PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

data23
15-09-2009, 15:32
سلام
من با يه آي دي 1 سال پيش چت كردم / مدتيه اونو پاك كردم ولي الان ضروري لازم دارم كسي ميدونه چطوري آي دي پاك شده رو بازيابي كنم ممنون

Ghaioom
16-09-2009, 07:58
سلام
من با يه آي دي 1 سال پيش چت كردم / مدتيه اونو پاك كردم ولي الان ضروري لازم دارم كسي ميدونه چطوري آي دي پاك شده رو بازيابي كنم ممنون
سلام
اگه پاکش کردی بعد از 6 ماه میتونی دوباره درستش کنی. :31:

Hamed Shams
17-09-2009, 00:33
سلام
اگه پاکش کردی بعد از 6 ماه میتونی دوباره درستش کنی. :31:
بعد از 90 روز ميشه ساخت :46:

naserikamal
17-09-2009, 12:22
سلام خسته نباشید دوستان
من دچار یه مشکل بزرگ شدم و نمی دونم چطوری باید حلش کنم بارها ویندوز نصب کردم حتی اف دیسک کردم(قابل توجه بعضیا که شاید بگن ویندوز عوض کن و یا کلاً هارد سیستم رو پاک کن)و بارها هم خود مسنجر رو ریمو و آنیستال کردم اما هنوز مشکلم حل نشده.
و مشکل ازین قرار هستش.
اولاً وقتی یاهو مسنجر که هر ورژنی هم که بگید تا حالا دانلود و نصب کردم از 7 تا 10 رو وقتی وارد میشم و آفی برام اومده باشه نمیتونم اون آف رو باز کنم و وقتی هم روی آیدی های لیستم کلیک میکنم یه ارور عجیب غریب میاد که توضیحش رو در آخر میزارم.جالب اینکه بعضی وقتا هم بعد از 10 دقیقه کمتر یا بیشتر استفاده از یاهو مسنجر ارور دونت سند رو میده و مجبور میکنه که از یاهو بیرون بیام.یا هنگ میکنه و مجبورم که با کنترل آلت دلیت و خارج کردن اون از صفحه مجبور بشم بازم ساین این کنم.
یه مشکل دیگم دارم و اونم اینه که تو بخش کال هیستوری یاهو مسنجرم که وارد میشم مواجه میشم با کلی پیام صوتی که میخوام گوش بدم ولی تو اونجا کلیک راست که میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و کلیک چپ هم که میکنم بالا اونجا نواری میاد که یکیش برای اد کردن اون آیدی هستش یکی برای اگنور کردن و یکی برای حذف کردن اون پیام صوتی هستش ولی نه سمت چپ محل کال هستوری نه اون بالا که گفتم نه داخلش هیچی برای پلی کردن و باز کردن اون فایل صوتی نیست چطوری میتونم فایل هایی صوتی که برام اومده رو چه قدیمی ها و چه جدید ها رو گوش کنم.بگم که از وقتی که این مشکل اولی که بالا گفتم بوجود اومد نمیتونم حتی صفحه عادی کال هیستوری رو ببینم.الانم ویندوزم اکس پی هستش بهترین نوعش سرویس پک 2 آبدیت 2009 و یاهو مسنجر 9 رو دانلود کردم.باید بگم که من از چندین سایت یاهو مسنجر رو دانلود کردم یکی سی نت دانلود یا همون دانلود دات کام مشهور و یکی هم فایل هیپو و سایت فری دانلود و دیگر سایت ها هم دانلود کردم.

و اما توضیح ارور اول:سر تیتر این ارور intenet explorer script eror
یک علامت مثلث زرد رنگ که علامت توجه داخلشه
و رو به روش نوشته شده: An eror has occurred in script on this page.

پایئن سمت چپ به ردیف نوشته شده:
Line: 7
Char: 2514
Eror: Library not registered
Code: 0
URL: file:///E:/program%20Files/Yahoo/messenger/SVULeBhQH51kr8qVgF2ZAg--

Do you want to continue running script on this page

yes no
یس یا نو رو بزنم بعضی وقتا فرق میکنه ولی هرچی بخوام برای فرد رو به رو که صفحه شو باز کردم بنویسم بصورت درشت میاد و امکان استفاده از خیلی از آیکن های داخل صفحه رو ندارم خط نوشتاری هم درشت تر میشه و همینطور زمان های تکست ها در کنارش نوشته میشه هر وقت BUZZ!!! رو بزنم همون ارور دوباره میاد.

خواهشاً کمک کنید.

ممنون.

CHAPTER
17-09-2009, 18:25
سلام
دوستان من یک مشکلی دارم برای ورود به چت روم ها اونم اینه که اصلا لیست ورودی اصلا برام نمیاد که مثلا انتخاب کنم تو کدو کشور و..............
به نظر شما مشکل از کجاست حتی از آخرین نسخه هم استفاده کردم نشد به نظر شما مشکل کجاشه
با تشکر

MOHAMMAD2010
18-09-2009, 16:46
یاهو مسنجر دوباره مشکل پیدا کرده ؟
مال من از ظهر خراب شده
این ارور رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mh.attari
18-09-2009, 17:29
یاهو مسنجر دوباره مشکل پیدا کرده ؟
مال من از ظهر خراب شده
این ارور رو میده :

مال منم خراب شده؟
از کدوم شهرید؟

MOHAMMAD2010
18-09-2009, 17:47
مال منم خراب شده؟
از کدوم شهرید؟

کرمان - پارس آنلاین

Cleeev
18-09-2009, 17:52
خراب نشده... خرابش کردن...

امروز پس از بسی گاز اشک آور خوردن که برگشتم خونه اومدم پای اینترنت دیدم به به...

برادران تقبل اللهی گفتن و علاوه بر یاهو مسنجر و اینا و اونا، انواع و اقسام برنامه های کمر شکنم به نابودی کشوندن...

دهنمون سرویسه (همچنین دهنشون)... (زنده باد ایران و ایرانی... امروز جمعیتمونو دیدن...)

در ضمن منم صبانتم - تهران

میتونید از meebo.com یا webmessenger.yahoo.com برای الان استفاده کنید ولی مشکلشون اینه که توی این سرویسای آنلاین نمیتونید سند تو همه بزنید...

mstf666
18-09-2009, 18:00
منم مشکل دارم.
شاتل تهران !

4870x2
18-09-2009, 18:07
اخبار جدید:
یاهو قطع شد:دی
+
از اون بدتر YOUTOBE دور زده شده هم بستن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ای خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

mh.attari
18-09-2009, 18:24
جوری بستن با پر وک سی خود یاهو هم نمی ره

officer
18-09-2009, 19:05
ولی میبو همچنان فعال و آماده خدمت رسانی به استفاده کننده های یاهو مسنجر :دی

meebo.com

black.assassin
18-09-2009, 20:00
امروز همه اینطوری شدن نه از یاهو و نه مسنجر نمیشه لاگین کرد . ربطی به آی اس پی و سرعت اینترنت نداره ( چک کردم که می گم ) . فکر کنم یاهو هم داره سرور عوض می کنه :دی . کسی می دونه مشکل چیه و کی حل میشه ؟

tohidkh
18-09-2009, 20:04
امروز همه اینطوری شدن نه از یاهو و نه مسنجر نمیشه لاگین کرد . ربطی به آی اس پی و سرعت اینترنت نداره ( چک کردم که می گم ) . فکر کنم یاهو هم داره سرور عوض می کنه :دی . کسی می دونه مشکل چیه و کی حل میشه ؟
سلام.
مشکل از مرکز ف ی ل ترینگ ایران هست. (احتمالا به خاطر امروز هست...)
من همین الان با شیلتر فکن (!) آنلاین هستم.

هر کی هم میخواد واسش آف بذارم....

موفق باشید :11:

black.assassin
18-09-2009, 20:14
سلام.
مشکل از مرکز ف ی ل ترینگ ایران هست. (احتمالا به خاطر امروز هست...)
من همین الان با شیلتر فکن (!) آنلاین هستم.

هر کی هم میخواد واسش آف بذارم....

من که از میبو استفاده می کنم . تازه باهاش آشنا شدم خیلی خوبه .
چیکار کنیم دیگه از خدمات طلایی دولت خدمتگزار ایرانه دیگه

mh.attari
18-09-2009, 20:34
ولی میبو همچنان فعال و آماده خدمت رسانی به استفاده کننده های یاهو مسنجر :دی

meebo.com
این سایت مطمین هست پسامون بر باد نره؟

officer
18-09-2009, 20:54
پس من که به باد نرفته توی این 3 ماهه

اینو بی بی سی توی اون بلوا ها معرفی کرده بود فک کنم !

noisymind
18-09-2009, 21:22

والا من که ازش خوشم نمیاد ولی یکی دو سالی (و شاید هم بیشتر) هست که داره خدمت رسانی میکنه!

mh.attari
18-09-2009, 21:34
والا من که ازش خوشم نمیاد ولی یکی دو سالی (و شاید هم بیشتر) هست که داره خدمت رسانی میکنه!
به نظر من یه نمه مشکوکه

sinath
18-09-2009, 22:25
دوباره یاهو مسنجرو بستن؟

4mir
18-09-2009, 22:27
آره بستن!
برای منم باز نمیشه

ahriman323
18-09-2009, 22:31

نه استفاده کن! مطمئنه:46:

omid81
18-09-2009, 22:38
ای بابا چرا اینجوری میکنن اینا ؟
الان دیگه نمیشه با یاهو مسنجر آن شد ؟ هیججوره ؟

MR.GAMER
19-09-2009, 09:50
باز اینا مسنجرو بستن !! فعلا من که دارم از
meebo.com
برای ان شدن استفاده می کنم ! کسی نمی دونه مشگل از کجاس ؟ چی شده ؟
تو دوره انتخابات هم همینجوری شده بود اما با هاید ای پی می شد ان شد ولی
الان دیگه فیاده نداره ........

4mir
19-09-2009, 10:03
meebo هم که بدرد نمیخوره خیلی تاخیر داره
وب مسنجر خود یاهو خوبه که اونم آن نمیشه

sinath
19-09-2009, 10:21
الان واسه من باز شد.

