:

برو بگو شيطان پرست بشو .......6 ماهه پريدی.......
شیطان پرست ؟ بابا بی خیال... :27:

سربازی رفتی ؟ اول باید بری سفارت فرم پر کنی ، بعد اونا چند وقت باهات در ارتباط هستن ، بعد هم ...
نه... ولی خدا رو شکر معافم.. ای کاش یک بیشتر توضیح میدادی..:41:

:46:You hit bull's eye

رفتن کاری نداره. موندن سخته. اونور هیچ خبری نیست! از کسایی که رفتم پرسیدم (آمریکا لبنان کویت بحرین انگلیس رومانی روسیه عربستان قطر و ...) جوابشون این بود : آسمون همه جا یه رنگه

اما مطمئن م آسمون اونا مثل آسمون ما سیاه نیست. روی هیچ کشوری تعصب خاصی ندارم...

1. خوب شما دقیقا چه هدفی از رفتن دارید!؟
2. اقامت دائم میخواید داشته باشید یا موقت!؟
3. میخواید درس بخونید یا شغلی پیدا کنید!؟
4. اگر دنبال شغل هستید چه زمینه کاری رو میخواید ادامه بدید!؟
5. آیا قصد بازگشت به ایران رو دارید یا نه!؟
6. کلا پیشنهاد میکنم بی گدار به آب نزنید و حتما قبل از رفتن به کشور مقصد اطلاعات خیلی خیلی کامل به دست بیارید.
موفق باشید...

سوالات خوبی پرسیدی و جوابم:

1. اینکه از این فشاری که کشور ما به جوونا میاره و بی کاری و فساد و غیره خلاص شم و در عین حال دلم برای خیلی ها می سوزه که مجبورن با این وضع بسازن.. کاشکی می تونستم برا اونا کاری بکنم..
2. صد در صد دائم
3. هر دوش..
4. والا نیست خودم دانشجو زبان بودم فکر نکنم اونجا دیگه به عنوان یه حرفه به حساب بیاد.. اما تو زمینه های مختلفی توانایی دارم. هر کاری باشه می تونم یاد بگیرم.. فقط می خوام راهنماییم کنید که چه حرفه ای رو دنبال کنم بهتره.. بیشتر دوست دارم تو کار کامپیوتر و غیره باشه.. الان تقریبا به هدفم رسیدم که یادگیری زبان بوده..
5. به هیچ عنوان.
6. کاملا باهاتون موافقم.. به همین دلیل بود که از شماها کمک خواستم..:46:

خب یکمی در مورد بدبختی تون توضیح بدین ببینم چه بلایی سرتون اومد..

یکی از بهترین کشورهایی که میتونی روش حساب باز کنی CANADA هست !!
این تاپیک رو یکی از بچه های همین فروم درباره مهاجرت به کانادا نوشته و مطالبش هم فوق العاده جذاب و فوق العاده عالی است !! به کوچکترین جزئیات هم اشاره شده
خدا خیرت بده:10:.... این کارت دیگه ایول داشت. برم بخونم که پدرام چی گفته...:46:

Pario
07-06-2008, 10:08
اما مطمئن م آسمون اونا مثل آسمون ما سیاه نیست.

چجوری مطمئن شدی؟

به ما بگو شاید ما هم پریدیم رفتیم :31:

samanajan
07-06-2008, 10:19

رفتن انور آب کار آسانی هم نیست

samanajan
07-06-2008, 10:21
اول اینکه شما می خواهی چه نوع ویزای بگگیری تحصیلی ، دائم ، توریستی
من تو این کشورها می توانم کمکت کنم

انگلیس ، کانادا ، مالزی ، آلمان ، سوئد ، در کل کل اروپا و ژاپن

کدام کشور را می خواهی

در ضمن مخصات کامل خود را

تجربه کاری
معدل دیپلم و .....
سربازی رفتی
و .......

Julian
07-06-2008, 10:46
کسی که اینور اب نتونه کاری بکنه
اونور اب دیگه اصلا نمیتونه.

™Enter_The_Love
07-06-2008, 11:08
سریعترین راه ممکن

$500,000
بریز به حسابت در آمریکا
یا
150,000$
بریز به حسابت در کانادا

1 ماهه بهت ویزا و گرین کارت میدن

zahedy2006
07-06-2008, 12:28
در مورد گرفتن ویزا فقط من همینو می دونم که اگه آشنایی داشته باشی که 30000 دلار (30 هزار) در حسابش داشته باشه می تونه برات دعوت نامه بفرسته - فکر کنم تا 6 ماه هم اقامت می دهند (اگه مشکل نداشته باشی). بعد که رسیدی می تونی اقامت دائم درخواست بدی

در ضمن اطلاعات رو مطمئن نیستم
از کسی شنیدم که از آذربایجان (کشور آذربایجان) رفت امریکا - با این شرایط
در ضمن از پیرمرد فروم بپرس. باید بهتر بدونه.

zahedy2006
07-06-2008, 12:29

شما در زندگی دانشجویی هم همین را خواهی دید... (البته اگه بخواهی دانشجو باشی) - در ادامه زندگی که چه عرض کنم.

AliROCK
07-06-2008, 12:49
کجا رفتی که بدبخت شدی ؟؟:18:
احتمالا کانادا و آمریکا که نیست ؟؟ چون ایرانیان مقیم اونجا اصلا چنین نظری ندارند !!:5:

جدا:31:
هر کی اقامت امریکا میگیره تا ابد باید تو امریکا بمونه فقط واسه فوت یا عروسی نزدیکانش حق برگشت دارن که اونم چند روزه باید برگردن در غیر اینصورت به عنوان جاسوس شناخته میشن
یعنی باید دیگه خواب خاک وطنتو ببینی:13: نمونه هاشم تو فامیل داریم یعنی از من دراوردی نیست

Pario
07-06-2008, 14:12

رفتن به اونور آب مثل آب خوردنه!

پاسپورت+پول+پارتی اینور +پارتی اونور+بلیط+تخصص=اونور آب

من دارم ششمیش رو جور میکنم که یه 8 سالی طول میکشه :31:

samanajan
07-06-2008, 15:58
سریعترین راه ممکن

$500,000
بریز به حسابت در آمریکا
یا
150,000$
بریز به حسابت در کانادا

1 ماهه بهت ویزا و گرین کارت میدن

دیگه به همین راحتی نیست

Julian
07-06-2008, 16:33
به قدر کافی از ایران اسلامی تون دیدن کردم.. حالا دیگه وقت رفتنه ایرادی داره ؟ ولی خوش به حالت .. ای کاش منم مثل تو می تونستم بسیجی بشم حالشو ببرم اما ... ولش کن.. می خوام از بچه ها اطلاعات کسب کنم.. اصلا نمی خوام تاپیکم بره ترش.. :13:

ویرایش گردید

Julian
07-06-2008, 16:37

هر کی مملکتش رو دوست داشته باشه بسیجیه؟ نه من بسیجی نیستم.
ولی بازم گلی به جمال همین بسیجیا که اگه اتفاقی برای مملکت بیافته
مثل سیل و زلزله و جنگ و ...
من و شما فرار می کنیم اینا میرن خدمت میکنن به مردم یا میرن میجنگن.
زمان جنگ همینطور بود دیگه.
خیلی از کسانی میبینی در امریکا هستن همون زمانا رفتن و فرار کردن
زندگی شون هم افتضاحه ارزو میکنن برگردن مملکت شون.

sourena_8888
07-06-2008, 16:44
بدون پاسپورت و ویزا و هیچ گونی مدرکی...شما میرید نزدیک مرز ترکیه 500 هزار تومن میدی ...زیر شکم شتر میبندنت ...و به سرمنزل آزادی میرسی..

من خودم به موی شتر حساسیت دارم....دوستان راه دیگه ای در نظر ندارن؟

Julian
07-06-2008, 16:49
زیر شکم شتر از مملکت فرار میکنین.
بعد میبینین اونور اب محلتون نمیزارن.
از بس ایرانیا رفتن اونور اب دزدی و قاچاق کردن دیگه گاو پیشونی سفیدن.

sourena_8888
07-06-2008, 16:53
Julian
کاملا تایید میشه ...گاو پیشونی سفید که خوبه ایرانیا گاو ماه پیشونی هستن...

™Enter_The_Love
07-06-2008, 17:51
دیگه به همین راحتی نیست

عزیزم به همین راحتی هست

samanajan
07-06-2008, 17:55
عزیزم به همین راحتی هست

خوب اگه به ههین راحتی سات کمی توضیخح بده تا ما هم بریم

™Enter_The_Love
07-06-2008, 18:16
خوب اگه به ههین راحتی سات کمی توضیخح بده تا ما هم بریم

شما 500,000 دلار داری؟

zahedy2006
07-06-2008, 18:39

آره از بس بعضی ایرانیا می رن اونور ---- می گن دیگه فکر می کنند بقیه هم تو این کشور آره.
نمونه اش هم چندی پیش از ایتالیا برگشت.

khoosh
07-06-2008, 19:39
بچه ها سلام...

برای اینکه بری خارج و راحت زندگی کنی من چند تا پیشنهاد دارم:

1- کشور های مهاجر پذیر رو انتخاب کن (مثل کانادا استرالیا) چون از ملیت های مختلف توشون زندگی میکنن و ادم راحتتره.
2-سعی کن حتما از راه قانونی وارد اون کشور ها بشی چون در این صورت اون زمان الاف بودن و در انتظار بودن برای اقامت رو در مملکت خودت هستی
3- حرفه به درد بخور بلد باش.الان یک سری از مدارک فنی و حرفه ای رو کشور های دیگر قبول دارن
4- حداقل پولی که می تونی با اون بری خارج و فقیرانه اونجا زندگی کنی 10 ملیونه(برای یک نفر) پس این پولو جور کن البته بدون پول بلیط و... .

Shadow of Destiny
07-06-2008, 19:48
چجوری مطمئن شدی؟
به ما بگو شاید ما هم پریدیم رفتی
pario جان.. من که قبلا تو خیلی از بحث های متفرقه شرکت می کردم می دونم چجور شخصیتی داری... اینو از حرفات می تونم بفهمم (البته جسارت نشه.. قصد توهین و بی ادبی نداشتما)
ولی مطمئنم خودت کاملا آگاهی و دیگه نیازی به توضیح بیشتر نیست...
یه نمونه ش همین لینکی که دوستمون داد.. بخون.. نمی گم با خوندنش جو گیر شدما.. اینو خوب می دونم که 200 خان رستم رو باید رد کنم... به همین راحتی که نیست.. حالا گیریم مقیم هم شدیم تازه اول کاره.

کاملا همینطوریه که میگی...:41:

اول اینکه شما می خواهی چه نوع ویزای بگگیری تحصیلی ، دائم ، توریستی
من تو این کشورها می توانم کمکت کنم

انگلیس ، کانادا ، مالزی ، آلمان ، سوئد ، در کل کل اروپا و ژاپن

کدام کشور را می خواهی

در ضمن مخصات کامل خود را

تجربه کاری
معدل دیپلم و .....
سربازی رفتی
و .......
دستت درست...:20:
ببین رو کشور تعصب خاصی نداشتم و ندارم اما بعد از خوندن نوشته های پدرام جان دیدم که انتخاب کشور می تونه مهم باشه.. مثلا همون کانادا از لحاظ وضع بیمه و غیره خوبه... و یه سری خوبی های دیگه.. حالا من اصلا اطلاعات کافی ندارم.. تازه اول راهم. اما با اون چیزایی که پدرام گفتش مثل اینکه اولین و مهم ترین چیز برقراری ارتباط ه.. گفتش که حدود 80 درصد کارها از طریق برقراری زبان انجام میشه..می گفت چه بسا افرادی رفتن اونجا اما تو امر زبان موفق نبودن که حتی کارشون منجر به طلاق و خیلی بدبختی های دیگه شده.. پس نمی گم کار راحتیه...

در مورد اینکه چه نوع ویزایی بگیرم باید عرض کنم که خب دائم تو اولویته... (راستش لازمه که دوباره اون لینکی که دوستمون داد رو مرور کنم چون مطالبش خیلی زیاده)

ویزای تحصیلی برای ادامه تحصیل یه مقدار بدبختی داره و تا انجایی که خوندم نمی تونی اقامت دائم بگیری و بعد از پایان قرارداد بر می گردی.. درسته ؟

ویزای توریستی دیگه چیه ؟ فقط برای گردش و غیره ؟ اگه اینطوریه که نه..

---------------------
درباره مشخصات:

راستش تو این امتحان چرند پذیرش بانک ملی شرکت کردم تا یه هفته دیگه نتایجش میاد.. اگه قبول شم که بعید می دونم پدرم گفتش که از خود بانک میشه اقدام کرد برای کار در خارج از کشور که اینطوری میشه هلو... هم تجربه کاری به دست میارم و دیگه اینکه مشکلی ندارم چون همه مخارجش میافته گردن بانک.

