PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

Spaniuly
21-10-2008, 16:48
دستت درد نکنه ولی من خودم هکش کردم حتی در مورد قسمتی که با یه بازیکن فصل رو ادامه میدی کلا" با یه بازی به مرحله بعد میرم اینجوری زود امتیاز برای پیشرفت کردن خودم میده کلا" دستت درد نکنه

يعني Be a Pro رو هم هكيدي؟
چطوري من از Be a Pro خوشم نمياد چون نميتوني خوب و زود زود رشد كني اگه اين مشكل حل بشه كه عاليه

khelane
21-10-2008, 17:37
ببین کروزر جان اگه با ارت مانی کار کردی راحت میتونی هکش کنی اگه نتونستی سری به کلوپ ساخت و ویرایش بازی بزن همه چیز در مورد هک بدست میاری

nokhale2_3
22-10-2008, 02:13
اگه كسي گل يا صحنه قشنگي تو فيفا09 داره بذاره :5:
اينم صحنه اي از يه باگ تو فيفا 09 ، بازيكن حريف انگار سكته مغزي ميكنه:31: :18:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mpmostafa
22-10-2008, 07:45
سلام دوستان
من یکی از طرفدارهای pes بودم ولی با توجه به pes سیستم بالا میخواد گفتم بیام fifa بازی کنم. الان فیفا رو نصب کردم و کرک رو هم که 44 مگ بود کپی کردم.ولی وقتی میرم تو بازی دست بازیکن ها بالا هست و اصلا نمیدون.هرکاری کردم درست نشد خواهشا یکی راهنمایی کنه.

Spaniuly
22-10-2008, 10:58
سلام دوستان
من یکی از طرفدارهای pes بودم ولی با توجه به pes سیستم بالا میخواد گفتم بیام fifa بازی کنم. الان فیفا رو نصب کردم و کرک رو هم که 44 مگ بود کپی کردم.ولی وقتی میرم تو بازی دست بازیکن ها بالا هست و اصلا نمیدون.هرکاری کردم درست نشد خواهشا یکی راهنمایی کنه.

آره مشکل مضحکی هست که برای بعضیا ÷یش اومده ولی من فکر میکنم از سیستمشون باشه و کارت گرافیم به قول معروف نه آره میگه نه هم نه میگه. بازی رو اجرا میکنه ولی اون جوری احتمالا گرافیک سا÷ورت نمیکنه

Google Spider
22-10-2008, 11:25
از دوستان کسی هست بخواد با Ip , مولتی پلایر بازی کنیم .

Spaniuly
22-10-2008, 14:41

برای اینکار باید اولا کمترین سرعت 128 باشه در ضمن دو نفری که دایرکت آی پی بازی میکنند هردو سرعت یکسان داشته باشند مثلا 128 باشند هر دو یا 256

ستاره آسمان
22-10-2008, 15:44
ميخواستم بدونم تو فيفا 09 تو چه قسمتي ميتونيم بازيكن بخريم

Spaniuly
22-10-2008, 18:11

مود مربیگری
Manager Mode

MHSou
22-10-2008, 19:41

Team Management } Club Trasfers

Spaniuly
22-10-2008, 19:57
Team Management } Club Trasfers

این قسمت برای تعویض باشگاه بازیکنان هست مسئله خرید مطرح نیست. منظور از خرید یعنی اینکه به یه بازیکن و باشگاهش پیشنهاد بدی که فقط توی مربیگری امکان پذیر هست

EASPORTS-FIFA
22-10-2008, 21:56
این قسمت برای تعویض باشگاه بازیکنان هست مسئله خرید مطرح نیست. منظور از خرید یعنی اینکه به یه بازیکن و باشگاهش پیشنهاد بدی که فقط توی مربیگری امکان پذیر هست
باید واضح تر میگفت.ولی فکر کنم منظورش این بود که چجوری بازیکن جا به جا کرد:46:

danial_crazy
23-10-2008, 01:46
سلام
چرا تورنومنت ها و چالنج تو قسمت game mode غیر فعال هستن؟؟؟؟ هیچ جامی رو نمیشه برگزار کرد!
وقتی میرم توشون چرت و پرت میگه ! میگه ورژنش فرق داره!

Damian
23-10-2008, 03:31
سلام
چرا تورنومنت ها و چالنج تو قسمت game mode غیر فعال هستن؟؟؟؟ هیچ جامی رو نمیشه برگزار کرد!
وقتی میرم توشون چرت و پرت میگه ! میگه ورژنش فرق داره!
مشکل شما از کرک بازی است که در صفحه 127 آقای کراوزر لینک دانلود اون رو گذاشتن

M . Sayid
23-10-2008, 09:46
تو بازی فیفا 09 نمی تونم دسته رو روی اون دکمه هایی که میخوام تنظیم کنم هر کاری میکنم عوض نمی کنه و فقط
کمک کنید این دسته ای که ازش استفاده می کنم با دکمه های پشتش 8 تا دکمه به اضافه 4 جهت دارهempty مینویسه

king-hitler2
23-10-2008, 10:53
تو بازی فیفا 09 نمی تونم دسته رو روی اون دکمه هایی که میخوام تنظیم کنم هر کاری میکنم عوض نمی کنه و فقط
کمک کنید این دسته ای که ازش استفاده می کنم با دکمه های پشتش 8 تا دکمه به اضافه 4 جهت دارهempty مینویسه

این موظوع شما بیش از 20 بار مطرح شده و جواب داده شده

اول تایپیک رو بخون

تو این قسمت میتونی جواب سوالت رو بگیری

اقایkrauser

توضیح داده

Molibden
23-10-2008, 11:10
سلام
من وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور میده (dont send-send error)
سیستم هم اینه:
1 گیگ رم
2.4 cpu
5200 - 256 - shader2 graphic

میشه کاری کرد روی این سیستم اجرا بشه؟

mehdi_ag
23-10-2008, 11:55
سلام به همگی

ببخشید که جای این مطلبی که مینویسم اینجا نیست ولی دیدم همه فوتبال بازن گفتم یه امتحان بکنم
من یه سایتی درست کردم در مورد پیش بینی نتایج فوتبال که می خوام تستش کنم
دوستان اگه بشه کمکم کنن ممنون می شم
کافیه برین عضو بشین و در قسمت افزایش موجودی یه عدد مثلا 100000 ریال رو وارد کنین تا من accept کنم بعد بازیهای موجود رو پیش بینی کنین تا ببینم درست کار مکنه یا نه
اگه ایراد و اشکالی داشت feedback بدین

ممنون
ادرسش هم هست

ممنون از همگی

ستاره آسمان
23-10-2008, 12:17
باید واضح تر میگفت.ولی فکر کنم منظورش این بود که چجوری بازیکن جا به جا کرد:46:

منظورم كلاً خريد و فروش بازيكن بود . مثلاً چطوري ميتونم بازيكني رو از يك باشگاه بخرم و يا به يه باشگاه ديگه بفروشم.

MHSou
23-10-2008, 16:37
منظورم كلاً خريد و فروش بازيكن بود . مثلاً چطوري ميتونم بازيكني رو از يك باشگاه بخرم و يا به يه باشگاه ديگه بفروشم.

اگه می خوای به طور حرفه ای به بازیکنا پیشنهاد بدی یا بازیکنا رو برای فروش بزاری باید بری تو Manager Mode ولی اگه می خوای به طور عادی باشه:
Team Managemet } Club Transfers

راستی دو چیز جالب در فیفا09 کشف کردم:
1-وقتی شما در دقیقه 90 در یک بازی حساس با اختلاف یک گل جلو هستید دروازه بان حریف هم به جمع مهاجمان اضافه میشه مثلا من تو بازی رءال و بارسا 2-1 جلو بودم که یکدفعه ویکتور والدس جلو چشام سبز شد:31:
2-وقتی یه تیمی رو تو هر درجه ای ببریم اگه توی World Class یا Legendery دوباره با اون تیم بازی کنیم تیم خودشو تقویت میکنه و بازیکنای برتر بازی قبل رو تو ترکیبش میزاره دقیقا مثل Dead Space:5:
یه چیز جدیدی هم که در 09 وجود داره اینه که شما می تونید تو قسمتی از منیجر مود که بازی ها دوستانه پیش فصل رو انتخاب می کنین می تونید تو خانه یا خارج از خانه بودن بازی رو انخاب کنید و یا درصد فروش بلیط رو با تیم حریف تقسیم کنید که همه در راضی شدن تیم حریف برای بازی با شما شما تاثیر دارن که تو 08 اینطور نبود و نبود و به هر تیمی که پیشنهاد بدین سریع قبول ولی تو 09 امکان داره شما تیم رو راضی کنین ولی بازم رضایت نده مثلا من Agreement بازی با آرسنال رو 100% پر کردم ولی رضایت نداد.
این درصد فروش بلیط خیلی باحاله البته شاید خیلیا ازش خوششون نیاد چون اگه درصد رو 100 به 0 به نفع خودتون بزارید تنها تیمی که حاظره با شما بازی کنه اسپورتینگ خیخونه:27::21:

pedram_sad
23-10-2008, 16:37
من این بازی رو امروز برای xbox 360 گرفتم
فوق العاده بالاتر از حد انتظارات من بود
گرافیک فوق العاده بالا و پر جزییات بازی به خصوص نور پردازی و رنگ بندی و رندر فوق العاده چمن به خصوص رو تلویزیون HD
اولین چیزیه که ادم رو میخکوب میکنه
در کنار اون GAMEPLAY روان و طبیعی اون به خصوص واقع گرایی مخصوصا هنگام دویدن و تکل زدن
حرکات بازی کن ها
منو بندی فوق العاده شیک و منحصر به فرد
امکانات بالای بازی تو OPTION
امکان کنترل کردن شادی بازی کن ها بعد از گل
موزیک های فوق العاده زیبا
در کنار فراوانی بسیار زیاد تعداد توپ ها و استادیوم های قابل انتخاب
چیز هایی هست که تو اولین بر خورد با بازی با حدودا 30 دقیقه بررسی بدست می ارید

یک فوتبال همه نظر کامل رو روانه بازار کرده EA
اگه XBOX 360 دارید این بازی رو از دست ندید
من همراه این بازی PES 2009 رو هم خریدم
راجع به اون هیچ حرفی برای گفتن ندارم
موفق باشید

king-hitler2
23-10-2008, 16:51
تو پی سی میشه این قابلیت رو فعال کرد ؟؟؟

khelane
23-10-2008, 17:17

اگه می خوای بازی کنیم اخه من تا حالا با فیفا 09 انلاین نشدم بیشتر فیفا 08 رو با گیم ان بازی کردم یه پیغام برامی میزاری لطفا" با چه برنامه ای و بعد با کدام سرور بازی کنیم

Google Spider
23-10-2008, 17:19
تو پی سی میشه این قابلیت رو فعال کرد

چطوری میشه. به ما هم بگو

M . Sayid
23-10-2008, 17:34
اون فایلو دانلود کردم
الان بازیکن توپو درست استپ نمیکنه میندازه رو به بالا مثل حالت فرار کردن
کمک کنید

king-hitler2
23-10-2008, 17:35
چطوری میشه. به ما هم بگو

شرمنده دوست من
خودم این سوال رو از بقیه کردم

khelane
23-10-2008, 18:00
چطوری میشه. به ما هم بگو

ببین دوست عزیز برای بازیکنان می ری توی قسمت ادیت پلیر روی تیم مورد نظر رفته بعد بازیکن مورد نظر رو انتخاب کرده و بعدا" به منوی دومی بازیکن در قسمت ادیت که به نام پلیر استیل هستش میتونی خوشحالیشان رو تنظیم کنی در قسمت celebration انتخاب کنی
ضمنا"تو گفته بودی که انلاین بازی میکنی لطفا" نوردیک خود رو برام اپ میکنی

king-hitler2
23-10-2008, 18:13
ببین دوست عزیز برای بازیکنان می ری توی قسمت ادیت پلیر روی تیم مورد نظر رفته بعد بازیکن مورد نظر رو انتخاب کرده و بعدا" به منوی دومی بازیکن در قسمت ادیت که به نام پلیر استیل هستش میتونی خوشحالیشان رو تنظیم کنی در قسمت celebration انتخاب کنی

وقتی ما این کارو کردیم توی بازی دو نفره که با رفیقمون بازی میکنیم {دوستانه
موقع گل زدن همون خوشحالی رو میتونیم ببینیم یا این قابلیت فقط تو لیگ یا تورمنت هستش

EASPORTS-FIFA
23-10-2008, 18:49
وقتی ما این کارو کردیم توی بازی دو نفره که با رفیقمون بازی میکنیم {دوستانه
موقع گل زدن همون خوشحالی رو میتونیم ببینیم یا این قابلیت فقط تو لیگ یا تورمنت هستش
تو دوستانه هم تغییر ایجاد میشه.ولی دیگه همش همون خوشحالی رو میبینی.و یک بار هم خوشحالیش عوض نمیشه:46:

afshin110
23-10-2008, 20:20
سلام
من فيفا 09 رو نصب كردم موقع اجراي بازي وقتي كه تيمها رو انتخاب مي كنم و وارد بازي ميشم مشكلي ندارم ولي موقعي كه وارد بازي ميشه تصوير رو تكه تكه پخش ميكنه و اصلا نميشه اينجوري بازي كرد .لطفا بگيد راه حل چيه

MHSou
23-10-2008, 21:47

اگه می خوای به طور حرفه ای به بازیکنا پیشنهاد بدی یا بازیکنا رو برای فروش بزاری باید بری تو Manager Mode ولی اگه می خوای به طور عادی باشه:
Team Managemet } Club Transfers

راستی دو چیز جالب در فیفا09 کشف کردم:
1-وقتی شما در دقیقه 90 در یک بازی حساس با اختلاف یک گل جلو هستید دروازه بان حریف هم به جمع مهاجمان اضافه میشه مثلا من تو بازی رءال و بارسا 2-1 جلو بودم که یکدفعه ویکتور والدس جلو چشام سبز شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
2-وقتی یه تیمی رو تو هر درجه ای ببریم اگه توی World Class یا Legendery دوباره با اون تیم بازی کنیم تیم خودشو تقویت میکنه و بازیکنای برتر بازی قبل رو تو ترکیبش میزاره دقیقا مثل Dead Space[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
یه چیز جدیدی هم که در 09 وجود داره اینه که شما می تونید تو قسمتی از منیجر مود که بازی ها دوستانه پیش فصل رو انتخاب می کنین می تونید تو خانه یا خارج از خانه بودن بازی رو انخاب کنید و یا درصد فروش بلیط رو با تیم حریف تقسیم کنید که همه در راضی شدن تیم حریف برای بازی با شما شما تاثیر دارن که تو 08 اینطور نبود و به هر تیمی که پیشنهاد بدین سریع قبول می کرد ولی تو 09 امکان داره شما تیم رو راضی کنین ولی بازم رضایت نده مثلا من Agreement بازی با آرسنال رو 100% پر کردم ولی رضایت نداد.
این درصد فروش بلیط خیلی باحاله البته شاید خیلیا ازش خوششون نیاد چون اگه درصد رو 100 به 0 به نفع خودتون بزارید تنها تیمی که حاضره با شما بازی کنه اسپورتینگ خیخونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

Google Spider
24-10-2008, 01:51

بابا اینو میدونم دیگه اینقدر خنگ نیستم الان 10 ساله دارم فوتبال بازی میکنم از فوتبال 98 ps1 تا فیفا 09 . منظورم در حین بازی بود خودم تعجب کردم پس نمیشه نه .
برای انلاین هم من دیروز برای اولین بار بازی کردم با یکی از دوستان توی همین فروم ولی سرعت پایین بود قطع کردیم نشد اما : باید دو نفر با هم قرار بزارن بعد
کاری نداره باید بری تو Game mode بعد تو multi player بعد باید یکی باید IP خودش رو وارد کنه نفر دوم هر هم همون IP رو وارد کنه .
بعد اونی که IP مال اونه باید host رو بزنه و اون یکی باید conect رو بزنه بعد از چند ثانیه میره تو بازی. به همبن راحتی .

khelane
24-10-2008, 08:43
بابا اینو میدونم دیگه اینقدر خنگ نیستم الان 10 ساله دارم فوتبال بازی میکنم از فوتبال 98 ps1 تا فیفا 09 . منظورم در حین بازی بود خودم تعجب کردم پس نمیشه نه .
برای انلاین هم من دیروز برای اولین بار بازی کردم با یکی از دوستان توی همین فروم ولی سرعت پایین بود قطع کردیم نشد اما : باید دو نفر با هم قرار بزارن بعد
کاری نداره باید بری تو Game mode بعد تو multi player بعد باید یکی باید IP خودش رو وارد کنه نفر دوم هر هم همون IP رو وارد کنه .
بعد اونی که IP مال اونه باید host رو بزنه و اون یکی باید conect رو بزنه بعد از چند ثانیه میره تو بازی. به همبن راحتی .

برای حرف اول ببخشید نمیدونستم اخه من هم از 5 سالگی با کنسول قدیمی ها شروع کردم تا حالا گفتم شاید اینو بلد نباشی برای انلاین هم میدونم بازی کنم حتی تو سایت گیم ان هشتم شدم از بین 500 نفر من اینو میگم که فایلی که اجازه میده فیفا رو انلاین بازی کنی رو داری(nordic)

pedram_sad
24-10-2008, 18:38
دوستان محترم
تاپيك رو داريد به لجن ميكشيد
مثل اين كه اصلا قوانين رو نميخونيد ؟
اين بحث هاي بچه گانه و كل كل ها رو ميتونيد تو پيغام خصوصي و profile انجام بديد
اين جا chat room نيست

اين تاپيك براي كسايي كه ميخوان راجع به بازي اطلاعات بدست بيارن و مشكلاتشون رو مطرح كنن

ديگه ادامه نديد تا مديريت بررسي كنه

موفق باشيد

Maggy_P
25-10-2008, 09:34
به دليل بحث هاي بي مورد و كل كل اين تاپيك فعلا قفل ميشه
بعد از پاكسازي باز ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپيك پاكسازي و باز شد

اگر كسي دوباره باعث ايجاد كل كل بشه اخطار ميگيره
ممنون

MHSou
25-10-2008, 10:12
Maximum بازیکنایی که تو یه تیم میتونن باشن 45 نفر است.

fanoos2006
25-10-2008, 15:14
این پچ جدید فیفا که اومده چیکار می کنه؟
چیز جدیدی اضافه کرده؟

M . Sayid
25-10-2008, 17:04
دوستان شرمنده همتونم ولی اون فایل بهترشدن کنترل رو دانلود کردم ولی الان توپو درست استپ نمی کنه یعنی توپو رو به بالا می اندازه مثل حالت فرارکردن کسی کمکی به ذهنش میرسه دریغ نکنه
بازم شرمنده

swamp
25-10-2008, 18:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پچ رو از دست ندید
[This allows you to switch between different TV overlays just by alt-tabbing out. You can choose from Premier League, Setanta, Champions League and many more. Hopefully, MD will update it to include scoreboards...

khelane
25-10-2008, 18:25
سلام من امروز یه ترینر براتون میزارم ساخته خودم ساده است برای کسانی که در قسمت که با یه بازیکن فصل رو ادامه میده
با این ترینر خیلی سریع بازیکنتون رو ارتقا میدید لطفا قبل از امتحان بالای ان را خوانده زیرا گزینه اول برای بازیکنی هستش که درست میکنید امتیاز کم براش دادم زیرا اگه امتیاز توتال اکس پی منفی شه نمی تونید بازیکنتون رو ارتقا بدید گزینه دوم برای بازیکنی هستش که از خود تیم انتخاب میکنید که بازدن کلید مورد نظر 1000 امتیاز میده صدرصد تست شده
لینک دانلود

pedram_sad
25-10-2008, 23:03
دوستان عزيز
اونهايي كه نسخه PS3 يا XBOX 360 رو گرفتن
ميخواستم بدونم براي زدن شوت تكنيك خاصي داره ؟
يعني بعد از اين كه شوت رو زدي بايد دكمه خاصي رو براي هدايت توپ بزني ؟
چون اكثر شوت هاي پشت 18 اگه متوسط باشه POWER
اروم زده ميشه و اگه يكمي بكشي ميره بالاي دروازه

afshin110
25-10-2008, 23:22
سلام
من فيفا 09 رو نصب كردم موقع اجراي بازي وقتي كه تيمها رو انتخاب مي كنم و وارد بازي ميشم مشكلي ندارم ولي موقعي كه وارد بازي ميشه تصوير رو تكه تكه پخش ميكنه و اصلا نميشه اينجوري بازي كرد .لطفا بگيد راه حل چيه

ببخشيد دوستان كسي نيست جواب منو بده؟؟؟

king-hitler2
26-10-2008, 09:18

این مشکل میتونه مربوط به گرافیکت باشه

مشخصات سیستمت چیه

khelane
26-10-2008, 13:13

مشخصات سیستمت چیه؟

afshin110
26-10-2008, 14:17
این مشکل میتونه مربوط به گرافیکت باشه

مشخصات سیستمت چیه

VGA: Geforce 5200 128 MB
RAM : 512 MB
CPU : 2.4 Celeron
Main : Soltek
قبلا با فيفا 08 مشكلي نداشتم اما جديدا اون هم اينطوري شده و كمي بهتر از 09 است .

afshin110
26-10-2008, 14:17
مشخصات سیستمت چیه؟
قبلا با فيفا 08 مشكلي نداشتم اما جديدا اون هم اينطوري شده و كمي بهتر از 09 است .

Original Titan
26-10-2008, 14:21

بابا تو ديگه كي هستي !! :31:
ملت تو 7300 هم گير مي كنن
تو داري با سيستم 4 سال پيش بازي ميكني؟
گرافيكت كه افتضاحه

[siavah]
26-10-2008, 16:06
اه اه اه........اين بازي رو pc چرا اينقدر درب و داغونه؟؟؟ 1000000000000 رحمت به pes1 !!!!!!!!!!!!!

khelane
26-10-2008, 17:00
گرافيكت كه افتضاحه

بابا گل گفتی من سیستم قبلیم یعنی 3 سال پیش همین بود

afshin110
26-10-2008, 17:05
گرافيكت كه افتضاحه
عزيز سيستم من مثل ديپلم قديمه Vista Ultimate رو مثل آب خوردن اجرا مي كنه تا همين يه ماه پيش هم Fifa 08 رو بدون مشكل بازي مي كردم ولي نمي دونم چرا يه دفعه اينجور شد حالا من از شما يه راه حل خواستم آيا مي تونين كمك كنين؟

Original Titan
26-10-2008, 17:22
عزيز سيستم من مثل ديپلم قديمه Vista Ultimate رو مثل آب خوردن اجرا مي كنه تا همين يه ماه پيش هم Fifa 08 رو بدون مشكل بازي مي كردم ولي نمي دونم چرا يه دفعه اينجور شد حالا من از شما يه راه حل خواستم آيا مي تونين كمك كنين؟
يه كار كن
زود برو از اينترنت آخرين داريور كارت گرافيكت را بگير و نصب كن
اگه ميگي 08 بازي مي كردي!!
قربانت

Masoud King
26-10-2008, 20:11
امروز داشتم تو gamespot به امتیازهایی که یوزرهای اون سایت به ساکر و فیفا 09 داده بودند نگاه می کردم که شما هم ببینید خاالی از لطف نیستش:

نمودار امتیازهای یوزرها:
FIFA 09

Pro Evolution Soccer 2009

اینم از لینک های مربوط:

pedram_sad
26-10-2008, 21:05
دوستان عزيز
اونهايي كه نسخه PS3 يا XBOX 360 رو گرفتن
ميخواستم بدونم براي زدن شوت تكنيك خاصي داره ؟
چون اكثر شوت هاي پشت 18 اگه متوسط باشه POWER
مث اينكه اينجا همه PC باز هستن
OK

Masoud King
26-10-2008, 22:25
چون اكثر شوت هاي پشت 18 اگه متوسط باشه Power
تو Pc که اگه در حال راه رفتن باشی نه دویدن شوت ها آروم هستند ولی موقع دویدن شوت ها قدرت بیشتری دارند!
ف

pedram_sad
26-10-2008, 23:53
تو Pc که اگه در حال راه رفتن باشی نه دویدن شوت ها آروم هستند ولی موقع دویدن شوت ها قدرت بیشتری دارند!
ف
مرسي
ولي بحث قدرت شوت نيست
هدايت توپ بعد از زدن ضربس
ميخوام توپ تو مير مستقيم باشه و هي چپ و راست كات نگيره

cdcenter
27-10-2008, 02:05

دوست عزیز من با کارت 7100 gs و 2 گیگابایت رم 08 رو عالی بازی میکردم اما با 09 واقعا مشکل داشتم . کارت گرافیک رو عوض کردم و حالا 9600gso دارم که عالیه و فیفا که هیچ بلکه farcry2 رو باآخرین رزولیشن و گرافیک very high بدون پلک زدن بازی میکنم ... شما هم رم خودتون رو به 2 گیگ ارتقا بدین و البته کارت گرافیکتون هم از رده خارج است و باید تعویض کنید ... تنها راهش همینه .....

king-hitler2
27-10-2008, 09:17
من شاید الان یه 3 هفته باشه فیفا 09 رو بازی میکنم
من کلا با یه تیم بازی میکنم
به نظرم میاد در طول این مدت زیاد که فیفا رو پاک نکردم با تیمی که بازی میکنم کم کم ظعیفتر میشن
زود خسته میشن

Original Titan
27-10-2008, 09:17
مرسي
ولي بحث قدرت شوت نيست
هدايت توپ بعد از زدن ضربس
ميخوام توپ تو مير مستقيم باشه و هي چپ و راست كات نگيره
دوستمون درست جوابتون را داد
يكي از دلايلي كه من از فيفا خوشم مياد همين بحث شوته
اصلا الكي نيست كه بره راست تو گل
ملاك هايي كه باعث بهترين شوت ميشه:
1- بازيكني كه اين شوت را ميزنه خيلي مهمه ... مثلا وقتي كاكا ميزنه خيلي خوب ميزنه و هي چپ وراست كات نمي گيره
براي اينكه خودت خواسته باشي به توپ كات بدي بايد بعد از زدن شوت جهت مورد نظر را نگه داري تا توپ كات درست بگيره

2- در فوتبال واقعي بازيكن وقتي بهترين شوت را ميزنه كه تمركز بالا يي داشته باشه و فضا براي شوت زدن داشته باشه و در حالت تعادل كامل باشه ، عين همين مورد هم براي فيفا كاملا صدق ميكنه. شما وقتي مي خواي به توپ ضربه بزني بايد چند قدم دويده باشي و كسي هم در فاصله 2 قدميت نباشه اونوقت اگر دقت كني بازيكن با سر بالا به شوت ضربه ميزنه و اگر بازيكن شوت زني باشه
حتما در چهارچوبه

3- زاويه اي كه به توپ ضربه مي زني خيلي مهمه كه اين خودت بايد بفهمي ديگه در بازي

khelane
27-10-2008, 10:03
سلام من امروز یه ترینر براتون میزارم ساخته خودم ساده است برای کسانی که در قسمت که با یه بازیکن فصل رو ادامه میده
با این ترینر خیلی سریع بازیکنتون رو ارتقا میدید لطفا قبل از امتحان بالای ان را خوانده زیرا گزینه اول برای بازیکنی هستش که درست میکنید امتیاز کم براش دادم زیرا اگه امتیاز توتال اکس پی منفی شه نمی تونید بازیکنتون رو ارتقا بدید گزینه دوم برای بازیکنی هستش که از خود تیم انتخاب میکنید که بازدن کلید مورد نظر 1000 امتیاز میده صدرصد تست شده
لینک دانلود

دوستان اینو دانلود کنید لطفا" بعد نتیجه رو بگید

pes68
27-10-2008, 11:20
برایه چی دکمه های کنترلی در فیفا 9 به کلی عوض شده؟
هدف سازنده بازی از این کار چی بوده؟
من که اصلا نمی تونم بهش عادت کنم
به نظر من بزرگترین ضعف فیفا 09 همینه !!!!!!!!!!!!

king-hitler2
27-10-2008, 11:36
برایه چی دکمه های کنترلی در فیفا 9 به کلی عوض شده؟
هدف سازنده بازی از این کار چی بوده؟
من که اصلا نمی تونم بهش عادت کنم
به نظر من بزرگترین ضعف فیفا 09 همینه !!!!!!!!!!!!

اگه منظورت دکمه هاشه که میشه تعغیرش داد

afshin110
27-10-2008, 19:41
يه كار كن
زود برو از اينترنت آخرين داريور كارت گرافيكت را بگير و نصب كن
اگه ميگي 08 بازي مي كردي!!
قربانت
چون fifa رو ويندوز SP2 من اجرا نميشه اونو رو ويندوز Xp 2003 SP1 نصب كردم و متأسفانه اين ويندوز درايور جديد كارت گرافيك رو پشتيباني نمي كنه و وقتي درايور رو آپديت مي كنم موقع ريستارت رزوليشن تصوير من رو 16bit colour:18: مياد و عوض نميشه

king-hitler2
27-10-2008, 21:09
چون fifa رو ويندوز SP2 من اجرا نميشه اونو رو ويندوز Xp 2003 SP1 نصب كردم و متأسفانه اين ويندوز درايور جديد كارت گرافيك رو پشتيباني نمي كنه و وقتي درايور رو آپديت مي كنم موقع ريستارت رزوليشن تصوير من رو 16bit colour مياد و عوض نميشه

خب به جای این کار ویندوز sp2 رو عض میکردی و از یه ویندوز دیگه استفاده میکردی vista--sp3

swamp
27-10-2008, 22:58
بهترین پچی که دانلود کردم این بوده 150 تا استادیوم به بازی اضافه می کنه و تقریبا اکثر تیمها دارای ورزشگاه اختصاصی میشن و همچنین باران و زمین رو نیز قشتنگتر می کنه و برف رو هم به بازی اضافه می کنه

Google Spider
28-10-2008, 03:26
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین پچی که دانلود کردم این بوده 150 تا استادیوم به بازی اضافه می کنه و تقریبا اکثر تیمها دارای ورزشگاه اختصاصی میشن و همچنین باران و زمین رو نیز قشتنگتر می کنه و برف رو هم به بازی اضافه می کنه

این پچ 282 مگابایته شکه شدم بابا :18:

afshin110
28-10-2008, 07:36
خب به جای این کار ویندوز sp2 رو عض میکردی و از یه ویندوز دیگه استفاده میکردی vista--sp3
رو ويستا كه مموري كم ميارم و رو SP3 هم جواب نميده

king-hitler2
28-10-2008, 08:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین پچی که دانلود کردم این بوده 150 تا استادیوم به بازی اضافه می کنه و تقریبا اکثر تیمها دارای ورزشگاه اختصاصی میشن و همچنین باران و زمین رو نیز قشتنگتر می کنه و برف رو هم به بازی اضافه می کنه

مثل اینکه لینک مشکل داره

khelane
28-10-2008, 09:49
kنه من الان دارم دانلود میکنم خدا کنه زیبا شده باشه از دوستمون که گذاشته بود تشکر میکنم

ستاره آسمان
28-10-2008, 11:50
مثل اینکه لینک مشکل داره
منم مثل king-hitler2 عزيز نميتونم دانلود كنم . احتمالاً مشكل داره

swamp
28-10-2008, 13:34
لینک همین الان تست شد .کاملا سالم هست.

ستاره آسمان
28-10-2008, 15:02
kنه من الان دارم دانلود میکنم خدا کنه زیبا شده باشه از دوستمون که گذاشته بود تشکر میکنم

اگه تونستي دانلود كني ، ازش استفاده كردي چطوري ؟ زيبا شده ؟

M . Sayid
28-10-2008, 16:20
یکی جواب منو بده
هیچ راهی نیست کنترل بازیو بهتر کنی یعنی این دکمه هایی که تو تنظیمات دسته امپتی مینویسه پر کرد
اون فایل devdata رو دانلود کردم ولی این بار حرکت بازیکن دچار مشکل شده به جای استپ توپ اونو به سمت بالا میندازه و میره
الان بدون اینکه بتونم تکل بزنم یا پاس عمقی بندازم بازی می کنم
خسته شدم ازبس اینو گفتم ولی یکی یه جواب درست و حسابی به ما بده.

khelane
28-10-2008, 20:55
اگه تونستي دانلود كني ، ازش استفاده كردي چطوري ؟ زيبا شده ؟[/quote

دانلود کردم ولی حدود پنج دقیقه بازی کردم فقط چیزی رو دیدم اونم ورزشگاهای زیادی توش اومده بعدا"نمیدونم برف که گفته بود نمی دونم کجاست خب بهر حال بعدا" نتیجه کاملمو از این پچ براتون میگم تا فردا

[quote=saeed atletico;3117347]یکی جواب منو بده
هیچ راهی نیست کنترل بازیو بهتر کنی یعنی این دکمه هایی که تو تنظیمات دسته امپتی مینویسه پر کرد
اون فایل devdata رو دانلود کردم ولی این بار حرکت بازیکن دچار مشکل شده به جای استپ توپ اونو به سمت بالا میندازه و میره
الان بدون اینکه بتونم تکل بزنم یا پاس عمقی بندازم بازی می کنم
خسته شدم ازبس اینو گفتم ولی یکی یه جواب درست و حسابی به ما بده.

دوست عزیز برو تو کلوپ گیم پد همش در مورد همین بحث سوالت رو بگو کمکت میکنن

این لینکشه

swamp
28-10-2008, 21:06
هوارو اگه ابری بزاری و تنظیم فصل رو هم زمستان بزاری به جای بارون برف میاد

khelane
29-10-2008, 11:30
اگه تونستي دانلود كني ، ازش استفاده كردي چطوري ؟ زيبا شده ؟

ببین دوست عزیز واقعا" عالیه فقط 3 یا 4 تا از ورزشگاها خوب درست نشده در مورد برف هم خوبه ولی از نمای کنار دروازه هنگام ضربه زدن دروازه بان خیلی محشره من چندتا عکس برات اپلود کردم ببین

ستاره آسمان
29-10-2008, 16:35
لینک همین الان تست شد .کاملا سالم هست.

:41::41:لطفاٌ جهت دانلود فايل مورد نظر از لينك بالا راهنمائيم كنيد . چون من نميتونم دانلود كنم.
پيغام زيرو ميده
آدرس فايل درست وارد نشده است و یا فایل موجود نیست.

king-hitler2
29-10-2008, 17:25
:41::41:لطفاٌ جهت دانلود فايل مورد نظر از لينك بالا راهنمائيم كنيد . چون من نميتونم دانلود كنم.
پيغام زيرو ميده

منم با اینترنت دانلود منجر باهاش مشکل دارم

Samani_123
29-10-2008, 19:21
ببخشید دوستان آپشن فایلی که legendary آزاد باشه دارید ؟ :40:

khelane
29-10-2008, 20:40
دوستان با نرم افزار Internet Download Manager دانلود کردم ورزن جدیدش فقط ادرس رو کپی کردم بعد دانلود حتی رزیوم داره

swamp
29-10-2008, 21:18
پيغام زيرو ميده
هرچی سایتارو گشتم تا یه آدرس جدید پیدا کنم هیچی نبود در نتیجه باید از همین سایت دانلود کنید منم خودم با internet download manager دانلودش کردم

MHSou
30-10-2008, 15:23
چون fifa رو ويندوز SP2 من اجرا نميشه اونو رو ويندوز Xp 2003 SP1 نصب كردم و متأسفانه اين ويندوز درايور جديد كارت گرافيك رو پشتيباني نمي كنه و وقتي درايور رو آپديت مي كنم موقع ريستارت رزوليشن تصوير من رو 16bit colour:18: مياد و عوض نميشه

من ویندوزم SP2 هست ولی کاملا روان و با کیفیت بازی اجرا میشه

!Bikhaneman!
30-10-2008, 19:19
سوال در مورد بازی Fifa 09 :

تو 06 یادمه برای ضربه ایستگاهی ، با گرفتن جهت بالا و پایین ، میشد جهت ضربه ، ارتفاع ، زاویه و .. رو مشخص کرد، تو 09 به چه صورته ؟ یعنی نیازی به تعیین زاویه نیست و فقظ باید ضربه بزنیم ؟!

nokhale2_3
31-10-2008, 02:12
بچه ها كسي پايه نيست گل ها و صحنه هاي قشنگه فيفا09 رو واسه هم بذاريم؟

afshin110
31-10-2008, 10:01
من ویندوزم SP2 هست ولی کاملا روان و با کیفیت بازی اجرا میشه

شايد اشكال از قطعات سيستم منه

khelane
31-10-2008, 10:12
بچه ها كسي پايه نيست گل ها و صحنه هاي قشنگه فيفا09 رو واسه هم بذاريم؟

کاشکی زودتر میگفتی خب بهر حال اگه گل قشنگ زدم میزارم ولی هرکی داره بزاره واقعا"ایده خوبیه

Samani_123
31-10-2008, 12:47
ببخشید دوستان آپشن فایلی که legendary آزاد باشه دارید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

cdcenter
31-10-2008, 14:24
شايد اشكال از قطعات سيستم منه

بنده هم کرایسیس و far cry2 را با بالاترین حد گرافیک بازی میکنم . اما روی فیفا تیک دارم ..... مسخره هست نه ؟ زیاد روی این فیفا کلیک نکن .من که سر در نمیارم مشکلم چیه .....

گرافیک 9600 جی اس او ..... 2 گیگ رم ...

king-hitler2
31-10-2008, 18:09
بچه ها بازی من یه مشکل پیدا کرده
توپ پشت سره هم از دست دروازه میفته وقتی میخام تو رو با دست پرتاب کنم

sonyericsson_w
31-10-2008, 20:33
سلام دوستان به يه مشكل برخوردم كسي ميدونه بايد چيكار كنم
اولي كه بازي رو نسب كردم كليدا به هم ريخته بود ولي تنظيمش كردم اما حالا كليد شيفتم واسه اينكه بازيكنام استارت بزنن يا بيام روي دروازه بان كار نميكنه
چيگار كنم؟
مرسي؟

khelane
01-11-2008, 09:36
سلام دوستان به يه مشكل برخوردم كسي ميدونه بايد چيكار كنم
اولي كه بازي رو نسب كردم كليدا به هم ريخته بود ولي تنظيمش كردم اما حالا كليد شيفتم واسه اينكه بازيكنام استارت بزنن يا بيام روي دروازه بان كار نميكنه
چيگار كنم؟
مرسي؟

هردو دکمه شیفت رو ازمایش کن

Masoud King
01-11-2008, 20:29
دومین پچ رسمی فیفا 09 منتشرشد!

این پچ برخی از باگ های موجود رو برطرف میکنه و برای بازی آنلاین نیز لازم هستش.

دانلود( 9.1 مگابایت)

Google Spider
01-11-2008, 22:23

دانلود( 9.1 مگابایت)

برای من نمیشه این پیغام رو میده
old file not found .however a file of the same names was found .
no update done since file contents do not match.

روی پچ اولی هم دقیقا همین پیغام رو میداد.چکار کنم کمک کنید.............

Big-Boss
01-11-2008, 22:57

Me2
واسه منم همین جوریه کسی راه حلی نداره؟؟

khelane
02-11-2008, 00:27
Me2

من هم گرفتم ولی همین اخطار رو میده

Google Spider
02-11-2008, 00:43

فکر کنم krauser بلد باشه

اگه بلدی کمک کن krauser جان

king-hitler2
02-11-2008, 09:40
فکر کنم krauser بلد باشه

اگه بلدی کمک کن krauser جان

خب متن پیغام میگه فایل قدیمی پیدا نشده
چون ورژن شما فرق میکرد

khelane
02-11-2008, 10:03
دوستان یه اموزش دارم براتون در باره این قضیه اما برای من کار نکرد احتمالا" از کرک باشه خب ضرری برای شما نداره ازمایش کنید
اول باید بدونید ورژن فیفا تون چیه برای این کار در run تایپ کنید regedit بعد در قسمت hkey_local_machin رفته بعد گزینه softwar رو زده و ea sport رو پیدا کنید بعد از پیدا کردن ان را باز کرده روی فیفا 09 کلیک کرده بعد در سمت راست چیزهای ظاهر میشه در اون قسمت به دنبال اسمی به نام EADM ContentId روبرو اون چیزی نوشته که ورژن فیفاتونه مثلا" مال من fifa_2009_ukfrdeitnl یعنی
اروپای مرکزی حالا من براتون تمام ورژن هارو براتون میزارم شاید کار کرد

اگر ورژن شما مثل مال من fifa_2009_ukfrdeitnl بود اینو بگیرید

اگر ورژنتون fifa_2009_ukessedkptbr

اگر ورژنتون fifa_2009_ukplczhuru

اگر ورژنتون fifa_2009_ukmx

امیدوارم کاری کرده باشم

king-hitler2
02-11-2008, 10:07
کسی نفهمید مشکل من از کجامه ؟

djmd
02-11-2008, 12:09

دانلود( 9.1 مگابایت)

Me2

یافتم !! این نسخه ای که من گرفتم ... این پرفسورهای تویه تکین نشستن و کرک رو خودشون ریختن رو بازی ! یعنی وقتی بازی رو نصب می کنی ! فایل اجرایی بازی کرک شده هست ! واسه همین فایل patch نمی تونه بشناسش !!!! باید بریم EXE اصلی بازی که ورژنش 1 هست رو پیدا کنیم !!! :18::27::21::10:

!Bikhaneman!
02-11-2008, 12:14
سوال در مورد بازی Fifa 09 :

تو 06 یادمه برای ضربه ایستگاهی ، با گرفتن جهت بالا و پایین ، میشد جهت ضربه ، ارتفاع ، زاویه و .. رو مشخص کرد، تو 09 به چه صورته ؟ یعنی نیازی به تعیین زاویه نیست و فقظ باید ضربه بزنیم ؟!

