PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Masoud King
01-09-2008, 04:19
پس چرا توي يورو تبليغ مي كرد چيپ رو تو 08 چه جوريه چيپ؟ همون مدل يورو؟
من تو یورو پنالتی نزدم آخه از بس مزخرف بود همون اول پاکش کردم و به پنالتی هاش نرسیدم!
تو فیفاا 08 چیپش خوب هستش یعنی به واقعیت نزدیکه!

Spaniuly
01-09-2008, 05:41
من تو یورو پنالتی نزدم آخه از بس مزخرف بود همون اول پاکش کردم و به پنالتی هاش نرسیدم!

منم از يورو خوشم نيومد به گردنم افتاد تمومش كردم وگرنه بازينه چرتي بود حالا خوبه ايت فيلم تريلرها رو ديدم خيالم راحت شد همش مي ترسيدم مي گفتم نكنه 09 رو هم تو مايه هاي يورو بسازه

منم بعد تموم كردن كمپينگ يورو سيوش رو نگه داشتم خودشو پاك كردم

ميگم مسعود نميشه آدم يه نامه اي چيزي به اين EA بنويسه ازش بخواد دمو رو 1 هفته زودتر بده؟

Masoud King
01-09-2008, 06:33
ميگم مسعود نميشه آدم يه نامه اي چيزي به اين Ea بنويسه ازش بخواد دمو رو 1 هفته زودتر بده؟
چی؟؟؟
بابا از این حرف ها نزن بده !!!!!
در ضمن می خوای به کی نامه بزنی؟
ناراحت نشی ولی حرف خنده داری زدی!!

Armin 2008
01-09-2008, 10:05
بابا من ADSl ام هفته بعدي روز 5 شنبه تموم ميشه يعني همون روزي كه دمو عرضه ميشه قصد تمديد هم ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
به قول خودت
:
مورد فيفا 09 حرف داري يا علي ولي صحبت هاي غيره لطفا يه جاي ديگه نه اينجا قربونت داداش

Spaniuly
01-09-2008, 11:29
نكنه اين دريبل هاي جديد كه قراره با ماوس انجام بشه باعث بشه كه نشه دريبلهاي Right Stick رو اجرا كرد؟
دريبلهاي ماوس امكانات جايگزين هستند يا اضافه؟

saladi
01-09-2008, 11:51
بابا عجب خداوند متعال سريشي بر من نازل كرد چرا دست از سر من بر نميداري آقا جان حرف من در مورد دمو بازي بود كه اونم در مورد بازي هست تازه همين حرف شما هم به تاپيك ربط نداشت شما پستات فكر كنم صرف كل كل ميشه نه؟
این تاپیک باید اسمش تاپیک درد دل های krauser می شد نه فیفا 09.ما که هر وقت اومدیم تو تاپیک چیزایی خوندیم که کوچکترین ربطی به فیفا نداشت.بعدم دوست عزیز احترام بقیه رو نگهدار همونطور که بقیه احترام شما رو نگه می دارن.

Spaniuly
01-09-2008, 12:11
آخرين خبر از فيفا 09 : ورزشگاه سانتياگو برنابئو در فيفا 09 خواهد بود
من كماكان دنبال ليست ورزشگاه هاي موجود در فيفا 09 هستم به محض اينكه خبري در اين باره به دستم برسه اعلام ميكنم

Spaniuly
01-09-2008, 12:49
بنا به خبرگذاري Word Press تعداد 48 استاديوم وجودشون توي فيفا 09 قطعي هست كه البته اين تذكر هم درج شده كه تعداد بيش از اين خواهد بود و توي اين ليست چند تاش درج نشده كه همون طوركه مستحضريد سانتياگو برنابئو هم درج نشده

Allianz
Anfield
Bay Arena
British Lane
Camp Nou
Deutsch Stadion
Div 1 EUR
Div 1 UK
Div 2 EUR
Div 2 UK
Emirates
Azteca
Bombastico
Des Las Artes
Espanyol
Latin
Mestalla
Mexico
V. Calderon
Brazil
Football Ground- looks like a division 3 stadium
Africa
Europe 2
Square Open
Nordbank
Mediano Espanol
Millenium
Netherlands
Old Trafford
Olimpico Generic
Olympiastadion
Pars De Princess
San Siro
Signal Iduna
St. James
Gerland
Municipal
Velodrome
Aloha
Dell’Alpi
Italiano
Stadio Olimpico
Stadio 23 Maj-????????????????
Hanguk-?????????????
Stadion Olimpic
Stamford Bridge
Veltins
Wembley

Spaniuly
01-09-2008, 12:52
يك ويديو يوتيوب از استيل خاص رونالدو به هنگام ضربه آزاد منتشر شده كه از لينك زير مي توننيد براي ديدن اين كليپ استفاده كنيد.(منتظر جديدترين اخبار باشيد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست بسيار عزيزم مسعود كينگ لطف كرده بودن و ليست موزيك متن رو قرار داده بودن تو پستهاي قبلي ولي جديدا الكترونيك آرتز يه چند تا تراك جديد هم به قبليا اضافه كرده اين از ليست نهايي كه يكي دو هفته پيش اعلام كرده:

Caesar Palace - “1ne” - Dogs from V-Gas (Italy)
Chromeo - “Bonafied Lovin’ (Yuksek Remix)” - Fancy Footwork: Deluxe Edition (Canada)
CSS - “Jager Yoga” - Donkey (Brazil)
Curumin - “Magrela” - Japan Pop Show (Brazil)
Cut Copy - “Lights And Music” - In Ghost Colours (Australia)
Damian “Jr. Gong” Marley - “Something For You (One Loaf Of Bread)” (Jamaica)
Datarock - “True Stories” (Norway)
DJ Bitman - “Me Gustan” - Latin Bitman (Chile)
Duffy - “Mercy” - Rockferry (Wales)
Foals - “Olympic Airways” - Antidotes (England)
Gonzales - “Working Together (Boys Noize Remix)” - Soft Power (France)
Hot Chip - “Ready For The Floor (Soulwax Remix)” - Made In The Dark (England)
Jakobinarina - “I’m A Villain” - First Crusade (Iceland)
Junkie XL feat. Electrocute - “Mad Pursuit” - Booming Back At You (Holland)
Jupiter One - “Platform Moon” - Jupiter One (USA)
Kasabian - “Fast Fuse” (England)
Ladytron - “Runaway” - Velocifero (England)
Lykke Li - “I’m Good I’m Gone” - Youth Novels (Sweden)
Macaco - “Movin’” (Spain)
MGMT - “Kids” - Oracular Spectacular (USA)
My Federation - “What Gods Are These” - Don’t Wanna Die (England)
Najwajean - “Drive Me” - Till It Breaks
Plastilina Mosh - “Let U Know” - All U Need Is Mosh (Mexico)
Radiopilot - “Fahrrad” - Fahrrad (Germany)
Reverend And The Makers - “Open Your Window” - The State Of Things (England)
Sam Sparro - “Black & Gold” - Sam Sparro (USA)
Señor Flavio - “Lo Mejor Del Mundo” - Supersaund 2012 (Argentina)
Soprano - “Victory” (France)
The Airborne Toxic Event - “Gasoline” - The Airborne Toxic Event (USA)
The Black Kids - “I’m Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You (The Twelves Remix)” - I’m Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You (USA)
The Bloody Beetroots - “Butter” (Italy)
The Fratellis - “Tell Me A Lie” - Here We Stand (Scotland)
The Heavy - “That Kind Of Man” - Great Vengeance And Furious Fire (England)
The Kissaway Trail - “61″ - The Kissaway Trail (Denmark)
The Kooks - “Always Where I Need To Be” - Konk (England)
The Pinker Tones - “The Whistling Song” - Wild Animals (Spain)
The Script - “The End Where I Begin” - The Script (Ireland)
The Ting Tings - “Keep Your Head” - We Started Nothing (England)
The Veronicas - “Untouched” - Hook Me Up (Australia)
The Whip - “Muzzle #1″ - X Marks Destination (England)
Tom Jones - “Feels Like Music (Junkie XL Remix)” (Wales)
Ungdomskulen - “Modern Drummer” - Cry-Baby (Norway)

اينم از آخرين تراكي كه اضافه شده هنوز هم معلوم نيست كه همين ها خواهند بود يا بازم تراك هاي جديد تو راه هستند.

CSS - Jager Yoga

B3HZ@D
01-09-2008, 13:17
ممنون کراسر جان...خیلی خوب بود
تعداد لیگها چندتاست و کدوم لیگها تایید شده؟؟؟؟

joey jordison
01-09-2008, 13:19
لیست استادیومهاش خیلی عالی هستش و این یکی از خوبیهای فیفا هستش ولی باید دید طراحی استادیوم چه جور هستش!!!ایا عکسی از استادیم اولدترافورد پخش شده؟؟؟؟

franch
01-09-2008, 13:58
بابت خبرها ممنون.
من فكركنم تو فيفا بر خلاف pes اكثرليگها تاييد شده ان.نه؟!

Spaniuly
01-09-2008, 16:41
لیست استادیومهاش خیلی عالی هستش و این یکی از خوبیهای فیفا هستش ولی باید دید طراحی استادیوم چه جور هستش!!!ایا عکسی از استادیم اولدترافورد پخش شده؟؟؟؟
قربونت برم عزيزم قابل نداشت. البته ديگه جايي براي بحث نداره اينو همه مي دونن كه فيفا تو ساخت استاديوم ها نابغه هست و استاديوم ها رو با تمام جزئيات شبيه سازي مي كنه . و حالام كه گرافيكش بهبود پيدا كرده مطمئنن زيبا و چشم نواز خواهند بود. متاسفانه عكسي منتشر نشده ولي امروز فردا پخش ميشه و من پيگيرذ عكسها هستم اگه اومد تقديم حضورتون خواهم كرد

بابت خبرها ممنون.
من فكركنم تو فيفا بر خلاف pes اكثرليگها تاييد شده ان.نه؟!
البته تاييد شدن كه... من نفهميدم منظورت از تاييد شدن چيه اگه منظورت لايسنس هست فيفا اگه از چيزي لايسنس نداشته باشه قرار نميده تو بازي مثلا اگه ميبينيد تيم ملي ايران نيست معنيش اينه كه لايسنس نداره در واقع اين PES هست كه با وجود لايسنس نداشتن از وجود چيزيايي كه ازشون لايسنس نداره اونارو قرار ميده تو بازي و اسمشون رو اشتباهي مي نويسه. البته من نگاهي كه به تاپيك PES انداختم كلي لايسنس گرفته كه فكر مي كنم باعث محبوبيتش بشه حتي بين فيفا بازها

Armin 2008
01-09-2008, 17:20
البته تاييد شدن كه... من نفهميدم منظورت از تاييد شدن چيه اگه منظورت لايسنس هست فيفا اگه از چيزي لايسنس نداشته باشه قرار نميده تو بازي مثلا اگه ميبينيد تيم ملي ايران نيست معنيش اينه كه لايسنس نداره در واقع اين PES هست كه با وجود لايسنس نداشتن از وجود چيزيايي كه ازشون لايسنس نداره اونارو قرار ميده تو بازي و اسمشون رو اشتباهي مي نويسه. البته من نگاهي كه به تاپيك PES انداختم كلي لايسنس گرفته كه فكر مي كنم باعث محبوبيتش بشه حتي بين فيفا بازها
هلند تو فیفا08 لایسنس نشده بود ولی تیمش با اسم holland تو بازی قرار داشت.لیگ های موجود در pes 2009 هم همون قبلی ها هستن جز دو سه مورد.
موفق باشی.

saiiddz
01-09-2008, 17:28
با سلام
میخواستم بپرسم هوش مصنوعی چقدرپیشرفت کرده؟
ممنون میشم از جواب

Masoud King
01-09-2008, 17:33
تعداد لیگها چندتاست و کدوم لیگها تایید شده؟؟؟؟
در بازی 3 لیگ و 40 تیم ملی و 500 تیم باشکاهی با لیسانس کامل هستش و 15 استادیم جدید به نام های:
The Hawthorns, Home Park, White Hart Lane, Pride Park, KC Stadium, Fratton Park, Carrow Road, The Reebok Arena, City of Manchester Stadium, Goodison Park, The Berb Stadium, Huntingtree Park, Earls High School, The Grove, Upton Park.

Spaniuly
01-09-2008, 17:48
هلند تو فیفا08 لایسنس نشده بود ولی تیمش با اسم holland تو بازی قرار داشت.لیگ های موجود در pes 2009 هم همون قبلی ها هستن جز دو سه مورد.
موفق باشی.

Oh My God!
حالا فهميدم كه چرا بازيكنان تيم ملي هلند برام آشنا نبودن . نگو لايسنس نداشت ممنونم

Spaniuly
01-09-2008, 17:50
در بازی 3 لیگ و 40 تیم ملی و 500 تیم باشکاهی با لیسانس کامل هستش و 15 استادیم جدید به نام های:
The Hawthorns, Home Park, White Hart Lane, Pride Park, KC Stadium, Fratton Park, Carrow Road, The Reebok Arena, City of Manchester Stadium, Goodison Park, The Berb Stadium, Huntingtree Park, Earls High School, The Grove, Upton Park.

مسعود بيشتر از 3 تا ليگ لايسنس شده ها منظورت اينه كه 3 تا اضافه شده؟ يا كلا 3 تا لايسنس شده؟ تو 09؟

joey jordison
01-09-2008, 18:57
من فکر میکنم بیشتر از 3 تا لیگ باشه ها!!!!
البته این جور که پیش میره در اینده نزدیک لیگ دسته 2 افغانستان و دسته 3 انگولا و جام رمضان و دسته دو محلات تهران هم به بازی اضافه خواهد شد!!!

B3HZ@D
01-09-2008, 19:40
همش سه تا لیگ لیسانس شده
این همه تبلیغ کردن فقط سه تا رو تونستن لیسانس کنن
اینطوری که فایده نداره............

Masoud King
01-09-2008, 20:46
اوه چه سوتی دادم دوستان شرمنده!!!!
30 لیگ و 40 تیم ملی و 500 باشگاه

مملي ه ف
01-09-2008, 21:35
يك ويديو يوتيوب از استيل خاص رونالدو به هنگام ضربه آزاد منتشر شده كه از لينك زير مي توننيد براي ديدن اين كليپ استفاده كنيد.(منتظر جديدترين اخبار باشيد)

دمت گرم اقا اين خيلي با حال بود من ديدم :18:به اين شكل در اومدم krauser جان خيلي حال كردم

مسعود جان سلام من ي سوال داشتم
ميخواستم ببينم شما تو فيفا هم رو كيبورد و هم رو دسته چه جوري پنالتي ميزني من تو يورو باكيبورد بلدم اما توفيفا نه
اگه ميشه منو راهنمايي كنيد

*M!L4D*
01-09-2008, 22:12
مسعود جان White Hart Lane تو 08 هم بوده درضمن بازی در اروپا در روز اکتبر ریلیز میشه به نظر شما تا بیاد تو ایران چه قدر طول میکشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GET READY FOR A PROFESSIONAL FOOTBALL GAME

Masoud King
01-09-2008, 22:33
مسعود جان White Hart Lane تو 08 هم بوده درضمن بازی در اروپا در روز اکتبر ریلیز میشه به نظر شما تا بیاد تو ایران چه قدر طول میکشه؟

GET READY FOR A PROFESSIONAL FOOTBALL GAME
تو ایران هم یکی دو روز بعدش 100 درصد میاد!!!

مسعود جان سلام من ي سوال داشتم
ميخواستم ببينم شما تو فيفا هم رو كيبورد و هم رو دسته چه جوري پنالتي ميزني من تو يورو باكيبورد بلدم اما توفيفا نه
اگه ميشه منو راهنمايي كنيد
Thanks
حالا اینجا ربط به 08 نداره ولی:
با دکمه Z میتونی چیپ بزنی و با Q فنی...

Alireza Taji
02-09-2008, 02:04
البته من pes باز هستم اما شنیدم امسال فیفا کولاک کرده و برای همین منتظرم بیاد ببینم چی هست.
امروز تو یکی از وبلاگهای pes خبری پیرامون فیفا خوندم که حالم گرفته شد متن خبرش این بود:

و در آخر هم دلیل اینکه چرا همانند pes این بازی برای پی سی عرضه نمیشود را از زبان آقای paul hossack میشنویم:این بازی بعلت حجم بسیار بالای گرافیک و موشن وهمچنین هوش مصنوعی بسیار بالا در پی سی قابل اجرا نیست بطور مثال اگه شما یه سی پی یو ۳ هسته ای و گرافیگ Geforce8800 ultra با ۵۱۲ مگابایت حافظه داشته باشید باز هم قادر به اجرای فیفا نکست نخواهید بود!

این حقیقت داره؟
من فکر نمیکنم فیفا حاضر بشه بازار پی سی را از دست بده.

Retired User
02-09-2008, 02:24
البته من pes باز هستم اما شنیدم امسال فیفا کولاک کرده و برای همین منتظرم بیاد ببینم چی هست.
امروز تو یکی از وبلاگهای pes خبری پیرامون فیفا خوندم که حالم گرفته شد متن خبرش این بود:

این حقیقت داره؟
من فکر نمیکنم فیفا حاضر بشه بازار پی سی را از دست بده.
شايعه اي بيش نيست عزيزم:16: كلي براي اين بازي رو p30 تبليغ شده و حتي در E3 2008 و Games Convention 2008 هم براي p30 معرفي شده:27:
اين خبرو دقيقا از كجا آوردي؟:blink:

Masoud King
02-09-2008, 03:38
و در آخر هم دلیل اینکه چرا همانند pes این بازی برای پی سی عرضه نمیشود را از زبان آقای paul hossack میشنویم:این بازی بعلت حجم بسیار بالای گرافیک و موشن وهمچنین هوش مصنوعی بسیار بالا در پی سی قابل اجرا نیست بطور مثال اگه شما یه سی پی یو ۳ هسته ای و گرافیگ Geforce8800 ultra با ۵۱۲ مگابایت حافظه داشته باشید باز هم قادر به اجرای فیفا نکست نخواهید بود!
این حرفو من تائید میکنم!!!
تو مصاحبه سازنده نسخه PC خوندم!!
فکر کنم تو این باشه:

B3HZ@D
02-09-2008, 04:10
توی دمویی که برای pc در 12 سپتامبر عرضه میشه این تیمها حضور دارند

1. Marseille
2. Schalke
3. Real Madrid
4. Chelsea
5. AC Milan
6. Toronto FC

این هم خبر به زبان انگلیسی

EA Sports have officially announced that the FIFA 09 Demo will allow you to play a full match with each half being two minutes.

Demo for FIFA 09 will be available to download from September 12th and will feature the following:

6 teams to choose from:

1. Marseille
2. Schalke
3. Real Madrid
4. Chelsea
5. AC Milan
6. Toronto FC

Kick-off Team and Kick-off Be A Pro flows are accessible

Adidas Live Season info and tips & hints screens

PC controls video/Intro video

swamp
02-09-2008, 04:39

اولین تریلر رسمی از فیفا 09 برای pc

djmd
02-09-2008, 08:31
این حرفو من تائید میکنم!!!
تو مصاحبه سازنده نسخه PC خوندم!!
فکر کنم تو این باشه:

اصولا از نظر فنی اصلا همچین حرفی که طرف زده اصلا امکان نداره !!!! خوده پردازنده 8800 یه نسل از RSX و پردازنده گرافیک XBOX جلوتره !!!!
بعدش هم چرا فقط پردازنده های nvidia رو نام می برن همین پردازنده Xbox که ماله ATI هست می دونید ماله چند سال پیشه ! ATI از اون موقع تاحلا 2 3 نسل رفته جولوتر ! خودش همین الان گرافیکهایی داره که واقعا قدرتهای بالایی دارن !!! تازه DX شون هم از انویدیا جلوتره !

مگر چرا : اینقدر برنامه نویسی خوده نسخه نکست مسخرس که نشه رو PC بیاد ولی بازم امکان نداره !!! همیشه وقتی یه سازنده بازی .. بازی رو طراحی می کنه حالا حتی اگه برای ننتیندو DS هم باشه ولی بازم انجین قابلیت اجرا و تست رو رویه PC داره !!! و هیچ وقت نمیان تا یه جایی بسازن بعد بزنن رو DVD چیزی بزارن تو کنسول ببینن چی شد ! (اینی که این آخر گفتم این تست بعد از تست های اولیه انجام میشه) - همیشه تستهای اولیه رویه PC هست در واقع !
در نتیجه : نمی خوان رو PC بزنن !!! (نسخه نکست رو)

خالق از مخلوق که کم نمی یاره !!! میاره ؟؟؟

PC > Any console
:5:

Spaniuly
02-09-2008, 08:45

اولین تریلر رسمی از فیفا 09 برای pc

ممنون ولي همين تريلر با قابليت دانلود از لينك مستقيم و با كيفيت تو تاپيك قرار گرفته بود از تو خود ايندكس دانلود فيفا هم با لينك مستقيم قابل دريافته

اينم لينك دانلودش با كيفت HQ و فرمت MOV از سورس خود فيفا (حجم 56 مگ)

Alireza Taji
03-09-2008, 01:05
هیچکدام از دوستان یک جواب قاطع نداد! هرکی یک چیزی گفت!
اخر بازی برای پی سی میاد یانه؟

Retired User
03-09-2008, 01:08
هیچکدام از دوستان یک جواب قاطع نداد! هرکی یک چیزی گفت!
اخر بازی برای پی سی میاد یانه؟
شما همش ميخواي حرف خودتو بزني ها:13: مشخصه كه براي pc مياد:26:

swamp
03-09-2008, 04:14
ممنون ولي همين تريلر با قابليت دانلود از لينك مستقيم و با كيفيت تو تاپيك قرار گرفته بود از تو خود ايندكس دانلود فيفا هم با لينك مستقيم قابل دريافته

اينم لينك دانلودش با كيفت HQ و فرمت MOV از سورس خود فيفا (حجم 56 مگ)

این فیلمی که من گذاشتم بزای pc است ولی این فیلمی که شما میگید برای next gen است که خودم قبلا دانلود کرده بودم

Spaniuly
03-09-2008, 04:27
دوست عزيز تريلر عبارت است از ويديو كليپ منحصر به فردي كه توسط يك كمپاني براي تبليغ محصولش ارائه داده ميشه ويديويي كه من گذاشتم تريلر رسمي و تنها تريلري هست كه از سوي كمپاني الكترونيك ارتز منتشر شده ساير ويديو ها هيچ ارتباطي با كمپاني سازنده نداره و توسط ديگران ضبط و پخش ميشه بنابراين ياد بگيرين كه هرجا يك ويديو خاص ديدين نگيد تريلر هست تريلر يك ويديو كليپ ثابت و مشخص هست كه معمولا يك يا 2 تا بيشتر نميشه تعدادش براي هر محصول
اينكه شما ميگيد اين براي نكست بود اويكي براي Pc بازم دليلي بر تريلر بودن نميشه يك ويديو ساده هست كه از گيم پلي بازي اونم از روي مانيتور فيلمبرداري شده. اميدوارم فرق تريلر رو با ويديو و كليپ و ... رو تونسته باشم بهتون انتقال بدم

ahmad08
03-09-2008, 13:25
با سلام خدمت دوستان گل :
اقا عجب تاپیکی هستش این تاپیک فیفا.
برم سر اصل موضوع اینطور که من در تریلر نسخه پی سی دیدم واقعآ هنوز اون ایرادات که تو فیفا بود رو داره با خودش یدک میکشه مثلا مثل مونگلا بودن بازیکنها .
و اینکه اصلا بازی یه طوریه نمیدونم چطوری بگم یعنی اصلا اندازه بازیکنها و اندازه زمین وکلا سایز و اندازه ها خییلی بد کار شده امیدوارم تونسته باشم چیزی که میخوام بگم.
مثلا اندازه کله ها اصلا با تنه و فیزیک بدنی اونها تناسب نداره و کل بازیکنها اصلا با زمین تناسب نداره و توپ که قربونش برم.
ولی ولی تو نسخه نکستش همه اینها رعایت شده که هیچی اصلا فوق تصور ساخته شده لامصب کلا نسخه نکستش رو میشه بهترین بازی هم ازش یاد کرد.
در ضمن چیزی که برام خیلی جالب بوده اینه که برخورد ها تو هر دو نسخه نکست و کورنت خوب کار شده و این یکی از نقاط مثبت بازی نام برد.
و اینکه دیگه به نظر من گرافیک 8800 که گفته شده کذب محض هستش و همینجا من فتوا میدهم که با 7300 هم شما میتوانید بازی را راحت بازی کنید.
و چیزی که برام عجیب بود تو این نسخه و شاید شما بتوانید کمکم کنید این هستش که تو نسخه جدید فیفا یعنی 09 (نسخه نکست) بازیکنها یه جورایی کشیده هستن و دراز به نظر میرسن و اون طبیعی بودن فیفا08 رو ندارن شاید مشکل از تصویر برداری باشه ولی تو عکسها هم میشه این رو مشاهده کردش.
و در اخر هم دوستان عزیز و گرامی خییییلی معذرت میخوام ولی دوستان گفتن بازی هفته اول مهر میاد ایا این صحت داره؟
اخه همیشه تو ابان ماه بازی به دست ما میرسید و شاید هفته سوم وچهام مهر نه هفته اول.

*M!L4D*
03-09-2008, 18:48
AHMAD08
از اطلاعاتت ممنون در مورد گرافیک ea جوری کارکرده که سیستم پایینا از 09 بی بهره نمونن در مرود نکست جن چیز های عجیبی میگی من نو نکست 08 هم چین چیزایی ندیدم.

sasanjfr
03-09-2008, 19:46
و در اخر هم دوستان عزیز و گرامی خییییلی معذرت میخوام ولی دوستان گفتن بازی هفته اول مهر میاد ایا این صحت داره؟
سلام احمد جان.بازی 12 مهر منتشر میشه:46:

ahmad08
03-09-2008, 21:30
خییلی دستون درد نکنه رفقا که جوابمو دادین .
پس شد هفته دوم ممنون رفقای گرام .

ray عزیز عرض کنم که در مورد این که نکستش اکثر دوستان که نکستش رو بازی کردن و برای اول که بازی کردن واقعآ شگفت زده شدن و جا خوردن .
چون که نسخه نکست فیفا واقعآ هیجان انگیز هستش مثلا اگر که از راه دور گل بزنی واقعا هیجانی واقعی رو حس میکنی .

Masoud King
04-09-2008, 03:56
جدید ترین ویدئوی بازی که 1 روز پیش منتشر شده:
Inside the Game: Adidas Live Season

HD...76MB:

SD...27MB:

Spaniuly
04-09-2008, 07:34
كمپاني الكترونيك آرتز با اضافه كردن تيم FC Toronto ليگ كانادا رو اضافه كرده يا فقط تيم رو وارد بازي كرده كسي خبر داره؟

Masoud King
04-09-2008, 11:06
كمپاني الكترونيك آرتز با اضافه كردن تيم FC Toronto ليگ كانادا رو اضافه كرده يا فقط تيم رو وارد بازي كرده كسي خبر داره؟
لیگ کانادا که به عنوان لیگ جدید تایید نشده و به احتمال زیاد فقط همون تیم باید تو فیفا باشه!
فقط لیگ استرلیا توسط David Rutter سازنده نسخه Next-Gen به عنوان لیگ جدید تایید شده!
هم چنین لیگ 3 اسپانیا نیز تائید شده....

Spaniuly
04-09-2008, 15:49
فقط لیگ استرلیا توسط David Rutter سازنده نسخه Next-Gen به عنوان لیگ جدید تایید شده!

مسعود عجب حرفايي ميگي ليگ استراليا تو 08 هم بود ديگه جديد اضافه نشده كه

به نظر من فيفا از پي اي اس خيلي بهتره؟؟؟!!!

بهترين بازي فوتبال fifa 08

فيفا خيلي بهتره

دوست عزيز ضمن تبريك عضويتت پيشنهاد مي كنم وقتي پست ميدي قبلش فقط 1 درصد احتمال بدي به درد بازديدكننده هاي تاپيك مي خوره يا پست كمكي باشه يا سوالي و اگه خبري مي خواد باشه پستت بايد خيلي لول بالا تر از اين حرفها كه شما نوشتي باشه در ضمن بهتر بود حالا كه نظر شخصي ميخواي در مورد فيفا بدي اين 3 تا جمله ات رو تو يه پست ميزدي. اميدوارم توجه كني كه اينجا چت روم نيست. موفق باشي

Masoud King
04-09-2008, 18:42
مسعود عجب حرفايي ميگي ليگ استراليا تو 08 هم بود ديگه جديد اضافه نشده كه
فکر کنم پاک آلزایمر گرفتم!!!
شرمنده یه لحظه سر اعلام نتایج کنکور داشتم جواب میدادم که قاطی کردم!!!

Spaniuly
04-09-2008, 20:43
فکر کنم پاک آلزایمر گرفتم!!!
شرمنده یه لحظه سر اعلام نتایج کنکور داشتم جواب میدادم که قاطی کردم!!!

البته شايدم مال نيوزلند اضافه شده با استراليا قاطي كردي به نظرت ليگ امارات رو مي ذارن؟
اگه بذارن بدجوري حال ميده تعداد ايروني هاي موجود تو بازي افزايش پيدا ميكنه

Armin 2008
04-09-2008, 22:05
مگه ایرانی های ما تو تیم های بزرگی مثل اوساسونا یا فولهام رو درست کردن که مال لزیونر های اماراتی ها رو درست کنن.
فیفا در مورد نبود داور تو زمین مشکل داره تو این یکی حل شده؟

Spaniuly
04-09-2008, 22:32
مگه ایرانی های ما تو تیم های بزرگی مثل اوساسونا یا فولهام رو درست کردن که مال لزیونر های اماراتی ها رو درست کنن.

توي 08 مهدوي كيا توي فرانكفورت هست
هاشميان توي هانوفر
نكونام تو اوساسونا
آندو تيموريان تو بولتون
رحمان رضايي توي مسينا
امير شاپورزاده توي هانزا روشتوك

ان شا الله مسعود سليماني عزيز هم به اين جمع توي 09 اضافه خواهد شد
09 فيفا رو با PES مقايسه نكن كار فيفا خيلي درسته عزيز

Masoud King
04-09-2008, 22:41
داور وسط و حتی کمک داور تو 08 هم بودش که باید تو تنظیمات بازی اونا رو on میکردی ولی مشکلش اینه که هیچ کاری تو زمین نمیکنند و فقط راه میرن!!!
در ضمن لیگ های بزرگی مثه آرزانتین هستن که تو فیفا بیان و حالا حالا ها نوبت به لیگ امارات و اینجور کشور ها نمی رسه!!!

Retired User
05-09-2008, 01:14
اين ديگه كيه نكنه منظورت مسعود شجاعيه؟:31:سوتي دادي خفن:27:

به شدت تاييد ميشه:12::12:

میکردی ولی مشکلش اینه که هیچ کاری تو زمین نمیکنند و فقط راه میرن!!
يه مشكل ديگه اي كه داشت اين بود كه روي رنگ لباسشون كار نشده بود و بعضي وقتا همرنگ تيما بود كه واقعا حرص در مياورد و مجبور به restart بودي

در ضمن لیگ های بزرگی مثه آرزانتین هستن که تو فیفا بیان و حالا حالا ها نوبت به لیگ امارات و اینجور کشور ها نمی رسه!!!
كي نوبت به ايران ميرسه؟:41::41:

B3HZ@D
05-09-2008, 03:22
از دوستان کسی دمو رو تونسته گیر بیاره؟؟؟؟؟!!!!!!
اگه لینکش رو دارید بدید تا ما هم تست کنیم

Spaniuly
05-09-2008, 06:35
اين ديگه كيه نكنه منظورت مسعود شجاعيه؟:31:سوتي دادي خفن:27:

نه عزيز دلم من خيلي سخت سوتي ميدم اسمش مسعود سليماني هست. شجاعي پسوندش هست
اسم كامل:
مسعود سليماني شجاعي

ميگما آرمين خان انگار فيفا رو خيلي دست كم گرفتي داور وسط كه سهله كمك داورهاي هم هستند. اونم از لژيونرهامون كه تو بازي هستن. آرمين جون فيفا خور نيستي نه؟

داور وسط و حتی کمک داور تو 08 هم بودش که باید تو تنظیمات بازی اونا رو on میکردی ولی مشکلش اینه که هیچ کاری تو زمین نمیکنند و فقط راه میرن!!!
مسعود اين كه ميگي هيچ كاري نميكنن يعني چي؟ ميخواي برقصن مگه؟ خوب داورن ديگه مي دون اين ور اونور كه از صحنه ها عقب نمونن. اتفاقن كل كل كردن داور با بازيكنا مي بيني چه باحاله وقتي مي خواد جريمه كنه بازيكني رو؟ يا بازيكنا بعد خطا خيلي قشنگ مظلوم نمايي مي كنن اين فيفا خداييش ختم فوتبال مجازيه.
به اون باشه ليگ آرژانتين از K-League برتره ولي K-League هست تو بازي تازه ليگ استراليا هم اضافه شده بود به 08. يكي از سياستهاي شركت افزايش ليگهاي آسيايي هست. پارسال اين مسئله رو كاملا اشكار كرد تو خبرهاش. تازه ليگ ارژانتين رو مي خواي چيكار ليگ به نظر من فقط اروپاييش خوبه چون تو مربيگري حوصله بر نيست.ولي وقتي تو ليگ هاي غير اروپايي مربيگري ميكني از دنياي فوتبال عقبي انگار.
اگه من دوست دارم ليگ آسياي زياد بشه اولا به خاطر همون مسئله اي كه گفتم بود دوما به خاطر خودم : اينبار كه واسه فيفا 09 پچ بسازم مي خوام ليگ قهرمانان آسيا رو به بازي اضافه كنم.

از دوستان کسی دمو رو تونسته گیر بیاره؟؟؟؟؟!!!!!!
اگه لینکش رو دارید بدید تا ما هم تست کنیم
نه ديگه قرار شد 5 شنه بياد ديگه 6 روزم صبر كني مياد

كي نوبت به ايران ميرسه؟:41::41:
حالا حالا ها نميرسه پس چشم انتظار نباش نه اينا ميان از ايران لايسنس بگيرن با اين ليگ ضعيفي كه داريم نه ايران حاضر ميشه همكاري كنه با اين كفار نا مسلمون:31:شوخي كردم:27:
تازه گذشته از اينها توي ايران قانون كپي رايت براي سي دي وجود نداره اينم كه دنيا ميدونه واسه همين شركت ها حتي قبل از تحريم هم رو ايران هيچ حسابي به عنوان يه بازار يا ماركت باز نمي كنن

cj-afshin
05-09-2008, 07:41
آیا نسخه ی آزمایشی بازی وجود داره؟

Spaniuly
05-09-2008, 09:28
آیا نسخه ی آزمایشی بازی وجود داره؟

نسخه آزمايشي همون دمو هست 5 شنبه مياد 6 روز ديگه

Armin 2008
05-09-2008, 10:23
توي 08 مهدوي كيا توي فرانكفورت هست
هاشميان توي هانوفر
نكونام تو اوساسونا
آندو تيموريان تو بولتون
رحمان رضايي توي مسينا
امير شاپورزاده توي هانزا روشتوك

تایید می شه کرازر عزیز هستن ولی قیافه هاشون به هر کسی شبیه جز خودشون.

در نسخه ی کارنت بله اما در نکست من چنین چیزی ندیدم.

فیفا باید سود کنه یا نه؟؟خوب با خرید امتیاز این تیم های اماراتی سود می کنه یا نه؟؟/این اماراتی ها تا چند سال دیگه دنیا رو تسخیر می کنن.(چه ربطی داشت)!!!

كي نوبت به ايران ميرسه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

اگه می خوای ایران رو تو فیفا ببینی از تیم ملی حمایت کن بره جام جهانی ایشاللاه تو جام جهانی 2010 فیفا تیم ایران رو می سازه ولی برای نسخه های معمول فیفا هر وقت به اندازه دیگر کشور های مطرح شدیم(دویست سال دیگه)

Spaniuly
05-09-2008, 12:06
پس نديدي هاشميان رو و مهدوي كيا رو خيلي شبيه ساختن برو تو بازي Face 3D هاشونو ببين

مملي ه ف
05-09-2008, 14:02
پس نديدي هاشميان رو و مهدوي كيا رو خيلي شبيه ساختن برو تو بازي Face 3D هاشونو ببين

krauser جان هاشميان رو آره ولي كيا رو باهات مخالفم
فيفا با اين همه خوبي هاش يه بدي هم داره هركسي رو كه مو هاش بلند باشه ديگه اصلآ به قيافه نگاه نمي كنه فقط مو هاش رو بلند ميزاره
براي مثال:
م.كيا
ع.كريمي مو قعي كه تو بايرن بود
ف.زندي تو ورلد كاپ
و.....

Spaniuly
05-09-2008, 17:21
krauser جان هاشميان رو آره ولي كيا رو باهات مخالفم
فيفا با اين همه خوبي هاش يه بدي هم داره هركسي رو كه مو هاش بلند باشه ديگه اصلآ به قيافه نگاه نمي كنه فقط مو هاش رو بلند ميزاره
براي مثال:
م.كيا
ع.كريمي مو قعي كه تو بايرن بود
ف.زندي تو ورلد كاپ
و.....

مخالفتي ندارم تقريبا حق داري ولي قبول كن اونقدر بازيكنا زيادن نميشه واسشون خيلي وقت گذاشت.
همين خسوس ناواس با اين همه دبدبه كبكبه اش قيافه اش شبيه ساخته نشده چه برسه به بازيكنان ايران
(توي مربيگري ناواس اورالش 99 ميشه)

Armin 2008
05-09-2008, 20:27
تو نکست نه هاشمیان نه هیچ ایرانی دیگه رو هم شبیه خودش درست نکردن!!!

Spaniuly
05-09-2008, 20:50
تو نکست نه هاشمیان نه هیچ ایرانی دیگه رو هم شبیه خودش درست نکردن!!!

نكست رو نميدونم ولي ورژنهاي 06 تا 08 از جمله wc 2006 هاشميان عحيب شبيه ساخته شده

ebinem173
05-09-2008, 21:37
ببخشید من چند تا صفحه خوندم ولی متوجه نشدم نسخه pc 09 نکست خواهد بود یا نه؟

Masoud King
05-09-2008, 21:44
ببخشید من چند تا صفحه خوندم ولی متوجه نشدم نسخه pc 09 نکست خواهد بود یا نه؟
نه عزیز!
ولی از تصاویر برمیاد که گرافیک بازی نسبت به بقیه فرق میکنه! به نظر من تو 09 باید منتظر طراحی خیلی خوبی در لباس ها باشیم!
چمنشم خیلی بهتر شده ....

مسعود اين كه ميگي هيچ كاري نميكنن يعني چي؟ ميخواي برقصن مگه؟ خوب داورن ديگه مي دون اين ور اونور كه از صحنه ها عقب نمونن. اتفاقن كل كل كردن داور با بازيكنا مي بيني چه باحاله وقتي مي خواد جريمه كنه بازيكني رو؟ يا بازيكنا بعد خطا خيلي قشنگ مظلوم نمايي مي كنن اين فيفا خداييش ختم فوتبال مجازيه.
من که در مورد انیمیشن های مریوط به داور نگفتم بلکه منظورم این بود که توی بازی نه پرچم میزنن و نه داور وسط دستش رو به علامت خطا یا چیز دیگه تکون نمی ده در کل مثه داور های ساکر نسیتن!

Masoud King
05-09-2008, 22:29
یک ویدئو جدید از gameplay بازی نمایش داده شده در PAX 2008:

SD...19MB:

HD...53MB:

مملي ه ف
05-09-2008, 23:24
سلام بچه ها
من ي سوال داشتم ميخواستم ببينم من تاچند هفته ديگه ADSL ام رو نصب ميكنم و تريلر هارو هم نديدم ميخواستم ببينم شما كه ديديد آيا موهاي بازيكنها تكون ميخوره يا نه؟

Masoud King
06-09-2008, 01:56
سلام بچه ها
من ي سوال داشتم ميخواستم ببينم من تاچند هفته ديگه ADSL ام رو نصب ميكنم و تريلر هارو هم نديدم ميخواستم ببينم شما كه ديديد آيا موهاي بازيكنها تكون ميخوره يا نه؟
Thanks
نه عزیز تو اونایی که من دیدم خبری از تکون خوردن موی بازیکنا نیست!

swamp
06-09-2008, 04:23
فیفا 09 pc بدون صدا

Spaniuly
06-09-2008, 04:28
مسعود اين قيافه منو ها رو انگار به كلي تغيير داده توجه كردي تا حالا سياه هم هست پس زمينه اش اميدوارم گيم پلي هم اينقدر تغيير كنه. دريبل هاش هم بهبود پيدا كرده

خوب اين چرا هيچ چي ننوشتي براش چيه اين؟

djmd
06-09-2008, 08:44
خوب اینطوری که من فیفا رو دیدم !! این نسخه 09 PC تازه شده مثل اولین نسخه نکست جن که رویه XBOX360 اومد و نامش فیفا ورلد کاپ 2006 بود , شده !!! و البته به نظر من بازم اون اولین نسخه next هنوز هم از این نکست PC بهتر بود !!!
================================================== =====================
خوب EA چی می شد حداقل همون تکنولوژی فیفا نکست جن 07 کنسول ها رو واسه PC 09 به کار می برد !!! بازم خیلی بهتر می شد از این چیزی که الان ساختن !!!
خلاصه نسخه PC اینه که شما با همون فیفا 08 یا 07 PC قدیم مواجه هستید که فقط !! صورت بازیکنا بهتر شده و اندامشون کلا هیچ تناسبی با زمین و زمان داره !! و همچنین یه چمن سه بعدی !! و البته یه زره هم نور پردازی !! هیچ چیز اضافه تری نخواهید دید ... حالا 4 تا حرکت تنه زدن و دریب به همون گیم پلی قدیم اضافه شه فکر می کنید اون گیم پلی قدیم فرقی بکنه ؟؟؟ نه !!!
خلاصه که این FIFA 09 PC = Next-Gen CRAP !!!

Aryan.kh
06-09-2008, 09:13
یک ویدئو جدید از gameplay بازی نمایش داده شده در PAX 2008:

SD...19MB:

HD...53MB:

این دمو برای کنسول های xbox360 و ps3 بود دیگه چون گرافیکش خیلی زیبا بود
برای pc اگر بود باید اون دایره کوچک که برای موس هست و باهاش پاس میدن هم بود
واقعا چه قدر تفاوت بین فیفا 09 pc و فیفا09 xbox360 و ps3

Spaniuly
06-09-2008, 09:39
مسعود اين لينك هات چرا اينجورين با دانلود منجر كه دانلود ميكنم نياد اسوپ بشه ريسوم نداره لينكات

مملي ه ف
06-09-2008, 14:26
بچه ها داور هاي كنار هم عين PEs پرچم ميزنند
Thanks

Aryan.kh
06-09-2008, 14:32
مثل اینکه بله توی این دموی آخری که دانلود کردم بازی رئال بایرن یه صحنه آفساید میشه و کمک پرچم میزنه

saiiddz
06-09-2008, 14:38
با سلام
ببينم كسي ميدونه آيا داور وسط هم در زمين هست يا نه؟

Spaniuly
06-09-2008, 14:41
با سلام

تو اين ويديو جديد كه بازي رئال و بايرن بود دقيق دقت نكردم ولي حتما هست ديگه اگه هم نباشه خودشون خاموش كردن گزينه اش رو البته داور رو من هميشه هيدن ميكنم حواسمو پرت ميكنه

saiiddz
06-09-2008, 14:48
[list]

تو اين ويديو جديد كه بازي رئال و بايرن بود دقيق دقت نكردم ولي حتما هست ديگه اگه هم نباشه خودشون خاموش كردن گزينه اش رو البته داور رو من هميشه هيدن ميكنم حواسمو پرت ميكنه
اگه باشه عاليه
فكر كنم فيفا اين دفعه رويه pes رو كم ميكنه:13:
ببينيم ea به قولش عمل ميكنه يا نه

Spaniuly
06-09-2008, 16:03
اگه باشه عاليه
فكر كنم فيفا اين دفعه رويه pes رو كم ميكنه:13:
ببينيم ea به قولش عمل ميكنه يا نه

جون من پاي PES رو وسط نكش الان سر كلشون پيدا ميشه ميان كل كل اونم كه قول داديم كل كل نكنيم تو تاپيك هاي وربوط به فيفا 09 و PES 2009
اين رو مطمئن باشين هيچكدوم روي همديگرو امسال كم نميكنن چون اونقدر ويژگي هاي جديد اضافه كردن هر دوشون كه شگفت انگيزه
كل كل و بحث تقابل فيفا و PES تو اين تاپيك ممنوعه دوستان رعايت كنن
ممنونم از توجه تون

saiiddz
06-09-2008, 16:07
جون من پاي PES رو وسط نكش الان سر كلشون پيدا ميشه ميان كل كل اونم كه قول داديم كل كل نكنيم تو تاپيك هاي وربوط به فيفا 09 و PES 2009
اين رو مطمئن باشين هيچكدوم روي همديگرو امسال كم نميكنن چون اونقدر ويژگي هاي جديد اضافه كردن هر دوشون كه شگفت انگيزه
كل كل و بحث تقابل فيفا و PES تو اين تاپيك ممنوعه دوستان رعايت كنن
ممنونم از توجه تون
ولي فيفا از pes بهتره در هر حال

Aryan.kh
06-09-2008, 17:14
[list]

مگه اون ویدیو برای کامپیوتر بود ؟؟؟؟؟ برای کنسول بود اون دموی رئال و بایرن نه کامپیوتر :13:
چون گرافیکش خیلی بالا بود گرافیک نسخه کامپیوتر در اون حد نیست ولی دموی نسخه کامپیوترم که دیدم داور وسط و کمک داشت :10:

Spaniuly
06-09-2008, 17:26
مگه اون ویدیو برای کامپیوتر بود ؟؟؟؟؟ برای کنسول بود اون دموی رئال و بایرن نه کامپیوتر :13:
چون گرافیکش خیلی بالا بود گرافیک نسخه کامپیوتر در اون حد نیست ولی دموی نسخه کامپیوترم که دیدم داور وسط و کمک داشت :10:

به هر حال من فرقي بينشون نديدم اگه نسخه كنسولي هم باشه گرافيكش خيلي هم از نسخه پي سي بالا نيست خوبه ولي ديگه نه تا اون حد

google_boy07
06-09-2008, 22:28
اصولا از نظر فنی اصلا همچین حرفی که طرف زده اصلا امکان نداره !!!! خوده پردازنده 8800 یه نسل از RSX و پردازنده گرافیک XBOX جلوتره !!!!
بعدش هم چرا فقط پردازنده های nvidia رو نام می برن همین پردازنده Xbox که ماله ATI هست می دونید ماله چند سال پیشه ! ATI از اون موقع تاحلا 2 3 نسل رفته جولوتر ! خودش همین الان گرافیکهایی داره که واقعا قدرتهای بالایی دارن !!! تازه DX شون هم از انویدیا جلوتره !

مگر چرا : اینقدر برنامه نویسی خوده نسخه نکست مسخرس که نشه رو PC بیاد ولی بازم امکان نداره !!! همیشه وقتی یه سازنده بازی .. بازی رو طراحی می کنه حالا حتی اگه برای ننتیندو DS هم باشه ولی بازم انجین قابلیت اجرا و تست رو رویه PC داره !!! و هیچ وقت نمیان تا یه جایی بسازن بعد بزنن رو DVD چیزی بزارن تو کنسول ببینن چی شد ! (اینی که این آخر گفتم این تست بعد از تست های اولیه انجام میشه) - همیشه تستهای اولیه رویه PC هست در واقع !
در نتیجه : نمی خوان رو PC بزنن !!! (نسخه نکست رو)

خالق از مخلوق که کم نمی یاره !!! میاره ؟؟؟

PC > Any console
:5:

مگه گرافیک فیفا چقد از ساکر بیشتر؟

شما pes رو تو pc با گرافیک بالا بازی کن از کنسول کم نمیاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونوقت EA میگه فیفا تو PC غیر قابل اجراست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11: 27::2:

به نظر شما این حرف منطقیست؟

joey jordison
07-09-2008, 01:04
اونوقت EA میگه فیفا تو PC غیر قابل اجراست
این حرف واقعا جهت شادی روح کنسول بازها بسیار به جا بود!!!
یکی نیست بگه اخه مرغ(سازنده فیفا) وقتی روی PC بازی به بزرگی Crysis میسازند این وسط فیفا چیه که مثلا PC نتونه اجرا کنه!!!
اینو باید بدونن که هر غلطی که کنسول تونسط بکنه PC مسلما از اون بهتر میتونه بکونه!!!

Spaniuly
07-09-2008, 01:07
مگه گرافیک فیفا چقد از ساکر بیشتر؟

شما pes رو تو pc با گرافیک بالا بازی کن از کنسول کم نمیاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونوقت EA میگه فیفا تو PC غیر قابل اجراست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11: 27::2:
به نظر شما این حرف منطقیست؟

قدم شما توي اين تاپيك روي چشم هاي من هست

در واقع غول گرافيك دنياي بازي رايانه اي متعلق به بزرگ ترين كمپاني گيم سازي جهان كه بيشترين سهم رو ساخت در گيم هاي مختلف هست و هر ساله موفقيت هاي مختلفي رو كسب مي كنه هست بله صحبت از الكترونيك آرتز اين شركت بزرگ و پيشتاز بلامنازعه در عرصه گيم سازيت.
EA Sport بخواد برا PC گرافيك خرج كنه فقط گرافيك دو هسته اي معروف 9800 GeForce قادر به اجراش هست و بايد CPU دو هسته اي داشته باشي تيم EA Sport مسلما تيمي كامل تر و ماهر تر از تيم كراي تك (تيم سازنده كريسيس گرافيكي ترين بازي سال 2007 ) هست اين دو تيم متعلق به كمپاني الكترونيك آرتز هستند ولي مي بينيد تيم كراي تك چي ساخته اگه نگاه گذرايي به ساير محصولات كمپاني بندازيد متوجه ميشيد كه فيفا نسخه PC به دليلي غير از دلايلي كه شما تصور مي كنيد گرافيك فوق العاده اي براي بازي صرف نمي كنه. بارها و بارها گفتم بي شك پرطرفدارترين محصول شركت همين فوتبال هستش و البته يكي از قديمي ترين هاست. بازي كه براي تمام رده هاي سني (بالاتر از 3 سال) ساخته ميشه مسلما بايد شرايط سهل تري داشته باشه براي بازي فيفا يك بازي صرفا شبيه سازي شده فوتبال حقيقي هست. و تمركز شركت هم روي همين مسئله و هست. طرفداران هم مشكلي با مسئله گرافيك ندارن چون تعداد زيادي از طرفداران هنوز از كامپيوتر هاي سطح پايين براي بازي استفاده مي كنن. اميدوارم صحبتهايي كه شد شبه هاي موجود رو در مورد سري بازيهاي فيفا برطرف كرده باشه. اميدوارم همين پست بتونه جلوي مقايسه ها رو در مورد Pes و فيفا توي اين تاپيك رو بگيره تا نظم تاپيك دوباره به هم نريز
باز هم ياد آوري مي كنم اين تاپيك فقط مربوط به اخبار و اطلاع رساني در مورد فيفا 09 هست. پس بحث هاي مربوط به مقايسه فيفا با PES جايي در اين تاپيك نداره. اگه دقت كرده باشيد من توي هر دو تاپيك PES و فيفا فعاليت مي كنم ولي هيچ وقت تو تاپيك ها سر مقايسه رو باز نكردم و هيچ كدوم رو زير سوال نبردم چون معتقدم PES 2009 امسال موفق خواهد بود.

B3HZ@D
07-09-2008, 01:30
حرف قشنگی زدی کراسر جان
منم باهات موافقم...ولی باید اینو قبول کنیم که بازیهایی که جدیدا ارائه میشه همه دارای گرافیک بال و خوبی هستن
و ea دیر یا زود باید یه فکری برای این مسئله بکنه....چون الان گرافیک یکی از مهمترین رکنهای بازی سازیه
حالا ea کی میخواد فکری برای گرافیک بکنه خدا میدونه

Spaniuly
07-09-2008, 02:08
حرف قشنگی زدی کراسر جان
منم باهات موافقم...ولی باید اینو قبول کنیم که بازیهایی که جدیدا ارائه میشه همه دارای گرافیک بال و خوبی هستن
و ea دیر یا زود باید یه فکری برای این مسئله بکنه....چون الان گرافیک یکی از مهمترین رکنهای بازی سازیه
حالا ea کی میخواد فکری برای گرافیک بکنه خدا میدونه

بله انصافا بايد يه فكري بكنه و به نظر ميرسه طبق شايعات اين فكر توي 2010 به صورت يك انقلاب رنگ حقيقت بگيره

Masoud King
07-09-2008, 03:14
به نظر ميرسه طبق شايعات اين فكر توي 2010 به صورت يك انقلاب رنگ حقيقت بگيره
طبق همین شایعات قرار بود که امسال نسخه PC رو هم Next-Gen بزنن!!!
تا وقتی که چیزی به صورت کاملا رسمی منتشر نشده من که اصلا باور نمی کنم و این انقلاب 2010 رو باید سال دیگه همین موقع در موردش حرف زد! به نظر من سال دیگه هم یکم دیگه از ویژگی های Next-Gen رو بهش اضافه میکنن!!

djmd
07-09-2008, 03:41

در واقع غول گرافيك دنياي بازي رايانه اي متعلق به بزرگ ترين كمپاني گيم سازي جهان كه بيشترين سهم رو ساخت در گيم هاي مختلف هست و هر ساله موفقيت هاي مختلفي رو كسب مي كنه هست بله صحبت از الكترونيك آرتز اين شركت بزرگ و پيشتاز بلامنازعه در عرصه گيم سازيت.
EA Sport بخواد برا PC گرافيك خرج كنه فقط گرافيك دو هسته اي معروف 9800 GeForce قادر به اجراش هست و بايد CPU دو هسته اي داشته باشي تيم EA Sport مسلما تيمي كامل تر و ماهر تر از تيم كراي تك (تيم سازنده كريسيس گرافيكي ترين بازي سال 2007 ) هست اين دو تيم متعلق به كمپاني الكترونيك آرتز هستند ولي مي بينيد تيم كراي تك چي ساخته اگه نگاه گذرايي به ساير محصولات كمپاني بندازيد متوجه ميشيد كه فيفا نسخه PC به دليلي غير از دلايلي كه شما تصور مي كنيد گرافيك فوق العاده اي براي بازي صرف نمي كنه. بارها و بارها گفتم بي شك پرطرفدارترين محصول شركت همين فوتبال هستش و البته يكي از قديمي ترين هاست. بازي كه براي تمام رده هاي سني (بالاتر از 3 سال) ساخته ميشه مسلما بايد شرايط سهل تري داشته باشه براي بازي فيفا يك بازي صرفا شبيه سازي شده فوتبال حقيقي هست. و تمركز شركت هم روي همين مسئله و هست. طرفداران هم مشكلي با مسئله گرافيك ندارن چون تعداد زيادي از طرفداران هنوز از كامپيوتر هاي سطح پايين براي بازي استفاده مي كنن. اميدوارم صحبتهايي كه شد شبه هاي موجود رو در مورد سري بازيهاي فيفا برطرف كرده باشه. اميدوارم همين پست بتونه جلوي مقايسه ها رو در مورد Pes و فيفا توي اين تاپيك رو بگيره تا نظم تاپيك دوباره به هم نريز
باز هم ياد آوري مي كنم اين تاپيك فقط مربوط به اخبار و اطلاع رساني در مورد فيفا 09 هست. پس بحث هاي مربوط به مقايسه فيفا با PES جايي در اين تاپيك نداره. اگه دقت كرده باشيد من توي هر دو تاپيك PES و فيفا فعاليت مي كنم ولي هيچ وقت تو تاپيك ها سر مقايسه رو باز نكردم و هيچ كدوم رو زير سوال نبردم چون معتقدم PES 2009 امسال موفق خواهد بود.

خواهش می کنم دوست عزیز این حرفو نزنید !!! اصلا اجرای FIFA 09 نکست جن نیازی به 9800GX2 ای قبیل چیزها نداره !! من اینو تاکید می کنم و پایه حرفم می میمونم !! دلیلش فقط فقط دست های پشت پرده که نمی خوان تکنولوژی نکست رویه PC بیاد !!! وگر نه این روزهای داشتن CPU 3 هسته ای و گرافیک 8000 دیگه یک چیز پیش پا افتاده هست !!!
خوبه خودتون می دونید چیپهای گرافیکی همین دو کنسول اصلی از PC پورت شدن برای کنسول ها و تفاوتشون اصلا اونقدر نیست که PC نکشه !!! بحث کرایسیس رو هم نگیم خیلی از بازیهای استراتژیک بر روی PC هستن که حتی پردازش و AI مجازیشون اشک PC رو در میاره و یکی از دلایلی که این بازی ها برای کنسول نمی آیند همین هست .... پردازشی که بعضی از بازی های استراتژیک PC دارن می تونم به جرعت بگم 3 4 برابر FIFA 09 نکست هستش !!! فیفا محدود به 24 نفر آدم تو زمین هست حالا با داورها 2 3 نفر بالا پائین !!! ولی همین بازیهای استراتژیک بهتر می دونید چند انسان با کارهای مختلف می تونن در مرحله حضور داشته باشند و در حال پردازش باشند !!! یکی از بارز ترین این بازی ها Company of Heroes بود که چه از نظر گرافیک و هوش مصنوعی بسیار قدرتمند بود و با سیستم های معمولی که خیلی ها دارن به راحتی نمی شد بازی کرد !!! چرا این بازی برای کنسول نیومد ؟!!! آیا واقعا این دو کنسول به اصطلاح قدرتمند توانایی اجرای این چنین بازی سنگینی رو دارند ؟!! بعید می دونم اصلا با طراحی اونها همچین بازیهایی بتونن روش اجرا بشن !
دروغ در این دنیا زیاد گفته میشه .... به صرف این که طرف رئیس فلان جا شرکت معتبر باشه دلیل بر دروغ نگفتنش نیست !!!
واقعا باید بیاد رئیسش حقائق پشت پرده رو بگه و اینقدر هر سال به PC بازهای دروغ نگه !!

maximiliyanus
07-09-2008, 03:52
طبق همین شایعات قرار بود که امسال نسخه PC رو هم Next-Gen بزنن!!!
تا وقتی که چیزی به صورت کاملا رسمی منتشر نشده من که اصلا باور نمی کنم و این انقلاب 2010 رو باید سال دیگه همین موقع در موردش حرف زد! به نظر من سال دیگه هم یکم دیگه از ویژگی های Next-Gen رو بهش اضافه میکنن!!
موافقم من قول میدم سال دیگه همین موقع هم باید در مورد همین فیفا کارنت صحبت کنیم منم تا وقتی خودم با چشای خودم نبینم دیگه باور نمی کنم حالا حالام فیفا بره pc نکست نمیزند چون فقط به فکر پول است!!!!....
راستی یه سوال کراسر جان شما که با نرم افزارای ادیت فیفا کار کردی میشه یکاری کرد که مثلا زبان بازی رو که اولش انتخاب میکنی ....با انگلیسی وارد شی یعنی نوشته ها ی منوها انگلیسی باشه ولی گزارش بازی به زبون یک کشور دیگه مثلا ایتالیایی نمیدونم منظورمو خوب رسوندم؟ ینی مثلا فایلای گزارش گری رو شناسایی کرد و مثلا اینگیلیسی رو با ایتالیایی جابجا کرد آخه منیجرمود تیم ایتالیایی که ورمیدارم دوست دارم گزارششم ایتالیایی باشه برم تو حس ولی تکستاشو نمیتونم بخونم....:19:

Spaniuly
07-09-2008, 06:37
من يكي 100% مطمئنم سال ديگه سورپرايز ميشيم هممون من پارسال مي دونستم براي 09 سنگ تموم نخواهند گذاشت البته دقيقا زماني مطمئن شدم كه يورو 2008 رو نكست نزد مشخص بود كه تا قبل دهه اول هزاره 2 نميخواد اين انقلاب رو صورت بده

راستی یه سوال کراسر جان شما که با نرم افزارای ادیت فیفا کار کردی میشه یکاری کرد که مثلا زبان بازی رو که اولش انتخاب میکنی ....با انگلیسی وارد شی یعنی نوشته ها ی منوها انگلیسی باشه ولی گزارش بازی به زبون یک کشور دیگه مثلا ایتالیایی نمیدونم منظورمو خوب رسوندم؟ ینی مثلا فایلای گزارش گری رو شناسایی کرد و مثلا اینگیلیسی رو با ایتالیایی جابجا کرد آخه منیجرمود تیم ایتالیایی که ورمیدارم دوست دارم گزارششم ایتالیایی باشه برم تو حس ولی تکستاشو نمیتونم بخونم....:19:

نه چنين چيزي ممكن نيسن با كريشن مستر ولي با نرم افزار Sound Master ميشه اين كار رو كرد من يه بار اقدام به اين كار كردم كار طولاني هست و دقت زيادي لازم داره در واقع عين ترجمه زبان فيفا مي مونه ايتاليايي سهل با Sound Master ميتوني صداتو ضبط كني وارد بازي كني اگه به تاپيك كريشن مستر رجوع كني تكنيك هاي جالبي تو ويرايش ياد ميگيري.

EASPORTS-FIFA
07-09-2008, 14:52
سلام.من یه کاربر جدیدم که همیشه بحث تاپیک فیفا و پی ای اس رو دنبال میکردم.امیدوارم منو تو جمع خودتون قبول کنید:10:اسم من امیرحسین هستش.وطرفدار سر سخت فیفا هستم.البته به دلم مونده یک بار فیفا نکست رو بازی کنم.هنوز در آرزوشم:19:راستی یک سوال تو ذهنمه.ببینم این فیفا 2010 که بیاد اسمش میشه فیفا10؟:13:

Spaniuly
07-09-2008, 14:59
سلام.من یه کاربر جدیدم که همیشه بحث تاپیک فیفا و پی ای اس رو دنبال میکردم.امیدوارم منو تو جمع خودتون قبول کنید:10:اسم من امیرحسین هستش.وطرفدار سر سخت فیفا هستم.البته به دلم مونده یک بار فیفا نکست رو بازی کنم.هنوز در آرزوشم:19:راستی یک سوال تو ذهنمه.ببینم این فیفا 2010 که بیاد اسمش میشه فیفا10؟:13:
خيلي خيلي خوش اومدي به جمع ما عضويتت رو تبريك ميگم ان شالله كه لحظات خوبي داشته باشي
خوب در مورد محصول بعدي فيفا خوب مسلما فيفا 10 خواهد بود كه من كاملا مطمئنم نكست خواهد بود
يه مورد كه بايد بهش توجه داشته باشي اينه اگه كسي توي اين تاپيك اومد و سعي كرد بحث بهتر بودن PES و فيفا رو راه انداخت مبادا باهش كل كني چون اگه به پست هاي قبلي دقت كني ممنوع هست. تو اينجا مي توني از اخبار مربوط به فيفا 09 اطلاع پيدا كني. و اميدوارم در مورد PES بدگويي نكني كه شر به پا ميشه
قربونت برم.

EASPORTS-FIFA
07-09-2008, 15:09
نترس داداش من فقط حق میگم.کل کل هم نمیکنم.:20::46:ولی اسم فیفا اگه بشه فیفا10 یک جوریمیشه.10

Spaniuly
07-09-2008, 15:25
نترس داداش من فقط حق میگم.کل کل هم نمیکنم.:20::46:ولی اسم فیفا اگه بشه فیفا10 یک جوریمیشه.10

نميترسم قوانين تاپيك اينو حكم ميكنه
بعدش هم مگه 10 چشه؟ ميخواي چي باشه اسمش مثلا؟

EASPORTS-FIFA
07-09-2008, 15:35
آخه 01-02 -03 - 04 ...........یکهو بشه 10 تو زبون آدم نمیاد.انگار دهمین نسخه ی فیفا ساخته شده:13:

mojtaba007
07-09-2008, 15:48
من میگم هیچ وقت 10 نمیزارند
چون fifa99 بوده نمیشه که از 99 برن برسن به 10

EASPORTS-FIFA
07-09-2008, 16:55
من میگم هیچ وقت 10 نمیزارند
چون fifa99 بوده نمیشه که از 99 برن برسن به 10

دقیقا.ولی آخه چجوریه پس؟اگه فیفا 10 نشه چی میشه؟کسی نیست جواب منو بده؟:19:

joey jordison
07-09-2008, 18:08

باز هم ياد آوري مي كنم اين تاپيك فقط مربوط به اخبار و اطلاع رساني در مورد فيفا 09 هست. پس بحث هاي مربوط به مقايسه فيفا با PES جايي در اين تاپيك نداره. اگه دقت كرده باشيد من توي هر دو تاپيك PES و فيفا فعاليت مي كنم ولي هيچ وقت تو تاپيك ها سر مقايسه رو باز نكردم و هيچ كدوم رو زير سوال نبردم چون معتقدم PES 2009 امسال موفق خواهد بود
سلام
ببخشید کراسر جان من متوجه نشدم یعنی شما عملا داری میگی فیفا نسل بعد اونقدر سنگین هست که PC نمیتونه اجرا کنه؟؟؟و باید حتما یه 9800 داشت!!!
اولا به فرض که این حرف شما درست ولی ایا نمیتونن تنظیمات گرافیکی بازی را بهش اضافه کنن!!!
بعد وقتی روی PC بازیهای بسیار بسیار سنگین تر از فیفا از جمله BioShock و Call of Dutty و خیلی از بازیهای دیگه را که هم از نظر سنگینی سنگینتر از فیفا نسل بعد هستند و هم جزئیاتشان خیلی بیشتر هستش!!!با یک 8600 و 2 گیگ رم و یک Cpu دو هسته ای روح این بازیها به پرواز در میاد شما میگی نمیتونه PC فیفا که پیش اونها هیچی نیست اجرا کنه؟؟؟؟
دیگه خودمونو گول نزنیم فیفا را واسه PC نمیزنن دلیل نمیشه بگیم اگه بزنن باید سیستم خرج کنیم و ......
اینی هم که شما میبینی واسه نسخه PC گفتن باید یک 8800 و 3 گیگ رم داشته باشی توهمات محض هست و من به شما میگم با 1 گیگ رم و یک کارت حتی 8500 این بازی به بهترین نحو روی سیستم اجرا میشه و این جمله Ea تنها جنبه تبلیغاتی برای بازی هست که خواستن بگن مثلا بازی بسیار عالی هست روی PC تا فروش بازی را تظمین کند!!!!
من باز هم میگم با سیستمی که نام بردم فیفا PC که هیچی فیفا نسل بعد را با 40 یا 50 فریم میتونه اجرا کنه!!!!

djmd
07-09-2008, 18:55
من که فکر می کنم درباره نسخه PC باید گفت :
Get Ready for CRAP09
با این کاری که فیفا کرد امسال و 3 سال گزشته حالم از هر چی فوتباله دیگه 80% بهم خورده !!!!

mojtaba007
07-09-2008, 19:02
دقیقا
کریس را درست کردن تا قدرت کامپیوتر را نشون بدن
الان کریسیس را نمیتونند برای کنسول ها بزنند با همان قدرت کامپیوتر
شرکت کریتیک خودش اعلام کرده که اگر بخواهیم کریسیس را روی کنسول بزنیم باید خیلی از کارهای گرافیکیش را کم کنیم

casper66m
07-09-2008, 19:03
fifa09 کی میاد؟

maximiliyanus
07-09-2008, 19:08
سلام
ببخشید کراسر جان من متوجه نشدم یعنی شما عملا داری میگی فیفا نسل بعد اونقدر سنگین هست که PC نمیتونه اجرا کنه؟؟؟و باید حتما یه 9800 داشت!!!
اولا به فرض که این حرف شما درست ولی ایا نمیتونن تنظیمات گرافیکی بازی را بهش اضافه کنن!!!
بعد وقتی روی PC بازیهای بسیار بسیار سنگین تر از فیفا از جمله BioShock و Call of Dutty و خیلی از بازیهای دیگه را که هم از نظر سنگینی سنگینتر از فیفا نسل بعد هستند و هم جزئیاتشان خیلی بیشتر هستش!!!با یک 8600 و 2 گیگ رم و یک Cpu دو هسته ای روح این بازیها به پرواز در میاد شما میگی نمیتونه PC فیفا که پیش اونها هیچی نیست اجرا کنه؟؟؟؟
دیگه خودمونو گول نزنیم فیفا را واسه PC نمیزنن دلیل نمیشه بگیم اگه بزنن باید سیستم خرج کنیم و ......
اینی هم که شما میبینی واسه نسخه PC گفتن باید یک 8800 و 3 گیگ رم داشته باشی توهمات محض هست و من به شما میگم با 1 گیگ رم و یک کارت حتی 8500 این بازی به بهترین نحو روی سیستم اجرا میشه و این جمله Ea تنها جنبه تبلیغاتی برای بازی هست که خواستن بگن مثلا بازی بسیار عالی هست روی PC تا فروش بازی را تظمین کند!!!!
من باز هم میگم با سیستمی که نام بردم فیفا PC که هیچی فیفا نسل بعد را با 40 یا 50 فریم میتونه اجرا کنه!!!!
منم کاملا موافقم تازه به نظر من خیلی کسانی که سیستم معمولی دارن حاضرن فیفا نکستو روی مدیوم یا حتی لو بازی کنن تا فیفا کارنت رو روی های ...:19:

Masoud King
07-09-2008, 20:11
fifa09 کی میاد؟
3 اکتبر تو اروپا و 14 اکتبر هم تو آمریکا
تو ایران هم هفته دوم مهر!

EASPORTS-FIFA
07-09-2008, 20:59
فیفا 09 pc با فیفا 09 ps2 فرقی هم دارن؟

Spaniuly
07-09-2008, 22:09

نه اصلا فرقي نخواهند داشت تيم سازنده براي PC همون تيم سازنده PS2 هست. كاملا يكسان هستند

EASPORTS-FIFA
07-09-2008, 22:28
یعنی چمن ps2 هم 3 بعدی هستش؟

Masoud King
07-09-2008, 23:21

نه اصلا فرقي نخواهند داشت تيم سازنده براي PC همون تيم سازنده PS2 هست. كاملا يكسان هستند
بله با هم فرق دارن و طبق گفته سازنده بازی این برای اولین بار هستش که یک نسخه مجزا برای PC ساخته میشه!

مملي ه ف
07-09-2008, 23:23
یعنی چمن ps2 هم 3 بعدی هستش؟

تا اونجايي كه ما ديديم و شنيديم هيچ فرقي نداره:5:

مملي ه ف
07-09-2008, 23:45
با سلام

سلام بچه ها
اگه اين پست قديميه منو ببخشيد من ي چند وقت نبودم جان من در مورد حرف شما و جواب دوست عزيزمون بگم كه:
اگه شما بري توي قسمت فيفا ستينگ و اخرين صفحه در قسمت رفري ي آن داره و يه آف شما اگه اون آف رو آن بكني داور برات مياد
:11:THANKS

EASPORTS-FIFA
08-09-2008, 01:57
تا اونجايي كه ما ديديم و شنيديم هيچ فرقي نداره:5:

چی؟من خودم عکسای 09 رو نسخه ps2 دیدم.3بعدی نبود.من میخواستم مطمئن شم.شما کجا عکس 3 بعدی ps2 رو دیدی؟عجیبه.لینکشو ندارید؟:19:

maximiliyanus
08-09-2008, 02:24
نه منم تو اخبارا خوندم باهم فرق دارن امسال ...
حتی توی سایت خود fifa 09 عکساشو ببینی کاملا فرق دارن نه تو چمن بلکه در کل گرافیک و قیافه ها و....
عکسایی که دیدی درست بودن

saiiddz
08-09-2008, 11:31
نه منم تو اخبارا خوندم باهم فرق دارن امسال ...
حتی توی سایت خود fifa 09 عکساشو ببینی کاملا فرق دارن نه تو چمن بلکه در کل گرافیک و قیافه ها و....
عکسایی که دیدی درست بودن
به نظر من در نسخه هاي كنسولي گرافيك يكم بهتره ولي سرعت و...مشكل داره

sasanjfr
08-09-2008, 11:53
سیستم مورد نیاز Fifa 09 اعلام شد
-----------------------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Pentium 4 2.4 Ghz or equivalent
Memory: 1GB
Graphics: 6600 Nvidia graphics card or ATI equivalent with support for pixel shader 3
DirectX version: DirectX 9.0c
Sound: DirectX Compatible
Hard Drive: 4 GB

سیستم توصیه شده:

Processor: AMD or Intel Dual Core Processor
Memory: 2 GB
Graphics: 7800 Nvidia graphics card or ATI equivalent
DirectX Version: DirectX 9.0c
Sound: DirectX Compatible
Hard Drive: 4 GB

منبع:

joey jordison
08-09-2008, 12:18
بفرمایید سیستم مورد نیاز را هم دیدیم و همینطور سیستم پیشنهادی که یعنی بازی به بهترین شکل روی ان اجرا خواهد شد!!!
پس کو 8800 و 4 گیگ رم؟؟
دیدن اینها فقط جنبه تبلیغاتی داشت Ea فکر کرده زرنگ هست اونجور گفتش که مثلا بازیبازهای PC فکر کنن اره این دفعه حتما سیستم سنگین میخواد یعنی یک چیز نسل بعد باشه ولی زرشک!!!!
تازه میبینید که بازی با یک سیستم پایین تر از سیستم پیشنهادی هم راحت اجرا خواهد شد!!!!
همون بهتر هست PC بازها بیان سراغ PES که این ورژن 2009 یک چیز تر تمیز خوهد بود!!!

Masoud King
08-09-2008, 18:18
ایول سیستم که خیلی پیشرفت کرده!!!
خدا کنه بازی هم اینقدر پیشرفت کرده باشه!

تازه میبینید که بازی با یک سیستم پایین تر از سیستم پیشنهادی هم راحت اجرا خواهد شد!!!!
همون بهتر هست Pc بازها بیان سراغ Pes که این ورژن 2009 یک چیز تر تمیز خوهد بود!!!
__
منم میگم این ورژن فیفا یه چیز تمیز خواهد بود!!!!!
چیزی هنوز مشخص نیست دوست عزیز !!!!!

Retired User
08-09-2008, 19:44
منم میگم این ورژن فیفا یه چیز تمیز خواهد بود!!!!!
من كه هنوز نتونستم با بازي كردن با موس كنار بيام آخه من دارم از 10 سال پيش با كيبورد بازي ميكنم فك كنم بازيم يه افت شديدي بكنه دي:

Spaniuly
08-09-2008, 22:18
من هنوز تو كف رم 1 گيگ موندم چه خبره بابا...
مگه چيه كه اينقدر رم بالا ميخواد البته رم من 1.5 هست ولي تو كتم نميره بازي كه گرافيكش با سري 7 هزار كارش راه ميفته رم 1 گيگ ميخواد. َ Ea هم هممونو گذاشته سر كار خدايا اين 5 شنبه رو زودتر بيار ببينيم چيه اين 09 خدا كنه حجم فايل دمو از 500 مگ بالاتر نباشه

EASPORTS-FIFA
09-09-2008, 01:32
منو بگو داشتم پول جمع میکردم کل کامپیوترو عوض کنم.سیستم من همین گرافیک 6600 و رم 1 گیگ هست.هم ویندوز ویستا دارم هم xp.پس بهتره برم یه وایرلس بخرم نه؟نظر شما چیه؟سیستمو عوض کنم یا اینترنت پر سرعت؟:19:

Masoud King
09-09-2008, 02:21
من كه هنوز نتونستم با بازي كردن با موس كنار بيام آخه من دارم از 10 سال پيش با كيبورد بازي ميكنم فك كنم بازيم يه افت شديدي بكنه دي:
اتفاقا من همیشه تو فکر این بودم که این موس تو فوتبال چه خاصیتی میتونه داشته باشه!
به نظر من باید هیجان انگیز باشه! بازی با موس!

خدا كنه حجم فايل دمو از 500 مگ بالاتر نباشه
مطمئنا بیشتر هستش!!

EASPORTS-FIFA
09-09-2008, 03:06
یه توضیح میخوام.دمو با بقیه ی ویدئوهای بازی چه فرقی داره؟

maximiliyanus
09-09-2008, 03:15
دمو نسخه ی نیمه کامل بازیه که فقط چند تا تیم بیشتر نداره ومثلا فقط میشه باهاش بازیه 5 دقیقه ای زد حجمشم خیلی کمتر از بازیه ... فکر کنم جنبه ی تبلیغاتی داره تا قبل اومدن بازی نسخه ی اصلیش دموش رو بازی کنن تا اصلش رو بخرن...

Masоud
09-09-2008, 07:26
موس به درد حرکات Skill می خوره (همون حرکات مخصوص و دریبل راحتتر)

Spaniuly
09-09-2008, 08:55
موس به درد حرکات Skill می خوره (همون حرکات مخصوص و دریبل راحتتر)

متشكرم منظور مسعود جان اين نبود كه نميدونه كارائيش چيه خود مسعود جون ختمه فيفاست.

دمو نسخه ی نیمه کامل بازیه که فقط چند تا تیم بیشتر نداره ومثلا فقط میشه باهاش بازیه 5 دقیقه ای زد حجمشم خیلی کمتر از بازیه ... فکر کنم جنبه ی تبلیغاتی داره تا قبل اومدن بازی نسخه ی اصلیش دموش رو بازی کنن تا اصلش رو بخرن...
ممنون از جوابت. البته خاصيت دمو اينه كه تا قبل اومدن بازي آدم يه شكم سير ميتونه با گيم پلي انس بگيره و وقتي خود بازي مياد زياد خودشو با گيم پلي درگير نكه و به ساير اضافات بازي برسه. چون جذابيت هاي زيادي دارن

یه توضیح میخوام.دمو با بقیه ی ویدئوهای بازی چه فرقی داره؟
دوست من دمو ويديويي رو با دمو بازي اشتباهي نگير البته تقصير شما هم نيست خيلي از آدما اشتباها به ويديوهاي تبليغاتي كه بهشن تيزر يا تريلر اتلاق ميشه , ميگن دمو كه اين يه غلط رايج هست به قول دوستمون دمو به نسخه غير كامل بازي ميگن كه قابليت بازي محدود و با تيمهاي محدود رو داره و صرفا جهت تبليغات و آشنايي با گيم پلي هست.

مسعود پستتو يادم رفت نقل قول بزنم براي 08 اگه يادت باشه حجم دمو 470 مگ بود ها. البته اين فيفا هم سوسول بازي در مياره واسه يه دمو 6 تا زبان ميذاره اگه تك زبانه باشه حجمش نميره بالا اميدوارم يكي پيدا بشه حجمشو بعد دانلود بياره پايين يادتون يورو 2008 رو كم حجمش كرده بود يه سايت روسي(150 مگ).البته مطمئن نيستم روسي بود خلاصه انگليسي نبود

Masoud King
09-09-2008, 11:57
مسعود پستتو يادم رفت نقل قول بزنم براي 08 اگه يادت باشه حجم دمو 470 مگ بود ها. البته اين فيفا هم سوسول بازي در مياره واسه يه دمو 6 تا زبان ميذاره اگه تك زبانه باشه حجمش نميره بالا اميدوارم يكي پيدا بشه حجمشو بعد دانلود بياره پايين يادتون يورو 2008 رو كم حجمش كرده بود يه سايت روسي(150 مگ).البته مطمئن نيستم روسي بود خلاصه انگليسي نبود
درسته ولی این با 08 فرق زیادی داره!!
چی میشد واسه هر منطقه مثه کاور که مخصوص هر کشور و منطقه هستش دمو رو با زیون همون مناطق میزدن! اون وقت حجمش کم تر میشد!!!
آره روسی بود!

Spaniuly
09-09-2008, 13:54
بابا قاطيه يادم مياد دمو 07 از 08 بيشتر بود مال 07 حدود 600 يا 700 مگ بود نو 08 كم شد
در واقع تا نياد نميشه گفت حجمش چقدره. هيچ چيز فيفا قابل پيش بيني نيست
حالا اين دمو كه 2 دو روز ديگه ميخواد بياد اولين بار تو كدوم سايت منتشر ميشه؟
من پورتال دانلود سايت الكترونيك آرتز رو دارم ولي اونجا يه يك دير آپديت ميشه

EASPORTS-FIFA
09-09-2008, 15:37
من 3 تا سوال دارم لطفا منو بی جواب نذارید.
1-تو این دمو چه تیمایی هستن؟بارسلونا هم توش هست؟
2-اگه سرعتم 46 باشه بخوام دمو رو که مثلا 600 مگ باشه دانلود کنم چقدر طول میکشه؟
3-تو فیفا کارنت مثل نکست ژس رونالدو رو ساختن یا معمولیه؟
ممنون میشم جواب بدید.

Spaniuly
09-09-2008, 16:25
من 3 تا سوال دارم لطفا منو بی جواب نذارید.
1-تو این دمو چه تیمایی هستن؟بارسلونا هم توش هست؟
2-اگه سرعتم 46 باشه بخوام دمو رو که مثلا 600 مگ باشه دانلود کنم چقدر طول میکشه؟
3-تو فیفا کارنت مثل نکست ژس رونالدو رو ساختن یا معمولیه؟
ممنون میشم جواب بدید.

اين تيمها

1. Marseille
2. Schalke
3. Real Madrid
4. Chelsea
5. AC Milan
6. Toronto FC

اگه با دايال آپ دانلود كني احتمالا 4 يا 5 روز مداوم يعني فكر دانلود هم نكن. ولي با ADSl يك روز ونيمبا سرعت 64

3. هنوز كه كسي بازي 09 رو نديده بايد بياد ببينيم

با نسخه XBox و PS3 شما میتوانید مسابقات دوستانه با این 6 تیم انجام دهید و اگر بازی مساوی تمام شد پنالتی بزنید.
شما می توانید بازیکن خود را وارد زمین کنید او را در محیط تمرین دهید وبه اوتکنیک بیاموزید.
هر دو نسخه دارای ورژن جدیدی از Team Management هستند.
نسخه PS3 داری استادیوم FIWC ونسخه X360 ذاری استادیوم Wembley می باشد.
این دمو در روز 11سپتامبر منتشر می شود.

نسخه PC:

نسخه PC دارای تیمهای مشابه دو نسخه PS3& X360 میباشد.
فقط اجازه ی بازی 2 دقیقه ای را دارید بدون وقت اضافه و پنالتی.
مدهای Kick-off Team and Kick-off Be A Pro قابل دسترسی هستند.
دارای اطلاعاتی از adidas Live Season وتصاویری از tips & hints میباشد.
دارای تصاویری با عنوان New for FIFA 09 است.
دارای ویدئوی کنترل PC وهمچنین اینترو ویدئو (ویدئو اول بازی)می باشد.
این دمو در روز 12 سپتامبر منتشر می شود.
يعني جمعه مياد برا PC خداااااااااااااااااااااا

EASPORTS-FIFA
09-09-2008, 16:52
بع.4 یا 5 روز؟به جای اینکه دانلود کنم منتظر میشم تا بازی بیاد.ولی اونایی که دانلود کردن رو سوال پیچ میکنم.کراوزر تو برا پی سی دانلود میکنی؟

Armin 2008
09-09-2008, 17:48
بع.4 یا 5 روز؟به جای اینکه دانلود کنم منتظر میشم تا بازی بیاد.ولی اونایی که دانلود کردن رو سوال پیچ میکنم.کراوزر تو برا پی سی دانلود میکنی؟

و خداوند پیغام خصوصی را افرید .(پست های شخصی رو تو پیغام خصوصی بزن تا موضوع تاپیک منحرف نشه)

-تو فیفا کارنت مثل نکست ژس رونالدو رو ساختن یا معمولیه؟
بله نسخه ی فیفا pc 08 جز مواردی مانند استادیوم و گیم پلی اندکی ضعیف تر تفاوت چندانی با next gen consoles
نداره .هر چی نکست داره کارنت هم داره پس نگران نباش.
کرازر مرسی که جواب دوستان رو می دی.

Spaniuly
09-09-2008, 19:50
کرازر مرسی که جواب دوستان رو می دی.
قربونت آرمين خان.
خوب فروم يعني همين كمك بخواي و كمك كني. شريك شدن تو دانسته ها.
تيكه و خداوند پيغام خصوصي رو آفريد هم خيلي باحال بود
دوستان اگه عادت كنن تو تاپيك پست هايي كه به درد سايرين نميخوره رو نزنن خيلي خوب ميشه فرهنگ تاپيك يعني پست به درد همه بخوره. غير از پرسشهاي به جا
مثلا اين كه دوستمون EA-Sport در مورد تيمها پرسيدن به جا بود و با كمال ميل و خوشحالي جواب داده شد. ولي در مورد اينكه دانلود مي كنم يا نه واقعا نيازي به پست دادن نبود.
تازه اصلا معلوم نيست كه حجمش ميخواد چه قدر باشه اگه كم باشه كه آدم دانلود ميكنه نه اگه زياد باشه هزار تومن ميدي برات دانلود ميكنن بيرون.
من كه ميگم ارزش داره آدم هزار تومن بده ولي بازي رو 1 ماه زودتر بازي كنه. اين نظر منه. چون انتظار داره خفه ام ميكنه. اينو در جواب دوستمون EA-Sport گفتم كه فرمودن خود بازي رو ميخرم. ولي خود بازي كه يك ماه ديگه مياد. ارزش نداره هزار تومن بدي برات دانلود كنن يعني؟
من كه دمو رو گير ميارم و بازي مي كنم انشالله توي يه پست جانانه قصد دارم يه نقد و بررسي كارشناسانه در مورد دمو بنويسم تا انشالله دوستان استفاده كنن.

B3HZ@D
10-09-2008, 00:42
من که به دمو دسترسی ندارم ونیتونم دانلود کنم....اینترنت نفتی
ولی اگه همونطور که خودت گفتی زحمت نقدش رو بکشی خیلی ممنون میشم
راستی توی 09 میشه تنظیمات گرافیک رو تغییر داد
من که توی 08 هر کاری کردم چیزی پیدا نکردم

EASPORTS-FIFA
10-09-2008, 01:16
فیلمی میلمی از کارنت تو ضربه آزاد وجود نداره؟:13:یعنی تا دمو 2 روز مونده؟کراوزر جان میخوام اینجا رو بترکونی.

Masoud King
10-09-2008, 02:12
دوستان پست اول رو به روز کردم.
برای اطلاعات بیشتر اونجا رو حتما بخونید!

EASPORTS-FIFA
10-09-2008, 02:39
این تریلرایی که گذاشتی مال pc هستش یا ps3 و x360؟

Masoud King
10-09-2008, 03:02
این تریلرایی که گذاشتی مال pc هستش یا ps3 و x360؟
اگه منظورت اونایی که تو پست اول هستن, نه مال PC نیستن!
از PC هنوز تریلری بطور رسمی منتشر نشده و این طور که پیداست منتشر هم نخواهد شد!!

Spaniuly
10-09-2008, 08:06
اگه منظورت اونایی که تو پست اول هستن, نه مال PC نیستن!
از PC هنوز تریلری بطور رسمی منتشر نشده و این طور که پیداست منتشر هم نخواهد شد!!

تريلر چيزي نيست كه براي يه كنسول خاص بياد تريلر يك ويديوي رسمي براي تبليغاته مسلما تريلر از مرغوب ترين صحنه ها ساخته ميشه پس تريلري كه توش تصاوير فيفا كارنت ديده بشه عملا انتظار بيهوده اس.
مسعود پست اول و هركي بخونه ديگه صفحات بعدي رو نمي خونه:31:

Armin 2008
10-09-2008, 08:30
Fashist عزیز هم تو 08 هم تو 09 قابلیتتغییر گرافیک وجود داره.

pc هنوز تریلری بطور رسمی منتشر نشده و این طور که پیداست منتشر هم نخواهد شد!!
دیگه بازی داره می اد خبری از تریلر نیست.

تريلر چيزي نيست كه براي يه كنسول خاص بياد تريلر يك ويديوي رسمي براي تبليغاته مسلما تريلر از مرغوب ترين صحنه ها ساخته ميشه پس تريلري كه توش تصاوير فيفا كارنت ديده بشه عملا انتظار بيهوده اس
نه عملا مرغوب ترین صحنه ها گاهی اوقات تریلر یک دمو ی از پیش رندر شده هست .
ممنون.

Spaniuly
10-09-2008, 10:56
من که به دمو دسترسی ندارم ونیتونم دانلود کنم....اینترنت نفتی
ولی اگه همونطور که خودت گفتی زحمت نقدش رو بکشی خیلی ممنون میشم
راستی توی 09 میشه تنظیمات گرافیک رو تغییر داد
من که توی 08 هر کاری کردم چیزی پیدا نکردم

البته بيرون برات دانلود ميكنن اگه سفارش بدي.
تو 09 هم ميشه تغيير داد طبق روال گذشته
تو 08 چطور نتونستي پيدا كني ؟
ميري MY Fifa
Game Sttings
Display

Spaniuly
10-09-2008, 12:18
شايعه شده كه فردا قراره براي PC هم دمو بياد يعني همون تاريخي كه اولش اعلام كرده بودن 11 سپتامبر. چند روز پيش گفتن 12 ام مياد ولي الان توي سايت فيفا 09 ديدم يكي نوشته بود فردا مياد (فعلا در حد شايعه فرض كنيد)

مي دونستيد FC Toronto كه يكي از باشگاه هاي كانادا هست توي MLS قرار خواهد داشت از EA بعيد بود.
مگه اينكه واقعا اين تيم بخواد تو MLS بازي كنه كه اينم در دنياي واقعي عجيبه

EASPORTS-FIFA
10-09-2008, 14:12
یعنی فردا دمو میاد؟این که خیلی خوبه.تو کجا میری که برات دانلود میکنن با هزار تومن؟اگه اینطوری باشه منم میرم میگم فیفا نکست رو برام دانلود کنن.این که خیلی خوب میشه.

Spaniuly
10-09-2008, 14:37
یعنی فردا دمو میاد؟این که خیلی خوبه.تو کجا میری که برات دانلود میکنن با هزار تومن؟اگه اینطوری باشه منم میرم میگم فیفا نکست رو برام دانلود کنن.این که خیلی خوب میشه.

مگه تو كنسول PS3 يا XBox داري كه مي خواي نكست دانلود كني؟
اون دمو ها قابل بازي روي كنسول هستن اگه بخواي رو كامپيوتر بازي كني فقط بايد دمو PC رو دانلود كني

من نگاه ميكنم اگه حجمش كم باشه خودم دانلود ميكنم اگه زياد باشه بيرون (كافي نتي خدمات كامپيوتري جايي ميدم ديگه)

Masoud King
10-09-2008, 16:05
مسعود پست اول و هركي بخونه ديگه صفحات بعدي رو نمي خون
واسه این ویرایشش کردم که دیگه سوال های تکراری پرسیده نشه!

شايعه شده كه فردا قراره براي PC هم دمو بياد يعني همون تاريخي كه اولش اعلام كرده بودن 11 سپتامبر. چند روز پيش گفتن 12 ام مياد ولي الان توي سايت فيفا 09 ديدم يكي نوشته بود فردا مياد (فعلا در حد شايعه فرض كنيد)
به احتمال 99.99 درصد 12 سپتامبر میاد!!!

تريلر چيزي نيست كه براي يه كنسول خاص بياد تريلر يك ويديوي رسمي براي تبليغاته مسلما تريلر از مرغوب ترين صحنه ها ساخته ميشه پس تريلري كه توش تصاوير فيفا كارنت ديده بشه عملا انتظار بيهوده اس.
منظورم ویدئو از گیم پلی بازی بود چون واسه Wii ااااومده اما واسه PC نه!!!!
واسه یورو هم هیچ ویدئویی واسه PC نیومد!چون میترسن همون 4 نفری که می خوان بخرن اونا هم پشیمون شن! :دی

B3HZ@D
10-09-2008, 16:17
ممنون از دوستان بابت راهنمایی...درستش کردم
اگه اینجا اموزش ادیت این ورژن رو هم قرار بدید که خیلی توپ میشه
من که همه جور تغییری توی pes ایجاد کردم...
اگه اینجا هم اینجور برنامه ها و فیس و .... برای فیفا قرار بگیره خیلی خوب میشه
حالا باید تا عرضه صبر کنیم تا بفهمیم که کجاهای بازی به ادیت نیاز داره

Spaniuly
10-09-2008, 16:47
ممنون از دوستان بابت راهنمایی...درستش کردم
اگه اینجا اموزش ادیت این ورژن رو هم قرار بدید که خیلی توپ میشه
من که همه جور تغییری توی pes ایجاد کردم...
اگه اینجا هم اینجور برنامه ها و فیس و .... برای فیفا قرار بگیره خیلی خوب میشه
حالا باید تا عرضه صبر کنیم تا بفهمیم که کجاهای بازی به ادیت نیاز داره

من براي اديت يه تاپيك زدم ديگه
امضا رو نداري مگه؟
كدشه برو ببين خوشت مياد؟

joey jordison
10-09-2008, 18:24
سلام
اسکرین شاتهای جدیدی از نسخه Pc منتشر شده؟؟ببینیم بلکه خوشمون امد!!!

Spaniuly
10-09-2008, 19:54
سلام
اسکرین شاتهای جدیدی از نسخه Pc منتشر شده؟؟ببینیم بلکه خوشمون امد!!!

اسكرين شات رو ميخواي چيكار بذا دموش فردا پس فردا مياد خودم اينجا ميخوام مهموني بگيرم

آپديت شد...
بابا ايول حرفم درست در اومد.
فقط 2 ساعت تا انتشار دمو براي PC باقي مونده
نميدونم منظور EA چيه حجم دمو فوق العاده بالاست 4.4 گيگ فضاي خالي ميخواد براي نصب شدن حالا حجم فايل دانلود قراره چند گيگ يا مگ باشه خدا ميدونه اميدوارم كم حجم كرده باشه تا بشه دانلود كرد

Aryan.kh
10-09-2008, 21:10
آ خ جون امشب میاد ساعت 12 دیگه ؟
با 128 چه قدر طول میکشه حجمش چه قدره
منو راهنمایی کنید تازه adsl گرفتم

Spaniuly
10-09-2008, 21:18
آ خ جون امشب میاد ساعت 12 دیگه ؟
با 128 چه قدر طول میکشه حجمش چه قدره
منو راهنمایی کنید تازه adsl گرفتم

يكي دو ساعتم صبر كني مي فهميم حجمش دقيقا چند مگ هست. اين يكي دو ساعت برام يك سال ميگذره.
اگه چيزي حدود 700 مگ باشه با 128حدود 20 تا 22 ساعت طول ميكشه يعني فردا اين موقع ميتوني بازي كني اگه امشب بذاري دانلود.
يه خبر خوش هم بدم برا اونايي كه گرافيك Geforce شون 5200 هست: 5200 دار ها هم ميتونن مينيمم بازي كنن گرافيك رو روي Low Quaility

Masoud King
10-09-2008, 21:38
حداقل سیستم مورد نیاز برای دمو بازِی:

(CPU with 2.4 GHz (single-core

512 Megabytes of RAM (1 GB required for Windows Vista™)

DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent

(must support Shader Model 2.0 or above - see supported chipsets in section 11)

DirectX® 9.0c Compatible Sound Card

512Kbps or greater broadband connection for online gameplay

MS compatible mouse

Keyboard

Please note that 16 bit colour is not supported

For Disc-based Demo Users:

1.63 GB free hard disk space for DVD format

And additional space required for DirectX® 9.0c installation

8x or faster DVD-ROM drive

For Downloadable Demo Users:

4.4 GB free hard disk space for downloadable format

And additional space required for DirectX® 9.0c installation

Required Operating Systems:

Windows XP SP2 or Windows Vista™

Note that Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported.

joey jordison
10-09-2008, 21:44
اسكرين شات رو ميخواي چيكار بذا دموش فردا پس فردا مياد خودم اينجا ميخوام مهموني بگيرم

آپديت شد...
بابا ايول حرفم درست در اومد.
فقط 2 ساعت تا انتشار دمو براي PC باقي مونده
نميدونم منظور EA چيه حجم دمو فوق العاده بالاست 4.4 گيگ فضاي خالي ميخواد براي نصب شدن حالا حجم فايل دانلود قراره چند گيگ يا مگ باشه خدا ميدونه اميدوارم كم حجم كرده باشه تا بشه دانلود كرد
ای بابا دلت خوشحا بنده نمیتونم دمو را دانلود کنم!!پس باید دلمو به این عکسها خوش کنم تا انتشار بازی

Masoud King
10-09-2008, 21:54
ای بابا دلت خوشحا بنده نمیتونم دمو را دانلود کنم!!پس باید دلمو به این عکسها خوش کنم تا انتشار بازی
تو پست اول لینک سکرین ها بود!
ولی:

Retired User
10-09-2008, 21:56
دمو هنوز منتشر نشده؟ اگه شده لطفا لينك بزاريد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
10-09-2008, 22:15
دمو هنوز منتشر نشده؟ اگه شده لطفا لينك بزاريد
هنوز که خبری نیست باید چند ساعتی صبر کرد!

swamp
10-09-2008, 22:24
تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که داره لحظه شماری میکنه برای منتشر کردن دمو و زمان باقی مانده رو فقط 6 دقیقه نوشته یعنی ساعت 11:30 دمو منتشر میشه

swamp
10-09-2008, 22:31
البته الان که رفتم 1 ساعت یهو به زمانش اضافه شد

Spaniuly
10-09-2008, 22:32
يك ساعت عقب انداخت من شمارش وقتي به صفر رسيد داشتم نگاه ميكردم يك ساعت خود به خود به تاخير افتاد وقتي زمان صفر شد.

اينم تكميل اخبار مربوط به گرافيك مينيمم

Good news for those who own a Geforce FX 5200 . EA Sports announced that minimum requirements for FIFA 09 are "DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent (must support Shader Model 2.0 or above)". Geforce FX series was the first able to support Shader Model 2.0 so FX graphic cards will run FIFA 09 without problems.

Owners of more powerful graphic cards were expecting FIFA 09 to take advantage of higher shader models. Will this be possible? I hope so. Probably we will be provided with an option to change the shader model (from 2.0 to 3.0) or perhaps the game will include a high settings option only for those graphic cards that support 3.0 shaders (as well as PES 2008 did it).

So we believe that these are the graphic cards that will be able to run the game :

a) Nvidia : Geforce FX series ( starting Geforce FX 5200) or higher ( GeForce 6 , GeForce 7, GeForce 8, GeForce 9, GeForce GTX 200 )

b) ATI : Radeon 9500 or Higher

DirectX 9.0 (Pixel Shader 2.0 Vertex Shader 2.0):
GeForce FX, NVIDIA.
Radeon 9500, 9700, 9800 and Xx00 ATI.

DirectX 9.0c (Pixel Shader 3.0 & Vertex Shader 3.0):
GeForce 6 y GeForce 7, NVIDIA.
X1000, ATI.

swamp
10-09-2008, 22:39
دمو منتشر شد:18::18::18:

Spaniuly
10-09-2008, 22:44
دمو منتشر شد:18::18::18:

ايول تو زودتر گذاشتي لينك رو ميخواستم بذارم ديدم گذاشتي
بچه ها حجمش 768 مگابايت هست. دانلود كنيد من 10 دقيقه هست كه دارم دانلود مي كنم. رفتم بخوابم.
البته كامپيوترم خوابش نمياد كار داره بايد تا صبح دمو دانلود كنه

Masoud King
10-09-2008, 22:49
ايول تو زودتر گذاشتي لينك رو ميخواستم بذارم ديدم گذاشتي
دیدی گفتم بیشتر خواهد بود که بیشتر هم شد!!
768 مگابایت!!

swamp
10-09-2008, 22:53

اینم عکسایی از دمو

swamp
10-09-2008, 22:58
چند تن از این افراد بیگانه که دارند بازی می کنند از بازی راضی بودند

Aryan.kh
10-09-2008, 23:14
منم دارم دانلود می کنم ولی خیلی سرعت پایینه شاید چون خیلی شلوغه نه ؟

swamp
10-09-2008, 23:20
منم دارم دانلود می کنم ولی خیلی سرعت پایینه شاید چون خیلی شلوغه نه ؟
سرعت برای من 60 هست و تا 3 ساعت دیگه هم تمومه انشاالله

B3HZ@D
11-09-2008, 00:41
یا علی 768 مگابایت برای دمو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چندتا تیم و ورزشگاه توش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به چه چیزایی دسترسی داری؟؟

B3HZ@D
11-09-2008, 00:59
اینم کارتهای گرافیکی که بایزی رو ساپورت میکنه:

FIFA 09 : Supported graphic cards

Good news for those who own a Geforce FX 5200 . EA Sports announced that minimum requirements for FIFA 09 are "DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent (must support Shader Model 2.0 or above)". Since EA announced the Shader Model and Requirements, we know that the Geforce FX series were the first series of models able to support Shader Model 2.0. Therefore the FX graphic cards should run FIFA 09 without problems (again, according to Arielito, who knows what quality you're going to get).

Owners of more powerful graphic cards were expecting FIFA 09 to take advantage of higher shader models. Will this be possible? I hope so. Probably we will be provided with an option to change the shader model (from 2.0 to 3.0) or perhaps the game will include a high settings option only for those graphic cards that support 3.0 shaders (as well as PES 2008 did it).

So we believe that these are the graphic cards that will be able to run the game :

a) Nvidia : Geforce FX series ( starting Geforce FX 5200) or higher ( GeForce 6 , GeForce 7, GeForce 8, GeForce 9, GeForce GTX 200 )

b) ATI : Radeon 9500 or Higher

DirectX 9.0 (Pixel Shader 2.0 Vertex Shader 2.0):
GeForce FX, NVIDIA.
Radeon 9500, 9700, 9800 and Xx00 ATI.

DirectX 9.0c (Pixel Shader 3.0 & Vertex Shader 3.0):
GeForce 6 y GeForce 7, NVIDIA.
X1000, ATI.

Masoud King
11-09-2008, 01:01
یا علی 768 مگابایت برای دمو
چندتا تیم و ورزشگاه توش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به چه چیزایی دسترسی داری؟؟
6 تا تیم به نام های
1. Marseille
2. Schalke
3. Real Madrid
4. Chelsea
5. AC Milan
6. Toronto FC
امکان بازی در 2 نیمه 2 دقیقه ای
حالت Be A Pro رو هم داره و اطلاعات مربوط به Adidas Live Season

اینم کارتهای گرافیکی که بایزی رو ساپورت میکنه:
ممنون ولی صفحه قبل بودش!

Retired User
11-09-2008, 01:10
اي بابا من كه ADSL دارم از يك ساعت پيش گذاشتم تازه شده %8 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بايد برم تا 10 ساعت ديگه كه كامل بشه چرت بزنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
11-09-2008, 01:13
تو یکی از عکس های فیفا 09 دیدم که شوچنکو تو میلان هستش!!!
بابا ایول !!! کف کردم اینکه تازه رفته بود میلان!!
اینم از عکسش:

Retired User
11-09-2008, 01:17
تو یکی از عکس های فیفا 09 دیدم که شوچنکو تو میلان هستش!!!
بابا ایول !!! کف کردم اینکه تازه رفته بود میلان!!
اینم از عکسش:

ايول بابا اين الان عكسه دمويه؟ روبينيو چي تو رئاله يا نه؟

B3HZ@D
11-09-2008, 01:22
روبینیو که رفته من سیتی ....رئال کجا بود!!!!!

Masoud King
11-09-2008, 01:23
ايول بابا اين الان عكسه دمويه؟ روبينيو چي تو رئاله يا نه؟
اونشو نمی دونم ولی روبینیو که تو ترکیب اصلی نبود تو این عکس!!!

B3HZ@D
11-09-2008, 01:24
قیافه ها چطورن.........بازیکنا شبیه هستن؟؟؟؟
مثلا همین میلان کاکا شبیه هست یا نه؟؟؟؟
عکسی داری که بذاری

Masoud King
11-09-2008, 01:36
قیافه ها چطورن.........بازیکنا شبیه هستن؟؟؟؟
مثلا همین میلان کاکا شبیه هست یا نه؟؟؟؟
عکسی داری که بذاری
این دو عکس از داخل بازی هستش که پیدا کردم:

B3HZ@D
11-09-2008, 01:52
این دو عکس از داخل بازی هستش که پیدا کردم:

ممنون
از فیفا 08 خیلی گرافیکش بهتره
امیدورام گیم پلی بازی هم بهتر شده باشه
هنوز من نمی تونم عین ادم فیفا بازی کنم
اصلا نمی تونم دریبل کنم

EASPORTS-FIFA
11-09-2008, 02:26
بابا من مردم.تو رو جون هر کی دوست دارید با دوربین عکاسی با دوربین موبایل هر دوربینی دوست دارید عکس بگیرید بذارید.من مردمممممممممممممممممممممم ممممممممممممم.تو رو خدا.

اینم عکسایی از دمو
اینا که ----- شکن میخوان.لینک دیگه ای ازشون نداری؟:19:

swamp
11-09-2008, 04:28
:21::21::21:1 ساعت مونده

Spaniuly
11-09-2008, 05:30
من سر شب با Reget گذاشتم دانلود 111 مگ داتلود كرده وايساده
نميدونم بقيه اش رو ادامه بدم يا بدم بيرون دان كنن برام. نمي دونم مي دونيد يا نه وقتب واي مي ايسته دانلود بعد تموم شدن اكستراكت نميشه

swamp
11-09-2008, 05:39
اینم فیلمی از دمو و گل رونالدینیو

فیلمی کامل از gameplay

Masoud King
11-09-2008, 05:44
در ضمن دوستان از لینک زیر هم میتونید دانلود کنین:

چند تا عکس از دموی بازی:

Spaniuly
11-09-2008, 05:46

دوست من اين چيه گذاشتي ميشه برا لينك هايي كه ميذاري توضيح هم بذاري اينجوري كه اصولي نيست.

دوستان اگه احساس كرديد 768 كمه سايت گيم اسپات يه لينك گذاشته 1 گيگه حجمش:31:

swamp
11-09-2008, 06:14
تموم شد رفتیم برای setup
setup هم تموم شد فضایی که اشغال میکنه 1.4 gig هست

Aryan.kh
11-09-2008, 06:59
من دیشبیو رو کنسل کردم رفتم برنامه DAP رو نصب کردم تازه سرعتم رفته بالا و گذاشتم دانلود شه
عجب اشتباهی کردم ....... اگر نه الان دانلود شده بود
گفتم که تازه adsl گرفتم نمی دونم زیاد
تا موقعی که دانلود شه منتظر عکسای جدید هستم

Amir Sepehr
11-09-2008, 08:46
بابا کجا رفتین بیاین بگین چه جوری بود........

Armin 2008
11-09-2008, 09:56
من که دادم بیرون برام بریزه .حدودا چقدر طول می کشه؟؟

joey jordison
11-09-2008, 11:49
این لینک ادرس دمو را مستقیم برای دانلود بزارین ببینیم میتوانیم بدیم بیرون دان کنند!!

Fusi0n
11-09-2008, 12:25
این دمو گرفتم ولی کنترل با موس نیست راه حلی نداره قلی!

swamp
11-09-2008, 13:32
این دمو گرفتم ولی کنترل با موس نیست راه حلی نداره قلی!
موقع تنظیم کنترلر که روی کیبورد به تنهایی است در حالت معمول باید اون فلش رو بالا پایین کنی تا موس و کیبورد با هم بیاد

joey jordison
11-09-2008, 13:44
بابا یک تعریفی یک عکسی یک ایرادی!!!
پس دانلود کرده هاش کجان؟؟؟بیان از بازی بگن

swamp
11-09-2008, 13:44
بازی قشنگی شده من که به شخصه با be a pro خیلی حال کردم به خصوص با دوربین دراین قسمت که واقعا حس بازی رو میده (3rd person cam) البته این رو هم بگم که من فیفا 08 رو بازی نکردم ونمی دانم در چه زمینه ای پیشرفت کرده ولی در کل بازی قشنگی شده منوها و به خصوص گرافیک بازی مدل یا همون فیزیک بازیکنا پیشرفت خوبی داشته و چمن هم که واقعا زیباست یه ضعف هم فکر کنم سایز بزرگ توپ باشه که صددرصد در نسخه ی اصلی آن را برطرف می کنند

Retired User
11-09-2008, 14:16
دوستان اگه ميشه دمو رو به چند تا لينك تقسيم كنيد مال من تا 600 مگ رسيد ولي بعد نتم قطع شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

konami-pes
11-09-2008, 14:30
دوستان من اخرش نفهمیدم آیا فیفا 09 واسه Pc نکست هست یا نه؟

google_boy07
11-09-2008, 15:02
فیفا واسه pc نسل بعد نیست:46:
.................................................. ..............
شما کجا اینجا کجا؟

......................
تا همیشه با تو هستم..!!

خداحافظ .....

Aryan.kh
11-09-2008, 16:02
تا به حال نزدیک به 600 مگ دانلود شده باید برم کلاس زبان اگر تو فاصله ای که کلاس زبان هستم قطع نشه رسیدم نصبش می کنم و براتون یه نقد و بررسی حسابی می نویسم فقط خدا کنه قطع نشه تو فاصله ای که کلاس زبان هستم ...
*کلاسم ساعت 10 شب تموم میشه صبر کنید ایشالا تا ساعت 12 امشب حتما یه توضیح کامل به همراه عکس و ... میزارم

Retired User
11-09-2008, 16:09
دوستان اگه ميشه دمو رو به چند تا لينك تقسيم كنيد مال من تا 600 مگ رسيد ولي بعد نتم قطع شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان كسي نبود به من كمك كنه يعني فقط يه لينك ازش هست؟

joey jordison
11-09-2008, 16:15
جالبه واسه فیفا نسل بعد گفتند تو تاپیکش که بازی سرعتش خیلی زیاد شده و بازی ارکید شده!!!!و همینطور و اشاره شده که گرافیکش کارتونی هست!!
در کل ار فیفای نسل بعد ناراضی بودند!!!حتی از توپ بازی هم اشکال گرفتند!!!

Spaniuly
11-09-2008, 18:27
دوستان كسي نبود به من كمك كنه يعني فقط يه لينك ازش هست؟

من 3 تا لينك گذاشتم 2 تاش مستقيم يكي هم واسه تورنت. برو اينجا

اميدوارم به دردت بخوره

مال من 50% شده تا اين لحظه تا حالا هم 2 بار استوپ شده نميدونم بعد كامل شدن اكستركت ميشه يا ارور ميده به خرابي فايل (دانلود بعضي وقتها وقتي استپ ميشه فايل رو درست دانلود نميكنه. خدا نكنه مال منم خراب بشه)

djmd
11-09-2008, 19:22
بچه ها تو این سایت هم یه سری تعداد زیادی لینک واسه دانلود هست !

البته که عضو هم بشین تو سایتش تعداد بیشتری لینک میده بهتون !

behnammazi
11-09-2008, 19:54
بچه ها برای دانلود دمو بیاین به این تاپیک:

konami-pes
11-09-2008, 20:29
منم که تازه یک ساعتی میشه گذاشتم دانلود الان تا 30 درصد رفته ..........

Spaniuly
11-09-2008, 21:18
بچه ها برای دانلود دمو بیاین به این تاپیک:

همين جا ميذاشتي لينكها رو ديگه تاپيك نياز نبود بزني واسه يه دمو ناقابل قربونت برم

ايول خوش به حالت سرعت دانلودت چنده؟

Spaniuly
11-09-2008, 21:29
اينم نسخه كم حجم شده با حجم 484 مگابايت بازم كار همون سايت روسيه

konami-pes
11-09-2008, 21:33
ايول خوش به حالت سرعت دانلودت چنده؟

256
راستی من تا حالا دموی هیچ بازی دانلود نکردم و نمیدونم اصلا دمو چطوریه و چه فرقی با خود بازی از لحاظ کیفیت داره. یکی میشه برای من دمو رو کامل توضیح بده. آیا در دمو محدودیت هست برای زمان بازی؟؟؟ یعنی بعد از انجام چتد بازی و یا چند ساعت بازی دیگر دمو کار نمیکنه؟؟؟؟

Retired User
11-09-2008, 21:37
اينم نسخه كم حجم شده با حجم 484 مگابايت بازم كار همون سايت روسيه

زبونش روسي شده ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه روسي كه دنلود نكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xpix
11-09-2008, 21:41

:18:
ببخشید میشه بفرمایید شما با چه نوع دسترسی و با چه سرعتی ( وحتی ازچه شرکتی :41:) به اینترنت متصل شدید ؟!!!
یعنی شما هر دقیقه 4 مگ دانلود میکنید ؟

konami-pes
11-09-2008, 21:45
ببخشید میشه بفرمایید شما با چه نوع دسترسی و با چه سرعتی ( وحتی ازچه شرکتی :41:) به اینترنت متصل شدید ؟!!!
دوست عزیز گفتم که با سرعت 256 .... نامحدود یک ماهه - شرکت حسابگر

Spaniuly
11-09-2008, 21:51
زبونش روسي شده ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه روسي كه دنلود نكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا چي چي روسي شده اين سايت روسي چيزاي اضافه و زبان هاي غير انگليسي و به درد نخورش رو برداشته كم حجمش كرده

یعنی شما هر دقیقه 4 مگ دانلود میکنید ؟

خوب سرعت 256 اينجوريه ديگه هر شركتي ميخواد باشه 40 تومن اينا هست اكانت 256 البته واسه شهرستان ها برا تهران ارزونتره فكر كنم

256
راستی من تا حالا دموی هیچ بازی دانلود نکردم و نمیدونم اصلا دمو چطوریه و چه فرقی با خود بازی از لحاظ کیفیت داره. یکی میشه برای من دمو رو کامل توضیح بده. آیا در دمو محدودیت هست برای زمان بازی؟؟؟ یعنی بعد از انجام چتد بازی و یا چند ساعت بازی دیگر دمو کار نمیکنه؟؟؟؟

بله ديگه دمو نسخه ناقص هست با تعداد محدود تيمها و يك ورزشگاه و 2 تا 2 دقيقه مي توني بازي كني.
تازه افليت هم نداره منظور همون اضافات و مد هاي بازي فقط كيك اف و مد Be A Pro ميشه بازي كرد

swamp
11-09-2008, 21:51
من یه سری عکس از بازی انداختم ولی هر جا آپلود میکنم جواب نمیگیریم یه سایت بدید که بشه این عکسارو که 2.30 mg هرکدوم حجم دارند رو آپلود کنم تا بقیه هم ببینند

Spaniuly
11-09-2008, 21:57
اينم لينكهاي رپيدشير خوبيش اينه قطعه قطعه هست.واسه ADSLدارهاي كم سرعت مثل من خوبه

Spaniuly
11-09-2008, 21:58
من یه سری عکس از بازی انداختم ولی هر جا آپلود میکنم جواب نمیگیریم یه سایت بدید که بشه این عکسارو که 2.30 mg هرکدوم حجم دارند رو آپلود کنم تا بقیه هم ببینند

بهترين جا تيني پيكه

B3HZ@D
11-09-2008, 22:04
کراسر جان قرار بود یه نقدی از بازی بذاری....
چی شد منصرف شدی؟؟؟؟؟

swamp
11-09-2008, 22:06

عکسهایی از be a pro و دوربین 3rd person cam که در حین بازی گرفتم
منتظر عکسهای بعدی باشید دارم آپلود می کنم

B3HZ@D
11-09-2008, 22:21
ممنون بابت عکسها
گرافیکش بهتر شده...ولی طبق معمول باز هم اشکالاتی توش هست
شما به باندهایی که بازیکنان دور پاشون بستن نگاه کنید ببینید که چقدر برجسته و ضخیمه
بعدش بازیکنان که بدنشون خم شده یا انحنا تاثیرش رو لباسها غیر طبیعیه

Aryan.kh
11-09-2008, 22:41
سلام

نقد دموی فیفا09 ...

قسمت اول :

گرافیک:

گرافیک ورزشگاه تغییری نداشته و بدون هیچ شکی دقیقا همانند فیفا08 است همین طور گرافیک تماشاچیان نیز تغییری نداشته و همچنان 3 بعدی نیستند اما چمن بازی 3 بعدی شده و نسبت به فیفا08 که فاقد چمن 3 بعدی بود بسیار چشم نواز تر است (چمن بازی فیفا09 از pes2008 به مراتب بهتر طراحی شده رنگ چمن ها نیز به واقعیت نزدیک است (در این بازی فقط ورزشگاه ومبلی وجود دارد که چمن آن بسیار زیبا طراحی شده)

توپ بازی نیز نسبت به فیفا08 تغییر کرده و از نظر جزییات طراحی بهتر شده اما بزرگ تر از حد معمول به نظر می رسد فیزیک بازیکنان (از طراحی لباس ورزشی تا چهره و موهای بازیکنان ) بارزترین تغییر گرافیکی بازی است طراحی بدن بازیکنان و فیزیک کلی بدن آنان قابل قبول است و دیگر از سرهای بدون گردن خبری نیست نوع حرکت و دویدن بازیکنان نیز قابل قبول است برای اولین بار موهای بازیکنان نیز به خوبی طراحی شده و شاهد موهای عجیب و غریب مخصوصا از فواصل دور نیستیم ( مثل فن در سار در فیفا08 که از دور انگار سر شیر بود تا انسان) چهره بازیکنان نیز قابل قبول طراحی شده اما عالی نیست البته یکی از ضعیف ترین قسمت های طراحی بازیکنان متریال استفاده شده برای پوست بازیکنان است که به جرات اگر در نسخه اصلی نیز به کار رفته باشد لکه ننگی در تاریخ فیفا و بازی های کامپیوتری است زیرا صورت بازیکنان همچون شیشه نور ها را بازتاب می کند که اگر به این موضوع دقت نکنید به نظر می رسد صورت بازیکنان دارای لک است

لباس بازیکنان نیز بسیار عالی و همراه با تمام جزییات طراحی شده به طوری که در عکس بالا حتی قسمت های توری آستین ها هم کاملا مشخص است در کل بازی از نظر گرافیکی پیشرفت چشمگیری داشته است البته لازم به ذکر است که لباس بازیکنان چروک نمی شود و این چروک ها تصویر تکسچر لباس است که این یک ضعف عمده محسوب می شود

قسمت های بعدی به زودی ....

swamp
11-09-2008, 22:55
ادامه عکسها :

Spaniuly
11-09-2008, 23:00
سلام

نقد دموی فیفا09 ...

قسمت اول :

گرافیک:

گرافیک ورزشگاه تغییری نداشته و بدون هیچ شکی دقیقا همانند فیفا08 است همین طور گرافیک تماشاچیان نیز تغییری نداشته و همچنان 3 بعدی نیستند اما چمن بازی 3 بعدی شده و نسبت به فیفا08 که فاقد چمن 3 بعدی بود بسیار چشم نواز تر است (چمن بازی فیفا09 از pes2008 به مراتب بهتر طراحی شده رنگ چمن ها نیز به واقعیت نزدیک است (در این بازی فقط ورزشگاه ومبلی وجود دارد که چمن آن بسیار زیبا طراحی شده)

توپ بازی نیز نسبت به فیفا08 تغییر کرده و از نظر جزییات طراحی بهتر شده اما بزرگ تر از حد معمول به نظر می رسد فیزیک بازیکنان (از طراحی لباس ورزشی تا چهره و موهای بازیکنان ) بارزترین تغییر گرافیکی بازی است طراحی بدن بازیکنان و فیزیک کلی بدن آنان قابل قبول است و دیگر از سرهای بدون گردن خبری نیست نوع حرکت و دویدن بازیکنان نیز قابل قبول است برای اولین بار موهای بازیکنان نیز به خوبی طراحی شده و شاهد موهای عجیب و غریب مخصوصا از فواصل دور نیستیم ( مثل فن در سار در فیفا08 که از دور انگار سر شیر بود تا انسان) چهره بازیکنان نیز قابل قبول طراحی شده اما عالی نیست البته یکی از ضعیف ترین قسمت های طراحی بازیکنان متریال استفاده شده برای پوست بازیکنان است که به جرات اگر در نسخه اصلی نیز به کار رفته باشد لکه ننگی در تاریخ فیفا و بازی های کامپیوتری است زیرا صورت بازیکنان همچون شیشه نور ها را بازتاب می کند که اگر به این موضوع دقت نکنید به نظر می رسد صورت بازیکنان دارای لک است

لباس بازیکنان نیز بسیار عالی و همراه با تمام جزییات طراحی شده به طوری که در عکس بالا حتی قسمت های توری آستین ها هم کاملا مشخص است در کل بازی از نظر گرافیکی پیشرفت چشمگیری داشته است البته لازم به ذکر است که لباس بازیکنان چروک نمی شود و این چروک ها تصویر تکسچر لباس است که این یک ضعف عمده محسوب می شود

قسمت های بعدی به زودی ....

نقد خوبي بود كاش در مورد گيم پلي هم يه نقدي مي نوشتي

Aryan.kh
11-09-2008, 23:39
قسمت دوم ...

کنترل بازی ...

دربازی 4 نوع کنترل وجود دارد :

1. کیبورد (مثل قدیم با این تفاوت که دکمه ها به شکل عجیبی چیده شده اند که تقریبا غیر قابل بازی است )
2. کیبورد و ماوس ( حرکت با ماوس ) فوق العاده سخت است (من اصلا نتونستم با این مود بازی کنم)
3.کیبورد و ماوس (حرکت با کیبورد) این کنترل نیز سخت است اما انواع و اقسام دریبل را می توان با آن تجربه کرد بازی دارای تعداد زیادی حرکات تکنیکی است که تنها با گرفتن midle mouse button و حرکت ماوس به جهات مختلف امکان پذیر است کلیک چپ برای پاس و سانتر است برای پاس یک کلیک و برای سانتر باید کلیک چپ را به اندازه مورد نیاز نگه داشت کلیک راست نیز برای شوت است حرکت بازیکنان نیز همانند بازی های اکشن pc با w و s و a و d است سریع دویدن با space bar است با گردش ویل ماوس هم عمل سویچ انجام می شود فکر می کنم همین توضیحات برای سختی این کنترل کافی باشد البته دفاع کردن با این نحوه کنترل بسیار راحت است تنها کافیست نشانه ماوس را روی بازیکن تیم حریف بگیرید و کلیک چپ را نگه دارید برای اضافه شدن نفر سومی از هم تیمی هایتان برای کار دفاع middle mouse button را نگه می دارید و تکل هم به وسیله رایت کلیلک انجام می شود من با این روش توانستم بازی کنم اما گلی نتوانستم بزنم و البته گلی هم نخوردم شوت زدن با این روش فوق العاده سخت است برای حفط توپ نیز که از ویژگی های جدید این بازی است باید ایستاد و space را نگه داشت تا از توپ محافظت کند و بعد با یک حرکت تکنیکی با ماوس بازیکن مقابل را جای گذاشت
3.کنترلر (گیم پد ) که مثل گذشته است و تغییری نداشته است

نکته قابل ذکر در مورد بازی آسان بودن بیش از حد بازی است اگر تنها با کیبورد بازی کنید به راحتی بازی ها ر ا با اختلاف بالا می برید در حالی که تیم حریف حتی یک حمله هم نکرده است که امیدوارم در نسخه اصلی این طور نباشد نکته دیگر که امیدوارم به خاطر درجه سختی پایین دمو بازی باشد ماشین های دریبل زنی هستند موضوعی که pes2008 را برای طرفدارانش به یک کابوس تبدیل کرد حالا در فیفا نیز به چشم می آید به طوری که با رونالدینیو یا کاکا می توان تقریبا تمام تیم حریف را 2 بار دریبل داد و با یک ضربه توپ را به گل تبدیل کرد که امیدوارم در نسخه اصلی بازی این طور نباشد
منو بازی نیز طراحی جالبی دارد و ترکیب رنگ هایی مانند قرمز یا سبز یا بنفش با بک گراندی تیره جلوه خاصی به منوی بازی داده است

نور پردازی های بازی نیز طبق معمول و همان طور که از ea انتظار میرفت بسیار چشم نواز و زیبا کارشده است و زیبایی های گرافیکی بازی را دو چندان می کند

شکل کلی ضربات آزاد و پنالتی همانند فیفا 08 است با این تفاوت که گرافیک بازی بهتر شده است درکل شمای کلی بازی همانند فیفا08 است یعنی هیچ انیمیشن خاصی به بازی اضافه نشده و و تمامی انیمیشن ها همان انیمیشن های فیفا08 است ولی این بار با گرافیک بالا تر مثلا انیمیشن های تعویض بازیکنان یا زمانی که توپ به اوت می رود که این در نوع خود یک نقص محسوب می شود و هیچ تازگی برای گیمری که فیفا 08 را به تازگی بازی کرده ندارد...

امیدوارم تونسته باشم تا حدودی برای کسایی که این دمو رو ندارند و می خوان بدونن چه طوریه توضیح داده باشم بازم اگه سوالی دارین من در خدمتم عکس های be a pro رو هم که دوستمون گذاشتن و من دیگه توضیحی ندادم

امیدوارم که خوشتون آمده باشه ...

Aryan.kh
11-09-2008, 23:57
نقد خوبي بود كاش در مورد گيم پلي هم يه نقدي مي نوشتي

یه چیزایی از گیم پلی هم نوشتم بازم اگر سوالی بود بگید تا توضیح بدم به این دلیل توضیحاتم در مورد گیم پلی زیاد نیست چون خودم هم چنتا بازی بیشتر نکردم و خواستم هرچه سریع تر به وعدم عمل کنم و یه نقد از بازی بنویسم علاوه بر اون مدت زمان بازی ها فوق العاده کمه 2 دقیقه که تقریبا تا میای بازی کنی داور سوت رو می زنه ترکیب تیم ها هم زیاد جدید نیست چون روبینیو توی رئال هست هنوز در ضمن برای دوست داران تیم رئال از جمله خودم تیم رئال در فیفا 09 فوق العاده ضعیفه و قدرتش 70 هست ( تازه با بودن روبینیو که در فیفای اصلی با نبودن روبینیو حتما از 70 هم کمتر میشه که این واقعا بده ) در عوض میلان فوق العاده قوی هست مخصوصا کاکا و رونالدینیو که باشون میشه تمام زمین رو دربیل داد

اگر تونستنم از بعضی دریبل ها یا حفظ توپ و حرکات جدید بازی هم عکس میزارم

EASPORTS-FIFA
12-09-2008, 00:09
لطفا از اون اول بازی که ترکیب رو میریزی عکس بذار.منظورم عکس بازیکنایی مثل کاکا و بالاک و رائول و کاسیاس و بازیکنای بزرگ هست دیگه.آخه اون جا بازیکنا خیلی خوب معلومن:10:

Aryan.kh
12-09-2008, 00:53
این هم عکس قابلیت حفظ توپ در بازی که با یک چرخش یا دریبل میشه بازیکن مقابل رو جا گذاشت با ماوس خیلی راحت میشه تو این چنین صحنه هایی دریبل داد یا چرخید

این هم بنا به در خواست دوستمون البته من دقیقا منظورش رو متوجه نشدم ولی از چنتا از بازیکنای بزرگ از نزدیک عکس گذاشتم فکر کنم منظورش همین بود

این هم تصویر از زمان چیدن ترکیب تیم ها :

حجم این 2 تا عکس رو کم نکردم چون جزییاتش دیگه قابل تشخیص نبود

خب من دیگه برم بخوابم ... فکر کنم برای امشب کافیه

Spaniuly
12-09-2008, 03:11
دستت درد نكنه نقد خوبي بود
فاشيست من هنوز دانلود نكردم 250 مگ مونده ايشالا فردا يا همين امشب ميذارم البته اگه اكستراچ بشه چون خيلي قطع شده دانلود خطريه

اينم از دمو رپتور

با اين ميتونيد تغييرات دلخواه در مورد زمان دمو و لباس هاي تيم ها و تغييرات گرافيكي رو بديد براي دمو

konami-pes
12-09-2008, 08:06
باورتون میشه فکر کنم از من بدشانس تر تو این کره خاکی پیدا نمیشه ............ دیشب دانلودم داشت تموم میشد که برق رفت و منم اعصابم خراب شد اما بعد 5 دقیقه اومد و منم از خوشحالی بلافاصله رفتم کامپیوترم رو روشن کنم و بذارم ادامه دانلود بره تقریبا 200 مگی مونده بود. اما یک اتفاق وحشتناک برای کامپیوترم افتاده بود ............ پاورم سوخته بود( وای خدا به این میگن ضد حال ترین اتفاق ممکن ) خلاصه اون لحظه یکی باید حال و اوضاع منو میدید. هیچی دیگه تا امروز صبح هیچ غلتی نتونستم بکنم اما شب تا صبح از شدت عصبانیت و ناراحتی خوابم نبرد تا حالا صبح که زنگ زد پسر دایی ام و گفتم پاورش رو برام بیاره و الانم گذاشتم رو سیستمم و منتظرم 200 مگ باقیمانده اش بره. من کلا طرفدار فیفا نیستم و هیچ فوتبالی رو به جز Pes دوست ندارم اما همیشه نسخه های جدید فیفا رو میخرم تا ببینم چقدر پیشرفت کرده و از بهتر شدن فیفا هم خوشحال میشم چون همین باعث افزایش میزان رقابت بین فیفا و Pes میشه.

Aryan.kh
12-09-2008, 09:12
اينم از دمو رپتور

با اين ميتونيد تغييرات دلخواه در مورد زمان دمو و لباس هاي تيم ها و تغييرات گرافيكي رو بديد براي دمو

ممنونم
هنوز هیچی نشده ادیتور ها دست به کار شدند :18:

باورتون میشه فکر کنم از من بدشانس تر تو این کره خاکی پیدا نمیشه ............ دیشب دانلودم داشت تموم میشد که برق رفت و منم اعصابم خراب شد اما بعد 5 دقیقه اومد و منم از خوشحالی بلافاصله رفتم کامپیوترم رو روشن کنم و بذارم ادامه دانلود بره تقریبا 200 مگی مونده بود. اما یک اتفاق وحشتناک برای کامپیوترم افتاده بود ............ پاورم سوخته بود( وای خدا به این میگن ضد حال ترین اتفاق ممکن ) خلاصه اون لحظه یکی باید حال و اوضاع منو میدید. هیچی دیگه تا امروز صبح هیچ غلتی نتونستم بکنم اما شب تا صبح از شدت عصبانیت و ناراحتی خوابم نبرد تا حالا صبح که زنگ زد پسر دایی ام و گفتم پاورش رو برام بیاره و الانم گذاشتم رو سیستمم و منتظرم 200 مگ باقیمانده اش بره. من کلا طرفدار فیفا نیستم و هیچ فوتبالی رو به جز Pes دوست ندارم اما همیشه نسخه های جدید فیفا رو میخرم تا ببینم چقدر پیشرفت کرده و از بهتر شدن فیفا هم خوشحال میشم چون همین باعث افزایش میزان رقابت بین فیفا و Pes میشه.

من هم دقیقا همینطوریم ولی این بار EA هم بد کار نکرده و پیشرفت زیادی داشته هم تو گیم پلی و هم گرافیک این طوری PES وقتی میبینه فیفا پیشرفت کرده دست به کار میشه همین رقابت هست که باعث پیشرفت بازی های فوتبال شده ولی اگر این بازی رو دانلود کنی خودت هم به این نتیجه می رسی که فیفا پیشرفت قابل قبولی کرده هر چند که هنوز صورت بازیکنان در PES یه چیز دیگست

konami-pes
12-09-2008, 10:14
خوب سرانجام من بازی رو دانلود کردم و 3 تا بازی هم ازش انجام دادم و حالا میخوام اون تغییرات و نقاط ضعف و قوتی رو که احساس کردم بگم:

گرافیک بازی:
در مورد گرافیک بازی بگم که به صورت خیره کننده ای خوب شده و چهره بازیکنان و چمن بازی نسبت به نسخه قبلی فوق العاده بهتره شده و حتی منی که طرفدار پرو پاقرص PES هستم یه ایول به شرکت EA و سازنندگان این بازی جهت گرافیک بالای این بازی گفتم. پس گرافیک نسبت به نسخه قبل بهتر شده و از این بابت خیالتون راحت باشه که از لحاظ گرافیکی گله نخواهید کرد.

گیم پلی:
و اما مهمترین بخش یک بازی فوتبال که گیم پلی ان است . خب آیا گیم پلی نسبت به نسخه قبل تغییر کرده یا نه؟
در جواب باید بگم بله ...... گیم پلی پیشرفت محسوسی داشته و نسبت به ورژن قبلی ( 08 ) پیشرفت محسوسی رو داشته و اگر خودتون چند بازی رو انجام بدید به این مساله پی خواهید برد. اما مسئله اینجاست که باز هم گیم پلی دارای نقاط ضعف بسیاری است و یک بازی کننده فوتبال رو راضی نخواهد کرد و لذت کامل رو به شما نخواهد داد. نوع حرکات بازیکنان بسیار غیر واقعی است .
در اخر کلام خدمتتون عرض کنم با اینکه گیم پلی بازی تغییات خوبی نسبت به نسخه قبل داشته اما باز هم در حد گیک پلی PES 2008 هم نیست و قطعا امسال فیفا 09 در نسخه PC از PES 2009 شکست وحشتناکی خواهد خورد اما چون من نسخه Xbox 360 و پلی 3 رو هنوز بازی نکردم و باید منتظر ریلیز بزی باشم نمیتونم در مورد آن نظر بدم.
امیدوارم فیفا 09 حداقل بر روی کنسول ها به این شکل نباشد و نکست باشد. یه نکته رو هم بگم که فیفا 09 بر رو PC نکست نیست و در اخرین خبرها داشتیم که شاهد تفادت عظیمی بین فیفای PC و کنسول ها خواهیم بود چون فیفا بر روی کنسول ها نسکت (NG ) هست.

Aryan.kh
12-09-2008, 10:24
This is what gamers have posted at FIFA Forums in the FIFA 09 Demo Feedback Thread :

miharuhk said : "Little improvement in graphic but still far away from NG fifa. Gameplay is really crap just almost same as fifa 08. Game optimization is bad campared to COD4, crysis. I will not buy the full ver fifa09 in PC. I would buy fifa 09 for xbox360 and PES2009 for PC."

Riphz said: "How can anyone say this demo is good. This demo is Fifa 08 with additional features. They haven't even bothered to texture the players properly, they added '3d grass' A very very poorly controlled Be A Pro and expect to excite us loyal pc players? How dare they. I have been buying a Fifa game for PC since 2003 and I have been staying loyal to EA sports hoping they will change the main dynamics of the game, but no, It's the same game dynamics from 2005. And they try to lie to us, saying they added 350 collision animations. Take my serious advice EA. Scrap Fifa 09.
Overall: 0/10."

MAVIYILDIZ5 said: "i played x360 demo and perfect animations,great gameplay,everything is good there but pc version still horrible.we need next-gen on pc"

palancas7 said : "The so called next gen consoles are way behind PC's in terms of power and yet only EA Sports don't seem to grasp this concept. Look at Crysis which is a EA published game that has advanced physics and cutting edge visuals and that was out nearly a year ago! What is it going to take to have you wake up and produce a groundbreaking Football game for the PC? Sod the lower spec PC's as if they can't afford to upgrade their PC's to play it they should just go buy a 360 instead. These cutting edge visuals you claim are not a patch on the 360/PS3 games and why? Because you're only using shader model 2 that's why! My graphics card supports sm4 and yet you are more bothered about someone with a 4 yer old PC rather giving me an experience I should be getting for my new PC. Rubbish crap yet again and this time you've tried to mask it with a slightly updated graphics tweak. Advice for you is either give the PC users the full experience next year or forget the PC title all together. PES 09 I guess again this year"

Outsider87P said : "This is finally a good game. The graphics are awesome and the gameplay is really polished and especially fluent. I didn't think it would have been so fluent. Great! Only one bug: nets seem too static and in some occasions the ball pass through them. But I think this will be fixed in the final version"

christie07081993 said : "Well I'd Say That Fifa 09 Demo Simply Rocks. But When I Was Playing Against Ac Milan. I Noticed Kaka's Legs When He Was Standing To Take The Penalty...those Were Horrible.the Legs In Fifa 08 Was Far Far Better.it Has Lost Its Shape In 09. The Gameplay Is Good.the 3d Grass Is Really Good And Realistic Sweating Of The Players Look Really Great.but The Crowds Look Terrible. The Crowds Are Just Nothing But Simply Crap!"

Amifla said : "Finally Awesome. I'm really impressed. I play all in high and the game looks amazing. Much, much better than 08. Great graphics. Really Great players models and faces and of course 3D grass. Improved gameplay, more polished and fluid. Collision system is really good. Shields, tricks, and many others things fantastic. Thanks EA, at least a great game. I can't wait for the full game. Overall I'd Give It 5.5/10"

این ها نظرات برخی از گیمر ها در مورد دموی فیفا 09 هست که نشون میده این بازی باز هم شکست خورده روی pc و امسال هم pes گوی سبقت رو از فیفا گرفته فقط 2 نفر از این بازی تعریف کردند و بقیه به شکل وحشتناکی به بازی حمله کردند

swamp
12-09-2008, 10:36
این ها نظرات برخی از گیمر ها در مورد دموی فیفا 09 هست که نشون میده این بازی باز هم شکست خورده روی pc و امسال هم pes گوی سبقت رو از فیفا گرفته فقط 2 نفر از این بازی تعریف کردند و بقیه به شکل وحشتناکی به بازی حمله کردنداین جوری هم که میگی نیست من این سایت رو همیشه سر میزنم و مطالبشون رو می خونم از پیشرفت فیقا راضیند ولی از next نشدنش خیلی ناراحتند یکیشون هم رفته next رو بازی کرده و برای pc هم بازی کرده بعد اومده شروع به دادوبیداد کرده وگرنه اگه صفحات قبل تاپیک رو بزاری خیلیها از EA تشکر کردن امسال فکرنکنم شکست سخت بخوره چون pes هم مشکلات زیادی داره من خودم سال پیش فقط pes بازی کردم واین مشکلات رو به عینه دیدم ولمس کردم

konami-pes
12-09-2008, 10:46
به صحبت این گیمر در مورد بازی فیفا 09 توجه کنید:
((MAVIYILDIZ5 said: "i played x360 demo and perfect animations,great gameplay,everything is good there but pc version still horrible.we need next-gen on pc"))
---------------------------------------------------------
ترجمه: من دموی ایکس باکس 360 رو بازی کردم و انمیشن های کامل و گیم پلی بسار خوبی داشت و خلاصه همه چیز در آن خوب بود اما نسخه PC هنوز وحشتناک و ناگوار است . ما نیاز به نکست دارین برای نسخه PC .
----------------------------------------------------------
این گیمر بسیار زیبا تفاوت عظیم فیفای PC با فیفای xbox360 رو گفته ...... پس امسال هم فیفا روی PC از PES شکست میخوره در ایم مساله شکی نکنید. حتی یکی دیگر از گیمر ها گفته بود که من اصلا نسخه PC فیفا را نخواهم خرید و به جاش PES 2009 را خوهم گرفت اما قطعا نسخه Xbox360 فیفا 09 رو نیز میخرم چون فوق العاده است.

swamp
12-09-2008, 10:57
من دیگه بحثی ندارم ودر این مورد هم مطلبی نمی گم ولی برای آخرین بار : خوب من هم اگه xbox تو خونه داشتم نسخه فیفای pc رو نمی خریدم و این رو اطمینان دارم که امسال به راحتی از pes شکست نمی خوره مگر اینکه pes چیزی در حد نسخه ی next فیفا باشه واین مشکلات رو برطرف کنه : 1- لیسانس تیمها 2- صدای تماشاگران 3-بیرنگ بودن بازی (کم کم pes داره رو به سیاه سفید شدن میره) 4-bug های زیاد بازی 5- مشکلات دروازه بانها

مملي ه ف
12-09-2008, 11:00
به صحبت این گیمر در مورد بازی فیفا 09 توجه کنید:
((MAVIYILDIZ5 said: "i played x360 demo and perfect animations,great gameplay,everything is good there but pc version still horrible.we need next-gen on pc"))
---------------------------------------------------------
ترجمه: من دموی ایکس باکس 360 رو بازی کردم و انمیشن های کامل و گیم پلی بسار خوبی داشت و خلاصه همه چیز در آن خوب بود اما نسخه PC هنوز وحشتناک و ناگوار است . ما نیاز به نکست دارین برای نسخه PC .
----------------------------------------------------------
این گیمر بسیار زیبا تفاوت عظیم فیفای PC با فیفای xbox360 رو گفته ...... پس امسال هم فیفا روی PC از PES شکست میخوره در ایم مساله شکی نکنید. حتی یکی دیگر از گیمر ها گفته بود که من اصلا نسخه PC فیفا را نخواهم خرید و به جاش PES 2009 را خوهم گرفت اما قطعا نسخه Xbox360 فیفا 09 رو نیز میخرم چون فوق العاده است.

دوست عزيز از اسم شما كاملآ مشخصه كه شما طرفدار pes هستيد
بعدش هم شما رفتي صحبت دو سه تا از گيمر هايي رو كه PES رو دوست دارن رو گلچين كردي و گذاشتي.
بعدش هم اين تايپيك فقط و فقط مخصوص فيفا هست و هيچ مقايسه اي در كار نيست.:41:
با تشكر

konami-pes
12-09-2008, 11:17
خوب از همه کسانی که واقعا قصد دارند تفاوت عظیم بین فیفای PC و Xbox رو بفهمند خواهش میکنم به لینک مراجعه کرده و دو فایل ویدویی رو مربوط به گیم پلی Xbox360 فیفا 09 رو دانلود کنند. واقعا فیفا روی ایکس باکس یه چیز دیگس
من که خیلی خوشم اومد. البته فقط فیفای روی ایکس باکس.

دوست عزيز از اسم شما كاملآ مشخصه كه شما طرفدار pes هستيد
بعدش هم شما رفتي صحبت دو سه تا از گيمر هايي رو كه PES رو دوست دارن رو گلچين كردي و گذاشتي.
بعدش هم اين تايپيك فقط و فقط مخصوص فيفا هست و هيچ مقايسه اي در كار نيست.:41:
با تشكر

درسته من طرفدار PES هستم اما در مورد نظرم در مورد فیفا به عنوان یک فرد بی طرف نظر دادم و واقعا اینو باید پذیرفت که فیفا بر روی PC خیلی خیلی در سطح پایین تری هست نسبت به فیفای Xbox360 .
شما برو ویدئو های گیم پلی فیفا ایکس باکس رو دانلود کن و ببین اون وقت پی خواهی برد که اصلا ارزش نداره فیفا رو بر روی کامپیوتر بازی کرد. من خودم الان دمو 09 جلوی دستمه اما حوصله بازی کردنش رو ندارم و میخوام برم xbox 360 بخرم.

swamp
12-09-2008, 11:30
درسته من طرفدار PES هستم اما در مورد نظرم در مورد فیفا به عنوان یک فرد بی طرف نظر دادم و واقعا اینو باید پذیرفت که فیفا بر روی PC خیلی خیلی در سطح پایین تری هست نسبت به فیفای Xbox360 .
شما برو ویدئو های گیم پلی فیفا ایکس باکس رو دانلود کن و ببین اون وقت پی خواهی برد که اصلا ارزش نداره فیفا رو بر روی کامپیوتر بازی کرد. من خودم الان دمو 09 جلوی دستمه اما حوصله بازی کردنش رو ندارم و میخوام برم xbox 360 بخرم.
اینو همه قبول دارن که فیفاروی ps3 , xbox360 یه چیز دیگست و واقعا زیباست خوب وقتی ps3, xbox360 نداریم یعنی فوتبال بازی نکنیم ؟ بعدش فقط به خاطر یه فوتبال نمیشه که رفت 500 تومن داد

Aryan.kh
12-09-2008, 12:04
اینو همه قبول دارن که فیفاروی ps3 , xbox360 یه چیز دیگست و واقعا زیباست خوب وقتی ps3, xbox360 نداریم یعنی فوتبال بازی نکنیم ؟ بعدش فقط به خاطر یه فوتبال نمیشه که رفت 500 تومن داد

من واقعا دلم می خواد برم XBOX360 بخرم فقط به خاطر FIFA09 چون دمو های این بازی واقعا عالین از فیزیک بازکنا تا طراحی لباس ها و چهره ها و مخصوصا جو ورزشگاه و تماشاچیا مایکروسافت هم که آرکید رو از 299 به 199 کاهش داد یعنی میشه با یه قیمت مناسب XBOX 360 تهیه کرد و فیفا09 بازی کرد ولی متاسفانه باید گفت امسال هم روی کامپیوتر ea داره شکست می خوره :13: بازی هنوز مشکل داره متاسفانه مخصوصا این حالت شیشه مانند صورت بازیکن ها که نور رو به شکل مسخره ای بازتاب می کنه تازه صورت بیشتر بازیکن ها هم ضعیف طراحی شده متاسفانه مثلا چهره کاکا یا کاناوارو یا نیستلروی یا گاگو یا لمپارد و ... این ها بازیکنان بزرگی هستند باید لا اقل روی صورت این بازیکن ها بیشتر کار میشد که نشد توپ بازی هم به شکل عجیبی بزرگ هست واقعا برام سوال شده کی EA می خواد برای کامپیوتر دست به کار شه امسال باتوجه به گرفتن لیسانس چمپیونز لیگ توسط کونامی فکر می کنم فیفا نسخه چمپیونز لیگش اصلا روی PC فروش نکنه برای من سواله EA با این سابقه و قدرت چه طور برای PC کاری نمی کنه

konami-pes
12-09-2008, 12:51
اینو همه قبول دارن که فیفاروی ps3 , xbox360 یه چیز دیگست و واقعا زیباست خوب وقتی ps3, xbox360 نداریم یعنی فوتبال بازی نکنیم ؟
دوست عزیز یعنی چه فوتبال بازی نکنیم؟؟!!!! پس PES 2009 چیه؟؟؟
دوست عزیز اگر نمیخوای به خاطر فیفا 09 بری و Xbox360 بخری پس بشین و با PES 2009 از یک فوتبال واقعی لذت ببر. من هر دو تاش رو میخوام امسال بازی کنم. هر چند PES یک سر و گردن بالاتره اما خب فیفا هم روی کسنول ها خوب پیشرفت کرده و دوست دارم اون رو هم بازی کنم. امروز که جمعه هست . فردا باید برم یه ایکس باکس بخرم:8::8::8:
فقط دوستان کسی اینجا خبری از قیمت ایکس باکس 360 نداره؟؟؟

Armin 2008
12-09-2008, 13:41
حالت شیشه مانند صورت بازیکن ها که نور رو به شکل مسخره ای بازتاب می کنه تازه صورت بیشتر بازیکن ها هم ضعیف طراحی شده متاسفانه مثلا چهره کاکا یا کاناوارو یا نیستلروی یا گاگو یا لمپارد و ... این ها بازیکنان بزرگی هستند باید لا اقل روی صورت این بازیکن ها بیشتر کار میشد که نشد توپ بازی هم به شکل عجیبی بزرگ هست واقعا برام سوال شده کی EA می خواد برای کامپیوتر دست به کار شه امسال باتوجه به گرفتن لیسانس چمپیونز لیگ توسط کونامی فکر می کنم فیفا نسخه چمپیونز لیگش اصلا روی PC فروش نکنه برای من سواله EA با این سابقه و قدرت چه طور برای PC کاری نمی کنه
متاسفانه در زمینه ی طراحی صورت تو 360 و ps3 هم مشکل وجود داره.(تو 08 که بود)

EASPORTS-FIFA
12-09-2008, 13:59
pes-konami واقعا باید گفت خوش به حالت.برا تو انگار پول کشکه.که هر وقت حوصلت سر رفت بری یه ایکس باکس بخری.من که 2 ماهی میشه میخوام ولی کو پول؟در ضمن فیفا همیشه طرفدارای خودشو داره.ولی بدی این فیفا اینه که خیلی لاف زنه.مثلا قبل از اومدن دمو میگفتن نمیدونم 400 تا ویدئو به بازی اضافه شده پس چی شد؟
ariyan_kh جان بابت عکسا ممنون.اگه میشه از این بازیکنایی که میگم هم بذار:
کاکا-نیستلروی-نستا-پیرلو-لمپارد.اگه میشه از اینا هم بذار.ممنون.

Aryan.kh
12-09-2008, 14:28
pes-konami واقعا باید گفت خوش به حالت.برا تو انگار پول کشکه.که هر وقت حوصلت سر رفت بری یه ایکس باکس بخری.من که 2 ماهی میشه میخوام ولی کو پول؟در ضمن فیفا همیشه طرفدارای خودشو داره.ولی بدی این فیفا اینه که خیلی لاف زنه.مثلا قبل از اومدن دمو میگفتن نمیدونم 400 تا ویدئو به بازی اضافه شده پس چی شد؟
ariyan_kh جان بابت عکسا ممنون.اگه میشه از این بازیکنایی که میگم هم بذار:
کاکا-نیستلروی-نستا-پیرلو-لمپارد.اگه میشه از اینا هم بذار.ممنون.

پیرلو :

نستا :

زامبروتا :

کاناوارو :

دکو :

کاکا :

نیستلروی :

لمپارد :

فقط میشه گفت دکو - پیرلو - زامبروتا و تا حدودی نستا شبیه هستند نیستلروی و کاناوارو و لمپارد و مخصوصا کاکا اصلا مدل سه بعدی قشنگی ندارند

Armin 2008
12-09-2008, 14:37
دوست عزیز یعنی چه فوتبال بازی نکنیم؟؟!!!! پس PES 2009 چیه؟؟؟
دوست عزیز اگر نمیخوای به خاطر فیفا 09 بری و Xbox360 بخری پس بشین و با PES 2009 از یک فوتبال واقعی لذت ببر. من هر دو تاش رو میخوام امسال بازی کنم. هر چند PES یک سر و گردن بالاتره اما خب فیفا هم روی کسنول ها خوب پیشرفت کرده و دوست دارم اون رو هم بازی کنم. امروز که جمعه هست . فردا باید برم یه ایکس باکس بخرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
فقط دوستان کسی اینجا خبری از قیمت ایکس باکس 360 نداره؟؟؟
اینجا تاپیک fifa هست در مورد pes اظهار نظر نکنید.قیمت کنسول 360 هم اینجا:

اریان جان بسیار ممنون اما در فوتبال گیم پلی مهمه که اگه تغییری نکرده باشه بسیار بده.(08 کنسول 360 گیم پلی بسیار زیبایی دارد.)

EASPORTS-FIFA
12-09-2008, 14:42
من که میگم گند زدن.چرا پوست پیرلو اینقدر چروکه؟کاناوارو تو 08 بهتر بود.یقیه هم بدن.کاکا که دیگه میشه گفت شبیه هر کسی هست به غیر از خودش.چشای کاکا خماره.انگار معتاده.بازم خیلی ممنون.اگه بازم داشتی بذار.

Retired User
12-09-2008, 14:43
مگه رئال لباس آبي هم تا حالا پوشيده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منكه يادم نمياد رئال آبي پوشيده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin 2008
12-09-2008, 14:53
مگه رئال لباس آبي هم تا حالا پوشيده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منكه يادم نمياد رئال آبي پوشيده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله.

من که میگم گند زدن.چرا پوست پیرلو اینقدر چروکه؟کاناوارو تو 08 بهتر بود.یقیه هم بدن.کاکا که دیگه میشه گفت شبیه هر کسی هست به غیر از خودش.چشای کاکا خماره.انگار معتاده.بازم خیلی ممنون.اگه بازم داشتی بذار.

نسبت به نکست جالب نیست اما پیشرفت خوبی داشته.نسبتا!!!
با توجه به عکس ها بازی اون کارت گرافیک یا رمی که می گفتن نیازی نداره.

EASPORTS-FIFA
12-09-2008, 15:12
پیشرفت که داشته.ولی بازم خوب نیستن.دوستان خواهش میکنم به من هم لینک تاپیک بازی نکست فیفا 09 رو بدید.میخوام برم ببینم.لطفا اگه کسی میدونه لینکشو بده.

konami-pes
12-09-2008, 15:17
پیشرفت که داشته.ولی بازم خوب نیستن.دوستان خواهش میکنم به من هم لینک تاپیک بازی نکست فیفا 09 رو بدید.میخوام برم ببینم.لطفا اگه کسی میدونه لینکشو بده.
اگر میخوای قدرت و کیفیت بالای فیفا نکست رو ببینی به لینک زیر برو و حالشو ببر:8:

Aryan.kh
12-09-2008, 15:18
اریان جان بسیار ممنون اما در فوتبال گیم پلی مهمه که اگه تغییری نکرده باشه بسیار بده.(08 کنسول 360 گیم پلی بسیار زیبایی دارد.)

خواهش می کنم بله متاسفانه این بازی در گیم پلی رشد چندانی نکرده البته 2 یا 3 نکته جالب رو من از دیشب تا به حال دیدم یکی تنه های فنی بازیکنان هست که شما می تونید از اون ها عبور کنید و البته کمی تعادلتون رو از دست می دید این قسمت جالب کار شده قسمت دیگه حفظ توپ هست که اون هم در نوع خودش جالبه قبلا عکسش رو گذاشته بودم ولی در کل گیم پلی بازی زیاد دلچسب نیست و نکته دیگر هم اینکه به نظر من گرافیک تاثیر بسزایی در زیبایی یک بازی داره و تمام بازی گیم پلی نیست برای مثال قرار بود در این بازی بیش از 300 انیمیشن جدید وجود داشته باشه ئلی حتی یک انیمیشن جدید هم من ندیدم تمام انیمیشن ها مثل FIFA08 هست از صورت بازیکن ها هم که نگو جدا ضعیف کار شده مخصوصا جنس پوستشون اون قسمت هایی که دوستمون گفت روی صورت پیرلو مثل چروک می مونه همون رفلکس پروژکتور های ورزشگاهه :18: که مثل لک و چروک روی صورت میمونه به رنگ پوست ها هم اصلا توجه نشده تازه هیگوان در رئال مادرید براش رنگ پوست تعریف نشده و شما با هر بازیکنی تعویضش کنید رنگ بازیکنی رو که به جاش وارد زمین شده به خودش میگیره من با دیارا تعویضش کردم سیاه پوست شد و با روبن تعویضش کردم سفید پوست خودشم اگر از ابتدا در زمین باشه قرمز و سبزه :18::19: پوستش به نظر من فیفا وحشتناک ضعیف کار کرده واقعا دلم می خواد یکبار با فیفای کنسول بازی کنم ببینم اون چه طوره :13: فیفای pc که امسال بدجوری گند زد فکر می کنم همین دمو باعث شه که خیلی از طرفدارای فیفا نسخه اصلی رو حتی تهیه نکنن البته در ایران نمی گم چون اینجا با 2000 تومان میشه خرید و مطمئننا هر بازی ضعیفی هم 2000 تومان میارزه ولی مطمئن باشید فیفا امسال در دنیا فروش کمی خواهد کرد (البته روی pc ) مخصوصا با توجه به این نکته که امسال کونامی در گرفتن لیسانس از سال های قبل موفق تر بوده اگر کسی با نسخه کنسولی فیفا بازی کرده عکس و اطلاعاتی از اون در اینجا قرار بده نسخه کامپیوتر که هر چی گفتنی داشت گفتیم :41:

EASPORTS-FIFA
12-09-2008, 15:19
من دارم میگم تاپیک بازی نکست فیفا ساخته شده یا نه؟اگه آره لینکشو بدید ما هم بریم.

konami-pes
12-09-2008, 15:21
دوست دارم هر چه زودتر فیفا نسکت رو ببینم.. ولی خداییش فیفا نکست بدجوری قشنگه ............ برین یه نگاهی به اون لینکه که دادم بزنید خودتون به کیفیت بالای فیفا نکست پی میبرید.

EASPORTS-FIFA
12-09-2008, 15:32
من رفتم.تو که سایت دادی.بابا لینک مستقیم بدید من رفتم توش.باید 2 بار میزدی که میخوای وارد شی بعد هم که یه صفحه میومد پر از ویدئو.لینک مستقیم من میخوام.

konami-pes
12-09-2008, 15:37
آریان جان ممنون بابت مطالبت ...... منم دمو رو دانلود کردم و بعد انجام دو سه بازی حال حوصله بازی کردن باهاش رو ندارم. ضعفهایی که گفتی کاملا صحیح بود و واقعا امسال فیفا روی Pc فروشی نخواهد داشت.

konami-pes
12-09-2008, 15:42
من رفتم.تو که سایت دادی.بابا لینک مستقیم بدید من رفتم توش.باید 2 بار میزدی که میخوای وارد شی بعد هم که یه صفحه میومد پر از ویدئو.لینک مستقیم من میخوام.

دوست عزیز به لینک زیر برو بعد هم میتونی زنده ویدئو رو تماشا کنی هم اینکه با فرمتهای مختلف ( هر چی که دوست داشتی) فایل رو دانلود کنید.

Little Sparrow
12-09-2008, 16:23
چند تا screenshot(اگه تکراری بود ببخشید)

موفق باشید.

Spaniuly
12-09-2008, 16:28
دوستان يك چيزي رو عرض كنم تاپيك اضافه براي فيفا 09 نزنيد چون بنا به مقررات پاكش مي كنن. من براي Gta Iv نسخه Pc كه خداش با كنسول فرق مي كنه و نه زمان انتشارشون يكيه نه شرايط بازيش تاپيك زدم زود پاكش كردن. چه برسه به فيفا كه همه نسخه هاش هم زمان منتشر ميشه. در ضمن اسم تاپيك فيفا 09 هست براي كنسول خاصي هم نيست براي Pc هم اختصاص داده نشده تاپيكي هست كه از دمو گرفته تا اخبار بازي ميشه توش پست زد پس هرچي در مورد فيفا 09 چه نسخهpc چه كنسول و نكست و ... هست لطفا همين جا بزنيد.
ممنون از همكاريتون

Alireza Taji
12-09-2008, 17:31
همتون که از بازی شاکی هستید و دوستان بیشتر ضعف هاش را گفتند نقاط قوتش چی بود؟
چرا چهره ی بازیکنان و دستشون اینطوری هست؟

Spaniuly
12-09-2008, 19:36
اميدوارم مشكلاتي كه وجود داره در مورد دمو باشه و توي نسخه كامل برطرف بشن
بله د.ستان ساعاتي پيش من هم تونستم دمو رو دانلود كنم خدا رو شكر كه خراب دانلود نشد با اينهمه اروري كه داد
تقريبا بازي نا اميدم كرد. البته من خودم يكي از طرفداراي شركت EA هستم. ولي واقعا ديگه شور بي جنبگي رو در اورده فقط به خاطر اينكه توي كنترل بازي نو آوري داشته تر زده تو كنترل با دسته. فوق العاده سخت و خشك شده كنترل با دسته اينم از عقده اي بودن فيفاست. حرصم در اومد. نميدونم عمدا باگ گذاشته واسش يا ندونسته اين اتفاق پيش اومده دكمه Throw Ball كه همون مثلث هست و پاس عمقي رو به جلو ميده وجود نداره و Empty هست و نميشه اين دكمه رو قرار داد همينطور دكمه تيگر ران كه حركت فريبنده رو ميشه باهاش انجام داد و چيپ زد به همين ترتيب با منو جديد هم حال نكرده ام شبيه كنترل پنل هواپيماست. ميني فيس ها هم عملا رفتن پي كارشون با كوچيك شدن منو چون اصلا قابل تشخيص نيستند. و قيافه هاي 3بعدي بازيكنان فوق العاده زشت و غير واقعي طراحي شدن در واقع فيفا با اين محصولش تصوير فيفا 08 كه يك برگ برنده بود براش سوزوند و از بين برد.باز هم ميگم اميدوارم اين نقاط ضعف فقط براي دمو باشه. فكر ميكنم امسال قراره بدون گيم پلي با فيفا 09 حال كنيم مثلا با مربيگريش يا چيزاي ديگه.من هدف فيفا رو نفهميدم از اينكه چرا از قيافه هاي 08 استفاده نكرده. فوق العاده وحشتناك و ضعيف هست چهره ها متاسفانه با جرات تمام به عنوان يك فيفا خور متعصب در مقابل PES دستام رو مي برم بالا و متاسف از شكست فيفا هستم و اميدوارم سال آينده اين تصوير ننگ رو پاك كنه افت فيفا 09 واقعا محسوس هست فقط يك مساله وجود داره اونم اينه كه سعي كرده به گرافيك بازي برسه كه اونم رو به بدترين شكل انجام داده و باعث شده بازي به سختي رندر بشه و پر پر بزنه نگيد گرافيكم پايينه كارت گرافيك من GeForce 880 GT مدل اصل XFX هست و باهاش بازي كريسيس و كال آف ديوتي رو هم رو هاي بازي كردم. پس گرافيك بازي مشكل رندر شدن داره و ربطي به كيفيت بالا نداره.گيم پلي و رواني بازي نسبت به ورژن هاي 07 و 08 به كلي از بين رفته و واقعا خشك و كسل كننده شده. ميخواستم اسكرين شات بندازم ولي هم ديدم قبلا بچه ها زحمتشو كشيدن و هم اينكه ديدم چهره ها به قدري شرم آور و زشت و كريه طراحي شدن كه نمايش دادن هم نمي خواد . نبينيد بهتره. فقط اميدوارم اين مشكلات تا حدودي توي ورژن اصلي برطرف بشه

maximiliyanus
12-09-2008, 20:48
کراسر جان ناراحت نباش این دموشه ایشالا مشکلاتش برطرف بشه...
میگم آخه فیفا چرا اینجوری میکنه واقعا خجالت نمیکشه با این همه ثروت امکانات و تکنولوژی برتر در سال 2009 واقعا باید این بازی رو تحویل هواداراش بده خدا وکیلی بازیش در حد سال 2005 نیست حتی ...
خوب اگه مشکلش اینه مایکروسافتو سونی هر سال امتیاز نکستو میخرن خوب مال همون سالو بره پی سی نزنه مثلا از تکنولوژی فیفا نکست 2008 یا 2007 xbox بره پیسی استفاده کنه ...
ما که نفهمیدیم جریان ایم فیفا چیه...

Spaniuly
12-09-2008, 21:09
کراسر جان ناراحت نباش این دموشه ایشالا مشکلاتش برطرف بشه...
میگم آخه فیفا چرا اینجوری میکنه واقعا خجالت نمیکشه با این همه ثروت امکانات و تکنولوژی برتر در سال 2009 واقعا باید این بازی رو تحویل هواداراش بده خدا وکیلی بازیش در حد سال 2005 نیست حتی ...
خوب اگه مشکلش اینه مایکروسافتو سونی هر سال امتیاز نکستو میخرن خوب مال همون سالو بره پی سی نزنه مثلا از تکنولوژی فیفا نکست 2008 یا 2007 xbox بره پیسی استفاده کنه ...
ما که نفهمیدیم جریان ایم فیفا چیه...

منم اميدوارم بهبود پيدا كنه بخدا دلم الان به مربيگريش خوشه والسلام. البته مانيتورمم 15 اينچ درست حسابي ساپورت نميكنه بازي رو