PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Mohsen khan
29-05-2008, 19:08
سلام به دوستان عزيز
قبلا يك تاپيك به همين نام داشتيم كه به بخش ديگري منتقل شد
اما ديدم كه باز هم دوستان در اين زمينه باز هم به اينترنت و شبكه مراجعه مي كنند
براي همين لازم ديدم يك تاپيك ديگه بزنم

پس از اين به بعد لطفا تمام سوالات و اشكالات را در اين تاپيك مطرح كنيد

قانون مهم : معرفي هرگونه بوترو هك ممنوع !!!

برای دانلود اخرین نسخه می توانید از لینک زیر استفاده کنید
Yahoo! Messenger / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون
محسن

Nevissande
29-05-2008, 19:23
Yahoo Messenger 9 نسخه پرتابلش اومده؟

hnme_bnd
29-05-2008, 20:18
من يه کد reg تو مايه هاي multy yahoo اينجا ديدم ميخواستم بدونم ميتونيد اينجا بزاريد
اگه امکان داره يه 2 تا برنامه بوت خوب هم بزاريد و از اين برنامه هاي ساخت id

r4pbr4p
30-05-2008, 13:15
من يه کد reg تو مايه هاي multy yahoo اينجا ديدم ميخواستم بدونم ميتونيد اينجا بزاريد

قانون مهم : معرفي هرگونه بوترو هك ممنوع !!!

از این بزرگتر بنویسه معرفی بوتر ممنوع!!!

masoudtr
31-05-2008, 12:25
یاهو ایران را بسته.درسته؟

offlineinternet
31-05-2008, 12:48
یه مشکلی برای من پیش آومده که تمام id من رفته تو adrees book کمک کنید که چطور برگردونم حدود 1000 add list داشتم

mohsen57
01-06-2008, 00:14
من می خوام وارد رومهای Persian Chat بشم ولی پیداشون نمیکنم! تو کدام شاخه هستند؟

Ghaioom
01-06-2008, 08:13
سلام
اینم لینک دانلود Multi Yahoo همزمان میتونی با چند تا آی دی لوگین بشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یاهو ایران را بسته.درسته؟
آره بسته.
ولی بعد از اینکه ایمیل با اسم کشور دیگه درست کردی بعد میتونی بری تو تنظیمات ایمیلت بعد هم ایران رو انتخاب کنی.

تو شاخه ی Regional هستش.
چت ایرانیان. چت فارسی.

mohsen57
01-06-2008, 12:20
تو شاخه ی Regional هستش.
چت ایرانیان. چت فارسی.
من که چیزی ندیدم آسیا، امریکا ، کاناداو ... هست ولی نامی از ایران یا فارسی نیست!!!

r4pbr4p
01-06-2008, 12:57

نیازی نیست توی شاخه ایی بری... یه روم الکی انتخاب کن بعد تو قسمتی که تکست میکنی بنویس

join persian chat:10/

حالا من پرسین چت 10 رو انتخاب کردم.. شما هر رزومی که مایلی جایه 10 بنویس بعد SEND بزن. کد امنیتی رو هم وارد کن
موفق باشی :10:

mohsen57
01-06-2008, 13:03
درسته، ولی توی لیست نیست!!

Ghaioom
01-06-2008, 13:06
من که چیزی ندیدم آسیا، امریکا ، کاناداو ... هست ولی نامی از ایران یا فارسی نیست!!!
شما بعد از انتخاب Regional بعد Asia انتخاب کن میاد. چند لحظه صبر کن میادش.

r4pbr4p
01-06-2008, 13:37
اول برو به قسمت [Cultures & Community] بعد [ Countries And CulTures ] بعد آخرین گزینه نوشته [Persian Chat]

موفق باشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaaVooD
01-06-2008, 14:20
درود دوستان
چطور میشه خودتو به لیست کسی اضافه کنی؟ (بی اجازه)
ممنون

Ghaioom
01-06-2008, 15:04
درود دوستان
چطور میشه خودتو به لیست کسی اضافه کنی؟ (بی اجازه)
ممنون
سلام
فکر کنم نرم افزار داره.
برو تو گوگل جستجو کن پیدا میشه.

offlineinternet
01-06-2008, 19:09
یه مشکلی برای من پیش آومده که تمام id من رفته تو adrees book کمک کنید که چطور برگردونم حدود 1000 add list داشت

Ghaioom
01-06-2008, 19:34
اول برو به قسمت [Cultures & Community] بعد [ Countries And CulTures ] بعد آخرین گزینه نوشته [Persian Chat]

موفق باشی

من تا حالا اینو ندیده بودم.
من همیشه به آسیا میرفتم و چت میکردم.
ممنون ازت.

MILIN3M
01-06-2008, 22:53
از پست بالایی تشکر میکنم من همش میرفتم تو اسیا..........راستی چرا این همه ایدی که سایت مستهجن میدن زیاده توی رومهای اسیا؟؟ ویروسن؟؟

mohsen57
01-06-2008, 23:50

موفق باشی

آقا دستت درد نکنه :20: :31:

r4pbr4p
02-06-2008, 12:21
سلام دوستان... خواهش میکنم :11:

یه مشکلی برای من پیش آومده که تمام id من رفته تو adrees book کمک کنید که چطور برگردونم حدود 1000 add list داشت

میتونی دقیق بگی چه اتفاقی افتاده؟ اگه سوالتو بهتر بپرسی جواب بهتری پیدا میکنی دوست عزیز :10:

offlineinternet
03-06-2008, 09:22
سلام دوستان... خواهش میکنم :11:

میتونی دقیق بگی چه اتفاقی افتاده؟ اگه سوالتو بهتر بپرسی جواب بهتری پیدا میکنی دوست عزیز :10:
من قبلا 1000 ID تو پوشه Friends داشتم اما به یکباره همش رفت تو پوشه ی Addres Book نمی دونم چیکار کنم اگه بخواه دوباره اونارو Add کونم باید یکی یکی این کارو رو بکنم که خیلی وقت گیره روشی هست یا برنامه ای که به یکباره این کار رو بکنه

r4pbr4p
03-06-2008, 12:26
من قبلا 1000 ID تو پوشه Friends داشتم اما به یکباره همش رفت تو پوشه ی Addres Book نمی دونم چیکار کنم اگه بخواه دوباره اونارو Add کونم باید یکی یکی این کارو رو بکنم که خیلی وقت گیره روشی هست یا برنامه ای که به یکباره این کار رو بکنه

شماخواسته یا ناخواسته یا شایدم توسط یه نفر دیگه آی دی های ادد لیستتو پاک کردی. اگه توجه کرده باشی موقع پاک کردن هر آی دی از شما میپرسه که از آدرس بوک هم پاک کنم یا نه که شما فقط از گروه فریند پاک کردید نه از آدرس بوک

تا اونجا هم که من اطلاع دارم اینطور برنامه ایی وجود نداره
اما اینم یادت باشه که یه نفر همه چیزو نمیدونه... از دوستان خواهش میکنم اگه در این مورد راه حلی بلدن به ما هم بگن :10:

Ghaioom
03-06-2008, 13:00
همه ی آی دی ها که یکدفعه تو پوشه ی Addres Book که نمیره چه طوری ممکنه؟؟!!!!

r4pbr4p
03-06-2008, 13:42
Ghaioom جان شما با Drag کردن کل آی دی هات میتونی اونا رو از اددلیستت پاک کنی ولی تو آدرس بوک داشته باشی

faded
03-06-2008, 20:59
سلام
من سوالی دارم که نمی دونم واقعا جای پرسیدنش همن جا هست یا نه؟
اما جای دیگه ایی پیدا نکردم
من میخوام ای دی خودم رو از لیست کسی که من رو هک کرده (بد جور) پاک کنم
یک برنامه میخوام که داخل اون برنامه از من پسور ای دی خود من را نخواد
(امیدوارم واضح گفته باشم)
لطفا لینکش را برام بگذارید
خیلی ممنون

1240
04-06-2008, 11:28
درود
دوستان
یک مشت ادم مریض
روانی
بیکار
الاف ربختن تو این یاهو
بابای ما رو سوزوند
اقا یک انتی بوتر به ما بدید
یچی کنیم
دو روزه زندگی نزاشته برای م

r4pbr4p
04-06-2008, 13:34
سلام

اینطور برنامه ایی نیست Faded جان
شما فقط با داشتن پسوورد میتونید این کار رو انجام بدید

r4pbr4p
04-06-2008, 13:38
درود
دوستان
یک مشت ادم مریض
روانی
بیکار
الاف ربختن تو این یاهو
بابای ما رو سوزوند
یچی کنیم

1240 عزیز شما هم میتونید از یاهو الیت و یاهو تونل استفاده کنید :46:

Ghaioom
04-06-2008, 19:09
سلام
من سوالی دارم که نمی دونم واقعا جای پرسیدنش همن جا هست یا نه؟
اما جای دیگه ایی پیدا نکردم
(امیدوارم واضح گفته باشم)
لطفا لینکش را برام بگذارید
خیلی ممنون
سلام
شما از Yahoo Tools V2.0 استفاده کن باید لوگین بشی راحت پاک میشه.

درود
دوستان
یک مشت ادم مریض
روانی
بیکار
الاف ربختن تو این یاهو
بابای ما رو سوزوند
یچی کنیم
شما هم از Y!Tunel Pro2.5 اسفاده کن راحت میشی.
آدرس

baran_1000
05-06-2008, 07:57
یه سایت می خواستم که بشه ازش آف ها ی یاهو مسنجر رو چک کرد

لطفاً نحوه استفاده اش رو هم توضیح بدین

ممنو

r4pbr4p
05-06-2008, 10:33
Ghaioom جان شما توجه نکردی...Faded گفته [یک برنامه میخوام که داخل اون برنامه از من پسور ای دی خود من را نخواد].
اما همه میدونن که بدون داشتن پسوورد نمیتونی لوگین کنی... حتی به Yahoo Tools;)

r4pbr4p
05-06-2008, 10:39
یه سایت می خواستم که بشه ازش آف ها ی یاهو مسنجر رو چک کرد

لطفاً نحوه استفاده اش رو هم توضیح بدین

ممنو

شما میتونی از اینجا استفاده کنی

رویSign In کلیک کن و آی دیتو بهش بده

به همین سادگی :46:

ar.behnam
05-06-2008, 12:36
عزيزم همش پريد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نميدونم چطوري تا ميرم تو يه حساب ديگه ياهو خودش ميپرسه ميخواي ادرس بوك رو اضاف كني به ادد ليست
توي help خود ياهو هم همينو نوشته كه بايد ياهو رو عوض كني ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ar.behnam
05-06-2008, 12:37
یه مشکلی برای من پیش آومده که تمام id من رفته تو adrees book کمک کنید که چطور برگردونم حدود 1000 add list داشتم
عزيزم همش پريد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نميدونم چطوري تا ميرم تو يه حساب ديگه ياهو خودش ميپرسه ميخواي ادرس بوك رو اضاف كني به ادد ليست
توي help خود ياهو هم همينو نوشته كه بايد ياهو رو عوض كني ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@eid
06-06-2008, 23:52
سلام رفقا ...

کسی می دونه چرا وقتی می خوام وارد روم ها بشم این پیغام میاد ؟ به اون قضیه تحریم ربط داشته بید ؟

عکس :

Ghaioom
07-06-2008, 11:31
سلام رفقا ...

کسی می دونه چرا وقتی می خوام وارد روم ها بشم این پیغام میاد ؟ به اون قضیه تحریم ربط داشته بید ؟

عکس :

دوست عزیز هیچ وقت نمیتونی درستش کنی ولش کن. :13:
مال منم هر کاری کردم نشد باید در ساخت ایمیل تاریخ تولدت رو بزرگ میزدی.

S@eid
07-06-2008, 11:59
دوست عزیز هیچ وقت نمیتونی درستش کنی ولش کن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مال منم هر کاری کردم نشد باید در ساخت ایمیل تاریخ تولدت رو بزرگ میزدی.ای بابا :13: دستت درد نکنه رفیق:11: بازم خوبه فهمیدم علتش چیه چون داش رو اعصابم راه می رفت :41:

Ghiyamat
07-06-2008, 12:54
آقا من دیگه بریدم:41:

این چه وضعشه بابا. از پارسال تاحالا این ششمین آی دی من بود که کمپلت با همه اددلیستام و ایمیل های مهمی که داشتم ازم گرفته. آخه چرا هیشکی نمیدونه دلیل این کارش چیه:41:

توی هرکدوم 500 - 600 تا ادلیست داشتم. یکی گفت به خاطر ادلیست زیاده. اما من اینو تست کردم نبود.

برام جالبه که دو بارش اتفاق جالبی افتاد و این بود که یهو دوتا آی دی رو باهم ازم گرفت.

من گیج شدم. یعنی توی این دنیای بزرگ نت کسی نمیتونه فقط به من دلیل این کار یاهو رو بگه؟

در حال حاضر 7 تا آی دی دارم. دیشب با همشون آنلاین شدم و چک آف کردم. صبح پاشدم دوباره با همه لاگین کنم دیدم دوتاشون از یوزرو پس ایراد میگیرن. رفتم توی یاهو میل چک کردم دیدم بله اینجا هم همینجوره. مطمئن شدم که مثه دفعه های قبل.....

راستی حرف از هک نزنید که احتمالش صفر هست.

من خیلی ناامیدم. جدی کسی نمیتونه بگه دلیل این مسخره بازیها چیه؟

فقط واسه من این مصیبته یا کس دیگه هم بوده؟

پ.ن: مدیران محترم این تاپیک رو از بخش گفتگوی آزاد جای دیگه نبرید لطفا. دفعه قبل رفتیم بخش یاهو و اینترنت، ملت زورشون میومد وارد تاپیک بشن. این بحث باید جلوی دید اکثریت باشه بلکه کسی تجربه ای در این زمینه داشته باشه و بتونه کمک کنه

™Enter_The_Love
07-06-2008, 13:00
امکان نداره یاهو اینکارو بکنه

Ghiyamat
07-06-2008, 13:14
امکان نداره یاهو اینکارو بکنه
منم اولش نظر تورو داشتم. اما این بلا سرم اومده چند بار. و تحقیق کردم توی فروم یاهو. مطمئنم کار یاهو بوده. در این شک نکن

Ghaioom
07-06-2008, 15:15
اگه مشکل داره از Forget a your password استفاده کن شاید درست بشه.

Ghiyamat
07-06-2008, 19:47
اگه مشکل داره از Forget a your password استفاده کن شاید درست بشه.
متاسفانه قضیه با این چیرا حل نشد. من از این بابت خیلی ناراحتم که بعد از 1 سال کسی هنوز پیدا نشده دلیل این اتفاق رو برام بگه :O

ASHKAN_DGH
09-06-2008, 16:16
ازتون خواهش می کنم راهنماییم کنین
من آیدیم و پسوردما جدیدا هر چی میزنم یاهو میگه دوباره وارد کن به نظر اساتید چیکار کنم که بتونم وارد آیدیم شم
هرچی میل مهم دارم میره توی این آیدیم واقعا موندم چیکار کنم من خودم فکر میکنم یکی پسوردما عوض کرده به نظرتون راهی نداره که من بتونم دوباره وارد آیدیم شم؟؟

ASHKAN_DGH
09-06-2008, 16:19
:41::41::41: پسوردمم 123456بودش به نظر خودم هکم کردن چون آیدیم خیلی جالب بودش بعد از اینم که دیدم نمیتونم وارد آیدیم شم تو سایت یاهو هم رفتم پسوردما تغییر بدم دیدم سوالای امنیتی میپرسه منم هیچیش یادم نبودش

Hamid Reza
09-06-2008, 16:21
:41::41::41: پسوردمم 123456بودش به نظر خودم هکم کردن چون آیدیم خیلی جالب بودش بعد از اینم که دیدم نمیتونم وارد آیدیم شم تو سایت یاهو هم رفتم پسوردما تغییر بدم دیدم سوالای امنیتی میپرسه منم هیچیش یادم نبودش

فکر نکنم دیگه راهی باشه
چون برای درخواست پسورد باید تاریخ تولد و سوال امنیتی و جوابشو مطرح کنید
ممنون:11:

babrekhofte
09-06-2008, 19:37
وقتي ميخوام با ياهو لوگين کنم مينويسه :

There was problem singing in to yahoo! massenger

Please try again little big letter

مشکل از کوجاس ؟! در ضمن ie هم برام نميتونه صفحه لود کنه و با firefox نت رو چک ميکنم

MaSoOd
09-06-2008, 19:42
منم نمیتونم امروز لاگین کنم

هیچ پیامی هم نمیده !

babrekhofte
09-06-2008, 19:52

مشکل از کوجاس ؟! در ضمن ie هم برام نميتونه صفحه لود کنه و با firefox نت رو چک ميکنم

Hamid Reza
09-06-2008, 20:29

این پیام کامل نیست
فقط میگه تو ورود مشکلی هست لطفا بعدا بیایید
چون اگه id و pass اشتباه باشه میگه
من فکر کنم اشکال از یاهو مسنجرتون باشه
در مورد مشکل بعدیتون هم اینجا جاش نیست لطفا در تاپیک مربوطه مطرح کنید
ممنون
موفق باشید:11:

darvish1900
09-06-2008, 20:36
بعضی مواقع سرعت پایین هم در لاگین نشدن تاثیر داره و باعث میشه که ارور یوزر و پاسورد رو بده

r2_irooni
09-06-2008, 21:50
سلام دوستان هیچکس به این پست این دوستمون که اول تاپیک هم بود توجه نکرده بود
ایشون برنامه نمی خواستن - می خواستن از رجیستری این تغییرات رو اعمال کنند
به این شکل عمل کن عزیز جان
============
توی مسیر زیر
start>RUN
می نویسی regedit
توی مسیر زیر برید
HKEY_CURRENT_USER>Software>yahoo>pager
روی پیجر کلیک کنید
توی پنجره سمت راست یه کلید از نوع Dword انتخاب کنید
اسمش را plural بگذارید
نوع مقدار دهی را به decimal تغییر بدین و مقدار رو 1 وارد کنید
حالا رجیستری را ببندید و هرچقدر که می خواهید یاهو مسنجر باز کنید:27:

به احتمال 90% شما یا روی سیستمت پ-ر-و-ک-س-ی ست کردی و یا یکی از این برنامه های دور زدن ف ی ل ت ر نصب کردی که بازم خودش به صورت اتوماتیک همین کار رو میکنه
راه حل:
برو توی IE توی اینترنت آپشن و از قسمت کانکشن ببین توی قسمت P-R-O-X-Y server گزینه ی use a p...... تیک خورده؟
تیکش رو بردار درست میشه

بعضی مواقع سرعت پایین هم در لاگین نشدن تاثیر داره و باعث میشه که ارور یوزر و پاسورد رو بده
این هم میتونه دلیلش باشه ولی در اینجا دوستمون میگه با IEنمی تونه سایت لود کنه و با firefoxلود میکنه
:10:

saye
09-06-2008, 22:07
سلام
من اطلاعات ایمیلم رو فراموش کردم
و قصد دارم رمز یاهوم رو تغییر بدم
به خاطر یک ادم فضول !
نمیدونم یه هو از کجا پیداش شد ...
خلاصه که حاضرم هر کاری بکنم تا رمزم رو تغییر بدم
ایا راهی ،نرم افزاری چیزی وجود داره که بشه این کار رو انجام داد ؟

saye
11-06-2008, 09:44
کسی نبود ؟

هوشنگ پیشدادی
11-06-2008, 10:21
سلام .من یه سوالی دارم اون هم اینه که آیکن یاهو میسنجر و همچنین آیکن ویندورز میسنجر همیشه میاد توی گوشه سمت راست taskbar می شینه ...
هر چی هم میرم از توی msconfig تیکش رو بر میدارم بازم میاد...
چرا اینطوری می شه ؟ و چرا وقتی آیکن نرم افزار های دیگه که از تویmsconfig تیکشون رو برمی دارم اونها دوباره نمی آیند ولی این دو تا میسنجر فقط میاد؟

piishii
11-06-2008, 10:45
سلام
من اطلاعات ایمیلم رو فراموش کردم
و قصد دارم رمز یاهوم رو تغییر بدم
به خاطر یک ادم فضول !
نمیدونم یه هو از کجا پیداش شد ...
خلاصه که حاضرم هر کاری بکنم تا رمزم رو تغییر بدم
ایا راهی ،نرم افزاری چیزی وجود داره که بشه این کار رو انجام داد ؟

سلام.
برای تغییر پسوورد که نیاز به اطلاعات نیست .
مگه اینکه پسوورد رو ندونید و یخواین عوض کنین که در این صورت هست و اگه ندونین یا آی دی تون متاسفانه باید خداحافظی کنید .

سلام .من یه سوالی دارم اون هم اینه که آیکن یاهو میسنجر و همچنین آیکن ویندورز میسنجر همیشه میاد توی گوشه سمت راست taskbar می شینه ...
چرا اینطوری می شه ؟ و چرا وقتی آیکن نرم افزار های دیگه که از تویmsconfig تیکشون رو برمی دارم اونها دوباره نمی آیند ولی این دو تا میسنجر فقط میاد؟

سلام امکان نداره که باز بیان میتونید از یک سری برنامه که میشه آیتم های روی استارت آپ رو کنترل کرد استفاده کنید و اونجا بگین این برنامه ها اجرا نیشه .
یکی از برنامه های جانبی Tune Up به همین کار اختصاص داره که من خودمم ازش استفاده میکنم.
ویندوز مسنجر رو که اگه اصلا کار نمیکنید به کل برین پاک کنید از تو کنترل پنل :20:
من همیشه ویندوز که نصب میکنم اولین کاری که میکنم همینه

elvish
11-06-2008, 11:04
با اجازه.

من یه سوالی دارم اون هم اینه که آیکن یاهو میسنجر و همچنین آیکن ویندورز میسنجر همیشه میاد توی گوشه سمت راست taskbar می شینه ...
فکر کنم چون، در تنظیمات یاهو مسنجر، Automatically start فعال است هر زمان که یاهو مسنجر را باز کنید msconfig برای "باز شدن یاهو مسنجر هنگام لاگین" ویرایش می شود. برای جلوگیری از این کار در منوی Messenger گزینه Preferences را انتخاب کنید. و در پنجره باز شده در General Category تیک Automatically start Yahoo! Messenger را بردارید.

babrekhofte
11-06-2008, 13:35
به احتمال 90% شما یا روی سیستمت پ-ر-و-ک-س-ی ست کردی و یا یکی از این برنامه های دور زدن ف ی ل ت ر نصب کردی که بازم خودش به صورت اتوماتیک همین کار رو میکنه
راه حل:
برو توی IE توی اینترنت آپشن و از قسمت کانکشن ببین توی قسمت P-R-O-X-Y server گزینه ی use a p...... تیک خورده؟
تیکش رو بردار درست میشه

ممنون ، کاملا درست شد :11:

هوشنگ پیشدادی
11-06-2008, 14:51
سلام.
برای تغییر پسوورد که نیاز به اطلاعات نیست .
مگه اینکه پسوورد رو ندونید و یخواین عوض کنین که در این صورت هست و اگه ندونین یا آی دی تون متاسفانه باید خداحافظی کنید .

سلام امکان نداره که باز بیان میتونید از یک سری برنامه که میشه آیتم های روی استارت آپ رو کنترل کرد استفاده کنید و اونجا بگین این برنامه ها اجرا نیشه .
یکی از برنامه های جانبی Tune Up به همین کار اختصاص داره که من خودمم ازش استفاده میکنم.
ویندوز مسنجر رو که اگه اصلا کار نمیکنید به کل برین پاک کنید از تو کنترل پنل :20:
من همیشه ویندوز که نصب میکنم اولین کاری که میکنم همینه

ممنون از جوابتون ... من در واقع سوال اصلیم اینه که با توجه که من اصلا با windowsmessenger کار نمی کنم چی شده که اومده توی taskbar ؟!

هوشنگ پیشدادی
11-06-2008, 14:54
با اجازه.

فکر کنم چون، در تنظیمات یاهو مسنجر، Automatically start فعال است هر زمان که یاهو مسنجر را باز کنید msconfig برای "باز شدن یاهو مسنجر هنگام لاگین" ویرایش می شود. برای جلوگیری از این کار در منوی Messenger گزینه Preferences را انتخاب کنید. و در پنجره باز شده در General Category تیک Automatically start Yahoo! Messenger را بردارید.

سلام . جوابتون بابت yahoomessenger منطقیه .من هم اعمال کردم و نتیجه رو اعلام می کنم . ولی windowsmessenger چرا میاد اون پایین؟

elvish
11-06-2008, 15:37
سلام . جوابتون بابت yahoomessenger منطقیه .من هم اعمال کردم و نتیجه رو اعلام می کنم . ولی windowsmessenger چرا میاد اون پایین؟
سلام.خواهش میکنم.
شرمنده سوال دومتون رو ندیدم. فکر کنم در تنظیمات پیشفرض، بگونه ای است که با Restart برنامه اجرا میشه و چون این برنامه یک بار باز شده، تنظیمات اعمال میشوند.
برای جلوگیری از باز شدن Windows Messenger، تیک msmsgs را از msconfig بردارید، یا از منوی Tools گزینه Options را انتخاب و در سربرگ Preferences تیک Run Windows Messenger when Windows starts را بردارید.

khosro-parviz
13-06-2008, 23:07
درود. صدای یاهو مسنجر من قطع شده چیکار باید بلکنم؟

r4pbr4p
13-06-2008, 23:11

سلام خسرو پرویز جان
منظورت اینه که تو کنفرانس یا روم که میری ویس نمیگیری؟
چه ارروری بت میده؟

khosro-parviz
14-06-2008, 00:47
با درود و سپاس از پاسخ شما r4pbr4p ی عزیز. جدا از کنفرانس و وب هیچ صدایی رو نمی شنوم، نه صدای پی ام دادن نه صدای buzz ....... پاک کردم و دوباره نصب کردم هم نشد.

piishii
14-06-2008, 01:32
با درود و سپاس از پاسخ شما r4pbr4p ی عزیز. جدا از کنفرانس و وب هیچ صدایی رو نمی شنوم، نه صدای پی ام دادن نه صدای buzz ....... پاک کردم و دوباره نصب کردم هم نشد.

سلام.
همزمان زمانی که آیدی رو باز کردید کنترل + شیفت + حرف پی رو بگیرید بعد وارد جایی که شدید از منوی alert & sound
اگه تیک enable.... برداشته شده دوباره بذارید و اوکی کنید

khosro-parviz
14-06-2008, 01:56
سپاس از پاسخ شما ولی متاسفانه enable بود. یعنی چه مشکلی پیدا کرده؟ درست میشه؟

r4pbr4p
14-06-2008, 14:29
خسرو پرویز جان منم خواستم همینی که پیشی گفت رو بگم
مبپرسم و اگه چیزی فهمیدم حتما بهت میگم

khosro-parviz
14-06-2008, 15:33
سپاس دوست عزیز. اگه فهمیدی ممنون میشم بدجور کارم گیره. باز هم سپاس از زحمات شما.

elvish
14-06-2008, 16:03
سلام. ctrl+shift+p رو بزنید و روی Play کلیک کنید، صدایی می شنوید؟

khosro-parviz
14-06-2008, 17:42
درود و سلام بر شما. متاسفانه صدایی نشنیدم.

elvish
14-06-2008, 18:34
درود و سلام بر شما. متاسفانه صدایی نشنیدم.
اگر مشکل از speaker شما نباشه:
فایل زیر را دانلود کنید(33 KB)

فایل را از حالت فشرده خارج و در پوشه Media کپی پیست کنید برای مثال:

(قبل از این کار از فایل های خود در این پوشه یک نسخه پشتیبان بگیرید)
ctrl+shift+p رو زده و در پنجره باز شده چک کنید که فایل ها به درستی توسط یاهو مسنجر انتخاب شده اند.

انشالله مشکلتون حل بشه، اگر نشد بگید باز هم بگردیم.

call_of_duty
15-06-2008, 08:51
سلام
اينم ارور چيه؟
ما را خسته كرد
هر دفعه حدود 6 بار اين ارورا ميده:41::19:

Hamid Reza
15-06-2008, 11:07
سلام
اينم ارور چيه؟
ما را خسته كرد

احتمالا سرعت اینترنتت کمه

kahroba77
15-06-2008, 12:20
سلام
آقا اين error موقع ورود به room واسه چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Sorry, Unable to process request at this time -- error 999.

aa12
15-06-2008, 14:49
سلام

در یاهو مسنجر جدید ، تنظیم های پ ر و ک س ی از Internet Explorer دریافت می شه اما با اینکه در IE همه چی درست تنظیم شده

اما بازهم وارد مسنجر نمی شه و پیغام خطا می ده

Ghaioom
15-06-2008, 16:54
سلام
اينم ارور چيه؟
ما را خسته كرد
سلام
شما این رو تو یاهو امتحان کن ببین میشه. ببین کدوم میشه.
منوی
messenger>>Connection preferences >>firewall with no proxies

یا این

1- از منوی Messenger بر روی Preferences کلیک کنید.
2- دقت کنید Category بر روی Connection باشد.
3- بر روی No network detection کلیک کنید.
4- بر روی Ok کلیک کرده و دوباره Sign In کنید.

javad_jordan
15-06-2008, 22:26
salam.man too password idim az alt0149 va space estefade kardam.....alan mikham passe idimo avaz konam,vali nemishe.....lotfan begin bayad chi kar konam..............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

Mohsen6558
16-06-2008, 01:54
:lol:
Yahoo! Messenger allows you to quickly exchange messages with your online friends. Unlike e-mail, instant messages appear as soon they're sent. By downloading the application to your computer, you can send instant messages. Other features include voice chat, file transfer, mail and stock quote alerts, sports scores, news, and much more

Hamid Reza
16-06-2008, 08:36
salam.man too password idim az alt0149 va space estefade kardam.....alan mikham passe idimo avaz konam,vali nemishe.....lotfan begin bayad chi kar konam..............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزم تایپ فارسی فراموش نشه

Ghaioom
16-06-2008, 09:12

:lol:
Yahoo! Messenger allows you to quickly exchange messages with your online friends. Unlike e-mail, instant messages appear as soon they're sent. By downloading the application to your computer, you can send instant messages. Other features include voice chat, file transfer, mail and stock quote alerts, sports scores, news, and much more

مگه یکی درخواست نرم افزار یاهو مسنجر رو داده؟
دوست عزیز جای این که باید در آدرس زیر باید باشه. :27:

javad_jordan
16-06-2008, 12:48
salam.man too password idim az alt0149 va space estefade kardam.....alan mikham passe idimo avaz konam,vali nemishe.....lotfan begin bayad chi kar konam..............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

Hamid Reza
16-06-2008, 13:53
salam.man too password idim az alt0149 va space estefade kardam.....alan mikham passe idimo avaz konam,vali nemishe.....lotfan begin bayad chi kar konam..............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزم تایپ فارسی فراموش نشه
خب واسه عوض کردن pass باید pass قبلی یادت باشه
واسه درخواس مجددم سوال رمز و جوابش و تاریخ تولد و چند تا چیز دیگه باید یادت باشه

mani_4394
16-06-2008, 15:18
salam
man mikhastam bedoonam chera az gozineye chat yahoo messenger nemitoonam estefade konam
vaghti mikham vared sham in erro ro behem neshoon mide:This request was refused
va badesh ye errore dige mide ke be in soorate: Signing in to Chat took longer than expected.pleas try again later.

Hamid Reza
16-06-2008, 15:32
salam
man mikhastam bedoonam chera az gozineye chat yahoo messenger nemitoonam estefade konam
vaghti mikham vared sham in erro ro behem neshoon mide:This request was refused
va badesh ye errore dige mide ke be in soorate: Signing in to Chat took longer than expected.pleas try again later.

عزیزان لطفا فارسی بنویسید
این 1000 دفعه:19::19:

ali1212
17-06-2008, 17:53
سلام
من مدتی هست که موقع چت کردن وقتی می خوام یه فایل مثلا یه عکس رو برای طرف مقابل send کنم سیستم ریست می کنه .
تا حالا کسی با این مشکل برخورد کرده و اگه اینطور هست راه حلش چیه ؟
ممنون

mostafa206
22-06-2008, 12:37
چند وقته که وقتی id و pass را وارد میکنم و sign in را میزنم یاهو مسنجر بدون هیچ خطایی بسته میشه با همهی نسخه های یاهو مسنجر از 6 تا 9 امتحان کردم کمکم کنید

Ali Pacino
22-06-2008, 14:58
دوستان عزیز مشکلی دارم که واقعا داره عذابم می ده خواهش می کنم کمک کنید
وقتی وارد یاهو مسنجر می شم و یوزر و پسوردم رو می زنم تا روی sign in کلیک می کنم سریع از برنامه خارج می شه و Error می ده که راجع به application و این صحبتا هستش amvo نمی دونم چی کار کنم؟!

shahshahani
22-06-2008, 17:27
سلام خدمت اساتید و مخصوصا حمید رضای عزیز...
من یک یاهو مسنجر پرتابل دارم که ازش در سایت کامپیوتر دانشکده میخوام استفاده کنم.به علت این که اونجا نمیشه چیزی نصب کرد.
اما وقتی یوزر نیم و پسوورد رو میزنم سیستم سکیوریتی آلرت فعال میشه و میپرسه که آیا میخواهید برنامه Unblock شود؟ و یه گزینه OK هم بیشتر نداره.و بعد صفحه یاهو مسنجر سفید میشه و not responde میشه.
کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون.

Ghaioom
23-06-2008, 06:56
دوستان عزیز مشکلی دارم که واقعا داره عذابم می ده خواهش می کنم کمک کنید
وقتی وارد یاهو مسنجر می شم و یوزر و پسوردم رو می زنم تا روی sign in کلیک می کنم سریع از برنامه خارج می شه و Error می ده که راجع به application و این صحبتا هستش amvo نمی دونم چی کار کنم؟!
سلام
چه اروری میده؟ میگفتی.
شما از نسخه های دیگه استفاده کن.

Ali Pacino
23-06-2008, 12:01
سلام
چه اروری میده؟ میگفتی.
شما از نسخه های دیگه استفاده کن.
مشکل من تو مایه های mostafa206 هستش نسخه های دیگه هم امتحان کردم اما تاثیری نداشته

Street.Boy
23-06-2008, 13:56
چجوری میشه ID رو آنلاین و Available نگه داشت، یعنی اینکه تا هر وقت که خواستیم آنلاین باشه حتی با Statusi که می خوایم، حتی اگر Disconnect شدیم یا کامپیوتر رو هم خاموش کردیم آنلاین و Available باقی بمونه.
راهی یا برنامه ایی وجود داره؟

amirtoty
23-06-2008, 20:15
من میخوام از طریق Yahoo Messenger برای یک نفر که خارج از ایران هست SMS بفرستم (خطشم از همونجا گرفته !)

ولی وقتی میخوام بفرستم این پیقام میاد
Yahoo! Messenger cannot send SMS messages to this mobile number

من خودم تا حالا نفرستادم اگه کسی یاد داره بگه!

Ali Pacino
25-06-2008, 22:31
دوستان من به این مشکل می خورم d6fagcs.cmd - Applicatin Erro این ارورر رو می ده که یه Ok هم بیشتر نداره بعد وقتی ID و Pass رو می دم و رو Sign In کلیک می کنم بلافاصله یاهو مسنجرم بسته می شه
تو رو خدا کمک کنید باید چی کار کنم؟!

saintly
27-06-2008, 10:49
سلام.........

من دیروز پسوردم رو عوض کردم اما یاهو پس ای دیم رو قبول نمیکنه........اطلاعات ای دیم هم یادم نیست.......چی کار کنم؟!!!!!!........اون ای دی خیلی برای من مهمه همه ی میلام توی اون ای دی بوووووووووود.......حالا چی کار کنم؟!!!!!!!!!!!:19:

_Barbod_
27-06-2008, 13:21
کاملا" تایید میشه.
درضمن استفاده از برنامه هایی مانند فری گیت و جی پس هم باعث بروز همچین مشکلاتی میشه

_Barbod_
27-06-2008, 13:22
سلام.........

من دیروز پسوردم رو عوض کردم اما یاهو پس ای دیم رو قبول نمیکنه........اطلاعات ای دیم هم یادم نیست.......چی کار کنم؟!!!!!!........اون ای دی خیلی برای من مهمه همه ی میلام توی اون ای دی بوووووووووود.......حالا چی کار کنم؟!!!!!!!!!!!:19:
عزیزم وقتی Info یادت نیست باید بیخیال اون آیدی بشی.
مگر اینکه از طریق مکاتبه با یاهو و دادن یک سری اطلاعات داخل آیدی بتونی حرکتی انجام بدی:46:

saintly
27-06-2008, 13:54
عزیزم وقتی Info یادت نیست باید بیخیال اون آیدی بشی.
مگر اینکه از طریق مکاتبه با یاهو و دادن یک سری اطلاعات داخل آیدی بتونی حرکتی انجام بدی:46:
خب من هم میخوام همین کار رو انجام بدم اما نمیدونم باید چی بگم!!!!!!!!!......اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.....(اون ای دی خیلی برای من مهمه حاظرم هر کاری برای برگشتش بکنم:19:)

_Barbod_
27-06-2008, 14:02
خب من هم میخوام همین کار رو انجام بدم اما نمیدونم باید چی بگم!!!!!!!!!......اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.....(اون ای دی خیلی برای من مهمه حاظرم هر کاری برای برگشتش بکنم:19:)
خوب یک ایمیل به یاهو بزن و براشون کامل توضیح بده که چه اتفاقی افتاده و اینفو هم یادت نیست.
بعد یک سری مشخصات بهشون بده.
مثل تعداد ادد لیست.
آیدیهای داخل ادد لیستت رو.
و یا اینکه مثلا" فلان آیدی توی فلان گروپ توی ادد لیستت هست.
ببین جواب چی میدن.
شاید فرجی بشه.
یکی از دوستان رو یادم هست که همین جوری با سماجت خیلی زیاد آیدیش رو گرفته بود:27:

siavashjal
28-06-2008, 11:08
من یه سوال دارم

آیا با استفاده از اینترنت dsl میشه به کمک برنامه modem spy شماره تلفن کسی رو در آورد یا این برنامه قط مخصوص اینترنت dialup هست؟

یه سوال دیگه

اگه کسی از v p n استفاده کنه بازم میشه شماره تلفنش رو در آورد؟

هوشنگ پیشدادی
28-06-2008, 12:37
سلام . من امروز توی سایت یاهو یه ایمیل ساختم و لی چرا گزینه compose نداره ؟
ولی در همون صفحه یه لینک داره به یاهو کلاسیک که وقتی به یاهوی کلاسیک بری اونجا گزینه compose داره ولی خود این صفحه نداره

Ghaioom
28-06-2008, 13:15
سلام . من امروز توی سایت یاهو یه ایمیل ساختم و لی چرا گزینه compose نداره ؟
ولی در همون صفحه یه لینک داره به یاهو کلاسیک که وقتی به یاهوی کلاسیک بری اونجا گزینه compose داره ولی خود این صفحه نداره
سلام
اون compose که میگی کلاسیک داره نه اون یاهوی جدید کلاً با فلش کار میکنه سریع هم هست.
شما برای فرستادن ایمیل باید در قسمت new بری بعد اونجا هست.همچین چیزهایی هستش.

r4pbr4p
28-06-2008, 13:56
من یه سوال دارم

آیا با استفاده از اینترنت dsl میشه به کمک برنامه modem spy شماره تلفن کسی رو در آورد یا این برنامه قط مخصوص اینترنت dialup هست؟

یه سوال دیگه

اگه کسی از v p n استفاده کنه بازم میشه شماره تلفنش رو در آورد؟

نه عزیز اونا مخصوص دایا آپه

چون اس دی اس ال شماره گیری نداره

آره وی پی ان ربطی به شماره تلفن نداره

هوشنگ پیشدادی
28-06-2008, 16:01
آیا با نرم افزار outlook می شه ایمیل های یا هو رو هم مدیریت کرد؟ من شنیدم یا هو از پروتکل po3 پشتیبانی نمی کنه؟
می شه مرجع مطالعه در مورد outlook معرفی کنید؟

هوشنگ پیشدادی
28-06-2008, 16:19
یه سوال دیگه هم دارم . اینکه چطور میتونم ایمیلی رو که به شکل کلاسیک (خیلی ساله که درستش کردم و قدیمیه)نمایش داده می شه به این شکل جدید دربیارم؟

saintly
28-06-2008, 17:24
خوب یک ایمیل به یاهو بزن و براشون کامل توضیح بده که چه اتفاقی افتاده و اینفو هم یادت نیست.
بعد یک سری مشخصات بهشون بده.
مثل تعداد ادد لیست.
آیدیهای داخل ادد لیستت رو.
و یا اینکه مثلا" فلان آیدی توی فلان گروپ توی ادد لیستت هست.
ببین جواب چی میدن.
شاید فرجی بشه.
یکی از دوستان رو یادم هست که همین جوری با سماجت خیلی زیاد آیدیش رو گرفته بود:27:
خیلی ممنون......حتما" همین کارو میکنم......:31:

Ghaioom
29-06-2008, 07:26
یه سوال دیگه هم دارم . اینکه چطور میتونم ایمیلی رو که به شکل کلاسیک (خیلی ساله که درستش کردم و قدیمیه)نمایش داده می شه به این شکل جدید دربیارم؟
سلام
در ایمیل به Options برید و در سمت راست بالا نوشته The new Yahoo! Mail has arrived! Try it now این رو بزنی به شکل جدید در میاد.
موفق باشی.:5:

هوشنگ پیشدادی
29-06-2008, 21:55
چطوری می شه در یاهو سه نفره چت کرد؟ صوتی و تصویری؟

سونامی
29-06-2008, 23:48
چه طوری میشود با داشتن idیک نفر addlistآن را نگاه کرد؟

سونامی
29-06-2008, 23:50
چه طوری میشود با داشتن idیک نفر addlistآن را نگاه کرد؟

سونامی
29-06-2008, 23:59
ببخشید دوتا تایپیک شود حواسم پرت شود

Ghaioom
30-06-2008, 09:35
چطوری می شه در یاهو سه نفره چت کرد؟ صوتی و تصویری؟
سلام
شما در یاهو در منوی Actions برو به Invite to Conference... بعد آی دی ها رو انتخاب کن بعد <-Add رو بزن در آخر هم Invite رو بزن.

mani_4394
30-06-2008, 23:45
سلام. من هر موقع میخوام از گزینه چت یاهو استفاده کنم ارور میده که ارورش هم اینه this request was refused
و بعدشsigning in to chat took longer than expected.pleas try again later.من باید چیکار کنم سه تا ایدی دارم که با هر سه تاش که میرم همین پیغامو میده.اگه میشه مشکلمو حل کنید

Ghaioom
01-07-2008, 07:03
سلام. من هر موقع میخوام از گزینه چت یاهو استفاده کنم ارور میده که ارورش هم اینه this request was refused
و بعدشsigning in to chat took longer than expected.pleas try again later.من باید چیکار کنم سه تا ایدی دارم که با هر سه تاش که میرم همین پیغامو میده.اگه میشه مشکلمو حل کنید
برای همه این اتفاق میافته.
دلیلش هم اینه که تاریخ تولدت رو در هنگام ساخت ایمیل کوچیک زدی.
باید تاریخ تولد رو 1980 یا یکم بالاتر میزدی تا بتونی به روم وارد بشی.

mani_4394
01-07-2008, 08:45
ميتونم تاريخ تولدمو عوض كنم ديگه آره؟

Ghaioom
01-07-2008, 09:34
ميتونم تاريخ تولدمو عوض كنم ديگه آره؟
نخیر. نمیشه.

eng2006
01-07-2008, 11:03
سلام بچه ها
توی روم 40 یه نفر هست که با 30 تا آیدی میاد تو و همیشه روم رو پر میکنه
و نمیشه دیگه وارد شد
ignore هم فایده نداره .
چه طور میتونیم بندازیمش بیرون؟

/.,mnb
01-07-2008, 11:59
سلام

من مي خوام از يزد با هندوستان چت كنم و بتونم با ميكروفن صحبت هم بكنم ولي وقتي talk رو نگه مي دارم اونها مي گن صداي من نمي رسه.

ميشه بگيد چه كار كنم كه صداي من رو بشنوند.

Ghaioom
01-07-2008, 12:56
سلام بچه ها
توی روم 40 یه نفر هست که با 30 تا آیدی میاد تو و همیشه روم رو پر میکنه
و نمیشه دیگه وارد شد
ignore هم فایده نداره .
چه طور میتونیم بندازیمش بیرون؟
من رفتم دیدم.
اون یه نفر هست که چندین آی دی درست کرده و با یه برنامه اومده به روم و روم رو پر کرده. فکر نکنم بشه انداختش بیرون.

eng2006
01-07-2008, 18:44
من رفتم دیدم.
اون یه نفر هست که چندین آی دی درست کرده و با یه برنامه اومده به روم و روم رو پر کرده. فکر نکنم بشه انداختش بیرون.

اره اسمش daei.fuller هست ولی احتمالا یه ای دی اصلی داره که اگه بشه بوت کرد می افته بیرون
کسی میتونه کمک کنه ؟

هوشنگ پیشدادی
02-07-2008, 09:09
شماره رومها رو از کجا می شه بدست آورد ؟ مثلا چطور می شه فهمید شماره روم اهواز یا اراک یا ... چنده؟
آیا این شماره ها ثابتند ؟ کی این شماره ها رو به رومها اختصاص می ده؟

/.,mnb
02-07-2008, 10:30
چه طوري مي تونم مسنجرم رو آپديت كنم؟
لطفا جواب بديد.

ضروري هست.

Hamid Reza
03-07-2008, 11:45
لطفا جواب بديد.

ضروري هست.

سلام
برو تو سایت یاهو قسمت مسنجر آخرین ورژن را بگیر

Hamid Reza
03-07-2008, 11:47
شماره رومها رو از کجا می شه بدست آورد ؟ مثلا چطور می شه فهمید شماره روم اهواز یا اراک یا ... چنده؟

نه بابا
شما تو هر رومی بری همه جور آدم است
اختصاصی نداره
همش الکیه

Hamid Reza
03-07-2008, 11:49
اره اسمش daei.fuller هست ولی احتمالا یه ای دی اصلی داره که اگه بشه بوت کرد می افته بیرون
کسی میتونه کمک کنه ؟

سلام
عزیزم برو پست اول
بحث در مورد بوت ممنوع

eng2006
03-07-2008, 12:32
سلام
عزیزم برو پست اول
بحث در مورد بوت ممنوع

اما علما فتوا دادن که گاهی بوت کردن واجب است
رساله 128 میگه که اگه یه نفر با 30تا آیدی بیاد توی روم و حق کسای دیگه رو بخوره بقیه آی دی هاش غصبی هست
و باید بوت بشه

coralisland_17
03-07-2008, 13:44
من چند هفتهاي هست كه وقتي وارد مسنجرم ميشم نميتونم با كليك روي عكس پاكت نامه يا تعداد ايميل هام در كنار ساعت سيستم به صفحه ايميلم وارد بشم ...يعني مثل هميشه تاييد ميخواد ok ميكنم ولي internet explorer باز نميشه ...چكار كنم...

Ghaioom
06-07-2008, 11:18
سلام
هر شهری شماره نداره. ولی میدونم که گلستان استان خودمون چند تا روم رو ه خودش اختصاص داده. :27::21:

لطفا جواب بديد.

ضروري هست.
آپدیت نمیشه.
اینم آخرین نسخه ی یاهو مسنجر 8
Yahoo! Messenger 8.1.0.421

من چند هفتهاي هست كه وقتي وارد مسنجرم ميشم نميتونم با كليك روي عكس پاكت نامه يا تعداد ايميل هام در كنار ساعت سيستم به صفحه ايميلم وارد بشم ...يعني مثل هميشه تاييد ميخواد ok ميكنم ولي internet explorer باز نميشه ...چكار كنم...
شما در internet explorer برو به tools بعد Internet Options بعد Programs بعد Reset Web Settings رو بزن حل میشه.

Arashdn
06-07-2008, 13:40
سلام

تو ویستا موقعی که وارد میشم ارور میده و نوع ارورو که می زنم صفحه فورگت یور پسورد میاد ولی تو ایکس پی بدون مشکل وارد میشم یه ماهه تو ویستا مشکل ندارم از امروز این طوری شده به دادم برسین

ممنون

Arashdn
07-07-2008, 07:27
جالبه وقتی تاریخ سیستمو میارم عقب کار میکنه ببینم نکنه کرک مرکی چیزیه؟

خودم یه کرک دارم ولی تو ویندوز 64 بیت ارور میده

حالا یه کرک سالم واسه یاهو 8.1 و ویندوز ویستا 64 بیت بدین

ممنون

هوشنگ پیشدادی
08-07-2008, 00:10
چطور میشه لینک ارسال ایمیل یاهو رو با آیکن در وبلاگم قرار بدم مثل همین لینک فروم خودمون ؟؟

چطور می شه آنلاین بودنم و یا افلاین بودنم در یاهو رو به اطلاع بازدید کنندگان وبلاگم برسونم ؟
یعنی وقتی آن هستم اونها بفهمند؟

badboy2008
08-07-2008, 06:37
دوستان سلام

من قصد دارم از طریق فایروال، پورتهاى غیرضرورى که یاهو مسنجر از اونا استفاده میکنه رو براش مسدود کنم

مثلا من که صرفا چت نوشتارى میکنم چرا باید پورت هایى که یاهومسنجر از اون براى چت دیدارى یا شنیدارى

استفاده میکنه باز باشه؟ یا مثلا اجازه تماس با برخى هاست ها رو که یاهو جهت تبلیغات از اون استفاده میکنه

رو ازش سلب کنم

بطور کل میخوام درصد امنیت استفاده از یاهومسنجر ببرم بالا و امکان هک شدن رو کم کنم

براى این کار باید یدونم چه پور تهایى صرفا باید باز باشند و یا صرفا آدرسهایى مهمى که مسنجر باید باهاش

ارتباط برقرار کنه رو بدونم

دوستان هر چى اطلاعات دارید هر چند جزیى در اختیارم بذارید

ممنون

Adonis52
08-07-2008, 19:00
من 2تا سوال داشتم:
1.اگه IDمن هک بشه چطوری باید برگردونمش یا ببندمش؟
2.چطوری میتونم IDیه نفر رو تو yahoo پیدا کنم؟

هوشنگ پیشدادی
09-07-2008, 11:11
من یه سوال دارم ...
مگه با همه ی آدرس های ایمیل (id) نمی شه هم چت کرد و هم ایمیل ارسال کرد؟؟/
من امروز داشتم با یکی از دوستام چت می کردم و اون از من ایمیلمو خواست .؟ یعنی ممکنه با یک آدرس بشه چت کرد اما ایمیل ارسال نشه ؟ من هم گفتم خوب همینه دیگه ...
از خودش هم یا دم رفت بپرسم...

Hamid Reza
09-07-2008, 11:14
من یه سوال دارم ...
مگه با همه ی آدرس های ایمیل (id) نمی شه هم چت کرد و هم ایمیل ارسال کرد؟؟/
من امروز داشتم با یکی از دوستام چت می کردم و اون از من ایمیلمو خواست .؟ یعنی ممکنه با یک آدرس بشه چت کرد اما ایمیل ارسال نشه ؟ من هم گفتم خوب همینه دیگه ...
از خودش هم یا دم رفت بپرسم...

سلام
با همه id ها میشه ایمیل ارسال کرد
اما واسه چت کردن محدودیت سنی داره

Adonis52
09-07-2008, 12:39
محسن خان دستت درد نکنه ولی اینجا که معرفی کردی کسی بلد نیست جواب بده اگه فکر میکنی هنوز باید صبر کرد ایراد نداره ولی اگه یه تاپیک واسه ---- or AntiHack واسه yahoo میزاشتی بهتر بود فقط وقتی میخوای یه تاپیک رو ببندی بهتره آدمو به یه جایی link کنی که سوال آدم رو جواب بدن

Ghaioom
09-07-2008, 13:02
من 2تا سوال داشتم:
سلام
اگه آی دیت هک بشه در یاهو یه قسمت به نام forget your password هست اگه اطلاعات ایمیلت هم یادت باشه اونوقت میتونی آی دیت رو برگردونی.
سوال دومی رو نفهمیدم. :27:

Adonis52
09-07-2008, 13:06
من ID یکی از دوستامو می خوام اسموش رو میدونم یه قسمت از ID ش رو هم میدونم باید چیکار کنم .میشه Id رو پیدا کنم؟؟؟؟

wood56
09-07-2008, 18:27
با سلام
هنگام استفاده از یاهو مسنجر وقتیکه sign in میکنم ناگهان برنامه مربوطه ناپدید می شود بطوریکه حتی آیکون آن از Sistem Tray حذف می شود. حتی با اینکه برنام را unistall و مجدداً نصب کردم این مشکل برطرف نشد. لطفاً راهنماییم کنید.

هوشنگ پیشدادی
09-07-2008, 23:58
سلام
با همه id ها میشه ایمیل ارسال کرد
اما واسه چت کردن محدودیت سنی داره

منظورت چیه محدودیت سنی داره ؟
مگه ما چند نوع ID داریم ؟

amirgooran
10-07-2008, 00:00
منظورت چیه محدودیت سنی داره ؟
مگه ما چند نوع Id داریم ؟

منظور از محدوديت سني اينه كه افراد زير 18 سال نمي تونن چت كنن...در هنگام ساخت Id بايد تاريخ تولدتون رو طوري وارد كنيد كه بالاي هجده سال بشيد:20:

Gprs23
10-07-2008, 03:28
سلام. من هر ورژنی از نسخه 9 یاهو مسنجر رو تو ویستا اجرا می کنم ارور میده یه اروری مثله send report تو xp !! برنامش بالا نمیاد!!! الانم 9.0.0.1389 رو نصب کردم بازم همینجوره!!! مشکل از کجاست!؟

Hamid Reza
10-07-2008, 08:08
سلام. من هر ورژنی از نسخه 9 یاهو مسنجر رو تو ویستا اجرا می کنم ارور میده یه اروری مثله send report تو xp !! برنامش بالا نمیاد!!! الانم 9.0.0.1389 رو نصب کردم بازم همینجوره!!! مشکل از کجاست!؟

نمیدونم چرا این نسخه بتای یاهو 9 اکثرا با ویندوز ویستا مشکل داره
شما برو تو سایت یاهو نسخه فینال را دانلود کن که ایراداتش خیلی کمتره

Ghaioom
10-07-2008, 09:29
با سلام
هنگام استفاده از یاهو مسنجر وقتیکه sign in میکنم ناگهان برنامه مربوطه ناپدید می شود بطوریکه حتی آیکون آن از Sistem Tray حذف می شود. حتی با اینکه برنام را unistall و مجدداً نصب کردم این مشکل برطرف نشد. لطفاً راهنماییم کنید.
سلام
شما از نسخه ی های دیگه استفاده کن.

چندین بار اینو گفتن این این نسخه ی بتا یعنی آزمایشی هست در ویستا هم مشکل داره.
برای ویستا نسخه داره اونو دانلود نکردی؟

Adonis52
10-07-2008, 14:21
آره به نظر من برو نسخه خوده ویستا رو دان کن هم سازگاری داره هم میاد توی side barدر ضمن ظاهرش خیلی قشنگه!!!!

Gprs23
10-07-2008, 21:00
نمیدونم چرا این نسخه بتای یاهو 9 اکثرا با ویندوز ویستا مشکل داره
شما برو تو سایت یاهو نسخه فینال را دانلود کن که ایراداتش خیلی کمتره
خوب ماله ویستا رو دانلود کردم دیگه!
نسخه ویستا که هنوز فینالش نیومده!!!!

حالا شما یه لینک مستقیم دیگه ی این برنامه رو اگه هست برام بزارین!

با تشکر

sharapwa
11-07-2008, 00:19
چرا voice یاهو مسنجر تو ویندوز ویستا فعال نمیشه؟

Hamid Reza
11-07-2008, 07:44
چرا voice یاهو مسنجر تو ویندوز ویستا فعال نمیشه؟

شما باید نسخه مخصوص یاهو برای ویندوز ویستا را نصب کنید
در ضمن بستگی به ورژن هم داره
احتمالا ورژن یاهوی شما قدیمیه

Adonis52
11-07-2008, 11:50
خوب ماله ویستا رو دانلود کردم دیگه!
نسخه ویستا که هنوز فینالش نیومده!!!!

حالا شما یه لینک مستقیم دیگه ی این برنامه رو اگه هست برام بزارین!

با تشکر
ببینم الان با ورژن ویستا مشکل داری؟
اگه بخوای میتونم برات رو رپیدشر برات ست آپ شو برات آپ کنم
:21::8::5::46:

Gprs23
11-07-2008, 12:20
ببینم الان با ورژن ویستا مشکل داری؟
اگه بخوای میتونم برات رو رپیدشر برات ست آپ شو برات آپ کنم
:21::8::5::46:
اره

اگه آپ کنی که خیلی خوب میشه...
دستت درد نکنه:11:

meshkiposh2200
11-07-2008, 17:28
کامپیوتر من بعد از ردن یوزر و پس و بعد از زدن اون کد کذایی ورفتن توی یه چت روم ییهو هنگ میکنه و هیچ راهی جز ریست سخت افزاری نیست.نکته1.چندوقتی اینجوری بود بعد دوباره خوب شد و هالا دوباره همنطور شده .2.در نسخه ی پرتابل هم همین جوری بود 3. اخرین ورژن است و دیگر هیچ

jaho
11-07-2008, 17:53
سلام دوستان
برای یافتن پسورد یاهو میل کاری میشه انجام داد؟(امیدوارم بشه چون توی دردسر افتادم)

abadan110
11-07-2008, 21:43
کامپیوتر من بعد از ردن یوزر و پس و بعد از زدن اون کد کذایی ورفتن توی یه چت روم ییهو هنگ میکنه و هیچ راهی جز ریست سخت افزاری نیست.نکته1.چندوقتی اینجوری بود بعد دوباره خوب شد و هالا دوباره همنطور شده .2.در نسخه ی پرتابل هم همین جوری بود 3. اخرین ورژن است و دیگر هیچ
من هم این مشکل رو داشتم. اگه حالش رو داری ویندوز رو عوض کن. اگه هم نه پیشنهاد میکنم اون لینک رو که زمان ورود بهت میده رو کپی کم و توی نوار ادرس مرورگرت پست کن. یعنی از کلیک کردن مستقیم روش خودداری کن. اگه هم دیدی زمانی که لینک رو لایت کردی و میخوای کلیک راست کنی و کپی رو بزنی نمیشه من پیشنهاد میکنم از کلید میانبر ctrl+c استقاده کن و بعد برو توی ادرس بار پیست کن

abadan110
11-07-2008, 23:58
من 2تا سوال داشتم:

سلام دوستان
برای یافتن پسورد یاهو میل کاری میشه انجام داد؟(امیدوارم بشه چون توی دردسر افتادم)
برای پیدا کردن پسورد ای دی شما اگه اطلاعاتی رو که در زمان ساخت ای دی وارد کردید رو داشته باشین میتونین با انتخاب گزینه forgrt pasword و وارد کردن اون اطلاعات پسورد جدید رو به دست بیارید. اما راه دوم( با عرض معذرت از مدیران زحمتکش این سایت که گفته بودن در مورد هک بحث نشه اما چون این دوستان به ای دی های خود احتیاج دارن ) استقاده از کرکرها هست که این برنامه ها با کرک کردن میتونن یه سری پسورد ها رو به شما بدن و با امتحان کردن اونها و اگه شانس با شما یار باشه ای دی خودتون رو پس بگیرید اما این کار خیلی زمان میخواد و اینکه احتمالش 10% هست.
در مورد بستن یاهو ای دی هم این رو بگم که تا پسورد رو نداشته باشی نمیتونی ای دی خودت رو ببندی.
اما دوستی که گفتن ای دی شون هک شده ولی با یکی از دوستاشون که چت میکردن قسمتی از اسم ای دی رو یادشوم هست:
شما چند راه داری: اول اینکه به مسیر نصب یاهو بری و بعد پوشه مسنجر رو باز کنی و بعد هم پوشه پروفایل رو باز کنی. و پوشه ای که با اسم اون ای دی که هک شده رو باز کنی. محتویات اون پوشه اسم ای دی هایی هست که شما باهاشون چت کردین البته این رو بگم که باید تنظیمان مسیج ارشیوتون از قبل درست باشه تا این اطلاعات واستون باقی مونده باشده.
راه دوم: از پنجره اصلی یاهو( با هر ای دی که بیاید بالا) دنبال یک گزینه سرچ بگردید که با این کار شما اسم ای دی یا قسمتی از اون رو میدید و بعد لیستی که با اون اسم مطابقت داره به شما ارائه میشه.( چون ورژن های یاهو متفاوت هست من نمیدونم دقیقا این گزینه کجا هست)
راه سوم : این راه برای دوستانی کاربرد داره که از نسخه های پایین یاهو استفاده میکنن. در مسیر نصب برید. یک فایل txt هست به اسم ypager که با باز کردن اون شما میتونین تمام ای دی هایی که با سیستم بالا اومدن و اینکه با کی چت کردن رو ببینید. البته نه به راحتی. چون حجم اطلاعات توی اون فایل زیاده و شما یکم باید وقت به خرج بدید و یا اینکه اسم ای دی خودتون رو find کنید تا بدونید با چه کسایی چت کردین

mohamad23
12-07-2008, 01:56
من یک ایدیو بیشتر از سه ماه پیش تو آدرس edit.yahoo.com/delete_user delete کردم اما هنوز نمیتونم باهاش کار کنم مگه سه ماهه نیست؟

Adonis52
12-07-2008, 14:26
اینم لینک yahoo messenger vista

Ghaioom
12-07-2008, 14:41
من یک ایدیو بیشتر از سه ماه پیش تو آدرس edit.yahoo.com/delete_user delete کردم اما هنوز نمیتونم باهاش کار کنم مگه سه ماهه نیست؟
نه 6 ماه باید صبر کنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه بار منم پاک کردم بعد صبر کردم حالا میتونم اون آی دیم رو که پاک کرده بودم رو درست کنم.

Ghaioom
12-07-2008, 14:56
سلام
yahoo messenger vista لینک دانلود مستقیم

mohamad23
12-07-2008, 17:01
سلام دوستان, چرا من وقتی می خوام یاهو مسنجر ویستا رو نصب کنم تا یه جایی پیش میره بعد ارور میده, تو همه ی نسخه های ویستا دیدم همینطوری بود.

amirsaeed
12-07-2008, 21:14
بچه ها من خیلی در تعجبم چرا نسخه اصلی ( آلفا ) ماله یاهو مسنجر 9 بیرون نمیاد ؟؟؟؟؟؟ آخه خیلی وقته که بتا هست ....... من هیچوقت بتا نصب نمیکنم ...... دوستان کسی میدونه نسخه آلفا کی بیرون میاد>؟؟؟؟؟

eng2006
13-07-2008, 00:38
سلام
تورو خدا کمکم کنید
بچه ها امروز یکی مزاحم من شد و گفت که شماره منو دراورده
میخوام بدونم راست گفته؟
واسم هیچی نفرستاد من هم هیچی رو ok نکردم
انتی ویروسم داشتم ولی اپدیت نبود
آیا ممکن هست راست گفته باشه؟

danial_crazy
13-07-2008, 00:52
سلام

تاریخ relase این برنامه چنده؟
یا اصلا ورژنی اگه داره چنده!؟

laleh1380
13-07-2008, 01:03
سلام
تورو خدا کمکم کنید
میخوام بدونم راست گفته؟
با سلام

دوست عزیز نگران نباشید چون اصلاً همچین چیزی امکان نداره!!
شاید تونسته باشه IP شما رو به دست آورده باشه ولی تلفن رو دروغ گفته.
بهترین کار این است که ابتدا آنتی وروس خودتون رو آپدیت کنید و از نرم افزارهای Anti Spyware هم استفاده کنید.

