PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نتیجه ی این رقابت نابرابر بنظر شما چیه؟

FIFA
31-05-2008, 00:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ferrari vs Smart car
دیدن نتیجه:
40sec

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadreZa
12-06-2008, 01:42
اینجا که youtube فیلتره و منم این وقت شب حوصلشو ندارم برم دنبال پراکسی.
ولی از ظاهر قضیه پیداست اون کوچولو که اگه اشتباه نکنم اسمش اپراست برنده میشه.
(البته من هرچی نگاه میکنم جایی که موتور توش باشه وجود نداره, پس احتمالا دعای خیر رهبر و دست ... ماشین رو حل میده جلو)

dokhtaroneh
12-06-2008, 05:20
اسم ماشین کوچوله اینه: Daiblo. اما انصافا به این میگن تکنولوژی.ماشین ساختن اندازه یه تخم مرغ سرعت می ره مثل یه جت. پوزه فراری رو به خاک می زنه.

amirr13
12-06-2008, 14:20
خوب گرخیده گرفتین؟

خیلی عجیب نیست چون

اون فینگیلی از موتور Hayabusa V8 engine استفاده کرده

ابعاد رو دیدید

حالا این موتور کوچیک 372 اسب بخار رو تو دور موتور 10,000 دور بر دقیقه بیرون میده و قابلیت رسیدن به سرعت 200 مایل رو میده که البته فکر نکنم کسی بخواد با اون قوطی اینجوری سرعت بره

amiroo88
12-06-2008, 15:04
اسم ماشین کوچوله اینه: Daiblo. اما انصافا به این میگن تکنولوژی.ماشین ساختن اندازه یه تخم مرغ سرعت می ره مثل یه جت. پوزه فراری رو به خاک می زنه.

اسم این ماشین Smart هست و تو خوابشم هم نمیتونه مثل این بره

اما اینی که میبینید موتور Hayabusa V8 engine گذاشته و تقویت شده .

مثل اینکه رو پراید هاچ بک موتور Bp بزارید .

Hektor
12-06-2008, 15:31
چیزی که توی اینجور مسابقه ها اصل اساسی هست نسبت توان موتور به وزن هست.اگر وزن کم باشه ممکنه خودروی با موتور ضعیفتر برنده باشه.درست مثل شما که نمیتونید یک بچه با نصف وزن خودتون رو دنبال کنید تا بگیریدش و به نفس نفس می افتید!!!:31:

اینجا که youtube ف یلتره و منم این وقت شب حوصلشو ندارم برم دنبال پ راکسی. ولی از ظاهر قضیه پیداست اون کوچولو که اگه اشتباه نکنم اسمش اپراست برنده میشه. (البته من هرچی نگاه میکنم جایی که موتور توش باشه وجود نداره, پس احتمالا دعای خیر رهبر و دست ... ماشین رو حل میده جلو) پ روکسی نیازی نیست عزیزم ویدیوهایی از خود یوتیوب رو اگه خواستی دانلود کنی یک mp4 بعد از youtube توی آدرس بار بنویس درست میشه مثلا لینکی که توی پست اول هست رو از آدرس زیر بگیر.حدود 2 مگ هست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ویدیوهای متعددی از این مسابقه توی این آدرس گذاشته شده:
اون فینگیلی از موتور Hayabusa V8 engine استفاده کرده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ابعاد رو دیدید حالا این موتور کوچیک 372 اسب بخار رو تو دور موتور 10,000 دور بر دقیقه بیرون میده و قابلیت رسیدن به سرعت 200 مایل رو میده که البته فکر نکنم کسی بخواد با اون قوطی اینجوری سرعت بره منظورت Suzuki Hayabusa بود.ولی مشخصاتش رو درست ننوشتی موتوری که روی این مدل اسمارت نصبه مشخصاتش اینه 1,299cc, 4-stroke, 4-cylinder, DOHC, 16-valve, liquid-cooled توان این موتور 180 hp (اسب بخاره) که مربوط به موتورسیکلت سوزوکی Suzuki GSXR 1300 هست که وزن خشک این موتورسیکلت 6 دنده با این انجین، 217kg هست که مدل Rتوربوی این موتورسیکلت تا 354 km/h (220 mph) سرعت تست شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0permission..jpg البته این انجین 1300 سی سی بود در حالیکه نوع 1000 سی سی این انجین که روی Suzuki GSX-R 1000 هست رو هم بجای انجین 1300cc میشه روی این اسمارت نصب کرد که توان اون هم 160.00 HP (116.8 kW)) @ 9500 RPM هست که 20 اسب از انجین 1600 سی سی ضعیف تره راستی ویدیوی زیر رو حتما ببینین.دریفت هایی که این اسمارت در سرعت های بالا میکشه عمرا اگه پرشیا انجام بده چپ نکنه شانس آورده!!!!

mohammadreZa
13-06-2008, 00:31
ایول اطلاعات
من که گرخیدم دیگه صحبت نمیکنم