PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام مشکلات ویندوز سرویس پک 3 را در این تاپیک مطرح کنید

صفحه ها : [1] 2 3 4

BestVBcode
03-06-2008, 09:45
من این فایل حدود 300 مگی آپدیت ویندوز به Servis Pack 3 رو نصب کردم دیگه ویندوز بالا نیومد یعنی تا مرحله Welcome میاد بعد Restart میشه

من قبلا این آپدیت رو روی ویندوز های دیگه نصب کرده بودم اما این ویندوز فارسی بود MRT ویندوز
آدرسش اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من CD این ویندوزو ندارم میخواستم ببینم میشه دوباره درستش کرد ؟
الان یه ویندوز دیگه هم درایو D دارم .

Cleeev
03-06-2008, 19:02
به احتمال 99 درصد مشکل از همون MRT بودن ویندوزته... به نظر من از MRT استفاده نکن چون کلا چیز مزخرفیه... مایکروسافت هم این چیزا رو برای ویندوزی که خودش ساخته میسازه و میزاره واسه دانلود نه واسه ویندوزی که ایرانیا ساختنش و در واقع ویندوز با اون برنامه نویسی خوبش رو نابود کردن... ای کاش همین یه مشکلرو داشت، پر از مشکله، عین اینکه کوکش کرده باشن، روزانه یه مشکل واقعا عجیب جدید از خودش رو میکنه... اگه ایران عضو کپی رایت بود مایکروسافت بابای این شرکتا رو در می آورد...

راه اول، از طریق Safe Mode:

وقتی که سیستم رو روشن میکنی هی کلید F8 رو بزن تا یه صفحه ای بیاد... بعد با کلیدهای حرکتی روی کیبورد روی Safe Mode برو و Enter رو بزن... و بعدشم توی صفحه بعدی ویندوزت رو انتخاب کن و بازم Enter رو بزن... وقتی Safe Mod بالا اومد به درون یوزر Administartor یا هر یوزری که قابلیت Administartor رو داره برو... بعدش ویندوز یه چیزی ازت میپرسه که توش در مورد System Restore نوشته و Yes و No داره که شما باید No رو بزنی... بعدش که پنجره System Restore اومد Restore my computer to an earlier time رو انتخاب کن و Next رو بزن... آخرین تاریخ قبل از نصب Servics Pack 3 رو روش کلیک کن و Next رو بزن و بعدش هر چی ازت پرسید OK رو بزن... بعدش بزار ویندوز کارشو بکنه و کاریش نداشته باش و بعدشم یا خودش Restart میشه یا ازت میپرسه که باید باهاش موافقت کنی... با این کار به احتمال 99 درصد ویندوزت برمیگرده و بعد از بالا اومدن کامل ویندوزت، در پنجره System Restore که میاد Finish رو بزن...

راه دوم، برداشتن فایل های مهم و پاک کردن ویندوز:

اگه راه اول کار نکرد، بسته به اینکه ویندوزت پسورد داشته یا نه برای اینکه فایل های مهمت رو از اون ویندوز برداری فرق میکنه... اگه پسورد نداشته میتونی با اون یکی ویندوزت فایلات رو از اون ویندوز توی یه جای امن کپی کنی و بعدش ویندوزت رو پاک کنی و یکی دیگه بریزی... ولی اگه ویندوزت پسورد داشته باید از یه سری برنامه استفاده کنی و یا از خود ویندوز یه راه هایی رو دنبال کنی تا بتونی به فایلات برسی که اون یه توضیح مفصل برای خودش داره...

در کل به نظر من بهتره که کلا بیخیال نصب چیز جدیدی روی MRT بشی و بهتره ویندوزت رو از اول بریزی و بهترم هست که MRT نریزی... بهتره هر چیزی رو Original استفاده کنی و به نرم افزارهایی که دست کاری شدن اعتماد نکنی... من هر کسی رو که دیدم این MRT رو ریخته شدیدا اعصابشو خورد کرده و آخرشم به این نتیجه رسیده که اگه میرفت یه CD 1000 تومنی ویندوز XP معمولی میگرفت شدیدا می ارزید به اینکه بره چند برابر پول بده و این محصول مزخرف رو بخره... اینا به این افتخار میکنن که ویندوز رو فارسی کردن... آخه عزیزان، اینکه کار مهمی نیست... خود مایکروسافت ویندوز رو فارسی کرده... اونم خیلی وقت پیش و میتونید بسته زبون فارسی ویندوز XP رو که 25 مگابایته از خود مایکروسافت دانلود کنید و از شر این شرکتای ایرانی راحت بشید... ما تحریم هستیم ولی مایکروسافت عزیز دلش به حالمون سوخته و برای فارسی هم Language Pack ساخته، هم برای ویندوز XP و هم برای Office... اگه خواستیش میتونی بهم بگی تا لینکشو بهت بدم و دانلودش کنی...

فعلا... :20:

BestVBcode
05-06-2008, 15:55
سلام
من یه ویندوز دیگه هم توی درایو D دارم با اون Restore کردن این ویندوزم مشکل پیدا نمیکنه ؟
میشه لینک دانلود فارسی ساز از مایکروسافت رو بدید

Cleeev
09-06-2008, 02:12
سلام
من یه ویندوز دیگه هم توی درایو D دارم با اون Restore کردن این ویندوزم مشکل پیدا نمیکنه ؟
میشه لینک دانلود فارسی ساز از مایکروسافت رو بدید

نه... اگه برای رفتن به حالت Safe Mode دقیقا به همون ویندوزی که مشکل داره بری به این یکی ویمدوزت هیچ کاری نخواهد داشت... البته بهتره قبل از هر گونه از این کارا یه Restore Point از هر کدوم از ویندوز هات که System Restore دارن بگیری... برای این کار باید به Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore برید... در صفحه ای که باز میشه Create a restore point ر وانتخاب و سپس Next رو بزن... بعد یه توضیح برای Restore Point ی که میخوای بسازی به انگلیسی بنویس و Create رو بزن... با این کار یه Restore Point در اون ساعت و اون تاریخ با توضیحات خودت ایجاد میشه و اگه مشکلی برات پیش بیاد میتونی با این کار ویندوزت رو Restore (بازگردانی) کنی... البته Microsoft Windows Me, XP, Server 2003, Vista, Server 2008 و تمامی ویندوزهای بعد از Me به جز 2000 به صورت خودکار هر وفت که برنامه جدیدی نصب میکنی یه Restore Point ایجاد میکنه و توی موقعیات دیگه هم بنا به تشخیص خودش یه نقطه بازگشت ایجاد میکنه مگر اینکه خودت یا یه برنامه خرابکار یا یه برنامه امنیتی جلوی اینکار رو بگیره یا غیرفعالش کنه که با اون کاری که گفتم میتونی یکی ایجاد کنی...

فارسی ساز مایکروسافتم توی یه پست یا یه پست عمومی میزارمش (البته اگه قبلا کسی نگذاشته باشه) و لینکشو بهت میدم...

:46:

BestVBcode
09-06-2008, 17:34
نه... اگه برای رفتن به حالت Safe Mode دقیقا به همون ویندوزی که مشکل داره بری به این یکی ویمدوزت هیچ کاری نخواهد داشت... البته بهتره قبل از هر گونه از این کارا یه Restore Point از هر کدوم از ویندوز هات که System Restore دارن بگیری... برای این کار باید به Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore برید... در صفحه ای که باز میشه Create a restore point ر وانتخاب و سپس Next رو بزن... بعد یه توضیح برای Restore Point ی که میخوای بسازی به انگلیسی بنویس و Create رو بزن... با این کار یه Restore Point در اون ساعت و اون تاریخ با توضیحات خودت ایجاد میشه و اگه مشکلی برات پیش بیاد میتونی با این کار ویندوزت رو Restore (بازگردانی) کنی... البته Microsoft Windows Me, XP, Server 2003, Vista, Server 2008 و تمامی ویندوزهای بعد از Me به جز 2000 به صورت خودکار هر وفت که برنامه جدیدی نصب میکنی یه Restore Point ایجاد میکنه و توی موقعیات دیگه هم بنا به تشخیص خودش یه نقطه بازگشت ایجاد میکنه مگر اینکه خودت یا یه برنامه خرابکار یا یه برنامه امنیتی جلوی اینکار رو بگیره یا غیرفعالش کنه که با اون کاری که گفتم میتونی یکی ایجاد کنی...

فارسی ساز مایکروسافتم توی یه پست یا یه پست عمومی میزارمش (البته اگه قبلا کسی نگذاشته باشه) و لینکشو بهت میدم...

:46:
سلام
من کل اینترنتو سرچ کردم نبود
میشه لینکشو بذارید ...
من چند روزه منتظرم

Cleeev
11-06-2008, 02:46
فقط از من میشنوی، از نصب این بسته روی MRT یا ویندوزهایی که شدیدا دستکاری شدن پرهیز کن... بهتره که کل چیزایی که نوشتمو بخونی تا مشکلی برات توی نصب پیش نیاد... اینم لینکش:

Size: 11.33MB

فقط خواهشا بعد از اجرای فایل، توضیحاتی که در قسمت "Please read the installation notes carefully before you proceed" توسط مایکروسافت نوشته شده رو کامل بخون تا مشکلی برات توی نصب پیش نیاد... بعدشم، این فقط برای Windows XP که 32 بیتی (x86) هستش و روش Service Pack 2 نصب شده ساخته شده و از نصبش روی Service Pack های دیگه Windows XP و یا Windows XP های 64 بیتی (x64) شدیدا خودداری کن... تا اینکه شاید Microsoft نسخه هایی هم برای اونا ایجاد کنه که بعیده چون تا یک سال دیگه پشتیبانی از XP تموم میشه...

در ضمن تیتر این تاپیک یه مشکلی داره و اون اینه که نوع ویندوز رو ننوشتی و باید مینوشتی Windows XP Service Pack 3 البته خودت میدونی... میتونی ننویسی...

:20:

ila
19-06-2008, 11:42
سی دی که خود فروشگاه میفروشه چطوره؟

Cleeev
22-06-2008, 04:11
سی دی که خود فروشگاه میفروشه چطوره؟

CD هایی که میگید مغازه ها میفروشن بهتون قول میدم 90 درصدشون خالی بندی هستن... چون مد شده بود که همه جا زده بودن Windows XP Service Pack 3 که همشون خالی بندی بود و گرفته بودن Windows XP رو دستکاری کرده بودن و یه CD الکی درست کرده بودن که کلا مشکل داشت و هر روز یه سری مشکل جدید از خودشون رو میکردن... البته این CD ها هنوزم توی بازار پر هستن و بهتون قول میدم اگه CD ی به جز مارک های معتبرتر بگیرید خالی بندی خواهد بود... اینا از بی خبری مردم سواستفاده میکنن... به شما توصیه میکنم فقط CD های شرکت JB رو بخرید (مثلا از مغازه تکنو2000 توی بازار رضا - تهران) چون این شرکتای درست حسابی اگرم دستکاری ای میکنن روی حسابه و فعلا هم که Service Pack 3 فقط 2 ماهه که اومده... پس به هیچ کدوم از CD های داخل بازار به جز CD های اون شرکتی که گفتم و چند تا شرکت دیگه رو بخر... اصلا برای چی میخوای بخری... دانلود کن و با یه برنامه، خودت یه CD به نام Windows XP Service Pack 3 درست کن... فکر کنم طرز کار با اون برنامه رو هم توی یکی از تاپیک ها یکی از اساتید توضیح دادن...

:20:

Rashki
23-06-2008, 08:31
سلام . روی کامپیوتر من ویندوز ویستا نصب بود که به خاطر کندی ترجیح دادم انرو عوض کنم . دیروز وقتی داشتم سرویس پک 3 رو نصب می کردم بعداز لود اول و ریستارت شدن این پیغام ظاهر شد error loadind operating system دیگه سیستم به نصب جواب نداد حتی به نصب سرویس پک 2 و ویندوز 98 هم جواب نمی ده و همین پیغام ظاهر میشه .لطفاً بگید چکار کنم.

sizarta
23-06-2008, 23:22
نن مدتیه win sp3 رو نصب کردم تازگی یه پیغام خطا میده نمی دونم جیه )(اپیلکیشن لانچر)

EHSANRF
24-06-2008, 09:43
من نرم افزار kmplayer رو نصب کردم وقتی open with میکنم میگم پلیر پیشفرضم این باشه دیگه وقتی روی آهنگ کلیک میکنم باز نمیشه!
ولی وقتی پیشفرض رو مدیاپلیر میزنم راحت باز میشن!

با چند نرم افزار دیگه هم امتحان کردم همینطوره!

کسی نمیدونه جریان چیه؟

Cleeev
24-06-2008, 15:45
عزیزان این مشکلاتی که گفتید به خاطر اینه که در واقع باید بعضی از برنامه هاتون بسته های روز آمد سازی براشون ارائه بشه تا بتونن با Service Pack 3 کارکنن... البته این در زمینه همه برنامه ها صادق نیست بلکه بعضی از برنامه ها و برخی از دسته جات برنامه ها باید به روز بشن تا با Service Pack 3 همگام بشن... در ضمن شما میتونید مشکلات عجیب غریبی که براتون پیش میاد رو از مایکروسافت بپرسید... مطمئن باشید در اسرع وقت راهنماییتون میکنه...

s_a_m4000
24-06-2008, 17:51
سلام.
بعد از مدتی که sp3 رو ریختم رو کامپیوتر یه مشکل عجیب باهاش پیدا کردم و اونم این که بعد از یه مدت که با کامپیوتر کار می کنم یهو صفحه سیاه میشه و چیزی دیگه نشون داده نمیشه در حالی که هم کامپیوتر داره کار میکنه و هم مانیتور روشنه جالب اینه که dr watson هم چیزی ثبت نمیکنه البته یه راهی پیدا کردم که دوباره کامپیوت رو فعال میکنم و اونم اینکه با alt+f4 و زدن دکمه s کامپیوتر رو به حالت  stand by میبرم و بعد روشن میکنم اینطوری سیستم دوباره به کار میفته ولی به طور قابل ملاحظه ای سرعت کم میشه و صفحه پرش پیدا میکنه و باید سیستم رو ریست کنم تا درست بشه.
دوستان اگه راهی البته بجز ریختن دوباره ویندوز دارن و یا همچین اتفاقی برا اونا هم افتاده ممنون میشم کمک کنن.
یه مشکل دیگه که با  نرو هم دارم اونم اینکه وسط رایت کردن اررور میده و اگه روی send کردن اررور کلیک کنم cd یا dvd رو میسوزه و در غیر اینصورت رایت رو سالم تکمیل میکنه البته این مشکل رو با xp sp2  هم داشتم که بیشتر مشکل نرو هست تا ویندوز و حتی با غیر فعال کردن فیلترهای نرو هم این مشکل هنوز پابرجاست.
پیشاپیش ممنون از کمکتون.

Cleeev
26-06-2008, 01:56
سلام.
بعد از مدتی که sp3 رو ریختم رو کامپیوتر یه مشکل عجیب باهاش پیدا کردم و اونم این که بعد از یه مدت که با کامپیوتر کار می کنم یهو صفحه سیاه میشه و چیزی دیگه نشون داده نمیشه در حالی که هم کامپیوتر داره کار میکنه و هم مانیتور روشنه جالب اینه که dr watson هم چیزی ثبت نمیکنه البته یه راهی پیدا کردم که دوباره کامپیوت رو فعال میکنم و اونم اینکه با alt+f4 و زدن دکمه s کامپیوتر رو به حالت  stand by میبرم و بعد روشن میکنم اینطوری سیستم دوباره به کار میفته ولی به طور قابل ملاحظه ای سرعت کم میشه و صفحه پرش پیدا میکنه و باید سیستم رو ریست کنم تا درست بشه.
دوستان اگه راهی البته بجز ریختن دوباره ویندوز دارن و یا همچین اتفاقی برا اونا هم افتاده ممنون میشم کمک کنن.
یه مشکل دیگه که با  نرو هم دارم اونم اینکه وسط رایت کردن اررور میده و اگه روی send کردن اررور کلیک کنم cd یا dvd رو میسوزه و در غیر اینصورت رایت رو سالم تکمیل میکنه البته این مشکل رو با xp sp2  هم داشتم که بیشتر مشکل نرو هست تا ویندوز و حتی با غیر فعال کردن فیلترهای نرو هم این مشکل هنوز پابرجاست.
پیشاپیش ممنون از کمکتون.

:34: ها... چی میگه...؟؟؟ :18:

شما از مایکروسافت بپرسی بهتره... به نظر میاد ایرادی که برای شما پیش اومده اساسیه و بهتره یه Registry Cleaning و یه Disk Defragmenting و یه Drive Cleaning انجام بدین و بعدش اگه درست نشد از مایکروسافت بپرسید تا اساسی کمکتون کنه و حتی امکان داره که نیاز باشه که ویندوزتون رو ReInstall کنید... خدا میدونه... البته به مایکروسافت نگید که ویندوزتون دستکاری شدس... البته مایکروسافت اگرم بفهمه بازم با دوستی کامل کمکتون میکنه ولی بهتره که نگید که کامل تر کمکتون کنه و همچنین نگید که ویندوزتون کپی هستش.... چون به هر حال اینجا ایرانه و اولا که همه ویندوزها کپی هستن و دوما که اکثرا توسط عزیزان ایرانی دستکاری شدن و نصف این مشکلاتی که برای دوستان پیش میاد به خاطر همین دستکاری شده بودن ویندوزشون هست...

:3:

s_a_m4000
26-06-2008, 12:02
[
:34: ها... چی میگه...؟؟؟ :18:

شما از مایکروسافت بپرسی بهتره... به نظر میاد ایرادی که برای شما پیش اومده اساسیه و بهتره یه Registry Cleaning و یه Disk Defragmenting و یه Drive Cleaning انجام بدین و بعدش اگه درست نشد از مایکروسافت بپرسید تا اساسی کمکتون کنه و حتی امکان داره که نیاز باشه که ویندوزتون رو ReInstall کنید... خدا میدونه... البته به مایکروسافت نگید که ویندوزتون دستکاری شدس... البته مایکروسافت اگرم بفهمه بازم با دوستی کامل کمکتون میکنه ولی بهتره که نگید که کامل تر کمکتون کنه و همچنین نگید که ویندوزتون کپی هستش.... چون به هر حال اینجا ایرانه و اولا که همه ویندوزها کپی هستن و دوما که اکثرا توسط عزیزان ایران دستکاری شدن و نصف این مشکلاتی که برای دوستان پیش میاد به خاطر همین دستکاری شده بودن ویندوزشون هست...

:3:

سلام نه ویندوزم که از این ویندوزهای دستکاری شده تو ایران نیست.. دانلود کردم
آره اینطور هم که بوش میاد باید از بیلی جون  بپرسم البته یه حدسهایی میزنم خودم ها ولی باید با بیلی مشورت کنم:20:

adel2615
28-06-2008, 15:16
من ويندوز م SP2 بود حساس بودم و update ميكردم تا ديروز sp3 دستم رسيد تقريبا" 315مگ بود وقتي روي كامپيوترم اجرا كردم و ريست شد ديگه ويندوز بالا نيومدو پيغام ميده :
Stop : c0000139 {Entry point Not Found}
The procedure entry point
GdiGetBitmapBitsSize
Could not be located in the dynamic link library GDI32.dll
كارهايي كه كردم :
1- safe mode و غيره كار نميكنه
2- براي ريختن ويندوز جديد اگر repaire انتخاب كنم از پسوردم اشكال ميگيره و اگر install رو انتخاب كنم موقع گرفتن موافقت دكمهاي بجز Esc كار نميكنه
لطفا" كمكم كنيد. اساتيد گرامي

*Ali*
30-06-2008, 13:55
من سی دی سرویس پک 3 رو گرفتم مال امپرور هم بود ولی وقتی اونو نصب میکنم مینوسه service pack 3 version 2002 در حالی که رو سی دی نوشته شده بود 2008 مشکل چیه؟

shahedi
01-07-2008, 11:46
من سی دی سرویس پک 3 رو گرفتم مال امپرور هم بود ولی وقتی اونو نصب میکنم مینوسه service pack 3 version 2002 در حالی که رو سی دی نوشته شده بود 2008 مشکل چیه؟
سلام روند کار همین هست ورِژن رو می‌نویسه 2002 در مدیا سنتر و یا اس پی سه . به جز ویندوز های دستکاری شده مثل بلک ادیشن و...

شما این قسمت رو در نظر داشته باشین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash_ir1984
02-07-2008, 19:19
سلام
من می خوام Windows XP SP3 Vista Live Edition رو نصب کنموقتی setup رو می زنم 1 فایل help باز میشه می گه winnt32 رو با چند فرمانش اجرا کن.من تو command line تو فولدر I386 میرم و winnt32 رو تایپ و اجرا میکنم.برنامه سوالهای قبل از نصبش رو می پرسه و شروع به نصب میکنه (من داخل xp sp2 اینکارو کردم) وقتی 100% کامل میشه که معمولا باید reset شه و شروع به نصب کنه ریست نمیشه ئ 1 پیغام خطا میده که اطلاعات رو نمی تونه بازیابی کنه یا بنویسه.کسی نمی دونه این ویندوز رو چه طوری باید نصب کرد؟(Windows XP SP3 Vista Live Edition)من قبلا ویندوز نصب کردم ولی با این به مشکل بر خوردم

lord_ashkan_z
03-07-2008, 23:02
ويندوز كامل نسب نشده يا بعد از نصب عاملي موجب خرابي يكي از فايل هاي ويندوز شده.

اگر متن پيام يا عكسش را مي گذاشتي بهتر بود

sharghi
06-07-2008, 00:15
سلام
منم یه سرویس پک سه از فروشگاه سایت گرفتم که اکسپلورر 7 رو نمیشه نصب کرد. اما مدیا پلیر 11 رو میشه نصب کرد .به نظر شما دوستان چرا اکسپلورر نصب نمیشه در ضمن موقع اجرای ستاپ اکسپلورر از قسمت ولیدت رد میشه بعد میگه باید ریستارت کنی .

arash_ir1984
06-07-2008, 19:43
ويندوز كامل نسب نشده يا بعد از نصب عاملي موجب خرابي يكي از فايل هاي ويندوز شده.

اگر متن پيام يا عكسش را مي گذاشتي بهتر بود

سلام من از دستور winnt32 رو تنها و با چند تا از فرماناش اجرا کردم که این پیغاما رو میده این مشکل من تو کامپیوتر داداشمم دارم این کامپیوتر خودمه

kamran749
07-07-2008, 05:36
سلام
من سرويس پك 3 را روي ويندوز آپ گريت كردم ، Usb هاي جلوي كيس از كار افتاد. بعد از پاك كردن و نصب مجدد سرويس پك 2 مشكل بر طرف شد.براي اطمينان دو بار اين كار را انجام دادم.

sharghi
07-07-2008, 12:28
چیکار باید کرد تا ie7 رو سرویس پک سه نصب بشه

shahedi
07-07-2008, 12:30
چیکار باید کرد تا ie7 رو سرویس پک سه نصب بشه
سلام ابتدا باید به طور غیر واقعی! ویندوز رو اصل کنید با سریال غیر بلاک شده بعد اقدام کنید

arash_ir1984
08-07-2008, 11:31
آقا کسی نیست جواب ما رو بده

ebru_gundes_206
08-07-2008, 11:44
دوستان اگه اطلاعات سایت مایکروسافت دیده باشید حتما می فهمید که سرویس پک 3 فقط به درد سیستم های شبکه ای می خوره نه Pc شخصی
هنوزم نمی فهمم چرا ملت اینجوری دنبال پک 3 هستند در صورتی که به دردشون نمی خوره

shadowir
08-07-2008, 19:43
با سلام ! لطف هلپ برسونید
من قبل از اینکه سرویس پک 3 رو نصب کنم (مدیا سنتر داشتم) 60 روزه بود که کرک شد و دیکه محدودیت نداشت
ولی این سرویس پک 3 رو که نصب کردم دوباره این محدویته از 60 روزه دوباره داره کم میشه ...
الانم 6 روز ازش مونده:41:
ی کرکی ! ی برنامه ای که اینو متوقف کنه ! ی ترفندی چیزی برسونید:11: که شدیدا به این ویندوز ام نیازمند ام

sharghi
11-07-2008, 01:37
سلام ابتدا باید به طور غیر واقعی! ویندوز رو اصل کنید با سریال غیر بلاک شده بعد اقدام کنید
غیر واقعی یعنی چه جوری بیشتر توضیح بدید در ضمن مشکل از اصل بودن نیست چون مدیا 11 نصب میشه اما اکسپلورر 7 نصب نمیشه

SASAN2000
11-07-2008, 21:37
سلام دوست عزیز!

من چند وقت پیش ویندوز دومم رو که روی هارد جی بود عوض کردم ولی متاسفانه بعدش متوجه شدم که تمام فایل های تصویری و کلا تمام فایل ها از روی هارد پاک شده.
با هیچ نرم افزاری هم نتونستم ریکاوری کنم.فایل های خیلی مهمی بودن.اگـــــــه کمکم کنین خیلی ممنون میشم

با تشکر

iman84
12-07-2008, 09:09
با سلام ! لطف هلپ برسونید
من قبل از اینکه سرویس پک 3 رو نصب کنم (مدیا سنتر داشتم) 60 روزه بود که کرک شد و دیکه محدودیت نداشت
ولی این سرویس پک 3 رو که نصب کردم دوباره این محدویته از 60 روزه دوباره داره کم میشه ...
الانم 6 روز ازش مونده:41:
ی کرکی ! ی برنامه ای که اینو متوقف کنه ! ی ترفندی چیزی برسونید:11: که شدیدا به این ویندوز ام نیازمند ام

بابا یکی جواب این بنده خدا رو بده :13: گناه داره :41: حالا اگه به داد ایشون نمی رسین به داد من برسین
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم با این تفاوت که از محدودیت زمانی من 54 روز باقی مونده

king emperor
12-07-2008, 12:19
ببين تاپيك زير مي تونه كمكت كنه

rvin@
12-07-2008, 12:28
من ویندوزم رو از سی دی امپراتور نصب کردم.
سرویس پکم رو هم از نرم افزارهای کینگ ریختم.
الانم هیچ مشکلی ندارم. شاد و خندان و خوش و خرم دارم زندگی میکنم

Cleeev
12-07-2008, 17:11
دوستان اگه اطلاعات سایت مایکروسافت دیده باشید حتما می فهمید که سرویس پک 3 فقط به درد سیستم های شبکه ای می خوره نه Pc شخصی
هنوزم نمی فهمم چرا ملت اینجوری دنبال پک 3 هستند در صورتی که به دردشون نمی خوره

چرا...؟

تمامی Service Pack ها برای همه ساخته میشن... مهم ترین خصوصیت Service Pack ها بهبود مسائل امنیتی هستش... بیشتر Update هایی که توسط Servics Pack 3 نصب میشن مربوط به امنیت هستن... امنیت هم یعنی چی...؟ منظور امنیت CD و ویروس و اینا نیستش که... منطور امنیت شبکه ای هستش... وقتی که شبکه امن نباشه بد افزارها وارد کامپیوتر میشن... در غیر اینصورت وظیفه با نرم افزار های آنتی ویروس هستش...

شما خودتم یه کاربر شبکه ای هستی... مگه از اینترنت استفاده نمیکنی...؟؟؟ خوب اینترنت هوا نیستش که... یه شبکه جهانیه... امنیت شبکه منظور تمامی اندازه های مختلف شبکه هستش چه خانگی، چه محلی، چه منطقه ای و چه جهانی... پس میبینید که نصب Service Pack 3 برای تمامی افرادی که امنیت کامپیوترشون براشون مهمه، مهمه و باید نصب بشه...

عزیزان به همگی شما پیشنهاد میکنم روی CD های Windows XP که MRT یا امپراطور و یا Service Pack 3 و 4 هستن به هیچ وجه فایل Service Pack 3 رو نصب نکنید... چون این سیستم عامل ها هیچ ربطی به ویندوز ندارن و کاملا دستکاری شده هستن... به همین دلیل هم فایلی که مایکروسافت برای ویندوز ساخت خودش ساخته، روی فایل های ساخته دست ایرانیا کار نمیکنه... مخصوصا MRT که کلا باید گفت ویندوز به اون قشنگی رو نابود کردن... فکر کردن خیلی زرنگن...

اون قضییه هم که یکی از دوستان گفتن که IE7 نصب نمیشه مربوط به همین دستکاری ها هستش... ویندوزهایی که دستکاری شدن معمولا IE6 هم توشون قاطی داره چه برسه که روی اون IE7 هم نصب کنید... خود من تا حالا چندین نسخه متفاوت از ویندوز XP رو دیدم که روشون نتونستم IE7 نصب کنم... در ضمن Internet Explorer 7 مدت هاست که دیگه نیازی به اصل بودن ویندوز نداره... فایل جدید رو از Microsoft.com/downloads بگیرید...

اون قضییه اصل بودن و نبودن رو هم اگه توی دکتر گوگل عبارت Windows Genuine Advantage رو جستجو کنید کرک های بسیاری براش پیدا میکنید...

:40::27::8::20::11::19:

rvin@
13-07-2008, 11:31
من که راضیم.
آخه اول قانونیش کردم بعد سرویس پک رو ریختم.

ولی در کل سیستمی با این عظمت رو هر کاری کنن خوب مث اورجینال نمیشه که.

iman84
13-07-2008, 11:46
ببين تاپيك زير مي تونه كمكت كنه

قبلا اینجا رفته بودم
تا حالا کلی سریال و فایل reg امتحان کردم ولی محدودیت زمانیش هنوز هستش

shadowir
13-07-2008, 12:49
بابا یکی جواب این بنده خدا رو بده :13: گناه داره :41: حالا اگه به داد ایشون نمی رسین به داد من برسین
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم با این تفاوت که از محدودیت زمانی من 54 روز باقی مونده
فقط نصف روز نامردا کمکککککککککککککککک

iman84
13-07-2008, 13:53
فقط نصف روز نامردا کمکککککککککککککککک

اینطور که پیش میره فکر کنم باید قیدشو بزنی:41:
راستی اگه چیزی گیر آوردی منو هم خبر کنی :46:

tohid_abi
14-07-2008, 12:52
به نام خدا
دوستان من 2 روزه ویندوز عوض کردم نرم افزار دیوکس کانورتر 6.8 را ریختم یک شو را با این برنامه تبدیل کردم
تبدیل کرد ولی بعد یک پک از کدکهای مدیا 11 را ریختم هر چقدر خواستم دوباره با این نرم افزار تبدیل کنم
تا 100 میره بعد پیغام میده بعد اون کدکها را پاک کردم باز خواستم تبدیل کنم باز همون خطا را داد این تبدیلها را هم برای گوشیم میخوام نوکیا e65 هستش
اینم عکس خطا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Djhamid2007
16-07-2008, 02:23
قابل توجه دوستانی که در نصب IE7 مشکل دارن
در حالت Safe mode مراحل 2و 3 نصب را اجرا کنید،IE7 نصب میشه
من خودم همین مشکل رو داشتم این کارو کردم الان دارم از IE7 استفاده می کنم

Djhamid2007
16-07-2008, 02:28
در ضمن این مشکل کلی هسته چون چند نفر تو yahoo askهمین مشکلو داشتن

neghaab
18-07-2008, 11:49
دوستان سلام
1-به نظر شما کلا می ارزه من میستا رو پاک کنم به جاش ایکس پی سرویس پک 3 رو نصب کنم؟
این نکته رو مد نظر بگیرید که سیستمم به جز مودمم ویستا ادیشنه
ولی گذشته از اینکه ویستا مودممو نمی شناسه ،
می خوام مایا هم کار کنم ،با مایا هم مشکل داره ،
با درایور (ام پی فورم) هم مشکل داره ،
2-اگه بخوام Xp Sp3رو بخرم به نظرتون از کجا بخرم؟
از فروشگاه سایت بخرم بهتره یا از بیرون.