Gprs23
13-07-2008, 01:21
با سلام

دوست عزیز نگران نباشید چون اصلاً همچین چیزی امکان نداره!!
شاید تونسته باشه IP شما رو به دست آورده باشه ولی تلفن رو دروغ گفته.
بهترین کار این است که ابتدا آنتی وروس خودتون رو آپدیت کنید و از نرم افزارهای Anti Spyware هم استفاده کنید.

شما عضو 3at3at نیستی؟

Gprs23
13-07-2008, 01:28
سلام

لینک مستقیم نداره این ورژن با resume ؟؟
سرعتم پایینه!

با تشکر

abadan110
13-07-2008, 01:38
سلام
تورو خدا کمکم کنید
میخوام بدونم راست گفته؟

والا من 2 سال پیش شنیدم همچین چیزی هست. اما ندیدم که کسی این کار رو کنه. شما یقین بدون که دروغ بوده و اصلا کم نیار بگو شماره رو اگه داری بم بگو

danial_crazy
13-07-2008, 02:10
من از یاهو مسنجر ویستا نسخه 2008.01.11.428 استفاده میکنم اما به محض اینکه روی sign in کلیک میکنم ارور close program میاد و کله برنامشو میبنده!هرکاری که میکنم نمیشه اصلا! از ورژن 2007 هم استفاده کردم اونم همینجوره! مشکل از کجاست!؟

mohamad23
13-07-2008, 05:40
سلام دوستان, اینو یه بار دیگه هم پرسیدم, چرا من وقتی می خوام یاهو مسنجر ویستا رو نصب کنم تا یه جایی پیش میره بعد ارور میده, تو همه ی نسخه های ویستا دیدم همینطوری بود.

Mohsen khan
13-07-2008, 06:40
سلام
تورو خدا کمکم کنید
میخوام بدونم راست گفته؟
نهایت کاراینکه آی پی شمارا درآورده
خب آی پی فقط متعلق بهisp هست
کاری به تلفن شما نداره

اگر هم یک موقع یک شماره گفت و شماره شما بود
چه نتیجه ای می گیرید
اون طرف دوست و آشنای شماست و داره اذیتتون می کنه
و آی دی و شماره تلفن شما را از قبل می دونسته

محسن

meshkiposh2200
13-07-2008, 23:14
من هم این مشکل رو داشتم. اگه حالش رو داری ویندوز رو عوض کن. اگه هم نه پیشنهاد میکنم اون لینک رو که زمان ورود بهت میده رو کپی کم و توی نوار ادرس مرورگرت پست کن. یعنی از کلیک کردن مستقیم روش خودداری کن. اگه هم دیدی زمانی که لینک رو لایت کردی و میخوای کلیک راست کنی و کپی رو بزنی نمیشه من پیشنهاد میکنم از کلید میانبر ctrl+c استقاده کن و بعد برو توی ادرس بار پیست کن

با کپی و پیست هم فرقی نکرد

eng2006
14-07-2008, 12:10
مرسی،
راستی چطور میتونم بفهمم که یکی از اد لیست هام که آنلاین میشه الان توی کدوم روم هست
اصلا راهی داره؟

هوشنگ پیشدادی
15-07-2008, 01:39
سلام . من در مورد ایمیل یه سری سوال داشتم که اونها رو توی یکی از انجمن های تالار مطرح کردم و با توجه به جواب های بچه ها چیزهایی رو فهمیدم . حالا اونهایی رو که فهمیدم اینجا مطرح می کنم .اگه می شه لطف کنید ببینید من درست فهمیدم یا نه ؟ و به سوالهام هم پاسخ بدید..
در سایت یاهو یک email address داریم آدرس پست الکترنیکی ماست . مثلا questioner_1981@yahoo.com (questioner_1981@yahoo.com) . که اون رو با دکمه sign up سایت درست می کنیم و با دکمه sign in بهش وارد می شیم و با دکمه sign out ازش خارج می شیم . این آدرس ایمیل فقط مخصوص پست الکترونیکیه ؟درسته ؟ پس چطوره که می شه باهاش چت کرد؟

در یاهو یه شناسه هم داریم به اسم ID (identify) که از برناامه yahoomesenger از قسمت get a new yahoo id درست می شه و در همون برنامه واردش می کنیم و برای چت کردنه؟ درسته ؟ ولی من درست کردم و می شه باهاش ایمیل هم بفرستی ؟ پس فرق email address و ID چیه ؟ با هر دوش که هم می شه ایمیل فرستاد و هم چت کرد . پس این تفاوت برای چیه؟

در ضمن در نرم افزار yahoomessenger یه قسمت داره به نام my profile که می شه 6 تا profile درست کرد . کار این پروفایل ها چیه ؟ فقط باهاشون می شه چت کرد؟ من وقتی به آدرس یکی از این پروفایل ها ایمیل زددم رفت به آدرس ایمیل اصلیم ؟
می شه جامع و کامل در این مورد منو راهنمایی کیند ؟ در اصل فرق بین email address و ID و profile چیه ؟

mohamad23
15-07-2008, 02:48
نه 6 ماه باید صبر کنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه بار منم پاک کردم بعد صبر کردم حالا میتونم اون آی دیم رو که پاک کرده بودم رو درست کنم.

اگه ایدیرو دوباره بسازم میتونم اد لیستشم بر گردونم؟

piishii
15-07-2008, 08:06
اگه ایدیرو دوباره بسازم میتونم اد لیستشم بر گردونم؟

سلام.
نه دیگه عزیز .
زمانی که پاک بشه همه اطلاعاتش هم محو میشه .:20:

Hamid Reza
15-07-2008, 08:46
سلام . من در مورد ایمیل یه سری سوال داشتم که اونها رو توی یکی از انجمن های تالار مطرح کردم و با توجه به جواب های بچه ها چیزهایی رو فهمیدم . حالا اونهایی رو که فهمیدم اینجا مطرح می کنم .اگه می شه لطف کنید ببینید من درست فهمیدم یا نه ؟ و به سوالهام هم پاسخ بدید..
در سایت یاهو یک email address داریم آدرس پست الکترنیکی ماست . مثلا questioner_1981@yahoo.com (questioner_1981@yahoo.com) . که اون رو با دکمه sign up سایت درست می کنیم و با دکمه sign in بهش وارد می شیم و با دکمه sign out ازش خارج می شیم . این آدرس ایمیل فقط مخصوص پست الکترونیکیه ؟درسته ؟ پس چطوره که می شه باهاش چت کرد؟

در یاهو یه شناسه هم داریم به اسم ID (identify) که از برناامه yahoomesenger از قسمت get a new yahoo id درست می شه و در همون برنامه واردش می کنیم و برای چت کردنه؟ درسته ؟ ولی من درست کردم و می شه باهاش ایمیل هم بفرستی ؟ پس فرق email address و ID چیه ؟ با هر دوش که هم می شه ایمیل فرستاد و هم چت کرد . پس این تفاوت برای چیه؟

در ضمن در نرم افزار yahoomessenger یه قسمت داره به نام my profile که می شه 6 تا profile درست کرد . کار این پروفایل ها چیه ؟ فقط باهاشون می شه چت کرد؟ من وقتی به آدرس یکی از این پروفایل ها ایمیل زددم رفت به آدرس ایمیل اصلیم ؟
می شه جامع و کامل در این مورد منو راهنمایی کیند ؟ در اصل فرق بین email address و ID و profile چیه ؟

سلام
فرق ایمیل و id که مشخص هست
id فقط تو سایتی که ایمیل ساختید معتبر هست و نمیشه از id جای دیگه جز تو اون سایت و برنامه هاش استفاده کرد
اما ایمیل همه جا معتبر میشه با هر سرویسی باهاش ارتباط برقرار کرد
پروفایل یعنی اینکه شما را با چه اسمی در اد لیسته دیگران نمایش دهند
همه پروفایلهای شما به یک id ختم میشوند
یعنی شما هر چندتا پروفایل بسازید فقط یک id هست که به راحتی میشه id را پیدا کرد
به هر یک از پروفایلهای شما ایمیل ارسال کنند فقط به همان ایمیل که با آیدیش پروفایل ساختید می رود

sada
15-07-2008, 11:43
سلام
یه مشکل من از دیروز نمی تونم برم تو آی دیم.ولی دیشب ساعت 2 شد.الانم نیم تونم برم ارور می ده.ولی با موبایلم می تونم برم.
می خواستم ببینم تهدید هکی یا چیزی که نیست؟

hamid2006gh
16-07-2008, 09:15
آیا آدرس ایمیل( Id ) یاهو رو میشه تغییر داد؟
اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنید .

Ghaioom
16-07-2008, 12:56
سلام
یه مشکل من از دیروز نمی تونم برم تو آی دیم.ولی دیشب ساعت 2 شد.الانم نیم تونم برم ارور می ده.ولی با موبایلم می تونم برم.
می خواستم ببینم تهدید هکی یا چیزی که نیست؟
سلام
چه اروری؟ بنویس

نخیر نمیشود :5:

morteza-stfu
16-07-2008, 16:46
آیا راهی هست که توی یک سیستم دوتا مسنجر باز کرد و با دوتا آدی لاگین کرد؟
آخه من دوتا آدی یاهو دارم و میخوام همزمان از جفتشون استفاده کنم.

Rainy eye
16-07-2008, 18:38

از منوی login بایدAccount info رو انتخاب کنی بعدش یوزر وپسوردتو وارد کن
قسمت بالا سمت راست روی profiles Edit/creat کلیک کن حالا میتونی ازاین ای دی هایی که مشخص کردی استفاده کنی

mohamad23
16-07-2008, 19:37
می بخشیدا ولی من اگه یه مدت با یه ایدی لوگین نشم چه با مسنجر چه از طریق دیگه اون ایدی از یاهو delete میشه؟اگه اره چه مدت باید باشه..؟آخه پسورد یک ایدیمو فراموش کردم گفتم شاید دوباره بشه ساختش.

Hamid Reza
17-07-2008, 10:59
می بخشیدا ولی من اگه یه مدت با یه ایدی لوگین نشم چه با مسنجر چه از طریق دیگه اون ایدی از یاهو delete میشه؟اگه اره چه مدت باید باشه..؟آخه پسورد یک ایدیمو فراموش کردم گفتم شاید دوباره بشه ساختش.

سلام
بله میشه
البته اگه نه باهاش چت و نه باهاش ایمیل بفرستید و نه بهش ایمیل بیاد
که معمولا امکان نداره چون ایمیلهای تبلیغاتی خیلی فراوانه:31:

Nevissande
17-07-2008, 21:51
من هم نمي توانم با yahoo messenger لاگين كنم.

قضيه چيه؟

Hamid Reza
17-07-2008, 22:36

قضيه چيه؟

سلام
یکم اطلاعات بدید:31:
بدون هیچ پیغامی یا خطایی که نمیشه

death knight
17-07-2008, 23:17
به Isp مربوط ميشه(مطمئن نيستم)
-------------------------------------------
ميل جديد كه مياد اون پايين كنار شكلك مسنجر اسم ميل مينويسه
اما اگه عنوان ميل فارسي باشه
اون نامفهوم مينويسه
راهي نيست كهمفهوم بشه
يعني فارسي نشون بده

mohamad23
18-07-2008, 01:35
سلام دوستان,چرا اکثرا با یاهو مسنجر 9 که می خوام لوگین کنم میزنه incorrect id or password
طوری که من فکر می کنم ایدیم هک شده ولی بعد از چند بار لوگین میشه البته اکثر وقتا اینطوری میشه نه همیشه.

abadan110
18-07-2008, 04:02
والا من هم امشب اینجور شد و با یاهو 9 نتونستم بیام. اخر سر مجبور شدم یاهو 7 رو نصب کنم.

Hamid Reza
18-07-2008, 08:10
سلام دوستان,چرا اکثرا با یاهو مسنجر 9 که می خوام لوگین کنم میزنه incorrect id or password
طوری که من فکر می کنم ایدیم هک شده ولی بعد از چند بار لوگین میشه البته اکثر وقتا اینطوری میشه نه همیشه.

