PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پینت و ماشین حسابم باز نمیشه !!!!

سارا
04-06-2008, 09:20
سلام دوستان
یه مشکل جالب ! فکر میکنم ویروسه ، موقعی که میخوام پینت یا ماشین حسابم رو باز کنم ازم میپرسه که با چه نرم افزاری بازش کنم و اون لیست همیشگی رو میاره که از تو لیست باز کنم یا با وب بازش میکنی ، منم اصلا نمیدونم پینت کجاست که بخوام برم بیارمش لااقل ، میشه راهنماییم کنید که باید چی کار کنم
ممنون میشم

ehsan_1987
04-06-2008, 09:31
مسلما ویروسه.چون این ها فایل اگزه هستند و باید مستقیم باز بشن.
بین ویروس کشی یا نصب مجدد ویندوز یکی رو انتخاب کن.من جای شما بودم ویندوزم را عوض میکردم.

mahdi7610
04-06-2008, 11:57
سلام دوستان
یه مشکل جالب ! فکر میکنم ویروسه ، موقعی که میخوام پینت یا ماشین حسابم رو باز کنم ازم میپرسه که با چه نرم افزاری بازش کنم و اون لیست همیشگی رو میاره که از تو لیست باز کنم یا با وب بازش میکنی ، منم اصلا نمیدونم پینت کجاست که بخوام برم بیارمش لااقل ، میشه راهنماییم کنید که باید چی کار کنم
ممنون میشم
سلام دوست خوبم
شما به مسیر اصلی برنامه که توی سیستم 32 هست برید و فایل اصلی برنامه را از اونجا اجرا کنید ببینید اجرا می شه .
این برنامه هایی که توی استارت منو هست یه شورت کات از برنامه اصلی هست برای دسترسی سریعتر .
اگه فایلهای اصلی برنامه اجرا شدن می تونید یه شرتکات از اونا توی منوی استارت بسازید . تا مشکل برطرف بشه .
موفق باشی .

سارا
04-06-2008, 17:21
حقیقتش من تا حالا تو سیستم 32 نرفتم !!
اصلا نمیدونم اونجا تو کدوم فولدر دنبالشون بگردم یا اینکه اصلا به همین اسمه ؟؟ یا نه فرق دارن
ممنون میشم اگه اول اینو بهم بگید که ببینم کجایه سیستم 32 هستند.

mahdi7610
04-06-2008, 19:08
حقیقتش من تا حالا تو سیستم 32 نرفتم !!
اصلا نمیدونم اونجا تو کدوم فولدر دنبالشون بگردم یا اینکه اصلا به همین اسمه ؟؟ یا نه فرق دارن
ممنون میشم اگه اول اینو بهم بگید که ببینم کجایه سیستم 32 هستند.
سلام دوست خوبم

اکثر برنامه هایی که توسط سیستم عامل عرضه می شن توی فولدری به اسم system32 قرار دارند . که توی مسیر C:\WINDOWS\system32 قرار داره .
c درایو سیستم عامل هستش . ممکنه توی بعضی سیستم ها درایو اون فرق کنه .

یه روش راحت برای فهمیدن این که فایل اصلی یه برنامه توی کدوم قسمت هست اینه که روی برنامه راست کلیک کنید و گزینه propertise را بزنید و توی تب shortcut یه دکمه پایین صفحه هست به اسم Find target که اون را بزنید با زدن این گزینه فایل اصلی برنامه به شما نشون داده می شه که توی کدوم مسیر قرار داره .

برنامه هایی که گفتی اجرا نمی شن را از این روش استفاده کن و فایل اصلی اونا را پیدا کن و از اونجا اجرا کن . می تونی یه شورت کات از همون فایل اصلی درست کنی و یه جای همون برنامه که توی منوی استارت هست و اجرا نمی شه قرار بدی .

موفق باشی .

سارا
04-06-2008, 20:29
سلام
مرسی دوست عزیز ، فقط خدا خدا میکردم که کارم به ویندوز عوض کردن نکشه ، خیلی خیلی لطف کردید و یه چیز خنده داره تازه یاد گرفتم
مرسی از لطفتون