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با این پچها مشکل ضایع آفساید این بازی حل میشه ؟!
می دونید که..حتی اگه دوتا بازیکن با دروازه بان حریف تک به تک بشن و به هم پاس بدن بازم آفساید میگیره !! فقط در صورتی نمیگیره که با هردو روی یه خط باشن یا اونی که پاس میده جلوتر باشه

sajadblog.blogfa
02-11-2008, 13:57
دوستان کسي ميدونه چجوري ميشه توي کنترل (تکل و پاس توي عمق) را براي گيم پد ست کرد
من وقتي دکمه رو مي زنم empty مياد بجاد اون دکمه
با تشکر

khelane
02-11-2008, 15:58
دوستان کسي ميدونه چجوري ميشه توي کنترل (تکل و پاس توي عمق) را براي گيم پد ست کرد
من وقتي دکمه رو مي زنم empty مياد بجاد اون دکمه
با تشکر

برو تو کلوپ گیم پد همه چیز میاد دستت در مورد سوالت

Google Spider
02-11-2008, 16:20
یافتم !! این نسخه ای که من گرفتم ... این پرفسورهای تویه تکین نشستن و کرک رو خودشون ریختن رو بازی ! یعنی وقتی بازی رو نصب می کنی ! فایل اجرایی بازی کرک شده هست ! واسه همین فایل patch نمی تونه بشناسش !!!! باید بریم EXE اصلی بازی که ورژنش 1 هست رو پیدا کنیم !!! :18::27::21::10:

من این کار رو کردم exe اصلی که 11 مگابایت بود رو ریختم ولی بازم همین پیغام رو داد

no update done since file contents do not match

درضمن برای من fifa_2009_ukfrdeitnl بود اونم دانلود کردم بازم نشد.

swamp
02-11-2008, 16:30
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با این پچها مشکل ضایع آفساید این بازی حل میشه ؟!
می دونید که..حتی اگه دوتا بازیکن با دروازه بان حریف تک به تک بشن و به هم پاس بدن بازم آفساید میگیره !! فقط در صورتی نمیگیره که با هردو روی یه خط باشن یا اونی که پاس میده جلوتر باشه
ببخشید ولی قانون آفساید در این حالت در واقعیت هم همین شکل هست ? are you watching football

king-hitler2
02-11-2008, 17:11
خب یکی جواب منم بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
02-11-2008, 17:25
خب یکی جواب منم بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه چندتا عکس برام بزاری

sonyericsson_w
02-11-2008, 17:42
هردو دکمه شیفت رو ازمایش کن
باشه دستت درد نكنه ولي ميشه ماله كركش باشه آخه اولش همه كليداش به هم ريخته بود مال شما هم همينطوري بود؟

khelane
02-11-2008, 18:21
دوست عزیز اینو بگیر کپیش کن تو مسیر
My Documents\fifa09\user\

کپیش کن این فایل راندوم دسته و کیبورد هست

لینک فایل

king-hitler2
02-11-2008, 18:42
دوست عزیز اینو بگیر کپیش کن تو مسیر
My Documents\fifa09\user\

کپیش کن این فایل راندوم دسته و کیبورد هست

لینک فایل

منظورت همون دیفالته

Big-Boss
02-11-2008, 18:47
باشه دستت درد نكنه ولي ميشه ماله كركش باشه آخه اولش همه كليداش به هم ريخته بود مال شما هم همينطوري بود؟

به هم نخورده تغییر کرده :8:
من که با همون ترکیب قدیمیه فیفا کار میکنم فقط کنسل و تریگلر ران که جدید اومدن میزارم رو r و L shif

khelane
02-11-2008, 19:45
سلام یه خبر خیلی خوب برای نصب نشدن پچ من بازی رو از اول نصب کردم کراکش رو کپی نکردم هردو پچ نصب شد ولی باید اول پچ اولی بعد پچ دومی من نصبش کردم
هرکی فایل اگزه فیفا رو میخواد بیاد درخواست بده

Spaniuly
02-11-2008, 22:31
سلام یه خبر خیلی خوب برای نصب نشدن پچ من بازی رو از اول نصب کردم کراکش رو کپی نکردم هردو پچ نصب شد ولی باید اول پچ اولی بعد پچ دومی من نصبش کردم

یادش به خیر اون موقعی که در به در دنبال اون فایل اورجینال 12 مگی بودم یه احد الناس برام آپلودش نکرد آخر سر یکی از برا بچه های کلوپ گیم پد داد بهم

Big-Boss
02-11-2008, 22:36

عجب چه چیزا که آدم تو پی سی نمیبینه
حالا که می بینی بچه ها گیر فایلن خب خودت بزار

!Bikhaneman!
02-11-2008, 23:49
ببخشید ولی قانون آفساید در این حالت در واقعیت هم همین شکل هست ? are you watching football

مثل اینکه برنامه ی 90 رو نگاه نمی کنی قانون همینه خیلی سوتی بزرگی بود :31:

خوب یا متوجه سوال من نشدید (که امیدوارم همینطور باشه در غیر اینصورت بهتره فوتبال رو تو همون EA Sport دنبال کنید :27:) یا اینکه تا حالا آفساید رو براتون تفهیم نکردن :

خوب به این نقاشی توجه کنید : !

فرض کنید در لحظه ای که توپ به بازیکن زرد شماره 1 پاس داده میشه ، هم 1 و هم 2 همزمان از تله آفساید بدرستی رد شدن ، بازیکن 1 میتونه بدون هیچ مشکلی به 2 پاس بده و اون بزنه تو گل..مگه نه ؟!!!
اما تو این بازیه مسخره ، این پاس رو آفساید میگیره !! مگه اینکه هر دوتا تو یه خط باشن یا اونی که پاس میده جلوتر باشه

Google Spider
03-11-2008, 09:10
خوب یا متوجه سوال من نشدید (که امیدوارم همینطور باشه در غیر اینصورت بهتره فوتبال رو تو همون EA Sport دنبال کنید :27:) یا اینکه تا حالا آفساید رو براتون تفهیم نکردن :

فرض کنید در لحظه ای که توپ به بازیکن زرد شماره 1 پاس داده میشه ، هم 1 و هم 2 همزمان از تله آفساید بدرستی رد شدن ، بازیکن 1 میتونه بدون هیچ مشکلی به 2 پاس بده و اون بزنه تو گل..مگه نه ؟!!!
اما تو این بازیه مسخره ، این پاس رو آفساید میگیره !! مگه اینکه هر دوتا تو یه خط باشن یا اونی که پاس میده جلوتر باشه

خودت داری میگی دیگه این دقیقا متن قانونه شما خبر نداری . این قسمت که بزرگش کردم اگه اتفاق بیفته کمک داور وظیفه داره افساید بگیره .

lمن اون exe رو که میگید اصله 11.8 مگابایت هم حجمش بود رو جای گزین کردم ولی باز هم نشد همون پیغام رو میده بگین دیگه مردم .

khelane
03-11-2008, 10:23
من دوباره بازی رو نصب کردم و بازی رو از پی سی ورد خریدم بعداز نصب بلافاصله پچ اول و دوم رو نصب کردم کار کرد بعدا" از فایل اگزه
یه بکاپ گرفتم و اونو براتون اپ کردم

Google Spider
03-11-2008, 11:14
من دوباره بازی رو نصب کردم و بازی رو از پی سی ورد خریدم بعداز نصب بلافاصله پچ اول و دوم رو نصب کردم کار کرد بعدا" از فایل اگزه

دستت طلا یعنی این فایل پچ 1 و 2 روش نصب شده ؟:10:

اینم همون فایله ولی لینک مستقم شده :

khelane
03-11-2008, 12:19
دستت طلا یعنی این فایل پچ 1 و 2 روش نصب شده ؟:10:
ازه حالا هم اینو مینویسم از بازی اومدم بیرون

Masoud King
03-11-2008, 13:40
کریشن مستر 09 نسخه بتا منتشر شد!

امروز نسخه بیتای این برنامه منتشر شد که حجمش 3.2 مگابات هستش و از لینک زیر قابل در یافت می باشد:

swamp
03-11-2008, 13:41

خوب این افسایده دیگه بحث نداره

Masoud King
03-11-2008, 14:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + Switzerland Soundpatch v1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر شما طالب sound های بیشتری در فیفا 09 هستید می تونین این پچ رو دانلود کنید! که موارد زیر رو شامل میشه:
شعار های تماشاچیان برای تمام تیم های AXPO Super League سوئیس.
شعار های تماشاچیان برای تمام تیم های T-Mobile Bundesliga اتریش.
شعار های تماشاچیان برای تیم ملی اتریش.
حجم پچ 113 مگابایت هستش که به صورت اتوماتیک نصب میشه و فقط کافیه که شما فایل exe. رو اجرا کنید و طبق دستورالعمل که در readme هستش عمل کنید.

دانلود Austria + Switzerland Soundpatch v1:

Bundesliga Fan Chant Patch [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر شما طالب sound های بیشتری در فیفا 09 هستید می تونین این پچ رو دانلود کنید! که موارد زیر رو شامل میشه:
تعداد زیادی از شعار های تماشاچیان که تماما براساس واقعیت هستش و برای تمام تیم های بوندسلیگای 1 آلمان و 9 تیم از لیگ 2 آلمان هستش! , sound های زیاد دیگری مانند goal sound.
سایز این پچ 360 مگابایت هستش که به صورت اتوماتیک نصب میشه و فقط کافیه که شما فایل exe. رو اجرا کنید و طبق دستورالعمل که در readme هستش عمل کنید.

آپدیت Bundesliga Fan Chant Patch
توضیح این قسمت به آلمانی نوشته شده بود و من هیچی نفهمیدم! فقط فهمیدم 16 مگابایت هستش! : دی

دانلود Bundesliga Fan Chant Patch:

دانلود آپدیت:

برای نصب آپیدت حتما باید Bundesliga Fan Chant Patch رو نصب بکنید!

برای ایجاد جو بیشتر دانلود این دو پچ کاملا ارزشمند هستش!

Big-Boss
03-11-2008, 16:46
راستی یکی از دلایلی که من هر ساله سری FIFA رو تهیه میکنم پلی لیست و ساندترک های فوق العاده اونه
بر خلاف pes که هر وقت گذرم بهش افتاده اول از همه صدای موزیک منوش رو قطع می کنم

همون طور که میدونید هرساله از تراک های با ارزشی از گروه ها و خواننده های معروفی مثلavril, the black eye peas , nelly furtado و......
در این بازی استفاده میشه
امثال شاید هنر منداش به اون معروفی نباشن اما واقعا آهنگ های زییبایی توش هست که بههمه توصیه میکنم گوش کنن مخصوصا ترانه زیبای platform moon ار jupiter one

!Bikhaneman!
04-11-2008, 00:16
خودت داری میگی دیگه این دقیقا متن قانونه شما خبر نداری . این قسمت که بزرگش کردم اگه اتفاق بیفته کمک داور وظیفه داره افساید بگیره .

اینو منم میدونم..گفتم بعد از اینکه از تله آفساید بدرستی رد شدن هم بازم باید تو یه خط باشن و به هم پاس بدن..اینکه دیگه تو متن قانون نیست هست ؟! این چیزی که شما میگی برای زمانیه که یکیشون قبل خطه و میخواد پاس بده و اون یکی می خواد از خط رد بشه..

خوب این افسایده دیگه بحث نداره

:31: داورای EA شخصا به شما گفتن ؟!! :46:
توضیحات پست قبلی رو در جواب اون دوستمون بخونید شاید جا بیفته .

راستی یکی از دلایلی که من هر ساله سری FIFA رو تهیه میکنم پلی لیست و ساندترک های فوق العاده اونه
بر خلاف .... که هر وقت گذرم بهش افتاده اول از همه صدای موزیک منوش رو قطع می کنم

همون طور که میدونید هرساله از تراک های با ارزشی از گروه ها و خواننده های معروفی مثلavril, the black eye peas , nelly furtado و......
در این بازی استفاده میشه
امثال شاید هنر منداش به اون معروفی نباشن اما واقعا آهنگ های زییبایی توش هست که بههمه توصیه میکنم گوش کنن مخصوصا ترانه زیبای platform moon ار jupiter one

میشه این track ها رو به MP3 تبدیل کرد یا واسه خودمون نگه داریم ؟!

king-hitler2
04-11-2008, 09:34
شرمنده من دوباره بازیم خراب شده
چرا بعد از یه مدت فیفا خراب میشه
همون پیغام Dont Sent

Big-Boss
04-11-2008, 10:48
میشه این track ها رو به MP3 تبدیل کرد یا واسه خودمون نگه داریم ؟!

خودمم دنبالشم یکی از کاربرای سایت یه کارایی در مورد بعضی بازیا کرده
پی گیری میکنن اگه تونسته بود بهتون خبر میدم
چون واقعا یه لیست بینظیره حیف نداشته باشیم

Google Spider
04-11-2008, 11:01

نشد این فایل هم کار نکرد اگه اصلش رو داری یعنی همونی که تونستی روش پچ نصب کنی up کن اگه هم نمی تونی بیخیالش........:13:

khelane
04-11-2008, 11:01
خودمم دنبالشم یکی از کاربرای سایت یه کارایی در مورد بعضی بازیا کرده
پی گیری میکنن اگه تونسته بود بهتون خبر میدم
چون واقعا یه لیست بینظیره حیف نداشته باشیم

منظورت دراوردن اهنگهای فیفاست؟

king-hitler2
04-11-2008, 11:32
از این ادرس میتونید لیست اهنگهارو فقط ببینید

king-hitler2
04-11-2008, 11:36
چند تا برنامه تو این ادرس دیدم شاید به درد بخوره
دیگه شرمنده

ستاره آسمان
04-11-2008, 18:24
اینو منم میدونم..گفتم بعد از اینکه از تله آفساید بدرستی رد شدن هم بازم باید تو یه خط باشن و به هم پاس بدن..اینکه دیگه تو متن قانون نیست هست ؟! این چیزی که شما میگی برای زمانیه که یکیشون قبل خطه و میخواد پاس بده و اون یکی می خواد از خط رد بشه..

اگر چه هر دو شون از آفساید فرار کردن ولی بازهم اگه هنگاه پاس دادن(شماره 1) ، شماره 2 جلوتر از شماره 1 باشه بازهم آفساید حساب میشه .:46:

Ghoori_Ghoori
05-11-2008, 01:04

کاملا درست میگی
معمولا این قانون فوتبال رو نمی دونن. اگه دو بازیکن (هم پاس دهنده و گیرنده) بعد از آخرین مدافع حریف باشن، پاس این دو نفر آفساید محسوب نمیشه... البته از این که طراح‌های بازی فیفا این رو ندونن، واقعا جای شگفتی هست. هرچند من قکر می کنم فیفا علی رغم همه بدیاش بازی خوبیه و بزرگترین بدیش اعتیاد آور بودنشه

Spaniuly
05-11-2008, 11:22
کاملا درست میگی
معمولا این قانون فوتبال رو نمی دونن. اگه دو بازیکن (هم پاس دهنده و گیرنده) بعد از آخرین مدافع حریف باشن، پاس این دو نفر آفساید محسوب نمیشه... البته از این که طراح‌های بازی فیفا این رو ندونن، واقعا جای شگفتی هست. هرچند من قکر می کنم فیفا علی رغم همه بدیاش بازی خوبیه و بزرگترین بدیش اعتیاد آور بودنشه

شما هم مثل جناب bikhaneman داری اشتباه میکنی ایجاد شبهه نکن لطفا آفساید هست. در مورد چیزهایی نظر بدید که مطمئن هستید. بهتره توی این تاپیک بحث آفساید بودن یا نبودن هم همین الان تموم بشه. اگه حرفی هست پیغام خصوصی و عمومی در خدمت شماست. در صورت بی توجهی گزارش داده میشه

king-hitler2
05-11-2008, 11:28
اینجا شده بحث داوری

khelane
05-11-2008, 13:14
بابا ولش کنید تورو خدا این بحث ها رو

EASPORTS-FIFA
05-11-2008, 19:24
این جا همه داور بین المللی شدن.نکنه میخواید برا جام جهانی سوت بزنید.آقا آرمین جان این کریشن مسترت منتشر شده یا نه؟

Big-Boss
05-11-2008, 19:34
راستی بچه ها اگه از کیبورد استفاده می کنید ممکنه به خاطر محدود بودن جهت های کیبورد هنگام پاس یا سانتر به مقصد دلخواه با مشکل مواجه بشید
اگه اینجوریه میتونید از control گزینه های زیر رو off کنید
manual pass
manual through ball

Spaniuly
06-11-2008, 16:26
این جا همه داور بین المللی شدن.نکنه میخواید برا جام جهانی سوت بزنید.آقا آرمین جان این کریشن مسترت منتشر شده یا نه؟

بتاش منتشر شده که صفحه قبل مسعود جان زحمت لینک گذاریش رو کشیده ولی متاسفانه روی آپلود سنتر فایل فرانت آپلود شده که همه میدونیم این آپلود سنتر برای ما ایرونیا فلیتر هست. من که هنوز نتونستم دانلود کنم اگه کسی تونسته دانلود کنه یه آپلود سنتر دیگه آپ کنه ما هم بتونیم گیرش بیاریم . اول از همه تیم های استقلال و پرسپولیس رو میسازم بعد زنیت رو همراه با آرشاوین Only 4 U:46:

king-hitler2
06-11-2008, 16:57
من 2 تا مشکل داشتم کسی بلاخره نتونست حلش کنه

شرمنده من دوباره بازیم خراب شده
چرا بعد از یه مدت فیفا خراب میشه
همون پیغام Dont Sent

{دوستمون گفت عکس بزار
خب توپ رو که میخاد با دست پرتاب کنه توپ میوفته پیش پاهاش
قبل از اینکه پرتابش کنه میفتع
100 بار اتفاق افتاده
فقط نگین دوباره نصب

MHSou
06-11-2008, 16:58
Creation Master 09 Beta 2

khelane
06-11-2008, 17:02
من گرفتم ولی ارور میداد در اجرا کردنش برای دوستان میزارم ببینیم کار میکنه لطفا" نتیجه رو اعلام کنید

Spaniuly
06-11-2008, 19:49
من گشتم نسخه رسمی که مورد تایید سایت سوئیت پچ باشه هنوز منتشر نشده به محض اومدن شروع میکنم به پچ سازی

Spaniuly
07-11-2008, 00:03
بالاخره نسخه بتا 2 رو دانلود کردم و در حال حاضر تیم ملی ایران و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و همینطور تیم استقلال و پرسپولیس که فعلا ناقص هستند به بازی اضافه شده اگه کارا همینطور خوب پیش بره لیگ برتر ایران بزودی اضافه میشه شاید بعدش لیگ امارات رو هم به بازی اضافه کنم فقط به خاطر بازیکنای ایرونی . اینطوری جام باشگاه های آسیا با حضور تیمهای باشگاهی ایران کره استرالیا و امارات فکر کنم شبیه یه چیزی بشه چون قصد دارم این تورنومنت رو هم به بازی اضافه کنم سعی میکنم به زودی آماده کنمشون

Mohsen6558
07-11-2008, 16:09
سلام یه سوالی داشتم
بی خیال دسته بازی برای Pc شیم و با موس و کیبورد بازی کنیم؟

khelane
07-11-2008, 17:00
سلام یه ترینر ساختم برای استفاده در قسمت Be A Pro من در ترینر پوینت رو از 20 به 500 بردم حالا میتونید خودتونو از صفر به 100 برسونید میتونید از لینک زیر دانلود کنید

Masoud King
07-11-2008, 19:40
سلام یه سوالی داشتم
بی خیال دسته بازی برای Pc شیم و با موس و کیبورد بازی کنیم؟
برای حل مشکل دسته برو به لینک زیر خیلی کامل توضیح داده!

البته به انگلیسی هستش!

best
07-11-2008, 19:41
دوستان من رو لپ تاپ fifa2009 ریختم...بازی میاد بالا..بدک هم نیست..اما موقع LAN کردن و بازی مولتی بعد از وصل شدن در هنگام انتخاب تیم گیر میکنه...البته 505 هم اکثرا رد میشه و بازی میکنیم...به نظرتون مشکل چیه؟ لپ تاپ Vista Home premium Sp1 هست،1.7core2due,256MB VGA Intel,2G ram و pc ham 3.2Ghz با
لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه و چه کنم؟مرسی

Mohsen6558
08-11-2008, 00:03
برای حل مشکل دسته برو به لینک زیر خیلی کامل توضیح داده!

البته به انگلیسی هستش!
مرسی با این حل می شه مشکل
یکی بتونه این رو خلاصه کنه و به فارسی بر گردونه می تونه مورد استفاده ی خیلی ها قرار بگیره

Spaniuly
08-11-2008, 10:57
لیگ برتر ایران تقریبا داره کامل میشه کارهای گرافیکیش تموم شده و تیم های استقلال و پرسپولیس به طور کامل اضافه شدند با تمام بازیکنان و مشخصات فردی واقعی آماده هستند لباسهای داخل وخارج خانه این دو تیم کار ساختش به اتمام رسیده همینطور تیم ملی به طور کامل ایجاد شده 2 ورزشگاه جدید سانتیاگو برنابئو و آزادی هم به بازی اضافه شده البته آزادی هنوز ناقص هست. در کل اگه کارا همینطور خوب پیش بره بزودی به محض اومدن کریشن مستر اصلی پچ رو ایجاد خواهم کرد تا شما هم بتونید لذت ببرید از بازی.

king-hitler2
08-11-2008, 11:08
لیگ برتر ایران تقریبا داره کامل میشه کارهای گرافیکیش تموم شده و تیم های استقلال و پرسپولیس به طور کامل اضافه شدند با تمام بازیکنان و مشخصات فردی واقعی آماده هستند لباسهای داخل وخارج خانه این دو تیم کار ساختش به اتمام رسیده همینطور تیم ملی به طور کامل ایجاد شده 2 ورزشگاه جدید سانتیاگو برنابئو و آزادی هم به بازی اضافه شده البته آزادی هنوز ناقص هست. در کل اگه کارا همینطور خوب پیش بره بزودی به محض اومدن کریشن مستر اصلی پچ رو ایجاد خواهم کرد تا شما هم بتونید لذت ببرید از بازی.

دوست من شما تهایی رو این پروژه کار میکنی یا تیم دارین

وقتی شما این پچ رو ارایه کردین مثل بازی های قبلی گرافیک رو نمیاره پایین

Spaniuly
09-11-2008, 00:34
دوست من شما تهایی رو این پروژه کار میکنی یا تیم دارین

وقتی شما این پچ رو ارایه کردین مثل بازی های قبلی گرافیک رو نمیاره پایین

بله دوست خوبم متاسفانه دست تنهام اگه تیم بودیم که کمتراز یک هفته طول نمیکشید پچ آماده می شد.

خوب در مورد سوال دومت باید عرض کنم پچ چه ربطی به گرافیک داره در واقع گرافیک بازی رو که دست کاری نمیکنه برنامه کریشن مستر میشه باهاش چیزهایی به بازی اضافه کرد از جمله لیگ و تیم بازیکن و خیلی چیزای دیگه توی تالار آموزش و مقالات تاپیک آموزش کریشن مستر رو گذاشتم و میتونید با کار کردن باهاش کاملا آشنا بشید خوشبختانه تاپیک هم استیکی هست و بالای صفحه هست و نیاز به جستجو نداره

king-hitler2
09-11-2008, 09:55
بله دوست خوبم متاسفانه دست تنهام اگه تیم بودیم که کمتراز یک هفته طول نمیکشید پچ آماده می شد.

خوب در مورد سوال دومت باید عرض کنم پچ چه ربطی به گرافیک داره در واقع گرافیک بازی رو که دست کاری نمیکنه برنامه کریشن مستر میشه باهاش چیزهایی به بازی اضافه کرد از جمله لیگ و تیم بازیکن و خیلی چیزای دیگه توی تالار آموزش و مقالات تاپیک آموزش کریشن مستر رو گذاشتم و میتونید با کار کردن باهاش کاملا آشنا بشید خوشبختانه تاپیک هم استیکی هست و بالای صفحه هست و نیاز به جستجو نداره

عزیزی
من فکر کردم شما میخاید بازی رو فارسی کنید
اخه خیلی بازیهای فوتبال یا بازی دیگر که ایرانی ها وفتی اونو فارسی میکنن یه گرافیکش میاد پایین

khelane
09-11-2008, 17:46
کروزرجان میشه کریشن مستر رو بزاری برای دانلود

danyal2006
09-11-2008, 18:43
سلام
من خيلي وقته دنبال روش تغيير زاويه كه خود كامپيوتر رو ي ضربه‌هاي كاشته انجام ميده ميگردم اما پيدا نكردم اين تاپيكم بالا و پايينش كردم پيدا نشد يا من نديدم
لطفا راهنمايي كنيد.

Snowman1978
10-11-2008, 03:56
سلام دوستان
من یه مشگلی دارم وقتی یک دوره لیگ رو بازی می کنم
میگه سی دی شما اصل نیست و از لیگ میاد بیرون چرا ؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید ...
ممنون .

Spaniuly
10-11-2008, 08:38
به درخواست دوست عزیز اینم لینک دانلود برای کریشن مستر 09 بتا:

لینک دانلود با حجم 3.36 مگ

mehdi_vsgh
10-11-2008, 11:55
دوستان راه حلی هست که بشه خودمون جای گزارشگر بازی صحبت کنیم؟

Spaniuly
10-11-2008, 13:38
دوستان راه حلی هست که بشه خودمون جای گزارشگر بازی صحبت کنیم؟

بله دوست عزیز با Sound Master
هنوز منتشر نشده به محض انتشار از همین تاپیک میتونی گیرش بیاری

Big-Boss
10-11-2008, 13:46
سلام
من خيلي وقته دنبال روش تغيير زاويه كه خود كامپيوتر رو ي ضربه‌هاي كاشته انجام ميده ميگردم اما پيدا نكردم اين تاپيكم بالا و پايينش كردم پيدا نشد يا من نديدم
لطفا راهنمايي كنيد.

با جهت بالب و پایین قوس ضربه عوض میشه(که در تصویر دیده نمیشه)
با چپ و راست هم زاویه
q(رو سیستم من:21: فکر کنم تکنیک باشه ) هم برای ضربه ایستگاهی زمینی استفاده میشه

hosiyar
10-11-2008, 14:01

کراوزر جان . خیلی ممنون از زحماتت . دو تا سوال :
1 - کیت ها و تبلیغات رو لباس تیم ها درست شده ؟
1 - چهره های بازیکنان حداقل پرسپولیس و استقلال رو درست شده ؟

mehdi_vsgh
10-11-2008, 16:30
به محض اجرای بازی صحفه ی مربوطه به خطایی میاد که گزینه‌های send & D'nt send داره!!
چه کنم؟

Spaniuly
10-11-2008, 17:07
به محض اجرای بازی صحفه ی مربوطه به خطایی میاد که گزینه‌های send & D'nt send داره!!
چه کنم؟

احتمالا از Devdata استفاده میکنی برو توی مسیر نصب بازی از توی پوشه Data/input
2 تا فایل هست یکی همون devdata هست و اونیکی هم یه فایل dll هست اونهارو Cut کن یه جا دیگه نگه دار خلاصه اون فولدر رو خالی کن

کراوزر جان . خیلی ممنون از زحماتت . دو تا سوال :
1 - کیت ها و تبلیغات رو لباس تیم ها درست شده ؟
1 - چهره های بازیکنان حداقل پرسپولیس و استقلال رو درست شده ؟

لباس ها کامل همونی هستند که امسال ازشون استفاده میکنن البته فقط تیمهای استقلال و پرسپولیس لباسهاسون دقیق هست بقیه تیمها مشابه خواهند بود. قیافه ها با خود نرم افزار ساخته شده واسه همون تقریبا شبیه هستند نه خودشون ولی قیافه بازیکنان بزرگ کاملا اصلاح شده مثلا نکونام کاملا شبیه خودش شده و موهاش دیگه بلند نیست یا ریش نداره

mehdi_vsgh
10-11-2008, 19:01
احتمالا از Devdata استفاده میکنی برو توی مسیر نصب بازی از توی پوشه Data/input
2 تا فایل هست یکی همون devdata هست و اونیکی هم یه فایل dll هست اونهارو Cut کن یه جا دیگه نگه دار خلاصه اون فولدر رو خالی کن

اونجا رو خالی کردم ولی بازم پیغام خطا میده

بازی رو هم تازه نصب کردم(بعد مدتها)

Spaniuly
11-11-2008, 10:48
اونجا رو خالی کردم ولی بازم پیغام خطا میده

بازی رو هم تازه نصب کردم(بعد مدتها)

تا به حال مشکل مشابه شما رو ندده بودم شما دوباره نصب کن ببین شاید بد نصب شده

pedram_sad
11-11-2008, 11:48
يك ضد حال خيلي مسخره و عجيب تو بازي fifa 09 ديدم كه تا سر حد شكستن Dvd بازي كفريم كرد
ليگ اسپانيا رو بعد از كلي رفتن حدود 38 تا بازي با تيم real تمام كردم
بازي اخر هم با barcelona بود كه 3-1 برنده شدم
بازي تموم شد و من منتظر مراسم نشون دادن تحويل Cup قهرماني و اون demo بودم
كه ديدم بازي برگشت به صفحه ليگ و كنار table مربوط به رده بندي فقط عكس يك جام قرار داده شد
و گزينه quit ظاهر شد
كه اصلا من مات مونده بودم
واقعا كه اين ea ....

mehdi_vsgh
11-11-2008, 11:51
تا به حال مشکل مشابه شما رو ندده بودم شما دوباره نصب کن ببین شاید بد نصب شده
چند بار هم نصب کردم ولی فایده نداشت

بازیهای 100 برابر قویتر از فیفا رو اجرا میکنه ولی نمیدونم چرا اینو گیر میده؟

Spaniuly
11-11-2008, 13:18
چند بار هم نصب کردم ولی فایده نداشت

بازیهای 100 برابر قویتر از فیفا رو اجرا میکنه ولی نمیدونم چرا اینو گیر میده؟

البته بازی 100 برابر قویتر از فیفا 09 هنوز موجود نیست تو دنیا مثل اینکه دست کم گرفتی فیفا 09 رو یکی از گرافیکی ترین بازیهای 2008 همین فیفا هست.

يك ضد حال خيلي مسخره و عجيب تو بازي fifa 09 ديدم كه تا سر حد شكستن Dvd بازي كفريم كرد
ليگ اسپانيا رو بعد از كلي رفتن حدود 38 تا بازي با تيم real تمام كردم
بازي اخر هم با barcelona بود كه 3-1 برنده شدم
بازي تموم شد و من منتظر مراسم نشون دادن تحويل Cup قهرماني و اون demo بودم
كه ديدم بازي برگشت به صفحه ليگ و كنار table مربوط به رده بندي فقط عكس يك جام قرار داده شد
و گزينه quit ظاهر شد
كه اصلا من مات مونده بودم
واقعا كه اين ea ....

داری اشتباه میکنی مراسم قهرمانی و کاپ دهی چند بازی مونده به آخر انجام شده ولی بدون اینکه متوجه بشی اون لحظه رو رد کردی یعنی وقتی همه بازیهاتو میبری قبل پایان بازی ها قهرمانیت مسجل میشه همه دنیا اینطوریه حتی پس هم اونطوریه وقتی مسجل میشه جشن قهرمانی توی اون بازی بخصوص برگزار میشه نه در پایان فصل

danyal2006
11-11-2008, 13:31
با جهت بالب و پایین قوس ضربه عوض میشه(که در تصویر دیده نمیشه)
با چپ و راست هم زاویه
q(رو سیستم من:21: فکر کنم تکنیک باشه ) هم برای ضربه ایستگاهی زمینی استفاده میشه

ممنون از جواب شما
اما چرا براي كامپيوتر ديده ميشه اما براي ما نه آيا راه حلي داره؟

mehdi_vsgh
11-11-2008, 16:59
البته بازی 100 برابر قویتر از فیفا 09 هنوز موجود نیست تو دنیا مثل اینکه دست کم گرفتی فیفا 09 رو یکی از گرافیکی ترین بازیهای 2008 همین فیفا هست.

دوست عزیز شوخی میکنی؟؟ دهها بازی وجود داره که گرافیک به مراتب قویتر از فیفا نیازه
Video: 128 MB with support for Pixel Shader 2.0 *

ولی الان کلی بازی هست که با گرافیکهای زیر 8200 اصلا قابل اجرا نیست

mohsen_60006
11-11-2008, 18:51
سلام
ویستا لبتاب من به کرکش گیر میده میگه ویروسیه کسی کرک سالم تری سراغ نداره ما دانلود کنیم لطفا لینک بدهید

Spaniuly
11-11-2008, 19:00
دوست عزیز شوخی میکنی؟؟ دهها بازی وجود داره که گرافیک به مراتب قویتر از فیفا نیازه
Video: 128 MB with support for Pixel Shader 2.0 *

ولی الان کلی بازی هست که با گرافیکهای زیر 8200 اصلا قابل اجرا نیست

بله دهها بازی هست که از فیفا گرافیکش بالاتره و گل سر سبد همه بازی های گرافیکی جهان بازی کرایسیس وارهد هست ولی 100 برابر قوی تر از فیفا نیست شاید 2 برابر فیفا باشه نه 100 برابر من به 100 برابر قوی تر از فیفا گفتن شما ایراد گرفتم نه اینکه بخوام بگم گرافیکی ترین بازی فیفا 09 هست:46:

pedram_sad
11-11-2008, 20:42
داری اشتباه میکنی مراسم قهرمانی و کاپ دهی چند بازی مونده به آخر انجام شده ولی بدون اینکه متوجه بشی اون لحظه رو رد کردی یعنی وقتی همه بازیهاتو میبری قبل پایان بازی ها قهرمانیت مسجل میشه همه دنیا اینطوریه حتی پس هم اونطوریه وقتی مسجل میشه جشن قهرمانی توی اون بازی بخصوص برگزار میشه نه در پایان فصل
دوست من بعد از اين همه سال gamer بودن و سر و كله زدن با fifa و شماره هاش
ديگه اين اندازه ميدونم كه demo رو skip كردن با نكردن چه تفاوتي ميكنه
من تمام 38 تا بازي رو رفتم
اما اخر هيچ كدوم از بازي ها هيچ چيزي نشون داده نشد
براي خود من هم عجيب بود چون FIFA درسته DEMO هاش چه قبل از شروع بازي چه بعد از اتمام بازي خيلي كم و كوتاهه اما ديگه نبودنش جاي بسي تعجبه
روي XBOX 360 رفتم

راستي اين نسخه مثل PES 2009 جام قهرمانان اروپا داره ؟
كجاست ؟:31:
من پيدا نكردم

Masоud
11-11-2008, 22:10
راستي اين نسخه مثل PES 2009 جام قهرمانان اروپا داره ؟
كجاست ؟:31:
من پيدا نكردم

نخیر فاقد این گزینه می باشد.:41:

Spaniuly
12-11-2008, 00:30
6 ماه دیگه بازی اختصاصی Uefa Champions League میاد اونوقت میتونید CL PES رو از یاد ببرید

saiiddz
12-11-2008, 12:18
با سلام
دوستان چه طور ميشه داور رو به بازي اضافه كرد؟
راستي اين بازي واقعآ كولاك كرده

Big-Boss
12-11-2008, 13:02
با سلام
دوستان چه طور ميشه داور رو به بازي اضافه كرد؟
راستي اين بازي واقعآ كولاك كرده

در قسمت تنظیمات گرافیکی
Rferee رو on کن
برای خط نگهدارهم (به قول ایرانی ها کمک داور!!!) LineMan رو on کن
فیفاست دیگه!!!

pedram_sad
12-11-2008, 13:12
نخیر فاقد این گزینه می باشد.:41:
اخر ضد حال بود :13:

6 ماه دیگه بازی اختصاصی Uefa Champions League میاد اونوقت میتونید CL PES رو از یاد ببرید
اره
EA هست ديگه و سياست پول پرستي
حالا پولش به كتار
صبر 6 ماهه براي يك ليگ:31:

ولي مي ارزه
چون سر FIFA به تن SIMULATION فوتبال مي ارزه:5:
تا اون به اصطلاح رقيبش :2:

Spaniuly
12-11-2008, 14:09
اخر ضد حال بود :13:

اره
EA هست ديگه و سياست پول پرستي
حالا پولش به كتار
صبر 6 ماهه براي يك ليگ:31:

ولي مي ارزه
چون سر FIFA به تن SIMULATION فوتبال مي ارزه:5:
تا اون به اصطلاح رقيبش :2:

البته شاید بدونی خودتم مپیون لیگی که 5 6 ماه دیگه قراره از طرف EA بیاد خداش با مال پی ای اس فرق میکنه. مفصل و کامل خواهد بود مراحل صعود و CAREER خواهد داشت و کلی تیم لایسنس شده و کلی ورزشگاه و استادیوم و یه بازی اختصاصی و تمام عیار

saee
12-11-2008, 17:08
کسی کرک سالم فیفا 09 را نداره؟
یک فصل که بازی میکنم ارور میده که نسخه فیفای شما قانونی نیست....!

Spaniuly
13-11-2008, 09:00
کسی کرک سالم فیفا 09 را نداره؟
یک فصل که بازی میکنم ارور میده که نسخه فیفای شما قانونی نیست....!

دوست عزیز سایت Game Copy World گذاشته کرک رو حدود 8 مگ هست که بعد آنزیپ شدن میشه 44 مگ

saee
13-11-2008, 11:01
دوست عزیز سایت Game Copy World گذاشته کرک رو حدود 8 مگ هست که بعد آنزیپ شدن میشه 44 مگ

هر چی تلاش کردم نتونستم پیدا کنم میشه لطف کنید لینکشو برام بزارید.

hosiyar
13-11-2008, 13:08
کراوزر جان . تو لیگ برتری که داری میسازی ، محسن خلیلی رو تو ترکیب پرسپولیس میزاری ؟ اگه نمیزاری لطف کن بذار !

saee
13-11-2008, 13:44
اگر منظورتون این صفحه است من که کرک فیفا 09 را ندیدم :

fanoos2006
13-11-2008, 14:12
یه باگ بدی من تو منیجر مود دارم که منو کلافه کرده تیمم تو جام باشگاههای اروپا سه بار شرکت کرده!! فعلا دور مقدماتی هستش باید با سه تیم مسابقه بدم اگه همشون رو ببرم تو مرحله گروهی سه تیم خواهم داشت!!
فصل قبلش که با رنجرز بازی می کردم هم تو جام یوفا بودم و هم تو جام قهرمانان این فصل منچستر رو گرفتم که این دفعه سه تا شده!!

فیگو
13-11-2008, 14:21
سلام بچه ها به نظر شما كدام بازي بهتره فيفا 09 يا ساكر 9

Spaniuly
13-11-2008, 14:23
اگر منظورتون این صفحه است من که کرک فیفا 09 را ندیدم :

واسه اینکه خوب نگشتی همون بالاست

یه باگ بدی من تو منیجر مود دارم که منو کلافه کرده تیمم تو جام باشگاههای اروپا سه بار شرکت کرده!! فعلا دور مقدماتی هستش باید با سه تیم مسابقه بدم اگه همشون رو ببرم تو مرحله گروهی سه تیم خواهم داشت!!
فصل قبلش که با رنجرز بازی می کردم هم تو جام یوفا بودم و هم تو جام قهرمانان این فصل منچستر رو گرفتم که این دفعه سه تا شده!!

نه دوست من اون باگ نیست. یه تیم نمیتونه هم زمان هم توی EFA باشه و هم ECC مگه اینکه اولش توی ECC باشی و در صورت سوم شدن توی گروه میری به یک هشتم EFA

کراوزر جان . تو لیگ برتری که داری میسازی ، محسن خلیلی رو تو ترکیب پرسپولیس میزاری ؟ اگه نمیزاری لطف کن بذار !

محسن خلیلی عضو باشگاه پرسپولیس هست پس موجود خواهد بود حتی بازیکنان ذخیره پرسپولیس که حتی اسماشون رو هم تاحالا نشنیدید هم توی بازی و تیم پرسپولیس خواهد بود.

fanoos2006
13-11-2008, 14:50
واسه اینکه خوب نگشتی همون بالاست

نه دوست من اون باگ نیست. یه تیم نمیتونه هم زمان هم توی EFA باشه و هم ECC مگه اینکه اولش توی ECC باشی و در صورت سوم شدن توی گروه میری به یک هشتم EFA

محسن خلیلی عضو باشگاه پرسپولیس هست پس موجود خواهد بود حتی بازیکنان ذخیره پرسپولیس که حتی اسماشون رو هم تاحالا نشنیدید هم توی بازی و تیم پرسپولیس خواهد بود.
بله من اینا رو میدونم که بازنده به جام یوفا میره و ..
ولی باور کن من تو چهارمین سال با رنجرز بازی کردم تو دور مقدماتی ECC دو بار بازی داشتم خودم هم تعجب کردم یکیش رو بردم و صعود کردم به مرحله گروهی جام ECC دومیش رو باختم به مرحله گروهی جام یوفا EFA رفتم جالبه که تو هردو جام هم قهرمان شدم!! حالا امسال بدتر شده با منچستر تو دور مقدماتی ECC با سه تیم بازی دارم!!
راستی لینک تورنت برای کرک هست

starn
14-11-2008, 20:55
آقا یک سوال می م یخوام بازی دوستانه بازی می کنم هوا برفی باشه باید چی کار کنم؟؟؟

mehdi_vsgh
15-11-2008, 00:15
دوستان این بازی بر روی سی پی یوهای دوهسته‌ای اینتل کار میده؟؟

واسه من که اصلا اجرا نمیشه!!!

Big-Boss
15-11-2008, 00:24

مشکل از چیزه دیگه ای باید باشه منم با دو هسته ای اینتل بازی میکنم (همین جور خیلی بچه های اینجا)
با یه دیسک دیگه از یه شرکت دیگه امتحان کن

Spaniuly
15-11-2008, 00:31

روی 1800 من میاره تک هسته ای هم هست

mehdi_vsgh
15-11-2008, 05:36
مشکل از چیزه دیگه ای باید باشه منم با دو هسته ای اینتل بازی میکنم (همین جور خیلی بچه های اینجا)
با یه دیسک دیگه از یه شرکت دیگه امتحان کن
من اینو از اینترنت دانلود کردم

قبل از اینکه سیستمم را عوض کنم روی 2.8اینتل جواب میداد

ولی بعد تغییر الان 5200 اینتل دوهسته‌ای دیگه کار نمیکنه (هم اکس پی هم ویستا رو تست کردم)

Google Spider
15-11-2008, 12:48

سلام فقط امید وارم بازیکن ها رو فضایی نسازی که بازی خراب میشه البته ن اونقدر هم پایین شما لیگ مار با کشور های عربی مقایسه کن بعد قدرت بازیکن ها رو تنظیم کن اخه هم پایین وهم بالا بودن قدرت ضد حاله:11:

راستی پس کی تموم میشه :19:

Big-Boss
15-11-2008, 13:04
من اینو از اینترنت دانلود کردم

قبل از اینکه سیستمم را عوض کنم روی 2.8اینتل جواب میداد

ولی بعد تغییر الان 5200 اینتل دوهسته‌ای دیگه کار نمیکنه (هم اکس پی هم ویستا رو تست کردم)

ولی منم دارم با همین cpu بازی میکنم!!!!
یه نسخه دیگه رو امتحان کن ضرر نداره

یا راه اندازها رو کاملا نصب کن intelchipset و.......

danyal2006
15-11-2008, 16:26
ممنون از جواب شما
اما چرا براي كامپيوتر ديده ميشه اما براي ما نه آيا راه حلي داره؟

آقا يكي هم جواب سوال ما رو بده

Big-Boss
15-11-2008, 21:36
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

انتخواب خاصی نداره ولی اگه winter رو انتخواب کنی احتمالش یشتره
ضمنا به شهر هم بستگی داره مثلا تو لندن برف نمیاد (در عوض بارن شدیدی میاد) ولی تو تورین برف میاد

==============
این سوال رو یکی از بچه ها در مورد آب و هوا پرسیده بود و اینکه چطوری میتونه هوای برفی بیاره
که چون پستش پاک شده من اینجا میگم که دوستان متوجه باشن!!!!

Spaniuly
16-11-2008, 01:08
سلام برا بچه های گل تاپیک امیدوارم روزگار به کام همگی شیرین باشه. دوستان این مسئله رو بگم که برای لیگ برتر زیاد عجله نکنید چون اگه هم بخوام پچ لیگ رو ایجاد کنم با نسخه آلفا کریشن مستر این کار رو خواهم کرد و البته به صورت پچ نصبی خواهد بود نه CMP و نیازمند به کریشن مستر امروز تصمیم گرفتم یه کاری بکنم که هم شما زیاد بی پچ نمونید و هم یه امتحانی بکنم در مورد کار کردن پچ بر روی سایر سیستم ها امروز تیم ملی فوتبال ایران رو به همراه بازیکنهاش آماده کردم که می تونید با نرم افزار کریشن مستر این پچ رو وارد بازیتون بکنید تا تیم ملی ایران به بازیتون اضافه بشه اما قبل اینکه در مورد پچ توضیح بدم میرم سراغ اون یکی خبر خوش ... بالاخره نسخه بتا نرم افزار Sound Master هم توسط رینالدو عرضه شد و از لینک زیر می تونید این برنامه جالب رو دریافت کنید اتفاقا چند روز پیش یکی از بچه سراغ برنامه ای رو می گرفت که بشه باهاش صدای ضبط شده خودش رو به جای گزارشگر وارد بازی کنه خوب این دقیقا همون نرم افزاری هست که بهشون گفته بودم و اون موقع هنوز برنامه عرضه نشده بود و همونطور که قول داده بودم که اگه بیاد بلافاصله توی تاپیک می ذارم و این هم العهد وفا ... اینم لینک دانلود نرم افزار با حجم2.39 مگابایت

اما برمیگردیم سراغ پچمون یعنی تیم ملی ... همونطور که گفتم این پچ بیشتر حالت تفننی و آزمایشی داره و هم اینکه من می تونم در صورت وجود مشکل بفهمم که چه کسانی تونستند ازش استفاده کنند و برای چه کسانی جواب نداده ولی امیدوار هستم که بدون مشکل باشه فقط این مطلب رو عرض کنم قبل از استفاده پچ موقتا فولدر فیفا09 رو از my document تون بردارید و یه جا دیگه paste کنید. این طوری مطمئن تر هست. اما شاید دوست داشته باشید قبل دانلود پچ اطلاعاتی در موردش بدونید...

خصوصیات پچ:

1- اضافه شدن ایران به عنوان یک کانتری (کشور) جدید به بازی.
2- اضافه شدن تیم ملی فوتبال ایران به بازی به عنوان یک تیم جدید و موجود در میان سایر تیم های ملی جهان
3- اضافه شدن بازیکنهای تیم ملی به بازی به عنوان بازیکن های آزاد و بدون باشگاه
4- ترمیم قیافه جواد نکونام و وحید هاشمیان
5- تصحیح نام و فامیل آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی (توضیح: نام آندرانیک تیموریان به اشتباه در بازی آندرانیک ثبت شده آنهم به جای فامیل نه اسم و مسعود شجاعی به اشتباه به طور کامل در قسمت فامیل درج شده بطوری جای اسم کوچک خالی می باشد)
6- اضافه شدن مینی فیس های جواد نکونام - آندو تیموریان - وحید هاشمیان - وحید طالبلو - مسعود شجاعی به بازی
7- اضافه شدن کیت ها و مینی کیتهای واقعی داخل و خارج از خانه تیم ملی ایران و همچنین ادبوردهای فارسی به همراه پرچم های طرفداران به اشکال و نوشته های فارسی و اضافه شدن لوگو و مینی لوگوی تیم ملی ایران به بازی
8- حضور کریم باقری , علی کریمی و علیرضا نیکبخت واحدی

لینک مستقیم دانلود (فایل متنی راهنمای Read Me داخل فایل زیپ می باشد)
حجم 655 کیلو بایت

برای وارد کرد پچ به نرم افزار کریشن مستر نیاز دارید این هم لینک دانلود آخرین ورژن کریشن مستر09 (بتا4) با حجم 3.35 مگابایت

Google Spider
16-11-2008, 05:25
موقع اجرای بازی این پیغام رو مید و داخل بازی نمیره کمک

Spaniuly
16-11-2008, 13:23

ازپچ استفاده کردی این طور شد؟

Google Spider
16-11-2008, 16:37
ازپچ استفاده کردی این طور شد؟

نمی دونم مدتی بود بازی رو اجرا نکردم ومنتظر پچ شما بودم که لیگ ایرانو بازی کنم دقیقا نمیتونم بگم که مشکل از پچ بوده یا نه حالا بزار دوستان دیگه امتحان کنن شاید اینطور که میگی باشه که امیدوارم نباشه و بعید میدونم
2 تا کرک از شرکت های مختلف رو هم امتحان کردم نشد البته dvd بازی رو نمی دونم کجا گذاشتم و گرنه نصب میکردم
شما راه حل دیگه ای به نظرت نمی رسه؟

mehdi_vsgh
16-11-2008, 16:58
ای خدااااااااا

چه عجب یکی هم پیدا شد مشکل منو داشته باشه!!!؟؟

اگه راه حلی پیدا کردین بگین تورو خدا...
میخوام بببینم الان که سیستمم را عوض کردم کیفیت بازی چطوریه؟!؟!

khelane
16-11-2008, 17:57
ای خدااااااااا

چه عجب یکی هم پیدا شد مشکل منو داشته باشه!!!؟؟

اگه راه حلی پیدا کردین بگین تورو خدا...
میخوام بببینم الان که سیستمم را عوض کردم کیفیت بازی چطوریه؟!؟!

دوست عزیز ویندوز شما ویست هست فایر وال یا تنظیمات امنیتی خود ویندوز رو غیر فعال کن ببین کار میکنه

Spaniuly
16-11-2008, 18:50
خیالم راحت شد پس معلومه از پچ نیست و تقریبا مطمئن بودم از پچ نیست چون ربطی نداره

mehdi_vsgh
16-11-2008, 19:16
دوست عزیز ویندوز شما ویست هست فایر وال یا تنظیمات امنیتی خود ویندوز رو غیر فعال کن ببین کار میکنه
روی اکس پی هم یه همچین پیغامی رو میداد

در ضمن از هیچ پچی استفاده نکردم

Google Spider
17-11-2008, 01:03

روی اکس پی هم یه همچین پیغامی رو میداد

در ضمن از هیچ پچی استفاده نکردم

من هم الان رو xp امتحان کردم بازم اجرا نشد
اگه dvd رو پیدا کنم نصب کنم فک کنم درست بشه چون 1 هفته پیش داشتم بازی میکردم درست بود:13:
شما دوباره نصب کن ببین چی میشه...............:20:

mehdi_vsgh
17-11-2008, 07:57
من هم الان رو xp امتحان کردم بازم اجرا نشد
اگه dvd رو پیدا کنم نصب کنم فک کنم درست بشه چون 1 هفته پیش داشتم بازی میکردم درست بود:13:
شما دوباره نصب کن ببین چی میشه...............:20:
100 دفعه نصب کردم ولی کار نداد!!
از وقتی سیستمم را عوض کردم دیگه اجرا نمیشه!!
جالب اینکه دو فایل کرک به علاوه کیجنی که داخل دی وی دی بود هم از کار افتادن و اجرا نمیشه!!!!

من یه کرک که اخرین نسخه بود را دانلود کردم و اجرا کردم که اون پیغام لعنتی اومد

khelane
17-11-2008, 16:30
دوست عزیز مشخصات سیستم جدید رو میگی والا من از سایت خودمون بازی رو خریدم خداوکیلی دمشون گرم اصلا" من رو اذیت نکرد با وجود اینکه هم رمم رو ارتقا دادم و حالا هم سی پی یوم رو به دو هسته ای تغییر دادم

mehdi_vsgh
17-11-2008, 19:19
دوست عزیز مشخصات سیستم جدید رو میگی والا من از سایت خودمون بازی رو خریدم خداوکیلی دمشون گرم اصلا" من رو اذیت نکرد با وجود اینکه هم رمم رو ارتقا دادم و حالا هم سی پی یوم رو به دو هسته ای تغییر دادم
CPU: intel E5200
Ram: 2*1gig Patriot
Main: ASUS 5kplc
VGA: 9500gt 512mb DDR3

khelane
18-11-2008, 10:40
CPU: intel E5200
Ram: 2*1gig Patriot
Main: ASUS 5kplc
VGA: 9500gt 512mb DDR3

دوست عزیز سیستمت خیلی خوبه اگه میتونی یه نسخه دیگه از بازی رو از یه شرکت دیگه گیر بیار ببین درست میشه

mehdi_vsgh
18-11-2008, 10:51
خودم حدسم اینه که بازی با سیستم دوهسته‌ای اینتل مچ نشده!!!

وگرنه با همین نسخه‌ای که دارم روی سیستم قبلی راحت اجرا میشد!!!!(روی حالت medium)
ولی الان اصلا بازی اجرا نمیشه!!!

حتی همونطور که گفتم کرکی که داخل دی وی دی بود از کار افتاده و تغییر شکل داده

Google Spider
18-11-2008, 16:17

وگرنه با همین نسخه‌ای که دارم روی سیستم قبلی راحت اجرا میشد!!!!(روی حالت medium)

برای من قبلا هم دوهسته‌ای اینتل اجر میشد الن هم همونه ولی دیگه نه :41:
از دوهسته‌ای نیست :13:

mehdi_vsgh
18-11-2008, 17:14
برای من قبلا هم دوهسته‌ای اینتل اجر میشد الن هم همونه ولی دیگه نه :41:
از دوهسته‌ای نیست :13:
والا نمیدونم

چون من دی وی دی رو که نخریدم از اینترنت دانلود کردم(حالا گیر ندید که چرا دانلود کردی و...)

اون اوایل قشنگ کار میکرد روی سیستمم (البته قدیمیه)

ول به محض اینکه سیستم رو تغییر دادم دیگه اجرا نمیشه!!!!

فکر کنم یه سوتی ازEA هستش روی این سیستما مشکل داره!!!

khelane
18-11-2008, 17:17

ببین به حرفی که زدید دو جیز میتونم بگم در مورد کرک یا باید ویندوزت رو عوض کنی یا ویروس کشت اونو نمیزاره اجراه کنه

mehdi_vsgh
18-11-2008, 18:06
ببین به حرفی که زدید دو جیز میتونم بگم در مورد کرک یا باید ویندوزت رو عوض کنی یا ویروس کشت اونو نمیزاره اجراه کنه
خوب ویندوز که دوبار عوض کردم از اکس پی به ویستا تغییر ماهیت دادم

بالافاصله بعد ازنصب ویندوز و سیدی درایورهای موردنیاز بازی رو نصب کردم ولی همونیه که هست!!! اجرا نمیشه
اون لظحه هنوز انتی ویروس نداشتم!!!!!

khelane
18-11-2008, 18:32
والاراستشو بخوای دیگه نمی دونم انشا اله... خوب بشه

mehdi_vsgh
18-11-2008, 18:59
باید صبر کنیم ببینم اون یکی دوستمون چهکار میکنه!؟! میتونه برای خودشو راه بندازه یا نه؟؟

آقا اگه موفق شدی به منم خبر بده من شاید هر روز نتونم بیام تو این تاپیک یه پیغام خصوصی بفرست برام

Spaniuly
18-11-2008, 23:43
به امید خدا کارهای گرافیکی لیگ برتر به اتمام رسید و فردا قراره بازیکنان نام گذاری بشند در واقع آخرین تغییرات قراره اعمال بشه فردا تا قبل بازی ایران امارات ان شا الله آماده میشه پچ و در صورت اینکه دوستان بخواند توی تاپیک می ذارم ولی اگه خیلی تقاضا نداشته باشه منتظر می مونم تا کریشن مستر آلفا بیاد و با اون ارائه بدم. خلاصه ببینیم چی پیش میاد

کسی عکسی چیزی از پیراهن جدید و امسال پرسپولیس نداره؟

hosiyar
19-11-2008, 15:13
ما منتظر لیگ برتر هستیم . هیچ جا نمیریم ، همینجا هستیم !
هرچه زودتر بهتر .
ممنون کراوزر جان .

khelane
19-11-2008, 15:58
کروزر جان ممنونم برای کاری که میکنی منتظریم

king-hitler2
19-11-2008, 17:23
حال میکنم این تایپیک هنوز پابرجاست

هنوزم عشق فیفا در بدنمونه

Spaniuly
19-11-2008, 17:51
الان دارم با تیم استقلال مربیگری می کنم مود مربیگری کاملا درست هست و دارای جام حذفی با شرکت هر 18 تیم حاضر هست موندم که پچ رو په طوری بدم به صورت Cmp آپلود کنم یا نصبی البته نصبی باعث میشه حجم پچ بالا بره ولی اگه Cmp باشه هم حجمش کم میشه هم باعث میشه به فایل های فیفا صدمه وارد نشه و شما خیلی راحت با کریشن مستر می تونید وارد کنید. به هر حال یکمی دیگه مونده فقط اسامی مونده اونم که یکم حوصله سر می بره دونه به دونه وارد کردنشون. به هر حال چند تا تیم مونده که اسامیشون وارد نشده یه کم لفتش می دم شاید کریشن مستر آلفا بیاد تا با اون پچ رو ایجاد کنم و در اختیار شما قرار بدم اگه تا آخر هفته بعدی اومد که هیچ نیومد با همین پچ میدم. موفق باشید رفقا

hosiyar
19-11-2008, 20:16
کراوزر جان . فعلا همون cmp بده عزیز . کف کردم . ناقص بود فدای سرت . چرا یه هفته بعد ؟ همون ناقص رو بذار این هفته هم یه صفایی بکنیم جون من .

Spaniuly
19-11-2008, 21:32
کراوزر جان . فعلا همون cmp بده عزیز . کف کردم . ناقص بود فدای سرت . چرا یه هفته بعد ؟ همون ناقص رو بذار این هفته هم یه صفایی بکنیم جون من .

اوکی فردا پس بازیکنهای پرسپولیس و سپاهان رو هم ردیف می کنم میذارم فعلا تیم های ابو مسلم داماش گیلان برق شیراز استقلال تهران لایسنس شدند:31: فردا پیروزی و سپاهان رو ردیف میکنم CMP رو میذارم تا حال کنید. من که الان با استقلال تهران دارم غوغا می کنم

Google Spider
20-11-2008, 04:37
اوکی فردا پس بازیکنهای پرسپولیس و سپاهان رو هم ردیف می کنم میذارم فعلا تیم های ابو مسلم داماش گیلان برق شیراز استقلال تهران لایسنس شدند:31: فردا پیروزی و سپاهان رو ردیف میکنم CMP رو میذارم تا حال کنید. من که الان با استقلال تهران دارم غوغا می کنم

یه وقت قدرته بازیکنا رو تا ته نبری بالا که هیچ کس نتونه بگیرش okay :46:

king-hitler2
20-11-2008, 09:28
پس پرسپولیس چی

khelane
20-11-2008, 11:35
سلام کروزر جان لطفا" اگه میشه در مورد تمامی تیمهای شهرستانی یه کم خوب قضاوت کنی در مورد قدرت و سرعت ...
ممنون بزار یه کم لیگ ایران جون بگیره حداقل در بازی های کامپیوتری

Vahidzar
22-11-2008, 10:06
سلام به دوستان گرامی من بازی fifa09 را نصب کردم و اجرا شد وحتی در بازی هم میاد ولی وقتی تو قستم کنترل میرم و میخوام خودم تنظیم کنم مثلا بری دسته را میخوام تنظیم کنم سه و یک و دو و چهار وق تی می خوام تغییر بدم قفل میکنه بری چی ه این مشکل (هیچ دکمه ای کار نمی کنه فقط موس کار میکنه و میشه دکمه ی ضرب در یا همون اکسید رو زد فقط)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
22-11-2008, 15:57
خوب این هم از کریشن مستر بتا 5 که برای ویستا طراحی شده احتمالا چند روز دیگه اصلش واسه ویندوز بیاد بلافاصله پچ لیگ برتر رو میذارم براتون البته اینم بگم اسامی تیم ها اکثرا غلط هستند به قول گفتنی نصفشون لایسنس شدند(چه ربطی داشت) به هر حال قول می دم به محض اومدن نسخه آلفا براتون آماده کنم:46:
(تاریخ انتشار : 22 نوامبر 2008)

لینک دانلود با حجم2.72 مگ

hosiyar
24-11-2008, 20:14
آقایون محترم ، چجوری میتونم ویدئو اول بازی رو تغییر بدم ؟

INTELDG33FB
25-11-2008, 23:10
تو فیفا 08 ورزشگاه اینتر پرچم داشت ولی 09 نداره سیاه سفید رنگاش میشه عوض کرد؟

EASPORTS-FIFA
26-11-2008, 17:44
آرمین جان زنیت و آرشاوین چی شدن؟

EASPORTS-FIFA
28-11-2008, 10:13
واقعا اینجا خیلی کم بازدید شده.انگار دیگه کسی نیست که طرفدار فیفا باشه.ای بابا.آرمین کجایی؟من زنیت و آرشاوینو میخوام.

Spaniuly
28-11-2008, 19:10
با سلام خدمت دوستان آقا من گرم بازی شدم اصلا وقت نمی کنم اسامی بازیکنان لیگ برتر رو درست کنم. ولی دیگه به آقای EASPORTS قول داده بودم زنیت رو بسازم خوب الان آماده شده باور کنید دقیقا 3.5 ساعت بکوب وقت گذاشتم براش و تمام تلاشم رو کردم که جالب از آب در بیاد خوبیش اینه که کاملا واقعی شد هم لوگوش هم لباس داخل خانه و هم بازیکنان و واقعی شدن و البته سن بازیکنن منطبق بر واقعیت آرشاوین و چند تا بازیکن دیگه کاملا اورجینال هستند. این هم پچ که باید با کریشن مستر ریخته بشه بعد این که پچ رو لود کردید به قسمت لیگ در همون کریشن مستر برید و از منوی کشویی Rest of World رو انتخاب کنید و ببینید به اونجا اضافه شده یا خیر اگه اضافه نشده باشه یه بار کریشن مستر رو ریفرش کنید و از Add Team اول بین تیم های باشگاهی FC Zenit ST.Petersburg رو پیدا کنید و اضافه کنید به لیگ Rest of World البته همه این کار ها رو در صورتی انجام خواهید داد که بعد لود کردن و سیو کردن و خارج شدن از برنامه تیم به بازی اضافه نشده باشه پس یادتون باشه اول پچ رو لود کنید و بعد سیو و خارج شدن از کریشن مستر بازی رو اجرا کنید به Rest of World برید اگه دیدید زنیت اضافه نشده اون موقع کارهایی رو که گفتم رو انجام بدید یعنی با کریشن مستر دستی تیم رو به لیگ Rest of World اضافه کنید

دانلود پچ با فرمت cmp و حجم 380 کیلو بایت

zadis
29-11-2008, 07:06
سلام. میشه بگید این پچ رو باید کجا بریزیم؟؟؟؟؟؟
این کریشن مستر کجاست من که گشتم چیزی به نام کریشن مستر ندیدم

Spaniuly
29-11-2008, 08:17
سلام. میشه بگید این پچ رو باید کجا بریزیم؟؟؟؟؟؟
این کریشن مستر کجاست من که گشتم چیزی به نام کریشن مستر ندیدم

دقیقا صفحه قبل لینک مستقیم رو براش گذاشتم البته برا ویستا هست و درست چد صفحه قبل اون یعنی صفحه 195 برای xp گذاشتم مطمئن نیستم خوب گشته باشید چون واقعا دم دسته:46:

اینم لینک دانلود کریشن مستر

zadis
29-11-2008, 09:59
ممنون دستت درد نکنه... استقلال و پرسپولیس چی شد؟؟؟؟
اماده نیست؟؟؟

Spaniuly
29-11-2008, 11:41
لیگ برتر آماده شده فقط مونده اسامی بازیکنان بعضی از تیم ها از جمله پرسپولیس ولی استقلال کاملا آماده شده به همراه چند تا تیم دیگه واقعا حوصله بر هست وارد کردن اسامی بازیکنان ولی اگه هر روز یه تیم رو آماده کنم زود آماده میشه کاش یکی بود این کار رو می کرد چون کار ساده ای هست و نیاز به تخصص نداره

EASPORTS-FIFA
29-11-2008, 13:09
آرمین جان یعنی برا این که پچ زنیت تو بازی بیاد باید کریشن مستر رو دان کنم؟

hosiyar
29-11-2008, 13:37
آقایون محترم ، چجوری میتونم ویدئو اول بازی رو تغییر بدم ؟

کسی نیست جواب ما رو بده ؟

Spaniuly
29-11-2008, 14:44
کسی نیست جواب ما رو بده ؟

تغییر که فکر نکنم به این سادگی باشه ولی می تونی با قرار دادن یه فایل locale.ini توی پوشه نصب موقع اجرا بازی مستقیم بره به منوی بازی بدون اینکه انتخاب زبان و دمو های اول بازی رو نشون بده یعنی یه راست می ره توی بازی و هیچ ویدیو و انتخاب زبان ازت سوال نمیشه

آرمین جان یعنی برا این که پچ زنیت تو بازی بیاد باید کریشن مستر رو دان کنم؟

بله فرمت پچ cmp هست و به کریشن مستر نیاز داری متاسفانه من بلد نیستم چجوری میشه یه پچ رو که با کریشن مستر ساخته میشه به فایلی تبدیل کرد که اجرایی باشه و به صورت نصبی باشه

zadis
30-11-2008, 06:23
سلام. من پچ تیم ملی و زنیت رو تو کریشن مستر مثل همون راهنما انجام دادم ولی به فیفا اضافه نشد ... باید
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
30-11-2008, 12:33
سلام. من پچ تیم ملی و زنیت رو تو کریشن مستر مثل همون راهنما انجام دادم ولی به فیفا اضافه نشد ... باید
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما برید به قسمت لیگ اینترناشنال و تیم ملی ایران رو به لیگ اضافه کنید

برای زنیت هم برید به لیگ rest of world زنیت رو هم جستجو کنید و اضافه کنید به اونجا بعد سیو کنید خارج بشید از برنامه

Masoud King
30-11-2008, 16:02
FIFA 09 جایزه TeamXbox رو برد!

امروز تو سایت فیفا دیدم که این بازی جایزه مذکور رو برای ارئه بهترین بازی اسپورت مدرن رو برنده شد!

Shadmehr1
30-11-2008, 17:36
سلام دوستان
بنده هم عضو تازه وارد این فروم هستم
امیدوارم ما رو هم در بین خودتون و جمع دوستان فیفا باز بپذیرید!
عرض به حضورتون اینجا که صفحه 200 هست من از صفحه 1 تا این صفحه تاپیک رو کامکل مطالعه کردم و بسیار لذت بردم و از اطلاعات و فایل های دوستان به خصوص devdata هم خییلی خیلی ممنونم
از دوست عزیز آقای کراوزر ( اگه اشتباه نکنم آقا آرمین) هم بسیار ممنونم به خاطر تلاش های فراوونشون برای این تاپیک
دوستان من یه مشکلی دارم که کسی تا حالا مطرح نکرده بود
تو منیجر مود دارم با یووه بازی می کنم
خیلی هم بازی کردم
حالا می خوام وارد بشم یه ارور میده:
unable to load Shadmehr
نمی دونم چرا نمی تونه سیوم رو لود کنه
جالبه که اون پایین show details رو هم که میزنم اطلاعاتم رو هم کاملا درست و صحیح نشون میده
اگه از سیوهای قدیمی تر هم داخل مای داکیومنت کپی کنم اونا رو هم وارد میشه اما الان با این سیو آخریم وارد نمیشه
بازی رو هم یه بار آنیستال کردم و دوباره نصب کردم بازم درست نشد
ولی با سیوهای دیگه بدون هیچ مشکلی کار می کنه
خواهشا لطف کنید و به داد بنده برسید !
راستی نسخه دی وی دی بازی رو هم از وست گیم خریداری کردم
بازم ممنون از لطف دوستان عزیز...

Spaniuly
30-11-2008, 18:40
شادمهر جان واقعا لطف داری شما ولی ممکن سیو شما خراب شده باشه بعضی مواقع این اتفاق میافته البته ممکن هست از فایل fifa09.exe هم باشه شما همونی که توی سایت گیم کپی ورلد هست رو دانلود کن ببین برطرف میشه این مشکلات یا نه

Shadmehr1
30-11-2008, 20:16
شادمهر جان واقعا لطف داری شما ولی ممکن سیو شما خراب شده باشه بعضی مواقع این اتفاق میافته البته ممکن هست از فایل fifa09.exe هم باشه شما همونی که توی سایت گیم کپی ورلد هست رو دانلود کن ببین برطرف میشه این مشکلات یا نه

ممنون از توضیحاتتون کراوزر عزیز
من راستش شرمنده بابت دو چیز:
یکی اینکه راستش نمی دونم با کدوم گزینه می تونم تشکر بفرستم برای پست و مطلب شما
اگه لطف کنید بهم بگین ممنون میشم
گرچه فعلا در اینجا از شما به خاطر جوابتون تشکر می کنم :40:
در ضمن من در صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اون فابل "فیفا دات اگزه" رو پیدا نکردم که واسه دانلود هست
آخه اینقدر اونجا فایل و لینک زیاده نمیدونم کدومشه !
میشه بگین دقیقا کجاست و دقیقا چه اسمی داره
ببخشیدا... :41:

Shadmehr1
01-12-2008, 01:47

ممنون کراوزر جان
من دو تا مشکل دارم:
1- راستش من نمی دونم چه جوری باید از یه پست تشکر کرد اینجا!! هر چی هم گشتم کلمه تشکر و ... ندیدم که بتونم از شما تشکر کرده باشم.
به هر حال بی نهایت ممنونم بابت جوابتون. :40:
2- من از طریق آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وارد سایت گیم کپی ورد شدم. ولی اونجا لینک کرک فیفا 09 رو پیدا نکردم. ماشالا اینقدر اونجا لینک و فایل زیاده که آدم گیج میشه! اگه یه راهنمایی کنین که اون کرک کجای سایت و دقیقا با چه اسمی هست ممنون میشم. در ضمن کرک دی وی دی خود من که از وست گیم خریدم 44 مگا بایته و به نظرم اورجینال و بدون مشکل باید باشه.
حالا میگم اگه حتی کرک سایت گیم کپی ورد رو هم دانلود کردم و کپی پیست کردم و باز مشکلم حل نشد باید چی کار کنم ؟ آخه من تو سیو کردن این دفعه آخری کار خاصی انجام ندادم. دقیقا مثل سری های پیش. آخه بازی ها و نقل و انتقالات مهمی رو انجام داده بود که الان با این وضعیت همش از بین میره...
گناه من چیه این وسط...؟ :41:

Spaniuly
01-12-2008, 11:05
اولا تشکر لازم نیست ولی سمت چپ هر پست گوشه پایین 4 کلید هست نقل قول .. تشکر به هر پستی که می خوای می تونی تشکر بدی.

اگه 44 مگ باشه درست هست. البته بعضی مواقع قتی قبل شروع منیجر مود میای بازیکنان رو ویرایش کنی البته ویرایش های خفن (مثلا سن بازیکن های تیمی رو که میخوای مربیگری کنی همه اش رو 48 کنی) این مشکلات پیش میاد و توی یه مقطعی سیو خراب میشه و دیگه نمیتونی ادامه بدی البته احتمال هم داره این اشکال از بد شانسی باشه متاسفانه بعضی مواقع پیش میاد اگه از اتو سیو هم استفاده کنی بهتره

سایت گیم کپی رو هم دیدم حق با شما بود اصلا برش داشته خوب شد به موقع من دانلودش کردم اگه البته من یه فایل اورجینال 23 مگی fifa.exe دارم که فقط به درد ریختی پچ اورجینال می خوره

Shadmehr1
01-12-2008, 11:56
آخه من از همین کارای مثلا ویرایشی خفن استفاده نکردم اصلا!
راستی اتو سیو چه جوریه ؟
یه چیز دیگه! باور می کنی اگه بگم واسه من تشکر نداره؟!! یعنی فقط 3 تا کلید دارم
چون من خودمم حدس زدم که کلمه تشکر باید همون سمت دچپ - پایین هر پست باشه اما من ندارم!!
به هر حال ممنون بابت همه چی
فکر کنم باید دوباره بازی کنم!
حالا باز خوبه سیو دو هفته پیشش رو دارم ! حداقل نباید برم از اول فصل بازی کنم!!
راستی میگم چرا اینجا این قدر آروم و کم بازدید شده
قبلا که ظاهرا خیلی برو بیا داشته واسه خودش...!

EASPORTS-FIFA
01-12-2008, 17:10
آخ که من عاشق کاربرای جدیدم.خوش اومدی شادمهر جان.
آرمین من پچ زنیتو دان کردمم و کریشن مستر دستتم درد نکنه.فقط این آرشاوینش که همونیه که تو تیم ملی هست که.نمیتونی عوضش کنی؟آخه آرشاوینش زشته.نمیتونی خودت یکی قشنگتر درست کنی؟ببخشید که اینقدر پر رو هستم.

EASPORTS-FIFA
01-12-2008, 17:16
راستی میگم چرا اینجا این قدر آروم و کم بازدید شده
قبلا که ظاهرا خیلی برو بیا داشته واسه خودش...!
این دقیقا همون چیزیه که منو خیلی زجر میده.این که الان اکثر مردم طرفدار pes هستن.همشم تقصیر ea که فیفا رو رو pc نکست نمیکنه.مطمئنم تو هم این ea .............رو لعنت کردی:19::19: