PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد یک ویروس یا spyware

mapooli
30-05-2008, 12:56
سلام دوستان
چند روزه که هر وقت وارد سایت گوگل و یاهو می شوم یک بنر تبلیقاتی زرد رنگ فارسی بالای صفحه نمایش داده می شه که نمی دونم چه طور باید اون رو از بین ببرم،
لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر.

mahdi7610
30-05-2008, 17:20
سلام دوستان
چند روزه که هر وقت وارد سایت گوگل و یاهو می شوم یک بنر تبلیقاتی زرد رنگ فارسی بالای صفحه نمایش داده می شه که نمی دونم چه طور باید اون رو از بین ببرم،
لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر.
سلام دوست عزیز

اگه می شه لطف کنید و یه عکس از اون تبلیغات بزارید اینجا .

نوشته های زرد رنگ تبلیغات هستند یا شعار ؟

اگه شعار هستند به ادرس زیر سر بزنید توضیح داده شده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

rasool1
30-05-2008, 18:11
سلام دوست عزیز دستگاه شما ویروسی شده آنتی ویروس نود رو نصب و آپدیت کنید مشکل شما حل میشود یا علی

mapooli
02-06-2008, 21:20
سلام دوست عزیز

اگه می شه لطف کنید و یه عکس از اون تبلیغات بزارید اینجا .

نوشته های زرد رنگ تبلیغات هستند یا شعار ؟

اگه شعار هستند به ادرس زیر سر بزنید توضیح داده شده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

سلام دوست عزیز
نوشته های زرد رنک تبلیغ هستند و هر دفعه عوض می شوند ولی تعداد آنها محدود است یعنی 4 یا 5 تبلیغ هستند که می آیند !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس این ویروس در آدرس زیر قرار دارد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

symk
02-06-2008, 22:50
این اگه ویروس باشه توسط هر آنتی ویروس آپدیتی پاک میشه . من ماله یکی از دوستان رو که مشابه همین بود رو با نورتون چاک کردم .

Markus
03-06-2008, 16:54
سلام دوست عزیز
نوشته های زرد رنک تبلیغ هستند و هر دفعه عوض می شوند ولی تعداد آنها محدود است یعنی 4 یا 5 تبلیغ هستند که می آیند !

عکس این ویروس در آدرس زیر قرار دارد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين صفحه شما ويروسی نيست، بلکه تبليغاتی هست که شما وقتی از يک اکانت مشخص استفاده ميکنی بر صفحه گوگل ظاهر ميشه،فقط تبليغ هست!خطری نداره

mapooli
04-06-2008, 12:53
اين صفحه شما ويروسی نيست، بلکه تبليغاتی هست که شما وقتی از يک اکانت مشخص استفاده ميکنی بر صفحه گوگل ظاهر ميشه،فقط تبليغ هست!خطری نداره
من خیلی وقت است که از این اکانت استفاده می کنم ولی این مشکل در همین چند روز اخیر به وجود آمده است.
در ضمن با Panda Antivirus , Spyware Doctor هم از بین نرفته !