معدل دیپلم یادم نیست شاید 14/70 و خورده ای... چون رشته ریاضی بودم و اصلا با این رشته حال نمی کردم.

همونطوری که گفتم سربازی معافم.

سن 23-24

رشته مترجمی زبان کارشناسی با معدل 16/60 و خورده ای .. دقیقا یادم نیست. (چه کثافت کاری های که ز این استادا ندیدم. بدون اینکه برگه رو نگاه کنن بهت میدن 10)

توضیحات اضافه: تنها چیزی که دلم بهش خوشه همین مهارت زبانمه... یه عشق خاصی به این زبان دارم.. اتوماتیک وار شبانه روز در حال مطالعه و پیشرفت هستم... می تونم به جرات بگم که خیلی راحت می تونم fluent صحبت کنم و مشکلی هم ندارم (به اون صورت).. تنها مشکل اضافه کردن اطلاعات بیشتره.. پس از این بابت خیالت راحت ..

ببین بذار خلاصت کنم... من با پارتی خیلی راحت می تونم با این مدرکم بهترین جا استخدام شم و کار کنم.. اما اولا از پارتی مارتی خوشم نمیاد و می خوام خودم روی پای خودم باشم و دیگه اینکه از این ایران زپرتی کنونی هم خلاص شم.. got it ?
و دیگه اینکه آرزوی رفتن به یه کشور توسعه یافته خیلی وقته که تو ذهنمه. متاسفانه از دید آدم هایی مثل شما فکر می کنین که برا آزادی سک.س داریم میریم اونور..

سریعترین راه ممکن

[500,000
بریز به حسابت در آمریکا
یا
150,000$
بریز به حسابت در کانادا

1 ماهه بهت ویزا و گرین کارت میدن[
:46:Do I have to rob a bank ?

جدا
هر کی اقامت امریکا میگیره تا ابد باید تو امریکا بمونه فقط واسه فوت یا عروسی نزدیکانش حق برگشت دارن که اونم چند روزه باید برگردن در غیر اینصورت به عنوان جاسوس شناخته میشن
یعنی باید دیگه خواب خاک وطنتو ببینی نمونه هاشم تو فامیل داریم یعنی از من دراوردی نیست
والا قانون خوبیه. من که حاضرم با این شرایط اونجا زندگی کنم..

منو یاد سینا میندازی با اون حرفاش...
برادر من بسیجی های الان همه بادکنکن... چطور ؟ عرض می کنم خدمتتون..
اون موقع اوایل انقلاب که همه تفنگ دستشون می گرفتن به خاطر این بود که بهشون قول حوری و قوری و بهشتو و اینجور چیزا دادن و به اصطلاح خرشون کردن و جوونای بنده خدا رو به کشتن دادن. الان دیگه کسی تفنگ به دست نمی گیره.. مطمئن باش اگه جنگ بشه همینایی که می بینی ادای بسیجی ها رو در میارن سه تیغه می کنن و در میرن. آره عزیزم.. گذشت اون دوران..
و در مورد حس مملکت دوستی.. در این باره خیلی توضیحات دادم که کسی تا حالا نتونسته جوابی بهم بده.. داستان نویسیم هم فوق العاده س...
ببین.. اگه مملکتم یه جفت شرف و غیرت داشت و در حق ما پدری می کرد(از همه لحاظ)... مطمئن باش من پدر ایالات متحده رو در میاوردم.. خودم تفنگ به دست می گرفتم و علیه شون وامیستادم... اما نه جوون... بازم همون حرف خودم.. شما جات راحته.. پس بشین تا انقلاب مهدی.

من اگه نرم اونور آب مطمئن باش اینجا بیکار نمی شینم.. یا میرم اونور یا اینجا رو تبدیل به اروپا می کنم.. (از همه لحاظ)

بدون پاسپورت و ویزا و هیچ گونی مدرکی...شما میرید نزدیک مرز ترکیه 500 هزار تومن میدی ...زیر شکم شتر میبندنت ...و به سرمنزل آزادی میرسی..
من خودم به موی شتر حساسیت دارم....دوستان راه دیگه ای در نظر ندارن؟
منم به شتر حساسیت دارم.. حیوونای دیگه نیست که ارزون تر دربیاد ؟:31:

نه.. این محل نذاشتن به خاطر یه چیز دیگه س. به این خاطر که ایرانیا رو تروریست می دونن.. حقم دارن بنده خداها.. کسی که هیچگونه قوانینی رو رعایت نکنه شما اسمشو چی میذاری ؟:41:

راستی اگه کسی پایه باشه بریم مقیم یه کشور شیم منم تا آخرش باهاتون هستم.. اینو جدی می گم.. البته نه به همین سادگی.. بعد از جور شدن مانی و کسب یه حرفه مثلا برا مدت یک سال.. چون یکی از شرایط استخدام اونو آبه.

Shadow of Destiny
07-06-2008, 19:55

1- کشور های مهاجر پذیر رو انتخاب کن (مثل کانادا استرالیا) چون از ملیت های مختلف توشون زندگی میکنن و ادم راحتتره.
2-سعی کن حتما از راه قانونی وارد اون کشور ها بشی چون در این صورت اون زمان الاف بودن و در انتظار بودن برای اقامت رو در مملکت خودت هستی
3- حرفه به درد بخور بلد باش.الان یک سری از مدارک فنی و حرفه ای رو کشور های دیگر قبول دارن
4- حداقل پولی که می تونی با اون بری خارج و فقیرانه اونجا زندگی کنی 10 ملیونه(برای یک نفر) پس این پولو جور کن البته بدون پول بلیط و... .
مرسی از راهنمایی هات.. الان دنبال گزینه سوم هستم.. هدف کانادا.. بچه ها به نظر شما بهترین حرفه ای که میشه یاد گرفت که به درد اونور بخوره و نون و آب دار باشه چیه ؟

devil_ff2008
07-06-2008, 20:00
اون موقع اوایل انقلاب که همه تفنگ دستشون می گرفتن به خاطر این بود که بهشون قول حوری و قوری و بهشتو و اینجور چیزا دادن و به اصطلاح خرشون کردن و جوونای بنده خدا رو به کشتن دادن. الان دیگه کسی تفنگ به دست نمی گیره.. مطمئن باش اگه جنگ بشه همینایی که می بینی ادای بسیجی ها رو در میارن سه تیغه می کنن و در میرن. آره عزیزم.. گذشت اون دوران..
تاييد ميشه شديدا

M i L @ D
07-06-2008, 21:31

منم با این حرف موافقم !!!

ببخشید میشه کمی در مورد شماره ی 3 توضیح بدید و بگید چه مدارکی ؟؟ ( ممنون میشم :46: )

coles
07-06-2008, 23:01
با عرض سلام حضور دوستان

دوست گرامی اگر فرصت داشتی برو به این آدرس و مطلب را در رابطه با آقا مجید با دقت وبا حوصله بخوان وببین

چه به روزگار این بنده خدا آمده.

و در ضمن اگر می بینی یک ایرانی در خارج از کشور راحت زندگی می کند آن شخص در کودکی با والدین آمده

این طرف و از بچه گی اینور بزرگ شده در مدارس اینها تحصیلات خود را تمام کرده از موقع دبستان تا پایان دانشگاه

با اینها و با فرهنگ و آداب و هر طوری که فکر میکنی آشنا شده و لی آن والدین یا پول هنگفت داشتند یا حقوق

بیکاری دریافت و زندگی بخور نمیری عمر و روزگار خود را به پای آن کودک گذاشتند تا آن شخص تازه بتواند مثل یک آدم

یا یک خانواده ایرانی طبقه سه در خارج از کشور زندگی و روزگار بگذراند. دوست نازنینم تو فکر کن کشور ایران با

تمام شهرها و روستا های آن مثل این طرف آب است و تو نازنین فارسی را هم از بچگی یاد گرفتی وقتی میروی

مسافرت حالا مشهد یا آذربایجان یا خوزستان ویا هر نقطه ایران امتحان کن ببین میتوانی ظرف یک هفته کار مورد

علاقه خودت را پیدا کنی وآیا میتوانی مسکن دلخواه و 21 وعده غذا را آن طور که میل داری نوش جان کنی ؟؟؟؟

خیلی نوشتم و برای موفق شدن در اینطرف آب راهکارهایی نشانت میدهم اگر حوصله کنی..

موفق و پیروز باشی

جای نقطه بنویس / persian / کی یو نقطه او سی نقطه سی بی بی

reza2pars
07-06-2008, 23:25
پیشنهاد میکنم فکر اونور رو از سرت بیرون کنی چند وقت پیش یکی از آشناهامون گرین کارت رو گرفت رفت آمریکا با چه شوق و ذوقی ...یک ماهه برگشت منتها زنش نیومده بود کلی هم اذیت شده بود هزینه هاش هم به کنار

Shadow of Destiny
08-06-2008, 00:32
و در ضمن اگر می بینی یک ایرانی در خارج از کشور راحت زندگی می کند آن شخص در کودکی با والدین آمده

این طرف و از بچه گی اینور بزرگ شده در مدارس اینها تحصیلات خود را تمام کرده از موقع دبستان تا پایان دانشگاه

با اینها و با فرهنگ و آداب و هر طوری که فکر میکنی آشنا شده و لی آن والدین یا پول هنگفت داشتند یا حقوق

بیکاری دریافت و زندگی بخور نمیری عمر و روزگار خود را به پای آن کودک گذاشتند تا آن شخص تازه بتواند مثل یک آدم

یا یک خانواده ایرانی طبقه سه در خارج از کشور زندگی و روزگار بگذراند. دوست نازنینم تو فکر کن کشور ایران با

تمام شهرها و روستا های آن مثل این طرف آب است و تو نازنین فارسی را هم از بچگی یاد گرفتی وقتی میروی

مسافرت حالا مشهد یا آذربایجان یا خوزستان ویا هر نقطه ایران امتحان کن ببین میتوانی ظرف یک هفته کار مورد

علاقه خودت را پیدا کنی وآیا میتوانی مسکن دلخواه و 21 وعده غذا را آن طور که میل داری نوش جان کنی ؟؟؟؟

موفق و پیروز باشی

اولا از راهنماییت ممنون. دوما منم نگفتم که همینطوریه.. باید با فکر و ذهن باز رفت.. من که همین فردا نمی خوام رهسپار شم.. الان تصمیم گرفتم شاید یه دو سالی طول بکشه. الان تا راه داره می خوام اطلاعات جمع آوری کنم...

هر بلایی که سر هر کسی میاد به این خاطره که طرف با اطلاعات ناکافی دل به دریا زده که این کار درستی نیست...
راستی من آدمی هستم که کارهای سخت رو به کارهای آسون ترجیح میدم.. جالبه بدونی که من اصلا از شغل پشت میز نشینی و راحت و مفت خوشم نمیاد. می خوام کارم هیجان داشته باشه... گذشته از اینا می خوام سفر کنم و شکست بخورم.. چون شکست آغاز پیروزیه.. مطمئنا اگه سفر کنم خیلی چیزا دستم میاد..

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی..
ناراحت نشیا.. اما شما و امثال شما نمونه تضعیف روحیه این..
منی که حالم از این کشور بهم می خوره چطور می تونم (حتی اگه کار خوبی با درآمد خوب بهم بدن) تو این کشور بمونم ؟
اصلا خدمت کردن برای این دولت حرامه.. حیف این همه استعداد رو که خرج اینا کنم..

پیشنهاد میکنم فکر اونور رو از سرت بیرون کنی چند وقت پیش یکی از آشناهامون گرین کارت رو گرفت رفت آمریکا با چه شوق و ذوقی ...یک ماهه برگشت منتها زنش نیومده بود کلی هم اذیت شده بود هزینه هاش هم به کنار
ببین.. من اصلا قصد آمریکا رفتن رو ندرم.. می خوام تو یه کشوری برم که مهاجر پذیر باشه..
حیف دو مثقال آبرویی که داشتیم و پر پر شد.. الان دیگه دنیا ما رو آدم هم حساب نمیاره..

به هر حال شوخی نیست بچه ها.. خارج رفتن هم الکی که نیست.. باید تمام جوانب رو در نظر گرفت و بعد اقدام کرد.. اگه این چیزا برام اهمیت نداشت هیچوقت از بچه های این سایت کمک نمی گرفتم.

Shadow of Destiny
08-06-2008, 00:33

موفق و پیروز باشی

اولا از راهنماییت ممنون. دوما منم نگفتم که همینطوریه.. باید با فکر و ذهن باز رفت.. من که همین فردا نمی خوام رهسپار شم.. الان تصمیم گرفتم شاید یه دو سالی طول بکشه. الان تا راه داره می خوام اطلاعات جمع آوری کنم...

