PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرات درباره مادربورد Abit

hezare24
06-06-2008, 07:01
با سلام

دوستان لطف کنید نظرات خود را در باره مدل های مختلف مادر بورد Abit بیان کنید.

mInI_ClockEr
07-06-2008, 02:48
یه کلمه
آشغال

Stream
07-06-2008, 03:10
یه کلمه
آشغال
به چه دلیل؟

MicroSystem
07-06-2008, 08:28
مادربرد خوبيه و تو اين چند سال اخير تونسته رقابت خوبي با گيگا و ايسوز ايجاد كنه

mInI_ClockEr
13-06-2008, 03:36
به چه دلیل؟

به 1000000000 دلیل
1- اینکه اگه خوب بود ورشکست نمیشد و با USI شریک نمیشد میرفت عین FOXCONN فن سی پی یو میزد ولی برشکست نمیشد بهتر بود
اصلا USI چیه کیه کجایی خودتون قضاوت کنید میشه تو دنیای فناوری یه شب را ASUS.GIGA.FOXCONN.ECS رو رفت :21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

MicroSystem
13-06-2008, 07:58
به 1000000000 دلیل
1- اینکه اگه خوب بود ورشکست نمیشد و با USI شریک نمیشد میرفت عین FOXCONN فن سی پی یو میزد ولی برشکست نمیشد بهتر بود
اصلا USI چیه کیه کجایی خودتون قضاوت کنید میشه تو دنیای فناوری یه شب را ASUS.GIGA.FOXCONN.ECS رو رفت :21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:
كي گفته ورشكست شده؟
الان خيلي شركتها با شركتهي ديگه شريك ميشند دليل نميشه

shahab_blaster
13-06-2008, 09:11
مادربورد خوبی هست ولی هنوز زوده تو طراحی به غولیهایی مثل Asus یا Giga یا Foxconn برسه
تولید سالانه مادربورد این شرکت هنوز پائین و جا داره برا پیشرفت
تو ایران هم اگه دو شرکت شاب و یونیکام که گارانتی کنندش هستن بتونن خوب کار کنن میتونه جای خیلی از مادربورد ها رو بگیره

SANR
13-06-2008, 11:24
منم تایید می کنم که مادربورد خیلی خوبیه.

و با مادربوردهایی که میزنه با شرکت های معروف قابل مقایسه هست.

Bracket
13-06-2008, 11:37
Abit کم مینبورد میزنه ولی اکثرا مینهای فوق العاده عالی میزنه مثلا IP35-Pro یکی از شاهکارهای Abit بود که خیلی عقیده دارن بهترین مین P35 که ساخته شده و فروش خیلی خوبی هم Abit رویه سریه IP35 داشته . فقط لیست Award های این مینبورد رو که ببنید متوجه میشید که این مینبورد واقعا یکی از بهترین هاست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی خوب مینبوردهای معمولی هم میزنه مثل مین IX38-QuadGt در حد IP35-pro نشد ولی مین بدی هم نیست اصلا و باز هم از طرف خیلی از سایتها Award گرفت. کلا Abit تقریبا تمام مینهایی که تولید میکنه کیفیت خوب و قابل قبولی دارن اگرم تک نباشن و بدون شک Abit یکی از بهترین تولید کننده های مینبورد در دنیاست فقط بزرگترین مشکلش اینه که تنوع مینبورد خیلی کمتری نسبت به بقیه داره . اخیرا هم شایعه شده بود که Abit میخواد تولید مینبوردش رو قطع کنه که از طرف مسئولان این کمپانی این خبر تکذیب شد .

mInI_ClockEr
14-06-2008, 02:08
كي گفته ورشكست شده؟
الان خيلي شركتها با شركتهي ديگه شريك ميشند دليل نميشه

اره راست میگی giga هم با asus و foxconn و ecs و msi و........................:27::27::27::27::27::27: :27::27::27:

mInI_ClockEr
14-06-2008, 02:12
Abit کم مینبورد میزنه ولی اکثرا مینهای فوق العاده عالی میزنه مثلا IP35-Pro یکی از شاهکارهای Abit بود که خیلی عقیده دارن بهترین مین P35 که ساخته شده و فروش خیلی خوبی هم Abit رویه سریه IP35 داشته . فقط لیست Award های این مینبورد رو که ببنید متوجه میشید که این مینبورد واقعا یکی از بهترین هاست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی خوب مینبوردهای معمولی هم میزنه مثل مین IX38-QuadGt در حد IP35-pro نشد ولی مین بدی هم نیست اصلا و باز هم از طرف خیلی از سایتها Award گرفت. کلا Abit تقریبا تمام مینهایی که تولید میکنه کیفیت خوب و قابل قبولی دارن اگرم تک نباشن و بدون شک Abit یکی از بهترین تولید کننده های مینبورد در دنیاست فقط بزرگترین مشکلش اینه که تنوع مینبورد خیلی کمتری نسبت به بقیه داره . اخیرا هم شایعه شده بود که Abit میخواد تولید مینبوردش رو قطع کنه که از طرف مسئولان این کمپانی این خبر تکذیب شد .
:27::27::27::27::27:
این یه تیکه جملت من رو میکشه بالاخره بهترین هست یا نه اگه هست پس چرا شایعه شده که دیگه مادربرد تولید نخواهد کرد
اینم که میدونید که میگن
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
:31::31::31::31::31::31::31::31:

shahab_blaster
14-06-2008, 07:19
اره راست میگی giga هم با asus و foxconn و ecs و msi و........................:27::27::27::27::27::27: :27::27::27:
دوست خوبم اینجا قصد این نیست که همدیگرو خراب کنیم قصد کمک به دیگران هست
مثل اینکه یادتون نسیت شرکت GIGABYTE UNITED تلفیقی از ASUS , GIGABYTE بود با 49 و 51 درصد از سهام

Bracket
14-06-2008, 08:31
:27::27::27::27::27:
این یه تیکه جملت من رو میکشه بالاخره بهترین هست یا نه اگه هست پس چرا شایعه شده که دیگه مادربرد تولید نخواهد کرد
اینم که میدونید که میگن
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
:31::31::31::31::31::31::31::31:
بهترین مطلق وجود خارجی نداره , ولی Abit یکی از اون چند بهترین هاست . اون شایعه هم تکذیب شد دلیل بروز شایعه این هست بعضی وقت ها انقدر تولیدات Abit کم میشه (از نظر تنوع محصول) که این تفکر به وجود میاد که شاید دیگه کلا میخواد مینبرد نزنه یکی از دیگه دلایلشم جدیدا کشیده شدن Abit به سمت تولید قطعات دیگه مثل کارت گرافیک و از این جور چیزها هست .

D o l f i n
14-06-2008, 11:11
من به شخصه تا الان هم با ابیت کار کردم و هم گیگا باید بگم ابیت یکی از بهترینهاست
دوست عزیز mInI_ClockEr شما یا تا الان با این مادربورد کار نکردید و یا یا حرفهاتون حرفهای دیگران هستش
بلاخره این مارک جزء مارکهای خوب هستش

alidadash
14-06-2008, 15:12
سلام
کمپانی Abit چند سال پیش با ورشکستگی روبرو شد ولی خوب یه شرکت جدید این برند رو خرید و الان داره خیلی خوب کار میکنه
به احتمال خیلی زیاد تولید کارت گرافیک رو هم از سر خواهد گرفت. چون مشتریان این شرکت درخواستهای زیادی در این زمینه داشتن.
یادکه آخرین کارت گرافیکی که تولید کرد با پردازنده ATI X700 بود.

arashf
17-09-2008, 21:10
با سلام
دوستان مادربردهای Abit یکی از بهترین و بادوام ترین مادر بردها هستند که نه تنها نسبت به مادر بردهای دیگر چیزی کم ندارند بلکه 1 سرو گردن بالاتر هستند .

من به عنوان مسئول سایت یک دانشگاه با 5 سال تجربه عملی کار با 12 مدل مادربرد به این نتیجه رسیدم که دوام و کارآیی این مادر برد بسیار بالاست و در بین مادربردهای موجود اگر رتبه اول رو نداشته باشه حتما دومه .
تنها یک عیب وجود داشت اون هم نبود نمایندگیهای معتبر که خوشبختانه این مشکل هم حل شده .
در حال حاضر در محل کارم 32 تا از مادربردها Abit هستند که نسبت به بقیه کمترین مشکل رو داشتند و برای من این مادربرد قابل تحسینه .

shahab_blaster
17-09-2008, 22:09
با سلام
دوستان مادربردهای Abit یکی از بهترین و بادوام ترین مادر بردها هستند که نه تنها نسبت به مادر بردهای دیگر چیزی کم ندارند بلکه 1 سرو گردن بالاتر هستند .

من به عنوان مسئول سایت یک دانشگاه با 5 سال تجربه عملی کار با 12 مدل مادربرد به این نتیجه رسیدم که دوام و کارآیی این مادر برد بسیار بالاست و در بین مادربردهای موجود اگر رتبه اول رو نداشته باشه حتما دومه .
تنها یک عیب وجود داشت اون هم نبود نمایندگیهای معتبر که خوشبختانه این مشکل هم حل شده .
در حال حاضر در محل کارم 32 تا از مادربردها Abit هستند که نسبت به بقیه کمترین مشکل رو داشتند و برای من این مادربرد قابل تحسینه .
خب دوست خوبم مشكل گارانتي اين مادربورد هاهم حل شد چون ديگه مادربورد توليد نميكنه و لزومي نداره كه گرارنتي داشته باشه يا نه مشكل ورشكستگي چند سال پيشش كار دستش داد

Behsood
17-09-2008, 23:03
سلام
Abit اگر این قضیه ی ادغام اش نبود الان چیزی ازش نمونده بود اون ادغام با USI تونست این شرکت رو به گردونه ی رقابت برگردونه در این که شکی نیست!

اما به نظر من شباهت زیادی به گیگیابایت پیدا کرده!

از این نظر که محصولات ارزون قیمت اش و البته میان قیمت چندان کیفیت نداره اما گران قیمت ها و High End های خیلی خوبی داره!

من خودم با این بورد چندید مورد مشکل خروجی صدا داشتم!

milky way
17-09-2008, 23:11
Abit دیگه مینبورد تولید نمیکنه و کلا از دنیایه تولیدات قطعات کامپیوتر قراره به لوازم الکتریکی رو بیاره .

ccw
05-07-2010, 13:06
دوست عزیز من، abit در سال 2007 برترین مادر برد جهان شد و تا امروز یکی از برترین مین های جهان است.من خودم IP35 pro دارم که خودت میدونی دیگه از این بهتر نمیشه.درست است،اسم قشنگی نداره،گارانتی درست-حسابی هم نداره،ولی اگر از abit بهتر پیدا کردی اسمم را عوض میکنم! مینی که من دارم بسیار زیبا میباشد،بسیار محکم است،خنک کننده های بسیار قوی دارد،بسیار راحت،ساده ورله کار میکند.این دروغ است که میگویند asus،giga،msi،foxcon بهتر است!هر چه باشد همه چینی است و آشغال!ولی abit مال اصل ژاپن است و حریف ندارد.من که IP35 pro دارم بسیار راضی هستم،اشکال یاب های بسیار قوی دارد که هرف ندارد.