PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 200 ترفند از ويندوز ... به صورت Pdf

mpsjavad
27-11-2005, 02:43
با سلام ..

اين 200 ترفند کاربردي ( براي خيلي ها از شما عزيزان شايد تكراري ) از ويندوز رو به شما تقديم ميكنم ..

البته دو فيل Pdf هست که از سايت ماهنامه شبکه دانلود کردم و گفتم که به شما دوستان هم معرفي کنم ...

اين 200 ترفند رو با کليک بر روي فايل ضميمه زير دانلود کنيد با حجم حدود 600 کيولبايت !

موفق باشيد ..

*عیسی*
30-11-2005, 22:22
اين همون ترفند هاي رجيستري نيست كه توي يه فايل pdf بود؟

mpsjavad
01-12-2005, 13:27
اين همون ترفند هاي رجيستري نيست كه توي يه فايل pdf بود؟
با سلام ..

نه عيسي جان اين ترفند ها فرق ميكنه ! همون طور كه اشاره كردم مربوط به ماهنامه شبکه است ..

شاد و موفق باشيد .

rezapourmanesh
02-03-2006, 19:52
با حال بود اگه بشه دانلودش كرد
چطوري با جيميل دعوتنامه بفرستم و چطوري زبان اونو انگليسي كنم؟

Sagad_a_n
28-03-2006, 11:28
ایجاد محدودیت زمانی برای کاربران در ویندوز xp
در اين ترفند جالب شما به عنوان سرپرست (Admin) مى توانيد براي ورود ساير كاربران به سيستم محدوديت زمانى قرار دهيد.

براى اين منظور از منوى Start گزينه Run را برگزينيد و سپس فرمان cmd را وارد كنيد تا به خط فرمان دسترسى پيدا كنيد. حالا از دستور net user استفاده مى كنيم.اين دستور اگر به تنهائى استفاده شود فهرست كاربران را نمايش مى دهد. اما ما بايستى براى ايجاد محدوديت زمانى از پارامترهاى زير همراه اين دستور بهره گيريم:

net user user-name /time:times اكنون با چند مثال به بررسى بيشتر اين موضوع مى پردازيم: - net user reza /time:M-F,08:00-17:00

در اين مثال كاربرى به نام رضا مى تواند در روزهاى دوشنبه تا جمعه (Monday to Friday)از ساعت 8 صبح تا ساعت 5 بعد از ظهر واردمحيط ويندوز XP شود.

- net user ali /time:M,4am-5pm;T-F,8:00-17:00 در اين مثال كاربري به نام على مى تواند دوشنبه ها از ساعت4صبح تا 5 بعدازظهر وارد محيط ويندوز XP شود.

- net user ahmad /time:all در اين مثال احمد مى تواند در هر ساعتى وارد محيط ويندوز XP شود.

دقت كنيد كه شمابا اين فرمان نمى توانيد كاربرى را پس از اتمام زمان فعاليتش از محيط ويندوز XP خارج كنيد و فقط مى توانيد براي ورود كاربران محدوديت قرار دهيد.

parichehr
08-06-2006, 23:53
با سلام ..

نه عيسي جان اين ترفند ها فرق ميكنه ! همون طور كه اشاره كردم مربوط به ماهنامه شبکه است ..

شاد و موفق باشيد .

سلام

اگه مي شه آن فايلي كه آقاي عيسي گفتن را بگيد كجاست . ممنون

a_barzegar
17-04-2007, 18:01
با سلام
من دنبال یه فایل pdf با نام " تاپیک ترفندهای ویندوز و ریجستری در انجمن کامپیوتر سایت p30world.com" از amir_p30 هستم . چه جوری می تونم پیداش کنم؟

AK1
19-04-2007, 19:54
با سلام
من دنبال یه فایل pdf با نام " تاپیک ترفندهای ویندوز و ریجستری در انجمن کامپیوتر سایت p30world.com" از amir_p30 هستم . چه جوری می تونم پیداش کنم؟

بفرما دوست عزيز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مهم : کلیه ترفندهای ویندوز و رجیستری [فهرست در پست اول] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

safir_filthy
05-06-2007, 13:16
سلام دوستان اینم یک سری از ترفند های رجیستر بصورت pdf
لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadrad
20-01-2009, 00:04
با تشکر از شما دوست جدید.:10:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alirezabehzadi
26-01-2009, 18:51
با سلام
دوستان ایکن سطل بازیافت من از روی دسکتاپ پاک شده از کجا برش گردونم؟
ممنون.

قاهر - Gahir
26-01-2009, 22:29
با سلام
ممنون.
سلام ، در اینجا شما روش Hide (مخفی کردن) و Un-Hide (نمایش) سطل بازیافت را خواهید آموخت .
راه اول در مقایسه با راه دوم آسان تر است .
1-در قسمت Group Policy Editor شما میتوانید Recycle binتان (سطل بازیافت) را پاک کنید .

بر روی Start کلید کنید ، Run را انتخاب کنید و عبارت GPEDIT.MSC را تایپ کنید ، دکمه‌ی Enter را بفشارید .
در ستون چپ Administrative Templates را بسط دهید و بر روی Desktop کلیک کنید .
در ستون راست Remove Recycle Bin Icon from Desktop را بیابید .
روی آن دوبار کلید کنید تا اختیار ویندوز ظاهر شود .
اختیار ویندوز را Enable کنید .
روی صفحهی کاری خود Reflash بزنید و لذت ببرید .
برای Un-Hide کردن (Show) آیکون سطل بازیافت در اختیار ویندوز ، آن را Not Configured کنید.

2- این روش ، روش خطر کردن (ریست) است ، اگر این مرحله را بدرستی انجام ندهید ممکن است سیستم عاملتان را مجددا نصب کنید .به خاطر این اشتباه نویسنده هیچ مسئولیتی را در قبال آن به عهده نمیگیریم .خود ، این ریسک را انجام دهید یا اینکه با روش اولی بسنده کنید .

توجه : قبل از انجام عملیات از اطلاعات سیستمتان Backup (فایل پشتبان) بردارید .

کد زیر را در یک notepad کپی کنید ، سپس آن را به عنوان recycle.reg ذخیره کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بر فایل ایجاد شده دوبار کلید کنید و دکمه YES را بفشارید.بعد OK را بزنید.
یک اختیار جدیدی در Folder Option تان اضافه می‌شود.
به My Computer بروید ، سپس Tools Menu ، بعد Folder Option را باز کنید .
زبانه‌ی View را انتخاب کنید و اختیار Show Recycle-Bin Icon on the Desktop را بیابید و آن را انتخاب کنید .
OK را بفشارید و لذت ببرید.
با تشکر از شما .

صفا شهناجی
21-02-2009, 01:56
با سلام
ممنون.
:5:خوب اگه با ویستا کار میکنی Personalize رو انتخاب کن بعد سمت چپت Change desktop icon رو انتخاب کن و در قسمت desktop آیکون recycle bin را تیک بزن

mohammad_e_d
27-05-2009, 10:33
ببخشید من یک سوال دارم وقتی ویروس فولدر آپشن ما رو میپرونه چی جوری میشه درستش کرد بخاطر اینکه در داخل ریجیستری جلوی فولدر آپشن عدد اس اضافه میشود ولی من نمیدونم در ریجیستری در کدام قسمتش هست ممنون میشم راهنماییم کنید

hamidbs3
14-07-2009, 11:24
کسی از دوستان میدونه چه جوری میشه سایز فریم اترنت در رجیستری ویندوز تغییر داد؟؟؟؟؟

ممنون میشم کسی منو راهنمتیی کنه

moeenn
23-07-2009, 14:55
سلا بر دوستان عزیز.اقا من میخواستم بدونم چه جوری میشه به رجیستری دیگران دسترسی پیدا کرد؟در واقع این یه جوری هک است دیگر!!!اما من میخواستم بدونم ایا با دانستن ای پی کسی میتوان به رجیستری آن شخص دسترسی پیدا کرد؟:21::21::21:

با تشکر