PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

khelane
01-12-2008, 17:46
اره والا من هم فیفا رو دوست دارم هم pes ولی من در پی اس تو قسمت becom a legend بازی میکنم خدا وکیلی فیفا خیلی باحاله اگه مثل پی اس اون قسمت پیشرفته تر بود اصلا" نامشو هم نمی بردم ولی در فیفا در همین قسمت نمیتونی خودت رو از تیمهای ضعیف به بالا تر برسونی منظورم در کل خرید و فروش بازیکنان هست ولی درکل فیفا خوبتره

Shadmehr1
01-12-2008, 18:29
سلام بنده هم خدمت دوست نازنین و عزیزم EaSports گل
بابا کونامی که اصلا با Ea Sport و پی ای اس اصلا با فیفا قابل مقایسه نیستن!
معلمومه که فیفا خیلی خیلی سر تره
دی وی دی پی ای اس رو از پسر عموم گرفتم نصب کردم؛ خنده ام گرفته بود در حد تیم ملی!!
می خواستم دی وی دیشو خرد کنم!
بازیکنا مثل گوژپشت نتردام بودن! خداییش خیلی ضایع بودن!
گرافیک هم که منو یاد فوتبال سگا - فیفا 98 انداخت!!!!!
منوهاش هم خیلی جالبه! انگار فوتبال میکرو بازی می کنی!!
در ضمن یه چیز جالب! بالاخره اون کلیدهای سمت چپ - پایین هر پست من هم درست شد و از 3 تا تبدیل شد به 4 تا و کلید تشکر هم پیداش شد !!
بچه هااااااااااااااااا....... کسی نتونست اون مشکل سیو منو حل کنه؟
سیو کردم حالا می خوام وارد شم به منیجر مود، آنیبل تو لود میده
کمک کمک کمک...

khelane
01-12-2008, 19:49
سلام بنده هم خدمت دوست نازنین و عزیزم easports گل
بابا کونامی که اصلا با ea sport و پی ای اس اصلا با فیفا قابل مقایسه نیستن!
معلمومه که فیفا خیلی خیلی سر تره
دی وی دی پی ای اس رو از پسر عموم گرفتم نصب کردم؛ خنده ام گرفته بود در حد تیم ملی!!
می خواستم دی وی دیشو خرد کنم!
1_بازیکنا مثل گوژپشت نتردام بودن! خداییش خیلی ضایع بودن!
گرافیک هم که منو یاد فوتبال سگا - فیفا 98 انداخت!!!!!
منوهاش هم خیلی جالبه! انگار فوتبال میکرو بازی می کنی!!
در ضمن یه چیز جالب! بالاخره اون کلیدهای سمت چپ - پایین هر پست من هم درست شد و از 3 تا تبدیل شد به 4 تا و کلید تشکر هم پیداش شد !!
بچه هااااااااااااااااا....... کسی نتونست اون مشکل سیو منو حل کنه؟
سیو کردم حالا می خوام وارد شم به منیجر مود،2_ آنیبل تو لود میده
کمک کمک کمک...

سلام دوست عزیز من خیلی حال کردم از سخنانت برای شماره اول والا راست میگی و برای شماره دوم هم پیغام انگلیسیشو بزار

Shadmehr1
01-12-2008, 21:05
سلام دوست عزیز من خیلی حال کردم از سخنانت برای شماره اول والا راست میگی و برای شماره دوم هم پیغام انگلیسیشو بزار

سلام از ماست
قربون شما...
والا عرضم به حضور شما صفحه قبلی تاپیک هم این مشکل رو مطرح کردم که متاسفانه کراوزر عزیز گفتن احتمالا خود به خود سیوت خراب شده... :41:
تو منیجر مود دارم با یووه بازی می کنم
خیلی هم بازی کردم
حالا می خوام وارد بشم یه ارور میده:
unable to load Shadmehr
نمی دونم چرا نمی تونه سیوم رو لود کنه
جالبه که اون پایین show details رو هم که میزنم اطلاعاتم رو هم کاملا درست و صحیح نشون میده
اگه از سیوهای قدیمی تر هم داخل مای داکیومنت کپی کنم اونا رو هم وارد میشه اما الان با این سیو آخریم وارد نمیشه
بازی رو هم یه بار آنیستال کردم و دوباره نصب کردم بازم درست نشد
ولی با سیوهای دیگه بدون هیچ مشکلی کار می کنه حالا چه سیو قدیمی تر خودم چه سیو بازی برادرم
متاسفانه سیو قدیمی ترم که رو که شانسی هم دارمش، واسه 8-7 بازی پیش هست و البته تو این مدت جز بازی، نقل و انتقالات مهمی رو هم انجام دادم که همش پر پر میشن با این وضعیت... :37:
اگه بتونی کمکم کنی که ایشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده :11:

khelane
02-12-2008, 11:11
سلام از ماست
قربون شما...
والا عرضم به حضور شما صفحه قبلی تاپیک هم این مشکل رو مطرح کردم که متاسفانه کراوزر عزیز گفتن احتمالا خود به خود سیوت خراب شده... :41:
خیلی هم بازی کردم
Unable to load shadmehr
جالبه که اون پایین show details رو هم که میزنم اطلاعاتم رو هم کاملا درست و صحیح نشون میده
اگه از سیوهای قدیمی تر هم داخل مای داکیومنت کپی کنم اونا رو هم وارد میشه اما الان با این سیو آخریم وارد نمیشه
ولی با سیوهای دیگه بدون هیچ مشکلی کار می کنه حالا چه سیو قدیمی تر خودم چه سیو بازی برادرم
متاسفانه سیو قدیمی ترم که رو که شانسی هم دارمش، واسه 8-7 بازی پیش هست و البته تو این مدت جز بازی، نقل و انتقالات مهمی رو هم انجام دادم که همش پر پر میشن با این وضعیت...
دوست عزیز بیخالش شو چون دیگه درست نمیشه متاسفم :37:

khelane
02-12-2008, 16:00
[quote=khelane;3229265]دوست عزیز میتونی یه کار بکنی فایل سیو رو برام اپلود بکن تا من ازمایش بکنم ببینم شاید خدا کمکمون کرد

resident_evil
02-12-2008, 16:07
دوستان عزيز من مي خوام اين بازيو براي X360 بگيرم.اخيرا خيلي تعريف شنيدم ازش و ديگه واقعا صبرم تموميده و مي خوام
بخرمش.من fifa07 كه بازي كزدم خيلي مصنوعي بود اين جديد نسبت به اون چقدر پيشرفت كرده؟؟؟

Masoud King
02-12-2008, 16:42
دوستان عزيز من مي خوام اين بازيو براي X360 بگيرم.اخيرا خيلي تعريف شنيدم ازش و ديگه واقعا صبرم تموميده و مي خوام
بخرمش.من fifa07 كه بازي كزدم خيلي مصنوعي بود اين جديد نسبت به اون چقدر پيشرفت كرده؟؟؟

سلام!
میگم پست اول تاپیک رو بخون همه چی دستگیرت میشه!
و این رو بگم که فیفا09 نامزد دربافت جایزه بهترین بازی اسپورت گروهی سال شده!
هم چنین جایزه TeamXbox رو هم برده!

khelane
02-12-2008, 16:51
اره والا من هم اینقدر از شنیدم خدا وکیلی اگه ایکس باکس داشتم حتما" میخریدم

khelane
03-12-2008, 00:00
دوستان یه پچ حدید اومده که هم به گفته این سایت اینهارو اضافه میکنه
Ball
Roster
Minifaces
The Rudolf Harbig Stadium Dresden
Kits
Adboards
guibanner and logos
Flag

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم ادرس دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spaniuly
03-12-2008, 11:10
نسخه نهایی و کامل کریشن مستر 09 منشر شد!

بله دوستان این هم نسخه کامل و بدون ایراد کریشن مستر 09 که توسط رینالدو همه ساله ارایه میشه امید وارم بتونید از این نرم افزار بیشترین استفاده رو ببرید...

لینک دانلود با حجم 2.8 مگ

zadis
03-12-2008, 13:09
واقعا دستت درد نکنه
حالا میشه پچ استقلال و پرسپولیس بزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
03-12-2008, 13:26
واقعا دستت درد نکنه
حالا میشه پچ استقلال و پرسپولیس بزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چشم عصر پچ استقلال و پرسپولیس رو حاضر میکنم میذارم واسه دانلود فقط لطف می کنید. لیگ برتر رو میخوام کامل کنم بعد بذارم واسه دانلود

khelane
03-12-2008, 15:13
سلام کروزر جان یه سوال
میشه بگی این صورتهای سه بعدی رو در کریشن مستر درست میکنن یا برنامه های سه بعدی؟

Spaniuly
03-12-2008, 15:29
سلام کروزر جان یه سوال
میشه بگی این صورتهای سه بعدی رو در کریشن مستر درست میکنن یا برنامه های سه بعدی؟

با برنامه جانبی با کریشن مستر نمیشه فیس 3 بعدی ساخت

resident_evil
03-12-2008, 15:46
دوستان از اين چيزا توي xbl نيستش من دانلود كنم ؟؟؟

khelane
03-12-2008, 15:47
لطفا" اگه میشه اسم برنامه و اگه اموزشش رو داری برام بزار ممنون

MHSou
03-12-2008, 19:32
سلام از ماست
قربون شما...
خیلی هم بازی کردم
Unable to load shadmehr
متاسفانه سیو قدیمی ترم که رو که شانسی هم دارمش، واسه 8-7 بازی پیش هست و البته تو این مدت جز بازی، نقل و انتقالات مهمی رو هم انجام دادم که همش پر پر میشن با این وضعیت... :37:

منم از این بلا ها سرم اومده و متاسفانه باید بیخیال سیوت بشی:31:. فاتحه و الصلوات!:41:

resident_evil
04-12-2008, 01:05
خب دوستان عزيز منم به جمع شما پيوستم و بايد بگم كه نسخه ي X360 حرف نداره و من واقعا لذت بردم و الحق كه از pes
سر تره !!!من اصلا فكر نمي كردم اينقدر هيجان داشته باشه ولي فوق العاده بود همچيش عاليه

Shadmehr1
04-12-2008, 02:09
[quote=khelane;3229265]دوست عزیز میتونی یه کار بکنی فایل سیو رو برام اپلود بکن تا من ازمایش بکنم ببینم شاید خدا کمکمون کرد

چاکراتیم!
حاجی ما کلا بی خیال اون سیو شدیم
رفتیم با همون سیو قدیمی تره بازی کردیم و دیگه قید اون قبلی رو زدیم :31:
بازم خدا رو شکر سیو واسه یه هفت هشت ده بازی قبل رو شانسی شانسی داشتم!!
ولی بازم دم شما گرم هوای ما رو داشتی همه جوره :11:
از ساپورتت تشکر دارم در حد تیم ملی... :40:
الان هم از ترسم 18 مدل سیو می کنم! که اگه پرید یا خراب شد یا غیره، حداقل سیو یه بازی یا حداکثر دو بازی پیش رو داشته باشم :5:

Shadmehr1
04-12-2008, 02:23
آقا سوتی فیفا جون رو داشته باشین حالشو ببرین!:31:
داشتم با یووه تو سری آ ایتالیا بازی می کردم
دقیقا یادم نیست با کدوم تیم بود
خلاصه ترزگه دو تا گل زده بود دنبال هت تریک بودم خفن! :27:
آقا یه صحنه دو نفر پشت سر هم دریبل کردم ( با ترزگه ) و رفتم سمت دروازه بان و با یه ضربه دقیق و ردیف و قشنگ و مشنگ و پشنگ و از این حرفا! توپ رو شوتیدم! تو گل!! :10:
حالا اینجا رو داشته باشین!
دیدم ترزگه به جای خوشحالی داره اعتراض می کنه به داور و زمین و زمان!! :18:
هاج و واج موندم که چی شده! :18: :18: :18:
نگو جناب داور مسابقه لطف کردن آفساید گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :31: :31: :31:
حال کردین خدایی!! :2:
قوانین جدید فوتبال میگه اگه بیش از یه نفر رو دریبل کنی و گل بزنی، گل مورد قبول نیست و آفساید به نفع تیم رو به رو هست!!!!!!!!!! :27: :19: :19: :19: :27:
حالا صحنه رو سیوش کردم
ایشالا در اولین فرصت براتون آپلود می کنم
آدرس میدم برین دانلود کنین حالشو ببرین!! :46:
فکر کنم اینقدر صحنه جالب و به یاد موندنی هست!! که از این به بعد تو بلوتوث موبایل تو مترو و ... پخش بشه بین ملت!!!!!!!!! :31:

Spaniuly
04-12-2008, 07:55
شادمهر جان این که چیزی نیست اصل خنده وقتی هست که خطای کارت قرمزی انجام بدی روی حریف انجام بده بعدش کلی بخند:
وقتی خطایی انجام میدی که مستحق کارت قرمز میشی هم تیمی هات میان طرفت بهت میگن برو بیرون یکی یقه ات رو میگیره یکی جدا میکنه خیلی باحاله. نمیدونم چرا از خیلی لحاظ نسبت به فیفا 08 افت داشت 09 من شدیدا به بازی فیفا 10 امیدوار هستم و مطمئنم باعث میشه حتی یک نفر هم جز فیفا هیچ بازی رو انجام نده شک ندارم EA بعد فیفا 08 داره فیفا 10 رو میسازه و همین باعث شده بازی یورو 2008 و فیفا 09 چیزی مثل رفع تکلیف باشه و حتی uefa cl هم ممکنه انتظارات رو برآورده نکنه قبول کنید تا این لحظه بهترین فوتبال فیفا 08 هست

Spaniuly
04-12-2008, 15:47
خوب قول داده بودم پچ استقلال و پرسپولیس رو باهم بدم ولی کارای بازیکنان پرسپولیس تموم نشد خوب این پچ یه خوبی داره تیم ملی ایران رو به بازی شما اضافه می کنه توجه کنید برای ریختن این پچ به آخرین ورژن کریشن مستر نیاز دارید که صفحه قبل گذاشتم

khelane
04-12-2008, 17:05
کروزر جان من فایلو گرفتم و با جدیدترین کرشن مستر اون رو باز و ایمپورت کردم بعد سیوش کردم ولی الان بازی بالا نمیاد و اخطار دونات سنت میاد

zadis
04-12-2008, 18:04
مال منم همینطور هست...

Spaniuly
05-12-2008, 08:14
نمیدونم این مشکل واسه چیه ولی حدسم این هست که من از قسمت Tool توی کریشن مستر گزینه Remove Kid Protection Kits رو زدم و شروع کرد به پاک کردن یه تعداد فایل ه مربوط به لباس هاست شما این کار رو بکنید بعد سیو کنید احتمالا مشکل حل بشه من یه پیشنهاد دارم تقریبا به این نتیجه رسیدم که ایجاد پچ با کریشن مستر خیلی به درد نمیخوره چون وقتی یه پچی رو من ایجاد می کنم ممکنه روی یه سیستم دیگه یا ورژن متفاوتی از فیفا جواب نده فکر کنم بهتره توی تاپیک کریشن مستر که توی تالار مقالات آموزشی هست من بیام فایل های خام از قبیل عکس و info مربوط به یه تیم یا لیگ رو قرار بدم و علاقمندان بیان این فایل ها رو دانلود کنن و تغییرات رو اعمال کنن در واقع این میشه یه کار دستی با ابزار کاملا آماده همگی هم کریشن رو دارید. واقعا وقت گیر ترین کارها همون کارهای گرافیکی هست که من می تونم هر روز تشکیلات گرافیکی و مواد لازم برای ساخت یک تیم رو در اختیار قرار بدم.

یه کاری هم بکنید حالا که dont send میده شما برید از my document موقتا فولدر فیفا رو بردارید و یه جا دیگه paste کنید بعد بازی رو اجرا کنید شاید این کار حل کنه مشکل رو به من اطلاع بدید نتیجه رو

tekken god
05-12-2008, 20:55
با سلام خدمت تمامی دوستان
من این بازی رو گرفتم و نصب کردم (خیلی وقتیه) ولی وقتی می رم دکمه های دسته رو عوض کنم تکل و پاس تو عمق قفلن
کسی نمیدونه باید چکار کرد؟
ممنون : منم نون !

Shadmehr1
06-12-2008, 00:21
با سلام خدمت تمامی دوستان
من این بازی رو گرفتم و نصب کردم (خیلی وقتیه) ولی وقتی می رم دکمه های دسته رو عوض کنم تکل و پاس تو عمق قفلن
کسی نمیدونه باید چکار کرد؟
ممنون : منم نون !

عزیزم با مراجعه به چند صفحه قبل همین تاپیک و یا مراجعه مستقیم به تاپیک گیم پد کاملا در جریان همه چی قرار می گیری و مشکلت هم برطرف میشه
اونجا devdata هایی رو که کروزر عزیز و دوستان دیگه زحمت کشیدن گذاشتن رو دانلود می کنی و طبق دستوری که اونجا هست پیش میری و بدین وسیله مشکل گیم پدت هم حل میشه!
موفق باشی...

Spaniuly
06-12-2008, 09:16

یه پچی ساخته شده که کار بالا رو انجام میده که خیلی می تونه به گرافیک بازی شما کمک کنه و بسیار زیبا جلوه بده توصیه میکنم از دست ندید. این پچ توسط گروه Outsider87 ساخته شده

لینک دانلود با حجم 2.86 مگ

hosiyar
06-12-2008, 13:01
کراوزر جان . چی شد پس پچ لیگ برتر ؟؟

tekken god
06-12-2008, 16:20
عزیزم با مراجعه به چند صفحه قبل همین تاپیک و یا مراجعه مستقیم به تاپیک گیم پد کاملا در جریان همه چی قرار می گیری و مشکلت هم برطرف میشه
اونجا devdata هایی رو که کروزر عزیز و دوستان دیگه زحمت کشیدن گذاشتن رو دانلود می کنی و طبق دستوری که اونجا هست پیش میری و بدین وسیله مشکل گیم پدت هم حل میشه!
موفق باشی...
ممنون
من تا صفحه 190 عقب رفتم و بجز این پست چیز دیگه ای ندیدم :

برای حل مشکل دسته برو به لینک زیر خیلی کامل توضیح داده!

البته به انگلیسی هستش!
همین نکته آخری ::البته به انگلیسی هستش:: کار رو مشکل می کنه
لطفاً اگه کسی چیزی در این رابطه می دونه بگه
ممنون
خدانگهدار

Shadmehr1
06-12-2008, 17:52
ممنون

ممنون
خدانگهدار

دوست عزیز به آدرس زیر مراجعه کن (تاپیک اختصاصی گیم پد)

سر هم 20 صفحه هم بیشتر نیست که با خوندن همون چند صفحه اول همه چی دستت میاد و مشکل گیم پد شما هم برطرف میشه
البته اگه اون devdata های صفحات اولیه درست و بدون اشکال برای گیم پد شما کار نکرد، نگران نباش و صفحات بعدی اون تاپیک رو هم بخون. devdata های مختلفی با حجم کم برای گیم پد های مختلف گذاشته شده که به امید خدا حتما یکیشون با گیم پد شما سازگاره.
شاد و شادمهری باشی...

Spaniuly
06-12-2008, 21:38
ممنون

ممنون
خدانگهدار

این توی تاپیک کلوپ گیم پد هست:

بالاخره مشکل گیم پد ما ( آنالوگ سمت راست ) حل شد :31:
میپرسین با چی؟
با یه فایل excel که تو سایت دوست و همسایه ----------.com یکی از دوستان (vahid1400) گذاشته بود. البته این فایل توسط یکی از اعضای سایت رسمی فیفا (nutunited) ساخته شده :31: (کپی رایتو حال کردی؟ :31:)
البته من همون نسخه ی اصلیشو گذاشتم.
این فایل اطلاعاتی راجع به گیم پدتون میپرسه ، مثلا اسم و اینکه می خواین چه دکمه ای چه کاری انجام بده. بعد توی sheet بعدی کدای مربوط به تنظیماتتونو میده که می تونین با یه کپیه ساده تو devdata با تنظیماتتون تو بازی حال کنین :31:
کار باش راحته ولی اگه خواستین بگین تا بگم باید چیکار کنین.
اینم فایل

STON-COLD
07-12-2008, 22:46
چرا انقدر گرافیک پایینه
نسبت به pes2008صفره
دمای کارت گرافیک بالا نمیره انگار برنامه اجرا شده

resident_evil
07-12-2008, 22:58
چرا انقدر گرافیک پایینه
نسبت به pes2008صفره

يه x360 بخر با اون بازي كن حالشه ببر :31:

Big-Boss
07-12-2008, 23:01
چرا انقدر گرافیک پایینه
نسبت به pes2008صفره

از اون حرفا بود!!!!!!!!!!!:2:
رگ دست بازیکنا معلومه دیگه چی میخوای:5:

STON-COLD
08-12-2008, 00:14
به دمو های میان بازی کار نداشته باش خود بازی رومیگم

برای من چرا تیم های ملی نداره باید پیچ نصب کنم
ولی تو فایل بازی صداهای تیم های ملی رو داره

Shadmehr1
08-12-2008, 00:40
چرا انقدر گرافیک پایینه
نسبت به pes2008صفره

ضمن احترام به نظر شما دوست عزیز، اما...
.
.
.
چیییییییییییییییییییییی؟
گرافیک پایینه اونم در مقایسه با pes 08 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من pes 09 رو دیدم نمی دونستم باید بخندم یا گریه کنم! :27:
بازیکنا رو دیدم یاد مرحوم گوژپشت نتردام افتادم !!! :31:
منوهای بازیشم میشه گفت الگو برداری شده از بازی های میکرو و سگای خدا بیامرز هست!! :19:
من نمی دونم شما چطور می تونین اصلا fifa رو با pes مقایسه کنین
وقتی pes 09 اونجوری باشه وای به حال pes 08 !!!
اون دیگه لابد در حد آتاری و کومودور هست!! :27:
خداییش فیفا خیلی خیلی از همه لحاظ (من جمله گرافیک) از پی ای اس سرتر و حرفه ای تره :5:

------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاورقی:
از دوستان عزیز: آرمین کراوزر - مسعود کینگ - EA Sport - hosiyar - khelane و ... خبری نیست!
بچه ها قدیما خیلی فعال تر بودین ها! (البته منظورم در تاپیک فیفا 09 هست)

Big-Boss
08-12-2008, 01:08
پاورقی:
از دوستان عزیز: آرمین کراوزر - مسعود کینگ - EA Sport - hosiyar - khelane و ... خبری نیست!

آخه فیفا کامل و لایسنس شده میاد بیرون برای همین فقط بحث گیم پلی می مونه و...
که زیاد طول نمی کشه و همه کشفیات انجام میگیره

اماpes تا یک سال هنوز دنبال کیت سرور باید بدوی و هی خراب از آب در بیاد واسه همین همیشه شلوغه:21:
==============
هرچی نباشه فیفا Next.gen هست دیگه!!!!

EASPORTS-FIFA
08-12-2008, 08:02
پاورقی:
آخه فیفا برا pc نکست نداد.دل اکثر طرفدارا از این ea خون.به خاطر همینه که فیفا خیلی کم بازدید تر شده تاپیکش.من خودم دیگه کم تر بازی فیفا میکنم.چون دلم میخواد فیفا نکست رو ببینم:19:

khelane
08-12-2008, 15:55
والا دوست عزیز من امسال برای کنکور قبول نشدم ولی الان یه کم زیاد تر میخونم ببخشید که به اینجا سر نمیزنم برام دعا کنید

ولی الان یه پچ واستون میزارم حال کنید اونم تور دروازه هارو رنگی و حدود 14 تا تور براتون اضافه میکنه

اینم لینک دانلود

Masoud King
08-12-2008, 19:38
دوست داران و طرفداران فیفا در گروه زیر عضو بشید!

++ FIFA Fans ++

resident_evil
08-12-2008, 19:43
اين مشكل آوانتاژ دادن حل شدنيه؟؟؟اول خطا نمي گيره بعدش دارم ميرم توپم دست منه يهو خطا ميگيره
چند تا تك به تكو اينجوري از دست دادم

tekken god
09-12-2008, 11:05
این توی تاپیک کلوپ گیم پد هست:
ممنون
خوب حالا این devdata چی هست که همه می دونن و ما نمیدونیم ؟

Vahidzar
09-12-2008, 12:15
سلام دوستان گرامی من یک ساله که فوتبال روی کاپیوتر بازی نکردم حالا میخوام شروع کنم میخواستم یه اموزش بدین به من بری دریبل وسانت های صحیحو و هر چی که خودتون میدونید دیگه ممنون میشم اگه کمکم کنید راستی من با دسته بازی میکنما

[alpha]stam
09-12-2008, 15:26
سلام دوستان ، اگه کسی فیفا 09 اورجینال می خواد ، سایت فیفا آنلاین اون رو در 3 پلن منتشر کرده . حتما یک سر برید به این لینک :

در مورد فایل Devdata هم یک راهنما در سایت ما نوشته شده که بهتره ببینید :

امیر ابراهیمی - مدیریت فیفا آنلاین ایران

khelane
09-12-2008, 16:25
اقا من به سایتتون اومدم خوبه خب واسه من اگه این بازی رو اورجینال بخرم باید پول یک ماهمو براش بدم ارزشش رو داره ولی واسه من نمیشه چون هم سیستم نمیتونه روی هایج بازی رو اجرا کنه نه اینترنتم سرعتش بالا من adsl 128 دارم اونم توی فیفا 08 اگ داشت در انلاین بازی کردنش ولی درکل خیلی خوبه نوع انلاینی که دیدم

khelane
09-12-2008, 18:18
ندوستان عزیز این یه ویدیو اموزشی برای تغیر لوگو ها از حالت نرمال به کیفیت HD کردن هست هم ایکار رو یاد میگیرید هم ترفندی رو در فتوشاپ یاد میگیرید یعنی 1 تیر دو نشان حجمش 50 مگ هستش

resident_evil
09-12-2008, 18:21
اين مشكل آوانتاژ دادن حل شدنيه؟؟؟اول خطا نمي گيره بعدش دارم ميرم توپم دست منه يهو خطا ميگيره
چند تا تك به تكو اينجوري از دست دادم

ايشالا حل ميشه دوست عزيز نگران نباش شما سعي كن كمتر تك به تك بشي !!!
(ممنون از جوابتون دوستان)

EASPORTS-FIFA
09-12-2008, 19:13
آقا اوریجینال فیفا با غیر اوریجینالش چه فرقی داره؟

Masoud King
09-12-2008, 19:29
آقا اوریجینال فیفا با غیر اوریجینالش چه فرقی داره؟
مهم ترین خاصیت اون این هستش که وقتی شما یک بازی اورجینال رو می گیرید با آکانتی که تو dvd بازی هستش می تونی آنلاین بازی کنی!و همچنین آپدیت های بازی رو بدون دردسر نصب کنی!
وگرنه از نظر بازی هیچ فرقی با نسخه کرک شده نداره!

MHSou
10-12-2008, 21:22
چرا انقدر گرافیک پایینه
نسبت به pes2008صفره

چرا؟!:19:
-تو فیفا رگ بازیکنا فقط که تو دموها نیست.
-چمن سه بعدی فیفا آدمو مات و مبهوت می کنه با اون کیفیتش مخصوصا جایی که وقتی می خوای ضربه دروازه بزنی از بالا میاد پایین.
-منو های پیس مال اهد دوغه!معلوم نیست این کونامی چجوری به فکرش رسیده منو رو اینجوری بسازه.
-تو پیس اصلا پس انجام خطا صفحه سیاه نمیشه و پس از درنگ 1513 دقیقه ای بازی رو میاره!
-تو پیس که خالکوبی پشت گردن بکام طراحی نشده.
-سیستم Replay فیفا واقعا جذاب تره.
-نور پردازی پیس خیلی بده تو شب انگار آفتاب بالا سرته!
-و ظریف ترین نکته اینه:
بازی ای که توش لیگ انگلیسو نداشته باشه به درد لای جرز دیوارم نمیخوره!

ali-y-j
11-12-2008, 02:04
-چمن سه بعدی فیفا آدمو مات و مبهوت می کنه با اون کیفیتش مخصوصا جایی که وقتی می خوای ضربه دروازه بزنی از بالا میاد پایین.
-منو های پیس مال اهد دوغه!معلوم نیست این کونامی چجوری به فکرش رسیده منو رو اینجوری بسازه.
-تو پیس اصلا پس انجام خطا صفحه سیاه نمیشه و پس از درنگ 1513 دقیقه ای بازی رو میاره!
-سیستم replay فیفا واقعا جذاب تره.
-و ظریف ترین نکته اینه:

کاملا باهات موافقم:8:

اما یک چیزی الان یک هفته مثل خوره افتاده به جونم آنهم تو یکی از این انجمنهاخوندم که کونامی امتیاز استفاده از باشگاه منچستریونایتدو برای پیس خریده:18: آیا واقعیت داره یا نه ؟؟اگر داره چطوری این کارو کرده مگر امتیازات در انحصار فیفا نیست؟؟:13:

Spaniuly
11-12-2008, 11:21
کاملا باهات موافقم:8:

اما یک چیزی الان یک هفته مثل خوره افتاده به جونم آنهم تو یکی از این انجمنهاخوندم که کونامی امتیاز استفاده از باشگاه منچستریونایتدو برای پیس خریده:18: آیا واقعیت داره یا نه ؟؟اگر داره چطوری این کارو کرده مگر امتیازات در انحصار فیفا نیست؟؟:13:

بله و تیم لیورپول هم همینطور

انحصار اینام کشکه هرکی پول بیشتر بده برنده اس

EASPORTS-FIFA
11-12-2008, 16:52
-سیستم replay فیفا واقعا جذاب تره.
-و ظریف ترین نکته اینه:
با حرفات موافقم.فقط مال اون قسمتی که نوشته هاش بزرگتره یکم سخت نگرفتی؟:46:

mohammad1350
12-12-2008, 03:17
دوستان سلام من تازه به اين تايپيك سر زدم و از آخر تا صفحه 180 رو خوندم ولي به مشكل من اصلا اشاره نشد مشكل من اينه :
بعد از نصب بازي وقتي وارد بازي ميشم اصلا هيج جامي رو نمي تونم بازي كنم به من ميگه باين ورژن نميتونين (يا يه همچين چيزي) در ضمن از دو جا دو dvd خريداري كردم اما هردو همين مشكل رو داشتن لطفا راهنماييم كنين

Elendil1
12-12-2008, 13:28
عزیزم مشکل از کرک بازی هست این کرک رو دانلود کن::

منبع:

brad pitt
12-12-2008, 23:16
با سلام

من بازي رو به طور كامل نصب كردم و حتي آيكون روي desktop هم نمايش داده شد كه اين نشون ميده از نظر نصب مشكل نيست

ولي براي بازي باز error ميده : ميگه بايد به اينترنت وصل بشي

وقتي در اينترنت هم هستي اينو ميگه :

the games needs access to the internet in order to verify ownership of this game .

بايد چكار كنم ؟

من كارت گرافيكم 128 و ram 256 هست

مربوط به اين نيست ؟

ممنون

ياهو

harrypotter2007
12-12-2008, 23:51
من یکبار فیفا بازی کردم و زیاد ازش راضی نبودم . و در ضمن فیفا همون چمیونیز لیگ هست.

من که همیشه از pes بیشتر خوشم اومده.

ولی حالا یک سوالی دارم آیا این فیفا 09 قشنگ هست یا نه.

و این فیفا سوکر 9 با فیفا 09 فرق داره یا نه.

resident_evil
13-12-2008, 00:29
من یکبار فیفا بازی کردم و زیاد ازش راضی نبودم . و در ضمن فیفا همون چمیونیز لیگ هست.

من که همیشه از pes بیشتر خوشم اومده.

ولی حالا یک سوالی دارم آیا این فیفا 09 قشنگ هست یا نه.

و این فیفا سوکر 9 با فیفا 09 فرق داره یا نه.

شك نكن كه خيلي بهتر و طبيعي تر از PES2009 هستش من خودم از fifa متنفر بودم اما اين نسخه فوق العادس.
البته من از نسخه ي PC خبر ندارم ولي مال X360 حرف نداره

amirs2k
13-12-2008, 01:25
در مورد دریبل زدن و برگردان میخاستم بدونم البته با کیبورد
ممنون

amirs2k
13-12-2008, 01:26
و اگه میشه چند نکته لازم دیگه

Masoud King
13-12-2008, 13:31
با سلام

من بازي رو به طور كامل نصب كردم و حتي آيكون روي desktop هم نمايش داده شد كه اين نشون ميده از نظر نصب مشكل نيست

ولي براي بازي باز error ميده : ميگه بايد به اينترنت وصل بشي

وقتي در اينترنت هم هستي اينو ميگه :

the games needs access to the internet in order to verify ownership of this game .

بايد چكار كنم ؟

من كارت گرافيكم 128 و ram 256 هست

مربوط به اين نيست ؟

ممنون

ياهو

سلام!
مشکل شما هم به احتمال زیاد از کرک بازی هستش!
کرکی تو پست زیر هستش رو دانلود کن:

Masoud King
13-12-2008, 13:39
در مورد دریبل زدن و برگردان میخاستم بدونم البته با کیبورد
ممنون

برای برگردون زدن که بستگی به بازی کن و ارتفاع توپ هستش!
یعنی دکمه خاصی برای این حرکت وجود نداره!
دریبل هم مربوط به دکمه شیفت و جهت ها میشه!
مثلا با نگه داشتن دکمه شیفت و زدن دکمه های بالا و پائین یا پائین و بالا یه دریبل میزنه!
هم چنین با نگه داشتن دکمه شیفت و زدن دکمه های عقب و جلو یه دریبل دیگه میزنه!
در کل کمی با شیفت و جهت ها بازی کن خودت دریبل های بیشتری رو یاد میگیری!

ali-y-j
15-12-2008, 00:33
بابا من مشکلم اینه (فقط نخندید)که در بازه بان رو چطوری در ضربات پنارتی به چپ وراست مجبور به شیرجه رفتن کنم:13:

mehdi_vsgh
15-12-2008, 10:32
سلام دوستان یه درخواست داشتم
کسی کرک قدیمی فیفا رو نداره؟ (همونی که میگن مشکل داره و تو برخی قسمتا کار نمیکنه؟)
اگه ممکنه برام اپلود کنید نیاز مهمی دارم

EASPORTS-FIFA
15-12-2008, 12:59
بابا من مشکلم اینه (فقط نخندید)که در بازه بان رو چطوری در ضربات پنارتی به چپ وراست مجبور به شیرجه رفتن کنم:13:
خب اینه که معلومه وقتی بازیکن حریف رفت سمت توپ هر سمتی میخوای فلش بزن به همون طرف میره:46:

khelane
15-12-2008, 20:46
سلام دوستان یه درخواست داشتم
کسی کرک قدیمی فیفا رو نداره؟ (همونی که میگن مشکل داره و تو برخی قسمتا کار نمیکنه؟)
اگه ممکنه برام اپلود کنید نیاز مهمی دارم

من دارم ولی باید وایسی تا برات بزارم حدود یه رو زه دیگه صد در صد برات میزارم

treat
15-12-2008, 22:34
با سلام و تشکر
من این پچ رنگ تورها رو نصب کردم حالا چطور باید رنگ تورها رو عوض کنم ؟

khelane
15-12-2008, 23:39
سلام دوستان یه پچ جدید اومده که کل لوگوی تیمهارو با کیفیت میکنه و هم شیشه ای میکنه

لینک دانلود

treat
16-12-2008, 00:53
ولی الان یه پچ واستون میزارم حال کنید اونم تور دروازه هارو رنگی و حدود 14 تا تور براتون اضافه میکنه

اینم لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

چطوری باید رنگ تورها رو عوض کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Masoud King
16-12-2008, 09:21
چطوری باید رنگ تورها رو عوض کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
شما بعد از نصب پچ باکریشن مستر باید انتخاب کنی که هر استادیوم چه توری رو داشته باشه!

mehdi_vsgh
16-12-2008, 11:09

هنوز با این مشکلات دستو پنجه نرم میکنیم

sky_2
16-12-2008, 17:38
با سلام
می خواستم بدونم پچی ، چیزی برای فیفا 09 نیومده؟

mehdi_vsgh
16-12-2008, 18:55
کسی دلیلشو نمیدونه؟

khelane
17-12-2008, 12:46
مهدی جون این فایل هست که میخواستی ولی مریض بودم برای این نتونستم زودتر برات اپلود کنم

tekken god
17-12-2008, 13:39
خوب قول داده بودم پچ استقلال و پرسپولیس رو باهم بدم ولی کارای بازیکنان پرسپولیس تموم نشد خوب این پچ یه خوبی داره تیم ملی ایران رو به بازی شما اضافه می کنه توجه کنید برای ریختن این پچ به آخرین ورژن کریشن مستر نیاز دارید که صفحه قبل گذاشتم

ممنون اگه می تونید بازم بذارید از این پچ ها
ولی فقط یه سؤال : چجوری باید با کریشن مستر این پچ رو بریزم ؟ آخه من این فایل رو دانلود کردم تولینک نوشته cmp ولی وقتی دانلودش می کنم یه فایل زیپ دانلود می شه که برنامه می گه باید فایل cmp باشه .
لطفاً کامل توضیح بدهید تا ما بدونیم چکار باید بکنیم .
ممنون

MHSou
17-12-2008, 14:40
سلام؛

نمیدونم دقت کردین یا نه:
انگار EA یه روش جدید برای ساخت شخصیت هاش رو انتخاب کرده.انگار یه هاله ای دور بازیکنا هست توی Dead Space و NFS:Undercover هم اینطوره.به نظر من خیلی بازی رو زیباتر میکنه:27:

SANBOR
17-12-2008, 17:01
سلام دوستان
بازی برای من اجرا میشه ولی تو بازی تیک میزنه حتی کیفیتش هم رو پاین ترین حد اوردم ولی باز هم نمیشه
راستی من با جوی استیک بازی میکنم و بعضی از دکمه ها کار نمیکنه مثلا دنبال توپ اتوماتیک نمیره و پاس تو عمق هم کار نمیکنه
سیستم من:
Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
Memory: 1024MB RAM

khelane
17-12-2008, 19:37
ممنون اگه می تونید بازم بذارید از این پچ ها
ولی فقط یه سؤال : چجوری باید با کریشن مستر این پچ رو بریزم ؟ آخه من این فایل رو دانلود کردم تولینک نوشته cmp ولی وقتی دانلودش می کنم یه فایل زیپ دانلود می شه که برنامه می گه باید فایل cmp باشه .
لطفاً کامل توضیح بدهید تا ما بدونیم چکار باید بکنیم .
ممنون

دوست عزیز بخیالش شو من و چند دوست دیگر دانلودش کردیم بعد نصبش کردیم با کریشن دیدیم خراب بود از من گفتن نصبش نکن

با سلام
می خواستم بدونم پچی ، چیزی برای فیفا 09 نیومده؟

دوست عزیز منظورت پچ رسمی خود سایت فیفاست یه سایتهای دیگر؟

ل بدوستان من حالا وقت کردم بیا کامپیوتر کار کن دیدم یه پچ اومده که لباسها رو رها میکنه به این معنی که لباسها در حین باد یا راه رفتن بازیکنان حرکت کنه این من نمی گم گفته خود سایت چون من در حال حاضر هیچ روی کامپیوترم نیست لطفا" جواب رو به من بدید که ایا واقعیت داره؟

mforuzan
17-12-2008, 22:19
بچه ها من تو منیجر هستم وقتی میخوام برم تو بازی میاد بیرون ودون سند میده ودیگه هم نمیره تو بازی که فوتبال بازی کنم خوده بازی میره اما داخلش نمیره

khelane
18-12-2008, 10:13
بچه ها من تو منیجر هستم وقتی میخوام برم تو بازی میاد بیرون ودون سند میده ودیگه هم نمیره تو بازی که فوتبال بازی کنم خوده بازی میره اما داخلش نمیره

دوست عزیز تمام سیو بازی رو از مای دکیومنت کات کن به یه جای بعد از اول برو توی بازی و یه پرو فایل جدید ایجاد کن ببین میتونی از منیجر مود استفاده کنی

sky_2
18-12-2008, 12:46
دوست عزیز منظورت پچ رسمی خود سایت فیفاست یه سایتهای دیگر؟

مال خود سایت فیفا

SANBOR
18-12-2008, 14:28
سلام دوستان
بازی برای من اجرا میشه ولی تو بازی تیک میزنه حتی کیفیتش هم رو پاین ترین حد اوردم ولی باز هم نمیشه
راستی من با جوی استیک بازی میکنم و بعضی از دکمه ها کار نمیکنه مثلا دنبال توپ اتوماتیک نمیره و پاس تو عمق هم کار نمیکنه
سیستم من:

راستی دوستان قضیا این تک دیویدی با دو دیویدی چیست

khelane
18-12-2008, 16:04
مال خود سایت فیفا

دوست عزیز برای فیفا 09 2 پچ منتشر شده که باید قبل از کرک کردن بازی اون پچ ها رو نصب کنی برای مثال من از فایل اگزه اصلی فیفا که نمیزاره برم توی بازی و ازم سریال میخواد رو در جایکه بازی نصبه کپی میکنم بعد 2 تا پچ رو نصب و کرک رو نصب میکنم بعد میرم توی بازی خللاصه این ادرس پچه است

ضمنا"باید بدونی ورژن فیفات چیه ولی تو سایت بالا همه چیز میاد دستت

ansari1234
18-12-2008, 20:33
pes خوبه یا fifa

Big-Boss
18-12-2008, 21:16
سلام دوستان
سیستم من:

سعی کنید رو xp sp3 بازی کنید
دکمه ها رو یاید تنظیم کنید (پیش فرض نیست!)

این DVD (ها) نمیدونم ماله من که هر 2 dvd فول هست و واقعا در حد Next.Gen اما خیلی ها دیدم میگن ماله ما یه dvd فول هم نبود!!!:18: و همچنین میگن گرافیک در حد pes هست و next.gen نیست!
نمیدونم داستان چیه ولی انگار 2 نسخه 1 و 2 dvd زیاد فرق می کنن

Spaniuly
19-12-2008, 00:49
سعی کنید رو xp sp3 بازی کنید
دکمه ها رو یاید تنظیم کنید (پیش فرض نیست!)

این DVD (ها) نمیدونم ماله من که هر 2 dvd فول هست و واقعا در حد Next.Gen اما خیلی ها دیدم میگن ماله ما یه dvd فول هم نبود!!!:18: و همچنین میگن گرافیک در حد pes هست و next.gen نیست!
نمیدونم داستان چیه ولی انگار 2 نسخه 1 و 2 dvd زیاد فرق می کنن

نه اصلا این طور نیست نسخه تک دی وی دی فقط فایل زبان هاش برداشته شده فقط همین در ضمن بازی هیچم در حد نکست ژن نیست خداش با نسخه کنسولی فرق میکنه در ضمن pes گرافیک بالایی داره فقط مشکل ایراد گرافیکی داره همین

pes خوبه یا fifa
از ما که بپرسی همگی می گیم فیفا چون فیفا خوریم این کاملا نظری هست ولی من معتقدم امسال pes واقعا موفقیت بزرگی به دست آورد و البته EA خیلی از ماها که طرفدارش هستیم نا امید کرد من یکی انتظار یه چیز بهتری داشتم کلا 09 اصلا نچسبید و 08 برای من فعلا بهترین فیفاست

سلام دوستان
سیستم من:

2 دی وی دی نسخه اروپای مرکزی هست که توی کشور بدون حق کپی رایت که بازی رو کپی تهیه می کنن و کشور ما هم جزو اونا هست پخش شده الان شما توی ایران فقط همین نسخه رو می تونی گیر بیاری درست مثله فیفا 07 و 08 که فقط نسخه های نوردیک پخش شده بود و چون نوردیک 2 زبانه هست تک دی وی دی بودن ولی امسال شرکت Reloaded نسخه اروپایی رو دزدید و همین باعث شد این نسخه توی کشور دانلود بشه و روانه بازار بشه من هم شخصا نسخه 2 دی وی دی رو تهیه کردم و خودم تبدیلش کردم به تک زبانه یعنی زبان های هلندی المانی فرانسه و ... رو حذف کردم واسه همین بازی حجمش 3.8 گیگ شد و روی تک دی وی دی رایت کردم الانم خیلی کارم راحت شده

Big-Boss
19-12-2008, 01:04
نه اصلا این طور نیست نسخه تک دی وی دی فقط فایل زبان هاش برداشته شده فقط همین در ضمن بازی هیچم در حد نکست ژن نیست خداش با نسخه کنسولی فرق میکنه در ضمن pes گرافیک بالایی داره فقط مشکل ایراد گرافیکی داره همین

2 دی وی دی نسخه اروپای مرکزی هست که توی کشور بدون حق کپی رایت که بازی رو کپی تهیه می کنن و کشور ما هم جزو اونا هست پخش شده الان شما توی ایران فقط همین نسخه رو می تونی گیر بیاری درست مثله فیفا 07 و 08 که فقط نسخه های نوردیک پخش شده بود و چون نوردیک 2 زبانه هست تک دی وی دی بودن ولی امسال شرکت Reloaded نسخه اروپایی رو دزدید و همین باعث شد این نسخه توی کشور دانلود بشه و روانه بازار بشه من هم شخصا نسخه 2 دی وی دی رو تهیه کردم و خودم تبدیلش کردم به تک زبانه یعنی زبان های هلندی المانی فرانسه و ... رو حذف کردم واسه همین بازی حجمش 3.8 گیگ شد و روی تک دی وی دی رایت کردم الانم خیلی کارم راحت شده

اونی که تهیه کردم 2 dvd فول هست و فقط هم زبان و گزارش انگلیسی داره :8:
و کاملا گرافیکش next.gen هست ! کاش دستم بود یه عکس از محیط بازیش می گزاشتم!! هم نسخه کنسولی رو بازی کردم هم اینو هیچ فرقی تو گرافیکشون ندیدم! (می تونی شما چند تا شات از بازیتو بزاری)

XYZ2007
19-12-2008, 10:16
سلام دوستان من به یه مشکل برخوردم . من با کیبورد بازی میکنم . حالا با تو تنظیمات کلید های کیبورد کدوم کلید و تغییر بدم که دروازبان وقتی تک به تک میشه با طرف محاجم حمله کنه یعنی بدود

راستی اگه کسی همه ی کلید های کیبورد و که برای تنظیم کردن است برای بنویسه ممنون میشم.
متشکرم....

Elendil1
19-12-2008, 21:32
سمت راست اولی!!

Big-Boss
19-12-2008, 23:40
سلام دوستان من به یه مشکل برخوردم . من با کیبورد بازی میکنم . حالا با تو تنظیمات کلید های کیبورد کدوم کلید و تغییر بدم که دروازبان وقتی تک به تک میشه با طرف محاجم حمله کنه یعنی بدود

راستی اگه کسی همه ی کلید های کیبورد و که برای تنظیم کردن است برای بنویسه ممنون میشم.
متشکرم....

ببین این سری فیفا یعنی 09 دکمه ها پیش فرض به طور مناسب برای کیبورد تنظیم نیست (به خاطر اضافه شدن امکان بازی با موس)
من الان بازی رو سیستمم نصب نیست ولی شما اگه برید و در قسمت کنترل اسم کلیدها رو بگید من اینجا ترتیب اصلی فیفا مثل نسخه های قبلی رو بهتون می گم:8:

MHSou
20-12-2008, 11:21
pes خوبه یا fifa

شما اگه به چهره وسلی اشنایدر تو pes نگاه کنی خودت متوجه میشی:5:

EASPORTS-FIFA
20-12-2008, 13:47
pes خوبه یا fifa
هر 2 خوبن.ولی از نظر نمره دادن فیفا پیشتازه.کلا هر 2 رو امتحان کنی ضرری نداره:46:

XMAN9
20-12-2008, 13:55
کسی از Manenger 09 خبری نداره؟
اومده تو بازار یا نه؟

Masoud King
20-12-2008, 14:24
نسخه دوم پچ Gameplay Pro X !!

دومین نسخه از این یرس پچ گیم پلی هم منتشر شده که به وسیله این پچ شما شاهد :
عکس العمل های سریع تر دروازه بانها!
بهبود فیزیک توپ!
Quickshot/Flexshot
سرعت بیشتر توپ در شوت ها!
توپ بیشتر سنگین میشه و دیگه در هوا شناور نیستش!
پاس ها سریعتر و در بیشتر تحت کنترل میشن!
بازیکن بیشتر رو توپ کنترل پیدا میکنه!
توپ به بازیکن نزدیک تر میشه که بدین وسیله کنترل بازیکن رو توپ نیز بیشتر میشه!
بهبود برخورد ها بین توپ و بازیکن!
و ....

این پچ هنوز تغییراتی رو در هوش مصنوعی ایجاد نمیکنه!

همچنین می تونین ویدئو های مربوط به Quickshot/Flexshot رو از لینک های زیر ببینید:

و

توصیه میکنم که حتما این پچ رو دانلود کنید!

دانلود ( حجم 2.5 مگا بایت):

لینک بالا ف ی ل ت ر هستش و برای دانلود باید از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید! : دی

Masoud King
20-12-2008, 14:30
کسی از Manenger 09 خبری نداره؟
اومده تو بازار یا نه؟

اگه منظروت FIFA Manager 09 هستش که آره منتشر شده و به بازار هم اومده!
اینم لینک تاپیک بازی:

khelane
21-12-2008, 17:10
نسخه دوم پچ gameplay pro x !!

بهبود فیزیک توپ!
quickshot/flexshot
و ....

همچنین می تونین ویدئو های مربوط به quickshot/flexshot رو از لینک های زیر ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوصیه میکنم که حتما این پچ رو دانلود کنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک بالا ف ی ل ت ر هستش و برای دانلود باید از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید! : دی

لطفا" هرکی پچ رو دانلود کرده برام تو راپید یه جایدیگه اپلود کنه اخه 10 بار زدم دانلود توی نیمه راه میپره:18:

SANBOR
21-12-2008, 19:50
سلام دوستان در یه قسمتی است که یک بازیکن به اسم خودت میسازی و بعد اونو بازی میدی و قدرتش زیاد میکنی
باید یه خورده ماموریت انجام بدی میشه اونارو توضیح بدید و اگه زیاد بشه مثلا باشگاهی اونو میخره
راستی من یه ادم ساختم ولی وقتی میره تو بازی صورتش خراب میشه و قرمز میشه راهی نیست بشه اونو حذف کرد

alessandroo
21-12-2008, 23:01
سلام دوستان .کسی میدونه برای ساخت چهره سه بعدی و بعد وارد کردنش به کریشن مستر باید از چه نرم افزاری استفاده کرد؟

MHSou
22-12-2008, 10:08

متشکرم....

سلام؛

پاس کوتاه:S
پاس بلند،سانتر:A
شوت:D
بیرون آمدن دروازه بان:W
دریبل:Shift
پا عوض کردن،کنسل:Z
تعویض بازیکن:Q
تکل ایستاده:D
تکل خوابیده:A
پاس در عمق:W
دویدن:E
تعویض استراتژی:5
کنترل توپ:C
حرکت در عمق(فرار):Q

MHSou
22-12-2008, 10:11
سلام دوستان در یه قسمتی است که یک بازیکن به اسم خودت میسازی و بعد اونو بازی میدی و قدرتش زیاد میکنی
باید یه خورده ماموریت انجام بدی میشه اونارو توضیح بدید و اگه زیاد بشه مثلا باشگاهی اونو میخره
راستی من یه ادم ساختم ولی وقتی میره تو بازی صورتش خراب میشه و قرمز میشه راهی نیست بشه اونو حذف کرد

سلام؛
مشکل از بازیتون هست.:27:برای حذف کردن هر سیوی در فیفا به پوشه FIFA09 در My Documents رفته و آن را که با نام خودش آن جا وجود دارد را Delete کنید.:31:
باید به کارهایی که میگه عمل کنید تا بازیکنتون قدرتش بره بالا البته پس از پایان هر لول به شما امتیاز میده تا خودتون تواناییشو زیاد کنید.

khelane
22-12-2008, 10:35
سخه دوم پچ Gameplay Pro X !!

بهبود فیزیک توپ!
Quickshot/Flexshot
و ....

همچنین می تونین ویدئو های مربوط به Quickshot/Flexshot رو از لینک های زیر ببینید:
کد:
و
کد:

کد:

لطفا" هرکی پچ رو دانلود کرده برام تو راپید یه جایدیگه اپلود کنه اخه 10 بار زدم دانلود توی نیمه راه میپره:18:

بابا یکی برام تو جای اپلود کنه :10:

alessandroo
22-12-2008, 11:35
سلام دوستان .کسی میدونه برای ساخت چهره سه بعدی و بعد وارد کردنش به کریشن مستر باید از چه نرم افزاری استفاده کرد؟تو را به خدا یکی جواب بده****

Spaniuly
22-12-2008, 13:04
سلام دوستان .کسی میدونه برای ساخت چهره سه بعدی و بعد وارد کردنش به کریشن مستر باید از چه نرم افزاری استفاده کرد؟تو را به خدا یکی جواب بده****

واسه 08 یه نرم افزار کامل مانکی دراگون اومد باهاش می تونستی کلی فایل 3 بعدی بسازی که با کریشن مستر و حتی خود مانکی دراگون میشد وارد بازی کرد ولی واسه 09 این نرم افزار جامع نیومد و یه تعداد براش پچ ارائه داد امسال کلا واسه 09 مانکی دراگون امسال مایه نذاشت الیته اگه یه کم تلاش کنی متونی یه کارایی بکنی که با کریشن مستر هم فیس 3 بعدی بسازی

alessandroo
22-12-2008, 15:08
با کریشن مستر چه طوری میشه تصویر سه بعدی ساخت ؟البته من یک textureز خودم ساختم و جایگزین کردم ولی زیاد جالب نشد اگه میشه روش دققیقش رو توضیح بدید لطفا.

SANBOR
22-12-2008, 16:19
خوب حالا من بازیکن انتخاب کردم بعد چطور میشهه کسی میخرتش تا جاهای بهتری بازی کنم

Spaniuly
22-12-2008, 23:56
خوب حالا من بازیکن انتخاب کردم بعد چطور میشهه کسی میخرتش تا جاهای بهتری بازی کنم

البته این Be A Pro مثل مود Become a Legend بازی PES 2009 نیست و شما یه بازیکن یا انتخاب میکنی یا میسازی بعد با اون می تونی تا 4 فصل بازیکنی که کلا چون جریانات خاصی اتفاق نمیوفته تبدیل به مود محبوبی نشد چون اگه چیت نکنی رشد بازیکن هم افتضاحه

MHSou
23-12-2008, 10:20

باید بازی های خوب ارایه بدین تا باشگاه ها شما رو بخرن.:31:

Spaniuly
23-12-2008, 12:01
یه ویدیوی ناب هم اومده واسه نحوه اجرای حرکات تکنیکی با آنالفوگ راست ویدیوی قبلی برای XBox360 بود این یکی برا PS2 هست احتمالا با مشاهده این ویدو بتونید با PC هم اجرا کنید هنوز امتحان نکردم چند دقیقه پیش دانلود کردم الانم میخوام برم فیفا رو نصب کنم ببینم میشه یا نه اگه کسی نتونست دانلود کنه بگه تا کم حجم کنم آپلود کنم تا ADSL ندارها هم بتونن گیر بیارن.

دانلود با حجم 94 مگ با کیفیت HD و فرمت MOV

اگه تونستید دانلود کنید با رونالدینیو و کریم بنزیما یه حرکاتی انجام میده آدم کیف میکنه

khelane
23-12-2008, 16:18
سلام دوستان بابا چرا جوابمو نمیدید بگزریم یه برنامه برای ساخت فیس سه بعدی اومده

کروزر جان این ویدیو رو نمیتونم دانلود کنم دانلود منیجرم مینویسه شما نمیتونید این فایل رو بگیرید چیکارکنم

hosiyar
23-12-2008, 16:18
کراوزر جان . پس پچ لیگ برتر چی شد ؟

Spaniuly
23-12-2008, 20:34
کراوزر جان . پس پچ لیگ برتر چی شد ؟

والا من دیدم آب در هاون کوبیدن هست ظاهرا اصلا جواب نمیده پچی که من میسازم برای سیستم های دیگه تا حالا 2 یا 3 بار اومدم پچ گذاشتم با فرمت cmp هرکی استفاده کرده بازیش خراب شده ظاهرا مچ نمیشن باهم عیب بزرگ کریشن مستر همین هست نمیدونم اشکال از کجاست من فیفام همون ورژن اروپای مرکزی هست ولی با تغییرات به صورت تک زبانه انگلیسی در آوردم و روی یه دی وی دی جا دادم نمیدونم این باعث میشه که پچی که میسازم روی یه فیفای دیگه جواب نده یا مشکل از جای دیگه ای هست البته یه چند تا راه هست اینکه من بیام مواد خام رو برای ساخت لیگ برتر در اختیار علاقه مندان قرار بدم و با کریشن مستر هرکس فیفای خودش رو ویرایش کنه مثلا من فایلهای مربوط به لوگو مینی لوگو لباس های داخل و خارج خانه یک تیم اطلاعات مربوط به یه باشگاه رو توی تاپیک کریشن مستر قرار بدم تا هرکس بتونه خود فیفای خودش رو ویرایش کنه اینجوری درست مثل اینه که کسی حوصله داشته باشه مثل من و کار دستی درست کنه یه راه هم اینه که من فیفای خودم رو کامل ویرایش کنم و بعد دوباره کل بازی رو ریپک کنم و به صورت یه دی وی دی در بیارم که اینجوری بایستی پستی فرستاده بشه که این هم خیلی نمیتونه راه حل خوبی باشه چون احتمالا تا ما بیاییم این کارارو انجام بدیم یه شرکت میاد و ورژن فارسی میده واسه 09
کلا فکر کنم راه حل اولی جالبتر باشه...

khelane جان در مورد مشکل شما نمیدونم چرا اینطوریه دانلود منیجر من ReGet Delux هست در عرض 23 دقیقه دانلود کردم البته با سرعت 512.

اشکال میتونه از دانلود منیجر شما باشه که ظاهرا محدودیت داره یا نمیتونه فایل با این حجم رو دانلود کنه شما از ReGet Delux استفاده کنی به هیچ دانلود منیجری حتی فکر هم نمیکنی.

البته من ظهر امتحان کردم آموزش فقط واسه PS2 هست نه واسه پی سی البته به 2 3 بار دیدنش می ارزه. ویدیوی قبلی که آموزش XBox360 بود ختم روزگار بود چون دقیقا صحنه های واقعی و اجرای اون حرکات رو توی فوتبال واقعی نشون میداد.

Google Spider
24-12-2008, 03:33
البته من ظهر امتحان کردم آموزش فقط واسه PS2 هست نه واسه پی سی البته به 2 3 بار دیدنش می ارزه. ویدیوی قبلی که آموزش XBox360 بود ختم روزگار بود چون دقیقا صحنه های واقعی و اجرای اون حرکات رو توی فوتبال واقعی نشون میداد.

اون آموزش XBox360 رو منم دانلود کردم . نمیدونم چی بگم نمیتونم توضیح بدم واقعا عالی بوداصلا فضایی بود :18:
هنوزم نگاش میکنم تا چند وقت منو جو میگیره :40:
این یکی رو هنوز دانلود نکردم

ولی ایا واقعا میشه اون حرکات رو توی XBox360 انجام داد :19:
اگه سال بعد رو pc این حرکات رو بیارن چی میشه :40:
فکر کنید رو پایی بزنی بعد بپری برگردان بزنی و...... :18:
خدایا این ea چرا اینقدر به pc ظلم میکنه :18: اخه مگه چی میشه pc رو هم نکست جن بزنه :19:
خیلی نامردن :2:

Elendil1
24-12-2008, 10:40
ببخشدی تا حالا هیچ پچی با کرک برای فیفا 09 (p30) نیومده؟؟؟

Masoud King
24-12-2008, 13:55
یک پچ ویژه!!

امروز پچ گرافیک نسل جدید برای فیفا 09 منتشر شده که توسط apollox و DLLVL ساخته شده و تاثیرات خیره کننده ای در بازی داره! البته اگه تاثیراتش مثه تو عکس ها باشه چون من خودم این پچ رو دانلود نکردم چون که حجمش زیاده(110 مگابایت) !!
تاثیراتی که این پچ بر روی بازی مزاره بصورت زیر هستش:
چمن جدید!
نورافشانى جدید!!
تماشاگران جدید البته رنگشون عوض شده)
دستکش ها و بازوبند کاپیتانی جدید!
پرچم های کمک داور جدید!
11 لباس جدید داور وسط!
64 کفش جدید!
پیش زمینه ی جدید برای منو ها و همچنین لودینگ بازی!
14 تور دروازه جدید!
33 ادبورد جدید!
و .....
تصاویری از تغییرات پچ:

حجم 113.38 مگابایت!
دانلود پچ:
پچ از 3 لین زیر قابل دریافت است:

دانلود از RapidShare:

دانلود به وسیله لینک کمکی:

دانلود از طریق EA Sports:

منبع:

136209
24-12-2008, 15:53
سلام اقا کروز جان
من 18 تا تیم لیگ برتر را به طور کامل درست کردم با تمام مشخصات
لیگ برتر را هم تو مستر لیگ بردم بهش جام حذفی رو هم اضافه کردم
شده مثل لیگهای انگلیس و اسپانیا که اگه جزء 3 تیم اول کیگ بشم میرم تو لیگ قهرمانان اروپا خلاصه حالی می کنم باهاش
اولا از تو تشکر می کنم که این نرم افزار رو به من معرفی کردی
فقط من یک مشکل دارم اونم این است که اسامی کامل 4 تا تیم رو گیر آوردم بقیه رو نه لطف کن اسامی کامل تمام تیم ها رو با ذکر چپ یا راست پا بودن برام بذار i love you:10:
در ضمن اگه نرم افزاری برای PES09 داری تا اونم را ویرایش کنم بذار چون لیگ فقط لیگ ایران تیم هم فقط ابومسلم عشقی:31:

khelane
24-12-2008, 21:26
دوستان من پچ 113 مگی رو دانلود کردم نصبش کردم فیفا از کار افتاد حالا هم یه دفعه دیگه فیفا رو نصب کردم بعد پچ رو نصب کردم ولی بازم همون کار شد یعنی فیفا اجرا نمیشه از دوستانی که پچ رو دانلود کردن میخواستم بگم برای اونها اینطوریه؟
ضمنا"برای کروزر جان یه سایت دارم در مورد ساختن پچ یه سری به این سایت بزن

Masoud King
24-12-2008, 21:55
سلام دوستان بابا چرا جوابمو نمیدید بگزریم یه برنامه برای ساخت فیس سه بعدی اومده
سلام عزیز!
بفرمائید اینم جواب شما : دی

ببین درسته!

Masoud King
24-12-2008, 22:16
دوستان من پچ 113 مگی رو دانلود کردم نصبش کردم فیفا از کار افتاد حالا هم یه دفعه دیگه فیفا رو نصب کردم بعد پچ رو نصب کردم ولی بازم همون کار شد یعنی فیفا اجرا نمیشه از دوستانی که پچ رو دانلود کردن میخواستم بگم برای اونها اینطوریه؟
ضمنا"برای کروزر جان یه سایت دارم در مورد ساختن پچ یه سری به این سایت بزن
سلام!
من خودم پچ رو دانلود نکردم ولی مشکل شما هم جایی عنوان نشده!
میگم بعد نصب بازی اول پچ رو نصب کن و بعدش بازی رو کرک کن!

Masoud King
24-12-2008, 22:29
Face Design Master 09!! برای دوستان عزیز پچ ساز!

یه ابزار مفید دیگه از Rinaldo که ساخت چهره و فیس خیلی راحت میکنه!

دانلود این ابزار با حجم یک مگابایت:

دانلود از FifaTainment :

دانلود به وسیله لینک کمکی:

منبع:

23291
25-12-2008, 03:17
سلام به همه
ببخشید

پچ پرسپولیس پس چی شد
خواهش می کنم
اگه کسی داره آپلود کنه ما هم فیض ببریم:31::31::31:
راستی این کریشین مستر واسه ویستا 32 بیتی کسی سراغ نداره:20::20::20::20::20:
منتظر جوابم

Google Spider
25-12-2008, 04:53
سلام اقا کروز جان
من 18 تا تیم لیگ برتر را به طور کامل درست کردم با تمام مشخصات
لیگ برتر را هم تو مستر لیگ بردم بهش جام حذفی رو هم اضافه کردم
شده مثل لیگهای انگلیس و اسپانیا که اگه جزء 3 تیم اول کیگ بشم میرم تو لیگ قهرمانان اروپا خلاصه حالی می کنم باهاش
اولا از تو تشکر می کنم که این نرم افزار رو به من معرفی کردی
فقط من یک مشکل دارم اونم این است که اسامی کامل 4 تا تیم رو گیر آوردم بقیه رو نه لطف کن اسامی کامل تمام تیم ها رو با ذکر چپ یا راست پا بودن برام بذار i love you:10:
در ضمن اگه نرم افزاری برای PES09 داری تا اونم را ویرایش کنم بذار چون لیگ فقط لیگ ایران تیم هم فقط ابومسلم عشقی:31:

دوست عزیز این چیزیه که شما لازم دارید

Spaniuly
25-12-2008, 04:55
خوب من این پچ رو دانلود کردم و شاهد تغییراتی بودم که جالب بود فقط نکته ای که دوستان باید بهش دقت کنند این هست که اسم این پچ صرفا یه اسم اغراق شده هست اینکه شما تصور کنید بعد نصب پچ بازی شما نکست میشه... باید عرض کنم اصلا از این خبرا نیست یه ویرایش شخصی هست که روی بازی اعمال شده البته جای تقدیر داره ولی اینکه آدم 113 مگ بخواد دانلود کنه یکم معقولانه نیست البته اگه سرعت بالایی دارید حتما دانلود کنید چون تنوع خوبی هستیه تغییر هم اینه که سرعت بازی شما رو 1 درجه بالا می بره مثلا اگه سرعت بازی شما روی Normal باشه به صورت Fast میشه و اگه روی Fast بذارید می بینید سرعت بالایی پیدا کردند و سرعت 2 برابر normal میشه یه عیبی هم که داره مدت زمان طولانی هست که به خاطر نصب گرفته میشه حدودا 20 دقیقه شایدم بیشتر. در هر حال دست مسعود جون درد نکنه:10:

hossein500300
25-12-2008, 17:00
دوستان،من يک سوالی داشتم.
اين بازی چيزی به صورت آپديت داره؟
يعنی آخرين تغييرات تيم ها را از طريق اينترنت آپديت کنه؟
در ضمن يک سؤال ديگه پچ برای اين بازی نيومده که تغييرات اساسی بده؟
مثلاً بازيکنان خيلی زود توش خسته ميشن،کسی اگه چيزی ميدونه،لطفاً بنويسيد.
ممنون ميشم.

136209
25-12-2008, 21:20
سلام اینم پچ پرسپولیس

l
حالشو ببر فقط یادت باشه مشکی سرور پرسپولیسه:31::31::31::31::31::31::31::31:

alessandroo
25-12-2008, 21:42
با سلام به دوستان عزیز.من پچ نکست جنریشن رو نصب کردم اما تو بازی گیر میزنه .گرافیکم 256است اگه گرافیک 1گیگ بخرم درست میشه؟شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

23291
26-12-2008, 02:38
سلام دوباره
آقا یکی نیست جواب بده
من کریشین مستر واسه ویستا 32 بیتی می خوام
کسی می تونه کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــک کنه
راسنی من پچ پرسپولیس رو دانلود کردم
حالا چیکارش کنم
کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــمــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــک

23291
26-12-2008, 03:04
سلام دوست من « 136209 »
ببخشیدا شرمنده
یه خواهشی داشتم
می شه پچ پرسپولیس رو به صورت نصبی بزارید
آخه می دونی چیه
من ویستا دارم 32 بیتی
کریشن مستر رو سیستم نصب نمی شه
اگه زحمتی نیست ممنون می شم

khelane
26-12-2008, 16:07
با سلام به دوستان عزیز.من پچ نکست جنریشن رو نصب کردم اما تو بازی گیر میزنه .گرافیکم 256است اگه گرافیک 1گیگ بخرم درست میشه؟شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

دوست عزیز یه گرافیک مثل 8600 جی فورس خیلی خوبه هم از نظر قیمت و هم از نظر کارکرد

Elendil1
26-12-2008, 21:04
ببخشید پچ لیگ برتر کجاست؟

ishbili
27-12-2008, 00:33
یه سوال! من با گرافیک 256 agp میتونم این بازی رو اجرا کنم؟؟؟

Shadmehr1
27-12-2008, 03:30
یه سوال! من با گرافیک 256 agp میتونم این بازی رو اجرا کنم؟؟؟

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای FIFA 09 :

Processor: Pentium 4
RAM: 512 MB
Hard Drive: 5 G
Video Card: GeForce 6600

Spaniuly
27-12-2008, 16:52
سلام دوباره
آقا یکی نیست جواب بده
من کریشین مستر واسه ویستا 32 بیتی می خوام
کسی می تونه کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــک کنه
راسنی من پچ پرسپولیس رو دانلود کردم
حالا چیکارش کنم
کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــمــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــک

توی همین تاپیک من کریشن مستر مخصوص ویستا قرار دادم لینکش رو قبلا ولی برای 64 بیتی بود و البته به صورت بتا بود نه اصل شما از نسخه اورجینال و آلفا استفاده کن که از هر ویندوزی پشتیبانی می کنه اینم لینکش

دانلود با حجم 2.74 مگ

alessandroo
27-12-2008, 17:00
سلام دوستان می خواستم یه حرکت جالب رو بهتون بگم.وقتی دروازبان میخواد توپ رو با دست پرت کنه دوبار پشت سر هم sیاپاس رو بزنید ببینید چی میشه اگه خوشتون اومد نظر بدین.

136209
27-12-2008, 17:24
آقا پچ لیگ برتر هم حجمش زیاده هم امکان داره که روی سیستم ذیگه جواب نده
پچ 18 تا تیم لیگ برتر رو دانلود کن بعد تو نرم افزار کاری رو که من انجام دادم بکن
تو قسمت لیگ
تو لیگ کشور همسایه ترکیه بجای 18 تا تیم ترکی 18 تا تیم ایران را بذار این طوری اتوماتیک وار جام حذفی هم درست میشه
فقط باید اول کشور ایران رو درست کنی بعدش لوگو و اسم و بقیه چیزهای لیگ ترکیه رو با مال ایران عوض کنی

Spaniuly
27-12-2008, 19:22
سلام دوستان می خواستم یه حرکت جالب رو بهتون بگم.وقتی دروازبان میخواد توپ رو با دست پرت کنه دوبار پشت سر هم sیاپاس رو بزنید ببینید چی میشه اگه خوشتون اومد نظر بدین.

مسعود کینگ یعنی ایجاد کننده تاپیک همون اوایل این موضوع رو مطرح کرده بودند ولی با این حال مرسی

آقا پچ لیگ برتر هم حجمش زیاده هم امکان داره که روی سیستم ذیگه جواب نده
پچ 18 تا تیم لیگ برتر رو دانلود کن بعد تو نرم افزار کاری رو که من انجام دادم بکن
تو قسمت لیگ
تو لیگ کشور همسایه ترکیه بجای 18 تا تیم ترکی 18 تا تیم ایران را بذار این طوری اتوماتیک وار جام حذفی هم درست میشه
فقط باید اول کشور ایران رو درست کنی بعدش لوگو و اسم و بقیه چیزهای لیگ ترکیه رو با مال ایران عوض کنی

این راه حل مناسبی نیست نحوه ایجاد لیگ و تیم و جام به طوری که به جای چیز دیگه ای جایگزین نشه توی تاپیک کریشن مستر قرار داده شده

Elendil1
27-12-2008, 20:27
اقا من بخوام لیگ برتر + ایران رو داشته باشم + کریشن دیگه به چه چیزی نیاز دارم؟؟
پچ لیگ برتر کجاست؟
اگر نصب کنم چند درصد ممکنه اکال پیش بیاد؟
راه حلش چیه؟
اگه میشه همه رو توی یک پست بذارید تا نخایم 100 صفحه رو دانبالش بگردیم!!!

با تشکر از همه!!!

23291
27-12-2008, 22:43
سلام به همه دوستان گل خودم
من یه خواهشی از اون دوستانی دارم که پچ پرسپولیس و استقلال رو در اختیار دارن
اونم اینه که اگه امکانش هست پچ این دو تیم رو به صورت نصبی آپلود کنن واسه بدختهایی مثل من که « ویستا 32x :2::2::2::2::2: » استفاده می کنم:41::41::41::41::41:
اگه کسی جواب بده خیلی خیلی خوشحال و ممنون می شم
قربانتان :10::10::10::10::10::10::10::10::10::10:

136209
27-12-2008, 23:40
این راه حل مناسبی نیست نحوه ایجاد لیگ و تیم و جام به طوری که به جای چیز دیگه ای جایگزین نشه توی تاپیک کریشن مستر قرار داده شده[/quote]

من با همین شیوه لیگ وجام حذفی رو درست کردم الانم دارم بازی می کنم مشکلی پیش نیومد تو مستر هم ظاهر شده

136209
28-12-2008, 00:09
پچ ابومسلم

ابومسلمیها حالشو ببرن

Spaniuly
28-12-2008, 00:15
من با همین شیوه لیگ وجام حذفی رو درست کردم الانم دارم بازی می کنم مشکلی پیش نیومد تو مستر هم ظاهر شده[/quote]

من که نگفتم نمیشه گفتم نیازی نیست شما یه لیگ رو ویرایش کنید وقتی می تونید اضافه کنید دیگه نیازی به ویرایش و از بین بردن یه لیگ نیست این اشکالش اینه که شما با قهرمانی توی لیگ میرید به جام باشگاه های اروپا و این طبیعی نیست چون ایران تو آسیاست و وقتی شما لیگ ترکیه رو ویرایش کنید این مسئله پیش میاد

mamadalmani
28-12-2008, 12:30
سخه دوم پچ Gameplay Pro X !!

بهبود فیزیک توپ!
Quickshot/Flexshot
و ....

کد:
و
کد:

کد:

میشه یکی اپلود کنه برامون تو یه جا دیگه

Elendil1
28-12-2008, 13:22
در راه رضای خدا پچ لیگ برتر رو به من بدید!!!:(

Elendil1
28-12-2008, 13:24
راستی من پچ ایران رو ریختم سیو هم کردم ولی نیومد!!!
ولی استقلال رو تونستم اضافه کنم.!!
کمک!!

Masoud King
28-12-2008, 15:57
میشه یکی اپلود کنه برامون تو یه جا دیگه

Spaniuly
28-12-2008, 23:40
در راه رضای خدا پچ لیگ برتر رو به من بدید!!!:(

راستی من پچ ایران رو ریختم سیو هم کردم ولی نیومد!!!
ولی استقلال رو تونستم اضافه کنم.!!
کمک!!

دوست عزیز باور کنید من لیگ برتر رو روی فیفا 09 خودم ساختم فقط اسامی چند تا از تیم ها مونده بود البته کلا کار وقت گیری هست میخواستم کامل کنم که وقتی متوجه شدم فایل cmp که من میسازم روی سیستم دوستان جواب نمیده بیخیال شدم مگه اینکه به صورت نصبی باشه که من بلد نیستم چطوری میتونم ویرایش هایی که روی بازی انجام دادم به صورت نصبی در بیارم تا دوستان دیگه بتونن استفاده کنند. همونطور که خودتون گفتید پچ با فرمت CMP روی سیستم دیگه ممکنه جواب نده

Elendil1
29-12-2008, 13:04
ممکنه از ورژنی باشه که کریشنی باشه که باهاش میسازین؟؟چون پچ استقلال کنارش نوشته بودید با اخرین ورژن کریشن مستر که من اون رو دانلود کردم و جواب داد بدون هیچ مشکلی ولی قبلیا مشکل داشتن چون با اخرین ورژن کد مستر جواب نمیداد ؟؟؟

136209
29-12-2008, 13:47
من با همین شیوه لیگ وجام حذفی رو درست کردم الانم دارم بازی می کنم مشکلی پیش نیومد تو مستر هم ظاهر شده

من که نگفتم نمیشه گفتم نیازی نیست شما یه لیگ رو ویرایش کنید وقتی می تونید اضافه کنید دیگه نیازی به ویرایش و از بین بردن یه لیگ نیست این اشکالش اینه که شما با قهرمانی توی لیگ میرید به جام باشگاه های اروپا و این طبیعی نیست چون ایران تو آسیاست و وقتی شما لیگ ترکیه رو ویرایش کنید این مسئله پیش میاد[

کروز جان اینجا که فوتبال واقعی نیست کل هیجان مستر فیفا رفتن به لیگ قهرمانان اروپا با ابومسلم و بازی کردن با مثلا منچستر یا بارسلو نا است:31::31::31:

mamadalmani
29-12-2008, 14:03
سلام
یه پیشنهاد دارم
هر کی سیو منیجرش خوبه بذاره تا دیگران ازش استفاده کنن
ممنون

Spaniuly
29-12-2008, 14:42
به هر حال سعی میکنم هرچه زودتر لیگ برتر رو به طور کامل به بازیم اضافه کنم همون موقع پچ cmp رو میذارم توی فروم فقط قول نمیدم که برای دیگران کار کنه. این تنها کاری هست که از دستم بر میاد خدا رو چه دیدی شایدم بالاخره یاد بگیرم چطور میشه به صورت نصبی در آوردش

amin_henry
29-12-2008, 15:00
سلاممن عضو جدید هستم وچون مثل شما علاقه به لیگ برتر ایران دارم قصد کردم برای فیفا 09 لیگ ایران رو بسازمچند سالی هست که بازی های فیفا و ساکر رو ادیت میکنم( البته برای خودم) وبا لیگ ایران خیلی حال میکنم لیگ برتری که من ساختم : --دیگر نیاز به هیچ برنامه کمک نیست--پسوند ان cmp نیست--حجم ان 113 مگ نیست.....---------------------------------------------اطلاعات در مورد پچ :نصب کاملا اتوماتیکحجم پچ فایل 13 مگ پسوند پچ فایل exe --------------------------------------------من برای لیگ برتر نصب اتوماتیک درست کردم که واقعا از ساخت خود لیگ بسیار سخت تر بود--------------------------------------------این پچ شامل :+لیگ خلیج فارس+18 تیم لیگ برتر در نیم فصل 87/88 +18 لباس خانه تیم های لیگ برتر+18 لباس خارج از خانه لیگ برتر+18 لوگو تیم های لیگ برتر+بنرهای تیم های لیگ برتر...--------------------------------------------فقط چند تا از تیم ها باقیمونده که اسم بازیکن هاشو وارد کنم و می خواستم چند تا فیس هم درست کنم فعلا فیس کریم باقری رو درست کردم ومتاسفانه الان هم در فصل امتحانات هستیم ان شا اله امتحانات 26 دی تمام میشه وبقیه کار ها رو انجام میدم ولی سعی میکنم زود تر اپلودش کنم تا شما هم لذت ببرید--------------------------------------------ولی نا امیدی یعنی بی ایمانی بیدی با باد نلرزه دیدی ماییم

pintoricio
29-12-2008, 17:53
سلام دوستان یه نفر یه پچ چهره از دلپیرو قرار بده

Spaniuly
29-12-2008, 21:34
سلاممن عضو جدید هستم وچون مثل شما علاقه به لیگ برتر ایران دارم قصد کردم برای فیفا 09 لیگ ایران رو بسازمچند سالی هست که بازی های فیفا و ساکر رو ادیت میکنم( البته برای خودم) وبا لیگ ایران خیلی حال میکنم لیگ برتری که من ساختم : --دیگر نیاز به هیچ برنامه کمک نیست--پسوند ان cmp نیست--حجم ان 113 مگ نیست.....---------------------------------------------اطلاعات در مورد پچ :نصب کاملا اتوماتیکحجم پچ فایل 13 مگ پسوند پچ فایل exe --------------------------------------------من برای لیگ برتر نصب اتوماتیک درست کردم که واقعا از ساخت خود لیگ بسیار سخت تر بود--------------------------------------------این پچ شامل :+لیگ خلیج فارس+18 تیم لیگ برتر در نیم فصل 87/88 +18 لباس خانه تیم های لیگ برتر+18 لباس خارج از خانه لیگ برتر+18 لوگو تیم های لیگ برتر+بنرهای تیم های لیگ برتر...--------------------------------------------فقط چند تا از تیم ها باقیمونده که اسم بازیکن هاشو وارد کنم و می خواستم چند تا فیس هم درست کنم فعلا فیس کریم باقری رو درست کردم ومتاسفانه الان هم در فصل امتحانات هستیم ان شا اله امتحانات 26 دی تمام میشه وبقیه کار ها رو انجام میدم ولی سعی میکنم زود تر اپلودش کنم تا شما هم لذت ببرید--------------------------------------------ولی نا امیدی یعنی بی ایمانی بیدی با باد نلرزه دیدی ماییم

آفرین منتظر کار شما هستیم اگه وقت کردی یه آموزشی تو تاپیک بذار که چطور فایل cmp رو به حالت نصب اتوماتیک در میاری

سلام دوستان یه نفر یه پچ چهره از دلپیرو قرار بده

دلپیورو که قیافه اش به صورت اورجینال هست تو بازی بد هم ساخته نشده

EASPORTS-FIFA
30-12-2008, 06:34
چیکار بکنم نفس بازیکنا اینقدر زود تموم نشه؟اعصاب آدم خرد میشه.نمیشه تا آخر بازی ثابت نگهشون داری

SANBOR
30-12-2008, 13:44
چطور میشه ما دو نف بازی کنیم از طریق تلفن من تونستم کانکت بشم ولی نمی تونستم بازی کنم
پیستشو هم زدن

alessandroo
30-12-2008, 22:49
سلام بچه ها.کسی هست که پچ نکست جنریشن رو نصب کرده باشه وبدون مشکل بازی کنه.لطفا مدل کارت گرافیک ش رو به من بگه.

adnokanna
31-12-2008, 01:12
سلام
من با جویستیک بازی می کنم و ویبره هم داره. ولی هر موقع در منوی کنترولر ویبره رو فعال میکنم و سیو می شه دوباره برم تیکش برداشته شده خود به خود. کسی می تونه کمکم کنه؟ ممنون

khelane
31-12-2008, 11:33
چطور میشه ما دو نف بازی کنیم از طریق تلفن من تونستم کانکت بشم ولی نمی تونستم بازی کنم
پیستشو هم زدن

دوست عزیز باید یه سرور یرای اجرای بازی داشته باشی میتونی در سایت هاماچیhamachi سرور رو پیدا کنی بعد برنامه ی هاماپی رو دانلود کنی بعد توی برنامه دوستت رو پیدا کنی البته باید هردو تون تبت نام کنید

khelane
31-12-2008, 17:34
سلام دوستان کسانی که میخواهند انلاین بازی کنند الان یه سرور در برنامه هاماچی پیدا کردم ولی ازمایش نکردم هرکسی میخواد با دوستش بازی کنه برنامه رو دانلود کنه از سایت hamachi بعد سرور رو انتخاب کنه این سرور جدیده

Server-Adress:
fifaxliga-wait

Server-Password:
fifaxliga.de.vu

Description:
Join the server and play with us !!! Only good players, noobs always kicked !

Server-Version:
Standard

میتونید هاماچی رو از اینجا بگیرید

اینم یه سایت دیگر

Spaniuly
01-01-2009, 00:54
سلام
من با جویستیک بازی می کنم و ویبره هم داره. ولی هر موقع در منوی کنترولر ویبره رو فعال میکنم و سیو می شه دوباره برم تیکش برداشته شده خود به خود. کسی می تونه کمکم کنه؟ ممنون

برای همه این اشکال وجود داره من یکی نتونستم بدونم چرا اینطور میشه

سلام بچه ها.کسی هست که پچ نکست جنریشن رو نصب کرده باشه وبدون مشکل بازی کنه.لطفا مدل کارت گرافیک ش رو به من بگه.

8600 gt

Elendil1
01-01-2009, 12:35
نکست جنریشن چیه ؟؟؟

EASPORTS-FIFA
01-01-2009, 12:55
زاقعا بازی رو نکست میکنه؟یا الکیه؟

MHSou
01-01-2009, 15:29
نکست جنریشن چیه ؟؟؟

Next-Gen:نسل بعد.
نوعی از فیفا که در اون گرافیک،گیم پلی،فیزیک و... عالی کار شده و برای کنسول های PS3 و XBox360 منتشر میشه.
Current-Gen:نسل حال
که نسبه به نکست در سطح پایینتری قرار میگیره و برای Wii،DS،PS2
نسخه PC چیزی بین نکست و کارنت هست
نسخه موبایل هم که سطح خیلی پایینی داره

یه گروهی اومدن فیفا رو ادیت کردن و فقط یه ذره شبیه نکست کردنش وگرنه بازیو نکست نمیکنه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی 100 پستگیم مبارک!!!!!!!!!!!!!!!

Spaniuly
02-01-2009, 13:34
ن که نصب کردم الکیه

ghasemfm
02-01-2009, 15:53
با سلام
من وقتی میخوام وارد باری بشم بصورت تیم انتخاب نمیشه ومن فقط میتونم یکی از بازیکنا را هدایت کنم ولی میخوام کل تیم دستم باشه . کسی میتونه کمکم کنه . ممنون از شما دوستان

alessandroo
02-01-2009, 21:09
با سلام
من وقتی میخوام وارد باری بشم بصورت تیم انتخاب نمیشه ومن فقط میتونم یکی از بازیکنا را هدایت کنم ولی میخوام کل تیم دستم باشه . کسی میتونه کمکم کنه . ممنون از شما دوستان
باید گزینه تیم)team)رو بزنی.

ghasemfm
03-01-2009, 00:54
باید گزینه تیم)team)رو بزنی.
گفتم که team انتخاب نمیشه ویه پیغامی میده که باید ok را بزنی

Spaniuly
03-01-2009, 01:01

2 تا گزینه هست یکی Be A Pro یکی هم کیک آف معمولی هست که تیمی هست اگه انتخاب نشه حتما یه اشکالی تو نصب دارید یا کرک مشکل داره دوباره نصب کنید شاید برطرف بشه

Google Spider
03-01-2009, 02:39
باید صبر کنیم ببینم اون یکی دوستمون چهکار میکنه!؟! میتونه برای خودشو راه بندازه یا نه؟؟

آقا اگه موفق شدی به منم خبر بده من شاید هر روز نتونم بیام تو این تاپیک یه پیغام خصوصی بفرست برام

دوست عزیز سلام بابت این مشکل در اجرای فیفا 09 ببخشید که دیر شد اخه DVD فیفا 09 رو پیدا نمی کردم ولی الان دوباره گرفتم نصب کردم اجرا هم شد
در ضمن من ویندوز xp سریس پک 3 رو نصب کردم الان هم به خوبی اجرا میشه بازم شرمنده که دیر شد کمک خواستی بگو
موفق باشی

Masoud King
03-01-2009, 02:52
سلام دوستان!
نمی دونم اینو قبلا گفتم یا نه!
اینکه موقع پنالتی وقتیکه دورازه بان هستین دگمه شیفت رو بگیری و نگهداری و با زدن دکمه پائین دروازه بان میشینه و با زدن دکمه بالا دروازه بان دستاشو بالا می بره!
برین امتحان کنید جالب هستش! : دی

یه پچ جدید هم هستش که مربوط به Minikit بوندسلیگای هستش و تمام تیم های لیگ یک بوندسلیگا رو شامل میشه!

دانلود با حجم 1,6 MB :

MHSou
03-01-2009, 17:02

اگه اول پیغامه نوشته Oops! یعنی بازیت Register نشده و باید کرکش کنی.
کرکش تو همین تاپیک هم هست.:10:

ebruu
04-01-2009, 07:56
next gen در کدوم بازیهای pc به کار رفته؟

Spaniuly
04-01-2009, 08:39
next gen در کدوم بازیهای pc به کار رفته؟

فعلا هیچ کدوم از بازیهایی که برای pc عرضه کرده نکست جن نبوده و انتظار نکست بودن بازی جام قهرمانان اروپا هم خیال واهی هست من مطمئن هستم که اولین بازی نکست جن فیفا همون فیفا 10 خواهد بود.

khelane
04-01-2009, 10:25
مگه از فیف 10 خبر داری!

Spaniuly
04-01-2009, 13:21
مگه از فیف 10 خبر داری!

خبر کامل نه ولی به احتمال 90% نکست جن خواهد بود

khelane
04-01-2009, 16:18
میشه خبرهای که در مورد فیفا 10 رو داری برام بزاری

EASPORTS-FIFA
04-01-2009, 17:29
آره اگه خبری از فیفا 10 داری لطفا برام pm بده.

MHSou
04-01-2009, 18:54
فعلا هیچ کدوم از بازیهایی که برای pc عرضه کرده نکست جن نبوده و انتظار نکست بودن بازی جام قهرمانان اروپا هم خیال واهی هست من مطمئن هستم که اولین بازی نکست جن فیفا همون فیفا 10 خواهد بود.

سلام؛
اتفاقا اگر به صحبتای ea موقع اومدن 08 دقت کنید گفته موتور بازی تا بازی fwc2010 همین خواهد بود پس اگه ea نخواد زیر قولش بزنه میشه گفت تغییر زیادی رو در فیفا 2011 خواهیم دید. حتی اگه نکست نشه بازم بهبود نسبی پیدا می کنه.
البته بازم میگم:
اگه ea زیر قولش نزنه

EASPORTS-FIFA
04-01-2009, 19:47
بابا اصلا ea وقتی چیزی میگه باید شایعه حسابش کرد.2 روز بعد همه چی تغییر میکنه.

Spaniuly
04-01-2009, 22:52
میشه خبرهای که در مورد فیفا 10 رو داری برام بزاری

آره اگه خبری از فیفا 10 داری لطفا برام pm بده.

سلام؛
اتفاقا اگر به صحبتای ea موقع اومدن 08 دقت کنید گفته موتور بازی تا بازی fwc2010 همین خواهد بود پس اگه ea نخواد زیر قولش بزنه میشه گفت تغییر زیادی رو در فیفا 2011 خواهیم دید. حتی اگه نکست نشه بازم بهبود نسبی پیدا می کنه.
البته بازم میگم:
اگه ea زیر قولش نزنه

بابا اصلا ea وقتی چیزی میگه باید شایعه حسابش کرد.2 روز بعد همه چی تغییر میکنه.

من در مورد فیفا10 خبرهای ناقصی دارم از جمله نکست بودن که فکر کنم باشه بعد اینکه طرفدارای زیادی از نکست نبودن یورو 2008 اظهار نارضایتی کردند ea تصمیم گرفت فیفا 09 رو در عین کارنت بودن به گونه ای گرافیکی طراحی کنه که البته من معتقدم واقعا این کار رو نتونست به خوبی انجام بده . به نظر نمیرسه بازی ucl که احتمالا 3 ماه دیگه قراره منتشر بشه هم نکست باشه و ea همه سورپرایز هاش رو واسه فیفا 10 قرار داده من این احتمالات رو میدم شما فعلا همه این ها رو غیر موثق فرض کنید چون پایه اساسی نداره ولی واقعا قابل پیش بینی هست به قول دوستمون این ea هر روز یه سازی میزنه و واقعا نمیشه یه حرف محکم و قانونمند در مورد این شرکت ارائه کرد. در کل بهتره یک سال دیگه صبر کنیم و امیدوار باشیم بازی محبوب ما از رقیب ژاپنیش عقب نیافته تو زمینه گرافیک

Darrio_Becks
05-01-2009, 11:15
من این پج ng رو که واسه بازی اومده رو نصب کردم ، کلا بد نیست یک سری تغییر تحول به وجود میاره ولی از نظر گیم پلی کوچکترین تفاوتی نداره و در کل اصلا شبیه ng نشده و فقط یه سری چیزها رو عوض کردن

حالا یه مشکل بزرگ که ححل نشه مجبورم فیفا رو دلیت کنم و دوباره نصب کنم پس کمک :
بعد از نصب پج تماشاگرای الدترافورد همشون لباسشون آبی شده انگار همشون طرفدار چلسی شدن ، چکارش کنم این لعنتی رو

Spaniuly
05-01-2009, 12:43
من این پج ng رو که واسه بازی اومده رو نصب کردم ، کلا بد نیست یک سری تغییر تحول به وجود میاره ولی از نظر گیم پلی کوچکترین تفاوتی نداره و در کل اصلا شبیه ng نشده و فقط یه سری چیزها رو عوض کردن

حالا یه مشکل بزرگ که ححل نشه مجبورم فیفا رو دلیت کنم و دوباره نصب کنم پس کمک :
بعد از نصب پج تماشاگرای الدترافورد همشون لباسشون آبی شده انگار همشون طرفدار چلسی شدن ، چکارش کنم این لعنتی رو

من هم وقتی نصب کردم بیخیال شدم و دوباره نصب کردم وقتتو با اینا تلف نکن از تو My Document سیوات رو بردار دوباره نصب کن

khelane
05-01-2009, 16:00
والا منم نصبش کردم بیخیالش شدم و از نو بازی رو نصب کردم ضمنا" از شما کروزر جان تشکر میکنم واسه مطلب

Real Madrid C.F
05-01-2009, 18:48
من که مدتها بود فیفا09 بخاطره منیجر09 کنار گذاشته بودم حالا بعد از پیدا نکردن کرک پشیمون شدم و سخت چسبیدم به خود فیفا09 و خیلی باش حال میکنم

Elendil1
06-01-2009, 16:07
برادرا پس کی پچ لیگ برتر اماده میشه؟؟؟ما منتظریم!!!!

babak1363
07-01-2009, 19:22
سلام
دوستان عزیز من یه مشکلی در بازی داشتم
لطفا جواب بدین
من فوتبال رو از طریق جوی استیک بازی میکنم
ولی وقتی وارد بازی میشم و میخوام تنظیمات مربوط به دگمه های جوی استیک رو اجرا کنم
خود به خود بازی مکث میکنه و نمیذاره من تنظیمی رو اجرا کنم
و باید از بازی خارج بشم

cazador
07-01-2009, 19:34
ای بابا قرار بود صحنه های جالبی خلق کنین و سیوشو بزارین همه حال کنیم پس چی شد؟ :31:
نه بابا خودم باید شروع کنم :31:
اینم گل طوفانی از xavi :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگل قشنگیه ولی از این بهتراشم هست میزارم منتظر باشین :31:

neiden
07-01-2009, 21:59
سلام
دوستان عزیز من یه مشکلی در بازی داشتم
لطفا جواب بدین
من فوتبال رو از طریق جوی استیک بازی میکنم
ولی وقتی وارد بازی میشم و میخوام تنظیمات مربوط به دگمه های جوی استیک رو اجرا کنم
خود به خود بازی مکث میکنه و نمیذاره من تنظیمی رو اجرا کنم
و باید از بازی خارج بشم

با این مشکل تا حالا مواجه نشدم ... ولی اگه دسته ات برنامه نرم افزاری داره می تونی روی خود اون برنامه دکمه ها رو تنظیم کنی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا:

khelane
07-01-2009, 22:01
ایول منم این رو میزارم

cazador
08-01-2009, 00:49
ایول منم این رو میزارم

من که نتونستم لینکو باز کنم اگه میشه یه جای دیگه آپ کن مرسی :46:

mehdi_vsgh
08-01-2009, 11:30
سلام
میخوام بازی رو بخرم نمیدونم از چه شرکتی بخرم؟
آیا تکین خوبه یا نه؟؟

khelane
08-01-2009, 11:40

باشه اینهاش

آیا تکین خوبه یا نه؟؟

دوست عزیز من یه جای رو پیدا کردم که فیفا رو بالیگ برتر همراه با ورزشگاه ازادی و منوی فارسی داره میفروشه

من هم از تکین بازی خریدم خوبه ویکی برای دوستم هم از سایت خودمون گرفتم خوبه

khelane
08-01-2009, 11:43

باشه اینهاش سالمه

آیا تکین خوبه یا نه؟؟دوست عزیز من یه جای رو پیدا کردم که فیفا رو بالیگ برتر همراه با ورزشگاه ازادی و منوی فارسی داره میفروشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن هم از تکین بازی خریدم خوبه ویکی برای دوستم هم از سایت خودمون گرفتم خوبه

mehdi_vsgh
08-01-2009, 11:58
باشه اینهاش سالمه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوست عزیز من یه جای رو پیدا کردم که فیفا رو بالیگ برتر همراه با ورزشگاه ازادی و منوی فارسی داره میفروشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن هم از تکین بازی خریدم خوبه ویکی برای دوستم هم از سایت خودمون گرفتم خوبه
لینک رو درست نمیزنه که....
فاصله دار بنویس ببنم برای کجاست؟؟

Spaniuly
08-01-2009, 13:42
سلام
آیا تکین خوبه یا نه؟؟

جای تو باشم ویرایش شده نمی خرم

mehdi_vsgh
08-01-2009, 13:54
بالاخره بعد از قرنها بازی رو تونستم اجرا کنم....(از تکین خریدم...ویرایش نشدس ولی خوب دو سی دی هستش...زبان بازی رو فقط انگلیسی گذاشتن)
چندتا سوال داشتم(با کیبورد بازی میکنم)
1. دکمه تکل کدومه؟
2. میخوام تنظیمات دکمه‌های بازی رو به سبک نسخه‌های قدیمی فیفا بزارم(مثلا d شوت--s-پاس----a-سانتر وتکل--e سرعت و پاس تو عمق) اگه ممکنه دقیقا بگین هرکدوم چطوری بزارم...
3. بازی یه جوریه...ظاهرا کیفیت گرافیکیش پایینه....با اینکه گرافیک من بالاس...بگین چطوری بازی رو روی بالاترین کیفیت گرافیک اجرا کنم.
4. پچهای مربوط به تیم ملی ایران ولیگ برترو پچهایی که به نظرتون جالب اومده و... رو اگه ممکنه بدین..

تورو خدا ناامیدم نکنید...بعد از چندماه تونستم این بازی رو اجرا کنم...بدجوری تو کفش موندم

Elendil1
08-01-2009, 13:59
راستی این لگ برتر چی شد؟ krauser

khelane
08-01-2009, 15:12
بالاخره بعد از قرنها بازی رو تونستم اجرا کنم....(از تکین خریدم...ویرایش نشدس ولی خوب دو سی دی هستش...زبان بازی رو فقط انگلیسی گذاشتن)
چندتا سوال داشتم(با کیبورد بازی میکنم)
1. دکمه تکل کدومه؟
2. میخوام تنظیمات دکمه‌های بازی رو به سبک نسخه‌های قدیمی فیفا بزارم(مثلا d شوت--s-پاس----a-سانتر وتکل--e سرعت و پاس تو عمق) اگه ممکنه دقیقا بگین هرکدوم چطوری بزارم...
3. بازی یه جوریه...ظاهرا کیفیت گرافیکیش پایینه....با اینکه گرافیک من بالاس...بگین چطوری بازی رو روی بالاترین کیفیت گرافیک اجرا کنم.
4. پچهای مربوط به تیم ملی ایران ولیگ برترو پچهایی که به نظرتون جالب اومده و... رو اگه ممکنه بدین..

تورو خدا ناامیدم نکنید...بعد از چندماه تونستم این بازی رو اجرا کنم...بدجوری تو کفش موندم

1-برو توی تنظیمات (داخل بازی) روی کنترل کیلیک کن بعدا" لیست دکمه ها میاد جلو در سمت راست sliding tackle رو با میل خودت انجام بده

2-
pass= s
trough ball = w پاس عمقی
cross/long pass= a سانتر
shoot= d
sprint = e سرعت
tigger run =q
pace control = z
cancel/dummy= c
gk charge=shift
sliding tackel = a تکل
standing tackels= s or d با گرفتن این دکمه به سمت بازیکن حریف میره سلیقه خودته انتخاب کن

switch player = q or r سویچ کردن روی بازیکن من خودم ازr استفده میکنم

وقتی میری توی بازی بعد از نصب خودش بازیرو با کیفیت بالا پیش فرض کرده ولی میتونی از داخل بازی my fifa 09 رو انتخاب کنی بعدا" گیم سیتینگ (game setting) بعد از کلیک کردن روی ان صفحاه ای ظاهر میشه با زدن کیو q به منوی میرسی که رزولیشن بازی و سایر تنظیمات بازی در ان کنجانده شده وبا سلیقه خودت انها رو انتخاب کن
برای پچ ها هم نمیدونم از دوستانی که پچ درست میکنند ببپرس مثل کروزر

این فایل رو بگیر ودر پوشه سیو خودت در my decument بعدا" fifa 09 بعدا" پوشه user فیل با نام devdata هست خذفش کن بعد این فایل رو بگیر در همون جا کپی کن بعد از کپی کردن بو تو جای که بازی رو نصب کردید در دایرکتوری بازی پوشه data رو انتخاب کن بعد محتویات پوشه input رو خذف کن بعد بازی رو اجرا کن تمام

mehdi_vsgh
08-01-2009, 16:57
یه سوال دیگه
این بازی مثله PES چیزی مثله BAL نداره؟؟
فکر میکنم خودم که قسمت Be a pro تو همین مایه‌ها باشه ولی خوب خیلی فرق میکنه مثلا ترکیب تیم را خودمون باید بچینیم...

میخوام حالتی باشه که تقریبا مثله BAL تو pes باشه...
اگه کسی توضیحی داره در خدمتم

Spaniuly
08-01-2009, 17:50
یه سوال دیگه
این بازی مثله PES چیزی مثله BAL نداره؟؟
فکر میکنم خودم که قسمت Be a pro تو همین مایه‌ها باشه ولی خوب خیلی فرق میکنه مثلا ترکیب تیم را خودمون باید بچینیم...

میخوام حالتی باشه که تقریبا مثله BAL تو pes باشه...
اگه کسی توضیحی داره در خدمتم

مود be a pro هست. مودی که مثل bal باشه همینه.

MHSou
08-01-2009, 19:20
من در مورد فیفا10 خبرهای ناقصی دارم از جمله نکست بودن که فکر کنم باشه بعد اینکه طرفدارای زیادی از نکست نبودن یورو 2008 اظهار نارضایتی کردند ea تصمیم گرفت فیفا 09 رو در عین کارنت بودن به گونه ای گرافیکی طراحی کنه که البته من معتقدم واقعا این کار رو نتونست به خوبی انجام بده . به نظر نمیرسه بازی ucl که احتمالا 3 ماه دیگه قراره منتشر بشه هم نکست باشه و ea همه سورپرایز هاش رو واسه فیفا 10 قرار داده من این احتمالات رو میدم شما فعلا همه این ها رو غیر موثق فرض کنید چون پایه اساسی نداره ولی واقعا قابل پیش بینی هست به قول دوستمون این ea هر روز یه سازی میزنه و واقعا نمیشه یه حرف محکم و قانونمند در مورد این شرکت ارائه کرد. در کل بهتره یک سال دیگه صبر کنیم و امیدوار باشیم بازی محبوب ما از رقیب ژاپنیش عقب نیافته تو زمینه گرافیک

UEfaCL و Euro که معلومه نکست نمیشن و بر پایه موتور گرافیگی فیفای قبلشون که بازی اصلیه ساخته میشن.در ضمن از کجا معلوم سال 2010 PS4 نیاد و ما دوباره یه نسل عقب بیفتیم:31:

amin_henry
08-01-2009, 23:05
برادرا پس کی پچ لیگ برتر اماده میشه؟؟؟ما منتظریم!!!!

چند تا مشکل جزیی بود که فعلا رفع شده ان شا اله تا سه چهار روز اینده آپلودش می کنم

Elendil1
09-01-2009, 14:59
شستت درد نکنه!!ورزشگاه نمیتونید بسازید؟؟

cazador
09-01-2009, 16:09
اینم یه چیپ خوشگل :31:

amin_henry
09-01-2009, 19:38
شستت درد نکنه!!ورزشگاه نمیتونید بسازید؟؟

نه عزیز خیلی کار می بره اما قول می دم لذت ببری

Spaniuly
09-01-2009, 20:29
با این برنامه می تونید ویرایش های آوایی رو روی فیفا 09 اعمال کنید مثلا می تونید صدای ضبط شده خودتون رو روی بازی بذارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود با حجم 2.3 مگ

mehdi_vsgh
09-01-2009, 21:38
دوستان
پچی چیزی برای بازی دارین؟
یکی بیاد بهترین پچهایی که داره رو اعلام کنه!!
مثلا برای توپ
چمن
ورزشگاه
بازیکنا
و....

Spaniuly
09-01-2009, 22:35
دوستان
پچی چیزی برای بازی دارین؟
یکی بیاد بهترین پچهایی که داره رو اعلام کنه!!
مثلا برای توپ
چمن
ورزشگاه
بازیکنا
و....

آپدیت پچ رسمی 1

آپدیت پچ رسمی 2

اینا رو دانلود کن هر 2 تا رو اول کپی کن توی فولدر بازی بعد اول 1 رو اجرا کن تا نصب بشه بعد 2 رو نصب کن کلی اشکالات بازی رفع میشه برخی نقل و انتقالات هم اعمال میشه

mehdi_vsgh
10-01-2009, 15:43
وقتی میخوام پچ رو نصب کنم پیغام خطا میده میگه فایلهای قدیمی پیدا نمیشه...
نمیدونم چرا؟

khelane
10-01-2009, 16:09
نمیدونم چرا؟

دوست عزیز بایت فیفای کرک شده نداشته باشی یعنی قبل از نصب دو پچ فایل اگزه فیفا 09 البته کرک نه رو در دایرکتوری یا همون جای که فیفا رو نصب کردی کپی کن بعد پچ ها رو ددایرکتوری کپی و نصب کن

khelane
10-01-2009, 16:32
دوستان یه پچ خیلی سنگین هست که تیمها رو اپدیت و کلی تیم و حتی باشگاهای اسیا و تیمهای اسیای اضافه میکنه حجمش متاسفانه 1.6 گیگ هست اینم توضیحات

The first CEP version for FIFA 2009 released! Let's in detail what the CEP 7.0 for FIFA 2009 feature. As usual you'll find the greatest expansion available for FIFA regarding new leagues, tournaments, national teams and everything related, all the new leagues available for 2008 version have been converted to play with this year version of the game.

