PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fifa 09

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

779
02-03-2009, 13:30
خلی ممنون کراسر جان.
ولی باز 2 تا مشکل داره که چیز آسونیه درست کردنش :
1. توی منوی بازی میخوام با زدن دکمه ی 1 برگرده نه 2 ( میخوام با اون دکمه ی مثلث برگرده و کلید 2 یا همون دایره هم میخوام سیو کنه فقط)
2. این مشکل بدیه اونم اینکه چیپ نمیزنه!!!!
یعنی وقتی l2 یا شماره ی 5 رو میزنم با شوت فقط شوت معمولی میزنه!!!!!!!
کار دیگه ای نمیکنه!!!
با تمام دکمه ها امتحان کردم چیپ نداره!
اگر اینا درست کنین یا بگین چجوری درست میشه یک دنیا که هیچی یک آخرتم مدیونتون میشم !:31:
یا خودتونوم میتونین بگین من دست کنم البته من زیاد بلد نیستم! :دی
البته اونطور که میدونم مشکلات آسونه درست کردنشون ولی من هیچی بلد نیستم!

آقا من نمیدنم چرا هر موقع با این Exel کار میکنم و بهم Devdata میده وقتی توی Devdata بازی میزنم بازی بالا نمی آد؟
در ضمن توی فایل input هیچی نیست!!!!!

B3HZ@D
02-03-2009, 14:33
من یک پچ گرفتم که لباس بازیکنان رو میندازه روی شورت اونا
...............
البته یه توضیح انگلیسی گذاشته که نوشته باید از برنامه master استفاده کنید

میخواستم بدونم منظورش همون کریشن مستر هست؟

این هم توضیحش :

1.backup your original m200_.o files
2.replace the m200_.o files on zdata 04 (must use file master 09)

To distance view of untucked shirt
*WARNING*BACKUP FIRST
if your game lags after replace this line..just restore the original cfg_h or cfg_m or cfg_l

replace this line on your cfg_X(X refer to your game settings (h)high (m)medium or (l)low.)

این هم خود پچ که لباس بازیکنان رو میندازه روی شورتشون:

(البته 1 و 2 و 3 داره که به ترتیب لینکشون رو میذارم)

پچ شماره 1 : ( حجم 1 مگابایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پچ شماره 2 : ( حجم 1 مگابایت)

پچ شماره 3 : ( حجم 4 مگابایت)

779
02-03-2009, 14:42
چه کارایی می خوای بکنی ها فاشیست جان من که نمیدونم!!
پیراهن و ... ولش کن بازی بکن دریبل بزن حالشو ببر!!
راستی اون پچ Nex-Gen درسته یا الکیه؟؟؟؟
اگه باشه که خیلی خوب میشه یعنی فیفا نکست جن میشه؟؟؟؟؟؟:18::18:
اونطوری که دیگه کسی PES بازی نمی کنه اگه بدونید نکستجن فیفا چقدر قشنگه همین جا سکته میزدین!!!!!
توی 360 اینقدر توپه که خدا میدونه.
راستی بالاخره دستم درست شد!!!
یکی نبود همون اول مثل آدم بیاد بگه که اون پایین یک Outdate ا یه همچین چیزی هم هست منم به انگلیسی هاش توجه نمی کردم فقط مونده بودم چی کار انجام میده :دی
الان تازه خلانه جان اومد گفت منم تعجب کردم وقتی زدم گفتم ای بابا آب در کوزه و ما دروه جهان میگردیم :دی
راستی Vibration هم درست شد و On هست از همین Devdata بودش!!
توی ضربه آزادا ویبره میده!!!

B3HZ@D
02-03-2009, 14:52
والا فکر نکنم گرافیک بازی رو نکست جن کنه
ولی توی عکسی که گذاشتم گرافیکش بهبود پیدا کرده بود
یک سری هم فیس به بازی اضافه شده بود
در مورد فیفا نکست جن باید بگم که می دونم چجوریه...البته از نزدیک ندیدم توی تریلرها دیدم کف کردم
ea خیلی نامردی کرد که برای pc نزد...همش دارم دعا می کنم 2010 برای pc نکست باشه
واقعا فیفا نکست جن وحشتناک زیبا و طبیعیه...!

سلام دوستان به کمک این برنامه میتونید برای خودتون یه فایل DEVDATA بسازید کارش خیلی خیلی راحته فقط کافیه اسم دسته و چند دکمه داره بعدا" هم با یه نگاه کوچیک می تونید همه چیز رو درست کنید بعد از کامل کردن شماره ها که دکمه دسته ی شما چکاری رو انجام بده میتونید در پاین صحفه گزینه OUTPUT را بزنید میبیند که همه چیز اماده و باید او رو در فایل DEVDATA در سیو فایل فیفا در پوشه یوزر کپی کنید
لینک فایل

امیدوارم با این کار مشکل دوستان رو حل کرده باشم یادمه برای فیفا 08 هم از این جور برنامه گذاشتم که از استقبال شد شاید دوستانی مثل اقا کروزر داشته باشند به هر حال از زحمات دوستان سپاس گزارم

من این فایل رو دانلود کردم ولی فرمتش xls هست!!!
چجوری باید استفاده کنم؟

779
02-03-2009, 16:04
من این فایل رو دانلود کردم ولی فرمتش xls هست!!!
چجوری باید استفاده کنم؟

با Exel باز میشه Microsoft Office باید داشته باشی!

khelane
02-03-2009, 16:23
چه کارایی می خوای بکنی ها فاشیست جان من که نمیدونم!!
پیراهن و ... ولش کن بازی بکن دریبل بزن حالشو ببر!!
راستی اون پچ nex-gen درسته یا الکیه؟؟؟؟
اگه باشه که خیلی خوب میشه یعنی فیفا نکست جن میشه؟؟؟؟؟؟:18::18:
اونطوری که دیگه کسی pes بازی نمی کنه اگه بدونید نکستجن فیفا چقدر قشنگه همین جا سکته میزدین!!!!!
توی 360 اینقدر توپه که خدا میدونه.
راستی بالاخره دستم درست شد!!!
یکی نبود همون اول مثل آدم بیاد بگه که اون پایین یک outdate ا یه همچین چیزی هم هست منم به انگلیسی هاش توجه نمی کردم فقط مونده بودم چی کار انجام میده :دی
الان تازه خلانه جان اومد گفت منم تعجب کردم وقتی زدم گفتم ای بابا آب در کوزه و ما دروه جهان میگردیم :دی
راستی vibration هم درست شد و on هست از همین devdata بودش!!
توی ضربه آزادا ویبره میده!!!

دوست عزیز یه کم افراط نکردییییییییییییی؟

دوستان من الان فیفا رو نصب نکردم ولی این پچ یه تغییراتی مانند کنسولها رو براتون انجام میده اینم یه عکس از کار پچ دانلودش کنید ببینید با حاله یا؟ حجمش 32 مگ هست.
توضیحات سایت هم این جوری نوشته بود
Switching On-The-Fly graphic while playing game
- Create & customize graphic package : ADBOARDS, BALLS, CROWDS, SCOREBOARD, POPUPS, TURF MOWNING, TURF
DETAIL, GLOVES, NETS, TUNELS, LINESMEN FLAG, and UNSTUCKED SHIRT

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک دانلود ولی باید عضو باشید

B3HZ@D
02-03-2009, 16:47
این پچ یه تغییراتی مانند کنسولها رو براتون انجام میده

متوجه نشدم منظورتون چیه؟

...............

این هم توضیحش :

to distance view of untucked shirt
*warning*backup first
if your game lags after replace this line..just restore the original cfg_h or cfg_m or cfg_l

replace this line on your cfg_x(x refer to your game settings (h)high (m)medium or (l)low.)

کسی نمی دونه منظور از نرم افزار مستر چیه؟

Next Generation Graphics Patch Update
Next Generation Graphics Patch update.

- correct the Facedesign
- better Framerate, remove the jerking on many computer
- Turflight completly new, the night turf is no more so bright
- new Moving Pattern (special thanks goes to Junjoong for his great base)
- little Turfupdate (special thanks goes to Junjoong)
- better display of the captain armband
- new Goalnets
- new Font

khelane
02-03-2009, 17:04
تغییراتی مانند فیفا در ایکس باکس ماندد همین اسکور بورد وتوپ و....

779
02-03-2009, 17:09
دوست عزیز یه کم افراط نکردییییییییییییی؟

ببخشید اصلا قصدم توهین نبود :دی
می خواستم بگم یکی همون اول میوم همینو میگفت که ما اینقدر دنبالش نگردیم :31:
در هر صورت ناراحت شدین ببخشید !

B3HZ@D
02-03-2009, 18:32
...............

این هم توضیحش :

To distance view of untucked shirt
*WARNING*BACKUP FIRST

replace this line on your cfg_X(X refer to your game settings (h)high (m)medium or (l)low.)

ای بابا...
کسی نمی دونه این منظورش کدوم نرم افزاره؟
میگه باید فایل های zdata رو ویرایش کنیم...ولی چطوری؟

khelane
02-03-2009, 18:48
دوست عزیز احتمالا" منظ.رش file master 09 هست

Behnam_o2
02-03-2009, 20:48
...............

این هم توضیحش :

to distance view of untucked shirt
*warning*backup first

replace this line on your cfg_x(x refer to your game settings (h)high (m)medium or (l)low.)

منم همینو دانلود کردم وو نمیدونم چیکار باید بکنم. کسی نمیدونه برنامه مستر چیه؟؟؟؟؟؟:19:

Spaniuly
02-03-2009, 22:27
دوستان من الان فیفا رو نصب نکردم ولی این پچ یه تغییراتی مانند کنسولها رو براتون انجام میده اینم یه عکس از کار پچ دانلودش کنید ببینید با حاله یا؟ حجمش 32 مگ هست.
توضیحات سایت هم این جوری نوشته بود
Switching On-The-Fly graphic while playing game
- Create & customize graphic package : ADBOARDS, BALLS, CROWDS, SCOREBOARD, POPUPS, TURF MOWNING, TURF
DETAIL, GLOVES, NETS, TUNELS, LINESMEN FLAG, and UNSTUCKED SHIRT

اینم لینک دانلود ولی باید عضو باشید

ممنون ولي پري روز لينك دانلود مستقيم اين پچ رو گذاشته بودم دوست خوبم :46:

اينم لينك دانلود فايل مستر كه انگار دنبالش بودند بچه ها

B3HZ@D
03-03-2009, 19:27
منم همینو دانلود کردم وو نمیدونم چیکار باید بکنم. کسی نمیدونه برنامه مستر چیه؟؟؟؟؟؟:19:

من انجام دادم

از اینجا این نرم افزار رو دانلود کن (البته توی فایل فرونت اپلود شده و ف ی ل ت ر شده باید از ف ی ل ت ر شکن استفاده کنی)

بعدش فایل m200_.0 رو با فایل قبلی جایگزین میکنی...به این صورت که برنامه file master 09 رو باز میکنی .سمت چپ که فولدر فیفا رو مشخص کرده و ادرس رو نشون میده.شما روی + کلیک می کنید تا ساب فولدرها رو هم ببینی بعدش از بین اونها فولدر data رو پیدا میکنی و روی + کلیک می کنید و از بین فایل هایی که مشخص میکنه فایل zdata_04 رو پیدا می کنی و اون رو باز میکنی و به دنبال این فایل m200_.0 می گردی.وقتی که پیداش کردی از منوی بالا import رو انتخاب می کنی و فایل جدیدبا فایل قبلی جایگزین میشه.البته قبل از انجام این عملیات از فایل zdata_04 یک backup بگیر.

SIMON137
03-03-2009, 20:21
مجدد از دوستان خواهش می کنم اگر برنامه ای ، پچی ، چیزی هست توی تاپیک پچ مخصوص فیفا بذارند تا به راحتی قابل دسترس باشه و... :

B3HZ@D
03-03-2009, 23:10
بعضی مواقع وقتی میخوام ضربه ازاد بزنم یا ضربه دروازه جهت ها قفل میکنه واصلا نمیشه جهت رو تغییر داد...
مشکل از چیه؟

khelane
04-03-2009, 11:14
منم دقیقا" نمیدونم مشکل چیه ولی وقتی اینجوری میشد دکمه سرعت رو میکرفتم و بازیکن دیگری رو انتخاب میکردم و جهتها درست میشدند

Spaniuly
04-03-2009, 20:01
بعضی مواقع وقتی میخوام ضربه ازاد بزنم یا ضربه دروازه جهت ها قفل میکنه واصلا نمیشه جهت رو تغییر داد...
مشکل از چیه؟
مي بينم حسابي داري بازي مي كني و كيف مي كني
گيم پلي بازي خيلي برات سخت نمياد كه ؟ يه كم ميكشه عادت كني بهش البته

779
04-03-2009, 20:29
آقا چرا توی بازی های دوستانه میزبان نمی تونه تعویض کنه؟؟؟
:18:

EASPORTS-FIFA
04-03-2009, 21:01
بله؟الان مطمئنی تو بازیت اینجوریه؟والا تا جایی که من بازی کردم اینطوری نبود.مشکل از بازی نیستش.شاید مشکل از بازی تو باشه.

khelane
04-03-2009, 21:18
والا تا جای که من میدونم راحت من تو هر شرایطی تعویض میکردم

779
04-03-2009, 21:24
توی منیجر مود اینطوری نیست!!!
اما توی Kick off یا نمیدونم یک همچین چیزی که همون اولین گزینه ی منو هست اینطوریه!!!!
مینویسه Out Of SUBTI... وقتی میخوای تعویض کنی!!!
ببینم تنظیمات خاصی داره؟؟؟

ehsan6811
04-03-2009, 22:55
دوست عزیز میتونی اینو بگیری
ولی اگه یه ذره اشکال داشت باید بگم من دستت رو ندیدم و دقیق نمی دونم چندتا دکمه و مثلا" دکمه مثلث شمارش چنده ولی من از استاندارد سونی (دسته سونی) که شمارهاش درسته برات یه فایل درست کردم دانلودش کن و در مسیر زیر کپیش کن
C:\Documents and Settings\mirzaeian\My Documents\FIFA 09\user
با سلام بازم مزاحم شدم از دستان کسی میتونه این فایلو دوباره برام بزاره تو کامپیوتر داشتمش داشتم ویندوز میزدم درایو اشتباه فرمت کردم حالا با راپید هر کاری کردم نشد فیل تو مگا که به ip گیر میده

Spaniuly
05-03-2009, 00:12
توی منیجر مود اینطوری نیست!!!
اما توی kick off یا نمیدونم یک همچین چیزی که همون اولین گزینه ی منو هست اینطوریه!!!!
مینویسه out of subti... وقتی میخوای تعویض کنی!!!
ببینم تنظیمات خاصی داره؟؟؟

آهان چلنج ها بعضي هاشون سناريوشون اينه كه نتوني تعويض كني و ببري و در اين صورت اون چلنج رو برنده ميشي و امتياز برنده ميشي حتي از تو تنظيمات مي توني براي بازي هاي كيك آف هم سناريو هاي مختلف تعيين كني مثلا از شروع بازي 2 صفر عقب باشي و غيره

B3HZ@D
05-03-2009, 04:12
مي بينم حسابي داري بازي مي كني و كيف مي كني
گيم پلي بازي خيلي برات سخت نمياد كه ؟ يه كم ميكشه عادت كني بهش البته

اره
حسابی دارم کیف می کنم...خدائیش در موردش اشتباه فکر می کردم
واقعا بازی خوب طراحی شده...البته یک سری مشکل داره ولی کلا بازی خیلی خوبی ساختن
من که دارم فعلا تورنومنت ها رو میرم...رفتم سانتیاگو برنابئو رو هم دانلود کردم و اضافه کردم به بازی
راستی چرا این ea با سانتیاگو اینطوری می کنه؟
توی نسخه 08 هم سانتیاگو رو وارد نکرده بودن

Behnam_o2
05-03-2009, 13:58
من انجام دادم

از اینجا این نرم افزار رو دانلود کن (البته توی فایل فرونت اپلود شده و ف ی ل ت ر شده باید از ف ی ل ت ر شکن استفاده کنی)

بعدش فایل m200_.0 رو با فایل قبلی جایگزین میکنی...به این صورت که برنامه file master 09 رو باز میکنی .سمت چپ که فولدر فیفا رو مشخص کرده و ادرس رو نشون میده.شما روی + کلیک می کنید تا ساب فولدرها رو هم ببینی بعدش از بین اونها فولدر data رو پیدا میکنی و روی + کلیک می کنید و از بین فایل هایی که مشخص میکنه فایل zdata_04 رو پیدا می کنی و اون رو باز میکنی و به دنبال این فایل m200_.0 می گردی.وقتی که پیداش کردی از منوی بالا import رو انتخاب می کنی و فایل جدیدبا فایل قبلی جایگزین میشه.البته قبل از انجام این عملیات از فایل zdata_04 یک backup بگیر.

داداش بابت توضیح دمت گرم . آدرسی که کراوسر گذاشت ----- نیست داش کراوسر ممنون.

من ازفیفا2004 تا الان فیفا بازی نمیکردم فیفا09 رو یه هفتس گرفتم راستش از pes2009 یه جورایی خسته شدم با اینکه از همه پیس ها بهتر بود ولی خیلی زود خسته شدم ازش شاید واسه این باشه که فیفا نکست رو دیدم . گیم پلی فیفا09 جالبه ولی گرافیکش ضعیفه تنها نکته مثبت گرافیکیش زمین بازیه مخصوصآ تو حالت Be a Pro با دوربین 3D بازی زیبا میشه. هیکل بازیکنا خیلی خیلی خیلی بد طراحی شده و باگ های بازی زیاده. داشتم ضربه کاشته میزدم دیدم یه نفرتو دیوار دفاعی وایستادست دروازبانشون هم بیرون محوطه جریمه داشت واسه خودش چرخ میزد منم نامردی نکردمو با یه ضربه زیبا دروازه رو بازکردم:21::5:. یه بار دیگه هم کرنل شده بود فرستادم رودروازه یارم سر زد توپ رفت اوت بعدش دیدم هر ده تا بازیکنم بیرون زمین ایستادن جز دروازبان تیم حریفم نامردی نکردو توپ رو توی دروازه قرار داد:27:

Spaniuly
05-03-2009, 14:09
اره
حسابی دارم کیف می کنم...خدائیش در موردش اشتباه فکر می کردم
واقعا بازی خوب طراحی شده...البته یک سری مشکل داره ولی کلا بازی خیلی خوبی ساختن
من که دارم فعلا تورنومنت ها رو میرم...رفتم سانتیاگو برنابئو رو هم دانلود کردم و اضافه کردم به بازی
راستی چرا این ea با سانتیاگو اینطوری می کنه؟
توی نسخه 08 هم سانتیاگو رو وارد نکرده بودن

آره جاي تعجب داره اتفاقا توي ديتابيس بازي هست ولي توي بازي ظاهر نميشه با كريشن مستر با يكي دو كليك ميتوني ظاهر كني ورزشگاه سانتياگو رو چون فايل هاش داخل ديتابيس موجود هست 08 هم همينطوري بود يادش به خير توي فيفا 06 هايبوري بود ولي امارات نه 07 ميتونستي هايبوري رو هم آنلاك كني البته توي 08 و 09 هم ميشه آنلاك كرد

Behnam_o2
05-03-2009, 16:37
دقیقآ مثل pes2009 که تو دیتا بیس بازی استادیومstamford bridge هست, ولی تو بازی نیست!!!!!

779
05-03-2009, 17:44
آهان چلنج ها بعضي هاشون سناريوشون اينه كه نتوني تعويض كني و ببري و در اين صورت اون چلنج رو برنده ميشي و امتياز برنده ميشي حتي از تو تنظيمات مي توني براي بازي هاي كيك آف هم سناريو هاي مختلف تعيين كني مثلا از شروع بازي 2 صفر عقب باشي و غيره

اوخخخخخ
آخه من اون رمزه رو زدم که چالنج ها باز میشن :دی
حالا چی کار کنم؟

khelane
05-03-2009, 18:09
با سلام بازم مزاحم شدم از دستان کسی میتونه این فایلو دوباره برام بزاره تو کامپیوتر داشتمش داشتم ویندوز میزدم درایو اشتباه فرمت کردم حالا با راپید هر کاری کردم نشد فیل تو مگا که به ip گیر میده
اینم در یه سایت دیگه برات اپ کردم

Spaniuly
05-03-2009, 20:13
اوخخخخخ
آخه من اون رمزه رو زدم که چالنج ها باز میشن :دی
حالا چی کار کنم؟

برو توي تنظيمات قسمتي كه بالاش نوشته سناريو اونها رو مرتب كن مثلا گزينه اي كه مربوط به sub يا همون تعويض هاست بذار روي عدد 3 كه عادي هست

دقیقآ مثل pes2009 که تو دیتا بیس بازی استادیومstamford bridge هست, ولی تو بازی نیست!!!!!

جدي مي گي؟ حالا راهي هست كه ظاهرش كرد؟ سانتياگو رو با كريشن مستر ميشه ظاهر كرد

Behnam_o2
05-03-2009, 21:19
جدي مي گي؟ حالا راهي هست كه ظاهرش كرد؟ سانتياگو رو با كريشن مستر ميشه ظاهر كرد
نه فکر نمیکنم بشه , استادیوم ها فکر میکنم تو cv09.img باشه ولی پیدا کردن شماره ی فایل های مربوط به stamford bridg کار سختیه اگه برنامه pro evo editor رو داشته باشی تو قسمت استادیوم این ورزشگاه هست حتی عکسش هم هست!!!

papillon11
06-03-2009, 16:42
دوستان توی منیجر مد برای استفاده از استاف آپگرید ها باید چه کار کرد.

Spaniuly
06-03-2009, 19:43
دوستان توی منیجر مد برای استفاده از استاف آپگرید ها باید چه کار کرد.

اگه پول داري آپگريد كن اگه پزشك تيمت لول بالا باشه بازيكنان مصدوم زود بهبود پيدا ميكنن يا اگه مربي بازيكنان بالا باشه تمرينات بهتر و در نتيجه رشد بهتري پيدا ميكنن بازيكنانت يا اگه مدير ورزشگاه بالا باشه ورزشگاه شما آپگريد ميشه و بليت فروشي شما افزايش پيدا ميكنه و غيره

soltanarash
06-03-2009, 21:35
تایید میشه آپگرید میتونه موثر باشه.

papillon11
06-03-2009, 21:41
قابل آبدیت نیستن . همشون لول 10 هستن و نمیشه آبدیتشون کردن.

Spaniuly
07-03-2009, 03:00
تایید میشه آپگرید میتونه موثر باشه.

مي تونه چيه 100 درصد تاثير دارهروي همه چيز

قابل آبدیت نیستن . همشون لول 10 هستن و نمیشه آبدیتشون کردن.

عزيز خوب تيم قوي برداشتي همشون 10 هستند ديگه چيو مي خواي آپديت كني آخرش همون 10هست

779
07-03-2009, 16:34
آقا این Short list چیه؟؟؟؟؟؟؟
کلا یک توضیحی درباره ی بخش ترنسفور بدین!

راستی من توی هر ماه چند بار تمرین بزارم خوبه؟
خودم در ماه یک تمرینو میزارم.

B3HZ@D
07-03-2009, 17:17
چرا همون اول نمی تونیم بازیکنای درست و حسابی بخریم؟

Spaniuly
07-03-2009, 18:46
چرا همون اول نمی تونیم بازیکنای درست و حسابی بخریم؟

براي خريد بازيكناي بزرگ شما حتما نياز داري كه تيمت 4 ستاره به بالا باشه در غير اينصورت براي به خدمت گرفتن يه بازيكن بايد 3 برابر قيمت واقعي بهش پيشنهاد بديد همراه با دو برابر حقوقي كه كه از باشگاه خودش ميگيره ولي اگه تيم شما 4 ستاره به بالا باشه يه ذره بيشتر از قيمتش بهش پيشنهاد بدين مياد

آقا این Short list چیه؟؟؟؟؟؟؟
کلا یک توضیحی درباره ی بخش ترنسفور بدین!

راستی من توی هر ماه چند بار تمرین بزارم خوبه؟
خودم در ماه یک تمرینو میزارم.

از اسمش پيداس ديگه ليستي هست كه توش بازيكنهايي كه دوست دارين در زمان فصل ترانسفر قرارداد ببنديد رو اضافه ميكنيد اونجا صرفا به خاطر اينكه ممكن هست اواسط فصل يه جستجو بكنيد يه بازيكن خاص نظر شما رو جلب كنه بهتر اينه كه اون بازيكن رو به ليست اضافه كنيد تا اگه فصل ترانسفر برسه با يه نگاه به ليست بتونيد پيدا كنيد اون بازيكن رو و ديگه مجبور نباشيد دوباره جستجو كنيد يه مزيتي هم داره اين short list اينكه وقتي اسكوت شما يه بازيكن براي شما پيدا ميكنه و شما شديدا ميخواييد كه به تيم شما بياد بهتره اول به ليست اضافه كنيد و بريد سيو كنيد بريد از توي ليست بخريدش 2 حالت پيش مياد يا به تيم شما مياد يا نمياد اگه اومد فبها اگه نيومد لود كنيد بازي رو دوباره بريد از توي ليست بخريد بالاخره مياد به تيم بعضا مي بينيد بازيكنهايي كه اسكوت (استعداد ياب) شما يه بازيكن پيدا ميكنه يا يه بازيكن از تيم آكادمي باشگاه به شما معرفي ميكنه موقع خريد يه دفعه مي بينيد قبول نميكنه بنابراين شورت ليست براي اين جور مواقع خوبه

در مورد تمرين شما تعداد بازيكنات رو بيش از 14 15 نفر كن هر هفته سه بار تمرين بده بازيكنانت درسته خسته ميشن و مصدوم ميشن عوض رشدي كه ميكنن واقعا اعجاب انگيز هست من به وسيله تمرين توي 08 Dos Santos رو به 99 هم رسونده بودم

B3HZ@D
07-03-2009, 19:51
خوب من با تیم میلان میرم ولی نتونستم بازیکن به درد بخور پیدا کنم
یک لیست از یک سری بازیکن اومد که همشون ضعیف بودن
چطور میشه یک بازیکن رو توی لیست فروش گذاشت؟

779
07-03-2009, 19:55
براي خريد بازيكناي بزرگ شما حتما نياز داري كه تيمت 4 ستاره به بالا باشه در غير اينصورت براي به خدمت گرفتن يه بازيكن بايد 3 برابر قيمت واقعي بهش پيشنهاد بديد همراه با دو برابر حقوقي كه كه از باشگاه خودش ميگيره ولي اگه تيم شما 4 ستاره به بالا باشه يه ذره بيشتر از قيمتش بهش پيشنهاد بدين مياد

از اسمش پيداس ديگه ليستي هست كه توش بازيكنهايي كه دوست دارين در زمان فصل ترانسفر قرارداد ببنديد رو اضافه ميكنيد اونجا صرفا به خاطر اينكه ممكن هست اواسط فصل يه جستجو بكنيد يه بازيكن خاص نظر شما رو جلب كنه بهتر اينه كه اون بازيكن رو به ليست اضافه كنيد تا اگه فصل ترانسفر برسه با يه نگاه به ليست بتونيد پيدا كنيد اون بازيكن رو و ديگه مجبور نباشيد دوباره جستجو كنيد يه مزيتي هم داره اين short list اينكه وقتي اسكوت شما يه بازيكن براي شما پيدا ميكنه و شما شديدا ميخواييد كه به تيم شما بياد بهتره اول به ليست اضافه كنيد و بريد سيو كنيد بريد از توي ليست بخريدش 2 حالت پيش مياد يا به تيم شما مياد يا نمياد اگه اومد فبها اگه نيومد لود كنيد بازي رو دوباره بريد از توي ليست بخريد بالاخره مياد به تيم بعضا مي بينيد بازيكنهايي كه اسكوت (استعداد ياب) شما يه بازيكن پيدا ميكنه يا يه بازيكن از تيم آكادمي باشگاه به شما معرفي ميكنه موقع خريد يه دفعه مي بينيد قبول نميكنه بنابراين شورت ليست براي اين جور مواقع خوبه

در مورد تمرين شما تعداد بازيكنات رو بيش از 14 15 نفر كن هر هفته سه بار تمرين بده بازيكنانت درسته خسته ميشن و مصدوم ميشن عوض رشدي كه ميكنن واقعا اعجاب انگيز هست من به وسيله تمرين توي 08 Dos Santos رو به 99 هم رسونده بودم

:18::18::18:
Whatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt????? ??????????????????
بابا می خوای برشکستم کنی :دی
من همینطوریشم بازیکنام بازی میکنن خسته میشن و برای E-mail میاد که تقاضای استراحت دارن بعد شما میگین من هفته ای 3 دفعه :18::18: تمرین بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب یک کاریش میکنم ولی بدبخت میشم میگم 3 دفعه یعنی هم دفاع هم هافبک هم حمله رو؟؟؟؟؟
یا همشو یکی :دی
این که امکان نداره همشو یکی چون دیگه مثلا هافبکی برایم نمیمونه :31:

papillon11
07-03-2009, 23:07
خوب من با تیم میلان میرم ولی نتونستم بازیکن به درد بخور پیدا کنم
یک لیست از یک سری بازیکن اومد که همشون ضعیف بودن
چطور میشه یک بازیکن رو توی لیست فروش گذاشت؟

برای این کار باید بری توی ترانسفر مارکت بعد سرچ بزنی و بازیکن مورد علاقت پیدا کنی . پیشنهاد من اینه جوان گرایی کنی و فقط سراغ بازیکن های 20 و 21 ساله بری .اگه 80 باشند در عرض یکی دو فصل به بالای 90 می رسند. توصیه می کنم ار پاتو استفاده کن . منم با میلان رفتم الان پاتو بهترین بازیکنم قیمتش نوجومی شده و میتونم 6 بازیکن باش بخرم.برای فروش بازیکن های خودت باید به کلاب ترانسفر بری.

mr bahram
07-03-2009, 23:15
سلام
من اینهمه فیفا بازی کردم نمیدونستم تمرین داره میشه بگیدچطوری
باتشکر

B3HZ@D
07-03-2009, 23:16
من هر چی بازیکن جوان سرچ کردم همشون میانگین امارشون 50 تا 60 بود
میشه بگین توی کدوم لیگ ها بازیکنان جوونش بهتره
من هم خودم با پاتو خیلی حال می کنم...همیشه فیکس ترکیبه

Spaniuly
07-03-2009, 23:53

از اورتون Baxter رو بخر يا كارلوس ولا رشد خيلي خوبي داره اندرسون رو هم از من يونايتد بخر اگه تونستي bale و ريچاردز رو هم براي دفاع بخر خسوس ناواس هم عالي رشد ميكنه مسي رونالدو و فابرگاس هم كه جاي خود دارند ولي baxter رو بخر از اورتون

سلام
باتشکر

ميري توي calendar و روي روزهاي خالي اينتر ميزني و مشخص مي كني كه چه نوع تمريني مي خواي بدي امكان تمرين از فيفا 08 به منيجر مود اضافه شده توي 07 نبود

:18::18::18:
Whatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt????? ??????????????????
بابا می خوای برشکستم کنی :دی
من همینطوریشم بازیکنام بازی میکنن خسته میشن و برای E-mail میاد که تقاضای استراحت دارن بعد شما میگین من هفته ای 3 دفعه :18::18: تمرین بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب یک کاریش میکنم ولی بدبخت میشم میگم 3 دفعه یعنی هم دفاع هم هافبک هم حمله رو؟؟؟؟؟
یا همشو یکی :دی
این که امکان نداره همشو یکی چون دیگه مثلا هافبکی برایم نمیمونه :31:

من تمرين ها رو پشت سر هم ميذارم تا پدر بازيكنا در بياد و بيشترين مصدوم رو داشته باشم وقتي مصدوم ميشن بدون اينكه تغييري تو تركيب بدم بازيكنان ذخيره فرصت بازي براشون پيش مياد تمرين بيشتر همراه با مربيان لول 10 = رشد سريع بازيكنان

779
07-03-2009, 23:53

ببین تو بهتره بری یک دونه Scout بگیری تا بازی کن های خلاق رو برات پیدا همینطوری جوون ( پایین 18 سال ) بعدش هفته ای حداقل یک تمرین بزار.
حالا اگه به رشدشون دقت کنی میبینی که در یک بازی مثبت 12 تا XP گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یا هم میتونی از Youth Academy استفاده کنی ولی Scout معقول تره.

سلام
باتشکر

میری قسمت Office بعد میزنی Calendar بعدش تاریختو مشخص میکنی بعد یا ینتر میزنی یا ضربدر که 4 تا پستتو نشون میده ( دفاع , حمله , دروازه بان , هافبک ) که هر کدوم ترین مخصوص خودشو داره!
دقت کنی که در هفته هایی که 2 بازی داری ( یکی لیگ یکی جام ) اصلا انتخاب نکنی که باعث مصدومیت و خستگیه زیاد میشه و همونطور که میدونی خستگی توی فیفا 09 یک بدبختیه ( توی 08 اینطور نبود ).
سعی هفته هایی که بازی نداری ( توی این هفته ها حد آقا 2 تا به بالا تمرین بزار نه از یک پست ) یا مثلا یک بازی داری انتخاب کن.
دقت کن آپگرید مربی هات تاثیر بسیار زیادی در تمرین داره .

779
08-03-2009, 00:00
از اورتون baxter رو بخر يا كارلوس ولا رشد خيلي خوبي داره اندرسون رو هم از من يونايتد بخر اگه تونستي bale و ريچاردز رو هم براي دفاع بخر خسوس ناواس هم عالي رشد ميكنه مسي رونالدو و فابرگاس هم كه جاي خود دارند ولي baxter رو بخر از اورتون

ميري توي calendar و روي روزهاي خالي اينتر ميزني و مشخص مي كني كه چه نوع تمريني مي خواي بدي امكان تمرين از فيفا 08 به منيجر مود اضافه شده توي 07 نبود

من تمرين ها رو پشت سر هم ميذارم تا پدر بازيكنا در بياد و بيشترين مصدوم رو داشته باشم وقتي مصدوم ميشن بدون اينكه تغييري تو تركيب بدم بازيكنان ذخيره فرصت بازي براشون پيش مياد تمرين بيشتر همراه با مربيان لول 10 = رشد سريع بازيكنان

الان که اصلا نمی تونم.
چون که در هفته 2 تا بازی دارم و بازیکنم کم دارم برای رهایی از بدبختی به لمپارد 2 برابر قیمتش پیشنهاد دادم اومد:31:
تازه پویل و رونالدینیوم هم مصدومن :دی
بدبختی زیاد دارم بازیکن کم همش دارم از بازیکنایه جوون استفاده میکنم یک بار فرانک ریبریم قرمز شده بود خراب!!!!!!!!!!!!!!
که بعدش یک مصدومیت کوچیک شد و بعد خوب شد!!!
الان فولهامم 4 ستاره هست :دی
4 تا بازی کن خارجی دارم یک عالمه جوون آینده دار که همه خریدارشونن!!!!!!!
البته توی 360 یک حالی میده این منیجر که هیچ بازیه دیگه ای نمیده!!!
اگه دقت کنین میفهمین که چقدر روش کار شده ( تعداد ایمیل ها یا پیغام مدیر یا مدیریت برنامه ریزی لیگ یا بازی کن های جوون که برات میان و... واقعا آدم کف میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

mr bahram
08-03-2009, 01:14
خیلی ممنون بابت کمکتون دو تا سوال دیگه هم دارم اینه که نمیشه مثل پرو بزنی وسط بازی خودش تعویض کنه ودیگه اینکه چجوری از گوشه ها سانت کاد دار کشید مایل کار نمیکنه

papillon11
08-03-2009, 01:34

شما وقتی سرچ زدی لیگ روی any ، وضعیت ترانسفور هم روی Any بذار، من خودم اورال را روی 80- 100 قرار می دادم.بقیه ی تنظیمات سرچ بسته به اینکه چه پستی می خوای قرار بده.این جوری تا دلت بخواد بازیکن سرحال بت معرفی می کنه که می تونی با یه کم پول بیشتر راضی شو کنید خصوصا گمنام ها را.