4mir
19-09-2009, 10:30
مسنجر باز شد

4mir
19-09-2009, 10:31
جالبه که windows live messengeram بسته بودن

MR.GAMER
19-09-2009, 21:43
همه این جریانا واسه روز قدس بود !! دیگه تموم شد ! برید حال کنین راحت تو یاهوو !!!

sepadl71
19-09-2009, 21:49
سلام دوستان
من چجوری میتونم برم تو چت روم ؟
میرم ها ، ولی ارور میده
یاهو مسنجرم 10 ه
و اینترنت adsl م ندا گستره
ممنون

panther99
20-09-2009, 02:08
آقا من يه مشكلي دارم با ياهو . وقتي ديسكانكت ميشم اون پيغام كرش مياد كه dont send داره و اون رو ميزنم كل برنامه ( مسنجر ) خارج ميشه . چه در حالت آنلاين چه افلاين مسنجر .
ورژن ياهو 9.0.0.2160 هست .
راهي نيست درست بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با ورژن بالاتر درست ميشه ؟؟؟؟؟؟
از 10 نميخوام فعلا استفاده كنم تا نسخه نهايي بياد .
اين ورژن رو از كمياب آنلاين گرفتم . ممكنه از اون باشه ؟؟؟؟!!!

naserikamal
20-09-2009, 09:30
سلام خسته نباشید دوستان
من دچار یه مشکل بزرگ شدم و نمی دونم چطوری باید حلش کنم بارها ویندوز نصب کردم حتی اف دیسک کردم(قابل توجه بعضیا که شاید بگن ویندوز عوض کن و یا کلاً هارد سیستم رو پاک کن)و بارها هم خود مسنجر رو ریمو و آنیستال کردم اما هنوز مشکلم حل نشده.
و مشکل ازین قرار هستش.
اولاً وقتی یاهو مسنجر که هر ورژنی هم که بگید تا حالا دانلود و نصب کردم از 7 تا 10 رو وقتی وارد میشم و آفی برام اومده باشه نمیتونم اون آف رو باز کنم و وقتی هم روی آیدی های لیستم کلیک میکنم یه ارور عجیب غریب میاد که توضیحش رو در آخر میزارم.جالب اینکه بعضی وقتا هم بعد از 10 دقیقه کمتر یا بیشتر استفاده از یاهو مسنجر ارور دونت سند رو میده و مجبور میکنه که از یاهو بیرون بیام.یا هنگ میکنه و مجبورم که با کنترل آلت دلیت و خارج کردن اون از صفحه مجبور بشم بازم ساین این کنم.
یه مشکل دیگم دارم و اونم اینه که تو بخش کال هیستوری یاهو مسنجرم که وارد میشم مواجه میشم با کلی پیام صوتی که میخوام گوش بدم ولی تو اونجا کلیک راست که میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و کلیک چپ هم که میکنم بالا اونجا نواری میاد که یکیش برای اد کردن اون آیدی هستش یکی برای اگنور کردن و یکی برای حذف کردن اون پیام صوتی هستش ولی نه سمت چپ محل کال هستوری نه اون بالا که گفتم نه داخلش هیچی برای پلی کردن و باز کردن اون فایل صوتی نیست چطوری میتونم فایل هایی صوتی که برام اومده رو چه قدیمی ها و چه جدید ها رو گوش کنم.بگم که از وقتی که این مشکل اولی که بالا گفتم بوجود اومد نمیتونم حتی صفحه عادی کال هیستوری رو ببینم.الانم ویندوزم اکس پی هستش بهترین نوعش سرویس پک 2 آبدیت 2009 و یاهو مسنجر 9 رو دانلود کردم.باید بگم که من از چندین سایت یاهو مسنجر رو دانلود کردم یکی سی نت دانلود یا همون دانلود دات کام مشهور و یکی هم فایل هیپو و سایت فری دانلود و دیگر سایت ها هم دانلود کردم.

yes no
یس یا نو رو بزنم بعضی وقتا فرق میکنه ولی هرچی بخوام برای فرد رو به رو که صفحه شو باز کردم بنویسم بصورت درشت میاد و امکان استفاده از خیلی از آیکن های داخل صفحه رو ندارم خط نوشتاری هم درشت تر میشه و همینطور زمان های تکست ها در کنارش نوشته میشه هر وقت BUZZ!!! رو بزنم همون ارور دوباره میاد.

خواهشاً کمک کنید.

ممنون.

panther99
21-09-2009, 01:19
كسي نيست يه جوابي بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MR.GAMER
21-09-2009, 13:47
آقا من يه مشكلي دارم با ياهو . وقتي ديسكانكت ميشم اون پيغام كرش مياد كه dont send داره و اون رو ميزنم كل برنامه ( مسنجر ) خارج ميشه . چه در حالت آنلاين چه افلاين مسنجر .
ورژن ياهو 9.0.0.2160 هست .
راهي نيست درست بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با ورژن بالاتر درست ميشه ؟؟؟؟؟؟
از 10 نميخوام فعلا استفاده كنم تا نسخه نهايي بياد .
اين ورژن رو از كمياب آنلاين گرفتم . ممكنه از اون باشه ؟؟؟؟!!!

شما یه نسخه دیگه بگیر نصب کن ! 8 یا 9 از یه جای دیگه بگیر نصب کن !
به احتمال زیاد حل می شه !

worldclass
22-09-2009, 16:19
سلام
دوستان خیلی وقته که وقتی یاهو بالا میاد میبینم زده مثلا 5 ایمیل جدید داریم وی وقتی میرم چک میکنم میبینم هیچ ایمیل جدیدی ندارم!!
ضمنا از قبل هم هیچ ایمیل نخونده ای باقی نمونده و اسپم هم خالی هست

befermatooo
24-09-2009, 03:13
برادرا خسته نباشن :دی

من چطوری میتونم بفهمم که دوستم توی کدوم روم هست ؟؟؟

اون روش goto id کار نمیکنه . روش جدیدی هست ؟؟؟

panther99
24-09-2009, 10:34
شما یه نسخه دیگه بگیر نصب کن ! 8 یا 9 از یه جای دیگه بگیر نصب کن !
به احتمال زیاد حل می شه !

از نسخه جديد تر استفاده كردم .
بازم همونجوريه .
ايراد از كجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

naserikamal
24-09-2009, 22:26
سلام خسته نباشید دوستان
و مشکل ازین قرار هستش.

yes no

خواهشاً کمک کنید.

ممنون.

s2010
24-09-2009, 23:59
سلام چجوری میشه توی روم شلوغ واردشد

parisa6628
30-09-2009, 01:16
سلام..

کمک کنید فوری...

من با دوستم در هلند می خوام چت صوتی بکنم... من از yahoo messenger 8 with voice استفاده می کنم ولی اون نمی دونم از چه نسخه ای استفاده می کنه...

وقتی روی call کلیک می کنم پیغام هم میده که connecting to voice service ... ولی اون صدایی نمیشنوه ... لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست...

reb
30-09-2009, 01:40
سلام..

کمک کنید فوری...

من با دوستم در هلند می خوام چت صوتی بکنم... من از yahoo messenger 8 with voice استفاده می کنم ولی اون نمی دونم از چه نسخه ای استفاده می کنه...

وقتی روی call کلیک می کنم پیغام هم میده که connecting to voice service ... ولی اون صدایی نمیشنوه ... لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست...
طرف مشگلی نداره شما مشگل دارید یعنی بعد از انتخابات پورتشو بستن و باید سراغ مسنجر دیگه ایی بری که هنوز کار میکنه :31:

mohsen_gh1991
30-09-2009, 21:13
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه رفت توی چت روم بعنی وقتی که میرم ارور میده.و برای روم مشهدیها کدون روم رو باید وارد بشم؟و در پایان چطوری میشه یک چت روم شخصی بسازم؟

parisa6628
30-09-2009, 22:52
طرف مشگلی نداره شما مشگل دارید یعنی بعد از انتخابات پورتشو بستن و باید سراغ مسنجر دیگه ایی بری که هنوز کار میکنه :31:

مرسی از اسکای پی استفاده کردم مشکلم حل شد!! امیدوارم این رو نبندن...آمین!

Tarannom_
07-10-2009, 22:47
من ویندوزمو حدود یه هفته پیش عوض کردم، اولش به زور تو مسنجر لاگین میشدم تا اینکه از سه روز پیش با دادن اررور "server is busy" و یا "password is incorrect" نمی تونم به هیچ وجه وارد مسنجر بشم.
بالای 10 بار پسوردمو عوض کردم و چند بارم ورژن های 7 و 8 و 9 رو ریختم اما باز هم لاگین نمیشه.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

data23
08-10-2009, 17:40
با سلام من حدود یک سال قبل با یه آی دی چت میکردم مدتیه از تو لیستم حذف شده کسی میتونه کمکم کنه بتونم پیداش کنم
ممنون میشم چون برام پیدا کردنش ضروریه

amin.ozra
08-10-2009, 22:57
روش چت کردن را می خوام

don vito
09-10-2009, 12:07
با مردم یکی کمک کنه تا می خوام وارد روم ها بشم ارور میده این رو میگه this reques was refused

*Azadeh*
12-10-2009, 11:44
سلام
من میخوام وارد ای دی م بشم
میگه has been locked
چرا؟؟؟

Ship Storm
15-10-2009, 01:26
با سلام من حدود یک سال قبل با یه آی دی چت میکردم مدتیه از تو لیستم حذف شده کسی میتونه کمکم کنه بتونم پیداش کنم
ممنون میشم چون برام پیدا کردنش ضروریه

اگه تو قسمت address book شما باشه امکانش هست

Ship Storm
15-10-2009, 01:30
سلام
من میخوام وارد ای دی م بشم
میگه has been locked
چرا؟؟؟

شما ابتدا لینک زیر رو وارد کنید

حالا ایمیل و پسورد خودتون رو بزنید و ایمیل خودتون رو اگه deactive شده active کنید و بعد وارد یاهو مسنجر بشید

Amin.Senator
15-10-2009, 11:10
دوستان چرا مسنجر 10 روي xp اجرا نميشه؟

Ghaioom
16-10-2009, 15:33
فکر کنم تو ویندوز xp به بالا اجرا میشه.

Amin.Senator
16-10-2009, 18:56
يك جا ديدم فريم ورك رو بايد از مايكروسافت بگيرم چون ويستا اونو داره ولي xp نداره حجمش خيلي بود

Greedy
19-10-2009, 17:44
من میخوام با یاهو مسنجر لاگین کنم ارور میده
our system is currently very busy

مشکل چیه؟

hassanshaikhi
19-10-2009, 18:08

يك جا ديدم فريم ورك رو بايد از مايكروسافت بگيرم چون ويستا اونو داره ولي xp نداره حجمش خيلي بود

yahoo mesnger 10 فقط روی vista اجرا میشه حالا اومدن کرکش کردن که روی xp هم نصب بشه و برای اینکه رو xp اجرا بشه حتما باید netframe work 3 نصب کنید

میتویند از این لینک یاهو مسنجر برای xp رو دانلود کنید

Greedy
21-10-2009, 19:12
من میخوام با یاهو مسنجر لاگین کنم ارور میده
our system is currently very busy

مشکل چیه؟
کسی نمیدونه مشکل چیه ؟

ghermezeteh
22-10-2009, 14:07
من از دیشب تا حالا وارد یاهو که میشم و یه نفر پی ام میده یا من بهش پی ام میدم صفحه پی ام سفیده و متن نوشته ها و پی ام ها نمیاد یعنی می تونم پی ام بفرستم و یا دریافت کنم .لی نمی بینمش علتش چیه و چطور درستش کنم؟

data23
25-10-2009, 17:32
ممنونم مشکلم حل شد

ghermezeteh
26-10-2009, 18:23
چجوری تنظیمات یا هو مسنجر رو سیو کنم و همینطور تنظیماتی که روی مسنجر در ایدی های مختلف اعمال کردم
تا درفعه بعد که ویندوز عوض می کنم همون ها دوباره اعمال بشن.

death knight
29-10-2009, 23:42
دوستان این فلش های مسنجر برای من نمایش داده نمیشه و همش زده لودینگ دلیلش چی میتونه باشه ؟

behexen
30-10-2009, 20:32
بچه ها کسی یه پسورد لیست نامبر خوب برای کرکر داره؟ خیلی واجبه

Actros
30-10-2009, 21:49
خسته نباشین
یاهو مسنجر من چند وقتیه که آواتار هارو نشون نمیده . هم مال خودم . همه دیگران . یه تصویر سیاه نشون میده
کش رو هم خالی کردم . یه ورژن دیگه نصب کردم بازم درست نشد.

death knight
30-10-2009, 22:53
و یه سوال ددیگه دوستی دارم که یه یوزر داره اما با چند عنوان متفاوت میتونه وارد روم ها بشه اون چطوره ؟

amirtoty
30-10-2009, 22:57
و یه سوال ددیگه دوستی دارم که یه یوزر داره اما با چند عنوان متفاوت میتونه وارد روم ها بشه اون چطوره ؟
باید با همون یوزر خودت چندتا پروفایل اضافه کنی

blAck fire
31-10-2009, 01:16
سلام

این یاهو مسنجر من چند وقتی تو روم این ارورو میده درباره ویسه this computer dose not support the required audio compression format اشکال از چیه؟

blAck fire
31-10-2009, 01:23
خسته نباشین
یاهو مسنجر من چند وقتیه که آواتار هارو نشون نمیده . هم مال خودم . همه دیگران . یه تصویر سیاه نشون میده
کش رو هم خالی کردم . یه ورژن دیگه نصب کردم بازم درست نشد.

منم قبلا این مشکل پیش اومده بود کامل پاکش کردم حتی فلدراشو بعد دوباره نصب کردم بعد از مدتی درست شد.فکر کنم از سرعته اینترنته .

sinath
31-10-2009, 03:04
چند روزه با ایدیم که میرم تو روم پنجره های پی ام خیلی کشیدست و هر چی کوچیک می کنم و می بندم دوباره کشیده میاد در پی ام یه نفره دیگه علتش چیه؟

Ghaioom
31-10-2009, 14:46
چند روزه با ایدیم که میرم تو روم پنجره های پی ام خیلی کشیدست و هر چی کوچیک می کنم و می بندم دوباره کشیده میاد در پی ام یه نفره دیگه علتش چیه؟
بله برا ما هم اینجوری اومده چندین بار ولی با زور درستش کردم :31: خیلی زود هم درست نشد نمیدونم فک کنم از بس کوچیک کردم بعد خود به خود بزرگ میشه بعد دوباره کوچیک میکنم خود به خود فک کنم کوچیک شد. :31:
یاهو رو پاک کن و دوباره نصب کن اینطوری هم فک کنم درست میشه. :20:

Actros
01-11-2009, 11:14
منم قبلا این مشکل پیش اومده بود کامل پاکش کردم حتی فلدراشو بعد دوباره نصب کردم بعد از مدتی درست شد.فکر کنم از سرعته اینترنته .

والا adsl دارم .بعد این یه یهو اینجوری شد . بازم ممنون .

XirowN
01-11-2009, 23:56
دوستان من چند روزی هست که نمیتونم وارد آی دیم شم و ارور میده که پسوردت غطله !
من با یاهو تماس گرفتم و اونا راجع به مشکل من اینطوری گفتن :
Hello Sina,

Thank you for contacting Yahoo! Mail.

Your Yahoo! account was disabled pursuant to the Yahoo! Terms of Service
(TOS). You agreed to abide by the TOS when you created your account with
Yahoo!. The TOS can be found for your review at:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

and provides in relevant part: "You agree that Yahoo! may, under certain
circumstances and without prior notice, immediately terminate your
Yahoo! account, any associated email address, and access to the Service.
Cause for such termination shall include, but not be limited to, (a)
breaches or violations of the TOS or other incorporated agreements or
guidelines, (b) requests by law enforcement or other government
agencies, (c) a request by you (self-initiated account deletions), (d)
discontinuance or material modification to the Service (or any part
thereof), (e) unexpected technical or security issues or problems, and
(f) extended periods of inactivity. Termination of your Yahoo! account
includes (a) removal of access to all offerings within the Service,
including but not limited to Yahoo! Mail, Groups, Messenger, Chat,
Domains, Personals, Auctions, Message Boards, Greetings, Alerts and
Games, (b) deletion of your password and all related information, files
and content associated with or inside your account (or any part
thereof), and (c) barring further use of the Service. Further, you agree
that all terminations for cause shall be made in Yahoo!'s sole
discretion and that Yahoo! shall not be liable to you or any third-party
for any termination of your account, any associated email address, or
access to the Service." We take the operation of Yahoo! and the TOS
very seriously. We continue to support Users who abide by the TOS.

If you would like to establish a new Yahoo! account and are concerned
that your intended use of our service may be a violation of the TOS, we
encourage you to review the TOS and to take care to proceed accordingly.

Once again, we encourage you to review our TOS:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

If we can be of further assistance, please let us know.

Your patience during this process is greatly appreciated.

Thank you again for contacting Yahoo! Mail. Your case number for this
issue is ******. Please reference it in all future communication about
this particular issue.

Regards,

Barry

Yahoo! Mail Customer Care

آیا راهی هست ؟
این آی دی خیلی برای من مهمه !
ممنون

shahabprince
01-11-2009, 23:59
تو رو خدا من رو راهنمایی کنید.من از یاهو مسنجر 9 استفاده میکنم ولی تو هر چت رومی که میرم خالیه.کمکم کنید.
ممنون

ardavan_2008
02-11-2009, 00:11
بچه ها الان ما می خوایم با کسی VOICEـــی حرف بزنیم باید چی کار کنیم ؟SKYPEهم که کار نمیکنه VOICEـش کانکت نمیشه دیگه برنامه ای سراغ ندارید؟

Ghaioom
02-11-2009, 12:20
تو رو خدا من رو راهنمایی کنید.من از یاهو مسنجر 9 استفاده میکنم ولی تو هر چت رومی که میرم خالیه.کمکم کنید.
ممنون

شما رو لینک آبی کلیک میکنی؟ اگه کلیک کنی بعد از کلیک یه لینک از میشه که باید کد امنیتی رو وارد کنی تا آی دی ها رو ببینی

shahabprince
02-11-2009, 19:09
شما رو لینک آبی کلیک میکنی؟ اگه کلیک کنی بعد از کلیک یه لینک از میشه که باید کد امنیتی رو وارد کنی تا آی دی ها رو ببینی

اره اون لینک ابی رو میزنم وبعد تو صفحه ای که باز میشه این ارور رو میده:

Sorry, Unable to process request at this time -- error 999.

mohsen_60006
02-11-2009, 21:33
چرا ویس تو pm کار نمیکنه ولی توی روم سبز میشه این پیغام یعنی چی
AEC (Auto Echo Canceller) : ON
VAD : OFF
LOCAL NAT : PNT_Error
سلام
یا هو مسنجرم مدل 810421این مدل نصبکردم تو کنفرانسها ویس ندارم پیغام خصوصی هم میدم دکمه ویس غیر فعال علت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ورژنهای دیگرم نصب کردم همین مشکل داشته؟؟؟؟؟؟علت کجاست
ولی تو چت روم عمومی ویس فعال
آیا راه حلی داره
این پیغام میده:
You cannot place a call because Messenger is not currently connected to the voice service. This is either because you are behind a restrictive firewall or because we are fixing a problem with the voice service
هر ورژنی از یاهو مسنجر نصب کردم همین بساط بوده
اینترنتم صبانت
مسنجری هست که id یاهو ساپورت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

blAck fire
03-11-2009, 23:19
سلام

این یاهو مسنجر من چند وقتی تو روم این ارورو میده درباره ویسه this computer dose not support the required audio compression format اشکال از چیه؟

Sorou5h
03-11-2009, 23:42
ميشه يه سري ايميل هايي كه از يك نفر رو درياقت ميكني رو طوري تنظيم كني كه مستقيم بره تو يه فولدر مخصوص ؟
از دست اين ايميل هاي تبليغاتي !!!!

ghermezeteh
04-11-2009, 02:26
بازم که امشب یاهو مسنجر قطعه
چیکار کنیم؟
از ساکس سرور میشه استفاده کرد؟از کجا بگیریمشون؟

Ghaioom
04-11-2009, 07:45
ميشه يه سري ايميل هايي كه از يك نفر رو درياقت ميكني رو طوري تنظيم كني كه مستقيم بره تو يه فولدر مخصوص ؟
از دست اين ايميل هاي تبليغاتي !!!!
دکمه spam تو همون ایمیل رو بزنی فک کنم بره تو پوشه spam بعد فک کنم هر باری از اون طرف ایمیل بیاد میره به همون پوشه.

shahabprince
04-11-2009, 08:43
بابا این یاهو چرا اینجوری هر چی یوزر و پسوردم رو میزنم میگه دوباره وارد کن.

Ghaioom
04-11-2009, 08:49
بابا این یاهو چرا اینجوری هر چی یوزر و پسوردم رو میزنم میگه دوباره وارد کن.
شاید یاهوت قاطی داره :31:
نسخش رو عوض کن ببین چی میشه.

MAJ€€D
04-11-2009, 13:28
به خاطر 13 آبان یاهو رو دوباره بستن

Mo5tafa
04-11-2009, 13:34
سلام، یاهو مسنجر منم قاطی کرده!
یعنی به خاطر 13 آبان!!!!!!!!!!!!!!

AmirIliya
04-11-2009, 13:40
واسه من هم قطع شده ...

rozbeh85
04-11-2009, 13:55
قطع واسه همه

Sorou5h
04-11-2009, 14:46
منو بگو چقدر فحش به ISP دادم ....!
فكر كردم فقط خودم اينجوريم....
Ghaioom جان ميخوام بره تو يه فولدري كه ساختم....
امكانش هست...؟

Mo5tafa
04-11-2009, 16:05
امكانش هست...؟

منم کلی پارس آنلاین رو تحقیر کردم:21: گفتم دیگه اکانتنم رو شارژ نمی کنم!

Ghaioom
04-11-2009, 16:24
امكانش هست...؟
من که تا حالا نتستیدم :31:
الانم نمیشه وارد یاهو شد بعد میتستم میگم. ولی فک کنم نشه
یه چیزی هم بگم اگه شما نمیخوای از یه کسی ایمیل بیاد یه جایی تو اون ایمیل نوشته unsubscribe اونو بزنی بعد بگه successfully دیگه از اون ایمیل برات نمیاد همین ایمیل های اسپم رو میگم.
و یه جا دیگه هم تو قسمت تنظیمات میشه یه ایمیل رو بلاک کرد اگه بگردی پیدا میکنی.

amir raya
04-11-2009, 17:59
بچه ها مسنجر من نهه. نميتونم باهاش روم ايجاد كنم ميگه:
THIS REQUEST WAS REFUSED
چيكار كنم؟

Ship Storm
04-11-2009, 18:00
دوباره مشکل بسته شدن پورت ها هست و فعلا یاهو مسنجر از کار افتاده

Mo5tafa
04-11-2009, 18:56
بچه ها مسنجر من نهه. نميتونم باهاش روم ايجاد كنم ميگه:
THIS REQUEST WAS REFUSED
چيكار كنم؟
اندکی صبر سحر نزدیک است:31:
این آقاهه بهتر جواب داده!

XirowN
04-11-2009, 20:42
دوستان برنامه ای هست که بشه باش یه سری آی دی رو از فایل تکست به یه آی دی ببری ؟

David.Jn
04-11-2009, 21:01
ای بابا یاهو چرا نمیاد از اینا شکایت کنه که چرا میبندین :دی
بابا بدبختی رو ببین ها 1روز قبل و 3-4 روز بعد هر تظاهرات باید بمونیم تو کف یاهو
مردم کار دارن میخوان کارشون رو تو یاهو ادامه بدن
وبسایتی بود که توش میشد با id یاهو چت کرد و آنلاین شد چی بود؟

hamed1282
04-11-2009, 22:28
با سلام 2 سال پیش یه ایدی داشتم که الان یادم نیست فقط پسوردش یادمه می خواستم ببیتم راهی است که ایدیمو در بیارم در ضمن هارد کامپیوترم رو عوض کردم ممنون میشم راهنماییم کنید

||SIAVASH||
04-11-2009, 22:38

ولی به نظرم بهترینش همون محیط ایمیل یاهو هست

David.Jn
04-11-2009, 22:51
...
ممنون

ولی به نظرم بهترینش همون محیط ایمیل یاهو هست
آخه الان واسه من محیط ایمیلش هم باز نمیشه

Sorou5h
04-11-2009, 23:16
من که تا حالا نتستیدم :31:
الانم نمیشه وارد یاهو شد بعد میتستم میگم. ولی فک کنم نشه
یه چیزی هم بگم اگه شما نمیخوای از یه کسی ایمیل بیاد یه جایی تو اون ایمیل نوشته unsubscribe اونو بزنی بعد بگه successfully دیگه از اون ایمیل برات نمیاد همین ایمیل های اسپم رو میگم.
و یه جا دیگه هم تو قسمت تنظیمات میشه یه ایمیل رو بلاک کرد اگه بگردی پیدا میکنی.
آره درسته
ميشه ايميل طرف رو بذاري تو بلك ليست كه ايميلاش نياد .....ولي اومدم ايميل هامو مرتب كردم هر چيزي رو گذاشتم تو يه فولدر...شايد 2 درصد ايميلم پُر شد....!
از اين ايميل هاي تبليغاتي زياد مياد واسم بعضياش بدردم ميخوره....چيزاي بدرد بخوري توشون گير مياد....
از اين خريد هاي اينترنتي
فقط ميخام كه ايميلي كه مياد تو inbox نره و بره تو فولدري كه براش ساختم
دوستان اگه بلدين كمك كنين...

e-messenger.ne, webmessenger.yahoo.com هم خوبه
من بعضي وقتا با اينا كانكت ميشم....
البته اين يكي دو روز چك نكردم كه با اونا لاگين ميشه يا نه....

با سلام 2 سال پیش یه ایدی داشتم که الان یادم نیست فقط پسوردش یادمه می خواستم ببیتم راهی است که ایدیمو در بیارم در ضمن هارد کامپیوترم رو عوض کردم ممنون میشم راهنماییم کنید

يادمه تو forgot password هم يه جا داشت كه ID رو اگه فراموش كرده بودي بهت ميداد id رو
چك كن فكر كنم بشه....

panther99
05-11-2009, 01:16
ماله منم كانكت نميشه !!!!!
اون سايتها هم كه جواب نميده !!!!!
راه ديگه اي نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

black.assassin
05-11-2009, 17:44
نه من تقزیبا تمام راه ها رو چک کردم . بهترین راه استفاه از پ ر و کسسسسسییییی است . دولت ما تو هر چی هم وارد نباشه تو ف یل ترینگ و سانسورینگ خیلی وارده . دست همه کشورا رو از پشت بسته . :دی

mous3030
05-11-2009, 18:58

125
05-11-2009, 19:27
:19:
بابا یکی بیاد به این مسئولین با فهم:2: ما خبر بده 13 آبانم تموم شده:19: بیاد این گندکاریشو جمع کنه دیگه ملت به کارشون برسن اههههههههه از همه کارامون افتادیم بابا:19:

shahabprince
05-11-2009, 20:27
واقعا که...... حالا نمیخوام حرفای سیاسی رو پیش بکشم.این چه وضعشه.کاری میکنن که از این کشور بریم.

125
05-11-2009, 22:54
واقعا که...... حالا نمیخوام حرفای سیاسی رو پیش بکشم.این چه وضعشه.کاری میکنن که از این کشور بریم.

:19::19::2::2:

topoly1000
05-11-2009, 23:13
لعنت به همتون. :46:

دیگه از حالا به بعد هر کی بلند حرف زد دیگه همه رو باید کشت و خفه کرد.

(( لعنت به تو و ذات خرابت ))

mehdy.z
06-11-2009, 00:23
دسترسی منم کلا هم به GMAIL هم به ایمیل yahoo قطع شده!!!
خدا وکیلی کار ایناست یا اینکه توی خود سرورهای یاهو و گوگل اختلال ایجاد شده؟؟(آخه یکی دو جا خوندم)
فقط نگید کار ایناست که از حرص یوونه میشم:18:

majid_sd2009
06-11-2009, 00:44
تازه این که چیزی نیست من روز 13 آبان مشکل قطعی اینترنت رو هم داشتم. کانکت میشد ولی هیچ سایتی باز نمیکرد بعد هم دیگه کانکت نمیشد.
هنوز هم که این یاهو خرابه. بدبختی اینجاس وقتی دوباره وصل میکنن تا یک مدت یاهو مشکل داره و برا من و چند نفر دیگه ویسش کار نمیکنه. یعنی نمیشه حرف زد. فک کنم دیدن اینو نمیتونن شنود کنن ورداشتن قطع کردن ویس تو کنفرانس رو:41:
همش تقصیر شماهاس دیگه هی گفتن نرو تو خیابون تضاهرات نکن برا همین بود:31:

فقط نگید کار ایناست که از حرص یوونه میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار بروبچه های سپاه خودمونه:دیچرا دیونه بشی تازه باید خوشحال هم بشی که چقدر در زمینه فیلترینگ پیشرفت داشتیم:دی

Sorou5h
06-11-2009, 01:02
فكر كنم ياهو داره اين چند روز يه نفس راحت ميكشه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ياهو فكر كنم بياد از حالا به بعد هزينه ي كل -------- ايرانو بده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه ايرانيا برا ياهو فقط ضرر دارن....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه ي پهناي باند ياهو رو مُفتي مصرف ميكنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohidkh
06-11-2009, 01:15
همه چی سر این پورت 80 هست.

نمیدونم سر پورت 80 چی آوردن که مثلا وقتی میخوای Gmail.com رو باز کنی، نیم ساعت طول میکشه...

هیچ صفحه ای هم به طور کامل لود نمیشه...

فکر کنم هیچ کشوری در دنیا فیلترینگ ای به قدرت ایران نداره :18::2:

:11:

mehdy.z
06-11-2009, 01:44
همه چی سر این پورت 80 هست.

نمیدونم سر پورت 80 چی آوردن که مثلا وقتی میخوای Gmail.com رو باز کنی، نیم ساعت طول میکشه...

هیچ صفحه ای هم به طور کامل لود نمیشه...

فکر کنم هیچ کشوری در دنیا فیلترینگ ای به قدرت ایران نداره :18::2:

:11:
می دونید از چی حرصم میگیره:evil2:
اینکه یه جا برای شکایت نیست همش باید بریزیم توی خودمون:13::41:

shahabprince
06-11-2009, 11:56
امروزم که درست نشد.یکی نیست به این احمق ها بگه که درستش کنن حسابی جوش اوردم.شیطونه میگه.............

maso
06-11-2009, 12:15
مشکل اینه که هر بسته ip که توش پروتکل
ssl
یا همون
tls
هست را سرعتش را کاملا کم کردن ، البته اگه مسیر ان ها به خارج از ایران هست ، تو داخل ایران مثلا بانک ملی مشکلی نیست ، این یعنی فیلتر را در بین خطوط ارتباطی با خارج گذاشتن

هم جلوی چت ، هو جلوی لاگین شدن در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها و هم جلوی وصل به ایمیل
smtp
گوگل را که بزرگترین مشکل من هست گرفتن
هر چیزی که توش از ssl استفاده شده این مشکل را داره حتی وی پی ان و ...

h_starboy
06-11-2009, 12:27
واسه من هنوز نمیره توش . بدبختی اینجاس که وقتی قطع میکنن میره تا یکی 2 هفته بعدش وصل بشه .

rasoul2005
06-11-2009, 12:41
دوستان كسي لينكي از نرم افزار Yahoo Room Spammer يا مشابهش دارد

موفق باشيد

alireza fatemi
06-11-2009, 13:27
واسه من هنوز نمیره توش . بدبختی اینجاس که وقتی قطع میکنن میره تا یکی 2 هفته بعدش وصل بشه .

