PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

asab-khoord
20-04-2009, 00:11
دوستان عزیز، من خیلی دوست دارم که زیدان رو تو 09 داشته باشم. آیا میتونید پچ اضافه کردن زیدان به فیفا 09 رو بسازید؟! یا حالا هرجوری که زیدان به بازی اضافه بشه؟!!!

دوستانی که استاد این کار هستن، اگه یه همچین اقدامی بکنن محشر میشه :11:

در کل از این تایپیک های مفیدتون درباره 09 تشکر میکنم :40:

Spaniuly
20-04-2009, 09:50
آقایون ، یکی یه فیس خوب و شبیه برای کریس رونالدو نداره لطف کنه ؟ آرمین جان ؟

دوستان عزیز، من خیلی دوست دارم که زیدان رو تو 09 داشته باشم. آیا میتونید پچ اضافه کردن زیدان به فیفا 09 رو بسازید؟! یا حالا هرجوری که زیدان به بازی اضافه بشه؟!!!

دوستانی که استاد این کار هستن، اگه یه همچین اقدامی بکنن محشر میشه :11:

در کل از این تایپیک های مفیدتون درباره 09 تشکر میکنم :40:

بنده در مورد Face هیچ مهارتی نداشته و ندارم چون خیلی به Face های جایگزین اعتقاد ندارم همیشه گفتم Face یک بازیکن رو همونطور که سازنده اش ساخته باید قبول کرد. دیگه چاره چیه سازنده بازی باید توی این زمینه دقت کنه

asab-khoord
21-04-2009, 00:07
بنده در مورد Face هیچ مهارتی نداشته و ندارم چون خیلی به Face های جایگزین اعتقاد ندارم همیشه گفتم Face یک بازیکن رو همونطور که سازنده اش ساخته باید قبول کرد. دیگه چاره چیه سازنده بازی باید توی این زمینه دقت کنه

آخه زیدان رو باید کلا یا از فیفاهای قدیم آورد یا ساختش. من قبلا واسه فیفا 08 یه پچی دیده بودم که مارکو فان باستن رو با قیافه ی کاملا طبیعی اورده بود تو تیم قدیم میلان. مطمئنا واسه زیدان هم میشه.

راستی واژه Weak Foot Ability یعنی چی و در بازیکن ساختن و یا ادیت بازیکن، به چه درد میخوره و کدوم قابلیت رو افزایش میده؟؟؟؟؟

Spaniuly
23-04-2009, 09:23
الان اتفاقي توي ايرفو رفتم ديدم منت گذاشته يه مطلب هم گذاشته بعد ي سال ديدم يه پچ گذاشته با عنوان مذكور در موردش كه خوندم سازنده اش رو بد جوري چوب كاري كرده و ... البته نكته ضعف سازنده اش در ساخت اين پچ نشون ميده كه اون طور هم كه ازش تمجيد شده نيست (نوشته يكي از بزرگترين پچ سازان جهان!) البته من امتحان نكردمش چون خيلي روي فيفا 09 PC حساب نميكنم و هر كاري تا الان كردم نچسبيد بهم چون واقعا ديدن نسخه نكست فيفا كارنت رو از چشمم انداخت نقطه ضعفي كه عرض كردم خدمتتون اينه كه پچ ساز عزيز اومده ليگي از تيمهاي آسيايي درست كرده اونارم عوض اينكه جدا ايجاد كنه برداشته جايگزين ليگ استراليا كرده در حاليكه به راحتي آب خوردن ميشد يه ليگ جديد ساخت. جايگزين كردن توي فيفا 09 حسابي گند مي زنه توي بازي البته من خوشحال ميشم كساني كه اين پچ رو استفاده كنن در موردش نظر بدند تا از نظراتشون استفاده كنيم خدا رو چه ديدي يه دفعه ديدي خودمونم نصبش كرديم

لينك دانلود پچ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخه زیدان رو باید کلا یا از فیفاهای قدیم آورد یا ساختش. من قبلا واسه فیفا 08 یه پچی دیده بودم که مارکو فان باستن رو با قیافه ی کاملا طبیعی اورده بود تو تیم قدیم میلان. مطمئنا واسه زیدان هم میشه.

راستی واژه Weak Foot Ability یعنی چی و در بازیکن ساختن و یا ادیت بازیکن، به چه درد میخوره و کدوم قابلیت رو افزایش میده؟؟؟؟؟

به هر حال همونطور كه قبلا عرض كردم نه توي PES نه فيفا اصلا علاقه اي به فيس و چيزهاي مربوط به فيس ندارم چون فيس زياد پر اهميت نيست برام. ولي واژه Weak Foot Ability يعني توانايي پاي غير تخصصي با توجه به معني لغوي الان ديگه بايد بدوني بالا بودنش چه تاثيري خواهد داشت

resident_evil
23-04-2009, 13:21
آقا من چقدر تو اين بازي قوي شدم :دي
اصلا manager mode رو نبايد با يه تيم قوي شروع كني اشتباه كرديم به شدت !!!
همه بازي هارو داردم با 5 6 تا گل ميبرم !!! ببينم دسته ي 3 ليگ انگليس بيشتر حال ميده يا اسپانيا ؟؟؟

779
23-04-2009, 14:05
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نوید معلومه با تیم قوی می بری!!!!!!!!!!!!!
من که با دسته 1 شروع کردم ولی بدیش اینکه در ماه 4 تا بیشتر نمی تونی تمرین بزاری خسته میشن!!!!!!!!!!!!!

Spaniuly
23-04-2009, 16:01
من از فيفا 07 به اين ور هر وقت خواستم منيجر مود رو واسه اولين بار برم تيم Bury رو بر ميدارم. خوشم مياد از اين تيم. راستي نويد سعي كن اگه تيمت پول و پله نداره و مستضعف هست بازيكناني از ليگ هاي كشورهاي فقير مثل برزيل بگير تا حقوق كم بخوان

resident_evil
23-04-2009, 16:24
من از فيفا 07 به اين ور هر وقت خواستم منيجر مود رو واسه اولين بار برم تيم bury رو بر ميدارم. خوشم مياد از اين تيم. راستي نويد سعي كن اگه تيمت پول و پله نداره و مستضعف هست بازيكناني از ليگ هاي كشورهاي فقير مثل برزيل بگير تا حقوق كم بخوان

تو چه تيمي پيشنهاد ميكني آرمين ؟؟؟
به نظرت با دسته 2 انگليس برم يا اسپانيا ؟؟؟
چون ميخوام يه تيم ضعيف بردارم تو دسته هاي پايين بعد بيارمش بالا !!!
اينجوري هيجان بازي ها بيشترم ميشه ...

Spaniuly
23-04-2009, 16:57
تو چه تيمي پيشنهاد ميكني آرمين ؟؟؟
به نظرت با دسته 2 انگليس برم يا اسپانيا ؟؟؟
چون ميخوام يه تيم ضعيف بردارم تو دسته هاي پايين بعد بيارمش بالا !!!
اينجوري هيجان بازي ها بيشترم ميشه ...

والا نويد جاي تو باشم از تيم نيم ستاره اي Coca Cola 2 يعني ليگ دسته 4 انگليس خفن حال ميده تيمت از بس ضعيف هست يه بازيكن با قدرت 70 مياد تو تيم اونقدر خوششحال ميشن كه نگو كافيه بري بازيكن جوان و آينده دار از توي ليگ برزيل جستجو كني تا وقتي به دسته برتر نرسي انتظار نداشته باش بازيكن قوي گير بياري البته آدم بي تابي مي كنه خيلي زود بازيكنان بزرگ بگيره ولي اين باعث ميشه توي فصل پنجم ششم اونقدر تيمت پر از ستاره بشه كه ديگه انگيزه براي ادامه نداشته باشي تازه بعد چند فصل بازيكنان جديد وارد دنياي فوتبال ميشن پيدا كردن اونها خفن حال ميده. يه تيم نيم ستاره انگليسي بردار از دسته چهارم بازيكنان خيلي ضعيف و پير رو بفروش سعي كن توي فصل ترانسفر كه همون اول هست يه مهاجم حدود 70 تا 80 بخري تا در مواقعي كه به گل نياز داري بتونه برات گل زني بكنه چون فيفا طوري هست كه اگه نتوني گل بزني يه بازيكن قوي مي تونه با سرعت و دقتش تو رو به گل برسونه. يه چيز ديگه تا وقتي تيمت 5 ستاره نشده سعي كن همه بازي ها رو بازي كني و كوئيك سيم نزني

779
23-04-2009, 17:15
والا نويد جاي تو باشم از تيم نيم ستاره اي Coca Cola 2 يعني ليگ دسته 4 انگليس خفن حال ميده تيمت از بس ضعيف هست يه بازيكن با قدرت 70 مياد تو تيم اونقدر خوششحال ميشن كه نگو كافيه بري بازيكن جوان و آينده دار از توي ليگ برزيل جستجو كني تا وقتي به دسته برتر نرسي انتظار نداشته باش بازيكن قوي گير بياري البته آدم بي تابي مي كنه خيلي زود بازيكنان بزرگ بگيره ولي اين باعث ميشه توي فصل پنجم ششم اونقدر تيمت پر از ستاره بشه كه ديگه انگيزه براي ادامه نداشته باشي تازه بعد چند فصل بازيكنان جديد وارد دنياي فوتبال ميشن پيدا كردن اونها خفن حال ميده. يه تيم نيم ستاره انگليسي بردار از دسته چهارم بازيكنان خيلي ضعيف و پير رو بفروش سعي كن توي فصل ترانسفر كه همون اول هست يه مهاجم حدود 70 تا 80 بخري تا در مواقعي كه به گل نياز داري بتونه برات گل زني بكنه چون فيفا طوري هست كه اگه نتوني گل بزني يه بازيكن قوي مي تونه با سرعت و دقتش تو رو به گل برسونه. يه چيز ديگه تا وقتي تيمت 5 ستاره نشده سعي كن همه بازي ها رو بازي كني و كوئيك سيم نزني

منم همین کارو کردم از باشگاه پرتم کردن بیرون :دی
اولین روز یکدفعه یک هفته 3 تا تمرین گزاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!
همه مردن
قرمز شدن!:31:
بعدش از اول همینطوری پول ازت کم میشه!!!!!!!!!!!!!!
اصلا نمی تونی چیزی بخری!
من Keirrison رو از برزیل گرفتم 20000000 بعدش برشکست شدم :27:

resident_evil
23-04-2009, 18:11

آقا جات خالي Darlington برداشتم :دي بازي دوم همه قرمز بودن !!! :27:
پايين ترين دسته ي تو انگليس هموني كه خودت گفتي !!! الان بودجه ي باشگاه به 2 ميليون نميرسه من چجوري بازيكن با قدرت 80 بخرم ؟؟؟ :18: اينا چرا 24 تا تيم دارن تو ليگشون :18: من فكر كردم 14 15 تا تيمن :18: خلاصه كار سختي پيش رو داريم :دي

Masoud King
23-04-2009, 18:18
آقا جات خالي Darlington برداشتم :دي بازي دوم همه قرمز بودن !!!
پايين ترين دسته ي تو انگليس هموني كه خودت گفتي !!! الان بودجه ي باشگاه به 2 ميليون نميرسه من چجوري بازيكن با قدرت 80 بخرم ؟؟؟ اينا چرا 24 تا تيم دارن تو ليگشون من فكر كردم 14 15 تا تيمن خلاصه كار سختي پيش رو داريم :دي
من تو PC وقتی با تیم های ضعیف میرفتم که بودجه خیلی کمی دارن می رفتم از بازیکنان free Agent یا همون بی قرار داد می گرفتم که بعضی هاشون واقعا عالی هستن! مخصوصا اونایی که سنکمی دارن و قدرتشون بالای 80 هستش! بعد یک صل اگه خوب با هاشون تو تیم کار کنی قدرتشون خیلی بیشتر میشه! به این بازیکنا فقط باید دستمزد بدی نه چیزی دیگه ای!

farshidcivil
23-04-2009, 18:58
با سلام

چرا تو تنظیمات دسته بازی قسمت move player فقط رو analog میمونه؟ .یعنی وقتی رو digital میزارم وسیو میکنم دوباره به حالت اولش بر میگرده

Spaniuly
23-04-2009, 19:51
آقا جات خالي Darlington برداشتم :دي بازي دوم همه قرمز بودن !!! :27:
پايين ترين دسته ي تو انگليس هموني كه خودت گفتي !!! الان بودجه ي باشگاه به 2 ميليون نميرسه من چجوري بازيكن با قدرت 80 بخرم ؟؟؟ :18: اينا چرا 24 تا تيم دارن تو ليگشون :18: من فكر كردم 14 15 تا تيمن :18: خلاصه كار سختي پيش رو داريم :دي

نويد چه تفاهمي درست بعد اينكه پست قبليم رو دادم اومدم دارلينگتون رو برداشتم الان با همين پيش ميرم بازيكنان ضعيف رو فروختم يه بازيكن از كورينتيانس گرفتم اسمش مارسلينيو هست خيلي حال ميده الان 12 ميليون پاوند بودجه باشگاهمه بازيكنان Free Agent رو كه از همه قوي هستند مفت ميخرم بعد اومدن مي ذارم فروش پول مفت در ميارم دي:) خيلي باحاله. فقط يه چيز بگم اون كندي رو نفروش گذاشتمش هافبك هجومي يه بازيكن هم هست برادلي اونم رشدش خوبه نگهش دار

resident_evil
23-04-2009, 20:04
نويد چه تفاهمي درست بعد اينكه پست قبليم رو دادم اومدم دارلينگتون رو برداشتم الان با همين پيش ميرم بازيكنان ضعيف رو فروختم يه بازيكن از كورينتيانس گرفتم اسمش مارسلينيو هست خيلي حال ميده الان 12 ميليون پاوند بودجه باشگاهمه بازيكنان free agent رو كه از همه قوي هستند مفت ميخرم بعد اومدن مي ذارم فروش پول مفت در ميارم دي:) خيلي باحاله. فقط يه چيز بگم اون كندي رو نفروش گذاشتمش هافبك هجومي يه بازيكن هم هست برادلي اونم رشدش خوبه نگهش دار

آره !!! ولي من فكر كنم بايد از اول برم !!! چون اصلا هيچ بازيكني نگرفتم اول فصل !!! الان 3 هقته گذشته از ليگ !!!
خيليم مونده تا نيم فصل !!! به مشكل ميخورم اگه كسي رو نگيرم الان !!! :13:
خلاصه اينكه موندم چي كار كنم !!! غير از تركيب اصلي بقيه بازيكنا زير 50 هستن !!!

khelane
23-04-2009, 21:21
سلام دوستان
من امروز فیفا رو نصب کردم تازه بعداز نصب ویندوز من قبلا" با تیم فکر کنم morcoBll یه همچین چیزی بئد تا لیگ برتر انگلیس پیش اومدم خدایش چه حالی داد منم توصیه دارم از تیمهای پایین و همیشه با برنامه ریزی و مهمتر از همه در داخل بازی از تاکتیکهای منحصرا" به خودتون رو اجرا کنید اینجوری بازیتون قوی و اصولی میشه

resident_evil
23-04-2009, 21:39
من با هر تيمي ميرم 3-3-4 تركيب ميچينم :دي
عادت كردم شديد !!! خيلي تركيب توپيه ...

saeed_cpu_full
23-04-2009, 21:46
سلام دوستان
من قبلا PES بازي ميكردم ولي الان PES رو كنار گذاشتم و فيفا بازي ميكنم ( روي X360 ) بازي برام خيلي سخته اصلا
درست نميتونم بازيكن هامو كنترل كنم ... چجوري توپ رو بازيكن هاي حريف بگيرم ؟ ( منظورم اينه كه مثل PES ميشه با
گرفتن دو تا دكمه خود بازيكن رو اتوماتيك براي گرفتن توپ به سمت حريف بفرستيم يا نه ؟ ) از اين مد Manager هيچي
نفهميدم يكي توضيح بده ممنون ميشم :46:

resident_evil
23-04-2009, 22:10
سلام دوستان
من قبلا PES بازي ميكردم ولي الان PES رو كنار گذاشتم و فيفا بازي ميكنم ( روي X360 ) بازي برام خيلي سخته اصلا
درست نميتونم بازيكن هامو كنترل كنم ... چجوري توپ رو بازيكن هاي حريف بگيرم ؟ ( منظورم اينه كه مثل PES ميشه با
گرفتن دو تا دكمه خود بازيكن رو اتوماتيك براي گرفتن توپ به سمت حريف بفرستيم يا نه ؟ ) از اين مد Manager هيچي

خودم برات توضيح ميدم اينجوري نميشه !!! :دي
Live هم با هم بازي ميكنيم ياد بگيري ...

Spaniuly
23-04-2009, 22:15
سلام دوستان
همون سرعت و X رو بزني ميره توپ گيري ميكنه با خيال راحت مي توني تكل بزني چون داوراش اروپايي هستن و كارت زرد نديده نيستن ممثله داور هاي PES هر جا تكل خطا ميشه كارت ميده. مود Manager مربيگري هست شما يه مدير باشگاه ميشي باشگاهت رو انتخاب مي كني و همه چيزها رو به دست مي گيري مي توني بازي كني بازيكن بخري بفروشي روزهاي آزاد تمرين بدي به بازيكنات كه رشد كنن و كلي چيز كه بازي كني خودت ياد مي گيري به مرور

saeed_cpu_full
23-04-2009, 22:20
همون سرعت و X رو بزني ميره توپ گيري ميكنه با خيال راحت مي توني تكل بزني چون داوراش اروپايي هستن و كارت زرد نديده نيستن ممثله داور هاي PES هر جا تكل خطا ميشه كارت ميده. مود Manager مربيگري هست شما يه مدير باشگاه ميشي باشگاهت رو انتخاب مي كني و همه چيزها رو به دست مي گيري مي توني بازي كني بازيكن بخري بفروشي روزهاي آزاد تمرين بدي به بازيكنات كه رشد كنن و كلي چيز كه بازي كني خودت ياد مي گيري به مرور

دست شما درد نكنه من ميدونم Manager Mode شامل چه چيز هايي ميشه ولي اصلا نميدونم چجوري هست
پول هام رو كجا نشون ميده چجوري بازي كن بخرم و ...

Spaniuly
24-04-2009, 00:15
دست شما درد نكنه من ميدونم Manager Mode شامل چه چيز هايي ميشه ولي اصلا نميدونم چجوري هست
پول هام رو كجا نشون ميده چجوري بازي كن بخرم و ...

شما اگه انگليسي تون خوب باشه مشكلي نخواهيد داشت حالا نمي دونم انگليسي شما در چه حدي هست توي قسمت Finance مي تونيد به مسايل مالي باشگاه بپردازيد خريد بازيكن هم از قسمت ترانسفر ميسز هست در فصل نقل و انتقالات. يه كم ور بري دستت عادت مي كنه

saeed_cpu_full
24-04-2009, 09:03
شما اگه انگليسي تون خوب باشه مشكلي نخواهيد داشت حالا نمي دونم انگليسي شما در چه حدي هست توي قسمت finance مي تونيد به مسايل مالي باشگاه بپردازيد خريد بازيكن هم از قسمت ترانسفر ميسز هست در فصل نقل و انتقالات. يه كم ور بري دستت عادت مي كنه

انگليسيم بدك نيست
دستت درست :46:

Spaniuly
24-04-2009, 09:47
سعيد تو شروع كن مشكلي داشتي بگو من الان تيم دارلينگتون رو از دسته 4 انگليس آوردم الان ليگ برتر قهرمان شدم و قهرمان جام يوفا و باشگاهها هم شدم هر چي جام و كاپ هست تو انگلس درو كردم

h_r_v
24-04-2009, 11:22
Fifa09 تنظیمات حوی استیکش ضعیفه؟
من جویستیک Logitech دارم هر دکمه یه کار میکنه!
مثلا فقط سانتر میکنه تکل دیگه نمیزنه!
چی کار کنم؟

B3HZ@D
24-04-2009, 13:25
برای تنظیمات جوی استیک باید یک devdata درست کنی
صفحه های قبل همین تاپیک جناب کراسر و khelane توضیح داده بودن و چند فایل هم قرار داده بودن
یک انجمن هم برای جوی استیک هست که باید از جناب کراسر لینکش رو بگیری

Spaniuly
24-04-2009, 20:16
تاپيك استيكي انجمن سخت افزار و زير مجموعه ساير قطعات نرم افزاري هست تاپيكش

pintoricio
02-05-2009, 21:02
سلام کسی classic patch fifa90 , fifa maini دانلود کرده باید خیلی جالب باشه اما باسه من می پرخ بیرون از بازی
اگر کسی دانلود کرده لطفا خبر بده

Spaniuly
02-05-2009, 21:07
سلام کسی classic patch fifa90 , fifa maini دانلود کرده باید خیلی جالب باشه اما باسه من می پرخ بیرون از بازی
اگر کسی دانلود کرده لطفا خبر بده

مي دوني چيه دوست عزيز بين اين همه پچ كه واسه فيفا 09 اومد واقعا هيچ كدوم حال درست حسابي نداد به بازي اصلا نميدونم چرا اين نسخه اينقدر انعطاف ناپذير از آب در اومد يكي دوبار هم پچ نكست جنريشن اومد كه در واقع كشك بودن

Amir_Ariamehr2003
04-05-2009, 23:31
من از devdata چیزی سر در نیاوردم یه عکس میزارم یکی زحمت بکشه واسم اینجوری تنظیم کنه یه عمر دعاش میکنم
فقط پاس عمقش رو درست کنید ممنون میشم

Spaniuly
05-05-2009, 18:15
دوست عزيز اگه از devdata سر در نياري كه بايد بيخيال بشي چون براي درست شدن دكمه هاي خالي دسته از devdata مناسب بايد استفاده كني. تمامي مراحل استفاده ازش رو بارها توي همين تاپيك و تاپيك كلوپ گيم پد قرار داديم. با جستجو در تاپيك مي تونيد نتايج لازم رو بدست بياريد

ashkanshahroozy
13-05-2009, 20:06
سلام دوستان
من مشکلی با devdata ندارم یعنی همون اولا یکیشو دان کردم و مشکلی نیست فقط با دسته نمیتون دگمه ی شیفت رو اجرا کنم و آنالوگ راستو چپم هم کار نمیکنن میخواستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه
ممنون

B3HZ@D
13-05-2009, 21:34
اگه منظور شما ضربه چیپ هست که اون یک کلید ترکیبی حساب میشه
مثل L1+مربع در pes

ashkanshahroozy
14-05-2009, 02:27
سلام دوستان
من سیستمم رم 512 ddr داره و vga 128 جی فورس ولی توی بازی ، بازی به صورت اسلو میشن انجام میشه اشکال از کدومه به نظر شما

Masoud King
14-05-2009, 07:49
سلام دوستان
من سیستمم رم 512 ddr داره و vga 128 جی فورس ولی توی بازی ، بازی به صورت اسلو میشن انجام میشه اشکال از کدومه به نظر شما
شما رمت خیلی پائینه! گرافیکت هم بدک نیست!
مشکل بیشتر از رم هستش!

maximiliyanus
15-05-2009, 22:28
کراسر جان به دادم برس ...
من کریشن مسترو نسب کردم فرم نتورک 2 ام نصب کردم ویندوزمم دیروز عوض کردم موقع اجرا این ارورو میده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
15-05-2009, 22:51
کراسر جان به دادم برس ...
من کریشن مسترو نسب کردم فرم نتورک 2 ام نصب کردم ویندوزمم دیروز عوض کردم موقع اجرا این ارورو میده...

سلام من مطمئن نيستم ولي اگه اشتباه نكنم كريشن مستر 09 روي دات نت 3 به بالا نصب ميشه من 3.5 نصب كردم مشكلي ندارم باهاش

persianpayment
16-05-2009, 08:39
من روی XP ارور maximiliyanus رو میگیرم

maximiliyanus
16-05-2009, 12:50
ورک نت 3 رم نصبیدم نشد آخه مشکل اینجاست که تو کامپیوتر خودم اجرا میشه ولی با این یکی نمیشه.....

Spaniuly
16-05-2009, 15:08
ورک نت 3 رم نصبیدم نشد آخه مشکل اینجاست که تو کامپیوتر خودم اجرا میشه ولی با این یکی نمیشه.....

مي دوني جريان چيه اين رينالدو واسه كريشن مستر برداشته يه عالمه نسخه داده يه نسخه هم داده براي 64 بيتي شما اين رو روي سرويس پك 3 XP امتحان كن ببين:

اين ورژن نهايي هست روي سيستم خودم هم تست كردم:

WaTeRsTyLeR
19-05-2009, 11:05
سلام من قبلا pes بازی میکردم اما تصمیم گرفتم که fifa رو ps3 امتحان کنم.یه چنتا سوال داشتم؟
1.چرا در پایان اپشن play with different teams وجود نداره مجبورم برم از اول بیام
2.اون قسمتی که با ronaldinho تمرین میکنه رو نمیشه تغییر داد مثلا با مسی بازی کرد.
3.من برطبق عادت تو pes با دگمهای بالا پایین بازی میکردم و با joy stick دسته سختمه بازی کنم نمیشه کاری کرد که این تو fifa فعال شه؟
مرسی

معین شکاری
19-05-2009, 23:28
اقا من تازه کارم لتفا یکی لینک مستقیم برای دانلود کراک فیفا 09 را برای من بگذارد

iran2008
22-05-2009, 10:53
روش تنظیم دسته بازی برای این Fifa09 چجوریه؟
هر کاری میکنم دسته PC روی این بازی تنظیم نمیشه .

Masoud King
22-05-2009, 12:24
اقا من تازه کارم لتفا یکی لینک مستقیم برای دانلود کراک فیفا 09 را برای من بگذارد
بفرما:

Cain
26-05-2009, 12:12
سلام
من Fifa رو نصب کردم و چند بار هم بازی کردم اما آخرین باری که اومدم بازی کنم این پیغام رو داد :

به نظر شما وقتی به اینترنت وصل شدم کرک لو رفته ؟
Uninstall کردم دوباره نصب کردم اما دوباره همین پیغام رو با وجود کرک میده

چیکار میشه کرد ؟

برو توی my Documents از اونجا save هارو پاک کن . اما فقط میتونی بازی رو به صورت kick off بازی کنی. منم مشکل تورو دارم. و نمیتونم اصلا هیچ جامی رو بازی کنم :41:.

Masoud King
26-05-2009, 20:23
شما این کرک رو بریز درست میشه:

XDELPIERO
31-05-2009, 17:02
لطفا اگه میشه درباره آنلاین بازی کردن fifa09 (غیر اوریجینال) هم توضیح بدید. صفحات خیلی زیاده آدرس صفحای هست و بدید ممنون میشم.:11:

.SA33D.
03-06-2009, 09:00
سلام به همه ی دوستان و Masoud King عزیز
من دیروز فیفا09 رو واسه یکی نصب کردم اما موقع اجرای بازی ارور میداد. مینوشت there is not enough swap memory...
میخواستم ببینم با این کرکی که لینکش رو گذاشتین مشکل حل میشه؟
(اونی که نصب کردم 6تا سی دی بود.از اینا که نصب فارسی دارن)

Elendil1
03-06-2009, 17:59
لطفا اگه میشه درباره آنلاین بازی کردن fifa09 (غیر اوریجینال) هم توضیح بدید. صفحات خیلی زیاده آدرس صفحای هست و بدید ممنون میشم.:11:

با هاماچي ميشه امتحان هم كردم يه 10 روزي دندون رو جيگر بذار يه تاپيك براش درست مي كنم < همه چي رو هم نوضيح مي دم!

saiiddz
05-06-2009, 12:02
سلام دوستان
چطور میشه وحرکت یک دو انجام داد در این بازی؟
اگه نداره چطور میشه تعریف کرد و بعد ازش استفاده کرد؟

Spaniuly
05-06-2009, 12:58
سلام دوستان
چطور میشه وحرکت یک دو انجام داد در این بازی؟
اگه نداره چطور میشه تعریف کرد و بعد ازش استفاده کرد؟

كافيه موقع پاس دادن كليد L1 رو بگيري اينطوري بعد دادن پاس همون بازيكن به جلو حركت ميكنه وقتي به اندازه كافي جلو رف با بازيكني كه پاس رو دريافت ميكنه بدون مكث با كليد 1 يا همون مثلث پاس عمقي مي ندازي براش

saiiddz
05-06-2009, 13:10
كافيه موقع پاس دادن كليد L1 رو بگيري اينطوري بعد دادن پاس همون بازيكن به جلو حركت ميكنه وقتي به اندازه كافي جلو رف با بازيكني كه پاس رو دريافت ميكنه بدون مكث با كليد 1 يا همون مثلث پاس عمقي مي ندازي براش
اینطوری رو میدونم منظورم مثل بازی الون در پلی استیشن یک هست

Mehdi.ss
06-06-2009, 00:47
سلام
یه سوال داشتم
توی بازی فیفا وقتی میخام با دسته بازی کنم چندتا دکمش کار نمیکنه ولی با کیبرد همش کار میکنه
باید چیکار کنم
یکی کمک کنه من با کیبرد بلد نیستم بازی کنم چیکار کنم که با دسته تمام دکمه ها کار کنن ؟

Spaniuly
06-06-2009, 09:59
سلام
یه سوال داشتم
توی بازی فیفا وقتی میخام با دسته بازی کنم چندتا دکمش کار نمیکنه ولی با کیبرد همش کار میکنه
باید چیکار کنم
یکی کمک کنه من با کیبرد بلد نیستم بازی کنم چیکار کنم که با دسته تمام دکمه ها کار کنن ؟

دوست عزيز در My Document توي پوشه فيفا y Documents\FIFA 09\user يه فايل هست به اسم Devdata مپ دكمه ها به اون بستگي داره متاسفانه سيستم دكمه هاي فيفا تا زماني كه دايركت اينپوت نشده اين مشكل رو خواهيم داشت. شما تنها راهت اينه كه از Devdata مناسب با گيم پدت استفاده كنيكه براي اين كار يك برنامه Ecxel هست كه باهاش مي توني بسازي و كد خروجي رو توي تگ ديفالت اون فايل قرار بدي. البته اگه اين كارها برات سخته مي توني به كلوپ گيم پد بري و اونجا از devdata آماده استفاده كني شايد شانسي يكيشون بخوره به دسته ات

251251
09-06-2009, 12:53
سلام خدمت دوستان
بنده یه مشکلی که با این بازی دارم اینکه تو بازی نمیتونم حروف انگلیسی رو تایپ کنم !!! چه توی سرچ بازیکن ها چه توی ساخت پروفایل اصلا حروف انگلیسی تایپ نمیشن و فقط عدد رو میشه وارد کرد مثلا 000 !!! کرک رو عوض کردم ولی باز فایده نداشت . مشکل از کجاست؟

p30worldapm
10-06-2009, 11:30
برای نصب پچ ها 1 و 2 باید ببینی ورژن فیفای شما مال کجاست که احتمالا اروپای مرکزی هست زبانهای فرانسه ایتالیا آلمان داره؟ اگه داره شما از پچ های زیر استفاده میکنید اونم بگم برای نصب پچ شما به فایل fifa09.exe اورجینال نیاز دارید اول کپی می کنید به جای کرک بعد نصب پچ دوباره کرک رو کپی می کنید سر جاش

پچ 1 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپچ 2 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینکی از فایل اصلی ندارم باید توی dvd بازیت باشه اگه بازیت از اونهایی هست که بعد نصب می ری کرک کپی میکنی داخل دی وی دی فایل FIFA09.exe شما اورجینال هست موقتا اون رو کپی کن به جای کرک توی مسیر نصب بازی بعد اینکه هر 3 پچ رو به ترتیب نصب کردی کرک رو دوباره کپی کن برو توی بازی وقتی رفتی داخل بازی برو Team Management بعد برو آپدیت آنلاین اسکواد بزن تغییرات اعمال بشه

ویرایش...

همین الان تست کردم روند کار درست و عملی هست الان برای من آرشاوین توی ترکیب آرسنال هست تیموریان توی بارنزلی فیکس
ببخشید من 2 تا پچ اول را با موفقیت نصب می کنم ولی پچ سوم رو که می خوام نصب کنم یه ارور می ده که معلوم نیست کجایی می نویسه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا یکی کمک کنه من چه جوری می تونم آپیدیت کنم؟

Spaniuly
10-06-2009, 13:13
سلام خدمت دوستان
بنده یه مشکلی که با این بازی دارم اینکه تو بازی نمیتونم حروف انگلیسی رو تایپ کنم !!! چه توی سرچ بازیکن ها چه توی ساخت پروفایل اصلا حروف انگلیسی تایپ نمیشن و فقط عدد رو میشه وارد کرد مثلا 000 !!! کرک رو عوض کردم ولی باز فایده نداشت . مشکل از کجاست؟

واقعا نمي دونم مشكل عجيبي هست. متاسفم كه نمي تونم راهنمايي كنتم

ببخشید من 2 تا پچ اول را با موفقیت نصب می کنم ولی پچ سوم رو که می خوام نصب کنم یه ارور می ده که معلوم نیست کجایی می نویسه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا یکی کمک کنه من چه جوری می تونم آپیدیت کنم؟

بازيت آپديت ميشه يا نه اصولا بايد آرشاوين بره آرسنال بعد نصب پچ سوم ميره يا نه؟ چك كن اگه رفته درست نصب شده البته شايدم پچ هاي 1 و 2 رو نصب نكردي؟ قبل اون پچ آپديت ترانسفر زمستاني هر دو تاي اين پچ ها رو باس نصب كني

p30worldapm
10-06-2009, 14:54
واقعا نمي دونم مشكل عجيبي هست. متاسفم كه نمي تونم راهنمايي كنتم

بازيت آپديت ميشه يا نه اصولا بايد آرشاوين بره آرسنال بعد نصب پچ سوم ميره يا نه؟ چك كن اگه رفته درست نصب شده البته شايدم پچ هاي 1 و 2 رو نصب نكردي؟ قبل اون پچ آپديت ترانسفر زمستاني هر دو تاي اين پچ ها رو باس نصب كني
پچ های 1 و 2 رو نصب کردم ولی تو نصب پچ سوم همون اروری که گذاشته بودم میاد که معلوم نیست چی می نویسه و در ضمن آرشاوین هم نمیره تو آرسنال.

Spaniuly
10-06-2009, 22:38
پچ های 1 و 2 رو نصب کردم ولی تو نصب پچ سوم همون اروری که گذاشته بودم میاد که معلوم نیست چی می نویسه و در ضمن آرشاوین هم نمیره تو آرسنال.

پس ديگه نصب نميشه نمي دونم مشكلت چيه برا من كه جواب داد بازيم آپديت شد با اين پچ

hosiyar
20-06-2009, 15:39
تا الان بعضی از تیم ها لباس جدیدشون برای فصل بعد رو معرفی کردن . اینا رو برای fifa09 میزارم . با creation master 09 بریزید تو بازی .

ARSENAL 09/10 Kit

MiniKit Away :
مینی کیت لباس اول و سوم همونه .

KIT :
Home :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAway :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3rd :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGK :

ScreenShot :

hosiyar
20-06-2009, 15:46
FC Barcelona 09/10 Kit :

MiniKit :
Home :
Away :

Kit :
Home :

Away :

GK :

ScreenShot :

hosiyar
21-06-2009, 08:41
AC MILAN :
Mini Kit Home :

Home Kit :

لباس دوم و سوم میلان فعلا عوض نشده .

hosiyar
21-06-2009, 08:52
REAL MADRID 09/10 Kits :
Mini Kit Home :

Kits :
Home :

Away :

لباس دروازه بان هم عوض شده به زودی میزارم !

Hadish kaka
23-06-2009, 18:02
سلام.توی بازی فیفا وقتی میخوام با دسته بازی کنم چندتا دکمش کار نمیکنه
باید چیکار کنم.اگه ميشه ساده ترين راه رو بگيد.

ahmad72
23-06-2009, 23:23
سلام.من وقتی می خوام بازی رو نصب کنم حدود 80% که می ره یه ارور میده در مورد فایل group10.cab !!!!!!!!!!!!!!
می گه این فایله رو نداری!
چیکار کنم؟
البته این رو هم بگم که من فایلای نصبو رو کامپیوتر کپی کردم و از روی هارد می خوام بازی رو نصب کنم ...
این مشکلو توی فروم های خارجی هم مطرح شده بود ولی چیزی نفهمیدم!!!!
ینی میگید این فایل نسبتا حجیم گم شده؟

ahmad72
23-06-2009, 23:24
سلام.توی بازی فیفا وقتی میخوام با دسته بازی کنم چندتا دکمش کار نمیکنه
باید چیکار کنم.اگه ميشه ساده ترين راه رو بگيد.
کافی بود یه سر به صفحه ی قبل بزنید !!!!

Honradez
24-06-2009, 11:46
سلام دوستان خسته نباشید.

من میخواستم فیفا 09 رو آنلاین بازی کنم و براساس آموزشی که برای فیفا 08 داده شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه GameOn رو دانلود و اجرا کردم.

ولی وقتی Member ID و پسووردمو وارد میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته وفقط کادر مربوط به وارد کردن این دو تا (ID و پسوورد) قفل میشه.

خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. سپاسگزارم. :46:

Elendil1
24-06-2009, 21:29
سلام دوستان خسته نباشید.

من میخواستم فیفا 09 رو آنلاین بازی کنم و براساس آموزشی که برای فیفا 08 داده شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه GameOn رو دانلود و اجرا کردم.

ولی وقتی Member ID و پسووردمو وارد میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته وفقط کادر مربوط به وارد کردن این دو تا (ID و پسوورد) قفل میشه.

خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. سپاسگزارم. :46:

مهدي.ف
24-06-2009, 21:33
سلام.من وقتی می خوام بازی رو نصب کنم حدود 80% که می ره یه ارور میده در مورد فایل group10.cab !!!!!!!!!!!!!!
می گه این فایله رو نداری!
چیکار کنم؟
البته این رو هم بگم که من فایلای نصبو رو کامپیوتر کپی کردم و از روی هارد می خوام بازی رو نصب کنم ...
این مشکلو توی فروم های خارجی هم مطرح شده بود ولی چیزی نفهمیدم!!!!
ینی میگید این فایل نسبتا حجیم گم شده؟
فکر کنم این فایل اسیب دیده باید ازروی 1 dvdسالم دباره کپیش کنی

Elendil1
24-06-2009, 23:10
هر كي فيفا آنلاين مي خواد بزنه بياد تو اين تاپيك :

Honradez
25-06-2009, 11:28
متشکرم. :11:

---
دوستان راستی یه سوال دیگه:

آیا تو اینترنت جایی هست که بشه ویدیوهایی از گلهای فیفا 09 - که با پاسکاری و نه با شوت از راه دور - زده شدن رو پیدا کرد؟ میخوام ازشون برای بازی خودم الگوبرداری کنم.

کلا شما چه راهکاری رو برای گل زدن به تیمهایی با دفاع بسته - مثلا ایتالیا - معرفی میکنید؟

سپاسگزارم. :46:

Masoud King
25-06-2009, 12:08

آیا تو اینترنت جایی هست که بشه ویدیوهایی از گلهای فیفا 09 - که با پاسکاری و نه با شوت از راه دور - زده شدن رو پیدا کرد؟ میخوام ازشون برای بازی خودم الگوبرداری کنم.

کلا شما چه راهکاری رو برای گل زدن به تیمهایی با دفاع بسته - مثلا ایتالیا - معرفی میکنید؟

سپاسگزارم.
نمی دونم کجا میشه پیدا کرد ولی میگردم!
تیم های با دفاع بسته که باید شوت از راه دور بزنی و از گوشه ها سانتر کنی! از پاس های تو عمق هوایی میشه ولی چون تراکم دفاع زیاد هستش معمولا پاس ها رو میگیرن!
مورد اول یعنی شوت از راه دور خیلی موثر هستش! البته سیستم شما چطوری هستش بابک جان؟

Masoud King
25-06-2009, 12:48
راستی یه سایتی پدا کردم که گل های فیفا 09 رو توش هستش:
Official FIFA 09 Goal Replays ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Elendil1
25-06-2009, 13:04
متشکرم. :11:

---

سپاسگزارم. :46:

بهترين راه گل زدن روي World Class كه هم قشنگ باشه و هم كاري پاس عمق هوايي !! با پاس كاري توپ رو تو زمين خودت نگه دار بعد تو چند ثانيه انتقال بده به هافبكت بعد پاس عمق هوايي بده ، ولي مهاجم نكت بايد خيلي سريع باشه ، يه چيزي مثه كريس رونالدو يا مسي !

Honradez
26-06-2009, 11:27
نمی دونم کجا میشه پیدا کرد ولی میگردم!
تیم های با دفاع بسته که باید شوت از راه دور بزنی و از گوشه ها سانتر کنی! از پاس های تو عمق هوایی میشه ولی چون تراکم دفاع زیاد هستش معمولا پاس ها رو میگیرن!
مورد اول یعنی شوت از راه دور خیلی موثر هستش! البته سیستم شما چطوری هستش بابک جان؟
من راستش اخیرا کشف کردم که سیستم 3-3-4 از بقیه بهتره، چون هم حمله رو داره و هم دفاع. (ضمنا ممنون از راهنماییتون). :46:

بهترين راه گل زدن روي World Class كه هم قشنگ باشه و هم كاري پاس عمق هوايي !! با پاس كاري توپ رو تو زمين خودت نگه دار بعد تو چند ثانيه انتقال بده به هافبكت بعد پاس عمق هوايي بده ، ولي مهاجم نكت بايد خيلي سريع باشه ، يه چيزي مثه كريس رونالدو يا مسي !
مرسی. :10:

hosiyar
27-06-2009, 11:26
آقایون . من تو creation master 09 هر تغییری میدم انجام میشه غیر از این تو تیکه که علامت زدم :

هر تغییری میدم باز همون قبلی میمونه . چجوری باید تغییرات این تیکه و امثالش رو save کنم ؟؟؟

Spaniuly
27-06-2009, 12:44
مطمئن نيستم ولي براي تيم هايي كه مي سازي مي توني اين ها رو تغيير بدي من خودم تيم هاي واقعي رو دستكاري نمي كنم تا حالا امتحان نكردم ولي اگه يه تيم بسازي اين ها رو انجام بدي اعمال ميشه

hosiyar
27-06-2009, 14:06
به به آقا آرمین . کجا بودی چند وقت بود نبودی ؟ دستت درد نکنه . ولی من هرکاری میکنم اینا عوض نمیشه !

Alex Fera
27-06-2009, 19:06
اقا این التیمات تیم رو کجا میشه دانلود کرد؟

h_r_v
27-06-2009, 20:07
دوستان سورس جویستیک خوب براش نیومد؟
تنظیماتش خیلی چرته!
مثل PES باشه خوبه

Hectorist
27-06-2009, 22:59
سلام.
من یه مشکل مسخره و مضحکی دارم چند ساعتیه با این 09 ! توی حالت منیجر مُد داشتم بازی میکردم که یهو یکی از بازی ها که شروع شد ، موس به شکل یک دایره که چهار طرفش یه خط داشت در اومد و بازی شد حالت موس و کیبرد ! بعد هر کاری کردم برگردونمش به حالت کیبرد نتونستم ! تو قسمت کنترلز هم رفتم و تنظیمات مثل اولش بود. یعنی دکمه های کیبرد همونایی بودن که میبایست میبودن.

Arash.m.m
28-06-2009, 10:49
سلام بچه ها .بعد از world class درجه سختی دیگه نیست؟ نمیشه با چیزی مث cheat سخت ترش کرد؟

مهدي.ف
28-06-2009, 13:58
سلام.
من یه مشکل مسخره و مضحکی دارم چند ساعتیه با این 09 ! توی حالت منیجر مُد داشتم بازی میکردم که یهو یکی از بازی ها که شروع شد ، موس به شکل یک دایره که چهار طرفش یه خط داشت در اومد و بازی شد حالت موس و کیبرد ! بعد هر کاری کردم برگردونمش به حالت کیبرد نتونستم ! تو قسمت کنترلز هم رفتم و تنظیمات مثل اولش بود. یعنی دکمه های کیبرد همونایی بودن که میبایست میبودن.
قبل از این که وارد بازی بشی یک جا هست که مشخص میکنه کیبورد کدوم طرفه
وسط اون جا که کیبورد هست 2تا فلش رو به پایین و بالا هست اون رو روی کیبورد بذار الان یه روی keyboard movement یا mouse movement

Elendil1
28-06-2009, 14:33
سلام بچه ها .بعد از world class درجه سختی دیگه نیست؟ نمیشه با چیزی مث cheat سخت ترش کرد؟

راست میگه، یه سطح افسانه ای هست اون جریانش چیه ؟

h_r_v
28-06-2009, 17:06
کسی جواب سوال مارو تو صفحه قبل نداد!!!

Masoud King
28-06-2009, 18:29
کسی جواب سوال مارو تو صفحه قبل نداد!!!
شما اینجا مطرح کنی بهتره:
كلوپ گيم پد كامپيوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نوشته شده توسط Arash.m.m

راست میگه، یه سطح افسانه ای هست اون جریانش چیه ؟
این پچ زیر رو نصب کنید و در قسمت فروشگاه بازی درجه سختی مورد نظر رو بخرید!
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FCBarcelona.ir
28-06-2009, 22:01
دوستان فیفا باز سلام
من به تازگی یه کارت گرافیک 4890 1 گیگ ATI گرفتم و باش بازیهای بسیار سنگینی مثل Crysis رو با آخرین رزولوشن و کیفیت Very High راحت اجرا می کنم. اما با فیفا مشکل دارم! به خصوص وقتی پاس طولی داده میشه یا دوربین سریع در طول زمین حرکت می کنه، دچار افت فریم میشم.
می دونید که فیفا از نظر گرافیکی بازی غولی نیست، به علاوه من مدتی در شیراز بودم، توی گیم نت با گرافیک 9600 GT به راحتی با آخرین کیفیت و رزولوشن 1440 بازی اجرا می شد.
آخرین آپدیت های ویندوز و کارت گرافیک رو هم نصب دارم، حتی با کم و زیاد کردن کیفیت و حذف فیچرهای گرافیکی فیفا، بازم این مشکل رو دارم!

کسی احیانا می تونه منو راهنمایی کنه؟

Elendil1
29-06-2009, 00:01
دوستان فیفا باز سلام
من به تازگی یه کارت گرافیک 4890 1 گیگ ATI گرفتم و باش بازیهای بسیار سنگینی مثل Crysis رو با آخرین رزولوشن و کیفیت Very High راحت اجرا می کنم. اما با فیفا مشکل دارم! به خصوص وقتی پاس طولی داده میشه یا دوربین سریع در طول زمین حرکت می کنه، دچار افت فریم میشم.
می دونید که فیفا از نظر گرافیکی بازی غولی نیست، به علاوه من مدتی در شیراز بودم، توی گیم نت با گرافیک 9600 GT به راحتی با آخرین کیفیت و رزولوشن 1440 بازی اجرا می شد.
آخرین آپدیت های ویندوز و کارت گرافیک رو هم نصب دارم، حتی با کم و زیاد کردن کیفیت و حذف فیچرهای گرافیکی فیفا، بازم این مشکل رو دارم!

شما رم و CPU تون رو هم اگه میشه بگید!!

FCBarcelona.ir
29-06-2009, 10:13
شما رم و CPU تون رو هم اگه میشه بگید!!
CPU م AMD Dual Core 6000 ه و رم 2 گیگ 800

Masoud King
29-06-2009, 11:04
CPU م AMD Dual Core 6000 ه و رم 2 گیگ 800

دوستان فیفا باز سلام

احتمالا شاید مشکل از کرک بازی باشه!
اینو نصب کن ببین خوب میشه:

mehdi_p
30-06-2009, 10:51
من بعد از چند مدت دوباره ميخوام فيفا 09 بازي كنم .:5:

قسمت منيجر مود چطوريه ؟:9:
بايد چيكار كنيم و هدفش چيه ؟:22:
ممنون ميشم جواب بديد .:15:

Spaniuly
30-06-2009, 19:40
من بعد از چند مدت دوباره ميخوام فيفا 09 بازي كنم .:5:

قسمت منيجر مود چطوريه ؟:9:
بايد چيكار كنيم و هدفش چيه ؟:22:
ممنون ميشم جواب بديد .:15:

عاليه عين 08 هست با اين تفاوت كه حتي با داشتن يه تيم نيم ستاره اي هم مي توني با تيم هاي 4 5 ستاره اي مسابقه تداركاتي بذاري توي 08 اين غير ممكن بود و برعكس اگه تيمت 5 ستاره بود كمتر از 3 ستاره باهات حاضر به مسابقه تداركاتي نبود ولي حالا مي توني با پيشنهاد اغفال كننده با تيم هايي كه حاضر نيستند باهات بازي كنند. مسابقه تداركاتي برگزار كني مثلا اگه تيمت نيم ستاره هست به منچستر پيشنهاد بدي كه بازي توي اولدترافورد باشه و 90 درصد درآمد بليط فروشي هم براي اونها باشه اينطوري يه درجه موافقت هست مي بيني به ماكسيمم رسيد و بعدش قبول مي كنه كلا غير از اين مورد كوچكترين تغييري نيست. البته يه مسئله هست كه شما توي ورژن 08 مي تونستي با كريشن مستر بازيكنان بزرگ موهومي كه در منيجر مود ظهور مي كنن رو شناسايي كني. ولي ديگه توي اينجا نمي توني اين كار رو بكني مي بيني يه بازيكن قدرتش توي كريشن 30 40 هست ولي وقتي ظهور مي كنه overall اش 99 هست كلا عجيب غريبه. هدف خاصي وجود نداره شما 15 سال مي توني مربي گري كني توي دنياي فوتبال معمولا خيليا با يك تيم اين 15 سال رو سر مي كنن چون مي توني يه تيم دسته 4 انگلستان رو برداري ببريش ليگ برتر و تبديلش كني به بزرگترين و ثروتمندترين باشگاه دنيا و همه بازيكنان بزرگ جهان رو در اختيار بگيري

779
30-06-2009, 19:50
آقا کسی این تاکتیک هایه فیفا 09 رو نداره؟ ( راهنماش که چیکار میکنه ، نسخه ی نکست )
آخه خیلی جالبه فلش بالا میزنی کی نوع میاد پایین میزنی یک نوع میاد چپ و راستم یک نوع!!!
یکی به ما بگه چجوریه!
فقط تاکتیک Defult ش نشون میده چجوریه بقیه رو نشون نمیده!
مثلا من چی کار کنم حمله ای یا دفاعی بشم؟
تو رو خدا فیفا نکست باز ها بگن :دی :31:

hosiyar
01-07-2009, 14:51
اینم سری جدید لباس های فصل جدید تقدیم به شما :

Liverpool 09/10 Kits
HOME :

AWAY :

GK :

hosiyar
01-07-2009, 14:52
Paris Saint Germain 09/10 Home/Away Kit
HOME :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAWAY :

hosiyar
01-07-2009, 14:55
گفته بودم لباس دروازه بان بهترین و بزرگترین تیم دنیا REAL MADRID هم عوض شده :

REAL MADRID GK KIT 09/10

hosiyar
01-07-2009, 14:58
VfL Wolfsburg 09/10 Kitpack
HOME :

AWAY :

3rd Kit :

GK :

hosiyar
01-07-2009, 15:00
Chelsea FC 09/10 Kitpack
HOME :

AWAY :

3rd KIT :

GK :

hosiyar
01-07-2009, 15:02
Fulham 09/10 Kits
HOME :

AWAY :

hosiyar
01-07-2009, 15:07
Tottenham Hotspur 09/10 Fullkitpack
HOME :

AWAY :

3rd :

GK :

hosiyar
01-07-2009, 15:08
Italy National Team Home Confederation Cup 2009

hosiyar
01-07-2009, 15:11
Spain Home Kit Confederation Cup 2009

Spain National Team Away Kit

hosiyar
01-07-2009, 15:12
England National Team 09/11 Home Kit

hosiyar
01-07-2009, 15:16
Manchester United 09/10 Kits

HOME :

AWAY :

GK :

نکته : احتمال تغییر لباس دوم منچستر هست .
-------------------------------------------------------------------------------------
ولی واقعا لباس ججدید منچستر زشت شده !
لباس رئال رو فقط عشق است !!!

hosiyar
01-07-2009, 15:21
نکته :
تمام لباس هایی که گذاشتم و میزارم ساخت دوست خوبم Tima55 هست .

pedramch
01-07-2009, 19:50
سلام..یه سوال
من یه تیم ساختم..
ولی وقتی میرم تو بازی اون پایین کنار اسم بازیکنا پرچم تیممو نشون نمیده و به جاش یه توپ نشون میده!
چطوری میتونم پرچم رو بذارم اونجا؟
ممنون/:5:

Spaniuly
01-07-2009, 20:32
سلام..یه سوال
من یه تیم ساختم..
ولی وقتی میرم تو بازی اون پایین کنار اسم بازیکنا پرچم تیممو نشون نمیده و به جاش یه توپ نشون میده!
چطوری میتونم پرچم رو بذارم اونجا؟
ممنون/:5:

نميشه عزيز وقتي تيم خلق مي كني آيكنش همون توپ قديمي هست كه آيكن فيفا 2003 بود

zeus_1
01-07-2009, 21:15
سلام
من جدیدا به یه مشکلی برخوردم
وقتی وارد بازی می شم، همه بازیکنان دستاشون کاملا بازه
یه جوری که انگار گرافیک بازی مشکل پیدا کرده باشه
ویندوز هم عوض کردم درست نشد
کسی می دونه چه جوری می شه درستش کرد؟

Spaniuly
01-07-2009, 23:17
سلام

اين به گرافيك ربط داره كارت گرافيكت چيه؟

Elendil1
02-07-2009, 10:22
سلام

همش به كارت گرافيك هم نيست،من با 4 گيگ رم و 1 گيگ گرافيك ، روي ويندوز سون اجرا كردم همين جوري بود.

مگه قبلآ اينجوري نبود؟ اگر نبود كه يه بار پاكش كن دوبار بنصب!

zeus_1
02-07-2009, 16:29
همش به كارت گرافيك هم نيست،من با 4 گيگ رم و 1 گيگ گرافيك ، روي ويندوز سون اجرا كردم همين جوري بود.

مگه قبلآ اينجوري نبود؟ اگر نبود كه يه بار پاكش كن دوبار بنصب!

نه قبلا اينجوري نبودش
ولي نكته خوبي رو اشاره كردي چون من هم روي ويندوز سون با اين مشكل مواجه شدم

اين به گرافيك ربط داره كارت گرافيكت چيه؟
فكر نمي كنم از گرافيك باشه چون قبلا بازي رو اجرا كردم
رويه ويندوز سون هم حتي اجرا كردم
ولي اين دفعه نمي دونم چرا اينجوري شده
Vga 512 8500
Ram 2

resident_evil
02-07-2009, 19:06
آقا تاحالا اینجوری گل زده بودین : دی !

دروازه بان اومد شوت بزنه رفتم جلوش یوهو توپ خورد بهم منم گلش کردم : دی !

بسیار جالب بود !

Elendil1
03-07-2009, 12:44
آقا تاحالا اینجوری گل زده بودین : دی !

دروازه بان اومد شوت بزنه رفتم جلوش یوهو توپ خورد بهم منم گلش کردم : دی !

بسیار جالب بود !

اين رو چه سطحي بود؟؟؟؟

فكر نمي كنم از گرافيك باشه چون قبلا بازي رو اجرا كردم
رويه ويندوز سون هم حتي اجرا كردم
ولي اين دفعه نمي دونم چرا اينجوري شده
Vga 512 8500
Ram 2

100 در 100 مشكل ويندوز هست، بهتره عوضش كني ف چون اصلآ براي بازي خوب نيست،(البته نسخه ي جديدش خيلي بهتر شده و نسخه ي اصلي كه بياد ديگه خيلي عاليه)

resident_evil
03-07-2009, 13:29
اين رو چه سطحي بود؟؟؟؟

Legend ! اولین بار بود این اتفاق میفتاد ...

داشتم رد میشدم یوهو ابله توپ رو کوبید به من ! البته خب با تیم های قوی Manager بازی کردن اصلا حال نمیده !

Elendil1
03-07-2009, 16:19

داشتم رد میشدم یوهو ابله توپ رو کوبید به من ! البته خب با تیم های قوی Manager بازی کردن اصلا حال نمیده !

روي Xbox360 چجوري سطح Legend باز ميشه؟؟
Manager : با هر تيمي تو منيجر بازي كني بالاخره قوي ميشه! دي: در كل آره اصلآ حال نميده!

resident_evil
03-07-2009, 17:12
روي Xbox360 چجوري سطح Legend باز ميشه؟؟
Manager : با هر تيمي تو منيجر بازي كني بالاخره قوي ميشه! دي: در كل آره اصلآ حال نميده!

از همون ابتدا باز هست ...

FCBarcelona.ir
03-07-2009, 17:59

سطح Legend رو چطوری تو PC باید فعال کرد؟

Spaniuly
03-07-2009, 19:47
سطح Legend رو چطوری تو PC باید فعال کرد؟

كافيه 2 تا از zone ها رو كامل برنده بشي. كل چلنج هاش رو ببر تا باز بشه اسم ديفيكلتي هم Legendary هست نه Legend

FCBarcelona.ir
03-07-2009, 21:07
یکی از بدیهای فیفا اینه که هوش مصنوعیش خیلی پایینه. من به عنوان کسی که شاید سال های زیادی بود فیفا بازی نمی کردم، از اول که شروع کردم گذاشتم روی ورد کلس و بعد یه نیم فصل بازی، حالا می تونم 80% بازیا رو ببرم. امیدوارم این سطح جدید چیز خوفی باشه، چون وقتی بازی برات سخت نباشه، جذابیتش رو از دست میده.

مورد دیگه اینه که چرا انقدر امکانات ترکیب چیدنش کمه؟ در مقایسه با PES میگم. مثلا نمیشه موقعیت بازیکنا رو یکی یکی دستی ادیت کرد، یا نمیشه ترکیب دوم و سوم گذاشت که بشه وسط بازی انتخاب کرد، یا وضعیت هجوم و دفاع تک تک بازیکنا رو معین کرد ...
البته ممکنه بشه من بلد نباشم.

Spaniuly
03-07-2009, 21:48
یکی از بدیهای فیفا اینه که هوش مصنوعیش خیلی پایینه. من به عنوان کسی که شاید سال های زیادی بود فیفا بازی نمی کردم، از اول که شروع کردم گذاشتم روی ورد کلس و بعد یه نیم فصل بازی، حالا می تونم 80% بازیا رو ببرم. امیدوارم این سطح جدید چیز خوفی باشه، چون وقتی بازی برات سخت نباشه، جذابیتش رو از دست میده.

مورد دیگه اینه که چرا انقدر امکانات ترکیب چیدنش کمه؟ در مقایسه با PES میگم. مثلا نمیشه موقعیت بازیکنا رو یکی یکی دستی ادیت کرد، یا نمیشه ترکیب دوم و سوم گذاشت که بشه وسط بازی انتخاب کرد، یا وضعیت هجوم و دفاع تک تک بازیکنا رو معین کرد ...
البته ممکنه بشه من بلد نباشم.

هوش مصنوعي پايين هست؟ اول اين جوك سال بود در ضمن اگه از نظر شما هوش مصنوعي پايين هست خوب اينكه بهتر از PES هست كه توش چيزي به اسم هوش مصنوعي نيست. همه مي دونن از هوش مصنوعي توي بازي PES تا حالا استفاده نشده ولي يكي از نكات قوت فيفا همين هوش مصنوعيش هست كه باعث نمرات بالاش ميشه.

در مورد تركيب هم درست حدس زدي شما بلد نيستي مي توني يك تركيب مخصوص كريت كني و براي اون تركيب خاص مي توني اسم بذاري و به هر تيمي كه خواستي بذاريش.

FCBarcelona.ir
03-07-2009, 22:19
هوش مصنوعي پايين هست؟ اول اين جوك سال بود در ضمن اگه از نظر شما هوش مصنوعي پايين هست خوب اينكه بهتر از PES هست كه توش چيزي به اسم هوش مصنوعي نيست. همه مي دونن از هوش مصنوعي توي بازي PES تا حالا استفاده نشده ولي يكي از نكات قوت فيفا همين هوش مصنوعيش هست كه باعث نمرات بالاش ميشه.

در مورد تركيب هم درست حدس زدي شما بلد نيستي مي توني يك تركيب مخصوص كريت كني و براي اون تركيب خاص مي توني اسم بذاري و به هر تيمي كه خواستي بذاريش.
شما می تونی هر جور دوست داری فکر کنی، برای من مهم نیست، من فقط اونچه که دیدم رو گفتم. تو PES بعد 8-9 ماه هر روز لااقل 1 ساعت بازی کردن، هنوز هم تو بالاترین سطح بازی کردنش برام سخته، و گاهی هم ممکنه ببازم. بازی خودش رو با شیوه بازی شما تطبیق میده و راه های گل زدنت رو می بنده. اما تو فیفا من در عرض 1 هفته، راحت می تونم تو ورد کلس اغلب تیم ها رو ببرم. کاملا فهمیدم از کجاها میشه به طور تضمینی گل زد. بازی هوش انعطاف پذیری نداره.

شما با تعصبی کودکانه جواب دادی، اما اونچه من دیدم اینه که فیفا با وجود چند نکته معدود بهتری که نسبت به PES داره، اما هوش مصنوعیش به هیچ وجه قابل قیاس با PES نیست.

Spaniuly
04-07-2009, 18:23
شما می تونی هر جور دوست داری فکر کنی، برای من مهم نیست، من فقط اونچه که دیدم رو گفتم. تو PES بعد 8-9 ماه هر روز لااقل 1 ساعت بازی کردن، هنوز هم تو بالاترین سطح بازی کردنش برام سخته، و گاهی هم ممکنه ببازم. بازی خودش رو با شیوه بازی شما تطبیق میده و راه های گل زدنت رو می بنده. اما تو فیفا من در عرض 1 هفته، راحت می تونم تو ورد کلس اغلب تیم ها رو ببرم. کاملا فهمیدم از کجاها میشه به طور تضمینی گل زد. بازی هوش انعطاف پذیری نداره.

شما با تعصبی کودکانه جواب دادی، اما اونچه من دیدم اینه که فیفا با وجود چند نکته معدود بهتری که نسبت به PES داره، اما هوش مصنوعیش به هیچ وجه قابل قیاس با PES نیست.

نه عزيز اينكه شما و من با اينكه توي PES واسه خودمون يلي هستيم ولي باز هم بعضي مواقع نمي تونيم بازي هميشگي رو ارائه بديم به خاطر اينه كه هوش مصنوعي نداره بازي. هوش مصنوعي اگه شما مي دونستي به چي ميگن نيازي به بحث ما نبود ولي مشخصه شما اطلاعاتي در مورد هوش مصنوعي نداريد. PES فاقد اين مورد هست و تمامي كار هاي بازيكنان بر حسب يك برنامه نويسي كاملا رندوم هست بعضي وقتها مي بينيد به صورت كاملا مصنوعي تيم مقابل شما با 9 بازيكن + دروازبان دفاع مي كنن. با اينكه جلو هم نيستند. يا مي بيني مثلا 5 تا شوت از راه نزديك كه با فاصله 1 ثانيه به سمت دروازبان زده مي شه دروازبان عين ملخ مي پره و توي 5 ثانيه 5 واكنش نشون ميده كه توپ رو هم دفع مي كنه اينا چيزاي غير واقعي هستند كه من فقط توي PES سراغ دارم وقتي يه مهاجم از داخل محوطه شش قدم ضربه بزنه توپ 98 درصد امكان گل شدن داره در حاليكه اين درصد توي PES كمتر از پنجاه هست علاقه اي به بحث در مورد چيزي كه مبرهن هست ندارم خوب شما عاشق پاك باخته PES هستيد واسه همين حتي دوست نداريد كمبود هاي اون رو ببينيد و باور كنيد اشكالي نداره اين تعصب شما ولي بهتر اينه كه حداقل واقع بين باشيد اگه كسي ازتون پرسيد بين بازي هاي فيفا و PES كدوم يك از تكنولوژي هوش مصنوعي استفاده مي كنه بدونيد كه جواب فيفا هست و بازي PES چيزي به اسم هوش مصنوعي نداره مسئولان كونامي براي استفاده از اين تكنولوژي فعلا برنامه اي ندارند و حتي در مورد بازي بعدي PES هم چيزي نگفتن كه از هوش مصنوعي بهره مي بره يا خير. خلاصه شما هم بهتره زياد سخت نگيريد و صحه صدر داشته باشيد. و البته بهتره در مورد چيزهايي كه در موردش اطمينان نداريد زياد پا فشاري نكنيد. موفق باشيد دوست عزيز

sargeras
04-07-2009, 18:37
نه عزيز اينكه شما و من با اينكه توي PES واسه خودمون يلي هستيم ولي باز هم بعضي مواقع نمي تونيم بازي هميشگي رو ارائه بديم به خاطر اينه كه هوش مصنوعي نداره بازي. هوش مصنوعي اگه شما مي دونستي به چي ميگن نيازي به بحث ما نبود ولي مشخصه شما اطلاعاتي در مورد هوش مصنوعي نداريد. PES فاقد اين مورد هست و تمامي كار هاي بازيكنان بر حسب يك برنامه نويسي كاملا رندوم هست بعضي وقتها مي بينيد به صورت كاملا مصنوعي تيم مقابل شما با 9 بازيكن + دروازبان دفاع مي كنن. با اينكه جلو هم نيستند. يا مي بيني مثلا 5 تا شوت از راه نزديك كه با فاصله 1 ثانيه به سمت دروازبان زده مي شه دروازبان عين ملخ مي پره و توي 5 ثانيه 5 واكنش نشون ميده كه توپ رو هم دفع مي كنه اينا چيزاي غير واقعي هستند كه من فقط توي PES سراغ دارم وقتي يه مهاجم از داخل محوطه شش قدم ضربه بزنه توپ 98 درصد امكان گل شدن داره در حاليكه اين درصد توي PES كمتر از پنجاه هست علاقه اي به بحث در مورد چيزي كه مبرهن هست ندارم خوب شما عاشق پاك باخته PES هستيد واسه همين حتي دوست نداريد كمبود هاي اون رو ببينيد و باور كنيد اشكالي نداره اين تعصب شما ولي بهتر اينه كه حداقل واقع بين باشيد اگه كسي ازتون پرسيد بين بازي هاي فيفا و PES كدوم يك از تكنولوژي هوش مصنوعي استفاده مي كنه بدونيد كه جواب فيفا هست و بازي PES چيزي به اسم هوش مصنوعي نداره مسئولان كونامي براي استفاده از اين تكنولوژي فعلا برنامه اي ندارند و حتي در مورد بازي بعدي PES هم چيزي نگفتن كه از هوش مصنوعي بهره مي بره يا خير. خلاصه شما هم بهتره زياد سخت نگيريد و صحه صدر داشته باشيد. و البته بهتره در مورد چيزهايي كه در موردش اطمينان نداريد زياد پا فشاري نكنيد. موفق باشيد دوست عزيز
ولی من که فیفا رو از 2000 تا حالا دارم بازی میکنم PES رو ترجیح میدم. فیفا 09 رو نگو که بعد از یه بار بازی پاکش کردم . بازم به همون 08!!!
به نظر من مهمترین مسئله گیم پلی بازی هست و چیزهای دیگه در مرحله بعد قرار میگیرند و به نظر من PES تو این زمینه بهتره
البته فراموش نکنیم که سلیقه هر کس با کس دیگه فرق داره

Elendil1
04-07-2009, 23:26
ولی من که فیفا رو از 2000 تا حالا دارم بازی میکنم PES رو ترجیح میدم. فیفا 09 رو نگو که بعد از یه بار بازی پاکش کردم . بازم به همون 08!!!
به نظر من مهمترین مسئله گیم پلی بازی هست و چیزهای دیگه در مرحله بعد قرار میگیرند و به نظر من PES تو این زمینه بهتره

سليقه ي هركس مفاوت نيست، عقل هركس متفاونه!
گرافيك فيفا09 بالاتره
هوش مصنوعي بالاتر ،بهترين گيم پلي فوتبال رو Fifa09 روي XboX360 هست و بعدش هم روي PC .
امتياز هر بازي از 10 از نظر گيم اسپات::
فيفا09 : 8.5
ساكر09 : 7..0
امتياز گيمرها:
فيفا:8.8
ساكر09 : 7.4
لطفآ ديگه اين بحث رو ادامه ندين، طرفدار هر بازي تو تاپيك خودش!!

Spaniuly
05-07-2009, 00:16

بله سليقه اي هست ولي گيم پلي به اين نميگن كه با كاكا توپ رو بگيري و همش تو سر توپ بزني بري 90 متر از اين سر زمين تا اون سر زمين دريبل كني. گيم پلي به اين مي گن كه توي فيفا هست شما يه دست برو فيفا 09 رو روي XBOX360 بازي كن تا حالت از PES و فيفا كارنت به هم بخوره. اونوقت مي بيني فوتبال گيم يعني چي. جدا اگه به XBox360 دسترسي داري يه دست فيفا 09 بزن.:46: موفق و پيروز باشي

lordcrazy
06-07-2009, 00:02
سلام به همگی!!!
من 1 دسته فراسو طرح 360 گرفتم))fgp-660(
تو بازی فیفا 09کار نمیکنه!!! مشکل تنظیمات دارم!!! هر چی فایل dev بود ریختم و درست نشد!
توی تاپیک کلوپ گیم پد هم مطرح کردم اما جوابی نگرفتم
ممنون میشم کمکم کنید!!!

Toranj_mhg
06-07-2009, 01:35
18 تا از مهمترین خرید و فروش های دنیای فوتبال در تابستان امسال که میتونید تو بازی اعمال کنید:
1)C.Ronaldo
From: Manchester United
To: Real Madrid

2) T.Vermaelen
From : Ajax
To: Arsenal

3)Yoann Gourcuff
From: AC Milan
To: Bordeaux

4)Kaka
From: AC Milan

5)G.Barry
From: Aston Villa
To: Manchester City

6)Diego
From: Werder Bremen
To: Juventus

7) R.Albiol
From: Valencia

8)Marco Motta
From: Udinese
To: Roma

9)Anatoliy Tymoschuk
From: Zenit St. Petersburg
To: Bayern Munich

10)Glen Johnson
From: Portsmouth
To: Liverpool

11)A.Valencia
From: Wigan Atheltic
To: Manchester United

12)Eliseo
From: Malaga
To: Lazio

13)F.Cannavaro
From: Real Madrid
To: Juventus

14)Diego Millito
From: Genoa
To: Inter

15)Luis Jimenez
From: Inter
To: West Ham

16)Edson Braafheid
From: FC Twente
To: Bayern Munich

17) K.Benzema
From: Lyon

18)M.Owen
From: New Castle
To: Manchester United

zeus_1
07-07-2009, 15:17
برای اعمال نقل و انتقالان پچ و یا آپیدت خاصی وجود نداره؟؟

rayanaa
07-07-2009, 17:56
با سلام خدمت شما
اگر وقت داشتید squads فیفا را اگه دارید برای من ارسال کنید

hosiyar
12-07-2009, 08:46
نکته : احتمال تغییر لباس دوم منچستر هست .

Manchester United
09/10 Away Kit

hosiyar
12-07-2009, 08:49
Atletico de Madrid 09/10 Kitpack
HOME :

AWAY :

GK :

hosiyar
12-07-2009, 08:51
گفته بودم لباس دروازه بان بهترین و بزرگترین تیم دنیا REAL MADRID هم عوض شده :

REAL MADRID GK KIT 09/10

اون یکی لباس کاسیاس (رئال مادرید - GK ) :

hosiyar
12-07-2009, 08:53
Werder Bremen 09/10 Kitpack
HOME :

AWAY :

3rd :

GK :

hosiyar
12-07-2009, 08:56
Olympic Lyon 09/10 Home Kit

hosiyar
12-07-2009, 08:57
Juventus 09/10 Fullkitpack
HOME :

AWAY :

GK :

Pedram Tanha
12-07-2009, 22:14
کسی از دوستان می دونه که آیا این بازی قابلیت این رو داره که گزارش اسپانیولی داشته باشه؟

Spaniuly
13-07-2009, 09:38
کسی از دوستان می دونه که آیا این بازی قابلیت این رو داره که گزارش اسپانیولی داشته باشه؟

بايد نسخه اروپاي جنوبي تهيه كني و بزاري روي اسپانيايي فكر نمي كنم توي ايران بتوني گيرش بياري

resident_evil
15-07-2009, 17:30
اینم 2 تا گل دیگه !

MHSou
16-07-2009, 19:16
سلام؛

کسی میدونه چجوری میشه آنلاین شد. منظورم بازی کردن Online نیست من سریال Original بازی رو میخوام که بشه از Adidas Live Season استفاده کرد، قبلا تو این تاپیک بود دیگه نیست.

Elendil1
16-07-2009, 20:35
سلام؛

کسی میدونه چجوری میشه آنلاین شد. منظورم بازی کردن Online نیست من سریال Original بازی رو میخوام که بشه از Adidas Live Season استفاده کرد، قبلا تو این تاپیک بود دیگه نیست.

دوست من به هیچ وجه نگرد و خودت رو خسته نکن گیرت نمیاد!!

MHSou
17-07-2009, 09:14
سلام؛

اتفاقا گیرم اومد!

اینقدر نا امید نباش!

Hadish kaka
17-07-2009, 23:04
براي اينكه ّfifa 09 روآنلاين بازي كنيم (مخصوصا باP30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ها)بايد چيكار كنيم.درضمن براي اينكار قدرت سيستم بايد چقدر باشه واينترنت پر سرعت بايد داشته باشم يا نه؟با تشكر

Elendil1
18-07-2009, 10:01
براي اينكه ّfifa 09 روآنلاين بازي كنيم (مخصوصا باP30World Forums] ها بايد چيكار كنيم.درضمن براي اينكار قدرت سيستم بايد چقدر باشه واينترنت پر سرعت بايد داشته باشم يا نه؟با تشكر

آموزش کامل + هر چی که لازم هست در این تاپیک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبخوام سریع بهت بگم: سرعت :128 ، پینک : زیر 300 ، برنامه ی هاماچی [همه ی اینا توضیح داده شده]

DJ POLESTAR
18-07-2009, 21:24
چه بازیه!!! زمینش انگار موکت پهن کردن, تماشاگرهای استادیوم هم مثل کودن ها میمونن!!!
من بازیه FIFA رو از 2004 تا 2009 گرفتم و با عشق بازی میکردم اما این هر سال که نسخه ی جدیدش رو میگرفتم همون بازی بود که فقط بازیکنانی که ترنسفر میشدن توش تغییر میکرد.
EA هم خودشو مسخره کرده!
اما حالا PES رو بازی میکنم به شما هم پیشنهاد میکنم!

Spaniuly
18-07-2009, 21:42
چه بازیه!!! زمینش انگار موکت پهن کردن, تماشاگرهای استادیوم هم مثل کودن ها میمونن!!!
من بازیه FIFA رو از 2004 تا 2009 گرفتم و با عشق بازی میکردم اما این هر سال که نسخه ی جدیدش رو میگرفتم همون بازی بود که فقط بازیکنانی که ترنسفر میشدن توش تغییر میکرد.
EA هم خودشو مسخره کرده!

پس كه گفتي از سال 2004 تا 2009 مي گرفتي و ميديدي همون بازيه؟ فقط ترانسفرها عوض شدن؟ يارو گيم فروشه حتما برات PES 5 ميداد هر ساله بازي مي كردي هر سال هم ترانسفر هاش رو آپديت مي كرد فكر مي كردي فيفاست. قسم خورده بودم توي تاپيك هاي بازي ديگه پست ندم ولي ديگه از بس حرفت تابلو بود نتونستم جلو خودم رو بگيرم. به قول معروف به حرف اومدم

Mahdi284
20-07-2009, 00:40
دوستانه گل ميشه روي همين فيفا 09 ترانسفرها رو آپديت كرد؟
يعني فايلي چيزي باشه كلا ليست بازيكنان رو آپديت كنه
ميشه؟

Elendil1
20-07-2009, 10:10
EA هم خودشو مسخره کرده!

عزیز فیفا09 چمن 3d داره، آخره چمنه،شما حتمآ گرافیکتون پایینه، روی آخرش نذاشتیدف اگر هم گذاشتید و بازم نظرتون اینه در کل...:31:

DJ POLESTAR
20-07-2009, 21:50
عزیز فیفا09 چمن 3d داره، آخره چمنه،شما حتمآ گرافیکتون پایینه، روی آخرش نذاشتیدف اگر هم گذاشتید و بازم نظرتون اینه در کل...:31:
عزیز گرافیکم 9500GT هستش,دیگه بازی تعصب نداره!!!
اصلا من نمیدونم. شما بگید PES خوبه یا FIFA البته با ذکر دلایل و مثال؟؟؟

Spaniuly
20-07-2009, 22:45

بيخيال شو عزيز واسه شما كه فيفا نكست رو نديدي توي عمرت همون PES رو مي پسندي يه بار روي X360 فيفا بازي كني مي بيني فوتبال سيموليشن يعني چي. البته من PES 2009 رو شديدا دوست دارم و امسال بازي كه شايد 80 درصد وقتم رو روش گذاشتم همين PES 2009 بود چون فيفا PC رو اصلا نپسنديدم. يه جوريايي هم لجم گرفت كه چرا فيفا واسه PC كارنت شد الانم دلم صاف نيست از فيفا چون خوب ضايع كرد ما PC Game خور ها رو. اگه مي خواي اين دوتا بازي رو با هم مقايسه كني تنها سنگ محك مقايسه پلتفورم هاي X360 شون هست چون در مورد PC اين دو بازي با هم ديگه تناسبي ندارند. چون يكي نكست جنريش و ديگري كارنت جنريشن هست. معلومه كه به لحاظ شفافيت گرافيكي فيفا 09 براي PC كمتر از PES 2009 هست بخصوص اگه مانيتورتون مثل مال من LCD Wid 19 باشه كاملا متوجه چشم نوازي PES 2009 و كدر بودن فيفا 09 مي شيد. ولي گيم پلي فيفا كلا از PES 2009 جالب تر هست. بخصوص ما x360 كه هرچي بازي مي كني نيشتر مي خواي بازي كني

DJ POLESTAR
20-07-2009, 22:54
حالا شد!
ما اگه نمیدونیم خوب اینطوری راهنمایی کنین که بدونیم, این که دیگه دعوا و من بیشتر میدونم تو کمتر میدونی نداره!!!

Mahdi284
21-07-2009, 02:15
دوستانه گل ميشه روي همين فيفا 09 ترانسفرها رو آپديت كرد؟
يعني فايلي چيزي باشه كلا ليست بازيكنان رو آپديت كنه
ميشه؟

YARMANGOLI
21-07-2009, 09:41
گفتم باز هم میگم!فقط یک بار FIFA توی Xbox360 بازی کنید تا ببینید چطور چمن میکنه،تماشاگرها قهر میکنن،بازیکنها عصبی میشن،سعی میکنن داورو متقاعد کنن و نظرشو عوض کنن،باد لباس بازیکنها رو تکون میده،بازیکنها تو هوای سرد دیر خسته میشنو خیلی چیزهای دیگه(یار)

هزار بار گفتم باز هم میگم!فقط یک بار FIFA توی Xbox360 بازی کنید تا ببینید چطور چمن میکنه،تماشاگرها قهر میکنن،بازیکنها عصبی میشن،سعی میکنن داورو متقاعد کنن و نظرشو عوض کنن،باد لباس بازیکنها رو تکون میده،بازیکنها تو هوای سرد دیر خسته میشنو خیلی چیزهای دیگه(یار)

pasia
21-07-2009, 22:39
من ps3 دارم برای ultimate team جی کار کنم

hosiyar
22-07-2009, 19:12
سلام . یه چنتا جدید :

West Ham United 09/10 Fullkitpack
HOME :

AWAY :

hosiyar
22-07-2009, 19:14
قبلا لباس خانه این تیم رو گذاشته بودم . حالا کاملشه که آپدیت شده :

Olympic Lyon 09/10 Kitpack
HOME :

AWAY :

GK :

hosiyar
22-07-2009, 19:16
FC Schalke 04 09/10 Kitpack

HOME :

AWAY :

3rd :

GK :

hosiyar
22-07-2009, 19:18
Bayern Munchen 09/10 Kits

HOME :

AWAY :

GK :

hosiyar
22-07-2009, 19:20
FC Shakhtar Donetsk 09/10 Kitpack

HOME :

AWAY :

GK :

hosiyar
22-07-2009, 19:21
Dynamo Kyiv 09/10 Kitpack

HOME :

AWAY :

GK :

hosiyar
22-07-2009, 19:22
F.C. Porto 09/10 Kitpack

HOME :

AWAY :

GK :

Argentina National Team 08/09 Home Kit

Hadish kaka
23-07-2009, 20:18
آقا من اين بازي رو وقتي با game controllerبازي كنم تكل نميزن و...:41:
البته قبلا گفتم دوستان هم دستشون درد نكنه جوابم رو دادن.:20:
ولي نفهميدم.:41:
اگه ميشه برام بصورت كامل(اگه با عكس باشه چه بهتر)توضيح بديد كه از اون برنامه(باز اسمش يادم رفت)چطوري استفاده كنم.
با سپاس:11:

نميدونم چه حكمتيست كه:
هرجا كه من سوال ميپرسم جوابو نميدن هيچ كلا ديگه هيچكس به اون قسمت سر نميزنه همه فرار ميكنن

Spaniuly
25-07-2009, 00:06
نميدونم چه حكمتيست كه:
هرجا كه من سوال ميپرسم جوابو نميدن هيچ كلا ديگه هيچكس به اون قسمت سر نميزنه همه فرار ميكنن

خدا اين EA Sports رو لعنت كنه غير از خودش ديگه به فكر هيچ كس نيست از 2006 به اين ور كلا مشكل گيم پد وجود داشت توي 09 هم به اوج خودش رسيد. براي تنظيمات دسته به جاي استفاده از مپ اكسترنال براي گيم پد برداشته يه xinput كرده كه چي بشه مثلا. مسخره بازي رو به حد اعلا رسونده. دوست عزيز اين مشكل كه شما مي گي گريبان گير همه بوده و ساده بگم هركس از خودش يه ذره استعداد نشون داده تونسته اين مشكل رو حل كنه كلا چاره كار اينه استفاده از فايل devdata مناسب. حالا اين devdata مناسب چيه؟ فايلي هست كه داخلش كدهايي وجود داره كه دسته شما رو به بازي معرفي مي كنه و دكمه ها از توي اون كدها فعال ميشن. اگه devdata موجود در document رو ببيني داخلش رو كلي گيم پد حرفه اي هست و براشون devdata تعريف شده. و چون گيم پد هايي كه ما استفاده مي كنيم همگي زپرتي هستند داخل اون devdata نمي توني كد اختصاصي پيدا كني مجبور خود يه كد بنويسي اما كد نوشتن كار ما نيست يه برنامه با اكسل جور كرده بودند كه كد مي ساخت به صورت هوشمند توي كلوپ گيم پد هم لينكش رو گذاشتند بچه ها تنها چاره شما اينه كه اون رو دانلود كني و با اون كد بسازي كس ديگه اي نمي تونه برات اين كار رو بكنه چون بايد دسته ات رو هم بدي به كس ديگه چون سعي كن ازش سر در بياري و بتوني ازش استفاده كني چون چاره اي ديگه نيست. ميشه از يه devdata ديگه استفاده كني ولي هيچ تضميني نيست كه 100% برات درست جواب بده

Hadish kaka
25-07-2009, 21:17
آقا مرسي:20: فقط اين كه گفتي كجاست( توي كلوپ گيم پد هم لينكش رو گذاشتند )

Spaniuly
25-07-2009, 23:12
آقا مرسي:20: فقط اين كه گفتي كجاست( توي كلوپ گيم پد هم لينكش رو گذاشتند )

كلوپ گيم پد تاپيك استيكي تالار نجمن سخت افزار / ساير قطعات هست. مي توني اينا رو سرچ كني راحت گير مياري ديگه. اينم لينك به تاپيك كلوپ گيم پد:

hosiyar
26-07-2009, 11:31
سلام .
(آرمین جان) من پچ های اصلی fifa09 رو از سایت خودش دانلود کردم ، میخوام بریزم این ارور رو میده :

چه اشکالی داره ؟ چجوری رفعش کنم ؟ (من حسابی بازی رو ادیت کردم . ممکنه از اون باشه ؟)
ممنون .

Hadish kaka
26-07-2009, 17:11
كلوپ گيم پد تاپيك استيكي تالار نجمن سخت افزار / ساير قطعات هست. مي توني اينا رو سرچ كني راحت گير مياري ديگه. اينم لينك به تاپيك كلوپ گيم پد:

آقا lمرسي:20:
مشكل حل شد:thumbsup:ديشب پوشه اي رو كه توش دانلودهام بود رو ميگشتم كه ديدم يه پوشه به اسم Fifa 09اونجاست:eh:پوشه رو باز كردم ديدم خود ناكسش:26:الآن يه مشكل تو بازي دارم اونم اينكه وقتي استارت يا همون استوپ رو ميزنم كار نميكنه البته بايد به جاي دكمه ي استوپ،شك رو فشار بدم تا استوپ كنه.تو بخش تنظيم دسته هم نتونستم اين مشكل رو حل كنم.لطفا كمكم كنيد:20:
اينم آدرس اونجايي كه اونو دانلود كردم كه علاوه بر اين يه كرك هم برايFifa09 توي اين آدرس وجود داره(براي اونايي كه مثل من نميتونن اين مشكل رو حل كنن)

Spaniuly
26-07-2009, 17:25
براي hosiyar
نه دوست عزيز فايل EXE اورجينال رو بايد بريزي جاي كرك پچ ها رو نصب كني بعدش دوباره كرك ر برگردوني سر جاش داخل دي وي دي بازيت EXE اورجينال نداره؟ يعني وقتي بازي رو نصب مي كني كرك كپي مي كني يا نه؟ چون تازگيها مود شده فايل كرك رو مي ندازن توي ريشه تا مجبور نشيم بعد نصب كرك كپي كنيم ولي اين كار باعث ميشه exe اورجينال رو مشتري نداشته باشه برا فيفا هم بايد exe اورجينال داشته باشي تا پچ ها رو نصب كني در ضمن پچ ها بايد براي ورژن فيفات باشه ها فكر كنم ورژن تو هم اروپا مركزي باشه. چون توي ايران همين ورژنش امسال پخش شد. موفق باشي. در ضمن يادم رفت بگم توي اين تاپيك لينك EXE اورجينال انگار چند بار گذاشته شده يه سرچي بزن ببين پيدا مي كني يا نه

براي Hadish kaka
دوست عزيز مشكل اينكه تنظيم ها درست نيست به خاطر تفاوت گيم پد هاست شما يه devdata دانلود كردي كه يه جوريايي مشكل Empty بودن دكمه ها رو برطرف مي كنه ولي كاملا منطبق هم با گيم پدت نيست من devdata خودم رو خودم نوشتم و اين باعث شده همه دكمه ها مطابق ميلم باشه بهترين راه استفاده از اون فايل اكسل هست.

موفق و گيمر و سربلند باشيد. عذر مي خوام كه دونه دونه پست هاتون رو نقل قول نكردم. معمولا پست هاي داراي عكس و غيره رو من نقل قول نمي كنم. اميدوارم ببخشيد منو

Hadish kaka
26-07-2009, 17:47

آقا مرسي مشكل حل شد:20:
ديشب پوشه اي رو كه توش دانلودهام بود رو ميگشتم كه ديدم يه پوشه به اسم Fifa 09اونجاست:eh: پوشه رو باز كردم ديدم خود ناكسش.:26:الآن يه مشكل تو بازي دارم اونم اينكه وقتي استارت يا همون استوپ رو ميزنم كار نميكنه البته بعدا فهميدم كه به جاي
دكمه ي استوپ بايد شك رو فشار بدم تا استوپ كنه.تو بخش تنظيم دسته هم نتونستم اين مشكل رو حل كنم.لطفا كمكم كنيد
اينم آدرس اونجايي كه اونو دانلود كردم كه يه فايل اصلاهي هم براي fifa09 هست(براي اونايي كه مثل من نميتونن اين مشكل رو حل كنن)

hosiyar
26-07-2009, 18:49
آرمین جان ، فایل اصلی تو dvd بود (حجمش تقریبا 11 مگ بود - فکر کنم همون اورجینال باشه) ریختم بازم همون 14% ارور میده .
چیکار کنم ؟

sasanjfr
26-07-2009, 21:38
دوستان.تو نسخه ی PS3 چطوری می تونم دریبل بزنم؟

Spaniuly
26-07-2009, 21:57
دوستان.تو نسخه ی PS3 چطوری می تونم دریبل بزنم؟

به به ساسان خان گل گلاب...

فكر كنم مثل x360 باشه يعني دكمه L2 رو ميگيري آنالوگ راست رو تكون ميدي توي x360 كه اينطوريه من تاحالا Ps3 رو تجربه نكردم.

hosiyar جان نكنه پچي كه دانلود كردي متناسب با ورژن بازيت نيست ميشه بگب ورژن بازيت چيه؟ اروپا مركزي؟

hosiyar
27-07-2009, 17:45
نمیدونم . از کجا باید بفهمم ؟ از وست خریدم . پشتش هم نوشته made in europe !!!

Spaniuly
27-07-2009, 21:03
نمیدونم . از کجا باید بفهمم ؟ از وست خریدم . پشتش هم نوشته made in europe !!!

وقتي بازي رو اجرا مي كني پرچم مياد كه زبان رو انتخاب كني ببين پرچم كدوم كشورها هستش بگو تا بگم ورژن بازيت چيه

hosiyar
28-07-2009, 13:57
آرمین جان فهمیدم مشکل چیه . به خاطر ادیت ها بود . بازی رو پاک کردم از اول ریختم . قبل از این کنه کاری کنم پچ رو ریختم . دستت درد نکنه . درضمن تو ریدمی dvd خوندم . مال اروپا مرکزیه . به هر حال ممنون .

Meisam Khan
13-08-2009, 16:03
سلام دوستان خسته نباشید
یه مشکلی دارم.توی فیفا 2008 جوی استیک بدون مشکل کار میکنه ولی توی 2009 بخوبی کار نمی کنه. وقتی وارد تنظیمات میشم که دکمه ها رو جابجا کنم نمی تونم.(وقتی میزنم که عوض بشه هیچ اتفاقی نمیفته) توی بازی هم بعضی از دکمه ها کلا کار نمی کنه.

Spaniuly
13-08-2009, 17:09
سلام دوستان خسته نباشید
یه مشکلی دارم.توی فیفا 2008 جوی استیک بدون مشکل کار میکنه ولی توی 2009 بخوبی کار نمی کنه. وقتی وارد تنظیمات میشم که دکمه ها رو جابجا کنم نمی تونم.(وقتی میزنم که عوض بشه هیچ اتفاقی نمیفته) توی بازی هم بعضی از دکمه ها کلا کار نمی کنه.

به خاطر devdata ناقصی هست که وجود داره البته اگه واقع بین باشیم مشکل اینه که بازی فیفا 09 داره یه تعداد کمپانی گیم پد سازی رو حمایت می کنه و برای اینکه این مشکل رو نداشته باشی یکی از گیم پدهایی که بازی ساپورت می کنه رو داشته باشی که ما هم هرچی گیم پد استفاده می کنیم غیر رسمی هست و ساخت چین هست. بنابراین راهی که باقی می مونه اینه که برای گیم پد خودمون یک فایل devdata مخصوص بسازیم امکانش کم هست که از یک devdata دیگه استفاده کنی و به گیم پدت بخوره برای این منظور یک ابزار با برنامه اکسل درست کردند که کارش ایجاد فایل devdata برای گیم پد هست. لینک این ابزار توی کلوپ گیم پد موجوده. نحوه کار باهاش راحته فقط باید ببینی دقیقا چی می خواد ازت. اینم لینکش

Meisam Khan
14-08-2009, 16:52
میشه یه مفدار در مورد فایل اکسل و نحوه پر کردنش توضیح بدید؟

MHSou
14-08-2009, 21:53
سلام؛

امروز داشتم FIFA 09 بازی می کردم که به دو چیز جالب برخوردم:

1. به نظرتون این توپ گل نیست؟

اینم لینک دانلود Replay:

2. بعد از پایان بازی هم در قسمت Advanced بازی، Background اینجوری شد:

خب، امیدوارم از این دو باگ زیبا لذت برده باشید!:11:

دوستان خواهشا برای تسریع در لود شدن صفحات لینک تصاویر بزرگ رو قرار بدید
با تشکر Sam Fisher 09

sattar888
15-08-2009, 23:49
سلام جناب krauser خواهش میکنم در مورد این فایل اکسس که برا میثم خان گفتین توضیح بدین من چند وقته دارم با جویستیک فیفا 09 بازی میکنم بدون تکل و پاس تو عمق و از این حرفا تروخدا کمکم کنید

MHSou
16-08-2009, 07:24
سلام جناب krauser خواهش میکنم در مورد این فایل اکسس که برا میثم خان گفتین توضیح بدین من چند وقته دارم با جویستیک فیفا 09 بازی میکنم بدون تکل و پاس تو عمق و از این حرفا تروخدا کمکم کنید

دوست عزیز برو به کلوپ گیم پد همه چی رو می فهمی.

در ضمن ببخشید کسی فونت بازی یا سری های قبلی رو نداره؟

sattar888
16-08-2009, 07:42
سلام اقا کلوپ گیم پد کجاست لطفا راهنمایی کنید

Spaniuly
16-08-2009, 09:57
می گما توی عکس بازی رئال و بارساس که توی اعلام نتیجه یونتوس زده متفاوت هستند این دو بازی؟ یا پایان بازی رئال بارساس؟

FCBarcelona.ir
17-08-2009, 17:10
اینا که باگ نیست، باگ اونه که من پنالتی رو گرفتم ولی گل حساب کرد :d

Spaniuly
17-08-2009, 19:49
سلام اقا کلوپ گیم پد کجاست لطفا راهنمایی کنید

کافی بود جستجو می کردی تاپیک استیکی تالار سخت افزاره بفرما عزیز اینم لینک تاپیک

mforuzan
18-08-2009, 11:08
یچها من crition master را نصب کردم ویندوزم ویستا هست اما نمیاد دلیلش چیه ؟
منو راهنکایی کنیدو
مرسی

Spaniuly
18-08-2009, 11:38
یچها من crition master را نصب کردم ویندوزم ویستا هست اما نمیاد دلیلش چیه ؟
منو راهنکایی کنیدو
مرسی
واسه اینکه باید نسخه مخصوص برای ویستا رو دانلود کنی لینکش توی تاپیک هست باید جستجو کنی

mforuzan
18-08-2009, 12:05
میشه لینکشو بزاری

zeus_1
19-08-2009, 14:45
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
من این پچ رو نصب کردم
fifa09_rosters_upd_feb09
می خواستم ببینم از این جدیدتر برای نقل و انتقالات اومده یا نه؟؟؟
و اینکه اگه بخوام پاکش کنم باید چیکار کنم؟؟؟
اگه فودر save بازی رو تویه My doucument ، رو پاک کنم درست می شه؟

YARMANGOLI
19-08-2009, 16:05
يكي به من بكه كه فيفا 10 نكست هست يا نه؟ممنون ميشم

hosiyar
22-08-2009, 09:01
آقا تو منیجر مود ، وقتی بخواد یکی از فوتبال خداحافظی کنه ، هیچ جوری نمیشه جلوش رو گرفت ؟؟!!

Spaniuly
22-08-2009, 10:08
آقا تو منیجر مود ، وقتی بخواد یکی از فوتبال خداحافظی کنه ، هیچ جوری نمیشه جلوش رو گرفت ؟؟!!

نه بدبختی اینه که آدم قبل اینکه طرف به سن بازنشستگی برسه نمی تونه تشخیص بده تنها راهش اینه با کریشن مستر ببینی بازیکنانت توی چه سنی بازنشست می شن یا افزایش بدی یا گه نمیخوای بازیت انگولک بشه سن بازنشستگیش رو حفظ کنی یه سال مونده بفروشیش.

يكي به من بكه كه فيفا 10 نكست هست يا نه؟ممنون ميشم

فیفا 10 تاپیک داره اینجا تاپیک 09 هست فیفا 09 واسه کنسول های PS360 نکست و برای PC کارنت بود. درست همین شرایط رو فیفا 10 هم داره

سلام دوستان
یه سوالی داشتم
من این پچ رو نصب کردم
fifa09_rosters_upd_feb09
می خواستم ببینم از این جدیدتر برای نقل و انتقالات اومده یا نه؟؟؟
و اینکه اگه بخوام پاکش کنم باید چیکار کنم؟؟؟
اگه فودر save بازی رو تویه My doucument ، رو پاک کنم درست می شه؟
خیر نمیشه پاکش کرد راهش اینه که به داخل بازی بری و به قسمت team Managment و از اونجا Roster رو به حالت اولیه برگردونی حتی دوباره می تونی از همونجا به حالت آپدیت درش بیاری

میشه لینکشو بزاری

hosiyar
28-08-2009, 17:51
آپدیت نقل و انتقالات جدید نیومده ؟

h_r_v
29-08-2009, 10:51
من فيفا 09 رو نصب كردم تو ويندوز 7 اما بازي اجرا نميشه
مانيتور من تا فركانس 60 رو بيشتر ساپورت نميكنه و بازي ارور Out Of Frequency ميده
تو قسمت Compability خود ويندوز هر كار كردم نشد!!
بايد چي كار كنم؟
فايل config ميخواد ديگه؟
يا بايد يه كرك ريخت؟

Spaniuly
29-08-2009, 12:21
من فيفا 09 رو نصب كردم تو ويندوز 7 اما بازي اجرا نميشه
مانيتور من تا فركانس 60 رو بيشتر ساپورت نميكنه و بازي ارور Out Of Frequency ميده
تو قسمت Compability خود ويندوز هر كار كردم نشد!!
بايد چي كار كنم؟
فايل config ميخواد ديگه؟
يا بايد يه كرك ريخت؟
اتفاقا فیفا 09 یه بازی هست که باید مانیتور روی 60 باشه عجیبه. شاید مشکل از چیز دیگه باشه

h_r_v
29-08-2009, 15:50
براي منم عيجبه!!
شايد چون ويندوز 7 دارم اينطوريه؟
ميشه؟

pasia
30-08-2009, 02:10
من باید چطوزی تو منیجر مود بازیکن بخرم ؟
چطوری داور اوانتاژ میده؟
قضیه ultimate team جه جوریه دانلودیه یا خریدنی؟ کلا توضیح بدید
من رو پلی 3 بازی میکنم چه جوری میشه کاری کرد که بازیکنا کاملا نزدیک به هم وفشرده بازی کنن
قسمتهای انلاین فیفا تو پلی3 رو میشه با اینترنت معمولی بازیکرد
وقتی به اینترنت وصل شد با کیا میشه بازی کرد وچه طوری؟
با تشکر

CATALONIA
05-09-2009, 23:38
اساتید چطوری میشه با دسته بازی کرد
میشه ها ولی یه چند تا دکمه هاش مثه تکل و غیره کار نمیکنه ؟
ممنون
اگه سریع تر جواب بدین بهتر
--------------------------------------
اقا شرمنده همه شدیم
حواسم نبود خودم تو تایپک پیداش کردم
بازم ببخشید

KAHAKDAM
06-09-2009, 10:00
سلام. اقایون چطوری میشه 09 رو شیکه بازی کرد. ما دو دو تا رو شبکه کردیم ولی لیست اعضای شبکه رو نمیاره.:41:ممنون میشم زودتر.:11:

CATALONIA
06-09-2009, 18:45
یکی از اساتید میشه بگه این کیت های جدیدی که دوست خوبمون hosiyar میزاره رو چطوری میشه برد تو بازی (آخریشم تو صفحه 191 بود)
در ضمن من CM 09 رو از همین تایپک گرفتم و دانلود کردم جدیدترینشو فک کنم بتا 4 بود
خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه

Spaniuly
06-09-2009, 22:33
یکی از اساتید میشه بگه این کیت های جدیدی که دوست خوبمون hosiyar میزاره رو چطوری میشه برد تو بازی (آخریشم تو صفحه 191 بود)
در ضمن من CM 09 رو از همین تایپک گرفتم و دانلود کردم جدیدترینشو فک کنم بتا 4 بود
خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه

این مقاله آموزشی رو برای 08 نوشته بودم ولی برای 09 هم جواب میده

CATALONIA
06-09-2009, 23:42
این مقاله آموزشی رو برای 08 نوشته بودم ولی برای 09 هم جواب میده

فیفا من با گزارش فارسی و به همراه لیگ ایران و ایران هست
روی این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟
راستی حرف نداشت مقالت
خیلی واردی ها

peymansh
06-09-2009, 23:51
بازی با موسش خیلی باحاله یعنی عالیه کسانی که امتحان نکردن برن امتحان کنن پشیمون نمیشن

KAHAKDAM
07-09-2009, 10:17
سلام. خیلی ممنون که زود جواب دادید.بابا یکی به داد ما برسه.ای بابا.:19:شبکه:19:شبکه:19:شبکه:19: بکه:19:شبکه:19:شبکه:19:شبکه:19:ش که:19:شبکه:19:
در ضمن چطوری میشه یک تیم کامل ساخت؟ممنون.

Yi Yi
08-09-2009, 21:31
من نمی تونم وارد منیجر مود بشم. قبلا آقای krauser یه پچ برای رفع این مشکل تو این تایپیک قرار داده بودند. کسی لینک دانلد این پچ رو سراغ داره؟

مهدي.ف
08-09-2009, 23:39
می گم اگه شما تو فیفا 1.026.798.720 دلار داشتید باحاش چی کار میکردید من الان تو همین موندم راستی این منجر مد هیچوقت تموم نمیشه من الان حساب کار از دستم در رفته چندین سالو با مادرید رفتم کاکا 33 سالشه

Yi Yi
10-09-2009, 01:52
من نمی تونم وارد منیجر مود بشم. قبلا آقای krauser یه پچ برای رفع این مشکل تو این تایپیک قرار داده بودند. کسی لینک دانلد این پچ رو سراغ داره؟
پیدا کردم.
لینک زیر :

Spaniuly
10-09-2009, 02:35
می گم اگه شما تو فیفا 1.026.798.720 دلار داشتید باحاش چی کار میکردید من الان تو همین موندم راستی این منجر مد هیچوقت تموم نمیشه من الان حساب کار از دستم در رفته چندین سالو با مادرید رفتم کاکا 33 سالشه

چرا میشه 15 سال میتونی مربیگری کنی شما تازه 5 سال رفتی جلو

sabar
10-09-2009, 14:16
سلام
میدونم سوالم برای شما تکراریه ولی من تازه به جمع کسانی یوستم که فیفا 09 خریدن .
حالا وقتی میرم و میخوام در کنترل دسته رو فعال کنم چند تا دکمش مثل تکل فعال نمیشه مشکل از کجاست؟
مرسی لطفا جوابم را بصورت واضح بدهید چون تازه کارم

KAHAKDAM
12-09-2009, 11:07
سلام دوستان. کسی اینجا لینک اموزش تکنیک های FIFA 09 رو داره؟خواهش میکنم یه کمکی چیزی بکنه .ممنون میشم.

Spaniuly
12-09-2009, 21:03
سلام دوستان. کسی اینجا لینک اموزش تکنیک های FIFA 09 رو داره؟خواهش میکنم یه کمکی چیزی بکنه .ممنون میشم.

توی تاپیک بود در ضمن خود بازی آموزش داره دیگه

سلام
میدونم سوالم برای شما تکراریه ولی من تازه به جمع کسانی یوستم که فیفا 09 خریدن .
حالا وقتی میرم و میخوام در کنترل دسته رو فعال کنم چند تا دکمش مثل تکل فعال نمیشه مشکل از کجاست؟
مرسی لطفا جوابم را بصورت واضح بدهید چون تازه کارم

شما با این برنامه devdata بساز حالشو ببر

tashakkor
12-09-2009, 22:42
چه طوری می تونم یه ترکیب خوب بچینم؟؟؟؟

sabar
13-09-2009, 18:36
توی تاپیک بود در ضمن خود بازی آموزش داره دیگه

شما با این برنامه devdata بساز حالشو ببر
متشکر از راهنماییتون ولی این برنامه چیه و از کجا باید بگیرمش؟؟؟؟؟:46:

Spaniuly
14-09-2009, 05:14
متشکر از راهنماییتون ولی این برنامه چیه و از کجا باید بگیرمش؟؟؟؟؟:46:
بیا اینم لینک

مهدي.ف
14-09-2009, 13:42
بیا اینم لینک

می گم این چجوری کار میکنه

MicrosoftH
14-09-2009, 15:42
آقایون یکی کتاب الکترونیکی از فیفا 09 داره
من قبلا فوتبالیست ها بازی میکردم حالا به فیفا ایمن آوردیم آخر بازیه هی بازی میکنم و میبازم اولای کارم دیگه ولی بخدا خیلی حال میده به این میگن یک فوتبال قبلا طرفدار سر سخت پی اس بودم ولی حالا دیگه فیفا هستم پی اس خیلی هاشو هوش داره

Spaniuly
14-09-2009, 20:00
می گم این چجوری کار میکنه

اجرا کنی خودت ادامه اش رو می فهمی خیلی پیچیده نیست یه ابزار هست که دارای ورودی و خروجی هست توی وردی شده مپ می کنی دکمه ها رو و توی خروجی 6 نوع کد می ده که یکی از اون 6 تا کد درست جواب خواهند داد. دونه دونه باس امتحان کنی

آقایون یکی کتاب الکترونیکی از فیفا 09 داره
من قبلا فوتبالیست ها بازی میکردم حالا به فیفا ایمن آوردیم آخر بازیه هی بازی میکنم و میبازم اولای کارم دیگه ولی بخدا خیلی حال میده به این میگن یک فوتبال قبلا طرفدار سر سخت پی اس بودم ولی حالا دیگه فیفا هستم پی اس خیلی هاشو هوش داره

کتاب رو می خوای چیکار داخل بازی خودش توی قسمت اجرای تکنیک ها اموزش تصویری و نوشتاری گذاشته دیگه

sabar
14-09-2009, 21:51
[quote=krauser;4213685]اجرا کنی خودت ادامه اش رو می فهمی خیلی پیچیده نیست یه ابزار هست که دارای ورودی و خروجی هست توی وردی شده مپ می کنی دکمه ها رو و توی خروجی 6 نوع کد می ده که یکی از اون 6 تا کد درست جواب خواهند داد. دونه دونه باس امتحان کنی

سلام
من دانلود کردم ولی مثل برنامهای نصبی نیست که بشه نصبش کرد روش که کلیک میکنم پیغام open Wait ldni چطوری باید نصبش کرد

Spaniuly
15-09-2009, 18:54
[quote=krauser;4213685]اجرا کنی خودت ادامه اش رو می فهمی خیلی پیچیده نیست یه ابزار هست که دارای ورودی و خروجی هست توی وردی شده مپ می کنی دکمه ها رو و توی خروجی 6 نوع کد می ده که یکی از اون 6 تا کد درست جواب خواهند داد. دونه دونه باس امتحان کنی

سلام
من دانلود کردم ولی مثل برنامهای نصبی نیست که بشه نصبش کرد روش که کلیک میکنم پیغام open Wait ldni چطوری باید نصبش کرد

ای بابا نصب چیه این یه فایل Excel هست اجرا می کنی خودت می فهمی چیه Office نصب نیست رو سیستمت؟ باید Excel نصب باشه اگه نداری آفیس 2003 رو گیر بیار استفاده کن

vahidsport
15-09-2009, 21:41
سلام

اینک دانلود این بازی رو می خواستم

خیلی ممنون

farbod N73 me
15-09-2009, 23:45
يه سوال دارم
من اتفاقي گذرم به اين تاپيك افتاد خواستم يه چيزي بپرسم!!!
اين فيفا09 رو كه من گرفتم( همون اولايي كه اومد)ديدم فقط با موس ميشه بازي كرد!!
چرا اين اينجوري بود؟
يعني همه ي شما با موس بازي ميكنيد؟

Yi Yi
16-09-2009, 06:01
يه سوال دارم
من اتفاقي گذرم به اين تاپيك افتاد خواستم يه چيزي بپرسم!!!
اين فيفا09 رو كه من گرفتم( همون اولايي كه اومد)ديدم فقط با موس ميشه بازي كرد!!
چرا اين اينجوري بود؟
يعني همه ي شما با موس بازي ميكنيد؟
نخیر! شما می تونید تو تنظیمات بازی تعیین کنید با چه وسیله ای بازی می کنید.

sabar
16-09-2009, 22:24
[quote=sabar;4214066]

ای بابا نصب چیه این یه فایل Excel هست اجرا می کنی خودت می فهمی چیه Office نصب نیست رو سیستمت؟ باید Excel نصب باشه اگه نداری آفیس 2003 رو گیر بیار استفاده کن
-------------------
سلام
دستت درد نکنه و از راهنماییت ممنون:46:

farbod N73 me
16-09-2009, 22:34
ميگم آخه اصلا نميشه!!
مي ارزه؟
آخه اونموقع(1سال پيش)كه ريختم ديدم اينجوريه پاك كردم از فيفا هم زياد خوشم نمياد!!

h_13691990
17-09-2009, 16:23
کسی اینجا با فیفا 09 در ایکس باکس لایو کار کرده؟؟؟؟

sabar
20-09-2009, 13:12
سلام این چیه و کجای فیفا 09 هست که تو تبلیغاتش اومده؟
BE A Legend
نوشته بود سرو صدا به پا کرد مگه چی بود؟

آقا تو فیفا 09 چطوری میشه این دریبلها رو زد همش الکی یعنی یا باید تو نتظیمات کاری کرد اونها تو تک به تک خیلی فنی میزنن و زمینی ولی من هر چی میزنم اونها میگیرن

pasia
05-10-2009, 17:29
دوستان لطفا راهنمایی کنید
1_من رو پلی 3 بازی میکنم تو ADIDAS LIVE کد میخواد چه طوری پیدا کنم
2_راهی هست که بتونم هر وقت که شد انلاین با دیگران بازی کنم کلا توضیح دهید

pasia
13-10-2009, 17:01
ADIDAS LIVE کد پیداکردم حالا چه طوری بازی کنم

Reza Azimy_RW
25-10-2009, 21:15
سلام من تازه به دنياي بازيهاي فوتبال اومدم ! فکر ميکردم بازيش اصلا حال نميده ولي الان واقعا دارم باهاش حال ميکنم ! من فيفا 09 رو روي PC بازي ميکنم . به زودي PES 2010 رو ميگيرم . ميخواستم ببينم تا چه حد پيشرفت کردم براي همين از دوستان ميخوام بگند مثلا وقتي دو تيم مثل هم انتخاب ميکنيد که يکيش اوتوماتيک ( کامپيوتر ) و يکيش شما باشيد ( مثلا هر دو تيم بارسلونا ) اونوقت چند چند ميبريد ؟

B3HZ@D
23-03-2010, 15:05
دوستان کسی پچی چیزی سراغ داره که نقل و انتقالات فیفا 09 رو آپدیت کنه؟
میخوام آخرین نقل و انتقالات که در زمستان 2009/10 انجام شد رو آپدیت کنه...پدرم در اومد بس که دنبال اپدیت گشتم
یک فایل اپدیت توی فروم soccergaming پیدا کردم که همه لینک هاش Down شده بود
حالا اگه کمکمون کنین ممنون میشم

bijan57
03-07-2019, 09:43
سلام دوستان
تاپيك FIFA 20 هم داريم ؟

Spaniuly
09-09-2019, 10:58
سلام دوستان
تاپيك FIFA 20 هم داريم ؟

انگار نه یه مدته کلا غیرفعال شده بخش بازی یاد قدیما بخیر