Masoud King
08-03-2009, 01:38
سلام دوستان!
یه پچ جدید واسه چمن بازی اومده که چمن بازی رو گرافیکی تر و رنگی تر میکنه! و اگر طالب یک چمن سبز و زیبا هستید این پچ شایسته ی شماست! در کل این عکس های زیر رو ببینید خودتون متوجه همه چیز میشین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این پچ رو میتونید با حجم 19 مگ از لینک زیر دانلود کنید:

Spaniuly
08-03-2009, 01:46
يه مود هم بگم سعي كنيد از تيم هاي ثروتمند بازيكن نخريد مثلا اگه از تيمهاي برزيلي سعي كنيد بازيكن بخريد با كمترين حقوق به تيم شما ميان حقوقي كه بازيكن حدود 80 كه از تيم برزيلي هست از حقوق يه بازيكن ليگ برتر انگلستان كه قدرتش 60 هست خيلي كمتر هست سعي كنيد بازيكنهاي جوان و بخريد

779
08-03-2009, 14:30
خوب اون بازی کن های معروفی نداره اگه نخوام معروف بگیرم مگه دیوانه ام دسته پایین بگیرم؟؟؟؟
تازه سنا هم بالایه سرعت رشدشونم Slow هست!!!!!!!
میرم 4 تا بازی کن جوون میگیرم سریع یک 3 تا 4 تا قدرت اضافه میشه از بس با استعدادن!!!!!!!!
هنوز من توی کف امکاناته این منیجر مودم............

خیلی ممنون بابت کمکتون دو تا سوال دیگه هم دارم اینه که نمیشه مثل پرو بزنی وسط بازی خودش تعویض کنه ودیگه اینکه چجوری از گوشه ها سانت کاد دار کشید مایل کار نمیکنه

توی منیجر مود یک چیزایی هست ولی اینطوری نیستش!!!!!!!!
شما مگه خودت نمیتونی بازیکن عوض کنی؟؟؟؟
دیگه تا این حد تنبل ندیده بودم :دی :31:

والا ما توی دسته L1 رو میزنیم همون سوویچ پلیر یک سانتر کات دار میکنه!!!!!!!!!!

Spaniuly
08-03-2009, 16:46
بله كات دار زدن توي فيفا خيلي راحت هست هرچي ميزني كات ميگيره توپ با آنالوگ راست هم ميشه كات داد به توپ هاي ايستگاهي

Behnam_o2
08-03-2009, 22:01
سلام دوستان!
یه پچ جدید واسه چمن بازی اومده که چمن بازی رو گرافیکی تر و رنگی تر میکنه! و اگر طالب یک چمن سبز و زیبا هستید این پچ شایسته ی شماست! در کل این عکس های زیر رو ببینید خودتون متوجه همه چیز میشین:

این پچ رو میتونید با حجم 19 مگ از لینک زیر دانلود کنید:

داداش خودت این پچو نصب کردی؟؟ ارزش دانلود کردن رو داره؟؟؟؟

Spaniuly
08-03-2009, 22:12
داداش خودت این پچو نصب کردی؟؟ ارزش دانلود کردن رو داره؟؟؟؟

خوب ارزش داره يا نداره نظري هست و بايد شما بگيد اينها پچ هايي براي فيفا هستن كه ساخته شدن و براشون زحمت كشيده شده شما اگه اينترنت پر سرعت داري كه فبها اگه نداري بايد بيخيال دانلود اين جور پچها بشيد. من فعلا فيفا 09 رو نصب ندارم روي pc ولي دانلود كردم

SIMON137
08-03-2009, 22:42
جان من ، مرگ من پچ هارو تو تاپیک ویراش بذارید بابا به خدا میره اون ته دیگه کسی نمی تونه پیداش کنه ، من نمی دونم چرا هیچکس توجهی نداره.

Spaniuly
08-03-2009, 23:58
جان من ، مرگ من پچ هارو تو تاپیک ویراش بذارید بابا به خدا میره اون ته دیگه کسی نمی تونه پیداش کنه ، من نمی دونم چرا هیچکس توجهی نداره.

لينك تاپيك رو مي دي؟

در ضمن مي توني خودت هم گه گاه بياي و ببيني چه پچي گذاشتن خودت زحمتش رو بكشي.

B3HZ@D
09-03-2009, 00:17
چطوری میشه توپ رو از پشت سر بلند کرد؟
توی بازی یه همچین دریبلی خوردم کف کردم...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
09-03-2009, 02:16
چطوری میشه توپ رو از پشت سر بلند کرد؟
توی بازی یه همچین دریبلی خوردم کف کردم...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با بازيكنان تكنيكي مي توني اين دريبل رو بزني وقتي به سمت راست حركت ميكني آنالوگ راست رو يه بار از پايين به بالا در جهت ساعتگرد يه نيمدايره بيار بالا عين اينكه از ساعت 6 آنالوگ رو ميچرخوني تا ساعت 12 در حال حركت ميزني مثلا با رونالدو تازه اين دريبل ها معمولي هستن خوب دريبل هاي 360 و PS3 رو نديدي كه نبيني بهتره برات احتمال سكته بر اثر كف كردن بيش از اندازه ميره:31: يه ويديوي فوق العاده با كيفيت دارم از دريبلها هاي فيفا 09 اول يه صحنه واقعي از فوتبال نشون ميده كه اون دريبل خاص رو چه كسي خوب اجرا كرده و از روي كي الگو برداري شده دريبلي كه زيدان براي اولين بار با لباس يوه هم زد نشون ميده و پشت بندش دريبل 360 درجه و نحوه اجراش رو با دسته xbox آموزش ميده حدود 10 دقيقه همينطور و به همين منوال كليه دريبلهاي موجود رو نشون ميده و آموزش ميده خيلي ويديوي نابي هست تو تاپيك هم گذاشته بودم لينكش رو آخر ويديو هم حركات Free Style آموزش ميده همون حركت هاي خيره كننده اي كه توي Fifa Street هم ميشه اجرا كرد مثلا قيچي برگردان زدن در حالت ايستا بطوري كه توپ رو از زمين بلند ميكنه و برگردان تمام ميزنه يا حركات رو پا زدن به شكل نمايشي رو واقعا ديدن اين ويديو هر هفته براي من واجب هست

khelane
09-03-2009, 09:32
خدایش کروزر جان راست میگی من که موهام سفید شد چون اون ویدوهای ps3 , xbox رو دیدم و همون کلیپی که شما گفتید رو دیدم هیچ دریبلی رو جا نزاشته این ea لا م ص ب

khelane
09-03-2009, 09:39
سلام بازم این یه پچ هست که از اسمش Clementzuzu's Console Style Patch v1 پیداست خوب باشه خوب نظر شما ملاک هست در زیر یه شرحی در مورد پچ هست
The dream of the PC gamer to play FIFA 09 has been a long time "console-like graphics" Well, this patch may not be 100% implemented, but it comes a good deal closer. Especially the lights on the console makes FIFA 09 so pretty. And that has Clementzuzu very good targe. It features :
- Update face texture more detailly
- Update kit template
- Update turf ( sunny - sunset - overcastday - night )
- New light - shadow and color, More contrast & More sharpen
- Better shadow player and New 3d grass
- Update the light-shadow-cinematic color
- More sharpen & contrast
- Light-shadow will be similar to CONSOLE STYLE
- More detail with new effect
- This patch applies console style : 3D Grass, Turf Color, Lightning Shadow, Lightning Cinematics, Sweat face, Kit texture

من خودم گرفتم نظرمو میگم
اینم ادرسش ولی باید عضو سایت باشید

Spaniuly
09-03-2009, 09:50
خدایش کروزر جان راست میگی من که موهام سفید شد چون اون ویدوهای ps3 , xbox رو دیدم و همون کلیپی که شما گفتید رو دیدم هیچ دریبلی رو جا نزاشته این ea لا م ص ب

من تو كف دوتاش موندم رابونا FAKE و AIR FILP FLAP ELASTIC همينطور حركات free style كه آدم رو به كل از فيفا نسخه كارنت جن متنفر مي كنه اي كاش اين ويديو ها رو نديده بودم اونوقت تا اين اندازه فيفا 09 كارنت از چشمم نمي افتد ولي براتون يه خبر خيلي توپ دارم هر ساله EA ماه آوريل يه بازي فوتبالي ميداد از 2000 به اين ور استثنايي هم نبوده ولي امسال با اينكه قبلا هم تائيد شه (قبل انتشار فيفا 09) بود كه قرار هست چمپيونز ليگ 2008 2009 ساخته بشه ولي ساخته نشد شايد بپرسيد اين كجاش خبر خوش بود حالا ميگم بهتون اينكه اين بازي مي خواست ساخته بشه چون قبل فيفا 10 هست اين بازي هم براي pc كارنت ارائه مي شد اين ها همه مداركي هستند كه ما رو به يه نكته ريز رهنمون مي كنه:

دقت كنيد: فيفا ميخواد اولين بازي نكست فقط و فقط فيفا 10 باشه و نميخواسته قبل اون هيجچ بازي نكستي بده از طرفي انتقاد و نا اميدي فيفا خورهاي PC از بازي هاي ضعيف تر از حد انتظار بازي هاي يورو 2008 و FIFA 09 باعث مشكل زيادي از جمله تحريم فيفا از طرف برخي فيفا خورها شد كه خداييش منم يكي از اونهام واقعا از دست EA Sport جوشي هستم حالا اگه EA مي اومد يوفا 08/09 و ميساخت نه ميتونه نكست بسازه چون اصلا نميخواد قبل فيفا 10 نكست بده واسه PC و نه ميتونه كارنت بده تا همين الانشم شاكي شدن PC بازها بنابراين هيچ راهي جز نساختن بازي براشون نموند و بنابه گفته هاي اخير فيف پلي CL 09 اي در كار نيست و اين ثابت ميكنه كه فيفا 10 كه دقيقا ساختش 1 سال به طول مي انجامه شاهدتغييراتي خواهد بود كه براي ما PC باز ها سورپرايز هست. كم كم متوجه ميشيد كه چرا من ميگم عليرغم اعلاميه EA مبني بر اينكه فيفا 10 هم نكست نخواهدبود فيفا 10 نكست ساخته ميشه از سال 200 به اين ور ساخت همه فيفا ها 6 ماه وقت مي برد ولي براي فيفا 10 1 سال تمام. خلاصه متظريم ببينيم چي پيش مياد موفق و گيمر و سربلند باشيد رفقا

khelane
09-03-2009, 11:25
والا درست میگی سما من ویدیو های که از فیفا در کنسولها رو گرفتم نشون دوتام دادم به کلی قید فوتبال بازی کردن رو کامپیوتر زدند ولی من گفتم سیستم هاتون رو ارتقا بدید برای سال بعد که نکست هست همشون باور نکردند راستی برای فیفا 10 که نکست جن باشه چه سیستمی رو پیشنهاد میکنی من الا میخوام سی پی یو و گرافیکم رو عوض کنم چه مدلی بخرم یه کم هم کم هزینه باشه

Spaniuly
09-03-2009, 12:07
والا درست میگی سما من ویدیو های که از فیفا در کنسولها رو گرفتم نشون دوتام دادم به کلی قید فوتبال بازی کردن رو کامپیوتر زدند ولی من گفتم سیستم هاتون رو ارتقا بدید برای سال بعد که نکست هست همشون باور نکردند راستی برای فیفا 10 که نکست جن باشه چه سیستمی رو پیشنهاد میکنی من الا میخوام سی پی یو و گرافیکم رو عوض کنم چه مدلی بخرم یه کم هم کم هزینه باشه

من كه براي سال بعد چيزي نياز ندارم فقط يه رم ميگيرم سي پي يو من 2 هسته اي +6000 AMD Athlon هست قدرت پردازشش 3.2 گيگ هست 108 تومن برام آب خورد اين سي پي يو ولي خداييش خيلي حال مي كنم باهاش خدا برام حفظش كنه.

تو چه سي پي يو اي بايد بخري اينتل يا AMD ؟

گرافيك كه يه 9500 يك گيگ بخري خوبهالبته 9600 باشه عاليهه ولي 9500 هم كارت رو را ميندازه واسه فيفا نكست البته مطمئنا اگه نكست باشه از موتور پردازشي قوي استفاده خواهد كرد طوري كه مثه بازي GTA IV نشه كه براي اجراش سيستم بالا ميخواد اگه از يه موتور گرافيكي قوي نظير كراي انجين يا موتور گرافيكي كونامي استفاده كنه با همين سيستم هاي خودمون هم مي تونيم فيفا نكست رو اجرا كنيم.

EASPORTS-FIFA
09-03-2009, 13:57
خیلی دلم برا این تاپیک تنگ شده بود.هیچی واسه گفتن نداشتم ولی باید بازم تو اینجا شرکت کنم.میخوام بگم شاید کم کم به دیدن نسخه نکست بازی نزدیک بشم.
و اینکه من این بازی رو خیلی دوست دارم برای همیشه.یک سوالمم ایه که هنوز حرفی از فیفا10 نیست؟کی شروع به ساختش میکنن؟

779
09-03-2009, 14:24
من تو كف دوتاش موندم رابونا fake و air filp flap elastic همينطور حركات free style كه آدم رو به كل از فيفا نسخه كارنت جن متنفر مي كنه اي كاش اين ويديو ها رو نديده بودم اونوقت تا اين اندازه فيفا 09 كارنت از چشمم نمي افتد ولي براتون يه خبر خيلي توپ دارم هر ساله ea ماه آوريل يه بازي فوتبالي ميداد از 2000 به اين ور استثنايي هم نبوده ولي امسال با اينكه قبلا هم تائيد شه (قبل انتشار فيفا 09) بود كه قرار هست چمپيونز ليگ 2008 2009 ساخته بشه ولي ساخته نشد شايد بپرسيد اين كجاش خبر خوش بود حالا ميگم بهتون اينكه اين بازي مي خواست ساخته بشه چون قبل فيفا 10 هست اين بازي هم براي pc كارنت ارائه مي شد اين ها همه مداركي هستند كه ما رو به يه نكته ريز رهنمون مي كنه:

دقت كنيد: فيفا ميخواد اولين بازي نكست فقط و فقط فيفا 10 باشه و نميخواسته قبل اون هيجچ بازي نكستي بده از طرفي انتقاد و نا اميدي فيفا خورهاي pc از بازي هاي ضعيف تر از حد انتظار بازي هاي يورو 2008 و fifa 09 باعث مشكل زيادي از جمله تحريم فيفا از طرف برخي فيفا خورها شد كه خداييش منم يكي از اونهام واقعا از دست ea sport جوشي هستم حالا اگه ea مي اومد يوفا 08/09 و ميساخت نه ميتونه نكست بسازه چون اصلا نميخواد قبل فيفا 10 نكست بده واسه pc و نه ميتونه كارنت بده تا همين الانشم شاكي شدن pc بازها بنابراين هيچ راهي جز نساختن بازي براشون نموند و بنابه گفته هاي اخير فيف پلي cl 09 اي در كار نيست و اين ثابت ميكنه كه فيفا 10 كه دقيقا ساختش 1 سال به طول مي انجامه شاهدتغييراتي خواهد بود كه براي ما pc باز ها سورپرايز هست. كم كم متوجه ميشيد كه چرا من ميگم عليرغم اعلاميه ea مبني بر اينكه فيفا 10 هم نكست نخواهدبود فيفا 10 نكست ساخته ميشه از سال 200 به اين ور ساخت همه فيفا ها 6 ماه وقت مي برد ولي براي فيفا 10 1 سال تمام. خلاصه متظريم ببينيم چي پيش مياد موفق و گيمر و سربلند باشيد رفقا

میگم کراسر جان میشه این ویدئو رو بدید؟؟؟؟؟؟؟:18:
من هنوز توی کف اون برگردونه ام ببینم میدونی چجوری میزنه؟؟؟؟؟:31:

Spaniuly
09-03-2009, 16:06

بايد جستجو كنم توي اين تاپيك گذاشتم لينكش رو پيدا كردم ميذارم فقط حجمش زياده 70 80 مگ هست توي كارنت نميشه زد اون حركت فقط مال نكست جن هست

khelane
09-03-2009, 16:25

من دارم ولی زمان میبره برای اپلود ولی بری اینجا کلی ویدوهای فیفا رو میبینی که من در بالا برات یه سرچ کردم برو حالشو ببر

779
09-03-2009, 16:49
من دارم ولی زمان میبره برای اپلود ولی بری اینجا کلی ویدوهای فیفا رو میبینی که من در بالا برات یه سرچ کردم برو حالشو ببر

نه تو Youtube فقط میتونی ببینی من میخوام نگه دارم حجمش مهم نیست ADSL 512 دارم ولی خوب میخوام دانلود کنم!!!!!!!
آره من برای 360 میخوام!
راستی این پچ چمن هم دانلود کردم چمن ها رو روشن میکنه ولی خوب زیاد در گرافیک تاثری نداره!!!!!!!!!!!
آقا من هنوز توی اون فایل اصلیه فیفا گیرم توی رپید اثلا برام نمی آد!!!:13:
شما رو جون هر کی دوست دارین یک جا دیگه آپلود کنید:31:

khelane
09-03-2009, 17:09
باشه برات اپ میکنم ولی چند روزیه دارن در مرکز تعمراتی میکنن به محض خوب شدن برات اپلود میکنم درباری دانلود از سایت یو تیوب راحته یا سری به تایپیکشون در همین سایت خودمون هست یا اینو بگیر و ادرس فایل تصویری که میبینی رو بهش بده خودش دانلود میکنه
Save2pc_Pro اسم برنامه اینه من از این برنامه کلی دانلود کردم

khelane
09-03-2009, 17:54
دوست عزیز از اقبالت توی کافی نت برات یکی اپ کردم یعنی همین الان که پست بالای زدم فلش همراهم بود خواستم یه چیزی تو فلش کپی کنم دیدم چندتا فایل فیفا هست بعدا" این هم رو دیم گفتم تا فرست دارم برات بزارم امیدوارم دیگه مشکل نداشته باشی

maximiliyanus
09-03-2009, 22:24
راست میگی آرمین جان منم اون ویدیو رو دارم وقتی دیدم تازه فهمیدم از فیفا نکست هیچی نمیدونستم دمش گرم اونی ویدیو رو ساخته خیلی باحال کار کرده هردریبلی رو که آموزش میده قبلش یه صحنه از دریبل رو تو واقعیت نشون میده کلا فافا نکست دو سالیه داره مترکونه فقط خدا کنه اگه نکست میزنه عین همون فیفا ی کنسولا باشه ...وای خدا واقعا میشه این ea دست از نامردی برداره یه حال اساسی به pc بازا بده!!!

B3HZ@D
09-03-2009, 22:31
کراسر جان اگه میشه لینک اون ویدئو رو بذاری ممنون میشم
در ضمن نمیشه این دریبل ها رو با کیبورد زد؟
چون من با کیبورد بازی می کنم

779
09-03-2009, 22:40
راست میگی آرمین جان منم اون ویدیو رو دارم وقتی دیدم تازه فهمیدم از فیفا نکست هیچی نمیدونستم دمش گرم اونی ویدیو رو ساخته خیلی باحال کار کرده هردریبلی رو که آموزش میده قبلش یه صحنه از دریبل رو تو واقعیت نشون میده کلا فافا نکست دو سالیه داره مترکونه فقط خدا کنه اگه نکست میزنه عین همون فیفا ی کنسولا باشه ...وای خدا واقعا میشه این ea دست از نامردی برداره یه حال اساسی به pc بازا بده!!!

تو اگه نکست رو بگیری دیگه PES برات آشغالترین بازی میشه!!!!!!!!!!!!!!!
من خودم عاشق وینینگ الون بودم ( به رحمت خدا رفته :دی )
البته از بچگی حالم از PES به هم میخورد همیشه اسماش عجیب غریب بود!!!!!!
بعدش که فیفا رو دیدم چه PC چه کنسول عاشقش شدم از سال 98 به میلادی که من دارم فیفا بازی میکنم یادش بخیر که بهترین بازیم بود مخصوصا 99!
بعد 2004 که اومد دهنه همه کف کرد!!!!!
من اون موقع PS2 خریدم و داشتم حال میکردم تنها نسخه ای که من توی کنسول بازی نکردم 2008 بود بقیه رو همه رو توی کنسول بازی کردم ( PS1 , PS2 , Xbox360 )
یعنی میتونم بگم منو بکشین جامو با موکت ( مثلا چمنه ولی باور نکنید موکته :دی ) PES عوض نمیکنم با اینکه وینینگ الون هم مثل PES بود ولی خوب من تا قبل 2004 بازیش میکردم!!!!!
فیفا ترکونده!!!!!!!!!!!!!
حتی نسخه ی pc هم به موکت بریه PES ترجیح میدم :دی :31:
راستی PES باز ها ناراحت نشن چون من بدجوری با PES دعوا دارم!!:31:

کراسر جان اگه میشه لینک اون ویدئو رو بذاری ممنون میشم
در ضمن نمیشه این دریبل ها رو با کیبورد زد؟
چون من با کیبورد بازی می کنم

اون دریبلایی که توی فیلم هست مخصوصه نکست جن هست!!!!!!!!!
شما میتونی با شیفت دریبل کنی ولی به آنالوگ نمیرسه همینطور خیلی سخت تره!
راستی چجوری میشه برگردون زد ( همونی که کراسر جان گفت بپری هوا و برگردون بزنی )
متاسفانه یکی از بازیکن های فولهامم بازنشسته شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mr bahram
09-03-2009, 23:19
سلام
1.این پچ آخریه خیلی باحاله
2.چرا تو مننجر مد نمیشه از رده ویا امتیاز لیگ های دیگر کشور ها ویا حتی از تیم دسته دو همون تیم هم اطلاع کیب کرد
3.ما انسانها همینطوریم هر چی داشته باشیم نا شکری میکنیم و بهتر و بیشتر می خوایم .راضی باشید

779
09-03-2009, 23:34
سلام
1.این پچ آخریه خیلی باحاله
2.چرا تو مننجر مد نمیشه از رده ویا امتیاز لیگ های دیگر کشور ها ویا حتی از تیم دسته دو همون تیم هم اطلاع کیب کرد
3.ما انسانها همینطوریم هر چی داشته باشیم نا شکری میکنیم و بهتر و بیشتر می خوایم .راضی باشید

1. کدوم پچ هزار تا پچ ما داریم :دی
2. میتونید وضعیت همون لیگ رو ببینید اما فکر نمیکنم بتونید بقیه رو ببینید البته بازم ممکنه کمی بگردین :31:
2. من که از 360 و 09 راضی هستم و خیلی هم حال میکنم!!!!

آقا یکی بیاد 4 تا دریبلینگ باهال یادمون بده مردم از بس دریبلای قدیمی زدم!!!!!!!!
راستی آدمی که میتونه همه ی دریبل ها رو راحت بزنه نام ببرید ( فکر کنم مسی و رونالدینیو و رونالود از همه بهترند )

Spaniuly
10-03-2009, 00:18
1. کدوم پچ هزار تا پچ ما داریم :دی
2. میتونید وضعیت همون لیگ رو ببینید اما فکر نمیکنم بتونید بقیه رو ببینید البته بازم ممکنه کمی بگردین :31:
2. من که از 360 و 09 راضی هستم و خیلی هم حال میکنم!!!!

آقا یکی بیاد 4 تا دریبلینگ باهال یادمون بده مردم از بس دریبلای قدیمی زدم!!!!!!!!
راستی آدمی که میتونه همه ی دریبل ها رو راحت بزنه نام ببرید ( فکر کنم مسی و رونالدینیو و رونالود از همه بهترند )

رونالدو و لوييس فيگو رقص پا ميزنند. روبينيو رقص پا ميره به صورت ريزه ميزه و كاملا منحصر به فرد
تورس ابراهيمويچ و رونالدينيو هم حركت فليپ فلپ الاستيك ميزنند نحوه اجراي اين دريبلها يك نوع هست:

وقتي به سمت راست حركت ميكنيد آنالوگ راست رو از ساعت 12 به 6 و بدون مكث از 6 به 12 برگردونيد يك نميدايره توي همين مسير رو رفت و برگشت كنيد ممكنه درست اجرا نكنيد واسه همين ميتونيد سريع چند بار پشت سر هم اينكار رو بكنيد اگه درست و دقيق عمل كنيد بار اول ميزنه

موقع حركت يه بار جلو عقب كنيد آنالوگ رو (با هر بازيكني) حركت پاشنه به پاشنه ميزنه برگردان نمايشي رو هم نگاه ميكنم ميگم فاشيست جان لينكش توي همين تاپيك هست ميگردم دوباره ميذارم لينك رو

B3HZ@D
10-03-2009, 01:17
اگه میشه اموزش این دریبل ها رو با کیبورد هم بذارین
من که نمی تونم با جوی استیک بازی کنم

Spaniuly
10-03-2009, 09:31
اگه میشه اموزش این دریبل ها رو با کیبورد هم بذارین
من که نمی تونم با جوی استیک بازی کنم

با كيبورد نميشه با ماوس ميتوني ولي

جاي شيفت و دكمه وسط ماوس رو عوض كن حالا حر وقت تو بازي خواستي دريبل بزني دكمه وسط ماوس رو نگه دار ماوس رو تكون بده

maximiliyanus
10-03-2009, 15:05
نه تو Youtube فقط میتونی ببینی من میخوام نگه دارم حجمش مهم نیست ADSL 512 دارم ولی خوب میخوام دانلود کنم!!!!!!!
آره من برای 360 میخوام!
راستی این پچ چمن هم دانلود کردم چمن ها رو روشن میکنه ولی خوب زیاد در گرافیک تاثری نداره!!!!!!!!!!!
آقا من هنوز توی اون فایل اصلیه فیفا گیرم توی رپید اثلا برام نمی آد!!!:13:
شما رو جون هر کی دوست دارین یک جا دیگه آپلود کنید:31:
من اگه مثل شما یان سرعت اینترنتو داشتم همه ی ویدیو های یوتوبو دان میکردم:27: کاری نداره که url ویدیویی که تو یوتوب داری نگاه میکنی کپی کن تو سایت keepvid.com یه قسمت داره دانلود اونجا کپی کن بع دانلودو که میزنی میتونی با فرمت mp4 دانلود کنی کیفیتش خوبه...
ویدیوی آموزشی فیفا رو اگه میخوای تو یوتوب بنویس fifa 09 xbox 360 skills and tutorial سرچ کن بع هرجور ویدیو مهارتی از مبتدی تا حرفه ای بخوای هست اون ویدیو یی که آرمین میگفت رو هم داره...

B3HZ@D
10-03-2009, 18:24
یکی بگه چطوری توی بازی فیس وارد کنم
چندتا فیس دانلود کردم ولی نمی دونم چطور اونارو وارد کنم
اگه حوصله توضیح ندارین فایل اموزش رو بذارین
ممنون میشم

Spaniuly
10-03-2009, 18:33
یکی بگه چطوری توی بازی فیس وارد کنم
چندتا فیس دانلود کردم ولی نمی دونم چطور اونارو وارد کنم
اگه حوصله توضیح ندارین فایل اموزش رو بذارین
ممنون میشم

با كريشن مستر يا Disgn face Master احتمالا بتوني

B3HZ@D
10-03-2009, 22:52
با کریشن مستر نمیشه
یعنی ایکون ایمپورت فیس خاموشه ولی اکسپورت روشنه...
مشکل چیه؟

eimanpaladin
10-03-2009, 23:43
با سلام به همه دوستان :
ببخشید آیا کسی هست از بین شما دوستان که با یه همچین سیستمی اینو بازی کرده باشه؟؟
cpu:3.4 ful
ram:2 gig
vga:7100 gs
می خواستم بدونم چجوری جواب داده یا اصلا جواب میده ؟؟ فقط می خوام بازی کنم گرافیکش اصلا مهم نیست؟؟

B3HZ@D
11-03-2009, 03:01
سیستم شما که برای اجرای بازی مشکلی نداره
پس خیالت راحت باشه که اجرا میشه

khelane
11-03-2009, 10:05
با سلام به همه دوستان :
ببخشید آیا کسی هست از بین شما دوستان که با یه همچین سیستمی اینو بازی کرده باشه؟؟
می خواستم بدونم چجوری جواب داده یا اصلا جواب میده ؟؟ فقط می خوام بازی کنم گرافیکش اصلا مهم نیست؟؟

دوست عزیز همه چیزت مثل منه بجز سی پی یو شما که از مال من قویتره شماه شاید بتونی هایج بازی کنی بنده در نرمال بازی میکنم

Spaniuly
11-03-2009, 12:45
با سلام به همه دوستان :

شما پست اول رو بخوني خيلي چيزهاي دستگيرت مشه از جمله حداقل سيستم مورد نياز و سيستم توصيه شده كه مسعود جان زحمت ش رو كشيده و توي پست اول قرار داده

B3HZ@D
12-03-2009, 16:47
چطوری میتونم پنالتی رو چیپ بزنم؟
یا این که زمینی بزنم گوشه؟

khelane
12-03-2009, 17:35
چطوری میتونم پنالتی رو چیپ بزنم؟
یا این که زمینی بزنم گوشه؟

دوست عزیز برای ضربه زدن به توپ باید از فلش های رو دسته یا کیبورد یه همون حهت ها برای گوشه هم با گرفتن دو جهت مانند بلا و راست توپ به طرف سمت راست دروازه و بلند میره با گرفتن پایین و راست توپ زمینی یه سمت راست میره به همین شیوه برای جهت های دیگه عمل کن برای تمام بازی نه تنها پنالتی کاربرد داره دوست عزیز

p maldini
13-03-2009, 13:12
سلام
فکر کنم خیلی وقت بود اینجا کسی پست نداده بود...
دوستان حرفه ای با اجازه یه سوال داشتم فیفا09 رو سیستم من خوب رو high جواب میده فقط یه کم روون نیست(منظورم موقع حرکت دوربینه) گیر نداره ها ولی مثل دوربین pes2009 خیلی روون نیست نمیدونم مربوط به چی میشه...اگه اطلاعی دارین ممنون میشم.
cpu: core 2 dou E7200 2.53GHz
ram: 2gb
vga: 8600 gt 512

B3HZ@D
13-03-2009, 13:57
دوست عزیز برای ضربه زدن به توپ باید از فلش های رو دسته یا کیبورد یه همون حهت ها برای گوشه هم با گرفتن دو جهت مانند بلا و راست توپ به طرف سمت راست دروازه و بلند میره با گرفتن پایین و راست توپ زمینی یه سمت راست میره به همین شیوه برای جهت های دیگه عمل کن برای تمام بازی نه تنها پنالتی کاربرد داره دوست عزیز

ممنون
ولی من میخوام پنالتی رو چیپ بزنم
توی فیفا 08 میشد این کارو کرد ولی انگار توی این یکی نمیشه

EASPORTS-FIFA
13-03-2009, 14:15
درود بر شما.من هم بلاخره نسخه next فیفا رو بازی کردم.اول از همه بگم اونطور که بقیه میگفتن خارق العاده نیست ولی خوب خیلی نسبت به نسخه کارنت بهتره.اولین چیزی که منو مجذوب خودش کرد اتحاد تیمی بود:18:مثلا من با بارسا بازی میکردم دنی آلوز که دفاع نفوذیه پاس میداد به مسی خودش تو عمق حرکت میکرد دستشو دراز میکرد و به فضای خالی اشاره میکرد.خیلی حال میداد:8:یا تو حمله هنری پاس داد به اتوو بویان دستشو بالا برد دکمه ی پاس تو عمق رو زدم یه سانتر عالی کرد اتوو برا بویان.بویان رفت سانتر کرد و...............و این که منو ها که 900 درجه با مال پی سی فرق داره و وقتی میخوای بری منو ی اصلی یا بازی اول با یه بازیک میتونی تک به تک تمرین کنی که خیلی عالیه:27:قیافه ها همه همونن.مثل مال نسخه پی سی.چمن هم خیلی عالی کار شده و تور دروازه به زیبایی هر چه تمام تر دیده میشه.فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه:11:(بلاخره به آرزوم رسیدم:31:)

B3HZ@D
13-03-2009, 15:07
این که میگن اب و هوا روی بازی تاثیر میذاره درست بوده یا نه؟

Spaniuly
13-03-2009, 15:10
سلام
دوستان حرفه ای با اجازه یه سوال داشتم فیفا09 رو سیستم من خوب رو high جواب میده فقط یه کم روون نیست(منظورم موقع حرکت دوربینه) گیر نداره ها ولی مثل دوربین pes2009 خیلی روون نیست نمیدونم مربوط به چی میشه...اگه اطلاعی دارین ممنون میشم.
Cpu: Core 2 dou e7200 2.53ghz

pes نكست جنريشن هست و موتور گرافيكي واقعا قويتري داره ولي موتور گرافيكي فيفا 09 براي pc خيلي ضعيفه و به همين دليل هست كه تصويرش در مقايسه با pes چشم نواز نيست. در عوض فيفا نكست يك اعجوبه هست تا نبيني نميتوني درك كني چي ميگم

B3HZ@D
13-03-2009, 15:14
کسی بلد نیست پنالتی رو چیپ بزنه؟
یکی کمک کنه...تو کف موندیم...هنوز هم نتونستم چیپ بزنم

khelane
13-03-2009, 15:36
سلام
cpu: core 2 dou E7200 2.53GHz

دوست عزیز در قسمت تنظیمات بازی گرینه dept field رو غیر فعال کن من برای دوستم این کار رو کردم یه کم خوب سد سما هم در قیمت تنظیمات گرافیکی در درون بازی این رو انجام بده شاد درست شد

EASPORTS-FIFA
13-03-2009, 16:23
pes نكست جنريشن هست و موتور گرافيكي واقعا قويتري داره ولي موتور گرافيكي فيفا 09 براي pc خيلي ضعيفه و به همين دليل هست كه تصويرش در مقايسه با pes چشم نواز نيست. در عوض فيفا نكست يك اعجوبه هست تا نبيني نميتوني درك كني چي ميگم
بابا کجای فیفا نکست اعجوبه هست؟از نظر من نقطه ضعف زیاد داره:
محیط بازی شکل و قیافش زیاد به فوتبال واقعی نزدیک نیست.وقتی داری بازی میکنی احساس میکنی که لباس به تن بازیکنا چسپیده.بازیکن خودشو کش و قوش میده لباسش هم کش میاد.وقتی هوا بارونی اصلا بارونو نمیتونی ببینی فقط فکر میکنی زیر پات آب ریختن.قیافه بازیکنا چندان خوب نیست.زیادی از رونالدینیو استفاده میکنن:2:و......................حالا وقت فکر کردن نداشتم.بعدا بقیه چیزا رو میگم:10:

مهدي.ف
13-03-2009, 16:33
من اگه مثل شما یان سرعت اینترنتو داشتم همه ی ویدیو های یوتوبو دان میکردم:27: کاری نداره که url ویدیویی که تو یوتوب داری نگاه میکنی کپی کن تو سایت keepvid.com یه قسمت داره دانلود اونجا کپی کن بع دانلودو که میزنی میتونی با فرمت mp4 دانلود کنی کیفیتش خوبه...
ویدیوی آموزشی فیفا رو اگه میخوای تو یوتوب بنویس fifa 09 xbox 360 skills and tutorial سرچ کن بع هرجور ویدیو مهارتی از مبتدی تا حرفه ای بخوای هست اون ویدیو یی که آرمین میگفت رو هم داره...
این همه درد سر نمی خواد افیه شما idm داشته باشی اون بالا یه پیغام download
میاد

p maldini
13-03-2009, 16:52
خیلی ممنون از راهنماییتون...
راستی من این فایلی رو که khelane جان گذاشتن و مربوط به درست کردن devdata بود رو دان کردم ولی بازم نتونستم دسته بازی رو درست کنم..همه شماره هارو انتخاب میکنم output رو میزنم بعد میگه شما این 7 راه رو باید جداگونه انتخاب کنی(7کد) !!
بعد به غیر از این یه فایل devdata دیگه هم بود که دان کردم و نمیدونم اون چیه! خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید

maximiliyanus
13-03-2009, 17:24
این همه درد سر نمی خواد افیه شما idm داشته باشی اون بالا یه پیغام download
میاد
اون که بله هزاران راه برای دانلود از یوتوب هست چندین نرم افزار وغیره ولی من کلا گفتم این راه بره دوستمون مناسبتره چون نه نیازی به دانلود نرم افزار هست واینکه با فرمت mp4 دان میکنه کیفیتش بهتره ولی با idm فقت متونی با فرمت flv دان کنی که کیفیت مطلوبی نداره در کل اینجا جای این بحث نیست ....
میگم منم 2 بار فیفا نکستو بازی کردم ولی بهنظر من نسبت به مال pc اعجوبست خیلی قشنگ ساخته شده ...
یکی از دلایلی که من دعا میکنم امسال بره پیسی نکست بشه اینه که اکه فیفا 10 نکستبشه بعدش بازی ورلدکاپم نکست میشه ولی اگر امسال نکست نشه حتی اگه فیفا 11 نکست بشه ورلد کاپ 10 عمرا نکست نمیشه ....

779
13-03-2009, 19:43
همین الانش که فیفا نکست جن نیست برای pc با pes درگیری داره!!!!!!!!!!
چی باشه که کنسول واقعا نمیدونم چرا بعضی ها بازیم pes رو به فیفای کنسول ترجیح میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18 ::18:
فقط لازمه یک روز باهاش بازی کنن بعد به pes اینطوری میکنن ::27::27::27:
واقعا اصلا چیزه مشخصیه که ea خیلی بهتر از کونامی کار میکنه!!!!!!!!!!

tekken god
13-03-2009, 19:44
خیلی ممنون از راهنماییتون...
راستی من این فایلی رو که khelane جان گذاشتن و مربوط به درست کردن devdata بود رو دان کردم ولی بازم نتونستم دسته بازی رو درست کنم..همه شماره هارو انتخاب میکنم output رو میزنم بعد میگه شما این 7 راه رو باید جداگونه انتخاب کنی(7کد) !!
بعد به غیر از این یه فایل devdata دیگه هم بود که دان کردم و نمیدونم اون چیه! خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید
سلام
دوست عزیز یه سر به این تاپیک بزن ببین مشکلت حل می شه ؟:

خدانگهدار

Spaniuly
13-03-2009, 19:57
همین الانش که فیفا نکست جن نیست برای pc با pes درگیری داره!!!!!!!!!!
چی باشه که کنسول واقعا نمیدونم چرا بعضی ها بازیم pes رو به فیفای کنسول ترجیح میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18 ::18:
فقط لازمه یک روز باهاش بازی کنن بعد به pes اینطوری میکنن ::27::27::27:
واقعا اصلا چیزه مشخصیه که ea خیلی بهتر از کونامی کار میکنه!!!!!!!!!!

البته واقعا فيفا ساپورت همه جانبه ميشه ولي كونامي خيلي ضعيف افتاده از هيچ جا ساپورت نميشه از نظر من كونامي با اين امكانات كم داره شاهكار ميكنه درسته به لحاظ گيم پلي و حالت هاي مختلف نتونسته فوتبال رو اون طور كه فيفا شبيه سازي مي كنه بكنه ولي واقعا با اين پتانسيل كمش كارش ايول داره. البته به قول شما اگه فيفا از اين به بعد بخواد واسه pc هم نكست بده ديگه pes بايد جور و پلاسش رو جمع كنه بره يا اينكه يه فكر اساسي بكنه كه بتونه عقب نمونه كه من شك ندارم دومي رو انجام ميده و جور و پلاسش رو جمع نميكنه بايد منتظر موند و ديد كه چي ميشه البته من شديدا اميدوارم اين رقابت شديد بشه نه اينكه يكي از اين دو افت كنن چون بازي كردن 2 تا فوتبال متفاوت بهتر از يكي هست از اين خسته شدي اون يكي رو بازي مي كنه به هر حال اين رقابت به نفع ما هست

B3HZ@D
14-03-2009, 13:06
ای بابا؟!
اینجا سوال همه جواب داده میشه به غیر از سوال من...
کسی نمی دونه چطوری میشه پنالتی رو چیپ زد

779
14-03-2009, 13:15
ای بابا؟!
اینجا سوال همه جواب داده میشه به غیر از سوال من...
کسی نمی دونه چطوری میشه پنالتی رو چیپ زد

ای بابا پنالتیه چیپ که کاری نداره!!!!!!!!!!!
بابا دکمه چیپ رو میگیری ( توی دسته l2 و توی کیبورد فکر کنم q هست! ) بعدش جهت ها رو رو به بالا قرار میدی و شوت رو میزنی چیپ میزنه!
دقیقا مثل چیپ معمولیه فرقی نداره که!!!!!!

p maldini
14-03-2009, 14:05
fifa هر چقدر هم تو گیم پلی بهتر باشه از لحاظ فیس بازیکن ها پیش pes حرفی واسه گفتن نداره... چون تو pes کلا قابلیت ایمپورت به راحتی انجام میشه و به خاطر همین هم یه سرچ کوچیک بزنی میبینی هر روزه فیس ها و... اپدیت و طبیعی تر ساخته میشه و بیرون میاد.... pes همیشه یه رقیب جدی واسه فیفا بوده و خواهد بود. شک نکنید!

adel0098711
14-03-2009, 23:12
من بعد از كلي بازي كردن pes خسته شدم و فيفا رو نصب كردم .پچي چيزي برا ي بازي هست كه امكانات جالبي رو به بازي اضافه كنه يه چيزي تو مايه هاي پچ gaming access براي كونامي و همچنين يه پچ براي به رو ز رساني نقل و انتقالات معرفي كنيد.ممنون

Masоud
14-03-2009, 23:30
سلام
تو رو خدا بازم کل کل رو شروع نکنید.اینجا تاپیک فیفاست نه تاپیک مقایسه این دو.

pintoricio
14-03-2009, 23:57
برای چیپ زدن با کیبرد باید z بگیری با q بقل پا می زنه هم داخل بازی اینجوری هم پنالتی

Spaniuly
15-03-2009, 04:27
من بعد از كلي بازي كردن pes خسته شدم و فيفا رو نصب كردم .پچي چيزي برا ي بازي هست كه امكانات جالبي رو به بازي اضافه كنه يه چيزي تو مايه هاي پچ gaming access براي كونامي و همچنين يه پچ براي به رو ز رساني نقل و انتقالات معرفي كنيد.ممنون

پچ هاي رسمي 1 . 2 رو نصب مي كني بعد پچ آپديت ترانسفر زمستاني كلي هم پچ دست ساز غير رسمي هست كه همگي تو تاپيك هست جستجو كني گير مياري

B3HZ@D
16-03-2009, 00:47
Turf Patch Vol.1

مشاهده در اندازه بزرگ:

دانلود

Spaniuly
16-03-2009, 08:11
فاشيست جان اين پچ ها همگي توي تاپيك قرار داده شده از هيچ كدوم هم استقبال نشده متاسفانه

779
16-03-2009, 13:15
چمن رو من دانلود کردم!
فقط یکم روشن تر میکنه چمن بازی رو و خوب تر!

Spaniuly
16-03-2009, 14:41
ولي اصلا حال نميده مقابل هم بازي كنيم من اصلا 09 رو مقابل يكي ديگه بازي نكرده بودم 08 رو زياد بازي ميكردم با برو بچه ها ولي 09 رو همين ديروز بازي كرديم با پسرخاله زمان روي 10 دقيقه بود بازي رو 14 به 12 بردم اصلا دفاع كردن معني نداره حتي يك توپ رو هم نميتونستن بگبرن دروازبانها مقع حمله از كنار دفاع ها يكي يكي ميرن كنار خود به خود ولي خداييش گيم پلي 09 خيلي افت كرده نسبت به 08 حتي شفافيت 08 بيشتر بود استيل بازيكنان هم بهتر از اولش هم با اين 09 حال نكردم

779
16-03-2009, 15:01
ولي اصلا حال نميده مقابل هم بازي كنيم من اصلا 09 رو مقابل يكي ديگه بازي نكرده بودم 08 رو زياد بازي ميكردم با برو بچه ها ولي 09 رو همين ديروز بازي كرديم با پسرخاله زمان روي 10 دقيقه بود بازي رو 14 به 12 بردم اصلا دفاع كردن معني نداره حتي يك توپ رو هم نميتونستن بگبرن دروازبانها مقع حمله از كنار دفاع ها يكي يكي ميرن كنار خود به خود ولي خداييش گيم پلي 09 خيلي افت كرده نسبت به 08 حتي شفافيت 08 بيشتر بود استيل بازيكنان هم بهتر از اولش هم با اين 09 حال نكردم

بزرگترین دلیلش اینکه نکست جن نیست!!!!!!
اصلا اتحاد خوبی ندارن البته خوب این اتحاد در pes هم به خوبیه فیفا نکست جن نیست!!!!!!!!!
اگه تو بیای توی 360 بازی میفهمی بعدشم چی همه گل میزنین ما بیشترین بازی ای که 5 تا گل داره چون هر دو حرفه ای و با احتیاط هستیم!!!!!!

mansourfcb
16-03-2009, 15:10
با سلام

وقتي ميخواستم وارد قسمت تورنمنت يا چلنج بشم ارور ميداد. بعد از اينكه پچ مورد نظر رو نصب كردم ارورش برطرف شد اما الان وقتي ميخام تيم انتخاب كنم تا وارد قسمت تيمهاي ملي ميشم بدون هيچ دليلي از بازي خارج ميشه.

مشكل از كجاست ؟؟؟؟

B3HZ@D
16-03-2009, 15:40
فاشيست جان اين پچ ها همگي توي تاپيك قرار داده شده از هيچ كدوم هم استقبال نشده متاسفانه

ببخشید نمی دونستم
پس دیگه پچ مچ توی تاپیک نذاریم

sina1100
16-03-2009, 16:23
دوستان من یه Manager Mode رو شروع کردم. شرایط تیمم هم بسیار خوبه ! بازیکنام رو به رشدن و همه ی بازیای لیگو هم میبرم و از Scout ها یا همون مربی های تمرین با نمره 10/10 هم استفاده میکنم یعنی گرون تریناشون!
ولی هیچ وقت بعد از هر بازی Salary م بالاتر از منفی 174000 نرفته ! یعنی همیشه با توجه به اینکه این همه نتایج خوب میگریم بودجم هر هفته کم میشه! کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ چون اینجوری تا آخر فصل بودجه باشگاه 0 میشه !!

779
16-03-2009, 16:34
دوستان من یه Manager Mode رو شروع کردم. شرایط تیمم هم بسیار خوبه ! بازیکنام رو به رشدن و همه ی بازیای لیگو هم میبرم و از Scout ها یا همون مربی های تمرین با نمره 10/10 هم استفاده میکنم یعنی گرون تریناشون!
ولی هیچ وقت بعد از هر بازی Salary م بالاتر از منفی 174000 نرفته ! یعنی همیشه با توجه به اینکه این همه نتایج خوب میگریم بودجم هر هفته کم میشه! کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ چون اینجوری تا آخر فصل بودجه باشگاه 0 میشه !!

مهم ترینش اسپانسرت هست!!!!!!!!!!
ببینم اسپانسرت بعد هر بازی چقدر بهت پول میده؟؟
تازه اگه هرچیزی هم آپگرید کنی پول ازت میگیره!!!
همینطور میتونی میزبان باشی و بلیت ها رو روی High بزاری!!!!!!!!
در هر صورت همون اول خراب کردی اون Salary هم خرج بازی کن هات هست که موقع خرید بازیکن معلوم میشه که مثلا بعد هر بازی چقدر بهشون پول بدی!

mj21
16-03-2009, 18:04
- تو pes2009 ضربدر رو میزنی میره دنبال توپ ولی تو فیفا 09 میزنی نمیره دکمه های دیگه هم رو که می زنی نمیره
چی جوریه ؟ باید خودت بری ؟
- برای چی وقتی کاشته میزنی داور جلوی دروازهبان وایستاده ؟
- چه قدر لباساشون چسپیده ؟
- برای چی جای پاس بلند و شوت به دروازه تو دسته عوضیه ؟؟??

فقط PES 2009

Spaniuly
16-03-2009, 20:12
ببخشید نمی دونستم
پس دیگه پچ مچ توی تاپیک نذاریم

نه بابا بذار جديدها رو بذار

دوستان من یه manager mode رو شروع کردم. شرایط تیمم هم بسیار خوبه ! بازیکنام رو به رشدن و همه ی بازیای لیگو هم میبرم و از scout ها یا همون مربی های تمرین با نمره 10/10 هم استفاده میکنم یعنی گرون تریناشون!
ولی هیچ وقت بعد از هر بازی salary م بالاتر از منفی 174000 نرفته ! یعنی همیشه با توجه به اینکه این همه نتایج خوب میگریم بودجم هر هفته کم میشه! کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ چون اینجوری تا آخر فصل بودجه باشگاه 0 میشه !!

بازيكن اروپايي زياد خريدي اگه بازيكن از ليگ هاي كشور هاي ثروتمند مثه انگلستان يا ايتاليا يا اسپانيا بخري حقوقشون زياده ولي اگه از ليگ برزيل اينا بخري با حقوق كم ميان توي تيمت

- تو pes2009 ضربدر رو میزنی میره دنبال توپ ولی تو فیفا 09 میزنی نمیره دکمه های دیگه هم رو که می زنی نمیره

فقط pes 2009

يكي رو بردن جهنم گفت هيزمش تره خوش باش

tekken god
16-03-2009, 20:15

فقط PES 2009
سلام
کنامی از قدیم این قابلیّت رو گذاشته بود ولی EA نه .
این دو سؤالت مر بوط به طرّاحی بازی می شه .
در مورد سانتر و شوت هم EA اینکارو رو 09 کرده رو 08 درست بود و با تعویض davdata درست می شه .
اینم بگم فقط FIFA 09 .
خدانگهدار

mansourfcb
16-03-2009, 20:43
با سلام

وقتي ميخواستم وارد قسمت تورنمنت يا چلنج بشم ارور ميداد. بعد از اينكه پچ مورد نظر رو نصب كردم ارورش برطرف شد اما الان وقتي ميخام تيم انتخاب كنم تا وارد قسمت تيمهاي ملي ميشم بدون هيچ دليلي از بازي خارج ميشه.

مشكل از كجاست ؟؟؟؟

يه مشكل جديد هم اضافه شد. وسط هر بازي خودبه خود از بازي خارج ميشه و وارد محيط ويندوز ميشه.

يكي لطفا كمك كنه.:37:

B3HZ@D
16-03-2009, 20:54
توی این بازی دروازه بانان مشکل دارند
مثل زمانی که تک به تک میشه...خیلی اروم میان بیرون
یکی هم این که بازیکنان بیشتر ضربات ازاد رو یک تیکه می زنن...و فاصله براشون مهم نیست
البته این مشکلات از نظر من بود....
ولی من که راضیم

779
16-03-2009, 21:07
توی این بازی دروازه بانان مشکل دارند
مثل زمانی که تک به تک میشه...خیلی اروم میان بیرون
یکی هم این که بازیکنان بیشتر ضربات ازاد رو یک تیکه می زنن...و فاصله براشون مهم نیست
البته این مشکلات از نظر من بود....
ولی من که راضیم

خوب ببین موقعی که میان جلو تو دروازه بان رو همیشه انتخاب کن اون زمان و کنترلش رو بدست بگیر 50% احتمال گل خوردنت کم تر میشه اگه خوب کنترل کنی....

ضربات آزاد همیشه یک تیکه بوده که توی این فیفا آسون تر شده!

در ضمن اینا توی نکست جن زمین تا آسمون فرق دارند!!!!!

راستی وقتی موقع ضربه آزاد یارو دروازه بان رو انتخاب میکنه باید چی کار کنم؟؟؟
مثلا میاره وسط یا اون طرفی که می خوام بزنم میاره منم نمی تونم طرف مقابلش ( راست ) رو بزنم همش میره بیرون!!!!!!
با کامپیوتر همچین کاری رو کردم یکدفعه یک زمینیه تند و تیز زد مستقیم رفت توی گل!!!!!!!:18::18:
دهنم باز موند خودم هر کاری کردم نتونستم همچین کاری کنم!!!
در واقع اصلا نمی تونم گل بزنم موقعی که با داداشم بازی میکنم چون دروازه بانو جاشو عوض میکنه!!!!!!

B3HZ@D
16-03-2009, 21:14
توی قسمت ادیت بازیکن هم ea خوب کار نکرده
نه میتونی موها رو عوض کنی نه میتونی ریش و سبیل بذاری
داورها هم خوب نیستن...مخصوصا کمک ها که معلوم نیست اون پرچم رو برای چی دستشون گرفتن؟!

Masоud
16-03-2009, 21:16
خوب ببین موقعی که میان جلو تو دروازه بان رو همیشه انتخاب کن اون زمان و کنترلش رو بدست بگیر 50% احتمال گل خوردنت کم تر میشه اگه خوب کنترل کنی....

ضربات آزاد همیشه یک تیکه بوده که توی این فیفا آسون تر شده!

در ضمن اینا توی نکست جن زمین تا آسمون فرق دارند!!!!!

راستی وقتی موقع ضربه آزاد یارو دروازه بان رو انتخاب میکنه باید چی کار کنم؟؟؟
مثلا میاره وسط یا اون طرفی که می خوام بزنم میاره منم نمی تونم طرف مقابلش ( راست ) رو بزنم همش میره بیرون!!!!!!
با کامپیوتر همچین کاری رو کردم یکدفعه یک زمینیه تند و تیز زد مستقیم رفت توی گل!!!!!!!:18::18:
دهنم باز موند خودم هر کاری کردم نتونستم همچین کاری کنم!!!
در واقع اصلا نمی تونم گل بزنم موقعی که با داداشم بازی میکنم چون دروازه بانو جاشو عوض میکنه!!!!!!
شما وقتی می خوای ضربه آزاد بزنی جهت توپ رو رو به بیرون بگیر بعد به مقدار کافی شوت رو پر کن ، هر وقت خواست ضربه رو بزنه یکم فلش چپ یا راست رو بگیر (نسبت به موقعیت دروازه) تا توپ کات بگیره و دروازه بان هم نمیتونه بگیرتش.

Spaniuly
16-03-2009, 22:17
ضربه آزاد گل كردن كه توي فيفا 09 از همه كارهاي ديگه راحت تر ده هرچي ميزني ميره توي گل دروازبانها فوق العاده ضعيف هستند

EASPORTS-FIFA
16-03-2009, 22:31
آقا تو این نسخه نکست چجوری باید بری تو traning menu حالا اسمش هرچی هست.من گشتم نبود.و این که قسمت edit player کجاست؟من که با منو ی نسخه پی سی خیلی بهتر کنار میومدم.این یکی خیلی گیج کنندس.قسمت تمرین نداره.ادیت پلیر هم من گشتم پیدا نکردم

EASPORTS-FIFA
16-03-2009, 22:37

فقط PES 2009
تو اون سوال اولت باید بگم تو فیفا هم هست.فقط کافیه دکمشو پیدا کنی.من که رو دکمه پاس میذاشتم راحت میرفت دنبال بازیکن و توپ و تحت فشار قرار میداد.
دومی هم خب بازیه دیگه.اینجوری ساختن
سومی هم مدلشه:27:
چهارمی هم مگه نمیشه جای دکمه ی دسته ها رو عوض کرد؟تازه عوضی نیست.من خودم قبلا تو دسته برا پلی 2 و حالا که 360 بازی میکنم مربع یا x میذاشتم بعد جاشونو با دکمه سانتر عوض کردم.الان هم همون طوری بازی میکنم.حالا شما عادت نداری عوضی که نیستش:46:
در آخر هم باید بگم تو بورو فیفا09 نکست رو بازی کن اونوقت میفهمی یک فوتبال نکست چیه.نه این که بیای نسخه کارنت فیفا رو با نکست پی ای اس مقایسه کنی.البته همون کارنت فیفا هم بهتر از نکسته پی ای اسه(به نظر من:5:)

aghamajid1369
16-03-2009, 23:02
بچه ها نمیدونم چرا game pad من با این بازی سازگر نیست؟ بعضی از دکمه ها را نمیشناسه
کسی همچین مشکلی نداشته؟

Spaniuly
17-03-2009, 00:22
بچه ها نمیدونم چرا game pad من با این بازی سازگر نیست؟ بعضی از دکمه ها را نمیشناسه
کسی همچین مشکلی نداشته؟

اولا اين بازي هست كه با گيم پد سازگار نيست نه اينكه گيم پد سازگار نباشه اشكال از فرستنده هست به گيرنده ات اشكال نگير :31:

اتفاقا همه اين اين مشكل رو دارند بايد از Devdata مناسب استفاده كني توي تاپيك كلوپ گيم پد به اين مشكلات مفصل رسيدگي شده

B3HZ@D
17-03-2009, 05:02
کسی این پچ next generation graphic patch رو دانلود و نصب کرده؟
من دانلود کردم و نصبش کردم به همرا اپدیت این پچ ولی دوربین بازی یک کم گیر داره؟
کسی می دونه چرا؟

Spaniuly
17-03-2009, 09:22
کسی این پچ next generation graphic patch رو دانلود و نصب کرده؟
من دانلود کردم و نصبش کردم به همرا اپدیت این پچ ولی دوربین بازی یک کم گیر داره؟
کسی می دونه چرا؟

فاشيست اين پچ هاي دست ساز يه ريال نمي ارزه منم هميشه دانلود و نصب ميكنم و بعد پشيمون :41:

mj21
17-03-2009, 11:55
چه طور میشه دسته ی فیفا رو مثل پی اس pes کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif:question:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

779
17-03-2009, 12:32
چه طور میشه دسته ی فیفا رو مثل پی اس pes کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif:question:

ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا مثلا تنظیمات داره بازی ها!!!!!!!!!!!!!
تازه Devdata ممکنه مشکل داشته باشه!!!!!
میتونی از اون فایله Exel یک Devdata مناسب درست کنی!!!

aghamajid1369
17-03-2009, 14:51
ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا مثلا تنظیمات داره بازی ها!!!!!!!!!!!!!
تازه devdata ممکنه مشکل داشته باشه!!!!!
میتونی از اون فایله exel یک devdata مناسب درست کنی!!!
میشه بیشتر توضیح بدی یا 1 تاپیک معرفی کنی

B3HZ@D
17-03-2009, 15:52
فاشيست اين پچ هاي دست ساز يه ريال نمي ارزه منم هميشه دانلود و نصب ميكنم و بعد پشيمون :41:

پس من از چه پچی استفاده کنم که خوب باشه
همه پچ ها دست سازن...مگه جور دیگه ای هم داریم؟

Spaniuly
17-03-2009, 16:08
پس من از چه پچی استفاده کنم که خوب باشه
همه پچ ها دست سازن...مگه جور دیگه ای هم داریم؟

بله پچ هاي رسمي خود ea بقيه اصلا فايده ندارند البته مال ea هم همچين چيزي هم نيستدر كل فيفا يه جورايي كامل هست و نياز به پچ و اين جور چيزا نداره مثلا pes خيلي چيزاش لايسنس نشده ورزشگاهش كم هست اينا باعث ميشه پچ ساز ها دست به كار بشن ولي در مورد فيفا اين جور چيزا و اين نياز ها احساس نميشه

EASPORTS-FIFA
17-03-2009, 18:41
آقا تو این نسخه نکست چجوری باید بری تو traning menu حالا اسمش هرچی هست.من گشتم نبود.و این که قسمت edit player کجاست؟من که با منو ی نسخه پی سی خیلی بهتر کنار میومدم.این یکی خیلی گیج کنندس.قسمت تمرین نداره.ادیت پلیر هم من گشتم پیدا نکردم
بابا تورو خدا جواب بدید.اونایی که نسخه ی نکست رو بازی کردن بگن دیگه.من گشتم نبود:41:

resident_evil
17-03-2009, 18:50
بابا تورو خدا جواب بدید.اونایی که نسخه ی نکست رو بازی کردن بگن دیگه.من گشتم نبود:41:

Training نداره !!!
بايد توي همون Arena با يه بازيكن ول بچرخي حالشو ببري !!!

mj21
18-03-2009, 12:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gifکمککککککککککک
من تو تنظیمات می خوام دکمه ها رو تنظیم کنم . تنظیم نمیشه همش empty میاد
باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Masоud
18-03-2009, 15:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gifکمککککککککککک
من تو تنظیمات می خوام دکمه ها رو تنظیم کنم . تنظیم نمیشه همش empty میاد
باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جونم این سؤال بارها پرسیده شده قبل از درخواست سرچ کنید :
با جوی استیک دیگه ، نه ؟
عزیز باید بری تو کلوپ گیم پد Devdata مناسب با دسته ات را دانلود کنی و طبق دستور العملی که Krauser جان دادند عمل کنی.

آدرس کلوپ گیم پد و دستور العمل :

khelane
20-03-2009, 15:22
سال نو مبارک

779
20-03-2009, 18:04
آقا چی همه این آفسایداش باگ داره!!!!!!!
وقتی یک نفر خیلی از دفاع عقب تر میره آفساید نمیشه!!!!!!
البته توی نسخه ی pc .
همینطور باگ های زیاد دیگه ای هم داره که یادم نیست!
پچی نیومده که این باگ ها رو برطرف کنه؟
اصلا پچ دوم ea چی بود چی کار میکرد؟

Spaniuly
20-03-2009, 18:34
آقا چی همه این آفسایداش باگ داره!!!!!!!
وقتی یک نفر خیلی از دفاع عقب تر میره آفساید نمیشه!!!!!!
البته توی نسخه ی pc .
همینطور باگ های زیاد دیگه ای هم داره که یادم نیست!
پچی نیومده که این باگ ها رو برطرف کنه؟
اصلا پچ دوم ea چی بود چی کار میکرد؟

والا 2 پچ اول واسه گيم پلي بود ولي ما هم نفهميديم چه تغييري ميده

779
24-03-2009, 14:28
آقا من بازم نمیتونم بریزم پچ های اصلی رو همش پیغام میده وقتی میرسه به Data/cl.bin یکی میتونه این فایل رو برام آپلود کنه؟
اگز اصلیه فیفا هم ریختم ولی وقتی میزنم روی پچ بازم همون پیغام قبلی رو میده!!!!!!!!!!!!!!!!
چی کار کنم؟
باید فایل پچ رو جای خاصی بریزم؟
فایلشم همونیه که کراسر جان در صفحه ی 241 گزاشته !
منم فیفام اروپاییه؟
میشه بگین خودتون چجوری پچ رو نصب کردید؟ ( کامل از اول تا آخر )
اینم پیغامش :
Old File not found. However, a file of the same name was
found. No update done since file contents do not match
وقتی به cl.bin میرسه اینو میگه که همون ثانیه ی اول هست!

Spaniuly
24-03-2009, 19:55
آقا من بازم نمیتونم بریزم پچ های اصلی رو همش پیغام میده وقتی میرسه به data/cl.bin یکی میتونه این فایل رو برام آپلود کنه؟
اگز اصلیه فیفا هم ریختم ولی وقتی میزنم روی پچ بازم همون پیغام قبلی رو میده!!!!!!!!!!!!!!!!
چی کار کنم؟
باید فایل پچ رو جای خاصی بریزم؟
فایلشم همونیه که کراسر جان در صفحه ی 241 گزاشته !
منم فیفام اروپاییه؟
میشه بگین خودتون چجوری پچ رو نصب کردید؟ ( کامل از اول تا آخر )
اینم پیغامش :
Old file not found. However, a file of the same name was
found. No update done since file contents do not match
وقتی به cl.bin میرسه اینو میگه که همون ثانیه ی اول هست!

يه مشكلي هست

يا fifa09.exe اورجينال نيست يا ترتيب نصب پچ ها رو رعايت نميكنيد يعني شما زماني ميتونيد پچ 2 رو نصب كنيد كه قبلش پچ 1 رو نصب كرده باشيد. و اگه اين ها هم نباشه ورژن فيفاي شما اروپاي مركزي نيست شما چك كن ببين بازيت چه زبانهايي داره اسه فهميدن وقتي اجرا ميكني فيفا رو انتخاب زبانمياره همون اولش پرچم انگليس هست اين ور اونور كن ببين فرانسه و ايتاليا و هلند اينارو مياره يا پرچم هاي ديگه اگه اينا باشند بايد پچ جواب بده پچ هايي كه لينك دادم براي ورژن اروپاي مركزي هست

779
24-03-2009, 20:50
يه مشكلي هست

يا fifa09.exe اورجينال نيست يا ترتيب نصب پچ ها رو رعايت نميكنيد يعني شما زماني ميتونيد پچ 2 رو نصب كنيد كه قبلش پچ 1 رو نصب كرده باشيد. و اگه اين ها هم نباشه ورژن فيفاي شما اروپاي مركزي نيست شما چك كن ببين بازيت چه زبانهايي داره اسه فهميدن وقتي اجرا ميكني فيفا رو انتخاب زبانمياره همون اولش پرچم انگليس هست اين ور اونور كن ببين فرانسه و ايتاليا و هلند اينارو مياره يا پرچم هاي ديگه اگه اينا باشند بايد پچ جواب بده پچ هايي كه لينك دادم براي ورژن اروپاي مركزي هست

همش درسته!!!!!
Fifa09 ارجینال رو از همین جا گرفتم لینکش صفحه ی 242 هست!
همون اگز به قول شما :دی
من اول پچ یک رو اجرا میکنم اما همین رو میده همه ی روش هاشو امتحان کردم فرقی نداره مشکل یک جایه دیگه است!!!!!
اونم چک کردم هلند , فرانسه , ایتالیا و ... رو داره!
مشکل cl.bin توی پوشه ی Data است همش همینو میگه!!
میگه که این فایل نیست اما یک فایل دیگه جایگزینش شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه این فایل رو برای آپلود کنین کراسر جان؟
حجمش برای من که 8 بایته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم مال من خراب شده !!
آخه 8 بایت خیلی کمه!
راستی پچ رو نباید جایه خاصی بزارم و بعد اجراش کنم؟
من این کار رو کردم : اگز رو ریختم و پچ رو گزاشتم توی فلدر بازی و سپس زدم روش!!
هر دو پچ ها هم دارم!!
هم پچ 2 و خرده ای مگابایت و هم پچ 9 مگابایت!!!!
حالا میگین چی کار کنم؟
من که میگم اون فایل cl.bin رو آپلود کنین ضرر نداره چون حجمش فوق العاده کمه!

Spaniuly
24-03-2009, 23:01
بذار ببينيم khelane مي تونه آپ كنه يا نه چون من الان نصب نكردم فيفا 09 رو البته يه نگاهي توي دي وي دي بازي ميكنم ببينم پيدا ميكنم اين فايل رو يا نه اگه بود حتما آپ ميكنم ولي مشكل مطمئنم اين نيست

khelane
25-03-2009, 09:13
همش درسته!!!!!
Fifa09 ارجینال رو از همین جا گرفتم لینکش صفحه ی 242 هست!
همون اگز به قول شما :دی
من اول پچ یک رو اجرا میکنم اما همین رو میده همه ی روش هاشو امتحان کردم فرقی نداره مشکل یک جایه دیگه است!!!!!
اونم چک کردم هلند , فرانسه , ایتالیا و ... رو داره!
مشکل cl.bin توی پوشه ی data است همش همینو میگه!!
میگه که این فایل نیست اما یک فایل دیگه جایگزینش شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه این فایل رو برای آپلود کنین کراسر جان؟
حجمش برای من که 8 بایته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم مال من خراب شده !!
آخه 8 بایت خیلی کمه!
راستی پچ رو نباید جایه خاصی بزارم و بعد اجراش کنم؟
من این کار رو کردم : اگز رو ریختم و پچ رو گزاشتم توی فلدر بازی و سپس زدم روش!!
هر دو پچ ها هم دارم!!
هم پچ 2 و خرده ای مگابایت و هم پچ 9 مگابایت!!!!
حالا میگین چی کار کنم؟
من که میگم اون فایل cl.bin رو آپلود کنین ضرر نداره چون حجمش فوق العاده کمه!

ُسلام من الان تو تعطیلات در خونه فامیلمون هستیم از اینجا صحبت میکنم خب شرمنده ام ولی شاید ی=به دوستم گفتم برام اپلود کنه و ادرسشو برات بزارم اینجوری شاید بتونم

Spaniuly
25-03-2009, 10:27
بيا شايان جان اينم 8 بايته واسه منم 8 بايت بود يه جاي كار رو اشتباه انجام ميدي احتمالا ولي اميد وارم با اين كارت درست بشه ولي شك دارم

779
25-03-2009, 13:35
بيا شايان جان اينم 8 بايته واسه منم 8 بايت بود يه جاي كار رو اشتباه انجام ميدي احتمالا ولي اميد وارم با اين كارت درست بشه ولي شك دارم

دسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت درد نکنه کراسر جان مشکل از همین CL.bin بودش الان راحت نصب شد پچ!
بازم میگم دستت درد نکنه!

Spaniuly
25-03-2009, 18:06
دسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت درد نکنه کراسر جان مشکل از همین cl.bin بودش الان راحت نصب شد پچ!
بازم میگم دستت درد نکنه!

خوب خدا رو شكر خوشحالم كه مشكل همين بود سرت سلامت شايان خان

maximiliyanus
26-03-2009, 19:06
من کریشن مسترو دان کردم تو کامپیوتر خودم نصب میکنم باز میشه ولی تو اون یکی کامپیوتر نصب میکنم ارور میده چیزه خاصی میخواد بره نصب؟

Spaniuly
26-03-2009, 23:59
من کریشن مسترو دان کردم تو کامپیوتر خودم نصب میکنم باز میشه ولی تو اون یکی کامپیوتر نصب میکنم ارور میده چیزه خاصی میخواد بره نصب؟

بله دات نت فريم ورك 2 به بالا

Ali.Mirzaie
27-03-2009, 13:19
سلام خدمت اساتید بزرگ.
چند تا سوال دارم از خدمتتون ، لطف کنین کمک کنین به این بنده حقیر!
1- موقع نصب پچ ها همون اول کار نصب نمیکنه و از یک INI ارور میگیره!
2- توی بازی قسمت گیم مود نمیره!
3- برای دریبل زدن با گیم پد مشکل دارم ( گیم پدم از این ضاقارتهاست Dilong)
4- یک کرک وخب برای فیفا میخوام
ممنون میشم اگه کمکم کنید و اگه جایی هست که جواب سوالهامو بگیرم ، لینکش رو بزارین چون اصولاً وقت گشتن رو ندارم اومدم اینجا شما کمکم کنین.
یا حق

pintoricio
27-03-2009, 19:34
سلام من وقتی می خوام پچ1 ea نصب کنم سر eng.db همون پیغامی که برای آقای 779 اومد میاد چیکار کنم؟؟؟

Original Titan
27-03-2009, 20:04
سلام
وهاب جان سلام
آقا اين فايل اكسل بود كه باهاش devdata براي گيم پد درست ميكنن! من باهاش كار كردم نتونستم باهاش درست كنم! هيچ كدوم از بلاك هاي كدي كه داد جور در نيومد!
وهاب جان يه devdata داده بودي قبلا كار كرد ... ويندوز عوض كردم ديگه پاك شد!
يه راهنمايي بفرمائيد!

khelane
27-03-2009, 20:12
رو چشم بفرما

Original Titan
27-03-2009, 20:25
وهاب جان اين با اون قبلي فرق ميكنه؟
چون من اون فايل اكسلو هنوز دارما!

Spaniuly
28-03-2009, 09:21
وهاب جان اين با اون قبلي فرق ميكنه؟
چون من اون فايل اكسلو هنوز دارما!

دوست عزيز شما وقتي با اكسل كد ميسازي يه 4 5 تا بهت كد ميده دونه دونه بايد امتحان كني اونها رو يكيشون 100 % جواب مبده شما درست انجام نميديد حتما

khelane
28-03-2009, 09:42
بابا فایل خود خودشه من خودم ازاین استفاده کردم

Original Titan
28-03-2009, 09:57
آقا كراوزر و وهاب جان ممنون!
درست شد.
من كارمو درست انجام داده بودم! اين گيمپده درايور اصليش نصب نبود! همون كد اول درست شد!
لطف كرديد! (اسمايل گل)

779
28-03-2009, 20:10
سلام من وقتی می خوام پچ1 ea نصب کنم سر eng.db همون پیغامی که برای آقای 779 اومد میاد چیکار کنم؟؟؟

فایلت خرابه.
بگو کجا میرسه همچین پیغامی رو میده؟؟؟
فایل eng.db کجایه؟
تا برات آپلود کنم.

Ali.Mirzaie
28-03-2009, 23:23
آقا من وقتی میخوام FIFA09 رو روستر پچش رو نصب کنم، یه چیزی میاد مینویسه !!! که نمیدونم چیه!!! با یک فونت عجیب !
فقط هم اوکی داره و میره.
هیچ کاری هم نمیشه!!!
چه کنم؟!
موقع نصب پچها هم با این پیغام رو به رو میشم! Missing or Invalid Registry/INI entry
یعنی چی؟!!!

Ali.Mirzaie
28-03-2009, 23:38
سلام خدمت اساتید بزرگ.
ممنون میشم اگه کمکم کنید و اگه جایی هست که جواب سوالهامو بگیرم ، لینکش رو بزارین چون اصولاً وقت گشتن رو ندارم اومدم اینجا شما کمکم کنین.
یا حق

کمککککککککک
در ضمن cl.bin هم نبود مشکل پچ!!!!
چه کنم؟!

pintoricio
29-03-2009, 00:22
Program Files\EA Sports\FIFA 09\data\cmn\fe آقا خیلی ممنون می شم دستتتون درد نکنه

pintoricio
29-03-2009, 00:25
فایلت خرابه.
بگو کجا میرسه همچین پیغامی رو میده؟؟؟
فایل eng.db کجایه؟
تا برات آپلود کنم.
دقیقا سر همین file

Program Files\EA Sports\FIFA 09\data\cmn\fe

ahmad72
29-03-2009, 13:17
سلام دوستان.میخوام بدونم این 09 عمل توپگیری رو داره؟کدوم دکمه هست؟منظورم اینه که توی تنظیمات دکمه ها که برا هر عمل یه دکمه رو تعریف میکنیم اسم این توپگیری چی هست؟
----------------------------------------------------------------------------------------------
من devdata رو گرفتم و ریختم تو همون فلدر user تو my document.اون دو تا فایله رو هم که باید پاک کنیم رو پاک کردم ولی حالا وقتی روی fifa کلیک میکنم صفحه سیاه میشه ولی دوباره برمیگرده به دسکتاپ!فلدر profile رو هم پاک کردم!ولی بازم ...
باید چیکار کنم؟

khelane
29-03-2009, 14:45
سلام دوستان.میخوام بدونم این 09 عمل توپگیری رو داره؟کدوم دکمه هست؟منظورم اینه که توی تنظیمات دکمه ها که برا هر عمل یه دکمه رو تعریف میکنیم اسم این توپگیری چی هست؟
----------------------------------------------------------------------------------------------
من devdata رو گرفتم و ریختم تو همون فلدر user تو my document.اون دو تا فایله رو هم که باید پاک کنیم رو پاک کردم ولی حالا وقتی روی fifa کلیک میکنم صفحه سیاه میشه ولی دوباره برمیگرده به دسکتاپ!فلدر profile رو هم پاک کردم!ولی بازم ...
باید چیکار کنم؟

دوست عزیز عمل توپ گیری در فیفا در قسمت تنظیمات دسته در داخل بازی با اسم STAND TACLE هست که این فایل رو بگیر من خودم درست کردم این فایل رو دادم به هرکسی راضی بوده فقط در قسمت تنظیمات دسته خودت به دل خواه ویرایش کن برای دنبال کردن توپ هم سرعت + شوت یا مربع رو بگیر میره دنبال طرفی که توپ رو داره این فایل DEVDATA روبگیر کن خودم از این استفاده میکنم
توی پوشه USER در مای دیکیومنت در قسمت فیفا 09 کپی کن

B3HZ@D
29-03-2009, 14:47
کدوم فایل ها رو باید بریزیم و کدوم ها رو پاک کنیم؟
من هنوز نفهمیدم؟!

khelane
29-03-2009, 15:03
سلام خدمت اساتید بزرگ
یا حق

سلام دوست عزیز تبریک عرض میکنم بهتون به مناسبت سال جدید و عضویتتون امیدوارم کاری کرده باشم که مشکل شما حل شه
1برای پچ ها من یا ما(بقیه دوستان که نمیدونن کدوم پچ رو میگی یه کم توضیح بده)نمیدونیم
2_اشکال از کرک هست
3_برای دریبل هم اگه از دسته بازی استفاده میکنی همین فایلی که در پست قبل اشتم رو میگیری بعد توی مای دیکیومنت در پوشه سیو فیفا 09 بعد در پوشه USER کپی کن بعد از کپی کردن فایل برو تو دایرکتوری بازی و برو داخل پوشه DATA بعدا" برو داخل INPUT و محتویات ان رو حذف کن که شامل دو فایل هست بعد مشکل دستت حل میشه و با انالوگ راست میتونی دریبل بزنی به همین اسانی
4_باشه اونم روچشم
جای بهتر از اینجا به نظر من پیدا نمیشه خیلی پر محتوا وغنی هستش

این کرک فیفا هستش

برای دانلود کرک از برنامه تورنت استفاده کن برای این ادرس بالا رو گذاشتم که قابلیت توقف موقت رو داره
امیدوارم مشکلت تا حدودی حل شد باشه

khelane
29-03-2009, 15:08
دقیقا سر همین file

program files\ea sports\fifa 09\data\cmn\fe

دوست عزیز مشکلت رو یه بار دیگه بنویس دقیقا" و جامع

khelane
29-03-2009, 15:13
کدوم فایل ها رو باید بریزیم و کدوم ها رو پاک کنیم؟
من هنوز نفهمیدم؟!

اون فایل رو که ادرس رو دادم دانلود کن بریز تو پوشه یوزر در پوشه مای فیفا 09 در مای دیکیونت بعد از کپی کردن فایل دانلودی میری به قسمتی که بازی رو نصب کردی در اونجا برو قسمت دیتا یعنی پوشه دیتا data در پوشه دیتا برو داخل پوشه inputدو فایل dedata و xlpad رو حذف کن تمام

779
29-03-2009, 15:13
دقیقا سر همین file

Program Files\EA Sports\FIFA 09\data\cmn\fe

بفرما اینو همین جایی که گفتی بریز :

راستی رپید شیر برای چی اینطوریه!:18:
خیلی جالب بود اومدم آپلود کنم دو برابر سرعت خودم آپلود کرد ولی همینطور ادامه داشت!!!!!
یعنی 100% شد 880 کیلوبایت همینطور زیادتر میشد تا 5 مگ هم رفت!!!!!!
بعدش رفتم توی 2shared آپلود کردم خیلی قاطیه این رپید!!!!

khelane
29-03-2009, 16:01
سلام دوستان این یه پچ قشنگه که چمن بازی هارو اصلاح میکنه و قشنگتر میکنه ولی قبل از دانلود باید ثبت نام کنید

pintoricio
29-03-2009, 16:42
آقای 779 دستتون درد نکنه

pintoricio
29-03-2009, 16:44
سلام دوستان این یه پچ قشنگه که چمن بازی هارو اصلاح میکنه و قشنگتر میکنه ولی قبل از دانلود باید ثبت نام کنید

من دانلود کردم پشیمون شدم آخه کودوم رمین چمنی این شکلیه:18:

Ali.Mirzaie
29-03-2009, 17:48
سلام خدمت اساتید بزرگ
1- موقع نصب پچ ها همون اول کار نصب نمیکنه و از یک ini ارور میگیره!
3- برای دریبل زدن با گیم پد مشکل دارم ( گیم پدم از این ضاقارتهاست dilong)
یا حق

سلام دوست عزیز تبریک عرض میکنم بهتون به مناسبت سال جدید و عضویتتون امیدوارم کاری کرده باشم که مشکل شما حل شه
1برای پچ ها من یا ما(بقیه دوستان که نمیدونن کدوم پچ رو میگی یه کم توضیح بده)نمیدونیم
2_اشکال از کرک هست
3_برای دریبل هم اگه از دسته بازی استفاده میکنی همین فایلی که در پست قبل اشتم رو میگیری بعد توی مای دیکیومنت در پوشه سیو فیفا 09 بعد در پوشه user کپی کن بعد از کپی کردن فایل برو تو دایرکتوری بازی و برو داخل پوشه data بعدا" برو داخل input و محتویات ان رو حذف کن که شامل دو فایل هست بعد مشکل دستت حل میشه و با انالوگ راست میتونی دریبل بزنی به همین اسانی
4_باشه اونم روچشم

این کرک فیفا هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دانلود کرک از برنامه تورنت استفاده کن برای این ادرس بالا رو گذاشتم که قابلیت توقف موقت رو داره

سلام ممنون از تبریک و امیدوارم سال خوبی برای شما هم باشه همراه با سلامتی.
منظور من از پچ همون پچهای رسمی هستش.

Ali.Mirzaie
29-03-2009, 18:05
سلام خدمت اساتید بزرگ
یا حق

2_اشکال از کرک هست
3_برای دریبل هم اگه از دسته بازی استفاده میکنی همین فایلی که در پست قبل اشتم رو میگیری بعد توی مای دیکیومنت در پوشه سیو فیفا 09 بعد در پوشه USER کپی کن بعد از کپی کردن فایل برو تو دایرکتوری بازی و برو داخل پوشه DATA بعدا" برو داخل INPUT و محتویات ان رو حذف کن که شامل دو فایل هست بعد مشکل دستت حل میشه و با انالوگ راست میتونی دریبل بزنی به همین اسانی
4_باشه اونم روچشم

این کرک فیفا هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دانلود کرک از برنامه تورنت استفاده کن برای این ادرس بالا رو گذاشتم که قابلیت توقف موقت رو داره

راستی رئیس! این Devdata هم کار نکرد!
یعنی برای من حداقل!
بچه ها از یک فایل اکسل صحبت میکنن! میتونی پست اون رو برای من بگزاری!؟ باعث زحمت هستش.

khelane
29-03-2009, 21:03
دوست عزیز برای پچ رسمی باید کرک رو در دایرکتوری بازی نریزی یعنی همون فایل اگزه اورجینال فیفا باشه بعد پچ رسمی شماره 1 رو در دایرکتوری بازی کپی کن و نصبش کن بعداز نصب اولی باید دومی رو به همین روش نصب کنی برای فایل اکسل هم چشب با این فایل میتونی یه devdata برای خودت درست کنی کافیه یه کم زبون خارجت خوب باشه برای اینکه بیشتر بفهمی یه مثال میزنم
مثلا" شما فایل اکسل رو باز کردید در بالا خودش توضیحات نوشته که فک کنم برای فعال کردن انالوگ وغیره سه تای اول رو عدد 1 میزنی
بعد باید بفهمی دکمه های دسته هرکدومشون چه شماره ای دارند برای اینکه بفهمی که شمارهارو اشتباه نکنی توی کنترل پنل در قسمت گیم کنترل دستت رو انتخاب کن و بعد پروبرتیس رو بزن در وانجا شمارههارو میبینی
بعدا" درداخل فایل اکسل برای یکیشون ملا" نوشته pass برای پاس دادنه من برای دسته خودم شماره 3 یا همون دکمه ضربدر رو زدم برای بقیه هم اینجوری عمل کن در اخر در پایین صفحه اکسل نوشه فک کنم outdata اون رو میزنی و کلی کد میبینی بعدا" حدود 3 یا 4 نوع devdata بهت میده یکیشون رو در فایل devdata در پوشه یوزر در پوشه سیو فیف 09 بزار یعنی فایل devdata رو باز کن وقبل از endfile نوشته یه کدهارو کپی کن بعد سیو وبرو ازمایش کن احتمال داره جهت های انالوگت برعکس باشه اگر اینجوری بود دیگر کد هارو ازمایش کن

خب این یه توضیح در حد وقتی بود که داشتم اینم فایل اکسل

khelane
29-03-2009, 21:10
من دانلود کردم پشیمون شدم آخه کودوم رمین چمنی این شکلیه:18:

اخه دانای کل من که عکسشو برای احتیاط گذاشتم اگه خوشت نیومد چرا دانلود کردی

mahyarperspolis
31-03-2009, 15:47
عزيزان خدمت همه ي شما سلام عرض ميكنم آيا ميشه adidas live season را باز كرد؟

Masoud King
31-03-2009, 16:09
عزيزان خدمت همه ي شما سلام عرض ميكنم آيا ميشه adidas live season را باز كرد؟
اگه سریال نسخه اورجینال بازی رو داری آره!
وگرنه نمیشه!

mahyarperspolis
31-03-2009, 17:10
اگه سریال نسخه اورجینال بازی رو داری آره!
وگرنه نمیشه!
خوب از كجا يدونم اورجينال است؟ اگه نبود چه كار كنم؟

B3HZ@D
31-03-2009, 18:28
خوب میتونی همونجا تستش کنی...اگه جواب داد سریال شما اورجیناله و گرنه سریال شما اورجینال نیست
در ضمن توی بازیهای که توی ایران موجوده سریال ها اورجینال نیست

Spaniuly
31-03-2009, 22:24
خوب از كجا يدونم اورجينال است؟ اگه نبود چه كار كنم؟

اگه 30 40 هزار بالاش پول ندادي بدون اورجينال نيست خيلي تفكر نميخواد

mahyarperspolis
01-04-2009, 01:24
پس يعني نميشه كاري كرد؟؟

Spaniuly
01-04-2009, 09:01
پس يعني نميشه كاري كرد؟؟

نه متاسفانه اگه ميشد كاري كرد كه خارجي ها نميرفتن اورجينال بگيرن متاسفانه ما ايرونيها به جاي راه حل صحيح دنبا راه در رو و دوز و كلكي هستيم يه سايت ايراني هست كه فيفا رو آنلاين مي فروخت البته توي نت سرچ كني كلي سايت و شركت پيدا مي كني كه بازي رو اورجينال مي فروشن

B3HZ@D
01-04-2009, 20:05
خوب از کجا بدونیم که واقعا اورجیناله؟
اومدیم بازی مثل ورژن های موجود توی بازار بود. اون موقع چی میشه؟
چون به ایرانی ها و این سایت ها اطمینانی نیست

Spaniuly
01-04-2009, 20:35
خوب از کجا بدونیم که واقعا اورجیناله؟
اومدیم بازی مثل ورژن های موجود توی بازار بود. اون موقع چی میشه؟
چون به ایرانی ها و این سایت ها اطمینانی نیست

شما وارد قسمت نت ورك بازي ميشيد و شماره سريال اورجينال رو وارد مي كنيد و يك ea اكانت باز ميكنيد چنانچه شماره سريال شما اورجينال باشه پيغام تائيد ميشه و شما ميتونيد از امكانات آنلاين بازي مثل آديداس لايو سيزن استفاده كنيد

eblis_boy1386
01-04-2009, 20:41
من به اين كه فيفا 09 بهتره يا ساكر ديشب فيفا رو نصب كردم.. خيلي افتضاح بود.. 08 خيلي بهتر ساخته بودن..فيفا هرچي ميخواد حرفه اي كنه بازيشو نميتونه هر سري يك مشكلي داره

Spaniuly
01-04-2009, 22:26
من به اين كه فيفا 09 بهتره يا ساكر ديشب فيفا رو نصب كردم.. خيلي افتضاح بود.. 08 خيلي بهتر ساخته بودن..فيفا هرچي ميخواد حرفه اي كنه بازيشو نميتونه هر سري يك مشكلي داره

البته فعلا شما نميتونيد فيفا 09 و ساكر 2009 رو براي pc مقايسه كنيد چون يكي كارنت جن و يكي نكست جن هست فيفا 10 بي برو برگرد براي pc نكست جن خواهد بود اون موقع ميتونيم فيفا و ساكر رو مقايسه كنيم

B3HZ@D
01-04-2009, 22:31
منظور من اینه که از کجا بدونیم نسخه ای که بهمون می فروشن واقعا اورجیناله؟

Spaniuly
01-04-2009, 22:59
منظور من اینه که از کجا بدونیم نسخه ای که بهمون می فروشن واقعا اورجیناله؟

خوب من هم جواب سوال شما رو دادم ديگه شماره سريال اگه اورجينال باشه تمام هست ديگه شما مي تونيد ريجستر كنيد اگه شماره سريال رو قبول نكنه يعني اورجينال نيست بايد داخل پاكت دي وي دي شماره اكانت موجود باشه تا بتونيد آنلاين بازي كنيد

B3HZ@D
02-04-2009, 02:02
ای بابا...
کراسر خان من میگم چطور میشه اطمینان کرد که جنسی که میخریم واقعا اورجیناله
اینجا ایرانه و هزار دوز و کلک..

Little Sparrow
02-04-2009, 12:40
اقا من یه مشکل دارم.من این بازی رو روی xbox360 دارم و بازی میکنم من روی legendery میرم ولی
بازم خیلی اسون تیمهای قوی رو میبرم.نمیدونم چرا ولی خیلی اسونه.راه حلی ندارید؟
ممنون و موفق باشید.

Spaniuly
02-04-2009, 13:58
ای بابا...
کراسر خان من میگم چطور میشه اطمینان کرد که جنسی که میخریم واقعا اورجیناله
اینجا ایرانه و هزار دوز و کلک..

والا نميدونم چاره اي جز اطمينان نداري بايد اطمينان كني اگه نشد و ديدي اورجينال نيست برو خرشونو بگير بگو كلاهبرداري كرديد نامردا

اقا من یه مشکل دارم.من این بازی رو روی xbox360 دارم و بازی میکنم من روی legendery میرم ولی
بازم خیلی اسون تیمهای قوی رو میبرم.نمیدونم چرا ولی خیلی اسونه.راه حلی ندارید؟
ممنون و موفق باشید.

لابد شما خيلي حرفه اي بازي مي كني شما يه تيم ضعيف بردار اونوقت اگه بازم تونستي راحت ببري اونوقت ميتوني توي مسابقات فيفا آنلاين شركت كني و قهرمان بشي و ايشالله بري تيم ملي افتخار بيافريني برامون

painful
02-04-2009, 14:00
سلام من از زمان بازیهای میکرو همیشه فوتبالهای ساخت شرکت KONAMI را بازی میکردم تا حالا که Pes2009 بازی میکنم

اما دوست داشتم ( EA ( FIFA 09 را هم تجربه کنم

اما مشکلی دارم سیستم من RAM 2 GB - GeForce 8400 GS - LG LCD

وقتی بازی را اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و پیغام پشتیبانی نکردن مانیتور ظاهر میشه .

ممنون میشوم راهنماییم کنید .

Masoud King
02-04-2009, 19:00
سلام من از زمان بازیهای میکرو همیشه فوتبالهای ساخت شرکت KONAMI را بازی میکردم تا حالا که Pes2009 بازی میکنم

وقتی بازی را اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و پیغام پشتیبانی نکردن مانیتور ظاهر میشه .

ممنون میشوم راهنماییم کنید
شما screen refresh rate مانیتور خودتون رو کم کنید شاید درست بشه!

khelane
02-04-2009, 22:45
سایت فیفا انلاین بازی رو به صورت اورجینال میفروشه تضمینی هم هست چون تموم کسای که درانجا شناسه کاربری دارند همشون فیفای اورجینال و از هومن شرکت خریدند من رفتم با هاشون انلاین بازی کنم ولی کفتن نمیشه با فیفای کرک شده بازی کنی
ا

Little Sparrow
03-04-2009, 09:56
من يه سوال ديگه دارم:
فرق manager mode با league و be a pro و tournment در چيه؟
ممنون و موفق باشيد.

khelane
03-04-2009, 10:24
من يه سوال ديگه دارم:
فرق manager mode با league و be a pro و tournment در چيه؟
ممنون و موفق باشيد.

سلام دوست عزیز
در تورنمت شما فقط میتوانید تیم را به عرصه قهرمانی برسونید ودر be a pro شما به عنوان یه بازیکن بازی میکنی مثل بیکام لیجند پی اس 09 ولی مثل پی اس با حال نیست و منیجر مود میتونی یه تیم رو انتخاب کنی بعدا" بازیکن براش بخری و در اولهای فصل بازی دوستانه و مدیریت تیم رو به عهده داشته باشه مثل مسترلیگ پی اس

Original Titan
03-04-2009, 11:28
خلانه جان دوباره مشكل
اين Devdata كه براي دستم درست كردم همه چيزش خوبه ولي متاسفانه جهت هاي آنالوگش برعكس شده!
البته فقط استيك سمت راستي كه براي دريبل و اينا هست! مثلا مي خواي پا عوض كنه يه بار سمت راست بايد بدي يه بار هم چپ اين بايد بجاي چپو راست بالا پايين كني! مي فهمي كه چي مي گم!
90 درجه فرض كن جوي استيكو چرخونده باشيا!.. اونجوري!

painful
03-04-2009, 11:48

painful
03-04-2009, 11:49

khelane
03-04-2009, 12:11
دوست عزیز اورجینال جان وقتی در برنامه اکسل همون فایل که devdata رو برات اماده میکنه 3 یا 4 نمونه برات اماده میکنه در قسمت output اونهارو ازمایش کن دونه دونه من هم اینجوری بود مثل مشکل شما دومین نمونه رو که اماده بود رو کپی کردم مشکلم حل شد
شما هم اینکار رو بکن

painful
03-04-2009, 12:42

painful
03-04-2009, 12:44
سلام دوستان مشکل من هنوز حل نشده

ممنون میشم راهنمایی کنید .

Masoud King
03-04-2009, 13:48

اون پیغامی که میده دقیقا چی هستش؟

Spaniuly
03-04-2009, 14:19

يه بار ويندوز رو عوض كن ببين بازم همين مشكل پيش مياد يا نه

painful
03-04-2009, 15:44
ويندوز رو هم عوض کردم .

پیغام out of range .

با مانیتور دیگه هم که امتحان کردم همین پیغام میاد.

یعنی این بازی هیچ قسمت settings خارج از بازی ندارد ؟

Masoud King
03-04-2009, 16:29
ويندوز رو هم عوض کردم .

پیغام out of range .

با مانیتور دیگه هم که امتحان کردم همین پیغام میاد.

یعنی این بازی هیچ قسمت settings خارج از بازی ندارد ؟
شما رزولیشن رو زیاد بالا نبردی؟ یا تنظیمات دسکتاپ رو دست کاری نکردی؟

painful
03-04-2009, 17:41
نه
رزولیشن هم پایین اوردم

تنها راهش رفتن به Setting بازی است .

اما فقط صدای بازی رو دارم

اگه ممکن است براتون عکسی از محیط اصلی بازی و محیط Setting برام بذارید .

painful
03-04-2009, 19:50
نه دستکاری نکردم
رزولیشن را هم پایین اوردم نشد
تنها راه رفتنم به Setting بازی است
اما فقط صدای بازی را دارم
اگه میشد یه عکس از صفحه اول بازی و یک عکس از قسمت Setting بازی بزام بگذارید ممنون میشم .
شاید بشه چشم بسته تنظیمش کنم .

Spaniuly
03-04-2009, 20:34
نه دستکاری نکردم
رزولیشن را هم پایین اوردم نشد
تنها راه رفتنم به setting بازی است
اما فقط صدای بازی را دارم
اگه میشد یه عکس از صفحه اول بازی و یک عکس از قسمت setting بازی بزام بگذارید ممنون میشم .
شاید بشه چشم بسته تنظیمش کنم .

عجيبه مشكل مشابه تا حالا واسه كسي پيش نيومده بود در ضمن فكر نكنم بتوني چشم بسته رزوليشن رو تغيير بدي

779
03-04-2009, 21:04
چرا میتونه چشم بسته بره من امتحان کردم ( توی یک بازی دیگه ).
والا مشکل خیلی جالبیه ممکنه از کارت گرافیکم باشه البته از این که کارت زیاده شکی نیست اما درایور ممکنه مشکل داشته باشه منم یکبار توی Devil May Cry درایور گرافیکم مشکل داشت کلا مانیتور قطع میشد!

painful
03-04-2009, 21:33
به هر حال از شما ممنونم که راهنماییم کردید .

Spaniuly
03-04-2009, 23:53
چرا میتونه چشم بسته بره من امتحان کردم ( توی یک بازی دیگه ).
والا مشکل خیلی جالبیه ممکنه از کارت گرافیکم باشه البته از این که کارت زیاده شکی نیست اما درایور ممکنه مشکل داشته باشه منم یکبار توی devil may cry درایور گرافیکم مشکل داشت کلا مانیتور قطع میشد!

نه با دليل ميگم كه چشم بسته نميشه چون او رزوليشن ها با عوض شدن مانيتور عوض ميشه مثلا من بايد چند بار تغيير بدم تا رزوليشن بياد روي 1440 در 900 ولي ممكنه مال ايشون اين رزوليشن رو نداشته باشه حالا يا كمتر باشه يا بيشتر پس تعداد چپ راست كردن فرق خواهد كرد در ضمن توي تنظيمات ديفالت بازي روي 800 در 600 هست كه مگه ميشه مانيتور ايشون ساپرت نكنه اين رزوليشن رو

Ali.Mirzaie
04-04-2009, 11:25
دوست عزیز برای پچ رسمی باید کرک رو در دایرکتوری بازی نریزی یعنی همون فایل اگزه اورجینال فیفا باشه بعد پچ رسمی شماره 1 رو در دایرکتوری بازی کپی کن و نصبش کن بعداز نصب اولی باید دومی رو به همین روش نصب کنی برای فایل اکسل هم چشب با این فایل میتونی یه devdata برای خودت درست کنی کافیه یه کم زبون خارجت خوب باشه برای اینکه بیشتر بفهمی یه مثال میزنم
مثلا" شما فایل اکسل رو باز کردید در بالا خودش توضیحات نوشته که فک کنم برای فعال کردن انالوگ وغیره سه تای اول رو عدد 1 میزنی
بعد باید بفهمی دکمه های دسته هرکدومشون چه شماره ای دارند برای اینکه بفهمی که شمارهارو اشتباه نکنی توی کنترل پنل در قسمت گیم کنترل دستت رو انتخاب کن و بعد پروبرتیس رو بزن در وانجا شمارههارو میبینی
بعدا" درداخل فایل اکسل برای یکیشون ملا" نوشته pass برای پاس دادنه من برای دسته خودم شماره 3 یا همون دکمه ضربدر رو زدم برای بقیه هم اینجوری عمل کن در اخر در پایین صفحه اکسل نوشه فک کنم outdata اون رو میزنی و کلی کد میبینی بعدا" حدود 3 یا 4 نوع devdata بهت میده یکیشون رو در فایل devdata در پوشه یوزر در پوشه سیو فیف 09 بزار یعنی فایل devdata رو باز کن وقبل از endfile نوشته یه کدهارو کپی کن بعد سیو وبرو ازمایش کن احتمال داره جهت های انالوگت برعکس باشه اگر اینجوری بود دیگر کد هارو ازمایش کن

خب این یه توضیح در حد وقتی بود که داشتم اینم فایل اکسل

آقا باز هم سلام.
تشکر با فایل اکسل درست شد.
ببخشید ، جایی هست که بشه دریبل هارو یاد گرفت؟!
آخه اینجوری شانسی نمیشه همیشه ، البته توی پرکتیس یاد گرفتم یه چندتاشو.

khelane
04-04-2009, 13:43
تو همین جا یه اموزش بود الان من که ندارم ولی از کروزر جان بپرس ببین داره یا نه

Spaniuly
04-04-2009, 14:43
داخل بازي توي قسمت TIPS هست آموزش دريبلينگ و جاگلينگ البته حركات جاگلينگ توي PC كمه توي XBox360 خيلي بيشتر مثله رابونا فيك يا روپا داخل بازي ميتوني پيدا كني

B3HZ@D
04-04-2009, 14:47
خوب وبد این حرکات رو بصورت فیلم و با نمایش جوی استیک نشون میداد
توی pes اینطوری اموزش میده

painful
04-04-2009, 22:04
سلام
از همه کسانی که سعی کردن مشکل من را حل کنن تشکر میکنم .
مشکل من حل شد
امروز اخرین فکری که به ذهنم رسید نصب درایور مانیتورم بود
چون نداشتم از نت دانلود کردم یک فایل 25 کیلو بایتی
این اولین بار بود که درایور مانیتور نصب میکردم
بعد از نصب مشکلم حل شد
به هر حال ممنون دوستان .

N.O.M.A.D
05-04-2009, 16:22
آقا باز هم سلام.
تشکر با فایل اکسل درست شد.
ببخشید ، جایی هست که بشه دریبل هارو یاد گرفت؟!
آخه اینجوری شانسی نمیشه همیشه ، البته توی پرکتیس یاد گرفتم یه چندتاشو.

اين يك ويديوي با كيفيت براي يادگيري دريبل هاي بازي هست

اطلاعات ويديو
حجم : 95 مگابايت
كيفيت : HD
فرمت ويديويي MOV
ناشر: EA Sports

لينك مستقيم دانلود

Retired User
05-04-2009, 20:46
سلام
همه با منیجر مشکل دارند؟
یعنی برای همه بعد از یک فصل مربی کردن نمیتونی ادامه بدی؟
هیچ راهی جز سی دی اورجینال نداره؟

N.O.M.A.D
05-04-2009, 22:19
سلام
همه با منیجر مشکل دارند؟

چرا داه اينكه از كرك صحيح استفاده كني متاسفانه در اوايل انتشار فيفا 09 كرك نا مناسبي كه فقط بازي رو اجرا مي كرد ارائه شد و همون هم روي dvd بازي مي ذاشتند و مي فروختند كرك سالم رو با جستجو در همين تاپيك به دست بياريد

khelane
05-04-2009, 23:19
سلام
همه با منیجر مشکل دارند؟

سلام دوست عزیز نه اینجوری نیست من خودمشخصا" یه تیم از لیگ کوکا کولا 2 در باشگاه اینگلیس از لیگ چهارم اوردمش به لیگ برترانگلیس بعد از پایان هر فصل دوباره برو و هموناسپانسر قبلی که انتخاب کردی اگه قهرمان شدی یه ایکن روی اسپانسر روش چسپیده همون تیم رو انتخاب کن بعد ادامه من همین کار هارو انجام دادم

saleh88
06-04-2009, 09:25
باسلام من يه سري فيس بازيكناياي ليگ ايران رو برا09ميخام.اگه لينكي بلاگي چيزي داريد، محبت كنيد لطفاً :10::31:

Masoud King
13-04-2009, 23:11
HD Logo Patch

اگر شما فکر می کنید که لوگو ها تیم ها خسته کنند هستش این پچ رو حتما دانلود کنید! این پچ لوگوی بیش از 600 تیم رو جایگزین میکنه! لوگو های ساخته شده رو می تونید در عکس زیر تماشا کنید:

دانلود پچ با حجم 16MB :

بی باک بی بال
14-04-2009, 07:44
این بازی خیلی خوبی است
من نمی تونم دستها رو تنظیم کنم می شه راهنماییم کنید

B3HZ@D
14-04-2009, 07:51
راهنمای تنظیم دسته ها چندین بار توی تاپیک گذاشته شد
یک سرچ توی همین تاپیک بکنید پیدا میشه...
فکر کنم چند صفحه قبل هم توضیح داده باشن

Amir_Ariamehr2003
16-04-2009, 09:47
سلام من تازه فیفا09 رو نصب کردم ودیدم نمیشه دکمه پاس عمق رو درست کرد آیا راهی هست که این مورد درست شه؟
قبلش معذرت خواهی کنم اگه سوالم تکراری هست خدایی قبول کنید سرچ زدم به جایی نرسیدم توی 274 صفحه هم با اینترنت نفتی نمیشه گشت

khelane
16-04-2009, 10:28
سلام من تازه فیفا09 رو نصب کردم ودیدم نمیشه دکمه پاس عمق رو درست کرد آیا راهی هست که این مورد درست شه؟
قبلش معذرت خواهی کنم اگه سوالم تکراری هست خدایی قبول کنید سرچ زدم به جایی نرسیدم توی 274 صفحه هم با اینترنت نفتی نمیشه گشت

سلام دوست عزیز اینجا میتونی اطلاعات دقیقتری بیابی که چگونه تنظیمات کنترل رو درست کنی

resident_evil
16-04-2009, 13:46
بچه ها شما نميتونين گل هاتونو Uploade كنين تو اينترنت ؟؟؟‌!!!
اگه ميتونين بكنين كه گلاتونو ببينيم :دي من up كردم لينك ميدم سر فرصت ...

saiiddz
16-04-2009, 14:32
با سلام
دوستان چه طور میشه به تنظیمات دسته ی بازی تکل و ... رو اضافه کرد؟
من هر کاری کردم نتونستم

779
16-04-2009, 14:59
بچه ها شما نميتونين گل هاتونو uploade كنين تو اينترنت ؟؟؟‌!!!
اگه ميتونين بكنين كه گلاتونو ببينيم :دي من up كردم لينك ميدم سر فرصت ...

مگه نوید تو 360 نداری چجوری می خوای بزاری!!!!!؟؟؟؟؟؟
راستی منم گل هایه زیاد و جالبی با نسخه ی pc زدم مثلا از وسط زمین با ابراهیم اوویچ دریبل کردم و گل زدم حدود 5 نفر رو!!!!! ( دریبل واقعی که هر کدوم به یک شکل بود !!! )
یا مثلا از قبل نصف زمین سانتر کردم گل شده
آقا تورو خدا یک راه حلی برای جلوگیری از آفسایده بگین تورو خدا!!!!!

resident_evil
16-04-2009, 15:17
مگه نوید تو 360 نداری چجوری می خوای بزاری!!!!!؟؟؟؟؟؟
راستی منم گل هایه زیاد و جالبی با نسخه ی pc زدم مثلا از وسط زمین با ابراهیم اوویچ دریبل کردم و گل زدم حدود 5 نفر رو!!!!! ( دریبل واقعی که هر کدوم به یک شکل بود !!! )
یا مثلا از قبل نصف زمین سانتر کردم گل شده
آقا تورو خدا یک راه حلی برای جلوگیری از آفسایده بگین تورو خدا!!!!!

خوبه گفتم Uploade :دي
از تو X360 گلارو up مكنيم مياد رو سايت fifa قرار ميگيره ...

779
16-04-2009, 15:27
خوبه گفتم Uploade :دي
از تو X360 گلارو up مكنيم مياد رو سايت fifa قرار ميگيره ...

آها از او نظر !
خوب توی Live آپلود کنیم؟

resident_evil
16-04-2009, 18:43
آها از او نظر !
خوب توی Live آپلود کنیم؟

آره وصل ميشي به Live بعد موقعي كه داره Replay نشون ميده Y رو ميزني up ميشه !!!

!Bikhaneman!
17-04-2009, 23:15
سلام
من Fifa رو نصب کردم و چند بار هم بازی کردم اما آخرین باری که اومدم بازی کنم این پیغام رو داد :

به نظر شما وقتی به اینترنت وصل شدم کرک لو رفته ؟
Uninstall کردم دوباره نصب کردم اما دوباره همین پیغام رو با وجود کرک میده

چیکار میشه کرد ؟

vahid_civil
17-04-2009, 23:32
میگم موقع بازی اینترنتی و دایرکت ip دادن. همیشه سرعت پایینه ؟ یه جوری بود !
===
کسی که host میشه چه امکانات اضافه ای داره ؟

mansourfcb
18-04-2009, 07:19
چه جوري موقع كرنل زدن ميشه دروازبان رو آورد جلو ؟؟؟؟

779
18-04-2009, 16:04
چه جوري موقع كرنل زدن ميشه دروازبان رو آورد جلو ؟؟؟؟

توی کیبورد با R Shift و توی دسته هم با خودته ( معمولا با فشردن آنالوگ راست دکمه ی 12 این کار انجام میشه البته اگه Devdate درست باشه )

mansourfcb
19-04-2009, 06:33
توی کیبورد با r shift و توی دسته هم با خودته ( معمولا با فشردن آنالوگ راست دکمه ی 12 این کار انجام میشه البته اگه devdate درست باشه )

دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بدي ؟؟؟
من با گيم پد بازي ميكنم. منظور از آنالوگ راست دكمه 12 چيه ؟؟؟

foad_2005
19-04-2009, 07:27
اگه امکانش هست بیشتر توضیح بدین

khelane
19-04-2009, 09:02
دکمه دوازده فکر کنم انلاوگ راست رو در جای خود یه پایین فشار دادن دقت کنید در جهت پایین نهفقط یه فشار کمی روی انالوگ راست ایجاد کنید

hosiyar
19-04-2009, 11:21
آقایون ، یکی یه فیس خوب و شبیه برای کریس رونالدو نداره لطف کنه ؟ آرمین جان ؟