PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

Spaniuly
02-10-2008, 20:56
من بازی رو گرفتم . به نظر من گرافیک بازی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته . بازیکنها هم خوب شبیه شدند (البته به جز رونالدینیو که به نظر من یه کم قیافش رو خراب کردند) .
البته یه مسئله ای هست . ظاهرا بازی در 2 دی وی دی کامله . من 1 دی وی دی رو گرفتم و نمی تونم از موس در بازی استفاده کنم .(استفاده از موس در 09 اضافه شده) . فکر کنم یه دی وی دی ناقصه .

نه عزيز اصلا ربطي نداره بازي ناقص باشه نصب نميشه كافيه از اينستاليشن 1 فايل كم كني تا به نصب پيغام خطا بده حتما مشكلت چيز ديگه اي هست. توي تنظيمات دسته بيشتر دقت كن. پيدا ميكني اشكال از كجاست

MHSou
02-10-2008, 20:58
سلام؛
من كه به فروشگاه پيسي ورلد سفارش دادم.
آماده به ارسال.

Spaniuly
02-10-2008, 21:04
توجه توجه: محبوب ترين پچ تنبل ها منتشر شد پچ آنلاكر كه تومام آيتم هاي قفل شده بازي رو آنلاك مي كنه. بدون اينكه نيازي به پولي باشيد كه بايد از راه انجام چالنج ها بدست بياريد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دانلود با حجم 206 كيلو بايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

linkin_park
02-10-2008, 21:22
REview من در مورد fifa09 :

نقاط قوت :

# گرافیک فوق العاده پیشرفت کرده نسبت به نسخه های قبل .
# استیل هر بازیکن منحصر به فرده . توانایی ها خیلی منطقی درست شده .
# چمن فوق العاده اس ... وقتی نگاه میکنه آدم قشنگ معلومه چمنه ... سه بعدی ....
# تیم ها و لیگ ها انقدر زیادن که سر گیجه میگیره آدم ...
# یه نکته جالب تو بازی بارون بود ! داری بازیتو میکنی یه دفعه وسط بازی بارون میگیره و تا آخر بازی کمکم زمین خیس آب میشه ! زمین خیس هم خیلی عالی و طبیعی ساختن .
# موزیک های بازی خوب انتخاب شده ...

نقاط ضعف :
# تماشاچی ها اصلا خوب به نظر نمیان . احساس میکنم دو بعدی هستن .
#استادیوم ها میتونست خیلی بهتر طراحی بشه . از اونجایی که بازی پیشرفت گرافیکی داشته باید تکسچر های استادیوم ها رو با کیفیت تر انتخاب میکردن که متاسفانه تو این قسمت تنبلی کرده EA
# بدترین مشکل گیم پلی سرعت بالای بازی هست . سرعت بازی خیلی بیشتر از واقعیته و این باعث میشه شمایی که داری بازی میکنی بعضی اوقت گیج بشی و مخت هنگ کنه . چون حرکات سریع هستن و دریبل زدن تو سرعت بالا نیاز به تمرکز داره که واقعا سخت میشه ...
# بازی یه مقدار آسونه . هوش مصنوعی خیلی فرق نکرده . و با دیدن بازی حریف به هیچ عنوان هیجان زده نمیشید .
# کمر بازیکنا یه کم بیش از حد خم شده .
# داور واقعا افتضاحه ! فقط بلده تو زمین بدوه ... اکثر اوقات هم از جریان بازی عقبه . داور های کنار هم همین طور . خیلی بد ساخته شدن .
# قسمت منیجر )Manager( هیچ تفاوتی با نسخه های قبل نداره .... هیچ تفاوتی .
# قسمت Be A Pro هم بد نیست اما نمیشه همیشه تحملش کرد . کمی حوصله میخواد بازیکردن جای یه نفر تو زمین . اما اگه بتونی باهاش گل بزنی خیلی کیف میکنی !

shahramcat
02-10-2008, 21:32
من هم امروز بازی رو از وست گزفتم ....

کلا تغییرات بازی عالی هست .

منتظر Pes 09 هستم ...

XMAN9
02-10-2008, 22:05

نقاط قوت :

# یه نکته جالب تو بازی بارون بود ! داری بازیتو میکنی یه دفعه وسط بازی بارون میگیره و تا آخر بازی کمکم زمین خیس آب میشه ! زمین خیس هم خیلی عالی و طبیعی ساختن .

نقاط ضعف :
#استادیوم ها میتونست خیلی بهتر طراحی بشه . از اونجایی که بازی پیشرفت گرافیکی داشته باید تکسچر های استادیوم ها رو با کیفیت تر انتخاب میکردن که متاسفانه تو این قسمت تنبلی کرده EA
# بدترین مشکل گیم پلی سرعت بالای بازی هست . سرعت بازی خیلی بیشتر از واقعیته و این باعث میشه شمایی که داری بازی میکنی بعضی اوقت گیج بشی و مخت هنگ کنه . چون حرکات سریع هستن و دریبل زدن تو سرعت بالا نیاز به تمرکز داره که واقعا سخت میشه ...
# بازی یه مقدار آسونه . هوش مصنوعی خیلی فرق نکرده . و با دیدن بازی حریف به هیچ عنوان هیجان زده نمیشید .
# داور واقعا افتضاحه ! فقط بلده تو زمین بدوه ... اکثر اوقات هم از جریان بازی عقبه . داور های کنار هم همین طور . خیلی بد ساخته شدن .
# قسمت Be A Pro هم بد نیست اما نمیشه همیشه تحملش کرد . کمی حوصله میخواد بازیکردن جای یه نفر تو زمین . اما اگه بتونی باهاش گل بزنی خیلی کیف میکنی !
شما تو نقاط قوت اشاره كرديد كه استيل بازيكنها عاليه ولي باز تو نقاط ضعف بازي ميگيد كمر بازيكنها بيش از حد خم شده!!!

daniyal62
02-10-2008, 22:13

نقاط قوت :

نقاط ضعف :
شما بازی رو گرفتی؟

amtiya 512
02-10-2008, 22:45
سلام آقايون منم امروز خريدم نزديك بود دوتا ديويديشو بشكونم البته به خاطر نداشتن ورزشگاه santiago bernabeo
بعد كه يه مقدار بازي كردم خوشم اومد ولي بازم به خاطر نداشتن اين ورزشگاه بازيو پاكش كردم حالا اگه يكي يه پچي چيزي به من بده كه اين ورزشگاه اضافه شه كه منم بتونم اين بازيو بازي كنم ممنون ميشم
با تشكر

Rude Boy
02-10-2008, 22:48
سلام !
دوستان بازی خوبه ....
من طرفدار پر و پا قرص ساکر بودم ! ولی این بار فیفا را هم امتحان کردم که خیلی عالی بود ...
فعلا توی بازی های فوتبال برای Pc این بهترینه ولی باید تا اومدن ساکر2009 صبر کنیم ...
موفق باشید

Aless
02-10-2008, 22:54
سلام دوستان.
واییییی من یه مشکلی دارم اعصابم را بهم ریخته!!!!!!
وقتی میخوام برم فصل بعدی میگه ورژن فیفا رو باید تو سایت eastore.com حل کنی و نمیزاره برم فصل بعد!!!!!
حالا چیکار کنم؟پچ یا کرک نداره؟
فقط زود.مرسی!

Retired User
02-10-2008, 22:59
اي بابا از اين دوستاني كه بازيرو گرفتن يكي بياد يه نقدي بنويسه ما هم فيض ببريم دي:

Spaniuly
02-10-2008, 23:13
سلام آقايون منم امروز خريدم نزديك بود دوتا ديويديشو بشكونم البته به خاطر نداشتن ورزشگاه santiago bernabeo
بعد كه يه مقدار بازي كردم خوشم اومد ولي بازم به خاطر نداشتن اين ورزشگاه بازيو پاكش كردم حالا اگه يكي يه پچي چيزي به من بده كه اين ورزشگاه اضافه شه كه منم بتونم اين بازيو بازي كنم ممنون ميشم
با تشكر

نه عزيز خيالي نيست دو سه روز دندون روي جيگر بذار توي تاپيك آموزش كريشن مستر اين پچها رو قرار ميدم اصلا ناراحت نباش

شما بازی رو گرفتی؟

خوب خوش تيپ گرفته كه نقد مي كنه ديگه:31:

ebinem173
02-10-2008, 23:42
سلام دوستان.
وقتی میخوام برم فصل بعدی میگه ورژن فیفا رو باید تو سایت eastore.com حل کنی و نمیزاره برم فصل بعد!!!!!
فقط زود.مرسی!

به همین زودی یک فصل رو تموم کردی؟

Aless
03-10-2008, 00:13
آقا کسی نیست مشکل منا حل کنه؟
بهتون پیشنهاد میکنم یه فصل سیمولیت کنید که اگه همین مشکل رو دارید مثل من داغون نشید!
منتظر راه حلم!

mohammad66
03-10-2008, 00:48
من بازی را خریدم
ولی مشکلی داره که بعضی از بخش هاش باید نسخه بازیتون توی سایت Eastore ثبت بشه و نمیشه ازشون استفاده کرد
مثل بخش ترنمنت

کسی کرکی چیزی نداره مشکل حل بشه

Toranj_mhg
03-10-2008, 01:19
گرافیکش بهتر شده موهای بازیکنا و چین و چروک لباسشون بهتر شده .چمن بازی خوشرنگ و زیباست. روی صورت بازیکنا عرق رو می شه دید . اما کاملا واضحه که همون فیفای 08 رو بهش شاخ و برگ دادند. گیم پلی و نحوه ی ورود بازیکنا به زمین، شادی گل و ... اصلا فرقی نکرده. چهره ی خیلی از بازیکنا ی معروف هم بد کشیده شده و در کل موها خیلی شبیه تر از صورت ها ساخته شده. و از منوی زیباش هم نباید گذشت!
در عکس های زیر چهره ی سانیا که خوب کشیده شده ، آدبایوری که معمولی و اتویو یی که بد کشیده شده رو می بینید. راستی در عکس های زیر به عرق کردن بازیکنا و رگ های دست بازیکنا دقت کنید!

Spaniuly
03-10-2008, 01:24
من بازی را خریدم
ولی مشکلی داره که بعضی از بخش هاش باید نسخه بازیتون توی سایت Eastore ثبت بشه و نمیشه ازشون استفاده کرد
مثل بخش ترنمنت

کسی کرکی چیزی نداره مشکل حل بشه

آقا کسی نیست مشکل منا حل کنه؟
بهتون پیشنهاد میکنم یه فصل سیمولیت کنید که اگه همین مشکل رو دارید مثل من داغون نشید!
منتظر راه حلم!

سلام دوستان.
فقط زود.مرسی!

اينم از كركي كه اين مشكل رو حل ميكنه

به همین زودی یک فصل رو تموم کردی؟

خوب معلومه با كوئيك سيم اينكار سريع انجام ميشه

و اما اينم از كرك No DVD Patch اونايي كه اين كرك رو ندارند دانلود كنن

اما يه پچ هم اومده كه قيمت بليط رو هك ميكنه باحاله

و اما بالاخره ترينر ها كه از لينكهاي زير قابل دريافت هستند

Masoud_kp
03-10-2008, 02:11
منم درسته از طرفدارهای پروپا قرص PESتا شماره 6 بودم و حتی ادیتور واسه شماره 6 و5 و4 بودم اما با اون اومدن نسخه پارسالی به حدی ازش بدم اومد که کاملا به سمت فیفا رغبت و علاقه پیدا کردم البته اینم بگم من همیشه واسه آرشیو بازی هم که شده فیفا رو میخرم اما بهار گذشته(یورو 2008) والان هم واسه FIFA 09به عنوان یک طرفدار میخوام بازی کنم چون واقعا فوتبال خوبی رو داره و از همه مهمتر خیلی از لحاظ تیم و تورنمنت و علی الخصوص لایسنس نسخه فیفا در عرشه و ساکر در فرش!
البته نسخه قبلی فیفا مشکلاتی از قبیل سرعت بسیار کم بازیکنان(که در یورو به حد اعلا و معرکه بود طوری که یورو رو در فصل امتحانات هم نمیتونستم ول کنم چون خیلی کنترل و تسلط روی توپ و حرکات انفجاری افرادی عالی بود)و همچنین استیل بازیکنان رباتیک بود واینطور که تو عکسها میبینم بازم این مشکل تا حدودی هست(نمیدونم چه مرضی داره این فیفا با این استیل اعصاب آدم رو ... میکنه)
البته در جزئیات هم اونطور که من چشمم خورد تو هیچ سری فیفا شماره تیمهای ملی که در مارکهای آدیداس و پوما در سمت چپ سینه بازیکنا ن هست(چون قبلا تو پیس کیت سرور رو اینطور تنظیم میکردیم کلیدم رو این موضوع خیلی گیر میکنه) ولی فیفا تحت هر شرایطی وسط پیراهن میزاره!بعد یه چیزی اصلا دفاع کردن بازیکنا واقعی نبود تو فیفای قبلی انگار دارن همدیگه رو نوازش میکنن که اصلا در واقعیت همچین ترحمی بین بازیکنان نیست و در ضمن مانور روی ترکیب نمیشد بدی مث Edit Positionکه در Pesهست فیفا همچین چیزی نداشت که خیلی اعصاابمو خورد میکرد!
البته من بیشتر از اینا رنجیدم امیدوارم تو این نسخه درست بشه !فعلا که با این 3 روز تعطیلی تو خوزستان(حتما میدونید تو خوزستان عید فطر مث عید نوروز مهمه واسه همین پنج شنبه همه جاها تخته بود و ما هم گیرمون نیومد)قحطی فیفا بود !
میگم یکی حداقل سیستم و همچنین سیستم مناسب پیشنهادی رو بگه!چون تو فروشگاه زده بود 64 گرافیک و 256 رم که این نمیشه بگی Next Gen!

EASPORTS-FIFA
03-10-2008, 05:48
کراوزر جان شما تو تاپیک پی ای اس گفتی یه نقد نوشتی.پس کو؟من نمیبینم.

franch
03-10-2008, 11:53
گرافیکش بهتر شده موهای بازیکنا و چین و چروک لباسشون بهتر شده .چمن بازی خوشرنگ و زیباست. روی صورت بازیکنا عرق رو می شه دید . اما کاملا واضحه که همون فیفای 08 رو بهش شاخ و برگ دادند. گیم پلی و نحوه ی ورود بازیکنا به زمین، شادی گل و ... اصلا فرقی نکرده. چهره ی خیلی از بازیکنا ی معروف هم بد کشیده شده و در کل موها خیلی شبیه تر از صورت ها ساخته شده. و از منوی زیباش هم نباید گذشت!
در عکس های زیر چهره ی سانیا که خوب کشیده شده ، آدبایوری که معمولی و اتویو یی که بد کشیده شده رو می بینید. راستی در عکس های زیر به عرق کردن بازیکنا و رگ های دست بازیکنا دقت کنید!

واقعا فيفا امسال كولاك كرده. گرافيك بازيكناش كه خيلي عاليه.

offlineinternet
03-10-2008, 12:20
آقا یکی حداقل سیستم اجرایی برای بازی رو از تو سی دی تو اینجا بزاره

SIMON137
03-10-2008, 12:28
آقا یکی حداقل سیستم اجرایی برای بازی رو از تو سی دی تو اینجا بزاره

فکر کنم گرافیکش رو پایین بیاری بشه با یک رم 512 یا یک گیگ و یک cpu 2.8 به بالا و گرافیک رند 5500 به بالا بشه بازی کرد ، گرافیکش فکر کنم کمی بالاتر باشه.

ahmad08
03-10-2008, 12:31
سلام
اقا عجب سرعتی داره تاپیک ایول....
راستی یه چیزی چقدر دوستان عزیز علاقمند سوپر ورزشگاه سانتیاگو برنابئو (لانه قوهای سپید ) دارای نشان الیزه رو دوست دارن من نیز هم در فیفا08 ایکس باکس که عصابم خورد میشد روی همین مسئله بود که ورزشگاه رئال عزیز رو نداره از دوستان عزیز خواهش میکنم که اگر پچی پیدا کردن و یا درست کردن یکی اگر با پیغام خصوصی به من اطلاع بدن بسیار خوشحال خواهم شد .
ممنون

linkin_park
03-10-2008, 12:37
من فکر کنم اینطوری نمیشه .... هر کس مشکل لگ داره حتما باید دراِیور 178.13 جیفورس رو از سایتش بگیره ...

EASPORTS-FIFA
03-10-2008, 14:02
خواهشن من خواهش میکنم از هرکی بازی رو گرفته
1-از ضربه آزاد رونالدو عکس بذاره
2-از کل بازیکنای بارسا عکس بذاره
این 2 چیز برام خیلی مهم.لطفا بذارید.

eblis2007
03-10-2008, 14:49
سلام
من مشخصات سیستمم به این صورت هست میخواستم بیبنم اجرا میشه یا نه ؟
ram 512
cpu 2.4
grafic 128

Spaniuly
03-10-2008, 15:33
سلام
من مشخصات سیستمم به این صورت هست میخواستم بیبنم اجرا میشه یا نه ؟
ram 512
cpu 2.4
grafic 128

روي مينيمم كيفيت آره ميتوني بازي كني

بازي رو خريدم متاسفاه ورژن اروپاي مركزي هست امروز تو اروپاي مركزي ريليز شده نميدونم بازي دست من چيكار ميكنه

EASPORTS-FIFA
03-10-2008, 15:57
بازي رو خريدم متاسفاه ورژن اروپاي مركزي هست امروز تو اروپاي مركزي ريليز شده نميدونم بازي دست من چيكار ميكنه
خب یه نقد از بازی بنویس:10:
مگه فرقی هم داره مال کجا باشه؟

khelane
03-10-2008, 16:35
سلام سیستم من هم اینه خوبه ولی اگر سی پی یو رو ارتقا بدم بهتره
amd athlon processor 3500+ 2.2 GHz
ram 2g
vga 512m

ali_ranger22
03-10-2008, 17:05
سلام سیستم من هم اینه خوبه ولی اگر سی پی یو رو ارتقا بدم بهتره
amd athlon processor 3500+ 2.2 GHz
ram 2g
vga 512m
میکشه بازی رو ....

khelane
03-10-2008, 17:30
اره بازی میکنم ولی تو نرمال در رزولیشن 1024*768ولی من میخام هایج بازی کنم اگه سی پی یو رو به دو هسته ای تغیر بدم کار درست میشه؟

bax_021
03-10-2008, 17:33
تو فیفا می شه مثل pes با جویستیک دریبل و حرکت تکنیکی زد ؟
یا باید با کیبرد بازی کرد ؟
خواهشا جواب بدید

amirpers
03-10-2008, 17:45
Minimum System Requirements
================================================== ========

CPU with 2.4 GHz (single-core)
512 Megabytes of RAM (1 GB required for Windows Vista™)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent
(must support Shader Model 2.0 or above - see supported chipsets in section 11)
DirectX® 9.0c Compatible Sound Card
512Kbps or greater broadband connection for online gameplay
MS compatible mouse
Keyboard
Please note that 16 bit colour is not supported

EASPORTS-FIFA
03-10-2008, 17:59

MS compatible mouse
Keyboard
سیستمو که قبلا داده بودن.

khelane
03-10-2008, 18:00
اره میتونی با دسته های انالوگ دار این کارهارو کرد box_021 مثل اینکه تو تازه به جمع بازی های فیفا اومدی

XMAN9
03-10-2008, 18:02
دوستاني كه بازي رو نصب كردن الان راضين؟!

bax_021
03-10-2008, 18:13
اره میتونی با دسته های انالوگ دار این کارهارو کرد box_021 مثل اینکه تو تازه به جمع بازی های فیفا اومدی
pes که دیر می یاد
می خوام فعلا فیفا بازی کنم
ببینم واقعا اونقدرا که می گن فرق کرده یا نه؟
ماله من آنالوگ داره
خوب چطوری کار میکنه ؟
باید بچرخونمش ؟
یه توضیح بدید

linkin_park
03-10-2008, 18:24
آقا دریبل های آنالوگ خیلی سخته یکی توضیح میده چجوری دریبل بزنم ؟!

ali_metal_357
03-10-2008, 18:26
این بازی هم اومد!!!!!!!

Toranj_mhg
03-10-2008, 20:07
من یه مشکلی دارم ...
با game pad نه می تونم تکل کنم و نه پاس تو عمق بدم ... توی setting هم که می رم وقتی جلوی گزینه ی تکل رو می زنم همش می نویسه empty !
چه کنم؟

sajjad_setam
03-10-2008, 20:21
نسخه pc با نسخه کنسول ها چه فرقی داره؟

pedram_sad
03-10-2008, 21:39
نسخه pc با نسخه کنسول ها چه فرقی داره؟
فكر كنم فقط گرافيك باشه
چون تاحالا كه اينجوري بوده

ahmad08
03-10-2008, 21:59
سلام:
ای بابا اقایون لطفا یه عکس از ضربه زدن کریس بزارین .
ممنون میشیم به خدا خییلی از دوستان هم دوست دارن که یه عکسی ببینن.

Toranj_mhg
03-10-2008, 23:22
سلام:

دو تا عکس از ضربه آزاد رونالدو:

Spaniuly
03-10-2008, 23:57
من یه مشکلی دارم ...
با game pad نه می تونم تکل کنم و نه پاس تو عمق بدم ... توی setting هم که می رم وقتی جلوی گزینه ی تکل رو می زنم همش می نویسه empty !
چه کنم؟

آب در كوزه و تو تشنه لبان مي گردي... كلوپ گيم پد رو واسه چي زدم پس. برو Devdata رو دانلود كن

Spaniuly
04-10-2008, 02:47
سلام:

بي شوخي اين دفعه كه شبكه 3 بازي منچستر رو نشون بده ببين نحوه ضربه آزاد زدنش رو. تيكه نميندازم واقعا عصر وقتي ديدم تو فيفا 09 چطوري با تمام جزئيات شبيه سازي كردن فقط تونستم كف كنم همين

bacheha nagoftin bazi too shiraz key miyad ?

اولا فينگيليش نداريم تو فروم بايد با حروف فارسي تايپ كني دوست خوب در ضمن ما كه تو شيراز نيستيم شما بچه اونجايي شما باس بگي كي مياد نه ما:31:

Spaniuly
04-10-2008, 03:10
avalan gofte booda, fonte farsi nadaram vagarna khob minveshtam

badesh akhe mage mishe too ye shahri biyad too yeki dige na mage hame ja sefaresh nemidan?

شما كه اهل اون شهر هستي تا الان بايد گيم فروشي هاي بزرگ و معروف رو شناسايي كرده باشي برو از اونا بپرس 100% اگه گيم فروشي اصيل باشن موجود خواهند داشت. از دوستات و رفيقات بپرس ببين كدوم مغازه هاي گيم فروشي فعال هستند به اونا سر بزن

Spaniuly
04-10-2008, 08:02
نرم افزار موزيك چنجر يه ابزار مفيد براي تغيير دادن و استخراج موزيك هاي موجود در فيفاست كه براي فيفا 08 هم ساخته شده بود نرم افزار مشابه براي 09 هم منتشر شد. عكسهاي زير گوياي عملكرد اين نرم افزار هست.

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دانلود

khelane
04-10-2008, 08:45
pes که دیر می یاد
می خوام فعلا فیفا بازی کنم
ببینم واقعا اونقدرا که می گن فرق کرده یا نه؟
ماله من آنالوگ داره
خوب چطوری کار میکنه ؟
باید بچرخونمش ؟
یه توضیح بدید

سلام برو تو کلوپ گیم پد همه چیز گیرت میاد

khelane
04-10-2008, 08:56
آقا دریبل های آنالوگ خیلی سخته یکی توضیح میده چجوری دریبل بزنم ؟!
سلام خوب برات چند تا رو توضیح میدم
1-دریبل زیدانی انالوگ رو تمام بچرخون
2-برعکس دریبل زیدانی انالوگ رو بچرخون از پشت پا توپ رو به بالای سرش می اندازه
3-یدفعه یا دو دفعه انالوگ رو به راست و چپ حرکت بده خودت میبینی چیکار میکنه
4-انالوگ رو به طرف جلو حرکت بده پاهاش رو عوض میکنه
5-انالوگ رو به طرف جلو و عقب حرکت بده توپ رو با پشت پا به اون پا ی دیگه میزنه و به نوعی رد میشه
6-درمایه های دریبل شماره 5 (عقب وجلو )میتونی توپ رو روی پای بازیکن بیاری به عبارتی رو پای زدن و اماده شوت
خب امیدوارم تونستم کاری کرده باشم من یک اموزش دفاع کامل و حمله کامل داشتم الان گم کردم پیداش کردم میزارم ضمنا" فارسیه

Spaniuly
04-10-2008, 11:36
سلام برو تو کلوپ گیم پد همه چیز گیرت میاد

سلام خوب برات چند تا رو توضیح میدم
1-دریبل زیدانی انالوگ رو تمام بچرخون
2-برعکس دریبل زیدانی انالوگ رو بچرخون از پشت پا توپ رو به بالای سرش می اندازه
3-یدفعه یا دو دفعه انالوگ رو به راست و چپ حرکت بده خودت میبینی چیکار میکنه
4-انالوگ رو به طرف جلو حرکت بده پاهاش رو عوض میکنه
5-انالوگ رو به طرف جلو و عقب حرکت بده توپ رو با پشت پا به اون پا ی دیگه میزنه و به نوعی رد میشه
6-درمایه های دریبل شماره 5 (عقب وجلو )میتونی توپ رو روی پای بازیکن بیاری به عبارتی رو پای زدن و اماده شوت
خب امیدوارم تونستم کاری کرده باشم من یک اموزش دفاع کامل و حمله کامل داشتم الان گم کردم پیداش کردم میزارم ضمنا" فارسیه

اينارو كاش تو كلوپ گيم پد ميذاشته خوش تيپ. البته در مورد دوم دريبل زني فقط بازيكناي دريبلر ميتونن اون حركت رو اجرا كنن

khelane
04-10-2008, 11:52
سلام کروزر جان برای جمله اولت باشه کاملترشو در کلوپ گیم پد میزارم در مورد دوم من باهربازی کنی در هر شرایط میتونم دریبا های زیبا بزنم امتحان کن الان هم یک پی دی اف کامل در گیم پد میزارم ببینید شاید چیزی دستگیرتون شد

amirpers
04-10-2008, 11:55
سیستمو که قبلا داده بودن.

یکی از دوستان دوباره درخواست کرده بود .

Spaniuly
04-10-2008, 12:40
سلام کروزر جان برای جمله اولت باشه کاملترشو در کلوپ گیم پد میزارم در مورد دوم من باهربازی کنی در هر شرایط میتونم دریبا های زیبا بزنم امتحان کن الان هم یک پی دی اف کامل در گیم پد میزارم ببینید شاید چیزی دستگیرتون شد

منظورم رو نفهميدي...

گفتم مورد دوم يعني دريبل Rainbow رو هر بازي كني نميتونه اجرا كنه فقط دريبلر ها اون رو اجرا ميكنن. بقيه دريلها با هر بازيكني قابل اجراست رابونا هم جزو حركتهاي دريبلر هاست و بازيكنان معمولي نميتونن رابونا اجرا كنن. در مورد كانفيگر واسه دسته هم خبري رسيد دستت بي خبر نذار شديدا احساس نياز ميشه

EASPORTS-FIFA
04-10-2008, 13:45
کراوزر خان تو که 09 رو گرفتی یه لطفی بکن و از بازیکنای بارسا عکس بذار.

Aryan.kh
04-10-2008, 14:00
بازی رو بالاخره تهیه کردم ...
همین ابتدا می گم که یکی از طرفداران کونامی و PES هستم اما هر سال فیفا رو هم می خرم امسال هم مثل سال های قبل این بازی رو تهیه کردم تا ببینم باز هم مثل سال های قبل باید بعد چنتا بازی پاکش کرد یا نه ولی امسال فیفا از همون دموش معلوم بود که حرفای زیادی برای گفتن داره ولی نسخه اصلی کجا و دمو کجا ... نسخه اصلی بسیار قوی تر از دمو هست که البته قابل پیش بینی بود امروز عصر دمو pes رو هم گیر میارم ولی نکته مهم این هست که امسال بعید می دونم pes بتونه گیم پلی روونه فیفا رو ارائه بده
متاسفانه هنوز از نظر گرافیکی حتی با وجود پیشرفت چشم گیر فیفا ولی هنوز pes سر تره ولی از لحاظ فوتبال و هیجان جدا فیفا خیلی پیشرفت کرده یه مثال برای اثبات این موضوع کافیه
بازی منچستر و لیورپول رو داشتم بازی می کردم باران هم در طول بازی یکنواخت نبود و لحظاتی رگبار شدید و گاهی نم نم باران بود که خیلی جالب بود مخصوصا تاثیرش بر روند بازی و سرعت حرکت بازیکنان و توپ ...
من یک بر صفر جلو افتادم و نیمه اول تموم شد ولی نیمه دوم درست مثل فوتبال حقیقی تاکتیک تیم من توسط کامپیوتر خونده شد و لیورپول با یک تاکتیک جدید به جای سانتر از جناحین از عمق به من حمله کرد و شوت های راه دور جرارد تا به خودم اومدم دیدم تورس تک به تک شد و گل مساوی هنوز به خودم نیومده بودم که جرارد با یک شوت محکم از فضای خالی که به دلیل رفتن فردیناند ایجاد شده بود دروازه منو باز کرد و عقب افتادم کم کم به بازی برگشتم ولی تمام راه های نفوذ بر کریس رونالدو و رونی که تک گل تیمم رو زده بود بسته بود و نانی هم که از بازی خارج شده بود دقیقه 75 بود که مجددا از عمق دفاع گل سوم رو دریافت کردم روی ضد حمله دیدم مثل اینکه این فوتبال واقعیه دست به کار شدم و تغییر تاکتیک دادم کریس رونالدو رو یه خط جلو بردم یعنی کنار رونی تا فضا برای رونی باز شه برباتوف رو به جای کریس بردم و با گیگز تعویضش کردم اسکولز رو هم که محو شده بود با هارگریوز تعویض کردم بعد از این تعویض بازی رو بردم به جناح راست که گیگز بود و کریس رونالدو اولین گل از همون جناح در دقیقه 83 زده شد توسط گیگز و گل بعدی رو هم هارگریوز از فضایی که توسط بازی بدون توپ کریس و رونی باز شده بود زد یه شوت بی نقص که گل تساوی بود تیم لیورپول کاملا از هم پاشید و گزارشگر هم دائما از این که بازیکنان تعویضی گل زدن می گفت و تغییر تاکتیک نکته جالب برای من این بود که وقتی گیگز گل دوم رو زد و اختلاف یکی شد ورزشگاه اولد ترافورد از صدای فریاد تماشاچیا پر شده بود که باعث میشد من ناخود آگاه حمله کنم خلاصه داور 4 دقیقه وقت اضاه داد که من معمولا ندیده بودم تو pes همچین چیزیو و همیشه وقت اضافه یک یا دو دقیقه بود ولی این بازی دقیقا وقت اضافه رو حساب کرده بود بازیکن ها هم بعد از گل سوم با توجه به جو ورزشگاه کاملا مشخص بود که بیشتر می دوند مثلا کریس رونالدو با وجود اینکه خیلی خسته بود ولی دائما می دوید و نهایتا در وقت اضافی یک پاسکاری خوب با رونی گل چهارم رو زد و من واقعا در عجب بودم که این بازی هست یا فوتبال واقعی با تموم شدن بازی یه حس جالب داشتم که تا به حال هیچ بازی بهم این حس رو نداده بود من همین جا نمره قبولی به فیفا میدم راستی ضربات ایستگاهی خیلی پیش رفت داشته من با کریس رونالدو یک ضربه ایستگاهی زدم واقعا زیبا بود و درست مثل واقعیت
فیفا 09 یک تجربه جدید از بازی فوتبال روی کامپیوتره که فقط باید باهاش بازی کرد تا فهمید من البته با professional بازی می کردم نه world class چون تازه بازی با فیفا رو بعد مدت ها شروع کردم و گیم پلیش رو قشنگ بلد نیستم امیدوارم با کمک شما دریبل ها و چیز های زیادی رو ازش یاد بگیرم ...

نمره من 9 از 10
اون یک نمره هم به خاطر تماشاچیای 2 بعدی و طراحی ضعیف صورت بازیکن ها هست

Spaniuly
04-10-2008, 14:17
کراوزر خان تو که 09 رو گرفتی یه لطفی بکن و از بازیکنای بارسا عکس بذار.

چشم بزودي عكسهاي بازيكنان بارسا رو ميذارم تو تاپيك

خب krauser جان ، کی ساخت لیگ برتر رو شروع میکنی ؟؟!!!

خودمم بد جوري عجله دارم واسه ساخت ليگ برتر . منتظرم نرم افزار كريشن مستر 09 براي فيفا 09 عرضه بشه تا كارشو شروع كنم فقط بايد كمكم كنيد در مورد اسامي بازيكنان و بايد جديد ترين عكسها رو لباسهاي تيم ها رو هم گير بياريم كه بتونم كار طراحي لباس رو به نحو احسن انجام بدم لباسهايي كه براي ليگ برتر 08 ساخته بودم نو آوري كرده بودم و شبيه سازي نكرده بودم. ميخوام لباس هاي تيمها دقيقا هموني باشه كه مي پوشنش. همه تيمها هم نشه تيم هاي بزرگ مثه استقلال و پرسپوليس بايد كاملا واقعي باشه

EASPORTS-FIFA
04-10-2008, 14:23
کل پی سی ورلد بازی رو گرفتن ولی من بدبخت که طرفدار سرسخت این بازیم هنوز گیرم نیومده.من بازم تقاضا میکنم لطفا از بازیکنای بارسا عکس بذارید.
حالا کیه که گوش کنه؟

SIMON137
04-10-2008, 14:42
کل پی سی ورلد بازی رو گرفتن ولی من بدبخت که طرفدار سرسخت این بازیم هنوز گیرم نیومده.من بازم تقاضا میکنم لطفا از بازیکنای بارسا عکس بذارید.
حالا کیه که گوش کنه؟

کی گفتی ؟ :d
از توی منو عکس بگیرم یا از توی بازی از تک تکشون عکس بگیرم؟

EASPORTS-FIFA
04-10-2008, 14:46
کی گفتی ؟ :d
از توی منو عکس بگیرم یا از توی بازی از تک تکشون عکس بگیرم؟
بلاخره یکی به دادم رسید:10:
از تو بازی باشه بهتره:46:
راستی آقا من 200 تا پست دادم ولی هنوز عضو جدید حساب میشم:18:چرا؟

Spaniuly
04-10-2008, 14:58
دوستان ثانيه هايي پيش اين پچ كه اولين پچ رسمي براي بازي هست رسما دزديده شد:31: راست ميگم قرار نبود به اين زودي بياد. مثله ورژن اروپايي كه دزديش الان تو ايران موجود هست پچ آپديتش هم به سرقت رفت و روي رپيدشير اپلود شده تا لينك غير فعال نشده دانلود كنيد.

franch
04-10-2008, 15:01
سلام
من تو مراحل نصب بازيم . با اين پيغام چيكار كنم!

SIMON137
04-10-2008, 15:18
راستی آقا من 200 تا پست دادم ولی هنوز عضو جدید حساب میشم چرا؟

باید یک مدتی ، نمی دونم دقیقا چقدر ، یک ماه یا بیشتر یا کمتر از عضویتت بگذره ، اون ها رو هم میذارم ، راستی درجه بارسلونا فکر کنم شده 58....

سلام
من تو مراحل نصب بازيم . با اين پيغام چيكار كنم!

موقع نصب بازی به اینترنت وصل هستی یا ، کرک بازی رو کپی نکردی یا...

franch
04-10-2008, 15:23
موقع نصب بازی به اینترنت وصل هستی یا ، کرک بازی رو کپی نکردی یا...
به اينترنت وصل نيستم. كرك بازي رو نصب نكردم. يكم بيشتر توضيح بده . من الان بعد يك سال تازه دارم بازي نصب ميكنم:31:

Masoud King
04-10-2008, 15:46
دوستان ثانيه هايي پيش اين پچ كه اولين پچ رسمي براي بازي هست رسما دزديده شد راست ميگم قرار نبود به اين زودي بياد. مثله ورژن اروپايي كه دزديش الان تو ايران موجود هست پچ آپديتش هم به سرقت رفت و روي رپيدشير اپلود شده تا لينك غير فعال نشده دانلود كنيد.
سلام..
این پچی که گفتی چکار میکنه؟!

SIMON137
04-10-2008, 15:47
به اينترنت وصل نيستم. كرك بازي رو نصب نكردم. يكم بيشتر توضيح بده . من الان بعد يك سال تازه دارم بازي نصب ميكنم

خوب 2 حالت داره یا بازیت از قبل کرک شده است که نیازی به کرک نداره و فقط باید درایور های مورد نیاز مثل گرافیک و... رو نصب کنی ، اگر هم که کرک دارد ، پس از نصب بازی کرک رو در محلی که بازی رو نصب کردی کپی می کنی و به جای فایل قبلی قرار میدی.

Hollow_man_1989
04-10-2008, 15:49
سلام دوستان من بازی رو تهیه کردم .ولی تو بازی قابلیت با موس بازی کردن رو نداره باید از جایی فعالش کنم یا مشکل داره .
ممنون میشم توضیح بدین.

EASPORTS-FIFA
04-10-2008, 16:02
کی بازیکنای بارسا رو حاضر میکنید.راستی چرا اینقدر قدرت بارسا کم شده؟حالا که رونالدینیو رفته یعنی بارسا هیچه که اینقدر پایینه؟

franch
04-10-2008, 16:03
خوب 2 حالت داره یا بازیت از قبل کرک شده است که نیازی به کرک نداره و فقط باید درایور های مورد نیاز مثل گرافیک و... رو نصب کنی ، اگر هم که کرک دارد ، پس از نصب بازی کرک رو در محلی که بازی رو نصب کردی کپی می کنی و به جای فایل قبلی قرار میدی.
ممنون.
بازي رو نصب كردم. كرك رو هم در محل نصب بازي كپي كردم. ولي روي فايلي كه ميخوام بازي رو اجرا كنم اين پيغام رو ميده:

SIMON137
04-10-2008, 16:41
سلام دوستان من بازی رو تهیه کردم .ولی تو بازی قابلیت با موس بازی کردن رو نداره باید از جایی فعالش کنم یا مشکل داره .
ممنون میشم توضیح بدین.فکر نکنم نیاز به فعال کردن باشه ، می تونی با کلید های جهتی حالت رو تغییر بدی

کی بازیکنای بارسا رو حاضر میکنید.راستی چرا اینقدر قدرت بارسا کم شده؟حالا که رونالدینیو رفته یعنی بارسا هیچه که اینقدر پایینه؟
Abidal

==============================================
Dani Alves

Henry

Iniesta

Keita

=============================================
Messi

Milito

Puyol

Xavi

valdes

متاسفانه در حال حاضر برنامه ی گرافیکی خاصی نداشتم ، چون با پینت کار کردم ممکنه کیفیت افت کرده باشه یا بعضی جاها تغییر کرده باشه ، در هر صورت ببخشید.

ممنون.
بازي رو نصب كردم. كرك رو هم در محل نصب بازي كپي كردم. ولي روي فايلي كه ميخوام بازي رو اجرا كنم اين پيغام رو ميده:

فکر کنم مشکل از کرکت باشه ، از چه شرکتی گرفتی؟

S A A M
04-10-2008, 16:42
خیلی جالبه با موس نمیشه کار کرد! من بازی را 2 روز پیش دانلود کردم حالا دارم بازی میکنم!ولی خیلی پیش رفت کرده خدائیشا اما من میگم PES 2009 از این سرتره! راستی چرا غیافه رونالدینهو اینجوریه؟![code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][code]

Retired User
04-10-2008, 17:01
خیلی جالبه با موس نمیشه کار کرد! من بازی را 2 روز پیش دانلود کردم حالا دارم بازی میکنم!ولی خیلی پیش رفت کرده خدائیشا اما من میگم PES 2009 از این سرتره! راستی چرا غیافه رونالدینهو اینجوریه؟![code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][code]

يكمي قيافش نسبت به دمو ضعيف تر شده عجيبه

SPY.07
04-10-2008, 17:31
سلام
برای من قسمت تورنومنت کار نمیکنه. فکر کنم مشکل از کرکش باشه. چی کار باید کرد؟ جایی هست که کرک ها رو دانلود کنیم؟

EASPORTS-FIFA
04-10-2008, 17:53
Abidal[/B]

Dani Alves

Henry

Iniesta

Keita

Messi

Milito

Puyol

Xavi

valdes

متاسفانه در حال حاضر برنامه ی گرافیکی خاصی نداشتم ، چون با پینت کار کردم ممکنه کیفیت افت کرده باشه یا بعضی جاها تغییر کرده باشه ، در هر صورت ببخشید.

واقعا ازت ممنونم:46:
فقط اگه میشه از چهره ی مسی و اینیستا و والدس دقیقا تو صورتشون بذار چون زیاد خوب ندیدم:8:همچنین لطفا از گودیانسن و بویان و کاسرس هم بذار.ممنون:10:

Spaniuly
04-10-2008, 18:01
مسعود اون پچ رسمي فيفا هست ديگه براي 08 هم 3 تا منتشر شد اين اوليشه براي 09 آپديت هست احتمالا ليست بازيكنان رو آپديت ميكنه

فردا ان شالله از بازيكنان بارسا عكس ميذارم اين فعلا عكسهاي رونالدو و مسي

ali_ranger22
04-10-2008, 19:08
بازی رو الان گرفتم برم بینم چیه ! :دی

S A A M
04-10-2008, 19:44
سلام
برای من قسمت تورنومنت کار نمیکنه. فکر کنم مشکل از کرکش باشه. چی کار باید کرد؟ جایی هست که کرک ها رو دانلود کنیم؟
آره دقیقا از منم همینطوره کسی هست راهنمائی کنه؟

راستی تو فیفا08 وقتی کلید D را میگرفتی دنبال تو میرفت ولی تو 09 اینجوری نیست چرا؟

mforuzan
04-10-2008, 20:14
برنامه کفشهای فیفا09 را میذارید

joey jordison
04-10-2008, 21:03
با سلام
چندتا درخواست کوچولو!!!
یک عکس از قیافه لوئیس فیگو بگذارید!!!
چندتا عکس از ورزشگاه الدترافورد در روز شب و عصر بگذارید
چندتا هم سوال!!!
پیراهن بازیکنها میافته روی شورتشون؟؟؟؟
پشت دروازه عکاس هست؟؟؟

mohsen.rajabi
04-10-2008, 21:59
مسعود اون پچ رسمي فيفا هست ديگه براي 08 هم 3 تا منتشر شد اين اوليشه براي 09 آپديت هست احتمالا ليست بازيكنان رو آپديت ميكنه

فردا ان شالله از بازيكنان بارسا عكس ميذارم اين فعلا عكسهاي رونالدو و مسي

ببخشید واقعا چهره این بازیکنهای معروف رو اینجوری ساختن :18:واقعا جای تاسف داره

Only pes 2009

omid07
04-10-2008, 22:05
یه سوال فنی داشتم نقش داور و کمک داور تو بازی چیه چون جفتشون تو بازی مثل اسب میدون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rainysky50
04-10-2008, 23:09
اههههههههههههههههههههه!با هم مثل همیشه داورها جسارته ولی گه گیجه میرن وسط زمین!!!؟؟؟؟این فیفا کی میخواد پیشرفت کنه؟؟؟یعنی هنوز نتونستند حرکات داورها رو هم طبیعی کنند(مثل پرو ساکر!)!!این فیفا بعضی وقتا میره رو اعصاب !!!باور کنید اگه همین یه صداگذاری و گزارشگری و منوهای خوبشو نداشت دیگه اصلا ارزش بحث رو نمیداشت!من هم فیفا و هم ساکر رو هر سال بازی میکنم!!امیدوارم فیفا هم کمی توی نسخه ی pc پیشرفت کنه!

S A A M
04-10-2008, 23:14
دوستان زیاد سخت نگیرین خدائیش نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده Pes 2008 را که میخوره ولی مطمئن باشید Pes2009 اینو زیر پاهاش له میکنه میره!

SIMON137
04-10-2008, 23:24
یه سوال فنی داشتم نقش داور و کمک داور تو بازی چیه چون جفتشون تو بازی مثل اسب میدون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا در نقش هویج ظاهر میشن ، می خواستم کرنر بزنم اومده روی نقطه کرنر ، می خوام ضربه آزاد بزنیم جولوی توپه ، یک بار هم توپ بهش خورد جهتش عوض شد ... من جفتشو آف کردم

واقعا ازت ممنونم
فقط اگه میشه از چهره ی مسی و اینیستا و والدس دقیقا تو صورتشون بذار چون زیاد خوب ندیدمهمچنین لطفا از گودیانسن و بویان و کاسرس هم بذار.ممنون

خواهش میکنم

valdes

=================================================
Iniesta

Gudjohnsen

Bojan

با سلام
چندتا درخواست کوچولو!!!
یک عکس از قیافه لوئیس فیگو بگذارید!!!
چندتا عکس از ورزشگاه الدترافورد در روز شب و عصر بگذارید
چندتا هم سوال!!!
پیراهن بازیکنها میافته روی شورتشون؟؟؟؟
پشت دروازه عکاس هست؟؟؟
سلام

ورزشگاه رو بعدا میذارم ، اگر دوستان گذاشتن دستشان درد نکند .
اونطوری که من دیدم خبری از عکاس نبود:

راستی تو فیفا08 وقتی کلید D را میگرفتی دنبال تو میرفت ولی تو 09 اینجوری نیست چرا؟

توی کنترلاش برو تنظیم کن مطابق میلیت ، من هم همینکار رو کردم ، راحتتر بازی می کنم.

djmd
04-10-2008, 23:29
باز دوباره دارین این بحث های نژاد پرستانه راه میندازین !!!!! چند هزار بار باید به شما گفت در تاپیک FIFA نباید درباره PES بحث کرد و بلعکس (به دلیل اینکه آخرش دعوا میشه !!!) شماها یا واقعا نمی فهمید !!! یا خودتون رو زدید به نفهمی !!! (نا راحت نشین این واقعیتی هست که هر غریبه ای رو هم بیارین قضاوت کنه به همین نتیجه می رسه !!!)
یه بار دیگه از این اتفاقا بیفته به سرعت به مدیریت گزارش میشه !!! بلاشک !!! هر چی هم دوست داری الان با خودت فکر کن !
================================================== =======================
خوب من واقعا با این حرکت فیفا موافقم ... اگه چهار تا آدم 3d کار هم بیارین از نظر فنی تایید می کنند ! فیفا به جایه اینکه بیاد از عکس به عنوان تکسچر صورت استفاده کنه (مثل بعضی بازیهای دیگه فوتبال - که بعضی از ورژن های قدیم فیفا هم شامل میشه) اومده از صورت کاملا با طراحی 3 بعدی استفاده کرده ! و از این نظر کاملا جلو هست ... بالاخره خیلی بهتر از این هست که برن از عکس صورت شخص استفاده کنند و مثل پلاستیک بکشن رو صورت بازیکن !

treason_boys
04-10-2008, 23:56
سلام من radeon 9200 دارم به نظرتون بازی اجرا میشه؟
آخه توی این تاپیک حداقل گرافیک 6600 معرفی شده ولی توی فروشگاه مشخصات زیر رو داده
Processor: 1.3 Ghz (Windows Vista: 1.5 Ghz)
RAM: 256 MB (Windows Vista: 512 MB)
Video card: 64 MB RAM
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Original Titan
05-10-2008, 01:10
حالا اين بازي next-Gen هست يا نيست؟
خوب از آب در اومده يا نه؟

sodagar
05-10-2008, 02:12
سلام

در توضیحاتی که از این بازی در سایت EA و Gamezone نوشته شده، گرافیک مورد نیاز، 64 و رم 512 ( 1gig Recomanded ) ذکر شده.
رم من 512 و گرافیکم 128 هستش.
حالا میخوام بدونم مشکل من به رم و گرافیم مربوط میشه یا نه و اینکه کسی میتونه کمکم کنه ؟
بازی بدون مشکل نصب شده و اجرا میشه ولی زمان بازی، تمام بازیکنا با شکل عجیبی ظاهر میشن. یعنی اصلا گام بر نمیدارن و نمیدون ( حالت ایستادنشون مثل زمان طراحی کاراکتر ها هست. دستها کاملا باز و بدن بدون حرکت ).

میتونین کمکم کنید ؟

amirhashem
05-10-2008, 03:25
:31:هر کسی سی دی کی برای آنلاین بازی کدن fifa 09 می خواد pm بده تا بهش بگم

amir_asalbad2000@yahoo.com

ragbar12
05-10-2008, 06:31
سلام دوستان
من اين مطلبو به صورت نقل قول از يك سايتي براتون ميزارم

بالاخره بعداز مدتها صبر فیفا 2009 به بازار ایران راه یافت و من تصمیم گرفتم بعد از 15 ساعت بازی خدمت دوستان جسارت کنم و اولین نقد را بنویسم.
با اجرای بازی اولین چیزی که به چشم میاد تم زیبا و چشمنواز است که اگر مونیتورتون کنتراست خوبی داشته باشه خیلی جذابتر خواهد بود.
درابتدا اضافه شدن چند مود جدید به بازی از جمله موس کنترلر بازی به کاربر به صورت دمو نشان داده میشود.
منو و ظاهر بازی خیلی دچار تحول شده.اما وقتی وارد محیط استادیوم میشوید بلافاصله حال و هوای تکراری ea می ره رو اعصابتون اما خوب ناامید نشوید انصافا بازی از لحاظ گرافیکی تغییرات چشم گیری داشته.زمین چمن ،سایه بازیکنها،لباس و چهره ها،حضور داور مسابقه در زمین،نور ورزشگاه،طراحی جالب ورزشگاه،از نکات و تغییرات مثبت بازی است و گیم پلی ،هوش مصنوعی،تماشاگران،عدم القای هیجان از نکات منفي.در این ورژن حالات فیزیکی بازیکنان و تغییرات آن خیلی برجسته شده به طوری که در برخورد ها میبینیم بازیکن ها در زمین فضا اشغال می کنند و حتی بازیکنان خودی گاهی با هم برخورد می کنند،و شما در برابر بازیکنان قوی هیچ شانسی نخواهید داشت.روش های گل زدن پیشرفت کرده و گاهی بازیکنان دچار اشتباه تاکتیکی نیز میشوند.شوت های از راه دور بسیار جالب شده به شکلی که جریان باد در ان تاثیر دارد و اگر از یک فاصله معین و با بازیکن خاص بارها اقدام به شوت زنی کنید نتایج متفاوت خواهید دید.حتی گاهی می شود از فاصله 40 متری گل زد و توانایی بازیکن ها در شوتزنی خیلی در نتیجه دخیل است.

همون طور كه خونديد گويا گيم پلي بازي چندان فرقي نكرده وبازي از نظر هوش مصنوعي اعصاب خرد كنه

S A A M
05-10-2008, 07:34
باز دوباره دارین این بحث های نژاد پرستانه راه میندازین !!!!! چند هزار بار باید به شما گفت در تاپیک FIFA نباید درباره PES بحث کرد و بلعکس (به دلیل اینکه آخرش دعوا میشه !!!) شماها یا واقعا نمی فهمید !!! یا خودتون رو زدید به نفهمی !!! (نا راحت نشین این واقعیتی هست که هر غریبه ای رو هم بیارین قضاوت کنه به همین نتیجه می رسه !!!)
یه بار دیگه از این اتفاقا بیفته به سرعت به مدیریت گزارش میشه !!! بلاشک !!! هر چی هم دوست داری الان با خودت فکر کن !
================================================== =======================
خوب من واقعا با این حرکت فیفا موافقم ... اگه چهار تا آدم 3d کار هم بیارین از نظر فنی تایید می کنند ! فیفا به جایه اینکه بیاد از عکس به عنوان تکسچر صورت استفاده کنه (مثل بعضی بازیهای دیگه فوتبال - که بعضی از ورژن های قدیم فیفا هم شامل میشه) اومده از صورت کاملا با طراحی 3 بعدی استفاده کرده ! و از این نظر کاملا جلو هست ... بالاخره خیلی بهتر از این هست که برن از عکس صورت شخص استفاده کنند و مثل پلاستیک بکشن رو صورت بازیکن !
ببین مواظب به لحن حرف زدنت باش من خیلی جلوی خودمو میگیرمو!

djmd
05-10-2008, 09:08
ببین مواظب به لحن حرف زدنت باش من خیلی جلوی خودمو میگیرمو!

دروغ گفتم یا چیزی به غیر از واقعیت گفتم ؟؟؟؟؟ :19:
وقتی n نفر دارن می گن آقا جون هر کی دوستدارین اینقدر تو تاپیک این دو تا بازی در مورد اونیکی صحبت نکنین ! چند تا پست رو نشون بدم که تو هر دو تا تاپیک همینو گفتن ! دیگه خودت هم ماشاا... سابقت زیاده نباید اینقدر سطحی به مسئله نگا کنی !
بعدش هم طرف صحبتم کسایی بودن که این قضیه رو نقض کردن ! حالا دیگه خودشون می دونن !

Aryan.kh
05-10-2008, 09:23
سلام دوستان
من اين مطلبو به صورت نقل قول از يك سايتي براتون ميزارم

بالاخره بعداز مدتها صبر فیفا 2009 به بازار ایران راه یافت و من تصمیم گرفتم بعد از 15 ساعت بازی خدمت دوستان جسارت کنم و اولین نقد را بنویسم.
با اجرای بازی اولین چیزی که به چشم میاد تم زیبا و چشمنواز است که اگر مونیتورتون کنتراست خوبی داشته باشه خیلی جذابتر خواهد بود.
درابتدا اضافه شدن چند مود جدید به بازی از جمله موس کنترلر بازی به کاربر به صورت دمو نشان داده میشود.
منو و ظاهر بازی خیلی دچار تحول شده.اما وقتی وارد محیط استادیوم میشوید بلافاصله حال و هوای تکراری ea می ره رو اعصابتون اما خوب ناامید نشوید انصافا بازی از لحاظ گرافیکی تغییرات چشم گیری داشته.زمین چمن ،سایه بازیکنها،لباس و چهره ها،حضور داور مسابقه در زمین،نور ورزشگاه،طراحی جالب ورزشگاه،از نکات و تغییرات مثبت بازی است و گیم پلی ،هوش مصنوعی،تماشاگران،عدم القای هیجان از نکات منفي.در این ورژن حالات فیزیکی بازیکنان و تغییرات آن خیلی برجسته شده به طوری که در برخورد ها میبینیم بازیکن ها در زمین فضا اشغال می کنند و حتی بازیکنان خودی گاهی با هم برخورد می کنند،و شما در برابر بازیکنان قوی هیچ شانسی نخواهید داشت.روش های گل زدن پیشرفت کرده و گاهی بازیکنان دچار اشتباه تاکتیکی نیز میشوند.شوت های از راه دور بسیار جالب شده به شکلی که جریان باد در ان تاثیر دارد و اگر از یک فاصله معین و با بازیکن خاص بارها اقدام به شوت زنی کنید نتایج متفاوت خواهید دید.حتی گاهی می شود از فاصله 40 متری گل زد و توانایی بازیکن ها در شوتزنی خیلی در نتیجه دخیل است.

همون طور كه خونديد گويا گيم پلي بازي چندان فرقي نكرده وبازي از نظر هوش مصنوعي اعصاب خرد كنه

گیم پلی فرق آنچنانی نکرده ؟؟ به نظر من درست نیست من از گیم پلی فیفا در نسخه های قبلیش خوشم نمیومد ولی در این نسخه خیلی باش حال کردم تمام نکات ریز رو درش رعایت کردن من به شخصه از گیم پلی لذت بردم هر چند در نگاه اول دقیقا شبیه 08 هست ولی چنتا بازی بکنید متوجه میشید

هوش مصنوعی هم اصلا اعصاب خورد کن نیست من یه نقدی چند صفحه پیش نوشته بودم در مورد بازی منچستر و لیورپول یه دور بخونیدش توی منیجر مود هم کافیه دو تا بازی با یه تاکتیک بازی کنید تا در بازی سوم تیمتون تعطیل شه کامپیوتر خیلی سریع ضد تاکتیک می زنه من تا به حال شبیهش رو در هیچ بازی ندیدم چون بازی های فوتبال یا مثل 08 بی خودی سخت بود و بازیکن های حریف خارق العاده بودند یا مثل pes2008 خنگ بودن نمونش مهار های بی نظیر دروازه بان های 08 و مهار های خنده دار دروازه بان های pes2008 ولی در این بازی دروازه بان یا دفاع ها اشتباه هم می کنند ولی هوش مصنوعی بی نظیر بوده تا به امروز در هیچ فوتبالی بازی خوانی دقیقی مثل 09 ندیدم که منو مجبور می کنه حتما در طول بازی هم تغییر تاکتیک بدم در واقع گیم پلی و هوش مصنوعی فیفا در 09 سر پوشی بر ضعف گرافیکیش هست

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی یکی از دوستان گفته بود که pes فقط عکس بازیکن ها رو رو صورتشون میندازه ولی فیفا سه بعدیه دوست من هم pes و هم fifa دارای مدل سه بعدی و تکسچر هستن منتها pes هم در تکسچر و هم در مدل سه بعدی خوب کار کرده ولی فیفا فقط روی مدل سه بعدی کار کرده و تکسچر های فوق العاده ضعیفی استفاده کرده اثبات حرفم هم راحته برنامه oedit رو دانلود کن و فایل های صورت دو بازی رو با هاش باز کن و تعداد گره های مدل های سه بعدی دو نسخه رو با هم مقایسه کن تا متوجه شی از نظر سه بعدی هم pes قوی تر هست و نه فقط تکسچر تعداد گره های مدل های سه بعدی در pes خیلی بیشتر از فیفا هست این موضوع از فرم ابرو ها بینی گون و جزییات صورت مشخصه این صحبت من کاملا به دور از طرفداری هست فقط یک بحث فنی بود برای روشن شدن موضوع برای شما:11:

khelane
05-10-2008, 10:04
سلام

در توضیحاتی که از این بازی در سایت EA و Gamezone نوشته شده، گرافیک مورد نیاز، 64 و رم 512 ( 1gig Recomanded ) ذکر شده.
رم من 512 و گرافیکم 128 هستش.
حالا میخوام بدونم مشکل من به رم و گرافیم مربوط میشه یا نه و اینکه کسی میتونه کمکم کنه ؟
بازی بدون مشکل نصب شده و اجرا میشه ولی زمان بازی، تمام بازیکنا با شکل عجیبی ظاهر میشن. یعنی اصلا گام بر نمیدارن و نمیدون ( حالت ایستادنشون مثل زمان طراحی کاراکتر ها هست. دستها کاملا باز و بدن بدون حرکت ).

میتونین کمکم کنید ؟

سلام بازی بزارش تو low شاید اجرا بشه سیستمت پاینه

سلام میتونی برای مشکل اول میتونی در همین تایپیک در صفحه 127
باید خودت تنظیماتت رو درست کنی تا بهتر بازی کنی

سلام این اموزش بازی فیفا است و دریبلهاش با دسته دانلودش بکنید

Aryan.kh
05-10-2008, 11:16
سلام چه جوری میشه از امکاناتی مثل آپ دیت شدن بازی و آن لاین بازی کردن و همین طور پنجره هایی که در این بازی قرار داده شده و در مورد تیم محبوبت اخبار رو در منوی اصلی قرار میده استفاده کرد میگه باید اکانت ساخت ولی قبول نمی کنه ؟
من هر بار می خوام بازی کنم می گه آپ دیت های جدید برای بازی اومده نمی خواهید آن ها را دانلود کنید ولی وقتی من yes رو می زنم هیچ اتفاقی نمیوفته میشه منو راهنمایی کنید ؟؟؟

ahmad08
05-10-2008, 13:24
ای بدبختی :
متاسفانه نسخه کنسول ایکس باکس من J هستش و برای این ورژن بازی 10 روز دیگه میادش .
باید که هنوز با فیفا08 بسازم و بسوزم .
ولی خوب انتظار کشیدن برای فیفا هم خودش حالی داره .
راستی منم همین سوال رو دارم که تو فیفا09 کامپیوتر چطوری میشه روی بازیکن تمرکز کرد و رفت رو پاش و چطوری میشه تک زد؟

behnammazi
05-10-2008, 14:15

این آموزش رو با کیبورد نداری؟
اگر لطف کنی و بذاری خیلی ممنون میشم.
این عکسها هم نشون داده نمیشن.

Damian
05-10-2008, 14:29
با سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حضور من رو در این تاپیک بپذیرید
من یک مشکلی با فیفا09 دارم که خیلی از دوستان هم این مسئله رو عنوان کردند و آن عدم امکان استفاده از تورنمنت است که به دلیل نداشتن کرک است در صفحه 127 هم لینکی وجود دارد ولی error میده لطفا راهنمایی کنید

Fusi0n
05-10-2008, 14:43
خوب من بازی گرفتم باید بگم متاسفام برای این شرکت
گیم پلی بدون اینکه یک نگاه کنن به چه شکل همونجوری سر تهش هم اوردن حالا اومدن یک موس گذاشتن که بگه من مثلا متفاوتیم ما
همچنین کنترل من نمیدونم وقتی چیدمان کلید قرار میدادن دست کسی تو چشمون نرفته یا اتفاق خاصی افتاده که به این مضخرفی چیدمان کردن
اصلا 1 ثاینه هم نمییشه توپ کنترل کرد حتی با گیم پد میره رو اعصاب
البته گرافیک خوب استادیوم چمن ها بد نیست
قیافه بازیکن مثل ..... چی بگم اخه حر مثالی بزنی بازم کم
داورم مثل گوسفند (بلا نسبت ) داره رو چمن چرو میکنه ..... بقیهش نگم بهتر
صدا ای همچینی بد نیست قابل هزم
من که ترفدار فیفا بدوم فنشم بدوم ولی ما رو گذاشت تو خماری

Spaniuly
05-10-2008, 15:07
خوب سلام بچه ها شرمنده كه يه 20 ساعتي غايب بودم تو اين 20 ساعت چقدر تاپيك اومده جلو تازه تموم كردم پستهاي بعد از آخرين پستم رو . اكثرا ديدم بچه ها مشكل كرك بازي رو دارند گفتم كه بچه هاي عزيز اگه مشكل كرك داريد بايد نسخه بازيتون رو بگيد تا كمك كنم براي فهميدن نسخه كار سختي نداريد. وقتي بازي رو همون اول اجرا ميكنيد پرچم انگلستان رو مياره اگه اون پرچم رو اين ور اونور كنيد. پرچم هاي ديگه اي مياره كه به احتمال قوي يكي از اين حالتها خواهد بود:

پرچم انگلستان - سوئد - دانمارك كه در اين صورت نورديك يا همون اروپاي شمالي هست

پرچم انگلستان - ايتاليا - فرانسه - هلند - آلمان كه در اين صورت ورژن شما اروپاي مركزي هست

من براي هر دو اين ورژن ها كرك دارم. هركس نسخه رو بگه تا براش آماده كنم.

swamp
05-10-2008, 16:33
شرکت تکین داره میده تو یک دی وی دی 1800 بدون کرک

ین بازی که در روزهای اول عرضه توسط شرکت های دیگه عرضه شده دارای مشکل کرک میباشد و این نسخ از بازی که توسط این سایت بفروش میرسد فاقد هرگونه خرابی میباشد. قابل توجه ان دسته از عزیزانی که فکر میکنند کلا کرک این بازی دچار مشکل هستش

ستاره آسمان
05-10-2008, 16:41

ممنون ولي بعد از دانلود عكسهاشو نشون نميده . راهنمايي كنيد .

Damian
05-10-2008, 16:41
[quote=krauser;3039255]خوب سلام بچه ها شرمنده كه يه 20 ساعتي غايب بودم تو اين 20 ساعت چقدر تاپيك اومده جلو تازه تموم كردم پستهاي بعد از آخرين پستم رو . اكثرا ديدم بچه ها مشكل كرك بازي رو دارند گفتم كه بچه هاي عزيز اگه مشكل كرك داريد بايد نسخه بازيتون رو بگيد تا كمك كنم براي فهميدن نسخه كار سختي نداريد. وقتي بازي رو همون اول اجرا ميكنيد پرچم انگلستان رو مياره اگه اون پرچم رو اين ور اونور كنيد. پرچم هاي ديگه اي مياره كه به احتمال قوي يكي از اين حالتها خواهد بود:

پرچم انگلستان - ايتاليا - فرانسه - هلند - آلمان كه در اين صورت ورژن شما اروپاي مركزي هست

من براي هر دو اين ورژن ها كرك دارم. هركس نسخه رو بگه تا براش آماده كنم

نسخه من اروپای مرکزی است

khelane
05-10-2008, 16:58
ستاره جون میتونی اینو دانلود کنی کردمش پی دی اف تست شده است از اینجا میتونی دانلود کنی

starn
05-10-2008, 16:59
من بازی رو امروز از وست گرفتم 1 دی وی دی بود ازاش پرسیدم کرکش سالمه یا باید دانلود کنم (اگه خراب باشه از کجا می شه فهمید)
راستی بازی 4.30 گیگ جا گرفته بازی کامل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی می گفت 5 خورده ایم جا می گیره !!!!!!!!!!!!!!!!
درضمن اول بازی هم که رفتم تو ی تو تا چیز اومد که ایا اکانت ea هستی یا نیستی من اون تیکرو Skip کردم که زیرش هست
مال شما هم اینجور بود؟

khelane
05-10-2008, 17:09
خوب من بازی گرفتم باید بگم متاسفام برای این شرکت
گیم پلی بدون اینکه یک نگاه کنن به چه شکل همونجوری سر تهش هم اوردن حالا اومدن یک موس گذاشتن که بگه من مثلا متفاوتیم ما
همچنین کنترل من نمیدونم وقتی چیدمان کلید قرار میدادن دست کسی تو چشمون نرفته یا اتفاق خاصی افتاده که به این مضخرفی چیدمان کردن
اصلا 1 ثاینه هم نمییشه توپ کنترل کرد حتی با گیم پد میره رو اعصاب
البته گرافیک خوب استادیوم چمن ها بد نیست
قیافه بازیکن مثل ..... چی بگم اخه حر مثالی بزنی بازم کم
داورم مثل گوسفند (بلا نسبت ) داره رو چمن چرو میکنه ..... بقیهش نگم بهتر
صدا ای همچینی بد نیست قابل هزم
من که ترفدار فیفا بدوم فنشم بدوم ولی ما رو گذاشت تو خماری

مثل اینکه تو اصلا" ذوق و استعداد بازی کردن ندارد اخه مرد حسابی گیم پلی 08 رو با فیفا 09 مقایسه میکنی
اگه نمیتونی با موس بازی کنی با کیبورد یا با دسته بازی کنی اخه مشکل از خودته من با دسته و کیبورد هردو راحتم و بهتر است موس ازمایش نکردم من وتمام رفقام حتی تو سطح perfact گل هم میزنیم انگار میگی که گرافیک بدک نیست که شما فیفا 08 روبازی کردی من که حال کردم از این فیفا 09 حتی برای طرلحی چهرها از تکچستر استفاده نکردند خود قیافه هارو طراحی کردند برای داور با هات موافقم خلاصه میل خودته بازی نکن!

S A A M
05-10-2008, 17:34
دوستان بازی پچ نداره؟ من نمیتونم لیگ ها را بازی کنم یا کاپ ها را ماله چیه؟

khelane
05-10-2008, 17:36
سام میتونی در صفحه 127 که اقای کروزر گذاشته استفاده کنی

smallfrank
05-10-2008, 18:38
سلام الان من از کدوم فروشگاه نسخه کامل و بدون مشکل رو بخرم ؟

SIMON137
05-10-2008, 19:10
سلام الان من از کدوم فروشگاه نسخه کامل و بدون مشکل رو بخرم ؟

کدوم شهری عزیز؟

smallfrank
05-10-2008, 19:26
کدوم شهری عزیز؟

منظورم فروشگاه اینترنتی بود چون هنوز تو شهرو نگشتم حوصله ام ندارم.

smallfrank
05-10-2008, 19:27
کدوم شهری عزیز؟

منظورم فروشگاه اینترنتی بود چون هنوز تو شهرو نگشتم حوصله ام ندارم:20:.

MORINIO
05-10-2008, 19:34
حالا در کل بهتر از 08 هست یا نه؟ فیفا 08 که به نظر من خوب بود...

Spaniuly
05-10-2008, 20:06
هركي فايل Exe اورجينال فيفا 09 رو داره من ميخوام ورژن اروپاي مركزي (زبان هاي انگليسي - فرانسوي - ايتاليايي - آلماني - هلندي)

اگه كسي از وست گيم اين فايل رو داره من ميخوام اونايي كه ميگفتن نميتونن تورنمنت و منيجر مود رو ادامه بدن احتمالا روي Dvd شون هست اين فايل كه من ميخوام.

pedram_sad
05-10-2008, 21:49
حالا در کل بهتر از 08 هست یا نه؟ فیفا 08 که به نظر من خوب بود...
08 تاييد شده جهاني بود
مطمن باش 09 از اون هم سر تره به لحاظ فني و ELEMENT هاي تشكيل دهنده يك VIDEOGAME موفق

cj-afshin
05-10-2008, 21:57
سه تا سوال
1-چجوری ضربه کاشته ها را گل کنیم(یا احتمال گل بیشتره)؟
2-اونایی که 1dvd هست با اون هایی که 2dvd هست چه فرقی داره؟
3-دوستم گفت رگ دست بازیکن ها معلومه درسته؟

mosolim
05-10-2008, 22:18
fifa 09 بازی بدی نیست به قول این مفسرا قابل تامله ولی این نسخه ای که تو ایرانه اعصابه همه رو خرد کرده تورنمنت ها باز نمیشه بعضی ورزشگاه هارو نداره . کراکش نیست. نمی دونیم باید چکار کنیم. حداقل فوتبال pes اینه که کامل میاد.
آهان یه چیزه دیگه چرا بعضی 2تا dvd دارن بعضیا مثل من یکی؟

pouyaabiboy
05-10-2008, 22:44
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
من هر طوری کیبورد رو تنظیم میکنم نمیتونم ضربات آخر یا ضربات پنالتی را با بغل پا بزنم در صورتی که در نسخه های قبلی میشد با Q این کارو انجام داد
لطفا راهنمایی کنید بگید چیکار کنم

Toranj_mhg
05-10-2008, 22:47
3-دوستم گفت رگ دست بازیکن ها معلومه درسته؟

آره راست گفته...
اینم عکسی که قبلا گذاشته بودم! و توش رگ دست معلومه

linkin_park
05-10-2008, 22:55
آقا یه مشکل دارم یکی کمک کنه :

درایور جدید nvidia رو ریختم 178 رو ... اما تو بازی که میرم بالای صفحه یه جوری نشون میده چشمک میزنه همش اصلا صفحه ریخته به هم .. این حالت فقط تو بازی فیفا رخ میده ... تو بازی های دیگه نمیشه !

گرافیکم هم Geforce 8800 GT xfx 512mb alpha dog هست .

Toranj_mhg
06-10-2008, 01:29
هركي فايل Exe اورجينال فيفا 09 رو داره من ميخوام ورژن اروپاي مركزي (زبان هاي انگليسي - فرانسوي - ايتاليايي - آلماني - هلندي)

اگه كسي از وست گيم اين فايل رو داره من ميخوام اونايي كه ميگفتن نميتونن تورنمنت و منيجر مود رو ادامه بدن احتمالا روي Dvd شون هست اين فايل كه من ميخوام.

کمک !!!!!!!!:19:
امروز که رفتم تو بازی دیگه تو بازیهای دوستانه هم نمی رفت و اون ارور eastore.com رو می داد تا دیروز فقط تو ترنمنت این ارور رو میداد!!!
dvd ای که من گرفتم ماله شرکت e.t game هست و این فایلی که شما گفتید رو داره . یعنی یه فولدر داره به نام Orginal که توش یه fifa09.exe داره ، و وقتیcopy می کنم تو فایل بازی اگه به اینترنت وصل باشم یه پنجره باز میشه که این زیر عکسش رو انداختم، که وقتی روی done می زنم میگه غلطه!!!! اگرم کپی نکنم تو فایل بازی و یا به اینترنت وصل نباشم یه ارور میده که اسمش EC هست و متن ارور هم فقط عدده!!

B3HZ@D
06-10-2008, 02:02
آره راست گفته...
اینم عکسی که قبلا گذاشته بودم! و توش رگ دست معلومه

ولی خدائیش دستها حالت طبیعی ندارن
انگار با بدن بازیکن نمی خونه....بزرگتر از حد واقعیه و لاغره

Milikan
06-10-2008, 02:06
گیم پلی و گرافیک بازی عالیه ولی چهره ی خیلی از بازیکنها رو واقعا مسخره در آوردن ، مثلا این چه کاکا ییه که ساختن ، شبیه هر چی هست جز کاکا

Spaniuly
06-10-2008, 05:26
کمک !!!!!!!!:19:
امروز که رفتم تو بازی دیگه تو بازیهای دوستانه هم نمی رفت و اون ارور eastore.com رو می داد تا دیروز فقط تو ترنمنت این ارور رو میداد!!!
dvd ای که من گرفتم ماله شرکت e.t game هست و این فایلی که شما گفتید رو داره . یعنی یه فولدر داره به نام Orginal که توش یه fifa09.exe داره ، و وقتیcopy می کنم تو فایل بازی اگه به اینترنت وصل باشم یه پنجره باز میشه که این زیر عکسش رو انداختم، که وقتی روی done می زنم میگه غلطه!!!! اگرم کپی نکنم تو فایل بازی و یا به اینترنت وصل نباشم یه ارور میده که اسمش EC هست و متن ارور هم فقط عدده!!

شنيدم همشهري هستيم فردا صبح يه جا قرار بذار من فايل كرك بدون مشكل رو برات بيارم تو هم اون فايل اورجينال رو و اگه سرعتت بالاست اين فايلها پك شدني 6 يا 8 مگ ميشن. با اينترنت تبادل كنيم حله؟ منتظر جوابتم

B3HZ@D
06-10-2008, 05:40
این بازی هنوز کرک نشده؟؟؟؟
عجیبه!!!
پس چطور شرکتها بازی رو میدن بیرون؟؟

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 05:54
ای بابا.انگار همه با تورنمنت ها مشکل دارن.ببینم اینی که پی سی ورلد میده هم همین مشکلو داره؟

khelane
06-10-2008, 09:10
آقا یه مشکل دارم یکی کمک کنه :

درایور جدید nvidia رو ریختم 178 رو ... اما تو بازی که میرم بالای صفحه یه جوری نشون میده چشمک میزنه همش اصلا صفحه ریخته به هم .. این حالت فقط تو بازی فیفا رخ میده ... تو بازی های دیگه نمیشه !

گرافیکم هم Geforce 8800 GT xfx 512mb alpha dog هست .

درایور ورژن 178 فقط مال ویندوز ویستا هست اونو تو خود انویدیا نوشته

khelane
06-10-2008, 09:40
سلام من این سایت رو پیدا کردم فیفا رو برای دانلود گذاشتند کرکش 3یا 4 تا است من یکی رو در وسط پیج که سایتش کار میکرد دارم دانلود میکنم 9 مگابایت است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدfifa-09-reloaded

Spaniuly
06-10-2008, 10:06
يه نفر نيست بگه من اين فايل اورجينال و مشكل دار فيفا 09 رو بايد از كجا پيدا كنم؟
لينكي چيزي
بابا اين همه آدم تو اين تاپيك دارن اين فايل رو يكي محبت كنه با وينرار پك كنه بفرسته به من يا توي يه اپلود سنتر اپ كنه براي آپ كردن اونايي كه فايل Fifa09.exe اصلي رو دارند اين فايل رو با وينرار پك كنن ميتونن براي راحتي توي 4 پارت تيكه كنن با وينرار اونوقت فقط كافيه 4 تا فايل 2 مگابايتي رو آپلود كنن همش يه ربع طول نميكشه با اينترنت سرعت معمولي.يه نفر پيدا بشه مايه بذاره من آپديت رسمي فيفا رو دارم معطل فايل اورجينالم تا اون نباشه اين آپديت پچ رسمي كار نميكنه.
يكي مايه بذاره ديگه. Fifa09.exe (اورجينال ورژن اروپاي مركزي رو ميخوام)

ali_ranger22
06-10-2008, 10:14
این کنترل با موس اصلا جالب نشده به نظرم ...
کنترلش سخته

khelane
06-10-2008, 10:33
بابا شما ها میتونید حداقل بازی کنید من بیچاره تو پی سی ورلد سفارش دادم هنوز دستم نرسیده 4 یا 5 روز از سفارش میگذره حالا سردر گمم که اگه برم یکی بخرم نکنه مال این پی سی از راه برسه اون وقت روی دستم میمونه خلا صه چند روزی صبر میکنم
اگه اود کراک داشت و کار کرد حتما" براتون اپ میکنم دوستان

سلام دوستان من یکی برای شما اپ کرد انطوری که من دیدم تو یه اون سایت همه گرفته بودن راضی بودن منهم گفتم دانلود کنم وبرای شما اپ کنم اخه باید با تورنت دانلود میشد منم برای راحتی کاربران اپلودش کردم دانلودش کنید و نتیجه رو اعلام کنید ضمنا" یه فایل دیگه همراهش هست خودتون فرصت داشتید باهاش ور برید

Masoud King
06-10-2008, 11:53
FIFA 09 Review (PC)
By Masoud King
score:8.2

بعد از کلی حرف و حدیث در مورد فیفا 09 , سرانجام این بازی منتشز شد. گویا حرف های EA در مورد 09 بی مورد نبوده! چون اونا امسال یکی از بهترین و میشه گفت که بهترین بازی از سری فیفا رو تقدیم به هواداران این سبک از بازیها کردند. بازیی که در اون میشه فوتبال واقعی رو احساس کرد و تجربه نمود!
بازی در بسیاری از جهات پیشرفت های قابل توجهی کرده که بیشترین این تغییرات در قسمت گرافیک بازی هستش و از گیم پلی و هوش مصنوعی بهبود یافته نباید قافل شد.
صدا گزاری بازی مثل همیشه خوب کار شده و اینبار هم شاهد آهنگ های متنوع و البته زیبا در بازی هستیم و گزارشگر بازی هم واقعا جالب هستش. منو کلا دگرگون شده و زیبا تر و جذاب تر شدند, و بر خلاف قبل اینبار منو ها پیشزمینه روشنی ندارند بلکه پیشزمینه اونها تاریک هستش که این کار اونا رو زیبا تر از قبل کرده!
گرافیک بازی همانطور که گفته شده پیشرفت حیلی خوبی داشته, چمن سه بعدی که خیلی عالی کار شده و دیگر شاهد چمن های بی روح و مات نیستیم! در زمینه نور پردازی هم بهبود هایی حاصل شده و سایه زنی ها بهتر از قبل شدن ولای تماشا چیان بدون تغییر مانند ولی در بعضی لحظات مثلا موقع زدن ضربات آزاد یه هیجان خاصی رو به آدم میدن! لباس ها هم خیلی بهتر و واقعی تر طراحی شدند.
البته مشکل هایی هم داره که میشه به دست های بازیکنان و همچنین بهبود نیافتن استادیوم ها و دو بعدی بودن تماشاگران اشاره کرد!

با دیدن چمن های سه بعدی به نظر میرسه که کمی از ویژگی های Next-Gen در نسخه PC هم به کار رفته!

اسنفاده از چهره های سه بعدی و همچنین مو های طبیعی برای بازیکنان که این کار باعث شده که چهره ها خیلی واقعی تر قبل بشن و همچنین شبیه به قیافه اصلی خود بازیکن در دنیای واقعی!
گیم پلی بازی آلایش شده و قسمت هایی از قبیل برخورد بازیکنان و شوت ها خیلی بهتر از قبل شدند و در کوچکترین برخورد بین بازیکنان شاهد تاثیر دو بازیکن بر روی یکدیگر هستیم و نبرد های هوایی واقعی تر شده و اون حس واقعی بودن رو القا می کنه! آب و هوا رو بازی تاثیر مستقیم میزاره و حرکت توپ و بازیکنان رو در زمین کند میکنه. همچنین تکنینک های جدیدی هم به بازی اضافه شده. عکس العمل های دروازه بانها بهتر به نظر میرسه و همچنین هوشدروازه بانها و بازیکنان بهبود یافته مثلا در بعضی مواقع که جلوی بازیکن خالی هستش از فواصل دور اقدام به شوت زنی میکنه و اینکه بازیکنان شوت زن هم در بسیاری از مواقع اگر موقعیتش رو داشته باشن شوت میزنن که این هم در نوع خودش جالب توجه هستش!
ولی اگه دقت کرده باشین موقع برخورد توپ با زمین مثلا در موقعی که پاس های بلند میدید سرعت توپ هنگام بر خورد با زمین بیشتر میشه که اینم یکی از نکات جالب توجه در بازی هستش! این کنترل با موس هم خیلی جذاب هستش ولی سخت هم هستش ولی اگه یاد بگیرید میتونین ازش واقعا لذت ببرین.
ولی عیب هایی هم داره که میشه به توپ بازی و نحوه دویدن بازیکنان اشاره کرد.

چهره ها واقعا عالی هستند

ترکیب و سیستم هر تیم بر اساس اونچه که در واقعیت هستش درست شده والی شما میتونید سیستم دلخواه خودتون رو برای تیمتون خلق کنید ولی قبل از هر مسابقه سیستمتون رو تست کنید چون هر سیستم نقاط ضعف و قدرت خودش رو داره!
این نسخه ای که من گرفتم قسمت تورنومنت ها رو باز نمی کرد و می گفت که نسخه شما این قسمت رو نداره که خیلی عجیب بود! پس در این مورد حرفی برای گفتن ندارم!
خوب قسمت جدید Be A Pro:Seasons هم خیلی هیجان انگیز هستش مخصوصا دوربین جدیدی که برای این قسمت تعبیه شده یعنی 3rd person cam که واقعا حس حضور در زمین رو به شما میده ولی اگر دوربینش شخص اول بود خیلی بهتر میشد.;) در قسمت Manager Mode هم تغییراتی ایجاد شده که میشه به اضافه شدن customize formation هستش که میتونید سیستم دلخواه خودتون رو از بین 9 سیستم پایه بسازید و جایگاه و وظیفه هر بازیکن رو مشخص کنید.
در قسمت create player هم تغاییراتی ایجاد شده که میشه به اضافه شدن مئدل موهای بیشتر که در نسخه قبلی 40 تا بود ولی اکنون 90 تا هستش همچنین برای بازیکن میتونید لوازم جاانبی بیشتر رو در نظر بگیرید.

در کل بازی راضی کننده هستش و EA امسال دارندگان PC رو با این بازی شادمان کرد و باید منتظر FIFA 2010 بود و دید که سال بعد چه اتفاقی خواهد افتاد و اگر فیفا همین طور پیش بره حتما شاهد یه بازی عالی در سال بعد خواهیم بود!

-------------------------
لینک خرید از فروشگاه:

franch
06-10-2008, 12:47
مسعود جان ممنون بابت مطلب خوبت. راستش منم اين بازي رو گرفتم و الان راضيم و به نظرم نسبت به نسخه هاي قبليش خيلي بهتر شده.

Spaniuly
06-10-2008, 12:56
سلام دوستان من یکی برای شما اپ کرد انطوری که من دیدم تو یه اون سایت همه گرفته بودن راضی بودن منهم گفتم دانلود کنم وبرای شما اپ کنم اخه باید با تورنت دانلود میشد منم برای راحتی کاربران اپلودش کردم دانلودش کنید و نتیجه رو اعلام کنید ضمنا" یه فایل دیگه همراهش هست خودتون فرصت داشتید باهاش ور برید

خوب اين چيه؟ من هرچه قدر پستت رو ميخونم دستيگرم نميشه اين چيه. من يه فايل FIFA09.EXE اورجينال مي خوام

-----

مسعود دستم به دامنت اون فايل كرك نشده و اورجينال FIFA09 رو از تو DVD برام ميتوني برسوني از اين جماعت كه واسه ما چيزي نماسيد. وقتي با وينرار پك ميشه حجم 44 مگابايتيش 7 - 8 مگ ميشه تازه با وينرار اگه سه تيكه كني ميشه 3 تا فايل حدودا 2.5 مگي.

pouyaabiboy
06-10-2008, 13:02
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
من هر طوری کیبورد رو تنظیم میکنم نمیتونم ضربات آخر یا ضربات پنالتی را با بغل پا بزنم در صورتی که در نسخه های قبلی میشد با Q این کارو انجام داد
لطفا راهنمایی کنید بگید چیکار کنم

franch
06-10-2008, 13:08
الان خود سايت كه بازي رو به فروش گذاشته ايا نسخه اورجينال بازي رو ميده يانه؟ چون قيمتش رو يكم بالازده : 4500 تومان

morteza_m2n
06-10-2008, 13:11
این بازی رو میشه با دسته تو pc انجام داد؟

یا باید با کیبورد بازی کنی؟

Spaniuly
06-10-2008, 13:16
این بازی رو میشه با دسته تو pc انجام داد؟

یا باید با کیبورد بازی کنی؟

جوك ميگيا خوب معلومه كه ميشه اصلا تاريخ گيم نشون نداده بازي فوتبال دسته ساپورت نكنه عزيز دل راستي خواستي اين بازي رو با دسته بازي كني به كلوپ گيم پد يه سري بزن ضرر نميكني

S A A M
06-10-2008, 13:18
یکی بیاد آموزش بده چطوری میشه دریبل زد تو این بازی ؟

starn
06-10-2008, 13:19
راستی بازی 4.30 گیگ جا گرفته بازی کامل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی می گفت 5 خورده ایم جا می گیره !!!!!!!!!!!!!!!!
از وست گیم

Spaniuly
06-10-2008, 13:24
اين به خاطر چند زبانه اي بودن تك زبانه حجمش كمتر از مولتي هست

pouyaabiboy
06-10-2008, 13:50
چرا هیچ کس جواب من رو نمیده !!!
هر جور کیبورد رو تنظیم میکنم نمیتونم مثله نسخه های قبل ضربات آخر یا پنالتی رو با بغل پا بزنم یا نمی تونم پاس عمقی بلند بفرستم در حالی که قبلا با Q

هر جور کیبورد رو تنظیم میکنم نمیتونم مثله نسخه های قبل ضربات آخر یا پنالتی رو با بغل پا بزنم یا نمی تونم پاس عمقی بلند بفرستم در حالی که قبلا با Q میشد
اگر کسی این مشکل را حل کرده یه عکسی از تنظیماته کیبوردش تو بازی رو بذاره تا منم درست تنظیمش کنم
فقط لطفا جواب بدید

starn
06-10-2008, 14:08
ایا می شه جای دکمه هارو عوض کرد (من که تا به حال توی فیفا این کارو نکردم چون نیازی نداشت ولی تو این نسخه ی کم کیبورد سخته یعنی باید عادت کنی آیا می شه تنظیم کرد مثل نسخه های قبلی بشه؟)البته با موس حال می ده

Spaniuly
06-10-2008, 14:12
هر جور کیبورد رو تنظیم میکنم نمیتونم مثله نسخه های قبل ضربات آخر یا پنالتی رو با بغل پا بزنم یا نمی تونم پاس عمقی بلند بفرستم در حالی که قبلا با Q میشد
اگر کسی این مشکل را حل کرده یه عکسی از تنظیماته کیبوردش تو بازی رو بذاره تا منم درست تنظیمش کنم
فقط لطفا جواب بدید

هر جور کیبورد رو تنظیم میکنم نمیتونم مثله نسخه های قبل ضربات آخر یا پنالتی رو با بغل پا بزنم یا نمی تونم پاس عمقی بلند بفرستم در حالی که قبلا با Q

آخه اينجا اكثرا با گيم پد بازي مي كنن نه با كيبورد من خودمم اصلا با كيبورد باز نميكنم و گرنه كمكت ميكردم راستي تو فايل اورجينال FIFA09.EXE رو روي دي وي دي داري يا مال تو هم كرك شده هست؟ منظورم فايل كرك تو دي وي دي بازيت تو پوشه كرك جداگانه گذاشته شده؟ و بعد نصب بايد Replace كني؟

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 14:18
کسی نیست جواب منو بده؟منظورم اینه که مال پی سی ورلد همینجا هم فیفا 09 هش تورنومنت نداره؟

david23
06-10-2008, 14:27
سلام دوستان من فیفا 09 رو گرفتم ولی موقع نصب اگه محل نصبو به غیر از درایو c بزارم dvdرو خالی نشون میده کل درایو c من 4 گیگه . اما درایو d 30 گیگ خالی داره یعنی اگه ویندوزو تو درایو d نصب کنم مشکل حله؟؟

Original Titan
06-10-2008, 14:29
آقا من مي خوام با گيم پد آنالوگ فن هاي فيفا را انجام بدم نمي تونم
چه كار بايد بكنم؟

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 14:36
یک چیز جالب که تازه به ذهنم رسید و مطمئنن بیشتر طرفدارای قدیمی فیفا میدونن اینه که ابتکار ماوس در بازی جدید نیست:18:چون دقیقا یادم نیست ولی اینو میدونم که یا تو فیفا98 یا تو 99 بود که میشد با ماوس بازی کرد.چون من دقیقا یادمه این قسمتو که میخواستم فیفا 98 یا 99 با پسر عموم بازی کنم که دسته نداشت.و من مجبور شدم با ماوس بازی کنم.پس چطور ea گفته ایده ی ماوس کاملا جدیده؟:13:

Spaniuly
06-10-2008, 14:39
سلام دوستان من فیفا 09 رو گرفتم ولی موقع نصب اگه محل نصبو به غیر از درایو c بزارم dvdرو خالی نشون میده کل درایو c من 4 گیگه . اما درایو d 30 گیگ خالی داره یعنی اگه ویندوزو تو درایو d نصب کنم مشکل حله؟؟

نه عزيز وينوزتو به خاطر اين از دست نده اين مشكلش يه چيز ديگه اس طبيعي نيست. اگه 30 گيگ فضاي خالي داري اول دي وي دي رو كلا كپي كن رو هرد دي وي دي رو بذار كنار از روي هارد اجرا ن Setup رو
راستي اگه نسخه ات اروپاي مركزي هست من فايل كرك نشده FIFA09.EXE رو مي خوام اورجينالش رو اگه با وينرار پك كني حجمش 5 برابر كاهش پيدا ميكنه اگه تونستي آپ كني لينكشو بده من لازمش دارم

آقا من مي خوام با گيم پد آنالوگ فن هاي فيفا را انجام بدم نمي تونم
چه كار بايد بكنم؟

برو كلوپ گيم پد لينكشم روي امضامه. درخواستم رو هم اگه تونستي برآورده كنه (جواب آقاي ديويد)

یک چیز جالب که تازه به ذهنم رسید و مطمئنن بیشتر طرفدارای قدیمی فیفا میدونن اینه که ابتکار ماوس در بازی جدید نیست:18:چون دقیقا یادم نیست ولی اینو میدونم که یا تو فیفا98 یا تو 99 بود که میشد با ماوس بازی کرد.چون من دقیقا یادمه این قسمتو که میخواستم فیفا 98 یا 99 با پسر عموم بازی کنم که دسته نداشت.و من مجبور شدم با ماوس بازی کنم.پس چطور ea گفته ایده ی ماوس کاملا جدیده؟:13:

من هر دوتاي اين بازي ها رو دارم اصلا ربطي به ماوس نداشت با كيبورد بود.

ظاهرا باگ هاي فيفا تمومي نداره باگ 09 از باگ 08 ضايع تره. خيلي ضايع شده با اين باگش. گوش كنيد:

امروز داشتم بازي مي كردم از پشت تكل زدم به بازيكن و موستوجب دريافت كارت قرمز شدم. تو 08 هم اين صحنه رو ديدين كه وقتي چنين خطايي صورت مي گرفت بازيكناي حريف به سمت بازيكن خاطي مي رفتن و بهش ميگفتن برو بيرون اخراجي و باهاش كل كل و دعوا ميكردن و از اين جور جريانات كه تو واقعيت هم شاهدش هستيم. تو اين 09 بعد تكل كردن عوض بازيكن حريف بازيكناي خودم به جاي بازيكناي حريف به من حمله كردن و همون حركاتي كه هميشه حريف انجام ميداد رو انجام ميدادن.

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 14:52
[quote=krauser;3042561]من هر دوتاي اين بازي ها رو دارم اصلا ربطي به ماوس نداشت با كيبورد بود.

ظاهرا باگ هاي فيفا تمومي نداره باگ 09 از باگ 08 ضايع تره. خيلي ضايع شده با اين باگش. گوش كنيد:
quote]
ولی من دقیقا یادمه که میشد.فقط لازم بود یک خورده ماوس رو اینور اونور کنی.در ضمن آرمین جان 2 تا سوال ازت دارم
1-مال پی سی ورلد هم فیفا09 هش تورنمنت رو نمیاره؟
2-ویدئوها ی جدید به بازی اضافه نشده؟
ممنون میشم:11:
نمیدونم چرا نقل قولش درست نشد.حتما پاک شده.ببخشید دیگه.

Masoud King
06-10-2008, 14:53
فقط لطفا جواب بدید
تنظیماتت رو مثه تنظیمات تو عکس زیر بزار مشکل حل میشه!

آخه اينجا اكثرا با گيم پد بازي مي كن
من یادم نمی یاد که تاحالا با گیم پد فیفا بازی کرده باشم!!

کسی نیست جواب منو بده؟منظورم اینه که مال پی سی ورلد همینجا هم فیفا 09 هش تورنومنت نداره؟
برای اینکه مشکلت حل بشه وقتی که به اینترنت وصل هستی برو تو بازی درست میشه!
مال من همینطوری بود این کار رو که کردم درست شد!

ali...
06-10-2008, 15:08
منم یادمه تو فیفا 99 با ماوس بازی میکردم

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 15:09
برای اینکه مشکلت حل بشه وقتی که به اینترنت وصل هستی برو تو بازی درست میشه!
مال من همینطوری بود این کار رو که کردم درست شد!
یعنی فقط یک بار باید وصل شم بعدش دیگه نمیخواد وصل شم و میاد؟
راستی مسعود جان میشه یه نقد از منیجر مودش بنویسی؟که چه تغییری کرده و از این چیزا دیگه:10:

Toranj_mhg
06-10-2008, 15:11

راست میگه تو فیفا98 (مطمینم تو 99 نبود) بازی با موس امکان پذیر بود منم با پسر عموی بابام با موس بازی می کردم!:10:

راستی جناب krauser !
والا بنده اینترنتم خیلی سرعتش پاییینه و از west game هم نگرفتم!

EHHASSATNI
06-10-2008, 15:11
اقا کلا بازیش چه جوریه خوبه ؟
می ارزه بخریمش ؟

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 15:12
منم یادمه تو فیفا 99 با ماوس بازی میکردم
دقیقا منم همینو میگم.ولی موندم ea چطور میگه ابتکار ماوس کاملا جدیده و فقط تو 09 به کار رفته؟:19:

zadis
06-10-2008, 15:15
سلام . من میخوام با گیم پد فیفا 09 رو بازی کنم ولی بعضی از کلید ها کار نمیکنه. 1 پاس تو عمق 2. تکل 3....
چجوری باید تنطیمش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
06-10-2008, 15:19
سلام . من میخوام با گیم پد فیفا 09 رو بازی کنم ولی بعضی از کلید ها کار نمیکنه. 1 پاس تو عمق 2. تکل 3....
چجوری باید تنطیمش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو كلوپ گيم پد لينكش امضامه

Spaniuly
06-10-2008, 15:26
اين از اينترنال مستر

لينك دانلود

ديتا بيس مستر

لينك دانلود

Masoud King
06-10-2008, 15:30
اقا کلا بازیش چه جوریه خوبه ؟
می ارزه بخریمش ؟
حتما می ارزه که بخریش!

یعنی فقط یک بار باید وصل شم بعدش دیگه نمیخواد وصل شم و میاد؟
راستی مسعود جان میشه یه نقد از منیجر مودش بنویسی؟که چه تغییری کرده و از این چیزا دیگه
آره من که وصل بودم رفتم تو تورنومنت ها وقتیکه از اینتذنت قطع شدم بازم میره!
تو همون هستش دیگه!

الان خود سايت كه بازي رو به فروش گذاشته ايا نسخه اورجينال بازي رو ميده يانه؟ چون قيمتش رو يكم بالازده : 4500 تومان
نه عزیز این قیمت که نسبت به قیمت نسخه اورجینال چیزی نیستش!
قیمت نسخه اصلی 39 دلار هستش!!

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 15:34
من هرچی میدم کسی جواب نمیده.اصلا کلا تو یه پست همه رو میگم.
1-منیجر مود فرقی کرده؟لطفا کامل توضیح بدید.
2-گزارشگر چی؟فرق کرده؟
3-ویدئوها ی جدید اضافه شده یا نه؟
4-مال پی سی ورلد دی وی دی که داره باید به نت وصل شی تا درست شه؟یا درست هست؟
5-این 2 دی وی دی که پی سی ورلد میده فرقی با 1 دی وی دی داره؟؟آخه یکم گرونه.
حالا اگه این سوالا رو جواب بدید ممنون میشم.

khelane
06-10-2008, 16:30
خوب اين چيه؟ من هرچه قدر پستت رو ميخونم دستيگرم نميشه اين چيه. من يه فايل FIFA09.EXE اورجينال مي خوام

-----

مسعود دستم به دامنت اون فايل كرك نشده و اورجينال FIFA09 رو از تو DVD برام ميتوني برسوني از اين جماعت كه واسه ما چيزي نماسيد. وقتي با وينرار پك ميشه حجم 44 مگابايتيش 7 - 8 مگ ميشه تازه با وينرار اگه سه تيكه كني ميشه 3 تا فايل حدودا 2.5 مگي.
کروزر جان یه فیفا exeهست همراه با فایل دانلود کن ببین کار میکنه در ضمن فایل دیگری همراه ان هست
رو

khelane
06-10-2008, 16:33
یکی بیاد آموزش بده چطوری میشه دریبل زد تو این بازی ؟

سلام من که در پست های قبل اموزش گذاشتم خب حالا هم میتونید در اینجا بگیرید

dsa
06-10-2008, 17:20
دوستان کمک کنید

من وقتی میخوام برم تو بازی این ارور میده به زبون آنگولایی

khelane
06-10-2008, 18:10
این پیغام انگلیسیش رو نداری

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 18:53
2-گزارشگر چی؟فرق کرده؟
ای بابا.انگار اینجا کسی بازی رو نداره:19:

Toranj_mhg
06-10-2008, 19:01
2-گزارشگر چی؟فرق کرده؟

1) تا اونجایی که من دیدم هیچ فرقی نکرده حتی عکس مربی ها و اسپانسر ها هم فرقی نکرده!
2) نه فرق نکرده!
3)نه حداقل من ندیدم
بقیش رو هم نمی دونم

EASPORTS-FIFA
06-10-2008, 19:16
1) تا اونجایی که من دیدم هیچ فرقی نکرده حتی عکس مربی ها و اسپانسر ها هم فرقی نکرده!
2) نه فرق نکرده!
3)نه حداقل من ندیدم
بقیش رو هم نمی دونم
بازم ازت ممنونم.قدر این بازی رو بدون.یکی مث من الان در حسرت اینه که چرا این بازیو ندار.البته اشکال نداره.با مدیر تماس گرفتم گفت انشال....فردا تو دستمه:27:
راستی من یه جا تو یه نقد خوندم نوشته بود که گزارشگر از تعویض تاکتیکیش داره تمجید میکنه.حالا چجوریه که فرقی نکرده؟:13:حالا کودوم کرده یا نه؟:19:

david23
06-10-2008, 19:32
راستي اگه نسخه ات اروپاي مركزي هست من فايل كرك نشده Fifa09.exe رو مي خوام اورجينالش رو اگه با وينرار پك كني حجمش 5 برابر كاهش پيدا ميكنه اگه تونستي آپ كني لينكشو بده من لازمش دارم

مشکلم برا نصب حل شد تا رسید به دی وی دی 2 دیدم طرف اشتباه داده فردا باید باید برم بهش بگم خدایی .خیلی رفتم تو کف میخواستم بعد از عمری بینیم فیفا چیکار کرده راستی از کجا بفهمم نسخش ماله کجاس؟

smallfrank
06-10-2008, 19:38
دوستان کمک کنید

من وقتی میخوام برم تو بازی این ارور میده به زبون آنگولایی

معلومه مال درایور گرافیکته.

SIMON137
06-10-2008, 19:39
مشکلم برا نصب حل شد تا رسید به دی وی دی 2 دیدم طرف اشتباه داده فردا باید باید برم بهش بگم خدایی .خیلی رفتم تو کف میخواستم بعد از عمری بینیم فیفا چیکار کرده راستی از کجا بفهمم نسخش ماله کجاس؟

آقا من لینک دانلود کرک رو میدم ببینید به کارتون میاد؟

smallfrank
06-10-2008, 19:50
بچه ها من از Hitak سفارش دادم .
این نسخه مشکل داره یا نه ؟

Fusi0n
06-10-2008, 20:18
سلام اقا تو این بخش ba که کنترل یک بازیکن دارای چرا نمیشه سرعتی رفت موقعی که توپ دست کلید دیگه باید استفاده غیر Space
یا شایدم مشکلی بازی این مورد

B3HZ@D
06-10-2008, 20:24
سلام اقا تو این بخش ba که کنترل یک بازیکن دارای چرا نمیشه سرعتی رفت موقعی که توپ دست کلید دیگه باید استفاده غیر Space

خدائیش خودت فهمیدی چی نوشتی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
06-10-2008, 20:28

منظورت رو نمیفهمم روشنتر بگو

behnammazi
06-10-2008, 20:38
آقا برای قسمت آنلاین cd key میخواد کسی داره بده؟

khelane
06-10-2008, 20:45
سلام نمی دونم چند روز پیش بود یکی بهم گفت که من کلید انلاین رو دارم فکر کنم این ایمیلشه بهش سری بزن من براش ایمیل فرستادم جواب نداده saeedi955@yahoo.com

Fusi0n
06-10-2008, 21:28
منظورت رو نمیفهمم روشنتر بگو

سلام دوباره

برای دویدن موقع که دوستون هست نمیتونم سریع بدم از کار میفته

starn
06-10-2008, 22:02
اینم ی عکس از محیط بازی

saman rossi
06-10-2008, 22:12
اساتید نسخه pc نکست ژنه(جنه؟)

Fusi0n
06-10-2008, 22:27
اساتید نسخه pc نکست ژنه(جنه؟)

نه نیست بینش گیم پلی نکس نیست گرافیک هست

franch
06-10-2008, 22:32
اقا اين فيفا 08 چه جوري ميشه ورزشگاه رو خودت انتخاب كني؟؟!!

Original Titan
06-10-2008, 22:34
اینم ی عکس از محیط بازی
بازيش يه جوري نيس؟
مصنوعي تر نشده نسبت به 08؟
داره اعصابم خورد ميشه
شده مثل فيفا 96 سگا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

swamp
06-10-2008, 22:48
بازيش يه جوري نيس؟
مصنوعي تر نشده نسبت به 08؟
داره اعصابم خورد ميشه
شده مثل فيفا 96 سگا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه حیلی هم قشنگ شده ولی این دوستمون گرافیکش رو در پایینترین حالت گذاشته که بازی اینجوریه

Original Titan
06-10-2008, 22:53
نه حیلی هم قشنگ شده ولی این دوستمون گرافیکش رو در پایینترین حالت گذاشته که بازی اینجوریه
در مقايسه با 08 چه قدر تغيير كرده؟ گراقيكي و گيم پلي

behnammazi
06-10-2008, 23:00
سلام نمی دونم چند روز پیش بود یکی بهم گفت که من کلید انلاین رو دارم فکر کنم این ایمیلشه بهش سری بزن من براش ایمیل فرستادم جواب نداده saeedi955@yahoo.com

من هم بهش ایمیل و پیغام خصوصی دادم ولی جواب نداد.
کسی دیگه ای نداره؟

smallfrank
06-10-2008, 23:07
آخه این قیافه پیرلو هستش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

treat
07-10-2008, 01:16
با سلام
من امروز fifa 09 رو نصب کردم حالا بگذریم از تغییراتش نصبت به 08 نمی دونم چرا تو تنظیمات کنترولر گزینه های تکل و پاس توی عمق غیرفعالن(empty) و بهیچ وجه تغییر نمی کنه؟ حالا نمی دونم ایراد از dvd بازی هستش که من خریدم یا اینکه خود فیفا چنین مشکلی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا چک کنید منتظر جوابتون هستم ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟////

3Dmajid
07-10-2008, 01:29
بابا یکی بگه این بازی نسبت به نسخه ی قبلیش چه تغییری کرده ؟
ارزش خرید داره یا نه ؟
دوباره همون فیفا قبلیه ؟

Toranj_mhg
07-10-2008, 02:31
با سلام
من امروز fifa 09 رو نصب کردم حالا بگذریم از تغییراتش نصبت به 08 نمی دونم چرا تو تنظیمات کنترولر گزینه های تکل و پاس توی عمق غیرفعالن(empty) و بهیچ وجه تغییر نمی کنه؟ حالا نمی دونم ایراد از dvd بازی هستش که من خریدم یا اینکه خود فیفا چنین مشکلی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا چک کنید منتظر جوابتون هستم ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟////

بله ! من و خیلیای دیگه این مشکل رو داشتیم ... اما من یه dev data دانلود کردم و کاملا حل شد...
لینک دانلود:
این فایل رو باید به این آدرس بریزی:

C:\Documents and Settings\...\My Documents\FIFA 09\user
نا گفته نمونه که من این فایل رو از کلوپ گیم پد جناب krauser گیر اوردم! که آدرسش اینه:
اینم از ادای قانون کپی رایت!

starn
07-10-2008, 03:13
دوست عزیز تنظیمات گرافیکی من روی حد آخر همچیزش تا آخر بالاست توی عکس هم که می بینی اینجوری این به این خاطر وقتی از بازی عکس می گیری و می اری میندازی توی برنامه paint و سیو می کنی کیفیت خود عکس و رنگ ها خیلی تغییر می کنه
من بازی رو روی بالاترین تنظیمان اجرا می کنم

alex_pk
07-10-2008, 03:36
سلام دستان
من این بازی رو گرفتم ولی چرا اینجوریه؟
من تنظیمات رو روی بالا گذاشتم
گرافیکم هم 8600gt
2 گیگ هم رم

درایور گرافیک هم قدیمی نیست.
ولی گرافیک بطرز وحشتناکی پایینه
اصلا قابل مقایسه حتی با pes 6 هم نیست!
نمیخوام مقایسه کنم فقط خواستم منظور رو رسونده باشم
چرا اینجوری
قیافه هیچکدوم از بازیکن ها هم حتی شبیه نیست!
فقط دو سه نفر مثل رونالدینیو که خیلی تبلو یکم شبیه
من تا نصب کردم دیدم اینجوریه سریع
پاک کردم رفتم سراغ همون pes 8
فکر نکنم مشکل از طرف من باشه
پاس داخل هم نمیداد با دسته...چه دکمه ای...چون تو ورژن قبلی تنظیمات نمیخواست برای ای(ادیت..الان چنتا پست بالاتر رو خودنم فهمیدم)

در کل پیشنهاد من اینه که اصلا ارزش خرید نداره
البته بازم بگم این نظر منه شاید خیلی ها خوششون بیاد
ولی من هیچ برتری تو این ورژن ندیدم!
=-=-=-=-=-=-=-=-=
یچیز بیربط!
من یورو 2008 رو هم نصب کردم
خداییش دیگه از این ضایع تر ندیدم!
در حد فوتبال گذارشگر سگا بود!

EASPORTS-FIFA
07-10-2008, 06:02
سلام دستان
گرافیکم هم 8600gt
2 گیگ هم رم

چرا اینجوری
پاس داخل هم نمیداد با دسته...چه دکمه ای...چون تو ورژن قبلی تنظیمات نمیخواست برای ای(ادیت..الان چنتا پست بالاتر رو خودنم فهمیدم)

=-=-=-=-=-=-=-=-=
یچیز بیربط!
من یورو 2008 رو هم نصب کردم
خداییش دیگه از این ضایع تر ندیدم!
در حد فوتبال گذارشگر سگا بود!
آقا حتما مشکل از شماست.یا مشکل پسندی یا pes دوست که نمیتونی با فیفا بسازی.
دوستانی که بازی رو نخریدن و این پستو خوندن حتما بازی رو بخرید.خیلی نسبت به نسخه قبل پیشرفت کرده:46:

alex_pk
07-10-2008, 10:02
والا من الان تعدادی از پست های این تاپیک رو خوندم بنا به حرف شما که گفتید مشکل منه
دیدم خیلی ها هم همین مشکل رو دارن
و در عوض چند نفر که تعصب دارن روی فیفا(خود شما هم یوزرتون فیفاست!) میان میگن نه مشکل نداره
نه دلیلی نه چیزی...فقط میگید پیشرفت کرده.
خوب شما اگه میشه بیای پیشرفت هاش رو بگین ببینیم چی بوده
نه pes دوست هم نیستم خیلی
هر وقت پشت سیستم بیکار میشم بازی میکنم
کلا گیمر حرفه ای نیستم ولی تقریبا هر گیمی رو بازی میکنم مخصوصا جدید هارو.(ولی نه بصورت حرفه ای اکثرا آزمایشی)
ولی خوب انتظار داشتم فیفا 09 یچیز جدید عرضه کنه
ولی من چیز جدیدی که بدرد ما بخوره ندیدم توش
خوب
اون دوستانی که میگن خوبه بیان بگن چیش و کجاش خوبه یا چکار کردن که خوب شده
که منم همن کار رو بکنم.
یه چنتا عکس هم بچه ها گذاشته بودن
منم اگه وقت کنم میذارم..باید دوباره نصب کنم.

Original Titan
07-10-2008, 10:07
والا من بازي را نديدم
ولي اون تصويري كه دوستمون تو tinypic آپ كرده بود نظر منم را نسبت به فيفا عوض كرد و فك مي كنم حق با الكسه

ستاره آسمان
07-10-2008, 12:10
ميخواستم سوال كنم که:
بازي فيفايي كه 1dvd هست با اون هایی که 2dvd هست چه فرقی داره؟

mr bahram
07-10-2008, 12:43
سلام به همگی
فیفا چمنش فقط عالی کار شده ولی بقیه چیزاش .....
بعد اگه میشه یکی یه روشی چیزی بنویسه تا بتونیم راحت دیریبل کنیم وقتی میخوای دیریبل کنی سریع توپ و میگیرند

Aryan.kh
07-10-2008, 13:10
والا من الان تعدادی از پست های این تاپیک رو خوندم بنا به حرف شما که گفتید مشکل منه
دیدم خیلی ها هم همین مشکل رو دارن
و در عوض چند نفر که تعصب دارن روی فیفا(خود شما هم یوزرتون فیفاست!) میان میگن نه مشکل نداره
نه دلیلی نه چیزی...فقط میگید پیشرفت کرده.
خوب شما اگه میشه بیای پیشرفت هاش رو بگین ببینیم چی بوده
نه pes دوست هم نیستم خیلی
هر وقت پشت سیستم بیکار میشم بازی میکنم
کلا گیمر حرفه ای نیستم ولی تقریبا هر گیمی رو بازی میکنم مخصوصا جدید هارو.(ولی نه بصورت حرفه ای اکثرا آزمایشی)
ولی خوب انتظار داشتم فیفا 09 یچیز جدید عرضه کنه
ولی من چیز جدیدی که بدرد ما بخوره ندیدم توش
خوب
اون دوستانی که میگن خوبه بیان بگن چیش و کجاش خوبه یا چکار کردن که خوب شده
که منم همن کار رو بکنم.
یه چنتا عکس هم بچه ها گذاشته بودن
منم اگه وقت کنم میذارم..باید دوباره نصب کنم.

سلام دوباره به همگی نقد دوباره بازی FIFA09 ...

ابتدا گرافیک :

چمن بازی 3 بعدی شده و طراحی چمن بسیار قابل قبول بوده و کاملا محسوس هست رنگ چمن ها هم بشیار دلنشین طراحی شده بعید می دونم کسی از چمن بازی ناراضی باشه چون خیلی خوب طراحی شده البته هنوز تا عالی فاصله داره ...

ورزشگاه ها متاسفانه نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نکرده اند و هنوز طراحی استادیوم ها ضعیفه و تکسچر های به کار برده شده در حد و اندازه بازی های امروزی نیست

تماشاچیان هنوز 2 بعدی هستند :41: این نکته خیلی آزار دهنده هست و واقعا تاثیر زیادی بر زیبایی بازی گذاشته تماشاچیان دقیقا مثل نسخه های قبلی هستند حتی کمی خوش رنگ و لعاب تر هم نشده اند بلکه تنها ورقه هایی هستند که بالا و پایین می روند :41:

لباس بازیکنان از نظر طراحی بسیار خوب کارشده و تکسچر با کیفیتی براش استفاده شد که در هیچ یک از نسخ قبلی نبوده شما جنس لباس رو هم کاملا حس می کنید و بافت لباس قابل مشاهده هست و باید در مرود تکسچر یک آفرین به EA گفت ولی هنوز لباس ها چروک نمی شوند و چین و چروک های روی لباس در واقع همون تکسچر لباس هستند که این موضوع باعث میشه نمره خیلی خوب رو طراحی لباس نگیره و فقط بشه گفت خوب ...:20:

چهره بازیکنان نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت چشک گیری داشته مدل های 3 بعدی صورت ها قابل قبول طراحی شده ولی نمیشه گفت خیلی خوب و من به طراحی 3 بعدی صورت ها فقط می تونم بگم خوب اما تکسچر های به کار فته برای صورت بازیکنان :41: اسف باره و فقط میشه گفت ضعیف تقریبا هیچ جزییاتی از صورت بازیکن ها در حالت HIGH دیده نمی شه این حرکت EA واقعا جای تعجب داره البته در این بین بعضی
از بازیکنان خوب طراحی شدند مثل کاسیاس - رائول - رونی - رونالدینیو - بنزما - رونالدینیو و... اما اکثر بازیکن ها متاسفانه تکسچر های خوبی برای فیس هاشون استفاده نشده مخصوصا یک حالت رفلکس نور روی پوستشون هست که بسیار شبیه به پلاستیک می کنه پوستشون رو کسایی که 3 دی مکس کار کرده باشند می دونند در قسمت متریال شما جنس مدل های 3 بعدی تون رو درست می کنید که نشون دهنده همین رفلکس نور و ... هم میشه به نظر من متریال به کار رفته در پوست ها هم ضعیف بوده ولی با توجه به مدل های 3 بعدی خوب و طراحی قابل قبول برخی بازیکن ها و اینکه امسال در تیم های معروف کم صورت های شبیه هم می بینید نمره متوسط با ارفاق خوب رو به چهره بازیکن ها میدم البته مو های بازیکن ها هم برای اولین بار مثل قسمتی از پوست بازیکن ها نیست و دقیقا مو هست با بافت و متریال مخصوص و الحق و الانصاف هم خوب از آب در اومده

توپ بازی و کفش بازیکن ها هم خوب طراحی شدند اما بازو بند های کاپیتانی و تیپ های پای بازیکنان مثل باند های بستن ضخم می مونه :13:

جنس تور دروازه ها و نوع واکنششون بعد از وارد شدن توپ به دروازه خیلی خوب کار شده و حس یک تو.ر واقعی رو منتقل می کنه فکر می کنم گفتنی ها رو در مورد گرافیک گفتم اما مهم ترین نکته در مورد گرافیک رو در جمع بندی می گم

کسانی که فیفا را در نسخه های قبلی بازی کرده بودند حتما از این موضوع رنج برده بودند که با دور شدن دوربین دور نمای بازی یعنی همون دوربینی که تقریبا کل بازی رو گیمر از اون زاویه نگاه می کرد وقتی دوربین دور میشد ظاهر بازیکن ها به شکل بدی تغییر می کرد مو های بلند همه یک شکل میشدند و مو های کوتاه همه یک شکل جزییات حذف میشد و اصلا منظره جالبی رو بازی از دور نداشت نمونه جالبش موهای وان در سار بود که از دور انگار کله شیر داشت و یال داشت این موضوع همیشه منو اذیت می کرد ولی این بار در نسخه جدید بازی گرافیک بازی از دور زیاد افت نمی کنه و همین موضوع باعث میشه که گیمر در حین بازی از گرافیک نسبتا راضی باشه پس نمره نهایی خوب به گرافیک بازی قابل قبوله :8:

صدا گذاری و موزیک :

موزیک های منوی بازی مثل همیشه خوب بوده کلا EA در هیچ بازی مشکل موزیک نداره اینو همه می دونند و نمره عالی رو از موزیک می گیره

صدای تماشاچیان در طول بازی خیلی خوبه و کاملا بر اسا جریان بازی هست و با روند بازی تغییر می کنه و تکراری به نظر نمیاد البته نسبت به نسخه های قبلی هیچ نو آوری نشده مثلا یک صدای پر حجم و سرآند با توجه به اسپیکر های قوی که امروز همه دارند یعنی این حس به شما دست نمی ده که وسط استادیم هستید و صدای اسپیکر های پشت و کنار و جلو همه به یک صورت هست من انتظار داشتم در این نسخه این کار رو EA انجام بده و یک صدای سرآند رو به گیمر ها نمایش بده ولی نشد نمره خیلی خوب برای صدای تماشاچیان اما عالی نه!!!:21:

صدای گزارشگر مثل همیشه عالیه ولی همراه با نو آوری گزارش بسیار رونه و وقتی شما برای مدتی فقط پاسکاری می کنید تا دفاع حریف باز شه یا بازی رو بدست بگیرید گزارش گر پشت سر هم اسم نمی گه این موضوع در نسخ قبلی وجود داشت که حالا درست شده همین طور وقتی ضربه یا شوتی می زنید گزارشگر نام بازیکن رو به همراه جمله ای که در مور شوتش می خواد بگه میگخ مثلا یک شوت زیبا از گوتی یا مثلا وقتی بازیکنی توپ پخش کنه شماست و پاس های خوبی میده گزارشگر با ذکر نام ازش تعریف می کنه که مثلا گوتی بسیار دقیق پاس میده و تمام فضاهای خالی رو میبینه نمره گزارش گری بازی عالی هست بیشک :31: اوج و فرود های صدا و فریاد های گزارشگر وقتی در حال بازی هستید واقعا هیجان انگیزه :19:

درکل باید به صدا گذاری و گزارش و موزیک های بازی نمره عالی داد :11:

طراحی منوها :

در ابتدا کنتراست مانیتورتون رو روی Game یا دیننامیک بزارید ( من مانیتورم 2032BW samsung هست که 3000:1 کنتراست داره ) شما هم بسته به مانیتورتون تنظیمات رو انجام بدید منوی بازی در کنتراست بالا بی نظیره همین تازه اگر بازی اورجینال را داشته باشید که همگی ازش محرومیم منو های جانبی جالبی که اخبار تیم محبوبتون رو میده و ... هم به منو اضافه میشه فونت های به کار رفته در منو هم بسیار شیک و سنگین هست ولی ای کاش با همین سبک چند رنگ برای منو طراحی میشد تا وقتی تیم محبوبتون رو انتخاب می کنید مثلا رئال رنگ منو با همین سبک به رنگ تیم محبوبتون در بیاد منو ها در قسمت های مختلف از جمله منیجر مود و تورنمنت و بی ا پرو و ... عالی هست نمره من به منوی بازی عالی هست :40:

گیم پلی :

سرعت بازی قابل قبوله و بسیار نزدیک به سرعت یک فوتبال واقعی هست و بسته به وضعیت بازی تغییر می کنه یعنی وقتی عقب افتادید تیمتون به بازی سرعت میده و البته اگر توپ دست حریف بیفته سعی می کنند با پاس کاری سرعت بازی رو بگیرند هوش مصنوعی بازی بسیار قابل قبوله و کامپیوتر خیلی سریع بازی خوانی می کنه و تاکتیکتون رو می فهمه و باید آماده باشید برای تغییر تاکتیک برخورد های بازیکن ه خیلی بهتر شده و بازی فیزیکی و زیبایی رو خواهید دید در مورد فیزیکی شدن بازی باید بازی کنید تا این موضوع رو حس کنید مثلا وقتی کسی به شما تنه می زنه تعادلتون رو از دست میدید یا اگر تحت فشار باشید نمی تونید راحت شوت بزنید یا پاس بدید واکنش های دروازه بان ها هم خیلی بهتر شده و خبری از اون واکنش های خیره کنند در نسخه قبلی نیست که ضعیف ترین دروازه بان رفلکس هایی در حد کاسیاس داشت مثلا در این بازی وان درسار یا کاسیاس خیلی خوب دروازه بانی می کنند ولی والدس در بارسا خیلی اشتباهات زیادی داره این موضوع در مورد دفاع ها و ... هم هست من از گیم پلی این بازی لذت بردم بعد از سال ها که فقط PES بازی می کردم و فیفا رو اولای مهر می گرفتم و یه هفته بعد پاک می کردم ولی این بار واقعا جذبش شدم پاس کاری ها هم خیلی جالب شده و مثل واقعت شم در یک بازی می تونید در یک بازی بیش از 200 پاس کوتاه بدید

اما داوری بازی داور وسط و کمک ها مثل تماشاچیان فوتبال هستند و بی هدف در بازی می دوند :41: و فقط میشه از واژه افتضاح استفاده کرد در موردشون مخصوصا کمک داور که یه پرچم هم بی هدف در دستش گرفته و فقط لب خط می دوه بیشتر شکل توپ جمع کن ها هستند تا داور اما خطا گرفتن ها بسیار خوب شده و جایی که باید بازیکن اخراج شه بیشک اخراج خواهد شد داور نه بی خودی به نفع میگیره و نه بی خودی به ضرر بگیره البته اشتباهات داوری هم مثل فوتبال وجود داره من گل آفساید هم زدم نکته جالب دیگه این هست که وقتی دو تا بازیکن بلند میشن هد بزنن اگر خطایی صورت بگیره داور اون رو خواهد گرفت من از داوری بازی راضیم ولی از داورای بازی نه چون عین بچه ها لای دست و پای بازیکن ها می دوند :46:

فیزیک بازی هم قابل قبوله توپ بازی نه بیش از حد سنگین و نه بیش از حد سبکه اندازش هم نسبت به دمو بهتر شده و زیاد بزرگ نیست یزیک بازیکن ها هم خوبه ولی هنوز اون حالت خمیدگی در کمرشون هست که متاسفانه منظره قشنگی نداره ولی وقتی بازیکن ها ی معروف صاحب توپ می شوند نوع حرکتشون خیلی شبیه به واقعیت هست مثلا نیستلروی و روبن در رئال یا رونالدینیو در میلان یا رونی و کریس رونالدو در منچستر این موضوع خیلی خوبه طول زمین هم قابل قبوله و زیاد طولانی یا کوتاه نیست

گفته شده بود که انیمیشن های زیادی به بازی اضافه شده ولی انیمیشن ها دقیقا مثل ورژن قبلی یعنی 08 هست که اصلا از EA انتظار نمی رفت از تعویض ها تا شادی گل و اوت انداختن ها و کرنر ها :19:

ولی در کل فیزیک و گیم پلی بازی هم خیلی خوب ارزیابی میشه ولی هنوز تا عالی فاصله داره من باز هم تاکید می کنم بازی خونی حریف برای من خیلی جالب هست در این بازی یا همون هوش مصنوعی بازی :20:
سیستم پاس کاری و شوت زنی و سانتر هم در بازی خیلی خوب بوده البته همشون مخصوصا سانتر و پاس توی عمق جای پیشرفت دارن ولی به نظر من خوب کار شدند :20:

نتیجه گیری کلی :

این بازی از 10 نمره ای بین 8 و 9 می گیره و اون یک نمره هم مقدار زیادیش به اطر گرافیک بازی و انیمیشن های تکراری و داور هایی هست که نقش موجودات اضافی رو در زمین دارند:2: اما اگر یک نمره یا 2 نمره رو برای این ضعف ها در نظر بگیریم بقیه نمره یعنی 8 رو باید به فیفا داد:27: فیفا امسال من رو که از 2004 دیگه فیفا بازی نکرده بودم رو جذب کرد البته ضعف PES در ورژن 2008 هم بی تاثیر نبود البته دموی PES هم نتونست راضیم کنه تا اومدن PES2009 صبر می کنم ولی فکر می کنم امسال سال فیفا هست :40:

دوست من این ها دلایل من بود برای انتخاب FIFA09 به عنوان یک بازی خوب و قابل قبول برای بازی امیدوارم دلایلم قابل قبول باشه برای شما من آنچنان هم بی دلیل تعریف نکرده بودم ولی حالا دیگه حسابی شرح دادم دلایلم رو :5:

خوشحال میشم دلایل سایر دوستانم رو هم یشنوم :10:

hosiyar
07-10-2008, 13:50
کریشن مستر 09 رو نیومده ؟

Milikan
07-10-2008, 13:50
کسی میدونه علت ارائه همچین طرحی برای چهره کاکا چی بوده ؟

franch
07-10-2008, 14:14

اين كه اصلا شكل كاكا نيست!!!!

EASPORTS-FIFA
07-10-2008, 14:18
ب

خب به هر حال از نسخه قبلی که پیشرفت کرده؟این خودش یه پیشرفته:46:

Milikan
07-10-2008, 14:25
اين كه اصلا شكل كاكا نيست!!!!

نمیدونم دیگه ، بهرحال کاکا س :13:

حالا خوبه دومین بازیکن برتر این Game هستش و اینجوری طراحیش کردن :18:

توی 08 هم درسته بد طراحی کرده بودن ولی اگه کسی میدید حداقل میفهمید سعی کردن شبیه کاکا بشه ، ولی اینو اگه همینجوری به کسی نشون بدی عمرا بفهمه هدف طراحی چهره کاکا بوده ، خیلی ها رو دیدم به این شکل ناجور درست کردن ولی دیگه سر آمدشون کاکا بود

ali...
07-10-2008, 14:29

احتمالا EA یه مشکل اساسی با کاکا داشته

EASPORTS-FIFA
07-10-2008, 14:52
بازم میگم.از نسخه قبلی که بهتر بود.

Milikan
07-10-2008, 15:03

دوست عزیز حالا چون از فیفا خوشت میاد دلیل میشه از هر چیزیش با چشم بسته حمایت کنی ؟ خودت نگاه کن این یارویی که درست کردن اصلا شباهتی به کاکا داره که حالا بهتر یا بدتر شده باشه ؟ :41:

بازم میگم تو نسخه ی قبلی هم چهره کاکا افتضاح طراحی شده بود ولی اگه کسی میدید ممکن بود بتونه حدس بزنه که خواستن کاکا رو طراحی کنن ، ولی تو 09 که دیگه واقعا . . .

Original Titan
07-10-2008, 15:14
اتفاقا نسخه قبلي كاكا تر بود كاكا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali...
07-10-2008, 15:14
دوست عزیز حالا چون از فیفا خوشت میاد دلیل میشه از هر چیزیش با چشم بسته حمایت کنی ؟ خودت نگاه کن این یارویی که درست کردن اصلا شباهتی به کاکا داره که حالا بهتر یا بدتر شده باشه ؟ :41:

بازم میگم تو نسخه ی قبلی هم چهره کاکا افتضاح طراحی شده بود ولی اگه کسی میدید ممکن بود بتونه حدس بزنه که خواستن کاکا رو طراحی کنن ، ولی تو 09 که دیگه واقعا . . .

دقیقا
منم از طرفدارای فیفام اما نمیدونم چرا این بار گند زدن به قیافه بازیکنا که کاکا از نمونه های بارزشه و اگه همون چهره های 08 رو میزاشتن بهتر بود

S0R3N4
07-10-2008, 15:19
سلام دوستان
کارت گرافیک من Nvidia 128 Mg Geforce 5200 و سی پی یو من Intel 2.7 فول کش هستش!رم من هم 768 هست!می تونم بازی کنم؟

mosolim
07-10-2008, 15:32
سلام دوستان
کارت گرافیک من Nvidia 128 Mg Geforce 5200 و سی پی یو من Intel 2.7 فول کش هستش!رم من هم 768 هست!می تونم بازی کنم؟
سلام
میشه بازی رو اجرا کرد ولی با دردسر و باید با حداقل گرافیک بازی کنی.
البته بهتره سیستمو ارتقا بدی بازی هایی که تو راهن 7000 کمتر ساپورت نمی کنن.

حداقل سیستم مورد نیاز برای fifa 09
MS compatible mouse
Keyboard

rezasat
07-10-2008, 16:01
من چطور میتونم دسته را تنظیم کنم برای این باز از کجا هستش؟؟؟

rezasat
07-10-2008, 16:02
کسی سیو اخرین نقل انتقالات را داره ؟
و من چطور میتونم دسته را تنظیم کنم برای این باز از کجا هستش؟؟؟

S0R3N4
07-10-2008, 16:10
میشه پچ روش نصب کرد؟

Masoud King
07-10-2008, 16:25
سلام دستان
گرافیکم هم 8600gt
2 گیگ هم رم

چرا اینجوری

مطمئن هستی فقط قیافه دو سه نفر یکم شبیه هستش!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا فقط برای نمونه بود!
چهره بیشتر بازیکنان خوب درست شده!
این هم تصاویری از بازی که فکر نکنم گرافیکش خیلی وحشتناک باشه!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
07-10-2008, 16:31
کسی سیو اخرین نقل انتقالات را داره ؟
و من چطور میتونم دسته را تنظیم کنم برای این باز از کجا هستش؟؟؟

سلام درباره ی دسته میتونی در کلوپ گیم پد ببینی

Original Titan
07-10-2008, 16:46
خداييش خيلي قشنگ ساختن!
دمشون گرم
دوياره دلگرم شدم

smallfrank
07-10-2008, 16:56
مسعودجان دمت گرم عکسات خیلی عالی بود .

king-hitler
07-10-2008, 17:00
سلام درباره ی دسته میتونی در کلوپ گیم پد ببینی

خب داداش لینک بده که نریم کل فروم رو بگردیم

Spaniuly
07-10-2008, 17:00
بازي فيفا 09 يكي از بهترين بازي هايي هست كه به عمرم ديدم فوق العاده سرگرم كننده و نشاط اور ساخته شده در واقع Ea اين 2 سه سال اخير توي سري بازي هاي فيفا خيلي خوب پيشرفت ميكنه و هر بازي بهتر از ورژن بعدي ميشه بازي يوفا يورو 2008 همه ما رو ترسوند و م شخصا ترسم از اين بود كه بازي شبيه اون باشه كه خوشبختانه اين اتفاق نيافتاد (خدا رو شكر) اونايي كه مي گن منيجر مود تغيير نداشته بدونن ديگه اينجوري نيست كه مثل قبليا يه بازيكن مثل الكساندر پاتو بياد زارتي 99 بشه بعد چند فصل يادمه تو فيفا 07 تئو وولكات هم بعد چند فصل 99 ميشد. تعداد بازيكناي جوان تو تيمها زياد شده و باشگاه ها ميتونن بيش از 30 بازيكن تو تيم داشته باشند. تغيير اساسي اين مود همون تغيير برنامه بازي ها دوستانه قبل از اغاز فصل هست توي 08 شما اگه ستاره ات خيلي كم بود نميتونستيد با يه تيم 4 - 5 ستاره اي دوستانه بازي كنيد و درخواستتون رد ميشد و برعكس اگه 4-5 ستاره بوديد نميتونستي جواب مثبت از تيمهاي كم ستاره بشنويد ولي اينجا شرايط رو ميتونيد جوري تعيين كنيد كه 100% به هر تيمي با هر درجه اي كه پيشنهاد بازي بديد قبول كنه اين تغيير شرايط عبارت است از انتخاب ميزبان بازي و تقسيم درآمد بليط فروشي هست يعني شما ميتونيد اگه تيمتون حتي 1 ستاره هم كه باشه به منچستر يونايتد درخواست بازي دوستانه بديد به شرطي كه تقسيم بليط فروشي به نفع اونا باشه. و حدالامكان اون ميزبان باشن. خلاصه فجيع دارم حال مي كنم با بازي. گيم پلي هم كه خفن حال مثبت ميده به آدم ديگه آدم 100 % فرق يه تيم قوي رو باز ضعيف مي دونه. و مثه قبليا نيست كه يه ذره دقت مي كردي ميتونستي با هر تيمي تيم هاي قدرتمند تر رو شكست بدي. كاملا بازي به واقعيت نزديك شده. گرافيك فوق العاده و استثنايي هم تو اين مسئله دخيل هست. مسلما گرافيكي ترين بازي در ميان تمام نسخه هاي فيفا و بازي هاي ساخت شركت كونامي همين فيفا 09 هست و با انتشار دمو بازي پيس 2009 مشخص شد كه فيفا 09 برنده كيفيت به لحاظ گرافيكي هست. واقعا به الكترونيك آرتز تبريك ميگم. به قول ناصر ممدوح تو مسابقه 101 آفرين

king-hitler
07-10-2008, 17:24
بابا یکی این لینک دانلود برا درست کردن دسته بزاره

این دسته منه یکی میگه چطوری این دسته رو تنظیم کنم بازیکن بره دنبال توپ

هر کاری میکنم تنظیم نمیشه

khelane
07-10-2008, 17:50
orginal جان این برای فیفا 08 است با میل خودت دسته رو تنظیم کن صدر صد تضمینی

اقا هیتلر این فایل رو بگیر بعد تو مای دکیومنت در مای فیفا 09 در پوشه یوزر کپی کن

bax_021
07-10-2008, 17:58
تو این بازی نمی شه با دکمه ها (digital) بازی کرد ولی با آنالوگ دریبل هم زد ؟
من که نتونستم :19:
یه راهنمایی می کنید ؟

EASPORTS-FIFA
07-10-2008, 18:20
لیسانس هلند گرفته شده؟
روبینیو هم که تو من سیتیه دیگه نه؟

LORD GAMES
07-10-2008, 18:39
سلام امروز رفتم هفت حوض فیفا رو خریدم 1000 تومان بعد وقتی نصب کردم فهمیدم دکمه هاش عوض شده کسی میدونه دکمه هاش چیه و کسی سیوی نداره که دکمه هاش درست باشه؟:12:

amirtaker
07-10-2008, 18:55
ویرایش شد.

Spaniuly
07-10-2008, 19:36
تو این بازی نمی شه با دکمه ها (digital) بازی کرد ولی با آنالوگ دریبل هم زد ؟
من که نتونستم :19:
یه راهنمایی می کنید ؟

سلام امروز رفتم هفت حوض فیفا رو خریدم 1000 تومان بعد وقتی نصب کردم فهمیدم دکمه هاش عوض شده کسی میدونه دکمه هاش چیه و کسی سیوی نداره که دکمه هاش درست باشه؟:12:

كلوپ گيم پد در اختيار شماست كافيه Devdata مناسب رو انتخاب كنيد براي اطلاعات بيشتر مراجعه كنيد به كلوپ گيم پد . لينكشم همين امضامه

EASPORTS-FIFA
07-10-2008, 19:43
لیسانس هلند گرفته شده؟
روبینیو هم که تو من سیتیه دیگه نه؟
ببخشید من خیلی آدم کنه ایم.و وقتی یه سوال بپرسم اگه بی جواب بمونه خیلی تکرار میکنم:46:

Milikan
07-10-2008, 19:49

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا فقط برای نمونه بود!
چهره بیشتر بازیکنان خوب درست شده!
این هم تصاویری از بازی که فکر نکنم گرافیکش خیلی وحشتناک باشه!!

منم میتونم ده ها بازیکن معروف رو برات پیدا کنم که طراحی چهره شون :2::2::2:

اینکه EA با این همه ادعا و دب دبه کب کبه چهره بازیکن رو شبیه حالت واقعیش در بیاره کار شاقی نیست ولی وقتی چهره های خیلی از بازیکنان سرشناس فوتبال جهان به شکل احمقانه ای ارائه بشه که بعضا حتی قابل تشخیص نباشه که طرف کیه عیب بزرگی به حساب میاد

king-hitler
07-10-2008, 19:58
orginal جان این برای فیفا 08 است با میل خودت دسته رو تنظیم کن صدر صد تضمینی

اقا هیتلر این فایل رو بگیر بعد تو مای دکیومنت در مای فیفا 09 در پوشه یوزر کپی کن

جون من از رپید یا یه سایت دیگه بزار

EASPORTS-FIFA
07-10-2008, 20:01
بعضی بازیکنا رو خوب طراحی کرده.بعضیها رو بد.پس نمیشه گفت تو کارش تو چهره سازی افتضاح بوده.همین که نسبت به 09 همه چی فرق کرده خودش یه نعمته.از سال 2005 که من بازی کرده بودم تغیرات جزئی بود.اما حالا از تو عکسا میشه فهمید ea گل کاشته.

SIMON137
07-10-2008, 20:27
خدمت شما عرض كنم كه از هر آنچه بگذريم ، سخن دوست ...
مي خواستم ببينم كسي نيست با ما فيفا بازي كنه ؟

behnammazi
07-10-2008, 20:34
خدمت شما عرض كنم كه از هر آنچه بگذريم ، سخن دوست ...
مي خواستم ببينم كسي نيست با ما فيفا بازي كنه ؟

من پایتم ولی آنلاین.
اگر خواستی پیغام خصوصی بده.

khelane
07-10-2008, 20:36
جون من از رپید یا یه سایت دیگه بزار

دلیل شما چیه؟
ولش کن بیا بگیرش

MoJtaBa.R
07-10-2008, 20:47
يه سوال : چرا برا من تکل نميزنه ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا دکمه رو که ميتغييرم دوباره بر ميگرده به حالت اول

khelane
07-10-2008, 20:55
يه سوال : چرا برا من تکل نميزنه ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا دکمه رو که ميتغييرم دوباره بر ميگرده به حالت اول

این فایل رو که گذاشتم رو دانلود کن بعد کپیش کن توی مای دکیومنت بعد مای فیفا09 بعد یوزر کپی کن تو پوشه یوزر کارت درست میشه

Milikan
07-10-2008, 21:12
بعضی بازیکنا رو خوب طراحی کرده.بعضیها رو بد.پس نمیشه گفت تو کارش تو چهره سازی افتضاح بوده.همین که نسبت به 09 همه چی فرق کرده خودش یه نعمته.از سال 2005 که من بازی کرده بودم تغیرات جزئی بود.اما حالا از تو عکسا میشه فهمید ea گل کاشته.

اینا ربطی به هم نداره ، من تو همون اولین پستم گفتم گیم پلی و گرافیک بازی فوق العاده بوده ولی این ربطی به گندی که در طراحی قیافه خیلی از بازیکنها زده شده نداره . از نظر گیم پلی و گرافیک 09 نسبت به ورژنهای قبلش پیشرفت استثنایی داشته . از فیفا 2004 به اینور تمام نسخه های فیفا تقریبا یه جور بوده و فقط زلم زیمبوهای بازی رو عوض کردن ، ولی 09 از این نظر واقعا تغییرات خیلی خوب و هیجان انگیزی داشته :27:

ولی همونطور که گفتم طراحی چهره ها مزخرف بوده و چهره های خیلی از بازیکنان سرشناس کاملا احمقانه ارائه شده

starn
07-10-2008, 21:13
اقا من می خوام برم بازی کنم این پیام میده چی کار کنم دیگه نمیزاره برم بازی کنم
(وقتی هم نصب کردم وارد بازی شدم ی تیکه اومد که می گفت یوزر نیم وپسورد بده که من ردش کردم)

omid07
07-10-2008, 21:20
اقا من می خوام برم بازی کنم این پیام میده چی کار کنم دیگه نمیزاره برم بازی کنم
(وقتی هم نصب کردم وارد بازی شدم ی تیکه اومد که می گفت یوزر نیم وپسورد بده که من ردش کردم)

دقیقا منم همین مشکلو دارم

king-hitler
07-10-2008, 21:26
برج وساعت کامپیوتر رو یه چک کن
یا شاید مشکل از کرک باشه

MoJtaBa.R
07-10-2008, 21:42
این فایل رو که گذاشتم رو دانلود کن بعد کپیش کن توی مای دکیومنت بعد مای فیفا09 بعد یوزر کپی کن تو پوشه یوزر کارت درست میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستت طلا

زدي کل برنامه رو تعطيليدي

bax_021
07-10-2008, 21:43
من دو روزه دارم بازی می کنم
نسبت به قبلیا پیشرفتش خوب بوده
ولی هنوز حداقل تو pc حرف زیادی نداره که بگه
خوبیاش چمن و صدا و منیجرشه
بقیه چیزاش زیاد جالب نیست
مثلا شادی ها و ناراحتی های بازی کنا تو زمین فوق العاده مسخرس
داورا معلوم نیست چی کار می کنن
خیلی گل زدن مسخرست
دریبلاش قشنگه
از لحاظ چهره ی بازیکنا واقعا شوته
تماشاگرام که دو بعدی و ثابتن هنوز
خیلی سرد بازی شروع می شه
مثل قبل ادیت افتضاحه
پیراهنا اصلا خوب نیست
کلا تو این یه 10 روز تا pes2009 بیاد می تونید باهاش سر کار باشید

Aless
07-10-2008, 21:46
دوستمون یه کرک جدید از westgame.ir توی صفحات قبل گزاشتن تقریبا 7مگ هست.اونا دانلود کن حله!
منم همین مشکل رو داشتم درست شد!

B3HZ@D
07-10-2008, 21:46
برای انلاین بازی کردن پسوورد جدا میخواد؟؟؟
باید سرعت اینترنت چقدر باشه؟؟؟

Original Titan
07-10-2008, 21:53
دستت طلا

زدي کل برنامه رو تعطيليدي
چيز مهمي نيس
يك آپ نگرفتي از فايك قبلي؟
اگه نداري بگو بذارم

roozbeh pes7
07-10-2008, 21:58
آقا من دیوونه شدم . این فیفا 09 من چرا لیگ نداره .
میرم تو لیگ ارور میده .
لطفا سریع جواب بدید

khelane
07-10-2008, 22:18
دوستمون یه کرک جدید از westgame.ir توی صفحات قبل گزاشتن تقریبا 7مگ هست.اونا دانلود کن حله!
منم همین مشکل رو داشتم درست شد!

منظورت کدوم صفحه است

sarbazansolh
07-10-2008, 22:22
بچه های عزیز من چند روز هست هست که می خواهم بازی بخرم ولی یک سوال دارم.
ببینین به نظر من، ما 2 تا استیل فوتبال داریم یکی fifa 08,06.04هست و مدل دیگه fifa 07 . لطفا یک دوست عزیز بگه که این یکی کدام مدلی هست

SIMON137
07-10-2008, 22:30
بچه های عزیز من چند روز هست هست که می خواهم بازی بخرم ولی یک سوال دارم.
ببینین به نظر من، ما 2 تا استیل فوتبال داریم یکی fifa 08,06.04هست و مدل دیگه fifa 07 . لطفا یک دوست عزیز بگه که این یکی کدام مدلی هست

من الان نفهميدم چي شد ؟ كلا اصلا 07 با 04 و 06 و 08 قابل مقايسه نيست ، يهني هيچكدوم از اين ها قابل مقايسه نيستند ، 08 كلي تغيير داشت نسبت به 07 از نظر گيم پلي ... ولي 09 يك چيز جديد هست ، متفاوت هست .... پيشرفت هايي داشته چشمگير.

XMAN9
07-10-2008, 22:56
اين سواليه كه منم ميخواستم بپرسم ولي مثل اينكه اينجا كسي نميدونه!!!

SIMON137
07-10-2008, 23:06

من با دوستم از بخش مولتي پلير آنلاين بازي كرديم از دايركت آي پي ولي بخش هاي ديگر رو نمي دونم...
سرعت بايد حداقل 128 باشه .