برای من الان درست شد:5:

sinath
06-11-2009, 18:24
من یاهو مسنجر 9 رو می تونم با سی ------ باز کنم ولی 8 نمیشه
یعنی توی 8 گزینه via http رو که می زن باید ای پی و پورت سی ------ رو وارد کنم که با اینکه وارد می کنم بازم لاگین نمیشه.
با 8 چجوری باز کنم؟
البته با اولترا سورف هم امتحان کردم نشد

ghermezeteh
06-11-2009, 18:32
من دو تا سوال دارم
1-چرا در یاهو 9 این کادری که عکسشو گذاشتم لیست اخرین ایدیهایی که باهاشون چت کردم رو نمیاره چجوری میشه از اینجا اورد؟

2-بعضی وقتا که می خوام کانکت بشم این ارور میاد علتش چیه:

panther99
07-11-2009, 00:44
چرا نداره كه عزيز من . اينجا فاضلابي به نام ايرانه !!!!!!!!!
به خدا توالت شستن تو افغانستان به اين نكبت شرف داره !!!
خدايا گناه ما چي بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ramtin_d
07-11-2009, 00:51
من دو تا سوال دارم
1-چرا در یاهو 9 این کادری که عکسشو گذاشتم لیست اخرین ایدیهایی که باهاشون چت کردم رو نمیاره چجوری میشه از اینجا اورد؟

2-بعضی وقتا که می خوام کانکت بشم این ارور میاد علتش چیه:

با وحودی که هنوز یاهو قطعه ولی بهت میگم داستان چیه
برادر من به این میگن شانس بد
یاهو پر از باگ بود این آخری هم رو دستش موند
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم رفتم پاکش کردم یاهو 8 رو ریختم و تموم شد.
بدبختانه یه بلایی هم سر ویندوزت میاره که دقیقا یادم نیست ولی مجبورم کرد که ویندوز عوض کنم
فکر کنم صفحه ران تایم رو پیش میکشه اگه اشتباه نکنم runtime erorr
به هرحال مواظب سیستمت باش و ویندوزت رو هم تا داغون نشده عوض کن

western
07-11-2009, 00:56
تنها راهش همینه...من واقعا نمی فهمم هر کسی که می تونه باید و باید از این کشور بره...اخه پیامبر هم وقتی ظلم دید حجرت کرد ماها چرا باید بمونیم اخه؟باور کنید افغانستان از اینجا امن تره...دارم دیونه میشم منم 8 نصب دارم متاسفانه 9 با سیستمم ناجوره همش هنگ میکنه :19:منم با سایت میبو و یا ایبودی میرم....البته icq هم خوب بود ولی خب دوستان نصب ندارنش که:41:

panther99
07-11-2009, 01:08
چه جوري با سايتهاي ديگه ميريد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دمتون گرم به ما هم بگيد . الان . ممنون .

همين فردا رفتم دنبال كاراي مهاجرت به افغانستان !!!!!!!!!!!!!!!! البته اگه راهمون بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!

mojtaba007
07-11-2009, 01:12
همين فردا رفتم دنبال كاراي مهاجرت به افغانستان !!!!!!!!!!!!!!!! البته اگه راهمون بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!
اندکی صبر سحر نزدیک است

mani_2004_2006
07-11-2009, 01:18
چه جوري با سايتهاي ديگه ميريد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دمتون گرم به ما هم بگيد . الان . ممنون .

از این دو تا سایت میتونی بری .

ghermezeteh
07-11-2009, 02:21
بدبختانه یه بلایی هم سر ویندوزت میاره که دقیقا یادم نیست ولی مجبورم کرد که ویندوز عوض کنم

یعنی اینقدر خطرناکه!؟
اینکه اخرین نسخه ورژن 9 هست!
تو مورد اول چی؟همونکه لیست ایدیها میاد

telescope
07-11-2009, 09:08

بعید میدونم . من 3 تا ویندوز دارم هیچ کدومش ایراد بهم نزده. ضمنا از سایت خود یاهو همیشه مسنجر نصب میکنم.

mohammadirani
07-11-2009, 12:28
از این دو تا سایت میتونی بری .

اولی قیلطره

ولی دومی کار میکنه
دمت گرم

tohidkh
07-11-2009, 12:42
من نمیدونم ادامه این بحثها در حال حاضر چه معنی ای میتونه داشته باشه؟

یاهو باز شده....

بدون هیچ مشکلی مسنجر هم کار میکنه....

shahabprince
07-11-2009, 13:28
اقا دیگه جر و بحث نکنید همه چی ردیف شد.

4mir
07-11-2009, 13:28
من نمیدونم ادامه این بحثها در حال حاضر چه معنی ای میتونه داشته باشه؟

یاهو باز شده....

بدون هیچ مشکلی مسنجر هم کار میکنه....

چرا مسنجر ما باز نشده؟
adsl پارس آفلاین

tohidkh
07-11-2009, 13:52
چرا مسنجر ما باز نشده؟
adsl پارس آفلاین
ببخشید ورژن مسنجر تون چیه؟

راستش مثل اینکه اینا ف ی ل ت ر ینگ رو کاملا بر نداشتند؛ فقط کمش کردند.

برای همین ورژن های 8 یاهو مسنجر کار نمیکنند فعلا...

4mir
07-11-2009, 13:55
ببخشید ورژن مسنجر تون چیه؟

راستش مثل اینکه اینا ف ی ل ت ر ینگ رو کاملا بر نداشتند؛ فقط کمش کردند.

برای همین ورژن های 8 یاهو مسنجر کار نمیکنند فعلا...

ورژن 10 هست

Shiu
07-11-2009, 15:32
سلام، یاهو مسنجر اینجاهم کار نمی‌کنه، ورژن ۱۰، ADSL شاتل

mh.attari
07-11-2009, 15:44
منم فینال شو دارم و کار نمی کنه پس همچنان برقراره مخصوصا در تبریز

tohidkh
07-11-2009, 18:30
سلام، یاهو مسنجر اینجاهم کار نمی‌کنه، ورژن ۱۰، ADSL شاتل

ورژن 10 هست

منم فینال شو دارم و کار نمی کنه پس همچنان برقراره مخصوصا در تبریز
دوستان ورژن 9 بدون هیچ مشکلی کار میکنه....

حداقل برای من کار میکنه.

امتحانش هم مجانیه...

mh.attari
07-11-2009, 18:30
دوستان ورژن 9 بدون هیچ مشکلی کار میکنه....

حداقل برای من کار میکنه.

امتحانش هم مجانیه...

کجا بیام امتحانش کنم؟:31:

MOHAMMAD2010
07-11-2009, 19:31
برای منم هنوز مشکل داره
ورژن 10
پارس

SI-SA
07-11-2009, 19:35
من ورژن 9 هستم حدود یه هفته هست با ebuddy میرم منتها خیلی مطبوع نیست ، عادت ندارم ...

hp980
07-11-2009, 19:56
من ورژن 9 هستم حدود یه هفته هست با ebuddy میرم منتها خیلی مطبوع نیست ، عادت ندارم ...

تنظیمات کانکشن مسنجر رو از حالت دایرکتلی بذار به حالت پ رو کسی و امتحان کن
واسه من که با این روش رو ورژن 9 جواب داده!

ramtin_d
07-11-2009, 23:11
یعنی اینقدر خطرناکه!؟
اینکه اخرین نسخه ورژن 9 هست!
تو مورد اول چی؟همونکه لیست ایدیها میاد

بعید میدونم . من 3 تا ویندوز دارم هیچ کدومش ایراد بهم نزده. ضمنا از سایت خود یاهو همیشه مسنجر نصب میکنم.

آقایان من ویندوز xp سرویس پک دو رو نصب داشتم
با یان نوع ویندوز روی پردازنده 2.4 فول مشکل داره
از ما گفتن بود همون ارورر رو من گرفتم و یادم نیست دقیقا چه بلایی سر سیستم آورد ولی یادمه که همون روز منو مجبور کرد ویندوز رو به کل عوض کنم
(( اینقده ویروسی میشه و ریست میشه نمیدونم چی مال کی بوده :31: ))
ولی این دوتا رو اگه اشتباه نکنم داشتم
1- هنگ کردن موقع بالا اوردن ویندوز --توی صفحه آبیه که خوش امدید (welcome ( رو نوشته
2- هنگ کردن هنگام اتصال به اینترنت ( از نوع کانکشنی که در ویندوز ساخته بودم ) به اصلاح بریج
صفحه دسکتاپ رو قفل میکرد بعد از پنج دقیقه باز میشد خیلی عجیب بود
ولی همیشه پنج دقیقه از تایم اینترنتمو میخورد
فکر کنم این مورد دوم بود که منو مجبور کرد این یاهومسنجر رو پا ک کنم ولی فوق العاده خوشگل بود دقیقا یادمه این یکی رو:31:

panther99
08-11-2009, 01:07
تنظیمات کانکشن مسنجر رو از حالت دایرکتلی بذار به حالت پ رو کسی و امتحان کن
واسه من که با این روش رو ورژن 9 جواب داده!

دقيقا همينه . ورژن ياهو من : 9.0.0.2162
تنظيماتش رو عوض كردم تو 3 ثانيه بالا اومد . فقط تيك پ ر و ك س ي رو فعال كردم و حل شد .
امتحان كنيد جواب ميگيريد به احتمال خيلي زياد . هرچند هميشه موقع ديسكانكت شدن اون dont send error رو ميده . ( حتي قبل از اين قضايا !!! ) دليلش چيه ؟؟؟ 3 تا ورژن 9 رو دانلود كردم و جواب نداده !!!!!!!

