PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امــــکــانــات و ابــــزارهــای نسخه جدید |محل طرح سوالات احتمالی درباره نحوه ی استفاده از امکانات جدید vB| - |اشکالات موجود را اعلام کنید

Meisam
01-06-2008, 15:20
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان ...
بعد از ارتقای انجمن به نسخه 3.7 امکانات جدیدی به سیستم اضافه شد که مورد سوال بسیاری از دوستان
عزیز بود و از طریق مختلف سوالاتشون رو مطرح میکردند و در مورد امکانات جدید اطلاعات میخواستند ، تعداد
بسیاری از دوستان که خیلی راحت تونستند با سیستم ارتباط برقرار کنند ، ولی من یه سری جزئیات رو اینجا
سعی میکنم بنویسم برای اون دسته از دوستانی که به مشکل برخورند و نتونستند ارتباط برقرار کنند ، لطفا
اگر سوالی در این باره مطرح هست در همین تاپیک اعلام بفرمایید تا دوستان راهنمایی های لازم رو انجام
بدهند ، اشکالات احتمالی که بعد از ارتقا به وجود اومده و شما مشاهده کردید رو هم زحمت بکشید در اینجا
بنویسید تا بتونیم موارد رو برطرف کنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- به محض ورود به انجمن با سربرگ جدید "منوی اطلاع رسانی" روبرو خواهید شد که من با
عدد 1 علامت گذاریش کردم ، این منو شامل بخشی از امکانات جدید هست که در یک منو
در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، با کلیک برروی سربرگ "منوی اطلاع رسانی" منوی اصلی
به نمایش در خواهد آمد

2- "پیغام های خصوصی جدید" که همون بخش معروف پیغام خصوصی هست که شما رو به
صندوق پیغام های خصوصی راهنمایی خواهد کرد و اگر پیغام خصوصی جدید (یا خوانده نشده)
در صندوق پیغام خصوصی شما موجود باشه تعدادش رو به شما نمایش خواهد داد که میتونید
بهشون سر بزنید (من 279 پیغام خصوصی خوانده نشده دادم :31: با عرض معذرت به دوستانی
که پیغام هاشون رو هنوز فرصت نکردم بخونم)

3- یکی از امکانات جدید در پروفایل شما این هست که سایر یوزر ها میتونند در پروفایل شما مطلب
نکته ، سوال ، احوال پرسی و .... بنویسند که مربوط میشه به شما و پروفایل شما ، یوزر ها با مراجعه
به پروفایل شما میتونند زیر پروفایل شما یادداشتی ارسال کنند که این لینک شما رو به اون بخش راهنمایی
میکنه و در جلوش تعداد این یادداشت ها رو به نمایش میزاره

4- اگر یوزر ها به پروفایل شما مراجعه کنند و بخوان یادداشتی بنویسند ، اون یادداشت باید از طرف
شما به تایید برسه تا قابل نمایش برای عموم باشه ، به این شکل که شما باید محتوا و مطلبی که
در یادداشت وجود داره رو تایید کنید تا به نمایش در بیاد ، این قسمت به شما نشون میده که چند یادداشت
در پروفایل شما جدید اضافه شده که هنوز به تایید شما نرسیده تا به نمایش در بیاد

5- بخش درخواست اضافه شدن به لیست دوستان چیزی شبیه به Add کردن در یاهو مسنجر هست
دوستی درخواست میده که شما رو به لیست دوستانش اضافه کنه ، که شما میتونید این درخواست
رو قبول یا رد کنید ، این بخش به شما نشون میده که چند درخواست برای اضافه شدن به لیست دوستان دارید

6- در زمان ایجاد گروه جدید در بخش "گروه های اجتماعی" شما امکان این رو دارید که گروه رو به صورت
درخواست تایید ایجاد کنید ، در این حالت یوزری که میخواد در گروهی که شما ایجادش کردید عضو بشه
درخواست عضویت برای شما ارسال میکنه که در این بخش به نمایش در میاد ، شما میتونید درخواست
اون یوزر رو تایید کنید که در این صورت اون یوزر هم میتونه به گروه اجتماعی شما بپیونده

7- در این بخش دعوت نامه هایی که برای شما ارسال شده که به گروه اجتماعی خاصی ملحق بشید
به نمایش در خواهد آمد ، که شما میتونید به اون دعوت پاسخ مثبت بدهید و یا پاسخ منفی!

8- شما میتونید در زمان ایجاد "گروه های اجتماعی" جدید طوری عمل کنید که ارسال یادداشت در اون
گروه اجتماعی خاص حتما بعد از تایید شما به نمایش در بیاد ، یوزری عضو گروه اجتماعی که شما ایجاد
کردید هست ، میتونید تنظیم کنید اعضای اون گروه یادداشت هاشون به طور خودکار به نمایش در نیاد
بلکه به تایید شما برسه و بعد به نمایش در بیاد ، در این بخش تعداد پیغام های تایید نشده گروه های شما
به نمایش در میاد

سعی میکنم این آموزش رو ادامه بدم
فعلا برای شروع بود ، به سایر نکات هم
میپردازیم ، سوالی اگه هست همینجا
مطرح کنید تا به پرسش و پاسخ برسیم
شاید سوال سایر دوستان شما هم باشه

ممـنــون :)
مـیـثــم

VAHID-T
01-06-2008, 15:31
در مورد امضاها آقا میثم بگم که هنوز درست نشده به آقا سینا اطلاع دادم تایید کردند که خرابه اما نمیدونم چرا درست نشد(فکر کنم نتونستند) امضای خود آقا سینا هم خرابه

mstf666
01-06-2008, 15:37
چرا من در بعضی تاپیک ها قابلیت ویرایش تگ دارم اما در خیلی تاپیک ها ندارم ؟

zed2
01-06-2008, 15:54
چرا من در بعضی تاپیک ها قابلیت ویرایش تگ دارم اما در خیلی تاپیک ها ندارم ؟
تایید میشه من هم این مشکل را دارم . همچنین بعضی از تاپیک ها اصلا بخش تگ ندارن

H_N_2007
01-06-2008, 15:55
تگ چیست؟

تگ حروفی است که معمولا زننده ی تاپیک اختیار دارد که آن ها را اضافه کند!

تگ چه فایده هایی دارد؟

1- تگ باعث می شود که رتبه پیسی ورلد در گوگل بالا برود برای مثال اگر کسی توی گوگل سرچ کنه ادمین و اگه تگ یکی از تاپیکا ادمین باشه احتمالا پیسیورلد در صفحه اول نشون داده میشه.

2-تگ باعث میشه که در جستجو در خود فروم راحت تر باشیم! یعنی اگه میخوایم جستجو تگ نرم افزار رو بکنیم توی جستجوی تگ ها مینویسیم

چه کسانی تگ ها را میتوانند ادیت کنند؟

تگ ها را زننده ی تاپیک و یا مدیران میتوانند ادیت و اضافه بکنند.

البته الان یه باگ در سرور هست! من میتونم تگ های این تاپیکو عوض کنم!

dogtag
01-06-2008, 16:01
لطفاً:
1- یه سری قانون برای گروه ها درست کنید
2- اجازه ساخت گروه رو کمی محدود تر کنید (اگر نصف یوزر ها، هر کدوم 1 گروه بسازن، انجمن منفجر میشه!)

ممنون

s_r_asadiyan
01-06-2008, 16:01
[QUOTE=H_N_2007;2469982][b]تگ چیست؟
QUOTE]
-----------------------------------------------------------------
میشه بیشتر دررابطه ی با تگ توضیح بدید ؟

zed2
01-06-2008, 16:04
تگ چیست؟

تگ چه فایده هایی دارد؟

1- تگ باعث می شود که رتبه پیسی ورلد در گوگل بالا برود برای مثال اگر کسی توی گوگل سرچ کنه ادمین و اگه تگ یکی از تاپیکا ادمین باشه احتمالا پیسیورلد در صفحه اول نشون داده میشه.

2-تگ باعث میشه که در جستجو در خود فروم راحت تر باشیم! یعنی اگه میخوایم جستجو تگ نرم افزار رو بکنیم توی جستجوی تگ ها مینویسیم

چه کسانی تگ ها را میتوانند ادیت کنند؟

تگ ها را زننده ی تاپیک و یا مدیران میتوانند ادیت و اضافه بکنند.

البته الان یه باگ در سرور هست! من میتونم تگ های این تاپیکو عوض کنم!
ببخشید من الان این تاپیک را نساختم ولی قابلیت ویرایش تگ اینجا را دارم (می خوای یک مطلب بگو بزارم تو تگ تا ببینی )در حالی که تگ بخش بازی های شبکه را نمی توانم ویرایش کنم
همچنین بعضی بخش ها اصلا تگ نداره.

s_r_asadiyan
01-06-2008, 16:08
درضمن منوی اطلاع رسانی برام فعال نیست و نمی بینمش وهمون پیغام خصوصی سابق تو سربرگ رو فقط دارم

zed2
01-06-2008, 16:16
درضمن منوی اطلاع رسانی برام فعال نیست و نمی بینمش وهمون پیغام خصوصی سابق تو سربرگ رو فقط دارم
تا وقتی اتفاقاتی که گفته شده نیوفته منو به حالت قبل است

Amin
01-06-2008, 16:45
سیلام

این دکمه های ادیتور مگه تو ورژن 3.7 عوض نمیشه ؟ (خشمل تر!!!)
پس چرا همون قبلیاست ؟
+
این ارسال جواب سریع رو کاشکی دستکاری میکردین تا همه دکمه های ادیتور پیشرفته رو داشته باشه

MILIN3M
01-06-2008, 16:56
قسمت گروهای اجنماعی رو مخصوص مدیرها کنید تا اینقدر شلم شوربا نشه..اون جوری منظم تره و میتونیم به بحثی که میخواییم برسیم.اما الان همه چی اونجا گم شده اینقدر که شلوغه

dogtag
01-06-2008, 17:00
سیلام

این دکمه های ادیتور مگه تو ورژن 3.7 عوض نمیشه ؟ (خشمل تر!!!)
پس چرا همون قبلیاست ؟
+
این ارسال جواب سریع رو کاشکی دستکاری میکردین تا همه دکمه های ادیتور پیشرفته رو داشته باشه

قسمت گروهای اجنماعی رو مخصوص مدیرها کنید تا اینقدر شلم شوربا نشه..اون جوری منظم تره و میتونیم به بحثی که میخواییم برسیم.اما الان همه چی اونجا گم شده اینقدر که شلوغه

فقط خواستم تاکید کنم که این دو تا پست، خواسته ی فقط این عزیزان نیست

خیلی عالی میشه اگر انجام بشه

ممنون

Ahmad
01-06-2008, 17:13
براي من هم جالبتر از اين امكانات همون تعداد پيغامهايي هست كه ميثم نخونده

چقدر من پشت سر ميثم هي فحش دادم هي فحش دادم هي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه چرا به پيغامها جواب نميده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگو شايد اين پيغامهام جزو اين 290 تا بوده.

درسته ميثم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :18::27:

راستي چرا اسمتون جزو گروه‌هاي كاربري نيست ؟

saman007spy
01-06-2008, 17:26
مرسی میثم جان ، آموزش خوبی بود

Carl
01-06-2008, 17:44
سلام..
مرسی بابت این همه تغییر که با آپگرید وی‌بی و زحمات مدیرای عزیز انجام گرفته :11:

می‌خواستم بپرسم آیا قصد ندارین واسه سایت، استایل جدید بذارین؟؟

الان که همه چیز داره تغییر می‌کنه، فکر کنم بهترین موقع هست برای عوض کردن استایل سایت :46:
+
خیلی جاها هست که هنوز فارسی نشدن؛ چه قبل از آپگرید و چه بعد از آپگرید، (نمونه: Last edited by...)

همین‌طور اگه بشه بخش FAQ سایت هم فارسی بشه، کاربرا جواب خیلی از سوالاشونو می‌گیرن

م‌ب

Hadi King
01-06-2008, 17:47
به نظر من اگه اين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و اين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فارسي باشه بهتره...:11:

موفق باشيد!:40:

sepehr_x50
01-06-2008, 17:49
سلام..
مرسی بابت این همه تغییر که با آپگرید وی‌بی و زحمات مدیرای عزیز انجام گرفته :11:

می‌خواستم بپرسم آیا قصد ندارین واسه سایت، استایل جدید بذارین؟؟

الان که همه چیز داره تغییر می‌کنه، فکر کنم بهترین موقع هست برای عوض کردن استایل سایت :46:
+
خیلی جاها هست که هنوز فارسی نشدن؛ چه قبل از آپگرید و چه بعد از آپگرید، (نمونه: Last edited by...)

همین‌طور اگه بشه بخش FAQ سایت هم فارسی بشه، کاربرا جواب خیلی از سوالاشونو می‌گیرن

م‌ب

من هم با شما هم عقیده هستم . مخصوصا استایل سایت که اگر عوض بشه بهتره.

Ahmad
01-06-2008, 17:53
ضمنا فكر ميكنم تا جايي كه ميشه همون عبارات انگليسي باقي بمونه خيلي بهتره مثل همين Quote كه در پستهاست يا Edit و ...

يا همين قسمت پايين
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may edit your posts

يا عباراتي مثل : ارسال جواب سريع يا حالت پيشرفته و ...

TEC
01-06-2008, 19:18
ادیت شد......:20:
پیشاپیش ممنون از مدیری که این پست رو پاک می کنه.:31:

zed2
01-06-2008, 19:37
معذرت میخوام..
ولی چطور میتونم دعوتنامه رو تائید یا رد کنم؟:31:
کجا برم و چی بزنم آیا؟
روش که کلیک میکنم گزینه ای مبنی بر تائید یا رد دعوتنامه پیدا نمیکنم.

ممنون.
برای این کار باید به صفحه ان گروه بری و در بخش پایین گزینه های قبول و رد را به اینگلیسی نوشته

emtn
01-06-2008, 21:57
کی(kee) دی : و چه طور قراره که محتویات گروه ها کنترل بشه؟

dogtag
01-06-2008, 22:03
میثم خان
به این تاپیک سر می زنید؟

یه کم رها شده به نظر میاد

shahab_f
01-06-2008, 22:57
چجوری میشه عضو یک گروه شد؟

dogtag
01-06-2008, 23:03
توی یک گروه که بری پایینش نوشته join group یا یه همچین چیز هایی
اون رو می زنی و تموم

مرتضی nvcd
02-06-2008, 04:29
ممنون از تيم مديريت ...

يه سوال:

امكان خبر دادن به كاربر در مورد پست جديد در گروه وجود نداره؟ ... يه چيزي شبيه اشتراك در تاپيك؟

MaSoOd
02-06-2008, 08:10
یه مشکل :

وقتی تو پاسخ سریع می خوام رنگ نوشته هام رو عوض کنم نمیشه

مرورگر : اپرا ولی قبلا میشد

--------------------------

سرعت لود خود صفح خوبه ولی این قسمت پاسخ سریع خیلی طول میکشه بیاد

------------------------------

تو پاسخ سریع امکان انتخاب نمایش امضا وجود داره ولی تو حالت پیشرفته نیست اگه اینم اضافه کنین خیلی خوب میشه یا حداقل یه کاری کنین که بعد از پست دادن بشه از طریق ویرایش سریع مثلا امضا رو برداشت

amin2000
02-06-2008, 08:54
سلام میثم جان
سیستم جدید عالیه.
بخش آلبوم رو هم برای کاربران معمولی فعال کنید بهتر نیست؟
گروه های اجتماعی رو فقط بهتره همکار به بالا بزنه؟
فارسی کردن:
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may edit your posts
یادتون نره.
و همچنین دکمه ها؟
به نظر من خودمون با همکاری همکاران بخش فوتوشاپ و وب یه قالب اختصاصی زیبا و کم حجم برا انجمن بسازیم؟؟؟

متشکر

Saeed kmss-D
02-06-2008, 12:39
سلام...

كاش يه محدوديتي براي ايجاد گروه بود!
اونجوري بهتر ميشد!

موفق باشيد♥♥♥

karin
02-06-2008, 14:16
یه سوال
این گالری عکس که تو گروه ها هست چه جوریاست؟
ما که ندیدیم، فقط اولی که می خواستیم گروه رو درست کنیم تیک فعال سازیش رو دیدیم

Carl
02-06-2008, 17:31
یه سوال
این گالری عکس که تو گروه ها هست چه جوریاست؟
ما که ندیدیم، فقط اولی که می خواستیم گروه رو درست کنیم تیک فعال سازیش رو دیدیم
من هم گشتم پیدا نکردم

خیلی هم بعید می‌دونم که آلبوم عکس بشه گذاشت، اجازه‌ی آپلود فایل تو سایت واسه کاربرای عادی وجود نداره

www.p30world.com
02-06-2008, 17:54
نمی دونم اینجا جاش هست یا نه ولی دوستان میشه بگین چطوری میشه نام کاربریم و عوض کنم؟؟؟(خیلی طولانیه)
ممنون...

Carl
02-06-2008, 18:00
این مشکل نیست!

شما وقتی هیچ پیغامی نداشته باشین (پیغام‌های اطلاع‌رسانی) برای اینکه بی‌خودی به سرور فشار نیاد،

فقط منوی پیغام خصوصی نشون داده می‌شه که سبک‌تره

دسترسی به بقیه‌ی جاها هم از طریق پروفایلتون و تنظیماتش امکان‌پذیر هست :46:

MILIN3M
02-06-2008, 18:06
نمی دونم اینجا جاش هست یا نه ولی دوستان میشه بگین چطوری میشه نام کاربریم و عوض کنم؟؟؟(خیلی طولانیه)
ممنون...

خودت نمیتونی به یکی از ادمین ها بگو:5:

www.p30world.com
02-06-2008, 18:21
می شه بگی چطوری؟

MeHrDaD_MeNaY
02-06-2008, 20:11
اگه بخوام اسمه گروهي كه ساختمو ويرايش كنم بايد چيكار كنم؟
ممنون

zed2
02-06-2008, 21:03
می شه بگی چطوری؟

تا انجا که میدانم دیگر ادمین ها نام اکانت هارو عوض نمی کنند.(خیلی وقته تو بخش درخواست تغییر را بستن)
بهت پیشنهاد می کنم چون تاره اکانت رو ساختی یک اکانت جدید بساز که راحتر باشی

zed2
02-06-2008, 23:46
ادمین ها
ظاهرا اکوا از کار افتاده چون پست ها پاک شدن ولی نامه ای از اکوا نیومده

karin
03-06-2008, 09:18
من هم گشتم پیدا نکردم

خیلی هم بعید می‌دونم که آلبوم عکس بشه گذاشت، اجازه‌ی آپلود فایل تو سایت واسه کاربرای عادی وجود نداره

ها!
آره خب اینم هست
از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم

+

یه چند تا نکته هم من بگم که تو این چند روز زیاد دیدم

1. وقتی یکی تو پروفایل شما پیغام می ذاره ( البته فکر کنم به جز مدیرا ) شما باید پیغام رو تایید کنید تا همه بتونن ببینن
بالای پیغام های تایید نشده نوشته: This Message is Moderated
و فقط شخصی که پیغام رو داده و صاحب پروفایل می تونن اون رو ببینن
و دز قسمت پایین پیغام ها می شه اون رو تایید یا حذف کرد:

2. نکته ی بعدی این که وقتی یک نفر توی پروفایل شما کامنت می ذاره، شما باید تو پروفایل اون شخص جواب بدین نه تو پروفایل خودتون!
مثلا یکی که 30 فرند داره نمی تونه هر دفعه بره پروفایل همه رو چک کنه ببینه اونا جوابشو دادن یا نه!

3. و نکته ی آخر این که اگه روی View Conversation که کنار هر پیغام هست کلیک کنید می تونید مکالمه ی بین دو نفر رو ببینید
لازم به ذکره که اگه مورد 2 رو رعایت نکنید این مکالمه هم درست نمی شه

sudotux
03-06-2008, 09:27
دوستان من دیدم که امضای بعضی از کاربران به صورت متغیر ( مثلا هر ۱ دقیقه یکبار ) تغییر می کنه ! چه جوری باید این کار رو انجام داد ؟؟؟؟؟

MaSoOd
03-06-2008, 11:11
بخش منوی اطلاع رسانی برگشته سرجاش شده مثل قبل ( پیام خصوصی )

یه مشکل :

مرورگر : اپرا ولی قبلا میشد

مرتضی nvcd
03-06-2008, 13:06
دوستان من دیدم که امضای بعضی از کاربران به صورت متغیر ( مثلا هر ۱ دقیقه یکبار ) تغییر می کنه ! چه جوری باید این کار رو انجام داد ؟؟؟؟؟

اگه عكس باشه ... خوب حتما انيميشنيه ...

در غير اين صورت ... حتما چيز خارق العاده اي ديدي

مرتضی nvcd
03-06-2008, 13:10
بخش منوی اطلاع رسانی برگشته سرجاش شده مثل قبل ( پیام خصوصی )

بر مي گرده ديگه ... تا وقتي اتفاق تازه اي تو پروفايل يا پيغام خصوصيت نيافته برمي گرده به همون حالت

www.p30world.com
03-06-2008, 15:16
دوستان چرا این امضای من یه دفعه پاک شد؟

MILIN3M
03-06-2008, 20:52
این میثم اولش گفت کم کم میگه کجاهای سایت عوض شدن ...پست شماره یکشم عالی بود.اما چرا دیگه ادامه نمیدید بقیشو بگین........

مرتضی nvcd
03-06-2008, 21:04

فكر نمي كنم امضاي شما به تغيير ورژن ربطي داشته باشه ... احتمالا امضاي بزرگ يا مورد داري داشتي كه حذف شده

SR72
04-06-2008, 10:35
سلام ... با تشکر از میثم عزیز ... سایت رو به پیشرفت هست و باگ های زیادی گرفته شده !
سرعت سایت کمی بالا رفته ! قسمت tag cloud هم جالبه !
یه سوال .. آخر نفهمیدیم این قسمت quote و quick reply ها رو فارسی کردید یا انگلیسی ؟...
از بعضی ها شنیدم انگلیسی ولی رو یوزر من که فارسیه !

ehsssssan
04-06-2008, 14:57
آقا میثم اول جواب این همه سوال رو بدید بعد سری دوم بیاد سوال هارو بپرسه

امضای اونها یه عکس بوده با پسوند Gif که چندتا عکس رو بهم ادغام میکنه

شما یه سری به آدرس مضایی که گذاشتی بزن احتمالا از اونجا حذفش کردن یا اینکه عکس بزرگ بوده و مدیر حذفش کرده

مشکل از جای دیگست من این کارو زیاد انجام دادم

Hoom@n
04-06-2008, 16:01
سلام ... با تشکر از میثم عزیز ... سایت رو به پیشرفت هست و باگ های زیادی گرفته شده !
سرعت سایت کمی بالا رفته ! قسمت tag cloud هم جالبه !
یه سوال .. آخر نفهمیدیم این قسمت quote و quick reply ها رو فارسی کردید یا انگلیسی ؟...
از بعضی ها شنیدم انگلیسی ولی رو یوزر من که فارسیه !
فارسی هست! اگر انگلیسی می بینید لطفا عکسش رو بذارید. (تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم یه توضیح دادم٬ ممکنه همون مشکل رو داشته باشید)
ممنون.

Ultimator
04-06-2008, 17:47
اگه عكس باشه ... خوب حتما انيميشنيه ...

در غير اين صورت ... حتما چيز خارق العاده اي ديدي
منو میگی ؟؟ آره یه چیز خارقالعادست با هر رفرش عوض میشه !!قبلا بحثش شده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امضای اونها یه عکس بوده با پسوند Gif که چندتا عکس رو بهم ادغام میکنه
نخیر اینو میگه ! (اینی که این پایینه JPG هم هست)

www.p30world.com
04-06-2008, 21:07
فكر نمي كنم امضاي شما به تغيير ورژن ربطي داشته باشه ... احتمالا امضاي بزرگ يا مورد داري داشتي كه حذف شده

امضای من 16 کیلو بایت حجمش بود.
در ضمن امضام قبلا" این بود:

www.p30world.com
04-06-2008, 21:35
می بینید توی امضامم نزاشتم پاک شده (توی قسمت متن گذاشتم) !!!
امضام قبلا" این بود...

ای خدا حالم چرا اینگونه است
حال من امشب چرا واروونه است
این دلم امشب کبابم می کند
مثل شمعی آب آبم می کند
امشب ای یاران مرا مهمان کنید
چاره ای بر سینه سوزان کنید
مست مست باده نابم کنید
از ذعا سیراب سیرابم کنید

Hoom@n
04-06-2008, 21:51
احتمالا یه جای کار اشتباه هست! شاید عکس رو از کامپیوتر تو ویرایشگر پیست می کنید. امضاتون از کجا هست؟

Carl
04-06-2008, 21:53
منو میگی ؟؟ آره یه چیز خارقالعادست با هر رفرش عوض میشه !!قبلا بحثش شده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نخیر اینو میگه ! (اینی که این پایینه JPG هم هست)
(مورد دوم) : این‌جور عکسا با اینکه Jpeg هستن و در ظاهر باید ثابت باشن، ولی هر لحظه در سرورشون رندوم عوض می‌شن

یعنی ممکنه یه عکسیو که دیدی دیگه نبینی و ممکنه عکس رو همه‌ش ببینی :46:

www.p30world.com
04-06-2008, 22:02
احتمالا یه جای کار اشتباه هست! شاید عکس رو از کامپیوتر تو ویرایشگر پیست می کنید. امضاتون از کجا هست؟

شرمنده من این قسمت از متن شمارو نفهمیدم "شاید عکس رو از کامپیوتر تو ویرایشگر پیست می کنید. امضاتون از کجا هست؟" می شه بیشتر توضیح بدین؟
ممنون...

Ultimator
04-06-2008, 22:39
(مورد دوم) : این‌جور عکسا با اینکه Jpeg هستن و در ظاهر باید ثابت باشن، ولی هر لحظه در سرورشون رندوم عوض می‌شن
یعنی ممکنه یه عکسیو که دیدی دیگه نبینی و ممکنه عکس رو همه‌ش ببینی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قرار نبود به کسی بگی ! توضیح کامل بود . منظورتون از مورد دوم چیه ؟

شرمنده من این قسمت از متن شمارو نفهمیدم "شاید عکس رو از کامپیوتر تو ویرایشگر پیست می کنید. امضاتون از کجا هست؟" می شه بیشتر توضیح بدین؟
ممنون...
عکستون رو تو یه سایت آپلود کنید بعد لینک بدید . همین

SSS_HHH_OOO
04-06-2008, 23:37
چرا تو گروه های اجتماعی دکمه نقل قول وجود نداره؟؟؟؟

Hoom@n
04-06-2008, 23:56
احتمالا طبق نظر توسعه دهنده ها نیازی نبوده! چون چیزی نیست که غیرفعال شده باشه و به طور کلی تو vb نیست. البته با توجه به تازه بودن این گروه های اجتماعی که از همین ورژن اضافه شده فعلا فقط اصل ایده پیاده شده و توسعه روند خودش رو داره طی می کنه. پس ممکنه اضافه بشه!

Ultimator
05-06-2008, 01:10
چون قرار نیست یه چت روم باشه . فقط باید اعلانات گروه قرار بگیره ( البته طبق نظر همون توسعه دهنده ها !) که الان تو پیسی تغییر کاربری پیدا کرده !!

dogtag
05-06-2008, 19:01

یعنی ممکنه یه عکسیو که دیدی دیگه نبینی و ممکنه عکس رو همه‌ش ببینی

ااااا
بابا شما ها دیگه چه مهندس هایی هستید!
نیما، من می گم. دیگه نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم:

مال من PNG ه ، مال نیما هم JPEG ه
این کد نویسی سمت سروره که میگی هر چند ثانیه 1 بار اگر کسی اومد و اون صفحه رو load کرد، براش یه نوشته رندوم رو با رنگ و پس زمینه خاص، نشون بده
اگر آدرسش رو توی امضام می دیدید، می فهمیدید که صفحه aspx هست نه GIF!

www.p30world.com
05-06-2008, 19:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قرار نبود به کسی بگی ! توضیح کامل بود . منظورتون از مورد دوم چیه ؟

عکستون رو تو یه سایت آپلود کنید بعد لینک بدید . همین

دست شما درد نکنه خب منم این کارو از همون اول کردم برای محکم کاری یه جای دیگم آپلودش کردم ولینکشو کپی
کردم اما امضا نمییفته!

@R3Z
05-06-2008, 20:06
ااااا

این کد نویسی سمت سروره که میگی هر چند ثانیه 1 بار اگر کسی اومد و اون صفحه رو load کرد، براش یه نوشته رندوم رو با رنگ و پس زمینه خاص، نشون بده
ميبينم كه اعتراف كردي!!! دي:
ولي بچه ها خيلي ساده بازي در ميارن.تو اون تاپيك همرو سر كار گذاشته بوديا!!آخرم كه من پست دادم قضيه رو گفتم همه پستا پريد!!

Lover_Football
05-06-2008, 20:36
w w w . p 3 0 w o r l d . c o m

كمي دقت كن ديگه بـابــا ...

به لينك امضات دقت كن ، بعد متوجه ميشي كه لينك رو اشتباه كپي كردي ...

اخر لينك امضا بايد به Jpg يا Png يا اينجور فرمت ها ختم بشه ...

مشكل شما هم براي همينه ...

dogtag
05-06-2008, 20:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید جان
بابا تو دیگه کی هستی؟
(دست من و Lover_Football رو بستی!)

بابا عکس رو تو tinypic.com و امثال اونها آپلود می کنند. نه 4shared!

Ultimator
05-06-2008, 20:58
ااااا
:31: مال من آخر ادرسش jpg داره ! نیگا کن !!

ميبينم كه اعتراف كردي!!! دي:
ولي بچه ها خيلي ساده بازي در ميارن.تو اون تاپيك همرو سر كار گذاشته بوديا!!آخرم كه من پست دادم قضيه رو گفتم همه پستا پريد!!
از اول هم گفته بودیم کسی جلوتون رو نگرفته ازینا بذارید ! گذاشتن تصویر جزء امکانات انجمنه دیگه! قضیه ساده بود مشکل از ما نبود ! البته اینو بگم خودمون خودمون رو لو دادیم ! از قبل گفته بودیم همچین کاری میکنیم !

دست شما درد نکنه خب منم این کارو از همون اول کردم برای محکم کاری یه جای دیگم آپلودش کردم ولینکشو کپی
کردم اما امضا نمییفته!
من اینو گفتم که تو 4shared آپ کنید ؟

dogtag
05-06-2008, 21:09
مال تو کجا آخرش jpg ه؟
باید آدرس فایلت jpg باشه که میشه ولی باید با تنظیمات سرور ور بری و من حوصله ندارم

راستی جمله های انگلیسی ات خیلی خیلی جالبه

شرمنده که تاپیک منحرف شد!

Hoom@n
05-06-2008, 21:53
کردم اما امضا نمییفته!
همونطو که دوستان گفتن٬ شما باید عکس رو یه جایی آپلود کنید که مستقیما در دسترس باشه و نه یک صفحه‌ی html باشه. یکی از این سایت ها برای آپلود عکس tinypic.com هست. کد [img] اون رو با کلیک کپی کنید و تو امضا بذارید. امیدوارم که مشکلتون حل شه!

Carl
06-06-2008, 13:32
سلام..
بالاخره مثل اینکه اتوریسایزمون هم درست شد!!
ممنون از مدیرا :11:

rezaete
06-06-2008, 16:27
اضافه کردن اتوریسایز خیلی خیلی خوبه . دیگه تاپیک ها انجمن عکس به هم نمیریزه . واقعا ممنون .

karin
06-06-2008, 17:07
سلام

1. این اتوریسایز چی چیه؟

2. اوایل می شد کامنت های خودمان را ادیت کنیم، الان نمی شه
من توهم زده ام یا کلا دسترسی اش محدود شده؟

Ahmad
06-06-2008, 17:20
سلام

1. این اتوریسایز چی چیه؟

2. اوایل می شد کامنت های خودمان را ادیت کنیم، الان نمی شه
من توهم زده ام یا کلا دسترسی اش محدود شده؟
ايول بالاخره Auto Resize هم اضافه شد . هنوز خودم نديدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اين قابليت وقتي عكس بزرگتر از Resolution صفحه باشه يا از يه حدي بالاتر باشه بصورت كوچيك در مياد تا صفحه بهم نريزه و بعد بر روري اون كليك كه بكني عكس اصلي نمايش داده ميشه . ولي اين به اين معني نيست كه زمان لود صفحه پايين مياد. بلكه عكس كلا لود ميشه و بعد بصورت كوچيك در مياد.

اما در مورد كامنت نه پيغام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درسته ديگه نميشه اديت كرد. و بنظرم همانطور كه در پروفايل يكي از بچه ها هم گفتم بنظرم اينجوري بهتره چون بايد به اين پيغامها به ديد يك پيغام خصوصي نگريست تا به ديد يك پست. اينجوري دقت بيشتري در ارسال ميشه و ...

karin
06-06-2008, 17:39
ايول بالاخره Auto Resize هم اضافه شد . هنوز خودم نديدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اين قابليت وقتي عكس بزرگتر از Resolution صفحه باشه يا از يه حدي بالاتر باشه بصورت كوچيك در مياد تا صفحه بهم نريزه و بعد بر روري اون كليك كه بكني عكس اصلي نمايش داده ميشه . ولي اين به اين معني نيست كه زمان لود صفحه پايين مياد. بلكه عكس كلا لود ميشه و بعد بصورت كوچيك در مياد.

اما در مورد كامنت نه پيغام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درسته ديگه نميشه اديت كرد. و بنظرم همانطور كه در پروفايل يكي از بچه ها هم گفتم بنظرم اينجوري بهتره چون بايد به اين پيغامها به ديد يك پيغام خصوصي نگريست تا به ديد يك پست. اينجوري دقت بيشتري در ارسال ميشه و ...

به به
چه خوب
ما با این اف اف کلی با این عکس بزرگا مشکل داشتیم
+
همون پیغام ِ شما!
اینم نظریه
آخه نیست ما عادت کرده بودیم به سیستم قبلی ( انگار چقدر قدمت داره :دی ) یه کم سختمونه

تا عادت کنیم طول می کشه

ممنون:11:

Meisam
07-06-2008, 00:17
سلام ...
با توجه به اینکه بخش عظیمی از لغات و اصطلاحات مربوط به امکانات جدید
سیستم با زحمات زیاد سینا جان به فارسی ترجمه شده ، فکر نمیکنم نیازی
به آموزش های تکمیلی در مورد سایر بخش ها وجود داشته باشه اگه سوالی
مطرح شد یا نتونستید با بخشی ارتباط برقرار کنید در همین تاپیک مطرح کنید

ممـنــون :)
مـیـثــم

zed2
07-06-2008, 01:46
بخش تنظيمات کاربر < کنترل و اختيارات<ويرايش اختيارات

If you do not want to receive an email for each request of friendship, you may disable this option.
Receive Friendship Request Email

و

You may limit the receipt of private messages to just moderators and your contacts. Other members who attempt to send messages to you will be told that you have disabled private messaging.
Receive Private Messages only from Contacts and Moderators
و
Visitor Messaging
This forum features a visitor messaging system that allows members to send messages to one another publicly.

If you do not want to receive visitor messages, you may disable the visitor messaging system.
Enable Visitor Messaging

You may limit the usage of your visitor messages to just moderators and your contacts.
Limit usage of Visitor Messages to Contacts and Moderators
و

Image Resize This forum automatically resizes images which are too large. Please choose below how you would like to view the enlarged images.
Please select the resize mode :
Image widthImages wider than this width will be resized. Enter 0 in the field below to allow all widths, or leave the field empty to use the default value of 640:
Image HeightImages taller than this height will be resized. Enter 0 to allow all heights, or leave the field empty to use the default value of 0

sltavakoli
09-06-2008, 02:23
سلام دوستان.

1-من میخواستم بدونم فرق این گروه ها که جدید اومده با انجمن های قدیمی چیه؟

2-کامنت چیه؟

3-این که یکی بیاد توی پروفایلت یه چیزی بنویسه چه فایده ای ئاره؟

یا حق.

Hoom@n
09-06-2008, 09:37
سلام دوستان.

1-من میخواستم بدونم فرق این گروه ها که جدید اومده با انجمن های قدیمی چیه؟

2-کامنت چیه؟

3-این که یکی بیاد توی پروفایلت یه چیزی بنویسه چه فایده ای ئاره؟

یا حق.
سلام!
۱- هیچ شباهتی نداره! یه محلی هست برای افرادی که شباهت هایی با هم دارن و می خوان در یه سری مورد هایی با هم هماهنگ بشن (مثلا سیاست های عمومیشون رو تو گروه بذارن) یا از هم با خبر بشن یا یه سری مطالب رو خارج از انجمن بحث کنن (که مربوط به خودشون هست و عمومی نیست) و اینطور چیزا. ضمنا می تونن تو گروه ها عکس بذارن. مثلا کسایی که پیتزا دوست دارن می تونن تو گروه دوستداران پیتزا عضو بشن و عکس پیتزا بذارن! گرچه تو p30world یه کم کاربردش فرق کرده و شبیه چت روم شده!
۲-در کدم قسمت؟
۳-برخلاف پیام خصوصی این پیام عمومی هست! و اجازه می ده تا کاربرا در مورد مسائل نه چندان خصوصی تو profile هم دیگه پیام بذارن و بقیه هم می بینن/یا:جلد dvd های آمریکایی رو دیدید! یه جمله از یه منتقد معروف که در تحسین اون فیلم گفته رو بالای جلد می نویسن و باعث فروش بیشتر فیلم می شه٬ چون برای استفاده کننده یه حس اطمینان به وجود میاره! این هم همینطوره! مثلا شما به من تو چند جا کمک می کنید و من تو پروفایلتون می نویسم که در زمینه مثلا کامپیوتر استادی. یا نظرم رو در موردتون می نویسم.(این قسمت ایتالیک نظر شخصی بود!) گرچه تو p30world یه کم کاربردش فرق کرده و شبیه چت روم شده!
ببخشید اگر خوب توضیح ندادم!
دوستان که توضیح بهتری دارن لطفا بیان!

موفق باشید.

sltavakoli
09-06-2008, 15:53
نه اقا اتفاقا توضیحت خوب بود.

فقط چه جوری میشه توی گروه ها عکس گذاشت؟یعنی اپلود کنیم؟واییییییی.

اگه این جوری باشه که سرور p30world سر 2 روز منفجر میشه.

Hoom@n
09-06-2008, 16:22
نه اقا اتفاقا توضیحت خوب بود.

فقط چه جوری میشه توی گروه ها عکس گذاشت؟یعنی اپلود کنیم؟واییییییی.

