PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : **** كمك براي ادمين Xp *****

Majid Reza
01-06-2008, 07:55
سلام به همه دوستان
درد دل (‌خلاصه كلام !!!! )
يك دستگاه داريم (‌شاه نداره :20:)xp سرويس پك 2
سي دي داشتم ---- برداشتن
فلاپي - از اول تو تحريم بود و نصب نمي كردن .
يواس بي باز داشتم --- هم پورتش رو بستن - هم توش چسب ريختن ( حال كردين آخر پروتكت !!!! )
لاگين در حد يوزر -
فقط يك اينترنت زاقارت داريم - اون هم حجميه .(‌10 مگ )
شده از پورت سريال هم ديتا بدم كه يك لاگين ادمين بسازم يا پسورد administrator رو در بيارم اين كار رو مي كنم
مي خوام بتركونم -- به كل كل افتادم
حالا ........
فقط راهنمايي كه چه بايد كرد ؟؟؟؟؟؟؟
:40::40: هم اكنون نيازمند ياري هكتان هستيم :40::40:

stardust
01-06-2008, 14:14
سلام اگه به عنوان یوزر میتونی وارد بشی که میشه Admin رو هک کرد

Majid Reza
15-06-2008, 06:23
سلام اگه به عنوان یوزر میتونی وارد بشی که میشه Admin رو هک کرد

سلام
ببخشيد چند روز نبودم
لطفا راهنمايي بفرماييد با شرايط حال (‌كه نه سي دي داريم نه فلاپي- يو اس بي هم كه بسته- ماهم يوزريم )چه طور ميشه اين كار رو كرد ؟؟؟؟؟؟
ممنون

satanic0098
15-06-2008, 07:43
سلام دوست عزیز

ببینم دسترسیت چی هست --در گروه ادمین هستی یا لیمیت؟

اگه دسترسیت ادمین هست

برو به cmd و بعد این دستور را تایپ کن net user name password فقط به جای نام (name) نام کاربری مورد نظر رو که میخوای

هک کنی بنویس مثلا نام کاربری administrator هست و به جای پسورد -پسوردی که میخوای جایگزین پسوردهای دیگه

بشه رو وارد کنی. که به این صورتی که من گفتم اگه بخوام پسورد را عوض کنم این دستو رو وارد میکنم

net user administrator 123456

اگه دسترسیت لیمیت هست میتونی با ابزاری مثل password reset پسورد را برداری -

و یا sam رو با ابزاری مثل cain کرک کنی. این فیلم اموزشی رو ببین-در مورد همین هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن دقیق تر مشکلت را توضیح بده -الان فقط نوشتی یوزر هستی -خب یک یوزر میتونه تو چندین گروه وجود داشته باشه

و هر کدوم از این گروه ها دسترسی خاصی رو به یک بوزر اعمال میکنند.

*Administrators
*Backup Operators
*Guests
*HelpServicesGroup
*Network Configuration Operators
*Power Users
*Remote Desktop Users
*Replicator

tabriz-info
15-06-2008, 09:29
فکر میکنم تو دستور قبلی یه localgroup هم بزاری میتونی ادمین کنی خودت رو

afsoongar_ghadiri
16-06-2008, 16:10
پسورد فایل هم blackscorpion

Majid Reza
24-06-2008, 06:35
با سلام
از راهنمايي همه دوستان ممنون ...
1-در كنترل پنل روي يوزر هم كه ميري براي نشان دادن پسورد مي خواد- قبلا اينطوري نبود - الان وقت ميشه فهميد كه يوزر هستيم .
2- فايل راهنماي شما هم پسورد داره !!!! ( اينجا پسورد - اونجا پسورد - همه جا پسورد )
3- در مورد pass word reset هم كه سي دي مي خواد تا از مرحله بوت اطلاعات رو بريزه روي دستگاه و ترتيب پسورد رو بده .
باز هم ممنون ولي راهايي رو كه در بالا اشاره شد قبلا همه رو رفته بودم ولي جواب نداد
حالا كه USB بسته است ميشه از پورت سريال استفاده كرد ؟؟؟؟
رابط و برنامه هاي تبديل سرايال به usb زياده ولي يو اس بي به سريال تبديل بشه چيزي نديدم (‌خيلي خنده داره تو قرن 21 كه همه دارن از اطلاعات و سرعت اون استفاده مي كنن ما تازه داريم برمي گرديم به عصر حجر .....)
خلاصه --- اگر از بروبچه هاي گل كسي نرم افزاري ميشناسه تا از اينترنت دانلود بشه و خودش اجرا بشه و ترتيب پسورد رو بده و تمام (‌چقدر خوببههههه ) ؟؟؟؟

p_s_m
31-07-2008, 12:19
با سلام
از راهنمايي همه دوستان ممنون ...
1-در كنترل پنل روي يوزر هم كه ميري براي نشان دادن پسورد مي خواد- قبلا اينطوري نبود - الان وقت ميشه فهميد كه يوزر هستيم .
2- فايل راهنماي شما هم پسورد داره !!!! ( اينجا پسورد - اونجا پسورد - همه جا پسورد )
3- در مورد pass word reset هم كه سي دي مي خواد تا از مرحله بوت اطلاعات رو بريزه روي دستگاه و ترتيب پسورد رو بده .
باز هم ممنون ولي راهايي رو كه در بالا اشاره شد قبلا همه رو رفته بودم ولي جواب نداد
حالا كه USB بسته است ميشه از پورت سريال استفاده كرد ؟؟؟؟
رابط و برنامه هاي تبديل سرايال به usb زياده ولي يو اس بي به سريال تبديل بشه چيزي نديدم (‌خيلي خنده داره تو قرن 21 كه همه دارن از اطلاعات و سرعت اون استفاده مي كنن ما تازه داريم برمي گرديم به عصر حجر .....)
خلاصه --- اگر از بروبچه هاي گل كسي نرم افزاري ميشناسه تا از اينترنت دانلود بشه و خودش اجرا بشه و ترتيب پسورد رو بده و تمام (‌چقدر خوببههههه ) ؟؟؟؟

عزیز شما امکان نصب نرم افزار برات وجود داره یا نه ؟

در ضمن نوع آنتی ویروس و کل نرم افزارهای امنیتی سیستم خودت و سرور شبکتون رو بگو تا یه کاری برات بکنم کارستان

:21::21:

داداشت تو کل کل کم نمی یاره

p_s_m
01-08-2008, 14:23
چی شد ؟؟

یادتون رفت ؟ مگه نگفتی موضوع کل کل هست ؟

MeHrDaD_MeNaY
01-08-2008, 14:36
توی command promp بزن
net user
برای تغییر پسوورد هر یوزری بزن
مثلا
ali 123
و بعد اینتر
پسوورد یوزر علی میشه 123