PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام مشکلات ویندوز سرویس پک 3 را در این تاپیک مطرح کنید

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Mohammad King
11-01-2009, 14:38
آره اپدیته
امشب از 1 تا 7 صبح میزارمش روی اپدیت ویندوز که ویندوز بطور کامل آپدیت بشه فکر کنم ویندوز اپدیت داره میگیره
حتی آپدیت رو هم خاموش میکنی باز هم میگیره روشن هم میکنی باز هم میگیره و درصد آپدیت ویندوز اضافه میشه

سلام این چیزه خیلی عجیبیه؟؟؟!!!!!:22:::9::9:

new evil
11-01-2009, 14:39
سلام
سرویس پک 3 چه مزایا و چه مشکلاتی نسبت به سرویس پک 2 داره؟؟؟!!!

Mohammad King
11-01-2009, 14:49
سلام
سرویس پک 3 چه مزایا و چه مشکلاتی نسبت به سرویس پک 2 داره؟؟؟!!!

سلام در سرویس پک 3 مایکروسافت سعی کرده که تمام مشکلات ویندوز را برطرف کنه مایکرو سافت وقتی دید که از ویستا استقبال چندانی نشد سرویس پک 3 ایکس پی را بیرون داد

new evil
11-01-2009, 15:28
سلام در سرویس پک 3 مایکروسافت سعی کرده که تمام مشکلات ویندوز را برطرف کنه مایکرو سافت وقتی دید که از ویستا استقبال چندانی نشد سرویس پک 3 ایکس پی را بیرون داد
میشه یکم بیشتر توضیح بدید:10::46::20:

behnammazi
11-01-2009, 21:51
راهی هست که بشه win xp 64 بیتی sp2 رو به win xp 64 بیتی sp3 تبدیل کرد ؟

pooria_k2
12-01-2009, 00:14
چه طوری میشه فهمید که ویندوز 64bit یا 32؟
و 2 ویندوز روی کامپیوتر نصب باشه بهتره یا یکی؟(xp بهتره یا ویستا؟

kourosh4
12-01-2009, 12:46
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم میشه در کنار xp ویندوز ویستا نسب کرد اخه یک بار این کارو کردم سیستم بوت نشد
راستی دو تا ویندوز xp میشه کنار هم و تو دو درایو مجزا نصب کرد مثلا sp2-sp3

Mohammad King
12-01-2009, 14:43
راهی هست که بشه win xp 64 بیتی sp2 رو به win xp 64 بیتی sp3 تبدیل کرد ؟

سلام

شما این سوال را در انجمن بازی gta iv پرسیدین ومن جوابتو دادم ولی خوب بازم همین جا بهت میدم

آره این قبلا ن هم بحث شده
درر ران regedit را تایپ کرده ومسر زیر را دنبال کنید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Windows

و csd wersion را به 300 تایپ کن حالا ok کن و ویندوز را ریست کن

time prince
12-01-2009, 21:05
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم میشه در کنار xp ویندوز ویستا نسب کرد اخه یک بار این کارو کردم سیستم بوت نشد
راستی دو تا ویندوز xp میشه کنار هم و تو دو درایو مجزا نصب کرد مثلا sp2-sp3
بله ! میشه !
اول باید ویندوز xp رو روی درایو c و بعد ویستا رو روی درایو d نصب کنی !

kourosh4
12-01-2009, 22:32
بله ! میشه !
اول باید ویندوز xp رو روی درایو c و بعد ویستا رو روی درایو d نصب کنی !

ممنون که چوابمو دادید
من قبلا هم اینکارو کردم سیستم بوت نشد
اول ویستا رو توی c و بعد xp رو روی d نسب کردم
حالا اگه برعکس عمل کنم میشه
اخه در این صورت باید هارد رو پارتیشن بندی کنم و همه چیز پاک میشه حالا اگه این کار 100 درصد عملی من انجامش بدم
ممنون از کمکتون:10:

Mohammad King
12-01-2009, 23:13
چه طوری میشه فهمید که ویندوز 64bit یا 32؟
و 2 ویندوز روی کامپیوتر نصب باشه بهتره یا یکی؟(xp بهتره یا ویستا؟

سلام اگر ویندوزت xp 64 هست خوب از my computer یه propertis بگیر یعنی راسن کلیک کرده و پروپرتیز را بزن اونجا مشخصات کامل ویندوز را نوشته

در مورد سوال دومت xp بهتره ولی اگر xp 64 باشه خوب دیگه چه بهتر .

موفق باشید .

pooria_k2
12-01-2009, 23:55
سلام اگر ویندوزت xp 64 هست خوب از my computer یه propertis بگیر یعنی راسن کلیک کرده و پروپرتیز را بزن اونجا مشخصات کامل ویندوز را نوشته

در مورد سوال دومت xp بهتره ولی اگر xp 64 باشه خوب دیگه چه بهتر .

موفق باشید .
فقط نوشته sp3 v.3264!
میشه یکم واضح تر بگین که از چه نظر هایی xp بهتره:31: (برای بازی کدوم بهتره؟)
ممنون:20:

Mohammad King
13-01-2009, 12:04
فقط نوشته sp3 v.3264!
میشه یکم واضح تر بگین که از چه نظر هایی xp بهتره:31: (برای بازی کدوم بهتره؟)
ممنون:20:

سلام

خوب xp سبک تر هست وبیشتر برنامه ها وبازی ها را البته بازیهای یکم قدیمی چون بازیهای جدید در ویستا بهتر اجرا میشوند به دلیل وجود دایرکس 10 اما در صورتی ویستا برای بازی خوب هست که سیستم شما رمش حد اقل 4 gig باشه چون ویستا رم زیادی را اشغال میکنه . البته ویستا پس از مدتی هم کند میشود در صورتی که xp اینطور نیست و xp در سیستمی که رمش ram کم باشه و شما بخواین یه بازی مثل gta iv را اجرا کنید در سیستمی که رمش 2gig هست بهتره که در xp sp3 اجرا بشه تا ویستا . و شما خودتون میدونید که ار ویستا استقبالی نشد و مایکروسافت را به بیچارگی کشید .

R_Carlos
14-01-2009, 02:42
سلام :

نمیدنم من فقط با این قضیه مشکل دارم یا مشکل برای همه هست .

با نصب ویندوز پک 3 به هیچ وجه نمیتونم به ADSL وصل بشوم و مدام Local Area Connection قطع و وصل میشه .
اینترنت من هم از طریق شبکه Lan است .

کسی میدونه این مشکل رو چجوری باید حل کرد ؟

Ship Storm
14-01-2009, 03:11
سلام :

نمیدنم من فقط با این قضیه مشکل دارم یا مشکل برای همه هست .

با نصب ویندوز پک 3 به هیچ وجه نمیتونم به adsl وصل بشوم و مدام local area connection قطع و وصل میشه .
اینترنت من هم از طریق شبکه lan است .

کسی میدونه این مشکل رو چجوری باید حل کرد ؟

من اتفاقا الآن با سرویس پک 3 هستم و دارم براتون مینویسم
من که مشکلی ندارم و اتفاقا با lan هم وصل شدم به اینترنت
شما از محکم بودن اتصالات اطمینان دارید؟(هم از سمت خودتون و هم از سمت سرور و سوییچ و هاب)
اگه از همه این ها مطمئن هستید درایور lan رو یکبار دیگه نصب کنید (البته قبلش پاک کنید و سیستم رو ریستارت کنید و دوباره نصب کنید)
اگه مشکل حل نشد ویندوز رو عوض کنید ببینید درست میشه :11:

mehdy.z
14-01-2009, 23:28
با سلام

من جدیدا ویندوز xp sp3 رو روی کامپیوترم نصب کردم ولی هر کاری کردم کارت صدای کامپیوترم را نمی شناخت با یه سرچ توی این تاپیک فهمیدم که باید آخرین درایور sound realtek رو باید دانلود کنم فقط موندم که این فایلی رو که به اسم:
Driver_XP_5707_1120
دانلود کردم کجا بریزم.
اگه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم.

Center2
15-01-2009, 11:05
با سلام

من جدیدا ویندوز xp sp3 رو روی کامپیوترم نصب کردم ولی هر کاری کردم کارت صدای کامپیوترم را نمی شناخت با یه سرچ توی این تاپیک فهمیدم که باید آخرین درایور sound realtek رو باید دانلود کنم فقط موندم که این فایلی رو که به اسم:
Driver_xp_5707_1120
دانلود کردم کجا بریزم.

شما نیاز به ریختن این فایل نیستید شما باید آن را نصب کنید:27:

time prince
15-01-2009, 13:45
با سلام

Driver_XP_5707_1120
دانلود کردم کجا بریزم.
توی device manger قسمت مربوط به صدا رو پیدا کنید و update Driver Software رو انتخاب کنید و هنگامی که آدرس driver رو خواست ، آدرس فایل بالا رو بهش بدین !
می تونید از Add new harware هم استفاده کنید !

behnammazi
16-01-2009, 02:03
سلام.
من Windows XP Pro SP3 DECEMBER 2008 رو که توی سایت هست رو دانلود کردم و وقتی که فایلها رو از rar رو خارج کردم بهم یک سری فایل و پوشه و setup ویندوز رو داد ولی خبری از فایل iso نبود . من هم همه این فایلها رو به صورت data رایت کردم ولی وقتی میخواهم با سی دی ویندوز رو بوت و نصب کنم اصلا سی دی بوت نمی شه . مثل اینکه سی دی بوتیبل نیست .
پس اینو چطوری باید نصب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ship Storm
18-01-2009, 01:57
سلام.
من Windows XP Pro SP3 DECEMBER 2008 رو که توی سایت هست رو دانلود کردم و وقتی که فایلها رو از rar رو خارج کردم بهم یک سری فایل و پوشه و setup ویندوز رو داد ولی خبری از فایل iso نبود . من هم همه این فایلها رو به صورت data رایت کردم ولی وقتی میخواهم با سی دی ویندوز رو بوت و نصب کنم اصلا سی دی بوت نمی شه . مثل اینکه سی دی بوتیبل نیست .

ببینید تمام فایا هاتون هم نام هستند؟
فرمتشون rar نیست؟ اگه فرمتشون که احتمال 99% rar هستند هستش شما روی یکی از اونها کلیک راست کن و گزینه Extract Here رو بزنید تا فایل Iso موجود استخراج میشه :11:

adameh_bahal
19-01-2009, 20:36
آخرين ورژن xp سرويس پک 3 که بتا نباشه چيه؟

a6l3i
19-01-2009, 23:21
سلام.
رو اولین فایل rar کیلک کن و extract اٍش کن خودش اتومات بقیه رو باز میکنه و بهم وصلشون میکنه و یه فولدر جدید شامل فایل ISO بهت میده.

javady
20-01-2009, 11:29
با سلام به دوستان
من ویندوز media center رو نصب کردم و آپدیت کردم ق
بلا سرویس پک 2 بود ولی الان سرویس پک 3 هستش و
میگه باید ویندوز رو اکتیو کنی
اما کرک قبلی کار نمیکنه
دوستان کرکی دارن که من باهاش ویندوز رو کرک کنم؟

asklt
20-01-2009, 21:12
سلام.من ویندوز xp sp3 rc2 نصب کردم ولی صداش کار نمیکنه.
من کارت صدا هم نصب کردم ولی باز هم درست نشد.
من تو ویندوز ویستا صدا دارم ولی xp ...
اسم مادربورد p5kpl

asklt
21-01-2009, 12:10
اسم مادربورد p5kpl

کسی فریاد ما رو نمیشنوه؟؟؟؟؟!!!!!

[ali]
21-01-2009, 16:49
اسم مادربورد p5kpl
به سایت های مختلف ارائه دهنده ی درایور کارت صوت مراجعه و با دادن نام و مدل کارت صوتتون (ذکر نکردی)و سازگاری با sp3 البته منظور اون درایور هست مشکلتون رو حل کنید

Ship Storm
21-01-2009, 18:12
اسم مادربورد p5kpl

درایورهای ایکس پی هر سه سرویس پک به هم میخورن نباید مشکلی داشته باشه
چون ما درایور برای هر سرویس پک که نداریم برای همه یکی هستند

Ship Storm
21-01-2009, 18:14
آخرين ورژن xp سرويس پک 3 که بتا نباشه چيه؟

5.1.2600 هستش و در حال حاضر بتا نیستش و نسخه کامل هستند

sorena.heidari
22-01-2009, 17:37
سلام
چرا ويندوز سرويس پك 3 روي سيستم هاي جديد صدا نصب نمي شه؟
من نصب كردم صدا در نمياد در صورتي كه درايور درست نصب ميشه ، البته روي ويندوز سرويس پك 2 مشكلي نداره!!!

Mohammad King
22-01-2009, 17:41
سلام
چرا ويندوز سرويس پك 3 روي سيستم هاي جديد صدا نصب نمي شه؟
من نصب كردم صدا در نمياد در صورتي كه درايور درست نصب ميشه ، البته روي ويندوز سرويس پك 2 مشكلي نداره!!!

سلام الیکم

خوب شما درایورتو عوض کن درست میشه شاید به این ویندوز نمیخوره .

شما کامپیوترت ما ل چه سالی عزیز .

راستی یه تنضیماتی هم توی دیوایس منجر و add hardware انجام بده .

موفق باشید .

shabkard
24-01-2009, 07:01
دوستان توجه کنن که نسخه sp3همه درایورها را مثل sp2قبول میکنه ولی به صورت دستی البته بعضی از سخت افزارها مثل اسکای استار 2.8 را باید در دیوایس منیجر نصبش کرد ؟کرت صدا هم همین طور بعضی از مدلها به صورت اتو ران نصب نمیشن وباید به صورت دستی درایور را نصب کرد

pooria_k2
25-01-2009, 08:39
سلام
وقتی کا میخوام از برنامه ی UltraSurf استفاده کنم ازش خارج میشه و این پیغام میاد
what the hell you doing? you want to ****me!!

Aloneboy
25-01-2009, 12:48
سلام دوستان
من به تازگی این سی دی ویندوز اکس پی سرویس پک 3 که در همین سایت برای فروش قرار داده شده رو خریداری کردم در توضیحات این سی دی نوشته امکان : برخورداری از نرم افزار قدرتمند مدیریت عکس windows imaging component همانند ویندوز ویستا با پشتیبانی از کدک های تصویری اکثر کمپانی های سازنده ...
اما من چنین قابلیتی رو پیدا نکردم میشه بگید کجاست؟

damdar
26-01-2009, 01:59
سلام
من یه سی دی ویندوز سرویس پک 3 خریدم که روی جلدش امکانات مدیاپلیر 11 و اینترنت اکسپلورر 7 نوشته شده ولی در عمل نداره.
با چه روشی از سرویس 3 بودن آن مطمئن شم؟

Mohammad King
26-01-2009, 20:17
سلام
من یه سی دی ویندوز سرویس پک 3 خریدم که روی جلدش امکانات مدیاپلیر 11 و اینترنت اکسپلورر 7 نوشته شده ولی در عمل نداره.

سلام

اول از همه عضویتتون تبریک

شما توی system tools برو اونجا نوشته که سرویس پک 3 هست یا نه برای این کار مسیر زیر را دنبال کن

control panel/system

یا right click کن روی my computer و propertis را بزن .

موفق باشید

Ship Storm
26-01-2009, 23:45
سلام

شما اگه سرویس پک 3 اروجینال رو هم بخری مدیا پلیر 9 روش نصبه + ie 6 چون من خریدم به قیمت 146 هزار تومان برای شرکت
این هایی که میبینی روش مدیا پلیر 11 و ie 7 نصبه همه دستکاری شده هستن

mehrradg23
31-01-2009, 17:32
سلام
من يه سرويس پک 3 نصب کردم sp3 v.5657 2002

و ie 6 داره و wmp 9 ميخواستم بدونم ايا ويندوز خوبي هست يا نه در ضمن موقع اپديت مشکل خطاي Genuine رو ميده بايد چيکار کنم درست بشه و يه سوال ديگه براي دانلود اپديت ها فايلهاي اپديت رو از چه سايتي به صورت جدا ميتونم دانلود کنم ممنون

Genuine

Mohammad King
31-01-2009, 17:58
سلام
من يه سرويس پک 3 نصب کردم sp3 v.5657 2002

و ie 6 داره و wmp 9 ميخواستم بدونم ايا ويندوز خوبي هست يا نه در ضمن موقع اپديت مشکل خطاي genuine رو ميده بايد چيکار کنم درست بشه و يه سوال ديگه براي دانلود اپديت ها فايلهاي اپديت رو از چه سايتي به صورت جدا ميتونم دانلود کنم ممنون

genuine

سلام

آره ویندوز خوبیه . شما باید پنیو را روی سیستمتون داشته باشین/ نمیشه فایل های آپدیت را چداگانه گرفت.

موفق باشید

mehrradg23
31-01-2009, 18:34
سلام

آره ویندوز خوبیه . شما باید پنیو را روی سیستمتون داشته باشین/ نمیشه فایل های آپدیت را چداگانه گرفت.

موفق باشید

موقع اپديت مشکل خطاي genuine رو ميده بايد چيکار کنم درست بشه

پنیو چي هست اگر نرم افزار از کجا دانلود کنيم؟؟؟؟؟؟

MESHKIPOSH
01-02-2009, 23:04
sp 3 xp نصب کردم اما بعضی برنامه ها مثل ulead video studio9 نصب نمیشه .... باید چیکار کنم
انگار یه فایل رو همون اول کار نمیتونه کپی کنه !
این میشکل رو در نصب برنامه فقط تا حالا در Sp3 داشتم
راهنمایی کنید

Mohammad King
02-02-2009, 15:31
موقع اپديت مشکل خطاي genuine رو ميده بايد چيکار کنم درست بشه

پنیو چي هست اگر نرم افزار از کجا دانلود کنيم؟؟؟؟؟؟

سلام این جنیو والا به نظر من به هیچ دردی نمیخوره.

