PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::: لطفا در نصب سرویس پک1 ویستا کمکم کنید:::

Razel
05-06-2008, 12:28
سلام دوستان

من سرویس پک1 برای ویستا 32بیت رو از سایت مایکروسافت با هزار بدبختی دانلود کردم ولی موقع نصب وسطاش این Error رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرسی که مایکروسافت داده هم رفتم ولی جواب نداد.
اینطور که معلومه این مشکل فقط مختص من نیست و تو چند تا سایت و انجمن خارجی هم دیدم. حتی تو انجمن خود مایکروسافت هم مطرح شده ولی اونجا هم بهش جواب ندادن. فقط گفتن که Scandisk کن که با اون هم حل نشد.

در ضمن من ویندوز نو نصب کردم ،اکتیو کردم درایوراشو نصب کردم باز هم نشد. هیچ برنامه ای هم نصب نکردم. ویندوزم هم ویستای Retail هست.

لطفا یکی کمکم کنه که خیلی ضدحال خوردم.

Razel
05-06-2008, 20:12
کسی نیست کمکم کنه؟:41:

elvish
05-06-2008, 20:46
سلام.
این به دردتون می خوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چون ویستا ندارم نمی تونم تستش کنم و در مورد درستی یا نادرستیش نظری ندارم.

Razel
05-06-2008, 21:24
سلام.
این به دردتون می خوره:

چون ویستا ندارم نمی تونم تستش کنم و در مورد درستی یا نادرستیش نظری ندارم.
خیلی ممنون از لطفی که کردید ولی متاسفانه روشی که گفته مشکل من رو حل نکرد. آخه error که من دارم 0x8007000D هست و این یه چیز دیگست.

:41:

elvish
05-06-2008, 22:02
ببخشید دیگه، توان ما در همین حده.
فکر کنم این یکی مربوط به مشکلتون باشه، ولی راه حلش عجیبه.

Razel
05-06-2008, 22:33
ببخشید دیگه، توان ما در همین حده.
فکر کنم این یکی مربوط به مشکلتون باشه، ولی راه حلش عجیبه.

دوست عزیز شما همین که زحمت میکشید و سعی میکنید کمکم کنید برام یک دنیا ارزش داره . و در مورد لینک آخری که دادید:
اینطور که من متوجه شدم اینجا میگه که فایل سرویس پک رو تو یه فلاش مموری کپی کن و از اونجا نصبش کن بعد میگه که بازهم همون error رو میده ولی راه حلی براش ننوشته. من همین کار رو هم کردم ولی همون ایراد رو داد.

Adel.p30
05-06-2008, 22:48
با سلام
این صفحه رو مطالعه فرمایید:

elvish
05-06-2008, 22:50
دوست عزیز شما همین که زحمت میکشید و سعی میکنید کمکم کنید برام یک دنیا ارزش داره . و در مورد لینک آخری که دادید:
اینطور که من متوجه شدم اینجا میگه که فایل سرویس پک رو تو یه فلاش مموری کپی کن و از اونجا نصبش کن بعد میگه که بازهم همون error رو میده ولی راه حلی براش ننوشته. من همین کار رو هم کردم ولی همون ایراد رو داد.
خواهش میکنم، وظیفه است.
فکر کنم، راه حللشو گفته.
این آقا میگه شما باید این فایلو در محلی از شبکه تان یا فلش مموریتون دانلود کنید(!).
یعنی محل Save فایل رو مثلا فلش مموری قرار بدهید.

In order to install Vista SP1 just download this file to some other place on you network or maybe even USB storage (most of them are large enough to store 400MB which is the size of SP1 update). Click on file to start installation. You will have Vista SP 1 installed in 1 hour or so
گفتم که راه حلش دردسر داره.
به هر حال بازم میگردم، اگه مطلب به درد بخوری پیدا کردم، میگم.

J A V I D
05-06-2008, 23:25
بريد يه نسخه ويستا رو بگريد كه رو خودش سرويس پك يك رو داره اين سرويس پك جدا رو من رو ويستام نصب كردم اولا نصبش يه ساعتو نيم طول كشيد تقريبا بعدم ويندوزم قاطي كرد ! مثلا تو ماي كامپيوتر نمي رفت پراپرتيز نمي داد و كلي مشكل ديگه ! ولي يه ويندوزويستا با سرويس پك يك جدا دانلود كردم نصب كردم اون هيچ مشكلي نداره !

elvish
05-06-2008, 23:52
این جوری که تو سایت ها گفته شده، سرویس پک1 تو آنپک کردن خودش مشکل داره.
اگر بتوانید بر روی کامپیوتری، سرویس پک1 را نصب کنید.فایل های آنپک شده که دو پوشه Temp هستند را فشرده کنید و تو PC خودتون Copy & Past و تمام.

البته اینم کاره زمانبری هست، و ارزششو نداره.
فکر کنم بهتر باشه همونطور که جناب J A V I D فرمودند، ویستایی تهیه کنید که حاوی سرویس پک باشد.

Razel
06-06-2008, 00:50
خواهش میکنم، وظیفه است.
فکر کنم، راه حللشو گفته.
این آقا میگه شما باید این فایلو در محلی از شبکه تان یا فلش مموریتون دانلود کنید(!).
یعنی محل Save فایل رو مثلا فلش مموری قرار بدهید.

گفتم که راه حلش دردسر داره.
به هر حال بازم میگردم، اگه مطلب به درد بخوری پیدا کردم، میگم.
یعنی باید دوباره دانلود کنم؟ من با کلی دردسر و خواهش 2000 تومن دادم برام از کافینت دانلود کردن .اگه نشد قیدشو میزنم یه 1000 خرج میکنم کل ویستا پک1 رو میگیرم . ولی من می خواستم خودم جداگانه نصبش کنم.
تا حالا 5-6 روش رو امتحان کردم ولی هنوز درست نشده.

Razel
06-06-2008, 00:56
با سلام
این صفحه رو مطالعه فرمایید:

متاسفانه چیز بدرد بخوری اینجا نیست

بريد يه نسخه ويستا رو بگريد كه رو خودش سرويس پك يك رو داره اين سرويس پك جدا رو من رو ويستام نصب كردم اولا نصبش يه ساعتو نيم طول كشيد تقريبا بعدم ويندوزم قاطي كرد ! مثلا تو ماي كامپيوتر نمي رفت پراپرتيز نمي داد و كلي مشكل ديگه ! ولي يه ويندوزويستا با سرويس پك يك جدا دانلود كردم نصب كردم اون هيچ مشكلي نداره !
آخه شنیدم نسخه های بازار final نیستند و RTM هستند. برا همین خواستم جداگانه نصبش کنم.

این جوری که تو سایت ها گفته شده، سرویس پک1 تو آنپک کردن خودش مشکل داره.
اگر بتوانید بر روی کامپیوتری، سرویس پک1 را نصب کنید.فایل های آنپک شده که دو پوشه Temp هستند را فشرده کنید و تو PC خودتون Copy & Past و تمام.

البته اینم کاره زمانبری هست، و ارزششو نداره.
فکر کنم بهتر باشه همونطور که جناب J A V I D فرمودند، ویستایی تهیه کنید که حاوی سرویس پک باشد.
این روزا ویستا تو هر سیستمی نصب نیست و من به سیتم دیگه ای دسترسی ندارم.
این مشکل چیز کمی نیست یعنی مایکروسافت تا حالا فکری براش نکرده؟ یا اینکه رو بعضی سیستمها جواب نداده؟

اینم از خوش شانسی منه.

به هرحال باید راهی داشته باشه کار نشد نداره.:20:

J A V I D
06-06-2008, 07:57
آخه شنیدم نسخه های بازار final نیستند و RTM هستند. برا همین خواستم جداگانه نصبش کنم.

والا من بازار رو نمي دونم ، ‌چون دانلود كردم ! اينم كه دانلود كردم فايناله ... و مشكلي نداره .