هر بلایی که سر هر کسی میاد به این خاطره که طرف با اطلاعات ناکافی دل به دریا زده که این کار درستی نیست...
راستی من آدمی هستم که کارهای سخت رو به کارهای آسون ترجیح میدم.. جالبه بدونی که من اصلا از شغل پشت میز نشینی و راحت و مفت خوشم نمیاد. می خوام کارم هیجان داشته باشه... گذشته از اینا می خوام سفر کنم و شکست بخورم.. چون شکست آغاز پیروزیه.. مطمئنا اگه سفر کنم خیلی چیزا دستم میاد..

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی..
ناراحت نشیا.. اما شما و امثال شما نمونه تضعیف روحیه این..
منی که حالم از این کشور بهم می خوره چطور می تونم (حتی اگه کار خوبی با درآمد خوب بهم بدن) تو این کشور بمونم ؟
اصلا خدمت کردن برای این دولت حرامه.. حیف این همه استعداد رو که خرج اینا کنم..

ببین.. من اصلا قصد آمریکا رفتن رو ندرم.. می خوام تو یه کشوری برم که مهاجر پذیر باشه..
حیف دو مثقال آبرویی که داشتیم و پر پر شد.. الان دیگه دنیا ما رو آدم هم حساب نمیاره..

به هر حال شوخی نیست بچه ها.. خارج رفتن هم الکی که نیست.. باید تمام جوانب رو در نظر گرفت و بعد اقدام کرد.. اگه این چیزا برام اهمیت نداشت هیچوقت از بچه های این سایت کمک نمی گرفتم.

coles
08-06-2008, 05:51
با سلام حضور دوستان ...

نازنین Shadow of Destiny گرامی دوست رویایی فکر عزیزم حتما عصبانی میشی چون میخواهم با تو نازنین بی پرده

حرف بزنم ..اول اینکه حدس میزنم تو نازنین هنوز استقلال اقتصادی نداری و از جیب پدر بزرگوار و نازنینت داری خرج

میکنی ببین که آن بزرگوار پدر گرامیت چقدر از تو نگران است که میفرماید از کانال بانک اقدام کن کاملا درست

میفرمایند قدر چنین پدری را خوب بدان . دوم اینکه تو عزیز میگویی.. بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی..

درست است حالا یکبار بیا و پاشو برو مشهد یا اصفهان ویا شیراز و فکر کن رفتی خارج از کشور یک پول سفر و دو

روز هتل را داشته باش و بیست روز بگرد و ببین میتوانی اون رویایی را که در ذهن خودت برای خارج از کشور درست

کردی میتوانی چند صدم آن را در این امتحان 20 روزه انجام بدی کسی هم لاتین حرف نمیزنه و فارسی را هم که

بلدی هی زبان بلدم و فلان و زبان و بهمان نکن شاید به من دری وری و یا فحش بدی ولی مرد باش و برو خودت را

امتحان کن بدون حمایت پدر و یا کسی دیگر...

دوم اینکه باید کار فنی بلد باشی و یا دکتر . فنی = جوشکاری فلزات همه رقم و یا صافکار و نقاش خیلی خوب

ماشین و یا در رشته برق ساختمان و صنعتی کاملا ماهر باشی و ادامه برای دفعه بعد که آمدم ...

و اینکه دوست من تو راست میگی ولی من اینطور نیستم ..اما شما و امثال شما نمونه تضعیف روحیه این..

موفق و پیروز باشی...:11:

Julian
08-06-2008, 09:33
ببین بذار خلاصت کنم... من با پارتی خیلی راحت می تونم با این مدرکم بهترین جا استخدام شم و کار کنم.. اما اولا از پارتی مارتی خوشم نمیاد و می خوام خودم روی پای خودم باشم و دیگه اینکه از این ایران زپرتی کنونی هم خلاص شم.. got it ?
و دیگه اینکه آرزوی رفتن به یه کشور توسعه یافته خیلی وقته که تو ذهنمه. متاسفانه از دید آدم هایی مثل شما فکر می کنین که برا آزادی سک.س داریم میریم اونور..

منو یاد سینا میندازی با اون حرفاش...
و در مورد حس مملکت دوستی.. در این باره خیلی توضیحات دادم که کسی تا حالا نتونسته جوابی بهم بده.. داستان نویسیم هم فوق العاده س...
ببین.. اگه مملکتم یه جفت شرف و غیرت داشت و در حق ما پدری می کرد(از همه لحاظ)... مطمئن باش من پدر ایالات متحده رو در میاوردم.. خودم تفنگ به دست می گرفتم و علیه شون وامیستادم... اما نه جوون... بازم همون حرف خودم.. شما جات راحته.. پس بشین تا انقلاب مهدی.

من اگه نرم اونور آب مطمئن باش اینجا بیکار نمی شینم.. یا میرم اونور یا اینجا رو تبدیل به اروپا می کنم.. (از همه لحاظ)

نه.. این محل نذاشتن به خاطر یه چیز دیگه س. به این خاطر که ایرانیا رو تروریست می دونن.. حقم دارن بنده خداها.. کسی که هیچگونه قوانینی رو رعایت نکنه شما اسمشو چی میذاری ؟:41:

اولا شما حق نداری به کشورت توهین کنی(بگی زپرتی).
همین کشوری که شما بهش میگی زپرتی میلیون ها نفر بهش عشق میورزن.
ضمنا بنده منظورم برای ازادی --- نبود.

در مورد بسیجیا هم شما سخت در اشتباهی چون این نظام اگر نباشه بساط بسیجی و
سپاهی و همه اینا جمع میشه. پس باید بره بجنگه.

منظور شما رو هم از شرف مملکت نفهمیدم! یعنی مملکت باید برای تو کاری بکنه؟
یا اینکه تو باید برای ابادی و پیشرفت مملکتت هرچه قدر هم سخت باشه تلاش کنی.
مملکت که ارث پدری اینا نیست. یه روزی اینا هم میرن و اون روز نباید مملکت خراب باشه.
ما نباید بخاطر نارضایتی از نظام یه کشور خود اون کشور رو رها کنیم تا اروم اروم خراب بشه.
یه بار دیگه هم میگم. من بسیجی نیستم و به انقلاب مهدی هم اعتقادی ندارم.

همه حرفات به کنار ولی از یکیش خیلی خوشم اومد.

"من اگه نرم اونور آب مطمئن باش اینجا بیکار نمی شینم.. یا میرم اونور یا اینجا رو تبدیل به اروپا می کنم.. (از همه لحاظ)"
خوب اینکه خیلی خوبه ولی ایا بهتر نیست اینجا رو تبدیل به اروپا کنی؟

Julian
08-06-2008, 09:39
بحث منحرف نشه...
به هر حال اقای Shadow of destiny اگر میخوای بری
همه چیز رو در نظر بگیر که اون ور کلاه سرت نذارن و تبدیل به یه کله سیاه هم نشی.
بعضی از دوستان تجربیات تلخی رو از اشنا هاشون بیان میکنن.
اینا نشون میده واسه ما ایرانی ها اونور فرش قرمز پهن نکردن.
اگر همه چیزت اونور جوره بسم الله ولی اگه حتی به یک چیز شک داری نرو.

Shadow of Destiny
08-06-2008, 16:39
با سلام حضور دوستان ...

نازنین Shadow of Destiny گرامی دوست رویایی فکر عزیزم حتما عصبانی میشی چون میخواهم با تو نازنین بی پرده

حرف بزنم ..اول اینکه حدس میزنم تو نازنین هنوز استقلال اقتصادی نداری و از جیب پدر بزرگوار و نازنینت داری خرج

میکنی ببین که آن بزرگوار پدر گرامیت چقدر از تو نگران است که میفرماید از کانال بانک اقدام کن کاملا درست

میفرمایند قدر چنین پدری را خوب بدان . دوم اینکه تو عزیز میگویی.. بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی..

درست است حالا یکبار بیا و پاشو برو مشهد یا اصفهان ویا شیراز و فکر کن رفتی خارج از کشور یک پول سفر و دو

روز هتل را داشته باش و بیست روز بگرد و ببین میتوانی اون رویایی را که در ذهن خودت برای خارج از کشور درست

کردی میتوانی چند صدم آن را در این امتحان 20 روزه انجام بدی کسی هم لاتین حرف نمیزنه و فارسی را هم که

بلدی هی زبان بلدم و فلان و زبان و بهمان نکن شاید به من دری وری و یا فحش بدی ولی مرد باش و برو خودت را

امتحان کن بدون حمایت پدر و یا کسی دیگر...

دوم اینکه باید کار فنی بلد باشی و یا دکتر . فنی = جوشکاری فلزات همه رقم و یا صافکار و نقاش خیلی خوب

ماشین و یا در رشته برق ساختمان و صنعتی کاملا ماهر باشی و ادامه برای دفعه بعد که آمدم ...

و اینکه دوست من تو راست میگی ولی من اینطور نیستم ..اما شما و امثال شما نمونه تضعیف روحیه این..

موفق و پیروز باشی...
بابا اینقدر بهم نگو نازنین. من دختر نیستم.
نمی دونم گوش شماها رو با چی پر کردن.. این برنامه های چرند تلوزیونی که خیلیا رفتن و اونو بدبخت شدن و غیره .. به هر حال.

ببین... بذار من خیالتو راحت کنم... من تا به الان آدمی بودم که تو زندگیم سختی زیادی نکشیدم... ولی همیشه دنبال کارای سخت بودم.... و در مورد سفر باید بگم جایی که من زندگی می کنم خیلی آروم و بی سر و صداست و کسی کار به کار کسی نداره به همین خاطر آدمی بودم که همچین رو دار نبودم و به خاطر محزط آروم و بدون هیجان اطرافم شخصیتم ینطوری شد... حالا جالبه بدونی که یه واسه کار دانشگاه م یه بار یه موردی برام پیش اومد و مجبور شدم برم تهران... خیلی جالبه بدونی که من تو شهر آروم خودم نمی تونستم کاری بکنم اما تو شهر بزرگی مثل تهران اتوماتیک وار یه روحیه ای داشتم که انگار همه جا شو بلدم.. اصلا آدرسی که دستم بود در حد دو سه تا اسم بود اما بعد از یه ساعت گشتن و با کمک مردم پیداش کردم...

همیشه یاد فیلم ترسناک Evil Dead میافتم که توش شخصیتی بود به نام Ash... این شخصیت خیلی ترسو بود به طوری که وقتی یه Zombie می دید از ترس نمی تونست کاری بکنه.. حتی نمی تونست حرکت کنه.. اما اطافیانش بالاخره یه کاری می کردن...
وقتی تمام دوستاشو از دست داد دیگه نترسید و تبدیل به قهرمان داستان شد و تمام موجودات منفی فیلم رو از بین برد..
حالا کار به کار اینا ندارم...

اینو می خوام بگم که انسان همیشه با محیط اطرافش خودشو سازگار می کنه... چون این یه چیزیه تو ذات انسان...

حالا بازم جالبه بدونی که من زبان انگلیسی رو بهتر از زبان فارسی صحبت می کنم.. چرا ؟ چون نیست اینقدر بهش عشق می ورزم الان شده زبان مادریم و خودمو باهاش سازگار کردم...

در مورد خارج رفتن هم همینطوره اما خیلی خیلی سخت تره... ببین آدم برای رسیدن به هدفش تمام سختی ها رو به جون می خره...
اگه تو این راه شکست هم بخورم مطمئن باش که ناامید نمی شم...
where there's a WILL there's a WAY

ولی بازم از راهنمایی تون ممنون... این یادتون باشه که من جوون خام نیستم..

همین کشوری که شما بهش میگی زپرتی میلیون ها نفر بهش عشق میورزن.
ضمنا بنده منظورم برای ازادی --- نبود.
ما یه درسی داشتیم به نام روش تحقیق... تو اون درس ما در مورد خیلی از مسائل تحقیق می کردیم تا به نتیجه برسیم..
شما برا اینکه حرفت به اثبات برسه برو یه تاپیک بزن ببین چند نفر و از چه لحاظ به این کشور عشق می ورزن بعد بیا مانور بده.

در مورد بسیجیا هم شما سخت در اشتباهی چون این نظام اگر نباشه بساط بسیجی و
سپاهی و همه اینا جمع میشه. پس باید بره بجنگه.
همون دو نفری که تائید کردن کاملا حرفتون به اثبات میرسه.

منظور شما رو هم از شرف مملکت نفهمیدم! یعنی مملکت باید برای تو کاری بکنه؟
خداییش خیلی خوشم میاد.. سوالاتی می پرسی که من عاشق گیر دادنم.. ولی تو رو خدا بحث رو زیادی منحرف نکن که کار به جای باریک بکشه اوکی ؟ نمی خوام تاپیکم بسته شه. به اطلاعات بچه ها نیاز دارم...

اولا مملکت برای من نباید کاری بکنه.. برای ماااااااااااااااااااااا باید کاری بکنه.. این تا اینجاش.

یا اینکه تو باید برای ابادی و پیشرفت مملکتت هرچه قدر هم سخت باشه تلاش کنی.
آفرین به تو... یه سوال... اگه بهت کلنگ ندن و بگن زمین سیمانی رو بکن (در حالی که کلنگ فت و فراوون باشه) با این حال با دست می کنی ؟

مملکت که ارث پدری اینا نیست. یه روزی اینا هم میرن و اون روز نباید مملکت خراب باشه.
کاملا موافقم.. من عاشق مملکتم هستم اما نه این نظام. من اینو خوب می دونم که اگه من برم اجداد من که نمیرن درسته.. پس به فکر اونا هم هستم.

ما نباید بخاطر نارضایتی از نظام یه کشور خود اون کشور رو رها کنیم تا اروم اروم خراب بشه.
بهترین کار همین کاره که بذاریم خراب شه و دوباره شکوفه بزنه.. مثل جایی که آتیش می گیره و دوباره سبز میشه. من مگه خرم کشورمو ترک کنم و برم یه کشوری که نه آدابشو می دونم و نه فرهنگشو ؟ ببین چه بلایی سر ما جوونا آوردن که عشق اون طرف آب به سرمون زده...
یخورده تو زندگی ت فکر کنی بد نیستا...

یه بار دیگه هم میگم. من بسیجی نیستم و به انقلاب مهدی هم اعتقادی ندارم.
بسیجی فقط یه مثال ساده بود به دل نگیر.

همه حرفات به کنار ولی از یکیش خیلی خوشم اومد.

"من اگه نرم اونور آب مطمئن باش اینجا بیکار نمی شینم.. یا میرم اونور یا اینجا رو تبدیل به اروپا می کنم.. (از همه لحاظ)"
خوب اینکه خیلی خوبه ولی ایا بهتر نیست اینجا رو تبدیل به اروپا کنی؟
خب ببین... اینش یه بدی داره. تو خودت خوب می دونی که این قوم چقدر Savage هستن... مطمئنم تو این راه:

My tongue is long enough to cut my own throat.

اما:

A miss is as good as a mile.

بحث منحرف نشه...
به هر حال اقای Shadow of destiny اگر میخوای بری
همه چیز رو در نظر بگیر که اون ور کلاه سرت نذارن و تبدیل به یه کله سیاه هم نشی.
بعضی از دوستان تجربیات تلخی رو از اشنا هاشون بیان میکنن.
اینا نشون میده واسه ما ایرانی ها اونور فرش قرمز پهن نکردن.
اگر همه چیزت اونور جوره بسم الله ولی اگه حتی به یک چیز شک داری نرو.
ازت ممنونم و شرمنده که باهات بد صحبت کردم.. اینم یه سری از اخلاقیات خاص منه.. کاریشم نمیشه کرد.

من که مودونم اگه برم اونو چه بلایی سرم میاد پس بدون چقدر جرات انجام این کار رو دارم... حتی امکان داره اشکمم دربیاد اما...
This is the way I've chosen my Destiny and This is Shadow of Destiny...

بازم می گم... من اگه می خواستم خودسرانه کاری بکنم هیچوقت این تاپیک رو خلق نمی کردم..

بازم ممنون...

می خوام دوباره اون تاپیک آقا پدرام رو بخونم چند تا نکته و غیره بردارم و یه چند تا سوال هم دارم که ازتون بپرسم... فعلا..
می خوام کم کمک اقدام کنم.. لا اقل ویزا و پاسپورت و غیره رو جور کنم.

AliROCK
08-06-2008, 18:28
دوست عزیز من رک هستم اینو دوستانه میگم ناراحت نشو خوشی زده زیر دلت بله خارج امکانات داره , ازادی تا دلت بخواد داره به جاش ذره محبت توش پیدا نمیکنی دیگه اون دوره هم نشینی های مهمونی های ایرونی خبری نیست نژاد پرست خیلی تو خارج زیاده نه که با سیاه ها بد باشن نه با ایرانی ها بدترند! اکثرا بعد از 6 ماه تو خارج زندگی کردن پشیمون میشن یکیش خاله خوده من کلی ذوق داشت موقع رفتن ولی الان......
بازم میل خودته موفق باشی

M i L @ D
08-06-2008, 18:40
دوست عزیز من رک هستم اینو دوستانه میگم ناراحت نشو خوشی زده زیر دلت بله خارج امکانات داره , ازادی تا دلت بخواد داره به جاش ذره محبت توش پیدا نمیکنی دیگه اون دوره هم نشینی های مهمونی های ایرونی خبری نیست نژاد پرست خیلی تو خارج زیاده نه که با سیاه ها بد باشن نه با ایرانی ها بدترند! اکثرا بعد از 6 ماه تو خارج زندگی کردن پشیمون میشن یکیش خاله خوده من کلی ذوق داشت موقع رفتن ولی الان......
بازم میل خودته موفق باشی

ببین دوست من باور کن تو ایران هم دیگه محبت و از این چیزا نمونده !!!
ببین یکیش خود من ... به خدا 15 سال عمر دارم شاید 20% محبت و از این جور حرفا بوده ... بقیش کلا بهم خیانت شده ....
اصلا از این حرفا گذشته ... تو ایران کی به کی رحم میکنه ؟؟ همه ی کاراشون واسه نفع خودشون هست ... چند مثال :
1 - کارهای بزرگان کشور به نسبت مردم
2 - یا از اون کوچیکتر حتی معلم هم به دانش آموز رحم نمیکنه ...
3 - دیگه دوست و ... هم که اصلا نباید بهشون اعتماد کنی !!! :41:

M i L @ D
08-06-2008, 18:42
بازم میل خودته موفق باشی

ببین یکیش خود من ... به خدا 15 سال عمر دارم شاید 20% محبت و از این جور حرفا بوده ... بقیش کلا بهم خیانت شده ....
اصلا از این حرفا گذشته ... تو ایران کی به کی رحم میکنه ؟؟ همه ی کاراشون واسه نفع خودشون هست ... چند مثال :

Julian
08-06-2008, 20:53

خب به شما خیانت شده نه به دیگران.

1.کارهای بزرگان کشور نسبت به مردم ظالمانه هستش ولی خیلی از همین مردم الان زندگی خوبی دارن.

2.یه سری برو انگلیس ببین ونجا رفتار معلمین با دانش اموزان چطوره! افتضاحه.

3. وقتی پدر و مادری داری و نزدیکانی که میتونی بهشون اعتماد کنی نیازی به دوست نداری.

Julian
08-06-2008, 20:55
Shadow Of Destiny برای گفته هات جوابای خوبی دارم ولی
نمیخوام تاپیک منحرف بشه.
خلاصه موفق باشی.

AliROCK
08-06-2008, 21:22

1.کارهای بزرگان کشور نسبت به مردم ظالمانه هستش ولی خیلی از همین مردم الان زندگی خوبی دارن.

3. وقتی پدر و مادری داری و نزدیکانی که میتونی بهشون اعتماد کنی نیازی به دوست نداری.

با مورد 3 خیلی موافقم:10: گل گفتی

samanajan
08-06-2008, 21:22

اخه چرا دروغ می گویید

تو همه کشوری خوب و بد داریم

یعنی تو ایران معلم بد نیست

ببخشید خوداتن کجا زندگی می کنید

من الان فامیل داریم در انگلیس هستند می گویید به بچه های کوچک آنقدر اهمیت می دهند که ایران اصلا هیچی

آخه چیزی که نمی دانی نگو خواهشنا

samanajan
08-06-2008, 21:27
بخشید دوست عزیز دیر این موضوع را بهت می گم

دوست عزیز راحت بهت بگم

رشته شما زیاد رو دور نیست الان الکترونیک ، برق ، جوشکاری و هنر زیاد طالب دارد الان هم نانو هم داره پیشرفت می کند

اگر میخواهی بری درس بخوانی و توانایی مالی خوبی نداری پس به فکر اقامت دائم باش چون هزینه ها 4 الی 3 برابر کاهش پیدا می کند

دوما اصلا اقامت کشورهای آسیایی بدرد نمی خورد حتی بدتر از ایران است

سوما به نظر من اصلا کشورهای اروپایی نرو چون خیلی نژاد پرست هیتند اکثر خوب هم دارند
چهار م برای شما آمریکا و کانادا و استرالیا خوبه ولی بیخیال آمریکا شو

پنجم برای اینکه تجربه کسبی به من و دوستان دیگه گوش نده سزچ کن ببین الان کی اون ور ابا داره درس می خونه یا اقمت داره نظرات اون را بپرس آخه ما که این ور اب بودیم هیچ نمی دانی به غیره از اینکه برای ما تعریف کردند

ششم چقدر پول درای

Julian
08-06-2008, 21:30
اخه چرا دروغ می گویید

تو همه کشوری خوب و بد داریم

یعنی تو ایران معلم بد نیست

ببخشید خوداتن کجا زندگی می کنید

من الان فامیل داریم در انگلیس هستند می گویید به بچه های کوچک آنقدر اهمیت می دهند که ایران اصلا هیچی

آخه چیزی که نمی دانی نگو خواهشنا

من دروغ نمیگم.
شما اهنگ پینک فلوید به اسم another brick in the wall رو شنیدی؟
این اهنگ دقیقا برای اعتراض به وضعیت بد اموزشی و سخت گیری سیستم اموزشی انگلستان
خونده شده و در اون بسیار زیبا رفتار معلمین رو تشبیه کردنبه چیزای مختلف باید کلیپش رو هم ببینی.
ولی اگر انگلستان الان کشور با نفوذیه و بسیار قدرتمند همش بخاطر همون سخت گیریاس.
در نظام اموزشی ما هم قبلنا خیلی سخت میگرفتن(مثلا کمربند میزدن یا خودکار لای انگشت میزاشتن)
که بچه ها از ترس برن درس بخونن ولی متاسفانه الان از هیچ کدوم از اینا خبری نیست.
الان یه بچه رو که میزنن صد تا پدر مادر براش پیدا میشه و دیگه نمیشه از این نسل انتظاری رو داشت
چون ناز پرورده هستن عزیز. تنبیه هم که ممنوعه پس چه راهی هست که بچه رو بشونه سر درس و مشق؟
هیچی. نتیجه اش رو هم داری میبینی.

samanajan
08-06-2008, 21:51
من دروغ نمیگم.
خونده شده و در اون بسیار زیبا رفتار معلمین رو تشبیه کردنبه چیزای مختلف باید کلیپش رو هم ببینی.
در نظام اموزشی ما هم قبلنا خیلی سخت میگرفتن(مثلا کمربند میزدن یا خودکار لای انگشت میزاشتن)
الان یه بچه رو که میزنن صد تا پدر مادر براش پیدا میشه و دیگه نمیشه از این نسل انتظاری رو داشت
چون ناز پرورده هستن عزیز. تنبیه هم که ممنوعه پس چه راهی هست که بچه رو بشونه سر درس و مشق؟

درسته الان هم دارند سخت می گیرند

برای همینه که این کشور پیشرفت می کنه

Shadow of Destiny
08-06-2008, 22:24
بازم میل خودته موفق باشی
راستش اینکه محبت پیدا نمی کنم تو ایران که دیگه به عنوان یه فاکتور مرده س...
تنها چیزی که منو می ترسونه همین نژاد پرستیه.. کاری که همین کثافتا باعث شدن ما تو کل دنیا بد نام بشیم... از اینش خیلی واهمه دارم.
حالا این موضوع تو همه کشور ها صدق می کنه ؟

بله ؟ ................. ؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس من چی ؟ فکر کردی من به خاطر چی دارم میرم ؟ اینی که دوستمون گفت یه مورد کوچولو از اون مواردی بود که من قصد خلاصی از این کشور رو دارم..

.کارهای بزرگان کشور نسبت به مردم ظالمانه هستش ولی خیلی از همین مردم الان زندگی خوبی دارن.
معلوم هست چی داری می گی ؟

نمی دونستم که شما انگلیس درس خوندی... یادت باشه که:
seeing is believing

گاهی اوقات پدر و مادر هم از دشمن برا آدم بدتر میشن... کسی رو دیدم که از پدرشون متنفر بودن چون اصلا هیچ علاقه ای نسبت به پسرشون نشون نمی دادن...

منم همینطورم اما از پدرم متنفر نیستم فقط ازش بدم میاد چون نیازامو برآورده نمی کنه.. (البته این به این دلیل نیست که باعث شده از کشور خارج شم.. موضوع مهم خود کشورمه که از صد تا دوست و رفیق پست تره...)

Shadow Of Destiny برای گفته هات جوابای خوبی دارم ولی
نمیخوام تاپیک منحرف بشه.
خلاصه موفق باشی.
ممنون... ولی خب کاری نداره.. می تونی بهم پی ام بدی بذار ببینم می تونی جواب قانع کننده ای برا سوالاتم پیدا کنی.. ای کاش می شد همینجا مطرح کرد اما متاسفانه تاپیک رو می بندن..

