PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبكه كارا لطفا كمك كنند

alitabrizi
26-11-2005, 15:36
سلام خدمت دوستان عزيز

من تو يك مجتمع ساختماني زندگي ميكنم و تو مجتمع با 20 نفر از دوستام يك اينترنت ADSL2 گرفتم و من با استفاده

از workgroup اينترنت رو بين دوستام shar كردم و از اينترنت استفاده ميكنيم و مشكلي نداره ولي يك مشكل ديگه

پيش اومده و اينكه اينترنت ADSL2 ترافيك استفاده داره يعني اينكه شركت در قبال ترافيك بالا(send and recive) از

ما پول ميگره من هم به همين خاطر ميخوام كاري بكنم كه بدونم دوستام چقدر از اينترنت استفاده ميكنن (دونه به

دونه) تا هر كس از اينترنت بشتر استفاده ميكنه پول بيشتري بده

اگه بتونين به من كمك كنين بينهايت ممنون ميشم متشكرم

masoud_35_teh
27-11-2005, 13:09
دوست عزیز یه برنامه ای هست که کافی نت ها هم از اون اتفاده میکنن ولی من اسمشو نمیدونم .
باید بگردی و پیداش کنی .

mpsjavad
27-11-2005, 14:39
با سلام ..

دوست عزيز علي جان به انجمن هاي P30World خوش اومدي !

:: Netlimiter 1.30 نرم افزاري كوچك و قدرتمند براي كنترل ترافيك اينترنتي ! ::

براي اينكه از ترافيك اينترنتي خود و ميانگين سرعت اينترنت و رد بدل شدن اطلاعات مطلع شويد چه ميكنيد؟ Netlimiter نرم افزاري كوچك ,خوب و مناسب براي تمامي كاربرها ميباشد كه با استفاده از اين نرم افزار شما قادر خواهيد بود علاوه بر كنترل چگونگي سرعت اينترنت و رد و بدل شدن اطلاعات , براي آن محدويت نيز اجرا كنيد براي مثال سرعت دانلود و يا Upload فايلها از اين مقدار بيشتر يا كمتر نشود‌! ويژگي خوب ديگر اين نرم افزار كاربردي در دادن آمارهاي ماهانه و يا هفتگي و ... از چگونگي ترافيك اينترنتي شماست و شما با مقايسه ي آنها به نكات مورد نظر خود خواهيد رسيد . براي دريافت ساير ويژگي ها ميتوانيد به بخش English سايت هم سري بزنيد . Netlimiter با تمامي سيستم عامل هاي: Win98/Win98 SE, WinME, Win2000, Win2003 و WinXP سازگاري دارد.

از ادرس زير دانلود كنيد نسخه ي 2.0 رو با حجم 542 كيلوبايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كرك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برگرفته از P30World.com

توضيحات کامل .... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد !