PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در باره Dell Inspiron 1525 و سیستم عامل

sirwanonline
06-06-2008, 02:29
سلام دوستان عزیز من یک لب تاپ گرفتم حدود 733000 تومان از دبی خریدم من می خوهم بدونم به نظر شما چه ویندوزی روش نصب کنم الان هم ویستا روش نصب کردم ولی من خیلی با ویستا راحت نیستم تمام قطعات لب تاپ هم با ویستا سازگاری دارد و در دی وی دی دریور هاش فقط مال ویندوز ویستا هست من می خواهم ایکس پی نصب کنم به نظر شما اشکالی ندارد که روش ایکس پی نصب کنم یکی از مغاره دارا می گفت ویستا بهتره و سرعتش هم از ایکس پی بهتره با این نوع لب تاپ و قطعات بهتره ویستا نصب کنی ویستا هم مشکلات خاصی دارد یکی اینکه ناسازگاری داره با بعضی از برنامه ها و بازی ها و یمی هک سنگین هست
به نظر شما دوستان حرفه ای که تو این کار هستند من چکار کنم ایکس پی نصب کنم یاهمان ویستا باشه :10:ممنون میشم رهنمایم کنید دوستان عزیز

REGISTERED USER
06-06-2008, 10:01
دوست عزیز به نیازت بستگی داره ... در کل پیشنهاد میشه از ویندوز ویستا که سازگاری کامل با قطعات داره و مدیریت باتری خوبی داره استفاده کنید

اگر میخواهید به XP دانگرید کنید مشکلی نیست چون همه درایورها و application های دانگرید برای این لپ تاپ هست و مشکلی نخواهید داشت

می تونید dual os کنید یعنی هر دو را داشته باشید که در تالار لپ تاپ توی تاپیک های مهم آموزشش رو دادم گکه خیالتان راحت باشه از بابت هر دو ویندوز

در ضمن سوالات جزئی خود را در این بخش مطرح کنید .... کاش یه مدیر بود همه این ها رو انتقال میداد !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید