PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

hosiyar
22-09-2008, 15:28
کاور اصلی از EA Sports :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
22-09-2008, 15:36
اینم نظر من:

معایب دموی 09:
طراحی ضعیف دست های بازیکنان

. انیمیشن های تعویض بازیکن بسیار بد و کاملا تکراری است

توپ غیر واقعی بوده و بیشتر شبیه بادکنک هستش
دویدن بازیکن صاحب توپ خیلی بد هستش
گل شدن خیلی راحت ضربه های آزاد

خوبی های دموی 09:
گرافیک خیلی بهتر
'گیم پلی کمی بهبود یافته!
تاثیر خستگی رو بازی بازیکنان مثلا وقتی خسته مین دیکه نمی دون
Live Season
چهره های واقعی تر
چمن واقعی تر
برخورد بازیکنان باهم خیلی بهتر شده
زمین خوردن بازیکنان به هنگام زدن تکل خیلی جالب هستش
در بعضی مواقع که شوت میزنین یا سر و توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه میره بیرون کاپیتان تیم رو نشون میده که شما تشویق میکنه و برعکس بعضی وقتا شما رو سرزنش میکنه!!
عکس العمل های زیبای دروازه بان ها
واقعی بودن تاکتیک تیم ها مثلا وقتی حریفت میلان هستش نامردا مثه خود میلان تو واقعیت بازی میکنن!!
آهنگ های زیبا و مهیج داخل بازی
منو های جالب والبته زیبا

Retired User
22-09-2008, 15:48
اینم نظر من:
خوبی های دموی 09:
آهنگ های زیبا و مهیج داخل بازی
آهنگ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دموي من كه اصلا آهنگ نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مملي ه ف
22-09-2008, 16:32
امتیازهای فیفا

1. مودهای زیاد
2. آهنگهای زیبا
3. طراحی زیبای منو بازی
4. گزارشگر خوب (گر چه سوتی زیاد میده)
5. تیم های لیسانس گرفته شده بسیار زیاد است
6. تعداد جام ها و لیگ ها بسیار زیاد
7. دوربین بسیار جالب سوم شخص
8. بخش بسیار جالب اخبار دنیای فوتبال و آپدیت شدن ترکیب تیمها و اماده بودن بازیکنان بر اساس بازیهای هفته در زمان متصل بودن به اینترنت ( چون بازی کرک شده است ما نمی تونیم استفاده کنیم )

معایب فیفا

1. اندازه بودن دستهای تمامی بازیکنان با هم
2. چهره غیر طبیعی و زشت بازیکنان
3. چمنهای سه بعدی زشت ( مثل نخ هستند)
4. چین و چروکهای پیراهن بازیکنان ثابت است
5. تکان نخوردن موها در حین دویدن
6. توپ بزرگتر از توپ واقعی است
7. تماشاچیان بسیار بدتر از قبل شده اند
8. اسکوربورد ثابت که در طول بازی فقط یک عکس را نشان میدهد
9. سایه ها در شب کاملا محو هستند
10. سایه توب هنگامی که در آسمان است بر روی زمین 50 برابر اندازه واقعی اش می باشد
11. عکس العمل بازیکنان هنگام گل زدن تا زمانی که انیمیشن از پیش تعریف شده بازی پخش نشود بسیار بد است
12. ثابت بودن چهره بازیکن در طول بازی ( نه خوشحال میشه نه ناراحت و ...)
13. حجیم شده اندام بازیکن پس از دادن پاس اول در وسط زمین (تو فیفاهای قبلی خیلی تابلو بود اما تو این یکی کمی بهتر شده)
14. بازیکنان همیشه سرشان رو به پایین است ( حتی دروازه بان هم رو به پایین نگاه میکنه!!)
15. عکس العمل داوران در طول بازی، بیخودترین عکس العمل شخصیت های طراحی شده در طول بازیهای کامپیوتری است ( اصلا عکس العملی ندارن. کمک داور که اصلا انگار نه انگار که از بازی فوتبال سر در میاره)
16. صدای شادی تماشاچیان پس از زدن گل و تا زمانی که پاس شروع بازی از وسط زمین داده نشده است زیاد است, همین که پاس را برای شروع مجدد بازی میدهی صدا هم به یک باره قطع میشود
17. توپ بسیار سنگین تر از توپ واقعی است
18. بازیکنان همیشه یک مدل استیل خاص برای باس دادن دارند
19. توپ به پای بازیکنان چسبیده است به طوری که زمانی که پاس میدهی فکر میکنی توپ به سختی از کفش بازیکن جدا میشود
20. تعداد انیمیشن های حرکات مختلف بازیکنان ( مثل خوشحالی بعد از گل . اعتراض به داور و ...) بسیار محدود می باشد.
21. ورود به زمین فوق العاده افتضاح است به طوری که تمامی انیمیشن های ورود به زمین یکسان است
22. اطراف زمین بسیار خلوت است
23. انیمیشن های تعویض بازیکن بسیار بد و کاملا تکراری است
24. تغییر سیستم تیمها فوق العاده مبتدیانه و ساده می باشد
25. کلیدهای پیش فرض بسیار سخت و غیر قابل استفاده می باشد ( به نظروتون میشه با این کلیدها بازی کرد؟ کلید شیفت سمت راست و چپ – کلید alt هم راست و چپ و کلیدهای قبلی دیگر که باید فوق العاده به کیبور تسلط داشته باشی)
26. عدم تغییر بازیکن پشت توپ در هنگام ضربه (باید حتما از قبل براش تعریف کنی که چه کسی ضربه میزنه وگرنه وقتی که ضربه آزاد بشه باید فقط با اون بازیکن بزنی و نمیتونی بازیکن پشت توپ رو عوض کنی )
27. قدرتهای بازیکنان اصلا مشخص نیست و فقط یک امتیاز کلی به بازیکن داده است .
28. هوش مصنوعی پایین
29. زمین بازی کوچکتر از اندازه واقعی است

نظر شما چیه؟
دوست عزيز خيلي ممنون ولي منظورت از اون گزينه چهارم چيه؟
چه سوتي اي ميده؟:41:

djlove
22-09-2008, 16:40
امیدوارم همین تور که میگید باشه . من که دارم از اتظار میمیرم.

Spaniuly
22-09-2008, 17:48
کاور اصلی از EA Sports :

ممنون ولي قبلا گذاشته شده بود

نه . رم 2 گیگ دارم . ولی توسط یه نر افزار در طی چند مرحله resume کردم و dl کردم . ممکنه مشکل از این باشه ؟

بله وقتي قطع و وصل ميشه ايراد ميده ولي اين پيغامي كه شما گفتين رو نميده اين پيغام مربوط به رم شما هست وقتي ميخواد بازي رو نصب كنه اول اون رو آنزيپ مي كنه مشكل اينه كه رو هارد آنزيپ نميكنه بلكه به قول معروف آنده فلي روي بافر ميريزه اگه اونايي كه دمو رو دارند موقع نصب بعد از اجرا يه 30 40 ثانيه اي مكث داره اين مكث همون آنزيپ شدن هست. كه روي بافر هست (شايدم روي رم) در هر صورت من معتقدم اگه شما روي يه كامپيوتر ديگه امتحان كنيد نصب ميشه يه مشكلي در رم يا buffer cpu شما هست كه نميتونه آنزيپ كنه فايل نصب رو.

دوست عزيز خيلي ممنون ولي منظورت از اون گزينه چهارم چيه؟
چه سوتي اي ميده؟:41:
مثلا توي 08 وقتي توپ رو با اختلاف 20 متر شوت مي كردي آسمون و به بيرون مي رفت كلايو (گزارشگر) مي گفت اوه دروازبان عالي توپ رو مهار مي كنه

عزيز چند ساعت فكر كردي اينا رو نوشتي؟:31:
كيو ميگي؟

EASPORTS-FIFA
22-09-2008, 18:21
اونایی که میگن قیافه هاتو 09 بد تر از این نمیشد.برن کارنت...... رو ببینن با فیفا مقایسه کنن.
یک مقایسه ی کوتاه میذارم تا دیگه بحث بد بودن فیفا تموم بشه:
فیفا کارنت}......کارنت
فیفا نکست}........نکست
فیفا کارنت{..........نکست
فیفا نکست}.......کارنت
امیدوارم دیگه بحث بد تر بودن فیفا از .........تموم بشه.این مقایسه نشون میده فیفا کاملا برتری داره.
حالا کسی هست بگه فیفا بده؟

Armin 2008
22-09-2008, 18:24
آهنگ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دموي من كه اصلا آهنگ نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو اون نسخه 168 مگی اصلا اهنگی وجود نداره.

Retired User
22-09-2008, 18:30
غير از آهنگ ها كسري ديگه اي هم داره يا فقط آهنگه؟

franch
22-09-2008, 19:08
كيو ميگي؟
منظورم با kingmohsen هست.
البته ايشون يه چيزي نوشتنو ديگه هم پيداشون نشد.

ahmad08
22-09-2008, 19:40
به به عجب سرعتی داره این تاپیک زنده باد .
عجب پا قدمی داشتیم ما.
خوب از اینکه جواب مارو دادین متشکرم جالب بود نظرات دوستان .
راستی یه سوال داشتم .
دموی بازی ساکر پارسال تو بازار اومد ایا مال فیفا هم تو بازار هستش یا نه ؟
و اینکه در ضمن اگه میشه یه چند عکس از تیم رئال مادرید بزارین که دلمون خنک شه .
ممنون

djmd
22-09-2008, 22:11

سلام همشهری ! :10:
گزارشگر هم نداره !
آقا در مجموع من با این پچ هایی که واسه بازی اومده خیلی حال کردم خیلی بازی رو بهتر می کنه !!!
پچ آسمون و توپ واقعا عالی بودند == اضافه شدن ابر به آسمان به ابر یا هوای ابری با ابرهای واقعی تر .... پچ توپ که خیلی توپ رو بهتر کرده هم اندازش هم سرعتش !!!
پچ نورپردازی بازی هم بازی رو از اون حالت کدرش در میاره !

Masоud
22-09-2008, 23:54
امتیازهای فیفا

1. مودهای زیاد
2. آهنگهای زیبا
3. طراحی زیبای منو بازی
4. گزارشگر خوب (گر چه سوتی زیاد میده)
5. تیم های لیسانس گرفته شده بسیار زیاد است
6. تعداد جام ها و لیگ ها بسیار زیاد
7. دوربین بسیار جالب سوم شخص
8. بخش بسیار جالب اخبار دنیای فوتبال و آپدیت شدن ترکیب تیمها و اماده بودن بازیکنان بر اساس بازیهای هفته در زمان متصل بودن به اینترنت ( چون بازی کرک شده است ما نمی تونیم استفاده کنیم )

معایب فیفا

1. اندازه بودن دستهای تمامی بازیکنان با هم
2. چهره غیر طبیعی و زشت بازیکنان
3. چمنهای سه بعدی زشت ( مثل نخ هستند)
4. چین و چروکهای پیراهن بازیکنان ثابت است
5. تکان نخوردن موها در حین دویدن
6. توپ بزرگتر از توپ واقعی است
7. تماشاچیان بسیار بدتر از قبل شده اند
8. اسکوربورد ثابت که در طول بازی فقط یک عکس را نشان میدهد
9. سایه ها در شب کاملا محو هستند
10. سایه توب هنگامی که در آسمان است بر روی زمین 50 برابر اندازه واقعی اش می باشد
11. عکس العمل بازیکنان هنگام گل زدن تا زمانی که انیمیشن از پیش تعریف شده بازی پخش نشود بسیار بد است
12. ثابت بودن چهره بازیکن در طول بازی ( نه خوشحال میشه نه ناراحت و ...)
13. حجیم شده اندام بازیکن پس از دادن پاس اول در وسط زمین (تو فیفاهای قبلی خیلی تابلو بود اما تو این یکی کمی بهتر شده)
14. بازیکنان همیشه سرشان رو به پایین است ( حتی دروازه بان هم رو به پایین نگاه میکنه!!)
15. عکس العمل داوران در طول بازی، بیخودترین عکس العمل شخصیت های طراحی شده در طول بازیهای کامپیوتری است ( اصلا عکس العملی ندارن. کمک داور که اصلا انگار نه انگار که از بازی فوتبال سر در میاره)
16. صدای شادی تماشاچیان پس از زدن گل و تا زمانی که پاس شروع بازی از وسط زمین داده نشده است زیاد است, همین که پاس را برای شروع مجدد بازی میدهی صدا هم به یک باره قطع میشود
17. توپ بسیار سنگین تر از توپ واقعی است
18. بازیکنان همیشه یک مدل استیل خاص برای باس دادن دارند
19. توپ به پای بازیکنان چسبیده است به طوری که زمانی که پاس میدهی فکر میکنی توپ به سختی از کفش بازیکن جدا میشود
20. تعداد انیمیشن های حرکات مختلف بازیکنان ( مثل خوشحالی بعد از گل . اعتراض به داور و ...) بسیار محدود می باشد.
21. ورود به زمین فوق العاده افتضاح است به طوری که تمامی انیمیشن های ورود به زمین یکسان است
22. اطراف زمین بسیار خلوت است
23. انیمیشن های تعویض بازیکن بسیار بد و کاملا تکراری است
24. تغییر سیستم تیمها فوق العاده مبتدیانه و ساده می باشد
25. کلیدهای پیش فرض بسیار سخت و غیر قابل استفاده می باشد ( به نظروتون میشه با این کلیدها بازی کرد؟ کلید شیفت سمت راست و چپ – کلید alt هم راست و چپ و کلیدهای قبلی دیگر که باید فوق العاده به کیبور تسلط داشته باشی)
26. عدم تغییر بازیکن پشت توپ در هنگام ضربه (باید حتما از قبل براش تعریف کنی که چه کسی ضربه میزنه وگرنه وقتی که ضربه آزاد بشه باید فقط با اون بازیکن بزنی و نمیتونی بازیکن پشت توپ رو عوض کنی )
27. قدرتهای بازیکنان اصلا مشخص نیست و فقط یک امتیاز کلی به بازیکن داده است .
28. هوش مصنوعی پایین
29. زمین بازی کوچکتر از اندازه واقعی است

نظر شما چیه؟
معاب فیفا : مورد هارو (اونایی که لازمه جواب بدم) می نویسم جلوش جوابهارو می ذارم.

2-چهره ی بازیکنان خیلی خوب و طبیعی و نزدیک به واقعیت شده ، خداییش از این بهتر میشه ؟
3- از این چمن بهتر نمیشه
5-این قابلیت فقط تو نسخه های PS3 و XBOX هستش.
6-مگه باید اندازه ی توپ چقدر باشه تا واقعی باشه ؟
7-عزیزم برو یه نگاهی به تماشاچی های FIFA 08 بنداز اونوقت بیا بگو تماشاچی ها بسیار بدتر شده اند.
8-فکر کنم تو نسخه ی کاملش این مشکل رفع بشه.من خودم تو سایت fifplay هزاران بار این موردو نوشتم.
10-سایه ی توپ 50 برابر که نیست ، باید هم بزرگ باشه چون وقتی بالا میره به نورافکنا نزدیک میشه این کاملا طبیعیه.
13-کاملا مخالفم - امکان نداره همچین اتفاقی بیفته.
19-این طور نیست.
20-خوب معلومه باید بسیار محدود باشه تو 200 یا 800 مگابایت چطور میتونن حرکات متنوعی رو بذارن-شما صبرکن نسخه اصلی بیاد اونوقت ببین.
23-جواب سؤال 20.
24-تو نسخه اصلی مشخص میشه وقتی رفتی تو Custom Formation اون موقع میبینی.
25-این یکی رو موافقم.
26-عزیزم شما چیزی رو بلد نیستی نگو نمیشه.برای تغییر بازیکن پشت توپ کلید سرعت رو (من گذاشتم W) بگیر و با استفاده از فلش ها جای بازیکن رو عوش کن.
28-هوش مصنوعی بازی خیلی هم بالاست.
29-این رو هم موافقم.

Masоud
23-09-2008, 00:11
منظورم تو دموی 09 بود عزیز!
در ضمن تو اونم وقتی تک به تک می شدی و نزدیک در وازه بان بود شوت رو که زیاد پر می کردی و با جهت مناسب حتما گل می شد!
این جور گل زدن های تکراری خیلی بد هستش یعنی باید طوری بسازن که با یه جور شوت کردن از یه زاویه نشه n تا گل زد! خدا کنه که این بر طرف شده باشه!