Amir Hossein
02-02-2009, 17:39
سلام
من يه سيدي دارم كه توش sp3 هستش ولي وقتي ميرم تو پوشه اون كلي فايل نصبي هستش يعني اونارو تك تك نصب كنم

MESHKIPOSH
03-02-2009, 10:53
sp 3 xp نصب کردم اما بعضی برنامه ها مثل ulead video studio9 نصب نمیشه .... باید چیکار کنم
این میشکل رو در نصب برنامه فقط تا حالا در Sp3 داشتم
راهنمایی کنید

mohammad_dj_kazin
07-02-2009, 01:16
سلام
من ویندوز اکس پی سرویس پک 3 دارم از توی کنترل پنل زبان فارسی رو نصب کردم ولی هنوز چهر حروف فارسی نمیتونم تایپ کنم به جای پ شکل ÷ میاد برای تایپ حرف پ باید دکمه ی زیر بک اسپس رو بزنم
ممنون میشم کمک کنید

Mohammad King
07-02-2009, 23:16
سلام
من ویندوز اکس پی سرویس پک 3 دارم از توی کنترل پنل زبان فارسی رو نصب کردم ولی هنوز چهر حروف فارسی نمیتونم تایپ کنم به جای پ شکل ÷ میاد برای تایپ حرف پ باید دکمه ی زیر بک اسپس رو بزنم
ممنون میشم کمک کنید

سلام

اشکال از سی دی ویندوز بوده

mohammad_dj_kazin
08-02-2009, 00:18
الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

MESHKIPOSH
08-02-2009, 18:40
این میشکل رو در نصب برنامه فقط تا حالا در sp3 داشتم
راهنمایی کنید
ای بابا یه آدمه خیر هم جوابه منو بده .. این پست سومه که همین سوال رو مطرح میکنم اما کسی جواب نمیده :41:

shahbab
10-02-2009, 10:46
با سلام...چند روزي هست كه ويندوز سرويس پك 3 آپديت تا اول ژانويه 2009 را از همين سايت خريداري و نصب كرده ام...
با كمل تعجب وقتي بازي شاهزاده ايراني pop را روي اين ويندوز نصب كردم، اين بازي اجرا نشد!...در حالي كه قبلا روي همين سيستم با ويندوز سرويس پك 2 indego براحتي اجرا ميشد!
فعلا من هيچ بازي ديگري را روي اين سيستم امتحان نكرده ام و منتظر جواب از طرف دوستان مطلع هستم...

sajad_n90
11-02-2009, 16:15
سلام
من مدیا سنتر سرویس پک 2 نصب کردم و کرکش هم کردم بعد از چند روز که آپدیت کردم و سرویس پک 3 شد حالا برای اکتیو شدن کد میخواهد .
لطفاً کمک کنید
ممنون

police-force
11-02-2009, 23:26
دوستان من ویندزم پک۳ رو نصب کردم بعد از اون با برنامه تورنت واسه دانلود مشکل دارم و نمیتونم از تورنت دانلود کنم در حالی‌ که قبلا هیچ مشکلی‌ نداشتم تو یه عکس مشخص کردم اون قسمتی‌ که ویندوز نمی‌‌شناسه به صورت ایکون سفید میاد و ایکون برنامه تورنت رو نشون نمید اگه منو راهنمای کنید چطور می‌شه این مشکل رو برطرف کرد ممنون میشم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davoodice
14-02-2009, 09:38
عزیزان ماکرو سافت فقط دو تا سروسی پک ارائه داده بقیش کاره ماکرو سافت نیست. پس sp2 یک نسخه خوب است.

davoodice
14-02-2009, 09:40
عزیزان ماکرو سافت فقط دو تا سروسی پک ارائه داده بقیش کاره ماکرو سافت نیست. پس sp2 یک نسخه خوب است.

mohammad_dj_kazin
16-02-2009, 15:06
توی این تاپیک همه فقظ سوال میپرسن
ولی کسی نیست جواب بده
خوب یه بارگی تعطیلش کنید بره دیگه

Amir Hossein
19-02-2009, 10:55
سلام
اقا ما اين sp3رو نصب كرديم هرچي تم خوشگل مشكي داشتيم رفت حالا نميشه يه جوري رديفش كنيم

hasanomidvar
20-02-2009, 02:36
سلام

چرا بعضی از برنامه برای چند لحظه کوتاه اجرا می شوند و بعد ناپدید می شوند؟
من یک نسخه پرتابل از برنامه matlab دارم که اجرا نمی شود . اگر به طور دقیقتر بگویم این است که بعد از نصب ویندوز یکی دو بار برنامه matlab اجرا شد و با اون کار کردم اما روز بعد که اجراش کردم فقط برای چند ثانیه اجرا شد و بعد ویندوز یک error داد که این error هم بعد از چند ثانیه خودش بسته شد و فرصت هم نشد تا ببینم این error ماله چیست !!!
البته این پنجره error مال ویندوز بود نه مال برنامه matlab . همان پنجره ای که وقتی یک برنامه بد کار می کند و خودمان می بندیم از طرف ویندوز نشان داده می شود .

البته فقط این برنامه نیست که این مشکل را دارد دو سه برنامه دیگر هم هست که این مشکل را دارند ولی برای من برنامه 22 هم است چون درسی است و لازمش دارم . برنامه های دیگری که همین مشکل را دارند یکی CCleaner که فقط چند ثانیه اجرا می شود و بعد ناپدید می شود و دیگری NLITE است که فقط یک بار اجرا می شود و برای دفعه دوم یک پیغام خطا می دهد در ضمن در TASK MANAGER هم هیچ اثری از برنامه هایی که گفتم نیست

لازمه که بگم که ویندوز را تا زه نصب کردم و هر دو برنامه مم و CCleaner آخرین نسخه ها شون است که دارم و نصب کردم
در ضمن من سرویس پک 3 ویندوز را هم دارم و در یک ویندوز جداگانه نصب کردم ولی باز مشکل حل نشد

مشخصات سیستم :
ویندوز اکس پی نسخه حرفه ای با سرویس پک 2 و 3
WINDOWS XP PROFESIANAL SP2 & SP3
RAM :512 MB
CPU : 3 GHZ

saeedn70
23-02-2009, 09:13
سلام
ترو قرآن یکی کمک کنه
cpu و رم تا 450 تومان می خوام بخرم 4 ساعت دیگه علائدینم
طلای خواهرم یواشکی پیچوندم 453 تومان فروختم
حالا یه cpu یه رم توپ معرفی کنید
جون هر کی دوست دارید

Amir Hossein
25-02-2009, 17:06
خرید پردازنده، مادربرد و رم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kasra_khan2003
01-03-2009, 14:13

دوست عزیز، سرویس پک سه، بطور رسمی در سایت مایکروسافت هست! :46:

kasra_khan2003
01-03-2009, 14:17
دوستان من ویندزم پک۳ رو نصب کردم بعد از اون با برنامه تورنت واسه دانلود مشکل دارم و نمیتونم از تورنت دانلود کنم در حالی‌ که قبلا هیچ مشکلی‌ نداشتم تو یه عکس مشخص کردم اون قسمتی‌ که ویندوز نمی‌‌شناسه به صورت ایکون سفید میاد و ایکون برنامه تورنت رو نشون نمید اگه منو راهنمای کنید چطور می‌شه این مشکل رو برطرف کرد ممنون میشم

یه بار بطور دستی، از طریق Open With فایل تورنت رو اجرا کن و قبل از اجرا، اون تیک رو بزن که همیشه با برنامه ی uTorrent فایل برات باز بشه، اونوقت آیکن تغییر میکنه!

این یه مشکل بسیار ساده و مبتدیانه هست ربطی به سرویس پک نداره، برنامه uTorrent که نصب کردی، خودش باید detect کنه و آیکون رو عوض کنه که نمیدونم اینجا چرا نکرده:46:

s d h a
04-03-2009, 19:37
با سلام.من وقتي كامپيوتر را روشن ميكنم بايد آيكونها را خودم شو دسكتاپ كنم در ضمن هر چي تو هر قسمتي هست تنظيماتش به هم ميريزه و قبل از استفاده از مديا پلير يا ورد و.... شروع به نصب ميكنه اينكار هر بار كامپيوتر را روشن كنم اتفاق ميافته.

mafr07
06-03-2009, 02:36
نن مدتیه win sp3 رو نصب کردم تازگی یه پیغام خطا میده نمی دونم جیه )(اپیلکیشن لانچر)

دوست عزیز به نظر من شما اشتباه کردی که ازsp3 استفاده میکنی:41:من پیشنهاد میکنم اگر سیستمت از لحاظ
سخت افزاری خوبه از ویندوز ویستا استفاده کن واگرنه ازxp-sp2 استفاده کن . چون نه من خاطره ی خوبی از sp3 دارم و نه تعریف خوبی ازش شنیده ام

dashmojtaba
07-03-2009, 16:39
سلام من تازه ویندوز سرویس پک 3 نصب کردم میخوام درایو جی رو باز کنم که داخلش فایلای اینستال نرم افزار و صوتی و تصویری هست و نیاز مبرم به این درایو دارم ولی تا بازش میکنم یه پیغام میاد:
Windows Explorer has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
دونت سندو میزنم هنگ میشه سندو میزنم هنگ میشه خلاصه آخرش هم باید قید درایوو بزنم هم از تسک منیجر استفاده کنم تا صفحشو ببندم
خواهش میکنم راه حل این مشکل منو اگر کسی میدونه فوری بگه همه کارام لنگ شده

dashmojtaba
07-03-2009, 17:23
آقا من مشکلم حل شد دیگه زحمتتون نمیدم

mehrradg23
07-03-2009, 18:35
سلام
من يه مشکل جديد پيدا کردم
ويندوزم sp3 هست و از اون با تمام نرم افزارهاي نصب شده بک اپ گرفتم هر وقت خراب ميشه ميريزم ولي ايندفه هر چند بار هم که ريختم همين مشکل رو دارم
وقتي دارم داخل ويندوز کار ميکنم حالا اينترنت يا هر چيز ديگه يه دفعه يه صفحه ابي مياد که توش پر نوشتست و بايد از روي کيس ويندور رو ريستارت کنم
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

يه مشکل ديگه هم هست بعضي نرم زفزار ها روش درست کار نميکنه در صورتي که در سيستمهاي ديگران به خوبيي کار ميکنه ميگن کمبود فايل چطور ميشه فهميد چه فايلهايي کم داره تا دانلود کنم و بيرزم
ممنون

Mohammad King
08-03-2009, 13:59
سلام
ترو قرآن یکی کمک کنه
cpu و رم تا 450 تومان می خوام بخرم 4 ساعت دیگه علائدینم
طلای خواهرم یواشکی پیچوندم 453 تومان فروختم
حالا یه cpu یه رم توپ معرفی کنید
جون هر کی دوست دارید

در انجمن مشاوره خرید رجوع کنید.

موفق یاشید .

Mohammad King
08-03-2009, 14:02
الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

شما با یه سی دی xp sp3 دیگه زبان فرسی را نصب کن

موفق باشید

mehrradg23
08-03-2009, 21:22
سلام
ويندوزم sp3 هست و از اون با تمام نرم افزارهاي نصب شده بک اپ گرفتم هر وقت خراب ميشه ميريزم ولي ايندفه هر چند بار هم که ريختم همين مشکل رو دارم
وقتي دارم داخل ويندوز کار ميکنم حالا اينترنت يا هر چيز ديگه يه دفعه يه صفحه ابي مياد که توش پر نوشتست و بايد از روي کيس ويندور رو ريستارت کنم
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

يه مشکل ديگه هم هست بعضي نرم زفزار ها روش درست کار نميکنه در صورتي که در سيستمهاي ديگران به خوبيي کار ميکنه ميگن کمبود فايل چطور ميشه فهميد چه فايلهايي کم داره تا دانلود کنم و بيرزم
ممنون

دوستان کسي نتونست مشکل رو بفهمه

Mohammad King
09-03-2009, 09:42
دوستان کسي نتونست مشکل رو بفهمه

شرمنده دوست من سوالتون را الان خواندم.

اون صفحه ی آبی اشکال از رم شما ست رم شما مشکل داره .

آیا سیستمتون را تازه جمع کردید؟

این صفحه ی آبی چه موقع میاد. یعنی شما دارین چه کار میکنید که این صفحه آبی میاد؟

این ها را بگین تا من واضح تر راهنماییتون کنم/

نه نیمشه بفهمی که چه فایلی کم داره.

موفق باشید .

omid-p30
09-03-2009, 10:31
دوستان پک 3 رو بعد از دریافت از مایکرو سافت میتوان روی پک 2 نصب کرد یا باید به صورت بوت رایت شود؟

mehrradg23
09-03-2009, 16:48
شرمنده دوست من سوالتون را الان خواندم.

اون صفحه ی آبی اشکال از رم شما ست رم شما مشکل داره .

آیا سیستمتون را تازه جمع کردید؟

این صفحه ی آبی چه موقع میاد. یعنی شما دارین چه کار میکنید که این صفحه آبی میاد؟

این ها را بگین تا من واضح تر راهنماییتون کنم/

نه نیمشه بفهمی که چه فایلی کم داره.

موفق باشید .

سلام
نه سيستمم رو 3 سال پيش جمع کردم

بيشتر وقتي با browser تو اينترنت چرخ ميزنم

hadi-3at
09-03-2009, 20:06
سلام من قبلا سرویس پک 2 استفاده میکردم و به راحتی درایور کارت صدا نصب میشد
اما امروز sp3 ریختم و هر کاری که میکنم صدا نصب نمیشه
من میدونم مشکل از ویندوز هست چون روی یک کامپیوتر دیگه هم تست کردم و صداش رفت
حالا درخواستم اینه لینکی معرفی کنید که با نصب کردنش این باگ از روی ویندوز من بداشته بشه و صدا نصب بشه!
کارت صدا من آنبرد است و اسمش High Definition Audio است

Mohammad King
09-03-2009, 20:24
سلام
نه سيستمم رو 3 سال پيش جمع کردم

بيشتر وقتي با browser تو اينترنت چرخ ميزنم

خوب رم شما فکر کنم نیم سوز شده.

در هر صورت رم شما مشکل داره دوست من./

موفق باشید.

دوستان پک 3 رو بعد از دریافت از مایکرو سافت میتوان روی پک 2 نصب کرد یا باید به صورت بوت رایت شود؟

نه میشه هم روی پک 2 نصب کرد مشکلی نیست.

موفق باشید

ahriman323
09-03-2009, 20:52
سلام
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
نه اون صفحه ابی یا مرگ همیشه مربوط به رم نیست! بستگی به اروری که میده داره! اون اروری را که میده توی گوگل یا سایت مایکروسافت سرچ کن ببین چی گفته و مشکل از چی هست!

سلام من قبلا سرویس پک 2 استفاده میکردم و به راحتی درایور کارت صدا نصب میشد
اما امروز sp3 ریختم و هر کاری که میکنم صدا نصب نمیشه
من میدونم مشکل از ویندوز هست چون روی یک کامپیوتر دیگه هم تست کردم و صداش رفت
حالا درخواستم اینه لینکی معرفی کنید که با نصب کردنش این باگ از روی ویندوز من بداشته بشه و صدا نصب بشه!
کارت صدا من آنبرد است و اسمش high definition audio است
شاید سی دی ویندوز شما مشکل داره از ویندوز دیگری استفاده کنید!

Mohammad King
09-03-2009, 22:24
نه اون صفحه ابی یا مرگ همیشه مربوط به رم نیست! بستگی به اروری که میده داره! اون اروری را که میده توی گوگل یا سایت مایکروسافت سرچ کن ببین چی گفته و مشکل از چی هست!

شاید سی دی ویندوز شما مشکل داره از ویندوز دیگری استفاده کنید!

دوست من اون مشکل 100% از رم هست.

ahriman323
10-03-2009, 05:09
دوست من اون مشکل 100% از رم هست.
نه باید دید چه اروری میده! دوست عزیز!
دوست عزیز ارور را بگذار!
من هم همین مشکل را دارم ولی مشکل از کارت گرافیک هست!

mehrradg23
10-03-2009, 11:34
نه باید دید چه اروری میده! دوست عزیز!
دوست عزیز ارور را بگذار!
من هم همین مشکل را دارم ولی مشکل از کارت گرافیک هست!

سلام
دوستان
ممنون از پاسخگويي شما

ولي فکر ميکنم حل شد

TuneUp Utilities 2009 رو نصب کردم و ريجستري رو ترميم کردم
فکر کنم حل شد اگر دوباره اونطوري شد ارور رو ميزرم
ممنون

عليرضا خان
11-03-2009, 01:12
فرق نسخه هاي untouched و corporate و original در چيه؟

akbar_syberia
11-03-2009, 13:03
من XP سرویس پک 3 هستش با کلی اشکال !

1 - موقع خاموش شدن یه علامت میاره روی دکمه Turn Off و خاموش شدنش 10 دقیقه طول میکشه !
و ...

کدوم نسخه ویندوز XP به نظر شما بهترین نسخه هستش و اشکالی چیزی نداره ( با قابلیت بروز رسانی )

ممنون

ahriman323
12-03-2009, 02:42
من xp سرویس پک 3 هستش با کلی اشکال !

1 - موقع خاموش شدن یه علامت میاره روی دکمه turn off و خاموش شدنش 10 دقیقه طول میکشه !
و ...

کدوم نسخه ویندوز xp به نظر شما بهترین نسخه هستش و اشکالی چیزی نداره ( با قابلیت بروز رسانی )

ممنون

اگه یک عکس ازش میگذاشتی بهتر بود! فکر کنم مربوط به اپدیت اتوماتیک ویندوز هست که وقتی اون علامت میاد میخواهد فایلهای را که اپدیت کرده نصب کنه برای همین طول میکشه!(اپدیت اتوماتیک ویندوزت را خاموش کن )
به نظر من همین سرویس پک 3 ! برای بروز رسانی که باید ویندوز را قانونی کنی! چون اگه 2 را هم نصب کنی حجم اپدیتشش زیاد میشه!
شاید اون ویندوزی که شما داری مشکل داره!

Hsnti
15-03-2009, 21:24
سلام
دوستان من دو روز هست که با یک مشکل روبرو شدم و اون هم اینه که بعد از وارد کردن پسورد ویندوز بالا میاد ولی موقع بالا اومدن هنگ میکنه و مجبور به ریستارت میشم و اگه بعد از وارد کردن پسورد کلید shift رو نگه ندارم وارد ویندوز نمیشم

تو قسمت استارتاپ ویندوز هم نگاه کردم هیچ چیز جدیدی که قبلا" وجود نداشته باشه نبود!
سیستم ویروس یا تروجان هم نداره

سیستم سبک و سرحال هستش و فقط این مشکل ظاهر شده

نمیدونم چکار باید بکنم . لطفا" کمکم کنید

ممنون

NELLY
17-03-2009, 13:46
دوستان اين مشكلي كه موقع نصب نميتونيم زبان سيستم رو فارسي بزاريم آيا راه حلي داره يا خير ؟

چون من به زبان فارسي سيستمم خيلي احتياج دارم

وقتي ويندوز رو نصب كردم و متوجه شدم امكان نصب فارسي نيست مجبور شدم از يكي از اين ويندوز xp هاي دستكاري شده استفاده كنم

اگه ممكنه راهنمائي كنيد... متشكرم

am2
17-03-2009, 14:03
سلام
داشتم اینجا رو میخوندم دیدم اقای Rezagha نوشته بودن صفحه ابی مشکل از رمه.من قبلا ویندوزم sp2 بود و هر بار داشتم کار میکردم این صفحه میاومد.ولی الان که ویندوز رو عوض کردم و sp3 نصب کردم دیگه این مشکل برام پیش نمیاد.ایا رم من هم همین مشکل رو داره و نیم سوز شده؟سیستمم هم چند سال پیش بستم و دوتا رم 256 دارم!!

Amin_0913
17-03-2009, 16:28
با سلام
بنده از ویندوز xp service pack 3 استفاده می کنم
مشکلی که دارم بدین صورت که هراز چند گاهی سیستمم هنگ می کنه و alt+ctrl+del از کار می افته این مشکل بخصوص زمانی که ie و یا مجموعه office باز میکنم بیشتر رخ می ده
مشخصات سیستمم:
Cpu:intel 4600
ram:2gb
خودم حدس می زنم ایراد یا از ویندوز یا cpu هستش
لازم به توضیح است که fan cpu من سرعتش کم شده بود و مراتب هنگ کردن سیستمم خیلی زیاد بود ولی وقتی fan درست کردم تعداد دفعات هنگ کردنم کمتر شد
آیا این احتمال هست که cpu من به دلیل داغ شدن در زمان کم سرعتی fan دچار مشکلی شده باشه که با برطرف کردن مشکل fan هنوز پا برجا باشه؟؟
یا ایراد از جای دیگه ای هستش؟
سطح آشنایی با pc خوب
ممنون از توجهتون

Hsnti
17-03-2009, 20:56
سلام

کسی در خصوص پست 330 تو صفحه قبل نظری نداره؟؟؟؟

police-force
18-03-2009, 01:10
دوستان من ویندوز رو اپدیت کردم اما مشکل اینجاست که اینترنت اکسپلور ۷ یا ۸ نصب نمی‌شه و خطا میده که بعد از خطا یه صفحه از سایت میکروسافت روی صفحه نصب می‌شه که توضیح میده چطور مشکل حل کرد اما من چیزی ازش سر در نیاوردم ، دوستان اگه کسی‌ میدون چطور می‌شه این مشکل حل کرد ممنون میشم .

am2
18-03-2009, 01:42
منم همین مشکل انترنت اکسپورر 7 رو دارم.تازه اپرا هم برای من اجرا نمیشه!!!

NELLY
18-03-2009, 12:32
دوستان اين مشكلي كه موقع نصب نميتونيم زبان سيستم رو فارسي بزاريم آيا راه حلي داره يا خير ؟

وقتي ويندوز رو نصب كردم و متوجه شدم امكان نصب فارسي نيست مجبور شدم از يكي از اين ويندوز xp هاي دستكاري شده استفاده كنم

Hsnti
18-03-2009, 19:17
سلام

این تاپیک چقدر بی رونق شده!
مثل اینکه فقط صفحات با سوالات زیاد میشن!

charshakh.com
18-03-2009, 19:46
پک 3 رو چطور به ویستا ارتقا بدم؟

shahedi
19-03-2009, 00:24
سلام

این تاپیک چقدر بی رونق شده!
مثل اینکه فقط صفحات با سوالات زیاد میشن!

هر چند فرمودید ویندوز یبک هست اما ممکنه دو برنامه نصب کرده باشید که با هم تداخل داشته باشند و سرویس های آنها فعال باشه بهتره از طریق سیف مد کلیه ی سرویس ها و فایل های غیر ضروری که نیاز نیست را غیرفعال کنید برای سرویس ها بهتره تیک سرویس های مایکروسافت را مخفی کن را بزنید تا کارتون راحت تر بشه.

آیا سایر زبان های راست به چپ براتون موجودن؟

سلام
داشتم اینجا رو میخوندم دیدم اقای rezagha نوشته بودن صفحه ابی مشکل از رمه.من قبلا ویندوزم sp2 بود و هر بار داشتم کار میکردم این صفحه میاومد.ولی الان که ویندوز رو عوض کردم و sp3 نصب کردم دیگه این مشکل برام پیش نمیاد.ایا رم من هم همین مشکل رو داره و نیم سوز شده؟سیستمم هم چند سال پیش بستم و دوتا رم 256 دارم!!

بلو اسکرین دث حتما دلیلش مشکل از رم نیست با توجه به کد خطا و مراجعه به نولج مایکروسافت میشه علت را فهمید اما رم یکی از قطعاتی است که احتمال این ارور را بالا می بره به خصوص اینکه فرمودید از دو رم استفاده می کنید.

دوستان من ویندوز رو اپدیت کردم اما مشکل اینجاست که اینترنت اکسپلور ۷ یا ۸ نصب نمی‌شه و خطا میده که بعد از خطا یه صفحه از سایت میکروسافت روی صفحه نصب می‌شه که توضیح میده چطور مشکل حل کرد اما من چیزی ازش سر در نیاوردم ، دوستان اگه کسی‌ میدون چطور می‌شه این مشکل حل کرد ممنون میشم

سلام میشه یه عکس بذارید؟ یا حداقل پیغام را بنویسید؟

رامين روح الهي
21-03-2009, 02:13
سلام.من نميتونم hibernate كنم .قبلا ويندوزم سرويس پك دو بود و hibernate مي كردم اما الان ويندوزم سرويس پك سه هست و وقتي مي خوام hibernate كنم نميشه و برميگرده دسكتاپ.مي خواستم ببينم اين مشكل از سرويس پك هست يا ...؟

رامين روح الهي
21-03-2009, 02:20
ويندوز من هايبرنت نميشه . ويندوزم هم سرويس پك سه هست.قبلا ويندوزم سرويس پك دو بود و هايبرنت مي كردم ولي الان نمي شه.مشكل از سرويس پك هست؟راهنمايي ام كنيد.
نن مدتیه win sp3 رو نصب کردم تازگی یه پیغام خطا میده نمی دونم جیه )(اپیلکیشن لانچر)

abbas Z
21-03-2009, 17:23
با سلام .
1- موقعی که کامپیوترم را روشن می کنم یه پیغام با این عنوان میاد OFFHCEKB.exe ؟
2- وقتی که میخواهم فایل عکسی را تماشا کنم قبلا می تونستم بصورت اسلاید عکسها را ببینم اما حالا این گزینه حذف شده است؟ لطفا من را راهنمایی کنید

Masоud
26-03-2009, 12:20
سلام.من نميتونم hibernate كنم .قبلا ويندوزم سرويس پك دو بود و hibernate مي كردم اما الان ويندوزم سرويس پك سه هست و وقتي مي خوام hibernate كنم نميشه و برميگرده دسكتاپ.مي خواستم ببينم اين مشكل از سرويس پك هست يا ...؟
سلام
بعضی از پک ها با هایبرنیت مشکل دارند . اگه هم غیر فعاله می تونی به طریق زیر فعالش کنی (البته باید درایوی رو که ویندوز روش نصبه باید بیشتر از 500 مگابایت فضا داشته باشه) :
تو Control Panel گزینه ی Power Options را انتخاب کن و از سربرگ Hibernate گزینه ی Enable Hibernate را انتخاب کن.برای امتحان کردنش هم گزینه ی Turn off از Start رو بزن ودکمه ی Shift رو بگیر . در این موقع Stand By به Hibernate تغییر داده میشه و می تونی اونو انتخاب کنی.

با سلام .
1- موقعی که کامپیوترم را روشن می کنم یه پیغام با این عنوان میاد OFFHCEKB.exe ؟
2- وقتی که میخواهم فایل عکسی را تماشا کنم قبلا می تونستم بصورت اسلاید عکسها را ببینم اما حالا این گزینه حذف شده است؟ لطفا من را راهنمایی کنید
سلام
چه اروری میده
لطفا یک عکس ازش بزار.

4230426
30-03-2009, 13:27
با سلام

يه مدتي هست كه كامپيوترم داره اعصاب منو خورد ميكنه.يعني هر بازي رو كه نصبش ميكنم .مثل بازي صحنه نبرد 2 فقط تصوير اوليه بازي (تبليقات)مشاهده ميشه بعدش كه به منوي بازي برسم تصوير شطرنجي وسياه است و فقط صدا » شنيده ميشه و يا مثلا بازي Max pain2 كه كلا تصويرش شطرنجي ميشه قبلا سيستمم اينطوري نبودويا اگه محافظ صفحه نمايش ويندوز هم تصويرش ناصاف و شطرنجي ظاهر ميشه من از ويندوز MRT استفاده ميكنم و چندين بار هم ويندوز رو عوض كردم ولي باز هم مشكل حل نشد.مشخصات سيستمم: (رم 1GB و CPU 2.42 Ghz, Celeron و كارت گرافيك همFX 5500 256 MB Nvidia GeForce و مادربردم MSI هستش)لطف كنيد بنده رو راهنمايي فرماييد كه چه كاري رو مي تونم انجام بدم؟

negar00
02-04-2009, 22:38
سلام دوستان من ویندوزم اکس پی سرویس پک 3 هست و میخوام ویندوزمو عوض کنم سرویس 2 بزارم ولی هر کار میکنم سی دی رام رو نمیخونه و باز ویندوزو بالا میاره یعنی بوت نمیشه چیکار باید بکنم

Persian_Gun's
02-04-2009, 23:15
باید سی دیه ویندوزتون Bootable باشه....اگر هست،سیستمتونو ریست کنید و F8 رو بزنید و درایو سی دی رام رو انتخاب کنید...
بدرود.

danijon_2006
03-04-2009, 17:48
دوستان من مدتیه ویندوزم به شدت کند شده یعنی در ابتدا که میاد بالا بای 5 دقیقه وایسم تا تولبار پایین ویندوز لود بشه وقتی هم استند بای میکنم 5 دقیقه طول میکشه تا ویندوز بیاد بالا چیکار کنم؟

king emperor
03-04-2009, 19:30
احتمال زياد شما خيلي وقت ويندوز خودتون را عوض نكرده ايد

يا برنامه يا آنتي ويروس سنگيني نصب كرده ايد

Masоud
03-04-2009, 20:14
با سلام

يه مدتي هست كه كامپيوترم داره اعصاب منو خورد ميكنه.يعني هر بازي رو كه نصبش ميكنم .مثل بازي صحنه نبرد 2 فقط تصوير اوليه بازي (تبليقات)مشاهده ميشه بعدش كه به منوي بازي برسم تصوير شطرنجي وسياه است و فقط صدا » شنيده ميشه و يا مثلا بازي Max pain2 كه كلا تصويرش شطرنجي ميشه قبلا سيستمم اينطوري نبودويا اگه محافظ صفحه نمايش ويندوز هم تصويرش ناصاف و شطرنجي ظاهر ميشه من از ويندوز MRT استفاده ميكنم و چندين بار هم ويندوز رو عوض كردم ولي باز هم مشكل حل نشد.مشخصات سيستمم: (رم 1GB و CPU 2.42 Ghz, Celeron و كارت گرافيك همFX 5500 256 MB Nvidia GeForce و مادربردم MSI هستش)لطف كنيد بنده رو راهنمايي فرماييد كه چه كاري رو مي تونم انجام بدم؟
سلام
شما آخرین ورژن Driver گرافیکتون رو نصب کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

دوستان من مدتیه ویندوزم به شدت کند شده یعنی در ابتدا که میاد بالا بای 5 دقیقه وایسم تا تولبار پایین ویندوز لود بشه وقتی هم استند بای میکنم 5 دقیقه طول میکشه تا ویندوز بیاد بالا چیکار کنم؟
شما با استفاده از نرم افزار های مختلف مرتب سازی سیستم از جمله System Mechanic 8.5 Pro می تونید مشکلتون رو رفع کنید .

negar00
03-04-2009, 22:45
سلام دوستان من ویندوزم اکس پی سرویس پک 3 هست و میخوام ویندوزمو عوض کنم سرویس 2 بزارم ولی هر کار میکنم سی دی رام رو نمیخونه و باز ویندوزو بالا میاره یعنی بوت نمیشه چیکار باید بکنم

باید سی دیه ویندوزتون bootable باشه....اگر هست،سیستمتونو ریست کنید و f8 رو بزنید و درایو سی دی رام رو انتخاب کنید...
بدرود.
این کارو انجام میدم ولی باز ویندوز بالا میاد!

p30boy.s
03-04-2009, 22:58

دوست عزیز یک بار باطری مادربرد رو دربیار و بعد از چند ثانیه سر جاش بزار .
من قبلا همین مشکل رو داشتم با این کار حل شد.

Bilbo
06-04-2009, 20:14

سلام علیکم دوستان !

بنده جدیدا این سرویس پک 3 رو نصب کردم که مال شرکت الماس هست ...

بعد از قانونی کردن ویندوز نمی دونم چش شده وقتی که my computer رو باز می کنم و چند تا فولدر باز می کنم پیغام بالا می آد و وقتی هم دونت سند می زنی پنجره ها رو می بنده ...
می خواستم ببینم مشکل از ویندوزه ...؟ ویروس فکر نکنم باشه ... چون هم ویندوز رو جدید نصب کردم و هم وقتی ویندوز قبلی رو پاک می کردم Nod32 آپدیت شده که چیزی رو نشناخته بود ولی بیشتر احتمال می دم که مشکل از ویندوز باشه !
درضمن بعضی موقع ها هم یاهو گیر می کنه ولی این پیغام نمی آد ! گیر می کنه و دوباره درست میشه ...

Bilbo
06-04-2009, 20:15

این کارو انجام میدم ولی باز ویندوز بالا میاد!

باید دکمه ی del رو بزنی و بعد توی قسمت بوت بوت اون رو به سی دی رام تعویض کنی ...

یا راه ساده تر توی بعضی از مودم ها دکمه ی f8 و بعضی از مودم ها مثل مودم من دکمه ی f11 رو فشار می دی و به راحتی بوت رو به بوت سی دی تغییر می دی ...

فکر می کنم وقتی باتری هم در بیاری سیستم پیش فرضش همون بوت سی دی رام باشه که درست میشه ...

Bilbo
06-04-2009, 22:42

این هم اطلاعات کامل تر در مورد همون ارور بالایی !!!! کسی نیست کمک کنه ؟

Masоud
07-04-2009, 18:49

این هم اطلاعات کامل تر در مورد همون ارور بالایی !!!! کسی نیست کمک کنه ؟
سلام

احتمالا مشکلی در Process ویندوز بوجود اومده.

یه بار ویندوز رو Repair کن ببین مشکلت حل میشه یا نه ؟

Bilbo
07-04-2009, 19:05
بله يه ويندوظ ديكه نصب كردم !!!!

ولي مشكلش اين جاست كه ذبانش عربيه ! و خيلي بيخوده ! اض

Bilbo
07-04-2009, 19:06
aval bebakhshid ke Finglish minevisam

on dorost shod ye win dige nasb kardam vali alan zaban farsi nadaram ! va vaghti ham zaban farsi ro entekhab mikonam bazam Eng minevise !

va faghat arabi dare ke on ham horofesh ja be ja hast

mamnon misham komak konin !

Masоud
07-04-2009, 19:13
aval bebakhshid ke Finglish minevisam

on dorost shod ye win dige nasb kardam vali alan zaban farsi nadaram ! va vaghti ham zaban farsi ro entekhab mikonam bazam Eng minevise !

va faghat arabi dare ke on ham horofesh ja be ja hast

mamnon misham komak konin !
سلام

برای گرفتن جواب به این تاپیک مراجعه کنید :

معرق
12-04-2009, 23:32
سلام
سرویس پک 3 نصب کردم
تعدادی از فایل و فولدر هام رو هیدن کردم
اما الان که می خوام ببینمشون از فولدر اپشن که گزینه ی شو هیدن رو انتخاب می کنم و اپلای و اکی می زنم سیستم هیچ عکس العملی نشون نمی ده و همونطوری به صورت هیدن نگه شون داشته
چی کنم که آزادشون بکنم؟
سپاس

nw_nk
13-04-2009, 00:18
سلام
سرویس پک 3 نصب کردم
اما الان که می خوام ببینمشون از فولدر اپشن که گزینه ی شو هیدن رو انتخاب می کنم و اپلای و اکی می زنم سیستم هیچ عکس العملی نشون نمی ده و همونطوری به صورت هیدن نگه شون داشته
چی کنم که آزادشون بکنم؟
سپاس

سلام.

1- گزینه Show Hidden انتخاب شده باقی میمونه یا اینکه هربار سراغ Folder Option میرید شده Don't Show ؟ در این مورد احتمال ویروسی شدن ویندوزتون هست.

2- اگر Show میمونه. فقط با تعدادی فایل Hidden مشکل دارید یا هر فایل Hidden ای؟

p30boy.s
13-04-2009, 17:32
سلام
سرویس پک 3 نصب کردم
چی کنم که آزادشون بکنم؟
سپاس

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز این مشکل میتونه برای این باشه که شما حجم بالایی رو هایدن کردین چون در xp حجم محدودی رو میشه مخفی کرد
برای دیدن فایل های مخفیت باید تیک این گزینه که در عکس زیر مشخصه رو برداری و بعد فایلهارو از حالت مخفی در بیاری.
این گزینه در قسمت فوبدر آپشنfolder aptions هست
این کار رو امتحان کن جواب میده ومارو هم فراموش نکن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani32
14-04-2009, 09:21
مدتی است که باهنگ کردن بی دلیل و نا منظم ویندوز (پنتیوم 4 )مشکل روانی پیدا کردم ، فن cpu و فن پاور ، کارت گرافیکی ، رم عوض کردم مشکل حل نشده دیروز یادم افتاد که سرویس پک 3 نصب کردم ولی یادم نیست که قبل از نصب هم این مشکل داشتم یا نه !!!! بنظر شما میتونه این مشکل از سرویس پک 3 باشه ؟
تنها راهنمای هم وقتی ویندوز بالا میاد موزیک ویندوز با قطع و وصل به گوش میرسه؟!!! ولی بعدش همه چیز درست هست تا هنگ کنه!!!
ایا با remove کردن sp3 به حالت اول که sp2 بوده برمیگرده یا باید دوباره ویندوز نصی کنم؟

Mohammad King
17-04-2009, 19:52
مدتی است که باهنگ کردن بی دلیل و نا منظم ویندوز (پنتیوم 4 )مشکل روانی پیدا کردم ، فن cpu و فن پاور ، کارت گرافیکی ، رم عوض کردم مشکل حل نشده دیروز یادم افتاد که سرویس پک 3 نصب کردم ولی یادم نیست که قبل از نصب هم این مشکل داشتم یا نه !!!! بنظر شما میتونه این مشکل از سرویس پک 3 باشه ؟
تنها راهنمای هم وقتی ویندوز بالا میاد موزیک ویندوز با قطع و وصل به گوش میرسه؟!!! ولی بعدش همه چیز درست هست تا هنگ کنه!!!
ایا با remove کردن sp3 به حالت اول که sp2 بوده برمیگرده یا باید دوباره ویندوز نصی کنم؟

ربطی به سرویس پک 3 بودن نداره.

شما یا سیستمت ویروسی/ یا باید یه ویندوز دیگه نصب کنید./

NELLY
17-04-2009, 23:15
دوستان من جديدا متوجه شدم كه بسياري از فونتها رو نميتونم بخونم

خيلي عجيبه چون فارسي رو هم نصب كردم

البته مربوط به بعضي نوت پدها ميشه كه بجاي نوشته علامت سوال نشون ميده و تغيير فونت هم مشكلي رو حل نميكنه!!! البته ممكنه اون فايلها به زباني غيراز فارسي و انگليسي بوده باشند

كس ديگري هم با اين مسئله برخورد داشته؟

P A R M I S
23-04-2009, 19:11
سلام دوستان

من ويندوزسرويس پك 3روداشتم و سالم بود خاموشش كردم ودوباره كه روشن كردم خطا داد كه "درپوشه سيستم 32 فايل كونفيگ ،يه پوشه به نام سيستم حذف شده يا خراب شده لطفاتعميركن ويندوزرو "
وقتي سي دي ويندوز سرويس پك 3روگذاشتم تعمير نشد ومجبوربه نصب دوباره ويندوز شدم
3تاسوال دارم
چرااين فايل خراب شده؟؟؟
چراتعميرنشد؟؟؟
چه كاركنم كه دوباره اين مشكل پيش نياد ؟؟
ممنون

=======+
يادم رفت بگم من انتي ويروس نود32دارم كه هميشه اپديته وفقط دوياسه بارازحالت سبزبه نارنجي دراومده كه بعدازديدن وضعيت نارنجي بلافاصله دوباره اپديتش ميكردم
هرچندوقت يه بار بعدازروشن شدن سيستم يه پيغام راجب تعمير يا اپگريد رجيستري ميخوندم كه اين براي من خودم خيلي عجيب بود چوناصلا بارجيستري ويندوز كاري ندارم
اخرين نكته اين كه من اپديت شدن ويندوز رو بلافاصله بعدازنصب دراولين اجراي ويندوز خاموش كردم

it is me
24-04-2009, 18:03
سلام.من یه dell مدل vistro 1500 دارم .که سی دی ویندوزش رو گم کردم.الان می خواستم ویندوزش رو تعمیر کنم با سی دی لپ تاپ بابام این کار رو کردم!که dell xps . حالا سیستمم موقع بالا اومدن کد فعالسازی می خواد و هیچ جور هم بالا نمیاد.فقط عکس دسکتاپم میاد.یعنی با سیستمم نمی تونم به اینترنت هم وصل شم که کد رو بگیرم.میشه از microsoft با دادن product key کد activation رو هم گرفت.تورو خدا هر کی هرچی به ذهنش می رسه برام میل بزنه زود.ضمنا safe mode هم نمی تونم بیام بالا چون مونیتورم چن روز پیش سوخته و الان با ال سی دی تلویزیونم بالا میام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifو اون حالتsafe modeجواب نمیده!کممممممممممک

pejmangame
25-04-2009, 22:35
pejmangame
اگه نباشه جاش خالی می مونه

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: Capcom
تو اینترنت فونت فارسی نمیشه استفاده کنم!

--------------------------------------------------------------------------------

salam
man win xp servis pak 3 nasb kardam

hala to internet masalan haminja ya yahoo masenjer nemitonam farsi type konam
moshkel az kojas???
font farsi ham daram
toye word win farsi mmishe vali to net va ie va yahoo na

pejmangame
25-04-2009, 22:47
kasi nist

moshkell daraa,mmmm

Ardavan
26-04-2009, 00:06
اقا سلام.دوستان اول بگم اگر سوالم تکراری بود لطفا جواب بدید بهش چون راسیتش حوصله و اعصاب گشتن توی این صفحات رو ندارم.
خب حالا مشکل من:
من الان حودود 2ماهی میشود که سرویس پک 3 استفاده میکنم،و ویندوز هم از طریق نت اپدیت هست،مشکل من این هست که بعد از یک مدتی سیتم تا بوت میشه میاد وارد ویندوز بشه ریست میشه،بازم میگم بعد از یک مدت کوتاهی که ویندوز رو نصب میکنم،در این مدت شاید به فاصله 1هفته یک بار این کار رو انجام میدم،دیوانه شدم دیگه.
بی جهت ریست میشه،کل سیستم هم چک کردم ویروسی نشناخت.
نمیدونم از چی هست،دوستان اگر میدونن ثواب میکنن بهم بگن چون دیگه قاطی کردم
با تشکر از همه شما

Ship Storm
26-04-2009, 14:04
اقا سلام.دوستان اول بگم اگر سوالم تکراری بود لطفا جواب بدید بهش چون راسیتش حوصله و اعصاب گشتن توی این صفحات رو ندارم.
خب حالا مشکل من:
من الان حودود 2ماهی میشود که سرویس پک 3 استفاده میکنم،و ویندوز هم از طریق نت اپدیت هست،مشکل من این هست که بعد از یک مدتی سیتم تا بوت میشه میاد وارد ویندوز بشه ریست میشه،بازم میگم بعد از یک مدت کوتاهی که ویندوز رو نصب میکنم،در این مدت شاید به فاصله 1هفته یک بار این کار رو انجام میدم،دیوانه شدم دیگه.
با تشکر از همه شما

شما جدیدا نرم افزاری روی سیستم عامل خودتون نصب نکردید؟
اگه سیستم عامل رو نصب کردید و تا زمانی که نرم افزار مشکوکی رو نصب نکردید با مشکل ریست سیستم مواجه نمیشید بدونید ایراد از نرم افزارهایی هست که نصب کردید ولی اگر حتی سیتم عامل رو نصب میکنید و هیچ نرم افزار مشکوکی هم روی اون نصب نکردید مشکل میتونه سخت افزاری باشه
اولین نظر ها باید بره سمت cpu و fan اون و همچنین silicon روی cpu

Mohammad King
26-04-2009, 14:28
خب حالا مشکل من:
با تشکر از همه شما

سلام

احتمال داره که روی با یاس شما یه ویروسی نشسته باشه.

با آنتی ویروس تحت داس یه اسکن کنید/

موفق باشید

Masоud
26-04-2009, 19:23
خب حالا مشکل من:
با تشکر از همه شما
سلام

من نرم افزار Trojan Remover رو نصب کردم این بلا سرم اومد ولی با عوض کردن ویندوز مشکل برطرف شد .

احتمالا شما هم نرم افزاری نصب کردید که باعث این مشکل شده.

موفق باشید :40:

mahdi57000
26-04-2009, 19:46
این کد اکتیو ویندوز سرویس پک 3 رو از کجا میشه گیر آورد؟

Ship Storm
26-04-2009, 22:15
این کد اکتیو ویندوز سرویس پک 3 رو از کجا میشه گیر آورد؟

این یک کد اکتیو

pppp3-3kfx7-jv4th-8chrx-bfxfb

Ardavan
27-04-2009, 07:27
از همگی دوستان ممنون بخاطر کمکتون،حالا یک چیزی،من متاسفانه هنوز وقت نکردم این کارهایی رو گه گفتید انجام دهم،و نرم افزار خاصی هم نصب نکردم ولی نمیدونم این مادر مرده چه مرگشه،دیوانه من کرده!!!
من نرم افزار سیستم مکانیک رو نصب کردم،و توی قسمت هاش یک گزینه دیدیم که نوشته بود برای تعمیر هارد از نظر بد سکتور یا....به هرحال اسکنش که کردم درست شد،بعد 1روز باز اینطور شد که رفتم و از دوباره این کار رو کردم و فعلا درسته،تنظیمات بایوس هم ریست کردم گفتم شاید مال اون باشه،ولی احتمال داره ویروسی توی بایوس من نشسته که حتما یک اسکنی هم میکنم.
با نود 32 ورژن 4 ان هم کل سیستم رو اسکن کردم چیزی گیر نیاورد ولی حتما یک تروجان ریموور نصب میکنم شاید اتفاقی افتاد.
من از همه شما دوستان سپاس گزارم،اگر راه حل دیگیری هم به ذهنتان امد بسیار خوشخال میشوم که به من اطلاع دهید.با تشکر

Mohammad King
27-04-2009, 08:16
از همگی دوستان ممنون بخاطر کمکتون،حالا یک چیزی،من متاسفانه هنوز وقت نکردم این کارهایی رو گه گفتید انجام دهم،و نرم افزار خاصی هم نصب نکردم ولی نمیدونم این مادر مرده چه مرگشه،دیوانه من کرده!!!
من نرم افزار سیستم مکانیک رو نصب کردم،و توی قسمت هاش یک گزینه دیدیم که نوشته بود برای تعمیر هارد از نظر بد سکتور یا....به هرحال اسکنش که کردم درست شد،بعد 1روز باز اینطور شد که رفتم و از دوباره این کار رو کردم و فعلا درسته،تنظیمات بایوس هم ریست کردم گفتم شاید مال اون باشه،ولی احتمال داره ویروسی توی بایوس من نشسته که حتما یک اسکنی هم میکنم.
با نود 32 ورژن 4 ان هم کل سیستم رو اسکن کردم چیزی گیر نیاورد ولی حتما یک تروجان ریموور نصب میکنم شاید اتفاقی افتاد.
من از همه شما دوستان سپاس گزارم،اگر راه حل دیگیری هم به ذهنتان امد بسیار خوشخال میشوم که به من اطلاع دهید.با تشکر

سلام

دوست من فقط یادتون نره که اگه میخواین سیستم را scan کنید با یه آنت ویروس آپدیت شده این کار را انجام دهید/ ورژن آنتی ویروس زیاد مهم نیست.

موفق باشید/

alexina
28-04-2009, 16:49
سلام من ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 را از اینترنت دانلود کردم بعد از طریق نرو ریختم روی سی دی اما بوت نمیکنه چکار باید بکنم؟

king emperor
28-04-2009, 21:12
سی دی شما باید قابلیت بوتیبل داشته باشد

milad_fs
29-04-2009, 16:06
درود و خسته نباشید.من تیک گزینه ی welcome screen رو میزنم.اما بعضی وقتا .یندوز با welcome screen بالا میاد و بیشتر مواقع بدون اون!!!!!.یه مشکل دیگه هم data execution هست که با دستور bcdedit /set {current} nx AlwaysOff انجام نمیشه و پیغام میده که:
 'bcdedit' is not recognized as an internal or external command.operable program or batch file
ممنون اگه کمک کنین

Opera-Baz
01-05-2009, 21:39
با سلام میخوام ویندوز عوض کنم چطوری اپدیت های ویندوز بک اپ بگیرم که عوض کردم این همه اپدیت نپره

atifazi
01-05-2009, 22:14
دوستان سلام - یه مشکل عجیب . چند وقتیه هر فلشی میزنم توی usb امکان write را نمیده و فقط میتونم read کنم . یهو شده و کار خاصی هم نکردم . پیغامش هم به اینصورته --> the disk is write protected . remove the write protection or use another disk بخدا کلافم کرده . هرکاری می کنم حل نمیشه . بعد اینهمه مدت این مشکل را اولین بار میبینم . جالب اینجاست فلش روی سیستم های دیگه جواب میده . و اصلا نمیخوام ویندوز عوض کنم .

ممنون میشم کمک کنید

Ship Storm
01-05-2009, 22:29
با سلام میخوام ویندوز عوض کنم چطوری اپدیت های ویندوز بک اپ بگیرم که عوض کردم این همه اپدیت نپره
تو تاپیک برسی مشکلات ویندوز جوابتون رو دادم ولی دوباره اینجا هم اعلام میکنم خدمتتون

این رو ملاحظه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Payman_62
04-05-2009, 23:52
سلام.
میخوام وین xp سرویس پک 3 64 بیتی بخرم. کلا مدیا سنتر بگیرم یا پروفشنال یا ... . میخوام آخرین و جدیدترین ورژن باشه.
سیدی کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟ اگه بخوام از این جا دانلود کنم کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

64 بیتی با برنامه های 32 بیتی مشکلی نداره؟ اجرا میشن؟
میدونم سرعت 64 بالاتره. ولی شنیدم مشکلاتی داره. توصیه میکنید 32 بیتی بخرم یا 64 بیتی؟

mahdi7610
06-05-2009, 10:03
سلام.
میخوام وین xp سرویس پک 3 64 بیتی بخرم. کلا مدیا سنتر بگیرم یا پروفشنال یا ... . میخوام آخرین و جدیدترین ورژن باشه.
سیدی کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟ اگه بخوام از این جا دانلود کنم کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

64 بیتی با برنامه های 32 بیتی مشکلی نداره؟ اجرا میشن؟
میدونم سرعت 64 بالاتره. ولی شنیدم مشکلاتی داره. توصیه میکنید 32 بیتی بخرم یا 64 بیتی؟

سلام

پیمان جان اگه سیستم شما 64 بیت را ساپورت می کنه بدون شک 64 بیت را نصب کنید تا از تمام امکانات و توانایی های سیستمتون استفاده کنید . مثل پشتیبانی از میزان حافظه رم بالا و سرعت بالای اون .

اما تا جایی که من اطلاع دارم سرویس پک 3 هنوز 64 بیت نداره .

پیشنهاد من SP2 64 بیت هستش .

برای دانلود SP3 هم میتونی به ادرس زیر رجوع کنی .

موفق باشی .

Payman_62
06-05-2009, 11:38
سلام.
ممنون مهدی جان.
نگفتی پروفشنال دانلود کنم یا مدیا سنتر؟
بعد هم اگه سرویس پک 2 64 بیتی دانلود کنم که دیگه امکان نصب سرویس پک 3 32 بیتی وجود نداره درسته؟

xp سرویس پک 2 64 بیتی هر چی تو سایت گشتم پیدا نکردم. همه لینک ها پاک شدن. تاپیک ویندوزهای اورجینال و دستکاری شده رو تا صفحه 9 بررسی کردم و هیچ لینکی سالم نبود. فقط این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک سالم بود که اونم تو پست بعدی یکی اومده گفته فایل مشکل داره.
یعنی بی خیال شم؟

mahdi7610
06-05-2009, 17:02
سلام

مطمئنا پروفشنال بهتره
مدیا سنتر برای کسایی خوبه که کارهایی در ضمینه مالتی مدیا انجام میدن .

میتونی چند تا ویندوز با هم داشته باشی . حتی چند تا xp

اما نصب ویندوزها همیشه از قدیم به جدید بوده . یعنی ابتدا sp2 در درایو c و بعد sp3 در هر درایوی که دلت خواست .

بهتره توی انجمن درخواست نرم افزار درخواست لینک ویندوزی که میخوای را بدی تا لینک دانلودش را بهت بدن .

در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی :)

superman_gh
08-05-2009, 11:25
سلام دوستان
ندونستم کجا مصرح کنم ببخشید منو
سرویس پک 3 بود ویروس گرفت با ایمن خواستم ویروس کشی کنم از بوت اون 4 گزینه بود اشتباهی ماکستور بوت رو انتخاب کردم اومد بالا ویروس کشی کرده و حالا که اومدم میبینم فرمت پارتیشن من بهم خورده و دو تا از درایور هام گم شده چطوری میشه به این بینوا کمک کرد اطلاعات اون خیلی مهم بود پروژه ارشدم عکسهای خانوادگی و کلی چیز بدرد بخور توش بود لطفا کمک کنید

mohsen_blid
09-05-2009, 13:06
سلام دوستان
سیستم صدای من به این صورت در اومده و نصب نمیشه
و زمان نصب برنامه صدا به این ارور ها بر میخورم

حالا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Masоud
09-05-2009, 21:23
سلام دوستان
سیستم صدای من به این صورت در اومده و نصب نمیشه
و زمان نصب برنامه صدا به این ارور ها بر میخورم
حالا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

میگه که کارت صدا نیاز داره که همراه روشن شدن کامپیوتر بوت بشه.
مشکل نرم افزاری بعید میدونم باشه ، یه چک از مادربورد و کارت صدات کن ببین مشکل از سخت افزار نیست ؟

mohsen_blid
10-05-2009, 13:26
سلام

میگه که کارت صدا نیاز داره که همراه روشن شدن کامپیوتر بوت بشه.
مشکل نرم افزاری بعید میدونم باشه ، یه چک از مادربورد و کارت صدات کن ببین مشکل از سخت افزار نیست ؟

به این عکس ها هم توجه کنید

با این اوصاف هترین راه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

SIMON137
10-05-2009, 13:31
من وقتی نوت پد ویندوز رو باز می کنم ، و نوشته ای می نویسم و سیو یا save as... رو می زنم ، صفحه بسته میشه ، صفحه ای نمیاد برای سیو...
چه کنم ؟

Masоud
11-05-2009, 14:51
به این عکس ها هم توجه کنید
با این اوصاف هترین راه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر به عکس ها توجه کنی جلوی مشخصات درایور و کارت صدا نوشته Unknown یعنی نامعلوم .

Update Driver رو بزن و در انتخاب مسیر CD کارت صدا رو انتخاب کن و OK کن(البته قبلش CD رو بنداز داخل CD-Rom)
اگر این راه هم افاقه نکرد آخرین ورژن درایور کارت صدا رو از سایت شرکت سازنده دانلود و نصب کن.

البته می تونه مشکل از ویندوز هم باشه چون بعضی ویندوزا بعضی کارت ها رو نصب و پشتیبانی نمی کنن (البته ویندوزای دستکاری شده که تو بازار پٌرند)

من وقتی نوت پد ویندوز رو باز می کنم ، و نوشته ای می نویسم و سیو یا save as... رو می زنم ، صفحه بسته میشه ، صفحه ای نمیاد برای سیو...
چه کنم ؟
خب عزیز وقتی سیو می کنی فایل با تمام محتویات جدیدی که توش نوشتی سیو میشه و نیازی به پرسش از سوی ویندوز برای سیو کردم فایل نیست.

mohsen_blid
12-05-2009, 07:58
اگر به عکس ها توجه کنی جلوی مشخصات درایور و کارت صدا نوشته Unknown یعنی نامعلوم .

Update Driver رو بزن و در انتخاب مسیر CD کارت صدا رو انتخاب کن و OK کن(البته قبلش CD رو بنداز داخل CD-Rom)
اگر این راه هم افاقه نکرد آخرین ورژن درایور کارت صدا رو از سایت شرکت سازنده دانلود و نصب کن.

البته می تونه مشکل از ویندوز هم باشه چون بعضی ویندوزا بعضی کارت ها رو نصب و پشتیبانی نمی کنن (البته ویندوزای دستکاری شده که تو بازار پٌرند)

متاسفانه سیستم اجزای اپدیت و یونیستال برنامه را نمیدهد
فکر میکنم باید اخرین ورژن را بگیرم البته یک نکته
من یک ویندوز جدید نیز ریختم ااما افاقه نکرد

SIMON137
12-05-2009, 08:26
خب عزیز وقتی سیو می کنی فایل با تمام محتویات جدیدی که توش نوشتی سیو میشه و نیازی به پرسش از سوی ویندوز برای سیو کردم فایل نیست.
فایل با چه نامی و در کجا سیو میشه ؟ من فایل قدیمی رو باز نمی کنم که توش تغییر بدم بعدش اینطوری بشه ( یعنی روی فایل قبلی ذخیره بشه ، و اگر دقت کنید می بینید که من گفتم save as هم میزنم برنامه بسته میشه در صورتی که باید قبلش یک پرسشی بشه ) ، من یک فایل جدید باز می کنم. قاعدتا باید پرسش بشه با چه نامی و در کجا ذخیره کنه فایل رو....

Help118
12-05-2009, 16:02
سلام. يك كپي از ويندوز اريجينال كه واسه لپ تاپ دل توسط شركت زيگورات منتشر شده است بدستم رسيده كه موقع نصب هيچگونه سريالي نمي خواهد ولي بعد اينكه ويندوز بالا مي آيد پيام اكتيويشن مياد كه ميگه ويندوز 30 روزه هستش و كد اونو وارد كنيد. خودم قبلا رو ويندوزهاي معمولي كه داشتم براي آپ ديتشون در قسمت ريجستري مقداري رو به صفر تغيير مي دادم در بخش oobe timer سپس در بخش ايكتينگ كد مخصوصي كه داشتم كه رو وارد مي كردم و ويندوز اكتيو مي شد و قابل آپ ديت مي شد ولي اين كد و اين ترفند ديگه رو ويندوز اورجينال كارساز نيستش.

خلاصه كلام نياز مبرم كه كد< سريال يا هرچي براي فعال سازي اين ويندوز ارجينال سرويس پك 3 دارم. بدون اين كد نه ويندوز مديا پلير 11 نصب مي شه نه بعضي برنامه ديگه خواهشا كمكم كنيد

Masоud
13-05-2009, 13:03
سلام. يك كپي از ويندوز اريجينال كه واسه لپ تاپ دل توسط شركت زيگورات منتشر شده است بدستم رسيده كه موقع نصب هيچگونه سريالي نمي خواهد ولي بعد اينكه ويندوز بالا مي آيد پيام اكتيويشن مياد كه ميگه ويندوز 30 روزه هستش و كد اونو وارد كنيد. خودم قبلا رو ويندوزهاي معمولي كه داشتم براي آپ ديتشون در قسمت ريجستري مقداري رو به صفر تغيير مي دادم در بخش oobe timer سپس در بخش ايكتينگ كد مخصوصي كه داشتم كه رو وارد مي كردم و ويندوز اكتيو مي شد و قابل آپ ديت مي شد ولي اين كد و اين ترفند ديگه رو ويندوز اورجينال كارساز نيستش.

خلاصه كلام نياز مبرم كه كد< سريال يا هرچي براي فعال سازي اين ويندوز ارجينال سرويس پك 3 دارم. بدون اين كد نه ويندوز مديا پلير 11 نصب مي شه نه بعضي برنامه ديگه خواهشا كمكم كنيد
ببین اینا بدردت میخورن :

g4cmg-6jw3d-x729t-h262v-f4cbd
dvf3c-vcd4d-p9qgw-8j3hp-6q76j
q2tvx-7rt4h-pg7bf-qr72h-7cw7q

jims band
18-05-2009, 13:07
سلام.من بعد از اینکه ویندوزمو نصب کردم با این مشکل روبرو شدم یعنی هر وقت میخوام به درایو های دیگه برم با این مشکل روبرو میشم و مجبور میشم از folders استفاده کنم.

Masоud
19-05-2009, 12:39
سلام.من بعد از اینکه ویندوزمو نصب کردم با این مشکل روبرو شدم یعنی هر وقت میخوام به درایو های دیگه برم با این مشکل روبرو میشم و مجبور میشم از folders استفاده کنم.

سلام

میگه که یکی از محتویات فولدر Recycler پاک شده .

برای رفع این مشکل می تونی یک بار ویندوز رو Repair کنی.

jims band
23-05-2009, 12:53
ویندوزو عوض کردم بازم مشکل حل نشد حتی از یه ویندوز دیگه برای نصب استفاده کردم.

nw_nk
23-05-2009, 15:45

ویندوزو عوض کردم بازم مشکل حل نشد حتی از یه ویندوز دیگه برای نصب استفاده کردم.

سلام.

احتمالا سیستمتون آلوده شده بوده و الان بقایاش مثل فایل Autorun مونده.

ویندوز رو که عوض کردید اصلا وارد درایوهای دیگر نشید. از منبعی مطمئن ضدویروسی مثل NOD32 رو نصب و آپدیت کنید. پاک کردن فایل مخفی و سیستمی Autorun.ini در ریشه درایوهاتون هم میتونه موقتا کمک کنه.

jigar-tala
23-05-2009, 22:24
salam man emroz ye windows xp sp3 nasb kardam ama zaban farsi nadareh va koli moskel baram dorost karde age kesi rahe hali midone komakam kone rasti in peyghamo majbor boda english bedam

Mohammad King
24-05-2009, 09:30
salam man emroz ye windows xp sp3 nasb kardam ama zaban farsi nadareh va koli moskel baram dorost karde age kesi rahe hali midone komakam kone rasti in peyghamo majbor boda english bedam

توی تاپیکی که قبلا ن نوشتید جوابتون را دادم/

موفق باشید

jigar-tala
24-05-2009, 15:14
با سلام وممنون ازکمکاتون حالا یه مشکل دیگه من زبان فارسی رو با کمک شما نصب کردم وزبان فارسی اضافه شده همین جور که می بینین دارم فارسی تایپ میکنم اما درمورد فیالهای متنی مثل Text Document حروف فارسی به صورت مربع مربع در اومده ومن از شما سوالم اینه ______چی کار بکنم مشکلم حل شه

Mohammad King
24-05-2009, 16:46
با سلام وممنون ازکمکاتون حالا یه مشکل دیگه من زبان فارسی رو با کمک شما نصب کردم وزبان فارسی اضافه شده همین جور که می بینین دارم فارسی تایپ میکنم اما درمورد فیالهای متنی مثل Text Document حروف فارسی به صورت مربع مربع در اومده ومن از شما سوالم اینه ______چی کار بکنم مشکلم حل شه

سلام

بانصب برنامه آفیس مشکلت حلهههه :20:

Persian_Gun's
03-06-2009, 20:09
سلام
من نمیدونم چرا نمیتونم بعضی از برنامه ها رو نصب کنم!مثلا" اپرا 10 که وقتی روی فایل ستاپش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته!!!
لطفا" راهنمایی کنید...

Masоud
08-06-2009, 13:16
سلام
من نمیدونم چرا نمیتونم بعضی از برنامه ها رو نصب کنم!مثلا" اپرا 10 که وقتی روی فایل ستاپش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته!!!
لطفا" راهنمایی کنید...
سلام

به احتمال زیاد سیستم ویروسی شده یا مشکلی در بخش msiexec پیش اومده . حتی الامکان سیستم رو Repair کن و با آنتی ویروس آپدیت شده Full Scan کن.

Aryan-0311
11-06-2009, 01:14
باسلام وخسته نباشيد. من وقتي سرويس پك 3 رانصب مي كنم ديگر ويندوزم هيچ تمي را ساپورت نمي كند.:2:

Aryan-0311
11-06-2009, 01:18
سلام
لطفا" راهنمایی کنید...

ببخشيد مگر اپرا 10 هم داريم تا آن جايي كه من دانلود مي كنم 9.63 است و اگر اپرا 10 داريم براي دانلود بذاريد.:5:

p30boy.s
11-06-2009, 01:57
باسلام وخسته نباشيد. من وقتي سرويس پك 3 رانصب مي كنم ديگر ويندوزم هيچ تمي را ساپورت نمي كند.:2:

این حتما به خاطر آپدیدتهایی هست که نصیب کردید.
شما در مسیر زیر در سیستمتون ببینید که تم دارید یانه شاید del شده باشند

Masоud
11-06-2009, 10:43
ببخشيد مگر اپرا 10 هم داريم تا آن جايي كه من دانلود مي كنم 9.63 است و اگر اپرا 10 داريم براي دانلود بذاريد.:5:

الیته این نسخه بتا هست.

برای دانلود به بخش مربوط به خودش در انجمن مراجعه کنید.

ویندوز در حالت عادی هر تمی را که نصب کنید ساپورت نمی کند ، برای رفع این مشکل شما قبل از نصب هر تمی باید نرم افزار UXThemeMultiPatcher5.5 را نصب کنید :

mansour5550
12-06-2009, 01:54
سلام دوستان اگه میشه یکی کمکم کنه من چند روزیه سیستم جدید گرفتم و ویندوز اکس پی SP3 نصب کردم قبلا هم همین ویندوز رو روی سیستم قبلیم داشتم ولی مشکلی نداشت حالا مشکلم اینه که وقتی شات داون میکنم انگار که سیستمم هنگ میکنه ولی وقتی تسک منیجر رو میزنم دوباره از تو منوی تسک منیجر شات داون میکنم که میره به اون صفحه آبیه و همونجا یه 3 دقیقه ای مکث میکنه تا شات داون شه اینم بگم که چون ویندوزم جدید بود و آنتی ویروسم (کاسپرسکای 7) رو هنوز آپدیت نکرده بودم سیستمم ویروسی شد اونم اوتو ران که بعد از آپدیت آنتی ویروس و اسکن کردن ویروسارو پاک کردم و مشکلم حل شد ولی از اون به بعد این مشکلو دارم Shut Down .

p30boy.s
12-06-2009, 02:18
سلام دوستان اگه میشه یکی کمکم کنه من چند روزیه سیستم جدید گرفتم و ویندوز اکس پی SP3 نصب کردم قبلا هم همین ویندوز رو روی سیستم قبلیم داشتم ولی مشکلی نداشت حالا مشکلم اینه که وقتی شات داون میکنم انگار که سیستمم هنگ میکنه ولی وقتی تسک منیجر رو میزنم دوباره از تو منوی تسک منیجر شات داون میکنم که میره به اون صفحه آبیه و همونجا یه 3 دقیقه ای مکث میکنه تا شات داون شه اینم بگم که چون ویندوزم جدید بود و آنتی ویروسم (کاسپرسکای 7) رو هنوز آپدیت نکرده بودم سیستمم ویروسی شد اونم اوتو ران که بعد از آپدیت آنتی ویروس و اسکن کردن ویروسارو پاک کردم و مشکلم حل شد ولی از اون به بعد این مشکلو دارم Shut Down .

دوست من همون طور که گفتی ویروس رو پاک کردی که احتمالا ویروس چندتا فایلهای سیستمی رو آلوده کرده بوده
واین فایلها هم هنگام ویروس کشی پاک یا دیگه غیر فعال شدن که باید ویندووز رو عوض کنی
ان شاالله که مشکلت با عوض کردن ویندوز حل میشه

mansour5550
12-06-2009, 18:22
ای بابا من نزدیک به 50 مگ آنتی ویرسمو آپدیت کردم یعنی هیچ راهی نیست دوستان؟

Masоud
12-06-2009, 23:29
ای بابا من نزدیک به 50 مگ آنتی ویرسمو آپدیت کردم یعنی هیچ راهی نیست دوستان؟
سلام

عزیز نیازی به تعویض ویندوز نیست .

برای رفع مشکل طول کشیدن زمان شات داون باید سرویس UPH Clean رو دانلود و نصب کنید.

mansour5550
12-06-2009, 23:43
قربونه تو دوست گلم ببینم چی میشه مرسی از هر دو نفرتون مخصوصا mvmmasoud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mansour5550
15-06-2009, 03:57
سلام

عزیز نیازی به تعویض ویندوز نیست .

برای رفع مشکل طول کشیدن زمان شات داون باید سرویس UPH Clean رو دانلود و نصب کنید.

بابا اینم کار نکرد یکی نیست به داد من برسه جون عمتون کمک کنین

sohiel742
15-06-2009, 08:23
سلام

دوستان من ویندوز اکس پی نصب کردم الان تو قسمت تولز گزینه فولدر آپشن نیست چیکار کنم بیادش

سوال دوم اینه وقتی تم ویندوز دانلود میکنم و از فایل فشرده خارج میکنم برنامه تم روی آن کلیک میکنم و display properties میاد بالا و در سربرگwindows and buttons بازم هم تم ویندوز ایکس پی هست ولی تو سیستم دوستام انجام که میدم تو همین گزینه تم جدید میفته میشه راهنماییم کنید با تشکر از شما

Masоud
15-06-2009, 09:07
بابا اینم کار نکرد یکی نیست به داد من برسه جون عمتون کمک کنین

این رو هم امتحان کن : به مسیر زیر برو :

Control Panel > Administrative Tools > Local Security Settings > Local Policies > Security Options

بعد دنبال گزینه ی Shutdown : Clear virtual memory pagefile بگرد و بعد از اینکه پیداش کردی روش دبل کلیک کن و گزینه ی Enable رو انتخاب کن . ok کن و سیستم رو ری استارت کن.

سلام

دوستان من ویندوز اکس پی نصب کردم الان تو قسمت تولز گزینه فولدر آپشن نیست چیکار کنم بیادش

سوال دوم اینه وقتی تم ویندوز دانلود میکنم و از فایل فشرده خارج میکنم برنامه تم روی آن کلیک میکنم و display properties میاد بالا و در سربرگwindows and buttons بازم هم تم ویندوز ایکس پی هست ولی تو سیستم دوستام انجام که میدم تو همین گزینه تم جدید میفته میشه راهنماییم کنید با تشکر از شما
سلام

در رابطه با سؤال اول باید یگم که سیستمت ویروسی است . برای رفع این مشکل به بخش اورژانس سیستم های آلوده رجوع کن.

2- اول این نرم افزار رو دانلود و نصب کن و یکبار سیستم رو ری استارت کن بعد تم رو در این مسیر کپی کن :

C:\WINDOWS\Resources\Themes

sohiel742
15-06-2009, 10:24
سلام

دوست عزیز اگه میشه لینک مستقیم دانلود برنامه تم بزارید با تشکر از همه شما

sohiel742
15-06-2009, 10:28
سلام

دوست عزیز اگه میشه لینک مستقیم دانلود برنامه تم بزارید با تشکر

sohiel742
15-06-2009, 10:29
سلام

دوست عزیز اگه میشه لینک مستقیم دانلود برنامه تم بزارید با تشکر

Masоud
17-06-2009, 14:24
سلام

دوست عزیز اگه میشه لینک مستقیم دانلود برنامه تم بزارید با تشکر از همه شما
سلام

اینجا بخش پرسش و پاسخ است . برای درخواست نرم افزار به این بخش مراجعه کنید.

منظور شما رو از برنامه تم متوجه نشدم.(بیخیال)

jeremy28
17-06-2009, 17:49
سلام

من روی سیستمم، ویندوز XP SP3 و ویندوز ویستا دارم.
می خواستم برای هدف خاصی، محتویات فایل "advapi32.dll " رو که توی دایرکتوری

ویندوز xp قرار داره، تغییر بدم. واسه همین، اومدم توی ویندوز ویستا(چون توی خود xp نمیشه محتویات این فایل رو تغییر داد!) و با استفاده از یک نرم افزار Hex Editor ، این فایل dll رو باز کردم و بعضی جاهای مورد نظرش رو تغییر دادم و بعد تغییرات رو ذخیره کردم؛
متاسفانه، فراموش کردم که ازش backup بگیرم و چون محتواش رو اشتباه تغییر داده بودم، حالا دیگه ویندوز xp ام بالا نمی یاد!
می خواستم ببینم چه طوری میشه از طریق CD ی ویندوز XP و لود کردن "Recovery Console "، ویندوز رو Repair کنم؟ طوریکه این فایل advapi32.dll دستکاری شده، به همون شکل اولیه اش برگرده!
یعنی با کدوم دستور Recovery Console می تونم این کار رو بکنم؟

خواهش می کنم کمکم کنید، وگرنه مجبورم ویندوز xp رو دوباره نصب کنم!!(واقعاً وقتش رو ندارم)

از طرفی، توی محیط Recovery Console ، چه طوری میشه محتویات یکی از فایل های ویندوز (مثلا همین dll ) رو تغییر داد؟
به طوریکه اول محتویاتش رو همراه با offset و ... نشون بده و بعد ما بتونیم بعضی جاهاش رو تغییر بدیم؟

با تشکر

Masоud
17-06-2009, 18:03
سلام

من روی سیستمم، ویندوز XP SP3 و ویندوز ویستا دارم.
می خواستم برای هدف خاصی، محتویات فایل "advapi32.dll " رو که توی دایرکتوری

ویندوز xp قرار داره، تغییر بدم. واسه همین، اومدم توی ویندوز ویستا(چون توی خود xp نمیشه محتویات این فایل رو تغییر داد!) و با استفاده از یک نرم افزار Hex Editor ، این فایل dll رو باز کردم و بعضی جاهای مورد نظرش رو تغییر دادم و بعد تغییرات رو ذخیره کردم؛
متاسفانه، فراموش کردم که ازش backup بگیرم و چون محتواش رو اشتباه تغییر داده بودم، حالا دیگه ویندوز xp ام بالا نمی یاد!
می خواستم ببینم چه طوری میشه از طریق CD ی ویندوز XP و لود کردن "Recovery Console "، ویندوز رو Repair کنم؟ طوریکه این فایل advapi32.dll دستکاری شده، به همون شکل اولیه اش برگرده!
یعنی با کدوم دستور Recovery Console می تونم این کار رو بکنم؟

خواهش می کنم کمکم کنید، وگرنه مجبورم ویندوز xp رو دوباره نصب کنم!!(واقعاً وقتش رو ندارم)

از طرفی، توی محیط Recovery Console ، چه طوری میشه محتویات یکی از فایل های ویندوز (مثلا همین dll ) رو تغییر داد؟
به طوریکه اول محتویاتش رو همراه با offset و ... نشون بده و بعد ما بتونیم بعضی جاهاش رو تغییر بدیم؟

با تشکر
سلام

در همان مرحله های اولیه ی نصب ویندوز در نوار پایین نوشته R=Repair یعنی اگر دکمه ی R رو فشار بدید وارد Recovery Console می شوید . در این مرحله سیستم ویندوزی رو که روی هارد قرار داره به شما نشون میده و شما اونو انتخاب می کنید و سیستم اتوماتیک تمام فایلهای ناقص رو Repair می کنه.

jeremy28
17-06-2009, 20:12
سلام

در همان مرحله های اولیه ی نصب ویندوز در نوار پایین نوشته R=Repair یعنی اگر دکمه ی R رو فشار بدید وارد Recovery Console می شوید . در این مرحله سیستم ویندوزی رو که روی هارد قرار داره به شما نشون میده و شما اونو انتخاب می کنید و سیستم اتوماتیک تمام فایلهای ناقص رو Repair می کنه.

سلام
خیلی ممنون
راستش من بعد از اینکه وارد recovery console می شم ، اول ویندوز xp رو انتخاب می کنم و بعد پسورد administrator رو می خواد که چون من پسورد واسش ندادم، enter رو می زنم ولی بعدش اوتوماتیک repair نمی کنه!
فقط وارد فولدر ویندوز می شه،یعنی اون فولدری که ویندوز xp توش نصبه رو به صورت prompt نشون میده و منتظر می مونه که دستورات لازم وارد بشه:

الان نمی دونم کدوم دستور رو باید بزنم تا کار مورد نظرم انجام بشه یا حتی ویندوز به طور معمولی repair بشه؟!
دستور CHKDSK (Check Disk) رو هم اجرا کردم، ولی بعد از چک کردن درایو E (همون درایوی که ویندوز XP توش نصبه) هم باز مشکل حل نشد و ویندوز XP لود نمی شه!!

میشه بفرمایید چی کار باید بکنم که اوتوماتیک Repair بشه؟

از طرفی اگه بخوام محتوای یه فایلی رو دستکاری کنم، از کدوم دستور باید استفاده کنم؟

ممنونم

Masоud
17-06-2009, 21:10
سلام
خیلی ممنون
راستش من بعد از اینکه وارد recovery console می شم ، اول ویندوز xp رو انتخاب می کنم و بعد پسورد administrator رو می خواد که چون من پسورد واسش ندادم، enter رو می زنم ولی بعدش اوتوماتیک repair نمی کنه!
فقط وارد فولدر ویندوز می شه،یعنی اون فولدری که ویندوز xp توش نصبه رو به صورت prompt نشون میده و منتظر می مونه که دستورات لازم وارد بشه:

الان نمی دونم کدوم دستور رو باید بزنم تا کار مورد نظرم انجام بشه یا حتی ویندوز به طور معمولی repair بشه؟!
دستور CHKDSK (Check Disk) رو هم اجرا کردم، ولی بعد از چک کردن درایو E (همون درایوی که ویندوز XP توش نصبه) هم باز مشکل حل نشد و ویندوز XP لود نمی شه!!

میشه بفرمایید چی کار باید بکنم که اوتوماتیک Repair بشه؟

از طرفی اگه بخوام محتوای یه فایلی رو دستکاری کنم، از کدوم دستور باید استفاده کنم؟

ممنونم
سلام

احتمال زیاد قبلا پسورد براش گذاشتید و الان یادتون رفته.برای حل مشکل باتری روی مادربورد رو دربیارید و بعد از جند ثانیه سر جاش بذارید.

بعد وارد Recovery Console شوید ، ببینید باز هم پسورد میخواد یا نه ؟

فکر نکنم تو اون محیط بشه محتوای فایلی رو دستکاری کرد.

daynakopak
17-06-2009, 22:19
دوستان من نمي تونم وارد يوزرم تو ويندوز بشم (ايكس پي)
تو هيچ يوزري نمي ره و تا كليك ميكنم خودش لاگ اوت ميكنه
تو ادمين هم نمي ره
با سيف مد هم نمي ره بالا و لاگ اوت مي كنه
پسورد هم نداره
چيكار كنم؟
فكر كنم آنتي ويروس يكي از فايلهاي لاگين رو پاك كرده
توضيح اينكه دو تا هارد دارم يكي ide و يكي sata
اون ويندوزي كه رو ساتا هست مشكل داره و اون يكي سالمه و باهاش مي تونم به هارد ساتا دسترسي داشته باشم
كسي چيزي به ذهنش ميرسه؟
در ضمن سي دي ويندوز هم كه ميذارم براي ريپير چون مادر بوردم قديمي هست همينطوري هارد ساتا رو نمي شناسه تا بتونم ريپير كنم و بايد با ديسكت بشناسونمش كه وقتي اينكارو مي كنم فقط براي نصب نسخه جديد منو داره و گزينه ريپير نداره ؟!
در ضمن ويندوزي كه نصب كردم سرويس پك 2 بوده كه چون اصلي بوده با آپديت تبديل به سرويس پك 3 شده
خواهشا فوري فوتي راهنمايي كنين

Masоud
19-06-2009, 13:54
دوستان من نمي تونم وارد يوزرم تو ويندوز بشم (ايكس پي)
تو هيچ يوزري نمي ره و تا كليك ميكنم خودش لاگ اوت ميكنه
تو ادمين هم نمي ره
با سيف مد هم نمي ره بالا و لاگ اوت مي كنه
پسورد هم نداره
چيكار كنم؟
فكر كنم آنتي ويروس يكي از فايلهاي لاگين رو پاك كرده
توضيح اينكه دو تا هارد دارم يكي ide و يكي sata
اون ويندوزي كه رو ساتا هست مشكل داره و اون يكي سالمه و باهاش مي تونم به هارد ساتا دسترسي داشته باشم
كسي چيزي به ذهنش ميرسه؟
در ضمن سي دي ويندوز هم كه ميذارم براي ريپير چون مادر بوردم قديمي هست همينطوري هارد ساتا رو نمي شناسه تا بتونم ريپير كنم و بايد با ديسكت بشناسونمش كه وقتي اينكارو مي كنم فقط براي نصب نسخه جديد منو داره و گزينه ريپير نداره ؟!
در ضمن ويندوزي كه نصب كردم سرويس پك 2 بوده كه چون اصلي بوده با آپديت تبديل به سرويس پك 3 شده
خواهشا فوري فوتي راهنمايي كنين
سلام

با این مشخصاتی که شما دادید راهی بجز تعویض ویندوز بنظر نمیاد.

jeremy28
20-06-2009, 07:03
سلام

احتمال زیاد قبلا پسورد براش گذاشتید و الان یادتون رفته.برای حل مشکل باتری روی مادربورد رو دربیارید و بعد از جند ثانیه سر جاش بذارید.

بعد وارد Recovery Console شوید ، ببینید باز هم پسورد میخواد یا نه ؟

فکر نکنم تو اون محیط بشه محتوای فایلی رو دستکاری کرد.

سلام
راستش من اصلا مشکل پسورد ندارم و از اول هم واسش پسورد ندادم!
مشکل من اینه که به طور اتوماتیک Repair نمی کنه . منتظر می مونه که من دستور وارد کنم و با دستور exit هم از محیط Recovery Console خارج می شه؛
آیا به منظور Repair اتوماتیک، تنظیمات خاصی وجود داره؟

با تشکر

Masоud
20-06-2009, 10:51
سلام
راستش من اصلا مشکل پسورد ندارم و از اول هم واسش پسورد ندادم!
مشکل من اینه که به طور اتوماتیک Repair نمی کنه . منتظر می مونه که من دستور وارد کنم و با دستور exit هم از محیط Recovery Console خارج می شه؛
آیا به منظور Repair اتوماتیک، تنظیمات خاصی وجود داره؟

با تشکر
سلام

معمولا در محیط Recovery Console بعد از انتخاب کردن ویندوز بور اتوماتیک عملیات Repair انجام میشه.

برای رفع مشکلت به این تاپیک مراجعه کن :

sadeghbb
20-06-2009, 21:56
دوستان من به یه مشکل جدی برخوردم مشکلام اینه که فک کنم یه تروجان رو سیستمم بوده که Regedit و Task Manager رو قفل کرده و حتی آموزشهای تو سایت ها رو هم خوندم برای فعال کردنش ولی این حتی نمیزاره که فایلهای Reg باز بشن این ارور رو میده:Registry Editing has Been Disabled By your administator
دوستان خواهشا یه راهی برام پیدا کنین.البته شاید بگین نصب ویندوز جدید ولی من میخوام ویندوز جدید نصب نکنم چون........:18:خیلی ممنون میشم!!!!!

mostafait
20-06-2009, 22:44
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

من چند وقت پیش شاید 4-5 ماه پیش و شایدم بیشتر از طریق اینترنت ماهوارهایی آفلاین یک ویندوز XP SP3 دانلود کردم!

این ویندوز بعد از نصب درست بود و در مشخصات هم SP3 می نوشت!

اما بر روی این ویندوز بصورت پیش فرض Windows Media Player 9 نصب بود!(به خاطر همین قضیه هم دوباره ویندوز قبلیم که سرویس پک 2 بود و این سرویس پک 2 رو هم از اینترنت ماهواره ایی دانلود کرده بودم نصب کردم که به صورت پیش فرض مدیا پلیر 11 روی آن نصب بود)...

یک بار این مطلب رو در یکی از فروم ها پرسیدم و اونها هم گفتند به صورت اصلی بر روی ویندوزها مدیا پلیر 9 هستش و اونهایی که ورژن بالتر رو بر روی خود دارند دستکاری شده اند!

اگر امکان دارد شما راهنمایی کنید که ویندوز XP SP3 خوب هستش یا خیر!؟ این ورژنی که چند ماه پیش من دریافت کرده ام آیا بعد از آن ورژن دیگه ایی از SP3 اومده یا اینکه اینهایی که هم اکنون هستند همان است!؟ بازی ها بر روی این ویندوز خوب اجرا می شوند!؟دایرکت ایکس 10 را پشتیبانی می کند!؟آیا درایور های XP SP2 را می توان بر روی این ویندوز نصب کرد؟!

-----------------------------

آیا ویندوز سنگینیه و یا اینکه ویندوز خوب و سرپایی هستش؟!

راهنمایی کنید نصب کنم یا نه؟!

mansour5550
21-06-2009, 03:22
این رو هم امتحان کن : به مسیر زیر برو :

Control Panel > Administrative Tools > Local Security Settings > Local Policies > Security Options

بعد دنبال گزینه ی Shutdown : Clear virtual memory pagefile بگرد و بعد از اینکه پیداش کردی روش دبل کلیک کن و گزینه ی Enable رو انتخاب کن . ok کن و سیستم رو ری استارت کن.

سلام دوست من ولی بازم جواب نداد تورو خدا کمکم کن مرسی:18:

smallfrank
21-06-2009, 10:14
سلام
ویندوز من سی روزه هست میشه کرکش رو بزارید.

Masоud
21-06-2009, 11:24
دوستان من به یه مشکل جدی برخوردم مشکلام اینه که فک کنم یه تروجان رو سیستمم بوده که Regedit و Task Manager رو قفل کرده و حتی آموزشهای تو سایت ها رو هم خوندم برای فعال کردنش ولی این حتی نمیزاره که فایلهای Reg باز بشن این ارور رو میده:Registry Editing has Been Disabled By your administator
دوستان خواهشا یه راهی برام پیدا کنین.البته شاید بگین نصب ویندوز جدید ولی من میخوام ویندوز جدید نصب نکنم چون........:18:خیلی ممنون میشم!!!!!
سلام

شما باید با نرم افزار های مثل Registry Repair Wizard 2009 رجیستری رو تعمیر کنید و تمام داده های خراب شده رو به حالت اول برگردونید.

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

من چند وقت پیش شاید 4-5 ماه پیش و شایدم بیشتر از طریق اینترنت ماهوارهایی آفلاین یک ویندوز XP SP3 دانلود کردم!

این ویندوز بعد از نصب درست بود و در مشخصات هم SP3 می نوشت!

اما بر روی این ویندوز بصورت پیش فرض Windows Media Player 9 نصب بود!(به خاطر همین قضیه هم دوباره ویندوز قبلیم که سرویس پک 2 بود و این سرویس پک 2 رو هم از اینترنت ماهواره ایی دانلود کرده بودم نصب کردم که به صورت پیش فرض مدیا پلیر 11 روی آن نصب بود)...

یک بار این مطلب رو در یکی از فروم ها پرسیدم و اونها هم گفتند به صورت اصلی بر روی ویندوزها مدیا پلیر 9 هستش و اونهایی که ورژن بالتر رو بر روی خود دارند دستکاری شده اند!

اگر امکان دارد شما راهنمایی کنید که ویندوز XP SP3 خوب هستش یا خیر!؟ این ورژنی که چند ماه پیش من دریافت کرده ام آیا بعد از آن ورژن دیگه ایی از SP3 اومده یا اینکه اینهایی که هم اکنون هستند همان است!؟ بازی ها بر روی این ویندوز خوب اجرا می شوند!؟دایرکت ایکس 10 را پشتیبانی می کند!؟آیا درایور های XP SP2 را می توان بر روی این ویندوز نصب کرد؟!

-----------------------------

آیا ویندوز سنگینیه و یا اینکه ویندوز خوب و سرپایی هستش؟!

راهنمایی کنید نصب کنم یا نه؟!

با توجه به اینکه Update های جدیدتری روش نصب شده می تونه از نظر امنیتی قابل اطمینان تر باشه

خیر ورژن دیگه ای نیومده اما هر ماه Update های جدیدی برای این ویندوز میاد.

بازی ها روی SP3 تفاوتی با بازیهای SP2 ندارند .

خیر . DirectX 10 فقط روی Vista و Windows 7 قابل نصب است.

بله اکثر درایورهای Sp2 بدون مشکل روی SP3 نصب می شوند و میشه ار آنها استفاده کرد.

بله در کل ویندوز خوبی میتونه باشه.

سلام دوست من ولی بازم جواب نداد تورو خدا کمکم کن مرسی:18:
حتما سیستمتون رو Defragment کنید شاید مشکل حل بشه و نرم افزار های زیادی رو به یکباره نصب نکنید و از نصب کردن آنها در درایو ویندوز خودداری نمایید.

سلام
ویندوز من سی روزه هست میشه کرکش رو بزارید.

درخواستتون رو اینجا مطرح کنید :

mostafait
21-06-2009, 11:50
دوست عزیز نگفتید که این قضیه که ویندوزهای اصلی مدیا پلیر 9 دارند و ویندوزهای ادیت شده مدیاپلیر 11 و ... دارند درسته یا نه؟!

یعنی این ویندوزی که من دارم مشکلی ندارد و ادیت شده نیست؟!

Masоud
21-06-2009, 13:52
دوست عزیز نگفتید که این قضیه که ویندوزهای اصلی مدیا پلیر 9 دارند و ویندوزهای ادیت شده مدیاپلیر 11 و ... دارند درسته یا نه؟!

یعنی این ویندوزی که من دارم مشکلی ندارد و ادیت شده نیست؟!
سلام

در SP2 بطور پیشفرض Windows Media Player 9.0 نصبه.

ولی با آمدن SP3 ، مایکروسافت در بسته های Update این ویندوز Windows Media Player 11.0 را گنجاند.

ویندوز شما هیچ مشکلی نداره و می تونید بدون هیچ نگرانی ازش استفاده کنید.

mostafait
21-06-2009, 22:10
این سوال رو برای افزایش اطلاعاتم می پرسم!

ویندوز اکس پی سرویس پک 3 ورژن اصلی ویندوز مدیا پلیر 9 دارد و با نصب کردن پک های آپدیت ویندوز مدیا پلیر 11 نصب می شود درسته؟! بله ؟ یا خیر؟

راستی آیا سرعت آن نیز نسبت به سرویس پک 2 افزایش پیدا کرده یا خیر؟!

Masоud
22-06-2009, 11:52
این سوال رو برای افزایش اطلاعاتم می پرسم!

ویندوز اکس پی سرویس پک 3 ورژن اصلی ویندوز مدیا پلیر 9 دارد و با نصب کردن پک های آپدیت ویندوز مدیا پلیر 11 نصب می شود درسته؟! بله ؟ یا خیر؟

راستی آیا سرعت آن نیز نسبت به سرویس پک 2 افزایش پیدا کرده یا خیر؟!
سلام

بله درسته.

سرعت فرق چندانی نداره با SP2.

daynakopak
22-06-2009, 22:27
سلام

با این مشخصاتی که شما دادید راهی بجز تعویض ویندوز بنظر نمیاد.

ممنو ن از جوابت دوست خوب
ولي من دنبال راهي بجز تعويض مي گردم چون هم ويندوزم اصلي بوده هم تمام نرم افزارهاهام از قبيل فتوشاپ،اتوكد،آفيس،كانورتر ها و..... اصلي و رجيستر شده بودن كه الان ديگه نسخه هاي اصليشونو ندارم و اگر بخوام ويندوز عوض كنم بايد تا مدتها دنبال اين نرم افزارها بگردم كه .......

كس ديگه اي چيزي به ذهنش نمي رسه؟
مجدد مي گم كه به فايلهاي ويندوزي كه بالا نمياد دسترسي دارم
يعني كسي نمي دونه چه فايلي ممكنه پاك شده باشه كه login نمي شه؟

babak_deghat
24-06-2009, 17:39
رو درایو c که کلیک میکنم میگه access denied !!چه مرگشه؟!؟

Masоud
24-06-2009, 19:10
رو درایو c که کلیک میکنم میگه access denied !!چه مرگشه؟!؟
سلام

سیستم شما ویروسی شده

به انجمن اورژانس سیستم های آلوده مراجعه کنید :

ali_disslove
24-06-2009, 22:08
من 4-5 روزه یه سیستم گرفتم وقتی میخوام وارده درایو های هاردم بشم یه نیم ثانیه مکث میکنه و وارد میشه اما واسه فولدرا و..... مششکلی نداره همچنین 3 برابر طول میکشه تا توی لودینگ اولیه xp نسبت به سیستمه قبلیم بیاد بالا با اینکه سیستمه قبلیم ماله 6 سال پیش بود و پکیده بود
سیستمم هم تقریبا بالاست(cpu 5300-vga 4670-ram 2gb bus 800

ویروس هم نداشتم با eset nod32 و کسپراسکای آپدیت شده

هاردم 500 گیگه مکستوره حدوده 80 گیگش پره 6 تا درایو دارم -درایو ویندوزم 30 گیگه 7 گیگش پره هیچ درایویم بیشتر از 10% پر نیست

دیشب 3 با ویندوز عوض کردم 2 تا پک 2 و یکی سرویس پک 3.اما جواب نداد

یکی گفت ماله اینه که درایوهات بالای 100 گیگه

یکی گفت از اول پارتیشن بندی کن -منم تغییره سایزشون دادم اما نمیتونستم پارتیشن ها رو پاک کنم آخه اطلاعاتم میپرید

در ضمن توی ویندوز سون همچین مشکلی ندارم

یکی از دوستانم گفت xp کلا حالش همین جوره و نیم ثانیه طبیعیه ..این حرف درسته ؟؟طبیعیه ؟

mansour5550
25-06-2009, 00:27
آقا جان من مشکلم هنوز پا برجاست با اینکه 4 تا از دوستان لطف کردن و راهنمایی کردن ولی بازم مشکلم حل نشده جهت اطلاع دوباره دوستان مشکلم اینه که سیستمم شات داون نمیشه 4 نفر از دوستان این راه حلها رو گفتن :
1.ویندوزتو عوض کن.
2.این برنامه رو نصب کردم : UPH Clean
3.Control Panel > Administrative Tools > Local Security Settings > Local Policies > Security Options
Shutdown : Clear virtual memory pagefile
4.آخریشم که گفته بودن Defrag کنم.

Setareh 2006
25-06-2009, 03:14
دوستان ویندوزم سرویس پک 2 هستش که الان خودش آپدیت رو دانلود کرده و میگه سرویس پک 3 آماده اینستال کردنه و اجازه نصب می خواد . نمی دونم بهش اجازه ی اینستال سرویس پک 3 رو بدم یا نه ؟ سیستمم بهم نمی ریزه اگه سرویس پک 3 رو نصب کنه ؟

Ship Storm
25-06-2009, 03:30
دوستان ویندوزم سرویس پک 2 هستش که الان خودش آپدیت رو دانلود کرده و میگه سرویس پک 3 آماده اینستال کردنه و اجازه نصب می خواد . نمی دونم بهش اجازه ی اینستال سرویس پک 3 رو بدم یا نه ؟ سیستمم بهم نمی ریزه اگه سرویس پک 3 رو نصب کنه ؟

مشکل خاصی پیش نمیاد و بهش اجازه نصب رو بدید چه بسا خیلی بهتر از قبل میشه ویندوزتون
فقط در برخی از برنامه های قدیمی شاید سرویس پک 3 جوابگو نباشه وگرنه با تمام برنامه های جدیدی سازگار هست و هیچ مشکلی نداره
موفق باشید :11:

Ship Storm
25-06-2009, 03:34
آقا جان من مشکلم هنوز پا برجاست با اینکه 4 تا از دوستان لطف کردن و راهنمایی کردن ولی بازم مشکلم حل نشده جهت اطلاع دوباره دوستان مشکلم اینه که سیستمم شات داون نمیشه 4 نفر از دوستان این راه حلها رو گفتن :
1.ویندوزتو عوض کن.
3.Control Panel > Administrative Tools > Local Security Settings > Local Policies > Security Options

شما ویندوزتون روعوض کردید و این مشکلتون هنوز پابرجاست؟
اگه اینطور باشه احتمال قوی شما نرم افزاری رو نصب کردید روی سیستم عامل که باعث بروز چنین مشکلی شده
برای اطمینان حاصل شما ویندوز رو که عوض کردی هیچ نرم افزاری رو نصب نکن و اولین کاری که بعد از اولین بالا اومدن ویندوز انجام دادی ویندوز رو Shut Down کن ببین سیستم خاموش میشه یا نه اگه شد که بدون نرم افزاری روی سیستم عاملتون هست که باعث بروز این مشکل شده و اگه دیدی سیستم خاموش نشد مشکل سخت افزاری هست و نه نرم افزاری

Masоud
25-06-2009, 07:14
1.ویندوزتو عوض کن.
سلام

البته میتونه یه دلیل دیگه هم داشته باشه.

شاید مشکل از ویندوز باشه.

ویندوزهای مختلفی رو امتحان کن.

گفته ی Ship Storm (حامد) جان هم منطقیه.

mansour5550
25-06-2009, 08:08
با تشکر از هر دو دوست گرامی. اول اینکه نه, من ویندوزمو عوض نکردم آخه تازه نصب کردم چون تازه این سیستمو گرفتم و اینکه این ویندوزی که نصب کردم روی خیلی از سیستمها از جمله سیستم قبلی خودم به مدت 1 سال نصب کردم و چنین مشکلی نبود فقط این که من وقتی این سیستمو گرفتم (حدود 20 روز پیش) همراش یه دی وی دی ویندوز هفت سفارش دادم از طریق اینترنت که اول اونو نصب کردم ولی هر دفعه که با سیستم کار میکردم یهو خود به خود هنگ میکرد زمان خاصی هم نداشت بعضی وقتا بلافاصله بعد از بالا اومدن ویندوز بعضی وقتام بعد 3 ساعت یا بیشتر واسه همین مشکل سیستمو پس بردم اونام گفتن که پیش ما هیچ مشکلی نداره (از شانس بد من) یعنی یه جورایی باورشون نمیشد و چونکه آشنا بودن بهم گفتن هر کدوم از قطعات رو که خودت میگی ما برات عوض میکنیم منم CPU و Ram رو عوض کردم ولی بعد اینکه آوردم خونه باز همون مشکلش پا برجا بود که بالاخره از خیر ویندوز هفت (به اون قشنگی) گزشتم و این ویندوزو نصب کردم و مطمئنم که اشکال از سی دی ویندوزم نیست این کل ماجراست. فقط تازه (حدود 8 روز میشه) بعد اینکه سیستمو روشن میکنم یهو یدونه از فناش صدای بد میده که بعد اینکه چک کردم فهمیدم فن پاور هستش که اونم با یه مشت مشکلش حل میشه نمیدونم والا انگار این سیستم طلسم شدست مثلا تازه گرفتم اونم آخرین سیستم آخه من سالی یه بار سیستممو عوض میکنم دوستان طومار نوشتم ببخشید ...

Ship Storm
25-06-2009, 08:59
با تشکر از هر دو دوست گرامی. اول اینکه نه, من ویندوزمو عوض نکردم آخه تازه نصب کردم چون تازه این سیستمو گرفتم و اینکه این ویندوزی که نصب کردم روی خیلی از سیستمها از جمله سیستم قبلی خودم به مدت 1 سال نصب کردم و چنین مشکلی نبود فقط این که من وقتی این سیستمو گرفتم (حدود 20 روز پیش) همراش یه دی وی دی ویندوز هفت سفارش دادم از طریق اینترنت که اول اونو نصب کردم ولی هر دفعه که با سیستم کار میکردم یهو خود به خود هنگ میکرد زمان خاصی هم نداشت بعضی وقتا بلافاصله بعد از بالا اومدن ویندوز بعضی وقتام بعد 3 ساعت یا بیشتر واسه همین مشکل سیستمو پس بردم اونام گفتن که پیش ما هیچ مشکلی نداره (از شانس بد من) یعنی یه جورایی باورشون نمیشد و چونکه آشنا بودن بهم گفتن هر کدوم از قطعات رو که خودت میگی ما برات عوض میکنیم منم CPU و Ram رو عوض کردم ولی بعد اینکه آوردم خونه باز همون مشکلش پا برجا بود که بالاخره از خیر ویندوز هفت (به اون قشنگی) گزشتم و این ویندوزو نصب کردم و مطمئنم که اشکال از سی دی ویندوزم نیست این کل ماجراست. فقط تازه (حدود 8 روز میشه) بعد اینکه سیستمو روشن میکنم یهو یدونه از فناش صدای بد میده که بعد اینکه چک کردم فهمیدم فن پاور هستش که اونم با یه مشت مشکلش حل میشه نمیدونم والا انگار این سیستم طلسم شدست مثلا تازه گرفتم اونم آخرین سیستم آخه من سالی یه بار سیستممو عوض میکنم دوستان طومار نوشتم ببخشید ...

شما ویندوز xp Servis Pack2 نسخه 32 بیتی و یا ویستا Ultimate نسخه 32 بیتی رو بگیر و نصب کن مشکلی نباید داشته باشی و فقط این نکته رو فراموش نکن که اولین کاری که بعد نصب سیستم عامل کردی نصب یک نرم افزار امنیتی قوی مثل Kaspersky Internet Security 2009 رو انجام بده و آپدیتش کن, بعد شروع کن به نصب سایر نرم افزارها و درایوهای سیستم و حتما کل سیستم رو بزن یکبار فول اسکن کنه
در مورد صدای فن که میتونی بازش کنی احتمال قوی یا پیچاش شل شده و یا اینکه با یک روغن کاری ساده درست میشه و مشکلی نیست
امیدوارم مشکلتون با توجه به مطالبی که گفتم حل بشه و دیگه براتون چنین مشکلی مطرح نشه

babak_deghat
25-06-2009, 10:29
سلام

سیستم شما ویروسی شده

به انجمن اورژانس سیستم های آلوده مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:
سیستمم رو با kaspersky internet security 2009 رجیستر شده و آپدیت شده full scan کردم هیچی پیدا نکرد.با spyware doctor هم اسکن کردم با هیچی پیدا نکرد

ali_disslove
25-06-2009, 20:22
من 4-5 روزه یه سیستم گرفتم وقتی میخوام وارده درایو های هاردم بشم یه نیم ثانیه مکث میکنه و وارد میشه اما واسه فولدرا و..... مششکلی نداره همچنین 3 برابر طول میکشه تا توی لودینگ اولیه xp نسبت به سیستمه قبلیم بیاد بالا با اینکه سیستمه قبلیم ماله 6 سال پیش بود و پکیده بود

هاردم 500 گیگه مکستوره حدوده 80 گیگش پره 6 تا درایو دارم -درایو ویندوزم 30 گیگه 7 گیگش پره هیچ درایویم بیشتر از 10% پر نیست

یکی گفت از اول پارتیشن بندی کن -منم تغییره سایزشون دادم اما نمیتونستم پارتیشن ها رو پاک کنم آخه اطلاعاتم میپرید

یکی از دوستانم گفت xp کلا حالش همین جوره و نیم ثانیه طبیعیه ..این حرف درسته ؟؟طبیعیه ؟

جوابه همه داده شد به جز من

Masоud
25-06-2009, 20:30
سیستمم رو با kaspersky internet security 2009 رجیستر شده و آپدیت شده full scan کردم هیچی پیدا نکرد.با spyware doctor هم اسکن کردم با هیچی پیدا نکرد
سلام

به اینجا مراجعه کن احتمالا مشکلت برطرف میشه :

مشکل Access is Denied در ورود به درایوهای هارد :

asklt
25-06-2009, 23:20
سلام.
نمیدونم چرا تمام پوشه ها در تمام درایو ها رد آنلی شدهو نمی تونم رد انلی رو قطع کنم.
یکی کمکم کنه ویندوز هم عوض کردم بازم نشد.
کاسپر اپدیت شده امروز هم دارم پی سی ویروس نداره.
نمیدونم از چی هست یکی کمکم کنه.

Masоud
25-06-2009, 23:27
سلام.
نمیدونم چرا تمام پوشه ها در تمام درایو ها رد آنلی شدهو نمی تونم رد انلی رو قطع کنم.
یکی کمکم کنه ویندوز هم عوض کردم بازم نشد.
کاسپر اپدیت شده امروز هم دارم پی سی ویروس نداره.
نمیدونم از چی هست یکی کمکم کنه.
سلام

به اینجا مراجعه کن :

مشکل با read only شدن پوشه ها :

Setareh 2006
26-06-2009, 01:08
مشکل خاصی پیش نمیاد و بهش اجازه نصب رو بدید چه بسا خیلی بهتر از قبل میشه ویندوزتون
فقط در برخی از برنامه های قدیمی شاید سرویس پک 3 جوابگو نباشه وگرنه با تمام برنامه های جدیدی سازگار هست و هیچ مشکلی نداره

ممنون از راهنماییت . سرویس پک 3 رو نصب کردم فعلا که خدا رو شکر مشکلی پیش نیومده . بازهم ممنون از راهنماییت

farshad_4017
26-06-2009, 07:52
من مودم usb دلینک دارم !
نصب نمیشه ....
چیزی براش اومده ؟

Ship Storm
26-06-2009, 09:34
من مودم usb دلینک دارم !
نصب نمیشه ....
چیزی براش اومده ؟

مدلش چیه؟
تو سایت D-Link برید ببینید درایور مربوطه رو داره؟
اگه مودم شما پورت Lan داشته باشه نیازی به نصب نداره ولی اگه USB باشه باید نصب بشه

ali_disslove
26-06-2009, 13:10

ghadami2005
27-06-2009, 00:37

منم سيستمم تقريبا در يه حده

e7400-asus p5qlpro-4650-4gig kingston dual 800

هاردم هم مكستور 500 16مگ بافر هست .موقع بالا اومدن ويندوز زماني كه صفحه دسكتاپ مي خواد بالا بياد يه 20 ثانيه مكث داره .مدل هاردم stm3500418as هست با فريمور cc34 .ابتدا كه سيستمو برام اوردن موقع رفتن به پارتيشن ها ارور access is denid ميزد و حتما بايد روي پارتيشنها راست كليك ميكردم و اوپن رو ميزدم كه من كلا هارد رو پاك كردم(low level format ) و دوباره پارتيشن بندي كردم الان خيلي خوب شده و ديگه مكث قبلي رو در هنگام ورود به پارتيشن ها ندارم ولي مكث ابتدايي رو هنوز دارم فقط بگم زماني كه ويندوز رو تازه عوض ميكنم اين مكث رو ندارم ولي وقتي تمام نرم افزارها رو نصب ميكنم و خصوصا موقعي كه انتي ويروس نصب ميكنم اين مسئله بوجود مياد .خودم فكر ميكنم شايد مربوط به فريمور هارد باشه:27:.بهتره زياد سخت نگيري:10: من كه باهاش كنار اومدم:40:

با اپديت بايوس و ساير درايورها هم مشكل در xp باقيه.
در ويستا 32 بيتي اصلا اين مشكلات رو ندارم

mostafatajamolian
27-06-2009, 09:46
با سلام من داشتم ویندوز نصب می کرد وقتی که تمام شد دیدم درایو D را هم فرمت کرده علت چی می تونه باشه ؟؟؟

Masоud
27-06-2009, 10:28
با سلام من داشتم ویندوز نصب می کرد وقتی که تمام شد دیدم درایو D را هم فرمت کرده علت چی می تونه باشه ؟؟؟
سلام

شما در هنگام نصب ویندوز بجای Format FAT گزینه Format NTFS رو انتخاب کردید و همین باعث شده که درایو D شما فرمت بشه.

Ship Storm
27-06-2009, 13:54

مشکل رو میشه چندین حدس زد براش
==
اول اینکه سیستم نیاز به Disk Defragment داره
دوم اینکه شاید مشکل از رم سیستم باشه
سوم اینکه خود هارد مشکل داشته باشه
چهارم اینکه از ویندوزهای اورجینال استفاده نیمکنید و از ویندوزهای دستکاری شده توی بازار بهره میگیرید
پنجم اینکه نرم افزارهای امنیتی روی سیستم مشکل دارن
==
شما اگه مشکلت حل نشد هارد یکی از دستات رو بگیر جایگزین هارد خودت کن ببین مشکلت برطرف میشه یا نه

mostafatajamolian
27-06-2009, 21:38
چرا اینجور بعضی سیستم ها فرمت می شوند ولی بعضی ها نه در سرویس پک 2 اینجور نبودکه...

Masоud
27-06-2009, 21:52
چرا اینجور بعضی سیستم ها فرمت می شوند ولی بعضی ها نه در سرویس پک 2 اینجور نبودکه...
سلام

خب شما باید در حین فرمت کردن Format FAT رو انتخاب کنید .

من هم یه بار اشتباها NTFS فرمت کردم . تمام اطلاعات درایو D ام دود شد رفت هوا.

saeedferry
30-06-2009, 18:03
ویندوز ایکس پی من دچار اختلال شد و فقط از طریق safe mode قابل اجراست من قبلا یک بکاپ از ویندوز تهیه کرده بودم
ولی خرابی سیستم باعث شد ماوس من از کار بیفتد و من مجبور شدم با صفحه کلید نرم افزار بکاپ ویندوز را اجرا کنم ولی
در قسمتی از ان که برای انتخاب فایل بکاپ باید دابل کلیک کرد با صفحه کلید نمی تونم فایل بکاپ را انتخاب کنم ماوسم که خراب شده
چطوری با صفحه کلید دابل کلیک کنم

saeedferry
30-06-2009, 18:04
ویندوز ایکس پی من دچار اختلال شد و فقط از طریق safe mode قابل اجراست من قبلا یک بکاپ از ویندوز تهیه کرده بودم
ولی خرابی سیستم باعث شد ماوس من از کار بیفتد و من مجبور شدم با صفحه کلید نرم افزار بکاپ ویندوز را اجرا کنم ولی
در قسمتی از ان که برای انتخاب فایل بکاپ باید دابل کلیک کرد با صفحه کلید نمی تونم فایل بکاپ را انتخاب کنم ماوسم که خراب شده

Dreamland
30-06-2009, 18:16
خب یه ویندوز جدید بریز

Masоud
30-06-2009, 18:28
سلام

دکمه های ترکیبی Alt + Shift + Numlock رو بزن با این کار یه صفحه میاد اونجا OK کن.

بعد میتونی با استفاده از فلش های صفحه کلید موس رو حرکت بدی و با زدن Enter کلیک کنی.

feri2009
03-07-2009, 07:30
دوستان سلام
من یک مشکل دارم .وقتی ویندوز سرویس پک 3 را نصب میکنم و نود 32 رو میریزم نود این پیغام را میده . لطفاً راهنمایی کنید.
sector of the 1. physical disk probably unknown TSR.BOOT virus

Masоud
03-07-2009, 10:28
دوستان سلام
من یک مشکل دارم .وقتی ویندوز سرویس پک 3 را نصب میکنم و نود 32 رو میریزم نود این پیغام را میده . لطفاً راهنمایی کنید.
sector of the 1. physical disk probably unknown TSR.BOOT virus
سلام

از نسخه 4 این آنتی ویروس استفاده کن و حتما آپدیتش کن

برو تو Safe Mode و اونجا سیستم رو با NOD 32 آپدیت شده اسکن کن.

feri2009
03-07-2009, 10:41
سلام

از نسخه 4 این آنتی ویروس استفاده کن و حتما آپدیتش کن

برو تو Safe Mode و اونجا سیستم رو با NOD 32 آپدیت شده اسکن کن.

با تشكر ولي من هم از اين نسخه و آپديت شده استفاده ميكنم ولي باز هم پاك نميشه. در حالت safe mode ويندوز هم كه اصلاً نود اجرا نميشه ؟ :41:

Masоud
03-07-2009, 17:40
با تشكر ولي من هم از اين نسخه و آپديت شده استفاده ميكنم ولي باز هم پاك نميشه. در حالت safe mode ويندوز هم كه اصلاً نود اجرا نميشه ؟ :41:
سلام

لطفا دقیقا بگید که در چه موقعی این پیغام میاد ؟

این راه رو هم امتحان کنید :

بروید توی محیط Recovery Console و اونجا از دستور fixmbr استفاده کن.

farshad_4017
03-07-2009, 19:27
مدلش چیه؟
تو سایت D-Link برید ببینید درایور مربوطه رو داره؟
اگه مودم شما پورت Lan داشته باشه نیازی به نصب نداره ولی اگه USB باشه باید نصب بشه

مدلش dsl - 200
فقط پوت usb داره
ورژن جدید درایور هم نتیومده !

mf.designing
03-07-2009, 19:37
دوستان من به یه مشکلی برخورد کردم (بعد نصب ویندوز جدید=SP3) : اینکه عموما وقتی میخواستم آیکونی رو ببینم ، از قسمت view حالت Tiles رو انتخاب میکردم و آیکونها مثه یه فایل exe نمایش داده میشدن ، ولی حالا اینطور نیست ونمیشه اینطوری داد !! (فرمتشون unknown هست)
مجبور میشم با برنامه های اضافی و مضخرف ! ببینم.
مشکل از کجاست ؟
اسم برنامه ای که رو XP آیکون ها رو نون میده چیه ؟
کمک کنید لطفا

1240
03-07-2009, 19:46
از وقتی نصب کردم
سیستم دیر تر خاموش میشود.

Masоud
03-07-2009, 22:04
دوستان من به یه مشکلی برخورد کردم (بعد نصب ویندوز جدید=SP3) : اینکه عموما وقتی میخواستم آیکونی رو ببینم ، از قسمت view حالت Tiles رو انتخاب میکردم و آیکونها مثه یه فایل exe نمایش داده میشدن ، ولی حالا اینطور نیست ونمیشه اینطوری داد !! (فرمتشون unknown هست)
مجبور میشم با برنامه های اضافی و مضخرف ! ببینم.
مشکل از کجاست ؟
اسم برنامه ای که رو XP آیکون ها رو نون میده چیه ؟
کمک کنید لطفا
سلام

برو توی Control Panel و روی Add or Remove Programs کلیک کن بعد در قسمت سمت چپ این پنجره روی Set Program Access & Default کلیک کن و در پنجره ی جدید باز شده از سه قسمت Microsoft Windows و Non Microsoft و Custom گزینه ی اولی یعنی Microsoft Windows رو انتخاب کن و پنجره رو Ok کن.

از وقتی نصب کردم
سیستم دیر تر خاموش میشود.

چی نصب کردین ؟

1240
04-07-2009, 19:28
سلام

برو توی Control Panel و روی Add or Remove Programs کلیک کن بعد در قسمت سمت چپ این پنجره روی Set Program Access & Default کلیک کن و در پنجره ی جدید باز شده از سه قسمت Microsoft Windows و Non Microsoft و Custom گزینه ی اولی یعنی Microsoft Windows رو انتخاب کن و پنجره رو Ok کن.

چی نصب کردین ؟
درود
سروس پک 3 اپدیت هم کردمش

infernalboy
04-07-2009, 23:15
سلام.
دوستان تر و خدا یکی راجب run-time error منو راهنمایی کنه.در موارد مختلف مثلا اجرای نارسیس بعد از کرک و یا حتی باز کردن lord از روی فایل image ذخیره شده از رو هارد این error رو میده.نمیدونم ایراد از xp مه؟اخه رو سیستم خونه این ایراد رو ندارم ولی تو لب تاپ همش این error ها که با شماره های مختلف میره رو اعصابم.
لطفا در صورت آگاهی راهنمایی بفرمایید.
با سپاس فراوان

Ship Storm
05-07-2009, 03:52
سلام.
دوستان تر و خدا یکی راجب run-time error منو راهنمایی کنه.در موارد مختلف مثلا اجرای نارسیس بعد از کرک و یا حتی باز کردن lord از روی فایل image ذخیره شده از رو هارد این error رو میده.نمیدونم ایراد از xp مه؟اخه رو سیستم خونه این ایراد رو ندارم ولی تو لب تاپ همش این error ها که با شماره های مختلف میره رو اعصابم.
لطفا در صورت آگاهی راهنمایی بفرمایید.
با سپاس فراوان

شاید سرویس پک های ویندوزتون فرق داره
و همین امر در برخی سی دی ها باعث بروز مشکل میشه

infernalboy
05-07-2009, 08:21
شاید سرویس پک های ویندوزتون فرق داره
و همین امر در برخی سی دی ها باعث بروز مشکل میشه

عزیز راه چاره اش چیه؟سرویس پک خونه یک هستش ولی لب تاب سرویس پک 3.چیکار بکنم؟رو لب تاب هم همون یک رو بگذارم؟یا یه سی دی دیگه از سرویس پک 3 بگیرم روش نصب کنم؟اگه همون سرویس پک 1 رو بذارم چه مشکلاتی ممکنه برا م پیش بیاد؟ از را هنماییت ممنون میشم.

Ship Storm
05-07-2009, 11:16
عزیز راه چاره اش چیه؟سرویس پک خونه یک هستش ولی لب تاب سرویس پک 3.چیکار بکنم؟رو لب تاب هم همون یک رو بگذارم؟یا یه سی دی دیگه از سرویس پک 3 بگیرم روش نصب کنم؟اگه همون سرویس پک 1 رو بذارم چه مشکلاتی ممکنه برا م پیش بیاد؟ از را هنماییت ممنون میشم.

شما ویندوز لپ تاپ اگه اورجیناله و مشکلی باهاش ندارید پیشنهاد میکنم اصلا بهش دست نزنید
اگه بخوای روی لپ تاپ سرویس پک 1 نصب کنی میشه و مشکلی نداره ولی بهتره بهش دست نزنی
سرویس پک 3 رو هم بخوای روش نصب کنی که هیچ فرقی نمیکنه همین الآن مگه سرویس پک 3 نیست
سرویس پک 1 خیلی قدیمی و از رده تقریبا خارجه چون امنیت کم و مشکلاتی رو داشت که با بیرون دادن سرویس پک های 2 و 3 اون ایرادها رفع شد

mf.designing
05-07-2009, 13:01
سلام

چی نصب کردین ؟

حل نشد ! اینم عکس :
که اصولا باید آیکونها نشون داده بشن. اون برنامه ای که روی خود ویندوز هست و قبل از نصب سایر برنامه ها آیکونها رو نشون میده کدوم هست ؟

Masоud
05-07-2009, 13:22
حل نشد ! اینم عکس :
که اصولا باید آیکونها نشون داده بشن. اون برنامه ای که روی خود ویندوز هست و قبل از نصب سایر برنامه ها آیکونها رو نشون میده کدوم هست ؟
سلام

در حالت پیشفرض تصاویر توسط Windows Picture & Fax Viewer اجرا میشن.

نرم افزار Nero Photo Snap Viewer باعث این مشکل شده.

در تنظیماتش غیرفعالش کنید.

infernalboy
05-07-2009, 22:33
شما ویندوز لپ تاپ اگه اورجیناله و مشکلی باهاش ندارید پیشنهاد میکنم اصلا بهش دست نزنید
اگه بخوای روی لپ تاپ سرویس پک 1 نصب کنی میشه و مشکلی نداره ولی بهتره بهش دست نزنی
سرویس پک 3 رو هم بخوای روش نصب کنی که هیچ فرقی نمیکنه همین الآن مگه سرویس پک 3 نیست
سرویس پک 1 خیلی قدیمی و از رده تقریبا خارجه چون امنیت کم و مشکلاتی رو داشت که با بیرون دادن سرویس پک های 2 و 3 اون ایرادها رفع شد

با تشکر از پاسخ گوییت.
ویندوز xp اوریجینال نیست.ولی همین سرویس پک 3 است.آخه همین سرویس پک 3 که الان روشه این مشکلات رو برام داره.سرویس پک 3 ممکنه از این سی دی تا یه سیدی دیگه متفاوت باشه؟

Ship Storm
06-07-2009, 02:21
با تشکر از پاسخ گوییت.
ویندوز xp اوریجینال نیست.ولی همین سرویس پک 3 است.آخه همین سرویس پک 3 که الان روشه این مشکلات رو برام داره.سرویس پک 3 ممکنه از این سی دی تا یه سیدی دیگه متفاوت باشه؟

نخیر فرقی نداره
م خودم با برخی از نرم افزار ها این مشکل رو داشتم که توی سرویس پک 1 اجر میشدن ولی تو 3 نه و کاریش هم نمیشد کرد
این ضعف نرم افزاری هست که اون شرکت داده بیرون و نه ضعف ویندوز

coopro
08-07-2009, 13:03
با سلام
گزینهgroove folder synchronization چیه؟
با تشکر

Masоud
08-07-2009, 13:38
با سلام
گزینهgroove folder synchronization چیه؟
با تشکر
سلام

این نرم افزاری است که با Office 2007 نصب میشه و کارش Share کردن اطلاعات در فضایی امن از طریق اینترنت است.

ناخدا
08-07-2009, 15:48
باسلام خسته نباشید

من یه مشکلی دارم امیدوارم دوستان بتونند کمک کنند . من روی بعضی درایوها این ارور رو به من میده نمیدونم مشکل کجاست
سیستم من service pack 3 هستش وویروس نداره البته هارد رو درآوردم وروی یه کام÷یوتر دیگه گذاشتم اما همینطور شد باز این ارور لعنتی رو میده .

این ارور

باتشکر
دنی

Masоud
08-07-2009, 19:17
باسلام خسته نباشید

من یه مشکلی دارم امیدوارم دوستان بتونند کمک کنند . من روی بعضی درایوها این ارور رو به من میده نمیدونم مشکل کجاست
سیستم من service pack 3 هستش وویروس نداره البته هارد رو درآوردم وروی یه کام÷یوتر دیگه گذاشتم اما همینطور شد باز این ارور لعنتی رو میده .

این ارور

باتشکر
دنی

برو تو Folder Options و در سربرگ File Types دنبال گزینه ی PPS بگرد .

طبق تصویر روی PPS یک کلیک کن و گزینه Advanced رو انتخاب کن .

در مرحله ی شماره 4 اگر گزینه ی Show وجود داشت روش یک کلیک کن و گزینه ی Edit رو بزن.

در پنجره ی جدیدی که باز میشه در بخش Application Used To Perform Action آدرس فایل اجرایی Power Point رو بنویس و در آخر آدرس یک Space بزن و عبارت :

s/ "%1"

رو اضافه کن مثل این :

"D:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\POWERPNT.EXE" /s "%1"

اگر گزینه Show وجود نداشت گزینه New رو بزن و در بخش Application Used To Perform Action آدرس فایل اجرایی Power Point رو بنویس مثل نمونه بالا و همچنین در بخش Action بنویس Show و فقط همون پنجره رو OK کن بعد روی گزینه ی Show که درستش کردیم یک کلیک کن اگر گزینه ی Set Default فعال شد روش کلیک کن و تمام پنجره ها رو OK کن.

chemist1
10-07-2009, 14:17
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
سیستم کامپیوتر من خیلی خیلی پایینه ( رم 256 ) و ویندوز منم سرویس پک 2 میباشد که خود به خود آپدیت میشه و حالا یه آپدیتی دانلود شده به نام ( Windows XP Service Pack 3 ) ( KB936929) اگه من این آپدیت رو نصب کنم مشکل سخت افزاری پیش میاد یا نه چون سیستمم خیلی پایینه و اگر نخوام نصب کنم باید چیکار کنم که این پیام آپدیت حذف بشه ( آپدیت لغو بشه )
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
با تشکر

Ship Storm
10-07-2009, 14:20
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
سیستم کامپیوتر من خیلی خیلی پایینه ( رم 256 ) و ویندوز منم سرویس پک 2 میباشد که خود به خود آپدیت میشه و حالا یه آپدیتی دانلود شده به نام ( Windows XP Service Pack 3 ) ( KB936929) اگه من این آپدیت رو نصب کنم مشکل سخت افزاری پیش میاد یا نه چون سیستمم خیلی پایینه و اگر نخوام نصب کنم باید چیکار کنم که این پیام آپدیت حذف بشه ( آپدیت لغو بشه )
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
با تشکر

عملا نباید مشکلی پیش بیاد چون سیستم های مورد نیاز همه سرویس پک ها فکر کنم یکسان هستند و به نظر من بزارید نصب بشه
اگه بخواهید نصب نشه باد برید رو my computer کلیک راست کنید و تو بخش automatic update گزینه turn off automatic update رو انتخاب کنید

Phoenix71
10-07-2009, 18:32
من یه مشکل دارم با این ویندوز اینه که این سمت چپ تو my computer از بین رفته اولا بود ولی حالا نیست نمیدونم چی کار کنم!!

Masоud
10-07-2009, 20:23
من یه مشکل دارم با این ویندوز اینه که این سمت چپ تو my computer از بین رفته اولا بود ولی حالا نیست نمیدونم چی کار کنم!!
سلام

در My Computer روی Tools کلیک کنید و Folder Options رو انتخاب کنید در تب General در قسمت Task گزینه Show commom tasks in folders رو تیک بزن و پنجره رو OK کن.

goooorg
20-07-2009, 15:05
با سلام خدمت دوستان عزیز..

من یک سی دی ویندوز sp3 خریدم با مارک (دریا سافت) حالا

میخواستم بدونم خوبه یا نه؟ چون معمولا همه sp3 ها دستکاری

شده هستند. اگر شرکت خاصی را مد نظر دارید که ویندوزهای

مرغوبی تحویل بده با قیمت مناسب به من هم خبر بگین فعلا

یا علی

meysad
21-07-2009, 12:37
با سلام خدمت دوستان محترم . امروز که کامیوتر رو روشن کردم پایین صفحه یه پنجره باز شده و نوشته this copy of windows did not pass genuine windows validation

هر کاری هم میکنم بسته نمیشه البته یه قسمت ابی رنگ هم داره که توش نوشته شده ask for genuine microsoft software که روش کلیک هم میکنم 4 تا گزینه باز میشه که هر کدوم رو انتخاب میکنم میره تو سایت ماکروسافت . چه کار باید بکنم که این پنجره بسته بشه

Masоud
21-07-2009, 21:16
با سلام خدمت دوستان محترم . امروز که کامیوتر رو روشن کردم پایین صفحه یه پنجره باز شده و نوشته this copy of windows did not pass genuine windows validation

هر کاری هم میکنم بسته نمیشه البته یه قسمت ابی رنگ هم داره که توش نوشته شده ask for genuine microsoft software که روش کلیک هم میکنم 4 تا گزینه باز میشه که هر کدوم رو انتخاب میکنم میره تو سایت ماکروسافت . چه کار باید بکنم که این پنجره بسته بشه
سلام

لطفا قبل از درخواست سرچ کنید

این مشکل بارها و بارها توضیح داده شده و بخاطر قانونی نبودن ویندوزه :

sqwflol3
22-07-2009, 01:51
سلام، من آنتی ویروس اویرا استفاده میکنم ! ولی آنتی ویروس خود ویندوز همیشه بالا میاد و اذیتم میکنه،چهجوری میشه از شرش خلاص شم؟

Ghaioom
22-07-2009, 07:11
سلام، من آنتی ویروس اویرا استفاده میکنم ! ولی آنتی ویروس خود ویندوز همیشه بالا میاد و اذیتم میکنه،چهجوری میشه از شرش خلاص شم؟
سلام
مگه ویندوز هم آنتی ویروس داره؟
اسمش هم میگفتی خوب میشد مال ویندوز رو میگم.
اگه از قبل نصبه نمیشه پاکش کرد؟