PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال درباره Lock Code های اعتباری ایرانسل

met@llica
31-05-2008, 00:37
سلام بچه ها. من یه بار داشتم با Lock code های گوشیم ور میرفتم یه باره گوشی بهم گفتLock PUK رو وارد
کن حالا خط ما هم ایرانسل اعتباری اصلا چنین کد هایی نداره. گوشیمم خاموش روشن هم کردم وقتی میاد
بالا میگه PUK رو وارد کن.روی پوکه سیم کارتم یه Lock Code هم بود وارد کردم فایدهای نداشت
خواستم بدونم کسی هست من و راهنمایی کنه..

ممنونم ازتون.

arta2008
31-05-2008, 13:08
روی قاب سیم کارتت نوشته کد قفل گشای شخصی اونو وارد کن

met@llica
01-06-2008, 22:37
گله من همه ی اینکارا رو انجام دادم. اما ...... هیچ.
به نظر شما بیرون برام درستش میکنن.

amin-se
02-06-2008, 03:09
برو نمایندگی ایرانسل .

met@llica
03-06-2008, 10:15
Xrender جان میتونی یه راهنمایی توپ کنی که چطوری accanto فعال و تقاظای Unlockکنم.
ممنونم ازت.

ar.behnam
03-06-2008, 15:52
اگه منظور دوستمون رو فهميده باشم به كنترل حساب اينترنتي برو
سمت راست پايين نوشته باز كردن قفل روش كليك كن
ولي فكر نكنم ربطي به اين داشته باشه
اين قفل در صورتي هستش كه اگه رمزت رو كه واسه ورود به حساب هست رو چند بار اشتب بزني حسابت قفل ميشه نه سيمكارت!
و درخواستي كه دوستمون اشاره كردن فكر كنم توي خدمات مشتركين كنترل حساب اينترنتي --> با م تماس بگيريد باشه

ayshin
04-06-2008, 18:42
یعنی اصلا هیچ کدی هم نیست که بشه با اون این کدها رو تغییر داد؟چون من یه بار توی روزنامه یه مطلبی در این باره خوندم که میشد با یه کد خاصی که به گوشی می دین pin و pin2 رو تغییر داد,واسه ی puk کدی نیست؟(البته با معذرت از met@lica که رو تاپیکتون منم سوال می پرسم:11:,نمی دونم کار درستیه یا نه ولی چون منم خیلی وقته لنگشم ...)

ar.behnam
04-06-2008, 19:32
یعنی اصلا هیچ کدی هم نیست که بشه با اون این کدها رو تغییر داد؟چون من یه بار توی روزنامه یه مطلبی در این باره خوندم که میشد با یه کد خاصی که به گوشی می دین pin و pin2 رو تغییر داد,واسه ی puk کدی نیست؟(البته با معذرت از met@lica که رو تاپیکتون منم سوال می پرسم:11:,نمی دونم کار درستیه یا نه ولی چون منم خیلی وقته لنگشم ...)
دوست عزيز پين 1 و 2 رو ميشه به وسيله puk عوض كرد حتي اگه يادت رفته باشه
حالا اگه گفتي پاك كد كجاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
برو پايين

سلام بچه ها. من یه بار داشتم با Lock code های گوشیم ور میرفتم یه باره گوشی بهم گفتLock PUK رو وارد
کن حالا خط ما هم ایرانسل اعتباری اصلا چنین کد هایی نداره. گوشیمم خاموش روشن هم کردم وقتی میاد
بالا میگه PUK رو وارد کن.روی پوکه سیم کارتم یه Lock Code هم بود وارد کردم فایدهای نداشت
خواستم بدونم کسی هست من و راهنمایی کنه..

ممنونم ازتون.
عزيزم عذر ميخوام سوالتون رو درست نخوندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما puk كد رو ميتونيد از كنترل حساب اينترني دريافت كنيد
توي قسمت اطلاعات حساب
هم 1 رو هم 2 رو
ayshin جون فهميدي ايرانسل از اين چيزام داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاليكا جون شما با pincode ور ميرفتي نه lock code [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ayshin
05-06-2008, 09:10
اره می دونم می شه با داشتن پین کد puk رو به دست اورد,پس نمی شه با یه کدی puk رو تغییر داد؟البته اگه مثلا از رفتن به سایت نتیجه ای نگرفتیم.

ar.behnam
05-06-2008, 12:08
اره می دونم می شه با داشتن پین کد puk رو به دست اورد,پس نمی شه با یه کدی puk رو تغییر داد؟البته اگه مثلا از رفتن به سایت نتیجه ای نگرفتیم.
شما خودت نميتوني پاك رو تغيير بدي ولي با استفاده از دستور زير ميتوني با puk پين ها رو عوض كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin-se
07-06-2008, 01:13
Miduni khannande mahbubeshn kiye DIDO
BARA rahnamai khodesh pdf dare

هر کی تونست بگه این چیه جایزه داره ... !!