اینو شدیدا موافقم!!
من هر کی رو برای اولین بارش که نشوندم پای فیفا گفت چه بازی بدی هستش, خیلی سخته و ....
ولی اگه فیفا رو یاد نگیری می تونی واقعا ازش لذت یه بازی فوتبال رو ببری.......
اتفاقاً اگه گل زدن رو بلد بودید خیلی راحت میشد گل زد (یه موقع بی احترامی نشه)
منظورم رو دیفیکالیتی Legendary و WorldClass بود.

kingmohsen
23-09-2008, 00:25
من این نظراتم رو امروز ساعت 4 بعد از ظهر دادم از اون موقع تا الان که ساعت 12 شبه 3 صفحه به این تاپیک اضافه شده
به خدا دیگه از این سریعتر نمیتونم جواب بدم آقای French

راستی یک عیبه دیگه بازی تور دروازه است که خیلی غیره طبیعی هستش منظورم اینه که وقتی توپ بهش برخورد می کنه یک طور بدی تور تکون می خوره

این نظراتی رو که گفتم هم نظر خودم بود و هم دوستام هم فوروم های فیفا در کشورهای دیگه

در ضمن در مورد سایه توپ اینکهبه نظر شما در واقعیت وقتی توپ تو هوا هستش سایه اش رو زمین 50 بربر اندازه واقعیشه؟

Masоud
23-09-2008, 00:41
در ضمن در مورد سایه توپ اینکه به نظر شما در واقعیت وقتی توپ تو هوا هستش سایه اش رو زمین 50 بربر اندازه واقعیشه؟

نه کی گفته 50 برابر سایه واقعیه .
شماهم یه خوده افراط کردی 50 برابر که دیگه نیست .
شاید 1 یا 1.5 یا 2 برابر باشه.
اونم به خاطر اینه که به نورافکن نزدیک میشه .
شما خودت وقتی چیزی رو به نور نزدیک می کنی به نظرت سایش بزرگتر نمیشه ؟

kingmohsen
23-09-2008, 00:50
حرف شما درسته اما این عیب نباید وجود داشته باشه
این عیب هم تقصیر طراهان بازی و موتور ضعیف بازی هستش چون نباید در طراحی استادیوم ها محل نورپردازی رو جایی بذارن که وقتی توپ رو هوا باشه این مشکل پیش بیاد

kingmohsen
23-09-2008, 00:51
این عیب هم تقصیر طراهان بازی و موتور ضعیف بازی هستش چون نباید در طراحی استادیوم ها محل نورپردازی رو جایی بذارن که وقتی توپ رو هوا باشه این مشکل پیش بیاد

B3HZ@D
23-09-2008, 04:57
FIFA Soccer 09 PC Producer Interver

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masоud
23-09-2008, 06:09
حرف عالی متین.

Masоud
23-09-2008, 06:13
سلام
مخلص تمام اعضای فروم
من با اجازتون از پس فردا تا یکی دو هفته ای نیستم.

Spaniuly
23-09-2008, 07:45
اينجا كسي هست كه هم دمو 163 مگي و هم 768 مگي رو داشته باشه و هر دو رو داشته باشه؟
اين 2 تا هيچ فرقي باهم ندارن نو تو 768 مگيه گزارشگر بود نه آهنگ داشت نه هيچ چيز ديگه شبهه ايجاد نكنيد.

تو اون نسخه 168 مگی اصلا اهنگی وجود نداره.
توي 768مگي هم نه گزارشگر داره نه آهنگ فقط يه صداي عجيب كه شبيه آهنگ هست به مدت 7 8 ثانيه تو لودينگ پخش ميشه كه تو دمو كم حجم هم هست

شبهه ايجاد نكنيد هيچ فرقي با هم ندارن هيچ چيزي از بازي كسر نشده فايل هاي بي تاثير از فولدر نصب يا برداشته شدن و يا به گونه اي كمپرس شدن كه حجم تا ميزان زيادي كاهش پيدا كنه.

Spaniuly
23-09-2008, 07:51
ورو خدا پستاتو ويرايش كن كه الان طرفداراي پيس ميان كل بپا ميكنن حوصله تخته شدن در تاپيك رو ندارم بابا آخه بذارين فول ورژن اين دو تا بياد اون موقع هر حرفي هم زده بشه با مدرك و بر اساس چيز موجود هست نه چيزي كه نيست.

نصف بيشتر نقد هاي كينگ مسعود (مسعود كينگ خودمون نه ها) قابل تائيد نبود. حتي در مورد دمو هم صدق نميكرد تا چه برسه كه بخواد در مورد فول ورژن باشه.
اگه فول ورژن بياد روي نقدهاي اين عزيز يه خط قرمز ميشه كشيد با اجازه خودش

اين هم يه چند تا ويديوي باحال از بازي فيفا 09

و

Masoud King
23-09-2008, 09:11
توي 768مگي هم نه گزارشگر داره نه آهنگ فقط يه صداي عجيب كه شبيه آهنگ هست به مدت 7 8 ثانيه تو لودينگ پخش ميشه كه تو دمو كم حجم هم هست

شبهه ايجاد نكنيد هيچ فرقي با هم ندارن هيچ چيزي از بازي كسر نشده فايل هاي بي تاثير از فولدر نصب يا برداشته شدن و يا به گونه اي كمپرس شدن كه حجم تا ميزان زيادي كاهش پيدا كنه.
تو دمو آهنگ وجود داره!!
1 موقعی که تو منو ها هستید داره و موقع لودینگ که می خواین برین تو بازی یعنی برین تو استادیوم اونم آهنگ داره که فکر کنم واسه لودینگ 2 تا آهنگ داره!!!

2 ویدئوی جدید :
Dominant Force Gameplay

SD...16mb:

HD...45MB:

Tight Battle Gameplay

SD...18MB:

HD...50MB:

ebinem173
23-09-2008, 10:24
یکی یک gameplay از نسخه نکست با کیفیت بالا بذاره ببینیم چجوریاست

Masoud King
23-09-2008, 10:29
یکی یک gameplay از نسخه نکست با کیفیت بالا بذاره ببینیم چجوریاست
بفرما:
PAX 2008: Gameplay

SD...19mb:

HD...53mb:

در ضمن اون دوتای بالا هم هستش!

Spaniuly
23-09-2008, 11:41
اين تريلر 86 مگابايت حجمش هست چند صفحه قبل لينكش رو گذاشتم ولي اون موقع هنوز دانلودش نكرده بودم نحوه اجراي حركات تكنيكي و حركات واقعي كه در تاريخ فوتبال جهان توسط ستارگان فوتبال اجرا شده به نمايش مي ذاره و آموزش ميده چطوري بايد اجرا كرد اگه يه جوي استيك 360 داشته باشيد (قيمتش 15500 تومن هست مارك فراسو) مي تونيد همش رو با PC انجام بديد هم نوشتاري و هم روي دسته نحوه اجرا رو آموزش ميده ولي يه نكته كه قابل توجه هست اين هست كه توي اين ويديو حركات استثنائي و منحصر بفرد ستارگان فوتبال شوك عجيبي به آدم ميده داداشم كه از فوتبال هيچي نمي فهمه برعكس من بعد ديدن اين ويديو كماكان تو خماري حركات رونالدينيو مونده EA يك اعجوبست اين ويديو رو ببينيد با من هم عقيده ميشيد

آپديت شد...
دمو دانلود كرده ها مراجعه كنند:

تاپيك Fifa Manager 09 هم با اطلاعات جديد به روز شده... علاقه مندان ميتونند از مطالب استفاده كنن

EASPORTS-FIFA
23-09-2008, 13:50
کسی نمیدونه دروازبانا مث 08 هنوز چرت هستن یا نه؟منظزرم اینه که هوز هم با کمک های الهی توپ رو میگیره؟

bahador2009
23-09-2008, 14:18
درسته كه فيفا از نظر تكنيك فوتبال از pes بالاتره ولي اين در يك حد كوچيك خلاصه ميشه به نحوي كه در fifa ازيكنان تكنيكي شايد بتونن حركات زيبايي كه در بازي هست رو انجام بدن ولي آيا واقعا همه ي اون بازيكنها نحوه ي بازيه خودشون رو ندارن ؟؟
و اين همون چيز است كه در pes به اون توجه زيادي شده كه به همين دليل براي ايجاد تكنيكهاي بيشتر در بازي دستشون روميبنده.
پس ميشه اين رو نتيجه گرفت كه درpes2009 بازيكنان اندكي كه تكنيكي رو به نام خودشون دارن فقط تكنيكهاي خودشون رو ميزنن و اين در راه رفتن و شوت زدن و حتي حركات ديگه هم صدق ميكنه ............

Spaniuly
23-09-2008, 14:22
درسته كه فيفا از نظر تكنيك فوتبال از pes بالاتره ولي اين در يك حد كوچيك خلاصه ميشه به نحوي كه در fifa ازيكنان تكنيكي شايد بتونن حركات زيبايي كه در بازي هست رو انجام بدن ولي آيا واقعا همه ي اون بازيكنها نحوه ي بازيه خودشون رو ندارن ؟؟
و اين همون چيز است كه در pes به اون توجه زيادي شده كه به همين دليل براي ايجاد تكنيكهاي بيشتر در بازي دستشون روميبنده.
پس ميشه اين رو نتيجه گرفت كه درpes2009 بازيكنان اندكي كه تكنيكي رو به نام خودشون دارن فقط تكنيكهاي خودشون رو ميزنن و اين در راه رفتن و شوت زدن و حتي حركات ديگه هم صدق ميكنه ............

تاپيك Pes 2009 آماده پذيرايي از شماست

بحث مقايسه ممنوع هست چون باعث تحريك طرفداران ميشه. ممنون از توجه شما
يه كاري نكنيد اين تاپيك هم بسته بشه. لطفا!

کسی نمیدونه دروازبانا مث 08 هنوز چرت هستن یا نه؟منظزرم اینه که هوز هم با کمک های الهی توپ رو میگیره؟

توي 08 و 09 اين قابليت اضافه شده كه با زدن يك دكمه شما دروازبان ميشيد و ميتونيد خودتون توپ رو مهار كنيد يا اگه گل خورديد خودتون رو سرزنش كنيد. در ضمن موقعي كه توپ به سمت دروازه شما شوت ميشه از دكمه مثلث يا همون شارژ دروازبان استفاده كنيد يه راه هم براي دفع خطر توي موقعيت هايي كه مهاجم حريف تك به تك ميشه هست اونم اينه كه دروازبان رو بيارين بيرون اينجوري مهاجم حريف هول ميشه توپ رو مي زنه بيرون.
بازم ميگم اون ويديو 86 مگي رو نبينيد از دستتون رفته

B3HZ@D
23-09-2008, 16:44
اگه ea برای pc هم نکست میداد خیلی خوب میشد
عکسا و تریلرها رو که دیدم و با هم مقایسه کردم دیدم زمین تا اسمون با هم فرق دارن
اگه نکست بود..................

teraktor2003
23-09-2008, 18:28
سلام
به نظر من هم نقد هایی که تو این تاپیک شده منصفانه نیست! :41:من دمو رو بازی کردم ,از سال 98 تمام فوتبال های فیفا رو بازی کردم و می گم که از سال 2002 تا 2007 اصلا جذاب نبود برعکس قدیمیاش(هنوز صحنه های 98 و 99 تو ذهنمه!) و طی همین سال ها هم رو اوردم به pes ,اما دمو امسال واقعا نظرمو عوض کرد نسبت به فیفا...کنترل بازی خیلی بهتر شده,چهره بازیکنا برعکس اون چیزی که گفته می شه خیلی طبیعیه! گرچه مشکل توپ همچنان سالیان ساله که لاینحله!
خلاصه که بعد از سالیان سال من فیفا رو به مدت بیش از 2 هفته بازی خواهم کرد یحتمل! شاید برم یه دسته هم به خاطرش بخرم!:27:
سر پیری و معرکه گیری:31:

EASPORTS-FIFA
23-09-2008, 18:41
کراوزر جان تو جواب منو ندادی.من فقط گفتم دروازبانا کمک های الهی دارن یا نه؟بس.

Masоud
23-09-2008, 19:35
ورو خدا پستاتو ويرايش كن كه الان طرفداراي پيس ميان كل بپا ميكنن حوصله تخته شدن در تاپيك رو ندارم بابا آخه بذارين فول ورژن اين دو تا بياد اون موقع هر حرفي هم زده بشه با مدرك و بر اساس چيز موجود هست نه چيزي كه نيست.

Krauser جان بخاطر شما و تایپک ویرایش کردم.:5:

Masоud
23-09-2008, 20:16
اگر یه موقع بی احترامی شده به بزرگی خودتون ببخشید.

مخلصیم

Retired User
23-09-2008, 21:05
سلام
مخلص تمام اعضای فروم
من با اجازتون از پس فردا تا یکی دو هفته ای نیستم.

به نظر بنده فیفا از پی ای اس یکم جلوتره. :4:

البته این نظر بنده سس

شاید بقیه ی دوستان نظر دیگه ای داشته باشن.

Krauser جان بخاطر شما و تایپک ویرایش کردم.:5:

اگر یه موقع بی احترامی شده به بزرگی خودتون ببخشید.

مخلصیم
دوست عزيز شما چه اسپم بازاري راه انداختي
اين جوري پيش بري حتما اخطار ميگيري قوانين رو مطالعه كني بدك نيست

hosiyar
23-09-2008, 21:45
چندتا سوال :
1 - بازیکنا هنوز بعد از گل زدن مثل گاگولا قدم میزنن و فقط در ویدئو خوشحالی می کنن ؟
2 - داور وسط و کنار ، به بازی عکس العمل نشون میدن یا هنوز فقط به توپ نگاه میکنن ؟
3 - تعویض هنوز حالت مسخره قبلی رو داره یا نه ؟

(خودم حدس میزنم همش رفع شده باشه ولی میخوام مطمئن بشم؟؟؟)

Retired User
23-09-2008, 22:19
چندتا پاسخ :

1 - بازیکنا هنوز بعد از گل زدن مثل گاگولا قدم میزنن و فقط در ویدئو خوشحالی می کنن ؟ نه از 08 به بعد بعد از گل زدن دستاشونو باز ميكنند و ميدوند

2 - داور وسط و کنار ، به بازی عکس العمل نشون میدن یا هنوز فقط به توپ نگاه میکنن ؟ بله عكس العملي ندارند

3 - تعویض هنوز حالت مسخره قبلی رو داره یا نه ؟ كاملا ...

linkin_park
23-09-2008, 22:29
منم امروز دمو رو بازی کردم ... باید بگم بد کار نکرده فیفا .... فقط هنوز اون غوز مسخره رو همه بازیکنا دارن اگه این حل بشه قابل بازی کردن میشه ...

Masоud
24-09-2008, 03:57
دوست عزيز شما چه اسپم بازاري راه انداختي
اين جوري پيش بري حتما اخطار ميگيري قوانين رو مطالعه كني بدك نيست
شما کلاه خودتو بچسب .....

MHSou
24-09-2008, 04:52
همه دارن اسپم ميدن چرا تا من بدبخت تا دوتا پست ميدم پاك ميشه؟

Masоud
24-09-2008, 05:31
همه دارن اسپم ميدن چرا تا من بدبخت تا دوتا پست ميدم پاك ميشه؟
نه خیلی پست های ما پایداره !

Masоud
24-09-2008, 05:55
سرتونو درد نیارم
این نسخه دمو از لحاظ گرافیکی با نسخه اصلیش فرق داره ؟

franch
24-09-2008, 13:11
فيفا تماشاچيهاش خيلي بهتر شده.

Spaniuly
24-09-2008, 14:13
جديدترين پچهايي كه براي دمو منتشر شده رو از دست نديد... (دمو دانلود كرده ها)

:40:پچ سوئيت براي بازيكنان (هنوز من دانلود نكردم ولي اگه اشتباه نكنم همون مشكل كريه بودن چهره ها رو برطرف ميكنه)

لينك دانلود

:40:اينم يه پچ كه دو تيم آژاكس و ايندهوون رو به دمو اضافه ميكنه. كار جالبي هست (پيشنهاد ميكنم دانلود كنيد)
لينك دانلود

djmd
24-09-2008, 15:19
آقا این کاری هست که swet patch انجام میده !
و البته چمن ها هم کمی تغییر می کنه !
در ضمن اون لینکی که دوستمون گزاشته بود به یه فایل ربط می شد به نام eff.tga که نمی دونم اینو باید چی کار کرد !
اون فایل رو باید به یه برنامه ای که zdata های فیفا رو باز می کنه باز کرد و import که به فایل zdata23 !!!

Spaniuly
24-09-2008, 18:18
خوب توي عكس بالا كه قط مدل عرق كردنشون فرق كرده مطمئني غير از اين كار ديگه اي انجام نميده؟ من فعلا فرصت دانلودش رو ندارم گرفتارم

bahador2009
24-09-2008, 18:51
من بالاخره دمو رو گیر آوردم ولی یه مشکل داره!سیستم من اینه ram:512graphic :geforce 5200 /128که همون حد اقل سیستم ولی وقتی بازی رو اجرا می کنم اینو مینویسه!!!!fifa 09 does not support your graphic card. please consult the readme file for a list of supported graphic cards.که من فکر کنم باید یه درایوی رو دانلود کنم .لطفا یکی به من کمک کنه....

Spaniuly
24-09-2008, 19:15
داداش مطمئني درايور رو نصب كردي البته من يادم نيست توي Read Me رو بخون ببين ساپورت ميكنه كارتت رو يا نه تازه اينكه مشكلي نداره يه 120 بذار كنار يه 8800 بخر تا 2 3 سال خيال خودت رو راحت كن ديگه

hermione
24-09-2008, 20:10
کسی اطلاع نداره دقیقاً چند روز دیگه به بازار میاد ؟؟؟ من که خیلی مشتاقم زودتر بخرم ...

ahmad08
24-09-2008, 21:04
دقیقا 9 روز و 9 ساعت و 9 دقیقه و 9 ثانیه دیگر دوست عزیز بازی ریلیز میشه که به دلیل سرعت ما فوق نور پخش بازی در ایران ممکن چند روز زودتر به دست مبارک برسد.

djmd
24-09-2008, 22:34
یکی از دوستان بودن که گفتند موقع ضربه ایستگاهی نمیشه بازیکنش رو عوض کرد !!!
که من واقعا تعجب کردم یعنی واقعا دکمه های پدال تو دسته یا Q W E رو امتحان نکردن که همچین حرفی می زنن ! از فیفا 07 فکر کنم میشد هنگام ضربه ایستگاهی بازیکنش رو عوض کرد اونم بدون اینکه به منو بازی برید !

H M R 0 0 7
25-09-2008, 01:09
1_ از دوستان اگه کسی رمز دریبل های بازی رو بلده یه اموزشی بده . من هرچی با انالوگ کار میکنم هر دفعه دریبلها با هم فرق داره و قاعدهی خاصی رو پیدا نکردم .

2_ هر چه قدر توی تنظیم دسته نحوه کنترل بازیکن رو digital میکنم باز دوباره analog میشه و باید با انالوگ بازی کنم که البته توی نسخه های قبلی هم من با دسته مشکل داشتم کسی میدونه مشکل از چیه؟ (البته دسته ی من ازهمین معمولی های شوک دار هستش) . krauser جان یکم درباره ی این دسته ی 360 فراسو که گفتی توضیح بده ببینیم چه جوریاس
3 _ چه جوری باید بعد گل زدن خوشحالی رو کنترل کرد ؟

4_ من بازی فوتبال رو با pes3 شروع کردم ولی از نسخه ی جام جهانی fifa دارم هر دو رو بازی میکنم به نظر من این دو بازی مکمل هم هستن .و هر دو رو هم دوست دارم دوستان هم این قدر از یکی از این دو بد نگن هرکدوم رو دوست دارن بازی کنن یا مثل من هر دو رو بازی کنن و لذت ببرن. متشکر

HPN
25-09-2008, 02:21
با سلام دوستان می خواستم بدونم Minimum System Requirements بازی به طور دقیق چیه ؟

Spaniuly
25-09-2008, 07:15
1_ از دوستان اگه کسی رمز دریبل های بازی رو بلده یه اموزشی بده . من هرچی با انالوگ کار میکنم هر دفعه دریبلها با هم فرق داره و قاعدهی خاصی رو پیدا نکردم .

2_ هر چه قدر توی تنظیم دسته نحوه کنترل بازیکن رو digital میکنم باز دوباره analog میشه و باید با انالوگ بازی کنم که البته توی نسخه های قبلی هم من با دسته مشکل داشتم کسی میدونه مشکل از چیه؟ (البته دسته ی من ازهمین معمولی های شوک دار هستش) . krauser جان یکم درباره ی این دسته ی 360 فراسو که گفتی توضیح بده ببینیم چه جوریاس
3 _ چه جوری باید بعد گل زدن خوشحالی رو کنترل کرد ؟

4_ من بازی فوتبال رو با pes3 شروع کردم ولی از نسخه ی جام جهانی fifa دارم هر دو رو بازی میکنم به نظر من این دو بازی مکمل هم هستن .و هر دو رو هم دوست دارم دوستان هم این قدر از یکی از این دو بد نگن هرکدوم رو دوست دارن بازی کنن یا مثل من هر دو رو بازی کنن و لذت ببرن. متشکر

جواب سوالات شما رو توي كلوپ گيم پد نوشتم تشريف بيار اينجا بخون بي زحمت

با سلام دوستان می خواستم بدونم Minimum System Requirements بازی به طور دقیق چیه ؟

اگه اشتباه نكنم توي پست اول گذاشتن. مي توني مطالعه كني كلي اطلاعات مفيد داره پست اول

Holden
25-09-2008, 07:41
نمی دونم اگه یکی نخواد گیم پد بگیره باید چی کار کنه؟

Spaniuly
25-09-2008, 07:55
نمی دونم اگه یکی نخواد گیم پد بگیره باید چی کار کنه؟

با ماوس و كيبورد بازي مي كنه

اينم يه عكس توپ از رونالدينيو فول سايزش رو دارم خواستيد آپ كنم حجمش زياده براي نكست هست اين عكس عجيب شبيه درست كردن با تمام جزئيات

Spaniuly
25-09-2008, 08:08
جالبه هنوز خود فيفا نيومده Sound Track اش رو كش رفتن من كه عاشق موزيكهاي فيفا هستم و هميشه با موزيك چنجر استخراج ميكنم مال 08 كه جالب بودن. الان دارم مال 09 رو دانلود مي كنم. شما هم از لينك زير دانلود كنيد. (Orginal Fifa 09 Sound Track)

Chromeo — Bonafied Lovin' (Yuksek Remix)
CSS — Jager Yoga
Curumin — Magrel
Cut Copy — Lights And Music
Damian "Jr. Gong" Marley — Something for You (One Loaf of Bread)
Datarock — True Stories
DJ Bitman — Me Gustan
Duffy — Mercy
Foals — Olympic Airways
Gonzales — Working Together (Boys Noize Remix)
Jakobinarina — I'm a Villain
Junkie XL feat. Electrocute — Mad Pursuit
Jupiter One — Platform Moon
Kasabian — Fast Fuse
Ladytron — Runaway
Lykke Li — I'm Good I'm Gone
Macaco — Movin'
MGMT — Kids
My Federation — What Gods Are These
Najwajean — Drive Me
Plastilina Mosh — Let U Know
Radiopilot — Fahrrad
Reverend And The Makers — Open Your Window
Sam Sparro — Black & Gold
Senor Flavio — Lo Mejor del Mundo
Soprano — Victory
The Bloody Beetroots — Butter
The Fratellis — Tell Me a Lie
The Heavy — That Kind of Man
The Kissaway Trail — 61
The Kooks — Always Where I Need to Be
The Pinker Tones — The Whistling Song
The Script — The End Where I Begin
The Ting Tings — Keep Your Head
The Veronicas — Untouched
The Whip — Muzzle #1
Tom Jones — Feels Like Music (Junkie XL Remix)
Ungdomskulen — Modern Drummer

تاريخ انتشار : 25.09.2008
ناشر : EA TRAX
حجم فايل دانلود : 35.94 مگا بايت
منبع فايل : سايت فيفا ساكر
لينك گذاري : آرمين كراوزر

دانلود فايل

Let's Fifa 09

bahador2009
25-09-2008, 19:13
چهره ي رونالدينيو تا بيني شبيشه ولي از بيني به پايين اصلا شبيش نيست.

Spaniuly
25-09-2008, 22:47
چهره ي رونالدينيو تا بيني شبيشه ولي از بيني به پايين اصلا شبيش نيست.

نه به نظرم لباش هم دقيقا صحيح ساخته شدن دهن رونالدينيو همين شكليه. لباش كاملا camel Toe هست. كلا مشخصه عكس واقعي رو به حالت كامپيوتر كانورت كردن. نقص نداره

Retired User
25-09-2008, 23:21
NEW TRAILER

HD

SD

B3HZ@D
25-09-2008, 23:53

اينم يه عكس توپ از رونالدينيو فول سايزش رو دارم خواستيد آپ كنم حجمش زياده براي نكست هست اين عكس عجيب شبيه درست كردن با تمام جزئيات

من که هیچ شباهتی به رونالدینیو نمی بینم
نمی دونم این face maker های ea چکار می کنند
چهره ها به ندرت شبیه خودشونه

3Dmajid
26-09-2008, 00:02
چند نفر طرفدارای فیفا ... به من میگن گرافیک فیفا قشنگتر از پروساکر هست ... قیافه ی بازیکن ها هم بیشتر شبیه خودشونه ... ولی من هیچ موقع این حرفا رو قبول نمیکنم.
امیدوارم تو نسخه ی 09 حداقل یه تغییرایی بکنه.

Retired User
26-09-2008, 00:21
چند نفر طرفدارای فیفا ... به من میگن گرافیک فیفا قشنگتر از پروساکر هست ... قیافه ی بازیکن ها هم بیشتر شبیه خودشونه ... ولی من هیچ موقع این حرفا رو قبول نمیکنم.
امیدوارم تو نسخه ی 09 حداقل یه تغییرایی بکنه.

خواهشا دوباره بحث اينكه PES بهتره يا FIFA رو شروع نكنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EASPORTS-FIFA
26-09-2008, 03:16
اون فکر نکنم قیافه ی رونالدینیو باشه.آخه تو بازی فرق داشت.
اینو ببینید:
فرق داره با اونی که کراوزر گذاشته.بیشتر شبیه.

aluminum
26-09-2008, 03:29
فکر کنم این بازی اومده باشه
پوستر روی دی وی دی رو توی اینترنت دیدم
عکس رونالدینهو با لباس اث میلان هست با عکس رونی

B3HZ@D
26-09-2008, 03:42
این بازی فعلا دمو اون اومده
خود بازی هنوز عرضه نشده که.........

keshish
26-09-2008, 07:26
سایت فارسی و اختصاصی بازیهای شرکت EASPORTS شروع به کار کرد.

MHSou
26-09-2008, 07:35
اون فکر نکنم قیافه ی رونالدینیو باشه.آخه تو بازی فرق داشت.
اینو ببینید:
فرق داره با اونی که کراوزر گذاشته.بیشتر شبیه.

اين كه عكس هاينزه است.:18::41::31:
براي بار دوم مي پرسم:
آيا كسي كاور فرانسوي بازي را ديده است؟

HPN
26-09-2008, 07:51
اين كه عكس هاينزه است.:18::41::31:

درسته . تابلو عکس رونالدینیو نیست !!! اونم با لباس رئال !!! ولی فکر کنم عکس هاینتزه هم نیست ! چون رنگ پوستش به هینتزه نمی خوره . قیافشم زیاد شبیهش نیست ! احتمالا شاید Higuain باشه !

MHSou
26-09-2008, 08:21

اين مال اولاي ساخت FIFA08 هست كه اشتباهي براي 09 ازش ياد مي كنن در ضمن اين چهره براي كارنت و PC هست.:13:

درسته . تابلو عکس رونالدینیو نیست !!! اونم با لباس رئال !!! ولی فکر کنم عکس هاینتزه هم نیست ! چون رنگ پوستش به هینتزه نمی خوره . قیافشم زیاد شبیهش نیست ! احتمالا شاید Higuain باشه !

اين هاينزه هست من دمو رو دارم خيلي شبيه شوستره
:8:
در ضمن: خواهشا يكي تريلر Inside the Game Trailer فيفا 09 رو بزاره.

ahmad08
26-09-2008, 08:38

نه هاینزه هستش خود خودش هست شک نکنید.
در ضمن راستی چرا دستاش اینجوریه از تنش بزرگتره و این دستکش دروزابانیه چیه تو دستش اونی که بازیکنها میپوشن این نی که؟
کلا تناسب اندام به نظرم اصلا رعایت نشده تو این سری فیفا.

MHSou
26-09-2008, 08:47
نه هاینزه هستش خود خودش هست شک نکنید.
در ضمن راستی چرا دستاش اینجوریه از تنش بزرگتره و این دستکش دروزابانیه چیه تو دستش اونی که بازیکنها میپوشن این نی که؟
کلا تناسب اندام به نظرم اصلا رعایت نشده تو این سری فیفا.

انشاالله 7 روز ديگه صبر كنيم اون موقع مي تونيم فيفا رو به باد انتقاد بگيريم.
در ضمن دستكشهاي باز UefaCL2006-07 بهتر بود انگار تو 09 موكت دست بازيكنا هست.:2:

Maggy_P
26-09-2008, 12:51
اين هاينزه هست من دمو رو دارم خيلي شبيه شوستره
:8:
در ضمن: خواهشا يكي تريلر Inside the Game Trailer فيفا 09 رو بزاره.

Inside the Game Trailer

كيفيت SD :
15 مگابايت

كيفيت HD :
44 مگابايت

Spaniuly
26-09-2008, 13:05
كاور با كيفيت فيفا 09 براي پلتفورم XBox360
حجم 2.3 مگابايت رزوليشن 1525 در 2160 پيكسل (3.3 مگاپيكسل)

MHSou
26-09-2008, 13:09
اينم از:

FIFA09 Mobile:

240x320:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[/URL]
320x240:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

352x416:

176x220:

[U][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spaniuly
26-09-2008, 13:52

دانلود براي گوشيهاي با صفحه نمايش 176 در 144

دانلود براي گوشيهاي با صفحه نمايش 240 در 320

Password : sin pass

Retired User
26-09-2008, 13:53
Inside the Game Trailer

كيفيت SD :
15 مگابايت

كيفيت HD :
44 مگابايت

ممنون مرضيه خانم اما در پست 1061 گذاشته يودم

Spaniuly
26-09-2008, 14:11
لينكهاي دوستمون Electronic Arts EA كه گذاشتن كار نمي كنه واسه همين لينكهاي رپيدشير گذاشتم.
بهتر بود اول چك مي كرد. ولي خوب ...
البته تميز بودن پست هم حائز اهميت هست اميدوارم كاربران عزيز به اين مسائل هم دقت كنن تا تاپيك تميز باشه

MHSou
26-09-2008, 14:16
لينكهاي دوستمون Electronic Arts EA كه گذاشتن كار نمي كنه واسه همين لينكهاي رپيدشير گذاشتم.
بهتر بود اول چك مي كرد. ولي خوب ...
البته تميز بودن پست هم حائز اهميت هست اميدوارم كاربران عزيز به اين مسائل هم دقت كنن تا تاپيك تميز باشه

ببخشيد هر كاري كردم نتونستم درستش كنم.:19:

Spaniuly
26-09-2008, 14:25
ببخشيد هر كاري كردم نتونستم درستش كنم.:19:

عيبي نداره مي توني ويرايش كني پستت رو دوست خوبم. در هر حال لينكش رو گذاشتم و در 2 سايز كه الان 90 درصد گوشيهاي ايران همين 2 سايز هستند.

linkin_park
26-09-2008, 14:28
آقا تو دمو چرا وقتی D رو میگیرم خودبه خود نمیره تو پای بازیکن ؟!
با دسته ام هم مشکل داره فیفا ... بعضی دکمه ها رو نمیشناسه ...

Retired User
26-09-2008, 14:32
آقا تو دمو چرا وقتی D رو میگیرم خودبه خود نمیره تو پای بازیکن ؟!
با دسته ام هم مشکل داره فیفا ... بعضی دکمه ها رو نمیشناسه ...

دوست عزيز كليد ها عوض شده خودن برو درستش كن

3Dmajid
26-09-2008, 14:38
واسه این نسخه میگن انجین رو عوض کردن ... درسته ؟

joey jordison
26-09-2008, 15:19
اقا کسی از اولدترافورد عکس داره؟؟؟؟

MHSou
26-09-2008, 15:54
عيبي نداره مي توني ويرايش كني پستت رو دوست خوبم. در هر حال لينكش رو گذاشتم و در 2 سايز كه الان 90 درصد گوشيهاي ايران همين 2 سايز هستند.

10 بار ويرايش كردم ولي نشد

sasanjfr
26-09-2008, 16:27
OXM و IGN UK نسخه ی Xbox 360 فیفا 09 را review کردند
-----------------------------------------------------------

مجله ی رسمی Official Xbox Magazine)Xbox 360) و سایت IGN UK،نسخه ی Xbox 360 فیفا 09 را review کردند و به ترتیب نمرات عالی 9 و 8.9 را برای بازی در نظر گرفتند.سال گذشته نسخه ی Xbox 360 فیفا 08 از این دو رسانه ی معتبر به ترتیب نمرات 8 و 7.7 را دریافت کرده بود.

B3HZ@D
26-09-2008, 16:42
به نسخه pc چه نمره ای دادن؟؟؟؟
فکر کنم خیلی نمره بالا بدن 6 یا 7 باشه

Retired User
26-09-2008, 17:05
به نسخه pc چه نمره ای دادن؟؟؟؟
فکر کنم خیلی نمره بالا بدن 6 یا 7 باشه

مطمئن باش نمره ي pc از 8 بالاتره توي دمو كه به جز بعضي حركات بازيكنا كه مصنوعي طراحي شده بود مشكل ديگه اي وجود نداشت وكلا گيمرا راضي بودن

MHSou
26-09-2008, 17:36
Inside the Game Trailer

كيفيت SD :
15 مگابايت

كيفيت HD :
44 مگابايت

اين كجاش Inside the Game Trailer هست؟

Spaniuly
26-09-2008, 17:56
دوستاني كه دمو رو زياد بازي كرده باشن مي فهمند يكي از بهترين گيم پلي ها متعلق به فيفا 09 هست و مطمئنم نمره بالايي خواهد گرفت دوستاني هم كه با دسته مشكل دارند من براي دسته هاي بازي معمولي يه Devdata ساختم قبلا هم نو همين تاپيك قرار دادم. هركي خواست بگه تا دوباره بذارم

djmd
26-09-2008, 20:05
دوستاني كه دمو رو زياد بازي كرده باشن مي فهمند يكي از بهترين گيم پلي ها متعلق به فيفا 09 هست و مطمئنم نمره بالايي خواهد گرفت دوستاني هم كه با دسته مشكل دارند من براي دسته هاي بازي معمولي يه Devdata ساختم قبلا هم نو همين تاپيك قرار دادم. هركي خواست بگه تا دوباره بذارم

عزیز شما لطف کن یه دو دیتا بزاری که من با این دسته فراسو 360 کلی مشکل دارم از همه بدتر اینکه همین آنالوگش که ماله راه رفتن هست دکمه زیرش (یعنی آنالوگ که فشار میدی پایین) شده ESC هیچ رقمه هم درسته نمی شه ! همین کاره مارو اگه راه بندازی یه دنیا ممنون می شم ! :10:

Spaniuly
26-09-2008, 22:45
عزیز شما لطف کن یه دو دیتا بزاری که من با این دسته فراسو 360 کلی مشکل دارم از همه بدتر اینکه همین آنالوگش که ماله راه رفتن هست دکمه زیرش (یعنی آنالوگ که فشار میدی پایین) شده ESC هیچ رقمه هم درسته نمی شه ! همین کاره مارو اگه راه بندازی یه دنیا ممنون می شم ! :10:

براي فراسو كه خودم هم دارم هنوز devdata نساختم به محض اين كه ساختم مي ذارم كلوپ گيم پد. خودمم بد جوري خمار شدم وقتي ديدم اين فراسو هيچ برتري نداره:41:

linkin_park
26-09-2008, 23:03
برا topway از این گنده ها داری ؟! ممنون میشم ... آنالوگ داره ...

Spaniuly
26-09-2008, 23:30
برا topway از این گنده ها داری ؟! ممنون میشم ... آنالوگ داره ...

1- از كدوم گنده ها؟
2- Topway رو هم نميدونم چيه اگه توضيح بدي شايد بتونم راهنمايي كنم

B3HZ@D
27-09-2008, 05:33
مگه فیفا رو نمیشه با کیبورد بازی کرد؟؟؟؟؟
حتما باید از جوی استیک استفاده کنی؟؟؟؟؟
اگه اینطوریه برم یکی بخرم

Spaniuly
27-09-2008, 07:46
مگه فیفا رو نمیشه با کیبورد بازی کرد؟؟؟؟؟
حتما باید از جوی استیک استفاده کنی؟؟؟؟؟
اگه اینطوریه برم یکی بخرم

نه بابا ميشه با كيبوردم ميشه با ماوس هم ميشه . هم زمان ماوس و كيبورد هم ميشه
اين كنترلر هاشه:
1- Only Keyboard
2- Keyboard & Mouse
3- Controler
دوميه جديد هست و براي بازي فوتبال يه نو آوري محسوب ميشه با وجود دشواريش هيجان و حال خاصي داره در واقع اينطور بگم اگه حرفه اي باشي عجيب با ماوس بازي كردن فاز ميده. من كه خوشم مياد.

pishmac0la
27-09-2008, 14:25
بابا کل بحث این تاپیک شد کیبورد و جویستیک ها. بسه دیگه.یه کم به خود بازی بپردازید.

Spaniuly
27-09-2008, 14:48
بابا کل بحث این تاپیک شد کیبورد و جویستیک ها. بسه دیگه.یه کم به خود بازی بپردازید.

خوب جنابعالي بفرما بپرداز. بايد يكي بياد يه چيزي بگه ماهم جواب بديم ديگه تازه اينكه در مورد كنترل بازي صحبت بشه مربوط به همين تاپيكه

ahmad08
27-09-2008, 15:12
با سلام خدمت دوستان عزیز:
اقا بازی دقیقا 6 روز دیگه ریلیز میشه تا اونجا که من اطلاع دارم.
ولی یادمه پارسال چند روز زودتر تو اهواز یکی از دوستام اطلاع داد پخش شده حالا کسی خبر نداره که ایا اینطوریه یا نه؟
راستی یه درخواستی دارم اگه که دوستان جواب بدن بسی خوشحال میشم.
کسی عکسی از بازیکنهای رئال در نسخه نکست نداره؟؟

khelane
27-09-2008, 15:15
براي فراسو كه خودم هم دارم هنوز devdata نساختم به محض اين كه ساختم مي ذارم كلوپ گيم پد. خودمم بد جوري خمار شدم وقتي ديدم اين فراسو هيچ برتري نداره:41:

میتونید با استفاده از این نرمافزار یه devdata برای دسته خود درست کنید هم دروازه بان رو کنترل میکنه هم انالوگ راست رو فعال میکنه
اینم ادرس

Retired User
27-09-2008, 15:37
اميدوارم اين پستم تا 1 دقيقه ديگه تو اين صفحه بمونه دي:

NEW TRAILERS

England vs. Italy Trailer

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدBrazil vs. FC Dallas Gameplay

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

khelane
27-09-2008, 17:09
سلام یه سوال برام پیش اومد که این تریلرهایی که دیگران میزارند عین داخل بازی است که قرارست بیاید

pishmac0la
27-09-2008, 18:16
سلام یه سوال برام پیش اومد که این تریلرهایی که دیگران میزارند عین داخل بازی است که قرارست بیاید
عزیز من این ترایلرهایی که میبینی گرافیکش خیلی بالاست فکر نکن واسه pc هست.این ترایلرها که گرافیکاشون خیلی بالاست واسه کنسول های xbox 360 و playstaition 3 هست.فیفا برای کامپیوتر به درد نمیخوره.:46:

ali_ranger22
27-09-2008, 18:38
بازی نیومد بالاخره ؟!
وقتشه دیگه

ahmad08
27-09-2008, 19:00
6 روز دیگه دوست عزیز بازی ریلیز رسمی میشه .
فکر کنم که فیفا امسال فروش خوبی داشته باشه اونم به دو دلیل:
1:نسخه پی سی خودش رو تغییر اساسی داده به نحوی که میتونه دل پی سی بازها رو به دست بیاره.
2:نسخه نکستش بدون شک و شبهه تو کنسولهای برتر برترین بازی ورزشی خواهد شد مثل فیفا08.

Masoud King
27-09-2008, 19:33
اطلاعات نسخه Xbox 360 فیفا 09

قدم بر دارید بسوی بازی کردن فوتبال واقعی از طریق فیفا 09! تجربه کنید معتبر ترین شبیه سازی که EA SPORTS™ تحویل داده است, بطوریکه در دنیای مجازی به عنوان یه بازیکن حرفه ای زندگی می کنید!
بازی رو طبق میلتون تنظیم کنید که مطابق با توانایی ها و روشتون باشد!
فیفا 09 بر اساس سومین نسل موتور فوتبال EA SPORTS ساخته شده , از ویژگی های اون اضافه شدن و بهبود یافتن 250 مورد در هسته گیم پلی بازی هستش که بیشترین پاسخ دهی , هوش و اعمال واقعی رو که هیچ گاه در مجموعه های قبلی دیده نشده رو به شما تحویل میدهد.
لذت ببرید از: پیچوندن مدافعان با دریبل های کنترل شده و قدرت حفظ توپ, شوت های ناگهانی دقیق به وسیله بهبود یافتن ماکانیسم شوت هایی که هم توپ بهتون میرسه شوت کنین به قول معرف سر ضرب!
به وسیله فیزیک حرکتی جدید سرعت و وزن بازیکن همف چیز از مسافت یه تکل و قدرت یک ضربه سر تا شدت برخورد بازیکن و میزان پرشش رو تعیین میکنه, به اضافه اینکه اکنون بازیکنان بر اساس خصوصیات فیزیکی شون رفتار میکنن, بازیکنان قوی تر و نیرومند تر در برخورد ها و نبرد برای بدست آرودن کنترل توپ و جایگری برای زن ضربه سر موقع چالش دو بازیکن موفق هستند.
هوش دروازه بانها بهبود پیدا کرده و جایگیری هاشون هوشمنداه تر شده, واکنش ها نسبت به شئت ها واقعی تر شده و دروازه بعد از یک مهار سریع تر ریکاوری میکنه! حالا کی گل بزنه؟!
از ویژگی های جدید فیفا 09 انتخابی بودن تاکتیک تیم متون هستش بطوریکه تمام ابزار ها رو برای مریب واقعی شدن یه تیم به شما مید!
در مرحله اول به داخل بازی برید و جای هر بازیکن رو بصورت دلخواه تنظیم کنید و سپس تصمیم بگیرید که تیم تون در موقعیت های متفاوت چگونه بازی کنه! اکنون که شما بازیکن هستید مربی گری و مدیریت کنید!
شما قدرت اینو دارین که تاکتیک تیم تون رو تنظیم کنید و یا بصورت دلخوواه خودتون قرار بدبد بنابرین بازیکنان و تیمتون مثه واقعیت اونا اجرا میکنند و طبق آنچه که شما اعمال کردید بازی میکنند!
ترکیب خودتون رو سیو کنید و برای شکست حریفتون بر طبق نقطه ضعف هایش تصمصم ها استراتژیک بگیرید!
زندگی کنید بصورت خیالی به عنوان یک بازیکن حرفه ای در ویژگی محبوبی که از نوآوری های فیفا هستش – Be A Pro – اکنون بسط یلفته و شامل یک مد career هستش. در Be A Pro : فصل ها شما اانتخاب میکنید یا خلاق میکنید یه بازیکن حرفه ای وسپس توانایی هاش رو پیشرفت میدیدن و هدف نهایی تبدیل شدن او به یک افسانه ملی هستش!
FIFA 09 اکنون یک سطح جدید از واقعیت رو به شما تحویل میده. روز بازی اکنون مثه واقعیت هستش همراه با یک داور و دست یارانش به اضافه جمعیت و جو استادیوم!
از دیگر ویژگی ها هم Live Season که قبلا توضیح داده شد و بازی آنلاین 10 به 10 هستش.

منبع:

MHSou
27-09-2008, 19:53
بازي موبايلش كه عاليه

ahmad08
27-09-2008, 21:18
اطلاعات نسخه Xbox 360 فیفا 09

قدم بر دارید بسوی بازی کردن فوتبال واقعی از طریق فیفا 09! تجربه کنید معتبر ترین شبیه سازی که EA SPORTS™ تحویل داده است, بطوریکه در دنیای مجازی به عنوان یه بازیکن حرفه ای زندگی می کنید!
بازی رو طبق میلتون تنظیم کنید که مطابق با توانایی ها و روشتون باشد!
فیفا 09 بر اساس سومین نسل موتور فوتبال EA SPORTS ساخته شده , از ویژگی های اون اضافه شدن و بهبود یافتن 250 مورد در هسته گیم پلی بازی هستش که بیشترین پاسخ دهی , هوش و اعمال واقعی رو که هیچ گاه در مجموعه های قبلی دیده نشده رو به شما تحویل میدهد.
لذت ببرید از: پیچوندن مدافعان با دریبل های کنترل شده و قدرت حفظ توپ, شوت های ناگهانی دقیق به وسیله بهبود یافتن ماکانیسم شوت هایی که هم توپ بهتون میرسه شوت کنین به قول معرف سر ضرب!
به وسیله فیزیک حرکتی جدید سرعت و وزن بازیکن همف چیز از مسافت یه تکل و قدرت یک ضربه سر تا شدت برخورد بازیکن و میزان پرشش رو تعیین میکنه, به اضافه اینکه اکنون بازیکنان بر اساس خصوصیات فیزیکی شون رفتار میکنن, بازیکنان قوی تر و نیرومند تر در برخورد ها و نبرد برای بدست آرودن کنترل توپ و جایگری برای زن ضربه سر موقع چالش دو بازیکن موفق هستند.
هوش دروازه بانها بهبود پیدا کرده و جایگیری هاشون هوشمنداه تر شده, واکنش ها نسبت به شئت ها واقعی تر شده و دروازه بعد از یک مهار سریع تر ریکاوری میکنه! حالا کی گل بزنه؟!
از ویژگی های جدید فیفا 09 انتخابی بودن تاکتیک تیم متون هستش بطوریکه تمام ابزار ها رو برای مریب واقعی شدن یه تیم به شما مید!
در مرحله اول به داخل بازی برید و جای هر بازیکن رو بصورت دلخواه تنظیم کنید و سپس تصمیم بگیرید که تیم تون در موقعیت های متفاوت چگونه بازی کنه! اکنون که شما بازیکن هستید مربی گری و مدیریت کنید!
شما قدرت اینو دارین که تاکتیک تیم تون رو تنظیم کنید و یا بصورت دلخوواه خودتون قرار بدبد بنابرین بازیکنان و تیمتون مثه واقعیت اونا اجرا میکنند و طبق آنچه که شما اعمال کردید بازی میکنند!
ترکیب خودتون رو سیو کنید و برای شکست حریفتون بر طبق نقطه ضعف هایش تصمصم ها استراتژیک بگیرید!
زندگی کنید بصورت خیالی به عنوان یک بازیکن حرفه ای در ویژگی محبوبی که از نوآوری های فیفا هستش – Be A Pro – اکنون بسط یلفته و شامل یک مد career هستش. در Be A Pro : فصل ها شما اانتخاب میکنید یا خلاق میکنید یه بازیکن حرفه ای وسپس توانایی هاش رو پیشرفت میدیدن و هدف نهایی تبدیل شدن او به یک افسانه ملی هستش!
FIFA 09 اکنون یک سطح جدید از واقعیت رو به شما تحویل میده. روز بازی اکنون مثه واقعیت هستش همراه با یک داور و دست یارانش به اضافه جمعیت و جو استادیوم!
از دیگر ویژگی ها هم Live Season که قبلا توضیح داده شد و بازی آنلاین 10 به 10 هستش.

منبع:

جالب بود دوست عزیز ممنون
در ضمن باید به این مسئله اشاره کرد که شخصا همیشه ارزوش رو داشتم و بلاخره به واقعیت رسید و اون اینه که :
اگر شما بازی را در زمان بعد از ظهر و عصر انتخاب کنید تغییر زمان را مشاهده خواهید کرد و این بدان معناست که در نیمه دوم شما بازی را باید در شب انجام بدهید که به نظر من خارق العادست و باید گفت دست مریضا فیفا.
همچنین در فیفا09 شما شاهد تغییر اب و هوا خواهید بود یعنی در 90 دقیقه بازی اگر هوا بارانی باشد شما گاهی از اوقات شاهد قطع باران و گاهی شاهد شدت گرفتن باران خواهید بود و اینکه اب و هوا صد در صد بر روند بازی تاثیر خواهند داشت و در هوای گرم و افتابی نیرو و توان بازیکنها تهلیل پیدا خواهد کرد.
کلا این سری فیفا در تمام زمینه ها پیشرفت کرده و به کمال رسیده و فقط باید گفت ایول فیفا.

ali_ranger22
27-09-2008, 22:08
از یکی از سایت های بازی که الان یادم نیست ! 9 از 10 گرفته ...امتیاز بسیار خوبیه

Little Sparrow
27-09-2008, 22:17
اگه این چیز هایی که میگین درست باشه واقعا عالیه و با بازی توپی طرفیم.

B3HZ@D
27-09-2008, 22:40
اون چیزایی که درباره اب و هوا گفتید در نسخه نکست جن وجود داره و شما همچین چیزی در نسخه pc که کارنت جن هست رو نمی بینید

pishmac0la
27-09-2008, 23:03
به عنوان یک پی ای اس باز 2 اتیشه به ea و محصولش fifa09 میگم افرین.ولی بزرگترین اشتباه ea این هست که هیچ وقت نتونسته دل pc بازها رو به دست بیاره.به همین دلیل هست که pes همیشه تو pc از محبوبیت خاصی برخورداره.

Spaniuly
27-09-2008, 23:18
به عنوان یک پی ای اس باز 2 اتیشه به ea و محصولش fifa09 میگم افرین.ولی بزرگترین اشتباه ea این هست که هیچ وقت نتونسته دل pc بازها رو به دست بیاره.به همین دلیل هست که pes همیشه تو pc از محبوبیت خاصی برخورداره.

نه اين نظر شخصي شماست دوست خوبم كساني كه به گيم پلي يكي از اينها عادت كرده باشند خيلي زود قلق بازي رو به دست مي گيرن

pedram_sad
28-09-2008, 01:57
بولی بزرگترین اشتباه ea این هست که هیچ وقت نتونسته دل pc بازها رو به دست بیاره.به همین دلیل هست که pes همیشه تو pc از محبوبیت خاصی برخورداره.
اتفاقا بر عکس این قضیس
ea و fifa از قدیم با pc بودن
اما konami و pes از شماره 7 بازی winnig eleven روی pc هم کار خودشون رو شروع کردن
شماره قبلی fifa یعنی 2008 که از نظر سنجی سایت ها و نقد ها خیلی بهتر و قوی تر از pes 2008 بود

من بی صبرانه منتظر تهیه این بازی برای xbox 360 هستم

با نقدها و preview هایی که از این نسخه 2009 خوندم
به نظر میرسه EA قراره به کل تحول ایجاد کنه تو این بازی
ولی امیدوارم حرف نباشه و بعد از عرضه چیز دیگه ای از اب در نیاد

EASPORTS-FIFA
28-09-2008, 02:20
این تاپیک فیفا هم خیلی یواش میره جلو.
هنوز رایتی یا چیزی از 09 منتشر نشده؟
من به خاطر این بازی رفتم سیستممو عوض کردم.
حالا دیگه صبرم داره تموم میشه..........................

pedram_sad
28-09-2008, 02:25
یکی ار فروشنده ها که از دبی جنس میاره گفته تا اخر این هفته یعنی 5 شنبه نسخه ps3 رو میاره
حالا برای pc کی قراره عرضه بشه و تو بازار برای تهیه بیاد معلوم نیست

EASPORTS-FIFA
28-09-2008, 02:46
مگه 12 مهر ریلیز نمیشه؟
یعنی رایتی شو میاره؟

ahmad08
28-09-2008, 13:01
سلام:
به به دوست عزیزم فاشیست جان چطوری عزیز خوبی ؟
بله منم منظورم نسخه نکست بود چون که دوستمون درباره نکستش داشتند صحبت میکردند.
و اینکه بگم بازی نسخه کامپیوترش رو صد در صد این هفته بدست خواهید اورد ولی نسخه نکستش رو من فکر نکنم تا اوایل هفته دیگه هم به دست ما برسه.
من که مشهدم بازی کامپیوتر فیفا08 رو روز انتشار رسمی بازی گرفتم ولی نسخه نکستش رو دقیقا یک هفته بعدش گرفتم .

pedram_sad
28-09-2008, 13:04
مگه 12 مهر ریلیز نمیشه؟
یعنی رایتی شو میاره؟
تاریخ رسمی عرضه رو که 14 اکتبر زده یعنی 16 روز دیگه
اما تو ایران معمولا 10 روز زود تر سر و کله بازی ها پیدا میشه

نه نسخه PS3 که رایتی نیست
BLU-RAY اونم ORIGINAL که حدودا 65 تومان میده

pishmac0la
28-09-2008, 16:12
شماره قبلی fifa یعنی 2008 که از نظر سنجی سایت ها و نقد ها خیلی بهتر و قوی تر از pes 2008 بود

اره دقیقا فیفا بهتر بوده :2:
دهنمون رو حرف نیار ها. وگرنه اب کش میشیدا.:21:

Spaniuly
28-09-2008, 16:20
تاریخ رسمی عرضه رو که 14 اکتبر زده یعنی 16 روز دیگه
اما تو ایران معمولا 10 روز زود تر سر و کله بازی ها پیدا میشه

نه نسخه PS3 که رایتی نیست
BLU-RAY اونم ORIGINAL که حدودا 65 تومان میده

نه دوست من اينجوري نيست كه شما مي فرماييد 6 ماه پيش بازي يورو 2008 كاملا يك هفته اي بعد انتشار تو ايران يافت ميشد
فيفا 08 هم 3 روز قبل تاريخ انتشار و 07 هم روز انتشار توي ايران بود. اينا دليلش يه جچيز ديگه اس اونايي كه مي گن نسخه دزدي هست و اين حرفا كشكه نسخه دزدي اينا نيست اصلا دليلش اينه:
وقتي ميگن تاريخ انتشار منظور تاريخ انتشار توي اروپاي مركزي هست و همينطور آمريكا. ولي هر ساله تاريخ انتشار نسخه نورديك يك هفته زود تر از اروپاي مركزي هست و چون بعد انتشار زود روي اينترنت قرار داده ميشه سرعت بالا هاي ايروني ميان دانلود ميكنن و از سايت هاي خارجي يه كرك اشتباهي مي ذارن روش رايت مي كنن نسخه نورديك رو ميدن به خورد مردم. شما بريد به فيفا 07 و 08 خودتون نگاه كنيد ورژنش بي برو برگرد نورديك هست. چون هيچ ورژني توي ايران پخش نشده كه كسي بخواد گيرش بياره. امسال اين مسئله تشديد پيدا ميكنه توي استراليا ورژن استراليايي قرار خيلي زودتر منتشر بشه. يعني سابقه نداشت ورژني از فيفا اينقدر زود تر از تاريخ انتشار نسخه اروپاييش منتشر بشه واسه همين اين احتمال وجود داره كه ما حتي امسال 7 - 8 روز هم قبل از انتشار بازي در اروپا اين بازي رو گير بياريم. چون برامون ورژن بازي اصلا ملاك نيست. حتي اگه بدونيم ممكن به لحاظ بازي هم باگ هايي براي ورژني كه زودتر مياد وجود داشته باشه.من شك ندارم باگ هاي گزارشگري 08 توي نسخه هاي آمريكايي و اروپايي وجود نداره. مطمئن هستم امسال هم نسخه استراليي كه قرار خيلي زودتر يعني شنبه هفته آينده (6 روز ديگه) بياد يه چيزيش هست كه اينقدر زود مياد.

khelane
28-09-2008, 16:32
سلام دمو فیفا 2009 کجاست وسایزش چقدره؟

XMAN9
28-09-2008, 16:32
سلام
هنوز مشخص نشده اين بازي كي عرضه ميشه؟

Spaniuly
28-09-2008, 16:38
سلام
هنوز مشخص نشده اين بازي كي عرضه ميشه؟

چرا مشخص شده پست اول رو ببين

سلام دمو فیفا 2009 کجاست وسایزش چقدره؟
همين جا توي تاپيك گذاشته شده
اورجينالش 760 مگ و Repack اش 160 مگابايته هردوشم تو تاپيك گذاشته شده جستجو كن

Spaniuly
28-09-2008, 16:48
جالبه من الان كه داشتم پست اول رو نگا ميكردم ديدم تاريخ انتشار اروپا رو هم آوردن به 3 اكتبر يعني فرداي تاريخ انتشار نسخه استراليايي. با اين حساب اين امكان وجود داره كه امسال هم تو ايران شاهد نسخه تك زبانه نباشيم و كسي كه مياد براي اولين بار دانلود ميكنه نورديك رو دانلود كنه. اميدوارم واسه يه بارم شده نسخه اي كه بازي ميكنم تك زبانه باشه

ali_ranger22
28-09-2008, 17:51
این دمو رو بازی کردم
اولین چیزی که آدم توجهش جلب میشه گرافیک بالای بازیه واقعا طراحی شخصیت ها عالی کار شده
فقط این کنترل جدید بازی یه کم وقت میبره آدم بهش عادت کنه ....فیفا واقعا هر سال بهتر از سال قبل میشه ...منتظر این بازیه زیبا هستم

SPY.07
28-09-2008, 19:39
کنترل با ماوس بسیار جالب شده شده. متاسفانه توی دمو چیز زیادی از بازی معلوم نیست ولی فیلم هایی که من از X360 دیدم گیم پلی واقعا فوق العاده بود.
تا 3 اکتبر باید صـبر کنیم.

google_boy07
28-09-2008, 20:02
تقدیم به طرفداران فیفا............

فک کنم چندتا تیم به دمو اضافه میکنه !؟؟؟

من سرم از فیفا در نمیاد

The patch will add 29 new teams in FIFA 09 Demo.

-29 Sets of forms (home, visiting, Goalkeeper)
-29 Sets minikitsov
-29 New logos
-29 Flags
, The exact composition for 23 teams (no individuals)

A list of commands:

Arsenal
Liverpool
Manchester United
Bayern Munchen
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Inter
Juventus
Roma
Girondins Bordeaux
Olympique Lyonnais
Celtic
SL Benfica
FC Porto
Sporting Portugal
FC Barcelona
Ajax
PSV
Fenerbahce SK
Valencia CF
Sevilla FC
Boca Juniors
America
Chelsea
FC Schalke 04
Milan
Olympique de Marseille
Real Madrid
Toronto FC

EASPORTS-FIFA
28-09-2008, 20:02
امروز تو بازار پیدا میشه؟

pedram_sad
28-09-2008, 20:15
اره دقیقا فیفا بهتر بوده :2:
دهنمون رو حرف نیار ها. وگرنه اب کش میشیدا.:21:
منظورتون با منه ؟
اگه با منه باید بگم تو تمامی سایت ها و نظر سنجی های سال 2008
بازی fifa موفق تر و از نظر فنی قوی تر از pes بوده
که حتی جزو کاندید های بهترین بازی سبک ورزشی سال بوده

شما هم طرز بیانت رو اصلاح کنی بهتره
چون این جا انجمنه نه ....

Little Sparrow
28-09-2008, 20:39
نه دوست عزیز هنوز مونده.

kingmohsen
28-09-2008, 20:41
چرا مشخص شده پست اول رو ببين

همين جا توي تاپيك گذاشته شده
اورجينالش 760 مگ و Repack اش 160 مگابايته هردوشم تو تاپيك گذاشته شده جستجو كن

نسخه ی دموای که من دارم 1.5 گیگه
اما از نظر گرافیک به نظر من خیلی بده پشرفتش خوب بوده اما همین که نکست جن نیست حال نمیده

Spaniuly
28-09-2008, 21:28

5 شنبه مياد فكر كنم شنبه بتوني بري از گيم فروشي سر خيابون تهيه كني. برا من كه اينجوري خواهد بود

نسخه ی دموای که من دارم 1.5 گیگه
اما از نظر گرافیک به نظر من خیلی بده پشرفتش خوب بوده اما همین که نکست جن نیست حال نمیده

1.5 گيگ فايل نصبش حجم داره؟

دوست عزيز فكر كنم دچار اشتباه شدي دمو فقط با 2 حجم موجوده حجم واقعي كه آفيشل هست (768 مگ) و كم حجم شده(160 مگ)

pishmac0la
28-09-2008, 22:52
اصولا با کسانی که spamer هستن کاری ندارم

منظورتون با منه ؟
اگه با منه باید بگم تو تمامی سایت ها و نظر سنجی های سال 2008
بازی fifa موفق تر و از نظر فنی قوی تر از pes بوده
که حتی جزو کاندید های بهترین بازی سبک ورزشی سال بوده

شما هم طرز بیانت رو اصلاح کنی بهتره
چون این جا انجمنه نه ....

عزیز من تو تمام نظرسنجی ها گفتن فیفا توی نسخه next-grn یه کم از pes دقیق تر بوده.ولی همه جا گفتن که نسخه کامپیوتر pes خیلی غول تر از فیفا تو pc بوده.حتی این رو خود مسئولان ea قبول دارن.و دلیلش هم گفتن ما برای نسخه pc زیاد سرمایه گزاری نمیکنیم.عزیز من توی کامپیوتر خیلی خیلی فیفا عقب هست.این رو قبول کن.حالا قبول که فیفا توی next-gen جلو هست.ولی انشالله امسال ما جلو میفتیم تو نکست جن

ahmad08
28-09-2008, 23:00
با سلام:
کرازور جان شما کجا ساکن هستید؟
و اینکه اسم شما چیه تا راحت تر صحبت کنیم داداش.
راستی یک نکته رو اشاره کنم خدمت دوستان که بازی فیفا08 در نسخه نکست یعنی مال دو کنسول ایکس باکس360 و پی اس3 امتیاز بسیار خوبی رو پارسال اورد و به راحتی ساکر2008 رو جا گذاشت اما این ساکر بود که در نسخهای که فیفا کورنت بود بتواند امتیاز بیشتری کسب کند مخصوصا نسخه کامپیوتر که ساکر در این کنسول توانست با تغییر اساسی هواداران جدیدی رو جذب بکند و امتیاز بالای نیز کسب کند اما فیفا08 موفقعیت سالهای قبل رو نداشت و رقیب ساکر به حساب نمی امد باز هم میگویم که در کامپیوتر.

Spaniuly
28-09-2008, 23:16
با سلام:
کرازور جان شما کجا ساکن هستید؟
و اینکه اسم شما چیه تا راحت تر صحبت کنیم داداش.
راستی یک نکته رو اشاره کنم خدمت دوستان که بازی فیفا08 در نسخه نکست یعنی مال دو کنسول ایکس باکس360 و پی اس3 امتیاز بسیار خوبی رو پارسال اورد و به راحتی ساکر2008 رو جا گذاشت اما این ساکر بود که در نسخهای که فیفا کورنت بود بتواند امتیاز بیشتری کسب کند مخصوصا نسخه کامپیوتر که ساکر در این کنسول توانست با تغییر اساسی هواداران جدیدی رو جذب بکند و امتیاز بالای نیز کسب کند اما فیفا08 موفقعیت سالهای قبل رو نداشت و رقیب ساکر به حساب نمی امد باز هم میگویم که در کامپیوتر.

سلام من آرمين از اروميه هستم.

اميدوارم دوستان لطف كنن اينقدر بحث تقابل اين دو بازي رو پيش نكشن توي تاپيكهاش. مقايسه اگه تحريك كننده باشه شك نكنيد باعث كل كل ميشه و بعدش دردسر و آخرشم هم تاپيك درش تخته ميشه همينو مي خواين؟

EASPORTS-FIFA
29-09-2008, 01:35
ولی خداییش فیفا توی pc خیلی بی خود هست

نوین خان خوبه که خودت داری میگی به گیم پلی پی ای اس عادت کردی که میگی خوبه.
حالا بعد میای میگی فیفا پی سی خوب نیست؟:18:چون خودت به گیم پلیش عادت نکردی یعنی بده؟ولی چون به گیم پلی پی ای اس عادت کردی خیلی خوبه:13:
من نمیخوام کل کل کنما فقط حرفی که خودت زدی رو دارم بهت بر میگردونم.

pedram_sad
29-09-2008, 01:41
عزیز من تو تمام نظرسنجی ها گفتن فیفا توی نسخه next-grn یه کم از pes دقیق تر بوده.ولی همه جا گفتن که نسخه کامپیوتر pes خیلی غول تر از فیفا تو pc بوده.حتی این رو خود مسئولان ea قبول دارن.و دلیلش هم گفتن ما برای نسخه pc زیاد سرمایه گزاری نمیکنیم.عزیز من توی کامپیوتر خیلی خیلی فیفا عقب هست.این رو قبول کن.حالا قبول که فیفا توی next-gen جلو هست.ولی انشالله امسال ما جلو میفتیم تو نکست جن

سلام من آرمين از اروميه هستم.

اميدوارم دوستان لطف كنن اينقدر بحث تقابل اين دو بازي رو پيش نكشن توي تاپيكهاش. مقايسه اگه تحريك كننده باشه شك نكنيد باعث كل كل ميشه و بعدش دردسر و آخرشم هم تاپيك درش تخته ميشه همينو مي خواين؟

قربون ادم چیز فهم.منم همینو میگم داداش.که فیفا توی نسخه نکست-جن خیلی خوب ساخته شده و ما هم منکرش نیستیم و از pes توی نسخه نکست-جن سر تره .شاید باز هم ما pes بازها برای بازی در xbox360 باز هم pes رو به فیفا ترجیح میدیم چون عادت کردیم به این بازی و برای ما یک لذت خاصی داره که هیچ وقت فیفایی ها نمیفهمن.ولی خداییش فیفا توی pc خیلی بی خود هست درست بر عکس نسخه نکست جن خودش.در ضمن اسم من هم نوین هست.

ظاهرا که اینجا هم مثل تاپیک های دیگه شده
که فقط از رو علاقه و تعصب بی دلیل یک سری چیز ها دنبال میشه
نه از رو تخصص و موشکافی

تنها نکته مفید تو این سه پست قسمت ابی رنگ بود
که من به حکم احترام به قوانین انجمن از ادامه این بحث خود داری میکنم
میتونید بزارید به حساب این که حرف هاتون تایید جهانی داره

موفق باشید

EASPORTS-FIFA
29-09-2008, 01:49
حالا از این چیزا که بگذریم کسی میدونه نسخه ps2 فرقی کرده یا نه؟

khelane
29-09-2008, 05:16
با سلام خدمت دوستان دمو رو دانلود کردم واقعا" 360 درجه فرق کرده این فیفا وای انقدر تو کفش بودم حدود 10 بار بازی کردم ولی تیم منچستر رو نداره چجوری بهش اظافه کنم سپاس گذارم از شما ها دوستان

Spaniuly
29-09-2008, 08:41
با سلام خدمت دوستان دمو رو دانلود کردم واقعا" 360 درجه فرق کرده این فیفا وای انقدر تو کفش بودم حدود 10 بار بازی کردم ولی تیم منچستر رو نداره چجوری بهش اظافه کنم سپاس گذارم از شما ها دوستان

سلام دوست من
1 - يه پيغام برات گذاشته بودم اگه خوندي جواب بده برام مهمه (نكته يادآوري)
2 - 360 درجه فرق كرده يعني اصلا فرق نكرده. بيشترين درجه تغيير 180 درجه هست يعني از اين رو به اون رو شدن ولي 360 درجه يعني يه بار دور زده اومده سر جاي اولش. (نكته آموزشي)
3 - بله از پريمر ليگ فقط چلسي هست. 5 روزم صبر كني مي توني همه تيم ها رو برداري. فقط پسر گل خيلي دير دانلود كردي دمو رو 5 روز ديگه داره اصلش مياد. (جواب پست)
4 - براي داشتن منچستر يونايتد و چند تا تيم جديد يه پچي ساختن اين تيم ها رو به دمو اضافه ميكنه 11 مگ هم حجم داره
5 - من دانلود كردم به درد نميخوره فقط لباس هاشون هست و آرم باشگاه و اسامي بازيكنان قيافه هاي بازيكنانش ساخته نشده و هيچ ميني فيسي هم نبود همه بازيكنان يك شكل بودن. پس ارزش دانلود كردن نداره

khelane
29-09-2008, 09:36
فرقی نمی کند اصل این که بازی با حال شده خب باید بگم سبر کنم تا 5روز دیگه ممنونم

Spaniuly
29-09-2008, 12:23
تيمهاي باشگاهي موجود تيمهاي حاضر در ليگهاي انگليس فرانسه آلمان ايتاليا و اسپانيا هستند.و علاوه بر اينها تيمهاي ملي برزيل انگلستان فرانسه آلمان ايتالياكره جنوبي نيوزلند نيجريه اسپانيا و ايالات متحده آمريكا در اين بازي حضور دارند. نام بازيكناني چون مهدوي كيا هاشميان اشكان دژآگه جواد نكونام آندو تيموريان در اين بازي ديده ميشه.

linkin_park
29-09-2008, 13:17
تو ایران که میاد تو بازار ؟ شنبه ؟ چن تا دیویدی ه ؟

XMAN9
29-09-2008, 14:23
تيمهاي باشگاهي موجود تيمهاي حاضر در ليگهاي انگليس فرانسه آلمان ايتاليا و اسپانيا هستند.و علاوه بر اينها تيمهاي ملي برزيل انگلستان فرانسه آلمان ايتالياكره جنوبي نيوزلند نيجريه اسپانيا و ايالات متحده آمريكا در اين بازي حضور دارند. نام بازيكناني چون مهدوي كيا هاشميان اشكان دژآگه جواد نكونام آندو تيموريان در اين بازي ديده ميشه.
واقعا فيفا همينش خيلي خوبه. اينكه بيشتر بازيكنها و تيمها توش هست.

pedram_sad
29-09-2008, 14:37
آهای کسی نیست جواب ما رو بده؟:19:

حالا از این چیزا که بگذریم کسی میدونه نسخه ps2 فرقی کرده یا نه؟
از نظر گرافیک که تفاوتی نکرده
طبق معمول هم بدترین نسخه گرافیکی که port شده هم هست ماله PS2 هست
اما از نظر GAMEPLAY معمولا تمام نسخه ها یکسان هستن

موفق باشی

XMAN9
29-09-2008, 14:39
دوستان به اينجا هم يه سري بزنين بد نيست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl

Spaniuly
29-09-2008, 15:18
1- بازي دوستانه
2- تمرين
3- ليگ فصل
4- Challenge Mode
5- پنالتي شوت
6- انتخاب تيم محبوب

نگاهي به مود تمرين:
توي اين مود شما قادر هستيد تكنكهاي فوتبال رو به صورت آموزشي فرا بگيريد تكنيكهايي مانند شوت ساده شوت چيپ نحوه اجراي ضربه قيچي برگردان و ضربه هد. علاوه بر اينها انواع پاسها از جمله پس ساده رو به جلو سانتر و نحوه اجراي حركت يك - دو در اين مود وجود دارند. تكنيكهاي دفاعي عبارتند از تكل ساده تكل بلند با دقت و بدون خطا هم آموزش داده ميشه. در قسمت آموزش پيشرفته شما نحوه اجراي دريبلهاي زيداني و دريبل رقص پاي مخصوص كريستيانو رونالدو رو هم آموزش ميبينيد.

اگه علاقه داريد مود هاي ديگه رو هم توضيح بدم

Sam Fisher 11
29-09-2008, 15:28
امتیاز برخی سایتها و مجلات:

GamesMaster (magazine) 90%
PlayStation Official Magazine 9/10
Official Xbox Magazine 9/10
IGN (UK) 8.9/10
PC GURU (HUN magazine) 93%
Xbox World 360 81%
PSM3 83%

EASPORTS-FIFA
30-09-2008, 06:20
امتیاز پی سی 93% شده؟

Toranj_mhg
30-09-2008, 06:35
شنیده هام حاکی از اینه که تو euro 2008 ماله x360 مربی های واقعی رو نشون میداد ! حال می خوام بدونم تو این فیفا ، نسخه ی PC مربی نشون می ده یا نه ؟ مثلا این آقاهه که این پایین هست رو ،درست کرده؟!!!

ahmad08
30-09-2008, 08:54
نه دوست عزیز فکر نکنم که مربیها رو نشون بده .
1 : یورو تیمهاش کم بود و واس اونه که مربیها رو نشون میداد.
2: در فیفا کم کم 15 لیگه و هر لیگ کم کم 10 تیم داره و به غیر از تیمهای ملی حالا چطوری میخواد این همه تیمه رو مربیهاشون رو هم نشون بده؟

EASPORTS-FIFA
30-09-2008, 14:44
خب میتونه مربیهای مهم رو فقط نشون بده.
من تو یورو بعضی مربیها رو ندیدم.مث سر مربی فرانسه یا مال ایتالیا.

Retired User
30-09-2008, 15:03
خب میتونه مربیهای مهم رو فقط نشون بده.
من تو یورو بعضی مربیها رو ندیدم.مث سر مربی فرانسه یا مال ایتالیا.

تو چه جوري نديدي من به خوبي يادمه كه ريمون دومنك رو ديدم ولي بيشتر تصوير مربي تيم خودتو ميبيني تو Euro

EASPORTS-FIFA
30-09-2008, 15:08
تو چه جوري نديدي من به خوبي يادمه كه ريمون دومنك رو ديدم ولي بيشتر تصوير مربي تيم خودتو ميبيني تو Euro
من چندین بار بازی ایتالیا با فرانسه کردم.
ولی حتی تو یک بازی سر مربی نشون نداد.
نه از ایتالیا نه از فرانسه:13:

Retired User
30-09-2008, 15:13
من چندین بار بازی ایتالیا با فرانسه کردم.
ولی حتی تو یک بازی سر مربی نشون نداد.
نه از ایتالیا نه از فرانسه:13:

واقعا عجيبه شايد كم بازي كردي چون من بازي رو تموم كردم ،ولي اين نشون دادن مربي ها زيادم جالب نبود چون هم خوب طراحي نشده بودن و هم رفتار ها و واكنشهاشون خيلي زود تكراري ميشد

Spaniuly
30-09-2008, 15:17
اولا سلام به همگي در ثاني تو يورو 2008 نسخه پي سي هم مربي صاحب نام رو نشون ميداد مثل اتو ري هاگل مربي يونان و مربي صاحب نام اسپانيا آقاي آراگونس رو
كي گفته فقط تو 360 اينطوري بود تو پي سي خودم وقتي اسپانيا رو برميداشتم دائم آراگونس رو نشون ميداد.
در ضمن احتمالش خيلي هست كه مربيهاي صاحب نام رو تو فيفا 09 بازم نشون بده و حرف Easports-fifa رو بنده شخصا تاييد مي كنم كه ميتونه صاحب نام هارو نشون بده

EASPORTS-FIFA
30-09-2008, 15:30
ولی اگه رو نیمکت باشن که خیلی فوق العاده میشه.
همچنین این که مثل جام جهانی 2006 اول یه کره ی زمین رو نشون بده بعد همینطور نزدیک بشه خیلی قشنگه.

Spaniuly
30-09-2008, 15:56
ولی اگه رو نیمکت باشن که خیلی فوق العاده میشه.
همچنین این که مثل جام جهانی 2006 اول یه کره ی زمین رو نشون بده بعد همینطور نزدیک بشه خیلی قشنگه.

نه بابا حرفايي ميزني چه ربطي داره فيفا 2009 بياد از منوي 3 سال پيشش كپي برداره مطمئن باش براي زيباتر شدن بازي سوژه هايي بهتر از اين داره در ضمن آراگونس معمولا روي نيمكت نشون داده ميشد تو يورو ولي ري هاگل معمولا سر پا

EASPORTS-FIFA
30-09-2008, 16:08
نه بابا حرفايي ميزني چه ربطي داره فيفا 2009 بياد از منوي 3 سال پيشش كپي برداره مطمئن باش براي زيباتر شدن بازي سوژه هايي بهتر از اين داره در ضمن آراگونس معمولا روي نيمكت نشون داده ميشد تو يورو ولي ري هاگل معمولا سر پا
کارنتو میگی؟
من که ندیدم:41:

Spaniuly
30-09-2008, 16:12
کارنتو میگی؟
من که ندیدم:41:

خوب حتما بازي نكردي در ضمن بحث در مورد يورو 2008 رو تمومش كنيم اينجا كه جاش نيست خصي پيغام عمومي بده در اين موارد

Spaniuly
30-09-2008, 16:32
نرم افزار فايل مستر 09 در فاصله 2 روز مانده به انتشار بازي ريليز شد البته كارايي اين نرم افزار به اندازه كريشن مستر نيست اميدوارم بزودي بياد تا پچ هاي فارسي ساز رو زود زود براي فيفا خور ها درست كنم تا لذت ببرند
لينك دانلود نرم افزار فايل مستر 09

khelane
30-09-2008, 17:35
این برنامه که معرفی کردی به چه درد میخوره؟

Spaniuly
30-09-2008, 18:33
این برنامه که معرفی کردی به چه درد میخوره؟

اين برنامه يكي از محصولات ابدايي هست كه توسط فيفا مستر ساخته ميشه هموني كه كريشن مستر اينا رو هر ساله ارايه ميده.

همونطور كه ميدونيد سري فيفا مستر ويرايشگر بازي فيفا هست كه ساده ترين نوعش همين فايل مستر هست كه همه نميتونن به راحتي ازش استفاده كنن. و البته كاراييش در حد كريشن مستر هم نيست ولي در كل اگه وارد باشيد متونيد فايل هاي سيستمي بازي رو ويرايش كنيد و اگه حرفه اي باشيد مي تونيد تغيراتي از جمله ويرايش نام بازيكنان و تيم ها و ليگ ها در بازي اعمال كنيد البته براي استفاده از اين برنامه وجود فيفا 09 الزامي هست. كه ايشالا يه 3 4 روز ديگه در دسترس خواهد بود. حداقل اينجا كه خواهد بود شهرهاي ديگه رو نمي دونم

Retired User
30-09-2008, 19:50
اين برنامه يكي از محصولات ابدايي هست كه توسط فيفا مستر ساخته ميشه هموني كه كريشن مستر اينا رو هر ساله ارايه ميده.

همونطور كه ميدونيد سري فيفا مستر ويرايشگر بازي فيفا هست كه ساده ترين نوعش همين فايل مستر هست كه همه نميتونن به راحتي ازش استفاده كنن. و البته كاراييش در حد كريشن مستر هم نيست ولي در كل اگه وارد باشيد متونيد فايل هاي سيستمي بازي رو ويرايش كنيد و اگه حرفه اي باشيد مي تونيد تغيراتي از جمله ويرايش نام بازيكنان و تيم ها و ليگ ها در بازي اعمال كنيد البته براي استفاده از اين برنامه وجود فيفا 09 الزامي هست. كه ايشالا يه 3 4 روز ديگه در دسترس خواهد بود. حداقل اينجا كه خواهد بود شهرهاي ديگه رو نمي دونم

كراسر جان افراد مبتدي مثه منم ميتونند كار كنند يا نه؟ حالا اسم بازيكنا كه تو فيفا بر خلاف pes درسته براي چي تغييرش بديم ؟

Spaniuly
30-09-2008, 20:24
كراسر جان افراد مبتدي مثه منم ميتونند كار كنند يا نه؟ حالا اسم بازيكنا كه تو فيفا بر خلاف pes درسته براي چي تغييرش بديم ؟

خوب نرم افزار هاي ويرايش همين خاصيت رو دارند. البته كريشن مستر بهتره ميتوني باهاش اضافه كني. بذار بياد كريشن مستر يه ليگ برتر ايران بذارم روش فقط كف كنيد همگي

Toranj_mhg
30-09-2008, 21:11
نه دوست عزیز فکر نکنم که مربیها رو نشون بده .
1 : یورو تیمهاش کم بود و واس اونه که مربیها رو نشون میداد.
2: در فیفا کم کم 15 لیگه و هر لیگ کم کم 10 تیم داره و به غیر از تیمهای ملی حالا چطوری میخواد این همه تیمه رو مربیهاشون رو هم نشون بده؟
مرسی ولی همین جوری که این همه بازیکن رو ساختند می تونند برای هر تیم یه مربی بسازند و معروفا رو درست بسازند غیر معروفا رو هم مثل بازیکن های غیر معروف بسازند

Spaniuly
30-09-2008, 22:21
مرسی ولی همین جوری که این همه بازیکن رو ساختند می تونند برای هر تیم یه مربی بسازند و معروفا رو درست بسازند غیر معروفا رو هم مثل بازیکن های غیر معروف بسازند

دقيقا زدي رو خال وقتي اين همه بازيكن رو ميسازه ساختن يك مربي براي هر تيم فوق العاده كار ساده اي هست چه اشكالي داره؟

EASPORTS-FIFA
01-10-2008, 05:34
فقط 2 روز دیگه تا جمعه.
توی سایت هم برا سفارش میذارن؟اگه آره کی؟

S A A M
01-10-2008, 07:13
انتظارها به پایان رسید بازی زیبای Fifa09 نسخه Xbox360وPC با هم ریلیز شدندمیتونید از قسمت دانلود بازی بازی را دانلود کنید وحالشو ببرین:46:

Xbox360 Cover

PC Cover

ahmad08
01-10-2008, 08:29
زنده باد سمی جان عزیز:
نگفتم بازی تو ایران اولین جایی هستش که ریلیز میشه دی:
والا ما که نمیتونیم دانلود کنیم باید منتظر باشیم تا ایکنه بازی تو بازار مشهد بیاد یعنی شنبه فک کنم دیگه تو بازار مشهد باشه.

Spaniuly
01-10-2008, 08:31
متاسفانه بازي دزدي شد همونطور كه انتظار مي رفت وقتي يه بازي وارد كشوري مثل استراليا ميشه اونم براي اولين بار مشخصه كه يكي پيدا ميشه بازي رو بدزده و روي اينترنت آپلود كنه. دست سم جان هم درد نكنه كه اطلاع رساني كرد. واقعا خيلي خوبه كه ميتونيم هرچه زودتر اين بازي رو انجام بديم

Spaniuly
01-10-2008, 08:37
زنده باد سمی جان عزیز:
نگفتم بازی تو ایران اولین جایی هستش که ریلیز میشه دی:
والا ما که نمیتونیم دانلود کنیم باید منتظر باشیم تا ایکنه بازی تو بازار مشهد بیاد یعنی شنبه فک کنم دیگه تو بازار مشهد باشه.

اشتباه نكن كي گفته تو ايران اولين جايي هست كه ريليز ميشه همه اين لينك هاي دانلود سايت هاي خارجي هستن. كلي لينك هست كه كار آپلودش توسط خارجي ها صورت گرفته يعني همين لحظه توي دنيا خيلي جاها فيفا 09 به دستشون رسيده اگه فرض كنيم دانلودر هاي بزرگ تو ايران بتونن در عرض 1 روز دانلود كنن و فردا هم بيان پك كنن و براش كرك پيدا كنن مطمئنا جمعه يا شنبه ميشه بازي رو تهيه كرد

linkin_park
01-10-2008, 10:56
فردا گیرم میاد تو تهران ؟! یا صبر کنم تا شنبه ؟

Ali
01-10-2008, 11:00
انتظارها به پایان رسید ! FIFA Soccer 09 - فوتبال فیفا 2009 زیباتر و متفاوت تر از همیشه منشر شد ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مملي ه ف
01-10-2008, 11:12
نسخه ps3 كه وارد بازار ايران مي شه

Spaniuly
01-10-2008, 11:12
انتظارها به پایان رسید ! FIFA Soccer 09 - فوتبال فیفا 2009 زیباتر و متفاوت تر از همیشه منشر شد ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به به به چشم ما روشن افتخار دادين علي آقا به تاپيك:10:
شما تونستين گير بيارين بازي رو؟
صبحي لينكاش توي خيلي سايت ها قرار داده شده. معلومه كه دزدي هست چون تازه امشب ساعت 12 شب قراره تو استراليا ريليز بشه:46:

Retired User
01-10-2008, 12:08
خب دوستان بازي مشهد اومده امروز ميرم بخرم :26::thumbsup:

*hamedkhatar*
01-10-2008, 12:28
این تاپیک چرا هنوز اینجاست
یکی منتقل کنه صفحه اول که بقیه هم بفهمند بازی منتشر شده دیگه
مرسی

Spaniuly
01-10-2008, 13:04
راست ميگيا بازي منتشر شده بايد بره به بخش بازيهاي كامپيوتري. من الان به حسين خان خبر ميدم. البته احتمالا اين انتقال فردا صورت بگيره چون انتشار فرداست نه امروز

ali_ranger22
01-10-2008, 13:05
به به به چشم ما روشن افتخار دادين علي آقا به تاپيك:10:
شما تونستين گير بيارين بازي رو؟
صبحي لينكاش توي خيلي سايت ها قرار داده شده. معلومه كه دزدي هست چون تازه امشب ساعت 12 شب قراره تو استراليا ريليز بشه:46:

عزیز این لینکی که علی جان داد لینک خرید آنلاین بازی از پی سی هست !

Spaniuly
01-10-2008, 13:20
عزیز این لینکی که علی جان داد لینک خرید آنلاین بازی از پی سی هست !

بله مي دونم واسه همون تعجب كردم كه چطور به اين زودي بازي در دسترس ايشون هست چون لينكها صبح منتشر شدن يعني با چه سرعتي 5 گيگ رو دانلود كردن به اين زودي

linkin_park
01-10-2008, 13:49
Westgame هم بازی رو گذاشته برا فروش ! بابا ایرانیا خیلی کارشون درسته ! قدر نبودن کپی رایتو بدونید ...

اگه امروز باز باشه میرم میخرم ... ولیعصره ...

Spaniuly
01-10-2008, 13:54
Westgame هم بازی رو گذاشته برا فروش ! بابا ایرانیا خیلی کارشون درسته ! قدر نبودن کپی رایتو بدونید ...

اگه امروز باز باشه میرم میخرم ... ولیعصره ...

احتمالا فردا همه جا گير مياد بازي يكي از دوستام گيم فروشي داره زنگ زدم مژده بدم كه دانلودش كنه گفت بابا گذاشتم دانلود. احتمالا فردا ميشه گير آورد فقط يه چيز نميدونم چرا اينطوريه حجم فايل هاي رار مجموعا 4.78 گيگ هست يه DVD با اينكه حجمش 4.7 هست ولي بيتر از 4.5 گيگ نميشه روش اطلاعات زد حالا كه حجم رار شده بازي 4.78 هست تو چند تا DVD ميزنن خودش رو؟

XMAN9
01-10-2008, 15:55
سايت خودمون هم بازي fifa soccer 2009 رو گذاشته به فروش.(خريد پستي)

Aless
01-10-2008, 16:44
آقا کسی میدونه تو اصفهان کی زود میاره که این روزا دستمون باشه؟
مرسی

EASPORTS-FIFA
01-10-2008, 16:52
اومد واقعا؟:18:
تو بازار کی گیر میاد؟:19:

khelane
01-10-2008, 17:04
سلام به محض اینکه پی سی ورد فیفا رو گذاشت سفارشش دادم حالا باید منتظر رسیدنش باشم در ضمن این سیستم توان خوبی برای اجرای بازی داره؟
amd athlon(tm)64 processor3500+ 2.21GHs
ram :2 G
GRAPHIC CARD NVIDIA GEFORECE 7100GS (512M)
من میگم اگه سی پی یو رو یه کم ارتقا بدم چجوریه؟

XMAN9
01-10-2008, 18:26
ما كه مرديم از خوشحالي:8:

EASPORTS-FIFA
01-10-2008, 18:35
من سفارش دادم.2 تا سوال دارم.جای دیگه ای پیدا نکردم:11:
1-کی میرسه؟
2-کلا چند تومن میشه؟

hosiyar
01-10-2008, 18:55
من فردا صبح میرم west game میخرم .
تو سایتش هم گذاشته .

EASPORTS-FIFA
01-10-2008, 19:52
:19:
من سفارش دادم.2 تا سوال دارم.جای دیگه ای پیدا نکردم:11:
1-کی میرسه؟
2-کلا چند تومن میشه؟
کسی نیست که تا حالا چیزی سفارش داده باشه؟

Retired User
01-10-2008, 19:56
:19:
کسی نیست که تا حالا چیزی سفارش داده باشه؟
آخه عزيز من اين سوالا چه ربطي به تاپيك fifa 09 داره؟
قيمتش رو توي فيش برات مينويسه بازي ميشه 4500 و به نسبت شهرت هم پول پست بايد بدي به نسبت همون هم زمان ميبره
من امروز كل مشهد رو گشتم هيشكي نداشت تا شنبه

Spaniuly
01-10-2008, 23:27
دوستم شب دانلودش رو تموم ميكنه طفلي از ديشب گذاشته واسه دانلود فكر كنم 2 3 ساعت ديگه تموم بشه. صبح زود بايد برم پيشش ازش بگيرم. كارش درسته. فكر كنم توي اروميه اولين كسي باشيم كه فيفا 09 بازي كنيم فردا صبح

SIMON137
02-10-2008, 00:46
بازي هست بس زيبا و نيكو ، من امروز تهيه كردم به مناسبت عيد :d
هركي خواست پيغام خصوصي كنه من بگم از كجا خريدم

B3HZ@D
02-10-2008, 03:48
New files for FIFA 09

لینک:

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 06:13
اشتباه شد ببخشید.

starn
02-10-2008, 06:52
وست گیم نوشته از شنبه دوستانی که امروز می رن وست گیم امارشو بدن ببینیم اومده ما هم بریم از وست گیم بگیریم

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 09:34
سلام بچه ها.من یادم رفته بود بهتون عیدو تبریک بگم.عید همتون مبارک:46:
و بریم سر اصل مطلب.من رفتم رو لینک فیفا 09 بعد یه صفحه میاد که درباره ی بازی توضیح میده.من الان 2 باره با دقت خوندمش دیدم نوشته فیفا 09 اولین نسخه نسل بعد رو پی سی:18:این یعنی چی؟:13:

ahmad08
02-10-2008, 10:00
نه دوست عزیز بازی فیفا برای کامپیوتر نسخه نکست نیستش ولی کورنت هم نیستش و اما به دلیل اینکه تغییرات بسیار زیادی کرده میشه نسل بعد گفتش.
در کل به نظر من بازی خییلی خوبی باشه واس همه کنسولها بجز پی اس 2:
راستی در ضمن دوستانی که بازی رو گرفتن بلافاصله بعد اینکه اولین بازیشون رو کردن خواهشن یه توضییح از خودشون بذارن یعنی نظرشون رو بدن تا ما هم روشن شیم.
,

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 11:04
در کل به نظر من بازی خییلی خوبی باشه واس همه کنسولها بجز پی اس 2:

یعنی ps2 از همه بدتره؟حتی از نسخه موبایل؟:13:

offlineinternet
02-10-2008, 12:10
کارت کرافیکیه 5700le 128 پیکسل شیدر 1.4 این بازیو اجرا میکنه

ali_ranger22
02-10-2008, 12:22
کارت کرافیکیه 5700le 128 پیکسل شیدر 1.4 این بازیو اجرا میکنه

اصلا فکرشو هم نکن
فک نکنم حتی با پایین ترین کیفیت بازی کنی

ahmad08
02-10-2008, 12:52
سلام:
نسخه ps2 همون فیفا08 هستش که فقط انتقال بازیکنها صورت گرفته و لباس تیمها جدید شده و بس.

FerineFast
02-10-2008, 13:17
امروز 2 oct توی استرالیا بازی منتشر شده ؟! اونوقت چجوری 2 روز پیش تو west بوده ؟؟؟

Retired User
02-10-2008, 13:31
امروز 2 oct توی استرالیا بازی منتشر شده ؟! اونوقت چجوری 2 روز پیش تو west بوده ؟؟؟

نسخه ي دزدي ديگه تو مگه ايرانيا رو نميشناسي دي:

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 13:52
آقا من سفارش دادم دیروز ولی هنوز وضعیت زده معلق.
خسته شدم.
کسی اینجا سفارش نداده؟اونایی که تا حالا چیزی سفارش دادن بگن مال اونا چقدر طول میکشه؟

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 13:55
سلام:
نسخه ps2 همون فیفا08 هستش که فقط انتقال بازیکنها صورت گرفته و لباس تیمها جدید شده و بس.
فکر کنم قیافه ها یکمی فرق داشته باشه.مثل وقتی فیفا07 شد 08 کمی قیافه ها بهتر شده بود:46:

linkin_park
02-10-2008, 14:09
من الان دارم نصبش میکنم ! از West خریدم .... 1 دی وی دی .....
بازی که کردم نظرمو میگم اینجا ...

SIMON137
02-10-2008, 14:14
آقا چقدر بازي خز (تا حالا ننوشتم بلد نيستم بنويسم :d) شده ...
من الان دو روزه دارم بازي مي كنم ، گرافيكش بهتر شده ولي امان از بقيه چيزها ، با ماوس كه بازي مي كني انگار داري بازي استراتژيك بازي مي كني ، همه چيزش هم مثل قبليه است .

ahmad08
02-10-2008, 14:29
ممنون از دلداریتون دوست عزیز.
ولی دوست عزیز شما میتونی که فقط با کیبورد بازی کنی باید که سبک کلاسیک رو انتخاب کنی اونم از تو ستینگ.
ولی همه میگن عالیه حالا شما میگی بده .
نقطاط بدش رو حتما بگو تا بهتر تصمیم بگیریم
بخریمش یا نه اخه 2000 تومن باید بدیم .

SIMON137
02-10-2008, 14:34
ممنون از دلداریتون دوست عزیز.
ولی دوست عزیز شما میتونی که فقط با کیبورد بازی کنی باید که سبک کلاسیک رو انتخاب کنی اونم از تو ستینگ.
ولی همه میگن عالیه حالا شما میگی بده .
نقطاط بدش رو حتما بگو تا بهتر تصمیم بگیریم
بخریمش یا نه اخه 2000 تومن باید بدیم .

مي دونم ، كلي گفتم ، بدك نيست ، گرافيكش توپه ، كنترلش رو هم مطابق ميليت درست كني عالي ميشه ، فقط اين بازي با ماوسش يك مقدار نچسبه :D
گرافيك خوبي داره ، اگر با گرافيك بالا بازي كني زيباست وگرنه مثل بازي هاي آتاري ميشه (با گرافيك پايين)

فعلا همين ... اينم يكسري عكس بيشتر :

XirowN
02-10-2008, 14:45
دوستان تو توضیحات فروشگاه نوشته گرافیک 64MB و رم 256 :O برای اجرای بازی با گرافیک بالا [ High ] چه سیستمی نیاز داری ؟!

SIMON137
02-10-2008, 14:49
دوستان تو توضیحات فروشگاه نوشته گرافیک 64MB و رم 256 :O برای اجرای بازی با گرافیک بالا [ High ] چه سیستمی نیاز داری ؟!

براي اجراء راحت ، يك رم 2 گيگ و 1 cpu دو هسته اي و يك گرافيك 8600 راحت جواب ميده

omid07
02-10-2008, 14:57
سلام بازیو گرفتم به نظرم خیلی بهتر شده نسبت به 08 ولی یه مشکلی دارم بلد نیستم دستمو تنظیم کنم لطف کنید انگیلیسی هاشو بنویسید و ترجمشم زحمتشو بکشین ممنون میشم

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 15:12
از کل بازیکنای بارسا لطفا عکس بذارید.

konami-pes
02-10-2008, 15:21
دوستان به نظر من هر کی امسال فیفا 09 رو تجربه نکنه پشیمون میشه ... با اینکه من خودم عاشق ساکر هستم اما بعد از دانلود دمو فیفا 09 خیلی ازش خوشم اومد البته اول زیاد برام جالب نبود چون من کلا به گیم پلی فیفا عادت نکرده بودم اما حالا دیگه خیلی حرفه ای شدم. بازی زمین تا آسمون با فیفا 08 تغییر کرده و با اینکه نکست نیست اما بسیار به فیفای نسل جدید نزدیکه. در کل من از 20 نمره 18 رو به فیفا میدم و امیدوارم سال بعد فیفا واسه Pc هم نکست شه.
امسال فیفا خوب از آب در اومد باید منتظر موند و دید که ساکر 2009 چطوریه.. من که خیلی امیدوارم . به هر حال کونامی هر سال سری فوتبال خوبی بیرون میده.

Spaniuly
02-10-2008, 15:35
نسخه ي دزدي ديگه تو مگه ايرانيا رو نميشناسي دي:

منم دل خوشي از ايرونيا ندارم ولي تو اين مورد ديگه تهمت نزن مگه ايرونيا دزديدن ؟
خارجي ها دزديدن و رو اينترنت آپلود كردن ايرونيا فقط دانلود مي كنن برا ما كه تو تحريم هستيم چه فزقي ميكنه دزدي يا غير دزدي در هر حال بايد از خارجي ها بخوريم.
ربطي نداره تو دنيا هركي خواسته از اين لينكا دانلود كرده ايرونيا هم هيچ سهمي در دزديده شندنش ندارن اگه خورده هم مي خوايين بگيرين از ايرونيا به جا باشه لطفا

joey jordison
02-10-2008, 15:35
اقا جون هر کسی که دوست دارین یک عکس از ورزشگاه اولدترافورد و چهره لوئیس فیگو بگذارید!!که من مردم
بعد نحوه ضربه ازاد زدن کریس رونالدو چه جوری هستش!!!میشه از اون هم یک عکس بگذارید!!!
پیشاپیش ممنون

Spaniuly
02-10-2008, 15:46
اولا هيچ كس مجبور نيست حتما بازي رو با ماوس بازي كنه در ضمن اگه واقعا علاقه نشون بدي و سعي كني قلق با ماوس بازي كردن دستت بياد محاله با دسته يا كيبورد بازي كني. منم اولش با ماوس اصلا حال نكردم يه روز اومدم ديدم داداشم كه ابدا فوتبال گيم بازي نمي كنه (استراتژب باز بالفطره هست) نشسته با ماوس معجزه مي كنه بدجوري كف كردم نيم وجبي نشسته بود ريلكس يه كارايي ميكرد تو زمين كه خمار موندم با ماوس همچين دقيقا تنظيم ميكرد شوت رو كه ميزد درست تو گل مي رفت استعداد عجيبي تو كار با ماوس داره. الانم اكثرا با ماوس دمو فيفا 09 بازي مي كنه. سراغي هم از فول ورژنش نميگيره چون ميتونه با دمو كارش رو راه بندازه. در ضمن بازي گرافيكش فوق العاده خيره كننده هست. چمن سه بعدي نحوه دويدنها و حركات بدن بازيكنان آدم رو به رويا مي بره. اين كجا و ورژن هاي قبلي كجا. وقتي با كاكا پا به توپ ميشي با تمام وجود مي توني تفاوت پا به توپ شدن با رونالدينيو رو حس كني و همينطور بازيكناي ديگه عجيب اينكه درست تو لحظاتي كه با يه بازيكن پا به توپ حستي با تمام وجود قبول داري كه واقعا همون بازيكني مثلا وقتي بالاك صاحب توپ هست نيازي نيست به اسم يا قيافه اش دقت كني هيكل و استيلش داد مي زنه كيه. اين كاراي Ea من رو واقعا متحير ميكنه. البته جايي كه مي تونه از بازيكنان موشن تهيه كنه اين مسئله خيلي هم تعجب آور نيست. حركات بازيكنان از موشن واقعي اون بازيكنان تهيه ميشه همين باعث ميشه كه استيل بازيكنان واقعي باشه ولي هميشه گفتم بازم ميگم تجربه فوتبال مجازي فقط با فيفا ميسره

khelane
02-10-2008, 16:12
کروزر جان دارم به خبرهای خوشی در رابطه با دسته های جدید در فیفا و نرمافزار گیرم میاد حالا باید وایسم ببینم چی میشه

Turok-71
02-10-2008, 16:15
رفتم بازی رو بخرم.
فک کنم بازی خوبی باشه.

XMAN9
02-10-2008, 16:19
دوستاني كه بازي رو خريدن لطفا بگن چه جوريه؟

Spaniuly
02-10-2008, 16:20
کروزر جان دارم به خبرهای خوشی در رابطه با دسته های جدید در فیفا و نرمافزار گیرم میاد حالا باید وایسم ببینم چی میشه

اگه چيزي گير آوردي بذار تو كلوپ گيم پد بچه ها استفاده كنن. ولي كلوپ گيم پد خيلي داغ شده ها:31:

Spaniuly
02-10-2008, 16:31
خوب دوستان حالا نوبت ميرسه به پچها تا آرمين كراوزر رو دارين غم و غصه پچ ندارين:31:

اين هم نسخه نهايي و آلفاي Fifa FS كه باهاش مي تونيد پچ بسازيد البته به آسوني كريشن نيست:
لينك دانلود با حجم 361 كيلو بايت

اينم براي روسي ها به درد مي خوره Setup رو روسي ميكنه.
لينك دانلود با حجم 368 كيلوبايت

starn
02-10-2008, 16:45
آقا بازی 2 تا دی وی دی یا 1 دی وی دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه 2 تا دی وی دی آیا نسخه ی 1 دی وی دی ناقص

SIMON137
02-10-2008, 16:48
بازي 2 تا DVD هست ، ممكن نسخه 1 DVD ريپ شده باشه يا...
حجم بازي هم بعد از نصب به 5.70 گيگ ميرسه

خوب دوستان حالا نوبت ميرسه به پچها تا آرمين كراوزر رو دارين غم و غصه پچ ندارين

دمت گرم ، مي توني يك پچ بدي استاديم رئال توش باشه يا توي 09 يا 08 ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
يكسري پچ بريز اينتو حال كنيم دمت گرم .

omid07
02-10-2008, 16:54
ولی یه مشکلی دارم بلد نیستم دستمو تنظیم کنم لطف کنید انگیلیسی هاشو بنویسید و ترجمشم زحمتشو بکشین ممنون میشم

کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 17:04
آقا یکی از ضربه آزاد رونالدو عکس بذاره.

starn
02-10-2008, 17:08
دوستانی که از وست گیم گرفتن بازی رو ایا بازی کامل؟؟؟؟؟؟ مشکلی که نداره؟؟؟
یکی از دوستان گفت 1 دی وی دی مگه 2 تا نبود!!!!!!!!!!!!!!!

starn
02-10-2008, 17:14
سایت وست گیم گرگ جدیدی برای این بازی منتشر کرده!!!!(مگه کرک خود توی دی وی دی سالم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم متن سایت وست گیم
برای حل مشکل فیفا 09 در Tournoment و Manager mode از این crack استفاده نمایید .

Spaniuly
02-10-2008, 17:15
کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو تو MY Documents يه فايل Devdata هست اون رو بايد ويرايش كني. با تكست پد بازش كن ببين اسامي گيم پد هايي كه نوشته كدومش مطابق با مال توست كدهاشو كپي بگير بريز تو Default Game Pad يا هم تشريف بيار كلوپ گيم پد بگو دسته ات چيه برات Devdata جور كنم بدم

آقا یکی از ضربه آزاد رونالدو عکس بذاره.

بذا فردا يا امروز عصر بازي برسه دستم برات يه چيزايي ميذارم كف كني فقط داداش:31:

بازي 2 تا DVD هست ، ممكن نسخه 1 DVD ريپ شده باشه يا...
حجم بازي هم بعد از نصب به 5.70 گيگ ميرسه

نسخه ات چند زبانه هست؟ يعني وقتي بازي مياد بالا غير از زبان انگليسي چه زبانهايي داره(از پرچمهاش ميشه فهميد منتظر جوابم)

دمت گرم ، مي توني يك پچ بدي استاديم رئال توش باشه يا توي 09 يا 08 ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
يكسري پچ بريز اينتو حال كنيم دمت گرم .

شوخيت گرفته؟ يعني 09 هم سانتياگو برنابئو نداره؟:18: باورم نميشه

مونده به نسخه اش تك زبانه 100% تك DVD خواهد بود. ولي اگه مولتي لنگوج باشه 2 تايي:46:

B3HZ@D
02-10-2008, 17:18
توی خود فروشگاه p30world که گذاشته 2 تا dvd بوده
حالا کدومش کامله؟؟؟؟

Masoud King
02-10-2008, 17:20
سلام دوستان, عیدتون مبارک!
سایت Videogamer به فیفا 09 امتیاز های زیر رو داده:
نسخه Xbox 360 و PS3 نمره 9 و به PC و PS2 نمره 8 رو داده.
این در حالی است که پارسال همین سایت به فیفا 08 بر روی Xbox 360 و PS3 نمره 8 رو داده بود.

3Dmajid
02-10-2008, 17:26
کسی بازی رو خریده ؟ نسبت به نسخه ی قبلیش چه جوریه ؟

Spaniuly
02-10-2008, 17:30
کسی بازی رو خریده ؟ نسبت به نسخه ی قبلیش چه جوریه ؟

با توجه به دمو 100% و از همه لحاظ پيشرفت داشته و برتره

pedram_sad
02-10-2008, 17:39
امیتاز ها که ترکونده
کسی از دوستان اینجا Xbox 360 یا ps3 نداره که ببینیم نسخه این دو کنسول تو ایران پیدا میشه یا نه؟

Spaniuly
02-10-2008, 17:50
امیتاز ها که ترکونده
کسی از دوستان اینجا Xbox 360 یا ps3 نداره که ببینیم نسخه این دو کنسول تو ایران پیدا میشه یا نه؟

البته مونده به شهرش اينجا تو شهر ما گيم عجيب طرفدار داره و جديد ترين كنسولها پيدا ميشه و بازياش هم كيلو كيلو ريخته تو گيم فروشي ها. فقط صحبت اينجاست صاحبان كنسول ها اكثرا بچه هاي زير 14 سال هستند كه كم ميان توي فروم و شب و روزشون جلو تلويزيون ميگذره. ولي بدون شك با ديدن نسخه PC ميشه حدس زد كه نكست فيفا چه اعجوبه اي ميتونه باشه

omid07
02-10-2008, 17:52
[quote=krauser;3027897]برو تو MY Documents يه فايل Devdata هست اون رو بايد ويرايش كني. با تكست پد بازش كن ببين اسامي گيم پد هايي كه نوشته كدومش مطابق با مال توست كدهاشو كپي بگير بريز تو Default Game Pad يا هم تشريف بيار كلوپ گيم پد بگو دسته ات چيه برات Devdata جور كنم بدم
والا این چیزایی که گفتو فقط اولشو فهمیدم رفتم تو my doucumentd و فایل devdata رو با notepad و worldpad باز کردم و دیدم همش توش شمارس و بقیه ی حرفاتم نفهمیدم

EASPORTS-FIFA
02-10-2008, 17:59
پی سی ورلد که این بازیو تو 2 دی وی دی میده رایتیه یا اصلی؟

Spaniuly
02-10-2008, 18:12
اميد خان لطف كن شما تو تاپيك گيم پد اينارو مطرح كن. البته اگه بياي اونجا كلي چيزاي جالب گذاشتم كه فيض ببري صفحه آخرش

پی سی ورلد که این بازیو تو 2 دی وی دی میده رایتیه یا اصلی؟

شك نكن كه اصل نيست. معلومه كه از نت دانلود شده كجاش اصله. اصلا اصلش رو من و شما گير نميتونيم بياريم. اصلش رو ان شا الله ميتوني از سايت فيفا آنلاين بخري يه 30 دلاري هم خرجش ميشه. البته شك دارم برات بفرستن چون تو تحريم هستيم.

linkin_park
02-10-2008, 19:26
من گرفتم الانم ددارم بازی میکنم .... رو XP میاد ... ولی رو ویستا بهتر ...

اما مشکلم با ویستا اینه که موقع دمو های بازی یعنی نما های نزدیک بازیکنا با اشکال گرافیکی نشون میده ... لکه های سیاه و کلا قاطی پاتی میشه ...
گرافیکم 8800 GT هست نباید مشکلی باشه ! فقط درایورش 16x هست این جدیده 178 رو نگرفتم ...

linkin_park
02-10-2008, 19:30
شرمنده دوباره اومدم :

کسی Devdata برا این دسته رو داره ؟!

Topway اش ....

ali...
02-10-2008, 19:42
شرمنده دوباره اومدم :

کسی Devdata برا این دسته رو داره ؟!

Topway اش ....

منم همینو میخوام

hosiyar
02-10-2008, 19:54
سلام . من ظهر از WEST خریدم تا الان داشتم بازی می کردم !!!
اینم نظر من راجع به بازی :
خدمت شما باید عرض کنم که واقعا بازی بسیار عالی شده . تقریبا 90 درصد بازی نسبت به 08 تغییر کرده . از منو جذاب گرفته تا گرافیک باورنکردنی .
گرافیک . من سیستم گرافیک رو حداکثر قرار دادم و با کیفیتی باورنکردنی که اصلا انتظار نداشتم برخوردم . چمن طبیعی ، توپ قشنگ ، چهره های بسیار بسیار بسیار مشابه ، عرق روی صورت بازیکنان ، حرکات جالب چهره بازیکنان ، تور دروازه طبیعی ، سایه های بسیار زیبا و شگفت انگیز ، تغییرات نور در بازی به طوری که کاملا حس میشه که مثلا جلوی آفتاب ابر میاد و سپس باران ، و و و و .....
اما گیم پلی . باید بگم که حرکات بسیار جالب تر شده . دویدن جالب ، حالت شوت قشنگ ، برخورد با بازیکنان دیگر ، پریدن از روی تکل دیگران ، تکنیک ها و دریبل های شگفت انگیز و غیره . اما خب ضعف هایی هم داره : مثلا عدم خوشحالی بازیکن بعد از گل زدن تا پخش ویدئو ، احمق بودن شدید داوران ...
قابلیت های جالب ، لیست کامل و دقیق تیم ها و بازیکنان و همه و همه باعث شده که این بازی خیلی جذاب شه . به نظر من که بسیار ارزشمند تر از 08 است .
مهم ترین نکته ای که من رو به شگفت آورد چهره بسیار بسیار مشابه و زیبای بازیکنان بود . (خصوصا رئال مادرید)

نکته :

سایت وست گیم گرگ جدیدی برای این بازی منتشر کرده!!!!(مگه کرک خود توی دی وی دی سالم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم متن سایت وست گیم
برای حل مشکل فیفا 09 در Tournoment و Manager mode از این crack استفاده نمایید .

کرک داخل دی وی دی وست گیم مشکل داره . بطوری که manager mode و tournament mode و challenge mode غیر فعال می باشند و این کرک این مشکل رو رفع میکنه که میگم اونایی که از وست می خرن حتما دانلود کنن .

Reza_994
02-10-2008, 20:14
سلام
آقاي krauser گذاشته بودن devdata رو تو اين تاپيك:

البته من دسته ندارم

خوب حالا كه فيفا 09 ريليز شد صبحي نشستم واسه دسته طرح PS2 خودم يه Devdata ساختم . از اين طرح 360 نا اميد شدم اگه كسي Devdata طرح PS2 رو براي فيفا مي خواد از لينك زير دانلود كنه فقط كافيه از تو جايي كه بازي رو نصب مي كنيد از فولدر data/input
هر دو تا فايل مربوط به Devdata رو پاك كنيد و اون فولدر رو خالي نگه داريد بعد بريد به My Document و اين فايل Devdata جديد رو جايگزين كنيد. همه چيزش درست راست استيك هم دقيقا درسته و فعال
اينم لينك فقط 2 كيلوبايت هست حجمش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه لينك بالا كار نكرد اين يكيو امتحان كنيد

hosiyar
02-10-2008, 20:16
منم devdata برای دسته میخوام . دسته ساده بدون shok از اینایی که توش معلومه . اسم نداره ! چرت و چرته . تیپش مثله دسته ps1 . تو این مایه ها :
کراوزر جان دستتو میبوسه . جون من هرچه زودتر .

Spaniuly
02-10-2008, 20:22
سلام براي چندمين بار خواهش مي كنم درخواست Devdata رو تو تاپيك كلوپ گيم پد مطرح كنيد. اونجا براي تمامي طرح هاي Ps2 ساختم كه دوستمون هم (آقا رضا) لطف كرد و دوباره گذاشت ولي اصولا بايد درخواست هاي مربوط به دسته و گيم پد رو اونجا مطرح كنيد. چند دقيقه ديگه Devdata هاي درخواستي رو مي ذارم اونجا

آپديت شد...
Devdata مخصوص PS1 تو كلوپ گيم پد گذاشته شد لينك تاپيك روي امضام هست

amirpers
02-10-2008, 20:45
من بازی رو گرفتم . به نظر من گرافیک بازی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته . بازیکنها هم خوب شبیه شدند (البته به جز رونالدینیو که به نظر من یه کم قیافش رو خراب کردند) .
البته یه مسئله ای هست . ظاهرا بازی در 2 دی وی دی کامله . من 1 دی وی دی رو گرفتم و نمی تونم از موس در بازی استفاده کنم .(استفاده از موس در 09 اضافه شده) . فکر کنم یه دی وی دی ناقصه .