PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک برای قفل Cd

breceivemail
06-06-2008, 13:37
من یک نرم افزار دارم و الان نصبش کردم. الان آوردم می خوام ازش ایمیج بگیرم که هر دفعه خواستم برنامه رو باز کنم مجبور نباشم CD رو بزارم. حالا نگو یک قفل نرم افزاری داره که با اینکه ایمیجش گرفته می شه اما با ایمیج برنامه رو باز نمی کنه و باید حتما Cd باشه. چجوری می تونم اینجور برنامه ها رو کرک کنم که مجبور نباشم هر دفعه CD بزارم؟

++PC
07-06-2008, 03:08
ببین با clone یا alcohol میشه ایمیج سالم گرفت

breceivemail
07-06-2008, 09:14
با هر دوتاشون ایمیج گرفتم توی حالات و آپشن های مختلف؛ نشد که نشد.

breceivemail
11-06-2008, 19:48
کسی بلد نیست؟
کمک!

smss.exe
12-06-2008, 23:29
سلام . اگر برنامه براي شناسايي از standby و يا logoff استفاده مي كنه به اين صورته كه برنامه به مدت 20 ثانيه cd رو چك مي كنه براي از بين بردن آن بايد وقتي كه ايميج cd رو مي ذاري قبل از اينكه خودش او كارها رو انجام بده خودت انجامشون بدي با اين كار خود به خود نرم افزار ميگه كه cd درسته و همون cd اصليه .
راستي اگه اسم cd رو بگي من بيشتر ميتونم كمكت كنم

breceivemail
13-06-2008, 09:06
سلام دوست عزیز. مثل اینکه شما در این باره خیلی واردی. آره برنامه چند ثانیه Cd رو چک می کنه. اما من اصلا نمی دونم که چجوری باید خودم این کار رو انجام بدم. یعنی باید کرکش کنم؟
در مورد نام نرم افزار هم به دلیل قوانین این فروم نمی تونم اسمش رو اینجا بگم. اگر ایمیلت رو به من بدی توی یک ایمیل موضوع رو مفصل تر برات توضیح می دم و می گم که چرا می خوام این کار رو انجام بدم. می تونم جزئیاتی هم درباره قفلش بهت بگم.

متشکرم

smss.exe
15-06-2008, 22:32
سلام .
ايميل من كه خواسته بودي :
mirheydarim@yahoo.com