Benygh
08-11-2009, 01:21
من هم 9 دارم و با زدن تیک ------ میاد کمی هم چت کردم ولی سریع دیسکانکت میشه ! عین اولش نیست ! فایده نداره !

hamed_totally
08-11-2009, 01:21
من ورژن 8 دارم. اون هم جواب می ده؟؟؟

sing in میشم اما لیستم load نمی شه

ice_metal2007
08-11-2009, 10:01
تو اين سايتها ميشه وب داد و گرفت اگه ميشه چطوري اگه نميشه اگه ياهو مسنجر نداشته باشيم راه ذيگهاي نيست وب گرفت ebuddy.com
meebo.com
messenger.yahoo.com

mali.sh
08-11-2009, 10:25
اقا جون اینقد عصبی هستم که ممکنه الان ف ح ش بدم..........
ملت رو مسخره کردن به شعور ملت توهین کردن:grrr:
میترسم چند روز دیگه برق رو قطع کنن که ملت یه وقت کاری نکنه!!!!!!!!!

panther99
08-11-2009, 10:47
بابا الان كه به همون روشي كه گفتم تو صفحه قبل ميشه كانكت شد با ياهو .
فحش هم تا ميتونيد بديد . اما پيش خودتون . مثل خودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ramtin_d
08-11-2009, 11:16

بر پدرت رحمت استکبار
لاگین شد ( ولی این نسخه یاهو مسنجر یه بار سیستم منو داغون کرد دلیلش رو نوشتم
یه ارور میده و بعدش هم سیستم قاطی میکنه
البته خخدا رو شکر فعلا چیزی نشده ولی خدا کنه بعدش هم نشه
همون ورژنی که دادی کار میکنم
من از فن آوا سرویس دارم اگه بقیه هم مشکل یاهو دارن این نسخه 9.0.0.2162 رو دانلود کنید بهترین یاهو مسنجره
تیک ------ رو بزنین و تموم:40:

Mo5tafa
08-11-2009, 11:25

دمت گرم، تشکر ویژه از شما:11:
منم توی دلم کلی ف ح ش دادمشون.
زنده باد پی سی ورلد.
زنده باد panther
مرده باد.............

mohsentanha
08-11-2009, 11:52
فقط کافیه دکمه رادیویی پ ر ا ک س ی رو روشن کنید همین وبس

hp980
08-11-2009, 11:59
دقيقا همينه . ورژن ياهو من : 9.0.0.2162
تنظيماتش رو عوض كردم تو 3 ثانيه بالا اومد . فقط تيك پ ر و ك س ي رو فعال كردم و حل شد .
امتحان كنيد جواب ميگيريد به احتمال خيلي زياد . هرچند هميشه موقع ديسكانكت شدن اون dont send error رو ميده . ( حتي قبل از اين قضايا !!! ) دليلش چيه ؟؟؟ 3 تا ورژن 9 رو دانلود كردم و جواب نداده !!!!!!!

ورژن 9.0.0.2152 رو سیستم من مشکلی نداره و اون ارور رو هم نمیده!!!!

jalal69
08-11-2009, 16:35
سلام یاهو مسنجر لوگین نمیشه؟:41:

125
08-11-2009, 17:02
آقا برا ما هم لوگین نمیشه، ای لعنت بر هفت جد و آباد مزاحمشون:4::4:

یه بار اینون میده یه بار میگه یوزر/ پست اشتباس.
با پ...ر..و..ک..س..ی هم نمیره کسی s-o-c-k-s داره؟

Ship Storm
08-11-2009, 18:09
به سلامتی یاهو مسنجر بازگشایی شد انگار
فعلا که راحت لوگین میکنه

XirowN
08-11-2009, 23:04
دوستان برنامه ای هست که بشه باش یه سری آی دی رو از فایل تکست به یه آی دی ببری ؟

matr!x_2008
09-11-2009, 01:12
بچه ها یاهو از فیلتر در اومد.همه شیرجه تو یاهوووووووووووووووووووووو وو:31::27::40:

اسکل خاورمیانه
10-11-2009, 17:12
سلام
یاهو مسنجر من خودش هر چند ثانیه لاگین میکنه !
هی dc میشه بعد خودش اتوماتیک لاگین میشه
به نظر شما چرا اینطوریه ؟؟

___lord___
10-11-2009, 17:21
مشكل ياهو كه فعلا حل شد ولي اگه مديران اجازه بدن اموزشي ميزارم تا در مواقعي كه هيچ كس نميتونه id لوگين كنه شما به راحتي به چت بپردازي

نميدونم اين آموزش رو اينجا قرار بدم يا تاپيك مجزا بزنم:33:

ardavan_2008
10-11-2009, 17:38
قسمت Messengerرو ببین شاید تیک پروکسیت زده شده چون اگه با ------ یاهو بری هر از گاهی DCمیشی

Mo5tafa
10-11-2009, 18:31
قسمت Messengerرو ببین شاید تیک پروکسیت زده شده چون اگه با ------ یاهو بری هر از گاهی DCمیشی
تایید میشه، منم تجربه کردم حالا که آزاد شده ------ رو بردارید!:31:

ostadonline
10-11-2009, 22:12
سلام به همه.
شاید سوالم تکراری باشه، اما من آیدی یکی رو دارم و میخوام بدونم چه مشخصاتی از خودش رو در پروفایلش نوشته. باید چی کار کنم؟
مرسی...

mohsen_sir
10-11-2009, 22:21
سلام به همه.
شاید سوالم تکراری باشه، اما من آیدی یکی رو دارم و میخوام بدونم چه مشخصاتی از خودش رو در پروفایلش نوشته. باید چی کار کنم؟
مرسی...
كليك راست ويو پروفايل رو بزن!

ardavan_2008
10-11-2009, 22:21
راستی بچه ها چرا من هر کاری میکنم تا وارد روم بشم اون ارور REfuseمی یاد ؟واسه همه اینطوریه؟

Mo5tafa
12-11-2009, 09:56
راستی بچه ها چرا من هر کاری میکنم تا وارد روم بشم اون ارور REfuseمی یاد ؟واسه همه اینطوریه؟

من همین الان تست کردم، رفت توی روم مشکلی نیس:31:

Ship Storm
12-11-2009, 11:06
مشکلاتی که بود تو یاهو در حال حاضر رفع شده و مشکل خاصی نیست

ostadonline
12-11-2009, 23:07
كليك راست ويو پروفايل رو بزن!

مشکل اینجاست که من نمیخوام طرف رو add کنم.

Mo5tafa
13-11-2009, 10:14

من این مشکلو یه جای دیگه هم دیدم، دلیلش: اینترنت ذغالی و کندی شبکه:31:

ardavan_2008
13-11-2009, 11:23
نه بابا الانم امتحان کردم باز نرفت ADSLداریم :31:چه شکلی میره؟ تو روم شاید ما اشتباه میریم راهش رو...

saeed258s
13-11-2009, 16:05
با دروود
برای وارد شدن به روم های یاهو،اون کد امنیتی که می آد،اما پس از وارد کردن کد،هیچ اتفاقی نمی افتد!نه به روم می رود و نه خطایی می دهد!
اللبته گاهی انچوری میشه ها،همیشه خیر!
مشکل از کجا است؟

Ship Storm
13-11-2009, 19:47
با دروود
برای وارد شدن به روم های یاهو،اون کد امنیتی که می آد،اما پس از وارد کردن کد،هیچ اتفاقی نمی افتد!نه به روم می رود و نه خطایی می دهد!
اللبته گاهی انچوری میشه ها،همیشه خیر!
مشکل از کجا است؟

همین الان تست کردم وارد شدن به روم ها هیچ مشکلی نداره مشکل میتونه از نرم افزار شما باشه و یا مهمتر از اون ISP ای که ازش سرویس اینترنتی گرفتید

saeed258s
13-11-2009, 19:56
دروود
نه،این مشکل گاهی پیش می آد و پس از چند ساعت و یا دقیقه درست می شود!

Ship Storm
13-11-2009, 20:49
دروود
نه،این مشکل گاهی پیش می آد و پس از چند ساعت و یا دقیقه درست می شود!

اغلب مشکلات از سمت اون isp ای هست که ازش خدمات میگیرید
برخی از isp ها هنوز سرویس voice یاهو رو هم بعد 22 خرداد و اون مسائلی که پیش امد راه ننداختن

panther99
14-11-2009, 01:42
آقا من الان اين ورژن رو پيدا كردم كه نسخه نهايي 10 زده : Yahoo! Messenger 10.0.0.1102 Final
درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اينهم لينكش :

هركي گرفت اين ورژن رو به ما هم خبر بده ببينيم مشكلي نداره ؟؟؟؟!!!
16.5 مگابايته .

y91z
14-11-2009, 02:09
من گرفتم. وب و ویسش قطع شده واسه ایران

Ship Storm
14-11-2009, 10:47
برای دانلود این نرم افزار در انجمن تاپیک مخصوص هم هست

Yahoo! Messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

beenHere-doneThat
16-11-2009, 03:01
اینجا کسی با پلاگین های مسنجر مشکل نداره؟ واسه من ارور میده: an eror occured while trying to access the xyz plug-in

mh.attari
16-11-2009, 11:37
واسه منم می ده اصلا چی هست عزیزم؟

mh.attari
16-11-2009, 11:38
آقا من الان اين ورژن رو پيدا كردم كه نسخه نهايي 10 زده : Yahoo! Messenger 10.0.0.1102 Final
درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اينهم لينكش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهركي گرفت اين ورژن رو به ما هم خبر بده ببينيم مشكلي نداره ؟؟؟؟!!!
16.5 مگابايته .
نه عزیزم این فینال هست بتاها مشکل دارن معمولا

beenHere-doneThat
16-11-2009, 12:39
واسه منم می ده اصلا چی هست عزیزم؟
پس مشکل از مسنجر من نیست؟ شاید به خاطر تحریم و این حرفا باشه.نمی دونم.

mali.sh
16-11-2009, 21:55
اره والا واسه منم اخطار میده ................. دوستان من شهرستانم تهرون خبریه؟
نکنه پیشواز 16 آذر میرن :31:

mali.sh
16-11-2009, 22:21
پیگیری شد!!!!!!!!!!!!!!!! مخابرات داره سیستم مانیتورینگ (جدیدش ) رو راه اندازی میکنه...............
حسابی حواستون رو جمع کنین..............
مشکل yahoo هم به همین دلیله........