Ali Pacino
19-07-2008, 05:48
سلام
من سرویس پک 3 رو دان کردم و بعدشم رو ویندوزم که سرویس پک 2 بود نصبش کردم تو قسمت جنرال زده وین ایکس پی س پ 3 اما تغییری مشاهده نکردم مگه نباید اینترنت اکسپلوررش ورژنش تغییر کنه و همونی بشه که دورش طلائیه
کلا فرق س پ 2 با سپ 3 چیه؟!!
لطفا کمک کن مشکلش چیه؟!
ممنون می شم راهنمایی کنید

Djhamid2007
19-07-2008, 19:50
سرویس پک 3 بیشتر از لحاظ امنیتی بهتر شده و در در برنامه هامثل Ie یا Wmp تغییری نکرده

sharghi
21-07-2008, 01:49
سلام
ie7 رو از قسمت اپدیتهای ویندوز نصب کرم اما مشکل اینجاست که ستاپ نمیده با عوض کردن ویندوز دوباره باید دانلود کنی اصلا نمیفهمم همون ورزن بدون تغییر چرا رو پک 3 نصب نمیشه .

mohamad23
21-07-2008, 02:41
سلام ,سریال ویندوز ایکس پی پک 2 به پک 3 هم میخوره؟

pjk
22-07-2008, 10:21
سلام
آپديت اتوماتيك ويندوزم ميخواد Sp3 رو دانلود و نصب كنه . به نظر شما اينكار رو بكنم يا نه همون Sp2 بمونه ؟

با تشكر

[ali]
23-07-2008, 00:24
سلام ,سریال ویندوز ایکس پی پک 2 به پک 3 هم میخوره؟
خیر دوست عزیز شما سریال رو در بخش کرک درخواست کن

mohamad23
26-07-2008, 05:15
;2693783']خیر دوست عزیز شما سریال رو در بخش کرک درخواست کن

ببخشید ولی من سریال پک 2 رو واسه پک 3 وارد کردم قبول کرد یعنی ویندوزم اصل نیست!؟البته سریال پک 3 هم بهش می خورد.

feri_1054
26-07-2008, 08:21
سلام
لینک دانلود ویندوز کریستال XP sp3رو میخواستم که تست شده باشه
چون چند بار ویندوز دانلود کردم ؛ ولی وقتی فایل Iso رو رایت کردم همه فایل ها رو بجز فایل setup داشتش.
در آدرس زیر مطرح کردم ولی کسی جواب نداد:

feri_1054
26-07-2008, 08:26
سلام
لینک دانلود ویندوز کریستال XP sp3رو میخواستم که تست شده باشه
چون چند بار ویندوز دانلود کردم ؛ ولی وقتی فایل Iso رو رایت کردم همه فایل ها رو بجز فایل setup داشتش.
در آدرس زیر مطرح کردم ولی کسی جواب نداد:

mohamad23
27-07-2008, 17:53
سلام,من درايو c رو با بارتيشن مجيك فرمت كردم بعد كه سي دي ويندوز اكس بي بك 3 رو گذاشتن تو سي دي رام و نصب كرد بعد از كبي فايلها و ريستارت قبل از بوت شدن ارور داد كه رينستال كنيد و missed any files or currept دوباره نصب كردم اينبارم اين بيغامو داد تا دفه آخر كه با بارتيشن مجيك فرمت نكردم و خود ويندوز فرمت كرد و درست شد فرمتش هم ntfs .علتش چيه؟ن براي نصب بك 2 هميشه با بارتيشن مجيك فرمت ميكردم.

gorgino2008
30-07-2008, 16:47
سرويس پك3 چه امكاناتي بيشتر از ورژن هاي قبلي ويندوز داره؟؟

linkinkurd
30-07-2008, 18:43
سلام دوستان.
بنده تازه xp sp3 رو نصب کردم. فعلا دوتا بازی رو روش نصبیدم هر دوشون نمیره تو بازی و این ارور رو میده :
The application or DLL C:\windows\system32\d3d9.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette.

هرکی این فایلو در پوشه system32 خودش داره خواهشا برام send کنه یه جوری تا در پوشه system32 خودم بزنم مشکلم حل شه. آیا اینطوری جواب میده به نظرتون ؟

p30boy.s
31-07-2008, 14:42
سرويس پك3 چه امكاناتي بيشتر از ورژن هاي قبلي ويندوز داره؟؟

1-پوسته ويستا وجديد
2-برخي هم ترفند شده هستند مثلا علامت فلش از زير شركاتها حذف شده-اضافه شدن open whitيا copy to و..

متاسفانه از بقيه امكاناتش اطلاعي ندارم .خودم از xp sp3از كمپاني nasle javan استفاده ميكنم و تا حالا هم اينقدر كه دوستان ميگن به مشكلي بر نخوردم.:5:

sid
04-08-2008, 14:10
سلام .دوستم هارشو آورد گفت نمیتونم ویندوز نصب کنم منم اول هارد به هارد کردم و دایوهاشو فرمت کردم بعدم چک کردم و بد سکتورهاش رو از بین بردو و بعد کمکی با ÷ارتیشن مجیک درایوهای اون و خودم رو انگولک کردم ولی در کل عملیات خاصی انجام ندادم تنها حجمها رو کم و زیاد کردم اخه درایو سی اون خیلی کم بود و کمی هم درایو خواهرم رو کم کردم به درایو خودم اضافه کردم همین بعد که اپلای کردم گفت که باید ری استارت بشم گفتم ok بعد که ری استارت کردم نتونست سیستمم رو بالا بیاره و ارور grub میداد error17 وهمین دیگه هر کاری کردم بالا نیومد .هارد خودم رو در آوردم هارد دوستم رو گذاشتم توی کیس ویندوزش رو نصب کردم .دیگه حال نداشتم با هارد اون هارد خودم رو فرمت کنم و از دوباره همه چیز رو بنصبم دادم بیرون درستش کردن .حالا میخوام بدونم چرا اینجوری شد من اون موقع فقط xp و ubuntu 8 رو نصب داشتم که هر کاری کردم که ایکس پی توی منوی بوت سیستم پیش فرض باشه نشد و تا اخرش لینوکس سیستم عامل پیش فرض من بود و در نهایت هم که با این داستان سر ارور 17 (گراب) مرحوم شدن

[ali]
10-08-2008, 17:55
سلام .دوستم هارشو آورد گفت نمیتونم ویندوز نصب کنم منم اول هارد به هارد کردم و دایوهاشو فرمت کردم بعدم چک کردم و بد سکتورهاش رو از بین بردو و بعد کمکی با ÷ارتیشن مجیک درایوهای اون و خودم رو انگولک کردم ولی در کل عملیات خاصی انجام ندادم تنها حجمها رو کم و زیاد کردم اخه درایو سی اون خیلی کم بود و کمی هم درایو خواهرم رو کم کردم به درایو خودم اضافه کردم همین بعد که اپلای کردم گفت که باید ری استارت بشم گفتم ok بعد که ری استارت کردم نتونست سیستمم رو بالا بیاره و ارور grub میداد error17 وهمین دیگه هر کاری کردم بالا نیومد .هارد خودم رو در آوردم هارد دوستم رو گذاشتم توی کیس ویندوزش رو نصب کردم .دیگه حال نداشتم با هارد اون هارد خودم رو فرمت کنم و از دوباره همه چیز رو بنصبم دادم بیرون درستش کردن .حالا میخوام بدونم چرا اینجوری شد من اون موقع فقط xp و ubuntu 8 رو نصب داشتم که هر کاری کردم که ایکس پی توی منوی بوت سیستم پیش فرض باشه نشد و تا اخرش لینوکس سیستم عامل پیش فرض من بود و در نهایت هم که با این داستان سر ارور 17 (گراب) مرحوم شدن
آیا دو فرمت پارتیشن هایی که مرجیدی یکی بود؟

Farshadd
10-08-2008, 21:08
سلام دوستان.

سیستم مورد نیازش چیه؟

sid
10-08-2008, 23:10
راستش درايو هاي من اكثرا ntfsبودن درايو هاي دوستم رو نميدونم دو تا درايو هم داشتم مربوط به اوبونتو كه تنها توي پارتيشن نجيمك قابل روئيت بودن.كمي با اونها هم ور رفتم ولي فقط سيخشون زدم كار خاصي نكردم .همونطور كه گفتم تا اون موقع هم اوبونتو در منوي بوت سيستمم سيستم عامل پيشفرض بود و در نهايت هم كه ارور گراب داد

[ali]
11-08-2008, 00:06
راستش درايو هاي من اكثرا ntfsبودن درايو هاي دوستم رو نميدونم دو تا درايو هم داشتم مربوط به اوبونتو كه تنها توي پارتيشن نجيمك قابل روئيت بودن.كمي با اونها هم ور رفتم ولي فقط سيخشون زدم كار خاصي نكردم .همونطور كه گفتم تا اون موقع هم اوبونتو در منوي بوت سيستمم سيستم عامل پيشفرض بود و در نهايت هم كه ارور گراب داد
شما باید دیسک بوت و دیسک نجات رو اول درست می کردی.

sid
13-08-2008, 11:08
دیسک بوت توبونتو یا ایکس پی؟یسک نجات همونیه که با زدن حرف R در منوی بوت کار میکنه؟(recovery)

toorajjj
14-08-2008, 17:42
سلام دوستان من سرویس پک 3 را از اینترنت دانلود کردم ولی موقع نسب این پیغام را میدهدservice pack set up cannot update a checked (debug) system with a free (retail) version of service pack 3 or vice versa. ونسب نمیشود چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید . وقتی مطالب را میخوانم که سیستم همه قاطی کرده پشیمان میشوم نصب کنم شما بگویید چکار کنم

night lord
23-08-2008, 02:31
Windows XP Professional SP3 Original CD with Original Key + cover
آخرین نسخه ارائه شده توسط مایکروسافت که در یک ماه گذشته در تاریخ 13/07/2008 انتشار یافت.
این نسخه مانند دیگر نسخه های ویندوز XP دستکاری شده نمی باشد و نرم افزارهای Internet Explorer 7 و Windows Media Player 11 بصورت خودکار و کاملا Original بهمراه ویندوز نصب خواهند شد.
با نصب این ویندوز دیگر احتیاجی به Update کردن ویندوز SP2 خود نخواهید داشت و بعد از نصب, ویندوز شما با تمامی بروز رسانی های مایکروسافت نصب خواهد شد.
از فواید این ویندوز باید به Original بودن و یا همان Genuine بودن آن برای بروز رسانی های آینده Microsoft اشاره کرد.
Original CD with ginune Key

Nothing added to this CD

just it from MS

TESTED AND WORK 100%

WITH Oreginal Key must use only with this version
Downloud

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدdownload SN + Windows Cover

این windows عالیه ولی part1 اون دانلود نمیشه کسی یه لینک دیگه یا لینک مستقیم این ویندوز اگه داشته باشه و برامون بزاره تا عمر داریم دعاش میکنیم:46:

jahel01
24-08-2008, 19:47
اینطور که پیش میره فکر کنم باید قیدشو بزنی:41:
راستی اگه چیزی گیر آوردی منو هم خبر کنی :46:
دوست عزیز خیلی راحته اول به اینترنت وصل می شی حال اکتیو نو را می زنی و می گی می خوای از طریق اینترنت فعال کنی در قسمت رجیستر هم نو را انتخاب کند و نکست را بزن حالا چند لحظه صبر کن و بعد حالشو ببر.
سوال من اینکه چند تا سریال نامبر قانونی برای مدیا سنتر می خوام.

مرسی

Super Cj
30-08-2008, 22:04
من از این استفاده می کنم و مشکلی هم نداره و حجمش 545MB

kamran2000
06-09-2008, 23:58
من sp3 نصب كردم .ولي صدا ندارم مشكل از كجاست؟ داريور كارت صدا هم مشكلي نداره

the_god_of_3dsmax
08-09-2008, 12:36
با سلام به همه
من تا حالا sp2 داشتم مشکلی هم نداشتم
تا اینکه cd اش تو رامم پودر شد ( !!!!! باور کنین پودر شد )
رفتم sp3 خریدم حالا مشکلم اینه که وقتی می خوام برنامه کارت --- ام رو بریزم می نویسه که باید ویندوز با سرویس پک 2 یا بالاتر داشته باشی حالا من چه جوری حالیش کنم که سرویس پک 3 از 2 بالاتره ؟

omid_taghvaei21
08-09-2008, 15:53
من sp3 رو نصب کردم.هیچ مشکلی هم ندارم.فقط مینویسه باید در 30 روز اکتیو کنی.چه کار کنم؟

*Batman*
08-09-2008, 17:52
با سلام به همه
من تا حالا sp2 داشتم مشکلی هم نداشتم
تا اینکه cd اش تو رامم پودر شد ( !!!!! باور کنین پودر شد )
رفتم sp3 خریدم حالا مشکلم اینه که وقتی می خوام برنامه کارت --- ام رو بریزم می نویسه که باید ویندوز با سرویس پک 2 یا بالاتر داشته باشی حالا من چه جوری حالیش کنم که سرویس پک 3 از 2 بالاتره ؟

شما با توجه به نوع کارت جدیدترین ورژن درایور را از سایت سازنده دانلود کنید.
اگر کارت شما SkyStar هست:

SkyStar 2 TV PCI Driver

من sp3 رو نصب کردم.هیچ مشکلی هم ندارم.فقط مینویسه باید در 30 روز اکتیو کنی.چه کار کنم؟

تو تاپیک زیر برنامه های مربوط به قانونی کردن ویندوز معرفی میشن:

behnam_tr
11-09-2008, 16:10
من با صدا مشکل دارم کارت صدام Realtek نصب نمیشه اصلا صدا ندارم چیکار کنم ::؟؟؟؟؟؟

hosein66
12-09-2008, 02:00
من با صدا مشکل دارم کارت صدام Realtek نصب نمیشه اصلا صدا ندارم چیکار کنم ::؟؟؟؟؟؟

شما بايد نسخه جديدش رو نصب کنيد فکر کنم نسخه اش 1.9 باشه

behnam_tr
12-09-2008, 09:39
یعنی این نسخه رو نصب کنم مشکل حله ؟؟

اگه یه لینک دانلود هم بذارید ممنون میشم ::

hosein66
12-09-2008, 13:01
یعنی این نسخه رو نصب کنم مشکل حله ؟؟

اگه یه لینک دانلود هم بذارید ممنون میشم ::

يه لينکي از مدل Realtek High Definition Audio Driver 1.92 يافتم اگه مدلشو دقيق بگي بهتر مي تونم کمکت بکنم

حجمش هم 42 مگابايته

behnam_tr
12-09-2008, 13:50
يه لينکي از مدل Realtek High Definition Audio Driver 1.92 يافتم اگه مدلشو دقيق بگي بهتر مي تونم کمکت بکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش هم 42 مگابايته

Realtek High Definition Audio Driver r1.65

دایال آپم رحم کن یه چیز کم حجم بذار ...

مرسی

*Batman*
12-09-2008, 17:06
Driver for Windows 2000, Windows XP/2003 32/64 bits

دانلود:

کمکی1:

کمکی 2:

Size=25 MB

behnam_tr
12-09-2008, 18:19
batmanجان اگه اینو نصب کنم دیگه مشکل حل میشه.........

hosein66
13-09-2008, 02:59
batmanجان اگه اینو نصب کنم دیگه مشکل حل میشه.........

ببین این Realtek مشکلاتشون زیاده بعضا تو ویستا هم شناخته نمیشن شما دانلود و نصب کنید به احتمال زیاد مشکلی

نخواهید داشت ضمنا چون که حجمشون هم یه کمی زیاد هست می تونید از کافی نت دانلود کنید

*Batman*
13-09-2008, 04:40
بله درسته.شما نصب کنید حتما درست میشه.r1.65 خیلی قدیمیه.

behnam_tr
13-09-2008, 10:01
مرسی از همگی میرم دان کنم خداکنه حل بشه........

behnam_tr
13-09-2008, 21:00
دوستان اگه میشه یه لینک با قابلیت رسیوم بدید و رپیدشار هم نباشه اون ftp هم که بتمن جان لینکش رو گذاشته سرعتش خیلی پایینه ....

hosein66
14-09-2008, 02:37
دوستان اگه میشه یه لینک با قابلیت رسیوم بدید و رپیدشار هم نباشه اون ftp هم که بتمن جان لینکش رو گذاشته سرعتش خیلی پایینه ....

اون لينک اولي که خوبه با دانلود منيجر دانلود کنيد چند تاشو هم من درج ميکنم:

behnam_tr
14-09-2008, 20:07
:10::46:مرسی از همه دووستان که راهنمایی کردند مخصوصا حسین جان و جناب بتمن ....

behnam_tr
16-09-2008, 13:59
کمککککککککککککککککک!!!مشکل بازم حل نشد نسخه جدید دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم صدا ندارم حالا باید چیکار کنم ؟؟

H.TiFuSi
16-09-2008, 16:00
سلام

من چند روز پیش از همین فروم یکی از دوستان سرویس پک 3 را معرفی کردن من هم دانلود کردم و نصب کردم حالا سرعت ویندوز پائین اومده ؟ چی کار کنم سرعتش مثل اول بشه ؟

hosein66
16-09-2008, 19:08
کمککککککککککککککککک!!!مشکل بازم حل نشد نسخه جدید دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم صدا ندارم حالا باید چیکار کنم ؟؟

دوست عزيز نگران نباش مشکلتو دقيق بگو تا حل کنيم بگو چه طوري نصب شده تو ديوايس منيجر وضعيت چه طوره؟مادربردت چيه ؟

گيگابايت؟معمولا براي نصب صدا بهتره اون قبليه رو پاک کنيد و يا دوباره ويندوزو نصب کنيد

hosein66
16-09-2008, 19:11
سلام

من چند روز پیش از همین فروم یکی از دوستان سرویس پک 3 را معرفی کردن من هم دانلود کردم و نصب کردم حالا سرعت ویندوز پائین اومده ؟ چی کار کنم سرعتش مثل اول بشه ؟

چطوري نصب کردين از بوت يا از داخل sp2

behnam_tr
16-09-2008, 20:45
دوست عزيز نگران نباش مشکلتو دقيق بگو تا حل کنيم بگو چه طوري نصب شده تو ديوايس منيجر وضعيت چه طوره؟مادربردت چيه ؟

گيگابايت؟معمولا براي نصب صدا بهتره اون قبليه رو پاک کنيد و يا دوباره ويندوزو نصب کنيد

1- تو دیوایس منیجر اصلا آثاری از نام realtek تو قسمت audio نیست.

2- مادربوردم asus p5ld2-x/1333

3:20:- تا حالا صد دفعه نصب و پاک کردم ولی انگار نه انگار

:41:یعنی تا حالا هیچ کس همچین مشکلی پیدا نکرده ؟؟

:41:اینم بگم که رو ویستا مشکلی ندارم و راحت نصب میشه فقط با sp3 مشکل دارم ...

ممنون میشم کمکم کنید .....دیگه واقعا کلافم کرده:41:

hosein66
17-09-2008, 03:49

1. منظورم اين بود (کادر قرمز):

2. کدوم نسخه رو نصب کرديد R2.0 و يا 1.92

3. نسخه مورد استفاده تو ويستا کدومه؟

4.عکسي از سي دي مادربرد بزاريد

5. بعد از تعويض ويندوز معمولا درست مي شه

6. از طريق Add hardware نصب کردين ؟چگونه ؟با advanced ؟ يا با recommended

ghorban2
17-09-2008, 18:22
مدیران عزیز اینجا خوبه بپرسم یا دوباره ... بابا این قدر ما رو اینور اونور پاس ندین،جواب سوال رو بدین!
------------------------------------
من سی دی windows XP Service Pack 3 رو از فروشگاه پی سی ورلد خریدم اما دو تا مشکل دارم. یکیش اینکه اینترنت اکسپلورر 6 هست. می خواستم ببینم کسی یه برنامه ای یا چیزی داره که ie 7 بشه؟؟ البته من یه چیزی دارم که این کار رو انجام میده اما متاسفانه مخصوص سرویس پک 2 هست و در سرویس پک 3 جواب نمیده!
و دوم اینکه یه چیز عجیبی هست، اینکه نمیشه خود ie رو توی دسکتاپ آورد( یعنی در قسمت Desktop Icons اصلا ie نیست تا تیک بزنم!!!) مجبور شدم شرت کاتش رو بزارم. راهی هست؟

behnam_tr
17-09-2008, 21:49
با سلام ..........مشتولوق بدبد مشکل حل شد ولی نه با نصب نسخه جدید برنامه با ترفند باحال......

متاسفانه الان وقت ندارم فردا براتون مینو یسم.........

ghorban2
17-09-2008, 23:17
کسی نظری نداره؟؟؟

*Batman*
18-09-2008, 03:37
کسی نظری نداره؟؟؟
مدیران عزیز اینجا خوبه بپرسم یا دوباره ... بابا این قدر ما رو اینور اونور پاس ندین،جواب سوال رو بدین!
------------------------------------
من سی دی windows XP Service Pack 3 رو از فروشگاه پی سی ورلد خریدم اما دو تا مشکل دارم. یکیش اینکه اینترنت اکسپلورر 6 هست. می خواستم ببینم کسی یه برنامه ای یا چیزی داره که ie 7 بشه؟؟ البته من یه چیزی دارم که این کار رو انجام میده اما متاسفانه مخصوص سرویس پک 2 هست و در سرویس پک 3 جواب نمیده!
و دوم اینکه یه چیز عجیبی هست، اینکه نمیشه خود ie رو توی دسکتاپ آورد( یعنی در قسمت Desktop Icons اصلا ie نیست تا تیک بزنم!!!) مجبور شدم شرت کاتش رو بزارم. راهی هست؟

سلام.
شما سوالتون تو قسمت فروشگاه آنلاین مطرح کنید.
اینطور که معلومه فقط با IE مشکل دارید.
بهتره Internet Explorer 7 را از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید.

دانلود IE 7 :

behnam_tr
18-09-2008, 10:13
حل مشکل صدا روی sp3

برای حل این مشکل اول یه sp2 نصب میکنید ( البته اگه روی sp2 صدا دارید)

بعد با برنامه driver max یک بک آپ درست و حسابی! از کل درایورهای نصب شده تهیه و روی هارد سیو می کنید.

حالا تو sp3 با برنامه driver max اون بک آپ هایی رو که تهیه کرده اید restore میکنید.

بعد از ریستارت هنگام بالا آمدن ویندوز پیغامی با عنوان نصب درایور کارت صوتی ظاهر میشه در این حالت سی دی کارت صوتی یا همون سی دی ماردبرد رو تو سی دی رام قرار میدید و درایورش رو نصب میکنید و سیستم رو ریستارت میکنی و حلشو میبرید.

تمام...به همین راحتی به همین خوشمزگگگی!!

موفق باشید..../

Amin_0913
18-09-2008, 11:15

منم این مشکلو دارم

behnam_tr
18-09-2008, 11:46
\پس پست بالایی رو حتما بخون.............

hosein66
18-09-2008, 18:15
کسی نظری نداره؟؟؟

اول اينو بگم پاس دادن به اينجا و اونجا بيشتر به ما کاربرا بستگي داره که سوالم رو تو کدوم انجمن بپرسم و پاس دادن براي اين نيست که

نمي خان جوابتو بدن براي نظم بيشتر تو تاييک ها هستش اگه من جاي شما بودم سوالم رو اول تو بخش تايپيک محصولات فروشگاه

مي پرسيدم چون اونجا افرادي مثل شما که اين ويندوزو خريده اند مي گفتن ما هم اين مشکلو داريم در نهايت يه راه حلي گفته مي شد

شما تو اون بخشي که بايد ie قرار مي گرفت my document و يا ماي کامپيوتر وجود دارن؟

ghorban2
18-09-2008, 18:17
آخه من تا حالا دو بار جای این پست رو عوض کردم . جاهایی هم که پرسیدم بی ربط به این موضوع نبودن. مدیرها هم یکم باید با هم هماهنگ باشن . نه اینکه هرکی یجایی رو پیشنهاد بده.

ghorban2
18-09-2008, 18:18
ببخشید دو بار ارسال شد

ghorban2
18-09-2008, 18:27
شما تو اون بخشي که بايد ie قرار مي گرفت my document و يا ماي کامپيوتر وجود دارن؟
فقط مای کامپیوتر و مای دایکیومنت و مای نتورک پلیس هستن و اثری از IE نیست. ممکنه مشکل از جای دیگه ای باشه؟ چون من ویستا هم نصب کردم همین مشکل نبودن ie هست!

hosein66
19-09-2008, 06:20
آخه من تا حالا دو بار جای این پست رو عوض کردم . جاهایی هم که پرسیدم بی ربط به این موضوع نبودن. مدیرها هم یکم باید با هم هماهنگ باشن . نه اینکه هرکی یجایی رو پیشنهاد بده.

فقط مای کامپیوتر و مای دایکیومنت و مای نتورک پلیس هستن و اثری از IE نیست. ممکنه مشکل از جای دیگه ای باشه؟ چون من ویستا هم نصب کردم همین مشکل نبودن ie هست!

عجب مشکليه تا حالا بهش بر نخورده ام شما بهتره همين پستاتونو تو تايپيک زير مطرح کنيد تا ببينيد کسايي که اين ويندوزو خريده اند

همين مشکلو هم دارن ولي فکر نکنم ديگرا اين مشکلو داشته باشن اونجور که مي گي تو ويستا هم نداري

(ضمنا به اين خاطر گفته مي شه که سوال خودتو نو تو تايپيک مربوطه مطرح کنيد که اولا پيج رانگ سايت پائين نياد ثانيا با استفاده از

tag ها و عناوين تايپيک ايندکس برداري به خوبي توسط مو تور هاي جستجو گر انجام بشه من الان بيام تو بخش پيشنهادات يه

مشکل ويندوزي رو بپرسم اولا موتور هاي جستجو گر اين گونه موارد رو ايندکس برداري نخواهند کرد ثانيا کسي که مشکلي نظير تو

را داره نمي تونه دفعه بعد اونو جست و جو کنه اين فروم پي سي ورلد با اين کارايي که که کرده مطالبش بيشتر از ساير فروم ها تو

موتو رهاي جست و جو گر قرار گرفته)مشکل IE حل شد ؟(اگر تو بخش فروشگاه گفتند که فقط شما اين مشکلو دارين, شما منتظر

پاسختون تو همين صفحه باشيد تا ببينيم چگونه اين مشکل حل مي شه)

ghorban2
20-09-2008, 23:13
آقا گذشتیم از خیر سوال پرسیدن. تو اون فروشگاهی که شما گفتید دو تای اولی که خصوصیه و کسی نوشته های دیگران رو نمیبینه!! توی آخری هم که در مورد محصولات کسی نظری نداده و نمیتونه بده. بنابراینبعد از چهار پنج روز رفت و آمد در نهایت بی خیال

hosein66
21-09-2008, 00:28
آقا گذشتیم از خیر سوال پرسیدن. تو اون فروشگاهی که شما گفتید دو تای اولی که خصوصیه و کسی نوشته های دیگران رو نمیبینه!! توی آخری هم که در مورد محصولات کسی نظری نداده و نمیتونه بده. بنابراینبعد از چهار پنج روز رفت و آمد در نهایت بی خیال

شما دفعه بعد که ويندوزو نصب مي کنيد ببينيد بازم اين مشکلو داريد شما مي تونيد با برنامه tuneup utilities به راحتي اين آيکون

را در دسکتاپ ظاهر کنيد در کل اگر هم نشد چيزي نيست که من خودم سعي مي کنم دسکتاپ رو شلوغ نکنم مي تونيد از quick

launch استفاده کنيد

ghorban2
21-09-2008, 10:30
درسته اونقدرها هم نمیشه اسمش رو گذاشت مشکل اما یکی از دوستام سرویس پک 3 رو از جای دیگه ای گرفته بود اما واسه اون هم همینجوری بود!!!

alizali
21-09-2008, 12:12
سلام یه سوال داشتم
من یه ویندوز داشتم که سرویس پک دو بود و IE7 رو به طور اوریجیتال داشت
اومدم و فایل 300 مگی سرویس پک 3 رو از سایت مایکروسافت گرفتم و چون محل کارم لازم بود که ملی ویندوز و درایور و اینها نصب کنیم با برنامه NLITE اومدم و از اون سورس ویندوز یه ویندوز جدید ساختم و در حین تنظیمات nlite سرویس پک 3 رو بهش دادم
موقع اینتگریت کردن البته می پرسه که شما باید اول sp2 رو پاک کنید تا بشه sp3 رو به ویندوزتون اضافه کنید
حالا سوال اینه
ویندوزهایی که با این سی دی جدید نصب میکنم IE6 دارن و نه IE7
یعنی علت اینه که IE7 که رو سوروس ویندوز من بوده با اینتگریت شدن SP3 دانگریند شده به IE6 ؟

hosein66
21-09-2008, 19:49
درسته اونقدرها هم نمیشه اسمش رو گذاشت مشکل اما یکی از دوستام سرویس پک 3 رو از جای دیگه ای گرفته بود اما واسه اون هم همینجوری بود!!!

اگه علاقمند باشي روش بدست آوردنشو از طريق برنامه tuneup ميگم

ولي تا حالا به همچين مشکلي برنخورده ام

hosein66
21-09-2008, 20:32
سلام یه سوال داشتم
من یه ویندوز داشتم که سرویس پک دو بود و IE7 رو به طور اوریجیتال داشت
اومدم و فایل 300 مگی سرویس پک 3 رو از سایت مایکروسافت گرفتم و چون محل کارم لازم بود که ملی ویندوز و درایور و اینها نصب کنیم با برنامه NLITE اومدم و از اون سورس ویندوز یه ویندوز جدید ساختم و در حین تنظیمات nlite سرویس پک 3 رو بهش دادم
موقع اینتگریت کردن البته می پرسه که شما باید اول sp2 رو پاک کنید تا بشه sp3 رو به ویندوزتون اضافه کنید
حالا سوال اینه
ویندوزهایی که با این سی دی جدید نصب میکنم IE6 دارن و نه IE7
یعنی علت اینه که IE7 که رو سوروس ویندوز من بوده با اینتگریت شدن SP3 دانگریند شده به IE6 ؟

IE موجود تو SP3 نسخه6 هستش اون IE 7 تو SP2 بعدا بهش اضافه شده چون ويندوز شما سرويس پک 3 شده به همين خاطر IE شما

نسخه 6 شده

alizali
22-09-2008, 14:53
IE موجود تو SP3 نسخه6 هستش اون IE 7 تو SP2 بعدا بهش اضافه شده چون ويندوز شما سرويس پک 3 شده به همين خاطر IE شما

نسخه 6 شده

خوب چرا اینجوره؟
خیلی مسخره نیست
البته وقتی فایل 300 مگی رو جدا اجاره میکنی رو سیستمت جهت ارتقا IE دستکاری نمیشه علت اون موقع چیه؟

hosein66
22-09-2008, 15:54
خوب چرا اینجوره؟
خیلی مسخره نیست
البته وقتی فایل 300 مگی رو جدا اجاره میکنی رو سیستمت جهت ارتقا IE دستکاری نمیشه علت اون موقع چیه؟

ببين مايکروسافت هم براي سرويس پک 2 و هم براي سرويس پک سه IE6 را قرار داده يعني IE موجود تو هر دوي اينا از سوي

مايکروسافت با نسخه 6 به بازار اومده بعدها که مايکروسافت IE7 و 8 را توليد کرد برخي ها اومدند از سي دي ويندوز IE6 را پاک کردن

و IE 7 رو جايگزين اون کردن چون شما از خود سايت مايکروسافت اين ويندوزو دانلود کرده ايد پس اين ويندوز دستکاري نشده هستش

به همين خاطر هم IE اون همون IE پيش فرض ويندوز شده

ali_manutd_2007
22-09-2008, 19:40
با سلام . من ویندوزXP سرویس پک 3 رو نصب کردم . برنامه ی Internet download manager در این ویندوز درست فارسی نمیشه . یعنی اینکه فونت فارسی هم دانلود شده ولی یه مشت کاراکتر به جای نوشته ها اومده . من این مشکل رو توی MRT نداشتم . دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

hosein66
22-09-2008, 20:42
با سلام . من ویندوزXP سرویس پک 3 رو نصب کردم . برنامه ی Internet download manager در این ویندوز درست فارسی نمیشه . یعنی اینکه فونت فارسی هم دانلود شده ولی یه مشت کاراکتر به جای نوشته ها اومده . من این مشکل رو توی MRT نداشتم . دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

چه جور شده ؟عکسي ازش بزار تو بقيه برنامه ها اين مشکلو نداريد؟فايل فارسي ساز رو بايد تو program files در محل نصب برنامه

دانلود منيجر فولدر language کپي کنيد

Rooh1368
25-09-2008, 11:20
با سلا مدتی است سرویس پک 3 ویندوز را نصب کردم همه قسمت های ویندوز کارمی کند ولی گاهی اوقات یک دفعه صفحه دسکتاپ سیاه می شود ودیگر هیچکار نمی شود کرد ومجبورم کامپیوتر راrestartکنی من فکر کنم که مشکل سخت افزاری داردخواهشا به من کمک کنید

amineng
25-09-2008, 12:05
با سلام
من روی درایو d سیستمم ویندوز سرویس پک2 داشتم از خارج ویندوز روی درایو C سرویس پک 3 رو نصب کردم الان علاوه بر مشکل 33 روزه بودن ویندوز قبلی که روی درایو D بود نه تنها اصلا بالا نمی آید اسمشم نیست و سیستم نشون میده که 1 ویندوز روش نصبه
آیا راهی هست تا ویندوز قبلی راه بیفته؟

hosein66
26-09-2008, 02:26
با سلام
من روی درایو d سیستمم ویندوز سرویس پک2 داشتم از خارج ویندوز روی درایو C سرویس پک 3 رو نصب کردم الان علاوه بر مشکل 33 روزه بودن ویندوز قبلی که روی درایو D بود نه تنها اصلا بالا نمی آید اسمشم نیست و سیستم نشون میده که 1 ویندوز روش نصبه
آیا راهی هست تا ویندوز قبلی راه بیفته؟

شما باید با استفاده از ریکاوری کنسول و یا repair منوی sp2 را بازیابی کنید ریکاوری کنسول هم این طوره که وقتی سه گزینه نصب

تعمیر و یا انصراف شما تعمیر رو بر می گزینید درباره ریکاوری کنسول هم اینجا رو ببین:

hosein66
26-09-2008, 02:47
با سلا مدتی است سرویس پک 3 ویندوز را نصب کردم همه قسمت های ویندوز کارمی کند ولی گاهی اوقات یک دفعه صفحه دسکتاپ سیاه می شود ودیگر هیچکار نمی شود کرد ومجبورم کامپیوتر راrestartکنی من فکر کنم که مشکل سخت افزاری داردخواهشا به من کمک کنید

شما بعد از نصب ویندوز چی نصب می کنید شاید برنامه ای با سیستم مشکل داره

abbas13677_2005
26-09-2008, 15:01
ويندوز ايكس پي سرويس پك سه يا دو ؟
مسئله اين است
آري ميخواهم بدونم كدام ويندوز را انتخاب كنم؟
ميشه مظرات سرويس پك سه و دو و مفايد اونها رو دقيق تشريح كنيد و بگيد كه كدام يك رو توصيه مي كنيد؟
آخه بعضي ها ميگن سرويس پك سه خوب نيست و فلان و بيسان(مثل ويستا)

hosein66
26-09-2008, 16:02
ويندوز ايكس پي سرويس پك سه يا دو ؟
مسئله اين است
آري ميخواهم بدونم كدام ويندوز را انتخاب كنم؟
ميشه مظرات سرويس پك سه و دو و مفايد اونها رو دقيق تشريح كنيد و بگيد كه كدام يك رو توصيه مي كنيد؟
آخه بعضي ها ميگن سرويس پك سه خوب نيست و فلان و بيسان(مثل ويستا)

شما همون sp2 رو نصب کنيد مگه ويستا چشه؟

sp3 امنيتش رفته بالا اگه مي خاي sp3 نصب کني بايد دستکاري نشده اشو پيدا کني تمام ويندوز ها اين جورن ضمنا از build نهاييش

استفاده کن معمولا بعد از نصب sp3 بايد نسخه جديد کارت گرافيک و يا مادربرد را دانلود و نصب کني

abbas13677_2005
26-09-2008, 16:12
توي اين كينگ پرند كه جديدا ميخواهد بياد آيا نسخه خوبي از سرويس پك دو با آخرين اپديت ها روميزاره يا ميره ويستا يا سرويس پك سه رو ميزاره؟

(خريد ويندوز خوب و دست نخورده هم دردسري شده)

hosein66
26-09-2008, 18:00
توي اين كينگ پرند كه جديدا ميخواهد بياد آيا نسخه خوبي از سرويس پك دو با آخرين اپديت ها روميزاره يا ميره ويستا يا سرويس پك سه رو ميزاره؟

اونو بايد از خودشون بپرسي يا به سايتش بري چون قطعا نمي شه گفت ولي احتمال کم مي دم sp2 هم داشته باشه

vanish
26-09-2008, 21:37

روی پک پرند سرویس پک 3 جدا هستش یعنی اول ویندوز با سرویس پک 2 رو نصب می کنی بعد داخل محیط ویندوز اگه خواستی سرویس پک 3 رو نصب می کنی (ویندوزشم عالیه)

abbas13677_2005
27-09-2008, 00:54
خيلي ممنون
خيالم راحت شد ...

فقط يك سوالاتي ديگر:
اين سرويس پك سه تا چه حد مشكلات ويستا رو داره؟
دوم اينكه كسي ميدونه كينگ پرند 2009 كي مياد بازار؟

hosein66
27-09-2008, 01:40
خيلي ممنون
خيالم راحت شد ...

فقط يك سوالاتي ديگر:
اين سرويس پك سه تا چه حد مشكلات ويستا رو داره؟
دوم اينكه كسي ميدونه كينگ پرند 2009 كي مياد بازار؟

ببين sp3 فعلا بهترين ويندوزه البته اگه دستکاري نشده اشو پيدا کني بعد از نصب sp3 معمولا نسخه جديد کارت گرافيک و و يا درايو

مادربرد رو بايد نصب کني اگه سيستمت به روز باشه مشکلي پيش نمياد

amineng
29-09-2008, 18:11
کد فعال سازی ویندوز xp سرویس پک 3
با سلام خدمت دوستان
کد فعالسازی ویندوز xp سرویس پک 3 رو میخوام این کد تماما از عدد تشکیل شده و سریال نامبر رو شامل نمی شه
در ضمن ویندوز بدون این کد 30 روز بیشتر فعال نیست
در ضمن از نرم افزار رقانونی کردن ویندوز هم استفاده کردم نشد
ممنونم

jahromy
02-10-2008, 05:14
با سلام
من این 13 صفحه را مطالعه کردم بازم مشکلم حل نشد
من سریال 7 قسمتی که در صفحه Active Windows by Telephone در Active Windows باید وارد کنم را می خواستم چون با هربار وارد شدن به ویندوز آیکونش کنار ساعت ظاهر میشه و روزهای باقیمانده برای اکتیو کردن را نشان می دهد

تغییر نسخه ویندوز
زمانیکه ویندوز رو از روی 2 سی دی نصب کردم این نسخه را نشان می داد::
Microsoft Windows XP Media Center Edition Version2002 Service Pack 2
که با سریال 5 قسمتی در حین نصب و اجرای فایل کرک در ویندوز کاملا قانونی شد
اما اتوماتیک ie7 و سرویس پک 3 اپدیت و نصب شد که به نسخه زیر تبدیل شده و نیاز به اکتیو کد 7 قسمتی یا فایل کرک برای رفع محدودیت زمانی نیازمندم
داخل پروپرتیس My Computer نگاه کردم سیستم عامل ویندوز را به این صورت نشان می دهد;;
Microsoft Windows XP Media Center Edition Version2002 Service Pack 3
تو هلپ ویندوز هم نسخه ویندوز را به اینصورت نشان میده::
Microsoft Windows XP Version 5.1.2600 Service Pake 3

jahromy
02-10-2008, 16:51
ممنون از پاسخ سریعتون
مشکلم حل شد.
اگر کسی با مشکل من مواجه شده از آدرس زیر برای رفع مشکل خود بهرمند گردد.
فایل کرک و سریال برای :

ویندوز اکس پی مدیا سنت ادیشن 2002 سرویس پک 2 و 3
Microsoft Windows XP Media Center Edition Version2002 Service Pack 2 & 3

amineng
05-10-2008, 12:55
سلام
توی ویندوز xp 3 به طور پیش فرض ذخیره کوکی ها انجام نمیشه چه جوری میشه فعالش کرد؟

M i L @ D
06-10-2008, 19:36
من امروز از لینک زیر Win SP3 رو دانلود کردم :

آیا این آخرین ورژن این و یک ویندوز اصل هستش ؟

M i L @ D
06-10-2008, 21:34
بچه ها من این ویندوز رو نصب کردم ولی حالا نشون میده فقط 30 روز میتونم ازش استفاده کنم ... پلیز کمک کنید !

reb
06-10-2008, 21:38
بچه ها من این ویندوز رو نصب کردم ولی حالا نشون میده فقط 30 روز میتونم ازش استفاده کنم ... پلیز کمک کنید !
از این استفاده کن:

JING3LKHAN
11-10-2008, 13:19
عزیزان کسی نیست بگه اصلا مزیت این سرویس پک 3 نسبت به 2 چیه؟؟؟؟؟؟

linuxboy
17-10-2008, 09:47
دوستان من این sp3 با این مشخصات را قبلا دانلود کردم ولی فکر کنم بتا باشه چون بعضی وقتها dont send میاد
kb936929
حالا می خواستم بدونم اگر کسی ورژن آلفا داره بگه از کجا می تونم دانلود کنم
لطفا لینک مستقیم بدید
در ضمن فقط خود sp می خوام نه ویندوز با sp فقط همون sp که رو sp2 نصب کنم

amineng
17-10-2008, 20:48
سلام
توی ویندوز xp 3 به طور پیش فرض ذخیره کوکی ها انجام نمیشه چه جوری میشه فعالش کرد؟

میگم کسی نبود

nima_niin
22-10-2008, 14:14
کمک کمک فوری!!!

man ye moshkili daram age mano komak konin mamnon misham man
Windows XP Service Pack 3
daram vali vaghti ke mikham ye narmafzare farsi nasb konam neveshtehash ye chizi gharam ghati miyad man barnameye farsi xp roo nasb kardam vali nemidonam moshkel kojast?[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif
sharmande ke natonestam farsi benivisam

n340
24-10-2008, 17:20
سلام
من اخرین ویندوز sp3 رو گرفتم از اینترنت
ویندوز واقعا sp3 هستش اوریجیناله مال اکتبر 2008 هستش
وقتی نصب کردم مشکلی نداشت.فقط وقتی می خوام زبون فارسی رو بریزم خطای زیر رومیده

Setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system administrator

ویندوز هم بدون پس بود

amineng
25-10-2008, 13:22
:44::44::44:
:41::41::41:

rezaashk
25-10-2008, 14:54
با سلام
من به تازگی اینترنت اکسپلورر 8 رو از سایت ماکروسافت دانلود و نصب کردم که وقتی روی عکس ها راست کلیک میکنم پیغام dont send میاد و صفحه بسته میشه و دوباره باز میشه
میخواستم بدونم راهی هست که همون اینترنت اکسپلورر قدیمی رو نصب کنم یا نه
با تشکر از زحمت دوستان و مدیران

*Batman*
26-10-2008, 18:34
:44::44::44:
:41::41::41:

سلام.
من چند مورد دیدم که مشکل شما رو داشتن .نهایتا مجبور به نصب مجدد ویندوز شدن.
مشکل اکثر افراد Block شدن Cookie ها توسط IE بود.

با سلام
من به تازگی اینترنت اکسپلورر 8 رو از سایت ماکروسافت دانلود و نصب کردم که وقتی روی عکس ها راست کلیک میکنم پیغام dont send میاد و صفحه بسته میشه و دوباره باز میشه
میخواستم بدونم راهی هست که همون اینترنت اکسپلورر قدیمی رو نصب کنم یا نه
با تشکر از زحمت دوستان و مدیران

سلام.
نسخه 8 هنوز تو مرحله Beta هستش.پس بروز این خطاها دور از انتظار نیست.برای منم کوکی ها رو ذخیره نمیکنه.
تو SP3 نمیشه IE 8 Beta را پاک کرد و IE 7 را نصب کرد.
بهتره منتظر باشید تا نسخه Final بیاد یا در صورت امکان ابتدا SP3 را Uninstall کنید و بعد IE 8 را Uninstall کنید.

mazda
26-10-2008, 18:41
ويندوز سرويس پك 3 . چندوقتي است كه موقع خاموش كردن كامپيوتر وقتي كه
دكمه turn of computer را ميزنم حدود 5 دقيقه طول ميكشد تا پنجره shut down
ظاهر شود و بعداز زدن دكمه shut down هم حدود 5 دقيقه طول ميكشد تا كامپيوتر
خاموش شود.من از آنتي ويروس symantec نسخه 11 استفاده ميكنم و تقريبا هرروز
هم اپديتش ميكنم (سيستم ويروس ندارد).حدس ميزنم بعداز وصل كرد رم ريدر به
كامپيوتر اين مشكل پيش آمده باشد.لطفا مرا راهنمايي كنيد.

*hamedkhatar*
26-10-2008, 21:42
سلام
ویندوز Sp3 رو اگه نصب کنم با برنامه های قدیمی مشکل پیدا نمیکنم؟
یعنی همه برنامه هایی که روی Sp2 نصب بشه روی این هم نصب میشه؟
ممنون

*Batman*
27-10-2008, 05:45
سلام
ویندوز Sp3 رو اگه نصب کنم با برنامه های قدیمی مشکل پیدا نمیکنم؟
یعنی همه برنامه هایی که روی Sp2 نصب بشه روی این هم نصب میشه؟
ممنون

سلام.
خیر مشکلی پیش نمیاد.
فقط ممکنه بعضی از درایورهای سخت افزاری نیاز به آپدیت داشته باشن تا با SP3 به خوبی کار کنن.
موفق باشید.

amineng
27-10-2008, 15:03
سلام قربان 3تا سوال داشتم
1- این ارور برا چیه
An Error Occurred Setting Your User Cookie
2- چه طوری میشه برا یه یوزر محدود(لیمیت) نصب نرم افزار رو آزاد کرد؟
3- میخوام روی ویندوز XP sp3 اینترنت اکسپلورر 7 رو نصب کنم این ارور رو میده

بعد از ریستارت هم اتفاق خاصی نمیافته و میخواد به سایت ماکروسافت وصل بشه؟

*hamedkhatar*
27-10-2008, 17:47
نصب کردم
نه با درایور ها مشکل داشتم و نه با برنامه ها
ممنون

n340
27-10-2008, 21:40
سلام
من اخرین ویندوز sp3 رو گرفتم از اینترنت
ویندوز واقعا sp3 هستش اوریجیناله مال اکتبر 2008 هستش
وقتی نصب کردم مشکلی نداشت.فقط وقتی می خوام زبون فارسی رو بریزم خطای زیر رومیده

Setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system administrator

ویندوز هم بدون پس بود

:41::41::41::41::41:

Greight
03-11-2008, 19:02
تو ویندوز من حرفهای پ و ژ با دکمه ی خودشون تایپ نمیشن. همون مشکلی که xp های اولیه داشتن!!! چکار کنم. فک کنم همون فایل kbdfa.dll رو باید عوض کنم. کسی داردش؟

hpk34
04-11-2008, 08:56
با سلام.

چند تا سوال داشتم:

1-نسخه اصلی سرویس پک 3 باید مدیا پلیر 11 و اکسپلورر 7 رو خودش داشته باشه؟؟

2-نسخه اصلی سرویس پک 3 کلا نسبت به سرویس پک 2 چه تغییری کرده؟؟برنامه جدیدی بهش اضافه نشده یا اینکه برنامه های خود ویندوز از نظر ظاهر تغییری نکرده؟؟

من یک ویندوز سرویس پک 3 گرفتم ولی وقتی نصبش کردم مدیا پلیر 11 و اکسپلورر 7 رو خودش نداشت.ولی من هر 2 تاشو بدون هیچ مشکلی روش نصب کردم.

دیگه اینکه هر چی به ویندوز نگاه میکنم میبینم که هیچ فرقی با سرویس پک 2 نداره و فقط تو قسمت System Propertise بجای سرویس پک 2 نوشته سرویس پک 3.

ولی من تا حالا با هیچ نرم افزاری مشکل نداشتم و تمام نرم افزار ها رو براحتی نصب کردم.

من ویندوزم رو از سایت زیر گرفتم:

ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدین.

lvl@ster
05-11-2008, 09:34
جواب سوال 1 ) ارتقای سرویس پک ربطی به ارتقای نرم افزار نداره . وقتی میگن سرویس پک 3 هست . نمی گن که IE و WMP آخرین نسخه را دارد. ارتقای سرویس پک یک نوع تغییرات در هسته ویندوز(بهینه سازی توابع و ...) _ مچ شدن با تکنولوژی جدید net. و Debug کردن باگ های SP2 در اینترنت و ... است

جواب سوال 2 ) جواب این سوال را در جواب سوال 1 دادم

نمی دونم شنیدی یا نه ولی همیشه به گرافیست ها میگن همیشه و همیشه با آخرین ورژن فتوشاپ کار کنید

خب تو ویندوز هم اینطوری هست همیشه از چیزی که بروز تر هست باید استفاده کرد

amineng
07-11-2008, 21:50
سلام قربان 3تا سوال داشتم
1- این ارور برا چیه
An Error Occurred Setting Your User Cookie
2- چه طوری میشه برا یه یوزر محدود(لیمیت) نصب نرم افزار رو آزاد کرد؟
3- میخوام روی ویندوز XP sp3 اینترنت اکسپلورر 7 رو نصب کنم این ارور رو میده

بعد از ریستارت هم اتفاق خاصی نمیافته و میخواد به سایت ماکروسافت وصل بشه؟

:31::31::31:

lvl@ster
08-11-2008, 16:16
جواب سوال 1 ) این ارور کجا اومده ؟ کی میاد ؟

جواب سوال 2 ) تو ویندوز لیمیت نمیشه نصب نرم افزار را ازاد کرد. اول باید تمام نرم افزار ها را نصب کنی بعدا لیمیت کنی. یا اگر بعد از لیمیت بازم بخوای نرم افزار نصب کنی . روی نرم افزار راست کلیک کن و run as ... را بزن و The following user: را انتخاب کن وuser و pass ادمین را بده و نصب کن.

جواب سوال 3 ) قبل از نصب IE7 حتما باید Window installer را نصب کنی . اول Remove کن بعد تست کن ببین چی میشه

اگر بازم درست نشد . از ویندوز نیست از خود نصاب IE7 هست. چون این بلا به سر من هم اومده بود

J U N I P E R
12-11-2008, 23:45
من يه مشكلي دارم...
به محض كانكت شدن به اينترنت براي تقريبا 1 دقيقه همه چيز به خصوص toolbar ويندوز تقريبا قفل ميشه.
در اين مدت task manager هيچ كاركرد غير عادي در cpu , ram نشون نميده و همه چيز معموليه!
cpu usage حتي به 50 هم نميرسه ولي سيستم ميخوابه!
با كانكشن جديد هم امتحان كردم ولي فرقي نكرد.
با nod 32 هم سيستم رو اسكن كردم ولي چيزي پيدا نكرد.
چه كنم؟
ممنون

SIMON137
14-11-2008, 20:16
سلام
مي خواستم ببينم ميشه xp sp2 رو به sp3 تبديل كرد با نصب برنامه اي ، پچي ...؟بعد كدومش بهتره ؟ مال من آخرين آپديت sp2 هست.

mehrdad12
15-11-2008, 10:36
سلام
مي خواستم ببينم ميشه xp sp2 رو به sp3 تبديل كرد با نصب برنامه اي ، پچي ...؟بعد كدومش بهتره ؟ مال من آخرين آپديت sp2 هست.