The first step of this work of remaking has been to recalculate effective players rating on the basis of their real market value. All the main leagues (first, second and third divisions too for the top leagues) have been "re-worked" in this way, so you can have a sort of "adidas live season" update based on the value that the players have actually on the transfer market.
The second step has been to redone completely the physical attribute and the face of the players using their respective CEP minihead (actually you have 17.200 miniheads included with CEP, and the work is always in progress, hoping to give a picture for each of the about 50.000 players present in the CEP db).
The second and the third parts are the Zdatas: some original ones containing modified graphics with updated kits for this season, and the new zdatas with the graphics for the new teams and leagues; these parts are 480 and 630 Mb.
The fourth part contains as usual the db files (the game database and the language files), more the last-minute files.
The last part is the Miniheads addon, with 415 Mb that I STRONGLY suggest you to download, as it's an integral part of the CEP project to include a photography for each single players.
A quick note about what is included in CEP 2009, follows:
- 17.200 miniheads
- 4.010 new minikits with a new and uniform graphic style
- New UEFA Cup and Champion's League with preliminary stages in career mode (tournament mode available too)
- Huge work on players ratings and attribute
- First part of an extensive work on players physical appearance
- New Leagues and Tournaments :
(*) Albania Championship (1st div), Algeria Championnat National (1st div), Argentina Primera Dision (1st div), Argentina Segunda Div (2nd div), Austria Red-Zac Liga (2nd div), Azerbaijan league (1st div)
(*) Belarus Premier League (1st), Belgium 2e Klasse (2nd), Bolivia Liga (1st div), Bosnia Premier league (1st div), Brazil Carioca (regional league), Brazil Catarinense (regional league), Brazil Gaucho (regional league), Brazil Goiano (regional league), Brazil Mineiro (regional league), Brazil Paranaense (regional league), Brazil Paulista (regional league), Brazil Serie B (2nd div), Brazil Serie C, verde, amarelo, azul, branco (3rd div), Bulgary Grup A (1st div)
(*) Chile Primera Division (1st div), Colombia Copa Mustang (1st div), Colombia Primera B (2nd div), Croatia HNL Ozujsko (1st div), Cyprus 1st division (1st div)
(*) Denmark Viasat League (2nd div), Ecuador Serie A (1st div), Egypt Premier league (1st div), Estonia Meistriliiga (1st div) , Faroe Islands league (1st div), Finland Veikkausliiga (1st div)
(*) Georgia league (1st div), Germany 3. Bundesliga (3rd div), Germany Regionalliga best of (4thd div), Greece A Ethniki (1st div), Guatemala Liga Nacional (1st)
(*) Hong Kong HKFA (1st), Hungary Borsodi Liga (1st div), Iceland Premier League (1st div), Ireland Eircom Premier League (1st div), Israel Ligat Al (1st div), Italy Serie C1A and C1B (3rd div)
(*) Japan J-League (1st div), Lithuania A Lyga (1st div), Macedonia 1. Fudbalska Liga (1st div), Mexico Primera (2nd div)
(*) Netherlands Jupiler League (2nd div), New Zealand FL Champ. (1st div), Paraguay Division Profesional (1st div), Peru Primera Division (1st div), Portugal Liga de Honra (2nd div), Romania Divizia A (1st div), Russia Premier League (1st div)
(*) Saudi Arabian League (1st div), Scotland Bell's league (2nd div), Serbia Prva Liga (1st div), Slovakia SuperLiga (1st div) , Slovenia Si Mobil Liga (1st div), Sweden Superettan (2nd), Switzerland Challenge league (2nd div)
(*) Turkey Lig A (1st div), Ukraine Premier League (1st div), Uruguay Primera Division (1st div), Venezuela Primera Division (1st div), Welsh Premier (1st div)
(*) African Cup of Nations, Arabian Champion's League, Asian Champion's League (best of), Asian Cup of Nations
(*) Concacaf Champion's Cup (best of), Copa America, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, Euro 2008 finale stage, Full Champions League, Full UEFA Cup, Gold Cup, Gulf Cup
(*) Rest of Europe teams (Intertoto, UEFA and CL teams), Royal League, Superliga Norteamericana, World Club Championship, World Cup 2010 qualifications and final stage.

(*) We strongly recommend you use FIFA 09 Backup Utility ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to backup some files before installing this patch.

باید در سایت عضو باشید تا دانلودش کنید لطفا" هرکی دانلودش کرد برامون وصفش کنه

mehdi_vsgh
10-01-2009, 16:55
وستان یه پچ خیلی سنگین هست که تیمها رو اپدیت و کلی تیم و حتی باشگاهای اسیا و تیمهای اسیای اضافه میکنه حجمش متاسفانه 1.6 گیگ هست اینم توضیحات
بعد از ثبت نام وقتی روی لینک کلیک میکنیم 5 قسمت میشه
وقتی میخوایم یکیشون را دانلود کنیم
پیغام

مشترک گرامی این سایت.....:دی
داده میشه
نمیدونم چطوری رفعش کنم چون شبا دانلود میکنم...واسه همینم نمیتونم از قیلتر شکن یا پیروسکی استفاده کنم:دی

mehdi_vsgh
10-01-2009, 17:13
صفحه پیش یکی از بچه ها یه فایلی گذاشته بود برای ادیت صداهای بازی
من هرکاری میکنم نمیتونم تغییری ایجاد کنم
یه توضیحی میدین چطوری میتونم صدای بازی رو تغییر بدم؟

Spaniuly
10-01-2009, 18:52
نمیدونم چرا؟
آهان شرمنده باید فایل اصلی فیفا رو داشته باشی فایل کرک نشده رو از تو دی وی دی کپی کن روی کرک بعد 2 تا آپدیت ها رو نصب کن بعد دوباره کرک رو برگردون سر جاش تا بازیت اجرا بشه

صفحه پیش یکی از بچه ها یه فایلی گذاشته بود برای ادیت صداهای بازی
من هرکاری میکنم نمیتونم تغییری ایجاد کنم
یه توضیحی میدین چطوری میتونم صدای بازی رو تغییر بدم؟

به جای فایل های صدا فایل wav ضبط شده باید بذاری مال فیفا 08 که راحت بود من خودم هنوز دانلود نکردم این جدید رو ولی احتمالا همینطوریه خود برنامه هم ابزار ضبط صدا داره به نظرم

mehdi_vsgh
10-01-2009, 21:39
به جای فایل های صدا فایل wav ضبط شده باید بذاری مال فیفا 08 که راحت بود من خودم هنوز دانلود نکردم این جدید رو ولی احتمالا همینطوریه خود برنامه هم ابزار ضبط صدا داره به نظرماخه بعدش که وارد بازی میشم هنوز گزارش انگلیسیه

چندتا از فایلا رو عوض کردم ولی همچنان بعدش انگلیسی هستش و صدای من نمیاد
بعد عوض کردن جای فایلا کار خاصی باید بکنیم؟

یه سوال دیگه چرا تماشاگرا اینقده ساکت هستن؟؟؟ فقط وقتی اتفاقی میوفته صداشون در میاد...مشکل از منه یا کلا بازی اینجوریه؟

Spaniuly
11-01-2009, 07:30
اخه بعدش که وارد بازی میشم هنوز گزارش انگلیسیه

چندتا از فایلا رو عوض کردم ولی همچنان بعدش انگلیسی هستش و صدای من نمیاد
بعد عوض کردن جای فایلا کار خاصی باید بکنیم؟

یه سوال دیگه چرا تماشاگرا اینقده ساکت هستن؟؟؟ فقط وقتی اتفاقی میوفته صداشون در میاد...مشکل از منه یا کلا بازی اینجوریه؟

من یه فیفا خور قدیمی هستم و بازی های کامپیوتری فیفا 1997 تا فیف 09 + بازیهای جام ملتهای اروپا و جام جهانی اینا که واسه این بازی اومده رو کلکسیونش رو دارمبا همشون هم حال کردم ولی چون امسال فیفا 09 اونطور که باید و شاید جذب نکرد خیلی بازی نمی کنمش چون همون اول هم مربیگریش رو یه 2 3 باری رفتم هم be a pro رو. این البته طبیعی هست که بعضی مواقع ساکت میشیننتو مربیگری هم وقتی زیاد بازی کنی بازیها رو گزارشگر هم ساکت میشه حتی. در مورد Sound Master قبل بستن برنامه کارهاتو Save میکنی؟ در ضمن تو از کجا میدونی کدوم قسمت بازی قراره اسم تو رو بگه یه مثال میزنم برای رونی تو 08 چیزی حدود 12 تا Speech ضبط شده بود فقط 4 تاش اسمش بود که گزارشگر موقع پا به توپ شدن رونی یکی از اونارو به زبون میاره بعضی وقتی فریاد کشان بعضی وقتها معمولی خوب شاید شما او قسمتی رو که تغییر دادی اون تو بازیت پیش نیومده من مثلا برداشته بودم تو قبلی واسه نکونام که اصلا Speech نداشت صدای خودم رو گذاشته بودم اوایل اصلا نمیگفت ولی بعدا که بیشتر بازی کردم دیدم اومد البته صدای ضبط شده ات باید خیلی قوی و ا صدای بلند باشه یعنی وقتی داری صدا ضبط می کنی یا فریاد بزن یا میکروفون رو قوی کن شاید اونقدر آروم هست که نمیشنوی

mehdi_vsgh
11-01-2009, 09:50
من یه فیفا خور قدیمی هستم و بازی های کامپیوتری فیفا 1997 تا فیف 09 + بازیهای جام ملتهای اروپا و جام جهانی اینا که واسه این بازی اومده رو کلکسیونش رو دارمبا همشون هم حال کردم ولی چون امسال فیفا 09 اونطور که باید و شاید جذب نکرد خیلی بازی نمی کنمش چون همون اول هم مربیگریش رو یه 2 3 باری رفتم هم be a pro رو. این البته طبیعی هست که بعضی مواقع ساکت میشیننتو مربیگری هم وقتی زیاد بازی کنی بازیها رو گزارشگر هم ساکت میشه حتی. در مورد Sound Master قبل بستن برنامه کارهاتو Save میکنی؟ در ضمن تو از کجا میدونی کدوم قسمت بازی قراره اسم تو رو بگه یه مثال میزنم برای رونی تو 08 چیزی حدود 12 تا Speech ضبط شده بود فقط 4 تاش اسمش بود که گزارشگر موقع پا به توپ شدن رونی یکی از اونارو به زبون میاره بعضی وقتی فریاد کشان بعضی وقتها معمولی خوب شاید شما او قسمتی رو که تغییر دادی اون تو بازیت پیش نیومده من مثلا برداشته بودم تو قبلی واسه نکونام که اصلا Speech نداشت صدای خودم رو گذاشته بودم اوایل اصلا نمیگفت ولی بعدا که بیشتر بازی کردم دیدم اومد البته صدای ضبط شده ات باید خیلی قوی و ا صدای بلند باشه یعنی وقتی داری صدا ضبط می کنی یا فریاد بزن یا میکروفون رو قوی کن شاید اونقدر آروم هست که نمیشنوی
خوب من اینکارو کردم
اول از قسمت File>open>comentary>English رو انتخاب کردم تا فایلای گزارش باز بشه...
بعد اون بالای صفحه از قسمت Shows رفتم و players رو اوردم
از قسمتfillter by رو گذاشتم روی country و سپس از قسمت= را روی brazil اوردم
حالا تو لیست که باز شد رفتم تا رونالدینهو رو پیدا کنم
پیدا کردم و در سمت راست حدود 4تاspeach باز شد...
تک تک رو ویرایش کردم و save کردم...
ولی بعد از اینکه وارد بازی شدم اصلا دیگه اسم رونالدینهو رو نمیخوند
برگشتم به همین برنامه تا ببینم چی شده؟؟
یه دفه دیدم که مربوط به رونالدینهو سمت راست بالای 100 تا speach اومده...
که فقط 4تای اولیش سالمه و انگلیسی حرف میزنه...
بقیه رو که کلیک میکنم یه پیغام خطا میداد

Spaniuly
11-01-2009, 11:31
خوب من اینکارو کردم
اول از قسمت File>open>comentary>English رو انتخاب کردم تا فایلای گزارش باز بشه...
بعد اون بالای صفحه از قسمت Shows رفتم و players رو اوردم
از قسمتfillter by رو گذاشتم روی country و سپس از قسمت= را روی brazil اوردم
حالا تو لیست که باز شد رفتم تا رونالدینهو رو پیدا کنم
پیدا کردم و در سمت راست حدود 4تاspeach باز شد...
تک تک رو ویرایش کردم و save کردم...
ولی بعد از اینکه وارد بازی شدم اصلا دیگه اسم رونالدینهو رو نمیخوند
برگشتم به همین برنامه تا ببینم چی شده؟؟
یه دفه دیدم که مربوط به رونالدینهو سمت راست بالای 100 تا speach اومده...
که فقط 4تای اولیش سالمه و انگلیسی حرف میزنه...
بقیه رو که کلیک میکنم یه پیغام خطا میداد

همونطور که اولش هم گفتم کار کردن با این برنامه فوق العاده سخته و ابدا مثل کریشن مستر نیست و کوچکترین اشتباه بعث خراب شدن کار میشه یادمه من همین تابستون گذشته این برنامه رو واسه 08دانلود کردم بعد کلی ور رفتن باهاش تونسته بودم چند تا صدای ضبط شده وارد کنم یادمه به این راحتی نبود باید اسم فایل صوتی دقیقا همونی میشد که می خوای جای گزین کنی یعنی روی اسم یه کد هست که باید با کد بازیکن مطابقت داده بشه تا اون فایل صوتی توسط موتور بازی فراخوانی بشه. من هنوز با این نرم افزار جدید کار نکردم چون حوصله کار کردن با اینجور نرم افزارهای تخصصی رو فعلا ندارم. اگه استعداد کار با نرم افزار های این چنینی رو داشته باشی با تلاش و کاوشگری شاید بتونی یه کارایی باهاش بکنی البته یادت نره صدای ضبط شده باید صدای قوی داشته باشه تا توی بازی مشخص باشه. امیدوارم بتونی موفق بشی. اگه هم اهل ویرایش هستی بچسب به کریشن مستر اینم آخرین ورژن این نرم افزار که 1 هفته پیش نسخه فاینالش منتشر شد

کریشن مستر نسخه 1.01 (نسخه نهایی)
توضیح: نسخه قبلی نیز نسخه آلفا بود ولی این یکی یک ورژن از اون بالاتره

دانلود با حجم 3.29 مگ

mehdi_vsgh
11-01-2009, 19:26
همونطور که اولش هم گفتم کار کردن با این برنامه فوق العاده سخته و ابدا مثل کریشن مستر نیست و کوچکترین اشتباه بعث خراب شدن کار میشه یادمه من همین تابستون گذشته این برنامه رو واسه 08دانلود کردم بعد کلی ور رفتن باهاش تونسته بودم چند تا صدای ضبط شده وارد کنم یادمه به این راحتی نبود باید اسم فایل صوتی دقیقا همونی میشد که می خوای جای گزین کنی یعنی روی اسم یه کد هست که باید با کد بازیکن مطابقت داده بشه تا اون فایل صوتی توسط موتور بازی فراخوانی بشه. من هنوز با این نرم افزار جدید کار نکردم چون حوصله کار کردن با اینجور نرم افزارهای تخصصی رو فعلا ندارم. اگه استعداد کار با نرم افزار های این چنینی رو داشته باشی با تلاش و کاوشگری شاید بتونی یه کارایی باهاش بکنی البته یادت نره صدای ضبط شده باید صدای قوی داشته باشه تا توی بازی مشخص باشه. امیدوارم بتونی موفق بشی. اگه هم اهل ویرایش هستی بچسب به کریشن مستر اینم آخرین ورژن این نرم افزار که 1 هفته پیش نسخه فاینالش منتشر شد

کریشن مستر نسخه 1.01 (نسخه نهایی)
توضیح: نسخه قبلی نیز نسخه آلفا بود ولی این یکی یک ورژن از اون بالاتره

دانلود با حجم 3.29 مگ

این برنامه‌ای که گذاشتی برای ویرایش چهره بازیکناس یا کاربرد دیگه‌ای هم داره؟

Masoud King
11-01-2009, 20:41
سلام دوتانی که نسخه ps3 یا x360 رو بازی میکنن می تونن از به لینک زیر برن و ویدئوی مربوط به آموزش حرکات تکنیکی رو ببینند:
لینک سایت مورد نظر:

وقتی وارد اسایت شدید در سمت راست بر روی FIFA09 Skill School کلیک کنید و منتظر بمانید تا ویدئو لوود بشه!

اینم آموزش مربوط به کنترل واسه PS3 :

%20Controls.pdf

اینم یه آوزش واسه حرکات تکنیکی بصورت pdf که حجمش 9 مگا بایت هستش:

البته زبانشون به صورت انگلیسی هستش!

آموزش های بیشتر رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

cazador
11-01-2009, 20:56
این نرم افزار واسه ادیت همه جوره ی فیفاس مثلا می تونی تیم ، لیگ ، لباس ، ترکیب ، توپ و خیلی چیزایه دیگه رو ادیت کنی :31:

Spaniuly
11-01-2009, 22:07
اینم تاپیک آموزش این برنامه

khelane
12-01-2009, 10:54
کروزر جان اسک برنامه ای که پچ رو درست میکنه Install Creator Pro هست امیدوارم بتونی پچ قابل نصب رو درست کنی

Spaniuly
12-01-2009, 11:23
کروزر جان اسک برنامه ای که پچ رو درست میکنه Install Creator Pro هست امیدوارم بتونی پچ قابل نصب رو درست کنی

دوست من این برنامه و برنامه شابه رو دارم صحبت اینجاست که من نمیدونم دقیقا باید کدوم فایل ها رو باید بردارم از توی فولدر GUI وقتی با کریشن مستر اعمال تغییرات می کنی تغییرات اول روی فایل dll ی به نام fifa_database.dll اعمال میشه که متاسفانه ویرایش کردنی آپدیت میشه اگه یه فایل جدید ایجاد میشد میشد یه کارایی کرد اون موقعی که کار لیگ برتر به آخرا رسیده بود منم برداشتم یه کارایی کردم ولی تغییرات ناقص اعمال شد تنها راهش استفاده از FIFA FS هست که تحت DOS هست هست و منم هیچی ازش سر در نمیارم اگه بلد بودم چند ماه پیش که کار ساختش داشت تموم میشد لیگ برتر رو می ساختم ارائه میکردم حیف شد که CMP برای سیستم های دیگه جواب نداد

khelane
12-01-2009, 16:23
والا راست میگی من از fifa fs سر در نمیارم وبرای اون برنامه هم گفتم شاید تو بدونی

Spaniuly
12-01-2009, 18:25
والا راست میگی من از fifa fs سر در نمیارم وبرای اون برنامه هم گفتم شاید تو بدونی

نه والا من اصلا سر در نمیارم البته اگه وقت بذارم شاید بشه یه کارایی کرد باهاش ببینم چی میشه

mellllanic
14-01-2009, 00:19
سایتی نیست که کدهای fifa09 رو داشته باشه ؟؟

khelane
14-01-2009, 11:02

منظورت از کد چیه؟

mamadalmani
14-01-2009, 16:15
مشکل دارم اولیش اینه که وقتی این gamepaly v2 رو دانلود کردم و نصب کردم وسط بازی همش ارور dont send میاد دومین مشکلم موقع ضربه کاشته همش شوتاش زمینی یعنی اصلا روهوا نمیره ممنون میشم کمکم کنید

Spaniuly
14-01-2009, 17:03

دوست من بازی فیفا 09 که کد نداره مگی GTA هست که کد داشته باشه
اگه منظورت Keygen هست من یه دونه دارم ولی توی RAR هست که پسوردش رو هیچ کس نمیدونه نحوه بدست آوردن پسوردش هم سر کاری هست کلا فکر کنم سر کاریه من که نتونستم هیچ جوره وا کنم توش به قول سازنداش یه Keygen هست که سریال اورجینال میده میشه با استفاده ازش آنلاین بازی کرد ولی معلومه سیاه کاریه

mamadalmani
14-01-2009, 17:31
مشکل دارم اولیش اینه که وقتی این gamepaly v2 رو دانلود کردم و نصب کردم وسط بازی همش ارور dont send میاد دومین مشکلم موقع ضربه کاشته همش شوتاش زمینی یعنی اصلا روهوا نمیره ممنون میشم کمکم کنید

Elendil1
14-01-2009, 22:59
این لیگ برتر چی شد؟؟؟من لیگ برتر میخوام!!:(!!
کمک!!
help!!

Spaniuly
15-01-2009, 07:19
جدیدترین محصول جناب رینالدو به نام کیت دیزاین مستر به ویرایشگران فیفا معرفی شد نرم افزار و ابزاری کامل برای ساخت کیت برای بازی. با توجه به حجم بالای این نرم افزار به نظر می رسه که چیز فوق العاده ای باشه من که انداختم رو دانلود به محض اتمام گزارش این نرم افزار رو خواهم داد فعلا لینک مستقیم رو داشته باشید.

دانلود با حجم 106.61 مگ

dani.1909
15-01-2009, 12:58
میشه یه خورده درمورد این نرم افزار Kit Design Master 09 Full توضیح بدی؟

ارزش دانلود رو داره؟ thanks

Spaniuly
15-01-2009, 16:38
میشه یه خورده درمورد این نرم افزار kit design master 09 full توضیح بدی؟

ارزش دانلود رو داره؟ thanks

دوست عزیز این درواقع بخش کیت ساز برنامه کریشن مستر هست با این تفاوت که توی این برنامه موقع نصب کلی کیت خام با رنگبندی های مختلف کلی لوگوی محصولات ورزشی همچون نایکی و آدیداس و پنالتی و ... هست که با کیفیت بالا هست لوگوی تمامی باشگاه های جهان غیر از باشگاههای ایران هست (لوگوی تیمهای باشگاهی بحرین هم هست خواستم بدونید که در چه حدی کامل هست) قرار داره انواع اقسام کیت های آماده که روشون آرم محصول هستو به صورت خام هست یعنی مثلا لباس بدون اسپانسر بارسلونا هست فقط روش اسپانسر نیست به صورت اورجینال هست به همین دلیل هست که حجمش 100 مگابایت هست وگرنه خود نرم افزار شق القمر نیست فایل های تصویری که توی مسیر نصب بازی میریزه باعث میشه حجمش اینقدر بالا باشه خوب اگه مثه من تو عرض 20 دقیقه بتونی دانلود کنی با سرعت خفن 512 آره ارزش داره

dani.1909
15-01-2009, 18:07
ایول پس چیز خفنیه حتما هفته ی دیگه دانلود میکنم ممنون از توضیحت

yebordi
15-01-2009, 20:16
با سلام .... دوستان عذر می خام اگر سوال تکراری میپرسم
من باگیم پد مشکل دارم ... Tackle نمی زنه !
ایا راهی وجود داره ؟

Spaniuly
15-01-2009, 20:27
با سلام .... دوستان عذر می خام اگر سوال تکراری میپرسم
من باگیم پد مشکل دارم ... Tackle نمی زنه !
ایا راهی وجود داره ؟

بله باید از Devdata مناسب استفاده کنی کافیه بری به پوشه My Document و فولدر فیفا رو باز کنی بعد فولدر user داخل این پوشه فایلی به نام devdata هست قبل از همه چیز یه کپی ازش بگیر یه جا نگه دار به عنوان بک آپ حالا این فایل رو با تکست باز کن توش یه سری کد هست که کدها مربوط به گیم پد های مختلف هستند. ولی چون هیچ کدوم از اونها از نوع مال ما نیستند به درد ما نمیخورن کافیه کل اونها رو پاک کنی و کد زیر رو بریزی توش بعد ببندی و سیو کنی فقط حتما باید بری و از مسیر نصب بازی پوشه data بعد input هر دو فایل موجود رو حذف کنی یا به نوعی بر داری از اون پوشه مخلص کلام باس اون پوشه خالی باشه

PLATFORM=PC
[Keyboard|Keyboard]
DEADZONES=0.0,0.0,0.0,0.0
28|0|2,63|3|2,1|1|2,16|10|2,18|13|2,44|11|2,46|14| 2,203|16|2,205|17|2,200|18|2,208|19|2,75|16|2,77|1 7|2,72|18|2,80|19|2,57|8|2,59|9|2,15|15|2,62|12|2, 64|15|2,60|2|2
203|20|2,205|21|2,200|22|2,208|23|2,18|0|2,57|1|2, 17|2|2,19|3|2,30|10|2,42|13|2,31|11|2,29|14|2,54|1 5|2,1|8|2,2|16|2,3|17|2,4|18|2,5|19|2,16|7|2,207|1 5|2,6|9|2,19|4|2,57|5|2,18|6|2,54|12|2
203|20|2,205|21|2,200|22|2,208|23|2,17|0|2,32|1|2, 31|2|2,30|3|2,16|10|2,18|13|2,44|11|2,46|14|2,54|1 5|2,1|8|2,2|16|2,3|17|2,4|18|2,16|7|2,207|15|2,50| 9|2,32|4|2,30|5|2,17|6|2,57|12|2
203|20|2,205|21|2,200|22|2,208|23|2,18|0|2,57|1|2, 17|2|2,19|3|2,30|10|2,42|13|2,31|11|2,29|14|2,54|1 5|2,1|8|2,2|16|2,3|17|2,4|18|2,5|19|2,16|7|2,207|1 5|2,6|9|2,19|4|2,57|5|2,18|6|2,54|12|2
[Keyboard and Mouse|Keyboard and Mouse]
DEADZONES=0.0,0.0,0.0,0.0
28|0|2,63|3|2,1|1|2,16|10|2,18|13|2,44|11|2,46|14| 2,203|16|2,205|17|2,200|18|2,208|19|2,75|16|2,77|1 7|2,72|18|2,80|19|2,57|8|2,59|9|2,15|15|2,62|12|2, 64|15|2
30|20|2,32|21|2,17|22|2,31|23|2,16|0|2,2000|1|25,1 000|2|25,3000|3|25,42|10|2,57|13|2,29|11|2,56|14|2 ,3000|12|25,1|8|2,2|16|2,3|17|2,4|18|2,5|19|2,45|1 5|2,6|9|2,1000|4|25,2000|5|25,4000|6|25,4000|7|25
30|20|2,32|21|2,17|22|2,31|23|2,16|0|2,2000|1|25,1 000|2|25,3000|3|25,42|10|2,57|13|2,29|11|2,56|14|2 ,3000|12|25,1|8|2,2|16|2,3|17|2,4|18|2,5|19|2,45|1 5|2,6|9|2,1000|4|25,2000|5|25,4000|6|25,4000|7|25
16|0|2,2000|1|25,1000|2|25,3000|3|25,42|10|2,57|13 |2,29|11|2,56|14|2,3000|12|25,1|8|2,2|16|2,3|17|2, 4|18|2,5|19|2,45|15|2,6|9|2,1000|4|25,2000|5|25,40 00|6|25,4000|7|25
[Default Pad|Default]
DEADZONES=0.3,0.3,0.3,0.3
5|24|3,5|25|4,2|26|5,2|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|2|2,1|1|2, 2|0|2,3|3|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,8|9|2,9|8| 2,10|12|2,11|15|2
5|24|3,5|25|4,2|26|5,2|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|3|2,2|2|2, 3|1|2,1|0|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,8|9|2,9|8| 2,10|12|2,11|15|2,3|4|2,0|5|2,1|6|2,4|7|2
5|24|3,5|25|4,2|26|5,2|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|3|2,2|2|2, 3|1|2,1|0|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,8|9|2,9|8| 2,10|12|2,11|15|2,3|4|2,0|5|2,1|6|2,4|7|2
ENDOFFILE

yebordi
16-01-2009, 03:59
بله باید از Devdata مناسب استفاده کنی کافیه بری به پوشه My Document و فولدر فیفا رو باز کنی بعد فولدر user داخل این پوشه فایلی به نام devdata هست قبل از همه چیز یه کپی ازش بگیر یه جا نگه دار به عنوان بک آپ حالا این فایل رو با تکست باز کن توش یه سری کد هست که کدها مربوط به گیم پد های مختلف هستند. ولی چون هیچ کدوم از اونها از نوع مال ما نیستند به درد ما نمیخورن کافیه کل اونها رو پاک کنی و کد زیر رو بریزی توش بعد ببندی و سیو کنی فقط حتما باید بری و از مسیر نصب بازی پوشه data بعد input هر دو فایل موجود رو حذف کنی یا به نوعی بر داری از اون پوشه مخلص کلام باس اون پوشه خالی باشه

سلام دوست عزیز .. من اینکار رو کردم ولی فیفا به کل دیگه اجرا نمیشه .. با پاک کردن Devdata بالا میاد ولی مشکل همچنان باقی است ! اون 2 فایل رو هم پاک کردم
اسم گیم پد من Twin USB Gamepad است ... ایا باید کل محتویات Devdata رو پاک کرد ؟ خواهش می کنم فایل خودتون رو برای من اپلود کنید چون تا به حال بیش از 5 بار فیفا رو نصب کردم
ضمنا دوستان من اگه بخام گیم پد برای فیفا بگیرم کدام مدلی بگیرم که به صورت پیش فرض ساپورت بشه و نیاز به این تغییرات نباشه ؟ مدل USB 2 تایی ها ؟ شک دار ؟

Spaniuly
16-01-2009, 07:57
سلام دوست عزیز .. من اینکار رو کردم ولی فیفا به کل دیگه اجرا نمیشه .. با پاک کردن Devdata بالا میاد ولی مشکل همچنان باقی است ! اون 2 فایل رو هم پاک کردم
اسم گیم پد من Twin USB Gamepad است ... ایا باید کل محتویات Devdata رو پاک کرد ؟ خواهش می کنم فایل خودتون رو برای من اپلود کنید چون تا به حال بیش از 5 بار فیفا رو نصب کردم
ضمنا دوستان من اگه بخام گیم پد برای فیفا بگیرم کدام مدلی بگیرم که به صورت پیش فرض ساپورت بشه و نیاز به این تغییرات نباشه ؟ مدل USB 2 تایی ها ؟ شک دار ؟

وقتی می خواستی devdata رو سیو کنی می باس جلوی end of file یه اینتر میزدی اوکی خیالی نیست فولدر data / input رو خال کن این devdata رو بریز توی فولدر user توی my document

در ضمن دقت کن ببین اسم گیم پدت دقیقا چیه؟

Twin USB Vibration Gamepad

یا

Twin USB Gamepad

اگه دومی باشه باید devdata رو با نوت پد وا کنی کلمه Vibration رو پاک کنی ولی اگه اولی هست نیاز نیست کاری بکنی (یادت باشه 2 تا نوشته Vibration باس هر دو رو پاک کنی)

اینم فایل devdata

کلا برای اطلاعات بیشتر می تونی به تاپیک استیکی کلوپ گیم پد هم سر بزنی پشیمون نمیشی

mehdi_vsgh
16-01-2009, 11:46
بچه‌ها چرا این نسخه فیفا اینشکلیه؟؟
مثلا دمویی که اول هر بازی نشون میده تو همه بازیا ثابته و تغییر نمیکنه
دوربین میاد زیر تور دروازه و بعد بازیکنا که دارن وارد زمین میشن و یاد گذشته‌ها میوفتن و....
------------
بعدش اینکه چرا بازیکنا اینطوری راه میرن تو زمین؟؟؟ از ea واقعا بعید بود که اینطوری بازی رو بسازه

قیافه بازیکنا درسته خیلی شبیه هستن ولی کلشون خیلی گندس (مثل کاریکاتور میمونه)

توپ بازی هم خیلی بزرگه و یه جوریه!!!
---------------------
یا گزارشگر بازی یههو وسط بازی خفه میشه و دیگه هیچی نمیگه..

نمیدونم مشکل از منه یا کلا بازی این شکلیه؟؟

--------------------

Little Sparrow
16-01-2009, 12:20
من که روی 360 بازی می کنم هیچ کدوم از این مشکلاتی که میگی نیست.حالا pc رو نمیدونم.
موفق باشید.

Spaniuly
16-01-2009, 12:30
مثلا دمویی که اول هر بازی نشون میده تو همه بازیا ثابته و تغییر نمیکنه
دوربین میاد زیر تور دروازه و بعد بازیکنا که دارن وارد زمین میشن و یاد گذشته‌ها میوفتن و....
------------
بعدش اینکه چرا بازیکنا اینطوری راه میرن تو زمین؟؟؟ از ea واقعا بعید بود که اینطوری بازی رو بسازه

قیافه بازیکنا درسته خیلی شبیه هستن ولی کلشون خیلی گندس (مثل کاریکاتور میمونه)

توپ بازی هم خیلی بزرگه و یه جوریه!!!
---------------------
یا گزارشگر بازی یههو وسط بازی خفه میشه و دیگه هیچی نمیگه..

--------------------

دوست من برای pc امسال واقعا ea کم لطفی کرد. و اونطور که باید رضایت خاطر خیلی ها از جمله خودم که مجنون فیفا هستم رو کسب نکرد کله بازیکنان هم تقریبا گنده هست درسته و قیافه هاشون با اینکه شبه هستند حالت کریه داره و وحشتناک هستند ولی استیل راه رفتنشون خیلی طبیعی هست و دریبلها و حرکات تکنیکی که همیشه همراه فیفا بوده و پوئن مثبت هست براش توپ بازی به نظر من عالیه خیلی نرم و سبک و با قابلیت کات گرفتن منطقی و اصولی هست کلا وقتی یکی از این فوتبال ها رو بازی میکنید بعد میرید اونیکی رو بازی می کنید یه ذره عجیب غریب به نظر میان این طبیعی هست من هم تا قبل این نمیتونستم پی ای اس بازی کنم ولی امسال زیاد بازی کردم حالا هم وقتی میام فیفا 09 بازی کنم یه جوری میاد بهم کلا دست به یکیشون که عادت میکنه اونیکی یه مدت طول میکشه عادت کنی بهش

vahid_civil
16-01-2009, 12:54
سلام به بچه های فیفا باز عزیز .
من میخام یه مادربورد با گرافیک آنبورد Onboard Video Chipset:Intel GMA 3100 بگیرم.
کسی این گرافیک رو نداره؟ میخام ببینم فیفا رو چطوری اجرا میکنه؟
تقریبا میشه معادل 6200 جیفورس .
اگه کسی 6000 تا 6200 هم داره بگه گرافیکش موقع بازی فیفا چطوریه؟ ممنون.
(من فقط فیفا بازی میکنم از بچگی! واسه گرافیک فقط کیفیت بازی فیفا برام مهمه ! )

Spaniuly
16-01-2009, 13:00
من میخام یه مادربورد با گرافیک آنبورد onboard video chipset:intel gma 3100 بگیرم.
به درد فیفا 09 نمیخوره چون امکاناتی همچون شیدر توی فیفا کارت های گرافیکی با شیدر 2 یا 3 می طلبه

mamadalmani
16-01-2009, 13:00
خیلی فوریه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spaniuly
16-01-2009, 13:14
خیلی فوریه

مشکل اولت رو نمیدونم طبیعی نیست فکر نمیکنم اشکال از آپدیت پچ رسمی باشه ولی مشکل زمینی بودن شوت های شما از این هست که فکر می کنی داری pes بازی می کنی اگه دستت روی L1 باشه زمینی میره نباید دستتو بذاری رو L1 اگه میخوای جهت رو تنظیم کنی با آنالوگ راست دقیقا کات توپ انجام میشه پاین رو بزنی توپ میشکنه به پایین بالا رو بزنی اوج میگیره و احتمالا به بیرون بره اینور اونور هم بزنی کات میگیره سوال دیگه داره بپرس

tekken god
16-01-2009, 13:17
خیلی فوریه

من تو ضربه کاشته کمی مشکل داشتم که با 40-30 بار تمرین در پرکتیک مشکلم حل شد
برای این که ضربه شما تیز بره باید تا 2-1 سانتی متر تا آخر قدرت رو پر کنی
برای این که ضربه تیز نره باید حدود 3-2 سانتی متر قدرت رو پر کنی یعنی تقریباً برعکس !
برای گل شدن ضربه های کمتر از فاصله 25 متر باید قدرت رو حدود 1 سانتی متر پر کنی
امیدوارم مشکل دوّمت با اینا حل بشه
در مورد مشکل اوّل چیزی نمیدونم
خدانگهدار

tekken god
16-01-2009, 13:22
من میخام یه مادربورد با گرافیک آنبورد Onboard Video Chipset:Intel GMA 3100 بگیرم.
یکی از دوستای من که خونشون دقیقاً سر کوچمونه این بازی رو بهش دادم با جیفورس 6200 روزولیشن بازی رو تا آخر واسش بردم پایین الآن روون شده بازی تو کامپیوترش
شاید مال توهم بشه !

گزارشگر بازی یههو وسط بازی خفه میشه و دیگه هیچی نمیگه..

--------------------
در این مورد می تونم بگم بایه بار بازی رو استپ کردن و از حالت استپ در آوردن درست می شه .
یعنی مثلاً من هر وقت این مشکل واسم پیش میاد دو بار Esc رو فشار می دم بعد دو باره گزارشگر شروع می کنه به حرف زدن .
خدانگهدار