اصلا همین موضوع... چرا آزادی بیان وجود نداره.. ؟ چرا مدیرا میان و می گن حرف سیاسی نزنین ؟ چرا ؟ چون کشور ما این اجازه رو نداده... مگه آزادی بیان بده ؟ تو خود کشور آمریکا مردم تظاهرات می کنن چرا نمی ذارن لااقل ما آزادانه حرف بزنیم ؟ مگه چه ایرادی داره.. همین حرفاست که می تونه کشور رو بسازه دیگه.. مگه اینطور نیست ؟

با مورد 3 خیلی موافقم گل گفتی

متاسفانه اشتباه بزرگی کردی...
گاهی اوقات پدر و مادر دشمن اصلی ماها میشن... تعجب کردی آره ؟ عرض می کنم:
فیلم سنتوری رو دیدی درسته ؟
فکر می کنی به خاطر چی شخصیت اصلی داستان معتاد شد ؟ چون پدر و مادر به فرزند خودشون اهمیت ندادن و خواسته هاشونو براورده نکردن.. مثلا اون یه تیکه یادته مادرش اومد چی گفت ؟
گفت: مگه من چی گفتم ؟ من فقط بهش گفتم یا جای خودت تو این خونه س یا موسیقی... خب این یعنی چی... به نظر شما به این آدم می گن دوست ؟ (حتی اگه مادرتم باشه ؟)
حرف زیاد بلدم بزنم اما تا همینجاش بمونه..
ولی زود قضاوت نکنین..
ولی آره پدر و مادر دوامش و اعتبارش خیلی بیشتره.. خب به هر حال بزرگت کردنا...

بخشید دوست عزیز دیر این موضوع را بهت می گم

دوست عزیز راحت بهت بگم

رشته شما زیاد رو دور نیست الان الکترونیک ، برق ، جوشکاری و هنر زیاد طالب دارد الان هم نانو هم داره پیشرفت می کند
یکی از دوستام 6 ماه دوره جوشکاری آرگن رو دیده.. مدرکشم به زبان انگلیسیه.. می تونه بره تو یه کشور خارجی کار کنه اما زبان نمی دونه...
به نظرت این حرفه خوبه ؟
در مورد نانو هم یکم توضیح بدی بد نیست...

اگر میخواهی بری درس بخوانی و توانایی مالی خوبی نداری پس به فکر اقامت دائم باش چون هزینه ها 4 الی 3 برابر کاهش پیدا می کند
چطور یه همچین چیزی ممکنه ؟ یکمی بیشتر میشه توضیح بدی... ؟

دوما اصلا اقامت کشورهای آسیایی بدرد نمی خورد حتی بدتر از ایران است
آهان.. راستی در مورد کشورهای آسیایی چطور ؟ اونقدر هم آدم بلند پروازی نیستم...

سوما به نظر من اصلا کشورهای اروپایی نرو چون خیلی نژاد پرست هیتند اکثر خوب هم دارند

چهار م برای شما آمریکا و کانادا و استرالیا خوبه ولی بیخیال آمریکا شو
همون کانادا چطوره ؟

پنجم برای اینکه تجربه کسبی به من و دوستان دیگه گوش نده سزچ کن ببین الان کی اون ور ابا داره درس می خونه یا اقمت داره نظرات اون را بپرس آخه ما که این ور اب بودیم هیچ نمی دانی به غیره از اینکه برای ما تعریف کردند
کاملا با نظرت موافقم... از همین امشب سرچ رو شروع می کنم.. اول می خواستم یه پیش زمینه داشته باشم...

ششم چقدر پول درای
فعلا هیچی.. گفتم که اول می خوام برم سر یه کاری.. مانی جمع کنم و بعد اقدام کنم.. اما داداشم گفته که می تونه 5 میلیون تومن بهم بده که من بعد رفتم اونور بعدا براش جور کنم (اما اینو خوب می دونم که به همین راحتی که دارم می گم نیست)... به هیچ عنوان قرار نیست که عجله کنم...

من دروغ نمیگم.
چرا...

اگه اینجوریه که شما می گی منم همین الان دارم رو یه آهنگی کار می کنم به نام The Pigs که اشاره داره به پلیس های ایران...
این که دلیل نشد... اگه قرار باشه برای وضعیت مملکت ما آهنگی خونده بشه فکر می کنی تعدادش قابل شمارش باشه ؟
تو هر کشوری می تونه معضل وجود داشته باشه اما باهاش بهتر کنا میان ؟

کی گفته که برای درس خوندن حتما باید چوب بالا سر دانش آموز و دانشجو باشه ؟
هیچ می دونستی که اگه سیستم نمره دهی رو بردارن چقدر ماها پیشرفت می کنیم ؟
نمره ای که الان استادا یا معلما (تو ایران) به دانشجو و دانش آموز میدن همش کشکه و به خیلی ها هم ظلم میشه.. اگه سیستم نمره دهی برداشته بشه خیلیا به درس رو میارن....
از ترس نمره س که همه شب امتحان درس می خونن... اینم یکی از بحث هایی بود که یکی از استادامون اعتقاد داشت.. واقعا دمش گرم..

حالا دیدی چیزی رو که نمی دونی نباید در موردش حرفی بزنی ؟

J A V I D
08-06-2008, 22:45
تاپيك جالبيه ولي توش شعار زياده ... حرفاي قشنگ كه فقط تو حرف قشنگن !!!

Shadow of Destiny
08-06-2008, 23:23
یه روزی عملی هم میشه.. اینو مطمئن باش.. اصولا آدم بی کله ایم.

sourena_8888
09-06-2008, 08:59

از فرزند شهید پرسیدم ...اگه جنگ شد میری جنگ ؟...باورتون نمیشه... نزدیک بود منو بکشه

یه بار از دوستم که باباش جانباز و آزاده بود پرسیدم که اگه جنگ شد بابات اجازه میده بری جنگ...گفت: یه بار ازش پرسیدم و منو به فحش _ گرفت...

devil_ff2008
09-06-2008, 09:05
از فرزند شهید پرسیدم ...اگه جنگ شد میری جنگ ؟...باورتون نمیشه... نزدیک بود منو بکشه

یه بار از دوستم که باباش جانباز و آزاده بود پرسیدم که اگه جنگ شد بابات اجازه میده بری جنگ...گفت: یه بار ازش پرسیدم و منو به فحش _ گرفت...
یه تاپیک نظر سنجی هم قبلا بود که به ترش واصل شد
اکثرا گفتن که کی میره جنگ
اونایی هم که گفتن میرن همش حرف بود و در عمل هیچ

samanajan
09-06-2008, 11:57
یکی از دوستام 6 ماه دوره جوشکاری آرگن رو دیده.. مدرکشم به زبان انگلیسیه.. می تونه بره تو یه کشور خارجی کار کنه اما زبان نمی دونه...
به نظرت این حرفه خوبه ؟

دوست عزیز نانو رته ای است فوق العاده جذاب اگر علاقه داشته باشی در مورد همه چیز است ساخت و کاربرد نانو برات چند تا مثال می زنم

الان با نانو می توانی خانه بسازی و آن را رنگ کنی اگر خواستی رنگی رو دیوار یا خطی کشید به سرعت پاک میشود در چند سال آینده با نانو عمر انسان ها چندین برابر می شود خلاصه بهت بگم تازه نانو در بچگی به سر می برد اگر کمی هم اخبار گوشی کنی بد نیست الان نانو تو کشاورزی ، انرژی هسته ای ، الکترونیک ، برق ، جوشکاری ، و هر چیزی فکر کنی
اگر تبلیغ کت و شلوار گراد را دیده باشی همین طور صد در صد حققیقت دارد شک نکن

به نظرت این حرفه خوبه ؟

الان استرالیا به اینجور افراد احتیاج دارد ولی باید به این مراکز کاریابی مراجع کن و تحقیق کند

چطور یه همچین چیزی ممکنه ؟ یکمی بیشتر میشه توضیح بدی... ؟

بله این حقیقت دارد ببین فرض کنیم شما داری از کشوری دیگه وارد ایران میشوی هزینه ات صد در صد بیشتر می شود .قتی شما اقامت دائم می گیری یعنی شما را به عنوان یک فردی عضو دائم حساب می کنند و بیشتر خدمات دولتی برایت رایگان می شوی

همون کانادا چطوره ؟

خوبه وی کانادا هم طی چندسال اخیر خیلی سخت می گیره چون صدها هزار نفر به این کشور مهاجرت می کنند

M i L @ D
09-06-2008, 12:49

1-ببین پسر خوب آخه تو کیا رو میگی از زندگیشون راضین ؟؟؟؟ آره ، میدونم اونایی که دارن رشوه خواری و دزدی میکنن تو این مملکت ... اونا راضین و مورد احترام قرار میگیرن !!! ( البته به غیر از 1% مردم که اونا به همه چی قانع هستن ) بعدش ببین تو شهر ما فقط زیر پای یکی بنز هست که اونم همه میدونن با دولت دست داره و داره چه کارایی میکنه !!! به خدا اگه به من بگن 1000000000000 برابر پول این آقا رو به تو میدیم ولی تو این کارا رو کن ... به خدا نمیکنم !!!!

اصلا جون من یه نظر سنجی راه بنداز ببین کی تو فروم از زندگیش راضیه ....

2-ببینم شما انگلیس رفتید که اینارو میگی ؟؟؟

3-ببین واقعا برای طرز فکرت متاسفم ... یعنی تو میگی باید تا آخر عمر گوشه ی خونه بمونیم و هیچ دوستی نداشته باشیم ؟؟ ( البته من جدیدا 95 % اینجوری شدم ، یعنی فقط گوشه ی خونه میشینم و به کسی هم کاری ندارم ) ولی عزیزم اینجوری نمیشه تا آخر عمر زندگی کرد ...

من دروغ نمیگم.

دوست من تو هم آهنگ رپرهای ایرانی رو شنیدی ؟؟؟ همونایی که چند ماه پیش داشتن جمعشون میکردن (دلیلش رو که خودت باید بدونی )، البته اونا نمیتونن مثل پینک کلیپ بسازن چون نه تو این کشور بهشون مجوز داده میشه نه پولی نه هیچی ولی اگه مثل اون میتونستن ، تو کلیپ هاشون خیلی چیزا میذاشتن که تا حالا ندیدیش ... الانم که دارن میخونن واقعا مردونگی کردن ، چون این کار هیچ درآمدی براشون نداره و ضرر هم داره ...

البته من میدونم دوست من شما نمیخواید به کسی کمک کنید ... یعنی اصلا هدف شما از زدن این پست ها راهنمایی کسی نیست ، فقط اومدید یه مشت جواب مسخره به پست ها بدی تا که کم نیاری !!!

coles
09-06-2008, 12:53
با سلام خدمت دوستان

بابا اینقدر بهم نگو نازنین. من دختر نیستم .پس اینطور شروع کنم جناب قیصر خان Shadow of Destiny شعبون خان

من حدس میزنم که شوما احساس گو نده لاتی میکنی نه برای غریبه ها بلکه برای دور و بری های خونه واده و یک

کم هم تو اینجا..ولی همیشه دنبال کارای سخت بودم...فقط این جمله را که نوشتی یک مقدار فکر کن کار های

سخت حتما خیلی سنگین و سخت بود اون امتحان بانک ملی...پس بدون چقدر جرات انجام این کار رو دارم...

ببین قیصر خان اینقدر جرات برای دور و بری هات در آوردی که برادر با معرفت تو شعبون خان حاضره 6 میلیون بده

از شر تو خلاص بشه در ضمن این همه دو ستان عزیز و نازنین آمدند و گفتند این کار را یا اون کار انجام بده که انشاالله

موفق بشی. همه دوستان از سر کمک و یاری کردن تو راهنماییهایی کردند . شعبون خان تو چه گفتی من اینم و من

آنم و ال میکنم و بهمان و فلان و میدونم ووو .فقط توی یک کلام بگم تو ای 2زاری هیچ کاری هم از دستت بر نمیاد

هیچ برو صادقانه بیشین جلوی آینه یک مقدار اون قیافه 2زاری خودت ببین 10 دقیقه ببین چی داری و اگه اون

خانواده محترم وبزرگوارت نبود چکاری از دست تو بر می آمد با این همه مشکلات . آخه مر د مومن لیسانس زبان

تو خارج نون آب برات نمیشه تازه اگر توی خوابت آمدی خارج مثل اون بچه که تازه زبان باز کرده میگی قاقا و بابابا

اینور تازه باید بری کلاس زبان 2زاری از من به نصیحت برو دنبال کارهای فنی حالا دوباره بیا بنویس که میدونم و ال است

و بل است و هی یال دارن قولدران کن ..امیدوارم که ناراحت نشده باشی راستی آدمهای تیپ تو که این حرفها

را نمی فهمند چون اگر حالیشان بود پول جیبی توی اون سن که از پدر بینوا نمی گرفت برو خودت را درست کن

حالا حرف منو گوش کن برو 2 تا رشته فنی و کوتاه مدت بخوان و امتحان بده و مدرک وزارت کار بگیر و هر وقت گرفتی

به من پی ام بده من آدرسم را برات مینویسم تو یک کپی برای من ارسال میکنی و آن مدرک را می بری دارلترجمه

که آنها هم ترجمه کند و یک تمبر دادگستری باطل میکنی فتوکپی اونم برام بفرست تا به امید خدا یک خدمت کوچکی در

کشور استرالیا اگه دوست داشتی انجام بدم..

