PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چيز در مورد تاليا ...

mgl_para
05-06-2008, 23:49
سلام .
ظاهرا اينجا انجمن ايرانسل هست نه اپراتورهاي تلفن همراه .:23:
با اينحال گفتيم ما بيايم يه جايي براي گفت و گو درباره تاليا ايجاد كنيم .
خلاصه هر صحبت يا سوالي هست اينجا مطرح كنيد .:27:
من هم هر چند وقت يكبار هر گونه اطلاعاتي كه به نظرم مفيد اومد براتون ميذارم .
خلاصه اينكه تاپيك خودتونه ديگه . راحت باشيد ....

خوب حالا يه سوال : هيچ ميدونيد تعرفه هاي تاليا چقدره ؟!:21:

Hadi King
06-06-2008, 02:35
دوست عزيز اين تايپك در مورد اين اپراتورها IR-TCI , Taliya , Iran Cell هست كه زير خاكي شده:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشيد!:40:

mgl_para
09-06-2008, 10:27
دوست عزيز اين تايپك در مورد اين اپراتورها IR-TCI , Taliya , Iran Cell هست كه زير خاكي شده:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب دوست عزيز تر ؛ خودم هم اين تاپيك رو ديدم و چون زير خاكي شده بود اين تاپيك رو زدم . گفتم بهتره حرفهاي جديد تر اينجا زده بشه ، نه تو تاپيك زيرخاكي ...:46: شــــــــــــايد كسي خواست در مورد تاليا چيزي بگه ! خوب اينجا ميگه ...
در ضمن يه سوال مطرح كردم كه مربوط به تعرفه هاي جديد هستش كه ميخواستم بدونم تاليائي ها ميدونند بابت هر تماس چقدر پول ميدن يا نه ؟؟؟:21:

Hadi King
09-06-2008, 11:53
خوب دوست عزيز تر ؛ خودم هم اين تاپيك رو ديدم و چون زير خاكي شده بود اين تاپيك رو زدم . گفتم بهتره حرفهاي جديد تر اينجا زده بشه ، نه تو تاپيك زيرخاكي ...:46: شــــــــــــايد كسي خواست در مورد تاليا چيزي بگه ! خوب اينجا ميگه ...
در ضمن يه سوال مطرح كردم كه مربوط به تعرفه هاي جديد هستش كه ميخواستم بدونم تاليائي ها ميدونند بابت هر تماس چقدر پول ميدن يا نه ؟؟؟:21:
اينجوري گفتم زير خاكي شده كه همچين تايپكي بوده كسي ازش استقبال نكردن به خاطر اين گفتم:11:

amirsaeed
03-11-2008, 07:34

آقا من سر پا گوشم ... چقدر شده تعرفه هاش ؟؟؟ من دوست دارم یه بحث کامل و جامع داشته باشیم در مورد تالیا... اونجایی که آنتن میده به نظرم کیفیتش هم از همراه اول هم ایرانسل بهتره ...

armin_software
08-11-2008, 16:22
الان تالیا در کجا پوشش داره؟

amirsaeed
08-11-2008, 22:19
الان تالیا در کجا پوشش داره؟

متاسفانه هیچ منبع کاملی تو این زمینه من ندیدم حتی سایت رسمی تالیا ....

masoudboy
10-11-2008, 12:05
کلیه مراکز استانها فقط خط میده با جزیره کیش !!

amirsaeed
13-11-2008, 14:49
مطمئنی همه مرکز استانها ؟؟؟؟؟ چرا این تالیا پوشش رو کامل نمیکنه ؟؟؟؟ سرمایه نداره یا نمیزارن یا سرشو کرده زیر برف ؟؟؟ یا زورش به همراه اول و ایرانسل نمیرسه .......

iman_s
14-11-2008, 23:59
فقط اگه میخوای تاپیکت به انحراف کشیده نشه نگو تالیا خوبه وگرنه.....
اینم از سوال من.چرا کارت شارژ تالیا نایاب شده و خیلی وقته عرضه نشده؟
قضیه کلاهبرداری بزرگ تو این شرکت چی هست؟واقعیت داره؟

Maziar_69
15-11-2008, 13:05
شما مگه کجای ایرانی؟؟؟
تقریبا اکثر روزنامه فروشی ها و یا امور مشترکین کارت شارژ تالیا دارن.

قیمتش هم 11 تومن.

iman_s
16-11-2008, 23:12
خودت که میدونی من کجا هستم :دی
شارژ به صورت تکی تو بازار هست ولی به صورت عمده خیلی وقته که پخش نشده و ته مونده کارتهای قبلی تو بازار هست.قیمت عمده کارت شارژش قبلا 10400 تومن بود ولی الان به 10800 تومن رسیده.
البته با استفاده از عابر بانک و بعضی دستگاههای کارت خوان میشه شارژ خرید(حتی شارژ 5هزار تومانی)
شایعه شده یکی از مدیران مالی این شرکت مبلغ هنگفتی(میگن 40 میلیارد) به جیب زده و الفرار.

Maziar_69
17-11-2008, 00:50
این شایعه رو خبر ندارم.
ولی خب چون مسترکای تالیا الان انگشت شمارن مسلما شارژ به طور عمده تولید نمیکنن.

ایرانسل یا همراه اول کارت رو هنوز نزده فروش میره !!!! :دی

iman_s
21-11-2008, 00:50
ولی خب چون مسترکای تالیا الان انگشت شمارن مسلما شارژ به طور عمده تولید نمیکنن.
اینم از اون حرفها بود :دی
خود ما قبلا روزی 2-3 هزار تا فروش داشتیم.

amirsaeed
28-11-2008, 12:12
بیچاره تالیا یعنی اینقدر مشترک یا طرفدار کم داره ؟؟؟؟

آقا یه سوال تو اون مراکز اصلیه تالیا که ثبت نام میکنی نمیشه یه شماره رند انتخاب کرد ؟؟؟(در ضمن منظورم خرید از خود شرکت تالیاست حالا باز چند نفر نیان سایت و مغازه معرفی کنن بگن اونجا رند داره ها ...........)

بعدشم این قیمت 17300 تومان تو تهرانه فقط یا همه جا شده 17300؟؟؟؟ من تو شیراز طالب شدم یکیشو واسه تغییر ذائقه بگیرم ولی مثله اینکه شماره رو نمیزارن انتخاب کنی ؟؟؟؟

iman_s
28-11-2008, 23:59
تو کرج هم قیمتش همینه ولی به بهونه ثبت سند 19 یا 20 تومن میگیرند.
در مورد شماره هم نمیدونم میتونه انتخابی باشه یا نه.چون خریدار کمی داره طبعا نمایندگیها هم تعداد کمی سیمکارتش رو واسه فروش میارند و نمیشه شماره درست حسابی توشون پیدا کرد.

Maziar_69
29-11-2008, 11:12
این اسامی برنده های نمایشگاه چرا اعلام نمیشه پس؟
من شخصا خیلی دوست دارم تالیا ببرم در کنار ایرانسل داشته باشم...

amirsaeed
29-11-2008, 13:45
این اسامی برنده های نمایشگاه چرا اعلام نمیشه پس؟
من شخصا خیلی دوست دارم تالیا ببرم در کنار ایرانسل داشته باشم...

آره دقیقا من دوست دارم ایرانسل سیم ثابتم باشه ... در کنارش یه شماره خوب تالیا هم داشته باشم ... ولی تو شیراز نمایندگیش از بس هیچکی نمیره و بیاد دخترای منشی رو که فکر کنم جواب کردند حالا بدبخت زده تالیا ولی اون پایین زده تو کاره ایرانسل و فروش گوشی موبایل ....

Maziar_69
30-11-2008, 23:20
آقا اصلا به دلم افتاده بود یه تالیا می برم !!!!

حالا یه دونه نبردم که ! دوتا بردم !!!!!!!! :8:

حالا یکی از دفترچه هایی هم که تو نمایشگاه گرفته بودم نمیدونم کجا گذاشتم !
اگه اونم پیداش کنم احتمالا اونم برنده شدم !!!! :27:

دم تالیا گرممممم....:46:

amirsaeed
01-12-2008, 07:27
آقا اصلا به دلم افتاده بود یه تالیا می برم !!!!

حالا یه دونه نبردم که ! دوتا بردم !!!!!!!! :8:

حالا یکی از دفترچه هایی هم که تو نمایشگاه گرفته بودم نمیدونم کجا گذاشتم !
اگه اونم پیداش کنم احتمالا اونم برنده شدم !!!! :27:

دم تالیا گرممممم....:46:

مازیار جان توضیح بده جریان این تالیا ها که بردی چیه ؟؟؟ با وجودی که من اون زمان تهران بودم ولی نرفتم نمایشگاه .... واسه ما هم جریانشو کامل توضیح بده .... :20:

در ضمن شماره هاش رنده یا معمولیه ؟؟؟؟ البته اسب پیش کشی رو که دندوناشو نمیشمارن ...

Maziar_69
06-12-2008, 20:41
سلام.
تو نمایشگاه تالیا یه نایلون میداد که توش یه دفترچه بود.
روی اون دفترچه یه عدد قرمز رنگ نوشته شده...

من از اون نایلون ها 3 تا گرفتم که دوتاش رو برنده شدم !!!!!
تو سایت تالیا که برید شماره های دفترچه هایی که برنده شدن رو نوشته.

در ضمن الان سیم کارت رو نمیدن.
من باید از اول دی تا 15 دی برم بگیرم !!!
اولویت ها رو تو همون سایت زده...

amirsaeed
08-12-2008, 13:06
سلام.
تو نمایشگاه تالیا یه نایلون میداد که توش یه دفترچه بود.
روی اون دفترچه یه عدد قرمز رنگ نوشته شده...

من از اون نایلون ها 3 تا گرفتم که دوتاش رو برنده شدم !!!!!
تو سایت تالیا که برید شماره های دفترچه هایی که برنده شدن رو نوشته.

در ضمن الان سیم کارت رو نمیدن.
من باید از اول دی تا 15 دی برم بگیرم !!!
اولویت ها رو تو همون سایت زده...

به خوش به حالت .... حالا بگیر ببینیم شماره هاشون خوبه یا نه ؟؟؟؟ حالا چیکار میکینی اون یکی اضافه رو ؟؟؟؟ چون تالیا تو تهران خیلی خوب جواب میده .... راستی اگه یکی از شهرستان برنده شده باشه چی ؟؟؟

Maziar_69
09-12-2008, 00:02
اون یکی رو میدم داداشم.
اگه هم از شهرستان باشه باید زمان اولویتش که شد بیاد تهران بره دفتر مرکزی سیم کارتشو بگیره...

کلا تالیا خیلی خوبه ولی اگه تعرفه هاش یه کم ارزونتر بود معرکه میشد.
در من شارژش هم یه کم گرونه. یه دفعه 11 تومن باید پیاده شی !!!! :دی

amirsaeed
09-12-2008, 13:02
کلا تالیا خیلی خوبه ولی اگه تعرفه هاش یه کم ارزونتر بود معرکه میشد.
در من شارژش هم یه کم گرونه. یه دفعه 11 تومن باید پیاده شی !!!! :دی

در مورد شارژش الان شارژ 5 هزار تومنی هم اومده فقط تو اینترنت هست .... در مورد تعرفه هاش هم تو پست بعدی میزارم

amirsaeed
09-12-2008, 13:05
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در صورت تصویب پیشنهاد کاهش 20 درصدی تعرفه مکالمه سیم کارت های اعتباری تالیا، تعرفه این سیم کارت با دولتی یکسان می شود.

محمود خسروی در گفت وگو با فارس با بیان اینکه مهلت دو ماهه در خصوص پیشنهاد کاهش تعرفه تالیا و اپراتور اول ماه جاری به اتمام می رسد اظهارداشت: پس از پایان مهلت دو ماهه کمیسیون تنظیم مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیشنهاد کاهش 20 درصدی تعرفه سیم کارت اعتباری تالیا و نیز اپراتور اول را بررسی می کند. در حال حاضر تعرفه مکالمه با تالیا 50 درصد گران تر از تعرفه سیم کارت معمولی دولتی است.

وی ادامه داد: چنانچه پیشنهاد کاهش 20 درصدی تصویب شود تعرفه تالیا از 50 درصد به 30 درصد کاهش می یابد. برای اجرای این امر مخابرات باید حق السهم دریافتی خود از تالیا را کاهش دهد.

خسروی همچنین در خصوص تعیین مشاور برای اپراتور سوم تلفن همراه در کشور گفت: مرکز تحقیقات مخابرات ایران مشاور ما در این اپراتور می باشد و در حال رایزنی و بررسی مشاور خارجی و یا ایرانی برای این اپراتور است.

معاون وزیر ارتباطات در مورد یکسان کردن نامبرینگ سیم کارت های اپراتور اول نیز اظهارداشت: در حال این امر به خاطر وجود برخی مشکلات امکان پذیر نیست.

amirsaeed
09-12-2008, 13:06
مدير عامل تاليا از ابراز تمايل سه گروه سرمايه‌گذار از كشورهاي منطقه براي ورود به پروژه تاليا و سرمايه‌گذاري در آن خبر داد و گفت: با ورود سرمايه گذار خارجي احتمال کاهش تعرفه تاليا بسيار است.

"حسين بهرامپور" درگفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي برنا، با اشاره به استقبال سرمايه گذاري سه گروه از کشورهاي منطقه وحاشيه ايران براي پروژه تاليا افزود:هم اکنون يكي از سه گروه سرمايه‌گذار علاقه بيشتري براي ورود به پروژه تاليا دارد.
مديرعامل مجتمع صنعتي رفسنجان اظهار اميدواري کرد؛ در آينده اي نزديک سرمايه گذاري اين شرکت علني شود و شاهد توسعه تاليا در آينده اي نزديک باشيم.
وي ادامه داد: اين سه گروه سرمايه‌گذار از اپراتورهاي تلفن همراه فعال و با سابقه منطقه به شمار مي‌روند.
بهرامپور تا کيد کرد: با سرمايه گذاري شرکت هاي مذکور توسعه شبكه تلفن همراه تاليا شتاب بيشتري خواهد گرفت و عقب‌ماندگي‌ها جبران مي شود.
مدير عامل مجتمع صنعتي رفسنجان درباره احتمال كاهش تعرفه تاليا با ورود سرمايه‌گذار جديد گفت: سياست كلي كاهش تعرفه‌ها براي تاليا در شركت مخابرات ايران به عنوان كارفرماي تاليا نهايي مي‌شود؛ ولي تا زماني كه سودآوري پروژه به هم نخورد تعرفه‌ها كاهش مي‌يابد.
وي ادامه داد: شرکت مخابرات نيز نسبت به کاهش تعرفه هاي تاليا نظر مساعدي دارد وبا حضور سرمايه گذار خارجي امکان کاهش تعرفه تاليا دور از پيش بيني نخواهد بود.
بهرامپور حضور هندي ها را يکي از شرکت هاي فعال براي سرمايه گذاري عنوان کرد واظهارداشت: بهتراست تاليا از سرمايه گذاران همسايه و منطقه بيشتر استفاده کند.
وي در رابطه با تبديل شدن تاليا به اپراتور گفت: هم اکنون در اين خصوص هيچ برنامه اي نداريم.

iman_s
09-12-2008, 23:32
در مورد شارژش الان شارژ 5 هزار تومنی هم اومده فقط تو اینترنت هست .... در مورد تعرفه هاش هم تو پست بعدی میزارم
بعضی از عابر بانکها هم میدند.در ضمن یکسری دستگاههای کارتخوان دست فروشنده ها هست(همون دستگاههایی که قبل از اینکه کارت شارژ 2000 تومانی ایرانسل بیاد به صورت فیش این شارژها رو میدادند) که شارژ 5000 تومانی هم میدند.خود شرکت هم گفته از این به بعد به جای کارت شارژ بیشتر از طریق نمایندگیهاش و این دستگاهها شارژ پخش میکنه.

Maziar_69
10-12-2008, 00:38
آقا ممنون.
خبرهای خوبی بود.

فعلا میخوام براش گوشی بخرم تا سیم کارتو گرفتم یه راست روشنش کنم. :دی

amirsaeed
10-12-2008, 09:54
آقا ممنون.
خبرهای خوبی بود.

فعلا میخوام براش گوشی بخرم تا سیم کارتو گرفتم یه راست روشنش کنم. :دی

مبارک باشه .... سیم اصلیت ایرانسل هست یا همراه .... ؟؟؟؟ حالا چه گوشی میخوای بخری واسش ؟؟؟ گرون یا ارزون ؟؟؟ نوکیا یا سونی یا سامسونگ؟؟؟؟:5:

Maziar_69
10-12-2008, 22:34
سیم اصلیم یه دائمی ایرانسل هست.
یه اعتباری ایرانسل هم دارم.
گوشی برای تالیا هم امشب خریدم !!! :دی
گوشی های من به ترتیب:

برای سیم اصلی(دائمی ایرانسل): SAMSUNG I900 Omnia
برای سیم دوم(اعتباری ایرانسل): NOKIA 1208
برای تالیا: SAMSUNG M3510 Beat b

کلا هر سهتا گوشیمو دوست دارم. مخصوصا اولیه !!! :دی

amirsaeed
11-12-2008, 12:05
سیم اصلیم یه دائمی ایرانسل هست.
یه اعتباری ایرانسل هم دارم.
گوشی برای تالیا هم امشب خریدم !!! :دی
گوشی های من به ترتیب:

برای سیم اصلی(دائمی ایرانسل): SAMSUNG I900 Omnia
برای سیم دوم(اعتباری ایرانسل): NOKIA 1208
برای تالیا: SAMSUNG M3510 Beat b

کلا هر سه تا گوشیمو دوست دارم. مخصوصا اولیه !!! :دی

نه والا بیا Omnia رو دوست نداشته باش!!!!!! البته اینو هم بگم همون 1208 رو هم عشق است .... هر کدوم یه حالی داره واسه خودش .... بزار تالیا بیاد اونوقت بگو از ایرانسل بیشتر راضی هستی یا تالیا البته کاملا منصفانه بگو ....

mohamad23
19-12-2008, 18:06
رومينگ تاليا با 100 كشور جهان تا يك ماه ديگر فعال مي شود

خبرگزاري فارس: قرارداد رومينگ بين الملل تاليا با 70 اپراتور در مرحله نهايي است و تا يك ماه ديگر مشتركان اين شبكه مي توانند در بيش از 100 كشور دنيا از سيم كارت هاي خود استفاده كنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات فارس، تاليا اولين شبكه تلفن همراه اعتباري در كشور است كه حدود يك ميليون مشترك در تهران و مراكز استان ها و شهرهاي پرچمعيت دارد.
دورنماي توسعه شبكه تاليا پوشش دوميليون مشترك و گسترش آنتن دهي به تمامي شهرها و نيز افزودن خدمات ويژه به مشتركين خود تا پايان سال 88 است.
دريافت پيام صوتي، سرويس كنفرانس تلفني، محدوديت تماس هاي ورودي و نمايش محدود پوشش شبكه از جمله خدمات ويژه سيم كارت هاي تاليا است.
همچنين با استفاده از سرويس پرينت مكالمات، صاحب سند سيم كارت هاي تاليا مي تواند در صورت لزوم صورت ريزمكالمات خود را دريافت كند.
خريد كارت شارژ سيم كارت هاي تاليا از طريق دستگاههاي ATM بانك ملي و صادرات و نيز ديگر كارت هاي عضو شبكه شتاب امكان پذير است.

iman_s
19-12-2008, 23:15
ای کاش به جای اینکه فکر رومینگ باشه بیشتر به فکر پوشش شبکه تو داخل کشور باشه.

mohamad23
20-12-2008, 17:33
كمبود كارت شارژ تاليا در بازار

خبرگزاري فارس: در طي روزهاي اخير مشتركان سيم‌كارت اعتباري تاليا با كمبود كارت شارژ مواجه شده‌اند.

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات فارس، طي روزهاي اخير مشتركان تاليا در تهيه كارت شارژ با مشكل مواجه هستند و امكان خريد كارت شارژ در مراكز توزيع تاليا وجود ندارد.
در تماس فارس با مركز اطلاعات تاليا نيز اپراتور اين مركز اعلام كرده كه مشتركان مي‌توانند از خيابان جمهوري با دستگاه خودپرداز شارژ تهيه كنند.
اپراتور اين مراكز درباره زمان رفع اين كمبود با اعلام بي خبري گفت: در آينده نزديك اين مشكل حل خواهد شد.
تاليا اكنون بيش از 912 هزار مشترك در كشور دارد و در حال نصب تجهيزات توسعه شبكه خود براي افزايش شبكه تا دو ميليون ظرفيت است.

mohamad23
20-12-2008, 17:35
كارت شارژ 5 هزار توماني تاليا بزودي عرضه مي شود

خبرگزاري فارس: دارندگان كارتهاي بانكهاي ملي، صادرات، كشاورزي، كارآفرين، پاسارگارد، اقتصاد نوين، سامان ، سرمايه، مسكن، پست بانك و صنعت و معدن مي‌توانند از طريق دستگاههاي خود پرداز بانك هاي ملي و صادرات نسبت به خريد كارت شارژ تاليا اقدام كنند.

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات فارس، همچنين دارندگان كارت هاي شتاب بانك هاي تجارت ، ملت ، سپه ، رفاه ، سينا و پارسيان براي استفاده از سيستم خريد كارت شارژ الكترونيكي تاليا بايد به يكي از خود پردازهاي( ATM) بانك ملي يا صادرات مراجعه كرده و در قسمت انتخاب نوع خدمات ، قسمت پرداخت قبوض و سپس گزينه شارژ تاليا را انتخاب كنند.
به اين ترتيب با انتخاب نوع كارت موردنظر و مشخص كردن حسابي كه مشترك مايل است مبلغ خريد از آن كسر شود ، شماره رمز و سريال كارت شارژ را كه روي رسيد دستگاه چاپ شده دريافت مي كند.
در همين حال دستگاه كارت خوان (POS) بانك پارسيان نيز داراي تالياكارت 10 هزار توماني بوده و تاليا كارت پنج هزار توماني نيز بزودي به اين دستگاهها وارد مي شود.
شارژ اينترنتي بانك سامان نيز امكان خريد اينترنتي تالياكارت هاي 10 ، 20 و 40 هزار توماني براي مشتركان تاليا را فراهم كرده است.
مشتركان تاليا مي توانند كارت شارژ مورد نياز خود را از طريق اينترنت خريداري كنند؛ بدين منظور افراد با استفاده از يكي از كارت هاي شتاب مربوط به بانك سامان ، اقتصاد نوين ، موسسه مالي و اعتباري بنياد ، ملت و يا كشاورزي و با وارد كردن رمز كارت ، رمز دوم كارت و تاريخ انقضاي آن ، شارژ مورد نظر را بصورت اينترنتي خريداري كنند.
دراين حالت رمز كارت بر روي صفحه اينترنت نمايش داده شده و يك نسخه از رمز كارت به ايميل مشترك ارسال مي شود؛ به اين ترتيب مشترك با وارد كردن رمز كارت به گوشي خود مي تواند سيم كارت خود را شارژ كند.

iman_s
21-12-2008, 01:49
شارژ 5 تومنیش الان هم هست.

mohamad23
22-12-2008, 04:53
دريافت اطلاعات هواشناسي با سيم کارت هاي تاليا ممکن شد

موبنا-مشترکان تاليا مي توانند با ارسال يک پيامک خالي به شماره 500001 دقيق ترين اطلاعات هواشناسي را دريافت کنند.

به گزارش خبرنگار موبنا مجري طرح سيم کارت اعتباري تاليا در راستاي ارائه خدمات ارزش افزوده به مشترکان خود اقدام به ارائه سرويس هايي از طريق پيام کوتاه کرده است بدين ترتيب مشترکان مي توانند اطلاعات مختلف از وضعيت هواشناسي ، بازار ارز، بازار سکه، تقويم روز، اوقات شرعي و ديکشنري انگليسي به فارسي بدست آورند.
مشترکان تاليا مي توانند جهت اطلاع از وضعيت بازار سکه يک پيامک خالي به شماره 500018 ارسال کنند.
همچنين براي دريافت اطلاعات مربوط به بازار ارز مشترکان بايد يک پيام کوتاه خالي به شماره 5000222 بفرستند.
براي استفاده از ديکشنري انگليسي به فارسي نيز مشترکان بايد يک پيامک خالي به 50005 بفرستند.
دريافت اطلاعات مربوط به اوقات شرعي با توجه به شهر مورد نظر با ارسال يک پيام کوتاه به شماره 50001212 و نيز اطلاعات تقويم روز با ارسال يک پيام کوتاه به 500024 امکان پذير است.
اولين شبکه مستقل سيم کارت اعتباري تاليا بيش از 912 هزار مشترك در كشور دارد و در حال نصب تجهيزات توسعه شبكه خود براي افزايش شبكه تا دو ميليون ظرفيت است.

Maziar_69
22-12-2008, 12:27
خب بالاخره تالیا رو هم گرفتم !!! :دی
اولین نکته ی منفیش اینه که تو خونه ی ما آنتنش بعضی مواقع 2-3 خط کم داره. نمیدونم دلیلش چیه.

اما کیفیت صدا عالیه.
هرکس بهت زنگ بزنه با اولین بار تماس برقرار میشه و قطع و وصلی هم نداره.
اس ام اس هاش هم نسبت به ایرانسل کمی دیرتر دلیور میشه ولی باز بسیار بسیار از 919 بهتره.

به طورکلی بعد از ایرانسل انتخاب بسیار خوبیه به شرطی که پوشش شبکش گسترده تر بشه.

mohamad23
22-12-2008, 19:20
نگاهي به بازار سيم‌كارت؛
*كمياب شدن كارت ‌شارژ تاليا
*استقبال از سيم‌كارت‌هاي اعتباري دولتي
* تشديد رقابت اپراتورها براي جذب مشتركان

ادامه روند رقابت ميان اپراتورهاي تلفن همراه در كشور براي جذب مشتركان بيش‌تر به اينجا رسيده كه اپراتور دولتي قيمت سيم‌كارت‌هاي اعتباري خود را به طور موقت به 12 هزار تومان كاهش داده و اين باعث شد استقبال از اين سيم‌كارت‌ها طي روزهاي گذشته افزايش يابد و به گفته فعالان بازار مشتريان زيادي خواهان خريداري آن‌ها باشند.
به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، چندي پيش شركت ارتباطات سيار ايران اعلام كرد كه قيمت سيم‌كارت‌هاي اعتباري همراه اول كه در گذشته به مبلغ 34 هزار تومان شامل 24 هزار تومان مبلغ خود سيم‌كارت و 10 هزار تومان شارژ اوليه آن بود از روز عيد غدير تا 12 بهمن‌ماه به 12 هزار تومان كاهش مي‌يابد كه 10 هزار تومان قيمت خود سيم‌كارت و دو هزار تومان شارژ اوليه آن است.
با اين اقدام همراه اول كه در راستاي رقابت با ديگر اپراتورهاي تلفن همراه در كشور انجام شد، استقبال از اين سيم‌كارت‌ها به گفته فعالان بازار افزايش يافته است و مردم اميدوارند اين كاهش قيمت بعد از 12 بهمن‌ماه نيز در بازار ادامه داشته باشد.
بحث كارت‌هاي‌ شارژ‌ پنج هزار توماني سيم‌كارت‌هاي همراه اول كه فقط به صورت الكترونيكي قابل خريداري است از ديگر موضوعاتي است كه مردم تمايل دارند امكان خريد آن‌ها به صورت حضوري فراهم شود.
اما به عقيده برخي فروشندگان در بازار سيم‌كارت به نظر مي‌رسد با كاهش قيمت سيم‌كارت‌هاي اعتباري همراه اول، ايرانسل نيز در تلاش است تا همچنان بازار را حفظ كرده و به ارايه شارژ‌هاي رايگان پنج هزار توماني به عنوان جايزه اقدام كرده است.
اين اپراتور اعلام كرده است كه در بازه زماني اول تا 11 دي‌ماه سال جاري، سيم كارت‌هاي هديه ايرانسل با يك ويژگي خاص عرضه مي شوند؛ بر اين اساس اين سيم‌كارت‌هاي هديه براي دو بار اول و به صورت خودكار،20 درصد مبلغي كه سيم‌كارت اول شارژ مي‌شود و يا صورت‌حساب دوره‌اي آن‌ها پرداخت مي‌شود، اعتبار رايگان دريافت مي‌كنند.
اما اوضاع درباره سيم‌كارت‌هاي تاليا كمي متفاوت بوده و استقبال از اين سيم‌كارت‌ها به گفته فعالان در بازار چشمگير نيست و از طرفي به گفته مشتركان اين سيم‌كارت‌ها مدتي است كه كارت‌هاي شارژ‌ تاليا در بازار با كمبود مواجه شده و حتا بعضا به كارت شارژ 10 هزار توماني تا 13 هزار تومان نيز در بازار به فروش مي‌رسد كه پيگيري خبرنگار ايسنا از روابط عمومي اين اپراتور درباره علت اين موضوع تا لحظه مخابره اين گزارش به نتيجه نرسيد.
به گفته فعالان بازار سيم‌کارت صفر دائمي همراه اول با کدهاي دو و سه به ترتيب به بهاي پنج ميليون و 450 هزار ريال و چهار ميليون و 350 هزار ريال به فروش مي‌رسد؛ سيم‌کارت صفر کد چهار نيز با قيمت سه ميليون و 200 هزار ريال خريداري مي‌شود و با افزايش 100 هزار ريالي نسبت به قيمت خريد فروخته مي‌شود.
سيم‌کارت صفر کدهاي پنج، شش، هفت و هشت نيز به ترتيب با قيمت سه ميليون و 400 هزار ريال، سه ميليون و150 هزار ريال، سه ميليون و 100 هزار ريال و دو ميليون و 700 هزار ريال فروخته مي‌شود.
اما سيم‌کارت کارکرده کدهاي يک ، دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت و هشت به ترتيب با قيمت پنج ميليون و 550 هزار ريال، سه ميليون و800 هزار ريال، سه ميليون و 150هزار ريال، دو ميليون و 300هزار ريال، دو ميليون و 400 هزار ريال، دو ميليون و250هزار ريال ، دو ميليون و 200هزار ريال و دو ميليون و 200 هزار ريال به فروش مي‌رسند.
همچنين سيم‌کارت‌هاي 0919 نيز در بازار تهران به بهاي 120 هزار ريال به فروش مي‌رسند؛ سيم‌کارت‌هاي تاليا نيز بسته به شارژ اوليه با دو قيمت 500 هزار ريال و 200هزار ريال در بازار آزاد فروخته مي‌شود و سيم‌کارت‌هاي اعتباري، دائمي و پيامک ايرانسل هم به بهاي 100هزار ريال، يک ميليون و 500 هزار ريال و 50 هزار ريال خريد و فروش مي‌شوند.

amirsaeed
22-12-2008, 21:21
خب بالاخره تالیا رو هم گرفتم !!! :دی
اولین نکته ی منفیش اینه که تو خونه ی ما آنتنش بعضی مواقع 2-3 خط کم داره. نمیدونم دلیلش چیه.

اما کیفیت صدا عالیه.
هرکس بهت زنگ بزنه با اولین بار تماس برقرار میشه و قطع و وصلی هم نداره.
اس ام اس هاش هم نسبت به ایرانسل کمی دیرتر دلیور میشه ولی باز بسیار بسیار از 919 بهتره.

به طورکلی بعد از ایرانسل انتخاب بسیار خوبیه به شرطی که پوشش شبکش گسترده تر بشه.

مازیار جان شما Cell Info رو تو گوشیت فعال کن ببین از کجا آنتن میگیره .... اونوقت میفهمی که چرا آنتنش کم میاد ... اگر هم بلد نیستی سرچ کن متوجه میشی .... تو سایت خود تالیا هم من دیدم قبلا ....

mohamad23
23-12-2008, 18:25
تاخير در انتخاب سرمايه‌گذار خارجي تاليا؛
مدير عامل شركت مخابرات ايران:
اين موضوع مشكل حقوقي پيچيده‌اي دارد

به گفته مدير عامل شركت مخابرات ايران بحث ثبت شركت مستقل براي تاليا و انتخاب سرمايه‌گذار خارجي براي آن موضوع حقوقي پيچيده‌اي دارد.
صابر فيضي در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ‌درباره‌ بحث ورود سرمايه‌گذار خارجي به تاليا و موضوع ثبت شركت مستقل براي آن و تاخير در انجام آن گفت: اين موضوع از حدود دو سال و نيم پيش در مخابرات در حال بررسي است اما با توجه به اين كه مشكل حقوقي دارد هنوز راه‌حلي براي آن پيدا نشده است.
وي با بيان اين كه حل شدن اين موضوع حقوقي است اظهار كرد: تاليا از ابتداي فعاليت قراردادش را با مجتمع صنعتي رفسنجان منعقد كرده و فعاليت مي‌كند بنابراين اگر مي‌خواهد ادامه كار و اين تعهدات را از مجتمع صنعتي رفسنجان به يك شخصيت حقوقي ديگر منتقل كند بايد به عنوان يك شركت مستقل ثبت شود تا بتواند اين قرارداد را با يك سرمايه‌گذار ديگر منعقد كند.
او ياد آور شد: البته بعد از ثبت شركت نيز بايد ديد‌ آيا اين موضوع در قرارداد تاليا آورده شده يا خير اما به طور كلي اين موضوع بحث حقوقي پيچيده‌اي دارد كه در حال حاضر يك تيم حقوقي مشغول بررسي و فعاليت در اين زمينه هستند.

franch
29-12-2008, 13:40
*ادامه كمبود كارت شارژ تاليا در بازار*
چه كسي پاسخگوي مشتركان تاليا است؟

مشتركان سيم‌كارت‌هاي تاليا طي سه هفته گذشته با كمبود كارت‌هاي شارژ‌ اين سيم‌كارت در بازار مواجه شدند و برخي مشتركان نتوانستند اين كارت‌هاي 10 هزار توماني را حتا با چند هزار تومان بيش‌تر تهيه كنند و اين موضوع نارضايتي مشتركان را به دنبال داشته است.
به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به گفته فروشندگان سيم‌كارت تاليا در حدود سه هفته‌اي است كه متقاضيان با كمبود شديد كارت‌هاي ‌شارژ تاليا مواجه بودند به گونه‌اي كه كارت ‌شارژ 10 هزار توماني كه به مبلغ 10600 تومان به فروش مي‌رسد در برخي جاها به مبلغ 13500 تومان نيز به فروش مي‌رسد و مشتركان نيز مجبور به خريداري آن مي‌شوند.
برخي مشتركان اظهار مي‌كنند كه خريد اين كارت‌ها از atm نيز به نتيجه‌اي نمي‌رسد زيرا هنگام مراجعه و شارژ موفق نمي‌شوند و اين موضوع براي بسياري مشكل‌ساز شده است و در اين ميان دست دلالان و واسطه‌ها بازتر شده تا بتوانند با سوءاستفاده اين كارت‌هاي شارژرا بسيار گران‌تر به مردم بفروشند.
تعدادي از مشتركان سيم‌كارت‌هاي تاليا درگفت‌وگو با خبرنگار ايسنا خواهان رسيدگي مسوولان مربوطه به اين موضوع شده و سوال مي‌كردند كه بايد به كجا و چه مرجعي مراجعه كنند؟ و اساسا چرا مردم بايد با اين‌گونه مشكلات مواجه شوند؟ ظاهرا اين كمبود كارت شارژ به موضوعي ميان شركت مخابرات ايران و تاليا به عنوان پيمانكار اين شركت مربوط است.

Maziar_69
29-12-2008, 23:41
من همونجایی که رفتم سیم کارت رو گرفتم کارت شارژ داشت.
تو اون 15 دقیقه ای که منتظر بودم تا سیم کارتم رو بدن بیشتر از 10 نفر اومدن کارت شارژ خریدن...

elham_007
30-12-2008, 14:38
چرا این همه به خودتون دردسر میدید، با مراجعه به سایت تالیا ، می تونید خیلی راحت کارت شارژ تهیه کنید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

amirsaeed
31-12-2008, 15:08
چرا این همه به خودتون دردسر میدید، با مراجعه به سایت تالیا ، می تونید خیلی راحت کارت شارژ تهیه کنید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

الهام خانوم البته خود سایت تالیا مستقیما کارت شارژ نمیفروشه و لینک میشه به سایت بانک سامان ....

franch
31-12-2008, 15:57
با موافقت مجمع مخابرات ايران و تا هفته آينده
مشكل كمبود كارت شارژ تاليا در بازار حل مي‌شود

خبرگزاري فارس: مشكل كمبود كارت شارژ تاليا با موافقت مجمع شركت مخابرات ايران طي هفته آينده حل مي‌شود.

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات فارس، قرار است مجمع مخابرات ايران با تزريق منابع مالي (حدود پنج ميليارد دلار) به تاليا و فعال سازي كارت شارژ موافقت كند.
دادود زارعيان مدير كل روابط عمومي مخابرات ايران با تائيد اين خبر به فارس گفت: " هفته آينده مجمع مخابرات ايران درباره كارت شارژ تاليا تصميم گيري خواهد كرد."
تاليا به دليل خريد تجهيزات شبكه هوشمند خود با كمبود منابع مالي مواجه شده است و نمي‌تواند پنج ميليارد تومان حق السهم شركت مخابرات ايران را بپردازد.
زارعيان در همن رابطه گفت: مجمع مخابرات با تزريق اين ميزان منابع مالي اجازه فعال سازي كارت شارژ براي تاليا را صادر مي‌كند و مشكل كمبود تا هفته آينده برطرف مي‌شود.

elham_007
01-01-2009, 00:02
الهام خانوم البته خود سایت تالیا مستقیما کارت شارژ نمیفروشه و لینک میشه به سایت بانک سامان ....

دقیقا همینطوره که شما می گید .... :46:

با موافقت مجمع مخابرات ايران و تا هفته آينده
مشكل كمبود كارت شارژ تاليا در بازار حل مي‌شود

خدا کنه که این خبر صحت داشته باشه ، فعلا که شارژ 10 و 20 تومانی پیدا نمیشه :19:

amirsaeed
01-01-2009, 12:56
شما نظرتون چیه ..... به نظر من که تالیا تو تهران کیفیت مکالمش از همراه اول و ایرانسل بیشتر هست درسته به نظرتون یا نه ؟؟؟؟

Maziar_69
01-01-2009, 17:01
درسته.
اس ام اس هاش هم خیلی زود دلیور میشه.

کلا اگه همه ی جوانب رو در نظر بگیریم اول ایرانسل دوم تالیا بعدش 912 و آخر هم 919 !!!

هرچند که 919 اصلا ارزش بحث نداره. :دی

elham_007
01-01-2009, 23:53
شما نظرتون چیه ..... به نظر من که تالیا تو تهران کیفیت مکالمش از همراه اول و ایرانسل بیشتر هست درسته به نظرتون یا نه ؟؟؟؟

موافقم ، مخصوصا آنتن دهیش که فوق العادست .

iman_s
02-01-2009, 00:32
امروز تالیا به چند تا از نمایندگیهاش زنگ زده و باشون کارت شارژ فرستاده.احتمالا تا یکی دو هفته آینده مشکلش حل بشه.
کیفیت مکالمه تالیا هم خیلی خوبه ولی پوشش شبکه اش اصلا خوب نیست.از ایرانسل هم خیلی کمتره و تا پاتواز شهر میزاری بیرون آنتنش میره.

amirsaeed
02-01-2009, 07:28
کیفیت مکالمه تالیا هم خیلی خوبه ولی پوشش شبکه اش اصلا خوب نیست.از ایرانسل هم خیلی کمتره و تا پاتواز شهر میزاری بیرون آنتنش میره.

ایمان جان پوشش شبکش اصلا قابل مقایسه با ایرانسل نیست .... چون همراه اول حدودا 1000 شهر رو پوشش داده

ایرانسل حدودا 600 تا 700 شهر ... و تا چند ماهه دیگه به همراه اول میرسه ...

اما در مورد کیفیت مکالمه تالیا خداییش بهترینه بین سایر اپراتور ها دلیلش هم همه میدونند دیگه :: به خاطر مشترکای بسیار کمتر در مقابل سایر اپراتورها ..... کمتر از 1 میلیون .... و خب واسه کسی که فقط داخل شهر بخواد عالیه ....

mohamad23
02-01-2009, 19:08
اعلام ورشکستگی قریب الوقوع "تالیا"؟

پارسینه: کمبود شدید کارت های شارژ تالیا و عدم ارائه سرویس دهی مناسب از سوی این شرکت به دلیل عدم توان رقابت با همراه اول و سایر سرویس دهندگان تلفن همراه از جمله دلایل ورشکستگی تالیا عنوان شده است.

شنیده شده است شرکت تالیا به زودی ورشکستگی خود را رسما اعلام می کند و سرویس گیرندگان خود را به یکی از شرکت های بزرگ ارتباطی، واگذار می کند.

کمبود شدید کارت های شارژ تالیا و عدم ارائه سرویس دهی مناسب از سوی این شرکت به دلیل عدم توان رقابت با همراه اول و سایر سرویس دهندگان تلفن همراه از جمله دلایل ورشکستگی تالیا عنوان شده است.

amirsaeed
02-01-2009, 19:14
اعلام ورشکستگی قریب الوقوع "تالیا"؟

پارسینه: کمبود شدید کارت های شارژ تالیا و عدم ارائه سرویس دهی مناسب از سوی این شرکت به دلیل عدم توان رقابت با همراه اول و سایر سرویس دهندگان تلفن همراه از جمله دلایل ورشکستگی تالیا عنوان شده است.

شنیده شده است شرکت تالیا به زودی ورشکستگی خود را رسما اعلام می کند و سرویس گیرندگان خود را به یکی از شرکت های بزرگ ارتباطی، واگذار می کند.

کمبود شدید کارت های شارژ تالیا و عدم ارائه سرویس دهی مناسب از سوی این شرکت به دلیل عدم توان رقابت با همراه اول و سایر سرویس دهندگان تلفن همراه از جمله دلایل ورشکستگی تالیا عنوان شده است.

جدی ؟؟؟؟ پارسینه کدوم منبع خبری هست من که تا حالا نشنیدم .... بچه ها خبر موثق تر دارند ؟؟؟؟؟؟

iman_s
03-01-2009, 00:37
خیلی وقته پشت سر تالیا از این حرفها میزدند.
اول میگفتند تو شرکت 40 میلیارد کلاهبرداری کردند.
بعد گفتند داره ورشکست میشه و احتمالا سیمکارتهای مشتریاش رو بگیره و به جاش سیمکارت یک اپراتور دیگه رو بده.
تو همین تاپیک هم خبری بود که دنبال یک سرمایه گذار خارجی میگرده.
البته از دو سه روز پیش شروع به پخش کارت شارژ بین نمایندگیهاش کرده و احتمالا داره راه میفته.

amirsaeed
03-01-2009, 08:08
خیلی وقته پشت سر تالیا از این حرفها میزدند.
اول میگفتند تو شرکت 40 میلیارد کلاهبرداری کردند.
بعد گفتند داره ورشکست میشه و احتمالا سیمکارتهای مشتریاش رو بگیره و به جاش سیمکارت یک اپراتور دیگه رو بده.
تو همین تاپیک هم خبری بود که دنبال یک سرمایه گذار خارجی میگرده.
البته از دو سه روز پیش شروع به پخش کارت شارژ بین نمایندگیهاش کرده و احتمالا داره راه میفته.

یعنی همش شایعه هست ؟؟؟؟ آخه کی این شایعه ها رو پخش میکنه ؟؟؟؟ اگه میخواست ورشکست کنه که دیگه کارت پخش نمیکرد .....

franch
04-01-2009, 14:18
کمبود کارت شارژ تالیا در بازار برطرف شد

مشاور مدیرعامل تالیا درباره کمبود کارت شارژ تالیا در بازار گفت: از امروز کارت شارژ تالیا به اندازه کافی در بازار موجود است و کمبود کارت شارژ برای مشترکان تالیا وجود ندارد. ابولفضل شاکری در گفتگو با مهر گفت: در تمامی ایستگاههای تالیا در حال حاضر به اندازه کافی کارت شارژ وجود دارد و مشترکین می توانند از طریق دستگاههای atm بانک ملی، صادرات و خرید اینترنتی بانک سامان کارتهای خود را شارژ کنند.
مشاور مدیر عامل تالیا افزود: قیمت کارت شارژ تالیا نیز تغییری نکرده است و مشترکان می توانند کارت شارژ را به قیمت قبلی 10 هزارو 600 تومان خریداری کنند.
وی ادامه داد: تالیا برای آن دسته از مشترکانی که دسترسی به ایستگاههای شارژ ندارند، شارژ اضطراری در نظر گرفته است که از طریق تماس با شماره 444 با سیم کارت تالیا و0218173از تلفن ثابت می توانند کارت خود را به مبلغ 25 هزار ریال شارژ کنند.
به گزارش مهر، در دو هفته اخیر کمبود کارت شارژ تالیا در بازار وجود داشت و مشترکان این اپراتور برای دسترسی به کارت شارژ با مشکل مواجه شده بودند.
به نظر می رسد علت عدم وجود کارت شارژ تالیا در بازار برخی اختلاف نظرها بین این اپراتور و شرکت مخابرات ایران در تسویه حسابهای مالی فی مابین بوده است.
کمبود کارت شارژ تالیا که با فروش سیم کارتهای اعتباری 12 هزار تومانی از طرف شرکت ارتباطات سیار ایران همراه شده بود، بازار را از سمت سیم کارتهای تالیا و ایرانسل به سمت این اپراتور هدایت کرد.

franch
04-01-2009, 14:35
به‌دنبال كمبود كارت شارژ تاليا،
مدير روابط عمومي تاليا خبر داد:
ارايه كارت‌هاي شارژ به مغازها و دكه‌ها
فعال‌سازي شارژ اضطراري تاليا از طريق تلفن

كارت‌هاي شارژ تاليا از فردا (16 دي‌ماه) به مغازها و دكه‌ها ارايه مي‌شود تا مردم در اين زمينه كمبودي نداشته و با مشكل مواجه نشوند.
ابوالفضل شاكري - مدير روابط عمومي تاليا - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با بيان اين مطلب گفت: مشتركان سيم‌كارت‌هاي تاليا براي دريافت شارژ مي‌توانند با شماره 0218173 يا با شماره‌ رايگان 09632تماس بگيرند؛ اين شماره‌ها نزديكترين مركز متعلق به تاليا را معرفي كرده و مشترك مي‌تواند از آنجا كارت شارژ خود را تهيه كند و يا از سيم‌كارت تالياي خود با شماره 444 تماس بگيرد و از اين امكان استفاده كند.
وي گفت: شارژ اضطراري تاليا هم از حدود يك هفته گذشته فعال شده و مشتركان مي‌توانند سيم‌كارت خود را به مبلغ 2500 شارژ كنند كه درحدود 10 روز اخير 40 هزار مشترك از اين طريق و تماس با شماره‌هاي مربوطه از شارژ استفاده كردند.
او با بيان اين كه ما در تلاشيم بازار را تثبيت كرده و اجازه ندهيم دلالان و واسطه‌ها از اين وضعيت سوءاستفاده كنند و در تلاشيم دسترسي آسان را براي مشتركانمان فراهم كنيم اظهار كرد: شارژ مجددي نيز در atmهاي بانك‌هاي صادرات و ملي انجام داديم كه كمبودي در اين زمينه وجود نداشته باشد.
شاكري در پاسخ به اين سوال كه نحوه دريافت مبلغ شارژ مشتركاني كه به صورت تلفني شارژ 2500 توماني دريافت مي‌كنند گفت: اين شارژ در كمتر از نيم ساعت براي مشترك صورت مي‌گيرد و اين ميزان از مبلغ كارت شارژ دوره‌ بعدي مشترك كسر مي‌شود.
بنابر اعلام تاليا تاكنون بيش از 913 هزار سيم‌كارت واگذار كرده و 57 درصد از مجموع درآمد ناخالص آن متعلق به دولت است و تمامي شهرهاي پرجمعيت و مراكز استان‌ها را تحت پوشش خود دارد.

elham_007
06-01-2009, 00:24
من امروز زنگ زدم تالیا و گفتن کارت شارژ 10 و 20 تومانی رو فعلا فقط از نمایندگیهای خود تالیا میشه خریداری کرد ... !!!
نمایندگی جمهوری و نازی آباد ...

amirsaeed
06-01-2009, 10:21
آقا هر کی خط تالیا داره .... یه زنگی بزنه مرکز خدماتش بپرسه این خبرها که تو اینترنت هست در مورد ورشکستگی تالیا آیا صحت داره یا فقط شایعست ؟؟؟؟ دلم میخواد بدونم چی میگن ...........

franch
10-01-2009, 00:52
تالیا مکمل شبکه همراه اول است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطالب منتشرشده در باره انحلال تالیا، مطالب درستی نبود و چنین چیزی نیست. سیستم‌هایی که به‌صورت مشارکتی اداره می‌شوند، بویژه وقتی که ساختار سلسله‌مراتبی دارند؛ ممکن است در مقاطعی با مشکلاتی مواجه شوند ولی این مشکلات قابل رفع است.

مباحثی از قبیل این‌که تالیا دچار بحران مالی شده و در آستانه انحلال است، درست نیست. شبکه تالیا، مکمل شبکه همراه اول است و بایستی تقویت شود.

داود زارعیان مدیرکل روابط‌عمومی و اموربین‌الملل شرکت مخابرات ایران در گفت‌وگو با ایسل گفت: در نظرسنجی‌ای که انجام دادیم، بیش از 80درصد مشترکان تالیا، از کیفیت خدمات آن، اظهار رضایت کردند. از این‌رو به‌نظر می‌رسد که شبکه تالیا، مکمل شبکه همراه‌اول است و بایستی کمک کنیم تا تقویت شود.

زارعیان با اشاره به مباحثی که در مورد ورشکستگی تالیا به‌دلیل بحران مالی مطرح شده است، گفت: مطالب منتشرشده در باره انحلال تالیا، مطالب درستی نبود و چنین چیزی نیست. سیستم‌هایی که به‌صورت مشارکتی اداره می‌شوند، بویژه وقتی که ساختار سلسله‌مراتبی دارند؛ ممکن است در مقاطعی با مشکلاتی مواجه شوند ولی این مشکلات قابل رفع است.

وی افزود: تالیا درصدد گسترش شبکه است و بدین‌منظور، تجهیزات جدیدی را خریداری کرده است. با توجه به نتایج نظرسنجی انجام‌شده و رضایت مشترکین فعلی تالیا از آن، این شبکه درحد امکاناتی که وارد شبکه می‌کند، شبکه قوی‌ای خواهد شد و می‌تواند خیلی خوب به خدمت‌دهی خودش ادامه دهد.

مدیرکل روابط‌عمومی مخابرات در پایان با اشاره به مشکل کمبود کارت‌شارژ تالیا در جامعه گفت: هفته گذشته، بخش زیادی از این کمبود برطرف شد و انشاءالله کمبودهای باقی‌مانده، در هفته جدید برطرف می‌شود.

elham_007
10-01-2009, 01:01
مدیرکل روابط‌عمومی مخابرات در پایان با اشاره به مشکل کمبود کارت‌شارژ تالیا در جامعه گفت: هفته گذشته، بخش زیادی از این کمبود برطرف شد و انشاءالله کمبودهای باقی‌مانده، در هفته جدید برطرف می‌شود.

ما همچنان منتظریم ...
ممنون از اطلاع رسانی خوبتون .

elham_007
12-01-2009, 02:40
یه خبر خوب ... من همین الان از طریق سایت شارژ 10 تومانی خریدم ... حالا جالب اینجاست که شارژ 20 و 40 تومانی موجود نمیباشد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirsaeed
12-01-2009, 07:26
یه خبر خوب ... من همین الان از طریق سایت شارژ 10 تومانی خریدم ... حالا جالب اینجاست که شارژ 20 و 40 تومانی موجود نمیباشد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از طریق بانک سامان دیگه ؟؟؟؟

elham_007
13-01-2009, 00:07
از طریق بانک سامان دیگه ؟؟؟؟

دقیقا ... :27:

Maziar_69
14-01-2009, 21:45
بچه ها من شنیدم که میشه 2500 تومن تالیا رو به صورت قرضی شارژ کرد.
یعنی مثلا در مواقع ضروری به یه شماره ای زنگ میزنید 2500 تومن شارژ میگیرید.
دفعه ی بعد که کارت شارژ گرفتید اون 2500 کم میشه.

کسی اطلاعات بیشتر نداره؟

elham_007
14-01-2009, 23:26
بچه ها من شنیدم که میشه 2500 تومن تالیا رو به صورت قرضی شارژ کرد.
یعنی مثلا در مواقع ضروری به یه شماره ای زنگ میزنید 2500 تومن شارژ میگیرید.
دفعه ی بعد که کارت شارژ گرفتید اون 2500 کم میشه.

کسی اطلاعات بیشتر نداره؟

دوست عزیز توضیحات در پست شماره 57 کامل داده شده ... :46:

Maziar_69
19-01-2009, 21:57
ببخشید مگه تماس با 444 رایگان نیست؟؟؟
من الان اعتبار ندارم. وقتی میخوام با 444 تماس بگیرم قطع میشه.

dampayi
21-01-2009, 23:13
آقا من یه عمریه دارم دنبال شارژ برا رفیقم می گردم
پس چرا گیر نمی یاد!!
اینترنتی می شه؟

elham_007
21-01-2009, 23:22
آقا من یه عمریه دارم دنبال شارژ برا رفیقم می گردم
پس چرا گیر نمی یاد!!
اینترنتی می شه؟

بله ، لطفا برای خرید به سایت تالیا مراجعه کنید .:46:

nila_p
02-02-2009, 02:50
ببخشید مگه تماس با 444 رایگان نیست؟؟؟
من الان اعتبار ندارم. وقتی میخوام با 444 تماس بگیرم قطع میشه.

سلام
نه 444 رایگان نیست :41:
ولی 888 رایگانه

franch
06-02-2009, 16:32
سرويس انتقال شارژ تاليا راه‌اندازي شد

خبرگزاري فارس: سرويس انتقال شارژ از يك سيم كارت به ديگر سيم كارت تاليا راه‌اندازي شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، در اين سرويس مشتركان ابتدا با سيم كارت خود با شماره 888 تماس گرفته و كد چهار را وارد مي‌كند، سپس مبلغ ريالي انتقال كه اكنون حداكثر 50 هزار ريال است را وارد و دكمه مربع را فشار داده و شماره مشترك مورد نظر را وارد مي‌كند.
مشترك مي‌تواند براي تائيد انتقال عدد صفر و براي اصلاح مجدد شماره يك را بر روي گوشي خود فشار دهد.
در اين سرويس مشتركان مي‌توانند روزانه تا سقف 50 هزار ريال شارژ را منتقل كنند.تاليا اكنون بيش از 900 هزارمشترك دارد.

nila_p
15-02-2009, 03:16
سلام
من گوشیم n81 میخواستم لطف کنین بگین من چه جوری اینترنت تالیا تو گوشیم راه اندازی کنم :2:
شمارشو بلدم 50003232
فقط تنظیماتش تو گوشی چه جوری باید وارد کنم؟

Maziar_69
17-02-2009, 00:56
ارسال و دريافت ايميل از طريق پيامک براي مشترکان تاليا ممکن شد

موبنا- ارسال و دريافت ايميل از طريق پيام کوتاه (Email by SMS) براي مشترکان شبکه مستقل تلفن همراه اعتباري تاليا ممکن شد.

به گزارش خبرنگار موبنا با استفاده از اين سرويس مشترکان مي توانند بدون اتصال به اينترنت از طريق پيام کوتاه و با هزينه اي معادل ارسال يک SMS ، ايميل دريافت يا ارسال کنندد.
پيش از اين شبکه مستقل تلفن همراه اعتباري تاليا در راستاي ارائه خدمات ارزش افزوده، سرويس اتصال به اينترنت را براي مشترکان خود فراهم کرده بود.
با استفاده از اين سرويس نيز مشترکان تاليا مي توانند اتصال 24ساعته به اينترنت از طريق سيم کارت خود با صرف هزينه اي معادل هزينه مکالمات داشته باشند.
دريافت اطلاعات هواشناسي ، اطلاع از وضعيت بازار سکه و طلا و بازار ارز، استفاده از لغت نامه انگليسي به فارسي و بالعکس ، تقويم و اخبار روز ، اوقات شرعي و تبديل تاريخ شمسي به ميلادي و بالعکس از جمله سرويس هاي ارزش افزوده اين شبکه است که از طريق پيام کوتاه قابل استفاده هستند.
تاليا به عنوان اولين شبکه تلفن همراه اعتباري در فاز نخست فعاليت خود، حدود يک ميليون مشترک را در تهران و مراکز استانهاي کشور تحت پوشش قرار داده است.
دورنماي توسعه شبکه تاليا پوشش دوميليون مشترک و گسترش آنتن دهي به تمامي شهرهاي کشور و نيز افزودن خدمات ويژه به مشترکان خود تا پايان سال 88 است.

Maziar_69
17-02-2009, 00:59
اتصال به اینترنت

مشتركين تاليا مي توانند بااستفاده از اين سرويس به اينترنت متصل شوند. اتصال با سرعت 4/14 كيلو بايت در ثانیه مي باشد و هزينه آن مطابق با هزينه مكالمه تلفني است. براي اتصال به اينترنت بايد گوشي مشترك امكان اتصال به اينترنت از طريق (Data) راداشته باشد. براي درخواست فعال سازي اين سرويس،كافيست مشترك از سیم کارت تالیای خود يك پيام كوتاه حاوي شماره موبايل خود را به شماره 50003232 ارسال نمايد. شماره موبايل ارسالي مي تواند با 0098 يا 98+ شروع شود يا بصورت ساده (مثلا 0932xxxxxxx ) نوشته شود. سرويس اتصال به اينترنت تا 48 ساعت بعد از ارسال اين پيام كوتاه فعال خواهد گرديد. به منظور استفاده از اين سرويس بايد در گوشي يك اتصال اينترنتي بر مبناي شبكه GSM با شماره اتصال 909201000 ايجاد گردد و نوع شماره گيري آن ISDN و سرعت اتصال 14400 تعيين شود. جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره 444 از طريق سيم كارت تاليا و يا با شماره8173(021) از ساير خطوط تماس حاصل نماييد.تنظیمات مورد نیاز در 4 گوشی رایج:

اتصال درگوشي سوني اريكسون:

W950i,M600i,P990
Main menu........Tools……….Control panel……connection……Internet Account ……….. More……..select new Account…….select Dial up…….. Dial up Account…………Account name ………Phone Number 90920100…..save
Z550i,S500i,K800i
Main Menu………Internet Setting……….Create New profile………yes……Name……..New Account……….Add CS Data…….Name……………Phone Number………909201000…….save
T630, k700
Main Menu ………connectivity ……data COM data account…New Account GSM……..Name:…………. Ok……….Phone Number:909201000……Edit ……….dial type………ISDN……….ok data rate…………14.4 k bits…………..save
در مابقی گوشی ها ی سونی اریکسون از منوی اصلی وارد Web access شده ودرقسمت Connectivity گزينه Data com را انتخاب و با وارد شدن در Data account و زدن New account يك اتصال اينترنتي بسازيد و نوع آنرا GSM انتخاب كنيد. در هنگام ساختن اين اتصال براي آن نام و شماره اتصال به اينترنت را وارد نماييد. در قسمت هاي Username و Password اهميتي ندارد كه چه اطلاعاتي وارد شده باشد. وقتي كه اتصال ساخته شد وارد قسمت Edit آن شده و گزينه Dial type را بر روي ISDN تنظيم كنيد. در قسمت Speed 14400 را انتخاب كنيد . در نهايت در قسمتInternet services در تنظيمات از بين اتصالات ساخته شده ، موردي كه مايليد از آن استفاده كنيد را انتخاب كرده و Connect شويد
اتصال در گوشي نوكيا:

Nokia 3230, 3250
Main …….. web………options……….settings ………default access point change……….. option ………….UN existing connection connection …………name……………. data bearer………..data call………dial up Number: 909201000 data call type: ISDN110 …………maximum data speed: 14400…………..save
NOKIA 6610i
Main Menu………Internet Setting……….Create New profile………yes……Name……..New Account……….Add CS Data…….Name……………Phone Number………909201000…….save
اتصال در گوشي موتورولا :

ابتدا وارد قسمت Web session شده و گزينه New entry را انتخاب نماييد و نام اتصال را در قسمت Name وارد نماييد سپس در Service type1 وService type2 گزينه http را انتخاب نماييد.CSD No را 909201000 قرار داده و Speed را 14400گذاشته و در نهايت Line type را بر روي ISDN تنظيم كنيد. در انتها دكمه Done را بزنيد.
براي اتصال به اينترنت روي اسم كليك كرده و گزينه Lunch را انتخاب نماييد.
اتصال در گوشي سامسونگ:

ابتدا وارد منوي گوشي شده سپس وارد قسمت Browser شويد و در قسمت Profile setting پروفايلي كه مايليد با آن به اينترنت متصل شده راانتخاب كنيد و يا پروفايل جديدي بدين منظور بسازيد. بعد از وارد شدن به پروفايل در قسمت Bearer گزينه GSM را انتخاب نماييد. سپس وارد GSM Setting شويد و در قسمت Dial Number شماره 909201000 را وارد نماييد. همچنين در قسمت Data call Type گزينه ISDN را انتخاب نماييد و تغييرات داده شده را ذخيره كنيد.

nila_p
18-02-2009, 00:10
اگر لطف کنین دقیقا برای nokia n81 توضیح بدین ممنون میشم

clapton
26-04-2009, 23:28
سلام دوستان
با توجه به فعال شدن رومینگ تالیا در کیش هنوز sms نمیشه از کیش با تالیا ارسال کرد و جالب تر از اون با سیم کارت های همراه اول در داخل کیش نمیتوان هیچ تماسی با تالیا برقرار کرد

mili_k
30-10-2013, 05:30
دوستان سایت تالیا رو چک کنید ، شروع دوباره طوفانی تالیا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mili_k
11-11-2013, 19:58
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۲

رییس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران چندی پیش از تمدید مجدد قرار‌داد شبکه پیمانکاری سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا برای مدت ۱۰ سال خبر داد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، با توجه به تغییر مالکیت در پروژه تالیا و مدت زمان کمتر از سه سال به پایان اعتبار قرار‌داد این پیمانکار، هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران تصمیم به تمدید ۱۰ ساله این قرار‌داد گرفت تا این اپراتور مجددا احیا شود.

سیدهاشمی از برنامه‌های جدید برای توسعه و تغییرات چشمگیر در پروژه سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا خبر داده و تاکید کرده است که اعتبار را دوباره به مشترکان تالیا بازمی‌گردانیم.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده شش میلیون سیم‌کارت اعتباری از شبکه تالیا واگذار خواهد شد و مالکان جدید اپراتور اعتباری تالیا، کوشش خود را برای احیای دوباره این شبکه و رقابت با اپراتور‌های فعلی کشور به کار خواهند بست.

به گفته رییس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران براساس برآورد‌های مالی صورت گرفته پروژه تالیا بعد از خصوصی‌سازی مخابرات ۴۰ میلیارد تومان به مخابرات ضرر مالی وارد کرده است و تمامی کوشش مخابرات این است که زیان‌دهی این پروژه را به صفر رسانده و از آن کسب درآمد کند.

در هر حال مسئولان می‌گویند بازار سیم‌کارت ایران هنوز اشباع نیست و با وجودی که ضریب نفوذ تلفن همراه ۹۲ درصد است، اما این فناوری قابلیت آن را دارد که ضریب نفوذ آن در میان مردم، به بیش از ۱۵۰ درصد برسد. بنابراین برای تالیا هنوز فرصت فعالیت وجود دارد.

mili_k
11-11-2013, 20:20
طرح تازه تالیا برای بازگشت دوباره به عرصه ی رقابت با همراه اول و ایرانسل ...

2 ماه مکالمه و پیامک رایگان درون شبکه ای . طرح سلام ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]