شاید ویندوزتون ویستاست که با یاهو سازگاری نداره
شایدم سرعت کمه
بعضی وقتها وقتی سرعت اینترنت خیلی کم میشه اینطوری میشه

abadan110
18-07-2008, 15:24
شاید ویندوزتون ویستاست که با یاهو سازگاری نداره
شایدم سرعت کمه
بعضی وقتها وقتی سرعت اینترنت خیلی کم میشه اینطوری میشه

نه از ویندوز نیست. من سرویس پک 2 دارم اما با یاهو 9 این مشکل رو داشتم. سرعت هم خوب بود. در کل به نظرم این 9 مشکل داره

huti_421
18-07-2008, 17:52
ببینید دوستان یاهو مسنجر 9 نسخه ی آزمایشی داره پس انتظار همچین باگ هایی میره ...

ولی من که دارم ازش استفاده می کنم هیچ مشکلی نداره ... شاید بعضی وقتا به خاطر دانلود زیاد و نبود پهنای باند کافی ارور برای ساین این شدن بده ولی خیلی کم پیش میاد ...

حالا اون دسته از دوستایی که انقدر با نرم افزار یاهو مسنجر مشکل دارن می تونن در مواقع ضروری از نرم افزار Gaim استفاده کنن که نه تنها یاهو بلکه تمامی مسنجر ها رو از جمله msn , Aim , Aol , skype و google talk غیره ... رو هم ساپورت می کنه

Ghaioom
19-07-2008, 08:26
سلام
شما به برنامه ی Multi Yahoo نیاز دارین لینک دانلود رو در آدرس زیر قرار دادم.

موفق باشین

مثل اینکه بعد از 3 ماه پاک مشه اگه 3 ماه بهش دست نزنین پاک میشه.

قضيه چيه؟
چه خطایی میده عزیز

نه از ویندوز نیست. من سرویس پک 2 دارم اما با یاهو 9 این مشکل رو داشتم. سرعت هم خوب بود. در کل به نظرم این 9 مشکل داره
صدها بار اینو گفتن این نسخه ی آزمایشی هست. :10: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sam_mjm
19-07-2008, 15:30

همچین چیزی امکان نداره. . .
یعنی یاهو اجاره ی این کارو نداره.

من خودم چند تا ID داشتم که یک سال بهش دست نزدم ولی کار میکنه الان

sam_mjm
19-07-2008, 15:36

آدرس عوض کردن و نمیدونم .فکرم نکنم بشه
باyahoo profile شاید کارت راه بیوفته

death knight
19-07-2008, 15:40
همچین چیزی امکان نداره. . .
یعنی یاهو اجاره ی این کارو نداره.

من خودم چند تا ID داشتم که یک سال بهش دست نزدم ولی کار میکنه الان
منم يه ايدي دارم 1 ساله ياهو ازم گرفته اما امكانش ندارم كه دوباره بسازمش

آدرس عوض کردن و نمیدونم .فکرم نکنم بشه
باyahoo profile شاید کارت راه بیوفته
خمچين چيزي امكان نداره
شما بايد يه ايدي جديد بسازي

shazdeh23
20-07-2008, 00:23
سلام
میخوام ببینم چطور میتونم Id کسی رو سرچ کنم؟
یعنی از روی اسم میخوام Id کسی رو پیدا کنم. از کجا باید چنین کاری کنم؟
یا حق

mohamad23
20-07-2008, 01:35
با یاهو مسنجر مخصوص ویستا میشه مولتی لوگین کرد و اگه میشه چه جوری؟

Hamid Reza
20-07-2008, 09:15
با یاهو مسنجر مخصوص ویستا میشه مولتی لوگین کرد و اگه میشه چه جوری؟

بله
بعد از سیو کردن اجراش کنید و yes را بزنید
بعدش هر چندتا یاهو دوست دارید باز کنید
اگر عمل نکرد رجیستری ویندوز شما مشکل داره
لینک دانلود

eng2006
20-07-2008, 12:01
مرسی،
راستی چطور میتونم بفهمم که یکی از اد لیست هام که آنلاین میشه الان توی کدوم روم هست
اصلا راهی داره؟

کسی نیت جواب مارو بده؟

Hamid Reza
20-07-2008, 12:06
کسی نیت جواب مارو بده؟

سلام
فکر کنم راهی نداره
من که تا حالا ندیدم
احتمالا هیچ راهی نداره

mohamad23
21-07-2008, 02:09
سلام .من مرورگر پیش فرضم اپرا هست ولی برو بعضی منوهای یاهو مسنجر مثل my profile یا my account info که کلیک می کنک باز نمی کنه و مجبورم موقتا مرورگر پیش فرضمو به ie تغییر بدم راهنمایی می کنید؟چون تو تاپیک اپرا هم پرسیدم جواب نگرفتم ممنون

Ghaioom
21-07-2008, 07:57
سلام
میخوام ببینم چطور میتونم Id کسی رو سرچ کنم؟
یعنی از روی اسم میخوام Id کسی رو پیدا کنم. از کجا باید چنین کاری کنم؟
یا حق
سلام
یه جا دیدم که گفتن در سایت زیر میشه این کار و کرد.

اصلا راهی داره؟
در چت روم به منوی Chat برو بعد ...Go to Chat User رو انتخاب کن بعد آی دی طرف رو بنویس و بعد ok کن.
یه جا دیدم اینو گفتن ولی من اینکارو کردم نشد. اگه برای شما کار کرد ما رو خبر کن. ممنون

سلام .من مرورگر پیش فرضم اپرا هست ولی برو بعضی منوهای یاهو مسنجر مثل my profile یا my account info که کلیک می کنک باز نمی کنه و مجبورم موقتا مرورگر پیش فرضمو به ie تغییر بدم راهنمایی می کنید؟چون تو تاپیک اپرا هم پرسیدم جواب نگرفتم ممنون
شما توی یاهو مسنجر به منوی Messenger برو بعد Preferences بعد General بعد تیک Open web links in a new browser window. وردار اگه نشد بزارش.
موفق باشین.:5: :10:

mohamad23
21-07-2008, 09:00
در چت روم به منوی Chat برو بعد ...Go to Chat User رو انتخاب کن بعد آی دی طرف رو بنویس و بعد ok کن.
یه جا دیدم اینو گفتن ولی من اینکارو کردم نشد. اگه برای شما کار کرد ما رو خبر کن. ممنون
نقل قول:

میشه این go to chat user رو دقیق تر بگین کجاست من که هر چی می گردم پیداش نمی کنم.

sam_mjm
21-07-2008, 09:20
سلام

یک پهلوون لطف کنه شماره ی روم های شهرها رو بزاره خیلی لازمه.....یادم رفته

بخوصوص :40:مشهد:40:

Ghaioom
21-07-2008, 13:33
میشه این go to chat user رو دقیق تر بگین کجاست من که هر چی می گردم پیداش نمی کنم.
شما در چت روم در بالا برو به منوی Chat نوشته خودش بعد go to chat user .
من از نسخه ی 8 استفاده میکنم نمیدونم در نسخه ی های دیگه چه جوریه.
موفق باشی.:11:

Hamid Reza
21-07-2008, 13:34
سلام

یک پهلوون لطف کنه شماره ی روم های شهرها رو بزاره خیلی لازمه.....یادم رفته

بخوصوص :40:مشهد:40:

بفرما

ليست رووم ها

تهران Asia Global Chat : ۱

کرج Asia Global Chat : ۴۰

شيراز Asia Global Chat : ۲۰

مشهد Asia Global Chat : ۳۰

اصفهان Asia Global Chat : ۱۰

سنندج-کردستان Asia Global Chat : ۹

تبريز Asia Global Chat : ۱۵

اَردبيل Asia Global Chat : ۱۶

رشت Asia Global Chat : ۲۵

انزلی Asia Global Chat : ۲۶

ساری Asia Global Chat : ۲۷

بابل Asia Global Chat : ۴۵

بابلسر Asia Global Chat : ۴۶

رامسر Asia Global Chat : ۴۷

اهواز Asia Global Chat : ۳۵

زنجان Asia Global Chat : ۳۶

خورستان Asia Global Chat : ۳۸

کرمان Asia Global Chat : ۵۵

کرمانشاه Asia Global Chat : ۵۶

اراک Asia Global Chat : ۵۷

يزد Asia Global Chat : ۵۰

همدان Asia Global Chat : ۵۱

زاهدان Asia Global Chat : ۶۵

سمنان Asia Global Chat : ۶۶

گرگان Asia Global Chat : ۶۷

قم Asia Global Chat : ۵۸

مهاباد Asia Global Chat : ۵۹

بوشهر Asia Global Chat : ۶۰

ماکو: 25
خوی: 99
ارومیه: 78

شهركرد Asia Global Chat : 70

sam_mjm
21-07-2008, 17:27
روم شهر ها اکثرا پره کسی میدونه چطوری میشه به زوووور وارد یک روم شد

Hamid Reza
21-07-2008, 17:33
سلام
نمیشه
یاهو نمیزاره
تا یکی کم نشه کسیوو زیاد نمیکنه

amirsaeed
25-07-2008, 09:28
بچه ها کسی اطلاع داره نسخه آلفا یا همون اصلی یاهم مسنجر 9 برای ویندوز Xp کی میاد ؟؟؟؟ خیلی دیگه طولانی شده به نظر من ..... هر وقت چک میکنم هنوز بتا ست ..............

Ghaioom
26-07-2008, 07:51
بچه ها کسی اطلاع داره نسخه آلفا یا همون اصلی یاهم مسنجر 9 برای ویندوز Xp کی میاد ؟؟؟؟ خیلی دیگه طولانی شده به نظر من ..... هر وقت چک میکنم هنوز بتا ست ..............
نه کسی نمیدونه.
شما برو از خود یاهو بپرس. :27:

r4pbr4p
26-07-2008, 14:33

شما باید برنامه یاهو الیت یا برنامه یازاک رو استفاده کنید

این برنامه ها بعد از سعی برای ورود به روم مورد نظر وقتی با پیغام "The Room Is Full. Please try Anotehr Room "مواجه میشه به شما پیغام میده آیا میخواید به صورت اتوماتیک وارد روم بشم

شما وقتی اجازه میدی دیگه نیازی به Captcha Code نداره خوده برنامه با همون کد قبلی وارد روم میشه

r4pbr4p
26-07-2008, 14:35
حمیدرضا جان اینا که نوشتی چند تاش مشکل داشت

البته شاید ققبلآ اینا همون روم ها بوده باشن ولی حالا تغییر کردن

حالا مشهد روم 30

کرمانشاه 22 و 23

....

sam_mjm
26-07-2008, 22:00
شما باید برنامه یاهو الیت یا برنامه یازاک رو استفاده کنید

این برنامه ها بعد از سعی برای ورود به روم مورد نظر وقتی با پیغام "The Room Is Full. Please try Anotehr Room "مواجه میشه به شما پیغام میده آیا میخواید به صورت اتوماتیک وارد روم بشم

شما وقتی اجازه میدی دیگه نیازی به Captcha Code نداره خوده برنامه با همون کد قبلی وارد روم میشه

سلام...

مرسی. حالا این برنامه های که گفتی از کجا دان کنم!!
لینک دانلودشم بذار لطفا

Hamid Reza
27-07-2008, 09:20
سلام...

مرسی. حالا این برنامه های که گفتی از کجا دان کنم!!
لینک دانلودشم بذار لطفا

تو قسمت درخواست نرم افزار مطرح کنید

r4pbr4p
27-07-2008, 13:15
نمیدونم میتونم لینک بزارم یا نه

به هر حال اگه جناب محسن خان مشکلی نمیبینن لینک رو با تست ویروس میزارم

saman007spy
27-07-2008, 13:17
فكر نكنم مشكلي داشته باشه ها . . . ----

Untouchable
27-07-2008, 17:04
ببخشید این Asia Global Chat تو کدوم Categories هست ؟

zeos
28-07-2008, 03:04
مرسی،
اصلا راهی داره؟

این کارو بکن قبلا که جواب میداد.وارد یکی از روم ها بشو به دلخواهت.
حالا تو قسمت Type Massage این دستورو تایپ کن.
goto ID/
که به جای کلمه ایدی باید ایدی طرف رو بنویسی.
حالا اگر یه پیغامی مثله این User Is Not Singed in Chat داد یعنی یا طرفت تو روم نیست یا روم پره.این جواب میده حتما

zeos
28-07-2008, 03:46

با این برنامه میتونی وارد شی. البته ااگر بتونی :25: نمیدونم کار میکنه یا نه ولی فکر کنه بد نباشه.خودم خیلی وقته دارمش ولی حوصلم نمییومده ازش استفاده کنم.:23: روش های قبلی هم که یه روم بسازیمو کد بدیمو از این کارا دیگه جواب نیمده چون نمیشه روم ساخت وگرنه از اون روش هم مشد یه کارایی کرد.

sam_mjm
28-07-2008, 10:31
ببخشید این Asia Global Chat تو کدوم Categories هست ؟
Regional > Asia Global chat

r4pbr4p
28-07-2008, 10:43
YaHoO Elite

VirUs TesT

r4pbr4p
28-07-2008, 10:52
البته هیچ اطمینانی به پرشیت گیگ نیست یه جا دیگه هم آپ میکنم

sada
29-07-2008, 12:08
سلام
من یه چند هفته ای هست که نمی تونم وارد آی دیم بشم از صریق یاهو مسنجر ولی از طریق موبایل و وب مسنجر یاهو می تونم.
حالا اینجا یه چیز دیگه هم هست اینه که من ای دی اس ال دارم 2تا اکانت هم هست یکی شبانه که رایگان یکی اکانت خودم که شارژی هست.حالا من با اکانت روزانه نمی تونم ساین این کنم ولی با شبانه می شه.حالا نظرتون چی کار کنم؟

zeos
29-07-2008, 23:41
سلام
من یه چند هفته ای هست که نمی تونم وارد آی دیم بشم از صریق یاهو مسنجر ولی از طریق موبایل و وب مسنجر یاهو می تونم.
حالا اینجا یه چیز دیگه هم هست اینه که من ای دی اس ال دارم 2تا اکانت هم هست یکی شبانه که رایگان یکی اکانت خودم که شارژی هست.حالا من با اکانت روزانه نمی تونم ساین این کنم ولی با شبانه می شه.حالا نظرتون چی کار کنم؟

بستگی داره که چه پیغامی بده.اگر پیغامو بگی بهتر میشه راهننمایی کرد. ولی اول از همه یه کانکشن جدید برای یوزر شبانه روزیت درست کن.و با اون وصل شو شاید این طوری درست شه.اگرم نشد که از یه برنامه ی ف... شکن استفاده کن مثله Freegate . احتمالا به خاطر به هم خوردن اون ایپی کانکشنت هستش.

dost1
30-07-2008, 15:50
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید
یکی از دوستام به یه مشکلی روبه رو شده یعنی کامپیوترش ویروسی شده هر کاری کردم پاک نشد سرچ کردم اون فایلهایی بت که برای پاک کردن این ویروس ساخته شده بودن را دانلود کردن و اجرا کردم ولی هیچ فایده نداشت
مسیجی که سند میکنه اینه: Nfs carbon download

اونهایی که نمیدونند مواظب باشند این آدرس را اجرا نکنند فقط برای اطلاع گذاشتم
به صورت اتومات به همه این لینک را میفرسته

mehdi_08
30-07-2008, 19:11
سلام به همگی
یه سوال چه جوری می شه نا ونام فامیلی رو تو یاهو عوض کرد تو قسمت تنظیمات یاهو رفتم ولی چیزی پیدا نکردم

Hamid Reza
30-07-2008, 19:32
سلام به همگی
یه سوال چه جوری می شه نا ونام فامیلی رو تو یاهو عوض کرد تو قسمت تنظیمات یاهو رفتم ولی چیزی پیدا نکردم

اگه منظورت تو یاهو مسنجر هست
messenger- my profile-create edit profile

mehdi_08
30-07-2008, 19:38
اگه منظورت تو یاهو مسنجر هست
تقریبا آره موقه ای که داری با کسی چت می کنی اون اسم وفامیلی رو که نشون میده رو می خوام عوض کنم.:20:

Hamid Reza
30-07-2008, 19:43
تقریبا آره موقه ای که داری با کسی چت می کنی اون اسم وفامیلی رو که نشون میده رو می خوام عوض کنم.:20:

اسمی و فامیلی که موقع ثبت ایمیل زدید که نمیشه عوض کرد
ولی از این روش میشه کاری کرد که هر اسمی دوست دارید به جای آیدیتون نمایش داده شه

mehdi_08
30-07-2008, 20:13
اسمی و فامیلی که موقع ثبت ایمیل زدید که نمیشه عوض کرد
ولی از این روش میشه کاری کرد که هر اسمی دوست دارید به جای آیدیتون نمایش داده شه
می شه لطفا اون روش رو بگی:20:

Untouchable
30-07-2008, 20:18
سلام

ببخشید من وقتی میخوام برم تو هر رومی این میاد :

( To help prevent spam and bots from disrupting your Yahoo! chat experience, please click here to verify your account (this link will open a new web browser window). This step is required before you can begin chatting.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید )

Hamid Reza
30-07-2008, 20:22
می شه لطفا اون روش رو بگی:20:

بعد وارد سایت یاهو میشید و پروفایلتون را میسازید

dost1
31-07-2008, 08:09
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید
یکی از دوستام به یه مشکلی روبه رو شده یعنی کامپیوترش ویروسی شده هر کاری کردم پاک نشد سرچ کردم اون فایلهایی بت که برای پاک کردن این ویروس ساخته شده بودن را دانلود کردن و اجرا کردم ولی هیچ فایده نداشت
مسیجی که سند میکنه اینه: Nfs carbon download

اونهایی که نمیدونند مواظب باشند این آدرس را اجرا نکنند فقط برای اطلاع گذاشتم
به صورت اتومات به همه این لینک را میفرسته

بچه ها ببخشید کسی نمیدونه چطوری این مشکل را حل کنم ؟؟

mr_khodaei2008
31-07-2008, 16:27
سلام . من پسورد Id رو گم کردم و شدیدا نیاز دارم کسی راه و روشی بلده که بتونم پسوردش را پیدا کنم چند تا راه خودم بلد بودم ولی جواب نداد اطلاعاتid را هم یادم نیست لطفا کمکم کنید خیلی واجبه

Nevissande
31-07-2008, 16:46
گوگل تاك، چت روم داره يا نه؟

Hamid Reza
31-07-2008, 17:43

خیر
فکر کنم نداشته باشه

Cleeev
31-07-2008, 19:26

نه نداره...

چت روم آنچنان چیز مزخرف و بی فایده ایه که فقط یاهو داره... مزخرف ترین چیزی که توی اینترنت پیدا میشه چت روم یاهو هستش...

این چیزا برای مسنجرهای سطح بالا افت داره... اصلا کلمه "مسنجر" یعنی پیام رسان و نه چت روم... فقط MSN چت روم داره که اونم داخل سایت MSN هستش و زیر 18 سال حق ورود نداره... هیچ مسنجری به جز یاهو چت روم رو به صورت داخلی نداره... چون واقعا چیز مزخرفیه... :27:

:8:

reza-atom
31-07-2008, 23:01
سلام من ميخوام يه ايميل تو ياهو بسازم zip code بايد چي بدم با توجه به كشور!؟!؟؟؟؟

Hamid Reza
31-07-2008, 23:04
سلام من ميخوام يه ايميل تو ياهو بسازم zip code بايد چي بدم با توجه به كشور!؟!؟؟؟؟

سلام
من فقط میدونم واسه uruguay پنج رقمی هست

r4pbr4p
01-08-2008, 11:47
سلام . من پسورد Id رو گم کردم و شدیدا نیاز دارم کسی راه و روشی بلده که بتونم پسوردش را پیدا کنم چند تا راه خودم بلد بودم ولی جواب نداد اطلاعاتid را هم یادم نیست لطفا کمکم کنید خیلی واجبه

بیخیالش شو عزیز

هر کس دیگه هم بیاد همون راه هایی که امتحان کردی بهت میگه

reza-atomسلام من ميخوام يه ايميل تو ياهو بسازم zip code بايد چي بدم با توجه به كشور!؟!؟؟؟؟

قطر رو انتخاب کن اصلآ کد نمیخواد

r4pbr4p
01-08-2008, 11:48
سلام
من فقط میدونم واسه uruguay پنج رقمی هست
حمیدرضا برا همشون پنج رقمیه

هیچ فرقی بین کشورها نیست

sinath
01-08-2008, 12:05
سلام من windows live messenger 8.1 نصب كردم ولي هر وقت وارد ويندوز ميشم بعد از چند ثانيه پنجرش باز ميشه گزينه sign on automatically هم برداشته شده ,چيكار كنم كه ديگه نياد؟

Arashdn
01-08-2008, 16:28
سلام

تو ویستا موقعی که وارد میشم ارور میده و نوع ارورو که می زنم صفحه فورگت یور پسورد میاد ولی تو ایکس پی بدون مشکل وارد میشم یه ماهه تو ویستا مشکل ندارم از امروز این طوری شده به دادم برسین

ممنون
کسی نیستبه دادمون برسه؟

Cleeev
01-08-2008, 16:46
سلام من windows live messenger 8.1 نصب كردم ولي هر وقت وارد ويندوز ميشم بعد از چند ثانيه پنجرش باز ميشه گزينه sign on automatically هم برداشته شده ,چيكار كنم كه ديگه نياد؟

برو توی Options (از منوی بالای صفحه... یا با راست کلیک بالای صفحه) و توی General تیک کنار Start automatically on windows startup رو بردار و OK رو بزن...

:11:

mr_khodaei2008
01-08-2008, 17:15
بیخیالش شو عزیز

هر کس دیگه هم بیاد همون راه هایی که امتحان کردی بهت میگه

قطر رو انتخاب کن اصلآ کد نمیخواد

آخه یعنی هیچ راهی نیست خیلی واجب است یه راهی پیدا کنید

ali1212
02-08-2008, 01:28
سلام
من وقتی دریاهو مسنجر مشغول چت هستم و قصد دارم یه فایلی رو برای کسی بفرستم یا فایلی رو بگیرم به محض اینکه برای سیو کردن فایل اقدام میکنم سیستم ریست میکنه . چند بار یاهو رو آنیستال کردم و مجددا نصب کردم ولی نتیجه نگرفتم . ممکنه که ـنتی ویروس در این مورد نقش داشته باشه . ؟ از کاسپرسکی KAV_7.0.1.325_Final_Eng_2B استفاده می کنم. می خواستم ببینم با این مطلب برخورد کرده و احیانا راه حلش چیه

ravani_13
02-08-2008, 15:05
سلام

1.من تا حالا تو Yahoo Messenger صد بار هک شدم ایا تغییرات یا برنامه هایی هست که مانع هک بشه و این برنامه ها واقعا تاثیر دارن یا نه ؟

2. ایا بهتر نیست از گوگل تالک استفاده کنیم ؟؟؟

3. ایا امنیت گوگل تالک واقعا خیلی بیشتره یاهو هست .چرا ؟؟؟

4. در گوگل تالک هم میشه با دوستت راحت چت کنی ( من Room واسم مهم نیست ) ؟

5. در گوگل تالک میشه Off گذاشت ؟

لطفا مفصل راهنمایی کنین .

مرسی

ravani_13
02-08-2008, 15:06
سلام

1.من تا حالا تو Yahoo Messenger صد بار هک شدم ایا تغییرات یا برنامه هایی هست که مانع هک بشه و این برنامه ها واقعا تاثیر دارن یا نه ؟

مرسی

Hamid Reza
02-08-2008, 18:58
سلام

مرسی

گوگل تالک خیلی عالیه
امنیتیش خیلی بیشتر از یاهو مسنجر هست
آره مثل یاهو راحت میشه چت کرد
روم هم نداره

Saghi_ZEA
02-08-2008, 19:42
ياهو مسنجر هيچ جوي وارد نميشه

با هر يوزري كه مي زنم ميگه 24 ساعت ديه مراجعه كنيد و آي دي شما قفل است
كمك كنيد
ورژن 8 هم است

zapata_tx
02-08-2008, 21:20
من مسنجر 8 دارم
هرکاری میکنم وارد آیدیم بشم نمیشه میشه چند دقیقه صبر کن شانسی شانسی هر هفته یک بار میتونم وارد بشم!!
در ضمن روم های یاهو مسنجر کار نمیکنه یادمه باید میرفتم تو بخش آسیا وقتی وارد یکی از روم ها میشم فقط یک آیدی اون هم آیدی یک روبات!!!

avril3
02-08-2008, 22:58
با سلام .دوستان من برنامه ایی می خوام که با copyاز password بتونه passwordرو از حالت نا معلوم *****دربیاره . و نشان بده.مخصوص yahoo messenger یه چیز تو این مایه ها
خیلی فورئ .مرسی.

Hamid Reza
03-08-2008, 08:46
من مسنجر 8 دارم
هرکاری میکنم وارد آیدیم بشم نمیشه میشه چند دقیقه صبر کن شانسی شانسی هر هفته یک بار میتونم وارد بشم!!
در ضمن روم های یاهو مسنجر کار نمیکنه یادمه باید میرفتم تو بخش آسیا وقتی وارد یکی از روم ها میشم فقط یک آیدی اون هم آیدی یک روبات!!!

سلام
الان همه رومها همینه
داخلش یه ربات هست که یه پیغام داده
شما روی پیغام کلیک کنید و بعدش یه سایت باز میشه که یه نوشته وجود داره که باید اونو تو کادر وارد کنید
بعدش روم براتون باز میشه