موفق باشی زت زیاد:10:

Shadow of Destiny
09-06-2008, 16:16
آفرین همینو می خواستم...

می خواستم بفهمم شخصیت واقعی ت چجوریه...
من آدم مارمولکی هستم.. بخوام بفهمم کی چجوریه از این راه ها استفاده می کنم..

پس اینطور شروع کنم جناب قیصر خان Shadow of Destiny شعبون خان
نه اینم زیاد جالب در نیومد.. بازم صد رحمت به نازنین.

من حدس میزنم که شوما احساس گو نده لاتی میکنی نه برای غریبه ها بلکه برای دور و بری های خونه واده و یک

کم هم تو اینجا..
کاملا در اشتباهی.. تو اگه منو از نزدیک زیارت کنی هیچوقت چنین حرفی نمی زنی.. بس که آروم و مظلومم. با هر نوع کسی که بخوام بلافاصله رفیق میشم...
این به خاطر چینج پذیری فوق العاده بالای منه.

.فقط این جمله را که نوشتی یک مقدار فکر کن کار های
سخت حتما خیلی سنگین و سخت بود اون امتحان بانک ملی

نمی دونم سخت رو چطوری ترجمه می کنی... بذار یه کوچولو مثال بزنم..
من راستش از بازی های کامپیوتری خوشم میاد ... اصلا همین بازی کامپیوتری باعث شد تا من عاشق زبان شم (Resident Evil 2)
... حالا کاری ندارم...

یادمه اون موقع نمی دونستم به صفر تو زبان انگلیسی می گن O....
همین باعث شد تا اسم رمز رو درست نفهمم... باورت نمیشه یه دفتر 60 برگ از کل مطالب بازی به زبان انگلیسی نوشته شد و آخرشم کار به جایی نبرد. (حالا اینا نمونه های خیلی کوچولو از کارایی ه که انجام دادم و شاید به چشم خیلیا مسخره بیاد) اما جالبه که بخوای بدونی من اگه هدفی رو تو زندگیم Spot کنم مطمئن باش بهش می رسم..
اینا رو هر کسی نمی تونه درک کنه. ولی یکی از دلایلی که باعث شد به پیشرفت اونچنانی نرسم همین ایران لعنتی بود.

ببین قیصر خان اینقدر جرات برای دور و بری هات در آوردی که برادر با معرفت تو شعبون خان حاضره 6 میلیون بده
از شر تو خلاص بشه در ضمن این همه دو ستان عزیز و نازنین آمدند و گفتند این کار را یا اون کار انجام بده که انشاالله
موفق بشی.
آخر نفهمیدم قیصرم.... شعبون خانم یا نازنین... چقدر پسوند داشتم خودمم نمی دونستم. جمله آخری تو متوجه نشدم اما باید عرض کنم که رابطه ای که من با برادرام دارم تو دنیا بی نظریره... نمی دونم چرا حس علاقه بین برادرام و خودم اینقدر شدیده... فکر نمی کنم دو تا دوست هم بتونن اینقدر با هم صمیمی باشن..
من آدم رکی هستم و حرفامم عین واقعیه. بترکه چشم حسود.

شعبون خان تو چه گفتی من اینم و من آنم و ال میکنم و بهمان و فلان و میدونم ووو
come on man... you look like a basket case.

.فقط توی یک کلام بگم تو ای 2زاری هیچ کاری هم از دستت بر نمیاد
یعنی منی که گفتم بهم نگو نازنین باید بهم توهین میشد ؟

یچ برو صادقانه بیشین جلوی آینه یک مقدار اون قیافه 2زاری خودت ببین 10 دقیقه ببین چی داری و اگه اون
خانواده محترم وبزرگوارت نبود چکاری از دست تو بر می آمد با این همه مشکلات .
ماشالله.. برا قیافه منم نمره گذاشتی ؟ بابا ندیده غیب گفتی.. تو اگه منو ببینی از خجالت سرتو میندازی پایین.

آخه مر د مومن لیسانس زبان تو خارج نون آب برات نمیشه
من گفتم لیسانس زبان Hogwash جمهوری اسلامی ایران می تونم یه کار خوب اونو پیدا کنم ؟من فقط زبان رو برای برقرای ارتباط می خوام.. برو یخورده بیشتر بخون ببین من چی گفتم.. من از بچه ها درخواست یه کار خوب رو کردم.. واقعا برات متاسفم.

تازه اگر توی خوابت آمدی خارج مثل اون بچه که تازه زبان باز کرده میگی قاقا و بابابا
ای کاش برای همیشه تو این خواب زندگی می کردم و هیچ وقت پا به این دنیای کابوس نمی ذاشتم.
ولی من از خدامه برم اونور و مثل بچه های قنداقه قاقا بابا کنم تا بیام تو کشوری زندگی کنم که مثل آدمایی که به قول خودشون بلدن حرف های گنده گنده بزن خودشونو به طناب دار هدیه کنن.
ببین من می دونی به چی فکر می کنم ؟ به اینکه همه مون قراره یه روز از دنیا بریم.. پس این خوبه تو یه کشوری باشم و گوشه نشینی کنم ؟ می خوام ببینم دنیا چه خبره.. آیا این حرفایی که می زنن راسته یا نه.. می خوام به عینه ببینم. بعدش برا شما گول خورده ها تعریف کنم....

از من به نصیحت برو دنبال کارهای فنی حالا دوباره بیا بنویس که میدونم و ال است و بل است و هی یال دارن قولدران کن
قصدمم همینه...

امیدوارم که ناراحت نشده باشی
مثل این می مونه که یه استکان چای داغ میل کنی و بلافاصله روش یه فنجان آب یخ.. دیگر دندانی نیست که سخن بگویی.

آدمهای تیپ تو که این حرفها را نمی فهمند
تا اینجا شد 3 توهین.

چون اگر حالیشان بود پول جیبی توی اون سن که از پدر بینوا نمی گرفت
جدا از اینکه چهارمین توهین رو هم کردی نمی دونستم فال بین هم هستی.. تو زا کجا می دونی سن بابام چقدره و از کجا می دونی بی نواست ؟ مگه تحت تاثیر فیلم بی نوایان قرار گرفتی ؟

حالا حرف منو گوش کن
حرفات خیلی با هم تناقض دارن..

برو 2 تا رشته فنی و کوتاه مدت بخوان و امتحان بده و مدرک وزارت کار بگیر و هر وقت گرفتی به من پی ام بده من آدرسم را برات مینویسم تو یک کپی برای من ارسال میکنی و آن مدرک را می بری دارلترجمه که آنها هم ترجمه کند و یک تمبر دادگستری باطل میکنی فتوکپی اونم برام بفرست تا به امید خدا یک خدمت کوچکی در کشور استرالیا اگه دوست داشتی انجام بدم..
با اون بپر بپرایی که شما کردی رو حلقوم ما می ترسم به جای استرالیا سر از زندان اوین دربیارم.. آقا بی خیال.. ترجیح می دم:
Not to blow my cover...

موفق باشی زت زیاد
در مورد این یکی باید فکر کنم.. چون فکر نمی کنم آرزویی از ته دلت باشه...

ولی گذشته از تمام این مسائل برو در یخچالتو باز کن (یا اگه یخچالتون آب سرد کن داره) و یه لیوان آب سرد میل کن و در مورد انسان ها زود قضاوت نکن.

devil_ff2008
09-06-2008, 16:26
آفرین همینو می خواستم...

می خواستم بفهمم شخصیت واقعی ت چجوریه...
من آدم مارمولکی هستم.. بخوام بفهمم کی چجوریه از این راه ها استفاده می کنم..

دوست عزیز از دست Coles عزیز ناراحت نشو
اونطوری گفت که حساب کار دستت بیاد
ایشون تو استرالیا زندگی میکنن
میتونی تو تاپیک پولدار شدن شریکی ببینی
:10:

Shadow of Destiny
09-06-2008, 16:31
دوست عزیز از دست Coles عزیز ناراحت نشو
اونطوری گفت که حساب کار دستت بیاد
ایشون تو استرالیا زندگی میکنن
میتونی تو تاپیک پولدار شدن شریکی ببینی
پس این همه افاده به این خاطر بود ؟

من به آدمای افاده ای نیازی ندارم... به قول معروف:

Begin the web and God will send you the thread.

تا خدا رو دارم غم ندارم.

Julian
09-06-2008, 17:14
1-ببین پسر خوب آخه تو کیا رو میگی از زندگیشون راضین ؟؟؟؟ آره ، میدونم اونایی که دارن رشوه خواری و دزدی میکنن تو این مملکت ... اونا راضین و مورد احترام قرار میگیرن !!! ( البته به غیر از 1% مردم که اونا به همه چی قانع هستن ) بعدش ببین تو شهر ما فقط زیر پای یکی بنز هست که اونم همه میدونن با دولت دست داره و داره چه کارایی میکنه !!! به خدا اگه به من بگن 1000000000000 برابر پول این آقا رو به تو میدیم ولی تو این کارا رو کن ... به خدا نمیکنم !!!!

اصلا جون من یه نظر سنجی راه بنداز ببین کی تو فروم از زندگیش راضیه ....

2-ببینم شما انگلیس رفتید که اینارو میگی ؟؟؟

3-ببین واقعا برای طرز فکرت متاسفم ... یعنی تو میگی باید تا آخر عمر گوشه ی خونه بمونیم و هیچ دوستی نداشته باشیم ؟؟ ( البته من جدیدا 95 % اینجوری شدم ، یعنی فقط گوشه ی خونه میشینم و به کسی هم کاری ندارم ) ولی عزیزم اینجوری نمیشه تا آخر عمر زندگی کرد ...

دوست من تو هم آهنگ رپرهای ایرانی رو شنیدی ؟؟؟ همونایی که چند ماه پیش داشتن جمعشون میکردن (دلیلش رو که خودت باید بدونی )، البته اونا نمیتونن مثل پینک کلیپ بسازن چون نه تو این کشور بهشون مجوز داده میشه نه پولی نه هیچی ولی اگه مثل اون میتونستن ، تو کلیپ هاشون خیلی چیزا میذاشتن که تا حالا ندیدیش ... الانم که دارن میخونن واقعا مردونگی کردن ، چون این کار هیچ درآمدی براشون نداره و ضرر هم داره ...

البته من میدونم دوست من شما نمیخواید به کسی کمک کنید ... یعنی اصلا هدف شما از زدن این پست ها راهنمایی کسی نیست ، فقط اومدید یه مشت جواب مسخره به پست ها بدی تا که کم نیاری !!!

1.ببین دوست عزیز بنده از زندگیم راضیم و معتقدم تو این مملکت با این وضع هم میشه ادم گیلیمشو
از اب بکشه بیرون. بدون اینکه دزدی کنه. شما درس بخونی مدرک درست و حسابی بگیری کار خوبم
داشته باشی خب زندگیت تامینه دیگه بعدش هم حیف نیست با این وضع خیابونا ادم بنز سوار شه؟

2.بله رفتم.

3. خیر نمیگم گوشه خونه بمون چون افسردگی میگیری. فقط قبل از اینکه با هر کس دیگری مشورت کنی با
پدر و مادر و قوم و خویشات مشورت کن. بعدش برو با دوستات که در این زمینه اطلاعات دارن مشورت کن.

4.دوست من مگه من گفتم تو ایران خواننده ضد دولتی وجود نداره؟
ولی همون رپر ها اگه بری ببینی دوزار سواد ندارن از همین جوونای لاتی هستن که هیچ کاری ازشون بر نمیاد.
در ضمن چیزی که پینک فلوید میخونه بخاطر اینه که دولت بفهمه الان دانش اموزان و دانشجویان انگلیسی
دیگه انقدر میفهمن که بدون شکنجه هم درس بخونن. ولی تو ایران راحت میگم تو سر بچه نزنی درس نمیخونه.
یعنی نمی فهمن شما ببین بخاطر همین اسون گرفتنا و لیلی به لالا گذاشتنای اموزش پرورش و والدین
بچه ها همشون شدن لات بی سروپا و کمتر بین شون ادم حسابی پیدا کنی.

