PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری دوربین فیلمبرداری رو به کامپیوتر وصل کنم

dear_2007
04-06-2008, 15:08
سلام
دوربینمون ÷اناسونیک مدل nv-vz55 هست سیدیش هم نصب کردم ولی برنامه ای که توشه فقط میتونه عکسا رو تو کام÷ویتر بیاره نمیتونم فیلم بیاره
حالا میخوام ببینم برنامه ای هست برای انجام دادن راحت این کار؟

dear_2007
04-06-2008, 23:55
کسی بلد نیست؟

rsh
05-06-2008, 00:08
اکثر دوربینها اینجورند منم یکدونه دوربین سونی داشتم که اصلا نتونستم با سیدی که داخلش بود کار کنم بهتره از برنامه های دیگه واسه اوردن فیلمت استفاده کنی
مثل یولید
من خودم از برنامه نرو استفاده میکنم
کلا تمام نرم افزارهای که کار با فیلم رو انجام میدند میتونند به راحتی با وصل دوربینت به کامپوتر و اجرای برنامه به راحتی فیلمتو به کامپوتر منتقل کرده و ادیت کنی
حتی همین برنامه ویندوز موی میکر هم میتونه این کارو بکنه

rsh
05-06-2008, 00:09
تکراری بود............

علی سیبیل
19-07-2008, 22:38
چطور دوربین را به کامپیوتر وصل کنم؟

ya30n
20-07-2008, 12:03
دادا مشكل منم بود
سي دي رو هم نصب كردم ولي خب نشد!!!

يا حق (:

emad64
27-07-2008, 14:10
سلام..
من چند وقت پیش به همچین مشکلی برخوردم. البته دوربینی که من باهاش کار کردم پاناسونیک بود. مدلش یادم نیست. دقیق یادم نیست که چکار کردم. میگم شاید بدردتون بخوره..

اول باید برنامه ی Ulead VideoStudio رو نصب کنید. (با برنامه های دیگه هم میشه، من با این برنامه کار کردم. آخه کار باهاش خیلی راحته و معروفیتش هم واسه همینه. من از این ورژن استفاده کردم : Ulead VideoStudio 10.0 Plus )
بعد از اینکه درایور دوربینتون رو نصب کردید و با usb به سیستمتون وصلش کردید و سیستمتون دوربین رو شناخت، برنامه ی Ulead VideoStudio رو باز کنید. یه صفحه باز میشه که به شما 3 تا انتخاب میده. شما VideoStudio Editor رو انتخاب کنید.
برنامه که باز شد، سربرگ capture رو انتخاب کنید، بعد capture Video.
حالا باید برید تو منوی دوربینتون و (دقیقاً یادم نیست چطوری) usb رو فعال کنید. وقتی فعال میشه که تو پنچره ی سمت چپ برنامه که Video رو نشون میده، اگه شروع به پخش Video از دوربین کرده باشید، اونجا فیلمتون رو نشون بده. وقتی که فعال شد، فیلم دوربین رو بیارید اولش، Capture Video (سمت چپ کادر Video ) رو بزنید و فیلم دوربینتون رو Play کنید.
هر وقت هم که فیلم تموم شد، خودتون دستی باید Capture کردن رو متوقف کنید. با همین برنانه هم میتونید فیلمتون رو ویرایش کنید.

من خیلی وقت پیش با این برنامه واسه دوربین کار کرده بودم. چیزایی که یادم بود رو گفتم. کار کردن با این برنامه خیلی راحته. خودتون باهاش کار کنید میفهمید. اگه تو آموزشم کم و کاستی بود، خودتون به بزرگواریتون ببخشید...

موفق باشید..