سلام
بله ... میشه همانطور که در صفحات قبل بهش اشاره شد از لینک زیر بگیر:

atre_hayer60
15-11-2008, 20:20
با عرض سلام

من ویندوز سرویس پک 3 رو از سایت ---------------- دانلود کردم...

حال می خواستم بدونم که این ویندوز سرویس پک 3 هستش و اینکه دارای آپدیت می باشد؟

اگه نبود می شه سرویس پک 3 رو به تنهایی برام بذارین؟

بی نهایت سپاس

lvl@ster
17-11-2008, 12:41
من يه مشكلي دارم...
به محض كانكت شدن به اينترنت براي تقريبا 1 دقيقه همه چيز به خصوص toolbar ويندوز تقريبا قفل ميشه.
در اين مدت task manager هيچ كاركرد غير عادي در cpu , ram نشون نميده و همه چيز معموليه!
cpu usage حتي به 50 هم نميرسه ولي سيستم ميخوابه!
با كانكشن جديد هم امتحان كردم ولي فرقي نكرد.
با nod 32 هم سيستم رو اسكن كردم ولي چيزي پيدا نكرد.
چه كنم؟
ممنون

مشکل از IE هست. IE را unistall کنید و دوباره نصب کنید . Window installer 4 را هم نصب کنید

تمامی کامپومنت های IE را Remove کنید

lvl@ster
17-11-2008, 12:43
سلام

جواب این سوال خیر هست

به نظر من Sp2 بهتر از Sp3 هست.

lvl@ster
17-11-2008, 12:45
با عرض سلام

من ویندوز سرویس پک 3 رو از سایت ---------------- دانلود کردم...

حال می خواستم بدونم که این ویندوز سرویس پک 3 هستش و اینکه دارای آپدیت می باشد؟

اگه نبود می شه سرویس پک 3 رو به تنهایی برام بذارین؟

بی نهایت سپاس

از بازار بخری به صرفه تر هست

همه ویندوز ها دارای اپدیت می باشند. فکر نکن سرویس پک 3 نصب کنی دیگه اپدیت نخواهد شد

atre_hayer60
18-11-2008, 21:19
سلام

من از بازار ویندوز XP sp3 رو خریدم اما زبان فارسی نداره؟! چیکار باید بکنم؟

مرسی از لطفتون

lvl@ster
18-11-2008, 22:33
سلام

من از بازار ویندوز XP sp3 رو خریدم اما زبان فارسی نداره؟! چیکار باید بکنم؟

مرسی از لطفتون

باید زبان فارسی را نصب کنب

باید به کنترل پانل بری و .... نصب کنی

بلد نیسیتی توضیح بدم ؟

vitamin2002
21-11-2008, 11:21
باید زبان فارسی را نصب کنب

باید به کنترل پانل بری و .... نصب کنی

بلد نیسیتی توضیح بدم ؟

avval dar morede finglish neveshtan ozr mikhaham chon midoonam khelafe gavanyn ast valy charaye nadaram
man dirooz xp sp3 az internet download kardam valy ye moshkel ast oonam ine ke dar control panel hamoon raveshy ke hamamoon midoonym ( hamoom gesmate langue va zadane tike ....) alan dyge dar oon gesmat gozineye be name farsi va ya persian nyst ( oon do gozineye inastal ... ro ham zadam ) fekr mikonam aslan in windows pack farsi nadare arabicam nadare
age tasavyr ro negah konid mibinid

hala be nazaretoon windows ro format konam va ye windows dyge nasb konam va ya ??????????????

SIAMAK88
21-11-2008, 13:42
avval dar morede finglish neveshtan ozr mikhaham chon midoonam khelafe gavanyn ast valy charaye nadaram
man dirooz xp sp3 az internet download kardam valy ye moshkel ast oonam ine ke dar control panel hamoon raveshy ke hamamoon midoonym ( hamoom gesmate langue va zadane tike ....) alan dyge dar oon gesmat gozineye be name farsi va ya persian nyst ( oon do gozineye inastal ... ro ham zadam ) fekr mikonam aslan in windows pack farsi nadare arabicam nadare
age tasavyr ro negah konid mibinid

hala be nazaretoon windows ro format konam va ye windows dyge nasb konam va ya ??????????????

ببین با system restore میتونی سیستم رو برگردونی به همون زمان اول که نصب ویندوز تموم شده
اگه بشه این کار رو کرد مشکلت احتمال قریب به یقین حل میشه :20:

lvl@ster
22-11-2008, 22:05
باید با Administrator وارد بشی .
بخاطر همین زبان فارسی نصب نمیشه

tacki
28-11-2008, 19:08
سلام

اقا اسن سریال هایی که گفتید کار نمیکنه لعنتی

یکی لطف کنه سریال این سرویس پک 3 به 22 روز دیگه بیشتر فقط ندارم .....

*Batman*
29-11-2008, 18:16
سلام

اقا اسن سریال هایی که گفتید کار نمیکنه لعنتی

یکی لطف کنه سریال این سرویس پک 3 به 22 روز دیگه بیشتر فقط ندارم .....

صفحات آخر تاپیک زیر را ببینید:

tacki
30-11-2008, 19:22
سلام فایده نداشت دوست عزیز

سریال کسی نداره

اونجا که کسی به داد ادم نمیرسه !!!!

aliop
01-12-2008, 14:25
سلام دوستان عزيز:::
نميدونم سوالمو جاي درستي مي پرسم يا نه؟
ولي شما ببخشيد:
من از كجا و چه جوري ميتونم فايل هاي اپديت ويندوز رو گير بيارم؟؟؟؟؟؟؟ غير از خود مايكروسافت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!
اخه اپديت به خود ويندوز خيلي سخته وقتي ذيال اپ داشته باشي؟!
كمكم كنيد ممنووووون.
از سرويس پك 3 هم استفاده ميكنم. از شركت پارادايس.

khelane
02-12-2008, 15:55
دوست عزیز این فقط اپدیت هست و قابل رزیوم

segments
02-12-2008, 21:16
سلام...
من يه ويندوز xp سرويس پك 3 براي نوامبر 2008 رو ديروز به حجم تقريبا 500 مگ از اينترنت گرفتم، با قابليت آپديت شدن و بدون cdkey (البته از يه سايت وارز معتبر)

هيچ مشكلي نداره جز اينكه هنگام نصب اونجاييكه مي خواي زبان و كشورت رو انتخاب كني به عنوان فارسي،.
فارسي نمي كنه، يعني هر زبوني رو انتخاب مي كنه جز فارسي. و پيغام ميده كه شما دسترسي به نصب اين زبان نداريد و...
مي دونيد مشكلش چيه؟
اگه خواستيد لينك دانلودش هم بهتون بدم..

segments
02-12-2008, 21:18
مشخصات دقيق ويندوز :
- bootable iso file
- unattended setup
- pre-activated, so you don't need any activation trick.
- cd-key (original volume license key) is integrated so you don't have to enter anything. So you can use automatic updates!

Windows xp service pack 3 (sp3) build 5512 was released to manufacturing on
april 21, 2008, and microsoft planned to make it available to the general
public on april 29, 2008 via windows update and the microsoft download center.
However, due to a compatibility issue with microsoft dynamics retail
management system, the release of windows xp service pack 3 was delayed.
A feature set overview has been posted by microsoft and details new features
available separately as standalone updates to windows xp, as well as features
backported from windows vista, such as black hole router detection, network
access protection, and windows imaging component. Microsoft is reporting that
over 1,000 fixes have been packed into sp3 along with some performance improvements as well. Internet explorer 7 is not included as part of sp3.

New features :

- black hole router detection
- network access protection
- credentials security service provider
- descriptive security options control panel
- enhanced security for administrator and service policy entries
- microsoft kernel mode cryptographic module
- installing without needing a product key during setup

a full list of new and integrated features is available on the microsoft web
site.

With the release of sp3, retail and oem versions of windows xp with service
pack 3 slipstreamed into them can be installed and run with full functionality
for 30 days without a product key, after which time the user will be prompted
to enter a valid key and activate the installation. Volume license versions
still require entering a product key.

Microsoft noted sp3 can be installed on systems with internet explorer version
6 as well as version 7; and similarly windows media player 9 series or windows
media player versions 10 or 11. Although service packs have, until now,
been cumulative, installing windows xp service pack 3 requires that the pc must
at least be running windows xp with service pack 1 installed. However, it is
possible to slipstream sp3 into the windows xp setup files at any service pack
level including the original rtm version without any errors or issues.
Slipstreaming into windows xp media center edition 2005 is not supported.
Sp3 does contain operating system component updates for windows xp media center
edition and for windows xp tablet pc edition including security updates for .net
framework versions 1.0 and 1.1 which are included in these windows xp skus.
However it does not include update rollups for the windows media center app. In
windows xp media center edition 2005. It also omits windows media player 10
security updates although windows media player 10 is included in windows xp
media center edition 2005.

There are a total of 1,073 fixes in service pack 3.

The service pack 3 rtm is integrated by microsoft itself.

khelane
02-12-2008, 23:41
سلام...
من يه ويندوز xp سرويس پك 3 براي نوامبر 2008 رو ديروز به حجم تقريبا 500 مگ از اينترنت گرفتم، با قابليت آپديت شدن و بدون cdkey (البته از يه سايت وارز معتبر)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهيچ مشكلي نداره جز اينكه هنگام نصب اونجاييكه مي خواي زبان و كشورت رو انتخاب كني به عنوان فارسي،.
فارسي نمي كنه، يعني هر زبوني رو انتخاب مي كنه جز فارسي. و پيغام ميده كه شما دسترسي به نصب اين زبان نداريد و...
مي دونيد مشكلش چيه؟
اگه خواستيد لينك دانلودش هم بهتون بدم..

دوست عزیز منهم همین مشکل رو داشتم ویندوزی که خودش اتماتیک نصب بشه البته سرویس پک سه فارسی قبول نمیکنه
میتونی فقط سرویس پک رو بگیری بعدا" با نرم افزار nlite سرویس پک دو رو به سه تبدیل کنی و یه ویندوز قابل بوت خودت درست کنی خیلی راحت

adameh_bahal
03-12-2008, 09:41
من وقتی از قسمت regional and language option ويندوز sp3 ميخوام فارسی رو نصب کنم اين ارور بهم داده ميشه در صورتی که با يه سرويس پک سه ديگه که از سرويس پک 2 آپديت ميکردم مشکلی نداشتم:
Setup was unable to install the chosen locale.please contact your system administrator.

khelane
03-12-2008, 10:48
من وقتی از قسمت regional and language option ويندوز sp3 ميخوام فارسی رو نصب کنم اين ارور بهم داده ميشه در صورتی که با يه سرويس پک سه ديگه که از سرويس پک 2 آپديت ميکردم مشکلی نداشتم:
Setup was unable to install the chosen locale.please contact your system administrator.

منظور منهم همینه

aliop
03-12-2008, 22:04
ممنوون از همه دوستان.
امتحان ميكنم خبر ميدم........

shass
04-12-2008, 01:25
تمام فایلها و فولدرهام read only شدن. البته اغلب می شه ادیتشون کرد ولی گاهی اوقات هم نه. از تو property که تیک read only را بر می دارم و ok می کنم و می بندم، مجددا که property را باز می کنم می بینم read only است! چه کار کنم؟

Alireza.M67
06-12-2008, 17:51
سلام
من یه win xp داشتم رو درایو c
رفتم یه win xp sp3 رو درایو G نصب کردم شد 2تا ویندوز ...
حالا هر کاری میکنم کارت صدام رو این سرویس پک 3 نصب نمیشه ...
چیکار کنم ؟

M i L @ D
06-12-2008, 20:41
سلام دوستان ...

من دیروز یه ویندوز اکس پی sp3 از سایت دانلودها دانلود کردم ...

ولی الان نمیدونم از کجا بفهمم که واقعا این نسخه ی اصل هست یا فقط یه ویندوز معمولیه !

وقتی تو run هم DXDIAG رو میزنم جلوی قسمت Operating System مینویسه Microsaft Windows XP Professional (5.1 , Build 2600 )

ممنون میشم کمک کنید ...

میسی .. بابای ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

foadm
07-12-2008, 16:47
مثل اینکه درایور Realtek روی XP 3 کار نمیکنه ؟؟؟؟؟

دوستان کسی درایور صدای اون رو نداره ؟؟؟؟؟

*Batman*
07-12-2008, 19:38
سلام.

عزیزانی که مشکل نصب کارت صدا دارن درایور جدید را دانلود کنن.

Realtek

ali_saeedi
08-12-2008, 15:20
agh man moshkelam ba language ast farsi nemishe yek eror mide ke nemidoonam bayad che kar konam rahnamayee konid

zx7
08-12-2008, 15:32
فتوشاپ cs3و cs4 روي سرويس پك سه نصب نميشن؛ راه حلي هست ؟

ali_saeedi
08-12-2008, 15:53
ahhh 500mg download kardam hala fekr mikonam dast kari shode hast chon avalesh az man cd key nemikhast va farsi ham kar nemikone hamoon moshkeli ke baghie bache ha dashtan ro dare kashki ye rah hali barash bashe

khelane
09-12-2008, 16:39
ahhh 500mg download kardam hala fekr mikonam dast kari shode hast chon avalesh az man cd key nemikhast va farsi ham kar nemikone hamoon moshkeli ke baghie bache ha dashtan ro dare kashki ye rah hali barash bashe

دوست عزیز منهم این مشکل رو داشتم ولی یه دوستی فایلی به من داد وقت نکردم ازمایش کنم به شما میدم ببینمیم کار میکنه باید فایلی در safe mode در سیسیتم 32 ویندوز کپی کنی بعدا" برو ریستارت کن بعد ببین فارسی کار میکنه

ICEBOYS
10-12-2008, 12:42
سلام

من الان سرویس پک 2 دارم روی سیستم و هم سی دی ویندوزسرویس پک 3 رو دارم حالا میخواستم ببینم میشه بدون اینکه به این ویندوزی که دارم فقط از روی سی دی ویندوزسرویس پک 3 فقط سرویس پک 3 را نصب کنم

چون موقعی که سرویس پک 3 را نصب میکنم کارت صدا را نمیشناسه و منم اینترنت دیال آپ دارم نمیتونم برم درایور جدید کارت صدا را دانلود کنم

آیا بعد از نصب دوباره مشکل کارت صدا را پیدا میکنم؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید

rezaninja
10-12-2008, 23:50
با سلام

لطفا در مورد این خطا منو کمک کنید و قتی روی هرکدوم از درایو ها میروم نمیذاره بطور عادی وارد داریو بشم واین خطا را میده

اما میتونم مثلا با نوار کشویی و یا راهای دیگه وارد درایو بشوم اما اعصابم خیلی خراب کرده لطف کمک کنید

Ship Storm
11-12-2008, 05:28
سلام دوستان
یکی از آشنایان برای شرکت یک ویندوز xp servis pack3 اورجینال خریده 146 هزار تومان و الآن هم داده به من که منم نصبش کنم حالا به نظر شما من اگه این رو نصب کنم خیلی بهتر از ویندوز حاضر خودم که servis pack 2 هستش هست؟
ممنون

adameh_bahal
12-12-2008, 16:25
با سلام

لطفا در مورد این خطا منو کمک کنید و قتی روی هرکدوم از درایو ها میروم نمیذاره بطور عادی وارد داریو بشم واین خطا را میده

اما میتونم مثلا با نوار کشویی و یا راهای دیگه وارد درایو بشوم اما اعصابم خیلی خراب کرده لطف کمک کنید

اگه اشتباه نکنم اين برا اينه که ويروس گرفتی
من خودمم قبلاً اينو گرفتم
تو تاپيک آقای mahdi7610 در موردش بحث کرديم فکر کنم

D o l f i n
12-12-2008, 23:48
سلام دوستان ...

من دیروز یه ویندوز اکس پی sp3 از سایت دانلودها دانلود کردم ...

ولی الان نمیدونم از کجا بفهمم که واقعا این نسخه ی اصل هست یا فقط یه ویندوز معمولیه !

وقتی تو run هم DXDIAG رو میزنم جلوی قسمت Operating System مینویسه Microsaft Windows XP Professional (5.1 , Build 2600 )

ممنون میشم کمک کنید ...

میسی .. بابای ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه بنده خدایی جواب این سوال رو بده تا بفهمیم ویندوز sp3 هست یا نه؟:10:

saegheh67
13-12-2008, 00:12
اقا/ خانم d o l f i n توی run بنویس winver.exe

harrypotter2007
14-12-2008, 03:19
من میخوام ویندوزم را عوض کنم . و تا بحال ویندوزم را خودم عوض نکردم آیا یک رهنما هست که من از طریق اون ویندوزم را عوض کنم.

در ضمن ویستا بهتره یا اکس پی.

sorena.heidari
14-12-2008, 19:28
سلام
من يه پيشنهاد يا بهتر بگم راهنمايي براتون دارم
شما ميتونيد ويندوز سرويس پك 3 قانوني شده و كاملا سفارشي براي خودتون بسازيد!!!
اول نرم افزار Nlite رو دانلود كنيد (براي دانلود توي گوگل سرچ كنيد سريع پيدا ميشه)
بعد يه ويندوز سرويس پك 2 دستكاري نشده بگيريد تو سط نرم افزار Nlite سرويس پك 3 كه دانلود كرديد رو به ويندوز الحاق كنيد.
راستي شما ميتونيد توسط همين برنامه سريال ويندوز رو حذف كنيد يا زبان فارسي رو بطور پيش فرض براي ويندوز انتخاب كنيد
خلاصه هزار كار ديگه ميتونيد بكنيد
اگه مشكلي بود در خدمتم
ياعلي

harrypotter2007
14-12-2008, 21:26
من و یندوز xp sp3 را گرفتم . از شرکت ebay این خوبه.

sam.sum
15-12-2008, 01:07
چند وقت پیش یه لینک دانلود از Win Xp Sp3 پیدا کردم بعد از نصب این ورژن از xp متوجه شدم که IE7 و Windoes media player 11 نداره... آیا من نسخه کامل SP3 رو نصب کردم؟ البته تو General Information که نوشته بود Service Pack 3 ... ؟؟؟!!!

sorena.heidari
15-12-2008, 16:14
همونطور كه گفتم تمام ويندوزهايي كه سرويس پك 1 يا 2 يا 3 دارن با نرم افزارهايي مثل Nlite تلفيق شدن و خود مايكروسافت بصورت اينتگريتد نداده
در ضمن سرويس پك 3 اينترنت اكسپلور يا مديا پلير رو آپگريد نمي كنه

L.A.M.P.A.R.D
15-12-2008, 22:16
کمک....... audio device on high definition audio bus نصب نمیشه

mahdi7610
15-12-2008, 22:22
کمک....... audio device on high definition audio bus نصب نمیشه
سلام

فکر کنم باید جدیدترین درایو صوت را از نت دانلود کنید تا sp3 را ساپورت کنه

موفق باشید .

L.A.M.P.A.R.D
15-12-2008, 22:38
خوب لینکشو بده دانلود کنم

Ship Storm
17-12-2008, 20:17
چند وقت پیش یه لینک دانلود از win xp sp3 پیدا کردم بعد از نصب این ورژن از xp متوجه شدم که ie7 و windoes media player 11 نداره... آیا من نسخه کامل sp3 رو نصب کردم؟ البته تو general information که نوشته بود service pack 3 ... ؟؟؟!!!

من اورجینالش رو برایشرکت های وابسته به ایران خودرو گرفتم 146 هزار تومان موندم نصب کنم خودم یا نه چون میترسم با همه برنامه ها سازگار نباشه
درضمن اکسپلورر اون 6 هستش و مدیا پلیر 9 روشه

immortalman
19-12-2008, 14:23
سلام دوستان من سرویس پک 3 را از اینترنت دانلود کردم ولی موقع نسب این پیغام را میدهدservice pack set up cannot update a checked (debug) system with a free (retail) version of service pack 3 or vice versa. ونسب نمیشود چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید . وقتی مطالب را میخوانم که سیستم همه قاطی کرده پشیمان میشوم نصب کنم شما بگویید چکار کنم

حال نداشتم پی گیری کنم ببینم کسی جواب این دوستمونو داده یا نه!
اما چون الان خودم این مشکلو داشتم ، جوابشو میذارم

Service pack 3 setup cannot update a checked (debug) system with a free (retail) version of service pack 3, or vice versa.

The reason behind this problem is that the update package installs retail bits on retail builds and checked bits on checked builds. But you can spoof Windows updates in order to install retail bits on checked builds and vice versa.

If you are also facing the same problem, then follow these simple steps and your problem should be solved:

1. Open regedit and goto:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion

2. In right-side pane look for a String value "CurrentType". Change its value to Checked and if its already set to Checked, then set it to Free and click on OK.

3. Exit registry editor and try to install SP3 again. Now it should install without any problem.

Sha7ab
19-12-2008, 21:41
خواهشا یکی کمک کنه
من اتوماتیک آپدیت ویندوز رو اجازه دادم پر شه ... از اون موقع یه برنامه نصب شده رو سیستمم که به همه چیز گیر میده ...
عکسش اینه
به هیچ وجه هم نمیتونم ببندمش یا غیر فعالش کنم.
یه دنیا ممنون میشم کسی کمکم کنه

khelane
20-12-2008, 18:55
خواهشا یکی کمک کنه
من اتوماتیک آپدیت ویندوز رو اجازه دادم پر شه ... از اون موقع یه برنامه نصب شده رو سیستمم که به همه چیز گیر میده ...
عکسش اینه
به هیچ وجه هم نمیتونم ببندمش یا غیر فعالش کنم.
یه دنیا ممنون میشم کسی کمکم کنه

دوست عزیز هم استانی از این اخطار معلومه که باید ویندوزت رو قانونی کنی یعنی برو براش کرک سرویس پک سه رو بیار میتونی اینو بگیری بعد

D3vil_A
20-12-2008, 19:55
سلام من یه پچ از سایت دانلود. دانلود کردم 370 مگ حدودا و وقتی رو سرویس پک دو نصب می کنم میشه سرویس پک 3 ولی ورژن 2002 هستش مشکلی داره به نظر شما؟

Sha7ab
20-12-2008, 20:41
دوست عزیز هم استانی از این اخطار معلومه که باید ویندوزت رو قانونی کنی یعنی برو براش کرک سرویس پک سه رو بیار میتونی اینو بگیری بعد
ممنون دوست عزیز

سلام من یه پچ از سایت دانلود. دانلود کردم 370 مگ حدودا و وقتی رو سرویس پک دو نصب می کنم میشه سرویس پک 3 ولی ورژن 2002 هستش مشکلی داره به نظر شما؟
هیچ مشکلی نداره

D3vil_A
21-12-2008, 16:52
سلام من امروز یک ویندوز xp sp3 که یکی از دوستان تو قسمت سیستم عامل گذاشته بودن و از ویندوز هایی بود که وقتی میکروسافت رو هک کرده بودن دانلود کردم حالا این سی روزه هستش میشه بگید چه جوری کرکش کنم؟؟

mehdi_gh27
21-12-2008, 20:27
سلام به دوستان عزیز

به مشکلی برخوردم که امیدوارم دوستان در این باره من رو راهنمایی کنند.

روی سیستم من xp sp3 نصب هست و من جدیدا symantec endpoint protection رو نصب کردم این نسخه از سرویس پک 3 من پیغام 30 روزه میداد که با کرکی از همین تاپیک مشکل حل شده ولی از زمانی که این اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم فایل dll ی که باعث کرک شدن و رفع پیغام 30 روزه بودن ویندوز رو حل میکرد رو به عنوان hacker tools میشناسه و سریعا پاکش میکنه و ویندوز برمیگرده به حالت قبلی .

میخواستم ببینم آیا راهی برای این مورد هست و امکان کرک xp sp3 به روش دیگه ای که این مشکل پیش نیاد وجود داره .

ممنون

D3vil_A
21-12-2008, 20:42
کسی نبود یکی کمک کنه!

*Batman*
22-12-2008, 07:23
سلام به دوستان عزیز

به مشکلی برخوردم که امیدوارم دوستان در این باره من رو راهنمایی کنند.

روی سیستم من xp sp3 نصب هست و من جدیدا symantec endpoint protection رو نصب کردم این نسخه از سرویس پک 3 من پیغام 30 روزه میداد که با کرکی از همین تاپیک مشکل حل شده ولی از زمانی که این اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم فایل dll ی که باعث کرک شدن و رفع پیغام 30 روزه بودن ویندوز رو حل میکرد رو به عنوان hacker tools میشناسه و سریعا پاکش میکنه و ویندوز برمیگرده به حالت قبلی .

میخواستم ببینم آیا راهی برای این مورد هست و امکان کرک xp sp3 به روش دیگه ای که این مشکل پیش نیاد وجود داره .

ممنون

شما باید وارد تنظیمات آنتی ویروس بشید و دنبال قسمتی به نام Exclusions بگردید.
اونجا میتونید آدرس فایل مورد نظرتون را وارد کنید تا دیگه اسکن نشه.

کسی نبود یکی کمک کنه!

mohammadrezams
25-12-2008, 22:58
سلام . من چند وقتیه ویندوز پک سه رو نصب کردم اما چون بیشتر از فایرفاکس استفاده می کنم اینترنت اکسپلورر 7 رو نصب نکردم . امروز خواستم نصب کنم ارور داد مثل اینکه ویندوز قانونی نیست یه فایل یه مگی از کمیاب آنلاین دانلود کردم اما مال پک دو بود . یه ترفندم خوندم که باید توی ریجستری میرفت و بعد command که اون فایل masoobe اجرا نشد . اگه میشه راهنماییم کنید چطور و با چه برنامه ای میشه توی پک سه ویندوز رو قانونی کرد .

ferdfe
25-12-2008, 23:13
من این ویندوز رو نصب کردم
ولی تمام فایل ها و نوتپدها رو که به صورت فارسی هستند اینجوری میشه ??????????
البته ویندوزم زبان فارسی هم داره !!!

ps3.1
28-12-2008, 23:01
آقایان و عزیزان
بنده به شدت دچار مشکل شده ام اینجانب پس از نصب یک فقره windows xp sp3 بسیار کامل {آخرین release } بازی های gta iv و nfs:undercover را نصب نمودم که پس از اجرای آن دو عزیز ناگهان windows به ما این خطا را هدیه داد
bad image : the application or dll c:\windows\system32\d3d9.dll is not a valid windows image. please check this against your instalation diskette.
از تمام شما صاحب نظران درخواست مساعدت داریم
در ضمن dxdiag رو هم اجرا کردم که همین اخطار رو میده و میگه فایل d3d9.dll is an old version you shoud reinstall directx to get the latest version
اما هر چی directx نصب کردم به حال d3d9.dll فرجی نشد حتی d3d9.dll هم دانلود کردم تو اون شاخه نصب کردم بازم ایرادای دیگه گرفت چکار کنم من تو xpsp2 , vista این مشکل رو نداشتم
هم اکنون نیازمند یاری کیبوردتان هستم

ppp1486
29-12-2008, 22:02
چرا در sp3 قابل hibernate نیست

ADRIEN
29-12-2008, 22:31
من این ویندوز رو نصب کردم
ولی تمام فایل ها و نوتپدها رو که به صورت فارسی هستند اینجوری میشه ??????????
البته ویندوزم زبان فارسی هم داره !!!

Control Panel > Regional and language option > Advanced Tab

سپس از لیست کشویی فارسی رو انتخاب کن و OK بزن امکان داره به سی دی ویندوز هم نیاز باشه
یا حق

mooli70
30-12-2008, 12:07
آقایان و عزیزان
بنده به شدت دچار مشکل شده ام اینجانب پس از نصب یک فقره windows xp sp3 بسیار کامل {آخرین release } بازی های gta iv و nfs:undercover را نصب نمودم که پس از اجرای آن دو عزیز ناگهان windows به ما این خطا را هدیه داد
bad image : The application or dll c:\windows\system32\d3d9.dll is not a valid windows image. Please check this against your instalation diskette.
در ضمن dxdiag رو هم اجرا کردم که همین اخطار رو میده و میگه فایل d3d9.dll is an old version you shoud reinstall directx to get the latest version
اما هر چی directx نصب کردم به حال d3d9.dll فرجی نشد حتی d3d9.dll هم دانلود کردم تو اون شاخه نصب کردم بازم ایرادای دیگه گرفت چکار کنم من تو xpsp2 , vista این مشکل رو نداشتم

دوستان چرا کسی کمکی نمیکنه ؟ آخه منم مثل این آقا همین مشکل رو دارم . ممنون میشم یه کمکی بکنید .:40:

Ship Storm
30-12-2008, 12:44
سلام دوستان
یکی از آشنایان برای شرکت یک ویندوز xp servis pack3 اورجینال خریده 146 هزار تومان و الآن هم داده به من که منم نصبش کنم حالا به نظر شما من اگه این رو نصب کنم خیلی بهتر از ویندوز حاضر خودم که servis pack 2 هستش هست؟
ممنون

usgroup1
30-12-2008, 13:01
آقایان و عزیزان
bad image : the application or dll c:\windows\system32\d3d9.dll is not a valid windows image. please check this against your instalation diskette.
مشکلت اینه که DirectX خراب شده ولی وقتی می خوای دوباره نصبش کنی چون فکر میکنه که از قبل نصبه درست Reinstall نمیکنه باید بوسیله برنامه DirectX Eradicator اول uninstall کنی بعد دوباره DirectX رو نصب کنی
DirectX Eradicator:

a6l3i
30-12-2008, 21:59
سلام

من سه تا هارد 250 دارم. یکیشون قاط زده؟! وقتی تو My Computer روی پارتیشن هاش ( k , j , i ) کلیک میکنم error زیرو میده :

[ resycled/boot.com is not a valid win32 applicaliton ]
جالب اینه که وقتی تو آدرس بار بالای my Computer میزنم ( : k ) بازش میکنه و فقط به کلیک کردن رو آیکن هاش حساسه !:9:
حتی تو برنامه ها هم موقع Brows کردن مشکلی ندارم !:13:

ممنون . . .

ps3.1
31-12-2008, 01:21
آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ديروز, 01:01 PM #211 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) usgroup1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا ممنون ولی چقد دیر خودم فایلشو کپی کردم یه جورایی درست شد ولی حالا اساسی درست شد thancuoy

ps3.1
31-12-2008, 01:24
راستی چرا xpsp3 من bootable نیست ینی فقت از رو xpsp2 میشه upgrade کرد هیچ جوره نتونستم clean installll کنم

Mohammad King
31-12-2008, 11:23
راستی چرا xpsp3 من bootable نیست ینی فقت از رو xpsp2 میشه upgrade کرد هیچ جوره نتونستم clean installll کنم

سلام من یه xp sp3 هم از خود فروشگاه p30world خریدم و boot able بود هتما ن این نسخه شما برای upgrade هست.

p30boy.s
31-12-2008, 11:40
سلام

من سه تا هارد 250 دارم. یکیشون قاط زده؟! وقتی تو my computer روی پارتیشن هاش ( k , j , i ) کلیک میکنم error زیرو میده :

جالب اینه که وقتی تو آدرس بار بالای my computer میزنم ( : K ) بازش میکنه و فقط به کلیک کردن رو آیکن هاش حساسه !:9:
حتی تو برنامه ها هم موقع brows کردن مشکلی ندارم !:13:

ممنون . . .

سلام
منم يه مدت اين مشكل روداشتم با انتي ويزوس كه اسكن كردم چندتا ويروس پيدا كرد كه منم زدم پاكشون كردم
ولي همرا با اونا بعضي از فايلهاي سيستميم پاك شده بود كه وينوزرو عوض كردم ودرست شد حالا شماهم با انتي ويروس اسكن كن نگاه كن چي ميشه.:11:

a6l3i
31-12-2008, 16:19
سلام
منم يه مدت اين مشكل روداشتم با انتي ويروس كه اسكن كردم چندتا ويروس پيدا كرد كه منم زدم پاكشون كردم
ولي همرا با اونا بعضي از فايلهاي سيستميم پاك شده بود كه وينوزرو عوض كردم ودرست شد حالا شماهم با انتي ويروس اسكن كن نگاه كن چي ميشه.:11:
ممنون p30boy خان.
من رو همه سیستمام NOD32 Smart Security اورجینال ( با لایسنز اصلی ) دارم. واسه همین از بابت ویروس خیالی نیست :21:. از طرفی اگه از ویروس می بود فقط چرا یه هارد اینجوری شده ؟:23: خود هارد رو هم از نظر بدسکتور و دیگر مشکلات با نرم افزارهای مختلف تست کردم . error نداره.
هارد ها : سامسونگ 250 .
بدیه اینجور مشکلات اینه که معمولا آخرین راه حلشون همونه که شما انجام دادین :24::4:

aaaammmm87
31-12-2008, 18:45
سلام

من سه تا هارد 250 دارم. یکیشون قاط زده؟! وقتی تو My Computer روی پارتیشن هاش ( k , j , i ) کلیک میکنم error زیرو میده :

جالب اینه که وقتی تو آدرس بار بالای my Computer میزنم ( : k ) بازش میکنه و فقط به کلیک کردن رو آیکن هاش حساسه !:9:
حتی تو برنامه ها هم موقع Brows کردن مشکلی ندارم !:13:

ممنون . . .

سلام
دوست عزيز يه بار درايو هاي رو كه باهاشون مشكل داري توي قسمت DISK MANAGMEN در Manaqe سيستمت REMOVE كن و بعد ADD كن درست ميشه .

a6l3i
31-12-2008, 22:08
سلام
دوست عزيز يه بار درايو هاي رو كه باهاشون مشكل داري توي قسمت DISK MANAGMEN در Manaqe سيستمت REMOVE كن و بعد ADD كن درست ميشه .

سلام و ممنون

من تاحالا یا disk management کار نکردم. ولی قیافش شبیه partition magic هستش. اگه کارشم مثل اون باشه ، با remove کردن پارتیشن ها اطلاعات توش نمی پره؟؟:18:
اگه اینجوری باشه ، راهی جز این دارم که اطلاعات درایوها رو تو درایوهای دیگه copy کنم و بعد اونها رو remove کنم و بعد از ساختن مجددشون 2باره اطلاعاتو برگردونم.:24: تموم پارتیشنام تا خرخره فوله !!!! فک کنم باید به فکر یه هارد 300 گیگ اضافی باشم ، نه ؟!:19::9:میدونستم یه سا پیش که این دوتا 250 رو خریدم دوتا 500 میگرفتم :5:

ایشالله خوش خبر باشی . . .:11:

Mohammad King
31-12-2008, 22:40
سلام و ممنون

من تاحالا یا disk management کار نکردم. ولی قیافش شبیه partition magic هستش. اگه کارشم مثل اون باشه ، با remove کردن پارتیشن ها اطلاعات توش نمی پره؟؟:18:
اگه اینجوری باشه ، راهی جز این دارم که اطلاعات درایوها رو تو درایوهای دیگه copy کنم و بعد اونها رو remove کنم و بعد از ساختن مجددشون 2باره اطلاعاتو برگردونم.:24: تموم پارتیشنام تا خرخره فوله !!!! فک کنم باید به فکر یه هارد 300 گیگ اضافی باشم ، نه ؟!:19::9:میدونستم یه سا پیش که این دوتا 250 رو خریدم دوتا 500 میگرفتم :5:

ایشالله خوش خبر باشی . . .:11:

اگر میخوای کل درایو ها را remaove کنی نه نمیشه

ولی اگر میخوای یه درایو را نگه داری آره میشه ولی چیزایی مثل عکی و آهنگ و...

خوب اطلاعاتتو بریز تو dvd یا cool disc

a6l3i
01-01-2009, 00:13
والا جا ندارم. مجبورم فردا یه هارد بگیرم تا بتونم اطلاعات رو موقتی بریزم روش تا بشه درایوا رو remove کرد. نتیجه رو اطلاع می دم.

ممنون . یا حق . . .

Ship Storm
01-01-2009, 00:45
من سرویس پک 3 اورجینال رو نصب کردم همونی که برای شرکت خریده بودیم جالبه توی Customize Desktop گزینه Internet Explorer رو نداره که فعال کنی و همچنین سرعتش خیلی خوبه به نسبت سرویس پک 2
امیدوارم با نرم افزار های من به مشکل بر نخوره

Mohammad King
01-01-2009, 16:43
من سرویس پک 3 اورجینال رو نصب کردم همونی که برای شرکت خریده بودیم جالبه توی Customize Desktop گزینه Internet Explorer رو نداره که فعال کنی و همچنین سرعتش خیلی خوبه به نسبت سرویس پک 2
امیدوارم با نرم افزار های من به مشکل بر نخوره

سلام این ویندوز یعنی xp sp3 به مرور زمان کند میشه من داشتمش و ازش راضی نبودم

ویندوز فقط xp 64bit

a6l3i
01-01-2009, 17:22

ویندوز فقط xp 64bit
سلام
شما که تجربه 64 بیت رو دارین،
1- آیا تو نصب و اجرای برنامه ها ( از همه رقم: بازی، مهندسی، گرافیک و ....) بین 32 بیت و 64 بیت تفاوتی هست؟ تاحالا به مشکلی تو این زمینه بر نخوردین؟
2- واسه کار با 64 بیت سخت اقزار هم باید مخصوص باشن؟

سیستم من:
Pentum 4(CPU 3.0 GHz , 2 Mb Cash) / 2G Ram ( 4*500 Dual-Chanel) / Gforce 6200 Turbo Cash

ممنون . . .

Ship Storm
01-01-2009, 23:45

ویندوز فقط xp 64bit

حالا این xp 64 بیت به نظرت خوبه بریم نصبش کنیم؟:10:

Mohammad King
02-01-2009, 11:10

اصلا ن شما میخواد این ویندوز را نصب کنید باید سیستمت prossesor ت جواب بده اصلا ن ببینی cpu و... ان ها همه قبول میکه یا نه شما مدل mother bord و cpu را به من بده تا بهت بگم میشه یا نه

mooli70
03-01-2009, 17:42
دوستان من تو ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 برنامه پارتیشن مجیک رو نصب میکنم اما اجرا نمیشه - چکار کنم خوب بشه؟
اینم تصویر ارور :

کسی نیست یه راهنمایی بکنه ا این مشکلو حل کنیم؟

tirdad_60
03-01-2009, 19:14
ویندوز من سرویس پک2 هست الان چند وقته تسک منیجر رو باز نمیکنه میگه
task manager has been disabled bye your administrator
البنه خودم disable نکردم

[ali]
03-01-2009, 19:40
64 بیت روی 32 بیت جواب نمی ده.

ppp1486
03-01-2009, 22:36
چرا xp sp3قابل hibernate نیست

Mohammad King
04-01-2009, 16:27
;3344341']64 بیت روی 32 بیت جواب نمی ده.

نه عزیز من 64 bit روی cpu 32bit جواب نمیده

mooli70
04-01-2009, 17:24
دوستان من تو ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 برنامه پارتیشن مجیک رو نصب میکنم اما اجرا نمیشه - چکار کنم خوب بشه؟
اینم تصویر ارور :

کسی نیست یه راهنمایی بکنه ما این مشکلو حل کنیم؟:19:

vanish
04-01-2009, 18:40
چرا xp sp3قابل hibernate نیست
کی میگه نیست ؟برو اینجا فعالش کن:
properties-->screen saver-->power-->hibernate

vanish
04-01-2009, 18:44
اینم تصویر ارور :

این سایت برای من ف ی ل ت ر شده

3Dmajid
07-01-2009, 14:51
چه ویندوز مظخرفیه ...
اول این که internet explorer هنگه !
روش میزنم کامپیوتر هنگ میکنه.
دوم این که اسلش نداره !
وقتی "\" رو میزنی به جاش "#" رو میزنه !!

راهی برای حل این مشکل ها هست ؟

Mohammad King
07-01-2009, 23:03
چه ویندوز مظخرفیه ...
اول این که internet explorer هنگه !
روش میزنم کامپیوتر هنگ میکنه.
دوم این که اسلش نداره !
وقتی "\" رو میزنی به جاش "#" رو میزنه !!

راهی برای حل این مشکل ها هست ؟

دوست عزیز سیستم من این مشکل را نداره

Atropates
08-01-2009, 03:16
آقا ، ويندوز من وقتي مي خوام Babylon 7 رو اجرا كنم اين Error رو ميده :

سه تا نكته رو هم بگم بد نيست :

1- وقتي Babylon 7 رو نصب ميكنم درست همون موقع وقتي مي خوام Babylon رو اجرا كنم اين Error رو نميده تا وقتي كه PC رو خاموش يا Restart نكرده ام از اين Error خبري نيست ولي وقتي PC خاموش شد يا restart شد وقتي Babylon 7 رو اجرا ميكنم با اين Error مواجه ميشم !

2- با Babylon 6 همچين مشكلي ندارم !!!

3- ويندوز من اينه : Windows XP Media Center 2002 Service Pack 3 و Babylon من هم ورژنش اينه : Babylon Pro 7.5.2 r4

----------

خيلي ممنون ميشم اگه يه عزيزي بهم كمك كنه چون من بدجوري به اين برنامه ي Babylon هر روز نياز دارم و واس همين دوست دارم از آخرين ورژنش استفاده كنم كه متاسفانه با اين مشكل روبه رو شدم !

Ship Storm
08-01-2009, 22:37
سرویس پک 3 واقعا خوبه من که راضی هستم
فقط یک مشکلی هست
این Automatic Update رو من غیر فعال کردم ولی هنوز من Recive الکی دارم و نمیدونم واسه چی Recive میکنم؟
به نظر شما چکار کنم؟کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2009 نصب کنم با فایروال جلوش رو ببندم؟ یا اینکه راه دیگه ای هم هست؟

Mohammad King
09-01-2009, 11:39
سرویس پک 3 واقعا خوبه من که راضی هستم
فقط یک مشکلی هست
این automatic update رو من غیر فعال کردم ولی هنوز من recive الکی دارم و نمیدونم واسه چی recive میکنم؟
به نظر شما چکار کنم؟کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2009 نصب کنم با فایروال جلوش رو ببندم؟ یا اینکه راه دیگه ای هم هست؟

سلام آنتی ویروس شما آپدیت نیست تا وقتی که آپدیت نباشه همین جوری

موفق باشید

Ship Storm
09-01-2009, 16:12
اصلا ن شما میخواد این ویندوز را نصب کنید باید سیستمت prossesor ت جواب بده اصلا ن ببینی cpu و... ان ها همه قبول میکه یا نه شما مدل mother bord و cpu را به من بده تا بهت بگم میشه یا نه

;3344341']64 بیت روی 32 بیت جواب نمی ده.

سیستم 64 بیتی ساپروت میکنه من الآن ویستا 64 بیتی سرویس پک 2 روی سیتمم نصبه و به راحتی کار میکنه

سلام آنتی ویروس شما آپدیت نیست تا وقتی که آپدیت نباشه همین جوری

موفق باشید

آنتی ویروس اپدیته Symantec AntiVirus روی سیستم نصبه و روش که میزنم اپدیت بشه میگه آنتی ویروس اپدیته و نیاز به اپدیت جدید نداره و هر روز هم اپدیتش میکنم
میخواستم ببینم بهتر نیست کاسپرسکی اینترنت کوریتی نصب کنم چون فایروال داره جلوی این ورود و خروج بی اختیار اطلاعات رو به ویندوز میگیره

Mohammad King
09-01-2009, 18:23
سیستم 64 بیتی ساپروت میکنه من الآن ویستا 64 بیتی سرویس پک 2 روی سیتمم نصبه و به راحتی کار میکنه

آنتی ویروس اپدیته Symantec AntiVirus روی سیستم نصبه و روش که میزنم اپدیت بشه میگه آنتی ویروس اپدیته و نیاز به اپدیت جدید نداره و هر روز هم اپدیتش میکنم
میخواستم ببینم بهتر نیست کاسپرسکی اینترنت کوریتی نصب کنم چون فایروال داره جلوی این ورود و خروج بی اختیار اطلاعات رو به ویندوز میگیره

سلام شما برو ببین اصلا ن سیستمت ای symantec را به عنوان آنتی ویروس شناخته یا نه برای این کار

start/control panel/secutity center و در اون قسمت ببین که به چی ایراد گرفته و بعد بیا بگو .

موفق باشید

Ship Storm
10-01-2009, 00:33
سلام شما برو ببین اصلا ن سیستمت ای symantec را به عنوان آنتی ویروس شناخته یا نه برای این کار

start/control panel/secutity center و در اون قسمت ببین که به چی ایراد گرفته و بعد بیا بگو .

موفق باشید

بله شناخته و زده آنتی ویروست سیمانتک هستش
این رو تو سکوریتی سنتر میدونستم میزنه و قبلا هم برسی کرده بودم مشل نمیدونم چیه یه چیزی این وسط داره اپدیت میشه
چون نمیخوام این سیمانتک رو پاک کنم اینطوریه ورگنه اینترنت سکوریتی کاسپرسکی جلوی این خروج و ورود بدون اجازه اطلاعت رو میگیره

rasouli58
10-01-2009, 14:23
سلام
بعد از نصب xp pack3به تدریج که برنامه های مختلف را نصب کردم ویندوز بتدریج کند شد بخصوص هنگام بالا آمدن ویندوز. و در ضمن زیاد هنگ میکنه. آنتی ویروسم Norman است و آپدیت شده. ودر msconfig,startup کلیک همه برنامه را برداشته ام بجز Norman و windows difender ولی همیشه 41 پروسس فعال است که عکس آنرا گرفتم که ببینید چه پروسسهایی هستند.

از نظر سخت افزاریok است چون قبلا xp pack3 ورژن فنلاندی داشتم و همه چیز ok بود.
فکر میکنم مشکل از همین پروسس ها هستند که فعال میباشند چون در ویندوزهای قبلی آنها را نمیدیدم در (task manager).

Mohammad King
10-01-2009, 14:28
بله شناخته و زده آنتی ویروست سیمانتک هستش
این رو تو سکوریتی سنتر میدونستم میزنه و قبلا هم برسی کرده بودم مشل نمیدونم چیه یه چیزی این وسط داره اپدیت میشه
چون نمیخوام این سیمانتک رو پاک کنم اینطوریه ورگنه اینترنت سکوریتی کاسپرسکی جلوی این خروج و ورود بدون اجازه اطلاعت رو میگیره

سلام دوست من شما شاید update winadows را turn off کردی یرای همین این جوری اگر به هر دلیل این مشکل پیش بیاد خوب توی همون جایی که گفتم مشکل را هم نوشته که از چیه؟؟؟

Mohammad King
10-01-2009, 14:31
سلام
بعد از نصب xp pack3به تدریج که برنامه های مختلف را نصب کردم ویندوز بتدریج کند شد بخصوص هنگام بالا آمدن ویندوز. و در ضمن زیاد هنگ میکنه. آنتی ویروسم Norman است و آپدیت شده. ودر msconfig,startup کلیک همه برنامه را برداشته ام بجز Norman و windows difender ولی همیشه 41 پروسس فعال است که عکس آنرا گرفتم که ببینید چه پروسسهایی هستند.

از نظر سخت افزاریok است چون قبلا xp pack3 ورژن فنلاندی داشتم و همه چیز ok بود.
فکر میکنم مشکل از همین پروسس ها هستند که فعال میباشند چون در ویندوزهای قبلی آنها را نمیدیدم در (task manager).

سلام اتفا قا ن ویندوز من هم همین مشکل را داشت پس از یه مدتی کند شد ولی وقتی این ویندوز را پاک کردم و یک windows sp3 جدید دیگه را نصب کردم درست شد این مشکل معمولا ن برای خود ویندوزه شاید ویندوزه شما کامل نباشه یا اینکه میتونه از ویروس هم باشه

Ship Storm
10-01-2009, 15:23
سلام دوست من شما شاید update winadows را turn off کردی یرای همین این جوری اگر به هر دلیل این مشکل پیش بیاد خوب توی همون جایی که گفتم مشکل را هم نوشته که از چیه؟؟؟

اپدیت ویندوز روشنه ولی برسی که کردم دیدم از همون آپدیت ویندوزه نمیدونم چرا انقدر آپدیت میگره تا حالا بیشتر از 300 مگابایت آپدیت گرفته:13:

Mohammad King
10-01-2009, 17:53
اپدیت ویندوز روشنه ولی برسی که کردم دیدم از همون آپدیت ویندوزه نمیدونم چرا انقدر آپدیت میگره تا حالا بیشتر از 300 مگابایت آپدیت گرفته:13:

سلام

شما بهتره که آپدیت ویندوز را خاموش کنید با این کار باز هم قرمز میشه ولی اصلا ن مهم نیست این طوری ویندوزت دیگه آپدیت نمیکنه وهم ویندوزت سنگین نمیشه منم آپدیت ویندوز را خاموش کردم این کار هیچ مشکلی نداره. در مورد آنتی ویروس هم بگم که از nod32 استفاده کنی خیلی بهتره البته این نظر منه .

موفق باشید

Ship Storm
10-01-2009, 21:18
سلام

شما بهتره که آپدیت ویندوز را خاموش کنید با این کار باز هم قرمز میشه ولی اصلا ن مهم نیست این طوری ویندوزت دیگه آپدیت نمیکنه وهم ویندوزت سنگین نمیشه منم آپدیت ویندوز را خاموش کردم این کار هیچ مشکلی نداره. در مورد آنتی ویروس هم بگم که از nod32 استفاده کنی خیلی بهتره البته این نظر منه .

موفق باشید

آپدیت رو خاموش هم میکنم فرقی نمیکنه رسیو دارم و روشن هم میکنم باز هم رسیو هستش
روشن و خاموشش فرقی نداره:13:

Mohammad King
10-01-2009, 22:58
آپدیت رو خاموش هم میکنم فرقی نمیکنه رسیو دارم و روشن هم میکنم باز هم رسیو هستش
روشن و خاموشش فرقی نداره:13:

خوب دوست من من که گفتم اگر خاموشش کنی بازم مشکل داری خوب به نظر من بذار خاموش باشه

مطمئنی آنتی ویروست آپدیت

Ship Storm
10-01-2009, 23:43
خوب دوست من من که گفتم اگر خاموشش کنی بازم مشکل داری خوب به نظر من بذار خاموش باشه

مطمئنی آنتی ویروست آپدیت

آره اپدیته
امشب از 1 تا 7 صبح میزارمش روی اپدیت ویندوز که ویندوز بطور کامل آپدیت بشه فکر کنم ویندوز اپدیت داره میگیره
حتی آپدیت رو هم خاموش میکنی باز هم میگیره روشن هم میکنی باز هم میگیره و درصد آپدیت ویندوز اضافه میشه