PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلشم ارور write protect میده؟؟!

magical
30-05-2008, 11:23
فلشم ارور write protect میده نه می تونم فرمت کنم نه دلیت کنم و فقط ارور write protect میده ، چکار کنم؟ البته یه 100 مگابایت داخلش اطلاعات هستش که از فلش می تونم تو pc کپی کنم.

atila720
04-11-2008, 18:22
سلام
منم دقیقا همین مشکل رو دارم...!!! رایت پروتکت write protect میده ولی فایلهای توش قابل خوندن هستن! فرمت format هم نمیشه!

کسی راه حلی براش نداره؟!!!
دنیای اینترنت رو از بار علمی خودتون بی نصیب نگذارید...
سپاسگذارم

becareful
06-11-2008, 00:23
ببین با این میتونی فلشش کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi4507
20-02-2009, 20:37
منم اين مشكل write protect رو دارم ميشه راهنمايي كنيد

Hossein Adeli
27-02-2009, 02:12
علت این مشکل ویروس است برای حلس هم به مسیر زیر در رجیستری بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies
اگه دیدید این پوشه StorageDevicePolicies موجود نیست خودتون درست کنید و بعد داخل پوشه NEW بزنید و یک DWORD value ایجاد کنید و نامش رو WriteProtect قرار بدید و مقدارش رو هم 0 بکنید (اگه 0 نبود که پیش فرض 0 است ) بعد از رجیستری خارج و ریستارت کنید و بعد مموری رو فرمت.
اگه این کارا سخت بود یک فایل متنی در دسکتاپ ایجاد کنید و متن زیر رو تش کپی کنید

Windows Registry Editor Version 5.00

;Re-Enable writing in external storage devices like pendrive

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies]
"WriteProtect"=dword:00000000

بعد Save as رو انتخاب کنید و نام فایل رو TEST.reg بزارید و ذخیره کنید بعد برید اون فایل رو اجرا و Yes بعد OK کنید.
بعد فرمت بزنید تموم.....

saberfarhadi
09-05-2011, 20:05
سلام آقا فقط یه فلش چنین مشکلی رو روی سیستم من داره بقیه فلشها مشکلی ندارن، به این مسیرم رفتم اون اونجا بودش مفدارشم صفر بود

amir.h.r.j
15-10-2013, 15:20
سلام من یه فلش philips 8 gig دارم با همین مشکل میشه اطلاعاتشو رو کامپیوتر کپی کرد ولی فرمت نمیشه و رایت پروتکتد شده . هر راهی رو امتحان کردم نشد که نشد ویندوزمم 7 هستش . لطفا کمک کنین به این فلش نیاز شدید دارم ...:n04: