PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناخت قطعات در ایکس پی 64بیت

Arashdn
03-06-2008, 08:06
سلام
من با تی وی کارت و مودم مشکل دارم
-----------------------------------------------
تی وی کارتم که کلا تو سیستم عامل های 64 بیت کار نمی کنه(neo5) چه و ویستا 64 بیت چه تو ایکس پیش
-----------------------------------------------
مومم (مارکش تودیوایس منیجر مشخصه) تو ویستا 64 بت مثل ساعت کار می کنه ولی تو ایکس پی ارور زیر موقع کانکت شدن به اینترنت میاد(رو مودم سی دی درایو ندادن)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم یه عکس از دیوایس منیجر (قرمز مودمه و آبی تی وی کارت)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

Cleeev
03-06-2008, 21:20
ببین، تو یه کاری میتونی بکنی:

اول از همه اینکه یه مودم دیگه بیاری که بتونه درست حسابی توی این ویندوز کار کنه... بعدش به اینترنت وصل شو... بعدشم توی همون Device Manager روی قطعه مورد نظرت راست کلیک کن و Update Driver رو انتخاب کن و در صفحه ای که میاد و میپرسه که "میخواید ویندوز به سرور Windows Update وصل بشه و در وب به دنبال درایور مناسب برای قطعه شما بگرده و...؟" Yes, this time only رو انتخاب کن و Next رو بزن و در صفحه بعد Install the software automatically رو انتخاب کن و بعدشم Next رو بزن و بزار کار خودشو بکنه و اینترنت رو قطع نکن و ممکنه که حتی چند مگابایت دانلود کنه...

خود من CPU X64 ندارم ولی تا به حال چندین بار این رو روی سیستم هایی که همین گونه مشکلات رو داشتن امتحان کردم و جواب داده و حتی توی ویندوز X86 هم گاهی اوقات این مشکلات عجیب غریب پیش میان و با همین روش میشه برطرفشون کرد... مثلا کارت گرافیک خودم مشکل درایوری پیدا کرده بود و با این روش، ویندوز حتی ATI Control Panel رو هم برام از سایت Windows Update که به ATI وصل شده بود دانلود کرد که حدود 6.4 مگابایت شد...

این مشکلات به خاطر اینه که ویندوز XP در واقع برای سیستم های با پردازش 32 بیتی ساخته شده بوده و در سال 2005 که مایکروسافت نسخه 64 بیتی این ویندوز رو ارائه کرد تمامی درایورهایی که شرکت ها براش ساخته بودن رو توش گذاشت و بسیاری از شرکت ها که مشخصات قطعاتشون رو به مایکروسافت ارائه نکردن یا دیر ارائه کردن از قافله عقب موندن که این مشکلات تقریبا همشون در XP Service Pack 3 درست و برطرف شده... در ضمن شما میگی که توی ویستا خوب کار میکنن، پس معلومه که درایور 64 بیتیشون ساخته شده...

موفق باشی... در ضمن اگه نتیجه داد بگو... :20:

Arashdn
03-06-2008, 22:38
من مودم دیگه ندارم

ولی مودمم جدیده و همش شش ماهه گرفتمش
وجه جالب اینه که تو ویستا 64 بیتی و تو ایکس پی 32 بیت کار می کنه ولی تو ایکس پی 64 بیت می مونه

اگه کسی راه حل دیگه داره بگه

ممنون

Cleeev
04-06-2008, 00:03
ببین که Chipset مودمت چیه... اگه Conexant هستش ببین مدلش چیه... چیپست اصلی مودم همون بزرگترین IC مودم هستش...

این برنامه میتونه بهت بگه که مودمت چیه و مدلش و شرکت سازنده مدارش و... که از خود سایت Conexant هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Arashdn
04-06-2008, 17:32
به نظر شما کدوم بهتره؟

برنامه اجرا نمی شه و ارور می ده