Julian
09-06-2008, 17:18
1-

اثبات بفرمایین گفته خودتون رو.
من از این تهمت ها به این اسونیا نمیگذرم.

samanajan
09-06-2008, 17:26
چه کسانی الان در خارج زندگی می کنند

coles
09-06-2008, 18:58
با عرض سلام حضور دوستان عزیز و گرامی تر از جان ...:40:

نه اینم زیاد جالب در نیومد.. بازم صد رحمت به نازنین. دوست نازنین و شهرت طلب من Shadow of Destiny گرامی

تو باور کن آدم خوب و خیلی خیلی ساده و یک مقدار کم حسود تشریف داری . اینی که به تو عزیز میگم باور کن و گوش بده تو بیا دست از

پلی استشن و تمام بازیهای کامپییوتری به مدت 2 ماه بر دار و یک مقدار هم کم ماهواره نگاه کن چون روحیه حساسی داری برایت خوب نیست نازنین Shadow of Destiny بزرگوار برو توی یک آموزشگاه که تعمیرات تلفن یا

تعمیرات کولر گازی یا مکانیکی اسم بنویس کار فنی یاد بگیر برای اینور ..در ضمن حضور تو عزیز عرض کنم که از
قدیم گفتند از تو حرکت از خدا برکت ..Begin the web and God will send you the thread .. تا اون عنکبود تکان به

خودش نده و همینطوری بخواد تور درست کنه تا قیامت هم صبر کنه خبری از تور نیست و اینکه خودت رو با این مثال ها
سر گرم نکن..تا خدا رو دارم غم ندارم...یک شماره حساب بده به خدا برات پول حواله کنه..دوست من تو آدم خوبی

هستی منتها نمیدونی از کجا شروی کنی که اون هم راه داره ولی میترسم ناراحت بشی اگر خواستی تو پی ام
بهت میگم شخص محترم و با سوادی رو میشناختم عینا وضعیت تو رو داشت .یادت باشه کم ماهواره نگاه کن یا اگر

هم میخواهی ببینی موسیقی و اخبار ها را گوش بده بقیه تفسیر و سخنرانی های دیگر ولش کن
پیش تمام این دوستان قول میدم تو اون مدرک را و کار رو یاد بگیر نوکرت هم هست هر کاری که بتونم برای تو عزیز

انجام میدم...ولی گذشته از تمام این مسائل برو در یخچالتو باز کن (یا اگه یخچالتون آب سرد کن داره) و یه لیوان آب سرد میل کن... میرم به سلامتی تو و سایر دوستان یه آب آبجو خنک میخورم و برایت آرزوی پیروزی میکنم..

I :40: U All

M i L @ D
09-06-2008, 20:24
1.ببین دوست عزیز بنده از زندگیم راضیم و معتقدم تو این مملکت با این وضع هم میشه ادم گیلیمشو
از اب بکشه بیرون. بدون اینکه دزدی کنه. شما درس بخونی مدرک درست و حسابی بگیری کار خوبم
داشته باشی خب زندگیت تامینه دیگه بعدش هم حیف نیست با این وضع خیابونا ادم بنز سوار شه؟

2.بله رفتم.

3. خیر نمیگم گوشه خونه بمون چون افسردگی میگیری. فقط قبل از اینکه با هر کس دیگری مشورت کنی با
پدر و مادر و قوم و خویشات مشورت کن. بعدش برو با دوستات که در این زمینه اطلاعات دارن مشورت کن.

4.دوست من مگه من گفتم تو ایران خواننده ضد دولتی وجود نداره؟
ولی همون رپر ها اگه بری ببینی دوزار سواد ندارن از همین جوونای لاتی هستن که هیچ کاری ازشون بر نمیاد.
در ضمن چیزی که پینک فلوید میخونه بخاطر اینه که دولت بفهمه الان دانش اموزان و دانشجویان انگلیسی
دیگه انقدر میفهمن که بدون شکنجه هم درس بخونن. ولی تو ایران راحت میگم تو سر بچه نزنی درس نمیخونه.
یعنی نمی فهمن شما ببین بخاطر همین اسون گرفتنا و لیلی به لالا گذاشتنای اموزش پرورش و والدین
بچه ها همشون شدن لات بی سروپا و کمتر بین شون ادم حسابی پیدا کنی.

1- ببینم شما قبول دارید شغل دکتری خوبه ؟ خب اگه قبول دارید ، باور کنید که به خدا همه ی دکترای شهر ما بیشتر از پژو GLX و یه خونه ی کوچولو چیزه دیگه ای ندارن !!! ( خب آخه آدم این همه درس بخونه واسه ی یه خونه و یه پژو GLX به درد نخور ... ) ...
بعدش وضعیت خیابونا چرا باید طوری باشه که نباید بنز سوار شد ؟؟؟؟

2-به به .. پس حتما اونجا دانش آموز بودید ؟؟؟ ( ببین دوست من به سوال ها جواب کامل بده تا سوالی نمونه .... )

3-ببین این جملت رو یه بار دیگه بخون ؟؟؟
. وقتی پدر و مادری داری و نزدیکانی که میتونی بهشون اعتماد کنی نیازی به دوست نداری.

مخصوصا قسمت قرمز رو توجه کن بعد میفهمی که تو کلا گفتی به دوست نیازی نیست و حالا یه حرف دیگه میزنی !!! بعدش من نمیتونم با اقوام هیچ جور رابطه ای داشته باشم ... یعنی اصلا اخلاقم بهشون نمیخوره ... شما یکم کلی حرف بزنید ، خوبه !!!

4- به نظر تو چرا اینجوریه ؟؟؟؟ به نظر تو چرا کاری کردن که کسی روش نشه رپ بخونه ؟؟؟ چرا غیر مجاز کردن ؟؟؟ ببین اگه پرشین رپ هم مثل رپ خارجی بود ... اینطوری نمیشد و خیلی ها میرفتن رپ میخوندن و به نظر من میتونستن از رپ خارج هم پیشی بگیرن !!!

5- واسه درس خوندن هم باید بگم ، من از اونایی هستم که بهم بگن درس بخون ... نمیتونم بخونم !!! چون درس خوندن اجبار نیست .... الانم هیچکی نمیگه بخون ولی خودم میخونم و خوشبختانه تا حالا هم تو درس هام موفق بودم و خدا رو شکر به گفته ی شما لات نشدم ...

اثبات بفرمایین گفته خودتون رو.
من از این تهمت ها به این اسونیا نمیگذرم.

ببینید دوست من ... باور کنید فقط به خاطر کم نیاوردن اینجا پست میدید ولی خب باید بگم منم یکم اشتباه کردم نباید میگفتم مسخره باید یه چیز مودبانه تری میگفتی ... خب قبول میکنم اشتباه از من بود ... معذرت !!! :11:

Shadow of Destiny
09-06-2008, 20:45
دوست نازنین و شهرت طلب من Shadow of Destiny گرامی
ویرایش شد شدیدا.. می خواستم بهش پی ام بدم.

تو باور کن آدم خوب و خیلی خیلی ساده و یک مقدار کم حسود تشریف داری .
چرا حسود ؟ منظورت خودخواه بود دیگه.. نه ؟

اینی که به تو عزیز میگم باور کن و گوش بده تو بیا دست از پلی استشن و تمام بازیهای کامپییوتری به مدت 2 ماه بر دار
اولین باری که پلی 1 خریدم و بازی کردم مربوط به 10-12 سال پیش می شد... کامپیوتر منم قدرت چندانی نداره که بخواد بهم اجازه بده بازی های مورد علاقه مو بازی کنم... طی این مدت 10-12 سال به هیچ عنوان بازی کامپیوتری نکردم و دیگه هیچ کنسولی نخریدم... این تا اینجاش..

و یک مقدار هم کم ماهواره نگاه کن چون روحیه حساسی داری برایت خوب نیست نازنین Shadow of Destiny بزرگوار
به خاطر موقعیت افتضاح و خطرناکی که داره و همه اینجا به اصطلاح ballrubber هستن من نشد تا حالا ماهواره تجربه کنم... خیلی بهش نیاز داشتم.. اصلا هم حرف رسانه هایی که پشت سر ایران می گن هم برام اهمیتی نداره.. فقط می خاستم باهاش زبان گوش کنم چون بدجوری عاشقشم... اما جهوری اسلامی اینو حرام اعلام کرد.. بازم خوش به حال شهرهای بزرگ.. راحت دارن استفاده می کنن و کسی کار به کارشون نداره.. حالا خودت بگو این ظلم نیست ؟

برو توی یک آموزشگاه که تعمیرات تلفن یا تعمیرات کولر گازی یا مکانیکی اسم بنویس کار فنی یاد بگیر برای اینور
فعلا مدرکم دستم نیومده.. هر حرفه اتی که باشه دنبال می کنم.

تا اون عنکبود تکان به خودش نده و همینطوری بخواد تور درست کنه تا قیامت هم صبر کنه خبری از تور نیست و اینکه خودت رو با این مثال ها سر گرم نکن
نمی دونم.. آهای اوهوی... کسی اونجاست ؟ ایا من دارم با روبات صحبت می کنم ؟

بذار یه تست کنم مطمئن شم:

بگو چی نوشتم:
مشسحبیتهتسهاشنعسیاتنیبهشس عیابخشسعبحشحجیحخشنخحسنی

والا به خدا هنوزم مشکوکم.. انگار یه ربات داره به حرفام جواب میده.

باباااااااااااااااااااااا اااااااااااا.. من کی گفتم نمی خوام حرکت بکنم ؟ اصلا همین تاپیکی که زدم خودش یه حرکته.. من دارم از بچه ها کمک می گیرم که چ حرفه.. چجوری و کجا باید اقدام کنم..

آهاااااااا حواسم نبود.. شما نیست استرالیا هستی از اوضاع ایران بی خبری... شکا کی اینجا رو ترک کردی ؟
شاید اون موقع که شما اینجا رو ترک کردی هنوز خیلی چیزا سر جای خودش بود و هنوز مردم مشکلی نداشتن.. الان شما یه تک پا از استرالیا تشریف بیار اینجا ببین مردم دارن چی می کشن...

مهمترین موضوع برای بچه های ایران بحث کاره.

بچه ها یادتونه یه تاپیک درست کرده بودم و گفته بودم که رفیقم دنبال کار می گرده و فلان حرفه رو بلده و غیره ؟ بنده خدا هنوزک که هنوزه هیچ کاری رو پیدا نکرده.. مثل اینکه تا آخر همین ماه قراره بیاد تهران (اینطرفا که عمرا بتونه کاری پیدا کنه) حمالی با حقوق 200 تومن...
آخه نذار من دهنم حرف دربیاد دیگه دوست من....بنده خدا داره آتیش می گیره.. الانم زیر پر و بال ننه باباشه..
راستی استرالیا چطور ؟ داره خوش می گذره ؟ بابا تو هم دیگه آخرشیا.. اینجا اگه کار به همین راحتی پیدا میشد که من دیگه نمی رفتم 4 سال دنبال مدرک لیسانس زبان... مگه مرض داشتم 4 سال عمرمو هدر بدم که چی ؟ میومدم پول میساختم تا پول بسوزونم توی دانشگاه آزادی که برات نه احترام قائل بودن نه هیچ چیز دیگه.

شرمنده که دوباره عصبی شدم ولی حرفایی میزنی با ذهن مایل ها منافات داره...

یک شماره حساب بده به خدا برات پول حواله کنه.
به موقع ش اینکار می کنم چون الان خدای من تویی.

دوست من تو آدم خوبی هستی منتها نمیدونی از کجا شروی کنی که اون هم راه داره ولی میترسم ناراحت بشی اگر خواستی تو پی ام بهت میگم شخص محترم و با سوادی رو میشناختم عینا وضعیت تو رو داشت .یادت باشه کم ماهواره نگاه کن یا اگر هم میخواهی ببینی موسیقی و اخبار ها را گوش بده بقیه تفسیر و سخنرانی های دیگر ولش کن
OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH MYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY GOOOOOOOOOOOOOODDDDD

واقعا دیگه نمی دونم چی بگم.. آقا من اصلا بی خیال خارج شم شما راحت میشی ؟

میرم به سلامتی تو و سایر دوستان یه آب آبجو خنک میخورم و برایت آرزوی پیروزی میکنم..
این یکی رو خوش به حالت چون اینجا حرومه. اینجا همه چیز حرومه.. حتی خودت.

ولی با تمام این اوصاف دیدی تمام تفاسیرت غلط از آب در اومد.. تمام اون چیزایی که تو فکرت بود من نبودم.. تمام حرفامو بد برداشت کردی..

فعلا سرم خیلی شلوغه.. تا یه چند وقت دیگه مطالب لازم رو سرچ می کنم و بعدش میرسه وقت انجام کار.

Shadow of Destiny
09-06-2008, 21:06
1- ببینم شما قبول دارید شغل دکتری خوبه ؟ خب اگه قبول دارید ، باور کنید که به خدا همه ی دکترای شهر ما بیشتر از پژو GLX و یه خونه ی کوچولو چیزه دیگه ای ندارن !!! ( خب آخه آدم این همه درس بخونه واسه ی یه خونه و یه پژو GLX به درد نخور ... ) ...
WOW... یه خونه و یه پژو ؟ مطمئنی منظورت 12-10 سال پیش نبود ؟ الان کی می تونه خونه بخره ؟

4- به نظر تو چرا اینجوریه ؟؟؟؟ به نظر تو چرا کاری کردن که کسی روش نشه رپ بخونه ؟؟؟ چرا غیر مجاز کردن ؟؟؟ ببین اگه پرشین رپ هم مثل رپ خارجی بود ... اینطوری نمیشد و خیلی ها میرفتن رپ میخوندن و به نظر من میتونستن از رپ خارج هم پیشی بگیرن !!!
چرا راه دور میری ؟ بگو چرا سنتی خونای ما رو تو تلوزیون هیچوقت نشون نمی دن ؟ چون کلا با ساز و طبل و سنج و غیره مخالفن اینا.. اینا اصلا با وجود خودشونم مخالفن.

5- واسه درس خوندن هم باید بگم ، من از اونایی هستم که بهم بگن درس بخون ... نمیتونم بخونم !!! چون درس خوندن اجبار نیست .... الانم هیچکی نمیگه بخون ولی خودم میخونم و خوشبختانه تا حالا هم تو درس هام موفق بودم و خدا رو شکر به گفته ی شما لات نشدم ...
درستشم همینه.. این دوستمون مثل اینکه اصلا به حرفام دقت نکرد که من چی گفتم.. اگه بخوای با زور به کسی چیزی یاد بدی فرایند کاملا برعکس میشه. نیازی به توضیح بیشتر نیست.. من خیلیا رو تست کردم و به جواب هم رسیدم..

دوباره تاکید می کنم دوست عزیز coles جان.. من حرفامو از روی عصبانیت نزدم.. فقط یخورده جدی و قرص حرف زدم همین..

Julian
09-06-2008, 23:28

2-به به .. پس حتما اونجا دانش آموز بودید ؟؟؟ ( ببین دوست من به سوال ها جواب کامل بده تا سوالی نمونه .... )

3-ببین این جملت رو یه بار دیگه بخون ؟؟؟

مخصوصا قسمت قرمز رو توجه کن بعد میفهمی که تو کلا گفتی به دوست نیازی نیست و حالا یه حرف دیگه میزنی !!! بعدش من نمیتونم با اقوام هیچ جور رابطه ای داشته باشم ... یعنی اصلا اخلاقم بهشون نمیخوره ... شما یکم کلی حرف بزنید ، خوبه !!!

ببینید دوست من ... باور کنید فقط به خاطر کم نیاوردن اینجا پست میدید ولی خب باید بگم منم یکم اشتباه کردم نباید میگفتم مسخره باید یه چیز مودبانه تری میگفتی ... خب قبول میکنم اشتباه از من بود ... معذرت !!! :11:

خب دوست عزیز این که دکترا وضع خوبی ندارن بخاطر اینه که خیلی زیادن
وگرنه شما نگاه کن یه مهندس برق یا یه مهندس عمران زندگی فوق العاده ای داره و
به هیچ عنوان یه جی ال ایکس و خونه کوچیک نداره من میشناسم چنین ادمی رو.
وضع خیابونا هم که ملاک نیست اخه واسه تصمیم گیری. الان یه تلفن میزنی 137 میان درست میکنن
البته خیابون اصلی رو باید یه استشهاد هم جمع کنی هاا:20:.

2.دانش اموز که نه ولی واسه ادامه تحصیل رفته بودم.(با اون نمره هام).

3. عزیز تو اون جمله من منظور رو درست بیان نکردم منظور این بود که در مشورت نیاز چندانی پیدا نمیکنی
وگرنه مگه میشه ادم اصلا نیازی به دوست پیدا نکنه!

4.عزیز من به شما قول میدم فقط تا دو سال دیگه همه چیز ازاد میشه در زمینه موسیقی.
مثلا شما ازادی موسیقی الان رو با دو سال پیش مقایسه کنید.
شما فکر میکنی برای نیرو انتظامی کاری داره رپر ها رو بگیره؟ والا نداره.
همین الانش رپ فارس رپ همه کشورای منطقه رو گرفته. مطمئن باش.
ولی تو همین دو سال یه عالمه خواننده رپ در اومده. اینا الان اگه یه ذره جوونا رو زیر فشار بزارن
نمیتونن کنترل کنن چون اعتراضات شدید میشه. همین الانش هم همه جا اعتراضه ولی اینا صداشو در نمیارن
مخصوصا تو شهرستانا.دیگه زیاد ادامه نمیدم چون پستم حذف میشه.

5. شما خدا رو شکر موفق بودی ولی 90% نبودن. خودت میدونی دیگه.
تو کلاس خود شما اونوقت که مدرسه میرفتی چقدر دانش اموز واقعی داشتین؟

6. به هر حال شما اگه خواستی جواب بدی خوشحال میشم. ولی اجازه بدین بنده دیگه چیزی ننویسم
تا هم بحث طولانی تر نشه و هم حذف نشه یا نره ترش.
عذر خواهی هم لازم نیست شما خودت گلی عزیز ما هم عادت کردیم دیگه.:10:

ضمنا بچه ها هلند 2 - ایتالیا 0 :5:

samanajan
10-06-2008, 19:54
دوست راحت بهت بگم با این رشته تو اقامت دائم هیچ کشور اروپایی ، آمریکا ، کانادا ، استرالیا را نمی توانی بگیری

فقط در یک صورت اونجا ازد.اج کنی با یکی که خودش آنجا اقامت دائم داشته باشد

که دیگه این موضوع باید هفت خان رستم را پشت سر بگذاری

آخه اینم شد رشته زبان برو یک رشته فنی بخون

Shadow of Destiny
11-06-2008, 01:05
بابا من نگفتم که به این رشته مینازم.. چرا حرفمو متوجه نمیشین ؟ الان موندم نظرتونو بدونم که چه کاری بهتره.. نظرات تونم پراکنده س.

hayden
06-09-2008, 22:27
اگر تصمیم گرفتی بری برو دل دل نکن

mahdi200hell
27-09-2008, 15:19
سلام دوستان
من می خوام برای ادامه تحصیل برم هلند میشه راهنمائی کنید برای نظام وظیفه باید چیکار کنم؟
یعنی معافیت تحصیلی و اینجور چیزا !!!
اگه راهنماییم کنید ممنون می شم
قربون همتون

waralaw
28-09-2008, 09:06
برو به امید خدا
ولی سعی کن کاری فنی بلد باشی مثل جوشکاری یا لوله کشی ساختمان یا تعمیرات لوازم خانگی یا نجاری

danielo_punker
28-09-2008, 11:04
.
درباره سوال دوست عزیز.2 حالت داره.یا پول داری و وضعت خوبه که مشکلی نیست.یک سوال دارم چقدر میتونی برای این سفر
خرج کنی.
یا میتونی از ویزای توریستی استفاده کنی ولی اونجا بمونی و خودت را به کمپ معرفی کنی.یک وکیل خوب هم باید کاری.باید 2 تا شیفت در روز کار کنی(کارگری).
من کسی را میشناسم 2 سال فقط در 24 ساعت 4 ساعت میخوابید و وقت تفریح نداشت.ولی الان یک کار خوب داره
و وضعش خوبه.ولی باید خیلی زرنگ و قوی باشی که بتونی ویزای اونجا را بگیری.
من هم بخاطر مشکل سربازی اینجام و دارم درسم میخونم.وگرنه تاحالا رفته بودم.
فکر نکن که میری اونجا و به همین راحتی بهت کار میدن و میزارن درس بخونی.یعنی تا بتونی یک زندگی درست حسابی داشته باشی 4 سال طول میکشه.در مورد کشور هم خوب فکر کن.مثلا اگر اقامت کشور دانمارک را بگیری
دولت بدون اینکه کاری بکنی بهت حقوق میده.

mahdi200hell
28-09-2008, 12:08
من اونجا اشنایی دارم ان کارمو برای گرفتن اقامت راحت تر نمی کنه؟

STON-COLD
30-09-2008, 12:26
چرا بدون اطلاع حرف میزنی تو عملیات های مهم بسیجی ها خواب بودن.
مثل مرصاد.

sina1415
30-09-2008, 23:04
با اجازه cloes جان

یه سر به امضام بزنین خاطرات زندگی دانشجویی در مالزی ( دوستم )

الان بعضی ها می گن مالزی هم شد کشور . باید بگم از خیلی جهات از ایران سر تره . و همچنین یه سکوی پرش

منم تا چند ماه دیگه رفتنیم اگه خدا بخواد

با گرفتم مدرک فنی حرفه ای کاملا موافقم چون خیلی بهتون کمک می کنه .

قانونی از کشور خارج بشین ( سربازی رو برین )

در جواب :

Julian

اره عزیز . به نظر من اون ور خیلی بهتره . لااقل می دونی حقوق شهروندی رو داری . بهت احترام میزارن . اگه هم احترام نزارن باز می تونی دلت خوش باشه که هموطنت نیست .نه اینکه تو ایران .............

البته همه جا خوب و بد وجود داره .

در مورد تحصیلات :
حتما مدارک زبانتون رو بگیرید .
در مورد رشته ای که می خواین اونجا ادامه بدین اطلاعات کسب کنین .
برای پذیرش اگه اشنا داشته باشین بهتر و اگه هم ندارین از موسساتی که برای پذیرش انجام می دن اقدام کنین البته موسساتی که مورد تائید وزارت علوم باشن . ( می تونین به سایت وزارت علوم مراجعه کنین ) یا به این ادرس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

STON-COLD
02-10-2008, 09:15
مدرک زبان که اونجا به درد نمیخوره
مدرک فنی خوبه که با دیپلمش کاری که بهت میدن از ایران بدتره.

اونایی که میبینی رفتن موفق شدن اکثرا از دانشگاه شریف بودن
95 درصد فارق التحصیلان شریف برای کارو ادامه تحصیل محاجرت میکنن

sina1415
02-10-2008, 09:51
عزیز من

من گفتم مدرک زبان - تافل یا ایلتس - برای ادامه تحصیل ضروریه

فرق نمی کمنه از کدو دانشگاه باشی - شریف یا پیام نور

فقط باید عرضه داشته باشی

STON-COLD
02-10-2008, 22:08
عزیز من

من گفتم مدرک زبان - تافل یا ایلتس - برای ادامه تحصیل ضروریه

فرق نمی کمنه از کدو دانشگاه باشی - شریف یا پیام نور

فقط باید عرضه داشته باشی

مدرک زبان مهم نیست
از هر دانشگاهی بگیری مهم نیست ولی
شریف که در مقطع مهندسی بهترین دانشگاه جهان است وکل دنیا میشناسنش
تاثیر نداره؟

shutdown
02-10-2008, 22:14
مدرک زبان مهم نیست
از هر دانشگاهی بگیری مهم نیست ولی
شریف که در مقطع مهندسی بهترین دانشگاه جهان است وکل دنیا میشناسنش
تاثیر نداره؟
اگه از بروبچ شریف باشی حتی امریکا رفتن هم مثل اب خوردن هست...........یکی از فامیل هامون که لیسانس رو تو شریف گرفت و داشت فوق رو می خواند و مسافرت زیادی هم میرفت یهو امد خدا حافظی و گفت من رو دعوت کردن الان هم تو یکی از بهترین دانشگاه ها درس داره می خونه......همه چی هم میگه مجانی هست..........حتی حقوق هم میگفت کمی میدن

saeid inventor
05-10-2008, 23:06
سلام دوستان من از نخبگان هستم
نمیتونم از راه قانونی خارج بشم
هیچ راهی برای من وجود نداره
اگه کسی از راه قاچاقی رفتن اطلاعاتی داره که از چه راهی میشه رفت و چه چیزایی باید همراه باشه( پول،مدارک و...)
درصد خطرش رو هم بگید
تو رو اون کسی که قبولش دارید کمک کنیدد...نیاز فوری دارم.
ممنون
نورالانوار نگهدارتان.

sina1415
05-10-2008, 23:08
سلام دوستان من از نخبگان هستم
نمیتونم از راه قانونی خارج بشم
هیچ راهی برای من وجود نداره
اگه کسی از راه قاچاقی رفتن اطلاعاتی داره که از چه راهی میشه رفت و چه چیزایی باید همراه باشه( پول،مدارک و...)
درصد خطرش رو هم بگید
تو رو اون کسی که قبولش دارید کمک کنیدد...نیاز فوری دارم.
ممنون
نورالانوار نگهدارتان.

از راه قاچاق هم میشه رفت ولی هر چیزی قانونیش بهتره ؟؟؟

چه مشکلی داری که نمی تونی قانونی بری ؟ سربازی؟