PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي عوض كردن گرافيك كارد

Realamd
26-11-2005, 20:47
سلام دوستان من یک گرافیک کارد خریدم و میخوام با قدیمیه عوضش کنم ولی نمیدونم چه جوری این کارو انجام بدم اگه میشه کمکم کنید مرسی

Rashidahwazian
27-11-2005, 00:57
دوست عزيز اول كامپيوترت رو خاموش مي كني و از برق مي كشي. بعد در كيس رو باز مي كني. اگر از كف حساب كني بالاترين كارتي كه داري(از لحاظ ارتفاع) كارت گرافيك است. اين كارت رو در مياري و كارت جديد رو به جاش مي ذاري. (خيلي راحته)
بعد از اينكه كارت رو كاملا جا دادي و پيچش رو بستي و در كيس رو هم بستي كامپيوتر رو روشن مي كني. بعد از اينكه وارد ويندوز شدي درايور اون رو از روي سي دي كه همراه كارتت بوده نصب مي كني. بعد ريستارت مي كني.

موفق باشي.

Realamd
28-11-2005, 01:42
مرسی ولی ببینم Agp و Pci اینارو از کجا تشخیص بدم

Realamd
28-11-2005, 01:44
و یک چیزه دیگه اونم اینکه کارت اولیه من Onboard بوده و دومی ATI هستش. تو مطمئن هستی که جاهاشون فرق نمیکنه؟

HR
28-11-2005, 02:16
Onboard یعنی روی بورد قرار داره یا بهتر بگم ، جزء مادربورده ..... این عکس رو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من محل قرار گرفتن کارت رو مشخص کردم، در روبروی محل قرار گرفتن کارت یه طلق هست که باید جداش کنی تا شبیه جای مودم شه ... بعد کارت رو بصورت عمودی مث نوار سگا در شیار قرار بده ... پیچش رو ببند ... سیستم رو روشن کن .. delete رو نگهدار تا وارد تنظیمات بشی .. حالا بگرد دنبال VGA onboard ..این قسمت در حال حاضر فعال یا Enable هستش که باید شما اونو غیر فعال یا Disable کنید ..وقتی مطمئن شدی که کارت گرافیک آنبوردت غیر فعال شده ، تغییراتی رو که اعمال کردی ذخیره و بعد از این قسمت خارج شو ، دفعه بعد سیستم باید با کارت گرافیک جدیدت بالا بیاد ...
مشکلی بود بگو ..
در ضمن وقتی داری اینکارا رو انجام میدی اتصالات برق و موس و .. رو جدا کن
موفق باشی

Realamd
28-11-2005, 06:03
حسین جان بابت راهنمایی ها ممنونم ولی یک سوال دیگه داشتم اونم اینه که من عکس مادربورد خودمو گرفتم و برات اینجا میزارم تا با مادر بورد خودم نشون بدی بهتر میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rashidahwazian
28-11-2005, 23:52
شما كارتت PCI است. (نه PCI Express ) . احتمالا کامپیوترت قدیمیه . اگر کارتی که خریدی مثل همینه که دیگه مشکلی نیست. این رو در بیار و جدیده رو بذار جای این.