اگه این جوری باشه که سرور p30world سر 2 روز منفجر میشه.
نترسید! با حمایت مالی از p30world (همین فروشگاه) می‌تونن سرور جدید بخرن!:31:

اول باید خودتون یه آلبوم داشته باشید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد می تونید از آلبوم شخصیتون به گروه عکس منتقل کنید:

به همین سادگی!

piremard
11-06-2008, 13:36
این امکان گالری برای گروه ها غیر فعال هست
با توجه به اینکه تصاویر به سرور ضمیمه نمی شند و در قطعات کوچک نمایش داده می شند ، نباید اختلالی برای کارکرد سایت محسوب بشه
لطفا بنده رو توجیه فرمایید ، ممنون

Hoom@n
12-06-2008, 00:08
این امکان گالری برای گروه ها غیر فعال هست
با توجه به اینکه تصاویر به سرور ضمیمه نمی شند و در قطعات کوچک نمایش داده می شند ، نباید اختلالی برای کارکرد سایت محسوب بشه
لطفا بنده رو توجیه فرمایید ، ممنون
سلام٬
نه٬ وقتی می‌خواید یک گروه بسازید امکان آلبوم ها (Enable Albums) فعال هست. اما هر کاربر برای گذاشتن عکس تو اونها باید عکس رو از یکی از آلبوم های شخصی (می تونن سه نوع باشن. هر کاربر می تونه برای خودش چندین آلبوم داشته باشه و تو آلبوم ها چندین عکس بذاره. یا عمومی که هر کسی اون رو می بینه. یا خصوصی که فقط خود کاربر می بینه. یا اینکه فقط کاربر و لیست دوستانش آلبوم رو ببینن. امکان اننقال عکس بین آلبوم ها هم وجود داره.) خودش تو گروه قرار بده. اما بنا به دلایلی امکان آلبوم های شخصی توسط مدیریت غیر فعال شده٬ پس عملا امکان آلبوم گروه‌ها هم بی استفاده مونده.
اگر باز هم مشکلی هست٬ می تونم توضیح بدم!
ممنون٬
هومن.

Mohammad Hosseyn
12-06-2008, 01:53
با سلام ...
مثل اینکه یه باگ جدید تو سیستم پیدا کردم که البته باید بقیه ی دوستان هم دیده باشن ...

من یه چند بار دیگه امتحان می کنم اگه بازم مشکل بود به میثم جان خبر می دم ...
چون باگ مربوط به اطلاعات شخصی افراد تو پروفایلشونه نمی شه اینجا گفت ...

piremard
12-06-2008, 05:58
سلام٬
نه٬ وقتی می‌خواید یک گروه بسازید امکان آلبوم ها (Enable Albums) فعال هست. اما هر کاربر برای گذاشتن عکس تو اونها باید عکس رو از یکی از آلبوم های شخصی (می تونن سه نوع باشن. هر کاربر می تونه برای خودش چندین آلبوم داشته باشه و تو آلبوم ها چندین عکس بذاره. یا عمومی که هر کسی اون رو می بینه. یا خصوصی که فقط خود کاربر می بینه. یا اینکه فقط کاربر و لیست دوستانش آلبوم رو ببینن. امکان اننقال عکس بین آلبوم ها هم وجود داره.) خودش تو گروه قرار بده. اما بنا به دلایلی امکان آلبوم های شخصی توسط مدیریت غیر فعال شده٬ پس عملا امکان آلبوم گروه‌ها هم بی استفاده مونده.
اگر باز هم مشکلی هست٬ می تونم توضیح بدم!
ممنون٬
هومن.
نه عزیزم ارتباطی به آلبوم شخصی نداره من این رو جای دیگه استفاده کردم فقط کافیه url تو باکس مربوطه کاپی کنیم
آدرسش باید اینطوری باشه که کلا بسته هست :

من عضو این گروه که آدرسش رو گذاشتم هستم اما این صفحه بسته هست

Hoom@n
12-06-2008, 10:35
نه عزیزم ارتباطی به آلبوم شخصی نداره من این رو جای دیگه استفاده کردم فقط کافیه url تو باکس مربوطه کاپی کنیم
آدرسش باید اینطوری باشه که کلا بسته هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن عضو این گروه که آدرسش رو گذاشتم هستم اما این صفحه بسته هست
خیر آقا! حتی اگر اون صفحه باز هم بود شما موقع وارد کردن٬ url عکسBها این پیام رو دریافت می‌کردید:

The following URLs were invalid. The specified picture could not be found or did not come from your albums.
بالای اون جعبه متن هم این نوشته شده:

You may add pictures to this group from your albums. Paste the URL of each picture you want to add on a separate line. Alternatively, you can add pictures to this group by first viewing them in your albums and then selecting "Add Pictures to Group".
امیدوارم توضیح شما رو قانع کرده باشه.
(البته امکان این هم وجود داره که علاوه بر مسدود کردن سرویس آلبوم ها دسترسی به آلبوم های گروه رو هم بست. اما در کل تفاوتی نداره٬ چون حتی اگر باز هم بود مشکل بالا پیش میومد)
ممنون!

RONN!E
12-06-2008, 15:35
یکی از ویــژگیهای جدید:
کوچک کردن عکسهای در اندازه های بزرگ

با کلیک بر روی نوار زرد رنگ ، عکس در اندازه اصلی نشون داده میشه.

Hoom@n
12-06-2008, 22:51
یکی از ویــژگیهای جدید:
کوچک کردن عکسهای در اندازه های بزرگ

با کلیک بر روی نوار زرد رنگ ، عکس در اندازه اصلی نشون داده میشه.
این رو خودتون پیدا کردید؟! چه زمانی؟! (یه دو سه باری قبل از این٬ گزارش شده بود!)
اما به هر حال ممنون!

mehdi_vsgh
17-06-2008, 08:07
سلام

یه مشکلی دارم من:

گاهی میشه میام 4-5 خط تایپ میکنم....بعدش که دکمه ارسال را میزنم وارد ویرایشگر پیشرفته میشه و اون بالا پیغام میاد که متن شما کمتر از 10 کاراکتره(4-5 خط تایپ کردم)

ضمن اینکه متنم به کل میپره و مجبور میشم از اول بتایپم:(

Mohammad Hosseyn
28-06-2008, 06:38
چرا من هر موقع می خوام پست بدم این پیغام برام میاد ؟

smohs
28-06-2008, 09:56
سلام

یه مشکلی دارم من:

گاهی میشه میام 4-5 خط تایپ میکنم....بعدش که دکمه ارسال را میزنم وارد ویرایشگر پیشرفته میشه و اون بالا پیغام میاد که متن شما کمتر از 10 کاراکتره(4-5 خط تایپ کردم)

ضمن اینکه متنم به کل میپره و مجبور میشم از اول بتایپم:(
براي منم گاهي اين مشكل پيش مياد
بهترين راه مقابله باهاشم اينه كه هنگامي كه مي خوايد متنتونو ارسال كنيد يه كپي ازش بگيريد تا خيالتون از بابت پريدن متنتون راحت باشه

Ghaioom
28-06-2008, 14:25

برای منم پیش میاد ولی پست رو میزنه.

براي منم گاهي اين مشكل پيش مياد
بهترين راه مقابله باهاشم اينه كه هنگامي كه مي خوايد متنتونو ارسال كنيد يه كپي ازش بگيريد تا خيالتون از بابت پريدن متنتون راحت باشه
منم از متنی که نوشتم همیشه کپی میگیرم.:31:

Mohammad Hosseyn
03-07-2008, 05:37
نقل قول:
نوشته شده توسط Mohammad Hosseyn [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 678x60 و حجم آن 12 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای منم پیش میاد ولی پست رو میزنه.

پست رو میزنه اما پدر مودم در اومد از بس هی لوود کرد ...

ebibarati
13-07-2008, 18:35
سلام . من تمام آيتم هاي شكلك ، سايز نوشته و رنگ نوشته و كد و .... هر چي كه اين بالا مي بينيد غير فعال شده ( قبلاً بود) حتي همه نوشته هام بصورت پشت سر هم مياد حتي اگه فاصله بين خطهام چند سطر باشد هر چي اينتر مي زنم سطرها جدا نمشن

ebibarati
16-07-2008, 16:39
آقا مشكل ما حل نشد كمك كممممممممممممممممممممممك كمككككككككككككككككككككككك كككككك ككككككككمممممممممكككككككك ككككككككك

Ahmad
16-07-2008, 17:10
آقا مشكل ما حل نشد كمك كممممممممممممممممممممممك كمككككككككككككككككككككككك كككككك ككككككككمممممممممكككككككك ككككككككك
سلام
از چي استفاده ميكني ؟ يعني چه مرورگري و كدوم ورژن ؟ شايد مشكل از مرورگر باشه.

ebibarati
16-07-2008, 17:23
Internet explorerقبلا هم همين مرورگر بود و مشكلي نداشت

Ahmad
16-07-2008, 17:40
Internet explorerقبلا هم همين مرورگر بود و مشكلي نداشت
يه پيشنهاد دارم.

اول برو تو يه مرورگر ديگه مثلا اپرا يا فايرفاكس

ببين همين مشكل اونجا هم هست يا نه.

اگه بود كه مشكل يه چيز ديگست مثلا ويروسي ميروسي تروجاني مروجاني يا ...

اگه نبود يكي از اين دو كار رو بكن :

يا از IE خداحافظي كن و بيا به سمت مثلا فايرفاكس. مثل خيلياي ديگه . بهتره‌هااااااااااااااااا ا. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا دست به يه عمل انتحاري بزن. برو تو IE و بعد از قسمت tools و Internet Options و Browsing History و Delete و Delete all همه رو پاك كن.
يه بار ديگه وارد شو احتمالا درست شده.

فقط اگه درست نشد اينجوري : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشي فقط

talot
20-07-2008, 09:11
ای بابا من نه میتونم پیغم خصوصی بدم نه میتونن برام پیغام خصوصی بذران
جریان چیه؟؟؟؟

talot
20-07-2008, 09:24
جالب شد الان یه مشکل جدید برام پیش اومد روی تایید یادداشت که میزنم به تنظیمات کاربر پرش پیدا میکنه در صورتی که من اصلا تنظیماتمو تغییر ندادم یکی کمک کنه من که حسابی قاطی کردم

S a f a 6 4
20-07-2008, 10:19
صبر کن من به یکی از مدیرا میگم کارت و پیگیری کنن

Ghaioom
26-07-2008, 14:22
سلام
قسمت تنظيمات کاربر رو هم تغییرش دادین باهاش حال کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا دوباره غیرفعالش کردین؟ واسه چند دقیقه اینکارو کردین بازم تغییر دادین که.

ebibarati
27-07-2008, 06:02
يه پيشنهاد دارم.

اول برو تو يه مرورگر ديگه مثلا اپرا يا فايرفاكس

ببين همين مشكل اونجا هم هست يا نه.

اگه بود كه مشكل يه چيز ديگست مثلا ويروسي ميروسي تروجاني مروجاني يا ...

اگه نبود يكي از اين دو كار رو بكن :

يا از IE خداحافظي كن و بيا به سمت مثلا فايرفاكس. مثل خيلياي ديگه . بهتره‌هااااااااااااااااا ا. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا دست به يه عمل انتحاري بزن. برو تو IE و بعد از قسمت tools و Internet Options و Browsing History و Delete و Delete all همه رو پاك كن.
يه بار ديگه وارد شو احتمالا درست شده.

فقط اگه درست نشد اينجوري : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشي فقط
مشروح اخبار :
با حمله انتحاري ebibarati به pc درب و داغون و از بين بردن ارازل و اوباش قسمت Browsing History قسمت كرانه رود Internet Options سيستم به حالت اوليه برگشت و كلي ويروس صهويونيستي از بين و چندين تن نيز دستگير شد كه بازپرسي در خصوص چگونگي عمليات تروريستي از آنها در جريان است

dear.afghan
01-08-2008, 15:07
دكمه تشكر رو كي گذاشتن؟

MeHrDaD_MeNaY
01-08-2008, 16:27
دكمه تشكر رو كي گذاشتن؟
ی هفتست گذاشتن

nw_nk
01-08-2008, 16:28
دكمه تشكر رو كي گذاشتن؟

راه اندازی آزمایشی سیستم تشکر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بد نیست به تاپیک زیر هم سر بزنید:

تبليغات ممنوع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
06-08-2008, 16:27
آقا این دکمه ی تشکر رو بر دارین.
شمارش که نمیشه پس به درد نمیخوره.
ولش. دکمه ی تشکر رو هم نزارین فروم بهتره.

Mohammad Hosseyn
06-08-2008, 16:46
آقا این دکمه ی تشکر رو بر دارین.
شمارش که نمیشه پس به درد نمیخوره.
ولش. دکمه ی تشکر رو هم نزارین فروم بهتره.
شمارش میشه ... اما بطور علنی نمایش داده نمیشه ... اگه میخوای بدونی باید بری تو پروفایل طرف و در بخش آمار و ارقام ببینی ...

Ghaioom
06-08-2008, 16:59
شمارش میشه ... اما بطور علنی نمایش داده نمیشه ... اگه میخوای بدونی باید بری تو پروفایل طرف و در بخش آمار و ارقام ببینی ...
پس بگو این وراست من دقت نکرده بودم. :27:
گاهی انطوریه دیگه پی سی بدون اینکه اطلاع بده اینکارو میکنه باید میگفت که تو اون قسمته.
اگه یه پیغام خصوصی داده بود میفهمیدیم. :27:

Mohammad Hosseyn
07-08-2008, 01:55
پس بگو این وراست من دقت نکرده بودم. :27:
گاهی انطوریه دیگه پی سی بدون اینکه اطلاع بده اینکارو میکنه باید میگفت که تو اون قسمته.
اگه یه پیغام خصوصی داده بود میفهمیدیم. :27:
فکر کنم مدیران اطلاع رسانی رو کردن ...

و اینکه بهتر هم شده ... همون نمایش زیر پست کافیه ...

موفق باشید ...

sirhector300
07-08-2008, 06:24
آیا تشکر شدن از یک کاربر در ارتقاع رتبه ی او نقشی دارد ؟

Ghaioom
07-08-2008, 07:00
آیا تشکر شدن از یک کاربر در ارتقاع رتبه ی او نقشی دارد ؟
بله
اگه زیاد از یه کاربر تشکر بشه شاید اونو کاربر فعال کنن.

Sina
07-08-2008, 08:50
بله
اگه زیاد از یه کاربر تشکر بشه شاید اونو کاربر فعال کنن.

نه دوست من ربطی نداره ...
دکمه تشکر صرفا برای نمایش تشکر و تایید هست و بس !

! Aylar !
11-08-2008, 14:25
سلام چطوری میتونم شکلکها رو در این جواب صحیح هم ببینم؟

rozy_1500
23-08-2008, 03:18
سلام
یه چیزی برام عجیب بود
اینکه شما دکمه تشکر رو عوض کردین
اما تو این تاپیک مال آیلار این شکلیه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b535)
چرا ؟

Ehsanpark
23-08-2008, 23:59
چرا نداره که چون با استایل بکگراند فروم نمیومد زیاد هم واضح نبود.

آقایون مدیر , بابک جان لطفا Html رو تو امضا فعال کن.

متشکرم.

time prince
24-08-2008, 12:27
چرا نداره که چون با استایل بکگراند فروم نمیومد زیاد هم واضح نبود.

آقایون مدیر , بابک جان لطفا Html رو تو امضا فعال کن.

متشکرم.
امر دیگه ای ندارین ؟:18:

Ehsanpark
24-08-2008, 13:35
عمر دیگه ای ندارین ؟:18:
آخه وقتی میخوای یه لینک دانلود بدی کاملا بهم میریزه.نه دیگه امر دیگه ای نیست:46:

time prince
26-08-2008, 19:47
بزارش توی کد دیگه به هم نمیریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

omid.k
29-08-2008, 02:35
آخه وقتی میخوای یه لینک دانلود بدی کاملا بهم میریزه.نه دیگه امر دیگه ای نیست

به دلایل امنیتی این امکان به کاربران داده نمیشه

ali_gamer
03-09-2008, 16:36
روش ساختن نظر سنجي چه طوريه؟

AK1
03-09-2008, 18:38
روش ساختن نظر سنجي چه طوريه؟

در زمان ارسال تاپيك در بخش پاييني از قسمت اختيارات گزينه
فعال و تعداد گزينه مورد نظر رو وارد كنيد تا بعد از ارسال پست سوال نظر سنجي و ... براي شما نمايش داده خواهد شد

rozy_1500
23-09-2008, 14:50
من اونو پیدا کردم فقط میخوام بدونم چجوری میشه توش عکس گذاشت
من یادمه یه سری افراد این کارو کرده بودن

Amin
23-09-2008, 15:01
من اونو پیدا کردم فقط میخوام بدونم چجوری میشه توش عکس گذاشت
من یادمه یه سری افراد این کارو کرده بودن
سلام
به صورت دستی باید کدها رو وارد کنید

【ツ】

tohidkh
25-09-2008, 01:36
به دلایل امنیتی این امکان به کاربران داده نمیشه

به چه دلایلی؟
من واقعا مدتهاست که برام این سوال وجود داشته. "که چرا برای کاربران عادی در این سایت، HTML کدها فعال نیستند؟"
موفق باشید :40:

Farshadd
25-09-2008, 03:14
سلام

من یه پسر خاله دارم که 2-3 روزی میشه که عضو شده، و 50 پست هم داره.

ولی من پیغام بدم تو پروفایلش.

جریان چیه؟؟

eAmin
25-09-2008, 11:05
سلام

من یه پسر خاله دارم که 2-3 روزی میشه که عضو شده، و 50 پست هم داره.

ولی من پیغام بدم تو پروفایلش.

جریان چیه؟؟
سلام.

به خاطر سوء استفاده ی بعضی کاربرا، یه محدودیتها یی گذاشتن که با گذشت زمان اون محدودیتها برداشته می شه.

Farshadd
25-09-2008, 12:38
سلام.

به خاطر سوء استفاده ی بعضی کاربرا، یه محدودیتها یی گذاشتن که با گذشت زمان اون محدودیتها برداشته می شه.

مثلا چند روز بعد از عضویت؟؟

amin2000
26-09-2008, 08:53
40 روز بعد

SIR MAMAD
26-09-2008, 09:41
40 روز بعد

مطمئنی؟

در مورده من این طور نبود. هر تاپیکی هم که می دیدم در این مورد زود قفل می شد.

اگه ممکنه یک نفر یک توضیحی از بخشه ستادی سایت راجبه زمانه دقیقه برداشتنه محدودیتها بده.

Reza_994
26-09-2008, 16:04
واسه من حدود 30 روز بعد برداشته شد

Reza_994
26-09-2008, 16:06
..........

Hadi King
26-09-2008, 17:09
واسه من حدود 30 روز بعد برداشته شد

..........
به فعاليت كاربر هم ربط داره همش به روز نيســـت :41:

tohidkh
26-09-2008, 19:12
به فعاليت كاربر هم ربط داره همش به روز نيســـت :41:

تایید میشه.
علاوه بر زمان، به فعالیت کاربر هم ربط داره.
یکی از فامیل های من، حدود 4 ماه هست که عضو هست. زیاد نمیاد تو نت. 5 تا پست داره. با اینکه 4 ماه از عضویتش میگذره، بازهم تو پروفایلش چیزی نمیشه نوشت.
موفق باشید :27:

bahdar
02-10-2008, 23:17
سلام.
چی جالب!
وقتی به فارسی بنویسید:

تبدیل میشه به:
:دی

:31:
:11:

Iman_m123
03-10-2008, 21:39
سلام.
چی جالب!
وقتی به فارسی بنویسید:

تبدیل میشه به:
:دی

:31:
:11:

چه جالب !!!

مطمئنی ؟؟؟ :دی

eAmin
04-10-2008, 00:13
چه جالب !!!

مطمئنی ؟؟؟ :دی
سلام.

چیز عجیبی نیست، تمام این اسمایلها برای خودشون، یه نوع حروف خاصی دارن، می تونید خودتون امتحان کنید، برای تغییر هم می تونید از کنترل پنل کاربریتون کمک بگیرید.

Iman_m123
04-10-2008, 10:02
ممنون میشم که یه توضیح کلی بدید
مثلا : :دی :)

eAmin
04-10-2008, 18:33
سلام.

بفرمایید:
:)

:biggrin:

Ultimator
05-10-2008, 01:03
سلام.

چیز عجیبی نیست، تمام این اسمایلها برای خودشون، یه نوع حروف خاصی دارن، می تونید خودتون امتحان کنید، برای تغییر هم می تونید از کنترل پنل کاربریتون کمک بگیرید.
این برای تغییر رو متوجه نشدم جسارتا امین جان مگه میشه کدشون رو تغییر داد ؟!!! فکر کنم ادمین فقط بتونه واسه همه تعیین کنه ! ما نتونیم واس خودمون تغییر بدیم ! اشتباه میکنم ؟!

eAmin
05-10-2008, 10:08
این برای تغییر رو متوجه نشدم جسارتا امین جان مگه میشه کدشون رو تغییر داد ؟!!! فکر کنم ادمین فقط بتونه واسه همه تعیین کنه ! ما نتونیم واس خودمون تغییر بدیم ! اشتباه میکنم ؟!

سلام.

نه بابا اشتباهت کجا بود:31::10:

شرمنده نیما جان، آخه یه خرده عجله ای شد و من نتونستم منظورم رو درست منتقل کنم:41:

منظور من تغییر ادیتور از حالت WYSIWYG به حالت simple بود، تا بتونن BBCode ها رو مشاهده کنن و ببینن پشت صحنه چی میگذره!!!:20:

جمیعا از همتون عذر خواهی می کنم:11:

bahdar
06-10-2008, 00:28
بله امین جان میدونستم :دی
منظورم این بود که قبلا این طوری نبود.تازگی این طوری شده.(قبلا خود : دی رو مینوشت و تبدیل نمیشد) ولی هیچ چیز خود : دی نمیشه :دی

ali_gamer
13-11-2008, 19:23
من وارد بعضی از انجمنها که می شم میگه در این انجمن هیچ تاپیکی نیست (البته هست ) بعضی وقتا درست می شه بعضی وقتا نه چی کار کنم؟

Retired User
14-11-2008, 10:20
من وارد بعضی از انجمنها که می شم میگه در این انجمن هیچ تاپیکی نیست (البته هست ) بعضی وقتا درست می شه بعضی وقتا نه چی کار کنم؟

ميشه بگي كدوم انجمنا؟

Farshadd
16-11-2008, 18:50
سلام.

دیشب بعد از مدتی فعالیت کردن و تشکر کردن، دکمه تشکر برای من حذف شده. اشکال کجاست؟

MaFia_King
22-11-2008, 22:43
با سلام...

چند روزي هست كه دكمه ي به خاطر سپردن پسورد انجمن ها برا من كار نمي كنه؟
يعني براي هر ورود يك بار نام كاربري و رمز عبور رو بايد بزنم.مشكل از كجاست؟

||سپــــاس**

tohidkh
22-11-2008, 23:55
با سلام...
||سپــــاس**
سلام.
دیروز یک بار هم برای من اونطور شد.

یه مورد دیگه هم وجود داره.
من قبلا در پپروفایل بعضی از دوستان، یا حتی پروفایل خودم، متن های طولانی میذاشتم.
الان سیستم بیش از 1000 کاراکتر رو قبول نمیکنه. و پیغام میده که حداکثر 1000 کارکتر برای پیغام پرفایلی مجاز هستید.

ممنون از توجه تون.
موفق باشید :11:

ali-07
23-11-2008, 05:02
جديدا دكمه ويرايش براي من ديده نميشه براي همين مجبور ميشم دوباره پست بدم

Benygh
23-11-2008, 17:29
سلام

توی پنل سرچ بالا در تولبار کاربر جرا با اینکه نتایج طبق تاپیک سرچ میکنم برام پست های موجود در تاپیک ها رو نشون میده به جای سرچ کلمه در عنوان ؟ :-؟

Retired User
23-11-2008, 18:08
سلام

توی پنل سرچ بالا در تولبار کاربر جرا با اینکه نتایج طبق تاپیک سرچ میکنم برام پست های موجود در تاپیک ها رو نشون میده به جای سرچ کلمه در عنوان ؟ :-؟

توي سرچ پيشرفته هم همين طوريه؟

Benygh
23-11-2008, 19:31
نه اونجا درسته ! البته من اشکال نگرفتم من فقط پرسیدم باید اینطوری باشه یا مشکلی هست ؟
که به نظرم اینطوری باید باشه ! و خواستم اگه مممکنه عنوان کنند ...

Benygh
24-11-2008, 22:46
اقا سینا ممکنه جواب بدید ؟
میشه طوری کرد که نام عنوان رو سرچ کنه ؟

Oracle_Eldorado
25-11-2008, 02:21
اقا سینا ممکنه جواب بدید ؟
میشه طوری کرد که نام عنوان رو سرچ کنه ؟

رفیق جان شما اگه میخوای عنوان یه تاپیک رو سرچ کنی ، از هرجایی که هستی برو تو قسمت پیشرفته ، بعد یه جا هست که زده " جستجوی تمام پست ها "
روش کلیک کن و " جستجو عنوان ها " رو بزن .
موفق باشی .

Benygh
25-11-2008, 18:20
رفیق جان شما اگه میخوای عنوان یه تاپیک رو سرچ کنی ، از هرجایی که هستی برو تو قسمت پیشرفته ، بعد یه جا هست که زده " جستجوی تمام پست ها "
روش کلیک کن و " جستجو عنوان ها " رو بزن .
موفق باشی .
خوب این راه رو نمیخوام برم ... :دی

Oracle_Eldorado
25-11-2008, 20:51
خوب این راه رو نمیخوام برم ... :دی

خوب راه دیگه ای نیست !!!:31:

adrenalin
30-11-2008, 21:01
سلام
چرا اخرین ارسالی های انجمن رو فعال نمی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟

Expert Advisor
12-12-2008, 01:17
دوستان یک سوال دارم.من باید چندتا پست بدم و چندروز عضو باشم تا از حالت عضو جدید در بیام؟به خدا من قدیمی هستم:دی

franch
12-12-2008, 17:05
35 تا 40 روزي عضو جديد هستي . بعد از 40 روز از اين حالت در مي ايي.

ضمن اينكه شما زيادم قديمي نيستي. تاريخ عضويتت مال اخرين ماه سال ميلادي 2008 هست.

Expert Advisor
12-12-2008, 20:26
35 تا 40 روزي عضو جديد هستي . بعد از 40 روز از اين حالت در مي ايي.

ضمن اينكه شما زيادم قديمي نيستي. تاريخ عضويتت مال اخرين ماه سال ميلادي 2008 هست.
نه من توی این سایت جدیدم ولی توی مبحث کنسول در بازیسنتر و چندفروم دیگه صاحب نظر هستم! 40 50 روز هر پست من باید توسط ادمین سایت کنترل بشه؟فکر نمی کنید سخت گیری بیش از حد است؟

Ultimator
13-12-2008, 00:52
سلام.

دیشب بعد از مدتی فعالیت کردن و تشکر کردن، دکمه تشکر برای من حذف شده. اشکال کجاست؟
سلام

فکر میکنم تعدادش محدودیت داره !

با سلام...

||سپــــاس**

با مرورگر دیگه ای هم تست کردید ؟ کش مرورگرتون رو هم خالی کنید و دوباره امتحان کنید یک بار هم لاگ آف کنید و دوباره وارد شید

سلام.
دیروز یک بار هم برای من اونطور شد.

یه مورد دیگه هم وجود داره.
من قبلا در پپروفایل بعضی از دوستان، یا حتی پروفایل خودم، متن های طولانی میذاشتم.
الان سیستم بیش از 1000 کاراکتر رو قبول نمیکنه. و پیغام میده که حداکثر 1000 کارکتر برای پیغام پرفایلی مجاز هستید.

ممنون از توجه تون.

این که از محدودیت های جدیده و طبیعیه !

جديدا دكمه ويرايش براي من ديده نميشه براي همين مجبور ميشم دوباره پست بدم

شما هعم با مرورگر دیگه چک کنید + خالی کردن کش

ممنون

Bill Gates
13-12-2008, 12:03
سلام.

شاید تو یکی از انجمن هایی که دکمه تشکر غیره فعال هست بودید:31:

XMAN9
13-12-2008, 12:59
سلام

فکر میکنم تعدادش محدودیت داره !

شاید تو یکی از انجمن هایی که دکمه تشکر غیره فعال هست بودید

ايشون خيلي وقته كه مشكلشون حل شده.
لطفا يك نگاه به تاريخ پستشون هم بندازين.

Benygh
13-12-2008, 18:10
سلام.

سلام
وقتی شما یک پست رو نقل قول میکنید در پاسخ سریع توسط دکمه ی "نقل قول پست قبلي در اين پست ؟" پست های قبل از پست شما نیز کش میشه و ظاهر میشه ! ولی بدون تمامی امکانات ! که این مشکل که نمیشه اسمش رو مشکل گذاشت با ریفرش حل میشه !

SIMON137
13-12-2008, 21:08
با سلام
آقا واقعا از اين سيستم sms استفاده ميشه ؟ با توجه به تعداد كاربر ها ؟؟؟

Oracle_Eldorado
13-12-2008, 21:46
حتما میشه که گذاشتن !
ولی مدل موبایل واسه چی بود ؟!

Gune Baxan
13-12-2008, 21:59
می خواستم بدونم آیا کنترلی برای این سرویس sms هست یا نه؟ شاید یکی به عمد شماره ای دیگه ای رو وارد کنه که به نوعی برای اون شماره مزاحمت ایجاد کنه....

Sina
13-12-2008, 23:53
می خواستم بدونم آیا کنترلی برای این سرویس sms هست یا نه؟ شاید یکی به عمد شماره ای دیگه ای رو وارد کنه که به نوعی برای اون شماره مزاحمت ایجاد کنه....

قرار نیست برای شماره هایی که دوستان در پروفایلشون قرار میدن مزاحمت ایجاد بشه که حالا کسی بخواد شماره فرد دیگری رو قرار بده !:13:
فکر میکنم توضیحی که در بخش مربوطه داده شده کاملا گویا هست و هدف رو میرسونه
دوستان با قرار دادن یک شماره موبایل میتونن در موارد خاص sms های سایت رو دریافت کنن
ممنون
سینا:20:

mahn90
14-12-2008, 00:01
شماره موبایل میتونن در موارد خاص sms های سایت رو دریافت کنن

این موارد کدامند ؟؟؟؟؟؟؟

Sina
14-12-2008, 00:36
موارد خاص مثل خرابی سایت وقتی که این خرابی و عدم دسترسی طولانی شده و کاربران از وضعیت سایت و زمان درست شدن اون خبری ندارن ! اطلاع رسانی از آپگرید ها و امکانات جدید سایت
و سایر سرویس هایی که ممکنه در آینده ارایه بشه ...

befermatooo
14-12-2008, 03:00
موارد خاص مثل خرابی سایت وقتی که این خرابی و عدم دسترسی طولانی شده و کاربران از وضعیت سایت و زمان درست شدن اون خبری ندارن ! اطلاع رسانی از آپگرید ها و امکانات جدید سایت
و سایر سرویس هایی که ممکنه در آینده ارایه بشه ...

تضمینی هست که بعدا این شماره ها در اختیار شرکت ها و مراکز دیگه قرار نگیره و تبلیغات دیگه ای فرستاده نشه !!!

ممنون

Wisdom
14-12-2008, 09:52
تضمینی هست که بعدا این شماره ها در اختیار شرکت ها و مراکز دیگه قرار نگیره و تبلیغات دیگه ای فرستاده نشه !!!

ممنون

دلیلی وجود نداره مدیریت سایت بخواد همچین کاری رو انجام بده
عاقلانه هم نیست

و اینکه در صورت تمایل میتونید این بخش رو کامل کنید.
لا اکراه فی التکمیل :27:

من یک سوال داشتم از مدیریت
اگر کسی شماره خود را وارد کرد و بعد ها به هر دلیل از این کار منصرف شد و با حذف شماره خود اس ام اس های ارسالی هم قطع خواهد شد ؟
یعنی شما بانک اطلاعاتی شماره هاتون رو فقط add دارید یا حذف هم میشه

مرسی آقای سینا

Sina
14-12-2008, 10:04
همونطور که Wisdom عزیز فرمودن اجباری در استفاده از این امکان وجود نداره
کسانی که دوست دارن در لیست سرویس باشن میتونن فیلد رو پر کنن
شماره ها هم کاملا محرمانه هست و با هدف تکمیل " اطلاعات تماس با کاربران " جمع آوری میشه ...

اگر کسی شماره خود را وارد کرد و بعد ها به هر دلیل از این کار منصرف شد و با حذف شماره خود اس ام اس های ارسالی هم قطع خواهد شد ؟

بله هروقت خواستید میتونید بردارید ...
هنوز که sms ای ارسال نشده ! در ضمن فکر میکنم ارسال sms به این همه کاربر هزینه داشته باشه ! :rolleye:
عرض کردم فقط برای اطلاع رسانی در موارد خاص هست چون هزینه این مدل اطلاع رسانی هم بالا خواهد بود:)

Retired User
14-12-2008, 13:46
بعد مدل گوشي براي چيه؟

tohidkh
14-12-2008, 16:24
بعد مدل گوشي براي چيه؟
:18::18::18:
ای بابا!
دوست خوبم این چه سوالیه آخه....؟؟؟؟؟
خب مدل گوشی، یکی از مواردی هست که خیلی از انجمن ها هنگام ثبت نام، از کاربر می پرسند.

SIMON137
14-12-2008, 16:30
دوست خوبم این چه سوالیه آخه....؟؟؟؟؟
خب مدل گوشی، یکی از مواردی هست که خیلی از انجمن ها هنگام ثبت نام، از کاربر می پرسند.
خوب ايشون تكذيب نكرد كه ، پرسيد دليلش چيه ؟ براي چي مي پرسن ؟

adrenalin
14-12-2008, 19:50
مدل گوشی داخل پروفایل زیاد خوب نیست اگه جای بود که کسی میتونست ببینه بهتر بود

Ultimator
14-12-2008, 20:12
مدل گوشی داخل پروفایل زیاد خوب نیست اگه جای بود که کسی میتونست ببینه بهتر بود
به عنوان کاربر بخش موبایل بله بهتر بود زیر آواتار مینوشتند اما یکی که کاربر انجمن مثلا گرافیک باشه میخواد نرم افزار مورد استفادش زیر اواتارش باشه ! گرچه همین حرکت هم کمی از همون نوعه اما میشه گفت الان مدل گوشی یطور اطلاعات عمومیه . نه برای امور تخصصی که تو انجمن مد نظرتون هست :20:

Smafias
15-12-2008, 02:42
سلام نیما جان.

من پریروز رفتم که اطلاعات کاربریمو تکمیل کنم.
شغل و حرفه رو نوشتم. ولی شماره موبایل رو خالی گذاشتم. بعد گفتش که شماره موبایل خالی است یا اطلاعاتش غلطه.
آقا حالا اگه ما بخوایم اطلاعات کاربریمونو تغییر بدیم ولی شماره موبایل ندیم کیو باید ببینیم؟؟ (:دی)

و یه چیز دیگه. من یه تاپیک تو طراحی وب دارم که اونجا یه سوالی کردم ولی جواب نگرفتم (البته سریالیه- یعنی سوال میکنم جواب میگیرم دوباره یه سوال دیگه :دی) حالا فکر میکنم دلیل جواب نگرفتن بخاطر پایین رفتن زود هنگام تاپیکم باشه. آخرین پست هم مال خودمه و نمیخوام دوباره پست بدم (خیلی قانونمندم :دی) حالا باید چیکار کنم که تاپیک بیاد بالا؟؟

ممنون و متشکرم :11:

FuNy-GiRl
16-12-2008, 13:25
ببخشید مزاحم شدم
ولی چه اسراری هست که ما شماره موبایلمون را بنویسیم؟؟؟
مگه اینجا سایت کلوب هست که از آدم شجره نامه می خوان به نظره من نیازی نیست حتما شماره موبایل را قرار بدیم....

SIMON137
16-12-2008, 14:17
ببخشید مزاحم شدم
ولی چه اسراری هست که ما شماره موبایلمون را بنویسیم؟؟؟
مگه اینجا سایت کلوب هست که از آدم شجره نامه می خوان به نظره من نیازی نیست حتما شماره موبایل را قرار بدیم....
اولا اصلا كي اصرار كرد ؟ نوشته در صورت تمایل
بعدش شماره موبايل كه نمايش داده نمي شه :
1- شماره موبایل ( محرمانه ) برای استفاده از SMS Service و پیغام رسانی سریع و فوری به شما در موارد خاص
غير از اينها چي اضافه شده كه شما ميگي شجره نامه ...
هر موردي هست به صورت پيشفرض بوده و فقط نوع موبايل اضافه شده

Ultimator
20-12-2008, 14:50
سلام نیما جان.

من پریروز رفتم که اطلاعات کاربریمو تکمیل کنم.
شغل و حرفه رو نوشتم. ولی شماره موبایل رو خالی گذاشتم. بعد گفتش که شماره موبایل خالی است یا اطلاعاتش غلطه.
آقا حالا اگه ما بخوایم اطلاعات کاربریمونو تغییر بدیم ولی شماره موبایل ندیم کیو باید ببینیم؟؟ (:دی)

و یه چیز دیگه. من یه تاپیک تو طراحی وب دارم که اونجا یه سوالی کردم ولی جواب نگرفتم (البته سریالیه- یعنی سوال میکنم جواب میگیرم دوباره یه سوال دیگه :دی) حالا فکر میکنم دلیل جواب نگرفتن بخاطر پایین رفتن زود هنگام تاپیکم باشه. آخرین پست هم مال خودمه و نمیخوام دوباره پست بدم (خیلی قانونمندم :دی) حالا باید چیکار کنم که تاپیک بیاد بالا؟؟

ممنون و متشکرم :11:
کاری نداره 10 تا صفر یا یه شماره فیک دادن :31: 

همین دیگه یا لینک بده یا پست بده اگه بیشتر از یه هفته گذشته یا کسی بلد نبود یا ندید  اشکال نداره بیاریش بالا پست دادی و جواب نگرفتی پس کسی بلد نبود ! 

osmaan
20-12-2008, 22:19
حالا این سرویس sms فعال شده یا نه؟

Big-Boss
20-12-2008, 23:14
من یه پیشنهاد داشتم که همونجور که مدل گوشی اضافه شده چیزای دیگه ای هم اضافه بشه (مثل سریال مورد علاقه سرگرمی بازی تیم ورزشی) و بعد در صورت تمایل کاربر مثل سایتهای تخصصی موبایل اما در قسمت های مربوطه زیر آواتار به نمایش در بیاد

مثلا در قسمت موبایل زیر آواتار مدل گوشی بیاد
یا در قسمت فیلم زیر آواتار فیلم مورد علاقه بیاد
در اخبار ورزشی اسم یا لگو تیم و...

Retired User
21-12-2008, 16:10
من یه پیشنهاد داشتم که همونجور که مدل گوشی اضافه شده چیزای دیگه ای هم اضافه بشه (مثل سریال مورد علاقه سرگرمی بازی تیم ورزشی) و بعد در صورت تمایل کاربر مثل سایتهای تخصصی موبایل اما در قسمت های مربوطه زیر آواتار به نمایش در بیاد

مثلا در قسمت موبایل زیر آواتار مدل گوشی بیاد
یا در قسمت فیلم زیر آواتار فیلم مورد علاقه بیاد
در اخبار ورزشی اسم یا لگو تیم و...

البته شما ميتونيد از روش ماله من استفاده كنيد البته به صورت غير استاندارد

myfortune
22-12-2008, 08:03
سلام مي خواهم ترانه هاي خارجي يا ايراني رو دانلود كنم
كجاست؟

franch
22-12-2008, 16:08
سلام مي خواهم ترانه هاي خارجي يا ايراني رو دانلود كنم
كجاست؟

اين جاست:

mehrzad3344
26-12-2008, 13:39
دوستان کسی نمیدونه انجمن متفرقه کی راه میفته؟