PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی سایت های گسترش دهنده بازی ( در سطح جهان )

Moh3en_DDD
29-05-2008, 23:12
اول بگم که Experimental کلا منظور بازی هایی که فقط توسط 1 نفر درست میشه و با هدف تجاری تولید نمی شه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب این یک سایته که می تونید توش عضو بشید و بازی هاتون را توش آپلود کنید .
هر ماه بین بازی هایی که گذاشته می شه مسابقه برگزار می شه و به نفرات برتر جایزه می دند .

مقاله هایی هم در مورد کلا بازی نوشته توش . مثلا بازی چطوری باشه . به چه سبکی باشه خوبه و از این حرفا .

سوال هم می تونید توش بپرسید .

ولی خوب یکم باید بازی سازیتون قوی باشه چون :

1. Each game must be made in less than seven days,
2. Each game must be made by exactly one person,
3. Each game must be based around a common theme i.e. "gravity", "vegetation", "swarms", etc.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Moh3en_DDD
02-06-2008, 14:15

این یکی از بهترین سایت ها هست چون هم آموزش داره و هم School و هم مسابقات مختلف . مثلا مسابقه بهترین داستان نویسی بازی و طراحی شخصیت بازی با مداد و ...

می تونید بازی هاتون هم توی مسابقاتش شرکت بدید .

یه بخش هم داره که کار های Student های همون سایت را نشون میده . حتما بینید جالب هستند :

Moh3en_DDD
02-06-2008, 14:20

این سایت خیلی خوبه ولی تنها بدی که داره اینکه فقط مربوط به بازی های فلش هست و اون هم Online .
هر بازی که برای این سایت درست کنیم و بازی مطابق شرایطی ( که توی خود سایتش توضیح داده ) 1000$ دستمزد می گیریم .

*PiNk PaNTHeR*
02-06-2008, 14:25
سایت برای دانلود، ساخت و در اختیار عموم گذاشتن بازیهای کژوال مستقل ساخته شده، مخصوصا با نرم افزار گیم میکر ساخته و پرداخته شده و همیشه تعداد زیادی بازیهای اینگونه در این سایت برای دانلود، نقد و امتیاز دهی وجود داره. اگه به این کار علاقه مندید حتما عضویت در این سایت پیشنهاد میشه.

Moh3en_DDD
02-06-2008, 14:28

این هم یکی از بزرگترین مسابقات ساخت بازی هست که هرسال توی جهان برگزار میشه . برنده ها دعوت می شند به California و اونجا بهشون جایزهاشون را میدند که خیلی هم خفن هست .

توی صفحه ی بالا می تونید بازی هایی که اول شدند به همراه جوایزشون ببینید ... شما هم برای سال 2009 ثبت نام کنید . البته هنوز شروع نشده .

لازم به ذکر است که برنده ی جایزه ی Technical Excellence این مسابقه ماله یک بازی بوده که با Quest 3D ساخته شده .

این هم خود سایت :

Moh3en_DDD
02-06-2008, 14:29

این سایت هم تقریبا مثل سایت های بالا هست و بازی های شرکت کنندگان را به صورت 30 روز یک بار بهترینش را معرفی می کند :

Moh3en_DDD
02-06-2008, 14:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

newhamedpc
07-10-2008, 08:30
سلام ما هم میخواییم تو pggame.ir مسابقات دوره ای بذاریمم . دوستانی که میتوانند کمکون کنند . خبر بدهند .
منتظر نظرات و پیشنهاداتتان هستم.

ehsan_wwe
09-02-2011, 13:57
نقل قول از AMIR REZAs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
داشتم در مورد آموزش UDK تو گوگل سرچ میکردم به سایت جالبی برخوردم که لیست تمام یا بیشتر انجین های بازیسازی جهان رو به ترتیب حروف الفبا گذاشته بود و توضیحاتی در موردشون داده بود و حتی اسکرین شات از بازیهای ساخته شده باهاشون گذاشته :20:
سایت خوبیه برای افرادی که میخوان با توجه به نیازشون یه انجین رو واسه ساخت بازی انتخاب کنند.

:11:

parvizamd
09-02-2011, 14:20
احسان جان این سایت فقط درباره موتور و directx و اینجور چیز نوشته بازی رایگان تو نمی شه گذاشت ولی میشه موتور ساخته شده توسط شما در این سایت معرفی بشه.

ehsan_wwe
26-04-2011, 20:44
نقل قول از silsin
سلام
یه سایت رو جدیدا دیدم چند تا مقاله خیلی خوب داره دلم نیومد شما ها رو هم بی نصیب بزارم

از جمله موارد :
طراحی موتور بازی مؤلفه گرا
کارشناس : مهندس امیرحسین فصیحی
نخستین همایش ملی بازی های رایانه ای دانشگاه صنعتی شریف

--------------------------------------------------------------------------------------------------

بررسی جلوه های بصری مختارنامه در نشست استاد گلپایگانی با امیرسحر خیز

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
پردازش گرافیک در بازی رایانه ای
سخنران : بهنام آقاجانی
از شرکت اسپریس پویا نما در چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
مراحل ساخت بازی کوهنورد
سخنران : فرهود فرمند
از مؤسسه تبیان در چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
رامین جوادی خالق موسیقی یک دستاورد حماسی

و کلی مطلب کاملا تخصصی دیگه که من وقتی دیدم مغزم دود کرد.

هرچی دلتون بخواد توش هست .

ادرس :
کد:
کد:
ادرس بالایی فکر کنم مربوط به وب سایت قبلی این سایته که مطالب جالبی داره .
دومی هم مربوط به سایت جدیدشونه که دیگه ترکونده .

البته بگم من این سایت رو شانسی پیدا کردم و اصلا نمی دونم مال کیه و کجاست و این چیزا اینا رو به حساب تبلیغات نزارین

danger2pc
21-07-2012, 12:57
منم یه سایت تازه تاسیس رو پیدا کردم که کارش توی زمینه ساخت بازی هست، این سایته انواع مدل ها، مشورت ها و ... رو در مورد بازی به کاربراش ارائه می کنه، من خودم چیزهای جالبی رو توش یاد گرفتم، با اینکه تازه تاسیس هست اما مدیراش اگه بلد باشن واقعاً دریغ نمی کنن...
من کارم با FPSc هست و بر حسب اتفاق به این سایت برخورد کردم، جدیداً می خوان روی Unity کار کنن.
نکته جالبی هم که داره یخش پروژه های Open Source اون هست...
به گفته مدیرش: این سایت می خواد پروژه های Open Source رو به کمک کاربراش راه اندازی کنه، که این برای اولین بار توی ایران هست.
فکرشو بکنید!!! پروژه بازی اونم از نوع متن باز :D
مهم ترین گزینه ای که لازم دونستم بگم، ایرانی بودن این سایت هست، چرا همش دنبال سایت های خارجی و حمایت از اونها باشیم، ما از خودمون شروع می کنیم، من پیشنهاد می کنم دوستان روی اینگونه سایت ها بیشتر تمرکز کنند تا علم بازی سازی توی ایران گسترش پیدا کنه ...
آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امید وارم مدیران نیز از سایت های ایرانی بیشتر حمایت کنند.