PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار می خام برای پسورد گذاشتن روی فولدر و فایل تکست

SajjadKAZ2003
27-11-2005, 22:59
سلام دوستان
من دنبال دو تا نرم افزار هستم ولي تا الان پيدا نکردم:
يه نرم افزار مي خام که بتونه روي فولدر ها پسورد بزاره البته از اين نرم افزار ها خيلي ديدم مثلا: Folder Crypto Password يا Folder Guard يا Hide Folders XP يا Magic Folders يا ... ولي همه اينا طوري هستن که اگه مثلا دو تا ويندوز رو دستگاه باشه و از طريق يکي از ويندوز ها براي فولدرمون پسورد بزاريم، از طريق اون يکي ويندوز و بدون نياز به پسورد اون فولدرمون قابل مشاهده هست که اين زياد نمي تونه روش مطمئي باشه! حالا مي خاستم ببينم کسي نرم افزاري سراغ نداره که وقتي رو يه فولدر پسورد گذاشتيم، از طريق ويندوز هاي ديگه هم قابل مشاهده نباشه و فقط از طريق اون نرم افزار و با وارد کردن پسورد قابل مشاهده باشه!!
اگه کسي همچين نرم افزاري سراغ داره لطفا کمک کنه
ممنون
دنبال يه نرم افزار ديگه هم هستم که بتونه روي فايلهاي TEXT پسورد بزاره و به محض اجرا کردن فايل TEXT مورد نظر ازمون پسورد بخاد

شديدا نياز دارم، لطفا راهنمايي کنيد
ممنون
راستي اينم وبلاگم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebilove
27-11-2005, 23:50
سلام
براي نرم افزار اولت من فكر كنم بايد به دنبال يكي از گارداي بدون نصب بگردي اخه
نصبيا همشون توي يك سيستم عامل ثاپورت ميكنن
تازه فكر نكنم چيزي گيرت بياد كه همه سيستم عاملا رو ثاپورت كنه
------------------------------------------------------------
براي دوم هم خيلي ساده از وين رار ميتوني استفاده كني

بدرود

reza12100
28-11-2005, 00:27
نرمافزار file secure دقیقا کاری را که میخوای انجام میده یعنی بروی ویندوز دیگه فایل یا فولدر قفل شده قابل باز شدن نیست همچنین بعد از عوض کردن ویندوز تا زمان اجرای دوباره این برنامه و دادن پسورد فایل یا فولدر قفل شده قابل استفاده نیست

این نرمافزار روی هر فایلی پسورد میزاره و بعد از کلیک کردن روی فایل با دادن پسورد فایل مورد نظر باز میشه

لینک دانلود و موار مربوط به این نرمافزار در فروم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
28-11-2005, 03:50
سلام دوست من :)
من اينو : File Securer 3.90 دانلود و باهاش كار كردم از توي ايكس پي پسورد گذاشتم ولي از توي 98 ديده مي شدن البته توي يه فولدر كه اسمش عجيب غريب بود. به هر حال ديده مي شدن و اون چيزي كه مي خام نيست!
به هر حال ممنون

reza12100
28-11-2005, 15:39
سلام دوستان
من دنبال دو تا نرم افزار هستم ولي تا الان پيدا نکردم:
يه نرم افزار مي خام که بتونه روي فولدر ها پسورد بزاره البته از اين نرم افزار ها خيلي ديدم مثلا: Folder Crypto Password يا Folder Guard يا Hide Folders XP يا Magic Folders يا ... ولي همه اينا طوري هستن که اگه مثلا دو تا ويندوز رو دستگاه باشه و از طريق يکي از ويندوز ها براي فولدرمون پسورد بزاريم،"""" از طريق اون يکي ويندوز و بدون نياز به پسورد اون فولدرمون قابل مشاهده هست"""""" که اين زياد نمي تونه روش مطمئي باشه! حالا مي خاستم ببينم کسي نرم افزاري سراغ نداره که وقتي رو يه فولدر پسورد گذاشتيم، از طريق ويندوز هاي ديگه هم قابل مشاهده نباشه و فقط از طريق اون نرم افزار و با وارد کردن پسورد قابل مشاهده باشه!!
اگه کسي همچين نرم افزاري سراغ داره لطفا کمک کنه
ممنون
دنبال يه نرم افزار ديگه هم هستم که بتونه روي فايلهاي TEXT پسورد بزاره و به محض اجرا کردن فايل TEXT مورد نظر ازمون پسورد بخاد

شديدا نياز دارم، لطفا راهنمايي کنيد
ممنون
راستي اينم وبلاگم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کار این نرمافزار این که از طریق ویندوز دیگر فایل یا فولدر قفل شده قابل دسترسی نسیت به هیچ وجه =چه دیده بشه و چه دیده نشه

SajjadKAZ2003
30-11-2005, 02:34
کار این نرمافزار این که از طریق ویندوز دیگر فایل یا فولدر قفل شده قابل دسترسی نسیت به هیچ وجه =چه دیده بشه و چه دیده نشه

معذرت جملتون يه كم نا مفهوم بود
ولي من از توي ايكس پي پسورد گذاشتم ولي از توي 98 ديدمشون!!!!!!!!!!!!!

reza12100
30-11-2005, 15:42
در دیده شدن فایل یا فولدری که در xp پسورد گذاری کردی و در 98 دیدی شکی نیست
حالا اگر میتونی از ان فایل یا فولدری که در xp پسورد گذاری کردی تو 98 استفاده کن !!!
نمی تونی مگر اینکه نرمافزار file securer را اینستال کنی و پسورد وارد کنی
اگر SajjadKAZ2003 جان مشکلت اینکه کسی نتونه از فایل یا فولدر مورد نظرت استفاده نکنه این نرو افزار همین کار را انجام میده به بهترین وجه ولی مخفی نمیکنه
این نرمافزار فایل یا فولدری باپسوند خاصی قفل میکنه که تنها خود نرمافزار و دانستن پسورد باز میشه

SajjadKAZ2003
01-12-2005, 16:00
در دیده شدن فایل یا فولدری که در xp پسورد گذاری کردی و در 98 دیدی شکی نیست
حالا اگر میتونی از ان فایل یا فولدری که در xp پسورد گذاری کردی تو 98 استفاده کن !!!
نمی تونی مگر اینکه نرمافزار file securer را اینستال کنی و پسورد وارد کنی
اگر SajjadKAZ2003 جان مشکلت اینکه کسی نتونه از فایل یا فولدر مورد نظرت استفاده نکنه این نرو افزار همین کار را انجام میده به بهترین وجه ولی مخفی نمیکنه
این نرمافزار فایل یا فولدری باپسوند خاصی قفل میکنه که تنها خود نرمافزار و دانستن پسورد باز میشه

سلام
من نميدونم منظور شما چيه!
ولي من يه فولدرو كه فايل متني توش بود رو از تو ایکس پی پسورد براش گذاشتم و از توی 98 هم دیدمش بدون اینکه این نرم افزار رو تو 98 نصب کنم ! حتی اون فایل متنی رو از توی 98 تونستم ادیت کنم و سیوش هم بکنم
خب اگه فایل دارای پسورد رو از تو 98 بشه تغییر داد که به درد نمی خوره !

reza12100
01-12-2005, 20:49
حتما نرمافزار را اشتباهی دانلود کردی و یا فولدر یا فایل مورد نظر را قفل نکردی
اسم برنامه File Securer
download:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک یسال بشتر میشه که از این برنامه استفاده میکنم و موردی که گفتی تا بحال اتفاق نیفتاده

SajjadKAZ2003
02-12-2005, 01:54
سلام دوست من
اسم دقیق نرم افزاری که گرفتم اینه : File Securer 3.90 و از اینجا دنلود کردم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اگه ممکنه یه بار دیگه تست کن و ببین از توی 98 قابل دیدن و تغییر هست یا خیر
ممنون

reza12100
02-12-2005, 02:19
من که گفتم "البته که قابل دیدن است" اما بدون دادن پسورد و اینستال نرما فزارfile securer قابل استفاده نیست
روی فایل یا فولدر مورد نظر کلیک سمت راست کرده و lock with file securer را انتخاب کرده به این ترتیب فایل یا فولدر مورد نظر با پسوند hrf لاک شده که با کلیک دوباره روی فایل یا فولدر مورد نظر یک منوی کوچک باز میشه و از شما پسورد میخواد تا فایل یا فولدر مورد نظر را باز کنه
و تا قبل از unlock کردن فایل یا فولدر مورد نظر هیچ استفاده ای نمیشه از محتویات فایل یا فولدر مورد نظر کرد مثل دیدن محتویات فولدر یا نوع متن نوشته و.....
دیگه نمی دونم چطوری توضیح بدم !

mohammad hamed
02-12-2005, 15:23
بهترین و قابل اعتماد ترین نرم افزار برنامه ی Hide Secret Fileهست که خودم هم تست کردم. هیچ سیستم عاملی هیچ سیستم عاملی هیچ سیستم عاملی هیچ سیستم عاملی قادر به تشخیص فایل نیست و آن را نشان نمی دهد

mohammad hamed
02-12-2005, 15:46
در اینجا برنامه را با کرک آپلود کدم . هر کی می خواد بگیره
mhamedm20052.bizhat.com/HideSecretFile1.02.rar

SajjadKAZ2003
03-12-2005, 19:43
سلام
در مورد نرم ا فزارfile securer منم ديگه نمي دونم چي بگم اخه من از تو xp پسورد مي زارم و از تو 98 به راحتي ديده مي شه و قابل تغيير هم هست مثلا يه فايل متني رو به راحتي توي 98 اديت کردم با اينکه از توي xp براش پسورد گذاشته بودم البته همون طور که گفتم فولدرها و فايلهايي رو که از توي xp براشون پسورد گذاشته بودم از توي 98 در داخل يه فولدر با نام عجيب غريب و فکر کنم هايدن شده قرار داشتن!

در مورد Hide Secret Files v1.02، دانلودش کردم و نصبش هم کردم ولي موقع اجرا کردنش اين پيغام رو ميده : no ntfs drive detected! this product requires a ntfs partition!

MnMN
23-01-2007, 07:44
با سلام
برادران من همین نرم افزارو دارم البته ورژن 2، این نرم افزارو در درایو ویندوز نصب کردم چندتا فلدر هم مخفی کردم وقتی ویندوز را پاک کردم یادم افتاد که فلدرها رو Unhide نکردم ، دوباره نرم افزارو نصب کردم که شاید لیست فلدرها رو با یه سرچ آتوماتیک پیدا کنه و من رمز و بدم و فلدر ها رو باز کنه اما نشد که نشد و هنوزهم در درایو NTFS من یه فضای اشغال شده وجود داره که با فرمت کردن هم ازبین نمیره، البته می دونم که اون فضای اشغال شده مال همون فایلهای مخفی است، منتها نمی دونم که چطور دوباره در این نرم افزار اونها رو لیست کنم اگر چیزی می دونید کمکم کنید.
بسیار ممنون.

موفق باشید
:)

MnMN
27-01-2007, 06:50
با سلام
آقا ما صد سال پیش این بالا یه :question: کردیما هیچ کی نیست،تق تق تق الووووووووو