PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك برنامةى فوق عاد براى درهاوردنى فايلهاى مخفى درسيدى ها ايزوباستر نميتواند نيشون بد اين برنامة ميتوانت دربيارد

ali guard
30-05-2008, 12:15
این تابک تنها برای درهاوردنى فايلهايى مخفى ايستفا بكنان
لطف كنان هرچزی دراین مورد بلچ هستن اینجا باهم یاد بدین

يك برنامةى فوق عاد براى درهاوردنى فايلهاى مخفى درسيدى ها ايزوباستر نميتواند نيشون بد اين برنامة ميتوانت دربيارد

لطفن شوما اگر چیزی
diagnostic.exe - 2.18MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید - 2.18MB

-------------------------------------------------------------
اگر همه مسل هم بدونيم ياني همه هيچ نميدونيم |

dogtag
30-05-2008, 12:49
فقط برای اطلاع میگم:
یوزر کم پست + عنوان ناجور + متن ناجور + آپلود سنتر مجانی= ریسک پذیرفتن ویروس

به شما هم بر نخوره
ولی هر کس دانلود کرد، یه ویروس کشی بکنه

redjoker
30-05-2008, 14:42
اگه آیدیش ali نداشت میگفتم به زبون ارمنی داره صحبت میکنه :10:

persiankitty
30-05-2008, 14:59
فكر نمي كنم اون انگليسي كه ما بلد هستيم بهتر از اين فارسي باشه ، شايد فارسي همينقدر ميدونه ، چرا گير ميدين ؟
نبين كي ميگه ، ببين چي ميگه‌ !

ژولی لسکو
30-05-2008, 15:28
این تابک تنها برای درهاوردنى فايلهايى مخفى ايستفا بكنان
لطف كنان هرچزی دراین مورد بلچ هستن اینجا باهم یاد بدین

يك برنامةى فوق عاد براى درهاوردنى فايلهاى مخفى درسيدى ها ايزوباستر نميتواند نيشون بد اين برنامة ميتوانت دربيارد

لطفن شوما اگر چیزی
diagnostic.exe - 2.18MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید - 2.18MB

اگر همه مسل هم بدونيم ياني همه هيچ نميدونيم |
ممنون علی آقا
لطفا یه خورده از خودت بگو تا دلیل نگارش خاص شما رو بدونیم
------------------------------
من دانلود کردم و ویروس و این حرفها هم منتفیه

mahramasrar2
30-05-2008, 17:23
نام برنامه
CDDVD Diagnostic 3.0
توضيحات برنامه
CD/DVD Diagnostic is designed to recover data and present information about CDs and DVDs. There are several analysis tools which help in diagnosing problems with discs and for quality checking. Using this tool it is possible to recover data from most discs with inaccessible data.

The primary use of this product is for recovering data from otherwise inaccessible discs. Towards this use, it is strongly recommended that you refer to the Quick Reference section to guide you through this process.

CD/DVD Diagnostic is designed to operate under Windows 95, 98, Me, NT, 2000 or XP with all types of CD and DVD devices. Under Windows NT, 2000 and XP Administrator rights are required to install the program, but not to use it.

CD/DVD Diagnostic is based on over six years of development and improvements and today is in use by thousands of people that are using it to recover data and inspect discs.

اندكي توضيح فارسي
مورد اول استفاده=
ظاهرا استفاده اين برنامه بيشتردر مواقعي است كه شما اطلاعات خود را بروي CD يا DVD رايت كرده ايد ولي سي دي شما خش افتاده واطلاعات غير قابل كپي شده است در اين صورت بوسيله اين برنامه اطلاعات را از روي CD يا DVD بروي هارد خود كپي مي كنيد
مورد دوم استفاده=
در صورتي كه شما اطلاعات خود را بروي CD هاي قابل رايت مكرر رايت كرده ايد ولي سي دي شما به علت استفاده زياد غير قابل باز شدن توسط سي دي رام است

مورد سوم استفاده =
آنگاه كه شما اطلاعات خود را از روي CD قابل رايت مكرر پاك كرده ايد ولي هنوز اطلاعات جديدي بروي آن رايت نكرده ايد

مورد چهارم استفاده=
در صورتي كه CD شما داراي قفل هاي نرم افزاري شبيه به پوشه هاي مخفي ايجاد شده توسط ISOBUSTER يا اصطلاحا SUPER HIDDEN مي باشد در اين صورت اين برنامه پوشه ها را هر چند كه قدرت مند يا حفاظت شده باشند گشوده اطلاعات را بروي هارد كپي مي كند

توجه= در اين مورد آخر برنامه شبيه به ISOBUSTER عمل مي كند و نام تاپيك گزيده شده توسط دوست ما علي مبين همين قضيه مي باشد

باتشكر
محرم اسرار2=mahramasrar2

ali guard
02-06-2008, 19:07
فقط برای اطلاع میگم:
یوزر کم پست + عنوان ناجور + متن ناجور + آپلود سنتر مجانی= ریسک پذیرفتن ویروس

به شما هم بر نخوره
ولی هر کس دانلود کرد، یه ویروس کشی بکنه

بابا شوما من ايهانة نكنى من يك عراقى هستم همة شوما دوست دارم ايقد فارسى بلدم ولى شوما منو ايهانة كرديد من ميخواهم هم باهم همكارى كنين من خيلى بيدونى عضو اينجا تماشا كردم ديدم موشكل جية
1- نميتوانن اد دستى clone cd و iso boster خلاس بشان من اومادم انو با شوما ياد بدم ولى ايشتبا هستم
هنوز منو ايهانة ميكنان فارى بلدم ولى نويشتنش موشكيل دارم

-----------------------------------------------------------
اگر همه مسل هم بدونيم ياني همه هيچ نميدونيم | دروست است يانة ؟؟
------------------------------------------------------------

dogtag
02-06-2008, 19:17
بهت خوش آمد هم انجمنی عراقی.
امیدوارم ناراحت نشده باشی.
قصد خواصی نداشتم. آخه زیادن کسانی که فقط برای خراب کاری میاد اینترنت.
امیدوارم بتونم این کار زشتم رو یه جوری جبران کنم.

Luxe
02-06-2008, 20:26
خوب امتحانی بکنیم ببینم سیدی خراب منو چیکار میکنه

Mohsen6558
04-06-2008, 13:28
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
or

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید