PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کی ادعا داره کمک کنه

shahrokh_nik
30-05-2008, 13:53
سلام آقایون یه ویروس عجیب (شاید چند ویروس) اولا:یه new folder میسازه که توش my document البته صفتشم اجرایه
دوما:تا میام taskmanager اجرا کنم به سرعت بسته میشه که تازه cpu 100% را میبینم.(نیاز به گفتن این نیست که سرعت پایین امده)
سوم:امدم مکافی را نصب کنم که تا رفتم تو فلدرش زود بستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه تا میخام برم تو اینترنت سایتای ویروس کش اونا رو هم می بنده////////////

mahdi7610
30-05-2008, 16:53
سلام آقایون یه ویروس عجیب (شاید چند ویروس) اولا:یه new folder میسازه که توش my document البته صفتشم اجرایه
دوما:تا میام taskmanager اجرا کنم به سرعت بسته میشه که تازه cpu 100% را میبینم.(نیاز به گفتن این نیست که سرعت پایین امده)
سوم:امدم مکافی را نصب کنم که تا رفتم تو فلدرش زود بستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه تا میخام برم تو اینترنت سایتای ویروس کش اونا رو هم می بنده////////////
سلام دوست خوبم

راستش من هیچ ادعایی ندارم .
فقط دونسته هام را می گم تا شاید کمکی کرده باشم .

راستش انتی ویروس nod32 می تونه این ویروس را از پا در بیاره . شما این انتی ویروس را روی سیستمتون نصب کنید به شرطی که ورژن 3 این انتی ویروس را نصب کنید و سپس اونا 100 درصد اپدیت کنید و سیستم را به طور کامل اسکن کنید .

یه روشی هم یکی از دوستای خوبم توی مسیر زیر گفته که می تونید از اون روش هم استفاده کنید

پاک کردن تروجان new folder.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشکل taskmanager هم خوب مشخصه که سیستم ویروسی هست و باید از انتی ویروس های کسپر اسکای یا نود 32 یا بیدیفندر استفاده کنید . هر کدومشون میتونند این مشکل را حل کنند .

راستش با بودن سه انتی ویروسی که در بالا گفتم فکر نکنم نیازی باشه که از مکافی استفاده کنید .

اگه ویروس اجازه نصب انتی ویروس یا ویروس یابی را بهتون نمی ده هارد خودتون را با یه سیستم دیگه هارد به هارد کنید و با هارد اون سیستم به عنوان هارد میزبان بالا بیایید و عمل ویروس یابی را انجام دهید . حتی می تونید از انتی ویروس های انلاین هم استفاده کنید .

موفق باشید .

shahrokh_nik
30-05-2008, 18:19
دستت درست ولی این new foder با بقیه فرق میکنه

saeid_panah
30-05-2008, 18:26
سلام دوست خوبم

راستش من هیچ ادعایی ندارم .
فقط دونسته هام را می گم تا شاید کمکی کرده باشم .

راستش انتی ویروس nod32 می تونه این ویروس را از پا در بیاره . شما این انتی ویروس را روی سیستمتون نصب کنید به شرطی که ورژن 3 این انتی ویروس را نصب کنید و سپس اونا 100 درصد اپدیت کنید و سیستم را به طور کامل اسکن کنید .

یه روشی هم یکی از دوستای خوبم توی مسیر زیر گفته که می تونید از اون روش هم استفاده کنید

پاک کردن تروجان new folder.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشکل taskmanager هم خوب مشخصه که سیستم ویروسی هست و باید از انتی ویروس های کسپر اسکای یا نود 32 یا بیدیفندر استفاده کنید . هر کدومشون میتونند این مشکل را حل کنند .

راستش با بودن سه انتی ویروسی که در بالا گفتم فکر نکنم نیازی باشه که از مکافی استفاده کنید .

اگه ویروس اجازه نصب انتی ویروس یا ویروس یابی را بهتون نمی ده هارد خودتون را با یه سیستم دیگه هارد به هارد کنید و با هارد اون سیستم به عنوان هارد میزبان بالا بیایید و عمل ویروس یابی را انجام دهید . حتی می تونید از انتی ویروس های انلاین هم استفاده کنید .

موفق باشید .

صبر كن ببينم مگه 3 با 2.7 چه فرقي داره به غير از گرافيكش؟

mahdi7610
30-05-2008, 18:33
صبر كن ببينم مگه 3 با 2.7 چه فرقي داره به غير از گرافيكش؟

به خاطر این که اپدیت کردنش زیاد طول نکشه گفتم ورژن 3 را نصب کنه . خوب اگه دوست داری همون ورژن را نصب کن بعد اپدیت کن .

و از بین بردن چندین ویروس هم به این ورژن اضافه شده .

بالا بردن ورژن یه برنامه به این خاطر نیست که گرافیکش را عوض کنن . بلکه به قابلیت اون برنامه اضافه می کنند .

موفق باشی .

amir_toos
08-04-2009, 20:07
هیچ کاری بهتر از عوض کردن ویندوز نیست!

o2009
09-04-2009, 09:19
پیشنهاد می کنم به اینجا مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضرر نمی کنید