PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سينما 4 ، سينما اقتباس ، فیلم سینمایی شبکه 3 و 1 (گفتگو و معرفي فيلم ها)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

HENRY_LETHAM
23-01-2008, 23:12
خيلي جالب بود

travis
24-01-2008, 22:24
باز هم که سینما یک برنامه اش رو عوض کرد و یک فیلم تکراری پخش کرد
در حالیکه به خبرگزاریها فیلم دیگری رو اعلام کرده بودند

تاکی باید ارزش مخاطب برای این ها صفر باشه

تا کی .........:41:

S@eid
24-01-2008, 22:41
باز هم که سینما یک برنامه اش رو عوض کرد و یک فیلم تکراری پخش کرد
در حالیکه به خبرگزاریها فیلم دیگری رو اعلام کرده بودند

تاکی باید ارزش مخاطب برای این ها صفر باشه

تا کی .........خود شبکه ی یک هم چند بار تیزرشو پخش کرد ! کاش همون میشل کالینز پخش میشد ... :41:

پ . ن : فیلم مرد عنکبوتی 3 داره پخش میشه ...

daryani
25-01-2008, 13:06
به نظر من seven & bless this child از مسخره ترین فیلمایی بودن که پخش شده
ولی در عوض مسیر سبز یکی از بهتزین ها بوده
نظر هر كس محترم ولي خيلي دوست دارم دليل ايشون رو در مورد فيلم بدونم كه چه چيزي موجب شده كه لقب " مسخره " بگيره ! اونم فيلمي شاهكار مثل Seven

کلا هر فیلم درست و حسابی که از تلویزیون پخش میشه فقط آدم رو نا امید می کنه ، حالا کاش فقط قیچی می کردن موسیقی متن و دیالوگ ها رو هم گند میزنن.هیچ وقت این سرگیجه ی هیچکاک رو که از صد فیلم پخش شد یادم نمی ره ، نامردا سلاخیش کرده بودن.
زودیاک هم تا جایی که یادمه هیچ صحنه ی خاصی نداره حالا دیگه چرا اینقدر این فیلم رو تیکه پاره می کنن نمی دونم ، اصن یکی نیست بگه فیلمی رو که نمیشه پخش کرد اینا چه اصراری دارند پخشش کنن؟
آره موسيقي متن رو هم خيلي بد تيكه تيكه مي كنن و معلوم نميشه چي داري گوش ميدي !
سرگيجه ( Vertigo ) رو هم يادمه .. واژه خوبي به كار بردي : سلاخي !
فيلم رو نمايش ندن خيلي بهتره چون سانسور فيلم باعث ميشه برخي فيلمها مثل Seven اينگونه مورد لطف قرار گيرند !

سلام.
خود فیلم رو فرمودین مسخره بوده ؟
اولی رو ندیدم اما se7en مسخره بوده ؟؟؟:18::18::18::18::18:
مهدی-هیرو کجایی :27::27:؟
من که از تعجب هیچی نمیتونم بگم :18:
من هم در حال تعجب هستم :18:

آقا منم یه پست داده بودم که !!! درباره ی این که این فیلما چرا مسخره بودن از نظر ایشون. اون فیلم دیگه ، خدا بچه رو نگه داره هم فیلم خوبی بود. سون که دیگه دیوانه بود.
" كودك را دعا كنيد " هم زيبا بود ولي Seven شاهكار .. من هم مايلم دليل اينكه فيلم هفت ( Seven ) مسخره ناميده شده است رو بدونم ...

من نميدونم دوستان با خودشون چی فکر کردن به يگانه فيلمه هفت ميگن مسخره
نميدونم امين جون چی بگم
موافقم

travis
26-01-2008, 00:13
دوستان کسی برنامه سینما چهار رو دید؟

به نظر من که برنامه فرم جالبی پیدا کرده و مهموناشون هم بحث های جالبی می کردند
امیدوارم تلویزیون ما تحمل همین میزان کوچولو صحبتهای تا حدی انتقادی رو داشته باشه و به حمیدی مقدم گیر ندهند

Ghost Dog
26-01-2008, 01:37
دوستان کسی برنامه سینما چهار رو دید؟

به نظر من که برنامه فرم جالبی پیدا کرده و مهموناشون هم بحث های جالبی می کردند
امیدوارم تلویزیون ما تحمل همین میزان کوچولو صحبتهای تا حدی انتقادی رو داشته باشه و به حمیدی مقدم گیر ندهند
فیلم نصفه نیمه دیدم ولی بحث رو کامل. از یه جایی هم که دیگه بررسی فیلم به حاشیه رفت و بحث سینمای کشور و ... مسائل شد خیلی جالب بود.
خوشمان آمد:27:

S@eid
26-01-2008, 21:59
سینما ماوراء این هفته :

رنسانس " Renaissance "

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کارگردان

Christian Volckman

با بازی

Daniel Craig ، Catherine McCormack ، Patrick Floersheim

محصول 2006 " فرانسه ، انگلیس ، لوکزامبورگ "

مدت زمان : 105 دقیقه ...

IMDB Rating: 6.9 /10

خلاصه ی فیلم :

پاریس سال 2045، "ایلونا تاسیف " دانشمند جوان 22 ساله در راه انجام تحقیقاتی در حوزه مباحث ژنتیک ربوده می شود . او برای شرکتی چند ملیتی با نام "آوالون" کار می کند که تسلط فوق العاده ای برتبلیغات و سلیقه مردم دارد . " کاپیتان کاراس " مسوول رسیدگی به این آدم ربایی است ، او متوجه می شود "ایلونا" به راز جاودانگی دست یافته و به همین دلیل ربوده شده اما . . .

فیلم این هفته کمی فرق فوکوله در واقع انیمیشن هست ...

چند سکانس از فیلم :

Hectorist
27-01-2008, 00:54
چه جالب ، انیمیشن میخوان پخش کنن .

Badform
27-01-2008, 01:32
ديشب بعد از مدت ها خونه يكي از دوستام بودم و نه ماهواره داشت و نه كامپيوتر اينه كه شب از زور پيسي زديم شبكه 3 زودياك را داشت نشون مي داد.حالم بهم خورد از اين دوبله.صدا ها به شخصيت ها نمي يومد و موسيقي متني هم نشنيديم!!!صداي راوي منو ياد راه ابريشم انداخت!

asextor1
27-01-2008, 01:48
البته فکر نکنم 2 ساعت و 38 دقیقه فیلم رو پخش کنند ولی با این وجود بازم دیدنش به شدت توصیه می شه که مثل بقیه ی کارای دیوید عالیه
من که دیدمش . خیلی قشنک بود مخصوصا 20 دقیق آخرش . تکرارش کیّه . میخوام دوباره ببینمش

S@eid
27-01-2008, 09:45
من که دیدمش . خیلی قشنک بود مخصوصا 20 دقیق آخرش . تکرارش کیّه . میخوام دوباره ببینمش

"صد فیلم" تکرار نداره جیگر !!!

RONN!E
27-01-2008, 12:29
صداي راوي منو ياد راه ابريشم انداخت!
بله صدای راوی پرویز بهرام بود و به نظر من اصلا جالب نبود که مرتب صدای او رو بشنویم که میگه : 10 ساعت بعد ، 2 ماه بعد ... اگه یکم ذوق داشته باشن میتونن همونه به صورت زیر نویس فارسی بگن.

در مورد دوبله ، من قبلا هم در این تاپیک از دوبله این فیلم گله کردم.میدونید دوستان ، به نظر من یکی از خصوصیاتی که یه دوبلور باید داشته "وجدان" در کار ( مثل همه مشاغل) هست.یعنی وقتی دوبلور میبینه که واقعا صداش مناسبه شخصیت نیست خودش بکشه کنار،چون در غیر این صورت بیننده آزار میبیند.همون چیزی که در دوبله شخصیت اول فیلم "زودیاک" دیدیم.
آقای "چنگیز جلیلوند" (دوبلور) از وقتی دوباره به ایران بازگشته به جای بازیگران بزرگی حرف زده.صدای او رو به جای بازیگرانی مثل "دنیرو" ، "گیبسون" ،"بروس ویلیس" شنیدیم ( میشه گفت پاشو تو کفش بهرام زند گذاشته ) اما در بین همه این کارها صدای او تنها در دو فیلم منو راضی کرده.اولی انیمیشن "عصر یخی" برای صدای ماموته و دومی هم انیمیشن "شگفت انگیزها" به جای شخصیت اصلی.همین.
جالبه که در یه مصاحبه گفته بودن که :خیلی دوست داشتم بجای "راسل کرو" در فیلم گلادیاتور حرف بزنم.
اما من میگم با تمام احترام ، گلادیاتوری که جناب جلیلوند به جای "راسل کرو" حرف بزنه باید فاتحشو خوند.

دلم خیلی پر بود:31:

Ghost Dog
27-01-2008, 15:33
مثل اینکه به گفته ی دوستان ماوراء می خواد رنسانس پخش کنه. چند ماه پیش که رنسانس رو دیدم خیلی خوشم اومد هر چند یه ذره داستانش کلیشه میزد ولی خیلی جذاب و پرکشش بود. فکر کنم اگه فیلمش می کردند خیلی قشنگ تر می شد.
به هر حال ماوراء داره یه فیلم درست و حسابی پخش می کنه فقط امیدوارم زیاد قیچیش نکنن.

noia
28-01-2008, 15:42
عجب انیمیشن فوق العاده ای !, واقعا زیبا بود ! :18:
با سروان کاروس کلی حال کردم ... دمش گرم . :21:
....
:20:

Wisdom
28-01-2008, 15:48
درباره رنسانس

یک شنبه شب چند دقیقه بیشتر نشد ببینم ولی حتماً تکرارش رو میبینم

smahdis
28-01-2008, 16:59
تكرارش الان هست ها.

برو ببين. ديدم الان آنلايني گفتم بهت بگم بري نگاه كني.

S@eid
29-01-2008, 15:43
سینما یک این هفته احتمالا :

فیلم سینمایی: تشریفات
کارگردان : مهدی فخیم زاده
بازیگران : مهدی فخیم زاده – مهوش پاک نیت – احمد قدکچیان

خلاصه:

رضا حسن مطرب به دلیل شباهت زیاد به یک مبارز سیاسی مذهبی به نام توحید دستگیر و زندانی می شود ساواک پس از پی بردن به اشتباه خود از او می خواهد که نقش توحید را بازی کند تا بدین وسیله به اطلاعاتی دست یابد رضا ابتدا می پذیرد اما ضمن اجرای این نقشه در برخورد با واقعیت های پیش آمده متحول می شود و.........

logos
29-01-2008, 19:52
ایول من این از این فیلم خوشم میاد
از معدود کارای فخیم زاده است که دوستش دارم
البته شاهکاره فخیم زاده نمکی ه!

shadli_m7
30-01-2008, 11:00
سینما یک این هفته احتمالا :

فیلم سینمایی: تشریفات
کارگردان : مهدی فخیم زاده
بازیگران : مهدی فخیم زاده – مهوش پاک نیت – احمد قدکچیان

خلاصه:

رضا حسن مطرب به دلیل شباهت زیاد به یک مبارز سیاسی مذهبی به نام توحید دستگیر و زندانی می شود ساواک پس از پی بردن به اشتباه خود از او می خواهد که نقش توحید را بازی کند تا بدین وسیله به اطلاعاتی دست یابد رضا ابتدا می پذیرد اما ضمن اجرای این نقشه در برخورد با واقعیت های پیش آمده متحول می شود و.........

واسه بار چندم می خوان پخشش کنن؟؟؟!!!؟؟؟:41:

travis
30-01-2008, 13:10
واسه بار چندم می خوان پخشش کنن؟؟؟!!!؟؟؟:41:

خب میخوان شما بیننده عزیز خدای نکرده روحیه انقلابیتو از دست ندی !!!!

Mohammad Hosseyn
30-01-2008, 14:05
با سلام ...

متاسفانه من صد فیلم این دفعه رو هم از دست دادم ... خیلی حیف شد ... چون برای بار دوم Zodiak رو پخش کرد و من هم برای دومین بار موفق به دیدنش نشدم !!

خدا کنه یه دفعه ی دیگه بده ... چون حوصله ی گرفتن فیلم از بیرون رو ندارم ... تقریبا 6 ماهه که این کار رو نکردم !

راستی دوستان کسی صد فیلم این جمعه رو خبرش رو نداره ؟ اگه دارین حتما بزارین ...

این فیلم تولد دوباره هم که یکشنبه داد خوب بود ... اما یکم موضوعوش تکراری و ضایع بود ... البته فیلم که نمی شه گفت انیمیشن بود ... نحوه ی تصویر برداری به موضوع یکم بهم نمی اومدن !

اما خوب کلیت فیلم ، فیلم بدی نبود ... قابل دیدن بود ... مثل اسپیدر من 3 نبود ... حالم بد شد دیدمش ... هر شماره که می اد از قبلی بدتر می شه !!!

S@eid
30-01-2008, 15:23
واسه بار چندم می خوان پخشش کنن؟؟؟!!!؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی بگم ! رفقا باید این دهه ی فجر رو دندون روی جیگر بزارید تا این موج فیلم های تکراری انقلابی بیاد و بره راحت شیم .

خدا کنه یه دفعه ی دیگه بده ... چون حوصله ی گرفتن فیلم از بیرون رو ندارم ... تقریبا 6 ماهه که این کار رو نکردم ! محمد جان تو رو خدا از این ارزو ها نکن داداشی ... همون دوبار برای هفت پشتمون کافی بود ... از طریق اینترنت سفارش بده بیارن در خونتون تحوبل بدن ... ادرس این فروشگاهای الکترونیکی هم خواستی خودم می فرستم برات ...

خبرگزاری ها میگن می خواد فیلم " یک تکه نان " کمال تبریزی رو پخش کنه ...

این فیلم 100 دقیقه‌ای را تبریزی بر مبنای فیلمنامه محمدرضا گوهری ساخت و در آن رضا کیانیان، هومن سیدی، اسماعیل خلج، رویا نونهالی، هومن برق‌نورد، احمد آقالو، مریم بوبانی، پیام دهکردی و حسین توکلی بازی کرده‌اند.

در خلاصه داستان "یک تکه نان" آمده: گروهی از جوان‌ها برای استخدام در اداره محیط‌بانی باید در مسابقه‌ای شرکت و مسیری سخت را طی کنند...

S@eid
30-01-2008, 15:24
واسه بار چندم می خوان پخشش کنن؟؟؟!!!؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی بگم ! رفقا باید این دهه ی فجر رو دندون روی جیگر بزارید تا این موج فیلم های تکراری انقلابی بیاد و بره راحت شیم .

خدا کنه یه دفعه ی دیگه بده ... چون حوصله ی گرفتن فیلم از بیرون رو ندارم ... تقریبا 6 ماهه که این کار رو نکردم ! محمد جان تو رو خدا از این ارزو ها نکن داداشی ... همون دوبار برای هفت پشتمون کافی بود ... از طریق اینترنت سفارش بده بیارن در خونتون تحوبل بدن ... ادرس این فروشگاهای الکترونیکی هم خواستی خودم می فرستم برات ...

این فیلم 100 دقیقه‌ای را تبریزی بر مبنای فیلمنامه محمدرضا گوهری ساخت و در آن رضا کیانیان، هومن سیدی، اسماعیل خلج، رویا نونهالی، هومن برق‌نورد، احمد آقالو، مریم بوبانی، پیام دهکردی و حسین توکلی بازی کرده‌اند.

در خلاصه داستان "یک تکه نان" آمده: گروهی از جوان‌ها برای استخدام در اداره محیط‌بانی باید در مسابقه‌ای شرکت و مسیری سخت را طی کنند...

HENRY_LETHAM
30-01-2008, 19:07
ذودیاک فیلم جالبی بود ولی بازم در این نوع فیلم ا من فیلمیو به زیبایی فیلم هفت ندیدم بسیار زیبا بود

Ghost Dog
30-01-2008, 22:45
الان شبکه یک گفت 5شنبه سینما یک مایکل کالینز میده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad Hosseyn
01-02-2008, 12:35
چی بگم ! رفقا باید این دهه ی فجر رو دندون روی جیگر بزارید تا این موج فیلم های تکراری انقلابی بیاد و بره راحت شیم .
محمد جان تو رو خدا از این ارزو ها نکن داداشی ... همون دوبار برای هفت پشتمون کافی بود ... از طریق اینترنت سفارش بده بیارن در خونتون تحوبل بدن ... ادرس این فروشگاهای الکترونیکی هم خواستی خودم می فرستم برات ...

باشه ... چشم ... اما سعید جون خداروشکر کن از این جور فیلم ها رو تکراری پخش کنن ... گاهی اوقات فیلمهای چرت و پرتی رو تکراری میزارن که آدم شاخ درمیاره از کارشون ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کار خوبی می کنی ... یه سری از سایتهای فروش خوب رو با پ.خ برام بفرست . برای این جور موقع ها خیلی خوبه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمال تبریزی هم فیلمهاش بعضی موقع خیلی جالب می شه ... این شهریار هم که ساخته تقریبا خوب از آب در اومده ... امشب احتمالا می بینم ...

ذودیاک فیلم جالبی بود ولی بازم در این نوع فیلم ا من فیلمیو به زیبایی فیلم هفت ندیدم بسیار زیبا بود

من زودیاک رو چند دقیقه اش رو دیدم خیلی خوشم اومد ... SEVEN رو هم مثل زودیاک کامل ندیدم ... اون هم به نظر جالب میومد ... حنما می بینمشون .

موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smahdis
01-02-2008, 16:49
ميگم صدا و سيما فيلم ها رو ميخره؟ اگر ميخره از كجا ميخره و به چه قيمتي؟!

يا كه ميرن مثل ما دانلود ميكنن؟!

Hectorist
01-02-2008, 17:13
نه اینا رو میخرن مهدیس جان. اما از کجا و چه جوریش رو نمیدونم. به طور مثال از فیلمای 2007 و (فکر کنم ) هالیوودی ، 70 تا فیلم رو خریده ، که همین دیروز من یه آنونس دیدم که داشت 3:10 دقیقه تا یوما رو تبلیغ میکرد. اینا رو البته اول عمو ضرغامی تو خونه به اتفاق اهل و عیال میبینه و از هر فیلم یه شصت هفتاد دقیقه ای رو واسه خودش نگه میداره و بقیه رو میفرسته صداسیما تا پخش بشه و خلق الله ببینن و لذت ببرن و بی نصیب نمونن. ( برای سلامتی عمو ضرغامی صلوات ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.k
01-02-2008, 17:15
ميگم صدا و سيما فيلم ها رو ميخره؟ اگر ميخره از كجا ميخره و به چه قيمتي؟!

يا كه ميرن مثل ما دانلود ميكنن؟!

میخره ؟
شوخی میکنی ؟
چند وقت پیش یادمه فیلمه ماموریت غیر ممکن 3 رو گذاشته بود کیفیت پرده تقریبا همین کارو با ساعت شلوغی 3 و اولتیماتوم برن هم ادامه داد

S@eid
01-02-2008, 17:43
الان شبکه یک گفت 5شنبه سینما یک مایکل کالینز میده.اره ... دیشب مایکل کالینز رو داد ... تشریفات رو چهارشنبه داد فکر کنم ...

-------------------------------------------------------

راستی سینما چهار این هفته هم Children of Hiroshima ( بچه های هیروشیما ) هست ...

فیلم بسیار گمنام هست ولی ریت خوبی اوورده ...

خلاصه ی فیلم :

فیلم "بچه‌های هیروشیما" روایتگر فردی به نام تاکاکائو ایشیکاوا است که بعد از چهار سال دوری از زادگاه به شهر هیروشیما بازمی‌گردد و در آنجا با تاثیرات مخرب بمباران هیروشیما رو به رو می‌شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-------------------------------------------------------

و به نقل از ایسنا :

شبكه دو سيما فيلم سينمايي «قطار سه و ده دقيقه به مقصد يوما» را بزودي پخش مي‌كند؛ نام اين فيلم در بين آثاري كه قرار است در خلال بيست‌وششمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر به نمايش درآيند، نيز به چشم مي‌خورد.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، تيزر فيلم سينمايي «قطار سه و ده دقيقه به مقصد يوما» در حالي عصر روز گذشته، همراه با عبارت «بزودي»(coming soon) از شبكه دو سيما پخش شد كه اين فيلم طي روزهاي آتي در بخش داستاني روز جشنواره فيلم فجر به روي پرده مي‌رو .د

RONN!E
01-02-2008, 22:25
مثل اینکه شبکه دو میخواد فیلمهائی که تابحال تبلیغ میکرده رو ، رو کنه.
از فردا هر شب یک فیلم جدید، ساعت 23:30

omid.k
01-02-2008, 22:48
اره ... دیشب مایکل کالینز رو داد ... تشریفات رو چهارشنبه داد فکر کنم ...

-------------------------------------------------------

راستی سینما چهار این هفته هم Children of Hiroshima ( بچه های هیروشیما ) هست ...

فیلم بسیار گمنام هست ولی ریت خوبی اوورده ...

خلاصه ی فیلم :

فیلم "بچه‌های هیروشیما" روایتگر فردی به نام تاکاکائو ایشیکاوا است که بعد از چهار سال دوری از زادگاه به شهر هیروشیما بازمی‌گردد و در آنجا با تاثیرات مخرب بمباران هیروشیما رو به رو می‌شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-------------------------------------------------------

و به نقل از ایسنا :

شبكه دو سيما فيلم سينمايي «قطار سه و ده دقيقه به مقصد يوما» را بزودي پخش مي‌كند؛ نام اين فيلم در بين آثاري كه قرار است در خلال بيست‌وششمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر به نمايش درآيند، نيز به چشم مي‌خورد.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، تيزر فيلم سينمايي «قطار سه و ده دقيقه به مقصد يوما» در حالي عصر روز گذشته، همراه با عبارت «بزودي»(coming soon) از شبكه دو سيما پخش شد كه اين فيلم طي روزهاي آتي در بخش داستاني روز جشنواره فيلم فجر به روي پرده مي‌رو .د

من از اول که این فیلمو دیدم گفتم خوراکه پخش از تلویزیونه حالا خدا کنه بلایی که سر دیالوگای آقا و خانم اسمیت یا ماموریت غیر ممکن اوردن سر این یکی نیارن
ممنون از خبرت و به امید خدا حتما دانشجو هم میشی

travis
02-02-2008, 00:45
سینما چهار به ظرم فیلمش خوب بو و با اینکه موضوع حساسی داشت اما به دام شعار نیفتاده بود

S@eid
02-02-2008, 23:59
سینما ماوراء این هفته :

بازگشتگان " They Came Back "

کارگردان

Robin Campillo

با بازی

Géraldine Pailhas ، Jonathan Zaccaï ، Frédéric Pierrot

محصول 2004 " فرانسه "

IMDB Rating: 5.8/10

خلاصه ی فیلم :

مردگان در دسته‌ها و گروه‌های هزار نفری بازگشته‌اند. در سرتاسر دنیا، میلیون‌ها مرده گورستان‌ها را ترک کرده و وارد شهرها شده‌اند، اما در این میان پرسشی طرح می‌شود که چگونه مرده‌ها و زنده‌ها می‌توانند در کنار یکدیگر زندگی کنند؟

ElmO
03-02-2008, 09:01
مثل اینکه شبکه دو میخواد فیلمهائی که تابحال تبلیغ میکرده رو ، رو کنه.
از فردا هر شب یک فیلم جدید، ساعت 23:30

سلام ...

فیلم دیشبشون که خیلـــــــی فوق العاده بود !!!
خجالتم نمیکشن ها ...
چـــــه فیلمایی تبلیغ میکنن ، چــــه فیلمایی میذارن ... !

یا حق

:40:

RONN!E
03-02-2008, 11:43
خجالتم نمیکشن ها ...
احتمالا به خاطر سالگرد شهادت اونو دادن!!
حالا ببینیم امشب چی میشه!!

Mahiar0
03-02-2008, 23:37
سلام ...

خجالتم نمیکشن ها ...

یا حق

جديدا فيلم هاي تلويزيوني كه درست ميكنند خيلي ضايع است:31:
مخصوصا فيلم برداري وحركت دوربين

ElmO
04-02-2008, 10:45
احتمالا به خاطر سالگرد شهادت اونو دادن!!
حالا ببینیم امشب چی میشه!!

عـــــــــکــــــــس ... :2:

همچینم زیرنویس میکردن انگار میخوان ترمیناتور 5 رو نشون بودن ... :19:

جديدا فيلم هاي تلويزيوني كه درست ميكنند خيلي ضايع است:31:
مخصوصا فيلم برداري وحركت دوربين

شبیه فیلم دانشجویی هاست ! :13:
البته شایدم باشه !

یا حق

HoshMaN
04-02-2008, 12:11
فیلم دیشب سینما ماورا مضخرف بود.من نمیدونم این سینما 4 و ماورا چشون شده.سینما چهار که از وقتی که سری جدیدش شروع شده مدام گند زده فقط فیلم مغولی و افریقایی نشون میده.ولی صدفیلم و سینما یک خوب دارن پیش میرن.

Hectorist
04-02-2008, 13:53
چه معترضی هوشمن جان شما ، فیلم دیشب سینما ماورا کجاش بد بود؟؟؟ موضوعه خیلی خوبی داشت اتفاقا. خوب هم پیاده کرده بودنش. بازیگراش هم خیلی خوب بازی میکردن مخصوصا بازیگر نقش متیو.

شما فیلم جکی جان میخوای سینما ماورا برات پخش کنه ؟؟؟

RONN!E
04-02-2008, 22:19
همچینم زیرنویس میکردن انگار میخوان ترمیناتور 5 رو نشون بودن ...
منم همینطوری فکر میکردم.

به این فیلمهای بزودی شبکه دو "گانگستر آمریکائی" هم اضافه کنید.حالا این بزودی کی هست خدا میدونه.

S@eid
07-02-2008, 10:13
سینما چهار این هفته :

پروفسور و معادله ی محبوبش " The Professor and His Beloved Equation "

کارگردان
Takashi Koizumi

با بازی
Akira Terao ، Eri Fukatsu

محصول 2006 " ژاپن "

مدت زمان : 117 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.7/10

خلاصه ی فیلم :

یک پروفسور ریاضیات دچار فقدان حافظه کوتاه مدت است و هر چیزی را فقط به مدت 80 دقیقه به ذهن می سپارد .خواهر زن او پرستاری را برای مراقبت از پروفسور استخدام می کند ، که به تدریج روابطی عاطفی بین آن دو و پسر ده ساله پرستار ایجاد می شود...

کوتاه درباره ی فیلم :

اين فيلم در بخش معناگراي بيست و ششمين جشنواره فيلم فجر نيز به نمايش درمي‌آيد. محمد حميدي مقدم، درباره دلايل پخش اين فيلم از برنامه «سينما 4» در حالي كه نام آن در ميان آثار انتخابي جشنواره فيلم فجر امسال نيز به چشم مي‌خورد،‌ خاطرنشان كرد: رويكرد برنامه «سينما 4» به جشنواره فيلم فجر حمايتي است و پخش گزارشهايي از مراسم افتتاحيه نيز دليلي بر اين ادعا است؛ ضمن اينكه فيلم «پرفسور و معادله محبوبش» پس از اينكه در پنج روز نخست جشنواره فيلم فجر به نمايش درآمد و دو روز پس از اتمام نمايش آن در جشنواره، از «سينما 4» پخش مي‌شود . . کویزومی در فیلم‌های "آشوب"، "رویاهای آکیرا کوروساوا" و "مادادایو" دستیار کوروساوا فیلمساز بزرگ ژاپنی بود. .

S@eid
07-02-2008, 15:53
صد فیلم این هفته احتمالا :

اهانت " The Offence "

کارگردان
Sidney Lumet

با بازی
Sean Connery ، Trevor Howard

محصول 1972 " انگلیس و امریکا "

User Rating: 7.0/10

خلاصه ی فیلم :

فیلم شان کانری نقش جانسن یک کارآگاه دلمرده و بسیار پرخاشجو را بازی می‌کند که بیش از 20 سال است در اداره پلیس بریتانیا کار می‌کند.
سال‌ها رو به رو شدن با قتل‌های پی در پی و دیگر جنایات مهلک او را از پای درآورده است. خشم و روحیه پرخاشگر جانسن که سال‌ها پنهان بود، زمانی رو می‌شود که یک متهم به نام باکستر دستگیر می‌شود. جانسن بر این باور است که باکستر عامل یک مجموعه حملات وحشیانه به دختران جوان بوده است. او در تمام مدت بازجویی وحشیانه باکستر را کتک می‌زند و ...

کوتاه درباره ی فیلم :

فیلم "اهانت" با بودجه یک میلیون دلاری در یک ماه ساخته شد، اما به لحاظ تجاری یک شکست کامل بود، هر چند منتقدان از آن استقبال کردند. ترور هوارد، ویوین مرچنت، یان بانن و پیتر بولز از دیگر بازیگران این فیلم 112 دقیقه‌ای هستند. لومت 84 ساله سازنده فیلم‌های مطرح "سرپیکو" 1973، "قتل در قطار سریع‌السیر شرق" 1974، "بعد از ظهر نحس" 1975 و "شبکه" 1976 است. او سال 2007 فیلم تحسین‌شده "پیش از آنکه شیطان بفهمد مرده‌ای" را ساخت.

travis
09-02-2008, 02:31
فیلم این هفته سینما 4 فیلم زیبایی بود
اگر نتونستین ببینین وقت بگذارید تکرارشو ببینین

Mohammad Hosseyn
09-02-2008, 05:17
سینما چهار این هفته :

پروفسور و معادله ی محبوبش " The Professor and His Beloved Equation "

کارگردان
Takashi Koizumi

با بازی
Akira Terao ، Eri Fukatsu

محصول 2006 " ژاپن "

مدت زمان : 117 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.7/10

خلاصه ی فیلم :

یک پروفسور ریاضیات دچار فقدان حافظه کوتاه مدت است و هر چیزی را فقط به مدت 80 دقیقه به ذهن می سپارد .خواهر زن او پرستاری را برای مراقبت از پروفسور استخدام می کند ، که به تدریج روابطی عاطفی بین آن دو و پسر ده ساله پرستار ایجاد می شود...

کوتاه درباره ی فیلم :

اين فيلم در بخش معناگراي بيست و ششمين جشنواره فيلم فجر نيز به نمايش درمي‌آيد. محمد حميدي مقدم، درباره دلايل پخش اين فيلم از برنامه «سينما 4» در حالي كه نام آن در ميان آثار انتخابي جشنواره فيلم فجر امسال نيز به چشم مي‌خورد،‌ خاطرنشان كرد: رويكرد برنامه «سينما 4» به جشنواره فيلم فجر حمايتي است و پخش گزارشهايي از مراسم افتتاحيه نيز دليلي بر اين ادعا است؛ ضمن اينكه فيلم «پرفسور و معادله محبوبش» پس از اينكه در پنج روز نخست جشنواره فيلم فجر به نمايش درآمد و دو روز پس از اتمام نمايش آن در جشنواره، از «سينما 4» پخش مي‌شود . . کویزومی در فیلم‌های "آشوب"، "رویاهای آکیرا کوروساوا" و "مادادایو" دستیار کوروساوا فیلمساز بزرگ ژاپنی بود. .
عجب فیلمی بود ... من که دیشب واقعا لذت بردم ...
بقول دوستمون اگه ندیدید حتما تکرارشو از دست ندید .

S@eid
10-02-2008, 10:33
این هفته سینما ماوراء نداریم ... به جاش تله فیلم پخش می کنن !!!

Vahidzar
11-02-2008, 22:18
سلام به دوستان
می خواستم بپرسم اگه می شه چند فیلم رمانتیک توپ معرفی کنید ممنون.

S@eid
12-02-2008, 00:10
سلام به دوستان
می خواستم بپرسم اگه می شه چند فیلم رمانتیک توپ معرفی کنید ممنون.

درخواستتون ربطی به این تاپیک نداره ... توی تاپیک زیر مطرح کنید بهتر هست .

<<<دائرة المعارف معرفي فيلم>>>

m.beh
12-02-2008, 00:29
سلام
منم پرفوسور و معادلهی محبوبش را دیدم
ولی راستش زیاد خوشم نیومد
فکر کنم به خاطر بد ترجمه کردنش بود
ولقعا بد ترجمش کرده بودند

RONN!E
12-02-2008, 19:59
شاید این هفته صد فیلم "روزی روزگاری در آمریکا" رو بده.
گفتم شایدا ...

maxeemo
12-02-2008, 20:08
گفتم شایدا ...

ها... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امكان نداره!!!

:40::40::40::40::40:

RONN!E
13-02-2008, 09:23
ها... امكان نداره!!!
منبع خبرم تلتکس بود:31:
دستکم نگیرینش تقریبا 60% موقعها درست میگه:31:

S@eid
13-02-2008, 10:04
گفتم شایدا ...خبرگزاری مهر هم این واقعه رو تایید کرده :31: احتمالا تیزرش این دو روزه از تلویزیون پخش میشه .

Hectorist
13-02-2008, 11:32
همون پخش نکنن بهتره. لئونه تو قبر بدنش میلرزه....

piishii
13-02-2008, 12:16
همون پخش نکنن بهتره. لئونه تو قبر بدنش میلرزه....

سلام.
صد درصد.
این فیلم دو تا ورژن داره که اونی که من دارم 229 دقیقست :27::27:
حالا اگه اینا پخش کنند ورژن 139 دقیقه ای رو پخش میکنند با سانسور :27::27::31:

Mohammad Hosseyn
13-02-2008, 12:27
گفتم شایدا ...

من اطلاعاتی در مورد این فیلم ندارم ... یه خلاصه ای چیزی بزارین ببینم ارزشش رو داره که شب بشینیم ببینیم یا نه ... البته صد فیلم یه چیز دیگست ... هر چی تا حالا داده عالی نبوده باشه خوب بوده ...

S@eid
13-02-2008, 15:14
من اطلاعاتی در مورد این فیلم ندارم ... یه خلاصه ای چیزی بزارین ببینم ارزشش رو داره که شب بشینیم ببینیم یا نه ... البته صد فیلم یه چیز دیگست ... هر چی تا حالا داده عالی نبوده باشه خوب بوده ...

روزی روزگاری در امریکا " Once Upon a Time in America "

کارگردان

Sergio Leone

با بازی

Robert De Niro ، James Woods ، Elizabeth McGovern

محصول 1984 " ایتالیا و امریکا "

مدت زمان : 229 دقیقه ( امریکا : 139 دقیقه )

User Rating: 8.3/10

خلاصه ی فیلم :

نودلز (دنیرو) پس از 35 سال زندگی در خفا به نیویورک بازمی‌گردد. در نامه‌ای بی‌امضا از او دعوت شده تا از گور شرکای سابق گنگسترش دیدن کند...

کوتاه درباره ی فیلم :

در این فیلم دوستی‌ها دوران کودکی، از دست دادن‌ها، ارتباطات از هم گسیخته و ظهور تبهکاران در جامعه آمریکا مورد بررسی قرار می‌گیرد. فیلم "روزی روزگاری در آمریکا" اولین بار در دنیا در سال 1984 با مدت زمان 229 دقیقه (سه ساعت و 49 دقیقه) در جشنواره فیلم کن نمایش داده شد، اما در ایالات متحده 90 دقیقه از فیلم حذف شد.

در نسخه کوتاه شده ساختار بسیار پیچیده و متکی بر فلاش‌بک‌ در فیلم حذف شد و بجای آن صحنه‌ها به ترتیب وقوع چیده شدند. نمایش فیلم در جشنواره کن بسیار موفق بود و نسخه اصلی آن در اروپا مورد استقبال منتقدان قرار گرفت، اما نمایش نسخه 144 دقیقه‌ای "روزی روزگاری در آمریکا" یک شکست کامل تجاری و هنری بود که این مسئله به شدت لئونه را خشمگین کرد.

این فیلم با بودجه‌ 20 میلیون دلاری ساخته شد و لئونه فیلمساز صاحب‌نام ایتالیایی بیش از هر چیز به خاطر وسترن‌های اسپاگتی خود شامل "به خاطر یک مشت دلار"، "به خاطر چند دلار بیشتر" و "خوب بد زشت" شهرت دارد. لئونه سال 1989 در سن 60 سالگی از دنیا رفت.

دو نقد از این فیلم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------------------------------
حالا این اسکلا برای اینکه از امریکا کم نیارن میان 91 دقیقشو حذف می کنن ! :31: ( دیدن یا ندیدن ، مسئله این است ! )

Mohammad Hosseyn
13-02-2008, 15:22
روزی روزگاری در امریکا " Once Upon a Time in America "

کارگردان

Sergio Leone

با بازی

Robert De Niro ، James Woods ، Elizabeth McGovern

محصول 1984 " ایتالیا و امریکا "

مدت زمان : 229 دقیقه ( امریکا : 139 دقیقه )

User Rating: 8.3/10

خلاصه ی فیلم :

نودلز (دنیرو) پس از 35 سال زندگی در خفا به نیویورک بازمی‌گردد. در نامه‌ای بی‌امضا از او دعوت شده تا از گور شرکای سابق گنگسترش دیدن کند...

کوتاه درباره ی فیلم :

در این فیلم دوستی‌ها دوران کودکی، از دست دادن‌ها، ارتباطات از هم گسیخته و ظهور تبهکاران در جامعه آمریکا مورد بررسی قرار می‌گیرد. فیلم "روزی روزگاری در آمریکا" اولین بار در دنیا در سال 1984 با مدت زمان 229 دقیقه (سه ساعت و 49 دقیقه) در جشنواره فیلم کن نمایش داده شد، اما در ایالات متحده 90 دقیقه از فیلم حذف شد.

در نسخه کوتاه شده ساختار بسیار پیچیده و متکی بر فلاش‌بک‌ در فیلم حذف شد و بجای آن صحنه‌ها به ترتیب وقوع چیده شدند. نمایش فیلم در جشنواره کن بسیار موفق بود و نسخه اصلی آن در اروپا مورد استقبال منتقدان قرار گرفت، اما نمایش نسخه 144 دقیقه‌ای "روزی روزگاری در آمریکا" یک شکست کامل تجاری و هنری بود که این مسئله به شدت لئونه را خشمگین کرد.

این فیلم با بودجه‌ 20 میلیون دلاری ساخته شد و لئونه فیلمساز صاحب‌نام ایتالیایی بیش از هر چیز به خاطر وسترن‌های اسپاگتی خود شامل "به خاطر یک مشت دلار"، "به خاطر چند دلار بیشتر" و "خوب بد زشت" شهرت دارد. لئونه سال 1989 در سن 60 سالگی از دنیا رفت.

دو نقد از این فیلم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------------------------------
حالا این اسکلا برای اینکه از امریکا کم نیارن میان 91 دقیقشو حذف می کنن ! :31: ( دیدن یا ندیدن ، مسئله این است ! )
مثل اینکه ارزشش رو داره ببینیم ... گرچه که فکر نکنم بتونم سه ساعت بیدار بمونم ... پس همون بهتر که هی ببرنش ...

travis
13-02-2008, 23:51
بله عجیبه ولی تلویزیون هم تیزرشو پخش کرد برای صد فیلم

بعد از پخش این فیلم شاید به زودی eyes wide shut رو هم پخش کنند !!

Vinny_corleone
14-02-2008, 02:17
( دیدن یا ندیدن ، مسئله این است ! )
ندیدن آقا ندیدن....

Hectorist
14-02-2008, 13:26
بعد از پخش این فیلم شاید به زودی eyes wide shut رو هم پخش کنند !!

:18: عجـــــــــب !!! احتمالا میخوان زیرش بنویسن تله فیلم Eyes Wide Shut

Mahdi Hero
14-02-2008, 23:36
سلام

دوستان پيشنهاد ميکنم فيلمه روزی روزگاری در آمريکا رو که فردا 100 فيلم ميخواد پخش کنه
حتما ببينيد فيلم واقعا شاهکاره يکی از فيلم هايه زيبايه رابرت دنيرو نسخه اصليه اين فيلم که خوده
منم اونو قبلا دانلود کردم نزديک به 4 ساعته البته گمونم فردا به علته اينکه اين فيلم مورده
سانسوره خيلی زيادی بگيری بيشتر از 140 دقيقشو نشون ندن
بازم ميگم حتما نگاهش کنيد ارزشه وقت گزاشتن رو داره

ناخوانده
14-02-2008, 23:48
:39:سلام

فيلم امشب سينما يك واقعا فوق‌العاده و مفرح بود. اگه اشتباه نكنم اسمش غريبه‌ها در شهر بود. يك كمدي موقعيت عالي.

علاوه بر خود فيلم، دوبله خيلي عالي‌اي داشت. بويژه صداي زنه. شخصيت زنه هم خيلي جالب بود.

باز هم به فيلمهاي قديمي!

والسلام

travis
15-02-2008, 01:22

فيلم امشب سينما يك واقعا فوق‌العاده و مفرح بود. اگه اشتباه نكنم اسمش غريبه‌ها در شهر بود. يك كمدي موقعيت عالي.

علاوه بر خود فيلم، دوبله خيلي عالي‌اي داشت. بويژه صداي زنه. شخصيت زنه هم خيلي جالب بود.

باز هم به فيلمهاي قديمي!

والسلام

جالبه که بلافاصله بعد از پخش فیلم و در حالیکه برنامه سینما یک هنوز ادامه داشت برنامه رو قطع کردند!!

Nikolas_95
15-02-2008, 01:36
جالبه که بلافاصله بعد از پخش فیلم و در حالیکه برنامه سینما یک هنوز ادامه داشت برنامه رو قطع کردند!!
برنامه کاملا قطع نشد ها

الان که ساعت 1:35 دقیقه هست ، هنوز داره پخش میشه نقدش

بین پخش فیلم و نقد فیلم یه وقفه چند دقیقه ای گذاشتن

AaVaA
15-02-2008, 02:15

باز هم به فيلمهاي قديمي!

والسلام

دوبلش محشر بود:40:

Mohammad Hosseyn
15-02-2008, 06:18

باز هم به فيلمهاي قديمي!

والسلام
من از دستش دادم ... در کل زیاد حال نمی کنم با سینما یک ...

موفق باشید ...

RONN!E
15-02-2008, 10:37
در کل زیاد حال نمی کنم با سینما یک ...
اما به نظر من سینما 1 در بین این چند برنامه مشابه بهترینه.
چه از نظر انتخاب فیلمها،کیفیت پخش فیلم، تحلیل و تاحدودی نقد فیلم و...

travis
15-02-2008, 12:13
برنامه کاملا قطع نشد ها

الان که ساعت 1:35 دقیقه هست ، هنوز داره پخش میشه نقدش

بین پخش فیلم و نقد فیلم یه وقفه چند دقیقه ای گذاشتن

اینا آخر برنامه ریزی و نظمند خود فیلم ساعت 11:40
تمام شد!

Hectorist
16-02-2008, 01:04
ایول ، صد فیلم ساعت 11 شروع شد و 12:55 دقیقه تموم شد. یعنی 115 دقیقه !!!

piishii
16-02-2008, 01:40

باز هم به فيلمهاي قديمي!

والسلام

سلام.
من که تی وی :دی نمیبینم داداش کوچیکم دیده بود خوشش امده بود .
اسم انگلیسی لطفا دوستان .

Nikolas_95
16-02-2008, 02:55

من که اصلا وقتم رو تلف نکردم،از یه فیلمی که3:45 هست و حدود نصفش سانسور میشه ، چی میشه فهمید؟ سره فرصت میشینم اصلش رو میبینم

اینها اصلا یه اثر دیگه ای میسازن

میشه گفت فیلم هایه بازسازی شده هالییود
خدا رو چه دیدی ، یه موقع دیدی هالییود دید تبدیل شده فیلمش تو ایران بهتر در اومده ، اومد نسخه سان سور شدش رو خرید :دی

RONN!E
16-02-2008, 09:31
تازه 115 دقیقه هم زیاده.صدفیلم 130 دقیقه بود نیم ساعتشو جناب کارشناس حرف زد موند 100 دقیقه!!!
حالا فکرشو کنید اولین بار که "روزی روزگاری در آمریکا" به مدته 139 دقیقه اکران شده اصلا مورد توجه قرار نگرفته و بعد که نسخه کامل پخش شده تازه فهمیدن "لئونه" چــــــــــی ساخته!!
پس ما بادیدن فیلم 100 دقیقه ای دیشب هیچ نظری نباید بدیم.

کارشناس برنامه هم که در مورد همه چیز فیلم حرف میزنه.اوله فیلم، آخره فیلم، تازه نصف اون تیکه هایی از فیلم هم که میخوان پخش کنن لابه لای حرفهای کارشناس پخش میکنن:13:.

آقا چرا فیلمهای 100 فیلم همیشه در دوبله مشکل داره!! من که زبونم مو در آورد اینقدر نالیدم:19:.بابا من دنــــیرو رو با این دوبلور نمی خــــــــــــــــــــــــ وام:44::weird:
دوبـــــــــله ایرانم مافیایی شــــــــد رفت.

ElmO
16-02-2008, 09:40
من که اصلا وقتم رو تلف نکردم،از یه فیلمی که3:45 هست و حدود نصفش سانسور میشه ، چی میشه فهمید؟ سره فرصت میشینم اصلش رو میبینم

اینها اصلا یه اثر دیگه ای میسازن

میشه گفت فیلم هایه بازسازی شده هالییود
خدا رو چه دیدی ، یه موقع دیدی هالییود دید تبدیل شده فیلمش تو ایران بهتر در اومده ، اومد نسخه سان سور شدش رو خرید :دی

سلام

صدفیلم رو دیدم ... واقعا فوق العاده بود ؛ حتی با همه ی قیچی ها !
قشنگ مشخص بود فیلم لقمه لقمه شده !
بعضی دیالوگا درباره ی چیزایی بود که اصلا ( نسخه ی ایران ! ) اتفاق نیفتاده بود ...

ولی انصافا همه چیزش قشنگ بود
موسیقی ش که دیگه بماند ... موزیک آشنای فلوتی که همیـــشه دوسش داشتم ...

یا حق

smohs
16-02-2008, 09:41
گفتم بشينم تا آخرش ببينم مي تونم ازش چيزي سر در بيارم نتونستم. اگه نشون كارگردانشم بدن احتمالا هيچي نمي فهمه.

S@eid
16-02-2008, 10:20
سلام.
من که تی وی :دی نمیبینم داداش کوچیکم دیده بود خوشش امده بود .
اسم انگلیسی لطفا دوستان .
The Out of Towners

تازه 115 دقیقه هم زیاده.صدفیلم 130 دقیقه بود نیم ساعتشو جناب کارشناس حرف زد موند 100 دقیقه!!!
حالا فکرشو کنید اولین بار که "روزی روزگاری در آمریکا" به مدته 139 دقیقه اکران شده اصلا مورد توجه قرار نگرفته و بعد که نسخه کامل پخش شده تازه فهمیدن "لئونه" چــــــــــی ساخته!!
پس ما بادیدن فیلم 100 دقیقه ای دیشب هیچ نظری نباید بدیم.

کارشناس برنامه هم که در مورد همه چیز فیلم حرف میزنه.اولین فیلم، آخرین فیلم، تازه نصف اون تیکه هایی از فیلم هم که میخوان پخش کنن لابه لای حرفهای کارشناس پخش میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا چرا فیلمهای 100 فیلم همیشه در دوبله مشکل داره!! من که زبونم مو در آورد اینقدر نالیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بابا من دنــــیرو رو با این دوبلور نمی خــــــــــــــــــــــــ وام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوبـــــــــله ایرانم مافیایی شــــــــد رفت.از بحث سانسور و گندی که که اول و اخر ( مخصوصا اخر ) فیلم زدن که بگزریم باید بگم که تحلیل بررسی صد فیلم واقعا افتضاحه ، هم کسل کننده ست هم زیاده باید تحلیل و بررسی بعد فیلم انجام بشه طرف اگه دوست داشت می بینه اگه نخواست نمی بینه ! به قول شما لا به لای صحبتاشم که نصف فیلم رو پخش می کنه ... اصلا دیدن نداره این تحلیلشون ...

موسیقی ش که دیگه بماند ... موزیک آشنای فلوتی که همیـــشه دوسش داشتم ...اره ، واقعا قشنگ بود ... البته به خاطر حذفیاتش موسیقیش هم مشکل پیدا کرده بود ... یه جا قطع میشد ادامش یه اهنگ دیگه میومد ( اشاره به سکانسی که دنیرو تو دفتر رفیقش که وزیر شده بود نشسته بود . )

CAnZO
16-02-2008, 11:41
راجع به دن كيشوت ارسن ولز چي ميگين؟ از سريالش كه جمعه ها ميداد بهتر بود؟

ps روزي روزگاري رو قبلا ديدم فكر كنم از تلوزيون
ولي با وجود پدر خوانده اين يه ايده تكراريه.
از لئونه هم همون نمونه هاي خوب بد زشت كافي بود.

باید تحلیل و بررسی بعد فیلم انجام بشه

درسته ، فقط اينجوري ميشه باهاش موافق يا مخالف بود.

CAnZO
16-02-2008, 12:17

اهانت " The Offence "

کارگردان
Sidney Lumet

با بازی
Sean Connery ، Trevor Howard

محصول 1972 " انگلیس و امریکا "

User Rating: 7.0/10

عجب فيلمي بود!!

اين خيلي سانسور داشت؟
روايت غير خطي بود ،نه؟

نشون ميده آمريكايي ها هم ميتونن فيلم اروپايي بسازن.
[QUOTE]
پرفوسور و معادلهی محبوبش را دیدم
ولی راستش زیاد خوشم نیومد

منم يه نظر ديدم. بنظرم اوشين بازي اومد نگاه نكردم : )

Nikolas_95
16-02-2008, 15:39
بعضی دیالوگا درباره ی چیزایی بود که اصلا ( نسخه ی ایران ! ) اتفاق نیفتاده بود ...

آها ، به نکته خوبی اشاره کردی
بعضی وقتها الکی الکی دیالوگ رو عوض میکنن

هرچی میشنم فکرش رو میکنم که چرا ، نمیفهمم

مثلا تو ترنسپورتر ، یه جاش که اسلحه به طرفش گرفته بودن ، میگه برو مشقات و بنویس(یعنی برا این حرفها بچه ای) اما تو دوبله ایران کردنش اگه جرات داری شلیک کن

خب چرا؟ حرف اصلی خلاف موازین شرعی و اخلاقی بود؟؟؟

فکر کنم یه نوع مریضی ای چیزی باشه ، خوششون میاد الکی به فیلمها ور برن

در مورد صد فیلم هم ، من هیچوقت نقدش رو نگاه نمیکنم ، چون خیلی از تیکه هایه فیلم رو نشون میده و خیلی وقتها نکته هایه فیلم لو میره و دیگه دیدن فیلم اون لذت رو نداره

ناخوانده
16-02-2008, 21:01
سلام

يه چيزي تو همه تاپيكهاي مربوط به تلويزيون ايران وجود داره كه انگار ناخودآگاه اپيدمي شده.

سر و ته تاپيك ها فقط به قيچي هاي فيلمها و سريالها مي‌پردازه.

من بشخصه با س‌ا‌ن‌س‌و‌ر بيخودي مخالفم اما با كل قضيه مشكلي ندارم. چون خيلي فيلمها رو براي بعضي آدمها مثل من قابل ديدن مي‌كنه.

حالا اينو مي‌خواستم بگم كه باور كنين همه مي‌دونيم كه اين اتفاق براي همه فيلمها مي‌افته. لازمه اينهمه راجع بهش حرف زده بشه؟

انصافا يكي بياد آمار بگيره ببينه چندتا از پست ها مربوط به اين قضيه مي‌شه؟!!!

قضاوت با خودتونه.

اما اگه وقت و انرژي رو به جاي اين تكرار مكررات صرف چيزاي بهتر و مفيدتر و يا نكات خاصي كه در طي فيلم ديديم مي‌كرديم به‌ نظرم همه بيشتر استفاده ‌مي‌بريم و ضمنا اينقدر هم حرص خوردنمون رو به بقيه منتقل نمي‌كنيم.

والسلام

s_a_m4000
16-02-2008, 22:10
سلام

يه چيزي تو همه تاپيكهاي مربوط به تلويزيون ايران وجود داره كه انگار ناخودآگاه اپيدمي شده.

سر و ته تاپيك ها فقط به قيچي هاي فيلمها و سريالها مي‌پردازه.

من بشخصه با س‌ا‌ن‌س‌و‌ر بيخودي مخالفم اما با كل قضيه مشكلي ندارم. چون خيلي فيلمها رو براي بعضي آدمها مثل من قابل ديدن مي‌كنه.

حالا اينو مي‌خواستم بگم كه باور كنين همه مي‌دونيم كه اين اتفاق براي همه فيلمها مي‌افته. لازمه اينهمه راجع بهش حرف زده بشه؟

انصافا يكي بياد آمار بگيره ببينه چندتا از پست ها مربوط به اين قضيه مي‌شه؟!!!

قضاوت با خودتونه.

اما اگه وقت و انرژي رو به جاي اين تكرار مكررات صرف چيزاي بهتر و مفيدتر و يا نكات خاصي كه در طي فيلم ديديم مي‌كرديم به‌ نظرم همه بيشتر استفاده ‌مي‌بريم و ضمنا اينقدر هم حرص خوردنمون رو به بقيه منتقل نمي‌كنيم.

والسلام
سلام.
من کلا با کل قضیه مشکل دارم!
هیچ صحنه ای تو هیچ فیلمی اضافه نیست! و نباید سانسور بشه چون اگه اضافه بود نه کارگردان اونو میساخت و نه تهیه کننده اجازه ی چنین کاری رو میداد چون اینکار هم باعث افت فیلم میشه هم باعث هدر دادن پول تهیه کننده پس هیچ صحنه ای اضافه نیست چون هیچ کارگردانی نمیخواد فیلم بد بسازه!

HENRY_LETHAM
16-02-2008, 22:54
واقعا فيلم عاليه بود . الان هم دارم به موزيك اين فيلم گوش مي دم ( Once Upon A Time In America)
روزي روزگاري در امريكا . مخصوصا رابرت دنيرو و بازيگر نقش اون در دوران نوجواني

travis
17-02-2008, 01:20
انگار سینما ماورا میخواد the jacket رو پخش کنه
جالبه که همین چند ساعت پیش اینو دیدم
فردا ( یا در واقع امروز ) در تاپیک آخرین فیلم توضیح میدم در مورد این فیلم

m.beh
17-02-2008, 19:58
منم فهمیدم که فیلمنامه ی سریال پریدخت از کجا اومده بود
از همین روزی روزگاری دز آمریکا
فیلم جالبی بود منتها من نفهمیدم اون خانومه که اول فیلم بود کی بود اصلا چی کارش داشتند واینکه اون خانومه تو آسایشگاه کی بود
(چون بعضی قسمت های فیلمو با دقت ندیدم شایدم به خاطر سانسور بود نمی دونم)یکی بهم بگه ممنون می شم ولی فیلم جالبی بود
رابرت دنیرو هم که معمولا فیلم ها رو خوب بازی می کنه

yoosef_st
17-02-2008, 20:11
واقعا برای خودم متاسفم که توی کشوری زندگی میکنم که فیلم Once Upon a Time رو که 3 ساعت و 40 دقیقه مدت زمانش هستدر مدت زمان کمتر از 2 ساعت و شاید به جرات بشه گفت 1 ساعت و نیم توی تالویزیون نشون میده و خجالت هم نمیکشه. من از خودم که یه ایرانی هستم خجالت میکشم. واقعا خجالت میکشم.

Nikolas_95
17-02-2008, 20:25
واقعا برای خودم متاسفم که توی کشوری زندگی میکنم که فیلم Once Upon a Time رو که 3 ساعت و 40 دقیقه مدت زمانش هستدر مدت زمان کمتر از 2 ساعت و شاید به جرات بشه گفت 1 ساعت و نیم توی تالویزیون نشون میده و خجالت هم نمیکشه. من از خودم که یه ایرانی هستم خجالت میکشم. واقعا خجالت میکشم.

این همه مشکل و علت داریم ، علت قعطی بود این سان سور رو به عنوان عامل خجالت انتخاب کردی؟ :31:

حالا این یه سانسو ر که اشکار نداره، در عوضش فیلمهایه اصل فت و فراون ریخته ، میتونی به اونها افتخار کنی :دی

--------

سینما ماوراء همون The Jacket قطعی شد؟

yoosef_st
17-02-2008, 21:47
فقط به این دلیل شرم نمیکنم که. اگر یه آدم خارجی بیاد این فیلم رو که تو تلویزیون ایران نشون داده نمیگه شا...دم تو اون 100 هزار سال فرهنگ و تمدنتون که دم به ثانیه ازش دم میزنین؟ مطمئن باش که میگه. مطمئن باش!!!!!

S@eid
17-02-2008, 21:54
سینما ماوراء همون The Jacket قطعی شد؟

اره ... داره پخش میشه الان ... تراویس جان کاش زحمت معرفیش رو هم می کشیدی عزیز ...

شبکه دو داره تبلیغ فیلم های The Game Plan و In the Valley of Elah رو میده ... دست رو فیلم های خوبی گذاشته ، امیدوارم عجله نکنن گند بزنن به دوبله . فکر کنم برای عید شروع کنن پخش این فیلم ها رو .

smahdis
18-02-2008, 08:29
اره ... داره پخش میشه الان ... تراویس جان کاش زحمت معرفیش رو هم می کشیدی عزیز ...

شبکه دو داره تبلیغ فیلم های The Game Plan و In the Valley of Elah رو میده ... دست رو فیلم های خوبی گذاشته ، امیدوارم عجله نکنن گند بزنن به دوبله . فکر کنم برای عید شروع کنن پخش این فیلم ها رو .

ولي دقايق آخر فيلم The Jacket رو ديدم، از نظر من صداي قهرمان فيلم كه داشت تعريف ميكرد، خيلي زيبا دوبله شده بود.

khoshgelafi
18-02-2008, 20:16

آره:27:

Genjo
19-02-2008, 13:08
ولي دقايق آخر فيلم The Jacket رو ديدم، از نظر من صداي قهرمان فيلم كه داشت تعريف ميكرد، خيلي زيبا دوبله شده بود.

موافقم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوبله یه خیلی قشنگی داشت

براوو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba007
19-02-2008, 13:56
تکرار این فیلم کی هست

Pario
19-02-2008, 14:08

شاید منظورتون اینه که دوبلور خوبی داشته. چون بعضی از جاهای فیلم صداهای زمینه و دوبله قاطی میشد و از کیفیت صدا هم میشد حدس زد که استودیوی دوبله در یه حموم عمومی دوره ساسانی مستقر شده بوده.:31:

ناخوانده
19-02-2008, 14:49
تکرار این فیلم کی هست

سلام

ديروز بود!

والسلام

S@eid
20-02-2008, 10:48
سینما یک این هفته :

جان کیو " John Q "

کارگردان
Nick Cassavetes

بازیگران
Gabriela Oltean ، Denzel Washington ، Kimberly Elise

محصول 2002 " امریکا "

مدت زمان : 116 دقیقه ...

IMDB Rating: 6.5/10

خلاصه ی فیلم :

داستان آن در باره مرد خانواده دوستي به نام جان كيو است كه به خاطر تورم اقتصادي و بيكاري در آمريكا وضعيت مالي بدي دارد و اين درحالي است كه مايكي تنها پسر او ناگهان مبتلا به بيماري قلبي شده و پزشكان براي نجات جانش، پيوند قلب را تنها راه‌چاره مي‌دانند. جان كيو كه به علت قوانين مغرضانه شركت بيمه از خدمات محروم شده، از عهده مخارج برنمي‌آيد. او عده‌اي از بيماران و پزشكان را گروگان مي‌گيرد تا...

------------------

"جان کیو" سال 2003 نامزد دریافت سه جایزه از جوایز ایمج بود و دنزل واشینگتن جایزه بهترین بازیگر نقش مرد را از آن خود کرد. نیک کاساویتس بازیگر و کارگردان 49 ساله، سازنده فیلم‌های مطرح "او بسیار دوست‌داشتنی است"، "دفترچه یادداشت" و "سگ آلفا" است .
-------------------------------------------------------------------------------

سینما چهار این هفته :

جی‌بونگ پابرهنه " Barefoot Kibong "

کارگردان
Kwon Su-Kyung

محصول 2006 " کره "

User Rating: 6.1/10 (30 votes)‌‌H

خلاصه ی فیلم :

در کنار یک شهر ساحلی، پسری به نام جی‌بونگ به همراه مادر پیرش زندگی می‌کند. او در سن هشت سالگی در اثر تب شدید دچار معلولیت از ناحیه دست می‌شود. وی در کارهای خانه به مادرش کمک می‌کند و ...

S@eid
20-02-2008, 10:51
صد فیلم این هفته :

تاستی " Tsotsi "

کارگردان
Gavin Hood

بازیگران
Presley Chweneyagae ، Terry Pheto ، Kenneth Nkosi

محصول 2005 " انگلیس و افریقای جنوبی "

مدت زمان : 94 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.5/10

خلاصه ی فیلم :

این فیلم داستان بزهکاری جوان اهل ژوهانسبورگ است که برای گذران زندگی به کارهای خلاف روی آورده است. او در بدبختی و فلاکت بزرگ شده و قابلیت‌های خشونتبار پیدا کرده است. یک شب هنگام سرقت یک خودرو به طرفی زنی تیراندازی می‌کند و تازه پس از سرقت متوجه می‌شود...

این فیلم اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان سال 2005 را برد.

piishii
20-02-2008, 12:07
صد فیلم این هفته :

تاستی " Tsotsi "

کارگردان
Gavin Hood

بازیگران
Presley Chweneyagae ، Terry Pheto ، Kenneth Nkosi

محصول 2005 " انگلیس و افریقای جنوبی "

مدت زمان : 94 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.5/10

خلاصه ی فیلم :

این فیلم داستان بزهکاری جوان اهل ژوهانسبورگ است که برای گذران زندگی به کارهای خلاف روی آورده است. او در بدبختی و فلاکت بزرگ شده و قابلیت‌های خشونتبار پیدا کرده است. یک شب هنگام سرقت یک خودرو به طرفی زنی تیراندازی می‌کند و تازه پس از سرقت متوجه می‌شود...

این فیلم اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان سال 2005 را برد.

سلام.
این فیلم رو من اون شب دیدم.
فیلم پر معنا و قشنگیه .
سانسور هم نداره البته یک 2 صحنه هست اما اسمش صحنه نیست اما خوب اینا حتما نشونش نمیدند جایی که داره شیر میده بچشو.
فیلم پر معنای قشنگیه .

RONN!E
20-02-2008, 22:17
سعید جان مطمئنی سینما یک میخواد اینو بده.خبرگزاری فارس گفته سینما 1 John Q رو میده(با بازیه دنزل واشنگتن)

ElmO
21-02-2008, 09:50
سعید جان مطمئنی سینما یک میخواد اینو بده.خبرگزاری فارس گفته سینما 1 John Q رو میده(با بازیه دنزل واشنگتن)

سلام

درسته ... فک کنم همین جان کیو پخش شه .

راستی . اون یکی رو درست دیدم ؟
جیمز وود بود ؟

یا حق

S@eid
21-02-2008, 10:24
سلام

درسته ... فک کنم همین جان کیو پخش شه .

جیمز وود بود ؟

یا حقحق با شما بید ! البته حق با من هم هست ... دیروز تو سایت شبکه ی یک و خبرگزاری مهر این فیلم رو معرفی کرده بودن و الان ... !؟

پستم ویرایش می کنم ...

--------------------------------------------

پخش سري جديد «سينماماوراء» با «جاناتان و مرغ دريايي»؛
تهيه‌كننده: بخشي با نام «از نگاه ديگر» اضافه مي‌شود ...

تهيه‌كننده برنامه «سينما ماوراء» از توليد و پخش سري جديد اين برنامه طي هفته‌هاي آتي خبر داد.

علي اكبر فرجاد در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا با اعلام اينكه سري جديد برنامه «سينما ماوراء» با تغييراتي در ساختار و محتوا همراه خواهد بود، در اين باره خاطرنشان كرد: در سري جديد اين برنامه بخشي با نام «از نگاه ديگر» را در نظر گرفته‌ايم كه به انعكاس نظرات كارشناسان مختلف در قالب پلاتو، پلي‌بك و مصاحبه مي‌پردازد.

وي از دكتر اكبر عالمي به عنوان كارشناس- مجري سري جديد برنامه «سينما ماوراء» نام برد كه در سري‌هاي گذشته نيز به همراه يك مهمان وظيفه نقد و بررسي فيلمها را بر عهده داشته‌است.

فرجاد همچنين از دوبله فيلمهايي كه قرار است در قالب برنامه «سينما ماوراء» به روي آنتن بروند، خبر داد و سينمايي «جاناتان و مرغ دريايي» را يكي از آثاري دانست كه قرار است در سري جديد اين برنامه پخش شود.

وي ادامه داد: اين فيلم بر اساس كتاب مشهور ريچارد باخ ساخته شده‌است.

به گزارش ايسنا، برنامه «سينما ماوراء» در گروه فرهنگ و هنر شبكه چهار سيما تهيه و توليد مي‌شود .

------------------------------------------------------------

نمی دونم فرق این سری جدیدا با سری قدیمیا چیه ؟ شده مثل کاسپرسکی ... هی نسخه جدید میدن ولی هیچ فرقی با قبلیاش نمیکنه ! :31:

Hectorist
21-02-2008, 11:00
جیمز وود بود ؟

بله اون جیمز وودز بود و اون پلیسه هم ری لیوتتا بود !!! فکر کنم نقشای کوتاهی بازی کردن ، چون اسمشون رو توی اسمای اصلی ننوشته :10:

RONN!E
23-02-2008, 00:45
John Q رو ندیدم.
"جی بونگ پابرهنه" در حد فیلمهایی که از سینما 4 پخش میشه ،فیلم خوبی بود.نمره 6.5 بهش میدم.
" ساتسی" .نمره:7
برادران سیما در بعضی از قسمتهای فیلم "ساتسی" خلاقیت به خرج میدادند و آهنگای yanni رو قاطی فیلم میکردن.

Hectorist
23-02-2008, 00:56
John Q رو ندیدم.
"جی بونگ پابرهنه" در حد فیلمهایی که از سینما 4 پخش میشه ،فیلم خوبی بود.نمره 6.5 بهش میدم.
" ساتسی" .نمره:7
برادران سیما در بعضی از قسمتهای فیلم "ساتسی" خلاقیت به خرج میدادند و آهنگای yanni رو قاطی فیلم میکردن.

BareFoot GiBONG : از 10 : 7
Tsotsi : از 10 : 8.4

واقعا مزخرفه این نقدهای صدفیلم ، این خانم چیستا یثربی اومد کل فیلم رو لو داد بعدش رفت. به نظر شما چرا به فیلم آهنگ اضافه میکنن؟؟؟ اونم یانی ، اونم برای موقعی که طرف میخواد بره دزدی :13:

ElmO
23-02-2008, 09:56
بله اون جیمز وودز بود و اون پلیسه هم ری لیوتتا بود !!! فکر کنم نقشای کوتاهی بازی کردن ، چون اسمشون رو توی اسمای اصلی ننوشته :10:

آره ... توی تیتراژ آخر فیلم هم اسم جیمز وودز دهم دوازدهم بود ...
البته اسم دنزل هم دوم بود . متوجه نشدم اسم اول مال کی بود .

John Q رو ندیدم.

فیلم 5شنبه شب شبکه سه چی بود ؟ ساعت 8 گذاشت .
اونم اون اواخرش که من دیدم ، روی قسمتهای تقریبا عاشقانه ش
آهنگای یانی رو گذاشته بودن ... !

این روزا یانی توی تی وی ما پرکار شده !

BareFoot GiBONG : از 10 : 7
Tsotsi : از 10 : 8.4

واقعا مزخرفه این نقدهای صدفیلم ، این خانم چیستا یثربی اومد کل فیلم رو لو داد بعدش رفت. به نظر شما چرا به فیلم آهنگ اضافه میکنن؟؟؟ اونم یانی ، اونم برای موقعی که طرف میخواد بره دزدی :13:

من واقعا مخالف نقد قبل فیلم هستم . نمیدونم این دیگه چه صیغه ای ـه .
تموم فیلم لو میدن . نکاتی که درکش موقع دیدن فیلم میچسبه رو همه شو
میگن .
بابا یکی نیست بگه نقد باید بعد از فیلم باشه . اگرم میخواد قبل فیلم باشه ،
لا اقل یه کم امانت داری کنن و موضوع و ته فیلم رو لو ندن .

یا حق

S@eid
23-02-2008, 10:37
جان کیوو قشنگ بود البته چون قبلا بالیوودی ها عزیز طبق عادت مضخرفشون یه بازسازی ازش کرده بودن و من اونو دیده بودم کمی جذابیتش برام کم شده بود ...

فیلم سینما چهار رو 30 دقیقه اولشو دیدم ... از اون فیلم های ساده ی خوشگل و با حال بود ... چقدر مادره و پسره قشنگ بازی کرده بودن ... اگر مثل من ندیدید تکرارشو از دست ندید ...

piishii
23-02-2008, 11:01
سلام.
من دیشب نشتم 5 دقیقه ی اول تاتسی رو دیدم .
میخواستم ببینم چجوری سانسور میکنند !
بله دیگه جدا از آهنگهایی که اضافه کردند اون دعوای توی کافه رو اصلا نشون ندادند چجوری شروع میشه و ادامش رو نشون ندادند که یک زن میاد حرفهایی میزنه و خیلی جاها هم یک چیز هایی خودشون اضافه کردند .

CAnZO
23-02-2008, 13:11
ذر فيلم "جان كيو" Laura Harring بازي ميكرد. بازيگر نقش اصلي فيلم"مالهالند درايو"
در "جان كيو" اصلا ديده نشد! فقط يك صحنه گذرا توي دادگاه!

S@eid
23-02-2008, 15:52
فردا سینما ماوراء نمیده به جاش برنامه ی " سینما اقتباس " پخش میشه که قبلا بحثش شده بود . نمی دونم جریان چیه ... فکر کنم تا وقتی سری جدید سینما ماوراء اماده بشه به جاش سینما اقتباس میده !
منبع : ( سایت شبکه ی چهار )

معرفی کنیم یا نه ؟
معرفی می کنیم .

سینما اقتباس این هفته :

نیکلاس نیکلبی " Nicholas Nickleby "

کارگردان
Douglas McGrath

با بازی
Stella Gonet ، Andrew Havill ، Charlie Hunnam

محصول 2002 " امریکا ، انگلیس ، المان و هلند "

مدت زمان : 132 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.3/10

خلاصه ی فیلم :

نیکلاس نیکلبی نوزده ساله پس از مرگ غیر منتظره پدرش رئیس خانواده می شود نگهداری از مادرو خواهرش" کیت" زمانی به مسوولیت بزرگتری مبدل می شود که پی می برد پدرش دارایی خانواده را بر اثر توصیه بدی که برای سرمایه گذاری به او شده به باد داده است بدون آنکه یک شیلینگ به نامش باشد نیکلاس به عموی ثروتمند اما سنگدلش رالف روی می آورد تا از او کمک بگیرد و به جای کمک عمو، رالف پیشنهاد می کند که برای هر سه نفرشان کاری پیدا کند نیکلاس در یک مدرسه برای کودکان فقر و بینوا که ویکفورد اسکونیزر و همسرش اداره اش می کنند آموزگار می شود و می بیند که آنها چگونه با سنگدلی و بی رحمی وظیفه خود را انجام می دهند وقتی که ویکفورد بی دلیل اسمایک دانش آموز ضعیف و محجوب را کتک می زند نیکلاس می بیند که دیگر به اندازه کافی تحمل کرده بنابراین اسمایک را برمیدارد و پیاده میگریزد....

Genjo
23-02-2008, 16:16
سلام سعید جان.

میشه دقیق بگی زمان پخش این فیلم چه روزی و چه ساعتی؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RONN!E
23-02-2008, 18:18
میشه دقیق بگی زمان پخش این فیلم چه روزی و چه ساعتی؟؟؟؟
یکشنبه ها - 20:30
گفته میشد که اجرای برنامه احتمالا با آقای "ناصر طهماسب" (دوبلور) هست.

CAnZO
23-02-2008, 18:44
سينما اقتباس فيلمهايي رو نشون ميده كه از روي رمانها ساخته ميشن؟ در اين صورت بايد گفت كه اين فيلمها معمولا به پاي اصل رمان نمي رسند.

... فيلمها اسپويلر رمانها هستند : (

Genjo
23-02-2008, 21:05
یکشنبه ها - 20:30
گفته میشد که اجرای برنامه احتمالا با آقای "ناصر طهماسب" (دوبلور) هست.

ممنون رونی جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hectorist
23-02-2008, 23:08
چه جوریه ؟ سینما ماورا تموم شد ؟؟؟ یادش به خیر وقتی تریلر کنستانتین رو برای اولین بار پخش کردن ، فکم افتاد !!! اولین فیلم سینما ماورا بود. این سینما اقتباس هم باید جالب باشه ، از آنونس تبلیغاتیش که خوشمان آمد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این صدای طهماسب عجب عمقناکه

Genjo
23-02-2008, 23:21
چه جوریه ؟ سینما ماورا تموم شد ؟؟؟ یادش به خیر وقتی تریلر کنستانتین رو برای اولین بار پخش کردن ، فکم افتاد !!! اولین فیلم سینما ماورا بود. این سینما اقتباس هم باید جالب باشه ، از آنونس تبلیغاتیش که خوشمان آمد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این صدای طهماسب عجب عمقناکه

آره .منم یادم میاد!!!

اون موقعی که داشت هر شب تریلر کنستانتین رو پخش می کرد .ماتم برد.گفتم تلویزیون ایران هم چه با کلاس شده ...داره فیلم جدیدی رو پخش می کنه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا کنه این برنامه ی سینما اقتباس هم جالب باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

travis
24-02-2008, 07:06
تیزرش که پر بود از فیلمهای دوست داشتنی

باید ببینیم چه جوریه ؟

Nikolas_95
24-02-2008, 19:36
تیزرش که پر بود از فیلمهای دوست داشتنی

باید ببینیم چه جوریه ؟

دوستانی که تیزرها رو دیدن میشه بگن چه فیلمهایی رو نشون داد؟

بگید که ما هم ذوق کنیم :31:

dogtag
24-02-2008, 21:20
الان داره اقتباس رو نشون میده ولی خیلی خسته ام نمی تونم ببینم (از 7 صبح تا 7 شب کلاس بودم)
کسی می دونه تکرارش کیه؟

ولی چند دقیقه اش رو دیدم، Jamie Bell هم توش بازی کرده که ازش خوشم میاد (Jumperش رو که خوب بازی کرده)

به هر حال موفق باشید

Hectorist
24-02-2008, 22:54
دوستانی که تیزرها رو دیدن میشه بگن چه فیلمهایی رو نشون داد؟

بگید که ما هم ذوق کنیم :31:

اصلا خوشایند نبود فیلمش برای من یکی !!! چارلز دیکنز اگه خودش میدید خندش میگرفت. فکر میکنم باید خود دیکنز می بود و میدید که در حال حاضر و قرن بیست و یک خیلی چیزا عوض شده و وقتی یه نفر پشت سر خواهر یه نفر دیگه بد میگه ، اونطرف بر نمیداره از اون یکی بپرسه : اسمت چیه ؟؟؟ :2: ( یعنی طرف معمولا با یه شاتگان میزنه چشمای یارو بچسبه به سقف :27: )

تیزرش فیلمهای بسیاری را در بر داشت :31: البته چیزی که برای من جالب بود یه تیکه از کلیپ یه گروهی بود که خیلی جالب بود برام

travis
25-02-2008, 07:10
الان داره اقتباس رو نشون میده ولی خیلی خسته ام نمی تونم ببینم (از 7 صبح تا 7 شب کلاس بودم)
کسی می دونه تکرارش کیه؟

ولی چند دقیقه اش رو دیدم، Jamie Bell هم توش بازی کرده که ازش خوشم میاد (Jumperش رو که خوب بازی کرده)

به هر حال موفق باشید

تکرار 15:35

S@eid
25-02-2008, 15:32
«سينما ماوراء» يا «سينما اقتباس»؟!

«نيكلاس نيكل بي» بدون هيچ اعلامي برروي آنتن رفت ...

نخستين فيلم از برنامه‌ي «سينما اقتباس» درحالي روز گذشته ـ يكشنبه (5 اسفندماه) ـ در زمان پخش «سينما ماوراء» از شبكه چهار سيما پخش شد كه هم‌چنان به طور قطع مشخص نشده است آيا اين دو برنامه سينمايي به صورت يك هفته در ميان بر روي آنتن مي‌روند يا زمان ديگري به برنامه‌ي «سينما اقتباس» اختصاص مي‌يابد.
به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، پخش تبليغ برنامه «سينما اقتباس» كه حدود دوماه قبل با عنوان «به زودي» آغاز شده بود، به ناگاه قطع شد و در اين مدت خبري مبني بر پخش اين برنامه اعلام نشد.اين درحالي است كه «سينما اقتباس» روز گذشته بدون اعلام قبلي از تلويزيون پخش شد و فيلم «نيكلاس نيكل بي» براساس كتابي از چارلز ديكنز به همراه نقدي از مجتبي راعي در قالب اين برنامه به روي آنتن رفت.
برنامه‌ي «سينما اقتباس» همچنين درحالي پخش شد كه سليماني تهيه‌كننده اين مجموعه تلويزيوني در گفت‌وگويي با ايسنا اعلام كرد كه هنوز به طور قطع مشخص نشده است كه اين برنامه در زمان «سينما ماوراء» و به صورت يك هفته در ميان پخش مي‌شود.
اين تهيه‌كننده تلويزيوني هرگونه تصميمي در اين خصوص را به نظرات مديران شبكه چهار سينما و جلسه‌اي كه قرار است امروز (دوشنبه) برگزار شود موكول كرد.
براساس اين گزارش ايسنا، برنامه «سينما ماوراء» نيز كه يكشنبه اين هفته به روي آنتن نرفت، مراحل آماده‌سازي سري جديد را در اين مدت گذرانده است و گفته مي‌شود اين برنامه با پخش فيلم «جاناتان و مرغ دريايي» آغاز خواهد شد.
همچنين علي‌اكبر فرجاد، تهيه‌كننده سينما ماوراء در گفت‌وگويي با ايسنا، اعلام كرده است كه فيلم «جاناتان و مرغ دريايي» به همراه نقد و تحليل آن قبل از يكشنبه به شبكه چهار سيما تحويل داده شده بود.

S@eid
27-02-2008, 10:11
سینما چهار این هفته :

حرفه جنگجویی " The Profession of Arms "

کارگردان
Ermanno Olmi

با بازی
Desislava Tenekedjieva ، Christo Jivkov

محصول 2001 " ایتالیا، آلمان و فرانسه "

مدت زمان : 100 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.0/10

خلاصه ی فیلم :

جووانی دمدیچی شوالیه 28ساله فرمانده واحد سیاه پوشان ،اسطوره ای زنده است تجربه فوق العاده ای در فنون جنگاوری دارد و شاهزادگان بر سرخدمت گرفتنش رقابت دارند و زنان فریفته اش هستند . در سال 1526پاپ اورا به خدمت می گیرد و فرماندهی عده ای سرباز مزدور را به عهده اش می گذارد تا مانع شکست ایتالیا در مقابل سپاه پروس شوند. او در جنگ زخمی می شود و بانگاهی به گذشته و بهای وحشتناکی که به عنوان یک جنگجو پرداخته واپسین ساعات زندگی را سپری می کند...

S@eid
27-02-2008, 10:37
صد فیلم می خواد بابل رو پخش کنه رفقا !!!

می دونی ، این صد فیلم می خواد بگه من کارم خیلی درسته ... همش شاهکار پخش می کنم و از این جور حرف ها ...
سال دیگه هم تهیه کننده ش میاد با ایسنا مصاحبه می کنه میگه که ما در سال گذشته فیلم هایی از کارگردان های بزرگ پخش کردیم ، فیلم هایی که از لحاظ کیفی در درجه بالایی قرار داشتن و از این چرندیات ... ولی نمیاد بگه چه جوری پخش کردیم که ...
به نظرتون تو این دوره زمونه ، که فیلمی که دو هفته است توی امریکا اکران شده ، DVD ش رو سر چهارراههای تهران می فروشن 1000 تومن ، پخش این فیلم ها اونم با این وضیعیت حذف اضافه کار عاقلانه ای به نظر میاد ؟؟؟
بعد میان تو سایت 100 فیلم یه نظر سنجی میزارن که :

نظر شما در مورد پخش فیلم روزی روزگاری در امریکا چیست؟

فیلم قوی و جالبی است ...

متوسط ...

فیلم ضعیفی است و در صد فیلم نمی گنجد ...

حالا من موندم ما باید به شاهکار Sergio Leone رای بدیم یا به شاهکار برادر شیخ ممیز زاده ی سانسورچی !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

سینما یک هم فیلم ایرانی پخش می کنه ...

فیلم سینمایی: عطش

تهیه کننده : مهدی تربتی فرد
کارگردان: مجید تربتی فرد
بازیگران: امیر حسین مدرس- سیما مطلبی – پریسا گلدوست – محمد عیوضی – بهزاد رحیم خانی – شیرین نصرتی – طوفان مهردادیان

خلاصه:

اکبر (کارمند بانک) در اثر یک اشتباه مبلغی را به حساب یک مشتری واریز می کند و به دنبال بازگرداندن پول به بانک مجبور به مسافرت به شهرستان می شود. وقتی به شهرستان می رسد شخصی شهری که پول اشتباهی به حسابش واریز شده قبول نمی کند که پول را بازگرداند و این موضوع اکبر، رئیس و معاون بانک را درگیر ماجراهای می کند ...

dogtag
27-02-2008, 10:49
بابل؟؟!؟!؟؟!!؟
بی خیال بابا، می خوان چقدرش رو سانسور کنن؟

عطش
این همون عطشی نیست که کاملاً از روی فیلم heat با بازی Al Pacino و Robert DeNiro کپی شده بود؟

Genjo
27-02-2008, 12:38
حالا من موندم ما باید به شاهکار Sergio Leone رای بدیم یا به شاهکار برادر شیخ ممیز زاده ی سانسورچی !!!

الان برایه منم یه سوال شد!!!

Nikolas_95
27-02-2008, 13:10
سینما یک هم فیلم ایرانی پخش می کنه ...

فیلم سینمایی: عطش

نه ، مثله اینکه این پروژه ایرانی سازی شبکه 1 جدی هست

RONN!E
27-02-2008, 22:39
دانيل دي‌لوئيس و براد پيت ، نوروز امسال در تلويزيون

برنامه سينما چهار براي نوروز آينده فيلم هايي چون «خون به پا مي شود» با حضور دانيل دي لوئيس بازيگر برنده اسکار، «چهل و چهار دقيقه»، «ترور جسي جيمز به دست رابرت فورد بزدل» با بازي برد پيت، «زندگي مخفي کلمات»محصول 2006 اسپانيا، «دروازه طلايي» و «حرفه ايتاليايي»محصول 1969 بريتانيا را تدارک ديده است. «آخرين سردار» محصول 2007 امريکا و بريتانيا، «آلاتريس» محصول 2007 اسپانيا، «آزادي هم بد نيست» محصول 2006 ايتاليا، «1408» محصول 2007 امريکا و «مايکل کلايتن» محصول 2007 امريکا ديگر فيلم هاي نوروز 87 است. سينما چهار فيلم هاي ايراني «آرامش در ميان مردگان» به کارگرداني مهرداد فريد، «لاک پشت ها هم پرواز مي کنند» ساخته بهمن قبادي و «اثيري» به کارگرداني محمدعلي سجادي را نيز در ايام نوروز پخش مي کند.

منبع: اعتماد
به نقل از سينماي ما

travis
28-02-2008, 00:58
نه ، مثله اینکه این پروژه ایرانی سازی شبکه 1 جدی هست

آره مثل اینکه واقعا داره تحقق پیدا میکنه
جای تبریک داره به همتون

مدتی قبل بود که از قول مدیر شبکه یک بود خواندم که گفته بود قصد داریم برنامه های شبکه یک رو صد در صد ایرانی کنیم ( چه شود !!)
و من مونده بودم که پس سینما یک این وسط که داره ساز مخالف میزنه و این همه فیلمهای آمریکایی بدبد پخش میکنه چی که دیدم برای چند ماه قطع شد برنامه اش

و الان هم که مدتیه که راه افتاده میبینید که چه وضعیتی پیدا کرده
یه هفته پخش میشه هفته بعدش نه
هفته بعدش از کل برنامه فقط خود فیلم رو میگذارن هفته بعدش بعد از پخش فیلم میرن برنامه زنده ای که هر شب میدن و خوشبختانه اسمش رو نمی دونم میبرن رو انتن و ادامه برنامه سینما یک رو بعد از پرچانگایهای آقایون پخش میکنند

به هر حال این عنصر نامطلوب سینما یک هم از دامن این شبکه ملی و کاملا ایرانی زدوده بشه بد نیست
چون دیگه وقتی دارم با کنترل تلویزیون کانالا رو بالا پایین میرم بلکه شاید یه برنامه به درد به خور در یه شبکه پیدا کنم
دیگه کاری به کانال یک ندارم و با خیال راحت از روش میپرم :20:

S@eid
28-02-2008, 12:18
اولين فهرست فيلم‌هاي برگزيده نوروز سيما دانيل دي‌لوئيس و براد پيت ، نوروز امسال در تلويزيون

برنامه سينما چهار براي نوروز آينده فيلم هايي چون «خون به پا مي شود» با حضور دانيل دي لوئيس بازيگر برنده اسکار، «چهل و چهار دقيقه»، «ترور جسي جيمز به دست رابرت فورد بزدل» با بازي برد پيت، «زندگي مخفي کلمات»محصول 2006 اسپانيا، «دروازه طلايي» و «حرفه ايتاليايي»محصول 1969 بريتانيا را تدارک ديده است. «آخرين سردار» محصول 2007 امريکا و بريتانيا، «آلاتريس» محصول 2007 اسپانيا، «آزادي هم بد نيست» محصول 2006 ايتاليا، «1408» محصول 2007 امريکا و «مايکل کلايتن» محصول 2007 امريکا ديگر فيلم هاي نوروز 87 است. سينما چهار فيلم هاي ايراني «آرامش در ميان مردگان» به کارگرداني مهرداد فريد، «لاک پشت ها هم پرواز مي کنند» ساخته بهمن قبادي و «اثيري» به کارگرداني محمدعلي سجادي را نيز در ايام نوروز پخش مي کند.

منبع: اعتماد
به نقل از سينماي ماممنون رونی جان ... مطمئن بودم که مایکل کلایتون رو به زودی پخش می کنن چون از هر لحاظ مناسب پخش توی TV ما هستش ...

S@eid
01-03-2008, 10:19
در پي لغو پخش سينمايي «بابل»
تهيه‌كننده‌ي صد فيلم:
تاييد پخش اين فيلم از سوي حوزه‌ي رياست صدا وسيما اعلام مي‌شود ...

تهيه‌كننده برنامه‌ي «صد فيلم» علت پخش نشدن فيلم «‌بابل» را لزوم تاييد پخش اين فيلم از سوي حوزه رياست سازمان صدا وسيما اعلام كرد.

فاطمه تهراني در گفت و گو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، در پاسخ به اين پرسش كه چرا پخش فيلم « بابل» به رغم اعلام قبلي شبكه سه سيما در هفته‌ي جاري منتفي اعلام شد، خاطرنشان كرد: سينمايي « بابل» در شوراي فيلم مطرح شده و پخش آن تاييد شده بود، اما از آن جا كه روي پخش فيلم‌هاي جديد چه در داخل و چه در خارج از سازمان صدا و سيما حساسيت وجود دارد، تشخيص داده شد كه ابتدا فيلم در حوزه‌ي رياست سازمان صدا و سيما ديده شود و سپس به روي آنتن شبكه سه سيما برود.
تهيه‌كننده‌ي صد فيلم اعلام كرد: آن طور كه گفته شده است سينمايي «بابل» طي هفته‌هاي آتي از تلويزيون پخش مي‌شود.

فاطمه تهراني در پاسخ به پرسش ايسنا درباره‌ي پخش فيلم‌هاي روز سينماي جهان از برنامه‌ي صد فيلم به رغم اعلام سياست اين برنامه مبني بر مرور فيلم‌هاي پخش شده از سيما، تصريح كرد: تقريبا همچنان برنامه صد فيلم بر اين سياست استوار است، اما اگر بتوانيم فيلم‌هاي از سينماي دنيا را پخش كنيم اين كار را خواهيم كرد.
اين تهيه‌كننده در پاسخ به پرسش ديگري درباره‌ي رقابتي كه ميان برنامه‌هاي سينمايي سيما وجود دارد و همچنين شرايطي كه به ارايه يك فيلم به يك برنامه منجر مي‌شود، گفلت: اغلب فيلم‌هاي شبكه سه سيما را دكتر حسيني‌نژاد ( مدير تامين برنامه شبكه سه ) انتخاب مي‌كند. اين فيلم‌ها در شوراي فيلم مورد بررسي قرار گرفته و سپس به شبكه ارايه مي‌شود.

به گفته وي درخواست سريعتر براي پخش يك فيلم و همچنين همخواني اثر با تعريف شبكه از عواملي است كه به ارايه يك فيلم به يك شبكه منجر مي‌شود.
تهراني خاطرنشان كرد گاه همزمان چند شبكه درخواست پخش يك فيلم را مي‌دهند كه در اين صورت شوراي فيلم تصميم مي‌گيرد اين فيلم براي پخش از چه شبكه‌يي مناسب است.
تهيه‌كننده‌ي «صد فيلم» در پاسخ به اين پرسش كه چه فيلمي جايگزين سينمايي «‌بابل» خواهد شد؟ گفت: در حال حاضر اطلاع ندارم، پخش كدام فيلم از شبكه سه سيما قطعي شده است، چرا كه ما چند فيلم از فيلم‌هاي گذشته‌مان را تحويل شبكه سه داده‌ايم و در نهايت يكي انتخاب مي‌ شود ...
---------------------------------------------------------------------------------------

دیشب فیلم " شورش در کشتی بونتی " جایگزین " بابل " شد ...

travis
01-03-2008, 13:52
اما از آن جا كه روي پخش فيلم‌هاي جديد چه در داخل و چه در خارج از سازمان صدا و سيما حساسيت وجود دارد، تشخيص داده شد كه ابتدا فيلم در حوزه‌ي رياست سازمان صدا و سيما ديده شود و سپس به روي آنتن شبكه سه سيما برود.

فکر نکنم با این سرعتی که فیلمهای روز به دست ما میرسه و در سراسر ایران پخش میشه بشه بابل رو فیلمی جدید خطاب کرد

S@eid
02-03-2008, 11:09
سینما ماوراء این هفته احتمالا :

جاناتان ، مرغ دریایی " Jonathan Livingston Seagull "

کارگردان
Hall Bartlett

محصول 1973 " امریکا "

IMDB Rating: 5.1/10

خلاصه ی فیلم :

جاناتان مرغ دریایی برخلاف همنوعان خود علاقه ای به زندگی روزمره ندارد و ترجیح می دهد به جای جنگیدن بر سر یک تکه غذا در میان زباله و پسمانده کرجی ها به آموختن وتمرین برای پرواز در ارتفاع بالاتر مشغول باشد. هر چند که مرغان دیگر او را بارها و بارها مورد شماتت قرار داده اند که به جای این کارها به فکر غذای بیشتر باشد، اما جاناتان هیچگاه دلسر نمی شود و پس از شکست های مکرر موفق به پرواز در ارتفاع دیگر می شود و او وارد دنیای دیگری می شود اما....

Ghost Dog
02-03-2008, 11:37
پس تکلیف سینما اقتباس این وسط چی میشه اگه می خواد ماوراء بده

Hectorist
02-03-2008, 12:11

اون سینما اقتباس که از همون اولش هم تکلیفش معلوم بود. مطمئنا این برنامه به فنا میره و پخش نمیش. هفته قبل هم چون سینما ماورا داشت مراحل تهیه ی سری جدیدش رو طی میکرد ، به جای اون پخش شد. این فیلمه سینما ماورا باید خوب باشه.

S@eid
02-03-2008, 17:44

اون سینما اقتباس که از همون اولش هم تکلیفش معلوم بود. مطمئنا این برنامه به فنا میره و پخش نمیش. هفته قبل هم چون سینما ماورا داشت مراحل تهیه ی سری جدیدش رو طی میکرد ، به جای اون پخش شد. این فیلمه سینما ماورا باید خوب باشه.

و اینکه منم یه جایی خوندم قراره یه هفته در میون پخش بشن ... یعنی یه هفته ماوراء ، یه هفته اقتباس !!! :31::18:

S@eid
05-03-2008, 15:52
سینما چهار این هفته :

چلچله ابی " Blue Swallow "

کارگردان
Jong Chan Yun

محصول 2005 " کره جنوبی "

مدت زمان : 132 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.1/10

خلاصه ی فیلم :

این فیلم داستان واقعی پارک کیونگ ـ وون را به تصویر می‌کشد که از او به عنوان نخستین خلبان زن کره جنوبی یاد می‌شود.او دختری از خانواده فقیر در دورانی بود که کره جنوبی تحت اشغال امپراتوری ژاپن قرار داشت. پارک در نهایت بر اثر سقوط هواپیمای خود در ژاپن کشته شد.

کوتاه درباره ی فیلم :

نمایش فیلم "چلچله آبی" در کره جنوبی به خاطر آن چه طرفداری پارک از ژاپنی‌ها عنوان شد، بسیار جنجالی بود و گروهی نسبت به نمایش فیلم در این کشور اعتراض داشتند. ضمن اینکه گفته می‌شود او نخستین زن خلبان کره جنوبی نبود.چانگ ـ جین ـ یانگ، کیم جو ـ هیوک و یوکو فوکی در فیلم "چلچله آبی" نقش‌آفرینی می‌کنند. این دومین فیلم بلند یان جونگ ـ چان فیلمساز 44 ساله کره‌ای است که فیلم اول او Sorum‌ در سال 2001 با استقبال رو به رو شد.

Nikolas_95
05-03-2008, 15:57
خلاصه ی فیلم :
پارک در نهایت بر اثر سقوط هواپیمای خود در ژاپن کشته شد.

سعید جون ، نمیشد این قسمتش رو سانسور کنی؟ :دی

Hectorist
05-03-2008, 16:34
توجه کردید سینما4 چه علاقه ای پیدا کرده به سینمای شرقی و کره و ژاپن و اینا ؟؟؟

S@eid
05-03-2008, 19:13
سعید جون ، نمیشد این قسمتش رو سانسور کنی؟ :دی

مهم اینه که یادش تو دل هممون زنده است نیکولاس جان ... تازه یه جا خوندم کارگردانش زیاد به تاریخ وفادار نیست ، انقدری که بچه ها تو کوچه بهش می گفتن 600 ... یعنی یه چیزی از 300 اون طرف تر !!! :18:
همه ی اینا گفتم که نگم :

شرمنده م به جون شما ... دیگه پیش نمیاد ! :11:

توجه کردید سینما4 چه علاقه ای پیدا کرده به سینمای شرقی و کره و ژاپن و اینا ؟؟؟چلچه آبی ( کره جنوبی )
جی‌بونگ پابرهنه ( کره جنوبی )
بچه‌های هیروشیما ( ژاپن )
پروفسور و معادله ی محبوبش ( ژاپن )
قول ( کره ، ژاپن ، هنگ کونگ ، چین )

اصولا TV بعد از واقعه ی یانگومیسم توجه بیشتری به صنعت فیلم و سریال شرقی ها نشون داده:18: باید ایول بگیم به شرقی ها که چه جوری فرهنگشون رو دارن از طریق فیلم و سریال به دنیا می شناسونن ... ایول :5:

شاید یه دلیلشم این باشه که فیلم هایی که تو شرق ساخته میشه مناسب تر هستن برای پخش از TV ما ... چون نوع پوشش و عادات و روابط بین مرد و زن و ... توی این کشورها نزدیک تر هستن به فرهنگ خودمون ! روی این حساب زحمت ساتوری کردن فیلم کم میشه ، اون وقت ما راضی هستیم ، TV هم راضیه ، شرقی ها هم راضین ( $ ) ، خلاصه همه راضین ... البته این در صورتی هست که سطح فیلم از لحاظ کیفی بالا باشه ، اگه نباشه فقط شرقی ها راضین ( $ ) ... :31:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دو چشم بی‌سو

کارگردان
محسن مخملباف
محصول 1362

بازیگران
محمد کاسبی، مجید مجیدی، رضا چراغی، حبیب‌ ولی‌نژاد

خلاصه فیلم :

فیلم "دو چشم بی‌سو" آمده: مشهدی ایمان عشق رفتن به جبهه را دارد. به همین دلیل بدهکاریش را تسویه می‌کند، دخترش را به خانه بخت می‌فرستد و فرزند نابینایش را از روستا به بیمارستانی در تهران می ‌برد، ولی داماد و پسرش زودتر از او به جبهه می‌روند و با شهادت داماد و مجروح شدن پسرش در روستا ماندگار می‌شود و ...

فکر کنم یه جورایی " بابل " رو مالوندن !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سینما یک هم فیلم " غریزه ی فرشته " رو پخش می کنه . ( احتمالا ) ...

غریزه ی فرشته " Instinct De Lange L "

کارگردان
Richard Dembo

محصول 1993 " فرانسه، بلژیک و سوئیس "

IMDB Rating: 6.4/10

خلاصه ی فیلم :

فیلم روایتگر زندگی زندگی یک اشرافزاده جوان است که به دلیل علاقه بیش‌ از اندازه به پرواز وارد نیروی هوایی ارتش فرانسه می‌شود و به مراحل بالای مهارت در بین خلبان‌ها می‌رسد...

m.beh
05-03-2008, 22:04

فکر میکنم قضیه مالوندن نبود نشستند فکر کردند دیدند خیلی ضایه است که از یک فیلم سینمایی فقط یک ربعشو پخش کنند تازه مجبور بشن تو اون یک ربعم موضوع فیلمو عوض کنند
خدایی من از اون موقعی که خبر پخش بابل شنیده بودم 2 تا شاخ در آوردم و منتظر بودم شاهکار قرنو در سانسور ببینم:20:

travis
07-03-2008, 01:33
سینما یک مثل اینکه کلا تمام شده درسته؟

Asalbanoo
07-03-2008, 01:42
سلام
اوف چی شده می خواهند از مخملباف فیلم پخش کنند؟

S@eid
07-03-2008, 09:31
سینما یک مثل اینکه کلا تمام شده درسته؟

چه طور ؟؟؟ دیشب چون وفات بود نداد فکر کنم ...

سلام
اوف چی شده می خواهند از مخملباف فیلم پخش کنند؟

عرض کنم خدمتتون ، این برنامه ی صد فیلم یه لیست داره تحت عنوان " صد فیلم برتر تاریخ " و یه لیست دیگه تحت عنوان " صد فیلم برتر ایران " ... تمرکزشون رو گذاشتن روی فیلم هایی که توی این دو تا دسته قرار می گیرن ... فلسفه ی پخش فیلم های " گاو " و " دلشدگان " هم همین بید فکر کنم ...

Hectorist
07-03-2008, 10:11
CENTER]صد فیلم این هفته احتمالا :

دو چشم بی‌سو

کارگردان
محسن مخملباف
محصول 1362

بازیگران
محمد کاسبی، مجید مجیدی، رضا چراغی، حبیب‌ ولی‌نژاد

[/CENTER]

این فیلمهای قدیمی مخملباف خوراک تیویه ایرانه. یه بار دیگه هم چند وقت پیش یه فیلم دیگه ازش کانال 2 نشون داد. مثل اینکه در سال 1362 غیر از مجیدی و کاسبی و اینا بازیگری نبوده !!! :27:

S@eid
09-03-2008, 00:13
سینما اقتباس فردا احتمالا :

المانی خوب " The Good German "

کارگردان
Steven Soderbergh

با بازی
George Clooney ، Tobey Maguire ، Cate Blanchett

محصول 2006 " امریکا "

IMDB Rating: 6.2/10

خلاصه ی فیلم :

درست پس از پیروزی نیروهای متفقین در اروپا کنفرانس پتسدام برگزار می شود و طی آن چرچیل ،ترومن و استالین درخارج از برلین گرد می آیند تا سرزمین های نیروهای محور را بین خود تقسیم کنند. جیک (کلونی)یک نظامی آمریکایی که سالها قبل نیز مدت زمانی در برلین زندگی کرده باهواپیما وارد آلمان می شود تا درباره این کنفرانس مطلب بنویسد اما دیری نگذشته که گذشته جیک خود رابه شکل و شمایل یک زن به رخ او میکشد این زن لنا رویش حساب میکند تا بتواند یک روز او را از آلمان خارج کند تالی راننده جیک است مردی شیاد که از اوضاع به هم ریخته کشور استفاده کرده تا جیب های خودش را پر کند ....

فکر کنم ایده ی پخش یک هفته در میون سینما ماوراء و سینما اقتتباس درست بود . البته توی سایت شبکه چهار نوشته که فردا سینما ماوراء داره ولی با توجه به اینکه " المانی خوب " محتوای ماورائی نداره و اینکه فکر کنم این فیلم یه اثر اقتباسی هست ، احتمالا در قالب سینما اقباس پخش میشه ... خودشونم قاطی کردن بدبختا !!!

Hectorist
09-03-2008, 00:28
ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــول !!! من از این سودربرگ خوشم میاد.

S@eid
09-03-2008, 15:28
تهيه‌كننده‌ي «سينما اقتباس» خبر داد:
تمام فيلم‌هاي سري نخست دوبله شده‌اند .
پخش فيلم‌هاي «آلماني خوب» و «ژرمينال» در سال 87

تهيه كننده‌ي برنامه‌ي «سينما اقتباس» از اعمال تغييراتي در ساختار اين مجموعه تلويزيوني پس از تعطيلات نوروز خبر داد.

سليماني در گفت و گو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، با بيان اين كه نخستين يكشنبه پس از تعطيلات نوروز (18 فروردين ماه) به پخش برنامه‌ي «سينما اقتباس» اختصاص دارد، عنوان فيلمي را كه براي اين روز در نظر گرفته «ژرمينال» اعلام كرد. به گفته وي «ژرمينال» براساس رماني از اميل زولا توسط كلوديري كارگرداني شده است.
وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا با پخش يك هفته در ميان برنامه‌ي «سينما اقتباس» از شبكه چهار سيما، مشكلي ندارد؟ گفت: از آنجا كه بحث اقتباس ادبي در سينما را مطرح مي‌كنيم، طبيعتا ادامه دار بودن برنامه كمك بيشتري خواهد كرد. پخش يك هفته در ميان در حال حاضر هم به ضرر برنامه‌ي «سينما ماوراء» و هم به ضرر برنامه‌ي«سينما اقتباس» است. اما از آن جا كه باكس‌هاي سينماي سيما محدود است، چاره‌اي ديگر وجود ندارد.

سليماني به اين پرسش كه آيا بازخوردهايي كه از پخش برنامه اول با روي آنتن بردن فيلم «نيكلاس نيكل بي» به دست آمد به تغييراتي در اين برنامه نيانجاميده است؟ پاسخ مثبت داد و گفت: پس از تعطيلات نوروز ، تغييراتي ساختاري را در برنامه شاهد خواهيد بود.
به گفته‌ي وي اين تغييرات بيشتر در بحث هاي كارشناسي رخ مي دهد و دكور تغيير نخواهد كرد.
تهيه كننده‌ي «سينما اقتباس» به اين پرسش ايسنا كه با توجه به موضوعيت داشتن برنامه آيا در انتخاب فيلمها با مشكل مواجه نبوده است؟ پاسخ منفي داد و گفت: در حال حاضر من ليست فيلم‌هاي دوسري بعدي برنامه را هم تهيه كرده‌ام.
سليماني اعلام كرد: در حال حاضر تمامي فيلم‌هايي كه قرار است در قالب سري نخست برنامه‌ي «سينما اقتباس» به روي آنتن بروند، انتخاب شده و دوبله اغلب آن‌ها نيز به پايان رسيده است.

تهيه كننده‌ي «سينما اقتباس» همچنين از پخش فيلم «آلماني خوب» براساس كتاب جوزف كنون به كارگرداني استيون سودربرگ خبرداد.
سليماني از فرزاد مؤتمن به عنوان كارشناس و مهرداد پورعلم به عنوان مجري اين برنامه نام برد.
به گزارش ايسنا، «آلماني خوب» محصول سال 2006 آمريكا است و بازيگراني چون جورج كلوني ، كيت بلانشت و توبي مگرآير در آن ايفاي نقش كرده اند.اين فيلم به حوادث پس از جنگ دوم جهاني مي پردازد.

S@eid
12-03-2008, 15:12
سینما چهار این هفته :

مشت زن " The Boxer "

کارگردان
Jim Sheridan

با بازی
Daniel Day-Lewis ، Emily Watson

محصول 1997 " امریکا و ایرلند "

مدت زمان : 113 دقیقه ...

IMDB Rating: 6.8/10

خلاصه ی فیلم :

این فیلم زندگی یک بوکسور ایرلندی به نام دنی فلین را به تصویر می کشد . او عضو جبهه آزادی بخش ایرلند است و پس از چهارده سال از زندان آزاد می شود و در بلغاست بحران زده به دنبال نامزد سابق اش می گردد ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صد فيلم اين هفته بار ديگر فيلم‌هاي «جويندگان طلا» و «عصر جديد» را با بازي و كارگرداني چارلي چاپلين پخش مي‌كند . :11:

maxy_963
12-03-2008, 20:19
سلام... فکر کنم همه فیلم دشمن ملت را بیاد دارند....... من نمیدونم چرا هر ویدئو کلوبی میرم میگن نداریم............................... :18:

travis
13-03-2008, 01:17
این هفته خبری از سینما یک هست؟
یا اینکه کلا تموم شده؟

S@eid
13-03-2008, 09:56
این هفته خبری از سینما یک هست؟
یا اینکه کلا تموم شده؟سینما یک پخش نمیشه ... می خوان فیلم ایرانی پخش کنن ... به خدا ما سر از کارشون در نیووردیم . کی شروع میشه ؟ کی تموم میشه ؟ :19:

Nikolas_95
13-03-2008, 19:59
سینما یک پخش نمیشه ... می خوان فیلم ایرانی پخش کنن ... به خدا ما سر از کارشون در نیووردیم . کی شروع میشه ؟ کی تموم میشه ؟ :19:
نگران نباش سعید جان ، خودشون هم نمی فهمن چیکار میکنن
بر اساس وضعیت آب و هوا تصمیم میگرن ، اگه آفتابی بود فیلم ایرانی پخش میکنن ، اگه نیمه ابری فیلم خارجی و اگه تمام ابری در بعضی از اوقات همراه با وزش ملایم باد و بارش باران ، شاید لطف کنن سینما 1 بزارن

جدا از شوخی،فکر کنم دیدن دمه عیده و برایه عید فیلم زیادی ندارن ، فیلمهایی که برایه سینما1 آماده کرده بودن رو میخوان تو عید نشون بدن

تیزر سری جدید سینما 1 یادتونه؟ شوتر بخش عمدش رو تشکیل میداد ، اما حالا میخوان برایه عید نشونش بدن

Ghost Dog
14-03-2008, 22:38
چرا الان سینما 4 داره پرستیژ پخش می کنه :18:، مثله اینکه جدا هرکی هرکی شده یه چیز میگن یه چیز دیگه می پخشن:19:
چه صدای مزرخرفی هم روی کاراکترای فیلم گذاشتن:2:

dogtag
15-03-2008, 01:11
صدا ها خیلی هم بد نبود
ولی در کل فیلم خیلی با حالی بود
با این که تکراری بود ولی باید روی دیالوگ هاش فکر می کردی تا بتونی بفهمی چی می شده و موضوع چیه
مثل این فیلم های کشکی نبود

piishii
15-03-2008, 02:42
صدا ها خیلی هم بد نبود
ولی در کل فیلم خیلی با حالی بود
با این که تکراری بود ولی باید روی دیالوگ هاش فکر می کردی تا بتونی بفهمی چی می شده و موضوع چیه
مثل این فیلم های کشکی نبود

سلام.
کلا من که تی وی :دی نمیبینم . اما دستشون بابت این شاهکار درد نکنه و نکته ی بعدی اینکه این کارگردانش همین نولان واقعا یک نابغست مگه چنتا فیلم کارگردانی کرده که یکی از یکی دیگه بهتر نیست ؟
ممنتو پرستیژ بتمن آغاز میکند بیخوابی و و و ........
شوالیه سیاهش هم که بیاد باز میخواد هنرش رو به رخ بکشه .

Asalbanoo
15-03-2008, 07:50
سلام.
کلا من که تی وی :دی نمیبینم . اما دستشون بابت این شاهکار درد نکنه و نکته ی بعدی اینکه این کارگردانش همین نولان واقعا یک نابغست مگه چنتا فیلم کارگردانی کرده که یکی از یکی دیگه بهتر نیست ؟
ممنتو پرستیژ بتمن آغاز میکند بیخوابی و و و ........
شوالیه سیاهش هم که بیاد باز میخواد هنرش رو به رخ بکشه .

سلام
کاملا موافقم و تایید می کنم...محبوبترین کاردان مورد علاقه ام..

S@eid
15-03-2008, 09:41
فکر کنم نوشت تکرارش 28 اسفند از شبکه ی یک !!! فیلم رو شبکه چهار میده تکرارشو شبکه ی یک ؟! :18:
صد فیلم دیشب هم خوب بود ... سر عصر جدید چاپلین بسی خندیدیم ... دستشون درد نکنه . البته گویا فیلم 87 دقیقه هست که ما 60 دقیقه شو دیدیم ...

Hectorist
15-03-2008, 11:45
صد فیلم دیشب هم خوب بود ... سر عصر جدید چاپلین بسی خندیدیم ... دستشون درد نکنه . البته گویا فیلم 87 دقیقه هست که ما 60 دقیقه شو دیدیم ...

عصر جدید تراژدیه. آدم باید باهاش گریه کنه :27:

S@eid
15-03-2008, 15:23
عصر جدید تراژدیه. آدم باید باهاش گریه کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر بود رفیق ... :31:

سینما ماوراء فردا احتمالا " شماره 23 " جیم کری هست ... تا وقتی مطمئن نشدم جزییاتشو نمیزارم چون گویا شبکه چهار این روزها حال خوشی نداره !!! :19::18:

Hectorist
15-03-2008, 15:36
البته خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر بود رفیق ... :31:

سینما ماوراء فردا احتمالا " شماره 23 " جیم کری هست ... تا وقتی مطمئن نشدم جزییاتشو نمیزارم چون گویا شبکه چهار این روزها حال خوشی نداره !!! :19::18:

پس اینجوریاست :21:
همین 23 رو نشون بده خیلی خوبه. من فیلمش رو دارم اما خرابه ، خیلی دوست دارم ببینمش.
راستی چه خبر از بوک مارکت ؟؟؟:10:

travis
16-03-2008, 01:15
این شماره 23 رو منتقدین خیلی بهش بدو بیراه گفتند

چند ماه پیش دیدمش و هنوز دلیل این همه بدگویی رو نمی فهمم
فیلم خوبیه

sepideh_248
16-03-2008, 02:00
بچه ها یه سئوال داشتم البته می دونم اینجا جاش نیست ولی ببخشین دیگه :31:

دیشب تو این فیلم پرستیژ آخر بردون اعدام شد یا فالون؟!
اونی که مرد بابای بچه بود ولی به داداشش گفت : به خاطر سارا متاسفم!
در صورتی که خودش باید شوهر سارا می بود!!! ( اگه نبود پس چرا برای بچه اینقدر نگران بود؟! و میخواست ببینتش؟!) :13:

SHABAHPASHA
16-03-2008, 11:04
بچه ها یه سئوال داشتم البته می دونم اینجا جاش نیست ولی ببخشین دیگه :31:

دیشب تو این فیلم پرستیژ آخر بردون اعدام شد یا فالون؟!
اونی که مرد بابای بچه بود ولی به داداشش گفت : به خاطر سارا متاسفم!
در صورتی که خودش باید شوهر سارا می بود!!! ( اگه نبود پس چرا برای بچه اینقدر نگران بود؟! و میخواست ببینتش؟!) :13:
اون آخرش که معلوم می کنه اونجا که میگه من عاشق سارا بودم و اون عاشق اوله ویا پس نتیجه می گیرم که پدر دختربچه زنده می مونه

در مورد فیلم 23 هنوز ندیدمش ولی گویا باید ژانر وحشت باشه نه؟
بازی جیم کری توی نقش جدیش مثل ترومن شو میشه؟

S@eid
16-03-2008, 15:12
در مورد فیلم 23 هنوز ندیدمش ولی گویا باید ژانر وحشت باشه نه؟وحشت که نمیشه گفت ... بیشتر معمایی بید !

سینما ماوراء این هفته :

شماره ی 23 " Number 23 "

کارگردان
Joel Schumacher

با بازی
Jim Carrey ، Virginia Madsen ، Logan Lerman

محصول 2007 " امریکا "

مدت زمان : 95 دقیقه ...

IMDB Rating: 6.3/10

خلاصه ی فیلم :

والتر اسپارو بهمراه همسرش آگاتا و فرزندش رابین زندگی معمولی و خوبی را می گذارنند تا اینکه یکروز آگاتا کتابی به اسم شماره ۲۳ را از یک کتاب فروشی دست دوم خریداری کرده و به والتر هدیه می دهد . داستان کتاب درباره یک کاراگاه خصوصی به اسم فینگر لینگ است که عدد ۲۳ ذهنش را بشدت مشغول کرده و هرجا می رود این عدد را می بیند . والتر شروع به خواندن کتاب کرده و پس از اتمام آن احساس عجیبی نسبت به فینگر پیدا می کند . او هم مانند او عدد ۲۳ را همه جا جلوی چشمش می بیند و در ادامه به این نتیجه می رسد که این عدد با سرنوشتش به نوعی گره خورده است و برای حل این مشکل به یک روانپزشک مراجعه می کند اما او نیز هیچ کمکی به او نمی کند و او اوضاع با تصور برخی صحنه های قتل عجیب و غریب توسط او وخیم تر می شود .

Hectorist
16-03-2008, 15:29
این شماره 23 رو منتقدین خیلی بهش بدو بیراه گفتند

چند ماه پیش دیدمش و هنوز دلیل این همه بدگویی رو نمی فهمم
فیلم خوبیه

آره من هم دقیقا یه همچین برخوردهایی رو داشتم در مقابل کسایی که این فیلمو دیدن. یکی از فیلم بد میگفت یکی میگفت خیلی خوبه. یکی میگفت جیم کری کارش به کجا رسیده که تو چه فیلمایی بازی میکنه ، یکی میگفت جیم کری خیلی خوب بازی کرده و ... خلاصه باید امشب ببینیمش. :27:

Asalbanoo
16-03-2008, 17:55
سلام
به نظرم یک سوم نهایی فیلم خوب بود..اما دو سوم اولش یه مقدار کند و گنگ بود...در کل فیلم بدی نیست..به نظرم بازی جیم کری هم اونقدرها بد نیست.واسه تغییر ژانر بازی قابل قبوله

SHABAHPASHA
16-03-2008, 23:02
همین چند دقیقه پیش فیلمو دیدم من هم خیلی از فیلم خوشم نیومد بازی جیم کری هم خیلی نچسب بود حداقل در قیاس با همون ترومن شو
فیلمای جوئل شوماخر به نظر من همیشه یه رگه نچسب بودن دارن یه جوری میخواد یه رنگ وروی روانشناسانه به فیلماش بده اما دلنشین در نمیاد این فیلمو با نمونه مشابه اش نیمه تاریک مقایسه کنید

Hectorist
16-03-2008, 23:40
همین چند دقیقه پیش فیلمو دیدم من هم خیلی از فیلم خوشم نیومد بازی جیم کری هم خیلی نچسب بود حداقل در قیاس با همون ترومن شو
فیلمای جوئل شوماخر به نظر من همیشه یه رگه نچسب بودن دارن یه جوری میخواد یه رنگ وروی روانشناسانه به فیلماش بده اما دلنشین در نمیاد این فیلمو با نمونه مشابه اش نیمه تاریک مقایسه کنید

ما از جناب شوماخر سه چهار تا فیلم دیده ایم. البته باجه تلفن از همه بهتر بود. این هم بد نبود. تیتراژ آغاز فیلم خیلی جالب بود. بازی جیم کری هم خوب بود به نظر من. ولی عجب صداهای مسخره ای گذاشته بودن براشون. مخصوصا برای اون دختره ای که میخواست خودکشی کنه. :2:

Inter
17-03-2008, 14:28
به نظرم اگه فیلم شماره 23 رو دیوید فینچر می ساخت بهتر از آب در می اومد.
جیم کری هم زیاد خوب نبود.
راستی به نظر شما بجای جیم کری چه بازیگری می تونست نقش رو بهتر بازی کنه؟

Hectorist
17-03-2008, 15:47

اصلا حرفش را هم نزنید. اصلا ژانر کاریه فینچر این حرفها نیست. سینمای فینچر تک است ، تک !!!
جیم کری خوب بود به نظر من ، اما میشد شون پن و راسل کرو را هم تصور کرد.

Asalbanoo
17-03-2008, 16:05

سلام بنده هم موافقم این فیلم خیلی پایین تر از سطح کارهای فینچر است...twist خوبی داشت...اما به پای twist گیم نمی رسید.

lio
17-03-2008, 16:59
آره منم موافقم!

travis
18-03-2008, 01:52

به نظر من فیلمنامه ضعیف تر از اونی بود که کارگردان بزرگی مثل فینچر بخواد کارگردانیش کنه

travis
18-03-2008, 02:04
سلام
به نظرم بازی جیم کری هم اونقدرها بد نیست.واسه تغییر ژانر بازی قابل قبوله

البته اگر منظورتون بازی جیم کری در ژانر غیر کمدی ست خب قبلا
تجربه حضور در فیلمهایی مثل majestic و eternal sunshine .... رو داشته

noia
18-03-2008, 18:01
دیروز تکرار " شماره 23 " رو دیدم, وای, وای, وای, کیفیت افتضاحه افتضاح ! :2:
سان.سور و زوم های فراوان هم به کنار, دوبله ام که دیگه بدتر ... :18::19:
خداییش با این شرایط میشه از یه فیلم سر در آورد ؟ :41:

sina818
19-03-2008, 14:43
ببخشید دوستان چند تا عرض داشتم:
من چند تا فیلم رو که دوبله و سانسور شده بود با فیلم اصلی دیدم و مقایسه کردم.
به نظر من فیلم اصلی از زمین تا آسمون با فیلم دوبله یا سانسور شده فرق میکنه.
ببینید هر چقدر هم که دوبله خوب باشه بازم نمیشه فیلم اصلی, صدای بازیگرا توی فیلم خیلی اهمیت داره.
شاید برای یه وقتی که میخواید سرتون گرم بشه و یه فیلم نگاه کنید فیلم دوبله بد نباشه ولی فیلم های بزرگ تاریخ سینما رو نمیشه اینطوری نگاه کرد.
مثلا فکر کنید فیلم Fight club یا Forrest Gump رو دوبله ببینید, به نظر شما مسخره نمیاد؟

Hectorist
19-03-2008, 15:51
ببینید هر چقدر هم که دوبله خوب باشه بازم نمیشه فیلم اصلی, صدای بازیگرا توی فیلم خیلی اهمیت داره.
شاید برای یه وقتی که میخواید سرتون گرم بشه و یه فیلم نگاه کنید فیلم دوبله بد نباشه ولی فیلم های بزرگ تاریخ سینما رو نمیشه اینطوری نگاه کرد.
مثلا فکر کنید فیلم Fight club یا Forrest Gump رو دوبله ببینید, به نظر شما مسخره نمیاد؟

آقا بی خیال. به این چیزا فکر نکن اینا طبیعیه. شما هیچ وقت انتظار نداشته باش که بری تو یه جمعی بشینی و بگن آقا مثلا فیلم ... رو دیدین و تو بگی آره ، و تو اون فیلم رو تو تلویزیون ایران دیده باشی فقط. همون به عنوان انترتینمنت نگاه کن فیلمها رو در تیویه ایران :27:

Xbox360
19-03-2008, 15:57
[qu--e=Hec--ris-;2218050]آقا بی خیال. به این چیزا فکر نکن اینا طبیعیه. شما هیچ وقت انتظار نداشته باش که بری تو یه جمعی بشینی و بگن آقا مثلا فیلم ... رو دیدین و تو بگی آره ، و تو اون فیلم رو تو تلویزیون ایران دیده باشی فقط. همون به عنوان انترتینمنت نگاه کن فیلمها رو در تیویه ایران :27:[/qu--e]
کاملا موافقم:31:
خدا به داد -- C-u--ry F-r -ld Me- برسه , چه بلایی سرش میاد خدا میدونه:41:

piishii
19-03-2008, 17:37

سلام.
2 دلیل که الان حدود 1.5 ساله هیچ فیلمی رو از تلویزیون نمیبینم نه خارجی نه ایرانی .
یکیش همین دوبله و دیگری سانسور کردن هاست .
دومی رو اصلا نمیتونم تحمل کنم حتی اگر فیلم سانسور نداشته باشهیک جاشو پیدا میکنند میزنند !
من فیلم کوهستان سرد رو دارم زن داداشم میگفت اونی که تلویزیون گذاشت حدود 90 دقیقه فقط بود ! در حالی که 150 دقیقه به بالاست !
نمونه ی شاهکارشون هم توی سانسور اخیرا روز و روزگاری در امریکا بود .
تلویزیون شده برای من فقط دیدن نود و فوتبال اونم بعضی اوقات .
الان هم که نوروز آمده شاید این طنز مدیری رو دیدم .

Asalbanoo
19-03-2008, 18:47
سلام
وقتی فیلم ایرانی اجاره نشینها سانسور می شه،سانسور فیلمهای خارجی زیاد تعجب اور نیست

Xbox360
19-03-2008, 20:00
سلام
وقتی فیلم ایرانی اجاره نشینها سانسور می شه،سانسور فیلمهای خارجی زیاد تعجب اور نیست

دقیقا مژگان خانوم , الان هم فیلم شاخه گلی برای عروس رو نشون میداد سانسور داشت.
اینا وقتی به فیلمهای خودمون رحم نمیکنن از فیلم های خارجی چه انتظاری میشه داشت:41:

soliman
19-03-2008, 23:05
اره همون جایی که سلطان علی داشت اهنگ منصور رو برای اون دختره میخوند همون قسمت رو سانسور کردند.

SHABAHPASHA
19-03-2008, 23:15
البته نباید دوبله های خوب رو زیر سئوال ببریم مثالا پاپیون رو یادتون هست چه دوبله عالی داشت از جدید ترا فیلم هفت هم انصافا دوبله خوبی داشت ولی متاسفانه این روزا دوبله شده یه بار زائد روی فیلم .
در مورد سانسور یادمه جند سال پیش یه کارتون تلویزیون می داد شخصیتهاش چند تا خط بودن و تکنیکشم کلاژ بود یه همچین چیزی رو سانسور کردن اصلا بعضی فیلمها رو عشقی سانسور می کنن شده تفریح واسه سانسور چیا وممیزی ها

Hectorist
20-03-2008, 01:03
اره همون جایی که سلطان علی داشت اهنگ منصور رو برای اون دختره میخوند همون قسمت رو سانسور کردند.

نه بابا !!! یه جاش که داشت میخوند : منو تهدید میکنی ... رو نشون داد. خیلی فیلم مزخرفیه هاااا. اساسا فکم درد گرفت از بس به کارگردانش فحش دادم :27:

soliman
20-03-2008, 01:58
نه منظور من بعد از همون جایی که سعید با سلطان علی کنار رودخونه دعوا میکنند..

M-N-2007
28-03-2008, 18:56
سلام
من امروز فیلم 1408 رو از شبکه4 دیدم این چرا این جوری تموم شد؟
من Dvd رو دیدم یه جور دیگه تموم شد!

Nikolas_95
28-03-2008, 19:11
سلام
من امروز فیلم 1408 رو از شبکه4 دیدم این چرا این جوری تموم شد؟
من Dvd رو دیدم یه جور دیگه تموم شد!

البته فکر کنم تو تاپیک فیلم های نوروزی گفته میشد

آره ، دی وی دی من هم یه جور دیگه تموم شد

اما چندی پیش بحثش شد و معلوم شد که این فیلم دوتا پایان داشته

بد نشد ، اون یکی پایانش رو هم دیدیم

M-N-2007
28-03-2008, 22:29
البته فکر کنم تو تاپیک فیلم های نوروزی گفته میشد

آره ، دی وی دی من هم یه جور دیگه تموم شد

اما چندی پیش بحثش شد و معلوم شد که این فیلم دوتا پایان داشته

میشه آدرس بحثتونو بدی؟
ممنون میشم.

Mahdi Hero
29-03-2008, 00:26
میشه آدرس بحثتونو بدی؟
ممنون میشم.

تو اين تاپيک سوالتون رو مطرح کنيد
:10::46:

S@eid
05-04-2008, 14:34
پخش «ژرمينال» و حذف بحث‌هاي كارشناسي «سينما اقتباس»

تهيه‌كننده: وبلاگي براي «سينما اقتباس» راه‌اندازي كرده‌ايم ...

برنامه‌ي «سينما اقتباس» در سال جاري بخش‌هاي كارشناسي در استوديو را حذف مي‌كند.
علي سليماني ـ تهيه‌كننده برنامه‌ي « سينما اقتباس » ـ در گفت و گو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، در پاسخ به پرسشي درباره‌ي دلايل حذف بحث‌هاي كارشناسي با حضور مهمانان خاطرنشان كرد: از آن جا كه برنامه‌ي «سينما اقتباس» ميان دو باكس خبري قرار گرفته است و امكان جا به جايي بخش‌هاي خبري وجود ندارد تنها 140 تا 150 دقيقه فرصت داريم و از آن جا كه نمي‌توان مدت زمان فيلم‌ها را كم كرد كه اغلب در زمره آثاري با مدت زمان طولاني هم قرار مي‌گيرند، بنابراين تصميم گرفتيم بحث‌هاي كارشناسي را به استفاده از نريشين بر روي تصاوير محدود كنيم.
تهيه‌كننده‌ي برنامه‌ي «سينما اقتباس» در عين حال با اشاره به ويژگي تخصصي بودن فيلم‌هايي كه در قالب اين مجموعه پخش مي‌شوند، اظهار كرد از آن جا كه كارشناساني كه به عنوان مهمان در برنامه دعوت مي‌شوند، بايد هم به ادبيات و هم به سينما آشنايي داشته باشند. تعداد اندكي كارشناس امكان حضور در برنامه را مي‌يابند.
علي سليماني در عين حال از انجام بحث‌هاي كارشناسي با حضور يك كارشناس و مجري در استوديو براي برخي آثار خبر داد.

اين تهيه‌كننده با اشاره به فيلم « ژرمينال» ساخته كلودبري كه يكشنبه ( 18 فروردين ماه ) از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود، گفت: اين اثر در زمره فيلم‌هايي است كه بدون حضور كارشناس به روي آنتن مي‌رود.

علي سليماني همچنين از پخش فيلم هاي «شور زندگي» (ساخته ونيسنت مينلي) درباره‌ي زندگي ونگوگ، همچنين « گودال مار» ، «در كمال خونسردي»،«كاپوتي»،« قصر»، «دور از او»، «يكشنبه در ييلاق» و «اسكنر تاريك نگر» طي هفته‌هاي ‌آتي خبر داد. تهيه‌كننده‌ي «سينما اقتباس» همچنين در گفت و گو با ايسنا به اين نكته اشاره داشت كه ترجيح مي‌دهد فيلم‌هاي بالا به همان ترتيبي كه از آن‌ها نام برده است، به روي آنتن بروند.
وي همچنين از راه‌اندازي وبلاگي براي برنامه سينما اقتباس خبر داد و گفت: در اين وبلاگ كه تا راه‌اندازي سايت رسمي ادامه كار مي‌دهد اطلاعات بيشتري از فيلم‌ها كه فرصت ارايه آن‌ها در برنامه نيست، در اختيار مخاطب قرار مي‌گيرد. همچنين مخاطبان سينما اقتباس مي‌توانند نظرات خود را درباره برنامه اعلام كنند.

به گزارش ايسنا، سينمايي « ژورمينال» كه قرار است يكشنبه 18 فروردين ماه سعت 20 و 30 دقيقه از شبكه چهار پخش شود براساس رماني از اميل زولا ساخته شده است.
اين فيلم 160 دقيقه‌يي محصول سال 1993 سه كشور بلژيك، فرانسه و ايتاليا است و در ژانر درام قرار مي‌گيرد. فيلمنامه ژرمينال را كلودبري ( كارگردان) با همكاري آرلت لانگ من به نگارش در آورده است و حوادث آن به اواخر قرن 19 ميلادي در شمال فرانسه بر مي‌گردد. داستان ژرمينال درباره گروهي از كارگردان معدن زغال سنگ است كه توسط صاحبان معدن مورد استثمار قرار مي‌گيرند. آنان يك روز تصميم مي‌گيرند اعتراض و اعتصاب كنند و از طرفي مالكان سعي در سركوب آن‌ها دارند.
سينمايي « ژرمينال » در 12 بخش نامزد دريافت جايزه سزار فرانسه بوده كه در نهايت در دو بخش بهترين فيلمبرداري و طراحي صحنه موفق به دريافت جايزه شده است.

S@eid
05-04-2008, 14:40
بر اساس خبر بالا :

سینما اقتباس فردا :

جورمینال " Germinal "

کارگردان
Claude Berri

با بازی
Gérard Depardieu ، Renaud ، Jean Carmet

محصول 1993 " بلژيك، فرانسه و ايتاليا "

IMDB Rating: 7.0/10

خلاصه ی فیلم :

داستان ژرمينال درباره گروهي از كارگردان معدن زغال سنگ است كه توسط صاحبان معدن مورد استثمار قرار مي‌گيرند. آنان يك روز تصميم مي‌گيرند اعتراض و اعتصاب كنند و از طرفي مالكان سعي در سركوب آن‌ها دارند.

travis
05-04-2008, 18:41
سعید جان میبینم که دوباره این تاپیک رو زنده کردی

ممنونننننن

amirdaly
06-04-2008, 15:19
چه خوب شده دوباره.

Ghost Dog
08-04-2008, 21:31
سینما یک این هفته:
3:10To YUMA

کارگردان: James Mangold
بازیگران: Russell Crowe , Christian Bale , Ben Foster
محصول 2007 امریکا و 122 دقیقه
8 از IMDb

خلاصه داستان: دن اونز که پای خود را در جنگهای داخلی آمریکا از دست داده به همراه همسر و پسرش از شرق به ایالت آریزونا در غرب آمریکا مهاجرت کرده تا در آنجا با کار مزرعه داری زندگی آرامی را سپری کند . در همین حین یک باند تبهکاری به رهبری بن وید هر از چندگاه دست به سرقت و قتل افراد بیگناه در آن منطقه می زنند . بن وید دستگیر شده و دن بهمراه یک گروه دیگر که دستیاران افتخاری کلانتر شهر هستند بایستی او را برای انجام مجازات اعدام با قطار ساعت سه و ده دقیه عازم یوما کنند . در همین حین دن متوجه می شود که پسرش ویلیام بطور مخفیانه بدنبال آنهاست و به او دستور می دهد به خانه برگردد اما او حرف پدرش را گوش نمی دهد . از سوی دیگر بن تلاش می کند تا با دادن پیشنهاد رشوه به دن راهی برای نجات خود پیدا کند و این در حالیست که چارلی پرنس معاون بن نیز بدنبال پیدا کردن راهی برای نجات اوست .

Hectorist
08-04-2008, 21:54
میبینم که بالاخره این فیلم رو قراره ببینیم !!!

Nikolas_95
08-04-2008, 22:14
به قول داوود مثله اینکه قرار بالاخره این فیلم رو ببینیم

اما خب ، از این صدا و سیما هرچی بگید بر میاد

اگه دیدید جاش یه فیلم مسخره گذاشتن ، اصلا ناراحت نشید
از حالا انتظاره هر چیزی رو داشته باشید:31:

Mahdi Hero
08-04-2008, 22:21
من فکر کردم اين فيلمو عيد نشون داده نگو الان ميخوان تازه بزارنش

Nikolas_95
08-04-2008, 22:51

من که میگم حساب کتاب نداره کارشون

قرار بود عید پخش بشه که یهو از لیست فیلمهای عید خط خورد!

Hectorist
08-04-2008, 23:04

ای مهدی جان !!! دست رو دلم نزار که بالا میارم !!! :21:
اینا ملت رو مسخره کردن. من فقط میخواستم دوتا فیلم ببینم تو این عید که یکیش رو باز خوبه دیدم. خیلی فیلم ها بود که قرار بود پخش بشه اما پخش نشد. با خودشون گفتن که همه رو پخش نکنن بزارن واسه بعد از عید. همین فیلم امشب کانال دو ، فیلمی که داستین هافمن بازی میکنه و همین سه و ده تا یوما

Mahdi Hero
08-04-2008, 23:11
ای مهدی جان !!! دست رو دلم نزار که بالا میارم !!! :21:
اینا ملت رو مسخره کردن. من فقط میخواستم دوتا فیلم ببینم تو این عید که یکیش رو باز خوبه دیدم. خیلی فیلم ها بود که قرار بود پخش بشه اما پخش نشد. با خودشون گفتن که همه رو پخش نکنن بزارن واسه بعد از عید. همین فیلم امشب کانال دو ، فیلمی که داستین هافمن بازی میکنه و همین سه و ده تا یوما

چی بگم داود جان من خيلی وقته قيده فيلم سينمايی هايه تلويزيون زدم البته به جز چند برنامه سينما يک و ماورا و صد فيلم راستی دوستان اين فيلمه prestige رو پخش کردن يا نه؟من موندم اگه پخش کردن چطوری اوليويا را توش نشون دادن :دی

Hectorist
08-04-2008, 23:23
چی بگم داود جان من خيلی وقته قيده فيلم سينمايی هايه تلويزيون زدم البته به جز چند برنامه سينما يک و ماورا و صد فيلم راستی دوستان اين فيلمه prestige رو پخش کردن يا نه؟من موندم اگه پخش کردن چطوری اوليويا را توش نشون دادن :دی

آره نشون دادن. الویا نداشتیم که !!! :27:

Mahdi Hero
08-04-2008, 23:26
آره نشون دادن. الویا نداشتیم که !!! :27:

يعنی کله سکانس هايه مربوط به اون حذف شده بود اگه اينطوری شده باشه خيلی از جاهايه
اصليه فيلم که از بين ميره

:18:

S@eid
08-04-2008, 23:27
همین فیلم امشب کانال دو ، فیلمی که داستین هافمن بازی میکنهاین فیلمه که گفتی اسمش چی بید داوود جان ؟؟؟

دوستان اين فيلمه prestige رو پخش کردن يا نه؟
آره نشون دادن. الویا نداشتیم که !!پخش کردن اونم چه پخش کردنی !!! خودشو شبکه ی چهار داد تکرارشو شبکه ی یک !!! :31:

Mahdi Hero
08-04-2008, 23:46
این فیلمه که گفتی اسمش چی بید داوود جان ؟؟؟

پخش کردن اونم چه پخش کردنی !!! خودشو شبکه ی چهار داد تکرارشو شبکه ی یک !!! :31:

شايد اينو گزاشتن آره

piishii
08-04-2008, 23:50
شايد اينو گزاشتن آره

سلام.
نه حاجی همون پرستیژ نولان رو گذاشتند من که ندیدم اما .
فقط دیدم داره پخش میشه .
برای همین نمیدونم چیارو سانسور کردن .

S@eid
09-04-2008, 00:02
يعنی کله سکانس هايه مربوط به اون حذف شده بود اگه اينطوری شده باشه خيلی از جاهايه
اصليه فيلم که از بين ميرهنه به طور کامل ... توی چند تا سکانس از جلوی دوربین رد شد :31:

شوخی می کنیم مهدی جان ، چند سکانسی که مورد نداشت نشون دادن ... البته همون چند سکانس برای ببیننده ی باهوش ایرانی بس بود تا به روابط موجود پی ببره ، بیننده ی بی هوش ایرانی هم همون بهتر که فیلم نبینه !!! :27:

یه چیز دیگه ، الان سر زدم به وب سایت " صد فیلم " که تازه راه اندازی شده و متوجه شدم که مورد عنایت قرار گرفته ... واقعا خاک تو سرشون ، ما رو نگاه کن می خوایم از کجا اطلاعات به دست بیاریم !!! :19:

شايد اينو گزاشتن آره

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداره داوود جان ؟ فروشگاه حیرت انگیز رو داد ؟؟؟

Mahdi Hero
09-04-2008, 00:31
نه به طور کامل ... توی چند تا سکانس از جلوی دوربین رد شد :31:

شوخی می کنیم مهدی جان ، چند سکانسی که مورد نداشت نشون دادن ... البته همون چند سکانس برای ببیننده ی باهوش ایرانی بس بود تا به روابط موجود پی ببره ، بیننده ی بی هوش ایرانی هم همون بهتر که فیلم نبینه !!! :27:

یه چیز دیگه ، الان سر زدم به وب سایت " صد فیلم " که تازه راه اندازی شده و متوجه شدم که مورد عنایت قرار گرفته ... واقعا خاک تو سرشون ، ما رو نگاه کن می خوایم از کجا اطلاعات به دست بیاریم !!! :19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداره داوود جان ؟ فروشگاه حیرت انگیز رو داد ؟؟؟

اينم سايت يا پايگاه خبريه نميدونم اينو تو گزاشتن مرتب فيلم و معرفی و برنامه ريزيه فيلم
موندن بعد اومدن يه سايت خبری زدن واقعا که !!!!!!!!!!!!!1

Hectorist
09-04-2008, 09:20
این فیلمه که گفتی اسمش چی بید داوود جان ؟؟؟

پخش کردن اونم چه پخش کردنی !!! خودشو شبکه ی چهار داد تکرارشو شبکه ی یک !!! :31:

نه آقا ، دیشب اینو گذاشتن :

عجب حال میکنم من با این Abigail Breslin :27:

این سایت صدفیلم چرا searchش فرار میکنه ؟؟؟:31: چه مزخرفه آقا. یکی از سربرگاش هست صدفیلم برتر تاریخ !!! خوب این که IMDB هم زده دیگه. توجه کردید همه ی خبرهاش از سایت های دیگه لینک گرفته شده ؟؟؟ روشون کلیک کنید میرید تو سایت دیگه ای ، که یکیش بود قطره ، که باز اونهم از مهر گرفته بود :27:

Mahdi Hero
09-04-2008, 12:54

عجب حال میکنم من با این Abigail Breslin :27:

این سایت صدفیلم چرا searchش فرار میکنه ؟؟؟:31: چه مزخرفه آقا. یکی از سربرگاش هست صدفیلم برتر تاریخ !!! خوب این که IMDB هم زده دیگه. توجه کردید همه ی خبرهاش از سایت های دیگه لینک گرفته شده ؟؟؟ روشون کلیک کنید میرید تو سایت دیگه ای ، که یکیش بود قطره ، که باز اونهم از مهر گرفته بود :27:

من که گفتم بابا اينا تو کاره خودشون موندن بعد اومدن اينکارو کردن!!!!!!!!!!!

S@eid
09-04-2008, 17:19

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوای ... من کجا بودم وقتی داشت این فیلم رو می داد !!! :19:
راستی باسه چی میگی داستین هافمن بازی میکنه ... اطلاعات غلط میدی ؟ خدا رو خوش میاد ؟ :31:

میگن این دختره Abigail Breslin قرار تو اینده یه چیزایی بشه ... همین الان یه فیلم با فاستر روی اکران داره ... فاستر توی یه نشست می گفت که شبیه بچه گی های منه !!! خدا به دور ... :31::5:

سینما چهار این هفته هم فیلم " فراموشی " هست ... همون تله فیلمی که توی عید پخش کردن ... خلاصه عید گذشت و ما باید یه سال هی تکرار فیلم های اون 10 ، 15 روز رو ببینیم ...:27:

S@eid
09-04-2008, 17:33
صد فیلم این هفته احتمالا ، اخرین فیلم هیچکاک :

توطئه ی فامیلی " Family Plot "

کارگردان
Alfred Hitchcock

با بازی
Karen Black ، Bruce Dern ، William Devane

محصول 1976 " امریکا "

مدت زمان : 121 دقیقه ...

IMDB Rating: 6.7/10

خلاصه ی فیلم :

داستان درباره يك راننده تاكسي است كه به همراه شريكش توسط خانمي استخدام مي‌شوند تا برادرزاده‌اش را پيدا كند ...

Ghost Dog
09-04-2008, 17:36
ای بابا هیچکاک این همه فیلم خوب داره حالا چرا دست گذاشتن روی یکی از فیلمای معمولیش:19:

Mahdi Hero
09-04-2008, 18:18
ای بابا هیچکاک این همه فیلم خوب داره حالا چرا دست گذاشتن روی یکی از فیلمای معمولیش:19:

به خاطره اينکه يه وقت ملت بيش از حد ذوق زده نشن
البته گمونم چند وقت پيش vertigo يا همون سرگيجه رو هم پخش کردن ازش

Like Honey
09-04-2008, 18:24
ساعت چند؟ این فیلمو نشون میدن؟

Mahdi Hero
09-04-2008, 18:26
ساعت چند؟ این فیلمو نشون میدن؟

ساعته 10:30 شبه جمعه البته معمولا سر وقت پخش بنيشه
:46::10:

Ghost Dog
09-04-2008, 18:35
به خاطره اينکه يه وقت ملت بيش از حد ذوق زده نشن
البته گمونم چند وقت پيش vertigo يا همون سرگيجه رو هم پخش کردن ازش
سرگیجه رو که نشون داد مال هیچکاک نبود که ، شبکه سه یه اقتباس آزاد از اثر هیچکاک کرده بود کلا یه اثر متفاوت و جدید خلق کرده بودن:2:

Mahdi Hero
09-04-2008, 19:04
سرگیجه رو که نشون داد مال هیچکاک نبود که ، شبکه سه یه اقتباس آزاد از اثر هیچکاک کرده بود کلا یه اثر متفاوت و جدید خلق کرده بودن:2:

يعنی يه سری از سکانساشو نشون داد فقط و کله فيلمو نزاشتن؟

Ghost Dog
09-04-2008, 19:07
يعنی يه سری از سکانساشو نشون داد فقط و کله فيلمو نزاشتن؟
منظورم سانسور و اینجور حرفاس
فیلمو سلاخی کرده بودن

Hectorist
09-04-2008, 21:54
وای ... من کجا بودم وقتی داشت این فیلم رو می داد !!! :19:
راستی باسه چی میگی داستین هافمن بازی میکنه ... اطلاعات غلط میدی ؟ خدا رو خوش میاد ؟ :31:

میگن این دختره Abigail Breslin قرار تو اینده یه چیزایی بشه ... همین الان یه فیلم با فاستر روی اکران داره ... فاستر توی یه نشست می گفت که شبیه بچه گی های منه !!! خدا به دور ... :31::5:

بابا حرف تو چشم آدم میزاریا !!! من کی گفتم داستین هافمن ؟؟؟ من گفتم قرار بود یه سری فیلمهایی بزاره که نذاشت. اون فیلم هافمن رو هم اسمش رو یادم نیومد یه چیزی نوشتم.
به قول تو اگه قراره مثل فاستر بشه که خدا به خیر کنه !!! :31:
در ضمن علی جان ، بیشین داداش ، بیشین سر جات با آلفرد شوخی نکن. شما چه کار داری که چی نشون میدن ؟؟؟ مهم اینه که فیلم مال استاد ِ :27:

S@eid
09-04-2008, 23:59
سرگیجه رو که نشون داد مال هیچکاک نبود که ، شبکه سه یه اقتباس آزاد از اثر هیچکاک کرده بود کلا یه اثر متفاوت و جدید خلق کرده بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عجب !!! من فکر کردم تریلر فیلم رو دارن پخش می کنن نگو خودش بوده رفته زیر ممیزی !!! :27:

بابا حرف تو چشم آدم میزاریا !!! من کی گفتم داستین هافمن ؟؟؟ من گفتم قرار بود یه سری فیلمهایی بزاره که نذاشت. اون فیلم هافمن رو هم اسمش رو یادم نیومد یه چیزی نوشتم. اهان ، پس سوءتفافت شده ... عذر خواهی می کنیـــم !!! :31:

Mohammad Hosseyn
10-04-2008, 13:09
صد فیلم این هفته احتمالا ، اخرین فیلم هیچکاک :

توطئه ی فامیلی " Family Plot "

کارگردان
Alfred Hitchcock

با بازی
Karen Black ، Bruce Dern ، William Devane

محصول 1976 " امریکا "

مدت زمان : 121 دقیقه ...

IMDB Rating: 6.7/10

خلاصه ی فیلم :

داستان درباره يك راننده تاكسي است كه به همراه شريكش توسط خانمي استخدام مي‌شوند تا برادرزاده‌اش را پيدا كند ...
فیلمای هیچکاک یه چیز دیگست ... می بینییییییییییییمممممم ...

noia
10-04-2008, 23:09
از فیلم سرگیجه حرف نزید! که فیلمو چیز کرده بودن! آره ...
این جوری شده:24: بود... شایدم این جوری :34: .
پسر خودمونیما پکونده بودن فیلما! وای تا یادم میاد! نگو ...

Inter
11-04-2008, 11:18
ای بابا! آقا این قطار 3:10 به یوما رو دیروز سینما 1 نشون داد؟

تکرارش کی پخش میشه؟

S@eid
11-04-2008, 11:40
ای بابا! آقا این قطار 3:10 به یوما رو دیروز سینما 1 نشون داد؟

تکرارش کی پخش میشه؟بله عزیز ... سه شنبه حوالی ساعت 11 شب ...

sinaset
11-04-2008, 13:13
سلام دوستان
امروز يك فيلمي شبكه چهار تبليغ كرد (جمعه 23)
ساعت چند پخش مي شه
سبك فيلم قديمي بود مال 1940 بو د يك چيز تو اين ماييه هاي
كي پخش مي شه دوست
حتمان بفرماييييييد من زمان پخشش رو نفهميد
كمك كنيد لطفان
:10::11::11::11::11::11:

Mahdi Hero
11-04-2008, 16:08
سلام دوستان
ساعت چند پخش مي شه
كي پخش مي شه دوست
كمك كنيد لطفان
:10::11::11::11::11::11:

دوسته عزيزم اينجا رو يک نگاه بنداز

sinaset
11-04-2008, 17:50
دوسته عزيزم اينجا رو يک نگاه بنداز

سلام دوست من
خيلي ممنون بابت پاسخ دوست من
ببخشيد من توي تلتسك نگاه كردم نوشته بود ساعت
9:30 دقيقه است
مطمان هستي ساعت 8:30 دقيقه است
:10::11:

Mahdi Hero
11-04-2008, 18:07
سلام دوست من
خيلي ممنون بابت پاسخ دوست من
ببخشيد من توي تلتسك نگاه كردم نوشته بود ساعت
9:30 دقيقه است
مطمان هستي ساعت 8:30 دقيقه است
:10::11:

دوسته عزيز کارايه تلويزيون معلم نيست چه جوريه شما باسه امتهان ساعته 8:30
روشن کن ببين

sinaset
11-04-2008, 20:51
دوسته عزيز کارايه تلويزيون معلم نيست چه جوريه شما باسه امتهان ساعته 8:30
روشن کن ببين
سلام دوست من
نه ساعت 9:30 دقيقه بود نه ساعت 8:30 دقيقه بود
فكر كنم بايد ساعت 10: خوردي باشه:20:
:10:

Nikolas_95
11-04-2008, 20:57
سلام دوست من
نه ساعت 9:30 دقيقه بود نه ساعت 8:30 دقيقه بود
فكر كنم بايد ساعت 10: خوردي باشه:20:
:10:
سینما 4 که داره الان پخش میشه ، فیلم ایرانی هست و بعدش هم فیلم دیگه ای نمیزاره

شما دنبال چه فیلمی هستی؟

توطئه فامیلی اگه منظورتونه که شبکه 3 هست

mehrdad21
12-04-2008, 07:43
کسی هست نسخه اصلی فیلم " توطئه خانوادگی " رو دیده باشه . به نظرم چند تا از بهترین جا ها به دست تدوین گران سیما که برای خودشون صاحب سبک هستند از فیلم در اومده بود . مهمترین صحنه ای که سانسورش تابلو به نظر می رسید صحنه دزدیدن کشیش بود .

در مجموع فیلم خوبی بود . اما مشخص بود استاد هیچکاک خیلی روی فرم نبوده و نتونسته اون چیزی رو بسازه که ازش انتظار می رفت.

sinaset
12-04-2008, 13:43
سینما 4 که داره الان پخش میشه ، فیلم ایرانی هست و بعدش هم فیلم دیگه ای نمیزاره

شما دنبال چه فیلمی هستی؟

توطئه فامیلی اگه منظورتونه که شبکه 3 هست
سلام دوست من
من دنبال اين فيلم هستم

سلام دوستان
ساعت چند پخش مي شه
كي پخش مي شه دوست
كمك كنيد لطفان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

دوست من مي شه حالا كمك كنيد

Ghost Dog
12-04-2008, 14:00
سلام دوست من
من دنبال اين فيلم هستم

دوست من مي شه حالا كمك كنيد
اگه منظورتون زمان پخششه که دیشب ساعت 10.30 از برنامه ی 100 فیلم پخش شد و تکرار هم نداره

ElmO
12-04-2008, 14:26
اگه منظورتون زمان پخششه که دیشب ساعت 10.30 از برنامه ی 100 فیلم پخش شد و تکرار هم نداره

نه علی جان ... منظورش توطئه ی فامیلی نبود که ... :46:
منظورش همون فیلمیه که شبکه ی 4 تبلیغ کرده و
ایشون دیده ...

که البته منم نفهمیدم کدم فیلم رو میگن . اما اگه
منظورتون سینما 4 باشه که ، تکرارش پنج شنبه ها
ساعت 15:30 پخش میشه ...

:11:

یا حق

Ahmad
12-04-2008, 14:34
سینما یک این هفته:
3:10To YUMA

کارگردان: James Mangold
بازیگران: Russell Crowe , Christian Bale , Ben Foster
محصول 2007 امریکا و 122 دقیقه
8 از IMDb

خلاصه داستان: دن اونز که پای خود را در جنگهای داخلی آمریکا از دست داده به همراه همسر و پسرش از شرق به ایالت آریزونا در غرب آمریکا مهاجرت کرده تا در آنجا با کار مزرعه داری زندگی آرامی را سپری کند . در همین حین یک باند تبهکاری به رهبری بن وید هر از چندگاه دست به سرقت و قتل افراد بیگناه در آن منطقه می زنند . بن وید دستگیر شده و دن بهمراه یک گروه دیگر که دستیاران افتخاری کلانتر شهر هستند بایستی او را برای انجام مجازات اعدام با قطار ساعت سه و ده دقیه عازم یوما کنند . در همین حین دن متوجه می شود که پسرش ویلیام بطور مخفیانه بدنبال آنهاست و به او دستور می دهد به خانه برگردد اما او حرف پدرش را گوش نمی دهد . از سوی دیگر بن تلاش می کند تا با دادن پیشنهاد رشوه به دن راهی برای نجات خود پیدا کند و این در حالیست که چارلی پرنس معاون بن نیز بدنبال پیدا کردن راهی برای نجات اوست .

فيلم زيبايي بود.

خيلي چيزها متفاوت بود.
يكيش همون ويليام كه معمولا تو فيلمها وقتي فرزندي به حرف پدر يا مادرش گوش نميكنه شاهد اون هستيم كه خانواده رو دچار دردسر ميكنه ولي اينجا برعكس بود و در دو صحنه كه پسر خونواده به حرف پدرش گوش نكرد بسيار هم توانست به او كمك كند.

و ...

كلا اگه نديديد بد نيست ببينيد. البته اگه وسترن دوست دارين.

S@eid
12-04-2008, 14:51
نه علی جان ... منظورش توطئه ی فامیلی نبود که ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورش همون فیلمیه که شبکه ی 4 تبلیغ کرده و
ایشون دیده ...

که البته منم نفهمیدم کدم فیلم رو میگن . اما اگه
منظورتون سینما 4 باشه که ، تکرارش پنج شنبه ها
ساعت 15:30 پخش میشه ...

یا حقسینما چهار این هفته فیلم " فراموشی " بود که ایرانی هم هست ...

این دوستمون احتمالا اشتباه می کنن ، منظور ایشون همون فیلم شبکه ی سه هست ! اگه دقت کرده باشین اخر هفته ها همه ی شبکه ها فیلم های همدیگه رو تبلیغ می کنن ، شاید این دوستمون تبلیغ فیلم " توطئه ی فامیلی " رو از شبکه ی چهار دیده بعد فکر کرده که قرار هست از این شبکه پخش بشه ...

در ضمن هیچ کدوم از فیلم های اخر هفتهمون مال سال 1940 نبود ... قدیمی ترین فیلمی که پخش شد همین توطئه ی فامیلی بود که محصول 1976 هست ... :11:

ElmO
12-04-2008, 20:24
در ضمن هیچ کدوم از فیلم های اخر هفتهمون مال سال 1940 نبود ... قدیمی ترین فیلمی که پخش شد همین توطئه ی فامیلی بود که محصول 1976 هست ... :11:

منم شکم تو همین 1940 بودنش بود !

پس احتمالا منظورشون همون بوده .

یا حق

S@eid
13-04-2008, 10:05
سینما ماوراء این هفته احتمالا :

راز سوم " The Third Secret "

کارگردان
Charles Crichton

با بازی
Stephen Boyd ، Richard Attenborough ، Judi Dench

محصول 1964 " انگلیس "

IMDB Rating: 6.9/10

ژانر : درام و جنایی

خلاصه ی فیلم :

لئو وینسنت روانشناس سرشناس لندنی به شکلی مشکوک خودکشی می‌کند، اما کاترین دختر نوجوان او معتقد است پدرش را یکی از بیماران وی به قتل رسانده است، بنابراین به سراغ یکی از بیماران و دوستان پدرش می‌رود و از او کمک می‌خواهد تا راز سوم یعنی حقیقت را کشف کند و ...

Mahdi Hero
13-04-2008, 12:04
گمون نکنم فيلمه خيلی جالبی باشه

farsweb
13-04-2008, 15:11
سلام
دوستان گرامی یه سوال دارم اونم اینکه آیا سینما و ماورا کیوب 0 رو نشون داده ؟؟

S@eid
13-04-2008, 17:04
دوستان گرامی یه سوال دارم اونم اینکه آیا سینما و ماورا کیوب 0 رو نشون داده ؟؟منظورتون این هست ؟؟؟

Cube Zero 2004

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه ... این رو نداده ... مکعب یک و دو رو داشتیم ولی مکعب 3 یا زیرو رو نه . :11:

Nikolas_95
13-04-2008, 20:25
راستی کسایی که دنبال فیلم اسباب بازی فروشی جادویی(یا همچین چیزی ، درست اسمش یادم نیست)
با بازی داستین هافمن

امشب یه تیزر پخش کردن که فردا شب (دوشنبه)ساعت 21 از شبکه دو پخش میشه

S@eid
13-04-2008, 20:53
چرا اسم این فیلم رو همه از یاد می برن ؟؟؟ :31:

فروشگاه عجایب آقای ماگوریم

البته با اسم فروشگاه حیرت انگیز پخش میشه . چرا ؟ خب معلومه چون کرم دارن !!! :27:

فکر نمی کنم به درد ما پیر پاتال ها بخوره ، از ما گذشته دیگه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinaset
14-04-2008, 16:21
سلام عرض مي كنم خدمت تمام دوستان
و خيلي ممنون بابت پاسخ ها
اقا اون فيلم كه گفتم نه فيلم فراموشي بود نه توطه
من گفتم موضوعش مال 1940 بود منظور سبكش است و لي فيلم خودش جديد به نظر مي رسيد
موضوع فيلم جنگ جهاني بود اخه من از اين نوع فيلم ها خيلي خوش ميايد
فكر كنم پنج شنبه تبليغش كرد
موضوعش جنگ جهاني بود ولي فيلمش جديد بود دوباره تكرار كردم:20:

اقا لطفان كمك كنيد بگيد كي بخش مي شه خيلي خيلي ممنون مي شم.....:10::11::11::11::11::11::11::11:

شبكه چهار هم بود
كسي مي دونه چه فيلم
.........................

Hectorist
14-04-2008, 18:26
چرا اسم این فیلم رو همه از یاد می برن ؟؟؟ :31:

فروشگاه عجایب آقای ماگوریم

البته با اسم فروشگاه حیرت انگیز پخش میشه . چرا ؟ خب معلومه چون کرم دارن !!! :27:

فکر نمی کنم به درد ما پیر پاتال ها بخوره ، از ما گذشته دیگه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو چه طوری دلت میاد این حرفو بزنی ؟؟؟ داستین هافمن بزرگ تو فیلم بازی میکنه !!! :13:
البته اسم اجق وجقی داره ها. بعضی مواقع خوبه که اسما رو عوض میکنن. وگرنه به طور مثال عرض میکنم ، فردا یکی میره مدرسه به دوستش میگه دیشب فیلم کانال دو رو دیدی؟ اون میگه نه ، اسمش چی بود؟ اون میگه فروشگاه عجیب آقای آکواریوم !!! خوب این بده دیگه.
بابا پـــــــــیر پاتـــــــال !!! :31:

S@eid
14-04-2008, 21:37
چه طوری دلت میاد این حرفو بزنی ؟؟؟ داستین هافمن بزرگ تو فیلم بازی میکنه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اسم اجق وجقی داره ها. بعضی مواقع خوبه که اسما رو عوض میکنن. وگرنه به طور مثال عرض میکنم ، فردا یکی میره مدرسه به دوستش میگه دیشب فیلم کانال دو رو دیدی؟ اون میگه نه ، اسمش چی بود؟ اون میگه فروشگاه عجیب آقای آکواریوم !!! خوب این بده دیگه.
بابا پـــــــــیر پاتـــــــال !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب ما هم نگفتیم داستین هافمن بزرگ بازی نمی کنه ، مشکل اینجاست که داستین هافمن بزرگ تو یه فیلمی بازی کرده که به درد ما پیر پاتال ها نمی خوره ... :27:
الان یه نگاهی کردم به ارای IMDB ، دیدم بالاترین رای ها رو دخترهای زیر 18 سال به این فیلم دادن !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما که دختر نیستیم ، تازه پیر پاتال هم هستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس احتمالا نمی تونست فیلم زیاد جذابی باشه باسه ما !!! :13:
حالا اونایی که دیدین چه جور فیلمی بود این فیلمه ، چی بود اسمش ؟ اهان ، فروشگاه عجیب آقای آکواریوم ؟! :31:

Geronimo_AD
14-04-2008, 21:47
خیلی فیلم آموزنده ای بود ...آموزش زبان انگیلیسی با دوبله همزمان...

Nikolas_95
14-04-2008, 22:54
خیلی فیلم آموزنده ای بود ...آموزش زبان انگیلیسی با دوبله همزمان...

آره ، خیلی عجیب بود ، ماشالله دارن نو آوری میکنن ، انگلیسی و فارسی با هم

بعیده از زیره دستشون در رفته باشه ، احتمالا خواستن تنوع بدن :دی

sinaset
14-04-2008, 23:32
سلام دوستان
اقا يكي جواب سوال ما رو بده
كسي نمي دونه اين فيلم كي پخش مي شد اين پست توضيح داد

اگه مي شه كمك كنيد من دوست دارم اين فيلم رو ببنم
يعني واقعان كسي تبلغ اين فيلم رو نديده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::4 1::41:

S@eid
15-04-2008, 09:36
سلام دوستان
اقا يكي جواب سوال ما رو بده
كسي نمي دونه اين فيلم كي پخش مي شد اين پست توضيح داد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه مي شه كمك كنيد من دوست دارم اين فيلم رو ببنم
يعني واقعان كسي تبلغ اين فيلم رو نديده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::4 1::41:

عزیز جان تکرار درخواستتون مشکلی رو حل نمی کنه ... مطمئن باش اگر کسی در مورد فیلم مورد نظر ، اطلاعاتی داشت در اختیارتون می زاشت ...

در هر صورت باید بگم شبکه ی چهار دو تا فیلم سینمایی در طول هفته پخش می کنه ، سینما ماوراء / سینما اقتباس و سینما چهار ... هر دو فیلم در این تاپیک معرفی میشن و اطلاعاتشون گذاشته میشه ... اگر به موردی مشابه فیلم مورد نظر شوما بر خورد کردم حتما در جریان می گذارمتون عزیز ... :11:

heliacal_66
15-04-2008, 10:21
سلام عرض مي كنم خدمت تمام دوستان
و خيلي ممنون بابت پاسخ ها
اقا اون فيلم كه گفتم نه فيلم فراموشي بود نه توطه
من گفتم موضوعش مال 1940 بود منظور سبكش است و لي فيلم خودش جديد به نظر مي رسيد
موضوع فيلم جنگ جهاني بود اخه من از اين نوع فيلم ها خيلي خوش ميايد
فكر كنم پنج شنبه تبليغش كرد
موضوعش جنگ جهاني بود ولي فيلمش جديد بود دوباره تكرار كردم:20:

اقا لطفان كمك كنيد بگيد كي بخش مي شه خيلي خيلي ممنون مي شم.....:10::11::11::11::11::11::11::11:

شبكه چهار هم بود
كسي مي دونه چه فيلم
.........................

"آلماني خوب" به کارگردانی استیون سودربرگ و بازی جورج کلونی که قبل از عید از سینما اقتباس پخش شد... فکر کنم همین باشه.