Ship Storm
16-11-2009, 23:46
در مورد این سیستم چیزی میدونی؟ ویژگی های این سیستم چیه؟

mali.sh
17-11-2009, 16:25
در مورد این سیستم چیزی میدونی؟ ویژگی های این سیستم چیه؟

تا اونجا که واسه من توضیح دادن ابتدا رفتارهای تمام کاربرای انترنتی چک میشه ( توسط نرم افزار هوشمند) که به واژه های سرچی که انجام میدیم /سایتهای که سر میزنیم/ عباراتی که تو room مینویسیم/................ حساسه اگه کاربری در ردیف کاربرای پر خطار شناخته شه نرمافزار تمام فعالیتهای اینترنتی کاربر رو تحت نظر میگیره........ حتی ایمیل ها!!!!!!!!!!!
به این ترتیب میتونن هرگونه قانون شکنی در محیط سایبر رو شناسایی کنن............... مثل اینکه حتی استفاده از ف ی ل ت ر ..... هم جواب نمیده و همه در محضر دوستان سپاهی هستیم.
من که بچه خوبیم به غیر p30world جایی سر نمیزنم:31::31:

saeedhashemee
18-11-2009, 13:16
بچه ها میشه مسنجر رو چک کنید.از امروز صبح اصلا نمیتونم وارد بشم.میشه شما هم چک کنید ببینید مال شما هم مشکل داره

Majid393
18-11-2009, 13:24
بچه ها میشه مسنجر رو چک کنید.از امروز صبح اصلا نمیتونم وارد بشم.میشه شما هم چک کنید ببینید مال شما هم مشکل داره

برای من که مشکلی نداره و راحت لوگین میشه (یاهو مسنجر ورژن10)

rasoul2005
18-11-2009, 13:41
منم مشکل ندارم

موفق باشید

MohamadAshil
18-11-2009, 16:41
سلام دوستان
یه اکاننت hotmail درست کردم که loc هم ایران نزدم
من یه مشکل اساسی با msn messenger دارم
از تو سایت که میرم نه مشکلی داره نه پسورد اشتباهه
ولی وقتی میخوام وارد msn messenger بشم یا سعی دوباره میده یا ارور میده یا میگه پسورد اشتباهه هم با msn messenger امتحان کردم و هم با برنامه هایی که Hotmail رو ساپورت میکنن
دیگه نمیدونم چی کنم:41:

لطفا کمک کنید :41::41::41::42:

matr!x_2008
18-11-2009, 17:03

واسه منم از ظهره لاگین نمیشه!:13:

telescope
18-11-2009, 17:05
امروز برای من فقط 2 بار اذیت کرد بعدش دیگه درست شد(ورژن 10 اصلی)

capitan black
23-11-2009, 02:31
دوستان من وقتی وارد چت روم ها میشم واسه هر کی پیغام میفرستم نمیرسه بهش...مشکل از کجاست؟

reb
24-11-2009, 19:05
سلام دوستان
یه اکاننت hotmail درست کردم که loc هم ایران نزدم
من یه مشکل اساسی با msn messenger دارم
از تو سایت که میرم نه مشکلی داره نه پسورد اشتباهه
ولی وقتی میخوام وارد msn messenger بشم یا سعی دوباره میده یا ارور میده یا میگه پسورد اشتباهه هم با msn messenger امتحان کردم و هم با برنامه هایی که Hotmail رو ساپورت میکنن
دیگه نمیدونم چی کنم:41:

لطفا کمک کنید :41::41::41::42:
داداش مسنجره خودش مشگل داره از ترلیان استفاده کن.

a.z.p.z
24-11-2009, 19:11
دوستان من یه مشکل دارم اعصابم خورد شده ووو
مسنجر من نسخه 10 هست وقتی نصبش کردم تا یک هفته اول بدون مشکل کار میکرد بعد از یه هفته هر وقت میخوام sign in بشم و روی دکمه اش کلیک میکنم on میشم ولی دوباره off میشم نمیدونم مشکل از چی هست نسخه 9 هم همین صورت بود ...
ربطی به ورژن net framework نداره ؟ خوب مثلا اگر داشت چرا هفته اول کار میکنه بعدا اینجوری میشه ؟ ...
ممنون میشم کمکم کنید خیلی برام فوریه.
سپاس

mh.attari
24-11-2009, 19:12
مال منم نه لیو نه ها ت میلم هیچ کدوم از مسنجر نمیره

Oracle_Eldorado
24-11-2009, 19:55
سلام .
ببخشید دوستان نرم افزار Multi Messenger واسه یاهو ورژن 10 فینال هست ؟
همونی که نصب میکنی و میتونی با چند تا ID همزمان لوگین کنی .
اگه هست واسم بزارید ممنون میشم .

MohamadAshil
24-11-2009, 23:38

من از اون هم استفاده کردم ولی میگه پسورد اشتباه در صورتی که هیچ مشکلی نداره پسورد:41::41::41:

حالا باید چی کنم؟

ardavan_2008
25-11-2009, 12:52
من از اون هم استفاده کردم ولی میگه پسورد اشتباه در صورتی که هیچ مشکلی نداره پسورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا باید چی کنم؟شما از برنامه ی پر*وکسی(ترجیحا U) استفاده کن ببین درست میشه ...

capitan black
25-11-2009, 17:32
دوستان من وقتی وارد چت روم ها میشم واسه هر کی پیغام میفرستم نمیرسه بهش...مشکل از کجاست؟

دوستان این مشکل رو کسی نمیدونه؟..
در ضمن به جز یاهو با چه نرم افزارهایی میشه وارد رومهای یاهو شد؟..مرسی

MJ_MoHsEn
25-11-2009, 18:46
دوستان یک سوال، من قبلا یاهو 9 استفاده می کردم و از قسمت culture and community/persian rooms از چت روم های ایرانی استفاده می کردم. این قسمت در یاهو 10 وجود نداره و من نمی تونم از این روم ها استفاده کنم.
کسی می دونه که جا به جا شده یا حذف؟ اگه جا به جا شده به کجا؟

a.z.p.z
25-11-2009, 18:50
کسی نیست جواب منو بده ؟ صفحه قبلی ...

lost6
29-11-2009, 21:28
سلام
من اول idوpassword خودم رو تو Yahoo messenger وارد میکنم و هنگامی که به yahoo chat و بعد به join a room میروم نوشته شده getting category list هر چقدر صبر میکنم لیست category نمایش داده نمیشوند .از چند id هم استفاده کردم نشد. لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه...

Ship Storm
01-12-2009, 08:25
سلام
من اول idوpassword خودم رو تو Yahoo messenger وارد میکنم و هنگامی که به yahoo chat و بعد به join a room میروم نوشته شده getting category list هر چقدر صبر میکنم لیست category نمایش داده نمیشوند .از چند id هم استفاده کردم نشد. لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه...

ISP که ازش سرویس اینترنتی میگیرید رو عوض کنید معمولا علت بیشر از سمت این شرکت ها هست که افت سرعت دارند و نمیتونند لود کنند

Ship Storm
05-12-2009, 14:50
همونطور که انتظارش میرفت سرویس های یاهو مسنجر همین الان قطع شد و متاسفانه فعلا به هیچ عنوان با استفاده از روش های نفوذ هم قابل دسترسی نیست

saeedhashemee
05-12-2009, 14:53
یاهو مسنجر ما از همین الان قطع شد میشه شما هم چا کنید نتیجه رو به من بگید

Ship Storm
05-12-2009, 15:04
من هم گفتم قطع شد :31: اصلا معلوم بود که قطع میشه حالا خدا کنه خود اینترنت قطع نشه :31: جالبه حتی تو ایمیل هم میشه رفت سایت meebo هم که قیلتر شده :31:

undertaker_ss
05-12-2009, 16:05
من هم گفتم قطع شد :31: اصلا معلوم بود که قطع میشه حالا خدا کنه خود اینترنت قطع نشه :31: جالبه حتی تو ایمیل هم میشه رفت سایت meebo هم که قیلتر شده :31:

توی ایمیل میشه رفت؟:18:

mohsentanha
05-12-2009, 16:15
من با نرم افزار ترافیک کمپرسور هم امتحان کردم ولی یاهو ور باز نمیکنه دور قبل باز میشد
:41:

MOHAMMAD2010
05-12-2009, 16:20
یاهو منم قطع شد !

a.z.p.z
05-12-2009, 16:24
از حدود ساعت 2:50 امروز ظهر یاهو مسنجر رو ترکوندن ... بدبخت ها ببییند چقدر از مردم میترسند بی وجود ها !

officer
05-12-2009, 19:00
سلام

الان شما نمیتونید وصل شین ؟ : دی

واسه من قطع شد اما اینو امتحان کردم درست شد

توی تنظیمات connection برید و connect via - p r o x y- server رو بزنین

بعد http p r o x y رو بزنین.

اما نه شیلتر فکن باز کنید ، نه تنظیمات پروسکی مرورگر و کاننکشن رو دست بزنید .

همین .

اوکی کنید ، id تون رو بزنین و وارد شید ، البته نسبت به حالت عادی بیشتر طول میکشه وارد شه ولی میشه.

یعنی واسه من که شد !!! : دی

MOHAMMAD2010
05-12-2009, 19:06
نه این روشم همیشه جواب نمیده ! مثلا الان برای من کار نمیکنه

March1987
05-12-2009, 19:56
نامردهای ترسو . ما سیاسی نیستیم اما آدم رو مجبور میکنند .
میترسم اینترنت رو قطع کنند و بچه ها رو توی دانشگاه ها وحشیانه سرکوب کنند . حیوون ها کثیف .

nw_nk
05-12-2009, 21:43
ebuddy فعلا کار میکنه. Sign in طول میکشه اما بعدش دیگه سریعه.

undertaker_ss
05-12-2009, 21:57
ebuddy فعلا کار میکنه. Sign in طول میکشه اما بعدش دیگه سریعه.

قیلتر شد
چه سرعتی داره این شاتل در بستن سایتا :13:

nw_nk
05-12-2009, 22:14
قیلتر شد
چه سرعتی داره این شاتل در بستن سایتا :13:

تا این لحظه ISP های من هیچ کدوم فی-لترش نکردن.

capitan black
05-12-2009, 23:21
ای توی روح یه مشت ادم احمق ترسو...بازم بستن پورتها رو..
دوستان راهی هست؟..

Ship Storm
05-12-2009, 23:28
ما بعد از 30 بار تلاش تونستیم بصورت معمولی کانکت کنیم با یاهو مسنجر :31:

ha3an_khafan
05-12-2009, 23:31
تو شهر ما که تا این لحظه به راحتی باز میشه:)

Ship Storm
06-12-2009, 00:13
بیشتر زوم این قضایا بر میگیرده به پایتخت و تهران و اطراف اون بیشترین تاثیر رو از این قضیه میبره

vavolian
06-12-2009, 00:17
دوستان تسلیت میگم یاهو باز اسیر س....شد میتونید برید به این سایت

و یه ip port v5 رو انتخاب کنید ترجیحا usa باشه بعد تو قسمت proxy socets یاهو وارد کنین و دو سوته آن شین پوز بعضیا رو به خاک بمالین قسمت یوزر و پسورد هم لازم نیس چیزی بنویسین

قند شکن

تیک remove java scripo هم از بالا بردارین ضمنا با تست یه دونه ip port نامید نشین

*hamedkhatar*
06-12-2009, 08:43
سلام

الان شما نمیتونید وصل شین ؟ : دی

واسه من قطع شد اما اینو امتحان کردم درست شد

توی تنظیمات connection برید و connect via - p r o x y- server رو بزنین

بعد http p r o x y رو بزنین.

اما نه شیلتر فکن باز کنید ، نه تنظیمات پروسکی مرورگر و کاننکشن رو دست بزنید .

همین .

اوکی کنید ، id تون رو بزنین و وارد شید ، البته نسبت به حالت عادی بیشتر طول میکشه وارد شه ولی میشه.

یعنی واسه من که شد !!! : دی

سلام
من با این روش وصل شدم ممنون

دوستان من زیاد تو جریان نیستم (مسائل ساسی)
مگه باز چی شده که پورت ها رو بستند؟
به خاطر عیده یا چیز دیگه؟
ممنون

undertaker_ss
06-12-2009, 09:45
سلام
من با این روش وصل شدم ممنون

دوستان من زیاد تو جریان نیستم (مسائل ساسی)
مگه باز چی شده که پورت ها رو بستند؟
به خاطر عیده یا چیز دیگه؟
ممنون

واسه 16 آذره داداش

MOHAMMAD2010
06-12-2009, 11:42
فقط یه چیز برای من عجیبه !
ID من باز نمیشه ولی ID یه نفر دیگه رو که تست میکنم باز میشه !

panther99
06-12-2009, 14:22
مسخره ست . مسخره ست .
به خدا زندگي تو اين مملكت يه فيلم تهوع اور و مسخره ست !!!!!
كاش ايراني نبودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DrXoX
07-12-2009, 02:50
فقط یه چیز برای من عجیبه !
ID من باز نمیشه ولی ID یه نفر دیگه رو که تست میکنم باز میشه !

سلام
محمد جان
شناسایی شدی :31: راه فرار هم نداری فهمیدن تو P30world تو بخش موسیقی غیر مجاز فعالیت داشتی ، ID تو بستن

mehdy.z
07-12-2009, 11:44
به کــــــــــــــــــــــــ ـــــجا داریم میریم؟؟؟یکی به من بگه!!!!:18:
واقعا به عنوان یک جوون این مملکت خون خونم رو میخوره وقتی می بینم دیگه از همین یه ذره آینده ی این مملکت هم باید دل برید:41:

mojtaba007
07-12-2009, 15:45
این مملکت هم باید دل برید
دل نبر بجنگ

MOHAMMAD2010
07-12-2009, 18:42
سلام
محمد جان
شناسایی شدی :31: راه فرار هم نداری فهمیدن تو P30world تو بخش موسیقی غیر مجاز فعالیت داشتی ، ID تو بستن

سلام
فکر نکنم بابا :31:
------------------------
مال من که هنوزم قطعه ، مال کسی درست نشد ؟

Rohallah_tavakoli
07-12-2009, 18:53
سلام من كه خودم سرويس دهنده هستم . isp دارم ....نميدونم چرا ياهوي خودم فيلتره و با في لتر شكن باز ميشه ولي تعجب اينجاست ياهوي يوزر هام هيچ كدوم مشكلي ندارن!!! :31:

mali.sh
07-12-2009, 19:47
اقا فکرکنم همون قضیه مانیتورینگ کاربرای پرخطر اینترنتی هست ................
نکنه چندوقت دیگه بدلیل استفاده از چیزشکن ببرنمون زندون...........:20:
id منم بازنمیشد ولی ازساعت 4 عصر با قطع و وصل درست شد ........ ولی الانم قطعه...............:41:

خدایا حق مظلوم رو ازظالم بگیر

sanatoramir
07-12-2009, 19:55
---- you bach iran

ostadonline
07-12-2009, 20:12
اقا فکرکنم همون قضیه مانیتورینگ کاربرای پرخطر اینترنتی هست ................
نکنه چندوقت دیگه بدلیل استفاده از چیزشکن ببرنمون زندون...........:20:
id منم بازنمیشد ولی ازساعت 4 عصر با قطع و وصل درست شد ........ ولی الانم قطعه...............:41:

خدایا حق مظلوم رو ازظالم بگیر

دل نبر بجنگ

آقا این صفحه چقدر خشن شد. جنگ چرا. مگه شما اهل گفتگوی تمدن ها نیستید.!!:20:
بگذریم اما من از دیشب مشکلی نداشتم. الآن هم دارم از مسنجر به راحتی استفاده میکنم. البته یکی دو باری ما رو پرت کرد بیرون ها. البته دوباره راهمون داد:31:
شایدم من زیادی مثبتم.:21:

Ship Storm
07-12-2009, 22:13
یاهو مسنجر در حال حاضر مشکل خاصی نداره گه گاه دچار مشکل میشه ولی مشکل جدی نیست

AAKOJ
07-12-2009, 22:19
تبریز هم سقوط کرد ...ای خدا!!!!

mali.sh
08-12-2009, 10:27
اقا جون ما باید به کی شکایت کنیم؟؟؟؟؟؟:19::19:
یاهو مسنجر و سایت یاهو برا ما بندرعباسی ها قطع ............ یا اگه وصل شه حداکثر 2 ساعت وصله.............
یه راه چاره
اگه تا نیم ساعت دیگه وصل نشه همشون رو نفرین میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:devil:

join me
08-12-2009, 12:18
دوستان تسلیت میگم یاهو باز اسیر س....شد میتونید برید به این سایت

و یه ip port v5 رو انتخاب کنید ترجیحا usa باشه بعد تو قسمت proxy socets یاهو وارد کنین و دو سوته آن شین پوز بعضیا رو به خاک بمالین قسمت یوزر و پسورد هم لازم نیس چیزی بنویسین

قند شکن

تیک remove java scripo هم از بالا بردارین ضمنا با تست یه دونه ip port نامید نشین

من هم تونستم دوستان بشتا بند

MOHAMMAD2010
08-12-2009, 17:56
مثل اینکه درست شد !

EHSANRF
08-12-2009, 20:14
بله تائيد ميشه از ساعت 1 بعد از ظهر درست شده

Ship Storm
08-12-2009, 23:20
درسته یاهو دیگه به راحتی کانکت میکنه و مشکل خاصی نیست و یه چیز جدیدتر اینکه سایت فلیکر هم از قیلتر در اومده :31:

MovieCT
09-12-2009, 15:33
سلام .. یاهو برای من کانکت میشه ... اما چند تا مشکل داره ..

01 .. به ای دی هایی که توی ادد لیستم نیست . نمی تونم پی ام بدم
02 .. Voice کار نمی کنه.
03 .. و مشکلات دیگه که هنوز باهاشون روبرو نشدم.

اما با چیز پی ان همه چیز اوکی هستش ..! مشکل کجاست ... کاری نمیشه کرد .. به جز خرید چیز پی ان !

vahid_vaezinia
09-12-2009, 18:15
یه چیز جدیدتر اینکه سایت فلیکر هم از قیلتر در اومده :31:

برای من فیلتره !

hamid1002
09-12-2009, 20:58
بچه ها راهی هست که بشه فهمید طرف مقابل هم زمان که با ما چت میکنه بفهمیم با یکی دیگه هم هست یانه

mojtaba007
09-12-2009, 21:43
بچه ها راهی هست که بشه فهمید طرف مقابل هم زمان که با ما چت میکنه بفهمیم با یکی دیگه هم هست یانه

از خودش بپرس

hamid1002
09-12-2009, 22:01
از خودش بپرس

خیلی جالب بود ولی شما اگه بخوای از کسی مخفی کنی راستشو میگی

Ship Storm
10-12-2009, 09:13

سلام
نخیر فعلا در این زمینه روش و یا راه حلی وجود نداره

golijon
10-12-2009, 23:04
سلام

من پی ام دریافت می کنم ولی پی ام نمی تونم بفرستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته تو صفحه طرف مشخص که دارم تایپ می کنم ولی پی امی دریافت نمی کنه. مشکل به نظرتون از چیه؟

ممنون

Ghaioom
11-12-2009, 10:38
سلام

من پی ام دریافت می کنم ولی پی ام نمی تونم بفرستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته تو صفحه طرف مشخص که دارم تایپ می کنم ولی پی امی دریافت نمی کنه. مشکل به نظرتون از چیه؟

ممنون
نسخه یاهو رو تغییر بده ببین درست میشه.

AAKOJ
11-12-2009, 11:14
درسته یاهو دیگه به راحتی کانکت میکنه و مشکل خاصی نیست و یه چیز جدیدتر اینکه سایت فلیکر هم از قیلتر در اومده :31:
صفحه اولش مشکلی ندارد اما وقتی میخوای وارد اکانت خود شوید و عکسی را اپلود کنید اون موقع فاجعه رخ میدهد . تقریبا تمام ایمیج هاست ها از کار اوفتاده

ardavan_2008
12-12-2009, 18:14
بچه ها میشه تو یاهو 10 ایدی خودمون رو بدون اجازه تو لیست یه نفر دیگه بزاریم ؟یعنی دیگه Pendingرو نزنه...

Ship Storm
13-12-2009, 00:39
بچه ها میشه تو یاهو 10 ایدی خودمون رو بدون اجازه تو لیست یه نفر دیگه بزاریم ؟یعنی دیگه Pendingرو نزنه...

روش های قبلی که در ورژن های گذشته کارساز بود در ورژن های جدیدی معمولا جلوشون گرفته میشه

b3st.programmer
13-12-2009, 01:29
سلام
ِیه سایت خوب برای چک کردن آی دی در طی شبانه روز می خوام.. بجزء سایت

اگه invisible بودن آی دی ها هم چک کنه معرکه میشه..

ممنون

ardavan_2008
13-12-2009, 10:46
روش های قبلی که در ورژن های گذشته کارساز بود در ورژن های جدیدی معمولا جلوشون گرفته میشه

پس یعنی عملا نمیشه؟اگه 7ش رو نصب کنم چی؟(باز بستگی به طرف مقابل داره؟!)

Ship Storm
14-12-2009, 00:23
پس یعنی عملا نمیشه؟اگه 7ش رو نصب کنم چی؟(باز بستگی به طرف مقابل داره؟!)

یکسری بوتر قبلا بود که دیگه الان توسط یاهو شناسایی شده و جلوشون رو گرفته و دیگه رو هیچ نسخه ای فکر نمیکنم جواب بده(البته ورژن های قدیمی رو امتحان نکردم)