PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

EASPORTS-FIFA
12-09-2008, 21:21
بابا خودتون میگید دمو یعنی نسخه ی غیر کامل یک بازی.پس هنوز فیفا وقت داره.در ضمن کراوزر جان.بابا ما خسته شدیم.از سال 2006 تا حالا قیافه ها تو فیفا خیلی کم فرق کرده.بعد تو میگی کاشکی همون قیافه ها بودن.مثلا من عکس رونالدینیو رو دیدم.تو 08 مثل افغانی ها بود.09 خیلی بهتر شده.ولی قبول دارم هنوز مشکلات زیاده.در ضمن.خوب تو از هرکی میشناسی عکس بذار.چه زشت چه قشنگ و هرکی فیفا دانلود کرده.عکس بازیکنا رو بذارید.هنوز همه رو ندیدیم.

Armin 2008
12-09-2008, 23:09
گفته هایه کسایی که بازی کردن:(به زودی منتظر ترجمه باشید.)

ve download this game.and play it..hmm..a total let down on the gameplay.damn~i tot it would be better.did EA realize that they have recycle the game over and over again?starting when? 2003 to 2009 the gameplay still the same..

the graphic is now okay then the previous version but still it needs a good graphic cards to run it.but for PES08 it dont really need a powerfull graphic card to run it but it still look solid and nice.

i dont even bother about the new control/mouse+keyboard.

ow, I HATE FIFA advantage. If you tackle a player and the advantage icon appear. if you dont touch the ball you wont get a card.if you touch the ball either you get a yellow card or red card.i try to stop my player from getting the ball cauz i dont want to get a card.LOL.

what eles? EA is a well know comp.why they keep doing the same thing over and over again.the cut scene is the same like FIFA 08.nothing new really.just a nice graphic than
pervious game.

this is just my personal opinion about this game. PES 2009 will win the heart of football gamers AGAIN

Played demo. Controls are configurable + shoots are on target + graphics, physics are better = Going to be better one in series

men is cool

havent played it yet, but for pc ea screws you, take the console version, its hd, and has the most innovative game play. pc version is always the downgraded version; AND THAT IS A SHAME

ok no next gen?.... lol yaer after year the same story! new graphics just for ps3 and xbox...EA use the same graphic engine for PC since when? 2003/2004?...PES here I go again

the designers or easports whatevre tricked us pc gamers by some graphics some useless 3dgrass they think us amateurs thatis abig mistake and not fair where is the important thing in fifa 09 third generation where the cat eat it or what i wish from my all heart abig drop to fifa09 and abig victory to pes09 shame on you

where is the third generation in pc that is big trick i will wait the mother of soccer in pc pes09 and i know it will be invincible SHAME ON YOU EA

love 09 ..... just graphics and effects (all)

I love 07 ..... becous the teqnek . Plyers's actions

played this last night.
its very good graphics . Animations . Plyers reactions
But ther is no throw botton . I start to change it
but nothing hapend.
Ther is no call a defender like in 2007.
in this game u must move ur Plyer to the ball. to take it. but relly the graphic is amazing.
Just watch the grass ........ its 3D.
Just watch the Plyers's Faces in action . emotions

run in XP 32bit _ 2 giga RAM - Radieon HD 3800

i download fifa 09 demo and after Installing the Game i play it but it stoped on the loading logo before the match start it showing erreor message .. windows vista 32 .. .. 8600 GT ..
.. 2 GB Ram ..
.. Last DirectX/Driver ..
please help

not as I hoped. they retained most of the last gen's formula and just worked on the players' face and physics. this isn't over yet. I hope we see a better one in 2010

منبع:گیم اسپات

konami-pes
12-09-2008, 23:11
باز هم گزارش داده شد.

از همه دوستان و کاربران این سایت معذرت میخوام که این بحث بی ربط رو اینجا میکنم اما خودتون شاهدید که تقصیر من نیست و همگی میدونید که من در این مدتی که در این سایت بودم هیچ گونه پست بی مورد و خلاف با قوانینی نداشتم اما نمیتونم وایسم و ببینم که یک بچه ...... بیاد و اینطوری منو به مسخره بگیره.
دوست عزیز فکر میکنی کی هستی که هی اخطار میدی و میگی گزارش داده شد گزارش داده شد!!! هر چی میخوام هیچی نگم بازم نمیشه . قصدم خود ستایی و یا تعریف نیست اما اینو مطمئن باش اندازه من از فیفا و PES چیزی سرت نمیشه و میدونم هدفت از این کار ها چیه ..... هدفت به بیراهه کشوندن مبحث و ایجاد جنگ و جدال هستش. اما اینو بهت بگم که نمیتونی با این کارهات این فضای خوب و سالم تالار رو خراب کنی. برای آخرین بار بهت هشدار میدم که دیگه تو کار من دخالت نکن.
همه دوستان چه در تایپک PES و چه در تایپک فیفا شاهد هستند که هدف من اطلاع رسانی و قرار دادن مطالب مفید هستش. اما تو داری این وسط جبهه درست میکنی.
در انتها باز هم از همه کاربران عزیز معذرت میخوام.

B3HZ@D
12-09-2008, 23:14
همونطور که مشخصه و بقیه دوستان گفتن مثل این که باز ea گند زده
من عکسها رو دیدم....بازیکنان به ندرت شبیه خودشان بودند و اگر هم بودند خیلی کم
تبلیغاتی که روی پیراهن تیمهاست اصلا خوب کار نشده(تبلیغات خیلی بالا بودند و زیر یقه قرار گرفتن)
شرتهای بازیکنان خیلی تنگ بود و همچنین دست بازیکنان غیر طبیعیه و لاغر بنظر میاد
البته از نظر گرافیکی پیشرفت خوبی داشته ولی همونطور که بقیه گفتن از گیم پلی رضایت نداشتن

B3HZ@D
12-09-2008, 23:29
اخه قبلش ea خیلی سروصدا کرد که یه بازی خفن میخواد بده
نمی دونم انیمیشن ها زیاد شده و گیم پلی بهتر شده و ..............
بعدش حالا که دمو اومده عالم و ادم نارضی هستن
اولش کلی ادم رو امیدوار می کنن بعدش یه حال اساسی از ادم میگیرن

Fusi0n
12-09-2008, 23:43
نسخه دمو هیچ بد نبود من خودوم گرفتم و کلا از نسخه قبلی 100 برابر بهتر یعنی راهش انتخاب کرده و بعد این حرف شما از روی نسخه دمو که فقط 20 درصد یا بیشتر بازی دارین نظری کلی میگین و ارزیابی کلی میکین

B3HZ@D
13-09-2008, 00:04
نسخه دمو هیچ بد نبود من خودوم گرفتم و کلا از نسخه قبلی 100 برابر بهتر یعنی راهش انتخاب کرده و بعد این حرف شما از روی نسخه دمو که فقط 20 درصد یا بیشتر بازی دارین نظری کلی میگین و ارزیابی کلی میکین

ما که نفهمیدیم شما چی گفتی؟؟!!

EASPORTS-FIFA
13-09-2008, 01:27
منم نفهمیدم.ولی فاشیست دیگه گیر الکی نده.مثلا تبلیغا زیادی نزدیکه و انگشتا کشیده هست.اینا ایرادای الکیه واقعا.البته من صد در صد موافقم امسال فیفا تو پی سی شکست میخوره ولی چه میشه کرد؟

B3HZ@D
13-09-2008, 01:54
اول: این که شما اومدی به من گیر دادی
دوم: کجاش گیر الکیه....شما تبلیغات قبل از بازی رو بیاد بیار بعد وقتی بازی رو می بینی چه اتفاقی می افته
سوم: من هم دوست داشتم بعد از سالها فیفا بازی کنم ولی با این اوصاف داره نظرم عوض میشه
چهارم:اینهایی که گفتم همگی از اشکالات بازیه...من حقیقت رو گفتم ولی تا انتشار بازی صبر می کنم

EASPORTS-FIFA
13-09-2008, 03:01
یعنی تو حاضر نیستی 3 تومن بدی حداقل یه امتحانی بکنی؟چیزی که ازت کم نمیشه؟هنوز ندیده قضاوت نکن.شاید نظر تو با بقیه فرق بکنه.

konami-pes
13-09-2008, 06:37
یعنی تو حاضر نیستی 3 تومن بدی حداقل یه امتحانی بکنی؟چیزی که ازت کم نمیشه؟هنوز ندیده قضاوت نکن.شاید نظر تو با بقیه فرق بکنه.
من هر ساله بازی فیفا رو میخریدم که تغییرات رو مشاهده کنم اما امسال هزگز نمیخرم چون خوب دمو رو دانلود کردم و واقعا با این وضعیت ضعیفی که از دمو در گیم پلی و .... دیدم دلیلی نداره برم و نسخه فول رو هم از بازار بخرم.
امیدوارم برای سال بعد فیفا در PC نیز مانند کسنول ها NG بشه.

Spaniuly
13-09-2008, 09:28
من هر ساله بازی فیفا رو میخریدم که تغییرات رو مشاهده کنم اما امسال هزگز نمیخرم چون خوب دمو رو دانلود کردم و واقعا با این وضعیت ضعیفی که از دمو در گیم پلی و .... دیدم دلیلی نداره برم و نسخه فول رو هم از بازار بخرم.
امیدوارم برای سال بعد فیفا در PC نیز مانند کسنول ها NG بشه.

به نظر من بگيرش منم پارسال يادمه با دمو فيفا 08 خيلي مشكل داشتم ولي وقتي فول خريدمش عاشقش شدم

Armin 2008
13-09-2008, 09:44
من دمو رو بازی کردم.گیم پلی بازی مایوسم کرد. اونها بارها و بارها بازی رو باز سازی کردن اما گیم پلی از 2003 تا 2009 یکی مونده و پیشرفتی نداشته..گرافیک فعلا کافیه.(بهتر از ورزن های قبلی) ولی هنوز هم نیاز به کامپیوتری قوی برا ی اجرا داره.ولی پی ای اس 2008 هنوز هم زیبا تره وسیستم پایین تری هم برای اجرا می خواد.حتی کنترل جدید هم (موس +کیبورد) هم منو هیجان زده نکرد

اه من از پیشرفت فیفا 09 متنفرم.اگه بخوای توپ بازیکنی رو بگیری با کارت مواجه می شی.سعی کردم تکل نکنم بازیکنی رو تا کارت نگیرم!!!

]

[دیگه چی!!!کمپانی ای ای کمپانی معروفیه چرا دارن همش همون بازی فبلی رو می دن بیرون .صحنه های بازی دقیقا مثل قبلی اند و تنها گرافیک بوده که پیشرفت داشته.

این نظر شخصی منه.پی ای اس 2009 باز هم قلب بازیکن ها رو بدست خواهد اورد.

دمو رو بازی کردم.کنترل بسیار خوشدسته.شوت ها درون چهارچوب هستن.گرافیک و فیزیک بهتر شده.پس می ره تا بهترین در سری باشه.

بازی نکردم اما ای ای برای کامپیوتر شخصی پدر ادمو در میاره(سانسور)فیفای کنسول رو در نظر بگیر.ابتکاری ترین گیم پلی رو HDگرافیک

.اما کامپیوتر همیشه یک نسخه ی درجه پایین تر بوده.ای ای شرم بر تو.

باز هم خبری از نکست نیست.بعد از یک سال کشمکش.گرافیک جدید فقط برای پی اس 3 و ایکس باکس 360

ای ای هنوز از همون موتور قدیمی استفاده می کنه موتوری که از سال 2003 یا 2004 بوده.پی ای اس 2009 باز هم من اومدم طرفت.]دیزاینر های فیفا ما رو یکسری اماتور فرض کردن.با یک چمن سه بعدی .این بزرگترین اشتباه اونهاست.من از تمام قلبن ارزو می کنم.پی ای اس 2009 برنده بشه و فیفا 09 شکست بخوره.ای ای شرم بر تو

کجاست اون فیفای کامپیوتر نسل سوم این یک حقه ی بزرگ بود.من برای مادر فوتبال در کامپیوتر(پی ای اس 2009)صبر می کنم می دونم شکست ناپذیره.شرم بر تو ای ای.

عاشق 09 هستم هم گرافیک هم افکت همه چیز عالی.عاشق 07 بودم بخاطر اکشن و در گیر کننده بودنش.

دیشب بازی کردم.گرافیک و انیمیشن خوبی داشت. ری اکشن بازیکنان .ولی دکمه ی پرتاب وجود نداره باید دست به کار شم.(این تیکه ی اخر نفهمیدم چی می گه.)

هیچ اتفاقی نیفتاده.مثل 07 نمی تونی بازیکنتو فرابخونی.ولی واقعا گرافیک محشره.چمنو ببینید سه بعدی.چهره ی بازیکنان رئ در صحنه های بازی ببینید.یا وقتی احساساتی می شن.]تو کامپیوتر با این مشخصات بازی کردم:

XP 32 BIT__2 GIG A RAM__RADIEON 3800 HD.

این اخری هم کمک می خواست.

نتیجه گیری شخصی: شکستی دگر برای فیفا بر روی کامپیوتر.

Spaniuly
13-09-2008, 10:10
آقا يكي كمك كنه اونايي كه دمو رو دانلود كردن فايل Devdata رو برام سند كنن زود. اينم مسيرشه اون فايل رو برام بفرستيد
FIFA 09 Demo\data\input
تو اين فولدر يه فايل به اسم devdata هست يه نفر سند كنه برام 49 كيلوبايته

Spaniuly
13-09-2008, 11:49
آقا حل شد نميخوام
حالا حالا حالا حالا حالا عشق است فقط فيفا...
آقا حله درسته حال داد با هك زمان بازي رو بينهايت كردم رو هر ديفيكالتي هم كه بخوام ميتونم بازي كنم. دسته بازي رو هم به سلامتي هك كردم الان اون دريبلهايي كه با ماوس زده ميشه با دسته معمولي آنالوگ ميزنم
دست خودم كه نيست نابغه هكيدن فيفا هستيم ديگه.......اينههههههههههه

Masoud King
13-09-2008, 12:16
به نظر من 09 خیلی خوب کار شده , مخصوصا چمن بازی,چهره ها و لباس ها و هم چنین فیزیک بازیکنان که نسبت به گذشته خیلی بهتر شده!
و همچنین تنوع دریبل ها هستش که در فوتبال های دیگه اصلا شاهد چنین چیزی نیستیم و نباید از بازی با موس هم قافل شد که برای من یکی خیلی جذاب بودش!
و برخورد های بازیکنان با هم که اونم خیلی خوب طراحی شده و دیگر شاهد رد شدن بازیکنان از درون هم نیستیم!!
در کل 09 میتونه انتظارات رو برآورده بکنه....

نه! این اصلا شکست نبودش بلکه شروعی باری تحول فیفا بر روی Pc هستش!

شما مطمئن هستی که در گیم پلی و.... فیفا 09 ضعیف بودش؟؟!!!!!!!!!!!!!!

Retired User
13-09-2008, 12:31
يك مشكل فيفا اينه كه بازيكنا به جلو خيلي خم شدن يعني انگار يه گوژ گنده دارن كه توي اين سري هم هنوز درست نشده فيزيك كلي بازيكنا طبيعي نيست و انداماشون خوب طراحي نشده همچنين طرز دويدنشون

Spaniuly
13-09-2008, 12:53
مسعود 100 درصد گيم پلي افت كرده حتي بيخود تر از يورو 2008 هم شده بازي كني ميبيني بازيكنا اون صلابت رو ندارن مثه معتادا شدن. قيافه هاي بازيكنا شايد شبيه باشن ولي قيافه ها فوق العاده شيطاني و كريه طراحي شدن. حتي دكو و بالاك كه قيافه معصوم و تو دل برويي دارن تو فيفا به قدري زشتن كه آدم تو خواب بينه مي خيسه به خودش.
در كل فقط يك نوع دريبل به دريبلهاي قبل اضافه شده كه نحوه اجراش مشترك هست با زير توپ زدن و از رو زمين توپ رو رو پايي برداشتن كافيه راست استيك رو يه بار عقب جلو كنيد دريبلهاي منحصر به فرد رونالدينيو و روبينيو هم قابل اجرا هستند. و احتمالا كريس رونالدو هم همون رقص پارو خواهد داشت. همه دريبلهايي كه با ماوس اجرا ميشه من با دسته انجام دادم اتفاقا با روبينيو يه خركني بازاري به راه انداخته بودم كه بازيكناي حريف فقط اسكول اسكول نگام ميكردن كه چطور با روبينيو دريبلشون مي زنم. روبينيو واقعا روان بازي ميكنه بر عكس رونالدينيو كه خيلي اسكول شده زود توپ رو خراب ميكنه كاش مسي هم بود تو دمو ميميرم براش.
يه چيز ديگه رونالدينيو كه تو 08 اورالش 91 بود شده 87
روبينيو هم كه تو دمو براي رئال بازي ميكنه اميدوارم تو نسخه كامل تو منچستر سيتي باشه.ولي رونالدينيو تو ميلان هست و دكو هم تو چلسي. اينكه روبينيو تو دمو هنوز تو رئال هست به دليل اينه كه بعد از ساخت دمو به سيتي ترانسفر شده
ولي كلا با گيم پلي بازي نميشه حال كرد ضعيفه درست مثل يورو كه ضعيف بود. و كماكان تماشاگران تابلو كاغذي و دوبعدي هستند و فاقد ضخامت. ببيني دمو رو مي فهميد كه Pes امسال پوز فيفا رو به خاك خواهد مالوند. البته به عنوان يه فيفا خور احساس شرم ميكنم و براي EA متاسفم كه خودش رو ضايع كرده

hosiyar
13-09-2008, 13:51
آقایون مطلع ، مثل Fifa 08 ، بازی نسخه فول دزدیش نیومده بریم بخریم ؟

Armin 2008
13-09-2008, 14:01
آقایون مطلع ، مثل Fifa 08 ، بازی نسخه فول دزدیش نیومده بریم بخریم ؟

تو استرالیا بازی دو اکتبر می اد.یعنی نوزده روز دیگه بازی دزدی شاید 27 یا 28 سپتامبر بیاد ولی الان نه.

مسعود 100 درصد گيم پلي افت كرده حتي بيخود تر از يورو 2008 هم شده بازي كني ميبيني بازيكنا اون صلابت رو ندارن مثه معتادا شدن. قيافه هاي بازيكنا شايد شبيه باشن ولي قيافه ها فوق العاده شيطاني و كريه طراحي شدن. حتي دكو و بالاك كه قيافه معصوم و تو دل برويي دارن تو فيفا به قدري زشتن كه آدم تو خواب بينه مي خيسه به خودش.
در كل فقط يك نوع دريبل به دريبلهاي قبل اضافه شده كه نحوه اجراش مشترك هست با زير توپ زدن و از رو زمين توپ رو رو پايي برداشتن كافيه راست استيك رو يه بار عقب جلو كنيد دريبلهاي منحصر به فرد رونالدينيو و روبينيو هم قابل اجرا هستند. و احتمالا كريس رونالدو هم همون رقص پارو خواهد داشت. همه دريبلهايي كه با ماوس اجرا ميشه من با دسته انجام دادم اتفاقا با روبينيو يه خركني بازاري به راه انداخته بودم كه بازيكناي حريف فقط اسكول اسكول نگام ميكردن كه چطور با روبينيو دريبلشون مي زنم. روبينيو واقعا روان بازي ميكنه بر عكس رونالدينيو كه خيلي اسكول شده زود توپ رو خراب ميكنه كاش مسي هم بود تو دمو ميميرم براش.
يه چيز ديگه رونالدينيو كه تو 08 اورالش 91 بود شده 87
روبينيو هم كه تو دمو براي رئال بازي ميكنه اميدوارم تو نسخه كامل تو منچستر سيتي باشه.ولي رونالدينيو تو ميلان هست و دكو هم تو چلسي. اينكه روبينيو تو دمو هنوز تو رئال هست به دليل اينه كه بعد از ساخت دمو به سيتي ترانسفر شده
ولي كلا با گيم پلي بازي نميشه حال كرد ضعيفه درست مثل يورو كه ضعيف بود. و كماكان تماشاگران تابلو كاغذي و دوبعدي هستند و فاقد ضخامت. ببيني دمو رو مي فهميد كه Pes امسال پوز فيفا رو به خاك خواهد مالوند. البته به عنوان يه فيفا خور احساس شرم ميكنم و براي EA متاسفم كه خودش رو ضايع كرده
تو ترجمه هم دیدی همه احساس شرم می کردن(SHAME ON EA)

به نظر من 09 خیلی خوب کار شده , مخصوصا چمن بازی,چهره ها و لباس ها و هم چنین فیزیک بازیکنان که نسبت به گذشته خیلی بهتر شده!
و همچنین تنوع دریبل ها هستش که در فوتبال های دیگه اصلا شاهد چنین چیزی نیستیم و نباید از بازی با موس هم قافل شد که برای من یکی خیلی جذاب بودش!
و برخورد های بازیکنان با هم که اونم خیلی خوب طراحی شده و دیگر شاهد رد شدن بازیکنان از درون هم نیستیم!!
در کل 09 میتونه انتظارات رو برآورده بکنه....

نقل قول:
نه! این اصلا شکست نبودش بلکه شروعی باری تحول فیفا بر روی Pc هستش!

نقل قول:
شما مطمئن هستی که در گیم پلی و.... فیفا 09 ضعیف بودش؟؟!!!!!!!!!!!!!!
مسعود نسبت به قبلی خوبه ولی مطابق وعده ها نبود.

B3HZ@D
13-09-2008, 14:03
من نگقتم که فیفا همش افتضاح بوده....میگم دوباره توی طراحی بازیکنان بد بوده
بازیکنان طبیعی نیستن...نه از نظر صورت و قیافه و نه از نظر فیزیک بدنی
دستاشون خوب طراحی نشده....و انگار اجزای بدنشون رو تکه تکه به هم چسبوندن و یک سری مشکلات دیگه که 100 بار گفتم
شما وقتی میری یه فوتبال بازی کنی وقتی می بینی حالت بازیکنان طبیعی نیست ایا به بازی ادامه میدی؟؟؟
من که مسلما ادامه نمیدم....شماها رو نمیدونم....چون اگه میخوای فوتبال به واقعیت نزدیک باشه تا موقعی که اصل کری ها یعنی بازیکنانش واقعی نباشن که دیگه فایده نداره
----------------------------------------------------
در جواب EA هم بگم که بحث پولش نیست....مسئله اینه که بازی باید ادم رو ترغیب کنه که ادامه اش بدی و پاش بشینی نه این که بعد 2 یا 3 روز بندازیش یه گوشه
حالا با این اوصاف فکر نکنم فیفا نظرم رو عوض کنه...قبلش با اون تبلیغات و چیزایی که بیان شد من داشتم بعد از چند سال PES بازی کردن می خواستم برم فیفا رو بگیرم ولی حالا چی؟
نمی دونم میتونم باهاش کنار بیام یا نه
----------------------------------------------------
از krauser هم بابت نگاه منتقدانه و بی طرفش متشکرم
ایشون که دیگه خودش یک فیفا باز حرفه ایه و از طرفداران پر و پا قرصه این بازیه
ممنون از همگی

morix_001
13-09-2008, 14:04
من ضد حال خوردم اساسی !
دمو رو دانلود کردم ولی مثل این که بد دانلود کردم :41:...
وقتی داره می ریزه یه فایل رو نمی ریزه و ارور می ده . حجم اون فایل هم فکر کنم نردیک به 100 مگ باشه ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی می تونه این رو برام آپلود کنه ؟
آدرس فایل :
FIFA 09 Demo\data\zdata_23.big

فکر نکنم کسی این کار رو بکنه ولی خب شاید یکی این کار رو کرد ...
اگر هم کسی لینک دانلودش رو داره بزاره

Spaniuly
13-09-2008, 14:18
من ضد حال خوردم اساسی !
دمو رو دانلود کردم ولی مثل این که بد دانلود کردم :41:...
وقتی داره می ریزه یه فایل رو نمی ریزه و ارور می ده . حجم اون فایل هم فکر کنم نردیک به 100 مگ باشه ...

کسی می تونه این رو برام آپلود کنه ؟
آدرس فایل :
FIFA 09 Demo\data\zdata_23.big

فکر نکنم کسی این کار رو بکنه ولی خب شاید یکی این کار رو کرد ...
اگر هم کسی لینک دانلودش رو داره بزاره

خيلي حيف شده منم ميترسيدم اين بلا سر من بياد چون وقتي دانلود ميكردم خيلي استوپ ميشد در اثر قطعي مال تو هم همينطوري شده واقعا حيف شده بميرم برات. مي دونم چه حس بديه در واقع 129 مگه او فايلي كه خرابه. من سرعتم اگه زياد بود برات آپ ميكردم. متاسفم كاري از دستم بر نمياد البته مي توني بيخيال بشي خيلي ارزشمند هم نيست اين دمو. من ازش نا اميد شدم پدرم در اومده 760 مگ دانلود كردن افتاده گردنم دارم بازي مي كنم 08 خيلي بهتره اين دمو حتي جوات تر از يورو 2008 هم هست
فاشيست جان من معمولا واقعيت رو ميگم من نسبت به EA خيلي حساسم حسي كه آدم نسبت به پسرش داره يعني به اطر موفيت هاش مي باله بهش و به خاطر كاراي زشتش اعصابش خراب ميشه و بهش بد و بيراه ميگه. (البته 22 سالمه ها سو تفاهم نشه بابا نشدم هنوز:31: ايشالا بعد عروسي:27:)

Spaniuly
13-09-2008, 14:30
اينم از پچ سينماتيك براي دمو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B3HZ@D
13-09-2008, 14:35

حالا این پچ چه کار می کنه؟؟؟
مربوط به timer بازی میشه؟؟!!

offlineinternet
13-09-2008, 14:36
سيستم مورد نياز FIFA09

Minimale system:

CPU with 2.4 GHz (single-core)
512 Megabytes of RAM (1 GB required for Windows Vista™)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent
(must support Shader Model 2.0 or above - see supported chipsets in section 11)
DirectX® 9.0c Compatible Sound Card
512Kbps or greater broadband connection for online gameplay
MS compatible mouse
Keyboard
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
13-09-2008, 15:29
سيستم مورد نياز FIFA09

Minimale system:

MS compatible mouse
Keyboard

دست درد نكنه اشاره كردي ولي جسارت نشه اينو همه ميدونستن 100 بار تو تاپيك آورده شده و همينطور پست اول در هر صورت زنده باشي

واي اين فيفا خداي ابتكاره
حرفمو در موردش پس گرفتم گوش كنيد داستانشو
الان رفته بودم اومدم ديدم داداشم كه خداي استراتژي هست نشسته داره با ماوس جادو ميكنه تا حالا فوتبال بازي كردنش رو نديده بودم به خاطر ماوس نشسته بود دمو رو مي زد ديدم اين داره با ماوس جادو ميكنه تو عرض چند دقيقه بهم ياد داد كه چطور با ماوس ميشه فيفا رو بازي كرد الان از فرط سورپرايز نميدونم چيكار كنم فكر ميكنم تا فيفا 10 دربياد كاري به جز فيفا 09 بازي كردن نخواهم داشت فيفا 09 فقط با ماوس ديوانه ميكنه ادم رو يه افق وا كرده كه بدبخت ميكنه هممون رو اين EA وحشتناك حال ميده با ماوس دمو دارها امتحان كنن دوربين رو روي End to End بذاريد بعد با ماوس بازي كنيد ببينيد چي ميگم. ختم هيجان و اعتياده. به هر حال اگه معتاد بشيد سخته دل كندن ازش. الان كه دارم اينارو مينويسم ميخوام هرچه زودتر حرفام تموم بشخ برم فيفا 09 بازي كنم.فاشيست اون پچ يه دوربين اضافه مي كنه به بازي با اين دوربين ميتوني به همه جاي ورزشگاه بري مثلا ميتوني بري درست وايسي جلوي ورودي ورزشگاه يا حتي بري يك متري تماشا گران كه نري پيششون بهتره چون عين كاغذ مي مونن مي دوني كه دو بعدي ساخته شدن. ولي خيلي جالبه كه با دوربين ميتوني ميله هاي سقف ورزشگاه ويمبلي رو از چند سانتي بررسي كني. ولي عجب گرافيكي به هم زده لا مذهب اين كارنت باشه ببين نكست چيه گرافيك فيفا 09 از PES 2008 كه نكست بود خيلي بهتره. فقط گفتم قيافه هاي كريه و وحشتناك بازيكنا آدم و ناراحت ميكنه چشماشون از دم گود افتاده عين كراكي هاي معتاد اصيل شده قيافشون
واي من ديگه طاقت ندارم رفتم بازي كنم

swamp
13-09-2008, 15:35
به به تازه دارین عزیزان متوجه میشید فیفا 09 چی هست بابا من هم همون اول گفتم درکل بازی خیلی قشنگیه ولی خوب ضعفهایی هم داره ونسبت به نسخه next fifa هیچه ولی دربرابر نسخه ی next کونامی اصلا کم نمیاره یه کم بیشتر بازی کنید به نکات جالبتری هم میرسد

Armin 2008
13-09-2008, 15:43
اخر سر بازی خوبی هست یا نیست.تکلیف رو معلوم کنید. اجنبی ها!!! که خوششون نیومده بود.ارمین بشین واسه دانشگات درس بخون به فیفا معتاد شی از کار و زندگی می افتیا!!
راستی اون پچه برای چیه؟؟

سيستم مورد نياز FIFA09

Minimale system:

MS compatible mouse
Keyboard
این زیادی فضاییه.

swamp
13-09-2008, 15:47
اجنبی ها!!! که خوششون نیومده بود
اجنبی ها همشون میان با نسخه ی نکست فیفا مقایسه می کنن که خب معلومه در برابر اون هیچی برای گفتن نداره بعد میان از فیفا بد میگن و کونامی رو بالا می کشند چون نسخه ی نکست هست

swamp
13-09-2008, 16:04

هرکی دمو رو داره این پچ رو حتما بریزه یه سری انیمیشنهای جدید به بازی اضافه میکنه واقعا قشنگه

Aryan.kh
13-09-2008, 16:05
دست درد نكنه اشاره كردي ولي جسارت نشه اينو همه ميدونستن 100 بار تو تاپيك آورده شده و همينطور پست اول در هر صورت زنده باشي

الان رفته بودم اومدم ديدم داداشم كه خداي استراتژي هست نشسته داره با ماوس جادو ميكنه تا حالا فوتبال بازي كردنش رو نديده بودم به خاطر ماوس نشسته بود دمو رو مي زد ديدم اين داره با ماوس جادو ميكنه تو عرض چند دقيقه بهم ياد داد كه چطور با ماوس ميشه فيفا رو بازي كرد الان از فرط سورپرايز نميدونم چيكار كنم فكر ميكنم تا فيفا 10 دربياد كاري به جز فيفا 09 بازي كردن نخواهم داشت فيفا 09 فقط با ماوس ديوانه ميكنه ادم رو يه افق وا كرده كه بدبخت ميكنه هممون رو اين EA وحشتناك حال ميده با ماوس دمو دارها امتحان كنن دوربين رو روي End to End بذاريد بعد با ماوس بازي كنيد ببينيد چي ميگم. ختم هيجان و اعتياده. به هر حال اگه معتاد بشيد سخته دل كندن ازش. الان كه دارم اينارو مينويسم ميخوام هرچه زودتر حرفام تموم بشخ برم فيفا 09 بازي كنم.فاشيست اون پچ يه دوربين اضافه مي كنه به بازي با اين دوربين ميتوني به همه جاي ورزشگاه بري مثلا ميتوني بري درست وايسي جلوي ورودي ورزشگاه يا حتي بري يك متري تماشا گران كه نري پيششون بهتره چون عين كاغذ مي مونن مي دوني كه دو بعدي ساخته شدن. ولي خيلي جالبه كه با دوربين ميتوني ميله هاي سقف ورزشگاه ويمبلي رو از چند سانتي بررسي كني. ولي عجب گرافيكي به هم زده لا مذهب اين كارنت باشه ببين نكست چيه گرافيك فيفا 09 از PES 2008 كه نكست بود خيلي بهتره. فقط گفتم قيافه هاي كريه و وحشتناك بازيكنا آدم و ناراحت ميكنه چشماشون از دم گود افتاده عين كراكي هاي معتاد اصيل شده قيافشون

دستت درد نکنه عجب راه کاری ارائه کردی هر کی دمو رو دانلود کرده همین کارو انجام بده و حالشو ببره ته هیجانه :19: :18:

EASPORTS-FIFA
13-09-2008, 16:24
نظرم عوض شد.من همون طرفدار فیفا میمونم.swamp این لینکی که گذاشتی رو نسخه کامل هم وقتی میاد میخونه؟

swamp
13-09-2008, 16:27
نظرم عوض شد.من همون طرفدار فیفا میمونم.swamp این لینکی که گذاشتی رو نسخه کامل هم وقتی میاد میخونه؟
این لینک رو من نذاشتم واین مخصوصه نسخه دمو هست

EASPORTS-FIFA
13-09-2008, 16:29
ای بابا.خب اشکال نداره.من برم بازی منچسترو ببینم زود.فقط میخوام بگم اگه کسی میتونه از سرخیو راموس و روبینیو تو فیفا عکس بذاره.ممنون.

Spaniuly
13-09-2008, 18:28
ای بابا.خب اشکال نداره.من برم بازی منچسترو ببینم زود.فقط میخوام بگم اگه کسی میتونه از سرخیو راموس و روبینیو تو فیفا عکس بذاره.ممنون.

احتمالا اون پچ براي دمو كار كنه ولي براي اصلشم يه امتحاني مي كنيم وقتي بياد سرخيو راموس اصلا و ابدا شبيه خودش نيست فكر كنم اشتباهي درست كردن قيافش رو با يه صورت ديگه اشتباه شده اصلا موهاشم سياه پر كلاغي درست كردن راموس كه اصلا بلونده تو دمو چشم و ابرو سياهه و موهاشم اصلا مدل موهاي راموس نيست روبينيو هم كه مثل زغاليه كه براش چشم ابرو كشيدن اصلا صورتش قابل تشخيص نيست. كلا بيخيال قيافه ها باش. با گيم پلي اونم با ماوس حال كن

joey jordison
13-09-2008, 18:52
بنده چندتا سوال داشتم
بازی سرعتش فضایی هستش؟؟؟
ماشینهای دریبل زنی در بازی نیستند؟؟؟
بازی سخت هست؟؟؟یعنی منظور باید جون بکنی تا گل بزنی
یک عکس از چهره دکو بذارید
ضربه ازادها طبیعی هست؟؟
دویدن و راه رفتن بازیکنها عادی هست!!!
من یک تریلر از بازی دیدم خیلی خوب بود!یعنی همه چیز طبیعی و برخورد ها خیلی عالی بودند من خوشم امد خالا باید ببینیم چجوری هست

Armin 2008
13-09-2008, 19:43
بازی سرعتش فضایی هستش؟؟؟
نه خیلی .

ماشینهای دریبل زنی در بازی نیستند؟؟؟
می شه گفت هستن.

بازی سخت هست؟؟؟یعنی منظور باید جون بکنی تا گل بزنی
تو دمو فقط یه درجه هست که چیزی معلوم نیست.

یک عکس از چهره دکو بذارید

ضربه ازادها طبیعی هست؟؟
تقریبا مثل همیشه خوبه.

دویدن و راه رفتن بازیکنها عادی هست!!!
بسیار شبیه قبلیه.

من یک تریلر از بازی دیدم خیلی خوب بود!یعنی همه چیز طبیعی و برخورد ها خیلی عالی بودند من خوشم امد خالا باید ببینیم چجوری هست
اشتباه دیدی!!!!دی
حتما نسخه ی نکست بوده.

B3HZ@D
13-09-2008, 20:02
بیا....
بعد میگید فیفا پیشرفت داشته
اینایی که ارمین گفت همش ضعفه...ea همه رو گذاشته سر کار
قیافه ها هم که به هیچ وجه شبیه نیست...من موندم این فیفا فقط رو گرافیک کار کرده؟؟؟؟؟

Armin 2008
13-09-2008, 20:10
بیا....
بعد میگید فیفا پیشرفت داشته
اینایی که ارمین گفت همش ضعفه...ea همه رو گذاشته سر کار
قیافه ها هم که به هیچ وجه شبیه نیست...من موندم این فیفا فقط رو گرافیک کار کرده؟؟؟؟؟
منم نظر تو رو دارم .

اونجوری که ارمین می گه شبیه زمانی هست که تو لودینگ کنسول ها با زاویه ی سوم شخص بازیکن بازی می کنه و تکنیک می ذاره.پس
EA سرمون رو شیره مالیده.

EASPORTS-FIFA
13-09-2008, 20:50
آقا من منتظرم.میخوام ببینم راموس و روبینیو و هیگواین چه شکلی هستن.تو رو خدا بذارید.

Aryan.kh
13-09-2008, 22:23
آقا من منتظرم.میخوام ببینم راموس و روبینیو و هیگواین چه شکلی هستن.تو رو خدا بذارید.

منتظر نباش روبینیو فقط یک کره سیاه رنگه که چشم و ابرو داره

راموس رو عمرا اگه بشناسیش (کاکا در مقابل راموس آخره شبیه هست)

هیگوان هم صورتش رو نساختن و پوست هم نداره یعنی به رنگ هر کسی که باش تعویض شه در میاد با دیارا تعویض شه سیاه با روبن تعویض شه سفید فیکسم اگه بازی کنه قرمز و سبزه پوستش برای فیفا متاسفم واقعا همیشه دلم می خواست فیفا به دوران اوجش برگرده من بازی فوتبال روی کامپیوتر رو با فیفا تجربه کردم ولی الان چند سال هست که دارم فقط pes بازی می کنم البته هر سال فیفا رو می گیرم ولی متاسفانه بعد از آمدن pes دیگه uninstalesh می کنم

Aryan.kh
13-09-2008, 22:30
برای اینکه نگی دارم بزرگ نمایی می کنم یه عکس از حالتی که فیکس بوده میزارم دیگه حالت هایی که تعویضی هست و به رنگ بازیکنی که جانشینش شده در اومده رو نمیزارم هیگوان آفتاب پرسته توی فیفا ...

Amir Sepehr
13-09-2008, 22:37
اقا اگه بخوای با گیم پد بازی کنی نه میشه پاس فرار داد نه تکل زد راه حلی مثل پچ سراغ ندارید؟

Armin 2008
13-09-2008, 23:19
این یه باگه که با عرضه ی بازی درست می شه.(دموی pes 2008 هم این مشکلو داشت)

havas_1980
14-09-2008, 00:16
تریلر بازی خوب, گیم پلی چلسی با تورنتو

Good Game Trailer | Size: 14.4MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Chelsea v. Toronto Gameplay Montage | Size: 11.2MB

B3HZ@D
14-09-2008, 01:20
باگ جالبیه
ولی در کل خیلی عجیب غریبه.........
حالا دعا کنید مشکلش همین یکی باشه و بازیکنی نباشه که اینطوری در بیاد
اونوقته که......

EASPORTS-FIFA
14-09-2008, 01:22
آقا تو رو به خدا.من میخوام ببینم شکل بازیکنا.چه زشت چه قشنگ.بذارید.از هر بازیکنی بذارید.از چک هم بذارید.اگه من دانلود کرده بودم دمو رو.تو رو خدااااااااااااااااااااااا اااا.

Masoud King
14-09-2008, 05:38
FIFA 09 Demo Raptor:

هر سال بعد از انتشار دمو فیفا expander هایی برای دمو منتشر می شد و امسال هم طبق گذشته GamingAccess یه Demo Raptor منتشر کرده که به وسیله اون میتونید وقت بازی, رزلوشن, on/off حالت window و تغییرات دیگر در تنظیمات بازی ایجاد کنید.

دانلود:(0,2 MB)

منبع:

Spaniuly
14-09-2008, 07:42
FIFA 09 Demo Raptor:

هر سال بعد از انتشار دمو فیفا expander هایی برای دمو منتشر می شد و امسال هم طبق گذشته GamingAccess یه Demo Raptor منتشر کرده که به وسیله اون میتونید وقت بازی, رزلوشن, on/off حالت window و تغییرات دیگر در تنظیمات بازی ایجاد کنید.

دانلود:(0,2 MB)

منبع:

دستت درد نكنه مسعود جان ولي من قبلا گذاشته بودم اين دمو رپتور رو كه البته بگم تروجان هورس هست و گذشته از اون كار هم نميكنه و كشكه من چند صفحه قبل علاوه بر اين دمو رپتور Match Explorer گذاشتم كه ساخت مانكي دراگون هست و اون هست كه به درد دمو بازها مي خوره البته كسي از ما نه به خاطر رپتور نه Match Explorer تشكر نكرده بود:31:
عيبي نداره ما نديد بديده تشكر نيستيم:8:

آقا تو رو به خدا.من میخوام ببینم شکل بازیکنا.چه زشت چه قشنگ.بذارید.از هر بازیکنی بذارید.از چک هم بذارید.اگه من دانلود کرده بودم دمو رو.تو رو خدااااااااااااااااااااااا اااا.
ظهر برات ميذارم ببيني

اقا اگه بخوای با گیم پد بازی کنی نه میشه پاس فرار داد نه تکل زد راه حلی مثل پچ سراغ ندارید؟

بله هست من هك كردم فايل devdata دمو رو. آپ مي كنم همين جا ميذارم واسه دانلود

سلام اينم يكي ديگه از ما بگيريد و عمرمون رو دعا كنيد.
با اين فايل مي تونيد به دمو فيفا 09 علاوه بر استاديوم ويمبلي چند تا ورزشگاه ديگه هم اضافه كنيد

دوست عزيزي كه فايل هك شده devdata رو خواسته بودن اينم فايلش(خودم درستش كردم ها نريد پابليكش كنيد كپي رايت داره)

swamp
14-09-2008, 12:13
دوست عزیز این استادیومش چه جوری نصب میشه هر کاری میکنی نمیاد

Amir Sepehr
14-09-2008, 12:41
سلام اينم يكي ديگه از ما بگيريد و عمرمون رو دعا كنيد.
با اين فايل مي تونيد به دمو فيفا 09 علاوه بر استاديوم ويمبلي چند تا ورزشگاه ديگه هم اضافه كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوست عزيزي كه فايل هك شده devdata رو خواسته بودن اينم فايلش(خودم درستش كردم ها نريد پابليكش كنيد كپي رايت داره)

این فایل دومی که گیم پد و درست میکرد لینکش خرابه اگه میشه دوباره اپلود کن....

ali_ranger22
14-09-2008, 12:49
دموی بازی امد

Demo Part 1 (EU)
190 مگ

Demo Part 2 (EU)
190

Demo Part 3 (EU)
190

Demo Part 4 (EU)
190

Demo Part 5 (EU)
9.6

Spaniuly
14-09-2008, 13:33
دموی بازی امد

Demo Part 1 (EU)
190 مگ

Demo Part 2 (EU)
190

Demo Part 3 (EU)
190

Demo Part 4 (EU)
190

Demo Part 5 (EU)
9.6

دير موندي داداش 100 تا لينك دانلود گذاشتيم براش خيلي وقته اومده تازه رسيده دستت؟:31:
ما دانلود هم كرديم كلي هم پچ گذاشتيم تو فروم براش.

این فایل دومی که گیم پد و درست میکرد لینکش خرابه اگه میشه دوباره اپلود کن....
نه درسته تستش كردم احتمالا ISP كه ازش سرويس ميگيري آپلود سنترهايي مثله پرشين گيگ رو ----- كرده تقصير من نيست

دوست عزیز این استادیومش چه جوری نصب میشه هر کاری میکنی نمیاد

چرا وارد بازي ميشه ولي موقعي كه ميخواي انتخاب كني نشون نميده ولي اگه اينور اونور كني با اينكه روي ويمبلي باقي ميمونه ولي عوض ميشه بري بازي ميبيني اگه باور نداري از همشون عكس بذارم همينجا من كه تو هر 4 ورزشگاه بازي ميتونم بكنم

Spaniuly
14-09-2008, 13:38
از الان به بعد ميخوام از حركات تكنيكي بازي رو كه با بزرگان فوتبال انجام ميدم عكس بذارم تا جيگرتون حال بياد. ببينيد فيفا چي هست WoW!

اين از كاكا كه در حال اجراي حركت تكنيكي (از همونايي كه نوازي مي زنه) هست اين سانتر در ادامه با ضربه سر رونالدينيو گل ميشه كاش ميشد فيلم ريپلاي رو سيو كرد اونوقت كلي براتون فيلم از بازي ميذاشتم حركات تكنيكي من با توپ تو فيفا زبانزد عام و خاص. به من ميگن آرمين فيفا

Armin 2008
14-09-2008, 14:21
ارمین جان حرکت رابونا از 2004 بود.سوال .ارمین دوربین تو حالت be a pro فرقی کرده؟مثل کنسول شده؟؟
تو این عکس چمن سه بعدی نیست.off کردی 3dgrass رو؟

maximiliyanus
14-09-2008, 14:28
از الان به بعد ميخوام از حركات تكنيكي بازي رو كه با بزرگان فوتبال انجام ميدم عكس بذارم تا جيگرتون حال بياد. ببينيد فيفا چي هست WoW!

اين از كاكا كه در حال اجراي حركت تكنيكي (از همونايي كه نوازي مي زنه) هست اين سانتر در ادامه با ضربه سر رونالدينيو گل ميشه كاش ميشد فيلم ريپلاي رو سيو كرد اونوقت كلي براتون فيلم از بازي ميذاشتم حركات تكنيكي من با توپ تو فيفا زبانزد عام و خاص. به من ميگن آرمين فيفا

این حرکت تو پیس هم هست من با مسی همین جوری گلم زدم ولی حرکت باحالیه به نظر میرسه فیفا دریبلای خفنی ساخته امسال راستی از حرکتای دیگشم بزار ببینیم فیفا چیکار کرده...
راستی همین یه توپو داره ینی مثل پارسال نیست که هر باشگاه توپ مخصوص داشتن؟

Spaniuly
14-09-2008, 14:36
آره رابوناست اسمش يادم نبود آره اف كردم 3D رو آخه مونيتورم 15 اينچه از اين قديمياست وضعيتشم خيلي خرابه سياه شده رنگش واسه همين آف كردم آف كردني روشن تر ميشه بازي البته براي من اگه رو مانيتورهاي 17 يا 19 اينچ بازي كنيد دمو رو از شدت هيجان كف مي كنيد خيلي گرافيكش خداست. باورم نميشد فيفا يه همچين گرافيكي خرج فيفا كنه.
طفلك مسعود ميگفت يكم نكسته ما مسخرش ميكرديم. آي مسعود جيگرتو بخورم.
راستش آرمين هنوز Be a Pro بازي نكردم اين دفعه نگا كردم ميگم OK?

hermione
14-09-2008, 14:41
من نمیدونم شما چرا اینقدر توی سرو کله هم میزنید .. من خودم طرفدار فیفا نیستم ولی میگم هر کی با گیم پلی و گرافیک فیفا مشکل داره لازم نیست بیاد و اظهار نظر کنه بهتره اصلاَ فیفا بازی نکنه یا بر عکس هر کی میگه pes خوب نیست ...
خود pes هم هزار تا مشکل داره لا اقل فیفا اسم تیم هارو درست می نویسه و Chelsea رو Londen blue نمی نویسه ... حالا شما باز گیر بدید به گرافیک فیفا ...

Spaniuly
14-09-2008, 14:43

بيا فعلا با قيافه هاي كريه ميلان حال كن تا برم از بازيكناي رئال بندازم آپ كنم.

joey jordison
14-09-2008, 14:47
تو عکس کاکا مانند مونگولهاست!!پس چمن 3 بعدی کجاست

maximiliyanus
14-09-2008, 14:55
ممنون آرمین جان از بقیه تیمام بزار میگم اونقدرام کریه نیستن بعضیاشون مثل مالدینی وزامبروتا خوبن ولی بعضیاشون مثل اینزاگیرو سوپر گند زدن ....

Amir Sepehr
14-09-2008, 14:57
اقا من اون فایلرو دانلود کردم بعد ریختمش تو این ادرس:EA Sports\FIFA 09 Demo\data\inpu
ولی بازم نشد با گیم پد تکل و پاس فرار و انتخاب کنی همش میزنه empty .... یکی کمک کنه لطفا...

Alireza Taji
14-09-2008, 15:03
krauser جان از عکسها ممنون...
چرا اینجوری هستند؟ قبلا که فیقا خیلی برای این سری تبلیغ کرده بود چرا چهره ی بازیکنان اینقدر بد ساخته شده؟
من گفتم امسال پس از مدتها برم و بازی فیفا را بخرم اما انگار زیاد جالب نیست!
انگار تو این بازی فیفا ابتکار کرده و موس را هم در بازی وارد کرده درست هست؟ اون چطوری هست؟

واقعا این کاکا هست؟:18:

Spaniuly
14-09-2008, 15:07
اقا من اون فایلرو دانلود کردم بعد ریختمش تو این ادرس:EA Sports\FIFA 09 Demo\data\inpu
ولی بازم نشد با گیم پد تکل و پاس فرار و انتخاب کنی همش میزنه empty .... یکی کمک کنه لطفا...

اونجا هيچ چيز نبايد باشه تو اون فولدر هرچي هست يا ديلت كن يا بردار بذار جاي ديگه اون فولدر رو خالي كن بعد برو به My Document\Fifa 09 Demo\User جايگزين devdata قبلي كن

ممنون آرمین جان از بقیه تیمام بزار میگم اونقدرام کریه نیستن بعضیاشون مثل مالدینی وزامبروتا خوبن ولی بعضیاشون مثل اینزاگیرو سوپر گند زدن ....
آره بعضيا نسبتا خوبن ولي ميبيني چشاي همشون گود افتاده عين معتادا

تو عکس کاکا مانند مونگولهاست!!پس چمن 3 بعدی کجاست

آره شبيه مونگولهاست به همه شبيه هست جز كاكا. چمن 3 بعدي رو من خاموش كردم. داره ولي من چون مونيتورم گيم رو ساپورت نميكنه وقتي 3 بعدي رو روشن ميكنم تاريك ميشه بازي بايد يه 19 اينچ LCD بخرم

krauser جان از عکسها ممنون...
چرا اینجوری هستند؟ قبلا که فیقا خیلی برای این سری تبلیغ کرده بود چرا چهره ی بازیکنان اینقدر بد ساخته شده؟
من گفتم امسال پس از مدتها برم و بازی فیفا را بخرم اما انگار زیاد جالب نیست!
انگار تو این بازی فیفا ابتکار کرده و موس را هم در بازی وارد کرده درست هست؟ اون چطوری هست؟

واقعا این کاکا هست؟:18:

آره كاكا هست به حركت رابوناييش تعجب ميكني يا قيافه اش؟
من تو 08 هم مي تونستم رابونا اجرا كنم با بازيكنا بين بروبكس تنها كسيم كه اين حركت رو ميتونم اجرا كنم كسي بلده با فيفا اينكارو بكنه؟

بابا افتضاح حال ميده با ماوس ختم هيجانه عين اينه كه آدم داره wii بازي ميكنه. راستي كساني كه پچ استاديوم رو استفاده كنن ميتونن تو ورزشگاه ولدروم هم بازي كنن. اين عكسش

Amir Sepehr
14-09-2008, 15:50
الان داشتم بازی میکردم یه چیز جالب دیدم بازیکنایی که خسته میشن اصلا دیگه نمیتونن بدوان ....
به نظر من که بازی خیلی راضی کننده است مخصوصا گرافیک اینهمه به قیافه ها گیر میدین اوناییم که خوب شدن و بگین به نظر من دروگبا انلکا دکو کاروالیو روبن اشنایدر و خیلی خوب درست کردن... این گرافیکی که فیفا داره خیلی ازpes2008 بهتره چون pes همیشه شبیه کارتون بوده تا شبیه ساز فوتبال ........

Spaniuly
14-09-2008, 16:13
الان داشتم بازی میکردم یه چیز جالب دیدم بازیکنایی که خسته میشن اصلا دیگه نمیتونن بدوان ....
به نظر من که بازی خیلی راضی کننده است مخصوصا گرافیک اینهمه به قیافه ها گیر میدین اوناییم که خوب شدن و بگین به نظر من دروگبا انلکا دکو کاروالیو روبن اشنایدر و خیلی خوب درست کردن... این گرافیکی که فیفا داره خیلی ازpes2008 بهتره چون pes همیشه شبیه کارتون بوده تا شبیه ساز فوتبال ........

devdata به دردت خورد تونستي دانلود كني و ازش استفاده كني؟

morix_001
14-09-2008, 17:08
یه سوال :
تو دمو چجوری زمان بازی رو می شه تغییر داد ؟
چرا من نمی تونم سه تا از عملکرد ها رو تو دسته تنظیم کنم ؟

Armin 2008
14-09-2008, 17:33
با دمو رپتور.
زحمتشو ارمین و مسعود کشیده بودن.

بيا فعلا با قيافه هاي كريه ميلان حال كن تا برم از بازيكناي رئال بندازم آپ كنم
جز مالدینی. پاتو.رونالدینیو.زامبروتا بقیه مفقود الاثرند(قابل شناسایی نیستند.)

راستش آرمين هنوز Be a Pro بازي نكردم اين دفعه نگا كردم ميگم OK?
اصل حال be a pro هست حتما بازی کن.

swamp
14-09-2008, 17:48
اصل حال be a pro هست حتما بازی کن.
وحشتناک باهات موافقم به خصوص با دور بین 3rd person عجب صفایی داره حس بازی کردن رو به آدم القامی کنه

Amir Sepehr
14-09-2008, 17:50
devdata به دردت خورد تونستي دانلود كني و ازش استفاده كني؟

اره تونستم دانلود کنم ولی یه مشکلی هست وقتی تنظیم می کنی میری تو بازی به هرکی پاس میدی خود به خود توپ و به یه سمت دلخواه میندازه جلو که واقا نمی شه اینطوری بازی کرد اگه میشه یه کمکی بکن .....

Armin 2008
14-09-2008, 17:54
اره تونستم دانلود کنم ولی یه مشکلی هست وقتی تنظیم می کنی میری تو بازی به هرکی پاس میدی خود به خود توپ و به یه سمت دلخواه میندازه جلو که واقا نمی شه اینطوری بازی کرد اگه میشه یه کمکی بکن .....
واضح تر توضیح بده شاید تونستم کمکت کنم.

وحشتناک باهات موافقم به خصوص با دور بین 3rd person عجب صفایی داره حس بازی کردن رو به آدم القامی کنه
پروزه ی اصلی فیفا همین BE A PRO هستش.

Alireza Taji
14-09-2008, 18:14
آره كاكا هست به حركت رابوناييش تعجب ميكني يا قيافه اش؟
من تو 08 هم مي تونستم رابونا اجرا كنم با بازيكنا بين بروبكس تنها كسيم كه اين حركت رو ميتونم اجرا كنم كسي بلده با فيفا اينكارو بكنه؟

چهرش!
اگه نگفته بودی کاکا هست اصلا نمی فهمیدم!
من خیلی وقته فیفا بازی نکردم(2004):19:
عکسهای رئال را هم بدی ثواب کردی:46:

franch
14-09-2008, 19:21
چند تا عكس جديد از بازي لطفا بذاريد.

EASPORTS-FIFA
14-09-2008, 19:47
کجایی کراوزر؟من منتظر عکسای رئالم.راستی دقت کردید پی ای اس از فیفا تقلید میکنه؟مثلا همین be e pro تو پی ای اس هم یه گزینه ساختن با یک نفر بازی میکنی و میری مشهور میشی.درست مسه be e pro خیلی تقلید گره.درست نمیگم؟

swamp
14-09-2008, 19:47

Spaniuly
14-09-2008, 19:52
کراوزر جان پس عکسای رئال مادرید کو؟بده دیگه.
باشه اونم فردا با آث ميلان حال كردي يا نه؟ يه وقت وسوسه نشي بخواي تشكر كني ها نه.... اصلا نوكر خودت بدون مارو

یه سوال :
تو دمو چجوری زمان بازی رو می شه تغییر داد ؟
چرا من نمی تونم سه تا از عملکرد ها رو تو دسته تنظیم کنم ؟

با رپتور و Match Explorer كه دومي رو پيشنهاد ميكنم چند صفحه پيش خودم گذاشتمش همين تاپيك. تو هم خداي نكرده شيطان اغفال نكنه بخواي تشكر كني

اوكي اولا از خداي متعال كه تونستم فايل رو به دستت برسونم ممنونم كه شرمندت نشدم. اميدوارم اگه اشكالي بود منو ببخشي اونم به اين دليله كه دسته ات با مال من فرق ميكنه يا شايدم قبل بازي اگه بري به تنظيمات دسته مي توني تغيير بدي از تو خود بازي. اگه جواب داد تو هم سعي كن در مقابل نفست بايستي و رسم بزرگان انجمن رو در پيش بگيري و تشكر نكني. كافيه باور داشته باشي من و امثال من كمترين وظيفمونه خدمت كنيم

چند تا عكس جديد از بازي لطفا بذاريد.

اوكي چشم ارباب گاماس گاماس همه يه چيزي ميخوان. قربونه همتون

EASPORTS-FIFA
14-09-2008, 19:55
خب بابا یادم رفت.ولی تشکر الان میرم میکنم.ناراحت نشو
ولی چرا فردا میذاری؟یکخورده دیر نیست؟

Amir Sepehr
14-09-2008, 20:00
اوكي اولا از خداي متعال كه تونستم فايل رو به دستت برسونم ممنونم كه شرمندت نشدم. اميدوارم اگه اشكالي بود منو ببخشي اونم به اين دليله كه دسته ات با مال من فرق ميكنه يا شايدم قبل بازي اگه بري به تنظيمات دسته مي توني تغيير بدي از تو خود بازي. اگه جواب داد تو هم سعي كن در مقابل نفست بايستي و رسم بزرگان انجمن رو در پيش بگيري و تشكر نكني. كافيه باور داشته باشي من و امثال من كمترين وظيفمونه خدمت كنيم

اقا بلا خره با هزار تا بدبختی تونستم درستش کنم ....دست درد نکنه ممنون.....

swamp
14-09-2008, 20:35

Spaniuly
14-09-2008, 21:14
swamp خان كاش عادت كني وقتي عكس يا فايلي ميذاري در موردش توضيح بدي اين عكسا چين ؟ ميشه تو اول يا تيتر پستت عادت كني يه توضيح برا لينكات بذاري
ممنون ميشم اگه توجه كني به اين مسئله

swamp
14-09-2008, 21:19
swamp خان كاش عادت كني وقتي عكس يا فايلي ميذاري در موردش توضيح بدي اين عكسا چين ؟ ميشه تو اول يا تيتر پستت عادت كني يه توضيح برا لينكات بذاري
ممنون ميشم اگه توجه كني به اين مسئله
بابا دوتا عکسو نگاه کنی می فهمی چه خبره اتفاقا از عمد ننوشتم تا برای اینکه بفهمید چیه حداقل دوتاشو نگاه کنید

Alireza Taji
14-09-2008, 22:15
بابا دوتا عکسو نگاه کنی می فهمی چه خبره اتفاقا از عمد ننوشتم تا برای اینکه بفهمید چیه حداقل دوتاشو نگاه کنید
از عکسها ممنون...
عکسهایی که از نمای دور و از ورزشگاه هست فوق العاده هست اما چهره بازیکنان زیاد جالب نیست!
یک سوال دیگه معمولا چند روز بعد از انتشار بازی در اروپا بازی به ایران میرسه؟

Armin 2008
14-09-2008, 22:54
از عکسها ممنون...
عکسهایی که از نمای دور و از ورزشگاه هست فوق العاده هست اما چهره بازیکنان زیاد جالب نیست!
یک سوال دیگه معمولا چند روز بعد از انتشار بازی در اروپا بازی به ایران میرسه؟
3 یا 4 روز قبل از انتشار در اروپا.

EASPORTS-FIFA
14-09-2008, 22:59

جا داره یه تشکر ویژه ازت بکنم.خیلی با حال بود:8:
در ضمن راموس با روبینیو خیلی قشنگ کار شده بودن.شماها میگفتید خیلی بده من گفتم حالا چه شکلین.ولی خیلی خوب بود.
من اینا رو نشناختم.شما بگید کیه:
و:
این خیلی قیافه ی ضایعی داره.این کیه؟
و آخری:
اینم اصلا برا من آشنا نیست.اگه میشه بگید کیه:11:

Armin 2008
14-09-2008, 23:05
و:
و آخری:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 1036x780 و حجم آن 122 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راموس کدومشونه؟؟

Retired User
14-09-2008, 23:08
در ضمن راموس با روبینیو خیلی قشنگ کار شده بودن.شماها میگفتید خیلی بده من گفتم حالا چه شکلین.ولی خیلی خوب بود.

و آخری:
اولي فكر ميكنم مارسلو باشه دومي هم هاينزه

MHSou
15-09-2008, 01:27
و:
و آخری:
سلام؛

به ترتيب ساويولا،گوتي و فان در فارت:11:

EASPORTS-FIFA
15-09-2008, 01:36
به.سلام خوش اومدی.بهت قول میدم که بهت خوش میگذره.همینطور که میبینی منم جدیدم.از راهنماییت ممنون.حالا ببینم تو طرفدار پی ای اس هستی یا فیفا؟

MHSou
15-09-2008, 01:38
سلام؛

صد در صد Fifa

MHSou
15-09-2008, 01:42
راموس کدومشونه؟؟

سرجيو راموس:

EASPORTS-FIFA
15-09-2008, 01:42
سلام؛

صد در صد Fifa
ای ول.اینجا طرفدار فیفا کم داره.امسال فیفا خیلی بهتر شده.من و تو پس دوستای خوبی میشیم.ایول بزن قدش:10:

Masoud King
15-09-2008, 01:56
سلام دوستان اگه تکرار هستش به بزرگی خودتون ببخشید!
برای درست کار کردن گیم پد باید این فایل رو از آدرس زیر با notpad باز کنید:
Program Files\EA Sports\FIFA 09 Demo\data\input\devdat.dat
بعد این کد ها رو قبل از ENDOFFILE که در آخر هستش,وارد کنید:

[Enter your gamepad name here|Enter your gamepad name here]
DEADZONES=0.3,0.3,0.3,0.3
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2, 2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2, 0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2, 0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2

که اسم گیم پد رو میتونید از قسمت control panel/game controller ببینید.
بعد که رفتین تو بازی میتونید کلید ها رو اونطور که میخواید تنظیم کنید!

EASPORTS-FIFA
15-09-2008, 02:38
راستی گزارش گر بازی تغیری کرده؟یا جمله های جدیدی میگه؟

Masoud King
15-09-2008, 02:48
تو دمو که گزارش گر نداشت!

Spaniuly
15-09-2008, 05:42
مسعود اون كدها به درد نميخوره امتحان كردم بايد يه فايل devdata ساخت مگه اينكه اين كد رو به آخر devdata اضافه كني مال تو جهت جلو نداره فكر كنم از فروم fifa 09 برداشتيش نه؟
اينم كد كه اصلاح كردم البته اگه خواستيد مي تونيد جاي دايره و مربع رو عوض كنيد. تو اين كد دايره شوت و تكل سرپاست و مربع تكل خوابيده و سانتر

[USB Vibration Joystick|USB Vibration Joystick]
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2, 2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2
دسته من اسمش USB Vibration Joystick هست مال شما اگه چيز ديگه اي هست اسمش رو عوض كنيد

اگه كسي devdata خودش رو تغيير نداده من لازمش دارم دمو دانلود كرده ها فايل devdata شون رو يكي بفرسته

Spaniuly
15-09-2008, 05:53

تو دمو که گزارش گر نداشت!

ضد حال خوردم نميدونم پس واسه چي حجم دمو 760 مگ بود اه
برداشته تو دنيا هرچي زبان مرده زنده بود گذاشته تو Installation نديد بديد.
اين فيفا ضد حال نزنه به طرفداراش اموراتش نميگذره
ولي عجب حالي ميده با ماس بازي كردن واه واه كثيف معتاد ميكنه اولش آدم خوشش نمياد از ماوس ولي وقتي قلقش مياد دستت ديگه نميتوني با ماوس بازي نكني
راس كليك تكل ميزنه و تكل سر پايي چپ كليك شوت ميكنه و تكل خوابيده دكمه اسكرول رو هم فشار بده كافيه حركتي رو كه ميخواي انجام بدي با ماوس انجام بده مثل wii

Spaniuly
15-09-2008, 07:49
بابا اين Joe Cole خداي رابوناست اينو ببينيد جيگرتون حال بياد

پست بعديم عكساي بازيكنان رئال هست نيام ببينم هيچ كس هيچ پستي نزده ها يعني بياين ديگه اين سومين پستمه ها شده پشت سر هم بدو بابا كجا خوابيدين
من واقعا زود قضاوت كردم طبيعي بود كه بعد اين همه 08 بازي كردن دستم به 09 عادت نكرده واسه همين انتقاد كردم
حالا كه بيشتر بازي مي كنم بيشتر مي چسبه گرافيكشو وقتي بذاري روي High و با مانيتور 19 اينچ بازي كنيد ميبينيد حتي بازي هاي نكستي كه روي PC ديدين پيش همين فيفا 09 سوسكي بيش نيستند.
خداي فوتبال سازيه EA Sports

Spaniuly
15-09-2008, 08:09
يه سورپرايز واسه دمو دانلود نكرده ها دانلود كنيد با حجم 163 مگابايت سر دمو دانلود كرده ها كلاه رفته خفن

اينم يه پچ واسه پرچم طرفدارا

اينم پچ روشنايي براي دمو فيفا 09

تا پست نديد از عكسهاي رئال خبري نيست پست هاي من ناخواسته داره پشت سر هم ميشه كجايين بابا خفم كرديد

Armin 2008
15-09-2008, 08:45
سلام؛

به ترتيب ساويولا،گوتي و فان در فارت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
مطمئنی .چرا اینا اینقدر بد طراحی شده.

تا پست نديد از عكسهاي رئال خبري نيست پست هاي من ناخواسته داره پشت سر هم ميشه كجايين بابا خفم كرديد
اینم پست پسر گل البته رئال رو ندی بهتره همه نا امید می شن از بازی.
راستی عجب بمبی بودا!!!

Spaniuly
15-09-2008, 09:17
اوكي 163 مگ رو دانلود كن ديگه ADSL نداري مگه آرمين؟
خوب چون درخواست رئال داده بودن رئال رو مي ذارم دفعه بعدي چلسي رو بذارم؟
بعد بازيكنان مطرح شالكه رو مي ذارم بازيكنان تورنتو رو هم كه كسي نميشناسه بازيكنان پيام مشهد مشهورتر از مال تورنتو هستند ولي اگه بخوايين از تورنتو هم عكس ميذارم اين دفعه از چلسي ميذارم فعلا با قيافه هاي كريه رئال حال كنيد تا از چلسي هم بذارم(فردا)
راستي ديشب رئال عجب ماراتني رو برنده شد 4 - 3 شدن ديگه نه؟
هان تا يادم نرفته كي بود ميگفت قيافه هيگوين رو نساختن؟ قيافه اش هست درست هم هست. دانلود كنيد ببينيد هر كدوم فقط 30 كيلوبايته

maximiliyanus
15-09-2008, 09:52
دمت گرم آرمین جان ....
میگم عجب بد بختیم من با دیال آپ 180 مگ از دمو روسیرو دان کرده بودم حالا دیگه این یکیرو امتحان میکنم ....

Spaniuly
15-09-2008, 10:19
تعداد چالشهاي بازي 104 تا خواهد بود (‍Challenges)
93 مورد براي انلاك كردن خواهد داشت.
و داراي 56 تورنومنت ممكن براي فتح كردن موجود خواهد بود.

بابا مسعود كجايي كه اين اطلاعاتي كه من ميذارم رو تو ميذاشتي سم فيشر تشكر كه سهل بود برات مهموني ميداد.:27:

MHSou
15-09-2008, 10:51
اصل حال فقط بازي با موس اونم Be a Pro

MHSou
15-09-2008, 11:23
مطمئنی .چرا اینا اینقدر بد طراحی شده.

كاملا مطمئنم چون من دمو رو دارم از بابت قيافه ها هم ناراحت نباش تا اومدن نسخه اصلي درست ميشه اگر نشد انشاالله FIFA 2010:8::10::5:

Spaniuly
15-09-2008, 11:33
كاملا مطمئنم چون من دمو رو دارم از بابت قيافه ها هم ناراحت نباش تا اومدن نسخه اصلي درست ميشه اگر نشد انشاالله FIFA 2010:8::10::5:

دوست من امضات رو كلا عوض كن قيافه هيگوين درسته توي دمو براي تو اينجوريه احتمالا خراب دانلود شده برا تو من از چند نفر ديگه هم كه پرسيدم درست بود قيافه هيگوين عوض كن امضات رو چون براي تو اينجوري شده بنابراين جايي نداره كه بخواي ضايع كني فيفا 09 رو. مشكل از گيرنده اس نه فرستنده
اگه باور نداري عكس هايي كه براي رئال گذاشتم رو دانلود كن خودت ببين

MHSou
15-09-2008, 11:45
دوست من امضات رو كلا عوض كن قيافه هيگوين درسته توي دمو براي تو اينجوريه احتمالا خراب دانلود شده برا تو من از چند نفر ديگه هم كه پرسيدم درست بود قيافه هيگوين عوض كن امضات رو چون براي تو اينجوري شده بنابراين جايي نداره كه بخواي ضايع كني فيفا 09 رو. مشكل از گيرنده اس نه فرستنده
اگه باور نداري عكس هايي كه براي رئال گذاشتم رو دانلود كن خودت ببين

سلام؛

باشه امضام رو عوض مي كنم ولي من نمي خوام فيفا رو ضايع كنم اصلا فيفا بود كه منو با فوتبال آشنا كرد.
اون عكس هارو هم دانلود كردم چهره ها رو ديدم.:27:

Spaniuly
15-09-2008, 12:03
سلام؛

باشه امضام رو عوض مي كنم ولي من نمي خوام فيفا رو ضايع كنم اصلا فيفا بود كه منو با فوتبال آشنا كرد.
اون عكس هارو هم دانلود كردم چهره ها رو ديدم.:27:

آره منم مثل تو البته رو ميكرو و سگا زياد بازي ميكردم محصولات EA (فوتبالش منظورمه) ولي يادمه اولين فوتبالي كه رو PC بازي كردم و گيمر فوتبال شدم Fifa 2000 بود هيچ وقت اين بازي رو گمش نميكنم و از ياد نميبرم. انصافا تو سال 2000 اون كيفيت بازي مثال زدني بود يكي از اولين بازي هاي 3 بعدي بود كه براي PC ساخته ميشد

nw_nk
15-09-2008, 12:11
سلام

کدوم کارت های قدیمی Fifa 09 یا همون دموش رو اجرا می کنند؟ من با Gt 8600 امتحان کردم شد با 4200 نشد.

حالا بحثم سر 6100 و 6200 و 5500 هست؟

در راهنما نوشته سری 6 و تو پرانتز نوشته 6600 به بالا! توصیه است یا اینکه سری 6 زیر 6600 اجراش نمی کنند؟

تو اخبار بود که یکی از کارتهای سری 5 اجراش میکنه. 5500 بود؟

آره منم مثل تو البته رو ميكرو و سگا زياد بازي ميكردم محصولات EA (فوتبالش منظورمه) ولي يادمه اولين فوتبالي كه رو PC بازي كردم و گيمر فوتبال شدم Fifa 2000 بود هيچ وقت اين بازي رو گمش نميكنم و از ياد نميبرم. انصافا تو سال 2000 اون كيفيت بازي مثال زدني بود

1- يكي از اولين بازي هاي 3 بعدي بود كه براي PC ساخته ميشد

1- مطمئنی؟ فکر کنم سال 2000 تازه با PC آشنا شدید.

2- FIFA 99 چی؟ به نظرم اون در سال خودش پیشرفت بیشتری نسبت به FIFA 2000 داشت.

MHSou
15-09-2008, 12:42
من اول فيفا 98 بازي كردم خيلي باحال بود

ببخشيد به موضوع تاپيك ربطي نداره. كسي يه نرم افزار براي عكس رفتن از درون بازي ها سراغ نداره.
البته به غير از fraps

hosiyar
15-09-2008, 12:48
حجم کمتر دموش نیومده ؟ یه نرم افزار بود حجم رو خیلی کم میکرد ؟

franch
15-09-2008, 13:57
گرافيكش بدك نيست.
بايد ديد بازيش چطوره.

mr bahram
15-09-2008, 19:50
سلام
دیگه الان میشه گفت تقریبا مشکل گرافیک(فیزیک بازیکنا) بیخود فیفا حل شده ولی فیفا الان مشکل گیم پلی داره اگه فقط گیم پلی فیفا نکست رو روی فیفا pc بگذارن دیگه حرفی نمیمونه

smallfrank
15-09-2008, 22:15
سیستم بازی اعلام نشده ؟

smallfrank
15-09-2008, 22:16
سیستم بازی اعلام نشده ؟
راستی دمو رو از کدوم فروشگاه میشه خرید ؟

Amir Sepehr
15-09-2008, 22:41
اقا کسی میدونه تو دوربین 3rd person cam جریان bounce effect چیه ؟من هرچی کم و زیاد کردم نفهمیدم چه فرقی کرده....

konami-pes
16-09-2008, 01:19
دوستان کسی پچی واسه دمو نداره که بشه صدای گزارشگر رو آورد؟؟

MHSou
16-09-2008, 01:26
سلام؛
آقا اين دموي Fifa09 خيلي باحاله من تازه دارم مي فهمم Ea چي ساخته.
نورپردازيش كه حرف نداره،گرافيكش هم كه عاليه، گيم پلي يه خورده تغيير كرده، چهره ها متوسطن، بازي سخت هم شده.
ولي يه مشكل:همون طور كه تو يورو2008 ديديد سيب گلوي بازيكنا بيش از حد بزرگ بود،به خصوص دل پيرو.اين مشكل تو فيفا 09 حل شده ولي يه مشكل جديد بهش اضافه شده:بازوي بعضي از بازيكنا مانند پيتر چك بيش از حد كوچيكه، يعني فرورفتگي داره(بيشتر موقع در دست به كمر وايسادن). مال بقيه هم اين طوريه؟

djmd
16-09-2008, 03:11
به نظر من صورت بازیکنا نکست جن شده ولی اندامشون هنوز همون اندام قبلی هست !!!

Spaniuly
16-09-2008, 07:28

چند صفحه قبل گذاشتم اگه نگاه ميكردي بود. برو تو اين پست كمپلت حال كن

Spaniuly
16-09-2008, 10:00
EA SPORTS reveals new online mode in FIFA Soccer 09

EA SPORTS today revealed a new online mode called FIFA 09 Clubs, designed for PLAYSTATION 3 and XBOX 360, that enables gamers to form or join user-controlled ‘clubs’ anywhere in the world. Through FIFA 09 Clubs, gamers can form or join clubs of up to 50 friends and field their strongest team when competing in Be A Pro: 10 v 10 Online Team Play, a feature that enables 20 people on 20 different consoles anywhere in the world to connect online to play a single match of FIFA Soccer 09.

FIFA 09 Clubs will determine the best virtual team in the world. Clubs are ranked based on total points and placed in a division. Clubs are relegated and promoted to different divisions based on their performance during the season. In addition, FIFA 09 Clubs will enable Club Managers to scout rival players to identify a player that fits his or her squad, and then recruit them to join their club. Up to 10 players on a Club can participate in a single game and Clubs are able to play multiple games simultaneously if they wish.

A full playable demo of FIFA Soccer 09 for the PLAYSTATION3 will be available for downloadable at the PLAYSTATION Store, for the Xbox 360 on Xbox Live Marketplace and for the PC, Football World and the EA Store as of September 11. Play as Chelsea, AC Milan, Schalke 04, Olympique de Marseille, Real Madrid or Toronto FC (MLS) and discover a football experience that matches the complexity, finesse and beauty of the real-world game before it ships to stores world wide in October. In addition to playing an exhibition match, the FIFA Soccer 09 demo enables new gamers to FIFA to practice in the Arena and view tips on basic or advanced gameplay techniques. The Xbox 360 and PLAYSTATION3 demos also enable gamers to adjust and customise tactical settings through the feature innovation Custom TeamTactics.

================================================== ===============

FIFA Interactive World Cup

Geneva, Switzerland and London, UK, 12 September 2008 – FIFA, the world’s governing body of football, Electronic Arts Inc (NASDAQ: ERTS) and Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) today announced the new season of the FIFA Interactive World Cup (FIWC), the world’s only official FIFA global soccer gaming competition. The FIWC is a season-long tournament mirroring the real world of soccer in which competitors from all around the world can participate playing EA SPORTS™ FIFA Soccer 09 on the PLAYSTATION®3 (PS3™).

This year marks the fifth FIWC season, which will kick off with the launch of FIFA Soccer 09 on October 14 in North America. Players will be able to compete at one of 19 physical FIWC 09 Qualifier Events across the globe, kicking off in New Zealand on October 25 and covering countries all over the world, including Australia, Brazil, Czech Republic, France, Italy, South Africa and the United States. Players will also be able to compete for the 13 places available in the final for the best online players via the PLAYSTATION®Network. The 32 finalists will compete to be crowned FIFA Interactive World Player of the Year, rewarded with an invitation to the FIFA World Player Gala along with a $20,000 US cash prize and an all new KIA ‘Soul’. For the first time in the tournament’s history, the runner up will receive $5,000 US while the player coming third will be awarded $1,000 US.

Hopeful competitors can get a head start and practise their skills for the tournament by playing the official FIFA Soccer 09 PS3 demo available for download worldwide now via PLAYSTATION®Network. Registration for participating in the online leg of the FIWC 09 tournament will take place directly inside the retail version of FIFA Soccer 09 on the PS3 in October.

“The FIFA Interactive World Cup has established itself as a premier gaming tournament, and the only one under the FIFA banner. Over the last years I have witnessed incredible virtual soccer action which promises thrilling games and excitement at the upcoming interactive season. I am really looking forward to the kick-off of the 5th edition where everyone has the unique chance to become a real FIFA World Cup champion,” said FIFA Executive Member Chuck Blazer, himself an avid gamer.

“Over the last four years, the FIFA Interactive World Cup has become the gaming competition for soccer fans and gamers. It’s the only tournament in which competitors can play as their soccer heroes and have their virtual skills recognized by FIFA, the real life world governing body of soccer,” said Matt Bilbey, Senior Director, Sports Marketing, EA. “With our partners at FIFA and PlayStation, we’re excited for this year’s season to kick off when FIFA Soccer 09 launches in October. The development team has done an incredible job in making FIFA Soccer 09 even more authentic and fun to play, so make sure you get a taste of it now and start practicing with the demo on PLAYSTATION Network.”

”This year is PlayStation’s second season involved in the FIWC and we are very excited to see the tournament grow and evolve to establish itself as the biggest online soccer tournament in the world,” said Darren Carter, VP for Brand and Consumer Marketing, SCEE. “This season players will be able to truly understand the unique experience FIFA Soccer 09 on PLAYSTATION 3 and PLAYSTATION Network offers and we look forward to seeing players from around the world go onto the PLAYSTATION Network and get practising immediately.”

During last year’s tournament, players spanning the globe from New Zealand to South Africa, Brazil to Korea to the USA and Italy dribbled and scored their way through the tournament’s 20 live qualifiers, while over 25,000 players competed in the online leg. In the end, it was Alfonso Ramos from Spain who emerged victoriously from the Grand Final in Berlin. He will join his real life heroes on the 12th of January 2009 at the FIFA World Player Gala in Zurich to accept his trophy.

EA SPORTS™ FIFA Soccer 09 for the PlayStation®3 is now powered with dynamic real-world data and analytics, lifting the game to new heights of authenticity for soccer fans and gamers connected online. The adidas Live Season* service is based on how real players performed in the most recent real-world matches. Gameplay will change dynamically as the performance of players and soccer teams in the real world experience the highs and lows during their campaigns. Additionally over 250 gameplay additions and enhancements, Custom Team Tactics, 10v10* Online Team Play and the enhanced Be A Pro: Seasons will offer players a unique soccer experience that matches the complexity, finesse and beauty of the real-world game. To learn more about FIFA Soccer 09 visit
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

Details about the live qualifier events near you will be made available over the coming weeks at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید, so check in regularly to keep your fingers on the pulse of the FIFA Interactive World Cup 2009.

Footage and photography of the FIWC 08 is accessible on the FIFA Media Channel** now:

* Feature not active in FIWC tournament settings
** Requires registration at
زحمت ترجمه اش رو هم خودتون بكشيد

Armin 2008
16-09-2008, 10:15
زحمت ترجمه اش رو هم خودتون بكشيد
این مود نوعی بازی انلاینه که فقط براغی xbox 360 و ps3 وجود داره.اگه خواستین بگین ترجمه کنم ولی واسه pc نیست.

Armin 2008
16-09-2008, 10:18
به نظر من صورت بازیکنا نکست جن شده ولی اندامشون هنوز همون اندام قبلی هست !!!
Ea ادعا داره کل بدن نکست شده.

بعدشم مگه اونجا کسی زیاد کل کل کرده؟خوب اینجا هم بعضی موقع کل کل میکنن.کسی اخراج هم شده؟
اونجا گفتم اینجا هم می گم این بحث تموم کنید.

ارمین زحمتشو کشیده .حجم 163 مگابایت.

Spaniuly
16-09-2008, 10:28
تو اين پست براتون تمامي عكسهايي كه از بازي تا اين لحظه منتشر شده بر حسب طبقه بندي پلتفورم قرار ميدم نميدونم كدوم تكراريه كدوم جديد ولي اينجوري شبهه اي در مورد پلتفورم ها باقي نمي مونه.

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PlayStation®3

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم ™XBox 360

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PSP

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم ™Wii

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PC DVD

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PlayStation®2

Armin 2008
16-09-2008, 10:36
استاد معذرت جسارت می کنم ولی عکسای ps3 متعلق به 08 هست.فقط اونایی که مال رونالدینیو هست.رونی و بنزما و توز و .. واسه 09 هستند.
عکسا رو ببینید بعدا به این ادعا که pc هم نکست شده بخندید.

Spaniuly
16-09-2008, 10:47
استاد معذرت جسارت می کنم ولی عکسای ps3 متعلق به 08 هست.فقط اونایی که مال رونالدینیو هست.رونی و بنزما و توز و .. واسه 09 هستند.
عکسا رو ببینید بعدا به این ادعا که pc هم نکست شده بخندید.
نه آرمين جان همه اينا توي سايت رسمي فيفا 09 بود و هيچكدوم ربطي به 08 ندارن اينكه اين شبهه در تو ايجاد شده ميدونم دليلش چيه رونالدينيو با لباس بارساست. ولي اون عكسي كه رونالدينيو با لباس بارساست براي 08 نيست عكسيه كه براي 09 طراحي شده و دليل اينكه لباس بارسا تنشه اينه كه موقع طراحي عكس رفتن رونالدينيو به ميلان قطعي نبود يعني حدود چند ماه پيش.

يه نكته اي هم كه بايد بهش اشاره كنم اين هست شما فكر نكنيد EA الان مي خوابه سال آينده شروع به ساخت فيفا بعدي كه 10 خواهد بود مي كنه در واقع درست بعد از اتمام ساخت بازي بعدي كه تو فروردين سال آينده منتشر خواهد شد شروع به ساخت فيفا 10 خواهد كرد واسه همين ممكنه اون موقع عكسهايي طراحي بشه كه بعد انتشار قابل توجيه نباشه مثله همين مورد رونالدينيو كه لباس بارسا تنشه و هيچ رطي به 08 هم نداره.

maximiliyanus
16-09-2008, 10:59
سلام ...
کراسر جان اول بازم بابت دموی فیفا تشکر کنم چون منم با دیال آپ دان کردم وبازی کردم ...
گرافیکش خداییش خیلی خوب شده قیافه هاشونم بعضیهاشون خیلی خوبه که اونقدرام کریه نیستن مثلا رائول ویا کاسیاس ومالدینی و...خیلی عالین ولی بدناشون عینا مثل 08 هست فقط تکسچراش عوض شده مثلا رگاشو ماهیچه هاشون واضح شده ...ولی گیم پلیش منو یاد کربن انداخت این کاکا و رونالدینیو عین مرسدس بنز مکلارن میمونن خیلی حالم گرفته شد ولی
حرکاتش با موس خیلی باحال بود دریبلاش...

Spaniuly
16-09-2008, 11:23
گيم پلي صحيح : گيمر ها امسال مي تونند از يك گيم پلي صحيح و بهبود يافته لذت ببرن. جايي كه ضربه آزادهاي منحصر به فرد پرتاب اوت هاي پنهان و حركاتي مانند شيلدينگ توپ و بسياري از خصوصياتي كه در دنياي واقعي فوتبال با آن مواجه هستند.

بهبود كيفيت تصويري نسبت به سابق : هم اكنون نسخه فيفا 09 كه گيمرها انتظار يك گرافيك با كيفيت بالا از آن را داشتن ميتونه با يك گرافيك بالا اين انتظارها رو براورد كنه جايي كه شيدر و افكتهايي 3بعدي كه به بازي اضافه شده و باعث شده گرافيك مطلوبي به بازي القا بشه و به زيبايي هاي بازي افزوده بشه

كنترل هاي مخصوص براي بازي : امكان كنترل بازي از طريق حركت با ماوس و كيبورد چيزيست كه در تمام بازي هاي ورزشي بي نظير و يكتاست. وقتي گيمر مي تونه كنترل بازي رو با ماوس به دست بگيره در واقع ميتونه تنها با يك كليك در هر نقطه زمين توپ رو به اونجا بفرسته يا مثل بازيهاي استراتژي بازيكن رو به نقطه خاصي رهنمون كنه.

منويي همچون منوي آنلاين : منوي جديد بازي با داشتن حق انتخاب هايي نظير پروفايل آفلاين يا آنلاين كه شما رو درون بازي آنلاين نگه مي داره و اطلاعات مربوط به اون رو ميتونيد در منو خود ببينيد.

حركات تكنيكي حرفه اي : حركات جديدي كه به بازي اضافه شده يكي از زيبا ترين تكنيكهاي فوتبال روز دنياست كه گيمر مي تونه با حركت ماوس هر كدام از 32 حركت ممكن رو اجرا كنه. حركاتي نظير چرخش نيم دايره اي چرخش ناگهاني 360 درجه (دريبل زيداني) حركت جديد پاشنه به پاشنه و دريبل رولينگ با كف پا و ...

ليگهاي روز و فعال (EA SPORTS™ Interactive Leagues) : با باشگاه محبوبتان بصورت آنلاين ميتوانيد وارد يكي از ليگهاي برتر يا بوندس ليگا و يا سري آ و حتي ليگ حرفه اي دسته 1 مكزيك شويد و با رقبا مسابقه دهيد.

مود مربيگري : اضافه شدن اختيارات جديد در بازي هاي تداركاتي قبل شروف فصل و انتخاب ارنج خاص تيمي براي هر بازي از نكاتي جديد اين مود پرطرفدار مي باشد.

تورنومنتها : 61 تورنومنت كه 42 مورد آن به صورت كامل لايسنس شده اند رو بازي كنيد يا به دلخواه تورنومنت ايجاد كنيد.

Challenge Mode : سناريو هاي سختي رو به اتمام برسونيد تا امتياز انلاك كردن بدست بياريد.

اعتبار كامل بازي : جايي كه 500 تيم به همراه 30 ليگ معتبر همراه با لباس هاي واقعي و معتبر و لوگوهاي تيمها لايسنس شده اند اعتبار بازي رو تضمين كرده

All Data by Krauser

xpix
16-09-2008, 12:36
بچه ها فکر کنم این آخرین پچیه که واسه دمو اومده ( فکر کنم توپه توپه ) دیروز ریلیز شده :

.:: 09 DEMO MATCH EXPLORER 1.5 RELEASED ! ::.

1) Game Mode: Penalty & Practice
2) Time length
3) Quality
4) Shader
5) 3D Grass
6) Depth of Field
7) Disable Cinematic
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Free Camera
9) Game Speed
10) Quick to Main Menu
11) Offside
12) Injuries
13) Booking
14) Never Ending Game
15) Perfect Goalie
16) Camera Modifier
17) Keyboard Setting
1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Customize Cheat
19) Editable Resolution
and many more...

xxxx://md.fifa-evolution.com/09_demo_match_explorer_1.5.zip

http اولشو دستی اضافه کنید

maximiliyanus
16-09-2008, 12:44
راستی این دمو 163 مگابایتیه رو من راحت تنظیماتشو انجام دادم رو کیبورد همش اعمال شد پس اونی بعضی دوستان میگفتن
بره کیبورد پاس تو عمق و اینا امپیتی میمونه واینا چی بود ...
راستی توپشو نمی شه عوض کرد با پچی چیزی...

Spaniuly
16-09-2008, 13:04
راستی این دمو 163 مگابایتیه رو من راحت تنظیماتشو انجام دادم رو کیبورد همش اعمال شد پس اونی بعضی دوستان میگفتن
بره کیبورد پاس تو عمق و اینا امپیتی میمونه واینا چی بود ...
راستی توپشو نمی شه عوض کرد با پچی چیزی...
براي اينكه ايني كه دانلود كردي به طور كامل اصلاح شده و هر پچي كه اشكالات و باگهاش رو رفع كنه روش نصب شده واسه همين گفتم سر دمو دانلود كرده ها كلاه رفته. حال كن باهاش عمر مارو دعا كن

بچه ها فکر کنم این آخرین پچیه که واسه دمو اومده ( فکر کنم توپه توپه ) دیروز ریلیز شده :

2) Time length
3) Quality
4) Shader
5) 3D Grass
6) Depth of Field
7) Disable Cinematic
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Free Camera
9) Game Speed
10) Quick to Main Menu
11) Offside
12) Injuries
13) Booking
14) Never Ending Game
15) Perfect Goalie
16) Camera Modifier
17) Keyboard Setting
1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Customize Cheat
19) Editable Resolution
and many more...

دوست من تا حالا براي Match Explorer دوتا ورژن ارائه شده يك و يك ونيم كه هردوتاش تو تاپيك توسط اينجانب قرار داده شده. در هر صورت ممنون از زحمتت. منتظر فعاليت هاي خوبت هستيم

Little Sparrow
16-09-2008, 13:43
چند screenshot(اگه تکراری بود ببخشید):

البته اینا مال نسخه ی xbox 360 هست ولی چهره ها خیلی بهترن.
موفق باشید.

========
لطفا برای تسریع در لود شدن صفحات از قرار دادن تصاویر بزرگ خدداری کنید!
ممنون
Sam Fisher 08

Spaniuly
16-09-2008, 14:08
نه دوست من اصلا هم تكراري نبود و فوق العاده جذاب بود فقط كاش عادت كنيد براي زود لود شدن صفحات وقتي يه تعداد عكس رو ميخواهيد قرار بديد لينكاشون رو بذاريد نه خود عكسهارو خيلي از دوستان با دايال آپ ميان و لود شدن اين عكسها براشون الزامي نيست. اين هم يه عكس از Edu ستاره جديد كشور آمريكا مه براي FC Toronto توي ورژن اصل بازي خواهد كرد اين بازيكن در تركيب تيم تورونتو تو دمو نبود. و اين نشون ميده EA با اين بازيكن مي خواد ما رو سورپرايز كنه.

يه نكته جالب هم بدونيد بد نيست تيم المپيك مارسي تو دمو داراي 32 بازيكن توي تركيبش هست. نميدونم قراره تو ورژن اصل هم اينجوري باشه يا نه. همونطور كه ميدونيد يك تيم ميتونه حداكثر 30 تا بازيكن داشته باشه (تو 08 اينطوري بود)

Little Sparrow
16-09-2008, 14:12
نه دوست من اصلا هم تكراري نبود و فوق العاده جذاب بود فقط كاش عادت كنيد براي زود لود شدن صفحات وقتي يه تعداد عكس رو ميخواهيد قرار بديد لينكاشون رو بذاريد نه خود عكسهارو خيلي از دوستان با دايال آپ ميان و لود شدن اين عكسها براشون الزامي نيست
من خودم dial up دارم باسرعت 26kbps خیلی سریع میاره.

Spaniuly
16-09-2008, 14:20
من خودم dial up دارم باسرعت 26kbps خیلی سریع میاره.

اين فقط يه پيش نهاد بود صرفا خطاب به شما نبود عزيز.
در هر حال لينك بهتر از چند تا عكس با سايز بزرگ هست كه البته مال شما كوچيك بود بعضي دوستان عكسهاي كيفيت HD رو مستقيم ميزنن تو تاپيك

در هر حال كلي گفتم دوست من

دوستان اگه از قيافه ها عكس مي خواهيد بگيد بذارم. نذاشتم چون ديگه با اون دمو كم حجم فكر كنم اكثرا دانلود كرده باشيد. بازم كسي خواست بگه بگيرم و آپ كنم لينكاشو بذارم همين جا

Armin 2008
16-09-2008, 14:34
حالا تفاوت کنسول و pc معلوم می شه.تصاویر گویا هستند .پس EA هم می تونه بازی ساز خوبی در زمینه ی simuluating soccer باشه اما مثل اینکه تو pc دلش نمی اد بازی خوب بسازه!!!!

MHSou
16-09-2008, 14:51
تو اين پست براتون تمامي عكسهايي كه از بازي تا اين لحظه منتشر شده بر حسب طبقه بندي پلتفورم قرار ميدم نميدونم كدوم تكراريه كدوم جديد ولي اينجوري شبهه اي در مورد پلتفورم ها باقي نمي مونه.

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PlayStation®3

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم ™XBox 360

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PSP

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم ™Wii

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PC DVD

عكسهاي رسمي متعلق به پلتفورم PlayStation®2

سلام؛

اين عكس ها رسمي هست ولي به غير از اينا هم Screenshot رسمي منتشر شده كه تو سايت رسمي فيفا 09 هست ولي در قسمتي كه زبان هاي انگليسي UK و US هستند نيست براي ديدن آنها بايد در قسمت Select Your Country يك كشور ديگر را انتخاب كنيد. مثلا من اسپانيا يا روسيه رو انتخاب كردم. بعد به هر دو قسمت ويديو ها و اسكرين شات ها سر بزنيد. اونجا پر Screenshot ها و Trailer هاي جديده:21:

B3HZ@D
16-09-2008, 15:36
اقا این عکسهای بالا که از ده روسی و رونالدینیو گذاشتین مال نسخه pc هست
یا مال نسخه کنسوله؟؟؟؟؟

B3HZ@D
16-09-2008, 15:53
FIFA 09 Demo Stadiums Pack

لینک:

MHSou
16-09-2008, 16:02
اقا این عکسهای بالا که از ده روسی و رونالدینیو گذاشتین مال نسخه pc هست
یا مال نسخه کنسوله؟؟؟؟؟

مال XBox360 هست

EASPORTS-FIFA
16-09-2008, 16:09
منیجر مودش چه تغییرایی کرده؟یه توضیح واضح میتونید بدید؟

dark fear
16-09-2008, 16:29
دوست عزیز این فقط یه دمو هستش ازین چیزا نداره

dark fear
16-09-2008, 16:44
راستی شنیدید که ea واسه چی مال کامپیوتر رو از همه نظر پایین تر از کنسول میزنه ؟ ea گفته :
نسخه ی نکست جن 09 رو فقط 1-3% کامپیوتر های جهان میتونن اجرا کنن !!!
اولش یکم عجیب هست این حرف ولی به ادامش توجه کنید میفهمید درست میگه :
100 % pc هایی که گرافیک بیشتری از کنسول ها داشته باشن خیلی زیادن ولی این بازی به cpu فوق العاده
قوی ای نیاز داره که فقط کنسول ها و 1-3 % pc اون رو دارا هستن !
منبع هم دارم ولی الان گمش کردم
برید تو تاپیک اخبار بازی ها میبینید

B3HZ@D
16-09-2008, 16:53
مگه چه سیستمی می خواد؟؟؟؟که فقط 1-3 % از سیستمها میتونن اجرا کنن
حرف الکی زدن....نخواستن بزنن دارن بهونه میارن...الان داریم میریم توی سال 2009 و دیگه اکثریت مردم سیستمهای قوی دارن
دیگه کسی از سیتمهای ضعیف استفاده نمی کنه

B3HZ@D
16-09-2008, 17:06
مال XBox360 هست

حدس می زدم
گفتم فیفا برای pc از این کارا نمی کنه
ولی در کل حیف شد

dark fear
16-09-2008, 17:13
دیگه هر چقدر هم سیستم خفن ببندیم cpu ما به cpu های خوف 360 و ps3 که نمیرسه !

nw_nk
16-09-2008, 17:58
از این همه گیمر فیفا یکی در مورد گرافیک های مورد حمایتش نمی دونه؟

6100 و 6200 و 5500 اجراش می کنند؟ جوابش برام مهمه.

کدوم کارت های قدیمی Fifa 09 یا همون دموش رو اجرا می کنند؟ من با Gt 8600 امتحان کردم شد با 4200 نشد.
حالا بحثم سر 6100 و 6200 و 5500 هست؟
در راهنما نوشته سری 6 و تو پرانتز نوشته 6600 به بالا! توصیه است یا اینکه سری 6 زیر 6600 اجراش نمی کنند؟
تو اخبار بود که یکی از کارتهای سری 5 اجراش میکنه. 5500 بود؟

MHSou
16-09-2008, 18:05
دیگه هر چقدر هم سیستم خفن ببندیم cpu ما به cpu های خوف 360 و ps3 که نمیرسه !

شما چرا داري طرفداري بيخود از EA مي كني الان هر روز داره CPU هاي جديدي به بازار مياد. بالاخره مردم كه عقب افتاده نيستن ميرن سيستمشون رو آپديت مي كنن كافيه EA اعلام كنه فيفا نكست جن چه سيستمي لازم داره اون موقع تمام جهان به خاطر اينكه فيفا Next-gen بازي كنن. به سمت لوازم كامپيوتريا هجوم مي برن. الان كسي نمي دونه سيستم مورد نياز فيفا نسل بعد چيه و اصلا چون EA فيفا رو نكست نمي كنه نميرن سيستم هاشون رو آپ كنن.بخاطر همين 1 تا 3% مردم چنين ابرسيستمي(به قول EA) رو دارن.
پس اين بازي GTA:IV چيه؟چطور اون ابر سيستم نمي خواد ولي FIFA مي خواد يا چرا كرايسيس براي نشان قدرت بالاي و ناتواني كنسول ها براي اجراي بازي توسط همين EA بيرون مياد ولي پرطرفدار ترين بازي EA كه اصلا همين پي سي باز ها طرفدار اصليشن در مقابل كنسول كم مياره.
نتيجه گيري:EA جديدا علاقه اش به پول خيلي زياد شده و داره FIFA PC رو فداي پول ميكنه:27:

Armin 2008
16-09-2008, 18:17
FIFA 09 Demo Stadiums Pack

لینک:
کد:

فاشیست عزیز ممنون ولی فکر کنم ارمین قبلا گذاشته بود این پچو.

نتيجه گيري:EA جديدا علاقه اش به پول خيلي زياد شده و داره FIFA PC رو فداي پول ميكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
تازه!!!
EA از اول پولدوست بود .(در انتشار برخی بازی ها مثل merceneries 2 و fifa street 3 اینو به اثبات رسونده بود)
قضیه اینکه فقط3% کامپیوتر ها قادر به اجراشن fake هست .شک نکنید.

Spaniuly
16-09-2008, 18:41
به به ميبينم كه تو اين يكي دو ساعتي كه نبودم تاپيك رو خوب پيش برديد بابا چقدر بحث بي مورد مي كنيد بچسبيد به بازي در ضمن دوستي كه در مورد منيجر مود اطلاعات خواسته بود چند صفحه قبل رو نگاه كنه جوابش رو نوشتم تو پستي كه عنوانش اطلاعات جذاب از بازي هست

MHSou
16-09-2008, 18:41
قضیه اینکه فقط3% کامپیوتر ها قادر به اجراشن fake هست .شک نکنید.

EA مي خواد از بازي خودش تعريف كنه يعني اين حرف تبليغي براي FIFA Next-Gen هست

EASPORTS-FIFA
16-09-2008, 21:11
بابا ول کنید این بحثو.شما برید خودتونو بکشید.دیگه فیفا نکست نداده دیگه.حالا میخواد برا پول باشه یا برا مردم یا برا کامپیوتر.
در ضمن شما بگید کی به فکر پول نیست؟من که هیچ شرکتی رو نمیشناسم.

Spaniuly
16-09-2008, 22:01
دوستاني كه ايراد ميگيرند به فيفا و مدعي هستن كه سيستمشون رو به خاطر بازي ارتقا ميدن خوب اين گوي و ميدان همه مون ميدونيم براي بازي كردن فيفا09به كارت گرافيك داراي شيدر نياز هست مرد ميدون كيه بره 8800 يا 9800 بخره به قيمت 400 500 تومن؟
كسي اين پولو داشپه باشه ميره كنسول ميخره حالا متوجه شديد چرا روي pc شركت ها به اندازه كنسول مايه نمي ذارن پس بهتره واسه نظم تاپيكم كه شده اين بحث رو ادامه نديم

B3HZ@D
16-09-2008, 22:07
اینو بدون که قطعات کامپیوتری قیمتشون توی ایران اینقدر بالاست
در کل همه چی توی ایران گرونه؟؟؟؟؟
تازه مگه فقط این دو کارت گرافیک شیدر دارن که میگی اینارو بگیرن
در کل Ea همیشه اولش کلی تعریف از بازیش می کنه بعدش که عرضه میشه .....

Spaniuly
16-09-2008, 22:21

نه تو همه دنيا قيمت قطعات تازه به بازار وارد شده گرون هست. اشتباه نكن ايران يكي از كشورهايي هست كه قطعات كامپيوتري به لحاظ درامد مردم قيمت هاي مناسبي دارن. اين از اين

بله فقط 2 كارت گرافيك هست كه داراي شيدر هست Geforce 8800 و 9800 كه قيمتاشون بالاست. محض اطلاعات 9800 قيمتش 650 دلار هست. البته الان فكر كنم 200 يورو شده قيمتش و بسيار گرون تموم ميشه
فاشيست قرار شد پي بحث رو نگيري داداش. تاپيك كارت گرافيك نيست ها فيفا 09 هست.

آهان براي بازي هاي نكست جن روي PC براي بازي كردن رو ماكسيمم كيفيت به CPU هاي 2 Core نياز هست.

به خاطر يه بازي كسي تو ايران اين همه خرج ميذاره شما دوميش باشيد؟ اونايي كه چپ و راست ميگيد اگه فيفا نكست بزنه ميريم آپ ميكنيم سيستم رو؟
نه ديگه اين پول دستتون باشه ميريد PS3 ميخريد پس لطفا شعار الكي نديد. من كارت گرافيكم GeForce XFX 8600 GT هست با CPU اتلون سمپرون كه مخصوص گيمينگ هست با زور تو High بازي مي كنم دمو رو اگه ميخواست نكست بزنه بدون شك امسال از فيفا 09 بازي كردن محروم بودم. بريد شكر كنيد نكست نداده.

خدايا اميدوارم اين آخرين پست در اين مورد باشه كه تو اين تاپيك زده ميشه هر كي هم بعد اين ادامه بده من جواب نميدم و نشنيده مي گيرم

MHSou
16-09-2008, 23:03
بابا ول کنید این بحثو.شما برید خودتونو بکشید.دیگه فیفا نکست نداده دیگه.حالا میخواد برا پول باشه یا برا مردم یا برا کامپیوتر.

بالاخره هر سال كه نميشه گفت :شما برید خودتونو بکشید.دیگه فیفا نکست نداده ديگه
در مورد پول هم من ميگم EA داره زياده روي ميكنه.

دوستاني كه ايراد ميگيرند به فيفا و مدعي هستن كه سيستمشون رو به خاطر بازي ارتقا ميدن خوب اين گوي و ميدان همه مون ميدونيم براي بازي كردن فيفا09به كارت گرافيك داراي شيدر نياز هست مرد ميدون كيه بره 8800 يا 9800 بخره به قيمت 400 500 تومن؟
كسي اين پولو داشپه باشه ميره كنسول ميخره حالا متوجه شديد چرا روي pc شركت ها به اندازه كنسول مايه نمي ذارن پس بهتره واسه نظم تاپيكم كه شده اين بحث رو ادامه نديم

نه تو همه دنيا قيمت قطعات تازه به بازار وارد شده گرون هست. اشتباه نكن ايران يكي از كشورهايي هست كه قطعات كامپيوتري به لحاظ درامد مردم قيمت هاي مناسبي دارن. اين از اين

بله فقط 2 كارت گرافيك هست كه داراي شيدر هست Geforce 8800 و 9800 كه قيمتاشون بالاست. محض اطلاعات 9800 قيمتش 650 دلار هست. البته الان فكر كنم 200 يورو شده قيمتش و بسيار گرون تموم ميشه

آهان براي بازي هاي نكست جن روي PC براي بازي كردن رو ماكسيمم كيفيت به CPU هاي 2 Core نياز هست.

به خاطر يه بازي كسي تو ايران اين همه خرج ميذاره شما دوميش باشيد؟ اونايي كه چپ و راست ميگيد اگه فيفا نكست بزنه ميريم آپ ميكنيم سيستم رو؟
نه ديگه اين پول دستتون باشه ميريد PS3 ميخريد پس لطفا شعار الكي نديد. من كارت گرافيكم GeForce XFX 8600 GT هست با CPU اتلون سمپرون كه مخصوص گيمينگ هست با زور تو High بازي مي كنم دمو رو اگه ميخواست نكست بزنه بدون شك امسال از فيفا 09 بازي كردن محروم بودم. بريد شكر كنيد نكست نداده.

خدايا اميدوارم اين آخرين پست در اين مورد باشه كه تو اين تاپيك زده ميشه هر كي هم بعد اين ادامه بده من جواب نميدم و نشنيده مي گيرم

كي صحبت از ايران كرد EA كه از فروش بازي هاش تو ايران سودي نمي بره(بخاطر كپي رايت)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن اگه با اين بحثي كه انجام شد روال تاپيك بهم ريخت از همتون عذر مي خوام:41::41::41:

saladi
17-09-2008, 00:04
مهم تو کنسولا کارت گرافیک نیست،مهم cpu ایکس باکس هست که 3 هسته هست و كنسول XBOX 360 مجهز به 512 مگابايت حافظه از نوع 3GDDR است كه با فركانس هفتصد مگاهرتز فعاليت مي‌كند

B3HZ@D
17-09-2008, 00:06
کراسر جان من و شما بیشتر مواقع با هم اختلاف سلیقه داریم
ولی تعریف از خود نباشه اون نفر دومی که گفتی من هستم....ولی دلیل من فقط بازی کردن نبوده
این ea هم بازیش رو خیلی دست بالا گرفته....الان همه بازیها داره به سمت نسل بعد میره یا رفته
ea روی pc تا کی میخواد این روند رو طی کنه؟

EASPORTS-FIFA
17-09-2008, 02:02
الان همه بازیها داره به سمت نسل بعد میره یا رفته

من میدونم.این ea یی که من میبینم وقتی ps4 اومد اونوقت هست که نسخه ps3 رو روی پی سی میاره:31:
حالا ببینید:21:

maximiliyanus
17-09-2008, 06:49
من نمی خوام بحثو کشش بدم ولی یه چیزی تو دلم مونده ولی باید بگم ...
این مسئولین فیفا واقعا خالی بندن چند وقت تو یه مصا حبه paul hossack گفته بود به خاطر حجم بالای گرافیک وموشن کپچر رو پیسی اجرا نمیشه ینی اگر شما یه جیفورس 8800 الترا و3 گیگ رم وسی پیو سه هسته ای داشته باشید نمیتونید اجرا کنید
ینی هیچ حرفی مستقیما از سیپیو نزده بود حالا میگن گرافیکای قدرتمند کامپیوترا از کنسولا قویتره ولی سیپیوش نیست ...
اولا که اگه اینجوریم باشه بازی فیفا آخه مگه واقعا چیداره به قول یکی از دوستان خلاصه میشه به یه زمین و 24 نفر بازیکن پس
اونقدرام فضای پیچیده ای نداره که سیپیو به این قوی بخواد خیلی بازیهای دیگه تو کنسولا هست که هم گرافیکش از فیفا بشتره هم پیچیده تره به نظره من فاشیست راست میگه ea خیلی بازیش رو دسته بالا گرفته ونمی خواد بره پیسی نکست بزنه حتی نمی خواد همین کارنت رو به نکست نزدیک کنه فقط گرافیکش رو نزدیک کرده اونم فقط گرافیک کلیشو مثل نور چردازی وچمن وفیساشو ولی هنوز طراحی ها مشگل دارن در حالی که اگه اندام بازیکنان رو اگه عین نکست طراحی میکرد بازی یه زره هم سنگینتر نمیشد ولی میبینین که گیم پلیشم به نکست نزدیک نکرده پس معلوم میشه از قصد میخواد یه بازی بره پیسی بده که از کنسولها خیلی عقبتر باشه ...

Spaniuly
17-09-2008, 08:01
خيلى خوب همه راست گفتن و به حق البته غير از من حالا جميعا ميشه بحث نكست رو تموم كنيد چون به درد كسى نمىخوره و فاقد ارزش هست.
بزودى يه فكرى برا اين بحث ها مىكنم تا از ما راضى بشيد

Masoud King
17-09-2008, 08:14
مسعود اون كدها به درد نميخوره امتحان كردم بايد يه فايل devdata ساخت مگه اينكه اين كد رو به آخر devdata اضافه كني مال تو جهت جلو نداره فكر كنم از فروم fifa 09 برداشتيش نه؟
اينم كد كه اصلاح كردم البته اگه خواستيد مي تونيد جاي دايره و مربع رو عوض كنيد. تو اين كد دايره شوت و تكل سرپاست و مربع تكل خوابيده و سانتر

دسته من اسمش USB Vibration Joystick هست مال شما اگه چيز ديگه اي هست اسمش رو عوض كنيد

اگه كسي devdata خودش رو تغيير نداده من لازمش دارم دمو دانلود كرده ها فايل devdata شون رو يكي بفرسته

من خودم تستش كردم درست بود!!!

در ضمن دقت كردين كه نيم رخ بازيكنان چه قدر به خودشون شبيه هستش همين بالاك كه نيم رخش خودش هستش ولي تمام رخش نه!!!!
فكر كنم اين به خاطر اين هستش كه بازيكنان در طول بازي فقط نيم رخشون ديده ميشه....

Spaniuly
17-09-2008, 08:30
اولا جيگرتو بخورم دلم تركيد كجايى تو پسر؟ نكنه دمو مىزدى شيطون
البته نه اينكه به درد نخورن براى دسته هاى مختلف شرايط فرق مىكنه
آره نيم رخ نگا كردنى خيلى طبيعى هستن van de vaart از روبرو اصلا شبيه نيست ولى از نيم رخ عجيب دقيق ساخته شده
مسعود زود زود بيا يعنى چى آخه

Armin 2008
17-09-2008, 09:50

نوشته شده توسط EASPORTS-FIFA [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بالاخره هر سال كه نميشه گفت :شما برید خودتونو بکشید.دیگه فیفا نکست نداده ديگه
در مورد پول هم من ميگم EA داره زياده روي ميكنه.

نقل قول:
نوشته شده توسط krauser [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقل قول:
نوشته شده توسط krauser [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كي صحبت از ايران كرد EA كه از فروش بازي هاش تو ايران سودي نمي بره(بخاطر كپي رايت)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن اگه با اين بحثي كه انجام شد روال تاپيك بهم ريخت از همتون عذر مي خوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

مهم تو کنسولا کارت گرافیک نیست،مهم cpu ایکس باکس هست که 3 هسته هست و كنسول XBOX 360 مجهز به 512 مگابايت حافظه از نوع 3GDDR است كه با فركانس هفتصد مگاهرتز فعاليت مي‌كند

کراسر جان من و شما بیشتر مواقع با هم اختلاف سلیقه داریم
ولی تعریف از خود نباشه اون نفر دومی که گفتی من هستم....ولی دلیل من فقط بازی کردن نبوده
این ea هم بازیش رو خیلی دست بالا گرفته....الان همه بازیها داره به سمت نسل بعد میره یا رفته

من میدونم.این ea یی که من میبینم وقتی ps4 اومد اونوقت هست که نسخه ps3 رو روی پی سی میاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
حالا ببینید

من نمی خوام بحثو کشش بدم ولی یه چیزی تو دلم مونده ولی باید بگم ...
این مسئولین فیفا واقعا خالی بندن چند وقت تو یه مصا حبه paul hossack گفته بود به خاطر حجم بالای گرافیک وموشن کپچر رو پیسی اجرا نمیشه ینی اگر شما یه جیفورس 8800 الترا و3 گیگ رم وسی پیو سه هسته ای داشته باشید نمیتونید اجرا کنید
ینی هیچ حرفی مستقیما از سیپیو نزده بود حالا میگن گرافیکای قدرتمند کامپیوترا از کنسولا قویتره ولی سیپیوش نیست ...
اولا که اگه اینجوریم باشه بازی فیفا آخه مگه واقعا چیداره به قول یکی از دوستان خلاصه میشه به یه زمین و 24 نفر بازیکن پس
اونقدرام فضای پیچیده ای نداره که سیپیو به این قوی بخواد خیلی بازیهای دیگه تو کنسولا هست که هم گرافیکش از فیفا بشتره هم پیچیده تره به نظره من فاشیست راست میگه ea خیلی بازیش رو دسته بالا گرفته ونمی خواد بره پیسی نکست بزنه حتی نمی خواد همین کارنت رو به نکست نزدیک کنه فقط گرافیکش رو نزدیک کرده اونم فقط گرافیک کلیشو مثل نور چردازی وچمن وفیساشو ولی هنوز طراحی ها مشگل دارن در حالی که اگه اندام بازیکنان رو اگه عین نکست طراحی میکرد بازی یه زره هم سنگینتر نمیشد ولی میبینین که گیم پلیشم به نکست نزدیک نکرده پس معلوم میشه از قصد میخواد یه بازی بره پیسی بده که از کنسولها خیلی عقبتر باشه ...

کسی اینجا رو ببینه نمی گه چت رومه؟؟

خيلى خوب همه راست گفتن و به حق البته غير از من حالا جميعا ميشه بحث نكست رو تموم كنيد چون به درد كسى نمىخوره و فاقد ارزش هست.
بزودى يه فكرى برا اين بحث ها مىكنم تا از ما راضى بشيد
ارمین بدبخت صد بار گفت بحثو تموم کنید.حالا دیگه تموم شد.ممنون.

مسعود جون فایلا تست شد.سالم بود .ممنون.

Spaniuly
17-09-2008, 12:43
اينم نرم افزاري براي وارد كردن لباس و ميني كيت به دمو 09 همون تول كيت قديميه خودمونه مانكي دراگون واسه دمو جور كرده. من كلي عكس لباس دارم امتحان مي كنم اشگه شد برا شما هم ميفرستم بزنيد تو بازي

لينك دانلود مستقيم

Masoud King
17-09-2008, 15:30
اولا جيگرتو بخورم دلم تركيد كجايى تو پسر؟ نكنه دمو مىزدى شيطون
البته نه اينكه به درد نخورن براى دسته هاى مختلف شرايط فرق مىكنه
آره نيم رخ نگا كردنى خيلى طبيعى هستن van de vaart از روبرو اصلا شبيه نيست ولى از نيم رخ عجيب دقيق ساخته شده
مسعود زود زود بيا يعنى چى آخه
ممنون عزیز..
این چند روز رفته بودم واسه ثبت نام دانشگاه و از این حرفا تا دو سه روز دیگه تمام وقت میام :دی!
در ضمن واسه درجه سختی باازی نمیشه کاری کرد من هرچی از این دمو expander ها گرفتم درست نشد!!

Spaniuly
17-09-2008, 15:34
ممنون عزیز..
این چند روز رفته بودم واسه ثبت نام دانشگاه و از این حرفا تا دو سه روز دیگه تمام وقت میام :دی!
در ضمن واسه درجه سختی باازی نمیشه کاری کرد من هرچی از این دمو expander ها گرفتم درست نشد!!

چرا ميشه با اون ورژن match explorer 1.5 امتحان كن البته بايد سيو هم بكني قبل زدن دكمه استارت

Armin 2008
17-09-2008, 16:07
چرا ميشه با اون ورژن match explorer 1.5 امتحان كن البته بايد سيو هم بكني قبل زدن دكمه استارت
با اونی که گذاشته بودی نمی شد عزیز.

Spaniuly
17-09-2008, 16:12
ولي من مي تونم باهاش بذارم روي biginer معمولا هم رو همين ديفيكالتي بازي مي كنم چون وقتي سخت ميشه نميشه حركات جالب انجام داد

Armin 2008
17-09-2008, 16:42
ولي من مي تونم باهاش بذارم روي biginer معمولا هم رو همين ديفيكالتي بازي مي كنم چون وقتي سخت ميشه نميشه حركات جالب انجام داد
من می خواستم رو world class بزارم نشد.این بازی legend داره؟؟

Spaniuly
17-09-2008, 16:51
من می خواستم رو world class بزارم نشد.این بازی legend داره؟؟

آره كه داره بازي 07 و 08 هم Legendary داشتن فقط بايد آنلاكشون ميكردي بدون شك اين يكي هم داره البته با Match Explorer ميشه رو اين ديفيكالتي بازي كرد تازه ميشه تمرين هم كرد با اين پچ خيلي باحاله

Masoud King
17-09-2008, 16:52
در زیر یه مقایسه روی عکس های فیفا 08 و دموی 09 رو درست کردم که میبینیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
17-09-2008, 17:01
ولي مسعود گيم پلي 08 يه چيز ديگه بود قبول داري؟
دمو رو گرفتي بازي كردي يا نه چند صفحه قبل با حجم 160 مگ گذاشته بودم واسه دانلود. اگه اونو دانلود كردي خوش به حالت اولا حجمش كمه در ثاني عيب و ايراداش و باگهايي كه داره برطرف شده

lord of lotr
17-09-2008, 18:01
سلام!!؟!؟!
اقا دموی این بازی با حجم کمتر 400 مگ اینجا هست ؟!!؟؟1
من 2 دمو از این بازی رو گیر اوردم که حجم هر کدومش یکیش 1 گیگ و دومی 450 مگ بود!؟!!!؟
با حجم کمتر موجود نیست؟؟!؟!

Spaniuly
17-09-2008, 18:09
سلام!!؟!؟!
اقا دموی این بازی با حجم کمتر 400 مگ اینجا هست ؟!!؟؟1
من 2 دمو از این بازی رو گیر اوردم که حجم هر کدومش یکیش 1 گیگ و دومی 450 مگ بود!؟!!!؟
با حجم کمتر موجود نیست؟؟!؟!

بيا اينم لينكش 163 مگابايته قبلا هم تو تاپيك گذاشته بودم اگه ميگشتي

lord of lotr
17-09-2008, 20:27
شستت درد نکنه!!

Armin 2008
17-09-2008, 21:29
دمو رو گرفتي بازي كردي يا نه چند صفحه قبل با حجم 160 مگ گذاشته بودم واسه دانلود. اگه اونو دانلود كردي خوش به حالت اولا حجمش كمه در ثاني عيب و ايراداش و باگهايي كه داره برطرف شده

ارمین جان گیم پلی که چندان تغییری نکرده؟؟

Love_inc206
17-09-2008, 22:15
بچه ها ورژن Ps2 هم یه همچین تغییراتی که تو Pc کرده به خودش دیده یا نه؟؟مثل چمن سه بعدی و نمیدونم صورتای دوباره طراحی شده و ...

Spaniuly
17-09-2008, 22:26
بچه ها ورژن Ps2 هم یه همچین تغییراتی که تو Pc کرده به خودش دیده یا نه؟؟مثل چمن سه بعدی و نمیدونم صورتای دوباره طراحی شده و ...
ورژن PC و PS2 كاملا يكسان هستند كوچكترين تفاوتي ندارند دليلش هم اينه كه تيم سازنده PC و PS2 يكيه

ارمین جان گیم پلی که چندان تغییری نکرده؟؟

آره مختصر سست شده حركتها يه بدي هم كه داره بازيكنا وقتي خسته ميشن دكمه Sprint رو بايد تا آخر بازي فراموش كنيد چون دويدني در كار نخواهد بود

smallfrank
17-09-2008, 22:59
میشه یه عکس از دروازه های 09 بزارید.

swamp
17-09-2008, 23:16
خیر همه چی مثل همون فیفا 2008 هست

Love_inc206
18-09-2008, 01:03
بالاخره چجوریه ما که نفهمیدیم دوستمون کراوزر گفتن آره بعد شما میگی نه!!!!
البته بنده هم فکر میکنم که این تغییرات رو در ورژن PS2 مشاهده نکنیم چون به قول دوستمون این یه ورژن یه ساخت اختصاصیست برای pc چون مثلا موس در PS2 وجود نداره که بخوایم حرکات تکنیکی زیادی باهاش بکنیم
بعد یه بابایی گفت تو این دمویی که دادن دو تا انیمیشن هم پیدا نمیشه آخه مرد حسابی تو 400 مگابایت چند تا انیم و تجهیزات تازه میشه گذاشت؟؟؟؟!!!!

korokodil_avareh
18-09-2008, 02:46
برگرفته از سايت HITAKIN:
در یکی از پست های فروم شرکت EA بیان شده که نسخه PC با Xbox 360 and PS3 تفاوت خواهد داشت.

آن هم به دلیل قدرت پردازش بسیار بالای این بازی نسخه های کنسول با کامپیوتر های شخصی متفاوت خواهد بود.
اکثر کامپیوتر های شخصی قدرت کافی برای پردازش(CPU) این بازی را ندارند.اما از بهترین موتور برای گیم پلی و ساختمان گرافیکی آن استفاده شده است تا از امکانات زیاد این بازی بتوان استفاده کرد.اگه معماری کامپیوتر های شخصی مانند Xbox 360 and PlayStation 3 بود فقط 1 تا 3 درصد می توانستند روی PC اجرا کنند. اما روی عمق گیم پلی بازی و جلوه های بصری در نسخه PC کار زیاد شده.
اضافه کنم در نسخه PC امکان استفاده از موس در بازی وجود دارد.

به هر حال اگه خواهان بازی کردن FIFA هستید ترجیح نمی دهید که یک کنسول خوب بخرید؟

Minimale system:

MS compatible mouse
Keyboard
برگرفته از خودم:
اين مطلب قابل توجه دوستاني باشه كه ميگن رو كامپيوترfifa بهتر از pes هست

Spaniuly
18-09-2008, 06:51
خیر همه چی مثل همون فیفا 2008 هست
نه عزيز دلم كي گفته مثل 2008 هست درست مثله PC هست اشتباهي راهنمايي نكن مرم رو

بالاخره چجوریه ما که نفهمیدیم دوستمون کراوزر گفتن آره بعد شما میگی نه!!!!
البته بنده هم فکر میکنم که این تغییرات رو در ورژن PS2 مشاهده نکنیم چون به قول دوستمون این یه ورژن یه ساخت اختصاصیست برای pc چون مثلا موس در PS2 وجود نداره که بخوایم حرکات تکنیکی زیادی باهاش بکنیم
بعد یه بابایی گفت تو این دمویی که دادن دو تا انیمیشن هم پیدا نمیشه آخه مرد حسابی تو 400 مگابایت چند تا انیم و تجهیزات تازه میشه گذاشت؟؟؟؟!!!!

فقط ماوس كنترلر نداره بقيه امكانات و ويژگيهاي PC توي PS2 هم هست فقط توي مودهاي بازي تفاوتهايي هست نه در گرافيك يا گيم پلي قبلا هم گفتم تيم سازنده براي اين دو نسخه يكسان هست. آره منم تعجب كردم دمو به اين سادگي چرا اين همه ظرفيت داره. البته دستشون رو شد اون دمو 163 مگابايتي كاملا نشون داد كه حجم واقعي دمو كمه. و بيشتر فايلهاي پر حجم اضافه هستند كه تاثيري در اجراي دمو ندارند

برگرفته از سايت HITAKIN:
در یکی از پست های فروم شرکت EA بیان شده که نسخه PC با Xbox 360 and PS3 تفاوت خواهد داشت.

آن هم به دلیل قدرت پردازش بسیار بالای این بازی نسخه های کنسول با کامپیوتر های شخصی متفاوت خواهد بود.
اکثر کامپیوتر های شخصی قدرت کافی برای پردازش(CPU) این بازی را ندارند.اما از بهترین موتور برای گیم پلی و ساختمان گرافیکی آن استفاده شده است تا از امکانات زیاد این بازی بتوان استفاده کرد.اگه معماری کامپیوتر های شخصی مانند Xbox 360 and PlayStation 3 بود فقط 1 تا 3 درصد می توانستند روی PC اجرا کنند. اما روی عمق گیم پلی بازی و جلوه های بصری در نسخه PC کار زیاد شده.
اضافه کنم در نسخه PC امکان استفاده از موس در بازی وجود دارد.

به هر حال اگه خواهان بازی کردن FIFA هستید ترجیح نمی دهید که یک کنسول خوب بخرید؟

Minimale system:

MS compatible mouse
Keyboard
برگرفته از خودم:
اين مطلب قابل توجه دوستاني باشه كه ميگن رو كامپيوترfifa بهتر از pes هست

دوست من بابت اطلاعات خوبت ممنون ولي اينا كه نوشتي يا خيلي واضح بودن مثله پايين بودن PC نسبت به كنسول كه همه مي دونن اين مسئله رو چون PC كارنت و كنسولهاي PS3 و XBox نكست هستن. و يا قديمي مثله سيستم ريكوآيرمنت. كه بارها تو تاپيك گذاشته شده. در كل از فعاليتت ممنون و اومدنتون به اين تاپيك و جمع ما رو خير مقدم مي گم. موفق باشي

maximiliyanus
18-09-2008, 08:42
نه آرمین جان تو تمام اخبارام اومده بود که امسال تیم سازنده پیسی ,ps2 جداست البته اگه توسایت فیفا ببینی عکسهاشو گزاشته مال ps2 کاملا گرافیکش مثل 08 هست چون قابلیت اجرای گرافیک پیسی رو نداره .....

Armin 2008
18-09-2008, 09:24
ps2 و pc فقط تو فیزیک بدن و چهره و چمن تفاوت دارند.بقیه همون 09 pc هست.

Love_inc206
18-09-2008, 09:26
بنده که واقعا از ورژن PS2 با اون موهای ضایع و صورتای کارتونی ناامید شدم
حالا واسه ورژن pc چه سیستمی میخواد که بریم آپ کنیم؟

Masоud
18-09-2008, 09:48
Krauser جان شما مطمئنی این دمو 163 مگابایتی مشکل نداره و درسته؟ آخه دمو اصلی 769 مگابایته.

Armin 2008
18-09-2008, 09:53
masoud و love -inc206 عضویت هر دو تون مبارک.
دوست عزیز .تو پست اول سیستم هست .قبل از فرستادن پست سرچ یادت نره.

سیستم مورد نیاز Fifa 09
-----------------------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Pentium 4 2.4 Ghz or equivalent
Memory: 1GB
Graphics: 6600 Nvidia graphics card or ATI equivalent with support for pixel shader 3
DirectX version: DirectX 9.0c
Sound: DirectX Compatible
Hard Drive: 4 GB
سیستم توصیه شده:
Processor: AMD or Intel Dual Core Processor
Memory: 2 GB
Graphics: 7800 Nvidia graphics card or ATI equivalent
DirectX Version: DirectX 9.0c
Sound: DirectX Compatible
Hard Drive: 4 GB

مسعود خان مشکلی نداره.فایلای پرحجم و بدرد نخور رو حذف کردن ازش.

Masоud
18-09-2008, 10:08
یعنی بازی رو ناقص نکردن یا مثلا بازی گیر کنه بخاطر همین پاک کردن فایلهاش؟منظورم اینه که بازی کامله و عیبی نداره؟

Armin 2008
18-09-2008, 10:58
بله عزیزم بی عیبه.

Spaniuly
18-09-2008, 13:17
نه آرمین جان تو تمام اخبارام اومده بود که امسال تیم سازنده پیسی ,ps2 جداست البته اگه توسایت فیفا ببینی عکسهاشو گزاشته مال ps2 کاملا گرافیکش مثل 08 هست چون قابلیت اجرای گرافیک پیسی رو نداره .....
داري اشتباه مي كني تيم سازنده ps2 و PC يكيه تو اگه براي اين حرفت منبع موثق داري رو كن من از تو شكم تو تاپيك حرف نمي زنم ولي متاسفانه خيلي از كاربرا متوجه شدم براي زدن يه پست الكي اين كارارو مي كنن. اميدوارم رعايت بشه اين مسائل. تو تمام اخبارا كه ميگي از كجا شنيدي اين تمام اخبارو كه از اخبار منتشر شده تو اينجا موثقه؟ يه چيزي كه مي توني روش حساب كني پستهايي هست كه من ميزنم چون عادت دارم از منبع موثق حرف بزنم نه از تو معده. تيم سازنده ps2 و pc يكيه.
اينم مدرك از يك سايت معتبر

Krauser جان شما مطمئنی این دمو 163 مگابایتی مشکل نداره و درسته؟ آخه دمو اصلی 769 مگابایته.
اي بابا مثه اينكه بد كردم لينك دمو كم حجم گذااشتم بيشتر از اينكه تشكر بشه همه ايراد ميگيرند بابا همه يه بار باس بپرسن
همه امتحان كردن درست هست از درست هم درست تر چون حتي اشكالاتش هم برطرف شده و كنترلر ها هم اصلاح شدن

یعنی بازی رو ناقص نکردن یا مثلا بازی گیر کنه بخاطر همین پاک کردن فایلهاش؟منظورم اینه که بازی کامله و عیبی نداره؟

نه بابا چي چي رو ناقص كردن مرض كه ندارن قبلا هم گفتم فايلهاي اضافي كه تو دمو تاثير نداره پاك كردن نگران نباشيد.

Masoud King
18-09-2008, 14:10
اینکه زیاد فرقی نکرده ولی تو 09 بهتر شده!
مخصوصا زمین خوردن بازیکنا و بهم خوردنشون خیلی جالب تر شده!

_
دمو رو یک روز بعد انتشارش داشتم ولی دو روز بعد وقت کردم که بازی کنم!!!

ورژن PC و PS2 كاملا يكسان هستند كوچكترين تفاوتي ندارند دليلش هم اينه كه تيم سازنده PC و PS2 يكيه
نه باهم فرق دارن اینو سازنده نسخه PC گفته که این اولین سالی هستش که یه نسخه مجزا واسه PC ساخته میشه!

آره مختصر سست شده حركتها يه بدي هم كه داره بازيكنا وقتي خسته ميشن دكمه Sprint رو بايد تا آخر بازي فراموش كنيد چون دويدني در كار نخواهد بود
خوب اینکه واقعی هستش و بازیکن که خسته میشه نمی تونه بدوه!

در ضمن نمی دونم اینو میدونستید یا نه, وقتیکه توپ دست دروازه بان هستش یعنی تو دستاش هستش پاس رو سریع پشت سر هم دوبار بزنید یه کار جالب میکنه!!!

میشه یه عکس از دروازه های 09 بزارید.
بفرمائید:

maximiliyanus
18-09-2008, 17:36
داري اشتباه مي كني تيم سازنده ps2 و PC يكيه تو اگه براي اين حرفت منبع موثق داري رو كن من از تو شكم تو تاپيك حرف نمي زنم ولي متاسفانه خيلي از كاربرا متوجه شدم براي زدن يه پست الكي اين كارارو مي كنن. اميدوارم رعايت بشه اين مسائل. تو تمام اخبارا كه ميگي از كجا شنيدي اين تمام اخبارو كه از اخبار منتشر شده تو اينجا موثقه؟ يه چيزي كه مي توني روش حساب كني پستهايي هست كه من ميزنم چون عادت دارم از منبع موثق حرف بزنم نه از تو معده. تيم سازنده ps2 و pc يكيه.
اينم مدرك از يك سايت معتبر

ساخته شده براي PC (كامپيوتر) :
در طي اين چند ساله همواره نسخه PS 2 براي PC به كار برده ميشد (نسخه PS 2 براي PC تبديل مي شد)، اما اكنون اين رويه پايان يافت. نسخه PC (كامپيوتر) فيفا 09 براي كامپيوتر ساخته شده است اين نسخه تبديل شده پلتفرم ديگري نيست و بدين ترتيب نسخه PC فيفا 09 ، نسخه اي مستقل است و خيلي از ويژگي هاي پلتفرم هاي ديگر را نخواهد داشت.
این قسمتی از مصاحیه ای که یکی از کاربران صفحه ی18 گذاشته بود که ترجمه متنی از مصاحبه مربوط به event که درمونیخ برگزار شده بود و نویسنده دنيل كالتندلر مدیر سایت fifa4fans ینی همین منبع موثق جنابعالی است که به دست یک ایرانی به نام علی مظفری تر جمه شده من اگه متن اینگلیسیه این متن و پیدا کنم میزارم ولی منبع اصلی متن سایت FIFA09.de است.
این از منبع اما...
یکی پرسید منم با توجه به اطلاعات بالا جواب دادم خودت تو ام جواب دادی منبعم نزاشته بودی ولی کسی بهت نگفت از تومعدت حرف میزنی گفت ؟..
بعدم تو که اینقدر جوش این سایتو میزنی و همه رو پندو اندر میکنی فکر نمیکنی از تو معدت حرف میزنی حرف چندشیه وبه دور از ادبه وکلاس سایت رو میاره پایین خوب منبع می خواستی مثل آدمم میتونستی بگی ....
بعدشم من اگه منبع نزاشته بودم بهت گفتم برو تو سایت رسمیش عکساشو ببین عکسایی که خودت چند صفحه قبل گزاشتی حالا بگو عکسای ps2 , pc یکیه؟ این اگه منبع نبود مدرک که بود ...
در ضمن اگه فکر میکنی پست الکی میزنم که ارسالام زیاد شه بگو ببینم
این سایت به کسایی که ارسالشون زیاده جایزه میده که منم این کارو بکنم .
با تمام احترامی که برات قائلم امیدوارم ناراحت نشی ولی خودت خیلی بد حرف میزنی....

Retired User
18-09-2008, 17:51
سلام دوستان كسايي كه دمو رو دنلود كردند براي خطاها انيميشن هست يا نه؟

Love_inc206
18-09-2008, 19:44
بله کراوزر جان من تصاویر pc و PS2 رو نگاه کردم گرافیک PS2 واقعا خیلی عقب تر از گرافیک PC بود در حد و اندازه های FIFA 08 بود و خبری از چمن سه بعدی گرافیک بالا و طراحی زیبای لباسها و صورتهای (به قول شما کریه ) نبود و امسال EA رو PC سرمایه گذاشته و واقعا خوب کار کرده
همه نیمه next-gen بودن فیفای PC رو قبول داریم و میدونیم که PS2 قابلیت اجرای بازی های next رو نداره پس نتیجه میگیریم که این دو با هم فرق میکنن حداقل در گرافیک.

Spaniuly
18-09-2008, 20:02
بله کراوزر جان من تصاویر pc و PS2 رو نگاه کردم گرافیک PS2 واقعا خیلی عقب تر از گرافیک PC بود در حد و اندازه های FIFA 08 بود و خبری از چمن سه بعدی گرافیک بالا و طراحی زیبای لباسها و صورتهای (به قول شما کریه ) نبود و امسال EA رو PC سرمایه گذاشته و واقعا خوب کار کرده
همه نیمه next-gen بودن فیفای PC رو قبول داریم و میدونیم که PS2 قابلیت اجرای بازی های next رو نداره پس نتیجه میگیریم که این دو با هم فرق میکنن حداقل در گرافیک.

این قسمتی از مصاحیه ای که یکی از کاربران صفحه ی18 گذاشته بود که ترجمه متنی از مصاحبه مربوط به event که درمونیخ برگزار شده بود و نویسنده دنيل كالتندلر مدیر سایت fifa4fans ینی همین منبع موثق جنابعالی است که به دست یک ایرانی به نام علی مظفری تر جمه شده من اگه متن اینگلیسیه این متن و پیدا کنم میزارم ولی منبع اصلی متن سایت FIFA09.de است.
این از منبع اما...
یکی پرسید منم با توجه به اطلاعات بالا جواب دادم خودت تو ام جواب دادی منبعم نزاشته بودی ولی کسی بهت نگفت از تومعدت حرف میزنی گفت ؟..
بعدم تو که اینقدر جوش این سایتو میزنی و همه رو پندو اندر میکنی فکر نمیکنی از تو معدت حرف میزنی حرف چندشیه وبه دور از ادبه وکلاس سایت رو میاره پایین خوب منبع می خواستی مثل آدمم میتونستی بگی ....
بعدشم من اگه منبع نزاشته بودم بهت گفتم برو تو سایت رسمیش عکساشو ببین عکسایی که خودت چند صفحه قبل گزاشتی حالا بگو عکسای ps2 , pc یکیه؟ این اگه منبع نبود مدرک که بود ...
در ضمن اگه فکر میکنی پست الکی میزنم که ارسالام زیاد شه بگو ببینم
این سایت به کسایی که ارسالشون زیاده جایزه میده که منم این کارو بکنم .
با تمام احترامی که برات قائلم امیدوارم ناراحت نشی ولی خودت خیلی بد حرف میزنی....

حالا...
سازنده PC همون تيمي هست كه PS2 رو ساخته كاري به بقيه چيزاش ندارم در مورد PS2 هم اهميتي نميدم چه جوريه يا بهتر از فيفا باشه يا بدتر. ماكسي اين قد زود جوش نباش:8:

آپديت شد...

يادتونه چند تا پست قبل لينك دانلود كيت تول رو گذاشته بودم دانلودش كردم ديدم باگ داره اين باگ رفع شده از لينك زير هم قابل دريافته

franch
18-09-2008, 21:25
فكر كنم اين سري فيفا حرفهاي زيادي واسه گفتن داره.

joey jordison
19-09-2008, 00:53
داري اشتباه مي كني تيم سازنده ps2 و PC يكيه تو اگه براي اين حرفت منبع موثق داري رو كن من از تو شكم تو تاپيك حرف نمي زنم ولي متاسفانه خيلي از كاربرا متوجه شدم براي زدن يه پست الكي اين كارارو مي كنن. اميدوارم رعايت بشه اين مسائل. تو تمام اخبارا كه ميگي از كجا شنيدي اين تمام اخبارو كه از اخبار منتشر شده تو اينجا موثقه؟ يه چيزي كه مي توني روش حساب كني پستهايي هست كه من ميزنم چون عادت دارم از منبع موثق حرف بزنم نه از تو معده. تيم سازنده ps2 و pc يكيه
حالا چرا عصبانی شدی دوست عزیز!درسته دو نسخه PC,PS2 توسط یک تیم ساخته میشه ولی کاملا با هم فرق داره!!!ولی ایشان درست میگن که مال PS2 در حد همون فیفا 08 نسل قبل هست کافیه عکسای دو نسخه را ببینی تا متوجه بشی!!
منبع هم ایشان اشاره کردند شما برو سایت فیفا خودت متوجه موضوع میشی!!فکر نمیکنم منبع موثقتر از سایت خود فیفا در ضمینه بازی فیفا 09 وجود داشته باشه!!!!
اینم یک عکس از نسخه PS2 که تو سایت خود فیفا عکسش را گذاشتن!!!و میبینید که بازی با نسخه فیفا 2005 هیچ تفاوتی نداره کافی این عکس را با عکس رونالدینیو تو Pc مقایسه کنی خودت میفهمی!!!
و خوب این هم یک عکس از نسخه Pc که از رونالینیو هست!!!

MHSou
19-09-2008, 02:35
سلام

ببخشيد اگه ميشه يكي تريلر Inside the Game TRAILER فيفا09 رو بزاره. ممنون ميشم. نام دقيقشم همون هست.

Masоud
19-09-2008, 05:58
بابا ایول Krauser و Armin . دستتون درد نکنه. عالی بود . ببخشید اگه ناراحتتون کردم.

اینکه زیاد فرقی نکرده ولی تو 09 بهتر شده!
مخصوصا زمین خوردن بازیکنا و بهم خوردنشون خیلی جالب تر شده!

دمو رو یک روز بعد انتشارش داشتم ولی دو روز بعد وقت کردم که بازی کنم!!!

نه باهم فرق دارن اینو سازنده نسخه PC گفته که این اولین سالی هستش که یه نسخه مجزا واسه PC ساخته میشه!

خوب اینکه واقعی هستش و بازیکن که خسته میشه نمی تونه بدوه!

در ضمن نمی دونم اینو میدونستید یا نه, وقتیکه توپ دست دروازه بان هستش یعنی تو دستاش هستش پاس رو سریع پشت سر هم دوبار بزنید یه کار جالب میکنه!!!

بفرمائید:

Masoud میشه بگی دروازه بان چیکار میکنه؟

Masoud جون منظورم اینه که گفتی توپ تو دستشه دوبار پشت سرهم پاس رو بزنی!

Spaniuly
19-09-2008, 06:48
Masoud جون منظورم اینه که گفتی توپ تو دستشه دوبار پشت سرهم پاس رو بزنی!
توپ رو سعي مي كنه زميني بندازه ولي معتل ميكنه براي پرتاب با دست اين دست و اون دست مي كنه

حالا چرا عصبانی شدی دوست عزیز!درسته دو نسخه PC,PS2 توسط یک تیم ساخته میشه ولی کاملا با هم فرق داره!!!ولی ایشان درست میگن که مال PS2 در حد همون فیفا 08 نسل قبل هست کافیه عکسای دو نسخه را ببینی تا متوجه بشی!!
منبع هم ایشان اشاره کردند شما برو سایت فیفا خودت متوجه موضوع میشی!!فکر نمیکنم منبع موثقتر از سایت خود فیفا در ضمینه بازی فیفا 09 وجود داشته باشه!!!!

اون عكسايي كه صفحه قبل گذاشته بودي بالاي از 08 بود چون رونالدينيو تو 09 لباس ميلان تنشه. تازه من گفتم كه اصلا برام مهم نيست PS2 چه طوريه اينقد كش ندين

بازم يه پچ جديد دارم براتون كه خيلي توپه كلا بهبود مبده كيفيت دمو رو حتما بگيريد

Armin 2008
19-09-2008, 10:39
چجوری باید بریزیمش ارمین جان؟

بابا ایول Krauser و Armin . دستتون درد نکنه. عالی بود . ببخشید اگه ناراحتتون کردم.

خواهش می کنم.

اون عكسايي كه صفحه قبل گذاشته بودي بالاي از 08 بود چون رونالدينيو تو 09 لباس ميلان تنشه. تازه من گفتم كه اصلا برام مهم نيست PS2 چه طوريه اينقد كش ندين
اون عکسایی که گذاشتی هم رونالدینیو لباس بارسا پوشیده.پس 08 بوده عزیز.

h_13691990
20-09-2008, 15:49
اگر میشه کمی راجع به نسخه ایکس باکس صحبت کنید.البته اگر اطلاعاتی دارید.ممنون

Masoud King
20-09-2008, 16:09
اگر میشه کمی راجع به نسخه ایکس باکس صحبت کنید.البته اگر اطلاعاتی دارید.ممنون
اینا تو پست اول هم بودش!!!!

بگفته David Rutter سازنده نسخه Next-Gen در بازی 250 بهبود و پیشرفت اعمال شده!
بهبود پاسخ دهی بازیکن که موجب این میشه که بازیکن سریع تر پاس بده و واکنش نشون بده, سیستم جدید تنه زدن که بستگی به قدرت بدنی بازیکن ها داره موقعی شانه به شانه میشن و حرکت های زیرکانه که بازیکن رو قادر میکنه ضربه اول ور بزنه.
یکی دیقه از تغییرات بزرگ در 09 اصلاح کامل سیستم بر خورد هستش که سرعت, وزن و قدرت بازیکن رو موقع بر خورد حساب میکنه, بطوریکه هر بازیکن استحکام و قدرت فردی خودش رو داره که این بر اساس قدرت او در واقعیت هستش.
تکنولوژى جدید دوازه بانی که دراون جایگیری و عکس العمل دروازه بان ها بهتر شده و بعد از هر دریافت سریع ریکاوری میکنن یعنی سریع بلند میشن و برای ضربه بعدی واکنش نشون میدن.
بهبود های دیگه مطابق فیفا 08 باران و زمان است. باران فبل بازی میتونه روشن یا خاموش باشه. آب و هوا تاثیر کذار هستش مثلا در هوای سرد بازیکنان دستکش دارند و در هوای بارانی لبساشو گلی میشه.
بازی میونه در زمان های روز, شب و هنگام غروب انجام بشه که در 09 بازی که هنگام غروب باشه هنگام شروع نیمه دوم شب میشه!
در manager mode بازیهای اروپایی در شب برگزار میشه و فینال ها سعی شده حتی الامکان در استادیم های مربوط باشه مثلا فینال FA Cup در استادیوم Wembley هستش!
همچنین اگه وسط نیمه بازیکنی قرار باشه که به زمین بیاد در حال گرم کردن دیده میشه.بعضی بازیکنان نسبت به تعویض واکنش بد نشون میدن, بازیکنی که گل زده باشه قبل از شروع تعویض برای تماشاگران دست تکون میده و کاپیتان هم موقع تعوض بازوبندشو به داخل زمین پرت میکنه!
کاپیتان ها تاثیر زیادی روی تیم دارند, به بازیکنان توصیه میشه بازیکنی رو برای این پست انتخاب کنند که این خصوصیت های این کار رو داشته باشه مثلا توانای رهبری کردن تیم!کاپیتان ها در بیشتر cut scene ها دیده میشه که داره با داور بحث میکنه یا باه هم تیمیش دلگرمی میده و اونو تشویق میکنه.
Be A Pro آنلاین ویژگی بازی '10 vs 10 رو برای حداکثر 4 فصل رو داره!
همچنین بازیکنان میتون شادی کردن بازیکن رو کنترل کنند مثه یورو 2008.
به علاوه تائید شده که نسخه PS3 از اولین بازیهایی است که DualShock 3 رو ساپورت میکنه!!
لیگ ها و تورنومنت ها:
EA اعلام کرده که در بازی 500 تیم باشگاهی و 40 تیم ملی حضور دارند مثه تعدادی که در فیفا 08 بودش. اما هنوز جزئیات لیگ ها اعلام نشده. PC-version تونومنت مد ویژه ای داهر که شامل کلا 61 تورنومنت که 41 رسمی هستن و همچنین بازیکنان میتونن تورنومنت دلخواه هشون رو درست کنند.
به علاوه تائید شده که نسحه PS3 یه تورنومنت ویژه که در FIFA Interactive World Cup هستش رو دارد.

سایت GameSpot مصاحبه ای رو با David Rutter سازنده نسخه های PS3 و Xbox 360 ترتیب داده که در زیر با هم میخونیمش:

GameSpot AU: اول از همه شما وجود لیگ استرالیا رو در بازی تائید میکنید؟؟
David Rutter: بله! لیگ استرالیا در فیفا 09 هستش و آن یکی از کشور های مهم در فوتبال است.

در جه انتخاب تاکتیک تیم خیلی بالا رفته

GS AU : چه تعداد تیم ملی و باشگاهی برای این بازی در نظر گرفتید؟
DR : ما در این بازی 30 لیگ و حدود 40 تیم باشگاهی داریم.که همراه با لیسانس کامل تیم هاست.

GS AU : چه تفاوت های قابل تاملی در این سری از بازی هستش؟
میشه نکات مهم رو به ما بگین؟
DR : ما عموما وقت زیادی رو برای فکر کردن رو بازی صرفکردیم و 250 نکته کلیدی به بازی اضافه شده که مهمترین موضوع در بهبود بازی هستش.
3 تا از بزرگترین تغییرات که در گیم پلی بازی دیده میشه, بهبود بازی فیزیکی و تاثیر بازیکنان بر روی یکدیگر و هوش مصنوعی( AI) هستش.
ما انیمیشن ها رو اصلاح کردیم و تنولوژ انیمیشن بازی پیشرفت زیادی کرده!
و دریبل زدن, دویدن, تکل زدن, ,پاس دادن وشوت زدن بهبود یافته.

GS AU : چه جیز هایی به بازی اضافه شده؟ آیا modes جدیدی به single-player یا multiplayer
بازی اضافه شده؟
DR : یکی از این modes های جدید که خیلی هیجان انگیز هستش Custom Team Tactics هستش.هدف از این ویژگی فرق دادن بین تیمها در بازیمان به وسیله شناختی که از هریک از آنها بر اساس بازی کردن در جهان واقعیت داریم.
فرآيند ساختماني اين ويژگي اين است که به gamer این اجازه داده بشود تا تاکتیکی را انتخاب کند که مناسب تراست.که بطور کلی 140 انتخاب در زمینه حمله و دفاع کردن وجود دارد

GS AU : در مورد بخش آنلابن بازی توضیح بدین. آخرین بار ما شاهد 5 - 5 بودیم آیا بار دیگر نیز شاهد آن هستیم یا شاید تغییراتی در آن ایجاد شده است؟
DR : یک از این ویژگی ها که بعدا در همین ما در موردش صحبت میکنیم Be A Pro: Online Team Play هستش.

GS AU : آیا فرقی بین نسخه های PS3 و Xbox360 هستش؟ کار کردن بر روی کدام یک آسان تر بود؟
DR : هیچ فرقی بین این دو نسخه نیستش و بازی کردن بر روی هر دو یکسان هستش فقط یه mode بازی انحصارا برای PS3 هستش که بعدا در مورد آن صحبت میکنیم.
من نمیگم که کار کردن بر روی کدام آسان تر هستش فقط میگم که راه ها مختلف بود.

GS AU : ممنون از اینکه وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید.

EASPORTS-FIFA
20-09-2008, 16:45

نه بابا.مال 2009 بود.ولی مال وقتی بود که هنوز رونالدینیو به میلان نرفته بود.چون تو خود سایت فیفا 09 گذاشته بود.بابا قبول کن که فرق دارن:19:

Retired User
20-09-2008, 17:28
اي بابا از اينايي كه دمو رو دنلود كردن چرا هيشكي جواب نميده
دوستان براي خطاها انيميشني هست يا نه ؟ چون براي من انيميشني نداره براي شما چه طوره؟

Masoud King
20-09-2008, 18:12
اي بابا از اينايي كه دمو رو دنلود كردن چرا هيشكي جواب نميده
دوستان براي خطاها انيميشني هست يا نه ؟ چون براي من انيميشني نداره براي شما چه طوره؟
آره داره!
مال شما نداره؟!خیلی عجیب هستش!!! اون 160 مکابایتی رو دانلود کرد ؟

3 استادیوم جدید برای دموی فیفا 09:
که شامل استادیوم های زیر هستش:
Boca Juniors Bombonera Stadium
Engenhao Stadium (Botafogo)
Morumbi Stadium
دانلود:

Retired User
20-09-2008, 18:23
آره داره!
مال شما نداره؟!خیلی عجیب هستش!!! اون 160 مکابایتی رو دانلود کرد ؟

3 استادیوم جدید برای دموی فیفا 09:
که شامل استادیوم های زیر هستش:
Boca Juniors Bombonera Stadium
Engenhao Stadium (Botafogo)
Morumbi Stadium
دانلود:

آره 160 مگ رو دنلود كردم ولي فقط براي اخطارها و اخراج ها انيميشن داره و خطاهاي معمولي هيچ انيميشني نداره راستي اين استاديوم هارو بايد كجا ريخت؟

joey jordison
20-09-2008, 18:39
دیدی متوجه نشدی مال 09 هستش!!!واسه Ps2!!!نه داداش اون عکس از فیفا 09 بودش اگه دقت کنید اون عکسها از اولین عکسهای منتشر شده از بازی بوده که تو اون موقع رونالدینیو رفتنش به میلان قطعی نبوده!یا اگه بوده هم تازه رفته بوده که شبیه سازی نشده بود!!
این هم یک عکس از فیفا 09 نسل بعد که رونالدینیو تو بارسا هستش!!!

B3HZ@D
21-09-2008, 00:44
More files for FIFA 09 have been added to our Download Zone :

Chelsea Kits Pack by pkBomb
Real Madrid Kits Pack by pkBomb
Ajax Kits Pack by luces
America Mexico Kits Pack by Ad1
FIFA 09 Demo Logos by Damien
Napoli Home Kit by xisco
Ukraine National Team Patch for Dem by alexp93

لینک:

Spaniuly
21-09-2008, 07:38
بچه ها تصميم گرفتم كه با كريشن مستر براي دمو پچ بسازم مي تونيد تو تاپيك آموزش كريشن مستر هر تيمي رو كه ميخواهيد به بازي اضافه بشه درخواست كنيد. فعلا ميخوام يكي دو تا تيم اضافه كنم ميخوام كريستيانو رونالدو و مسي رو هم به بازي اضافه كنم(رو دمو)

آپديت...

اين از پچ صدا براي تيم شالكه متاسفانه لينك روي فايل فرانت هست كه براي ما ف.ي.ل.ت.ر. هست اين آپلود سنتر كسي تونست دانلود كنه يه جا آپ كنه بقيه هم بتونن استفاده كنن

Aless
21-09-2008, 20:27
کم کم بوی فیفا 09 میادواگه 3اکتبر اروپا بیاد همین روزام تو ایرانه!!
اگه بیاد.....

MHSou
22-09-2008, 00:53
کم کم بوی فیفا 09 میادواگه 3اکتبر اروپا بیاد همین روزام تو ایرانه!!
اگه بیاد.....

بازي دقيقا 11 روز و 23 ساعت و 11 دقيقه ديگه مياد.:27:

mr bahram
22-09-2008, 01:03
بچه ها گیم پلی و فیزیک نوع سانت و ... خیلی ناامید کنندست وقتی سانت یا شوت می زنیم چرا توپ اینقدر آروم و قوس دار میره لااقل اینا یکمم رو اینا کار میکردند فقط گرافیگ عالیه

mr bahram
22-09-2008, 01:04
بچه ها گیم پلی و فیزیک نوع سانت و ... خیلی ناامید کنندست وقتی سانت یا شوت می زنیم چرا توپ اینقدر آروم و قوس دار میره لااقل اینا یکمم رو اینا کار میکردند فقط گرافیگ عالیه

mr bahram
22-09-2008, 01:12
بچه ها فیزیک و نوع سانت وگیم پلی واقعا ناامید کنندست وقتی شوت یا سانت میکشیم چرا توپ اونقدر آروم میره وچرا اونهمه قوسدار فقط میشه گفت گرافیکش خوبه(نظر شخصی)

EASPORTS-FIFA
22-09-2008, 02:10
چرا 3 بار پشت سر هم یه نوع پست دادی؟

mr bahram
22-09-2008, 04:02
شرمنده ی همه اشتباه شد

MHSou
22-09-2008, 06:56
سلام؛
بازي شادي بعد گل و انيميشن هاي جديدي داره حركات جديدي هم اضافه شده(منظورم دريبل نيست واكنش هاي دروازه بان ها و اين كه وقتي يه بازيكن بر اثر تكل شديدي زمين مي خورد قشنگ زانوشو مي گيره و به خودش مي پيچه).بازي باگ هاي بسيار جالب و قشنگي هم داره مثلا يه دفعه توپ رو سقف دروازه نشست بعد يه ذره اومد پايين و گل شد واين باگ عزيز باعث شد من اون بازي رو ببرم البته يه گلم از دست دادم اون خيلي عجيب بود توپ رو براي نيستلروي سانتر كردم اونم توپ رو به زير طاق دروازه زد و داور گلم رو گل حساب نكرد. يا همين الان كه داشتم بازي مي كردم توپ از وسط تير دروازه رفت رفت تو گل بعد از دروازه خارج شد و داور گل نگرفت.اونايي هم كه ميگن گيم پلي 09 عين فيفا08 هست كاملا اشتباه ميكنن من 8 تا بازي انجام دادم تا تونستم به گيم پلي بازي عادت كنم.
من كه از Fifa09 خيلي راضي هستم اين دقيقا همون چيزيه كه مي خواستم:
بازي اي به سختي Fifa06 به زيبايي Fifa08 به نوآوري Fifa2004 به پر تيمي Fifa98 و به دلنشيني Fifa2000

Armin 2008
22-09-2008, 08:55
بازي اي به سختي Fifa06 به زيبايي Fifa08 به نوآوري Fifa2004 به پر تيمي Fifa98 و به دلنشيني Fifa2000
تعداد تیما وهوش مصنوعی همون قبلیست.(فیفا 08 کجاش زیبا بود.98 که تیماش نصف 08 بود)!!!

MHSou
22-09-2008, 09:13
تعداد تیما وهوش مصنوعی همون قبلیست.(فیفا 08 کجاش زیبا بود.98 که تیماش نصف 08 بود)!!!

08 به اون زيبايي.من هنوزم دارم تو 08 نكات جديد كشف مي كنم
فيفا98 پر تيم ترين بازي فيفا هست.
مگه ليگ روسيه و روماني اضافه نشده.
هوش مصنوعي هم بهتر شده

ahmad08
22-09-2008, 11:24
سلام خدمت دوستان گل:
اقا برگشتیم و یه ماهی میشه هیچ خبر ندارم نه از فیفا نه از ساکر و نه از کل دنیا اگه ممکنه و زحمتی نیست به این سوالات ما پاسخ بدین.
1:یه توضییح در باره فیفا09 نسخه کامپیوتر که چطوریه ؟
2:بازی که گفتین 12 روز دیگه منتشر میشه نسخه کورنت هستش یا نکستش؟
3:مشکل فیفا09 (next-gen) که از عکسهای قبلی مشخص بود چهرها هستش میگم کاری شده روش یعنی عکسی اومده که بهتر شدن رو نشون بده ؟
4:دمتون گرم

shahab_f
22-09-2008, 11:30

2) Time length
3) Quality
4) Shader
5) 3D Grass
6) Depth of Field
7) Disable Cinematic
9) Game Speed
10) Quick to Main Menu
11) Offside
.

آقا این مثه اینکه لینکش خرابه , این هم لینک جدید :

majid_cat
22-09-2008, 11:37
08 به اون زيبايي.من هنوزم دارم تو 08 نكات جديد كشف مي كنم
فيفا98 پر تيم ترين بازي فيفا هست.
مگه ليگ روسيه و روماني اضافه نشده.
هوش مصنوعي هم بهتر شده

08 کجاش زیبا بود ؟ با اومدن 08 من از EA نا امید شدم و برای اولین رفتم PES خریدم و از این تغییر مسیر واقعا راضی هستم.حالا ببینیم این 09 چی میشه!

Masoud King
22-09-2008, 11:44
سلام خدمت دوستان گل:
اقا برگشتیم و یه ماهی میشه هیچ خبر ندارم نه از فیفا نه از ساکر و نه از کل دنیا اگه ممکنه و زحمتی نیست به این سوالات ما پاسخ بدین.
3:مشکل فیفا09 (next-gen) که از عکسهای قبلی مشخص بود چهرها هستش میگم کاری شده روش یعنی عکسی اومده که بهتر شدن رو نشون بده ؟
به داش احمد گل!
در مورد سوال اولی پست اول رو بخون!
در مورد سوال دومی باید بگم که وقتی منتشر بشه هر دوشون منتشر میشه دیگه یعنی هم نکست جن و هم کورنت جن با هم منتشر میشن!
در مورد سوال سومی هم عزیز چهره ها و استیل بازیکنان که عالی هستن یعنی فکر نکنم که از این بهتر بشه درستشون کرد!!
در مورد قسمت 4 م باید بگم که خیلی مخلصیم!

Armin 2008
22-09-2008, 11:47
چهره ها و استیل بازیکنان که عالی هستن یعنی فکر نکنم که از این بهتر بشه درستشون کرد
مطمئنی جای بهتر نباید بزاری بدتر.
(چهره ها واستیل بازیکن ها داغون هست یعنی فکر نکنم بشه از این بدتر درستشون کرد)

Masoud King
22-09-2008, 11:50
مطمئنی جای بهتر نباید بزاری بدتر.
(چهره ها واستیل بازیکن ها داغون هست یعنی فکر نکنم بشه از این بدتر درستشون کرد)
من در مورد نسخه نکست جن گفتم!!!!

Armin 2008
22-09-2008, 11:53
اهان این شد.چون pc یا نسخه ی ps2 واقعا فاجست اما نکست درست مثل 08 بی نظیر کار شده.

ali_ranger22
22-09-2008, 12:00
08 کجاش زیبا بود ؟ با اومدن 08 من از Ea نا امید شدم و برای اولین رفتم Pes خریدم و از این تغییر مسیر واقعا راضی هستم.حالا ببینیم این 09 چی میشه!

من که خیلی از 08 بیشتر خوشم اومد تا 07 و نسخه های قبلی واقعا بیشتر مشکلات رفع شده بود

ESTEGHLAL 67
22-09-2008, 12:07
من که از چهره سازی این ورژن از فیفا خوشم نیومد باید دید که نقص ها توی نسخه اصلی برطرف میشه یا باید
تا 2010 وایسیم

Masoud King
22-09-2008, 12:26
من که خیلی از 08 بیشتر خوشم اومد تا 07 و نسخه های قبلی واقعا بیشتر مشکلات رفع شده بود
آره منم باهات موافقم...
خدا کنه تو این 09 اون زاویه هایی رو که تو نسخه های قبلی هر چی شوت می کردی گل میشد رو بر طرف کرده باشن!!
تو دمو که درجه سختی دروازه بان ها خیلی پائین بود و مشخص نمی شد!

اهان این شد.چون pc یا نسخه ی ps2 واقعا فاجست اما نکست درست مثل 08 بی نظیر کار شده.
ولی تو این 09 بعضی از چهره ها خیلی عالی بودن و درکل خیلی بهتر شده!
اما طرز دویدن بازیکنا خیلی نافورم هستش!!!!

MHSou
22-09-2008, 12:59
سلام خدمت دوستان گل:

سلام؛
1.از نظر من عاليه خيلي پيشرفت كرده
2.مال كارنت هست نكست چند ماه ديگه منتشر ميشه(البته اطمينان ندارم مال 08 كه اينطوري بود).
3.FIFA داره تحول عظيمي پيدا مي كنه به نظر من نبايد از 09 ناراضي بود چون FIFA2010 شاهكار خواهد بود.
البته اگر 2010 خوب نبود انشاالله 2011 اگه اونم بد بود 2018 اگه نه 2657 و... FIFA3000:27::21::8::31:

Spaniuly
22-09-2008, 13:02
آره منم باهات موافقم...
خدا کنه تو این 09 اون زاویه هایی رو که تو نسخه های قبلی هر چی شوت می کردی گل میشد رو بر طرف کرده باشن!!
تو دمو که درجه سختی دروازه بان ها خیلی پائین بود و مشخص نمی شد!

ولی تو این 09 بعضی از چهره ها خیلی عالی بودن و درکل خیلی بهتر شده!

مسعود در مورد درجه سختي دروازبان كه مشكل قبلي ها رو 08 برطرف كرده بود تو اون قسمت ديفيكالتي يه ديفيكالتي جداگانه واسه دروازبان بود ميتونسته ديفيكالتي دروازبان رو بذاري آخر مرد ميخوام گل بزنه اونموقع

در مورد قيافه ها بهترين كلمه رو گفتم (كريه) واقعا از روبرو خيلي بد طراحي شدن درسته شبيه هستند مثلا رونالدينيو تو 09 بيشتر شبيه شده تا 08 ولي واقعا بي نمك و نفريني هست قيافه اش در حاليكه صورت رونالدينيو خيلي دوست داشتني و نمكي هست ميتونست قيافه ها رو كمي دوست داشتني تر بسازه. البته من كه با ويرايشگر چهره تو فيفا قبلا كار كردم ميدونم اشكال از چيه 3d Face ها قسمت چشم رو كوچيك ساختن اين باعث شده كه چشم ها شون كوچيك و گود به نظر برسه

MHSou
22-09-2008, 13:10
مسعود در مورد درجه سختي دروازبان كه مشكل قبلي ها رو 08 برطرف كرده بود تو اون قسمت ديفيكالتي يه ديفيكالتي جداگانه واسه دروازبان بود ميتونسته ديفيكالتي دروازبان رو بذاري آخر مرد ميخوام گل بزنه اونموقع

در مورد قيافه ها بهترين كلمه رو گفتم (كريه) واقعا از روبرو خيلي بد طراحي شدن درسته شبيه هستند مثلا رونالدينيو تو 09 بيشتر شبيه شده تا 08 ولي واقعا بي نمك و نفريني هست قيافه اش در حاليكه صورت رونالدينيو خيلي دوست داشتني و نمكي هست ميتونست قيافه ها رو كمي دوست داشتني تر بسازه. البته من كه با ويرايشگر چهره تو فيفا قبلا كار كردم ميدونم اشكال از چيه 3d Face ها قسمت چشم رو كوچيك ساختن اين باعث شده كه چشم ها شون كوچيك و گود به نظر برسه

چهره ها خيلي هم بد نيستن مثل دكو،اسين،چك،كاسياس؛راءول، راموس(حدودا)،فلاميني،شوا،ر ونالدينيو،روبينيو،ديارا،ك وين كوراني،هيگوآين سفيد،نستا و دروگبا

ولي يه چيز جالب:تا حالا دقت كرديد هاينزه تو دمو چقدر شبيه برند شوستر (سرمربي رءال) هست.:5::20:

Retired User
22-09-2008, 13:15

آره برگشته به فيفا 2000 يادتونه مثه اسب ميدويدن
راستي كسي جواب منو نداد براي خطاها انيميشن هست يا نه؟
و به غير از ورزشگاه چلسي ورزشگاه ديگه اي هم هست يا نه؟

Spaniuly
22-09-2008, 13:25
چهره ها خيلي هم بد نيستن مثل دكو،اسين،چك،كاسياس؛راءول، راموس(حدودا)،فلاميني،شوا،ر ونالدينيو،روبينيو،ديارا،ك وين كوراني،هيگوآين سفيد،نستا و دروگبا

ولي يه چيز جالب:تا حالا دقت كرديد هاينزه تو دمو چقدر شبيه برند شوستر (سرمربي رءال) هست.:5::20:

من كه نميگم شبيه نيستن من ميگم كريه و نفريني ساخته شدن قيافه ها خيلي شيطاني هستن
در مورد راموس اصلا باهات موافق نيستم راموس قيافش اشتباهي ساخته شده اولا راموس كه بلوند هست نه چشم و ابرو سياه تازه مدل موهاش اصلا اونجوري كه تو دموه نيست. نه راموس كه بازيكن مورد علاقم هست رو گند زدن.
منتظرم ببينم مسي و رونالدو رو چجوري ساختن. ديگه داره صبرم تموم ميشه
راستي يه مطلب هم بگم كه همگي خوشحال بشيد
ورژنهاي 07 و 08 همه شما بدون شك ورژن نورديك Nordic هست دليلش هم اينه كه اين نورديك 3 4 روز زودتر از همه ورژنها اومد واسه 07 و 08 واسه همينم دانلودر ها اونارو گذاشتن رو نت ما ايرونيها هم كه تو تحريم هستيم مجبوريم گيم ها رو دانلود .كنيم شركتها همشون واسه اينكه زودتر بازي رو عرضه كنن همگي نورديك رو دانلود كردن. حجماشون هم حدود 3 گيگ ايناست جالبه بدونيد ورژن هاي تك زبانه فيفا 2 و خورده اي گيگ ميشن و ورژنهاي پر زبان مثله اروپا مركزي حدود 4 گيگ. امسال ورژن استراليايي قرار يه هفته زودتر ريليز بشه شما تصور كنيد اگه بيان ورژن استراليايي رو دانلود كنن در واقع ميتونيم از يه ورژن كه زبانش انگليسي هست و هم تك زبانه لذت ببريم اينجوري جاي زيادي هم از هارد گرفته نميشه و مدت نصب هم زود به اتمام ميرسه. كه اينا همگي حسن هستن ولي من واقعا اين چند ساله تو كف ورژن انگليسي خالص موندم. كه هم تك زبانه و هم اصل انگليسي هست. كاش وقتي اين ورژن بياد يكي آقايي كنه بره دانلودش كنه تو ايران. من يكي حاضرم يك هفته صبر كنم واسه فيفا 09 ولي بتونم ورژن تك زبانه انگليسي رو از بازار تهيه كنم.

آپديت...
اينم يه ويديو جديد كه تازه منشر شده همون توتوريال هست كه با فرمت flv منتشر شده از لينك زير دانلود كنيد

MHSou
22-09-2008, 13:36
08 کجاش زیبا بود ؟ با اومدن 08 من از EA نا امید شدم و برای اولین رفتم PES خریدم و از این تغییر مسیر واقعا راضی هستم.حالا ببینیم این 09 چی میشه!

منم اولين بار كه 08 بازي كردم نااميد شدم وبراي هزارمين بار رفتم PES خريدم از PRS حالم بهم خورد:2:
اصلا برا چند وقت بازي فوتبال روي كامپيوترو فراموش كردم.تا Euro 2008 اومد(من كه ميگم بازي بدي نيست متوسطه). بعد Euro2088 رو كه تموم كردم تازه فهميدم چجوري ميشه ضربه آزاد رو زميني زد يا كات داد.
بعد فهميدم EA چي ساخته:10:كلا بازي هاي EA رو بايد چند بار بازي بازي كنيد تا بفهميد چي هستن.
مثل دمو FIFA09 من تازه دارم ميفهمم EA چي ساخته:27:.
البته دو تا چيزو يادم رفت:
به خلاقيت FIFA97 به نكست بودن Fifaworldcup2006 براي ايكس باكس.

hosiyar
22-09-2008, 13:46
krauser جان . دمو 163 مگی رو دانلود کردم کار نکرد ؟؟؟؟؟
اینو مینویسه : Program is too big to fit in memory

مملي ه ف
22-09-2008, 14:01
از امروز كه دوشنبه باشه فقط 11 روز ديگه 09 مياد:21::40::21::40:

Retired User
22-09-2008, 14:02
دمو مشكلي نداره مشكل از جاي ديگست در حين دنلود dsconnect نشد؟

Spaniuly
22-09-2008, 14:14

نه مشكل از خرابي هم نيست اميدوارم كه پاكش نكرده باشي هنوز

رمت چنده؟
اگه رم پايين هست برو از تو Advance زيادش كن

من خودم الان با همون دمو 163 مگي بازي ميكنم دوستان هم همينطور

خوب اين روزا كه به انتشار نزديك ميشيم اين جناب مائوريس ادو همه رو مي خواد سورپرايز كنه بازيكني كه عكسش هم روي جلد كاور بازي چاپ شده و فيفا بد جوري برده رو عرش اين پسر 22 ساله آمريكايي رو قراره توي ورژن فول فيفا 09 با پيراهن FC Toronto بازي كنه (دمو رو نگرديد تو دمو نذاشته ادو رو) من قبلا يه عكس از اين بازيكن گذاشته بودم تو تاپيك حالا يه ويديو پيدا كردم كه كاملا شما رو آشنا ميكنه با اين بازيكن.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود ويديو با كيفيت 320 در 180 و با فرمت mov و حجم 14 مگابايت

دانلود ويديو با كيفيت 640 در 360 و با فرمت mov و حجم 36 مگابايت

==================================================

دانلود ويديو با كيفيت 640 در 360 و با فرمت wmv و حجم 35 مگابايت

دانلود ويديو با كيفيت 1280 در 720 و با فرمت wmv و حجم 75 مگابايت

Maurice Edu Video Links by Krauser

Masoud King
22-09-2008, 14:35
منظورم تو دموی 09 بود عزیز!
در ضمن تو اونم وقتی تک به تک می شدی و نزدیک در وازه بان بود شوت رو که زیاد پر می کردی و با جهت مناسب حتما گل می شد!
این جور گل زدن های تکراری خیلی بد هستش یعنی باید طوری بسازن که با یه جور شوت کردن از یه زاویه نشه n تا گل زد! خدا کنه که این بر طرف شده باشه!

كلا بازي هاي EA رو بايد چند بار بازي بازي كنيد تا بفهميد چي هستن.
اینو شدیدا موافقم!!
من هر کی رو برای اولین بارش که نشوندم پای فیفا گفت چه بازی بدی هستش, خیلی سخته و ....
ولی اگه فیفا رو یاد نگیری می تونی واقعا ازش لذت یه بازی فوتبال رو ببری.......

Spaniuly
22-09-2008, 14:42
آهان فكر كردم 08 رو ميگي خوب 100 درصد تو فول ورژن اين درجه سختي رو ميشه كم و زياد كرد.
خوب مسعود معلومه كه يه بازيكن اگه تك به تك بشه و شوت رو هم با قدرت مناسب بزنه و به زاويه مناسب گل ميشه ديگه. مگه اين طبيعي نيست. اون موضوع هم برطرف نميشه مطمئن باش چون كامپيوتر چيزي نيست كه خلاقيت داشته باشه مثلا پيتر چك اگه ببينه 2 گل رو مثل هم خورد سومين بار چون انسان هست و خلاق اين حفره رو مي بنده و يه فكري براش مي كنه ولي حركات دروازبان توي يه گيم توسط برنامه نويس از قبل نوشته شده و دروازبان نميتونه هوش انساني از خودش به نمايش بذاره.

مسعود با ويديو ها حال كردي؟ باحالن ها از دست نده يه چيزيش هست اين ادو خان.

فيفا رو بايد ياد گرفت كه ازش لذت برد. تازه منم هر وقت براي اولين بار يه ورژن از فيفا رو بازي ميكنم ازش خوشم نمياد ولي وقتي دستم مي خوابه ديگه ازش نمي تونم دل بكنم

kingmohsen
22-09-2008, 14:48
امتیازهای فیفا

1. مودهای زیاد
2. آهنگهای زیبا
3. طراحی زیبای منو بازی
4. گزارشگر خوب (گر چه سوتی زیاد میده)
5. تیم های لیسانس گرفته شده بسیار زیاد است
6. تعداد جام ها و لیگ ها بسیار زیاد
7. دوربین بسیار جالب سوم شخص
8. بخش بسیار جالب اخبار دنیای فوتبال و آپدیت شدن ترکیب تیمها و اماده بودن بازیکنان بر اساس بازیهای هفته در زمان متصل بودن به اینترنت ( چون بازی کرک شده است ما نمی تونیم استفاده کنیم )

معایب فیفا

1. اندازه بودن دستهای تمامی بازیکنان با هم
2. چهره غیر طبیعی و زشت بازیکنان
3. چمنهای سه بعدی زشت ( مثل نخ هستند)
4. چین و چروکهای پیراهن بازیکنان ثابت است
5. تکان نخوردن موها در حین دویدن
6. توپ بزرگتر از توپ واقعی است
7. تماشاچیان بسیار بدتر از قبل شده اند
8. اسکوربورد ثابت که در طول بازی فقط یک عکس را نشان میدهد
9. سایه ها در شب کاملا محو هستند
10. سایه توب هنگامی که در آسمان است بر روی زمین 50 برابر اندازه واقعی اش می باشد
11. عکس العمل بازیکنان هنگام گل زدن تا زمانی که انیمیشن از پیش تعریف شده بازی پخش نشود بسیار بد است
12. ثابت بودن چهره بازیکن در طول بازی ( نه خوشحال میشه نه ناراحت و ...)
13. حجیم شده اندام بازیکن پس از دادن پاس اول در وسط زمین (تو فیفاهای قبلی خیلی تابلو بود اما تو این یکی کمی بهتر شده)
14. بازیکنان همیشه سرشان رو به پایین است ( حتی دروازه بان هم رو به پایین نگاه میکنه!!)
15. عکس العمل داوران در طول بازی، بیخودترین عکس العمل شخصیت های طراحی شده در طول بازیهای کامپیوتری است ( اصلا عکس العملی ندارن. کمک داور که اصلا انگار نه انگار که از بازی فوتبال سر در میاره)
16. صدای شادی تماشاچیان پس از زدن گل و تا زمانی که پاس شروع بازی از وسط زمین داده نشده است زیاد است, همین که پاس را برای شروع مجدد بازی میدهی صدا هم به یک باره قطع میشود
17. توپ بسیار سنگین تر از توپ واقعی است
18. بازیکنان همیشه یک مدل استیل خاص برای باس دادن دارند
19. توپ به پای بازیکنان چسبیده است به طوری که زمانی که پاس میدهی فکر میکنی توپ به سختی از کفش بازیکن جدا میشود
20. تعداد انیمیشن های حرکات مختلف بازیکنان ( مثل خوشحالی بعد از گل . اعتراض به داور و ...) بسیار محدود می باشد.
21. ورود به زمین فوق العاده افتضاح است به طوری که تمامی انیمیشن های ورود به زمین یکسان است
22. اطراف زمین بسیار خلوت است
23. انیمیشن های تعویض بازیکن بسیار بد و کاملا تکراری است
24. تغییر سیستم تیمها فوق العاده مبتدیانه و ساده می باشد
25. کلیدهای پیش فرض بسیار سخت و غیر قابل استفاده می باشد ( به نظروتون میشه با این کلیدها بازی کرد؟ کلید شیفت سمت راست و چپ – کلید alt هم راست و چپ و کلیدهای قبلی دیگر که باید فوق العاده به کیبور تسلط داشته باشی)
26. عدم تغییر بازیکن پشت توپ در هنگام ضربه (باید حتما از قبل براش تعریف کنی که چه کسی ضربه میزنه وگرنه وقتی که ضربه آزاد بشه باید فقط با اون بازیکن بزنی و نمیتونی بازیکن پشت توپ رو عوض کنی )
27. قدرتهای بازیکنان اصلا مشخص نیست و فقط یک امتیاز کلی به بازیکن داده است .
28. هوش مصنوعی پایین
29. زمین بازی کوچکتر از اندازه واقعی است

نظر شما چیه؟

Spaniuly
22-09-2008, 14:53
امتیازهای فیفا

1. مودهای زیاد
2. آهنگهای زیبا
3. طراحی زیبای منو بازی
8. بخش بسیار جالب اخبار دنیای فوتبال و آپدیت شدن ترکیب تیمها و اماده بودن بازیکنان بر اساس بازیهای هفته در زمان متصل بودن به اینترنت ( چون بازی کرک شده است ما نمی تونیم استفاده کنیم )

معایب فیفا

10. سایه توب هنگامی که در آسمان است بر روی زمین 50 برابر اندازه واقعی اش می باشد
11. عکس العمل بازیکنان هنگام گل زدن تا زمانی که انیمیشن از پیش تعریف شده بازی پخش نشود بسیار بد است
13. حجیم شده اندام بازیکن پس از دادن پاس اول در وسط زمین (تو فیفاهای قبلی خیلی تابلو بود اما تو این یکی کمی بهتر شده)
14. بازیکنان همیشه سرشان رو به پایین است ( حتی دروازه بان هم رو به پایین نگاه میکنه!!)
15. عکس العمل داوران در طول بازی، بیخودترین عکس العمل شخصیت های طراحی شده در طول بازیهای کامپیوتری است ( اصلا عکس العملی ندارن. کمک داور که اصلا انگار نه انگار که از بازی فوتبال سر در میاره)
16. صدای شادی تماشاچیان پس از زدن گل و تا زمانی که پاس شروع بازی از وسط زمین داده نشده است زیاد است, همین که پاس را برای شروع مجدد بازی میدهی صدا هم به یک باره قطع میشود
19. توپ به پای بازیکنان چسبیده است به طوری که زمانی که پاس میدهی فکر میکنی توپ به سختی از کفش بازیکن جدا میشود
20. تعداد انیمیشن های حرکات مختلف بازیکنان ( مثل خوشحالی بعد از گل . اعتراض به داور و ...) بسیار محدود می باشد.
21. ورود به زمین فوق العاده افتضاح است به طوری که تمامی انیمیشن های ورود به زمین یکسان است
25. کلیدهای پیش فرض بسیار سخت و غیر قابل استفاده می باشد ( به نظروتون میشه با این کلیدها بازی کرد؟ کلید شیفت سمت راست و چپ – کلید alt هم راست و چپ و کلیدهای قبلی دیگر که باید فوق العاده به کیبور تسلط داشته باشی)
26. عدم تغییر بازیکن پشت توپ در هنگام ضربه (باید حتما از قبل براش تعریف کنی که چه کسی ضربه میزنه وگرنه وقتی که ضربه آزاد بشه باید فقط با اون بازیکن بزنی و نمیتونی بازیکن پشت توپ رو عوض کنی )
28. هوش مصنوعی پایین

نظر شما چیه؟

نقد خوبي بود اينارو خودت نوشتي يا از جايي برداشتي مي خوام بدونم نظرات شخصيته؟

linkinkurd
22-09-2008, 15:05
امتیازهای فیفا

1. مودهای زیاد
2. آهنگهای زیبا
3. طراحی زیبای منو بازی

معایب فیفا

28. هوش مصنوعی پایین

نظر شما چیه؟

کاملا کوافقم - می دونی اگه PES این مزایایی که نوشتی رو داشت چی میشددددد ... ؟

Spaniuly
22-09-2008, 15:06
جديدترين كاور فيفا 09 فكر مي كنم واسه wii باشه

اينم از ويديو گيم استايل واسه پلتفورم wii

فرمت mov با كيفيت 640 در 480 و حجم 29 مگ

فرمت wmv با كيفيت 640 در 480 و حجم 26 مگ[/URL]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
آي بتركي تاپيك 1000 تا پست شد هنوز فيفا 09 ريليز نشده. اي خدا كي مياد اين فيفا...؟

franch
22-09-2008, 15:26
عزيز چند ساعت فكر كردي اينا رو نوشتي؟:31:

hosiyar
22-09-2008, 15:27
نه . رم 2 گیگ دارم . ولی توسط یه نر افزار در طی چند مرحله resume کردم و dl کردم . ممکنه مشکل از این باشه ؟