PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

smallfrank
07-10-2008, 23:17
این نسخه ای که تکین عرضه میکنه مشکلی نداره ؟

MoJtaBa.R
07-10-2008, 23:25
چيز مهمي نيس
يك آپ نگرفتي از فايك قبلي؟
اگه نداري بگو بذارم

روي 2 تا سيستم داشتم : از اون يكي كپي كردم . ولي تكل بازي كجاست ?:19:

Masoud King
07-10-2008, 23:28
اقا من می خوام برم بازی کنم این پیام میده چی کار کنم دیگه نمیزاره برم بازی کنم
(وقتی هم نصب کردم وارد بازی شدم ی تیکه اومد که می گفت یوزر نیم وپسورد بده که من ردش کردم)

دقیقا منم همین مشکلو دارم
من قبلا فکر میکردم که از یه چیز دیگه باشه والی فهمیدم که مشکل از کرک بازی هستش

اینکه Ea با این همه ادعا و دب دبه کب کبه چهره بازیکن رو شبیه حالت واقعیش در بیاره کار شاقی نیست ولی وقتی چهره های خیلی از بازیکنان سرشناس فوتبال جهان به شکل احمقانه ای ارائه بشه که بعضا حتی قابل تشخیص نباشه که طرف کیه عیب بزرگی به حساب میاد
چرا همیشه عادت کردیم که به نیمه خالی لیوان نگاه کنیم!
خوبی هاش رو هم در نظر بگیرید!!

همچنین FIFA 09 بر روی کنسول Wii از ساایت videogamer نمره 9 رو گرفت.

Milikan
07-10-2008, 23:40
من قبلا فکر میکردم که از یه چیز دیگه باشه والی فهمیدم که مشکل از کرک بازی هستش

چرا همیشه عادت کردیم که به نیمه خالی لیوان نگاه کنیم!
خوبی هاش رو هم در نظر بگیرید!!

نیمه ی خالی و پر لیوان چیه ؟ انتظار زیادیه که بخوام چهره بازیکنهایی مثل کاکا ، پیرلو ، آلوز ، رائول و ده ها بازیکن دیگه که از سرشناس ترین های جهان هستن حداقل شبیه خودشون طراحی بشن

golmohammadi
07-10-2008, 23:53
يه سوال داشتم
اين بازي الان چند روز هست كه وارد بازار ايران شده ؟

B3HZ@D
07-10-2008, 23:53
این همیشه یکی از ضعفهای فیفا هست که صورتها رو خوب طراحی نمیکنه
نمیدونم چه دلیلی داره که روی چهره کار نمی کنه

SIMON137
08-10-2008, 00:17
يه سوال داشتم
اين بازي الان چند روز هست كه وارد بازار ايران شده ؟

از چهارشنبه هفته پيش...

EASPORTS-FIFA
08-10-2008, 05:53
اینجا همه از چهره تو فیفا ایراد میگیرن انگار تو 08 طلا بودن چهره ها.من خیلی خوشحالم که بلاخره تو 09 چهر ه ها تغیر کرد.مثلا مالدینی رو من که از 05 بازی کرده تا یورو08 هیچ تغییری نکرده بود.
راستی بچه ها یه نفر یه تاپیک زده بود که میگفت مال پی سی ورلد اصلی نیست راسته؟جریانش چیه؟

starn
08-10-2008, 08:30
با دانلود اون کرک جدید از وست مشکل حل شد
------------
اینم 2 تا عکس از قیافه ی 2 بازیکن مطرح لیورپول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم Gerrard

khelane
08-10-2008, 09:52
اين سواليه كه منم ميخواستم بپرسم ولي مثل اينكه اينجا كسي نميدونه!!!

سلام دوست عزیز میتونی یه دوست اینترنتی که بتونه انلاین بازی کنه رو پیدا کن بعد در قسمت مولتی پلیر در بخش دایرکت ای پی ای پی دوست تو بنویس بعد برو بازی کن ضمنا"سرعت باید مناسب باسه بعد پینگت باید زیر 400باشه تا بازی لگ نداشته باشه

king-hitler
08-10-2008, 10:20
دلیل شما چیه؟
ولش کن بیا بگیرش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اقا بازی رو داغون کرد دیگه بالا نیومد
پیغام معروف ویندوز
dont sent

khelane
08-10-2008, 10:27
اقا بازی رو داغون کرد دیگه بالا نیومد
پیغام معروف ویندوز
dont sent

کجا کپیش کردی

king-hitler
08-10-2008, 10:31
شما میگین قیافه
بابا من که بازی میکنم دوربین رو میارم بالا
تا حال هم متوجه این قضیه نشدم
شماها هم اگه بخواین گیر به یه بازی بدین دیگه گیر دادین
میگردین کوچکترین اشتباه رو پیذا میکنین

فکر کنم یه نفر پیدا میشه میگه بابا فیفا بلیط مسابقه رو گرون میده

Spaniuly
08-10-2008, 10:53
مي بينم از ديروز 5 صفحه اومده جلو تاپيك بيخيال بابا اينقدر زياد زياد پست نزنيد. شهرت نيست كه عزيز...
خوب اما بريم سر اصل مطلب...

بعد از ساعتها تلاش پيگير و ممتد موفق شدم به طور كامل بازي رو هك كنم بازي فيفا 09 توي ايران و تمام كشور هايي كه معمول هست كپي خريد و فروش بشه يك ورژن هست اونم ورژن اروپاي مركزي يعني ورژن مال همه شما ها همينه البته مال وست گيم احتمالا همون نورديك هست. يادتونه هميشه آرزو داشتم فيفا رو تك زبانه گير بيارم تا هم حجمش كم باشه هم زود نصب بشه و هم ايراداتش به حداقل برسه. خوب من الان كه نصب فيفا رو ويرايش كردم بازي دقيقا شرايط ورژن تك زبانه انگليسي رو داره و كل اينستاليشن 3.8 گيگ هست كه راحت روي تك دي وي دي 5 جا ميگيره و بعد نصب هم مشكلي نداره اين دي وي دي شامل فايل هاي اورجينال . فايل كرك . كيجن براي سريال نامبر و DEVDATA براي رفع ايرادات دسته بازي. از طرفي صفحه هاي انتخاب زبان در شروع بازي و ويديوي اينترو برداشته شده و شما موقعي كه روي آيكن بازي كلي ميكنيد 2 ثانيه بعد توي منو بازي هستيد و بدون معطلي مي تونيد بازي كنيد.اين دي وي دي شامل فايل آپديت پچ رسمي فيفا هست و به راحتي توسط فايل اورجينالي كه در بازي هست قابل ريختن بر روي GUI بازي هست. مشكلات تورنومنت ليگ و مود مربيگري به طور كامل حل شده و يك فيفا 09 در حد اورجينال هست. باكمترين حجم ممكن. خوشحالم كه يه بار ديگه تونستم در اين راه موفق بشم و بتونم بازي رو هك كنم. به زودي مشغول به كار ميشم تا داخل بازي رو هم هك كنم و تيم هاي ايراني و لي برتر ايران و تيم ملي فوتبال ايران رو به بازي اضافه كنم. و يه فيفا 09 كاملا ورژن فارسي ارائه بدم ولي بعد خدا اميدم به شما دوستان هست كه كمك هاي اطلاعاتي بهم بكنيد تا اين كار هر چه سريعتر انجام بگيره و به اسم P30World اين نسخه رو ارائه بديم. به اميد موفقيت همه برا بچه هاي ناب ايروني. تا دنيا دنياست ما ايرونيا حاكم دنيا هستيم.:10:

king-hitler
08-10-2008, 11:09
کجا کپیش کردی

همون جایی که گفتی
در هر صورت مجبور شدم دوباره از اول بازی رو نصب کنم
کسی فایل رو امتحان کرده جواب میده چون دوباره حال ندارم نصب کنم

khelane
08-10-2008, 11:46
همون جایی که گفتی
در هر صورت مجبور شدم دوباره از اول بازی رو نصب کنم
کسی فایل رو امتحان کرده جواب میده چون دوباره حال ندارم نصب کنم

من امروز بازی رو گرفتم از پی سی ورلد فایلی که دادم بهت رو ازمایش کردم کار کرد ولی اینو یادم رفت بهت بگم بعد از کپی فایلی که بهت دادم در جای که گفتم میری توی جای که بازی نصب کردی در پوشه بازی محتویات پوشه به نام input در قسمت data رو حذف کن بعد در داخل بازی تنظیمات خودت رو (دسته خودت) رو انجام بده منم مشکل تورو داشتم با این کار حلش کردم
ضمنا" من بازی رو نصب کردم تورنمت کار کرد

Spaniuly
08-10-2008, 12:01
قبل از همه اين تريلرهاي جديد كه براي نسخه wii منتشر شده رو ببينيد

اينم متن خبر به انگليسي

The sales juggernaut that is EA's FIFA series hit a new peak this week when FIFA 09 became the fastest-selling game from the franchise yet. The game crashed into the UK all-formats chart at number one, notching up top positions on the PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, and Xbox 360 charts.

Star Wars: The Force Unleashed, which had occupied the all-formats number-one slot for two weeks, was dislodged to number two. Following up at number three and jumping one place since last week was Brothers in Arms: Hells's Highway. Wii Fit and Mario Kart Wii rounded out the top five.

There were no other new entries on this week's chart, with every other publisher seemingly staying clear of the EA Sports behemoth. The highest new entry was Sega's Samba de Amigo, which entered at number 18 after two weeks on sale--a pattern followed by many other September 26 releases. Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood entered at 31, Wario Land: The Shake Dimension at 36, and De Blob at 38, all in their second week of release.

king-hitler
08-10-2008, 12:33
سلام کسی هست که بتونه تمتم تکنیک های که تو فیفا میشه اجرا کرد هم با دسته و هم کیبورد رو بگه
خیلی احتیاج دارم

Masoud King
08-10-2008, 13:43
پچ گیم پلی به نام Gameplay Pro X series v1.0 برای 09:
این پچ اولین پچ برای گیمپلی بازی هستش و هنوز هم تحت ساخت هستش...
این پچ:
توپ رو سنگین تر میکنه و دیگر توپ در هوا شناور دیده نمیشه!
عکس العمل دروازه بانها رو سریعتر میکنه!
پاس ها سریعتر و بیشتر تحت کنترل میشن!
بازیکنان بیشتر تحت کنترلا هستند و بیشتر واکنش نشون میدهند!
تصادم های بین توپ و بازیکنان مثل برخورده ای بازیکنان دیدنت تر و بهتر شدند..
این پچ رو هوش مصنوعی فعلا تاثیری نمی گذارد!

دانلود(2.3 مگابایت)

منبع:

VBYOFSKI
08-10-2008, 13:44
سلام
من این بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه؟
یه پیغام میده ولی انگلیسی نیست نمیفهمم چی میگه.

اینم پیغامش:

FIFA 09 ne prend pas en charge vorte carte graphique. Reportez-vous au fichier LisezMoi pour connaitre la liste des cartes graphiques compatibles.

فک کنم از کارت گرافیکم ایراد میگیره. کسی میدونه این پیغام به چه زیونیه؟

dsa
08-10-2008, 13:49
سلام

اینم پیغامش:

FIFA 09 ne prend pas en charge vorte carte graphique. Reportez-vous au fichier LisezMoi pour connaitre la liste des cartes graphiques compatibles.

دقیقا همین برای منم میاد.

کارت گرافیکمم ati Radeon 9000 هستش ، آخرین درایورشم که مال 2006 بود نصب کردم ولی بازم همین ارور میده

یکی بیاد بگه چی کار کنم که دیگه طاقت ندارم .

roozbeh pes7
08-10-2008, 14:30
چرا کسی به من جواب نمیده؟:19:
چرا fifa 09 من تورنمنت نداره ؟
راستی من از این سایت سفارش fifa 09 رو دادم .
حدودا چندروزه میرسه؟
راستی این فیفایی که این سایت میده 2 dvd هست .
چرا مال ما یکیه ؟

pishmac0la
08-10-2008, 15:45
بابا این بازی چه سیستمی مگه میخواد؟

بابا سیستم من
grafick:geforce 7300
ram: 1 gig
cpu : 2.8
بازی با این سیستم واسه من تیک میزنه. ایا واقا باید اینجوری باشه؟

Spaniuly
08-10-2008, 16:38
سلام کسی هست که بتونه تمتم تکنیک های که تو فیفا میشه اجرا کرد هم با دسته و هم کیبورد رو بگه
خیلی احتیاج دارم

فردا پس فردا ميخوام براي اجراي حركات تكنيكي يه مقاله تهيه كنم لينكش رو ميذارم همين جا

پچ گیم پلی به نام Gameplay Pro X series v1.0 برای 09:
این پچ اولین پچ برای گیمپلی بازی هستش و هنوز هم تحت ساخت هستش...
این پچ:

دانلود(2.3 مگابایت)

منبع:

حالا اين دست سازه يا رسمي و از طرف شركته؟

سلام

اینم پیغامش:

بله گرافيكت رو ساپورت نميكنه. اون زبان هم اسپانيولي هست

دقیقا همین برای منم میاد.

کارت گرافیکمم ati Radeon 9000 هستش ، آخرین درایورشم که مال 2006 بود نصب کردم ولی بازم همین ارور میده

یکی بیاد بگه چی کار کنم که دیگه طاقت ندارم .

من بگم؟ برو يه GeForce 8600 GT بخر 90 تومنه

چرا کسی به من جواب نمیده؟:19:
چرا fifa 09 من تورنمنت نداره ؟
راستی من از این سایت سفارش fifa 09 رو دادم .
حدودا چندروزه میرسه؟
راستی این فیفایی که این سایت میده 2 dvd هست .
چرا مال ما یکیه ؟

جوابت رو اين اخيرا 100 بار داديم ولي انگار شما بنا نداري نوشته هاي ديگران رو بخوني بخصوص من. اينم بار 101 ام بايد كرك نصب كني

بابا این بازی چه سیستمی مگه میخواد؟

بابا سیستم من
grafick:geforce 7300
ram: 1 gig
cpu : 2.8
بازی با این سیستم واسه من تیک میزنه. ایا واقا باید اینجوری باشه؟

بله پاين هست سيستمت فقط روي كمترين كيفيت ميتوني بازي كني

arYa2550
08-10-2008, 16:55
با سلام به دوستان عزيز من يه مشكل خيلي خيلي مهم دارم: مثل خيلي از دوستان من هم نميتونم tournament mode و challenge mode رو بازي كنم كرك رو هم هر كاري كردم نتونستم از rapidshare دانلود كنم از دوستن عزيز تقاضا دارم در صورت امكان لطف كنن و رو يه سرور ديگه آپ كنن تا ما هم بتونيم استفاده كنيم متشكرم...

roozbeh pes7
08-10-2008, 17:03
لطفا یه کرک به من بدید تا دانلود کنم و مشکل تورنمنت من حل بشه

Spaniuly
08-10-2008, 17:09
با سلام به دوستان عزيز من يه مشكل خيلي خيلي مهم دارم: مثل خيلي از دوستان من هم نميتونم tournament mode و challenge mode رو بازي كنم كرك رو هم هر كاري كردم نتونستم از rapidshare دانلود كنم از دوستن عزيز تقاضا دارم در صورت امكان لطف كنن و رو يه سرور ديگه آپ كنن تا ما هم بتونيم استفاده كنيم متشكرم...

بيا برو هرچي دوست داري دانلود كن

pishmac0la
08-10-2008, 17:17
دوستان بازی رو از easysetup یا همون TY بخرید. هم نیاز به نصب کراک نداره. هم همه چیز داره.تازه 1 dvd هم بیشتر نیست چون تک زبانه هست فقط انگلیسی.

roozbeh pes7
08-10-2008, 17:26
من از easy setup گرفتم که این مشکل ها رو داره

king-hitler
08-10-2008, 17:34
بابا این فایل هارو بردارین همشون خرابه

فقط بازی رو خراب میکنه

یکی نیست بگه دکمه تکل کدومه
یا چه طوری بازیکن خودش میره دنبال توپ
پدرم درومد

Masоud
08-10-2008, 17:43
یکی نیست بگه دکمه تکل کدومه
یا چه طوری بازیکن خودش میره دنبال توپ
پدرم درومد
برا تکل کردن باید وقتی که توپ دست حریفه دکمه ی سانتر رو (من رو A گذاشتم) بزنی. من هنوز 09 بازی نکردم . اگه اینی که گفتم نشد سمت راست قسمت Controls یه گزینه هست به اسم SildingTackle اونو تنظیم کن . فکر کنم همون باشه.

king-hitler
08-10-2008, 17:55
برا تکل کردن باید وقتی که توپ دست حریفه دکمه ی سانتر رو (من رو A گذاشتم) بزنی. من هنوز 09 بازی نکردم . اگه اینی که گفتم نشد سمت راست قسمت Controls یه گزینه هست به اسم SildingTackle اونو تنظیم کن . فکر کنم همون باشه.

من هر چی این دکمه رو میزنم کار نمیکنه
تو قسمت کنترل هم جای این دکمه خالیه هر چی میخام یه دکمه بندازم قبول نمیکنه
جای چند تا دکمه خالیه
هیچ راهی هم نداره که جای دکنه های خالی رو عوض کرد
بد جور گیر میده

Masоud
08-10-2008, 18:01
جای چند تا دکمه خالیه
بد جور گیر میده
شما از کیبورد استفاده می کنی یا از JoyStick ؟

درسته خالی می مونه باید جای بعضی ها رو با همدیگه عوض کنی.

من سریال Original رو می خوام کسی داره؟!؟!؟!؟!؟؟!

Spaniuly
08-10-2008, 18:10
جای چند تا دکمه خالیه
بد جور گیر میده

راه داره ولي شما قسم خوردي به حرف هيچ كس گوش ندي بارها هم تو اين تاپيك راهش گفته شده هم توي كلوپ گيم پد شما كه از سنگ هم سر سخت تر هستي كه به پست هاي ديگران اهميت ندي مطمئن باش تا 100 سال هم راه رو پيدا نميكني آقاي محترم بارها به شما گفته شد راهش استفاده از DEVDATA هايي هست كه توي كلوپ گيم پد گذاشتم. اونارو بايد PASTE كني توي فولدر فيفا 09 اي كه توي My Document هست بعد بري به مسير نصب بازي و از اين مسير 2 تا فايل كه اسماشون Devdata و يه فايل dll هست delete كني حالا اگه خوندي و اهميت دادي به اين پست من راهش رو پيدا كردي اگه اهميت ندادي كه هيچ. ولي مطمئن باش اين چندمين بار هست كه اين رو گفتم. ولي شما اصلا پست هايي كه به شما و خطاب به شما جواب داده ميشه رو نمي خوني. براي استفاده از فروم بايد پست هاي ديگران رو با دقت بخوني اومدي فروم ازش استفاده كني واسه تفريح پست نميزنيم كه. داريم سعي مي كنيم اطلاعات رو بين خودمون رد و بدل كنيم كه سطح اطلاعات بالا بره. سعي كن فلسفه استفاده از فروم رو درك كني و با روم ياهو مسنجر اشتباهي نگيريش. موفق باشي دوست عزيز

Spaniuly
08-10-2008, 18:14
من سریال Original رو می خوام کسی داره؟!؟!؟!؟!؟؟!

درسته خالی می مونه باید جای بعضی ها رو با همدیگه عوض کنی.

شما از کیبورد استفاده می کنی یا از JoyStick ؟

اينجوري كه داري پشت سر هم پست هاي اسپم وار ميدي خيلي زود اخطار ميگيري اين برخلاف قوانين انجمن هست بايد رعايت كني اميدوارم توجه كني.

در مورد اون سريال اورجينال هم بايد بگم بله خيليا اون سريال رو دارن ولي اونا مثله رمز روي كارت اينترنت هستند كه يه بار استفاده بشه از درجه اعتبار ساقط ميشه وقتي شما ميري بازي رو اورجينال تهيه ميكني داخل پك يه شماره سريال هست كه موقعي كه وارد ميكني به اسمت ثبت ميشه و اون سريال ميره تو ليست سياه ديگه نفر بعدي كه اون رو وارد كنه فقط ميتونه باهاش بازي رو نصب كنه نه اينكه بتونه ثبت نام كنه و آنلاين بازي كنه به صورت طبيعي براي اينكار بايد از دايركت آي پي استفاده كني و يا از نرم افزار هاي هك انلاين مثل XFire

linkin_park
08-10-2008, 18:15
فک کنم تو این تاپیک تا ابد بحث همین مشکل بازی با گیم پد باشه ....

Spaniuly
08-10-2008, 18:25
فک کنم تو این تاپیک تا ابد بحث همین مشکل بازی با گیم پد باشه ....

مشكل اينجاست كه كاربران به اين مسئله توجه نميكنن كه بايد هر بحثي جاي خودش مطرح بشه كلوپ گيم پد رو زدم تا مشكلات اونجا مطرح بشه ولي مي بينم كه بازم ميان اينارو اينجا مطرح ميكنن

king-hitler
08-10-2008, 18:30
راه داره ولي شما قسم خوردي به حرف هيچ كس گوش ندي بارها هم تو اين تاپيك راهش گفته شده هم توي كلوپ گيم پد شما كه از سنگ هم سر سخت تر هستي كه به پست هاي ديگران اهميت ندي مطمئن باش تا 100 سال هم راه رو پيدا نميكني آقاي محترم بارها به شما گفته شد راهش استفاده از DEVDATA هايي هست كه توي كلوپ گيم پد گذاشتم. اونارو بايد PASTE كني توي فولدر فيفا 09 اي كه توي My Document هست بعد بري به مسير نصب بازي و از اين مسير 2 تا فايل كه اسماشون Devdata و يه فايل dll هست delete كني حالا اگه خوندي و اهميت دادي به اين پست من راهش رو پيدا كردي اگه اهميت ندادي كه هيچ. ولي مطمئن باش اين چندمين بار هست كه اين رو گفتم. ولي شما اصلا پست هايي كه به شما و خطاب به شما جواب داده ميشه رو نمي خوني. براي استفاده از فروم بايد پست هاي ديگران رو با دقت بخوني اومدي فروم ازش استفاده كني واسه تفريح پست نميزنيم كه. داريم سعي مي كنيم اطلاعات رو بين خودمون رد و بدل كنيم كه سطح اطلاعات بالا بره. سعي كن فلسفه استفاده از فروم رو درك كني و با روم ياهو مسنجر اشتباهي نگيريش. موفق باشي دوست عزيز

خب استاد چی فکر کردی
فکر کردی خرم با دیونه
استاد تمام مراحلی رو که گفتی انجام دادم
ولی هر بار وقتی میره تو بازی ارور میده واز بازی میاذ بیرون
ومجبور میشم دوباره بازی رو از اول نصب کنم

پس بهتره اول فایل هاتو چک کنی بعد بزاری تو سایت

بعدش فروم جایی هستش که باید مشکلاتت رو بگی تا به کمک دیگران حلش کرد

اول به حرفای که میزنی خودت انجام بده بد به یکی دیگه بگو
اگه بیبینی تو یه پست گفتم فایلت خرابه امدی گفتی اینطوری باید انجام بدی
بابا مبتدی که نیستم
گفتم که فایلت خرابه

مشكل اينجاست كه كاربران به اين مسئله توجه نميكنن كه بايد هر بحثي جاي خودش مطرح بشه كلوپ گيم پد رو زدم تا مشكلات اونجا مطرح بشه ولي مي بينم كه بازم ميان اينارو اينجا مطرح ميكنن

ببین الکی بحث رو نچسپون به کلوپ گیم پد

تو هم هر چی میشه هر کی یه مشکل داره از گیم پلی این بازی فرت بگو برین تو کلوپ گیم پد

اونایی که مشکل تو این بازی دارم میان تو بخش خودش

هیچ فرقی نداره هم میشه اینجا مشکل خودت رو بگی هم اونجا
پس خاهشن توهین به کسی نکنید شما کار خودت رو بکن این همکار بخش ترش هم خودش کارش رو میدونه و اسپم رو پاک میکنه

Spaniuly
08-10-2008, 19:04
جناب هيتلر شما داريد جبهه ميگيريد چرا شما روند كار رو درست انجام نميدي فايل خراب نيست شما اون روندي كه من گفتم رو نميره به پير به پيغمبر اون روند رو نميري به كي قسم بخورم كه اون روند رو نميري؟

فايل درسته همه و هر كسي كه اون روند رو رفته موفق شده ولي شما ابدا به حرفاي مثبت من گوش نمي كني اون روند رو برو.

من نه به شما توهين كردم نه به هيچ كس ديگه.

B3HZ@D
08-10-2008, 19:25
این فیفای 2 dvd کامله یا تک dvd ؟؟؟؟؟
من خواستم بگیرم هر دو نوعش بود و شک کردم
اگه میشه فرقش رو بگین

SIMON137
08-10-2008, 19:32
ميگم يك چند نفري بيان با هم فيفا بزنيم ، من امروز با يكي از دوستان گل روزگار بازي كردم اينقدر حال داد ...
بيان چند نفري بزنيم.

sajjad_setam
08-10-2008, 19:35
این فیفای 2 dvd کامله یا تک dvd ؟؟؟؟؟
من خواستم بگیرم هر دو نوعش بود و شک کردم
اگه میشه فرقش رو بگین

من هر دو تا رو نصب کردم. فرقشون بین زبان بازی هاست که 2دی وی دی 5.6 تا زبان بیشتر داره.

B3HZ@D
08-10-2008, 19:56
یعنی فقط زبان اضافی دارن؟؟؟!!!!
هیچ چیز اضافی دیگه ای نداره؟؟؟مثل پچ مچ

sepand_salehi
08-10-2008, 20:29
سلام
من وقتی که یه دور یه لیگ فیفا رو بازی می کنم ، برای لیگ بعدی این ارور رو می بینم که می گه oops ورزن فیفای شما جوریه که نمی زاره شما یه بار دیگه لیگ رو بازی کنید و از این حرف ها.

برای رفع آن چه باید بکنم؟

Spaniuly
08-10-2008, 20:45
اين پست رو خيليا نديدن واسه همين دوباره نقل قول ميكنمش

بعد از ساعتها تلاش پيگير و ممتد موفق شدم به طور كامل بازي رو هك كنم بازي فيفا 09 توي ايران و تمام كشور هايي كه معمول هست كپي خريد و فروش بشه يك ورژن هست اونم ورژن اروپاي مركزي يعني ورژن مال همه شما ها همينه البته مال وست گيم احتمالا همون نورديك هست. يادتونه هميشه آرزو داشتم فيفا رو تك زبانه گير بيارم تا هم حجمش كم باشه هم زود نصب بشه و هم ايراداتش به حداقل برسه. خوب من الان كه نصب فيفا رو ويرايش كردم بازي دقيقا شرايط ورژن تك زبانه انگليسي رو داره و كل اينستاليشن 3.8 گيگ هست كه راحت روي تك دي وي دي 5 جا ميگيره و بعد نصب هم مشكلي نداره اين دي وي دي شامل فايل هاي اورجينال . فايل كرك . كيجن براي سريال نامبر و DEVDATA براي رفع ايرادات دسته بازي. از طرفي صفحه هاي انتخاب زبان در شروع بازي و ويديوي اينترو برداشته شده و شما موقعي كه روي آيكن بازي كلي ميكنيد 2 ثانيه بعد توي منو بازي هستيد و بدون معطلي مي تونيد بازي كنيد.اين دي وي دي شامل فايل آپديت پچ رسمي فيفا هست و به راحتي توسط فايل اورجينالي كه در بازي هست قابل ريختن بر روي GUI بازي هست. مشكلات تورنومنت ليگ و مود مربيگري به طور كامل حل شده و يك فيفا 09 در حد اورجينال هست. باكمترين حجم ممكن. خوشحالم كه يه بار ديگه تونستم در اين راه موفق بشم و بتونم بازي رو هك كنم. به زودي مشغول به كار ميشم تا داخل بازي رو هم هك كنم و تيم هاي ايراني و لي برتر ايران و تيم ملي فوتبال ايران رو به بازي اضافه كنم. و يه فيفا 09 كاملا ورژن فارسي ارائه بدم ولي بعد خدا اميدم به شما دوستان هست كه كمك هاي اطلاعاتي بهم بكنيد تا اين كار هر چه سريعتر انجام بگيره و به اسم P30World اين نسخه رو ارائه بديم. به اميد موفقيت همه برا بچه هاي ناب ايروني. تا دنيا دنياست ما ايرونيا حاكم دنيا هستيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

MHSou
08-10-2008, 21:52
سلام؛

مال من که به دستم رسیده.از فروشگاه P30World گرفتم.
بازی عالی شده ولی بعضی چهره ها به شدت کریه هستند.

EASPORTS-FIFA
08-10-2008, 22:04
سلام؛

مال من که به دستم رسیده.از فروشگاه P30World گرفتم.
بازی عالی شده ولی بعضی چهره ها به شدت کریه هستند.
چرا چند وقت نبودی؟:46:
برا تو چقدر طول کشید تا رسید؟:11:

Spaniuly
09-10-2008, 09:16
خوب كم كم داره جنس مون جور ميشه انگار اين فايل ها دارن من رو مجبور مي كنن كه يواش يواش دست به كار شم و بازي رو ويرايش كنم. البته واقعا براي من كه به كريشن مستر عادت كردم خيلي سخته بيام با اين نرم افزار ها تيكه تيكه ويرايش كنم بازي رو

Kit Tool

Addboard Tool

sepand_salehi
09-10-2008, 09:58
سلام
من وقتی که یه دور یه لیگ فیفا رو بازی می کنم ، برای لیگ بعدی این ارور رو می بینم که می گه oops ورزن فیفای شما جوریه که نمی زاره شما یه بار دیگه لیگ رو بازی کنید و از این حرف ها.

برای رفع آن چه باید بکنم؟

یعنی باید یک فیفای دیگه بخرم؟ از کجا؟

Spaniuly
09-10-2008, 10:47
یعنی باید یک فیفای دیگه بخرم؟ از کجا؟

من در عجبم شما براي به دست آوردن جواب سوالتون چرا منتظريد نامه بفرستيم در خونتون بارها حل مشكل تو تاپيك نوشته شده ولي شما اصلا توجهي نميكني بابا يه كرك بايد بزني والسلام. 100 نفر غير از شما اين سوال رو پرسيدن همين به پستي كه خودت نقل قول كردي جواب هم دادم چند صفحه قبل. ولي شما انتظار داري بيايم در خونت برات توضيح بديم چيكار بايد بكني. در واقع همون كار رو هم كرديم شما اهميت نميدي. شرمنده اين جوري گفتم ولي واقعا آدم شوكه ميشه مي بينه كاربرا براي حل مشكل خودشون حاضر نيستن كوچكترين زحمتي رو متحمل بشن اين جا تو تاپيك همه چي حي و حاضر لقمه آماده ميگيريم عزيزاني مثله شما كه به اينا نياز دارن از كنارش رد ميشن بعدش ميگن چي كار بايد بكنم. خودت قضاوت كن ببين اگه نا حق مي گم حرفي نيست

اينم لينكي كه توي صفحه 153 گذاشته بودم اونم براي چندمين بار اينم براي چندمين بار ديگه. فقط واسه اينكه از ما راضي باشي عزيز دل.

king-hitler
09-10-2008, 11:08
من در عجبم شما براي به دست آوردن جواب سوالتون چرا منتظريد نامه بفرستيم در خونتون بارها حل مشكل تو تاپيك نوشته شده ولي شما اصلا توجهي نميكني بابا يه كرك بايد بزني والسلام. 100 نفر غير از شما اين سوال رو پرسيدن همين به پستي كه خودت نقل قول كردي جواب هم دادم چند صفحه قبل. ولي شما انتظار داري بيايم در خونت برات توضيح بديم چيكار بايد بكني. در واقع همون كار رو هم كرديم شما اهميت نميدي. شرمنده اين جوري گفتم ولي واقعا آدم شوكه ميشه مي بينه كاربرا براي حل مشكل خودشون حاضر نيستن كوچكترين زحمتي رو متحمل بشن اين جا تو تاپيك همه چي حي و حاضر لقمه آماده ميگيريم عزيزاني مثله شما كه به اينا نياز دارن از كنارش رد ميشن بعدش ميگن چي كار بايد بكنم. خودت قضاوت كن ببين اگه نا حق مي گم حرفي نيست

اينم لينكي كه توي صفحه 153 گذاشته بودم اونم براي چندمين بار اينم براي چندمين بار ديگه. فقط واسه اينكه از ما راضي باشي عزيز دل.

خودت رو چرا ازیت میکنی

keshish
09-10-2008, 11:21
جناب krauser جسارتاً یه پیشنهاد داشتم.
تعداد صفحات تاپیک داره میره بالا و قطعاً خیلی بیشتر از این هم خواهد شد.ماشاالله نکات آموزشی و حل مشکلات بازی در این انجمن خیلی مطرح شده اما اکثر پست ها هم زیاد سودمند نیست.
پیشنهاد می کنم صفحه اول یه راهنما از تاپیک قرار بدید تا اگه شخصی آموزشی یا لینک خاصی یا پچی خواست که در انجمن وجود داشت،بتونه راحت پیداش کنه.
با تشکر

Spaniuly
09-10-2008, 11:46
نه بابا توي هر صفحه تو تاپيك نگاه كني بارها مشكل دوستان نوشته ميشه مسئله اينجاست اصلا زحمت نميدن دوستان به خودشون كه پست ها رو مشاهده كنن. فلسفه تاپيك اين نيست كه بياي توي فروم يه درخواست بنويسي بعد منتظر باشي براي جواب دادن بو اون برات ايميل بزنن. بايد بياي و نگاه كني چه جوابي بهت دادن.

9vin
09-10-2008, 11:56
fifa تا صد سال ديگه هم فوتبال بسازه به pes نميرسه.:21:
فيفا بايد بره بوق بزنه پيش pes :31:

mehdi_samsung
09-10-2008, 12:09
آقا من بازی رو نصب کردم ولی اینطوریه وقتی میرم تو بازی دستاشون بازه
کارت گرافیکم 256 جی فورسه ولی فکر نمیکنم واسه اون باشه چون با پایین ترین گرافیک هم همینطوریه
احتمال داره که واسه دی وی دیش باشه؟
در ضمن من نمیتونم وارد قسمت تورنمنت ها و چلنج مود بشم یه پیغام میده اولش نوشته Oops!
در هرحال هرکی مشکلو میدونه کمک کنه

Spaniuly
09-10-2008, 12:12
کارت گرافیکم 256 جی فورسه ولی فکر نمیکنم واسه اون باشه چون با پایین ترین گرافیک هم همینطوریه
در ضمن من نمیتونم وارد قسمت تورنمنت ها و چلنج مود بشم یه پیغام میده اولش نوشته Oops!

چه جالب من نديده بودم اينجوريش رو از گيمت هست اون كرك فيكس رو نصب كن ببين حل ميشه يا نه به گرافيكت ربط نداره

khelane
09-10-2008, 12:19
من بازی رو از سایت خودمون گرفتم کارش حرف نداره اصلا" مشکلی .اسه تورنمتها وجود نداره ودر هیچ جای بازیها مسئله ی ندارم

9vin
09-10-2008, 12:20

فيفا خيلي باحاله......:39:

khelane
09-10-2008, 12:20
دستت طلا

زدي کل برنامه رو تعطيليدي

بعد از کپی کردن میری جای که بازی رو نصب کردی تو پوشه دیتا پوشه ای به نام input پیدا کن محتویات ان را خالی کن بعد برو تو بازی

mehdi_samsung
09-10-2008, 12:24
به نظر خودم مشکل از دی وی دیه

king-hitler
09-10-2008, 12:25

رم سیستم چنده

swamp
09-10-2008, 12:39
اینم فایل کرکی است خودم دارم ازش استفاده می کنم و جواب هم داده است

khelane
09-10-2008, 12:39
سلام بازم گفتم کرک این بازی فیفارو بهتون بدم خدایش من کپیش کردم حل شد حالا هم چند تیم در تورنمت بازی کردم
براتون اپ کردم بگیریدش

Masoud King
09-10-2008, 16:58
سایت gamespot هم بازی رو ریویو کرده و به نسخه های PS3 و Xbox 360 نمره 8.5 رو داده.

Google Spider
09-10-2008, 20:04
می خواستم ببینم پچ یا چیز دیگه ای برای بازی نیومده؟

در ضمن من منضورم این بود که هرکی هر بازی رو دوست بازی کنه و من از اول هم fifa و هم pes رو بازی کردم.
ببخشید سو تفاهم پیش امد دیگه بسه

EASPORTS-FIFA
09-10-2008, 20:19
من بلاخره بعد از این همه وقت بازی به دستم رسید و نظرمو میگم:
خوبی ها:
گرافیکی که من تو هیچ بازیه فوتبالی ندیده بودم.خیلی عالی بود.من که حال کردم:8:
چمن خیلی خیلی خوب کار شده:12:
رنگ بندیه عالی
اون قوزی هم که بچه ها میگفت رو من هرگز ندیدم و بازیکنا خیلی طبیعی تر بودن
یکی از بزرگترین نکته های مثبت اینه که دیگه بازیکنا رو که از دور میبینی موهاشون ضایع نیست.چیزی که تو 08 حالمو بهم میزد:7:
توپ خیلی عالی بود همچنین صداهای برخورد پا با توپ و اصلا هم بزرگ نبود
توی بازی گل زدن در حد معمولیه.یعنی میشه مثلا تو اولین بازی گل زد.من اولین بازی رو درجه ی world class 10 دقیقه ای 1-1 با رئال مساوی کردم.
منو خیلی زیبا هستش و همینطوری رنگش عوض میشه
نکات منفی:
حتی 1 ویدئوی جدید به بازی اضافه نشده و نشونه ی لاف زدن ea تو این که 360 تا ویدئوی جدید گذاشته.:41:
تماشاچیا 2 بعدی و من هیچ عکاسی رو ندیدم پشت دروازه .
داور هم که کشکه هنوز و مث چغندر برا خودش میچرخه انگاری که بچه با خودت اوردی که داره بازیگوشی میکنه.
قیافه ها از 08 بهتر بودن اما در اون حد انتظار نبود:23:
نمره ی من از 10 8 هستش.و کاملا بی طرف قظاوت کردم.
دیگه اگه اشتباهی کردم به بزرگیه خودتون ببخشید.چون فقط 2 دست بازی کردم.و زود اومدم تو فروم.
اینقدر گفتم نمیاد نمیاد.خدا خواست روز تولدم اومد:40:
فقط یک چیزی بگم اونم اینه که بازی مشکل کرک داشت اما مال من تو دی وی دیه دومش نوشته بود fifa09 new crak مال اونایی که از اینجا گرفتن هم همینطور بود؟همین کرک درست رو کپی کردم دیگه اروره اوپس رو نمیداد.
من از مدیر این سایت خیلی متشکرم و دی وی دی اصلا مشکلی نداشت و همه چی ok بود.

khelane
09-10-2008, 21:17
من میگم گلهای زیبای خودمون رو بزاریم برای دیگران ببینند

gap
09-10-2008, 21:29
آره خوبه...بقيه پاين؟؟

david23
09-10-2008, 21:50
سلام دوستان اول بگم که این نسخه ای که من گرفتم بدون کرک بود و خیلی راحت نصب شد دوم اینکه چطوری مشه آب و هوا استادیوم رو عوض کرد من تو فروشگاه پی سی دیدم نوشته اّب و هوای گرگ ومیش داره مثل pes با این فرق وقتی نیمه دوم میای شب شده آیا واقیعت داره؟

pedram_sad
09-10-2008, 22:00
كسي اينجا نسخه xbox 360 رو نگرفته ؟

SPY.07
09-10-2008, 22:05
من تو بعضی از ویدئو های یوتیوب دیدم داور ها سوت میزنن ( یعنی کاملا دستشون به طرف دهنشون میره، درست مثل PES ) و موقع خطا ها دستشون رو تکون میدن و گزارشگر عوض شده و بعضی تغییرات دیگه.
ولی اصلا تو ورژن PC از این خبرا نیست. شاید تو Xbox یا PS3 اینجوری باشه. دوستان اگه میشه یه اطلاعی بدن.
ممنون.

keshish
09-10-2008, 23:29
سلام
من یه پچ پیدا کردم برای کیفیت بهتر صدا و این خصایص رو داراست:
+ Increasing volume.
+ You will hear clearly sound of passing, heading, kicking, ball hitting the post…
+ Crowd sing anthem & chant more often.
+ Crowd applause when you steal the ball back.
+ Crowd shout “OH” when you perform shooting.
+ Crowd shout “BOO” when make a fault
+ Crowd cheer when you win.

اما وقتی روی پچ کلیک می کنم این پیغام میاد:
This files contains invalid data

آقا رفتم تو بازی دیدم با وجود این ارور واقعاً همون چیزهایی که گفته بود عمل می کنند.واقعاً تماشاچی ها وقتی مهمان باشید گوش آدم رو تو حمله تیمشون کر می کنند.

Masоud
09-10-2008, 23:43
salam be hame
aval mazerat ke farsi type nemikonam
man ye khahesh dashtam
to fifa 09 chera nemishe dorost hesabi ba daste bazi kard ?
masalan pase omghi nadare
dirble tekniki nemishe zad va koli kai ke ba keyboard mishe kardo nemishe anjam dad ba daste
mamnon misham age yeki lotf kone va be ma bege
age soalam tekrarie bebakhshid
vaght nahsod hamye safehato bekhunam
دوست عزیز شما باید از دسته هایی که فیفا 09 اونارو ساپورت می کنه استفاده کنی .

برای اطلاعات بیشتر برو Readme رو بخون.

swamp
10-10-2008, 00:25
سلام
من یه پچ پیدا کردم برای کیفیت بهتر صدا و این خصایص رو داراست:
+ Increasing volume.
+ You will hear clearly sound of passing, heading, kicking, ball hitting the post…
+ Crowd sing anthem & chant more often.
+ Crowd applause when you steal the ball back.
+ Crowd shout “OH” when you perform shooting.
+ Crowd shout “BOO” when make a fault
+ Crowd cheer when you win.

اما وقتی روی پچ کلیک می کنم این پیغام میاد:
This files contains invalid data

دوست عزیز از این لینک استفاده کن:

david23
10-10-2008, 00:28
سلام دوستان اول بگم که این نسخه ای که من گرفتم بدون کرک بود و خیلی راحت نصب شد دوم اینکه چطوری مشه آب و هوا استادیوم رو عوض کرد من تو فروشگاه پی سی دیدم نوشته اّب و هوای گرگ ومیش داره مثل pes با این فرق وقتی نیمه دوم میای شب شده آیا واقیعت داره؟

keshish
10-10-2008, 00:32
دوست عزیز شما باید از دسته هایی که فیفا 09 اونارو ساپورت می کنه استفاده کنی .

برای اطلاعات بیشتر برو Readme رو بخون.

نه عزیز جان مدیر این تاپیک خودشو کلی کشت و تقریباً تو هر چندتا صفحه در میون گفت این مشکل با ریختن یه devdata حل میشه.
لینک این آدرس در صفحات قبلی هست.می تونی از قسمت جستجو هم این نام رو وارد کنی تا راحت تر لینکشو پیدا کنی.البته من خودم دو تا از این devdata رو دانلود کردم که حجم یکیش کم بود و بازیم ارور می دادم ولی دومی حجم تقریباً 54 کیلو بایت بود ولی مشکلی هم الآن ندارم.(سر این مورد هم قبلاً مدیر توضیح دادند)

خوب بستگی داره به ساعت بازی تیمت دیگه.من الآن یه بازی انجام دادم شب بود.بازی در روز هم انجام دادم.

Reynard
10-10-2008, 00:57
می شه بگین چه لیگهایی تو فیفا هست چه لیگهایی اضافه شده
؟؟؟؟؟؟

nokhale2_3
10-10-2008, 02:37
سلام
من يه گلي زدم 100% افسايد، خودم خيلي تعجب كردم
اگه خواستيد براتون ميفرستم، از فيفا بعيد بود

Spaniuly
10-10-2008, 06:51
آره بچه ها بدجوري پايه هستم كه گلها و حركات تكنيكي رو اپلود كنيم و باهم شير كنيم شما دوست عزيز شنيدم گفتي گل آفسايد زدي . خوب اگه آفسايد رو خاموش كني مي توني توي آفسايد باشي ديگه واسه همه همينجوريه ولي اگه آفسايد روشن باشه بي برو بگرد اعلا ميشه چون به صورت هوشمند هست. و كوچكترين اشتباهي در اعلام آفسايد وجود نداره

Spaniuly
10-10-2008, 06:53
می شه بگین چه لیگهایی تو فیفا هست چه لیگهایی اضافه شده
؟؟؟؟؟؟

چك سوئيس نروژ بلژيك كلي ليگ اروپايي هست اصلا نگران نباشا ز لحاظ ليگ غني هست. انشا الله يكي دو ماه ديگه ليگ ايران هم بهش اضافه ميكنم ميدم شمام نصب كنيد

S A A M
10-10-2008, 07:55
دوستان من آخر این دریبل زدنو یاد نگرفتم میشه بیاین دقیق یاد بدین؟:20:

EASPORTS-FIFA
10-10-2008, 09:13
میشه یه چیزی بدید که بشه اون خطای لباس میلان رو کم کرد؟

gap
10-10-2008, 09:25
دوستان من آخر این دریبل زدنو یاد نگرفتم میشه بیاین دقیق یاد بدین؟

در مورد دریبل هم باید بگم که با دکمه shift و جهت ها هستش!
مثلا shift + بالا و shift + پائین (باید دوتاا دکمه رو یعنی shift و جهت رو باهم بزنی) رو یزنی یه دریبل میزنه !
و shift + جهتی مخالف جهتی که داری میری و به لافاصله دکمه جهت مخالف اصلي میزنی مثلا داری از چپ به راست حرکت میکنی:
shift+چپ بعد بلافاصله جهت راست رو میزنی!
من فقط همین ها رو بلدم!

sajjad_setam
10-10-2008, 09:52
با سلام.

فیفا می تو نست بهتر از اینا درست کنه ولی.............................

اگه ممکنه بگید قسمت مستر لیگ کدومه.

MHSou
10-10-2008, 10:38
من بلاخره بعد از این همه وقت بازی به دستم رسید و نظرمو میگم:
حتی 1 ویدئوی جدید به بازی اضافه نشده و نشونه ی لاف زدن ea تو این که 360 تا ویدئوی جدید گذاشته.

سلام؛

ویدیو های جدید اضافه شده شما باید زیاد بازی کنی تا ببینیشون حتی تو دمو هم چند تا ویدیو جدید بود.

بازی عالی طراحی شده فقط بعضی چهره ها مشکل داره که اونا هم تا UefaCL2008-09 حل میشه.
استایل بازیکنا هم خیلی خوبه.اونایی که میگن کمر بازیکنا خمه بالاخره تو فوتبال واقعی هم کمر بازیکنان خم هست نه مثل ؟؟؟ که کمر بازیکنا عین روبات کاملا صافه.
برخورد بازیکنا هم عالی طراحی شده وقتی روی یه بازیکن تکل شدید می زنی قشنگ میوفته زمین و زانوش رو میگیره و رو زمین غلت می زنه.
حرکات دروازه بان ها هم بهبود یافته مثلا وقتی توپ آروم میاد طرفشون خیلی زیبا خم میشن و توپ رو برمیدارن.
توپ هم که دیگه حرف نداره:31::27:
در ضمن هزار بار گفتم برای هزار و یکمین بار هم میگم:

فیفا داره در پی سی پیشرفت می کنه و ما باید صبر کنیم باید منتظر یک تغییر اساسی در FIFA2011 باشیم چون وقتی 08 داشت میومد مسءولان EA گفتن موتور گرافیکی بازی تا بازی FIFA:WC2010 همین خواهد بود.برای الان چمن 3D و بهبود گرافیک و نور پردازی عالی بسه و باید ما خدا رو هم شکر کنیم که EA همون 08 رو بیرون نداد.

طرفدارای ؟؟؟ هم برن تو تاپیک خودشون بحث کنن.:19:اصلا چه دلیلی داره که کسی که از یه بازی بدش میاد بیاد جایی که طرفدارای اون بازی هستن و از بازی شون بد بگه:41:؟
یکی طرفدار فیفا هست یکی طرفدار ؟؟؟ و یکی هم مثل من و خیلی های دیگه هر دو تاشون رو بازی میکنه.
در ضمن هر کی دلش می خواد بحث کنه بره یه تاپیک دیگه درست بعد هر چی دلش می خواد با بقیه بحث کنه تا یه تاپیک مفید و آموزنده(:31:) تبدیل بشه به چت روم دوستان و بعدش هم بسته بشه.:21:

Google Spider
10-10-2008, 11:49
سلام میخواستم بدونم چطور میشه online بازی کرد. چون شنیدم میشه وخود فیفا هم گفته یه لیگ رو مجانی می تونی live adidas بازی کنی. اگه به توضیح بدین ممنون میشم برای هر دو هم live adidas و هم انلاین.

توی نسخه های قبلی قبل از شروع بازی میشد استادیوم و توپ و ... رو انتخاب کنی ولی لان منچیزی نمیبینم ویراست میره تو بازی چرا ایطوریه؟

david23
10-10-2008, 11:52

دوستان یکی جواب ما رو بده من تا حالا فیفا بازی نکردم ولی از این نسخه خوشم اومده واسه همین نمیدونم کجا آب و هوا استادیوم رو عوض میکنن- با تشکر:10:

Spaniuly
10-10-2008, 12:07
آقايون از اين به بعد توي آپلود سنتر 2شيرد آپلود مي كنم حركات تكنيكي رو و با يه موزيك متن زيبا كليپ ميسازم با بهترين كيفيت و كم ترين حجم در اختيار علاقمندا قرار ميدم سعي كنيد دانلود كنيد

حركت زيبايي از اندرسون (جالبه)

يا اين لينك

اينم يه حركت تكنيكي از كريستيانو رونالدو كه انحصارا مال خودشه اينم بگم اين حركت نه رقص پاست نه اون حركت كه با بغل پا ميندازه يه حركت جديد هست كه توي ورژن فيفا 09 اضافه شده اينو حتما ببينيد قول ميدم نمونه اش رو قبلا نديدين. جدي ميگم اين يكي رو از دست نديد

Tashanoj
10-10-2008, 12:25
بازی واقعا پیشرفت چشم گیری نسبت به قبل داشته..........

Ali Pacino
10-10-2008, 12:31
چرا بعضی دکمه هاش رو گیم پد عمل نمی کنه فک کنم 6،7 تا دکمه بیشتر واسش تعریف نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spaniuly
10-10-2008, 13:20
چرا بعضی دکمه هاش رو گیم پد عمل نمی کنه فک کنم 6،7 تا دکمه بیشتر واسش تعریف نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

كلوپ گيم پد مشكل همه رو حل كرده اينم حركت جاگلينگ از رونالدو اولين باره كه تو فيفا اين حركت زده ميشه از دست نديد

Google Spider
10-10-2008, 15:40
سلام میخواستم بدونم چطور میشه online بازی کرد. چون شنیدم میشه وخود فیفا هم گفته یه لیگ رو مجانی می تونی live adidas بازی کنی. اگه به توضیح بدین ممنون میشم برای هر دو هم live adidas و هم انلاین.

توی نسخه های قبلی قبل از شروع بازی میشد استادیوم و توپ و ... رو انتخاب کنی ولی لان من چیزی نمیبینم و یه راست میره تو بازی چرا ایطوریه؟

بابا دمتون گرم یکی جواب ما رو بده .یعنی شمام نمیدونید آب وهوا و استادیوم رو چطوری میشه عوض کرد؟؟؟

یکی جواب ما تو تا رو بده تا ما هم لذت ببریم.

MHSou
10-10-2008, 15:47
بابا دمتون گرم یکی جواب ما رو بده .یعنی شمام نمیدونید آب وهوا و استادیوم رو چطوری میشه عوض کرد؟؟؟

سلام؛
تو قسمتی که تیم میزبان رو انتخاب می کنید اگر دکمه عوض کردن صفحه (E یا Q) رو بزنید قسمتی که برای انتخاب تیم بود تبدیل میشه به انتخاب آب و هوا،استادیوم و اینکه زمستون باشه یا نه (در حالت زمستان بازی کنه لباس آستین بلند می پوشن،دستکش دستشون میکنن و در کناره های استادیوم برف دیده میشه.)
امیدوارم که تونسته باشم کمکتون بکنم:10:.

اينم يه حركت تكنيكي از كريستيانو رونالدو كه انحصارا مال خودشه اينم بگم اين حركت نه رقص پاست نه اون حركت كه با بغل پا ميندازه يه حركت جديد هست كه توي ورژن فيفا 09 اضافه شده اينو حتما ببينيد قول ميدم نمونه اش رو قبلا نديدين. جدي ميگم اين يكي رو از دست نديد

من اینو قبلا تو دمو دیده بودم در ضمن فقط برای کریستیانو رونالدو نیست من تا حالا با راءول،نیستلروی،راموس،کانا وارو،فان در فارت و... انجام دادم حرکتشم Skill move+ خلاف جهتی که دارین میرین و بعد جهتی که دارین میرین هست. برای مثال این Juging رو با راءول انجام دادم(البته فکر کنم):

Damian
10-10-2008, 16:06
جای دادن تمرین در تقویم منیجر مود چه تاثیری در آمادگی بازیکن و تیم دارد
در ضمن آقای کراوزر کرکی را که گذاشته بودی در موقع انتخاب free user ارور میدهد آیا فایل کرک اشکال دارد یا مشکل از من است؟

khelane
10-10-2008, 16:30
سلام این دریبل چجوریه؟

MHSou
10-10-2008, 16:43
سلام این دریبل چجوریه؟

سلام؛

انواع مختلفی داره مثلا با Skill Move+Forward میشه پا عوض کرد یا با Skill Move+Sprint میشه توپ رو جلو انداخت یا با Skill Move+Backward&Forward میشه دریبل جاگلینگ زد ویا با Skill Move+Forward & Down & Backward & Up & Forward میشه دریبل360 زد یا با زدن Skill Move+Up & Left یا Skill Move+Right & Down و یا... میشه تو سر توپ زد:31:
امیدوارم متوجه شده باشی:27::46::10:

david23
10-10-2008, 16:45
سلام؛
تو قسمتی که تیم میزبان رو انتخاب می کنید اگر دکمه عوض کردن صفحه (e یا Q) رو بزنید قسمتی که برای انتخاب تیم بود

دستت درد نکنه ایشالا جبران کنیم:10:

khelane
10-10-2008, 17:01
سلام؛

انواع مختلفی داره مثلا با Skill Move+Forward میشه پا عوض کرد یا با Skill Move+Sprint میشه توپ رو جلو انداخت یا با Skill Move+Backward&Forward میشه دریبل جاگلینگ زد ویا با Skill Move+Forward & Down & Backward & Up & Forward میشه دریبل360 زد یا با زدن Skill Move+Up & Left یا Skill Move+Right & Down و یا... میشه تو سر توپ زد:31:
امیدوارم متوجه شده باشی:27::46::10:

دوست عزیر همه روبلدم مثل اینکه شما تو باغ نیستی من گفتم دریبل جاگلینگ

Masоud
10-10-2008, 17:02
یه خورده آرومتر.

MHSou
10-10-2008, 17:43
جای دادن تمرین در تقویم منیجر مود چه تاثیری در آمادگی بازیکن و تیم دارد
در ضمن آقای کراوزر کرکی را که گذاشته بودی در موقع انتخاب free user ارور میدهد آیا فایل کرک اشکال دارد یا مشکل از من است؟

زیادش آمادگی رو کم می کنه متوسطش زیاد اگه به بازیکنا زیاد تمرین بدی جو حاکم بر تیم عوض میشه و بازیکنا ناراضی میشن.:10:

Sam Fisher 11
10-10-2008, 17:46
بیش از 30 تا پست پاک کردم...واقعا جای تاسف داره...
وقتی کاربری به هر دلیلی پست تحریک آمیزی میده بجای جواب دادن به کاربر خاطی مدیریت رو مطلع کنید!

--------
امیدوارم دیگه مجبور به چنین کاری نشم
موفق باشید...

Spaniuly
12-10-2008, 09:06

لينك دانلود

Google Spider
12-10-2008, 09:20
سلام
دوستانی که می خوان Manager mode یا همون مستر لیگ خودمون بازی کنن من هر ساله یه روش رو ابرای خریدن بازیکن ها اجرا میکنم به راحتی میتونید بازیکن مورد نظر رو بخرید تضمینی.

خرید بازیکنی که توی لیست فروش قرار داره :
1_ حقوق بازیکن رو باید 35 % اضافه کنیم.(یا یکمی بیش از یک سوم)
2_قیمت بازیکن رو هم تا یک نهم میتونی کم کنی.
سایر موارد رو دست نزنید

خرید بازیکنی که توی لیست فروش قرار نداره :
2_قیمت بازیکن رو هم باید بیش از یک پنجم اضافه کنی.
سایر موارد رو دست نزنید
برای افزایش سال قرار داد باید حقوق رو زیاد کنی برای یک سال 6درجه البته برای 2سال قاعده خاصی نداره.

البته توی manager mode میشه خیلی کلک زد مثلا من تو fifa08 تو تا جان تری تو تیمم داشتم که یکیش مجانی بازی میکرد.:31:

Spaniuly
12-10-2008, 10:16
سلام
دوستانی که می خوان Manager mode یا همون مستر لیگ خودمون بازی کنن من هر ساله یه روش رو ابرای خریدن بازیکن ها اجرا میکنم به راحتی میتونید بازیکن مورد نظر رو بخرید تضمینی.

خرید بازیکنی که توی لیست فروش قرار داره :
2_قیمت بازیکن رو هم تا یک نهم میتونی کم کنی.
سایر موارد رو دست نزنید

خرید بازیکنی که توی لیست فروش قرار نداره :
2_قیمت بازیکن رو هم باید بیش از یک پنجم اضافه کنی.
سایر موارد رو دست نزنید
برای افزایش سال قرار داد باید حقوق رو زیاد کنی برای یک سال 6درجه البته برای 2سال قاعده خاصی نداره.

البته توی manager mode میشه خیلی کلک زد مثلا من تو fifa08 تو تا جان تری تو تیمم داشتم که یکیش مجانی بازی میکرد.:31:

همه حرفات نه اينكه درست نباشند ولي اينايي كه گفتي فقط حالت خاصي از يك تيم هست اگه تيمت كم درجه باشه هرچه قدر هم تلاش كني نميتوني به اين راحتيها بازيكن بزرگ جذب كني ولي وقتي يك تيم 4 و نيم درجه يا 5 درجه هستي حتي ميتوني بازيكنان رو كمتر از قيمت واقعي شون بخريبازيكنان آزاد هم با هر شرايطي پيشنهاد بدي با كله ميان تو تيم ولي اگه كم ستاره باشي و همون اول بخواي يه تيم ضعيف برداري وقتي به بازيكنان نسبتا قوي و بزرگ كه پيشنهاد ميدي حتي وقتي دوبارابر حقوق پيش فرض هم بهشون پول بدي نميان توي تيم توي مربيگري هيچ چيز ثابت نيست تحت شرايط وضعيت ها فرق ميكنه. حتي اگه اسكوتر شما لول 10 هم باشه اگه تيمت بازيكنانش ضعيف باشه بازيكناي در حد تيمت پيدا ميكنه. ولي شما يرو يه تيم قدر مثل منچستر بردار ببين اسكوتر چيا برات پيدا ميكنه قوي هم نباشن يه بازيكناني پيدا ميكنه كه رشد فوق العاده اي دارند. در هر صورت اگه خاستي بهترين روش ها رو ميتونم ياد بدم كه توي اين مود بتوني در عرض كمتر از 5 فصل تيمت قدرتمندترين تيم حال حاضر جهان بشه. من با تيم بازل سوئيس اين كار رو توي 07 و 08 و 09 خيلي راحت انجام دادم. حالا كه صحبت از مود مربيگري شده ايد بگم كه توي ورژنهاي 07 و 08 توي مود مربيگري شاهد بوديم كه بازيكنان پس از چند فصل رشد خوبي داشتن و حتي بازيكناني از قبيل تئو وولكات تو 07 و پاتو تو 08 به اورال 99 م رسيدند ولي اينجا تو 09 از اين خبرا نيست من چند روز پيش با 09 تموم كردم بعد 15 سال حتي يه بازيكن 98 هم نداشتم بيشترينش مسي بود با 97 البته بگم تمرين ندادم بايكنا رو اگه يادتون باشه توي 08 با تمرين دادن ميشد خسوس ناواس - مسي - رونالدو - جيوواني دوس سانتوس رو به 99 رسوند. ولي اينجا فكر نميكنم چنين چيزي اتفاق بيافته برا من كه نيافتاد و حتي بازيكن جديد هم پيدا نكردم كه 99 بشه. كلا كسل كننده تر شده بهترينش 08 بود كه خيلي جالب بود مود مربيگريش.

king-hitler
12-10-2008, 10:26
اول اینکه ممنون بابت باز کردن تایپیک Sam Fisher 08

دوستان این دفعه دیگه بی خیال حرفای بهتر بودن فیفا یا پیس یا ===== بشین
نزارین دوباره تایپیک قفل بشه

Spaniuly
12-10-2008, 10:47
اولش تصميم گرفتم يه مقاله تهيه كنم و به صورت Pdf در اختيار دوستان قرار بدم. بدش ديدم طول ميكشه تا بخوام يه راهنما بنويسم براي دريبلها و حركات تكنيكي. يا كلا گيم پلي بازي. واسه همين تصميم گرفتم هر از گاهي بيام و چند تا تكنيك از تجربياتم ياد بدم همين جا تا علاقمندان استفاده كنند. براي شروع از حركات ساده اي كه با آنالوگ راست اجرا ميشه آغاز ميكنيم:

تكنيك هاي جديد اضافه شده در فيفا 09

1- تكنيك هاي جاگلينگ
الف) پاشنه به پاشنه (قابل اجرا توسط هر بازيكن): آنالوگ راست را اول به عقب بعد بلافاصله به جلو بدهيد.
ب) پاشنه رولي (قابل اجرا توسط بازيكنان دريبلر و تكنيكي مانند رونالدو و ...) : آنالوگ سمت راست را اول به جلو و سپس به عقب بدهيد. همزمان با به عقب بردن آنالوگ راست آنالوگ چپ را 90 درجه از سمت جلو به چپ يا راست بگردانيد.

2- حركت رنگين كمان در حالت ايستا(مخصوص بازيكنان تكنيكي)
پشت به بازيكن حريف توپ را استوپ كنيد و سپس آنالوگ راست را به جلو و در جهت ساعتگرد يا برعكس نيمدايره اي بگردانيد. در اين صورت توپ را از بالاي سرتان به آن طرف خواهيد انداخت.

3- چرخش اسكوپ
پشت به حريف شويد و توپ را با پا استوپ كرده نگه داريد. سپس آنالوگ را از سمت راست خود به صورت دايره اي 270 درجه بچرخانيد. تا يه دور جالب پا به توپ زده شود.

منتظر آموزش تكنيكهاي حرفه اي تر باشيد...

king-hitler
12-10-2008, 11:55
چرا من هر کاری میکنم هیچ تکنیکی انجام نمیده
با کیبرد میشه ولی دریغ از یه حرکت قشنگ با دسته

Google Spider
12-10-2008, 11:58
همه حرفات نه اينكه درست نباشند ولي اينايي كه گفتي فقط حالت خاصي از يك تيم هست اگه تيمت كم درجه باشه هرچه قدر هم تلاش كني نميتوني به اين راحتيها بازيكن بزرگ جذب كني ولي وقتي يك تيم 4 و نيم درجه يا 5 درجه هستي حتي ميتوني بازيكنان رو كمتر از قيمت واقعي شون بخريبازيكنان آزاد هم با هر شرايطي پيشنهاد بدي با كله ميان تو تيم ولي اگه كم ستاره باشي و همون اول بخواي يه تيم ضعيف برداري وقتي به بازيكنان نسبتا قوي و بزرگ كه پيشنهاد ميدي حتي وقتي دوبارابر حقوق پيش فرض هم بهشون پول بدي نميان توي تيم توي مربيگري هيچ چيز ثابت نيست تحت شرايط وضعيت ها فرق ميكنه. حتي اگه اسكوتر شما لول 10 هم باشه اگه تيمت بازيكنانش ضعيف باشه بازيكناي در حد تيمت پيدا ميكنه. ولي شما يرو يه تيم قدر مثل منچستر بردار ببين اسكوتر چيا برات پيدا ميكنه قوي هم نباشن يه بازيكناني پيدا ميكنه كه رشد فوق العاده اي دارند. در هر صورت اگه خاستي بهترين روش ها رو ميتونم ياد بدم كه توي اين مود بتوني در عرض كمتر از 5 فصل تيمت قدرتمندترين تيم حال حاضر جهان بشه. من با تيم بازل سوئيس اين كار رو توي 07 و 08 و 09 خيلي راحت انجام دادم. حالا كه صحبت از مود مربيگري شده ايد بگم كه توي ورژنهاي 07 و 08 توي مود مربيگري شاهد بوديم كه بازيكنان پس از چند فصل رشد خوبي داشتن و حتي بازيكناني از قبيل تئو وولكات تو 07 و پاتو تو 08 به اورال 99 م رسيدند ولي اينجا تو 09 از اين خبرا نيست من چند روز پيش با 09 تموم كردم بعد 15 سال حتي يه بازيكن 98 هم نداشتم بيشترينش مسي بود با 97 البته بگم تمرين ندادم بايكنا رو اگه يادتون باشه توي 08 با تمرين دادن ميشد خسوس ناواس - مسي - رونالدو - جيوواني دوس سانتوس رو به 99 رسوند. ولي اينجا فكر نميكنم چنين چيزي اتفاق بيافته برا من كه نيافتاد و حتي بازيكن جديد هم پيدا نكردم كه 99 بشه. كلا كسل كننده تر شده بهترينش 08 بود كه خيلي جالب بود مود مربيگريش.

من منچستر هستم همین قاعده که گفتم بهتر نمی شه بازیکن خرید ..
در ضمن تایید میشه اسکات عالیه من هم توی 06 و 07 خیلی حال میکردم
بابا من خودم خوره بازی هستم مخصوصا manager . دست کم نگیر دیگه

من چندین دفعه پرسیدم متاسفانه جواب نمیدین
چطور می شه انلاین بازی کرد یا اصلا میشه یا نه؟
یه توضیح بدین مردم.

در ضمن جان اگه خواستی من لیست اسامی تیم های لیگ برتر رو برات جور کنم(برای پچ لیگ ایران)

Spaniuly
12-10-2008, 14:05
من چندین دفعه پرسیدم متاسفانه جواب نمیدین
چطور می شه انلاین بازی کرد یا اصلا میشه یا نه؟
یه توضیح بدین مردم.

در ضمن جان اگه خواستی من لیست اسامی تیم های لیگ برتر رو برات جور کنم(برای پچ لیگ ایران)

اول بگم دست طلا پسر سورپرايزم كردي ميتوني روستر بازيكنان تيم هاي ليگ برتر رو دقيق برام پيدا كني مال پارسال رو دارم ولي خودت مي دوني كه امسال چقدر تغيير كرده تيمها و بازيكنانش اگه داري پيدا كن من معطل كريشم مستر جديدم به محض اومدن برقي ميخوام ليگ برتر رو همراه با تيم ملي ايران بسازم واسه بازي در ضمن براي فيفا 2 راه براي آنلاين پلي وجود داره دايركت آي پي و استفاده از CD Key فيكس شده نه Reloaded
من يه Keygen دارم كه توش سريال هاي فيكس هست ولي اين فايل داخل وينرار هست كه پسورد وينرارش رو نميدونم هيچ كس توي اينترنت نميدونه كسي كه اين كار رو كرده پسوردش رو نذاشته و يه كاري كرده كه همه واسه بدست آوردن پسورد برن سر كار با وينرار هك هم نتونستم پيدا كنم اگه كسي راهي براي استخراج اين كيجن داره بگه آپلود كنم ببينه مي تونه قفلشو بشكنه يا نه

aliarnold
12-10-2008, 14:36
آقا من توي تنظيمات دسته گير كردم
4-5 تا از دكمه ها empty هست يعني چي؟؟
و در تكل هم مشكل دارم لطفا در تنظيمات كمكم كنيد
ممنون

Google Spider
12-10-2008, 14:49
اول بگم دست طلا پسر سورپرايزم كردي ميتوني روستر بازيكنان تيم هاي ليگ برتر رو دقيق برام پيدا كني مال پارسال رو دارم ولي خودت مي دوني كه امسال چقدر تغيير كرده تيمها و بازيكنانش اگه داري پيدا كن من معطل كريشم مستر جديدم به محض اومدن برقي ميخوام ليگ برتر رو همراه با تيم ملي ايران بسازم واسه بازي در ضمن براي فيفا 2 راه براي آنلاين پلي وجود داره دايركت آي پي و استفاده از CD Key فيكس شده نه Reloaded
من يه Keygen دارم كه توش سريال هاي فيكس هست ولي اين فايل داخل وينرار هست كه پسورد وينرارش رو نميدونم هيچ كس توي اينترنت نميدونه كسي كه اين كار رو كرده پسوردش رو نذاشته و يه كاري كرده كه همه واسه بدست آوردن پسورد برن سر كار با وينرار هك هم نتونستم پيدا كنم اگه كسي راهي براي استخراج اين كيجن داره بگه آپلود كنم ببينه مي تونه قفلشو بشكنه يا نه

روستر .... منظورت رو نفهمیدم ولی اسامی لیگ برتر رو با اخرین تغیرات دارم

برای keygen هم داداشم (همون HMR007) الان نیست بیاد بپرسم احتمالا حل بشه.

Spaniuly
12-10-2008, 14:55
آقا من توي تنظيمات دسته گير كردم
4-5 تا از دكمه ها empty هست يعني چي؟؟
و در تكل هم مشكل دارم لطفا در تنظيمات كمكم كنيد
ممنون

نيازي نبود پستت رو توي 2 تاپيك مطرح ميكردي همونجا توي تاپيك كلوپ گيم پد جواب دادم رفيق برو حال كن

EASPORTS-FIFA
12-10-2008, 16:05
دوباره اومدم:31:
تا الان داشتم منیجر09 تو رگ میزدم.خیلی حال کردم:8:2 تا سوال:
اول اینکه سیستم من اینه:
cpu:2.8
ram:2gig
graphic:512&8500gt
من چند بار روی high بازی کردم ولی متاسفانه وسط بازی گیر میکنه! 4 5 بار همین جوری شده.بعد یکی 2 دقیقه درست میشه.ولی 1 بار به کلی restart کردم.میخوام ببینم مشکل سیستممه؟
و دوم این که چیزی میاد که بشه باهاش قیافه ها رو عوض کرد؟چون قیافه ی بعضیا رو دوست ندارم میخوام عوض کنم.
اگه میشه جواب منو لطفا بدید:10:

Spaniuly
12-10-2008, 16:27
دوباره اومدم:31:
تا الان داشتم منیجر09 تو رگ میزدم.خیلی حال کردم:8:2 تا سوال:
اول اینکه سیستم من اینه:
cpu:2.8
ram:2gig
graphic:512&8500gt
من چند بار روی high بازی کردم ولی متاسفانه وسط بازی گیر میکنه! 4 5 بار همین جوری شده.بعد یکی 2 دقیقه درست میشه.ولی 1 بار به کلی restart کردم.میخوام ببینم مشکل سیستممه؟
و دوم این که چیزی میاد که بشه باهاش قیافه ها رو عوض کرد؟چون قیافه ی بعضیا رو دوست ندارم میخوام عوض کنم.
اگه میشه جواب منو لطفا بدید:10:
زماني كه توي بازي هستي به هر دليل اگه نرم افزاري اتوماتيك شروع به كار كنه بازي گير ميكنه. بنابراين بايد سعي كني نرم افزارهايي كه خود كار گاها شروع به فعاليت ميكنن ببندي حتي اگه بازي رو minimize كني هم با اين مشكل مواجه ميشي مشكل از سيستم نيست گرچه خيلي بالا هم نيست ولي براي فيفا بازي كردن كافيه. بله با كريشن مستر ميشه ولي كار من و شما نيست خيلي سخته بخواي قيافه هاي 3 بعدي رو تغيير بدي. تازه هنوز كريشن مستر 09 هم نيومده

روستر همون ليست بازيكنان هست همون بود منظورم مرسي من منتظرم پس
اينم از لينك اون فايل رار لعنتي ببين ميتوني قفلشو وا كني

swamp
12-10-2008, 17:22

Santiago Bernabeu Patch

EASPORTS-FIFA
12-10-2008, 17:32
دوستان ببخشید اینقدر سوال میکنم.
میخوام ببینم تیم زنیت رو میتونه کسی تو بازی بیاره؟آرشاوین هم توش باشه.
کسی میتونه این کارو انجام بده؟

mehdi_vsgh
12-10-2008, 17:34
بالاخره با هر دردسری بود بازی رو دانلود کردم....

اقا شنیدم یه سری پچ های مختلفی برای این بازی اومده که مثلا ورزشگاها و یه سری امکانات دیگه برای اون اضافه میکنه...

میخواستم بدونم حقیقت داره؟؟؟ و اگه اینطوره کسی لینکی کامل از پچهای این بازی داره یا خیر؟؟

Original Titan
12-10-2008, 17:43

ءءءء حسين داداش توئه؟
اسم تو چيه؟

ممكنه هاردت كند شده باشه
ويندوزت را عوض كن ببين مشكلت حل ميشه؟
كلا گير هاي اين بازي بيشتر مال هارد و ويندوزه
راستي درايور گرافيكت را هم آپديت كن

EASPORTS-FIFA
12-10-2008, 17:47
ممكنه هاردت كند شده باشه
ويندوزت را عوض كن ببين مشكلت حل ميشه؟
كلا گير هاي اين بازي بيشتر مال هارد و ويندوزه
راستي درايور گرافيكت را هم آپديت كن
من که 1 ماه پیش سیستم عوض کردم.چرا دوباره ویندوز بریزم؟
راستی من این پچ سانتیاگو رو گرفتم.ولی میزنه open witch حالا من با چی بازش کنم؟:19:

MHSou
12-10-2008, 17:57

شما خودت گفتی این دریبل چجوریه خودت ببین:

سلام این دریبل چجوریه؟

حالا من از کجا بفهمم چی می گی؟

جاگلینگ هم Skill Move+Backward&Forward هست.

قبل از اینکه نظر بدین یه نگاه به پستاتون بندازین تا الکی به مردم تهمت نزنید.

Spaniuly
12-10-2008, 18:25
شما خودت گفتی این دریبل چجوریه خودت ببین:

حالا من از کجا بفهمم چی می گی؟

جاگلینگ هم Skill Move+Backward&Forward هست.

قبل از اینکه نظر بدین یه نگاه به پستاتون بندازین تا الکی به مردم تهمت نزنید.

خوب عيب نداره شما هم زود جوش نيار كسي اينجا قصد تهمت زدن به كسي رو نداره. ايشون منظورش حركت رولي هست كه كلا جاگلينگ 2 نوع هست : پاشنه به پاشنه و رولي كه اولي رو همه مي تونن اجرا كنن ولي دومي رو فقط بازيكنان تكنيكي مثه رونالدو نحوه اجراش رو هم چند صفحه قبل نوشتم:

1- تكنيك هاي جاگلينگ
الف) پاشنه به پاشنه (قابل اجرا توسط هر بازيكن): آنالوگ راست را اول به عقب بعد بلافاصله به جلو بدهيد.
ب) پاشنه رولي (قابل اجرا توسط بازيكنان دريبلر و تكنيكي مانند رونالدو و ...) : آنالوگ سمت راست را اول به جلو و سپس به عقب بدهيد. همزمان با به عقب بردن آنالوگ راست آنالوگ چپ را 90 درجه از سمت جلو به چپ يا راست بگردانيد.

2- حركت رنگين كمان در حالت ايستا(مخصوص بازيكنان تكنيكي)
پشت به بازيكن حريف توپ را استوپ كنيد و سپس آنالوگ راست را به جلو و در جهت ساعتگرد يا برعكس نيمدايره اي بگردانيد. در اين صورت توپ را از بالاي سرتان به آن طرف خواهيد انداخت.

3- چرخش اسكوپ
پشت به حريف شويد و توپ را با پا استوپ كرده نگه داريد. سپس آنالوگ را از سمت راست خود به صورت دايره اي 270 درجه بچرخانيد. تا يه دور جالب پا به توپ زده شود.

اين پچ همونطور كه از عكسش هم پيداست انتخاب زبان و ويديو اينترو رو اسكيپ مي كنه و مستقيم ميره توي بازي البته براي من قديميه چون با يك فايل ساده من تو ورژنهاي قبلي و اين فيفا 09 همين كار رو ميكرد. براي اين كار يا پچ زير رو دانلود كنيد.

لينك دانلود (حجم 189 كيلوبايت)

و يا

فايل ini زير رو اول از حالت زيپ خارج كنيد بعد Paste كنيد توي مسير نصب بازي توي فولدر اصلي بازي

البته پچ يه حسن داره ميشه بازي رو روي رزوليشن دلخواه هم قرار داد

SIMON137
12-10-2008, 18:46
سلام خدمت دوستان عزيز
با مشورت يكسري از عزيزان تصميم گرفتيم تاپيكي براي آموزش ها(تكنيكي )و برنامه ها و پچ هاي مرتبط با فيفا بنا نهيم تا دسترسي آسان تري به اين موارد باشد . :

Razel
12-10-2008, 18:48
دوستان، کسی نمی دونه چطور میشه Dvd9 این بازی رو تبدیل به دو تا Dvd5 کرد؟
یه روش پیدا کردم ولی اون با حذف بعضی قسمتها تبدیل به یک Dvd5 میکرد. من میخوام تمام قسمتهاش باشه.

Spaniuly
12-10-2008, 18:54
یه روش پیدا کردم ولی اون با حذف بعضی قسمتها تبدیل به یک Dvd5 میکرد. من میخوام تمام قسمتهاش باشه.

كار سختيه كه بازي رو نصب اورجينال 2 تيكه كني ميدونم منظورت چيه ميخواي مثلا dvd اول رو بذاري بازي بعد وسط نصب بگه dvd دوم رو قرار بده بعدش بازي نصب بشه.

براي اين كاريه كار غلط هست كه ميتوني بازي نصب شده رو با وينرار ريپك كني 2 تا پارت بشه. كه مطمئن نيستم درست كار كنه ولي به احتمال 80 درصد كار ميكنه ولي اصلا و ابدا اصولي نيست و اينجوري بازي نصب نميشه روي ويندوز و يك كپي ساده ميشه. در مورد بازي PES كه جواب ميده ولي من فيفا رو امتحان نكردم اين مدلي. يه راه هم هست كه زبان هاي غير انگليسي رو حذف كني كه اونم باعث ميشه نتوني از پچ هاي آپديت استفاده كني

mehdi_vsgh
12-10-2008, 19:55

این تبدیل از 5 زبان بازی دو زبان انگلیسی و فرانسوی را نگه میدارد و باقی زبان ها را حذف می کند. البته شما نمی توانید فقط یک زبان را نگه دارید چون نصب بازی دچار مشکل می شود.
برای این تبدیل شما به Orca نیاز خواهید داشت.
1. محتویات بازی دیسک بازی را در یک فولدر روی هارد کپی کنید.
2. دو زبانی را که می خواهید نگه دارید انتخاب کنید در اینجا زبان انگلیسی و فرانسوی انتخاب شده است.
3. این فایل ها را پاک کنید

4. فایل localization.ini را در پوشه Support باز کنید و این خطوط را پاک کنید:

همچنین تمامی خطوطی که با "nl=", "de=" یا "it=" شروع می شود را تا قبل از خطی که با [CDKEY] شروع میشود. بعد از این خط چیزی را پاک نکنید.
5. فایل autorun.dat را با Orca باز کنید و تمام ردیف هایی که به فایل های پاک شده مربوط می شود را حذف کنید. این ردیف ها در پوشه file و MsiFileHash هستند. در پوشه MsiFileHash نقطه ها "." با آندراسکور "_" عوض شده است. بعد از حذف آن را سیو کنید.
6. محتویات پوشه تبدیل را روی یک DVD با (Lablle) نام FIFA09 رایت کنید.
فایل های ویرایش شده را می توانید از این آدرس دریافت کنید:
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

البته راه حل پیشرفته تری هم وجود داره..اگه مایل بودین اون رو هم آموزش میدم ;)

SIMON137
12-10-2008, 20:07
کسی جواب سوال مارو نداد(پست1620)
به زودي دوستان و خودم سعي مي كنيم همه رو رو اينجا قرار بديم :

SIMON137
12-10-2008, 20:40
پچ انتخاب زبان و ويديو اينترو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ======
Santiago Bernabeu Patch

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ======
پچ اصلاح چمن 3 بعدي

افزايش كيفيت صدا و...

كيت تول و آدبورد تول :

پچ گيم پلي :

ابزارهاي جديد فيفا مستر :

اولين پچ رسمي فيفا :

پچ توپ :

پچ آنلاكر

تغيير موزيك

حل مشكل كرك :
در هر صورتي با مشكل و ارور eastore.com مواجه شديد ، كرك جديد را كپي كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
كرك No DVD Patch اونايي كه اين كرك رو ندارند دانلود كنن

حل مشكل كنترل:
برو تو MY Documents يه فايل Devdata هست اون رو بايد ويرايش كني. با تكست پد بازش كن ببين اسامي گيم پد هايي كه نوشته كدومش مطابق با مال توست كدهاشو كپي بگير بريز تو Default Game Pad يا هم تشريف بيار كلوپ گيم پد بگو دسته ات چيه برات Devdata جور كنم بدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== =====
ترينر

مباحثي پيرامون كنترل بازي :

ميگه سي دي كي براي بازي آنلاين داره :31::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== =======
يكسري اطلاعات پيرامون ورژن بازي :

پرچم انگلستان - سوئد - دانمارك كه در اين صورت نورديك يا همون اروپاي شمالي هست

پرچم انگلستان - ايتاليا - فرانسه - هلند - آلمان كه در اين صورت ورژن شما اروپاي مركزي هست
==================================================
آموزش فيفا و دريبل هاش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== =========
اروري مربوط به مشكل گرافيك بازي‌ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== =========
مشكل تكل زدن :

حركت تكنيكي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------

اطلاعاتي راجع به بخش منيجر:

اينم يك چيزيه ، مثل اينكه چيز جالب و مفيديه!!!::31:

اين بود خلاصه اي از مطالب مفيد .. اگر چيزي جا موند يا كم و كسري بود يا مشكل داشت من رو به بزرگي خودتون ببخشيد ... از اين به بعد همه رو توي تاپيك پچ ها قرار ميدم براي دسترسي بهتر:20:
قربانتان
:40::11::40:

cj-afshin
12-10-2008, 21:55
من بازی رو امروز خریدم ولی تیکه تیکه میاد رم پایینه یا گرافیک یا یک مشکل دیگه داره؟

SIMON137
12-10-2008, 22:01
من بازی رو امروز خریدم ولی تیکه تیکه میاد رم پایینه یا گرافیک یا یک مشکل دیگه داره؟
درايور گرافيك چه ورژني هست ؟
خود گرافيكت چيه ؟ رمت چيه؟

cj-afshin
12-10-2008, 22:19
درايور گرافيك چه ورژني هست ؟
خود گرافيكت چيه ؟ رمت چيه؟
آخرین درایور گرافیک رو از روی سی دی دنیای بازی ریختم
کسی که کامپیوتر رو جمع کرد گفت گرافیک 512m و رم1g

keshish
12-10-2008, 22:54
جناب سیمون 137 تشکر خشک و خالی برای زحمتی که کشیده بودید کم بود.وقعاً کارتو دست مریزاد داره.
موفق باشید

SIMON137
12-10-2008, 23:20
جناب سیمون 137 تشکر خشک و خالی برای زحمتی که کشیده بودید کم بود.وقعاً کارتو دست مریزاد داره.
خواهش مي كنم ، ممنون ، ديدم موضوعات پراكنده است گفتم يك سر و ساماناي داده باشم...

آخرین درایور گرافیک رو از روی سی دی دنیای بازی ریختم
کسی که کامپیوتر رو جمع کرد گفت گرافیک 512m و رم1g

رمت خوبه ولي فكر كنم مشكل گرافيكت باشه ، 512 چي هست ؟
آيا درايور 178 رو نصب كردي ؟

=========================================
اينم دو تا عكس از بازي ... يك پچ بود ريختم ، بازيكنان وقتي به هم تنه ميزنند ، مثل بازي بلينگ مي افتن زمين خيلي جالبه طبيعي تر شده .... راستي يك سوال ؟ آيا ميشه پچي رو كه ريختيم پاك كنيم؟

smallfrank
12-10-2008, 23:24
سلام سیستم من اینه ولی بازم Fifa 09 روون نیست .
cpu:4000
vga:8500gt
Ram:3 gig

Original Titan
12-10-2008, 23:32
اشكال از هارده

smallfrank
12-10-2008, 23:41
اشكال از هارده

مگه هاردم چشه؟
HDD:250 Gig

Original Titan
12-10-2008, 23:47
ببينم گيرش چه جوريه؟
مثلا وقتي شوت ميزني تصوير عقب ميمونه و تيكه تيكه ميشه؟
يه كم توضيح بده

smallfrank
12-10-2008, 23:51
مثل 08 روون نیست مثلا وقتی منطقه بازی رو عوض میکنی چشای آدم یه جوری میشه یه چیز تو مایه های افت فریم .

rsh
12-10-2008, 23:57
به هارد که ربط نداره کیفت و افت فریم اکثرا به کارت گرافیگ و رم بستگی داره بهتره یکم رزولیشن بازی رو بیاری پایین فکر کنم کارت گرافیگت نمیتونه احتمالا کارتت از نوع ddr2 هست اینا درسته رمشون زیاده اما تو بازیها با گرافیگ بالا کم میارن البته نه زیاد یکم رزولیشنو بیاری پایین درست میشه

Original Titan
12-10-2008, 23:58
امكان داره باس رمت پايين باشه

hooman_top
13-10-2008, 00:18

در اینجور مواقع گرافیکت درست نصب نشده، یعنی خود ویندوز شناختتش که این واسه کارهای گرافیکی و گیم کافی نیست. شما اول باید درایور را از روی سی دی نصب کنی و بعد اگر خواستی درایور جدیدتر را که حتما مخصوص بورد و ویندوز خودت است را آپدیت کنی.
desktop>properties>settings>advanced>adapter
در اینجا باید حتما مشخصات وی جی ای شما را نوشته باشه و unknown نباشه.
و در ضمن به غیر از general.adapter.monitor.troubleshoot دو تب دیگه که مخصوص وی جی ای خودت است اضافه شده باشه که اگر وی جی ای را خود ویندوز شناخته باشه این گونه نخواهد بود

Spaniuly
13-10-2008, 00:45
تنظيمات گرافيكي رو بايد بذاري روي مديوم و شيدر رو خاموش كني 8500 داراي شيدر مناسب براي بازي فيفا 09 نيست فقط با كارتهاي گرافيك 8800 و 9800 Geforce ميتوني شيدر رو روشن بذاري در غير اينصورت دورشو بايد خط بكشي به اين دليل بازيت گير ميكنه

khelane
13-10-2008, 09:08
من کارت گرافیکم 7300 جی اس است 512 مگ هست من شیدر رو روشن کردم بازی رو با 800*600 با هایج بازی میکنم رونه

Spaniuly
13-10-2008, 10:02
من کارت گرافیکم 7300 جی اس است 512 مگ هست من شیدر رو روشن کردم بازی رو با 800*600 با هایج بازی میکنم رونه

شوخيت گرفته مگه ما 7300 gs داريم 512 باشه؟ تازه اون كارت گرافيك ها اصلا شيدر 2 ساپورت نميكنن. فكر نميكنم به اين راحتي بتوني روي هاي (نه هايج) بازي كني رزوليشن هم به مانيتور بستگي داره روي 800*600 اصلا خوب نميشه با هيچ مانيتوري حال كرد كيفيت بازي پايين مياد روي 800 در 600

جاي تو باشم شيدر رو خاموش مي كنم كيفيت رو مديوم ميذارم رزوليشن رو روي 1024 در 768 يعني دومي اينجوري بازي كن ببين چي مي بيني

Original Titan
13-10-2008, 10:29
شوخيت گرفته مگه ما 7300 gs داريم 512 باشه؟ تازه اون كارت گرافيك ها اصلا شيدر 2 ساپورت نميكنن. فكر نميكنم به اين راحتي بتوني روي هاي (نه هايج) بازي كني رزوليشن هم به مانيتور بستگي داره روي 800*600 اصلا خوب نميشه با هيچ مانيتوري حال كرد كيفيت بازي پايين مياد روي 800 در 600

جاي تو باشم شيدر رو خاموش مي كنم كيفيت رو مديوم ميذارم رزوليشن رو روي 1024 در 768 يعني دومي اينجوري بازي كن ببين چي مي بيني
آره من هم گرافيكم همينه
شايد باورت نشه من همه چيزو هاي ميزارم
دوستان يه سوال

ما هر بار كه مثلا با درجه سختي World Class يه تيم رو شكست مي ديم بار بعد كه باهاش بازي ميكنيم بازيش بهتر ميشه
من اين احساس را دارم كه هر بار بازييش بهتر از بار قبل ميشه!!
من الان تو world class آرژانتين را حدود 10 بار بردم ولي الان نمي تونم ببرمش
خيلي دريبل ميزنه و تكنيكي شدن بازي كناش
ممنون مي شم

Masoud King
13-10-2008, 11:27
امتیاز هایی که فیفا 09 گرفته:

king-hitler
13-10-2008, 11:55
چرا امتیاز سایت gamespot اینقدر پایینه

Spaniuly
13-10-2008, 13:20
با سلام طبق گزارش شركت EA Sports تا كنون كه كمتر از 2 هفته از انتشار بازي ميگذره يك ميليون دويست هزار نسخه به فروش رفته كه اين ركورد فروش در اين بازه كم بي سابقه بود

منبع: بخش خبري سايت Gaming Access

mr bahram
13-10-2008, 13:53
سلام
بچه ها وقتی پچ رسمی فیفا رو نصب میکنم ارور میده باید کدوم کرک رو نصب کنم تا فیفا ارجینال بشه

EASPORTS-FIFA
13-10-2008, 14:05
این پچ گیم پلی چه تغییری ایجاد میکنه؟بازی قشنگتر میشه؟ارزش دان کردن داره؟:5:

SIMON137
13-10-2008, 14:26
این پچ گیم پلی چه تغییری ایجاد میکنه؟بازی قشنگتر میشه؟ارزش دان کردن داره؟
دقيقا همون تاثيري رو داره كه توي معرفيش نوشته شده ...

EASPORTS-FIFA
13-10-2008, 17:17
دقيقا همون تاثيري رو داره كه توي معرفيش نوشته شده ...

من ریختم ولی تغییری احساس نمیکنم.
راستی من اون پچ چمن رو هم ریختم ولی به نظرم چمن بد تر شد.حالا من اون پچ رو دلت کردم ولی هنوز چمن همونه.باید چیکار کنم تا چمن مث اول بشه؟:11:

king-hitler
13-10-2008, 17:31
منم پچ چمن رونصب کردم ولی خیلی چمن رو زشت کرد
همون قبلی بهتر بود

mr bahram
13-10-2008, 17:44
سلام
بچه ها وقتی پچ رسمی فیفا رو نصب میکنم ارور میده باید کدوم کرک رو نصب کنم تا فیفا ارجینال بشه
جوابمو ندادید اشتباهی توی تاپیک پرو پرسیدم:31:

EASPORTS-FIFA
13-10-2008, 17:47
منم پچ چمن رونصب کردم ولی خیلی چمن رو زشت کرد
همون قبلی بهتر بود
حالا چجوری میخوای پاکش کنی همون قبلی بشه؟اصلا میشه همون قبلیه بشه؟

S0R3N4
13-10-2008, 18:05
دوستان!
من امام تنظیمات گرافیکی رو رو حداقل گذاشتم!اما بازی کند هستش!
سیستم من:
رم 768
گرافیک : 128
سی پی یو :2.6

king-hitler
13-10-2008, 18:07
حالا چجوری میخوای پاکش کنی همون قبلی بشه؟اصلا میشه همون قبلیه بشه؟

نه نمیشه مجبور شدم دوباره بازی رو نصب کنم

aseman e ghermez
13-10-2008, 18:12
سلام من حوصله سرچ مرچ ندارم یه سوال دارم این بازی مثل نخسه های قبله یا مث pes پس شده اگه شده بگید

king-hitler
13-10-2008, 18:26
سلام من حوصله سرچ مرچ ندارم یه سوال دارم این بازی مثل نخسه های قبله یا مث pes پس شده اگه شده بگید

قراره دیگه از این پستا داده نشه
اخه به خاطر همین موضوع که کدوم بازی بهتره این تایپیک 3 روز قفل شد
ممنون

S0R3N4
13-10-2008, 18:30
دوستان!
سیستم من:
رم 768
چه میشه کرد؟

khelane
13-10-2008, 18:30
من این 2 تا عکس رو گذاشتم ببینید وقتی شیدر روشن هست زمین چجوریه و وقتی خموشه چجوریه اونوقت بگید شیدر کار نمیکنه در کارت گرافیکم کروزر جان
روی عکسها نوشتم که کدوم خاموشه و کدوم روشنه

king-hitler
13-10-2008, 19:15
دوستان!
سیستم من:
رم 768
چه میشه کرد؟

گرافیکن چه مدلی از 128 هستش
خیلی قدیمی هستش

king-hitler
13-10-2008, 19:21
من این 2 تا عکس رو گذاشتم ببینید وقتی شیدر روشن هست زمین چجوریه و وقتی خموشه چجوریه اونوقت بگید شیدر کار نمیکنه در کارت گرافیکم کروزر جان
روی عکسها نوشتم که کدوم خاموشه و کدوم روشنه

چرا از مگا گزاشتی
از TINYPIC.COM بزار

keshish
13-10-2008, 19:40
من نمی دونم اسم این ایراد رو بذارم باگ یا سوتی داور؟
تا به حال چند بار شده که وقتی دفاع حریف جا می مونه و یک بازیکن من داخل محوطه جریمه هست،و خودم هم پشت دفاع صاحب توپ هستم اگه از کنار زمین براش سانتر کنم،داور آفساید میگیره در صورتی که این اصلاً در قانون آفساید نیست.

S0R3N4
13-10-2008, 19:56
گرافیکن چه مدلی از 128 هستش
خیلی قدیمی هستش

Nvidia GeForce 5200

ali...
13-10-2008, 21:23
من نمی دونم اسم این ایراد رو بذارم باگ یا سوتی داور؟
تا به حال چند بار شده که وقتی دفاع حریف جا می مونه و یک بازیکن من داخل محوطه جریمه هست،و خودم هم پشت دفاع صاحب توپ هستم اگه از کنار زمین براش سانتر کنم،داور آفساید میگیره در صورتی که این اصلاً در قانون آفساید نیست.

عزیزم اینو باید تو تاپیک سوتی بازار تو انجمن متفرقه مطرح میکری:31:

برا منم پیش اومده

MHSou
13-10-2008, 21:30
گرافیک من 7100 هست بازی رو مدیوم،شیدر لول 1 و رزلوشن 1024*768 روون بازی میکنم.
ولی اگه همه تنظیمات رو حداکثر کنم بازی یکم تند میشه (تیکه تیکه نشون میده).

biology
13-10-2008, 22:00
دوستان من یه مشکل دارم وقتی با دسته بازی میکنم پاس عمقی و تکل نمیده در ضمن برای بازی یه اکانت میخواد

Rmv3x
13-10-2008, 22:06
سلام
چندتا سوال داشتم ممنون اگه دوستان جواب بدند

1-بازی من تورنمنت و چلنج مدش کار نمیکنه وقتی میرم توش یه پیغام میده که اولش زده oops
کرکی که تو dvd بود هم نصب کردم
مشکل از کجاست؟ اگه سوال تکراریه صفحه ای رو که جواب دادند بگید چنده

2-رونالدو برزیلی هم تو این بازی هست؟
بازم مرسی

یه نظرم داشتم fifa09 واقعا نثبت به ورژ« های قبلی عالی شده ولی یه مشکل داره هنوز
داخل بازی با دموهای بعد گل وصحنه های حساس خیلی فرق داره فرقی مثل میکرو و پلی استیشن 2
دموهای گل و صحنه های حساس عالی ولی در حین بازی واقعا ضعیف(من بازی رو رو بالاترین تنظیمات روون روون اجرا میکنم)

3Dmajid
13-10-2008, 22:20
همچین از این نسخه تعریف کردن گفتم چی هست ...
اینو قبول دارم که از نسخه ی قبلیش بهتر شده ...
ولی نتونست منو فیفا باز کنه.

به هر حال هرکی یه سلیقه ای داره دیگه.

Spaniuly
13-10-2008, 22:24
3 صفحه بود كه نخونده بودم مطالب رو ماشا الله چه تند ميره جلو دوستان سوالاتي مطرح كرده بودند كه اكثر بي جواب مونده بودن ديگه نقل قول نميكنم و نوبتي جواب ميدم:

اولا توي كلوپ گيم پد مشكلات دوستان در مورد ل مشكل Empty بودن حل شده با جاي گزيني يه devdata اين مشكل رفع ميشه.

دوستاني كه توي نصب پچ رسمي اشكال دارند قبل نصب بايد فايل اورجينال FIFA09.EXE رو دوباره كپي كنن روي كرك شده نحوه تشخيصش رو هم ميگم: فايل FIFA09.exe فيكس و كرك شده حجمش 44 مگابايته و اورجينالش 11.8 بعد اينكه پچ رو ريختيد دوباره كرك رو كپي كنيد روي قبلي و بازي كنيد. البته وقتي ميريد توي بازي به قسمت Team Manegment بريد و از گزينه Reset Squad گزينه Update Online Squd رو بزنيد.

براي باز كردن اكانت مشكلي وجود نداره فقط مسئله استفاده از اون هست كه بايد سريال كي اورجينال داشته باشيد تا بتونيد از اكانت توي آنلاين پلي بازي كنيد من يه كيجن دارم كه CD Key اورجينال Generate ميكنه ولي متاسفانه داخل يك رار پك پسوورد دار هست كه هيچ جا پسوردش وجود نداره نميدونم قضيه اش چيه قبلا هم تو تاپيك گذاشتم اين فايل رو تا اگه دوستان بتونن قفلشو بشكنن همگي بتونيم آنلاين پلي بازي كنيم بهترين راه آنلاين پلي همون استفاده از داخل بازي و راه اورجينال هست.

دوستاني كه علاقه دارند آنلاين بازي كنن ميتونن از دايركت آي پي استفاده كنن به ترتيب كه با يه نفر خاص كه ورژن فيفاش با ورژن مال شما يكسان هست قرار بذاريد بريد به قسمت مولتي پلير و دايركت آي پي سپس آي پي موجود در اونجا رو به دوستتون بديد شما هاست كنيد و ايشون با زدن آي پي شما به بازي متصل ميشن ه ميتونيد با اين روش آنلاين بازي كنيد. البته ناگفته نماند حداقل بايد باند 128 داشته باشيد و پينگ مناسبي هم داشته باشيد تا بازي لگ نداشته باشه.

در مورد اشكال در مودهاي تورنومنت و مربيگري كافيه از FIFA09.EXE Fixed استفاده كنيد توي سايت گيم كپي موجود هست لينك مستقيمش هم چند صفحه قبل توي تاپيك گذاشته شده.

رونالدوي برزيلي هم رفت پيش زيدان. نه تو تيم ملي هست نه باشگاهي. توي بازي پيس هم نخواهد بود.

سوالي اگه بفرماييد من شايد چند روز نباشم عازم سفرم اگه خدا بخواد دارم ميرم ميون كفترا. يا ضامن آهو اين كلاغ رو سياه رو بپذير كه به پا بوست مياد.

حق نگهدارتون

smallfrank
13-10-2008, 23:57
سلام یه پچ نیست که تور دروازه رو عوض کنه ؟

caca_caca888
14-10-2008, 00:39
به نظر من 2006 از همشون با حال تر بود...

اینا چرا هی دکمه های بازی رو عوض میکنن؟؟؟

خوب ما به همون قبلیا عادت کردیم....

اگه خودمونم جاهاشو عوض کنیم سخته...(باید عین خودش یاد بگیریم)

چه جوری میتونیم آنلاین بازی کنیم؟

جای همه ی دکمه هاش رو میگید؟؟؟

شوت= اسپیس
e & W = پاس (فرقشو نمیدونم شما بگید)

پاس هوایی کدومه؟همون که قدیما a بود...

تو 2006 دو پاس بود یکیش با s بود یه پاسم با w بود که یه فرقایی داشت که خودتون میدونید...

پاسی که رو s بود کدومه؟؟؟

حرکات حرفه ای (تکل ، قیچی و ...) با اسپیس دیگه؟؟؟

اینم برام خیلی مهمه سرعتش کدومه؟؟؟

من کلا 10 دقیقه بیشتر بازی نکردم...

Toranj_mhg
14-10-2008, 02:33
ایراده دیگه ای که در فیفا دیدم :
وقتی می خوای quick free kick رو اجرا کنی ، اگه توپ 10 متر اونور ترهم بیفته بازیکن می دوئه و همون توپ رو دوباره شروع می کنه!!

Damian
14-10-2008, 03:33
یک ایراد دیگه که در فیفا هست جالب نبودن چهره بعضی از بازیکنها هست در صورتی که فیفا با قیافه بعضی از بازیکنها نشان داد استعداد زیادی در زمینه طراحی چهره دارد برای مثال نیمرخ فلامینی خیلی شبیه خودشه مخصوصا با یک بینی به سبک ابی

Spaniuly
14-10-2008, 05:11
به نظر من 2006 از همشون با حال تر بود...

اینا چرا هی دکمه های بازی رو عوض میکنن؟؟؟

خوب ما به همون قبلیا عادت کردیم....

اگه خودمونم جاهاشو عوض کنیم سخته...(باید عین خودش یاد بگیریم)

چه جوری میتونیم آنلاین بازی کنیم؟

جای همه ی دکمه هاش رو میگید؟؟؟

شوت= اسپیس
e & W = پاس (فرقشو نمیدونم شما بگید)

پاس هوایی کدومه؟همون که قدیما a بود...

تو 2006 دو پاس بود یکیش با s بود یه پاسم با w بود که یه فرقایی داشت که خودتون میدونید...

پاسی که رو s بود کدومه؟؟؟

حرکات حرفه ای (تکل ، قیچی و ...) با اسپیس دیگه؟؟؟

اینم برام خیلی مهمه سرعتش کدومه؟؟؟

من کلا 10 دقیقه بیشتر بازی نکردم...

به به خوش اومدي حالا فرقي نميكنه هر دكمه اي كه بذاري جواب ميده ولي دكمه هاي كيبورد حدالامكان ثابتند. فقط چون امكانات جديدي به بازي اضافه شده يه تغييراتي توي كيبورد هم ايجاد شده جالبترينش اينه كه آدم ميتونه حركات آنالوگ راست رو با كيبورد هم اجرا كنه چند روز پيش متوجه شدم يه نفر هم چند روز پيش سوال پرسيد كه ميشه اجرا كرد با كيبورد بهش گفته بودم نه نميشه ولي وقتي براي اولين بار رفتم به قسمت تنظيمات كيبورد ديدم ميشه. آخه توي هيچ كدوم از ورژنهاي قبل نميشد با كيبورد حركات آنالوگ راست رو اجرا كرد.

Google Spider
14-10-2008, 11:52
روستر همون ليست بازيكنان هست همون بود منظورم مرسي من منتظرم پس
اينم از لينك اون فايل رار لعنتي ببين ميتوني قفلشو وا كني

ببخشید دیر شد من یه روزی نبودم
اینم اسامی بازیکن های لیگ برتر ایران

در ضمن اون فایل keygen یه راهی برای گرفتن پاسورد وجود داره که از توی خود فایل فهمیدم البته نمی دونم خبر داشتی یا نه متن اصلی توضیحات اینه

It's very simple to get the password.
Just follow these steps:

1) Visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2) Fill the form to sign up (you don't need to pur your real info if you don't want to)
3) After the website says registration successful, the password is the 2nd word from the 2nd paragraph.

Enjoy!

باید باید بری توی سایتش ثبت نام کنی . البته خودم میخواستم انجامش بدم ولی ایترنت شهرمون مشکل داره و سایتش رو باز نمی کنه به یکی از دوستان دادم لینکش رو برای اون که یه شهر دیگه بود باز شد. حال اگه این راه رو نرفتی یه امتحان کن به نظر ساده میاد.

amir_007b
14-10-2008, 14:50
سلام.
آقا این نسخه کامپیوتری فیفا چرا انقدر عقب موندس؟! منو به طور کلی نا امید کرد!!!
من میخوام وسط یه تورنومنت یه بازیکن رو منتقل کنم تو تیمم ولی نمیشه. وقتی به صورت معمولی بازی میکنم بازیکن مورد نظر جا به جا شده ولی وقتی تورنومنت رو لود میکنم دیگه خبری ازش نیست. کسی راهی چیزی سراغ نداره این مشکل من حل شه؟

!Bikhaneman!
14-10-2008, 15:43
من با تنظیمات جوی استیک تو این بازی مشکل دارم ! نمی دونم چرا نمیذاره همه دکمه ها رو خودم تعیین کنم .Throw Ball رو هر کاری میکنم رو Empty می مونه و تنظیم نمیشه . چه کنم ؟ !دو سه تا دکمه هم Empty هستن حالا زیاد مهم نیستن اما این یکی کارمو لنگ کرده .

mehdi_vsgh
14-10-2008, 16:04
سلام دوستان من به تازگی موفق شدم این بازی را دانلود کنم البته متاسفانه چون کارت گرافیکم ضعیفه کیفیت گرافیک واقعی این بازی رو هنوز با دست خودم لمس نکردم به هر حال یه چنتا سوال دارم:
1. برای این بازی چه کارت گرافیکی بگیرم که مناسب باشه و کیفیتش خوب باشه قیمتشم خیلی گرون نباشه؟:دی
2. موقعی که داشتم بازی میکردم تو ضربات کاشته تیم حریف گاهی اینطوری میکرد که مثلا یه بازیکن از روی توپ میپرید و بازیکن بعدی توپ را شوت میکرد...میخواستم بدونم چطوری میشه اینکارو انجام بدیم؟
3. آیا امکانش هست که بازیکن تو محوطه جریمه اقدام به تمارض کنه؟؟(خودشو بندازه زمین به هوای پنالتی؟؟؟)

khelane
14-10-2008, 16:14
سلام دوستان من به تازگی موفق شدم این بازی را دانلود کنم البته متاسفانه چون کارت گرافیکم ضعیفه کیفیت گرافیک واقعی این بازی رو هنوز با دست خودم لمس نکردم به هر حال یه چنتا سوال دارم:
1. برای این بازی چه کارت گرافیکی بگیرم که مناسب باشه و کیفیتش خوب باشه قیمتشم خیلی گرون نباشه؟:دی
2. موقعی که داشتم بازی میکردم تو ضربات کاشته تیم حریف گاهی اینطوری میکرد که مثلا یه بازیکن از روی توپ میپرید و بازیکن بعدی توپ را شوت میکرد...میخواستم بدونم چطوری میشه اینکارو انجام بدیم؟
3. آیا امکانش هست که بازیکن تو محوطه جریمه اقدام به تمارض کنه؟؟(خودشو بندازه زمین به هوای پنالتی؟؟؟)

برای سوال اول باید ببینید چقدر پول دارید به نظر من یه جی فورس 8500 جی تی بخر که هم کارایش خوبه هم قیمتش ضمنا" 1گیگ هست قیمتش 82 هزار تومان هست
اگه با کیبورد بازی میکنی دکمه سی رو بگیر یا همون دمه cancel&dumay
برای سوال اخر هم نمیدونم

mehdi_vsgh
14-10-2008, 16:53
برای سوال اول باید ببینید چقدر پول دارید به نظر من یه جی فورس 8500 جی تی بخر که هم کارایش خوبه هم قیمتش ضمنا" 1گیگ هست قیمتش 82 هزار تومان هست
اگه با کیبورد بازی میکنی دکمه سی رو بگیر یا همون دمه cancel&dumay
برای سوال اخر هم نمیدونم
تا 100-120 تومن هم میتونم پول بدم....(میخوام یه چیزی باشه که دوباره نسخه بعدی که اومد با مشکل مواجه نشم)

king-hitler
14-10-2008, 17:48
تا 100-120 تومن هم میتونم پول بدم....(میخوام یه چیزی باشه که دوباره نسخه بعدی که اومد با مشکل مواجه نشم)

شما سوالتونو در قسمت سخت افزار بگین

Little Sparrow
14-10-2008, 18:45
من نسخه ی xbox360 رو گرفتم واقعا جالبه و زیباست.

mehdi_vsgh
14-10-2008, 18:47
شما سوالتونو در قسمت سخت افزار بگین
میدونم دوست عزیز

میخوام بدونم چه کارت گرافیکی برای این بازی مناسبه....

اونجا هم میرم برای تخصصی‌تر سوال کردن

این سوالم هم هنوز کسی جواب نداده

. آیا امکانش هست که بازیکن تو محوطه جریمه اقدام به تمارض کنه؟؟(خودشو بندازه زمین به هوای پنالتی؟؟؟)

RatAtouille
14-10-2008, 18:47
ببخشيد يك سوال در فوت بال هاي ديگر توپ رو دنبال ميكرد با X ولي تو 09 چه دكمه يي است ؟

keshish
14-10-2008, 19:38
آیا امکانش هست که بازیکن تو محوطه جریمه اقدام به تمارض کنه؟؟(خودشو بندازه زمین به هوای پنالتی؟؟؟)

سوال جالبی بود من هم تو همین فکر بودم که آیا میشه تمارض کرد یا نه.ولی یکی دو باری که برای من داورها پنالتی گرفتن خیلی مشکوک بود یعنی با یه برخورد بازیکنم خودشو می نداخت رو زمین و داور هم پنالتی می گرفت.اول فکر کردم خودم شستی رو زدم بعد دیدم نه فکر نم داور اشتباه کرده.که این یعنی هیجان بیشتر و بازی هم بیشتر طبیعی به نظر می رسه

mehdi_vsgh
14-10-2008, 19:52
نه نه

منظورم اینه که بازیکن خودشو بندازه زمین و داور به دلیل تمارض به بازیکن کارت بده..

یادمه تو Pes این قابلیت داشت

Original Titan
14-10-2008, 20:06
30 تومن ديگه بذار روش خيال خودتو ما را هم راحت كن يه 8600 gts بگير
الان 150 تومنه!
نخواستي مي توني همين 8600 gt را بگير كه 100 تومن بيشتر قيمت نداره

ahmad08
14-10-2008, 22:42
سلام رفقا:
میگم کسی خبر نداره فیفا09 برای ایکس باکسهای ریجن جی کی ریلیز میشه؟؟

Google Spider
15-10-2008, 15:38
من نمی دونم چرا این پچ unlock برای من کار نمی کنه در ضمن fifa_09_santiago_bernabeau_patch هم همین طور نصب میشه ولی توی بازی نمیاد پچ رسمی fifa هم هصلا نمیاد روش دابل کلیک که میکنم یه صفحه سیاه میاد ولی سریع میره ..... help me

MHSou
15-10-2008, 17:06
من نمی دونم چرا این پچ unlock برای من کار نمی کنه در ضمن fifa_09_santiago_bernabeau_patch هم همین طور نصب میشه ولی توی بازی نمیاد پچ رسمی fifa هم هصلا نمیاد روش دابل کلیک که میکنم یه صفحه سیاه میاد ولی سریع میره ..... help me

منم دانلودش کردم. ولی ارور Oops رو رفع کرد!منظور از آنلاک پچ ، پچ آنلاک ارور Oops بوده که آقای کراوز وقتی اونو گذاشتن نوشتن پچ آنلاک Fan Shop

mehdi_vsgh
15-10-2008, 20:48
نه نه

منظورم اینه که بازیکن خودشو بندازه زمین و داور به دلیل تمارض به بازیکن کارت بده..

یادمه تو Pes این قابلیت داشت
کسی جواب نداد؟؟

Armin 2008
15-10-2008, 21:38
بازی تو نسخه ی xbox 360 یک شاهکار به تمام معناست.

khelane
16-10-2008, 09:43
بازی تو نسخه ی xbox 360 یک شاهکار به تمام معناست.

سلام میشه چند تا عکس از بازی فیفا در ایکس باکس بزاری

king-hitler2
16-10-2008, 09:54
ما که ایکس باکس نداریم باید چی کار کنیم

میگن کاری نمیشه کرد که بدن بازیکنان یه کم گنده تر بشه
خیلی لاغرند

DiDiSks
16-10-2008, 10:55
سلام میشه چند تا عکس از بازی فیفا در ایکس باکس بزاری
صفحه اول هست..........

aluminum
16-10-2008, 19:32
برای ps2 هم اومده ؟

EASPORTS-FIFA
16-10-2008, 20:15
برای ps2 هم اومده ؟
آره.آخه قرار بود همه با هم بیان دیگه:46:

MHSou
16-10-2008, 20:46
در ضمن اون فایل keygen یه راهی برای گرفتن پاسورد وجود داره که از توی خود فایل فهمیدم البته نمی دونم خبر داشتی یا نه متن اصلی توضیحات اینه

It's very simple to get the password.
Just follow these steps:

1) Visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2) Fill the form to sign up (you don't need to pur your real info if you don't want to)
3) After the website says registration successful, the password is the 2nd word from the 2nd paragraph.

Enjoy!

باید باید بری توی سایتش ثبت نام کنی . البته خودم میخواستم انجامش بدم ولی ایترنت شهرمون مشکل داره و سایتش رو باز نمی کنه به یکی از دوستان دادم لینکش رو برای اون که یه شهر دیگه بود باز شد. حال اگه این راه رو نرفتی یه امتحان کن به نظر ساده میاد.

سلام؛

لطفا فایل کیجن و پسوردش رو بزارید.:31::19::11:

Hamed_P30
16-10-2008, 23:20
سلام...
این فیفا منو بدجور کلافه کرده!!!
بعد از اینکه یه دور کامل بازی کردم و قهرمان لیگ شدم و کلی تغییرات به وجود آوردم و بازیکن خریدم وقتی میخوام برم دور دوم لیگ رو شروع کنم error زیر رو میده!!
if you believe you have received this message in error please contact customer service
اینجور که من فهمیدم این DVD که خریدم مشکل داره و کامل نیست و تو این error میگه باید با بخش فنی تماس بگیرید!! میخوام بدونم احتمالش هست که DVD که خریدم ناقص باشه ؟
علاوه بر این تورنمنت رو هم نمیتونم باز کنم اونجا هم error میده!!!!

gap
16-10-2008, 23:52
چندبار يه چيزو ميگي؟؟؟؟
_
دوستان فيفا خيلي سر تره از pes 2009.....
من الان بازش كردم pes 2009 رو اصلا مثل فيفا نيست

mehdi_vsgh
17-10-2008, 10:08
یه تاکتیک بگین چطوری شوتهای تک به تک را گل کنیم؟؟

khelane
17-10-2008, 10:10
چندبار يه چيزو ميگي؟؟؟؟
_
دوستان فيفا خيلي سر تره از pes 2009.....
من الان بازش كردم pes 2009 رو اصلا مثل فيفا نيست

میشه منصفانه مقایسه شون کنید

mehdi_vsgh
17-10-2008, 10:44
میشه منصفانه مقایسه شون کنید
اقا من خداییش طرفدار هیچکدوم نیستم...
اکثر نسخه‌های فیفا رو بازی کردم و تنها فقط نسخه 2008 PES رو بازی کردم
اما مقایسه این دو بازی:

1. داور و کمک داور که فقط میدون...ولی در pes داور واقعا داوری میکنه ینی وقتی خطا میگیری همون لحظه میادو دستش را به عنوان خطا بالا میگیره و یا کمک داورا در pes وقتی اوت میشه پرچمش را بالا میبره یا وقتی افساید و یا کرنر دقیقا با پرچم نشون میده

2. از لحاظ گرافیک فکرکنم فیفا بهتر کار کرده
3. تماشاگرا هم به نظر میاد بازم ضعیف کار کردن هوش مصنوعیش هنوز خیلی کمه....من وسط زمین داشتم پاس میدادم یه دفعه تماشاگرا چنان جیغ و داد کردن که هرکس نمیدونست فکر میکرد که گل شده یا یه موقعیت خطرناک(تو همین فیفا09)
4. از لحاظ روان بودن بازی فیفا خیلی روان تره
5. توپها در فیفا طبیعتر هستن.....توپها در pes خیلی غیرواقعی هستن
6. تعداد تیمهای لاینسن در فیفا بیشتره از pes هستش
7. آخرین نقل و انتقالات در pes لحاظ نشده ولی در فیفا فکر کنم انجام شده باشه(معمولا اینطور بود)

===========
در کل من از pes بیشتر خوشم اومده

mehdi_vsgh
17-10-2008, 10:50
دوستان یه تجربه بهتون بگم برای اونایی که وقتی بازی رو اجرا میکنن مثله حرکت آهسته هستش..

سعی کنید از اخرین نسخه sp3 استفاده کنید

من قبلا روی همین سیستمم نسخه 2008 رو که اجرا میکردم حرکت اهسته بود ولی بدون هیچ تغییری فقط با اضافه و اپدیت اون به سرویس پک3 به خوبی داره اجرا میشه فقط چون الان کارت گرافیکم ضعیفه وقتی تصاویر از جلو نشون میده سرعتش کم میشه که اونم مطمئنا با کارت گرافیک جدید که طی 1-2 هفته اینده میخرم حل خواهد شد.....

ali...
17-10-2008, 11:22
اقا من خداییش طرفدار هیچکدوم نیستم...
اکثر نسخه‌های فیفا رو بازی کردم و تنها فقط نسخه 2008 PES رو بازی کردم
اما مقایسه این دو بازی:

1. داور و کمک داور که فقط میدون...ولی در pes داور واقعا داوری میکنه ینی وقتی خطا میگیری همون لحظه میادو دستش را به عنوان خطا بالا میگیره و یا کمک داورا در pes وقتی اوت میشه پرچمش را بالا میبره یا وقتی افساید و یا کرنر دقیقا با پرچم نشون میده

2. از لحاظ گرافیک فکرکنم فیفا بهتر کار کرده
3. تماشاگرا هم به نظر میاد بازم ضعیف کار کردن هوش مصنوعیش هنوز خیلی کمه....من وسط زمین داشتم پاس میدادم یه دفعه تماشاگرا چنان جیغ و داد کردن که هرکس نمیدونست فکر میکرد که گل شده یا یه موقعیت خطرناک(تو همین فیفا09)
4. از لحاظ روان بودن بازی فیفا خیلی روان تره
5. توپها در فیفا طبیعتر هستن.....توپها در pes خیلی غیرواقعی هستن
6. تعداد تیمهای لاینسن در فیفا بیشتره از pes هستش
7. آخرین نقل و انتقالات در pes لحاظ نشده ولی در فیفا فکر کنم انجام شده باشه(معمولا اینطور بود)

===========
در کل من از pes بیشتر خوشم اومده

در ادامه باید گفت که گیم پلی فیفا خیلی خیلی بهتر از pes هستش
من که بعد از یه بازی تو pes کلا پاکش کردم البته این نظر شخصی منه

EASPORTS-FIFA
17-10-2008, 11:32
ولی حیف.واقعا.این فیفای نامرد تا ابد واسه pc نکست نمیشه.همش ما رو میذاره تو خماری.من از بس بازی کردم دیگه خسته شدم.گیم پلی فرق چندانی نکرده و اگر زیاد بازی کنی تکراری میشه.اول کار برام جدید بود ولی بعد 1 هفته دیدم فرق نکرده!فقط چون 1 ماه بود08 بازی نکرده بودم جدید بود واسم.فقط بر خورد ها بهتر شده.گزارشگر،ویدئوها،تماشا یا،منیجر مود...................همشون همونن.شاید تغییرات جرئی داشته باشن.خیلی خمارم.خسته شدم دیگه از بس ea بازی تکراری داد.لعنت به تو.ea.

mehdi_vsgh
17-10-2008, 11:41
در ادامه باید گفت که گیم پلی فیفا خیلی خیلی بهتر از pes هستش
من که بعد از یه بازی تو pes کلا پاکش کردم البته این نظر شخصی منه
خوب منم تو قسمت چهارم گفتم که فیفا خیلی روان تره

ali...
17-10-2008, 11:46
خوب منم تو قسمت چهارم گفتم که فیفا خیلی روان تره

منظور من روونیش نبود
منظورم این بود که اصلا بازی پیس شبیه فوتبال واقعی نیس بازم میگم این نظر منه و نمی خوام دوباره بحث های قبلی رو شرو کنم

saee
17-10-2008, 12:12
چقدر بازیهای کرک شده فیفا مزخرفه...

بسته مکملی, کرکی , پچی چیزی نیومده که بوسیله اون جوی استیک درست کار کنه؟نه تکل میکنه نه دروازه بان میاد جلو نه...(البته با جوی استیک)

gap
17-10-2008, 12:31
ميدونين pes هم بد نيست ولي من از ديشب نرفتم حتي ترش ديگه.....منوهاش خيلي آخه بد هستش!!!
فيفا خيلي شيك و راحته.
البته ديگه حرفي نزنيم و مقايسه نكنيم تا مثل دفعه قبل نشه

EASPORTS-FIFA
17-10-2008, 12:36
منظور من روونیش نبود
منظورم این بود که اصلا بازی پیس شبیه فوتبال واقعی نیس بازم میگم این نظر منه و نمی خوام دوباره بحث های قبلی رو شرو کنم
به نظر من گیم پلی فیفا قشنگ هست اما به نظرت قدیمی نشده؟الان چندین ساله که فیفا همون بازی رو با تغییرات کمی میده به بازار.امسال هم من بعد از یک هفته فیفا برام تکراری شد.فقط برخوردها بهتر شده.اینو قبول نداری؟:46:

I3 E L O \/ E D
17-10-2008, 13:14
چرا اینقدر منو کوچیکه؟(فکر کنم مشکل از منه!)

*IN*
17-10-2008, 14:10
سلام دوستان
نمیدونم فقط مال من اینجوریه یا همش همینجوریه توی بازی دسته اصلا تنظیم نیست و از تو آپشنم تنظیم نمیشه
اگه میشه یه پچی چیزی بدید که اینو درست کنه
مرسی

SIMON137
17-10-2008, 14:37
چرا اینقدر منو کوچیکه؟(فکر کنم مشکل از منه!)

كلا ماله همه دوستان اينقدر كوچيك هست ... يك پچي هست كه ميريزيد و تنظيم سايز مي كنه براتون ، كرك فيفاي شما هم مشكل داره و در تورنمنت و فصل دو منيجر به مشكل بر مي خوريد ( اگر كرك درست باشه ، دقيقا جاهايي خالي هست دور تا دور تصوير پر مي شود.)
===================================
براي دريافت پچ و .... به

مراجعه كنيد ، و براي حل مشكل دسته مي توانيد به تاپيك بالا و همچنين تاپيك اصلي گيم پد كامپيوتر مراجعه كنيد.

باسپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saee
17-10-2008, 14:58
منوها برای من درست نمایش داده میشه.رزلوشن را به 800در 600 تغییر بدید احتمالا درست میشه.

ولی فیفای شما هم با گیم پد درست جواب نمیده؟

ali...
17-10-2008, 15:01
به نظر من گیم پلی فیفا قشنگ هست اما به نظرت قدیمی نشده؟الان چندین ساله که فیفا همون بازی رو با تغییرات کمی میده به بازار.امسال هم من بعد از یک هفته فیفا برام تکراری شد.فقط برخوردها بهتر شده.اینو قبول نداری؟:46:

تکراری بودنشو قبول دارم

I3 E L O \/ E D
17-10-2008, 15:12
منوها برای من درست نمایش داده میشه.رزلوشن را به 800در 600 تغییر بدید احتمالا درست میشه.

ولی فیفای شما هم با گیم پد درست جواب نمیده؟
مشکل از کرک بود که درست شد...
جواب میده.

I3 E L O \/ E D
17-10-2008, 15:16
مشکل از کرک بود که درست شد...
جواب میده.
نخیر بازم منو کوچیکه...
درست نشد که نشد...
میریم سراغ کرک بعد...

treat
17-10-2008, 15:51
با سلام و تشکر
خواستم بدونم گیم پد کلیدی نداره که همون کاره شیفت سمت چپ صفحه کلید رو بکنه چون همونطوری که می دونید کاربرد زیادی تو فیفا داره دروازه بان رو موقعه کرنر میکشه جلو دریپل می زنه و ...
ممنون میشم جواب بدین؟؟؟؟؟؟//

EASPORTS-FIFA
17-10-2008, 17:08
نخیر بازم منو کوچیکه...
درست نشد که نشد...
میریم سراغ کرک بعد...
این به خاطر اینه که کنارش آمار و ارقام بازیهات رو نشون میده.و جایی که یوزر و پسورد میزنی و وارد میشی.جاش اون کنار.ولی مال تو این چیزا رو نشون نمیده.مال من که همینقدریه ولی کنارش همه ی آمار بازیهام هستش با جایی که میتونی وارد بشی:46:

I3 E L O \/ E D
17-10-2008, 17:29
این به خاطر اینه که کنارش آمار و ارقام بازیهات رو نشون میده.و جایی که یوزر و پسورد میزنی و وارد میشی.جاش اون کنار.ولی مال تو این چیزا رو نشون نمیده.مال من که همینقدریه ولی کنارش همه ی آمار بازیهام هستش با جایی که میتونی وارد بشی:46:

آره,کرک قبلیه خراب بود.
واسه همین نشون نمیداد.
رفتم از فیفا آنلاین کرک سالم گرفت درست شد.
ولی خداییش این منو کوچیک اصلا خوب نیست!

EASPORTS-FIFA
17-10-2008, 19:58
آره,کرک قبلیه خراب بود.
واسه همین نشون نمیداد.
رفتم از فیفا آنلاین کرک سالم گرفت درست شد.
ولی خداییش این منو کوچیک اصلا خوب نیست!
ولی خوب کوچیک کههست خوب نیستش.ولی این که آمارتو نشون میده خیلی باحاله:46:قبول نداری؟:10:

SIMON137
17-10-2008, 20:22
شما مي تونيد بزرگش كنيد ، اين كه مشكلي نيست.

treat
18-10-2008, 00:27
با سلام و تشکر
خواستم بدونم گیم پد کلیدی نداره که همون کاره شیفت سمت چپ صفحه کلید رو بکنه چون همونطوری که می دونید کاربرد زیادی تو فیفا داره دروازه بان رو موقعه کرنر میکشه جلو دریپل می زنه و ...

چی شد ؟؟؟؟
کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!///////////
راستی این ویبره هم واسه ما فعال نشد که نشد راه حلی ؟ پچی ؟ چیزی ؟

EASPORTS-FIFA
18-10-2008, 06:24
کسی میدونه چجوری با کیبورد میشه تکنیک رفت؟دکمه ای چیزی نداره؟

Google Spider
18-10-2008, 09:57
با سلام و تشکر

شما این پست رو بخونید:

king-hitler2
18-10-2008, 10:14
هنوز بعد از 1 ماه دارن سوال در مورد گیم پد میکنن

دوستان خواهشن چند صفحه از تایپیک رو بخونید بعد اقدام به پست زدن کنید

spacoir
18-10-2008, 10:22
من این فایل رو گرفتم ولی در حرکات مشکلاتی هست

موقع پاسکاری ، بازیکنی که توپ بهش میرسه ، یه حرکت اضافه رو به عقب میکنه ! یعنی همینکه توپ بهش پاس داده میشه یه جهش رو به عقب میزنه که اگه بغل خط باشه ، میره تو اوت !! در حالیکه من جهتو رو به جلو دارم .

ولی وقتی دکمه L2 دسته را نگه می دارم مشکل حل میشه یعنی تو کل بازی باید دستت رو این دکمه باشه

موقع گرفتن سرعت نیز همین طور اگر دستت روی دکمه L2 نباشه سرعت عمل نمی کنه

لطفا اگه کسی می تونه این مشکل رو حل کنه ما را از راهنمائی محروم نکنه !!!

ستاره آسمان
18-10-2008, 14:06
تو تنظيمات دسته براي بازي fifa09 ويبر دسته رو on ميكنم ولي وقتي خارج ميشم دوباره off ميشه و از ويبره دسته نميتونم استفاده كنم .علتشو ميخواستم بدونم . لازم به ذكره نوع دستم PS2 و مبدلداره:20:

SIMON137
18-10-2008, 14:27
از دوستان خواهش مي كنم در ابتدا جستجو كنند ، اگر موردي نيافتند ، اينگونه مباحث رو در تاپيك ويژه گيم پد كامپيوتر مطرح كنند تا به آن رسيدگي شود.

Dr.Hate
19-10-2008, 13:27
دوستان این ورزشگاه اینتر سن سیرو توی فیفا 08 هم پرچم اینتر داشت هم تماشگرا اینتر اینتر میکردن ولی فیفا 09 اینتر پرچم نداره پرچما سیاه سفیده که ربطی به اینتر نداره صدای تماشگرا هم که معمولی شده اینتر اینتر نمیکنن مشکل از چیه؟؟؟

Google Spider
19-10-2008, 17:11
3

دوستاني كه توي نصب پچ رسمي اشكال دارند قبل نصب بايد فايل اورجينال FIFA09.EXE رو دوباره كپي كنن روي كرك شده نحوه تشخيصش رو هم ميگم: فايل FIFA09.exe فيكس و كرك شده حجمش 44 مگابايته و اورجينالش 11.8 بعد اينكه پچ رو ريختيد دوباره كرك رو كپي كنيد روي قبلي و بازي كنيد. البته وقتي ميريد توي بازي به قسمت Team Manegment بريد و از گزينه Reset Squad گزينه Update Online Squd رو بزنيد.

سلام من اینکارو کردم ولی زمان نصب پچ یه پیغام میده و نصب می شه. اینم پیام خطا :
file:///D:/Users/HMR/Desktop/fifa.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king-hitler2
19-10-2008, 17:23
سلام من اینکارو کردم ولی زمان نصب پچ یه پیغام میده و نصب می شه. اینم پیام خطا :
file:///D:/Users/HMR/Desktop/fifa.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه فایل قدیمه رو پیدا نکرده
و نمیتونی اپدیت کنی

nokhale2_3
20-10-2008, 00:15
آره بچه ها بدجوري پايه هستم كه گلها و حركات تكنيكي رو اپلود كنيم و باهم شير كنيم شما دوست عزيز شنيدم گفتي گل آفسايد زدي . خوب اگه آفسايد رو خاموش كني مي توني توي آفسايد باشي ديگه واسه همه همينجوريه ولي اگه آفسايد روشن باشه بي برو بگرد اعلا ميشه چون به صورت هوشمند هست. و كوچكترين اشتباهي در اعلام آفسايد وجود نداره

سلام
اينم گل آفسايد كه گفته بودم

داخل my document\fifa09
extract كنيد

nokhale2_3
20-10-2008, 02:19
انگار فيفا09 خيلي اشتباهات داوري داره
شايد هم واسه من اينجوريه
اين گل به نظر شما خطا بوده ؟

يا اين خطا داخل محوطه جريمه هست يا خارج اون ؟

khelane
20-10-2008, 09:05
شايد هم واسه من اينجوريه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديا اين خطا داخل محوطه جريمه هست يا خارج اون ؟

سلام من یه گل کردم که تویافساید بود اونم حدود 3 یا 4 متر بهر حال برای من خوب شد اخه یه گل عقب بودم

king-hitler2
20-10-2008, 09:21
بهتره اینجا نقد و بحث فیفا باشخ نه تایپیک هنرمندانه که چه طوری گل زدم

Google Spider
20-10-2008, 14:41
من یه تریلر از فیفا 09 دارم 83 مگابایته که یه دریبل و حرکاتی رو نشون میده که ادم این جوری :blink: میشه.
من که چندتاش رو که همین جا گفتید وبعضیا رو هم شانسی یاد گرفتم. ولی توی اون تریلر جوری روپایی میزد که ادم فک میکرد انگار خود رونالدینهو جلوت واستاده داره روپایی میزنه میخواستم بدونم کسی میدونه چطور میشه روپایی زد.

hosiyar
20-10-2008, 15:56
شايد هم واسه من اينجوريه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديا اين خطا داخل محوطه جريمه هست يا خارج اون ؟

آره . منم یه خطاهایی از داور دیدم . ولی خوبه که . طبیعی تره . مثل داورهای pes نیست که مویی آفساید و خطا بگیره .

mooli70
20-10-2008, 17:03
آقا چرا تیما اینقد بهم ریختن ؟ چطوری میتونم دو قاره باری کنم ؟

khelane
20-10-2008, 17:05
من واسه انلاین بازی کردن یه نوردیک گرفتم اما اخطار میده حالا چیکار کنم

Spaniuly
20-10-2008, 19:45
خوب بچه ها سلام ديگه از غافله اونقدر عقب مونده بودم كه وقت نكردم همه پست ها رو بخونم 1 هفته اي كه مشهد بودم چقدر پست داديد اميدوار بودم تو اين مدت كريشن مستر بياد تا دست به كار بشم تا ليگ برتر رو راه بندازم اونم كه نيومده از دوست عزيم كه لطف كرد روسترها رو تو تاپيك قرار داد تشكر ميكنم بازم عرض ميكنم دوستاني كه مشكل كرك دارند بايد متناسب با ورژن بازي كرك تهيه كنن و دوستاني كه با تنظيمات دسته مشكل دارن از كلوپ گيم پد استفاده كنند. قربون همه شما
يا علي

tatu4246
20-10-2008, 20:37
سلام دوستان
من توی فیفا 08 وقتی سرعت رو همزمان با تکل سرپا می گرفتم زمانی که توپ دست حریفه بازیکنم خودش به سمت حریف می رفت و اگه اون به یکی دیگه از حریفام پاس می داد کنترل بازیکنم به صورت خودکار به نزدیک ترین بازیکنم به حریف صاحب توپ انتخاب میشد
اما توی فیفا 09 باید خودم هی تند تند کنتریل بازیکن رو دستی عوض کنم از توی تنظیمات هم تغییر بازیکن اتوماتیک رو تا آخر پر کردم اما افاقه نکرد و فقط زمانی که توپ در اختیار بازیکنی نیست تاثیر داره
چیکار کنم ؟
کسی می دونه ؟

siafu
20-10-2008, 21:17
بازی تو XP بهتر میاد یا Vista؟!

king-hitler2
21-10-2008, 08:37

بسنگی به مشخصات سیستمت داره
ولی در ویستا بهتر کار میکنه

Spaniuly
21-10-2008, 10:43

معمولا توي XP بهتر مياره چون سيستم عامليست سبك و كاملا گيمينگ . ولي اگه سيستمت خيلي بالاست و از ويستا استفاده ميكني... به قول معروف Why Not

سلام دوستان
من توی فیفا 08 وقتی سرعت رو همزمان با تکل سرپا می گرفتم زمانی که توپ دست حریفه بازیکنم خودش به سمت حریف می رفت و اگه اون به یکی دیگه از حریفام پاس می داد کنترل بازیکنم به صورت خودکار به نزدیک ترین بازیکنم به حریف صاحب توپ انتخاب میشد
اما توی فیفا 09 باید خودم هی تند تند کنتریل بازیکن رو دستی عوض کنم از توی تنظیمات هم تغییر بازیکن اتوماتیک رو تا آخر پر کردم اما افاقه نکرد و فقط زمانی که توپ در اختیار بازیکنی نیست تاثیر داره
چیکار کنم ؟
کسی می دونه ؟

تو تنظيمات كنترل داخل بازي دكمه Empty نداري ؟ اگه داري برو كلوپ گيم پد Devdata مناسب دانلود كن

Spaniuly
21-10-2008, 11:03
يه پچ قشنگ اومده كه كاراي باحالي ميكنه عكس گوياي همه چيز هست:

كلا مود مربيگري رو چيت ميكنه مثلا بودجه رو افزايش ميده و خيلي كاراي ديگه

لينك دانلود

ستاره آسمان
21-10-2008, 11:08
سلام دوستان
چیکار کنم ؟
کسی می دونه ؟

تو فيفا 09 جاي دكمه‌مربوطه عوض شده الان دكمه پاس همون كارو انجام ميده . الته تو تنظيمات دسته ميتوني اونو خودت تغيير بدي

khelane
21-10-2008, 16:35
يه پچ قشنگ اومده كه كاراي باحالي ميكنه عكس گوياي همه چيز هست:

كلا مود مربيگري رو چيت ميكنه مثلا بودجه رو افزايش ميده و خيلي كاراي ديگه

لينك دانلود

دستت درد نکنه ولی من خودم هکش کردم حتی در مورد قسمتی که با یه بازیکن فصل رو ادامه میدی کلا" با یه بازی به مرحله بعد میرم اینجوری زود امتیاز برای پیشرفت کردن خودم میده کلا" دستت درد نکنه