PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Hitman-Group
18-03-2009, 09:31
من نمی دونم دوستمون درخواست کرده بودند ما هم جواب دادیم مگه مشکلی است
می خواهید تا جواب ندهیم.

zed2
18-03-2009, 11:40
از سایت زیر می توانی دانلود کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10::8::27::40::11:

ببخشید عزیز فکر کنم من این سایت دادم قبلا خدمت دوستمون فرقش نمیدونم چیه که دویاره گذاشتید :13:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیام بازرگانی:31: :
دوستان عزیز ظاهرا فراموش کردین که سایت جاوا ای پی های ایران رو تحریم کرده و نمیشه ازش مستقیم دانلود کرد:46:
پیشنهاد می کنم ان دوستمان را راهنمایی کنید بخش درخواست نرم افزار تا لینک از جای دیگر برای دانلود بدن.

ar.behnam
18-03-2009, 11:51
سلام

براي منم براي وارد شدن به چت رومها ميگه this request was refused سنم هم تو پروفايل 20 هست.

مشكل چيه؟
بنا به قانونی که یاهو اجرا در آورده افراد زیر 18 سال اجازه ی چت در محیط روم ندارند ، شما با ساختن آیدی جدید و زدن تاریخ تولدتون به صورتی که بالای 18 یال بشین میتونید وارد رومهای یاهو بشید ، به مثال پایین تر از 1990

Viren
18-03-2009, 11:53
درسته

آخرین نسخه جاوا رو میتونید از اینجا بگیرید:

ar.behnam
18-03-2009, 12:07
واسه من Stereo Mix نداره که
چند تا سوال
نوت بوک هستی ؟یانه؟
مدل کارت صوتی؟
اطمینان از نصب صحیح درایور داری؟
سیستم عامل؟
اگه همه راه ها رو رفتی و به نتیجه نرسیدی میتونی از vitual stereo mix استفاده کنی

Viren
18-03-2009, 18:29
نه
مدل نمیدونم آنبورد هست
آره درست نصبه.SoundMAX Digital Audio
XP SP2
این دیگه چه برنامه ای هست؟
خیلی پیچیده هست
چطور استفاده کنم؟

tytyty
19-03-2009, 08:46
سلام دوستان
یه محیط چت رو می خوام بهتون معرفی کنم اسمش بیلوکسه
beyluxe.com
با این محیط می تونید چت صوتی انجام بدید و محیطش از یاهو بهتره و سالمتره و تو اونجا افراد متخصص زیادی هم هستند و رومهای مذهبی خوبی هم وجود داره که می شه از اونا استفاده کرد .

alichelongar
19-03-2009, 15:43
سلام سرچ زدم چیزی دستگیرم نشد!!!
من توی میندوز 7 قبلا به راحتی یاهو مسنجر ورژن 9 را باز میکردم اما چند روزی است که ایدیم باز نمیشه اما اگه یاهو مسنجر ورژن 8 نصب کنم ایدیم را باز میکنه راستی توی ایکسپی میتونم با یاهو مسنجر ورژن 9 آنلاین بشم و این که یک بار هم حتی ویندوز 7 عوض کردم :d:

siavashsiavash
19-03-2009, 23:23
سلام
من یک مشکل با چت کردن دارم
ورن9را نصب کردم جملاتی که من می نویسم تا چند minاول کلماتم را همه می بینند اما بعد دیگه توچت کسی کلماتی که تایپ می کنم برای طرفم نمی ره.یعنی اگر من برای کسی offبدم هیچ iff نمی ره
ویروسم ندارم

shadowir
21-03-2009, 17:24
دوستان اگه کسی پی ام سندری میشناسه که با چند تا آیدی لاگین کنه و لیست آیدی بگیره ی پیغامی و واسه همشون سند کنه بهم معرفی کنه (چند تا آیدی واسه این که یاهو سریع لاک میکنه آیدی هایی که زیاد پیغام ارسال کنن )
2 تا نرم افزار دارم که کار هم میکنن ولی با ی آیدی لاگین میکنن که بعد از 50 60 تا پی ام دیگه از کار میفتن )
خدا خیرش بده !!!

CinemaTik
22-03-2009, 00:35
سلام :11:

می خواستم بدونم میشه کسی برای ما pm هاش نمایش داده نشه ؟! یکی از دوستای من میگه pm هات رو نمی تونم بخونم :18: ! جواب pm هایی که وقتی آفلاینه و براش میذارم نمیده ، میگه چیزی نمی بینم ! حتی الان که آنلاین بود واسش چیز نوشتم ولی جواب نداد ! بعد با sms که بهش گفتم چرا جواب نمیدی گفت چیزی واسم نیومد ! خودش میگه مسنجرم خرابه ! البته خیلی وقت ها جواب میده و میتونه ببینه ! :27:
حالا می خوام بدونم که اصلا همچین مشکلی میشه داشته باشه ؟ اگه هست علتش چیه ؟ امکانش هست خالی ببنده :21: !؟

alichelongar
22-03-2009, 12:57
مشکل از فلش پلیر و جاوا دوست شما هست

Viren
24-03-2009, 09:25
نه
مدل نمیدونم آنبورد هست
آره درست نصبه.soundmax digital audio
xp sp2
این دیگه چه برنامه ای هست؟
خیلی پیچیده هست
چطور استفاده کنم؟

یکی به من کمک کنه

ravani_13
24-03-2009, 20:41
سلام

لطفا هرکی میتونه ما رو راهنمایی و کمک بکنه :

3 نفر از لیست رو پاک کردم و هنگام پاک کردن , تیک پاک شدن از address book رو هم زدم ولی از address book پاک نشدن و وقتی میخوام اونها رو از address book پاک کنم این پیغام رو میده : the last address book operation did not succeed duo to a server error

چند بار در روز های مختلف هم امتحان کردم و حتی از سیستم ها و IP های دیگه ولی فایده نداشت

Amir Hossein
25-03-2009, 11:43
سلام
اين اموزش چت رو كجاي سايت ميشه پيدا كرد اگه كسي داره بذاره ممنون ميشم براي خودم نميخوام

naseronline
25-03-2009, 11:46
سلام. Voic من چرا فعال نمیشه. ویندوزم سون هستش و ویس ندارم چه تو روم چه تو کنفراانس. یاهو 8

CinemaTik
26-03-2009, 01:14

چطور میشه فهمید که یه نفر واقعا آفلاینه ؟ :5:

Ghaioom
26-03-2009, 07:46

سایتهای زیادی در این مورد هست. :31:
سرچ کنید میاد.

Viren
26-03-2009, 11:25

این بهترینه

shadi_87
26-03-2009, 11:43
سلام عیدتون مبارک. من نمی تونم یاهو مسنجرو ز توی کامپیوترم پاک کنم تا ورژن جدیدشو نصب کنن. لطفا کمکم کنید.

shadi_87
26-03-2009, 11:45
سلام عیدتون مبارک. من نمی تونم یاهو مسنجرو ز توی کامپیوترم پاک کنم تا ورژن جدیدشو نصب کنن. لطفا کمکم کنید.

alimooghashang
26-03-2009, 12:43
دوست عزیز شما کاربرای ایرانی به خاطر یه سری محدودیت ها که واسشون در نظر گرفتن نمیتونن از پلاگین ها استفاده کنن!

شما میتونی با استفاده از وی -- پ ی -- ان مشکلت رو حل کنی:27:
نخیر
مال این نیست
کلا همه پلاگین های یاهو این مشکل را دارن

alimooghashang
26-03-2009, 12:44
چطوری میشه، 360 یه آیدی را پیدا کرد؟
vizgin درست کار نمیکرد
الانم که دیگه کلا کار نمیکنه

naseronline
26-03-2009, 16:07
چرا پاک نمیشه ؟ ویندوزتون چیه ؟ از برنامه های جانبی برای پاک کردن استفاده کنید.

shadi_87
26-03-2009, 22:09
توی کنترل پنل که میرم هر کاری می کنم پاک نمی شه. کاملا هنگ می کنه. از چه نرم افزارایی؟

alimooghashang
26-03-2009, 23:38
نخیر
مال این نیست
کلا همه پلاگین های یاهو این مشکل را دارن
اقا شرمنده
درست شد
شما میتونید با یه --- که Ip شما را عوض میکنه، وارد بشید و هر پلاگینی که میخواهید فعال کنید
و دیگه غیر فعال نمیشه
موفق باشید

shadi_87
27-03-2009, 08:35
چرا هیچ کس کمکم نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یاهو مسنجرو نمی تونم از توی کامپیوترم پاک کنم. از کنترل پنل که می رم هنگ می کنه توی پنجره ی آنیستال. چی کار کنم؟ تا پاکش نکنم نمی تونم دوباره نصبش کنم. در ضمن ویدندوزم ایکس پی هست.

aaaammmm87
27-03-2009, 08:57
سلام
نميدونم چرا نميتونم voice call هايي رو كه واسم گذاشتن رو بشنوم و اصلا نيستشون بايد چكار كنم ؟
در ضمن موقعي هم كه دارم با اون طرف مقابلم به صورت انلاين چت ميكنيم نميتونم به توي همون پنجره چت voice استفاده كنيم مگه حتما بياييم توي كنفرانس ؟ به نظر شما بايد چكار كنم ؟
يه چيز ديگه ايا ميشه ويس كالا هايي رو كه تا حالا واسه من گذاشتن رو بشنوم ؟ از كجا چطوري؟

mohsentanha
27-03-2009, 14:58
سلام
یاهو ورژن 9 دارم هنگ میکنه بعضی اوقات
مثلا یکی برام پی ام بفرسته یه خورده وقفه توی کامپیوترم ایجاد میکنه
باید چیکار کنم؟؟؟؟

mrmaster
27-03-2009, 16:32
یاهو مسنجرو نمی تونم از توی کامپیوترم پاک کنم. از کنترل پنل که می رم هنگ می کنه توی پنجره ی آنیستال. چی کار کنم؟ تا پاکش نکنم نمی تونم دوباره نصبش کنم. در ضمن ویدندوزم ایکس پی هست.

خدمت شما :

No Password Needed

shadi_87
27-03-2009, 20:09
خدمت شما :

No Password Needed

خیلی ممنون اما کامپیوتر من کاملا قاطی کرده فایل با پسوند rar اجرا نمی شه.

ghermezeteh
27-03-2009, 20:09

از revouninstaller هم میتونی استفده کنی:

shadi_87
27-03-2009, 20:30
از revouninstaller هم میتونی استفده کنی:

مرسی دوستم ولی بازم هنگ می کنه. دیگه واقعا نمی دونم چی کار کنم

hamed9
27-03-2009, 20:30
سلام بچه ها نمیی تونم برم توی room این errorرو میده لطفا بگید مشکلش چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8-52-20 PM.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid-p30
27-03-2009, 20:56

میتونید از طریق رجیستری پاکش کنید به روش زیر.( قبلش حتما از رجیستری بک آپ بگیرید.اگر بلد نبودید بگید تا توضیح داده بشه.)

ابتدا ما از منوی start وارد برنامه run می شویم و فرمان regedit را وارد می کنیم . وارد رجیستری ویندوز که شدیم .

مسیر های زیر را به ترتیب طی می کنیم .

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ MICROSOFT/ WINDOWS/ Current Version/ Uninstall

حالا در لیست uninstall در قسمت پایین سمت چپ لیست تمامی برنامه هایی که ما نصب کردیم مشاهده می شود . برنامه مورد نظر خود رو انتخاب می کنیم راست کلیک می کنیم و گزینه delete را انتخاب می کنیم .

حالا پوشه برنامه رو از Program Files پاک می کنیم.

king_2008
28-03-2009, 08:09
با سلام و احترام
==========
از دوستان عزیز در خواست نرم افزاری برای پیدا کردن پسورد ایدی قربانی معرفی کنید و لینک برنامه را قرار دهید و توضیحی مختر در باره برنامه و کار با آن را دهید.

من منتظر پاسخ شما هستم.

Ghaioom
28-03-2009, 09:39
سلام بچه ها نمیی تونم برم توی room این errorرو میده لطفا بگید مشکلش چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8-52-20 PM.png

شما سنتون رو در ساخت ایمیل کم زدین . فکر کنم 18 کمتر نمیتونه وارد بشه. :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shadi_87
28-03-2009, 10:45
میتونید از طریق رجیستری پاکش کنید به روش زیر.( قبلش حتما از رجیستری بک آپ بگیرید.اگر بلد نبودید بگید تا توضیح داده بشه.)

ابتدا ما از منوی start وارد برنامه run می شویم و فرمان regedit را وارد می کنیم . وارد رجیستری ویندوز که شدیم .

مسیر های زیر را به ترتیب طی می کنیم .

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ MICROSOFT/ WINDOWS/ Current Version/ Uninstall

حالا در لیست uninstall در قسمت پایین سمت چپ لیست تمامی برنامه هایی که ما نصب کردیم مشاهده می شود . برنامه مورد نظر خود رو انتخاب می کنیم راست کلیک می کنیم و گزینه delete را انتخاب می کنیم .

حالا پوشه برنامه رو از Program Files پاک می کنیم.

این راهم امتحان کرده بودم . مشکل من اینه تو قسمت current version اصلا گزینه ای به اسم uninstall نیست. خودمم تعجب کردم. نمی دونم چه بلایی سر کامپیوترم اومده

Ship Storm
28-03-2009, 11:46

توی کنترل پنل که میرم هر کاری می کنم پاک نمی شه. کاملا هنگ می کنه. از چه نرم افزارایی؟

خیلی ممنون اما کامپیوتر من کاملا قاطی کرده فایل با پسوند rar اجرا نمی شه.

این راهم امتحان کرده بودم . مشکل من اینه تو قسمت current version اصلا گزینه ای به اسم uninstall نیست. خودمم تعجب کردم. نمی دونم چه بلایی سر کامپیوترم اومده

با استفاده از این نرم افزار ها میتونید برنامتون رو به راحتی پاک کنید:

WindowsCare Uninstall Gold |حذف کامل برنامه های نصب شده برروی کامپیوتر

دانلود با حجم 2 مگابایت

===
Your Uninstaller 2008 PRO

دانلود با حجم 4 مگابایت

پیروز و موفق باشید:11:

shadi_87
28-03-2009, 12:41
خیلی ممنون!

shadi_87
28-03-2009, 12:51
با استفاده از این نرم افزار ها میتونید برنامتون رو به راحتی پاک کنید:

WindowsCare Uninstall Gold |حذف کامل برنامه های نصب شده برروی کامپیوتر

دانلود با حجم 2 مگابایت

===
Your Uninstaller 2008 PRO

دانلود با حجم 4 مگابایت

پیروز و موفق باشید:11:

می دونید هیچ کس متوجه مشکل اصلی من نیست. مشکل من نرم افزارای سیستمم نیست. n تا نرم افزار uninstallنصب کردم. مشکل من اینه که با هیچ نرم افزاری پاک نمیشه چون توی پنجره آنینستال قفل میکنه. نمی دونم چه جوری بگم دیگه.یعنی اون قسمتی که باید یه درصدی پر شه تا یه برنامه پاک شه.

king_2008
28-03-2009, 13:27
با سلام و احترام
==========
از دوستان عزیز در خواست نرم افزاری برای پیدا کردن پسورد ایدی قربانی معرفی کنید و لینک برنامه را قرار دهید و توضیحی مختر در باره برنامه و کار با آن را دهید.

من منتظر پاسخ شما هستم.
با درود دوباره....
من هنوز منتظر پاسخ مشا هستم.

Ship Storm
28-03-2009, 13:36
با درود دوباره....
من هنوز منتظر پاسخ مشا هستم.

برنامه که بخواد پسورد یاهو رو بکشه بیرون رو من خبر ندارم باشه چون سرویس های امنیتی یاهو خیلی قوی هستند و همیشه راه های نفوذ رو سریعا میبندند وگرنه کاربراشون رو بدلیل ضعف امنیتی از دست میدند

Ship Storm
28-03-2009, 13:37
می دونید هیچ کس متوجه مشکل اصلی من نیست. مشکل من نرم افزارای سیستمم نیست. n تا نرم افزار uninstallنصب کردم. مشکل من اینه که با هیچ نرم افزاری پاک نمیشه چون توی پنجره آنینستال قفل میکنه. نمی دونم چه جوری بگم دیگه.یعنی اون قسمتی که باید یه درصدی پر شه تا یه برنامه پاک شه.

شما یک حرکتی بزن و برو تو safe mode و از اونجا اقدام کن ببین باز هم مشکل میخوری

king_2008
28-03-2009, 15:18
برنامه که بخواد پسورد یاهو رو بکشه بیرون رو من خبر ندارم باشه چون سرویس های امنیتی یاهو خیلی قوی هستند و همیشه راه های نفوذ رو سریعا میبندند وگرنه کاربراشون رو بدلیل ضعف امنیتی از دست میدند
خوب چگونه میشه پسورد رو بدست آورد
لطفا من ور در این زمینه راهنمایی کنید
با تشکر

shadi_87
28-03-2009, 15:54
شما یک حرکتی بزن و برو تو safe mode و از اونجا اقدام کن ببین باز هم مشکل میخوری

این حرکتو زدم. توی safe mode تونستم آنینستالش کنم حتی اونجا مسنجر نصب شده اجرا میشه اما توی اصلی نمی تونم نصب کنم یعنی نصب هم نمی شه:41:

shadi_87
28-03-2009, 17:07
من بالاخره مشکلم حل شد. یه سوال دارم!
میشه بگین چرا قسمت plug-ins توی مسنجر وقتی می خوام یه چی add کنم erorr میده؟:sad:

aaaammmm87
28-03-2009, 19:30
سلام نميدونم چرا نميتونم voice call هايي رو كه واسم گذاشتن رو بشنوم و اصلا نيستشون بايد چكار كنم ؟ در ضمن موقعي هم كه دارم با اون طرف مقابلم به صورت انلاين چت ميكنيم نميتونم به توي همون پنجره چت voice استفاده كنيم مگه حتما بياييم توي كنفرانس ؟ به نظر شما بايد چكار كنم ؟ يه چيز ديگه ايا ميشه ويس كالا هايي رو كه تا حالا واسه من گذاشتن رو بشنوم ؟ از كجا چطوري؟

ravani_13
28-03-2009, 20:22
سلام

3 نفر از لیست رو پاک کردم و هنگام پاک کردن , تیک پاک شدن از address book رو هم زدم ولی از address book پاک نشدن و وقتی میخوام اونها رو از address book پاک کنم این پیغام رو میده : the last address book operation did not succeed duo to a server error

چند بار در روز های مختلف هم امتحان کردم و حتی از سیستم ها و IP های دیگه ولی فایده نداشت

Ship Storm
28-03-2009, 21:36
خوب چگونه میشه پسورد رو بدست آورد
لطفا من ور در این زمینه راهنمایی کنید
با تشکر

ت این زمینه ما تو دانشگاه خیلی تحقیق کردیم و چون رشتمون هم نرم افزار بود با جاوا و زبان c و sql بعلاوه یکم asp.net تونستیم یه حرکاتی بزنیم و سورد رو گیر بیاریم بطوری که مثلا یک لینک به طرف داده میشد و دقیقا مثل خود سایت یاهو و باشکل و شمایل کاملا مشابه تو اینجا اگه طرف یکم ناوارد باشه و لینک آدرس صفحه رو نخونه و یوزر و پسورد رو وارد کنه یوزر و پسورد در دیتابیس ذخیره میشه و میشه پسورد رو بدست آورد

Ship Storm
28-03-2009, 21:37
من بالاخره مشکلم حل شد. یه سوال دارم!
میشه بگین چرا قسمت plug-ins توی مسنجر وقتی می خوام یه چی add کنم erorr میده؟:sad:

پلاگین ها تو ورژن 9 یخورده مشکل دارن و این فقط برای شما نیست

Ship Storm
28-03-2009, 21:40
سلام نميدونم چرا نميتونم voice call هايي رو كه واسم گذاشتن رو بشنوم و اصلا نيستشون بايد چكار كنم ؟ در ضمن موقعي هم كه دارم با اون طرف مقابلم به صورت انلاين چت ميكنيم نميتونم به توي همون پنجره چت voice استفاده كنيم مگه حتما بياييم توي كنفرانس ؟ به نظر شما بايد چكار كنم ؟ يه چيز ديگه ايا ميشه ويس كالا هايي رو كه تا حالا واسه من گذاشتن رو بشنوم ؟ از كجا چطوري؟

ویس ها همون دفعه اول که کانکت شید مثل pm ها میان و میرن و گاه گوش ندید برگشتشون رو دقیق نمیدونم باید چکار کرد
در مورد مشکل دوم برای خود من هم بارها مشکل بوجود اومده و رفتم تو کنفرانس و همزمان که تو کنفرانس بودم ویس رو زدم و ارتباط برقرار شده و از کنفرانس خارج شدم و به راحتی تونستم به وسیم ادامه بدم
البته مشکل از isp ها هم میتونه باشه

Ship Storm
28-03-2009, 21:44
سلام

با این نرم افزار که برات آپلود کردم هرکس رو دوست داشتی بدون اجازه از اد لیستات پاک کن :27: (تست شده و کار میکنه)

king_2008
31-03-2009, 07:42
با درود خدمت عزیزان:

از دوستان نرم افزاری می خواستم که نشون بده که آیدی ها روشن هستند یا خاموش...!

ممنون

Ship Storm
31-03-2009, 09:26
با درود خدمت عزیزان:

ممنون

نرم افزار تو این زمینه که من سراغ ندارم ولی از سایت زیر میتونی کمک بگیری که همیشه درست کار میکنه و بخوبی جواب میده

donjoan
31-03-2009, 10:49
با سلام خدمت دوستان
من جدیداً هنگام چت در yahoo messenger دچار مشکل شدم به این صورت که پیامهای من در محیط عمومی ارسال و خوانده میشه ولی پیامهای خصوصی که ارسال میگردد را طرف مقابل دریافت نمیکند.( دوستان من فکر میکنند که من نمیخواهم جوابشان را بدهم!!!)
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
( انواع ورژنهای yahoo messenger را نصب کرده و حتی با ID جدید هم همین مشکل را داشته ام)

Re Z a
31-03-2009, 12:25
با درود خدمت عزیزان:

ممنون

شما می تونید دونبال برنامه ی که موجود هم هست با کمی سرچ پیداش کنید و به راحتی افراد افلاین پیدا و مشخص کنید که کار کردن باهاش خیلی راحته می تونید با Login کردن یک آی دی درون این برنامه شروع به کار کنید Buddy Spy 2.2.19 البته ورژن های جدیدشم احتمالا باید اومده باشه :46:

موفق باشید

Re Z a
31-03-2009, 12:30
با سلام خدمت دوستان
من جدیداً هنگام چت در yahoo messenger دچار مشکل شدم به این صورت که پیامهای من در محیط عمومی ارسال و خوانده میشه ولی پیامهای خصوصی که ارسال میگردد را طرف مقابل دریافت نمیکند.( دوستان من فکر میکنند که من نمیخواهم جوابشان را بدهم!!!)
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
( انواع ورژنهای yahoo messenger را نصب کرده و حتی با id جدید هم همین مشکل را داشته ام)

با عرض تبریک برای عضویتتون :20: باید عرض کنم این مشکل چند نفر از دوستان هم داشتن اگه مطالعه می کردید صفحه های قبل متوجه می شدید اما راه حل این مشکل شما اینه که ویندوز شما برنامه های کمکی مثل ورژن های آخر جاوا و فلش و غیره احتمالا کامل نداره و این باعث میشه یاهو تون خوب عمل نکنه

ravani_13
31-03-2009, 20:26

برنامه یا ادرس ویروسی هست - اصلاح کنید

donjoan
01-04-2009, 00:05
ضمن تشکر از رفیق عزیز Smoking باید به عرضتان برسانم که مشکل مطرح شده به یکباره بوجود آمد. یعنی اینکه من تا روز قبل بر روی PC خودم مشکلی نداشتم .
حالا اگر ممکنه دوستان یک راهنمایی بکنند که من دقیقاً چه کارهایی باید بکنم که مشکلم مرتفع بشود.
با تشکر مجدد از دوست عزیز smoking و دیگر دوستان که حضور در جمع شما باعث خوشحالی بنده است.

Kasra 91
01-04-2009, 03:20
تازگیا بعضی از ایدی هایی رو که پاک میکنم بازم وقتی آف یا آن میشن این بغل پایین نشون میده وضعیتشونو مشکل چیه؟

Ship Storm
01-04-2009, 18:04
تازگیا بعضی از ایدی هایی رو که پاک میکنم بازم وقتی آف یا آن میشن این بغل پایین نشون میده وضعیتشونو مشکل چیه؟

از address book هم پاک میکنید ؟

Ship Storm
01-04-2009, 18:08
برنامه یا ادرس ویروسی هست - اصلاح کنید

ویروسی نیست چون یک نوع برنامه برای پاک کردن آی دی هست آنتی ویروس اون رو به عنوان ویروس میشناسه و شما مطمئن باشید که ویروس یا نرم افزار مخرب نیست فقط برای استفاده اون آنتی ویروس رو غیر فعال کنید من خودم کاسپرسکی دارم هنگام اجرا اجازه نمیده که برنامه باز بشه باید اول آنتی ویروس رو بست و بعد این نرم افزار رو اجرا کرد
این هم لینک دیگه ای از نرم افزار براتون آپلود کردم:

Ship Storm
01-04-2009, 18:11
ضمن تشکر از رفیق عزیز Smoking باید به عرضتان برسانم که مشکل مطرح شده به یکباره بوجود آمد. یعنی اینکه من تا روز قبل بر روی PC خودم مشکلی نداشتم .
حالا اگر ممکنه دوستان یک راهنمایی بکنند که من دقیقاً چه کارهایی باید بکنم که مشکلم مرتفع بشود.
با تشکر مجدد از دوست عزیز smoking و دیگر دوستان که حضور در جمع شما باعث خوشحالی بنده است.

از خود سیستم عامل هم میتونه باشه میخواین شما یکبار system restore کن ببین درست میشه

fun
01-04-2009, 19:56
با سلام
من نمی دنم چرا اکثر پی ام ها واسه من نمیاد
وقتی هم وارد روم میشم خطایی که نمی تونم خودم رو اگنور کنم میاد
دوستان اگه لطفی کنن بگن چطور میشه این مشکل را حل کرد خیلی ممنون میشم

Ship Storm
01-04-2009, 20:34
با سلام
من نمی دنم چرا اکثر پی ام ها واسه من نمیاد
وقتی هم وارد روم میشم خطایی که نمی تونم خودم رو اگنور کنم میاد
دوستان اگه لطفی کنن بگن چطور میشه این مشکل را حل کرد خیلی ممنون میشم

چطور متوجه میشین که اکثر پی ام ها برای شما نمیاد؟؟
پی ام ها مدت دار شدن جدیدا و اگه دیر به دیر بخونی از بین میرن
وارد روم میشید خودتون رو نمیتونید ignore کنید؟ ورژن یاهو مسنجر شما چنده؟ از سیستم صحت و سلامت سیستم عاملتون مطمئن هستید؟

Kasra 91
01-04-2009, 23:29
از address book هم پاک میکنید ؟

بله از قسمت Email هم پاک میکنم Ignore هم میکنم ولی بازم نشون میده

goleazizi
01-04-2009, 23:48
من میخوام وارد یاهوبشم که ارورمیده چیکار کنم؟

Ship Storm
02-04-2009, 01:46
بله از قسمت Email هم پاک میکنم Ignore هم میکنم ولی بازم نشون میده

موقع پاک کردن مطمئن هستید که بدرستی پاک میشه و دیتابیس دقیقا کار خودش رو انجام میده و هیچ اروری رو نمیده؟
روی یک سیستم دیگه امتحان کنید ببینید آیا اونجا هم همین مشکل وجود داره اگه اینچنین بود باید با Custumer Care یاهو تماس بگیرید و در جهت رفع مشکل اقدام کنید

من میخوام وارد یاهوبشم که ارورمیده چیکار کنم؟

چه اروری میده
ارور یوزر و پسورد
ارور کانکشن
ارور سرور
و ......

Kasra 91
02-04-2009, 23:39
نه کامل پاک نمیشه پاک میکنم تو ادرس بوک میمونه
این ارور رو میده

Ship Storm
03-04-2009, 11:32
این ارور رو میده

این ارور رو الآن چند وقته یاهو میده من هم دقیقا همین مشکل رو دارم امروز سعی میکنم این مشکل رو با یاهو در میون بزارم و جوابشو که گرفتم خبرتون میکنم
البته من همیشه مشکل اینطورین دارم و فقط هنگام ویرایش contact detail اون ها با این ارور روبرو میشم
ارور از سرور یاهو هست احتمال زیاد

yaghob.boss
03-04-2009, 22:25
ا سلام موقعی که به تنظیمات وبکم می روم خالی هست یعنی هیچ چیز نشون نمیده تا من دستگاه موردن نظر خودم رو انتخاب کنم برای وب دادن . یاهورو از اول نصب کردم ولی مشکلم حل نشد. من از یاهو 9 فینال استفاده می کنم

Ship Storm
03-04-2009, 22:55
ا سلام موقعی که به تنظیمات وبکم می روم خالی هست یعنی هیچ چیز نشون نمیده تا من دستگاه موردن نظر خودم رو انتخاب کنم برای وب دادن . یاهورو از اول نصب کردم ولی مشکلم حل نشد. من از یاهو 9 فینال استفاده می کنم

تنظیمات وب کمتون خالی هستش؟ یعنی هیچ چیز توش نمایش داده نمیشه؟
از منوی messenger وبعد performance و بعد گزینه web cam رو انتخاب میکنید دیگه درسته؟ اونجا هیچ چیز نمایش داده نمیشه؟
از نظر سخت افزاری وب کم شما شناسائی شده بصورت کامل و بدون نقص؟

Re Z a
03-04-2009, 23:04
نوشته شده توسط donjoan
ضمن تشکر از رفیق عزیز smoking باید به عرضتان برسانم که مشکل مطرح شده به یکباره بوجود آمد. یعنی اینکه من تا روز قبل بر روی pc خودم مشکلی نداشتم .

شما می تونید بجای سیستم رستور و دیگر روش ها که فکر نکنم درست بشه ویندوز عوض کنید البته سی دی ویندوزتونم عوض کنید بد نیست، البته ویندوز عوض کردن بعد از اون روش هایی که گفتم مثل آپدیت کردن ویندوز انجام بدید و بعد ویندوز عوض کنید

donjoan
03-04-2009, 23:22
ضمن تشکر از smoking میخواستم از آقای ship storm تشکر کنم که با restore کردن مشکلم حل شد.

ardavan_2008
03-04-2009, 23:56
ببخشید صفحات زیاد بود نمی تونم تمامش رو بخونم مشه بگبد چرا این ارور REQUEST was refuesedرو میده؟چطور میشه حلش کرد؟

Ship Storm
04-04-2009, 11:30
ضمن تشکر از smoking میخواستم از آقای ship storm تشکر کنم که با restore کردن مشکلم حل شد.

خوشحالم که مشکلتون حل شد
میشه گفت خیلی از ارور ها مرتبط با سیستم عامل هستند و تعدای از اون ها مرتبط با سرور یاهو یا خود نرم افزار هست :11:

ببخشید صفحات زیاد بود نمی تونم تمامش رو بخونم مشه بگبد چرا این ارور request was refuesedرو میده؟چطور میشه حلش کرد؟

چه موقع این ارور رو میده میشه یک عکس از زمانی که ارور رو میده بگیرید بزارید اینجا تا ببینیم چطوریه

yaghob.boss
04-04-2009, 11:40
تنظیمات وب کمتون خالی هستش؟ یعنی هیچ چیز توش نمایش داده نمیشه؟
از منوی messenger وبعد performance و بعد گزینه web cam رو انتخاب میکنید دیگه درسته؟ اونجا هیچ چیز نمایش داده نمیشه؟
از نظر سخت افزاری وب کم شما شناسائی شده بصورت کامل و بدون نقص؟

بله درسته م نهمین مسیر رو میرم . من از برنامه virtual camera استفاده می کنم . وبکم هم دارم وقتی یاهو رو پاک می کنم و از اول نصب می کنم ئارد تنظیمات میشه و لی بعد از اینکه اوکی رو زدم دوباره همون مسیر رو برم چیزی نمایش داده نمیشه . آره وبکم من کار میکنه ولی نمیتونم عوضش کنم بزارم روی virtual camera . در ضمن گزینه های super webcam , privaicy, message , yahoo music , Igorne , connection , chat هم خالی هستن

Ship Storm
04-04-2009, 11:49
این ارور رو میده

این ارور رو الآن چند وقته یاهو میده من هم دقیقا همین مشکل رو دارم امروز سعی میکنم این مشکل رو با یاهو در میون بزارم و جوابشو که گرفتم خبرتون میکنم
البته من همیشه مشکل اینطورین دارم و فقط هنگام ویرایش contact detail اون ها با این ارور روبرو میشم
ارور از سرور یاهو هست احتمال زیاد

همونطور که قول داده بودم با یاهو تماس گرفتم و اون ها اینطور جواب من رو دادند

apologize for the 40402 error you are receiving while trying to edit
contact details within Yahoo! Messenger. I can recognize the
inconvenience it may have caused you.

The error you are experiencing is a known issue that other customers
have reported to us. With the understanding that this is a known issue,
I'd like to offer some information that has helped some of the customers
experiencing this issue.

Our engineers have just released an updated build version of Yahoo!
Messenger 9.0 and they report that this new version has resolved many of
the issues customers had experienced in older versions and may also help
you. Please download and install the new version from the following
address:

After you've installed the new version, please try to duplicate the
issue you were experiencing previously. If you still have the same
issue, I'll need you to send me a copy of your diagnostic log files.
These log files will show us how Yahoo! Messenger is communicating with
our servers. Yahoo! Messenger has an embedded reporting tool that makes
this a simple procedure.

Here's how to send diagnostic log files with the embedded tool:

1. Open Yahoo! Messenger and sign in.
2. Click the "Help" menu and select "Report a Problem to Yahoo!."
3. Click "OK."
4. Exit Yahoo! Messenger by right-clicking the tray icon and selecting
"Exit."
5. Start Yahoo! Messenger again and sign in again.
6. Try to duplicate the issue you've been experiencing.
7. Once the problem occurs again, click the "Help" menu and select
"Report a Problem to Yahoo!."
8. Select the "Category" and "Problem" from the options available.
9. Type a short description of your problem in the field provided.
10. Click "Send." This submits your log files.
11. Click the "Help" menu and select "Turn Off Diagnostic Logs."
12. Click "OK."

Please be sure to reply to this message and let us know that you
submitted your log files through the embedded reporting tool in Yahoo!
Messenger. Then, using the log files you provided, the production and
engineering teams will further investigate this issue to try and develop
a resolution.

Thanks for taking the time to submit your log files for this issue. I'm
sorry for the inconvenience this may have caused you, but with your
help, we'll try to get this issue solved!

Thank you again for contacting Yahoo! Messenger.

Be sure to check the Official Yahoo! Messenger Blog for more information
and the latest updates about Yahoo! Messenger!

Regards,

Styrus

Yahoo! Messenger Customer Care

البته یکمش رو فهمیدم چی میگه من سعی میکم برای حل این مشک کمکتون کنم و چند تا روش رو به شما پیشنهاد میکنم که اعمال کنید
گفته یاهو مسنجر رو جدیدترین ورژنش رو نصب کنید و نمیدونم لوگ ها رو پاک کنی و از این جور حرف ها ولی من خودم جدید رین ورژنش رو دارم ولی باز هم با همین مشکل مواجه هستم احتمال قوی ایراد زمانی هست و این ارور در همه ساعت ها رخ نمیده و برخی اوقات با این ارور مواجه میشیم حالا میخواین شما هم هیمن کار رو بکن
یاهو مسنجر رو بکال unistall کن و بعد برو تو program files اونجاهم فولدرش رو بکل پاک کن و بعدش هرچی log و history و cookies داری همه رو پاک کن و در اخر یک disk clanup هم از درایو مورد نظر بگیر و حالا ورژن جدید یاهو که 9.0.0.2152 هست رو نصب کن و ببین مشکل حل میشه یا نه
موفق باشید :11:

ardavan_2008
04-04-2009, 12:27
این عکساشه به ترتیب وقتی :
روی messenger >YAHoo! chat >join a roomو روی پرشین چت مثلا کلیک می کنم این ارورا میاد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mg%20src=%22[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20alt=%22Ufile%20Image%20Uploader%22%20/%3E%3C/a%3E[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid-p30
04-04-2009, 13:07
معلوم نیست اینها چه کار دارند میکنند، یک برنامه با هزار تا مشکل. یعنی واقعا بلد نیستند باگ ها رو در حد نرمال پایین بیارند؟ با هیچ برنامه دیگه ای این همه مشکل وجود نداره.

Ship Storm
04-04-2009, 13:54
روی messenger >YAHoo! chat >join a roomو روی پرشین چت مثلا کلیک می کنم این ارورا میاد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mg%20src=%22[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20alt=%22Ufile%20Image%20Uploader%22%20/%3E%3C/a%3E[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ارور ها معمولا از isp هست که ازش وصل میشید به اینترنت اون رو عوض کنید ببینید باز هم همچین مشکلی وجود داره
خطای زمان توش هست ه خیلی طول کشیده که این ارور رو داد باید زودتر کانکت میشد که نشده
isp تون رو عوض کنید

alibadakhlagh
06-04-2009, 07:43
سلام بچه ها. من از وقتی که یاهوو 9 رو نصب کردم با یکی از ای دی هام نمیتونم کار کنم. چون پی ام هام نمیرسه اکثرا.
اون ایدی رو هم حتما می خوام. یه چیز دیگه هم که هست گه گاهی با یه پروفایل دیگه از همون ای دی می رسه.
ممنون می شم کمکم کنید.

Oracle_Eldorado
06-04-2009, 08:18
روی messenger >yahoo! Chat >join a roomو روی پرشین چت مثلا کلیک می کنم این ارورا میاد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mg%20src=%22[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20alt=%22ufile%20image%20uploader%22%20/%3e%3c/a%3e[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5d[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.

دوست عزیز شما موقع ثبت نام ، سن رو زیر 18 سال زدین .
از 2 سال پیش ، یاهو کاری کرده که افراد زیر 18 سال نتونن وارد روم ها بشن .
شما یه id دیگه درست کن و سن رو 1985 بده .
راحت میتونی وارد چت روم ها بشی .

MOJTABA13
09-04-2009, 16:04
سلام طریقه ی چت کردن با گوگل تاک رو برام توضیح میدید لطفا
اخه اصلا تریپش با یاهو فرق داذه اصلا رومی وجود نداره

Viren
09-04-2009, 16:13
اینجا تاپیک یاهو مسنجر هست

Hamid Reza
09-04-2009, 18:20
سلام طریقه ی چت کردن با گوگل تاک رو برام توضیح میدید لطفا
اخه اصلا تریپش با یاهو فرق داذه اصلا رومی وجود نداره

سلام
بله گوگل تک روم نداره

اینجا تاپیک یاهو مسنجر هست

خیر دوست عزیز
مربوط به همه سرویس های چت هست
اگه به نام تاپیک دقت کنید:
بررسی سرویس های چت

اون اسم یاهو مسنجر هم برای اینه که اکثر ایرانیا برای چت از یاهو مسنجر استفاده میکنن و پر کاربرد ترین برنامه چت تو ایرانه

ممنون:11:

ila
10-04-2009, 22:00
چه جوری میشه 360 باشه یعنی حذف نشه ولی دیگه در دید عموم قرار نگیره؟

ya_s
10-04-2009, 22:29
سلام دوستان

آیا یاهو دیگه مسنجر برای دانلود نداره ؟ من هر چی در سایت یاهو گشتم فقط مسنجر وب بود که دانلود کردنی نیست ... یعنی راستی راستی یاهو دیگه برنامه ای برای دانلود نداره ؟؟

ممنون

khosro-parviz
11-04-2009, 10:24
درود بر دوستان.
چند روزیه که یه مشکل برای یاهو مسنجر من پیش اومده، دوباره نصب کردم بازم فایده نداشت، حتی ورژنش رو هم تغییر دادم درست نشد...

مشکل اینه که هیچ گونه آفی که با فونت فارسی نوشته شده باشه دریافت نمیشه، و فقط آف های انگلیسی رو دریافت می کنم. البته زمانی که آنلاین هستم به فارسی برام بنویسن نشون داده میشه.

مشکل از کجاست و چطور باید حلش کنم؟

Ghaioom
11-04-2009, 11:34
سلام دوستان

آیا یاهو دیگه مسنجر برای دانلود نداره ؟ من هر چی در سایت یاهو گشتم فقط مسنجر وب بود که دانلود کردنی نیست ... یعنی راستی راستی یاهو دیگه برنامه ای برای دانلود نداره ؟؟

ممنون
به آدرس زیر برید تمام نسخه های یاهو مسنجر اونجا هست. برای دانلود

درود بر دوستان.
چند روزیه که یه مشکل برای یاهو مسنجر من پیش اومده، دوباره نصب کردم بازم فایده نداشت، حتی ورژنش رو هم تغییر دادم درست نشد...

مشکل اینه که هیچ گونه آفی که با فونت فارسی نوشته شده باشه دریافت نمیشه، و فقط آف های انگلیسی رو دریافت می کنم. البته زمانی که آنلاین هستم به فارسی برام بنویسن نشون داده میشه.

مشکل از کجاست و چطور باید حلش کنم؟
شما نسخه ی یاهو مسنجرت رو عوض کن. بعد ببین چه میشه.

khosro-parviz
11-04-2009, 12:05
نسخش رو عوض کردم فایده ای نداشت، کسی راه حلی داره؟

ya_s
11-04-2009, 17:31
به آدرس زیر برید تمام نسخه های یاهو مسنجر اونجا هست. برای دانلود

شما نسخه ی یاهو مسنجرت رو عوض کن. بعد ببین چه میشه.

دستت درد نکنه :)

اما برام سواله که چرا یاهو دیگه لینکی برای دانلود نداره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس

ارمغان جنون
12-04-2009, 11:50
سلام تازگیها توی روم که به کسی پی ام میدم پی امم نمیره یا پی ام طرف مقابل نمیاد یا اولش میاد و بعد نمیاد واسه همه همینطوره یا فقط مشکله منه؟
البته یه مشکلی هست که از قدیم هم بود اینه که گاهی پی ام نمیره یا وسط چت دیگه پی ام نمیره چه ادلیست باشه چه نباشه علتش چیه؟

ila
14-04-2009, 09:58
چه جوری میشه 360 باشه یعنی حذف نشه ولی دیگه در دید عموم قرار نگیره؟

جواب؟ لطفا

ali_ranger22
14-04-2009, 12:44
دوستان یکی آیدی منو هک کرده چه کنم ؟؟؟؟:19::19::19:

omid-p30
14-04-2009, 12:51
دوستان یکی آیدی منو هک کرده چه کنم ؟؟؟؟:19::19::19:

یک کاری در این مایه ها فکر کنم بشه کرد : مشخصاتی رو که موقع درست کردن آیدی وارد کردین رو یادتونه ؟ در این صورت اگر هکر بلایی سر آیدی نیاورده باشه میتونید قسمت مربوط به فراموش کردن پسورد رو بزنید و اون مشخصات رو وارد کنید و پسورد جدید رو بگیرید.

ali_ranger22
14-04-2009, 13:17
کسی بلده ایدی منو هک کنه و بعدا پسوردشو بهم بده ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashdn
16-04-2009, 22:04
سلام

در یاهو مسنجر 9 چطور پروفایل (آیدی مجازی) بسازیم؟

Ship Storm
17-04-2009, 09:20
کسی بلده ایدی منو هک کنه و بعدا پسوردشو بهم بده ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آی دیت فکر نکنم هک شده باشه
ببینم دیگه پسورد رو میزنی میگه اشتباهه؟؟
اگه اینطور باشه سایت یاهو آی دی رو بلوک کرده و امکان هک به مراتب پایین تره برای خود من همچین مشکلی بوجود اومد ولی با ایمیل های مکرر آی دیم رو از بلوک بودن درش اوردم

alibadakhlagh
18-04-2009, 10:02
manam en moshkelo daram. yeki komakemon kone

Ship Storm
18-04-2009, 22:53
manam en moshkelo daram. Yeki komakemon kone

سلام دوست عزیز شما یه لطفی کن فارسی تایپ کن و در ضمن مشکل شما کدومه؟ پسورد رو میزنی میگه اشتباهه؟

shadowir
18-04-2009, 23:09
دوستان اگه کسی پی ام سندری میشناسه که با چند تا آیدی لاگین کنه و لیست آیدی بگیره ی پیغامی و واسه همشون سند کنه بهم معرفی کنه (چند تا آیدی واسه این که یاهو سریع لاک میکنه آیدی هایی که زیاد پیغام ارسال کنن )
2 تا نرم افزار دارم که کار هم میکنن ولی با ی آیدی لاگین میکنن که بعد از 50 60 تا پی ام دیگه از کار میفتن )
خدا خیرش بده !!!
یکی منو هلپ

siamak_mu
19-04-2009, 01:30
اين قابليت كه كسايي كه آنلاين يا آفلاين ميشن گوشه صفحه نشون ميشه چطوري ميشه حذف كرد؟

Senator_Offline
19-04-2009, 13:07
دوستان من با مسنجر ورژن 9 sign in میزنم خودش همیشه اتوماتیک میشد چون پسورد رو سیو کردم ولی الان میزنم هی مینویسه welcome بعد هیچی نمیاد مینویسه sign in پسوردم این جا سیو شده تو مسنجر خودم فراموش کردم و هیچ جوره نمیتونم از طریق yahoo اقدام کنم کمک کنید.

Ship Storm
19-04-2009, 13:50
اين قابليت كه كسايي كه آنلاين يا آفلاين ميشن گوشه صفحه نشون ميشه چطوري ميشه حذف كرد؟

منوی messege و بعد performance و بعد بخش alert & sund اونجا برید روی offlin و online تیک گزینه sho a messeage on right ... screen رو بردارید تا دیگه نشون نده

Ship Storm
19-04-2009, 13:53
دوستان من با مسنجر ورژن 9 sign in میزنم خودش همیشه اتوماتیک میشد چون پسورد رو سیو کردم ولی الان میزنم هی مینویسه welcome بعد هیچی نمیاد مینویسه sign in پسوردم این جا سیو شده تو مسنجر خودم فراموش کردم و هیچ جوره نمیتونم از طریق yahoo اقدام کنم کمک کنید.

یعنی الآن پسورد ندارید؟؟
خوب sign in میشه ولی کانکت نمیشه چون پسورد ست نیست و درنهایت باید ارور بده
گه اطلاعات اکانت رو یادتونه میتنید پسورد رو برش گردونید در غیر اینصورت باید با cusymer car یاهو تماس بگیرید که اون هم بعدی میدونم با نداشتن اطلاعات عضویت بتونه اثبات کنه که اکانت ماله شما هستش و پسورد رو بهون بده

pooyar
20-04-2009, 07:15
سلام. من با پلاگین های یاهو مسنجر 9 مشکل دارم. وقتی که Start Plug-in می کنم پیغام زیر رو میده :

An error occurred while trying to access the "Yahoo! Answers" plug-in.

هر پلاگینی همین مشکل رو میده.
کارهایی که کردم:
نصب مجدد پلاگین ها
نصب مجدد مسنجر
نصب مجدد ویندوز ( فرمت کامل!!)
عوض کردن ویروس کش و فایروال( در حال حاضر از avira 9 ) استفاده می کنم اگر باید تغییری در فایروال بدم لطفا راهنمایی کنید.

Ship Storm
20-04-2009, 10:47
سلام. من با پلاگین های یاهو مسنجر 9 مشکل دارم. وقتی که Start Plug-in می کنم پیغام زیر رو میده :

هر پلاگینی همین مشکل رو میده.
کارهایی که کردم:
نصب مجدد پلاگین ها
نصب مجدد مسنجر
نصب مجدد ویندوز ( فرمت کامل!!)
عوض کردن ویروس کش و فایروال( در حال حاضر از avira 9 ) استفاده می کنم اگر باید تغییری در فایروال بدم لطفا راهنمایی کنید.

این error برای همه هست و فعلا راه حلی براش وجود نداره اینکه نسخه جدید یاهو بیاد تا همه این ایرادات رفع بشه

Ghaioom
20-04-2009, 16:39
سلام
چرا off من تو یاهو مسنجر به هیچ کس نمیرسه مشکل چیه؟

Ship Storm
21-04-2009, 11:23
سلام
چرا off من تو یاهو مسنجر به هیچ کس نمیرسه مشکل چیه؟

سرعت پایین و شرکتی که ارائه دهنده سرویس هستش تو این زمینه میتونه تاثیر گذار باشه
در ضمن از صحت وسلامت سیستم عامل و نرم افزار یاهو مسنجر هم اطمینان حاصل کن

meral22
21-04-2009, 13:22
]چه طور میشه کسی رو که قبلا add کردم طوری ignore کنم که دیگه نه بتونه بهم ایمیل بده نه دوباره بخواد واسم درخواست add شدن بده؟

Ship Storm
21-04-2009, 15:08
]چه طور میشه کسی رو که قبلا add کردم طوری ignore کنم که دیگه نه بتونه بهم ایمیل بده نه دوباره بخواد واسم درخواست add شدن بده؟

در مورد اد کردن که دیگه نمیتونه ادتون کنه مگه اینکه با یک آی دی دیگه بخواد ادتون کنه
در مورد ایمیل هم شما باید به بخش option ایمیل خودتون برید و برید قسمت block address و اونجا آدرس ایمیل طرف رو بزنید تا دیگه ازش ایمیل براتون نرسه

meral22
22-04-2009, 09:26
در مورد اد کردن که دیگه نمیتونه ادتون کنه مگه اینکه با یک آی دی دیگه بخواد ادتون کنه
در مورد ایمیل هم شما باید به بخش option ایمیل خودتون برید و برید قسمت block address و اونجا آدرس ایمیل طرف رو بزنید تا دیگه ازش ایمیل براتون نرسه

ممنون دوست عزیز
من از ایمیل بتا استفاده میکنم نه کلاسیک......وقتی میرم تو قسمت option چیزی به نام block address نمیبینم..
تو قسمت option بقیه زیر منوها رو هم امتحان کردم اما پیداش نکردم :41:

Ship Storm
22-04-2009, 11:56
ممنون دوست عزیز
من از ایمیل بتا استفاده میکنم نه کلاسیک......وقتی میرم تو قسمت option چیزی به نام block address نمیبینم..
تو قسمت option بقیه زیر منوها رو هم امتحان کردم اما پیداش نکردم :41:

چرا دوست عزیز
اینم خدمت شما

Arashdn
22-04-2009, 18:36
سلام

در یاهو مسنجر 9 چطور پروفایل (آیدی مجازی) بسازیم؟
کسی نمیدونه؟

alimooghashang
22-04-2009, 18:55
کسی نمیدونه؟
شما از این صفحه میتونید این کار را انجام بدید

Greedy
22-04-2009, 19:18
چطوری مییشه ایپی کسی که باهاش چت میکنیم پیدا کنیم ؟

Arashdn
23-04-2009, 05:17
شما از این صفحه میتونید این کار را انجام بدید

تو این صفحه کجا برم؟

alimooghashang
23-04-2009, 08:08
وقتی وارد شدی با ایدیت
سمت راست بالا
نوشته create/edit identity
:10:

nice silence
23-04-2009, 09:42
سلام دوستان. آیا راهی هست که بدون اینکه به سایتهای سرچ واسه این ویزیبل های یاهو سر بزنی و اسمی رو سرچ کنی، تا یکی از ادلیستها بصورت اینویزیبل میاد، اومدنشو خبر بده؟
لطفا بهم کمک کنید.:11:

Ship Storm
23-04-2009, 13:30
چطوری مییشه ایپی کسی که باهاش چت میکنیم پیدا کنیم ؟

دستور netstat -n تو cmd نشون میده ولی من دقیق نمیدونم اون کسی که داری باهاش میچتی رو چجوری باید آی پیش رو بفهمی کدومه چون هرچی که باهاش send و recive کنی رو ip ایش رو نشون میده

alimooghashang
23-04-2009, 13:53
قبلا میشد بفهمی
الان دیگه نمیشه
چون تمامی اطلاعات کاربرا میره رو سرور یاهو و هر Ip که چک ککنید مال یاهو هست

Arashdn
23-04-2009, 15:47
تو این صفحه کجا برم؟
You cannot add another Yahoo! email address as an identity.

این ارور رو میده

hp980
23-04-2009, 17:22
سلام

من یک کافی نت دارم -یکی دو روزه که با یاهو مسنجر دچار مشکل شدم رو سرور کار میکنه اما رو یورزها گاهی میشه لوگین کرد و گاهی هم نمیشه
من از ورژن 8.0.0.701 استفاده میکنم.{البته ورژن 9 هم نصب کردم اما باز مشکل هست}
با تغییر کانکشن در تنظیمات مسنجر از no proxy به firewall with no proxy مشکل حل میشه اما من اصلا از فایروال استفاده نمیکنم.

اگه دوستان بتونن کمک کنن ممنون میشم!

p30baz
23-04-2009, 22:21
سلام دوستان من با مسنجر 9 مشکل دارم:
عکس گوشه صفحه چت برای هر دو طرف سیاهه!
سند کردن فایل هیچوقت کامل نمیشه!
اشتراک عکس درست کار نمیکنه!
وب کم هم تصویر نداره و سیاهه!

نسخه 7و8 رو هم امتحان کردم همینجوریه
9 رو هم چند بار پاک کردم و ریختم درست نشد.
اگه کسی راه حلی داره لطفا بگه.
کارم گیره...

ali_ranger22
24-04-2009, 15:19
دوستان چطوری میشه با یاهو ارتباط برقرار کرد و گفت که آیدیم هک شده و.. ؟؟
یاهو مثلا میتونه آیدیمو برای همیشه بلاک کنه اگه گم بهشون ؟

Ship Storm
25-04-2009, 09:03

کارم گیره...

مشکل جدیدی نیست این مشکل یاهو مسنر 9 هستش و کاریش هم نمیشه کرد تا اومدن نسخه جدیدتر
عکس گوشه تصویر اگه سیاهه صفحات رو یکبار ببندید و باز کنید باید مشکل حل بشه دقت کنید حجم عکستون بیشتر از 20 کیلوبایت نباشه چون خیلی طول میکشه تا لد شه و یا اصلا لود نمیشه
سند کردن فایل مشکل یاهو ورن 9 هستش و کاریش نمیش کرد مگه اینکه حجمش خیلی خیلی کم باشه(حدودا زیر 50 کیلوبایت)
وب کم هم اگه تصویر نداره مشل میتونه از مسنجر باشه و لی تنظیمات وب کم و همچنین به سرعت اینترنت شما هم بستگی داره من خودم ورژن 9 رو دارم تو این زمینه مشکلی ندارم
شما ابتدا از صحت و سلامت سیستم عاملتون اطمینان حاصل کنید احتمال زیاد سیستم عاملتون مشکل پیدا کرده که اینچنینه , مشکل خیلی از دوستان با نصب سیستم عامل جدید و یا system restore حل شده حتما امتحان کنید:11:

Ship Storm
25-04-2009, 09:06
دوستان چطوری میشه با یاهو ارتباط برقرار کرد و گفت که آیدیم هک شده و.. ؟؟
یاهو مثلا میتونه آیدیمو برای همیشه بلاک کنه اگه گم بهشون ؟

باید برید تو بخش help یاهو بخش yahoo mail و اونجا مشکلتون رو به زبان انگلیسی مطرح کنید تا ظرف 24 ساعت جواب شما رو بدند

حالا اون بغل سمت راست نوشته Contact Yahoo! Customer Care روی اون بزن بعد یک ایمیلی که فعال هستش و سالمه رو بزن و sign in کن و بعد برو سوالت رو بپرس :11:

meral22
25-04-2009, 09:17
ایا وقتی که ایمیل یا آی دی کسی رو block میکنیم خود شخص متوجه میشه که block شده ومثلا ایمیلهاش به ما ارسال نمیشه؟

tohidkh
25-04-2009, 10:06
ایا وقتی که ایمیل یا آی دی کسی رو block میکنیم خود شخص متوجه میشه که block شده ومثلا ایمیلهاش به ما ارسال نمیشه؟
ایمیل رو چطوری بلوک میکنید شما؟؟؟!!! :18:
تا جایی که میدونم در مسنجر میشه.... اونم فقط فرد رو Ignore میشه کرد.
در هنگام Ignore کردن یه سوال میپرسه. اگه تیک گزینه Report Spam رو بزنید، طی یک Spam به اون فرد گزارش داده میشه که شما ایشون رو Ignore کردید.
وگرنه متوجه نمیشه.

Arashdn
25-04-2009, 18:39
you cannot add another yahoo! Email address as an identity.

این ارور رو میده
کسی نمیدونه علت چیه؟
این ارور موقع ساخت پروفایل میاد

AAKOJ
25-04-2009, 20:37

کارم گیره...
سلام
منم همين مشكلو داشتم + اينكه imv و شكلكهاي صوتي و پلاگينها هم بالا نمي اومد . يه روز دنبال راه حل بودم و بالاخره موفق شدم . اگر از يك هيلتر شكن مانند سي *ر*اكسي استفاده كنيد فكر كنم مشكلتون حل بشود . من كه حدود يه ماهي براي غلبه بر اين مشكل از اين روش استفاده مي كنم

meral22
25-04-2009, 21:12
ایمیل رو چطوری بلوک میکنید شما؟؟؟!!! :18:
تا جایی که میدونم در مسنجر میشه.... اونم فقط فرد رو Ignore میشه کرد.
در هنگام Ignore کردن یه سوال میپرسه. اگه تیک گزینه Report Spam رو بزنید، طی یک Spam به اون فرد گزارش داده میشه که شما ایشون رو Ignore کردید.
وگرنه متوجه نمیشه.
چرا دوست عزیز .......میشه ایمیل رو هم بلاک کرد ....منم روششو از دوست خوبم storm ship یاد گرفتم
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

meral22
25-04-2009, 21:19
کسی جواب منو نمیدونه .......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هنوز برام سواله ایا وقتی ایمیل کسی رو بلاک میکنم طرف متوجه میشه یا نه؟
ایا وقتی من انلاین هستم منو میتونه ببینه یا نه؟

Ship Storm
25-04-2009, 23:47
کسی جواب منو نمیدونه .......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هنوز برام سواله ایا وقتی ایمیل کسی رو بلاک میکنم طرف متوجه میشه یا نه؟
ایا وقتی من انلاین هستم منو میتونه ببینه یا نه؟

نه دوست عزیز متوجه نمیشه و بلک کردن ایمیل ربطی به اینکه شما رو آنلاین ببینه یا نه نداره و فقط وقتی شما رو نمیتونه انلاین ببینه که شما آی دی طرف رو ببرید توی Black List یاهو مسنجرتون:11:

meral22
26-04-2009, 11:52
نه دوست عزیز متوجه نمیشه و بلک کردن ایمیل ربطی به اینکه شما رو آنلاین ببینه یا نه نداره و فقط وقتی شما رو نمیتونه انلاین ببینه که شما آی دی طرف رو ببرید توی Black List یاهو مسنجرتون:11:

سلام دوست عزیز ...ممنون:20:
اینو از این جهت پرسیدم که من همیشه واسه چت کردن از یاهو مسنجر استفاده نمیکنم ...هرزگاهی از طریق chat from inbox چت میکنم.......البته حالا که فکرشو میکنم میبینم خب اونم باید یه سیستمی مشابه یاهو مسنجر داشته باشه وقاعدتا نباید منو ببینه
راستی یه چیز دیگه وقتی از طریق chat inbox چت میکنم اگه از فونت فارسی استفاده کنم طرف مقابل تمام کلمات رو پس وپیش میبنه در صورتیکه اونم فارسی تایپ میکنه ولی من چنین مشکلی ندارم(البته این رو هم بگم اون از یا هو مسنجر استفاده میکنه).........علتش چیه؟ایا به خاطر اینه که فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه یا اینکه لازمه درقسمتی تنظماتی انجام بدم؟

Ship Storm
26-04-2009, 13:40
سلام دوست عزیز ...ممنون:20:
اینو از این جهت پرسیدم که من همیشه واسه چت کردن از یاهو مسنجر استفاده نمیکنم ...هرزگاهی از طریق chat from inbox چت میکنم.......البته حالا که فکرشو میکنم میبینم خب اونم باید یه سیستمی مشابه یاهو مسنجر داشته باشه وقاعدتا نباید منو ببینه
راستی یه چیز دیگه وقتی از طریق chat inbox چت میکنم اگه از فونت فارسی استفاده کنم طرف مقابل تمام کلمات رو پس وپیش میبنه در صورتیکه اونم فارسی تایپ میکنه ولی من چنین مشکلی ندارم(البته این رو هم بگم اون از یا هو مسنجر استفاده میکنه).........علتش چیه؟ایا به خاطر اینه که فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه یا اینکه لازمه درقسمتی تنظماتی انجام بدم؟

ببینید من خودم با Chat Inbox خیلی گفتگو دارم و چنین مشکلی رو ندارم شما زبان فارسی رو روی سیستم عامل نصب کنید و تنظیمات مربوط به فارسی زبانان رو انجام بدید نباید مشکلی داشته باشید در غیر اینصورت اگر مشکل همچنان باقی بود Font ای که شما شما می نویسید رو عوض کنید و هر دو با فونت Tahoma اقدام به گفتگو در محیط چت کنید :11:

meral22
26-04-2009, 21:24
ببینید من خودم با Chat Inbox خیلی گفتگو دارم و چنین مشکلی رو ندارم شما زبان فارسی رو روی سیستم عامل نصب کنید و تنظیمات مربوط به فارسی زبانان رو انجام بدید نباید مشکلی داشته باشید در غیر اینصورت اگر مشکل همچنان باقی بود Font ای که شما شما می نویسید رو عوض کنید و هر دو با فونت Tahoma اقدام به گفتگو در محیط چت کنید :11:

ممنونم ازتون.......با فونت tahoma مشکل برطرف شد....مرسی:11:
ایا این امکان وجود داره که از یه طریقی.... توی ایمیل علائمی مثله رادیکال و.....به کار برد؟:question:

Ship Storm
26-04-2009, 22:12
ممنونم ازتون.......با فونت tahoma مشکل برطرف شد....مرسی:11:
ایا این امکان وجود داره که از یه طریقی.... توی ایمیل علائمی مثله رادیکال و.....به کار برد؟:question:

رادیکال رو میشه به کار برد ولی شما باید اون رو بصورت Symbol توی Word وارد کنی و یا اینکه کد اسکی اون رو بلد باشی که اونم از طریق نگه داشتن دکمه alt زدن کد مربطه میتونی به اون دست پیدا کنی مثلا ببینید :

alt+148 = ö
alt+192= └
و ....

pedramharmonica
27-04-2009, 00:04
اقا من یه سوال داشتم تو این یاهو 9 وقتی ادم چیزی نمینویسه کنار ایدیش یا خاموش هست ایدیش مینویسه blast و ادرس 360 رو مینویسه !!! خوب راهی هست که این رو ادم برداره ؟

Ship Storm
27-04-2009, 12:17
اقا من یه سوال داشتم تو این یاهو 9 وقتی ادم چیزی نمینویسه کنار ایدیش یا خاموش هست ایدیش مینویسه blast و ادرس 360 رو مینویسه !!! خوب راهی هست که این رو ادم برداره ؟

نباید چنین چیزی باشه
شما از منوی Messenger گزینه My Availability حالت Available رو انتخاب کن و دقت کن که در قسمت Status Messege چیزی نوشته نشده باشه

pedramharmonica
27-04-2009, 13:19
دقیقا همین کار رو میکنم وقتی که Available میکنم چیزی نمینویسم اون نوشته میاد و لینک 360 رو میزنه نکته خیلی عجیب اینه وقتی خاموش هم میکنم ایدی رو این هست هنوز !

Ship Storm
27-04-2009, 16:52
دقیقا همین کار رو میکنم وقتی که available میکنم چیزی نمینویسم اون نوشته میاد و لینک 360 رو میزنه نکته خیلی عجیب اینه وقتی خاموش هم میکنم ایدی رو این هست هنوز !

یاهو مسنجر رو پاک کنید و از ورژن 9.0.0.2152 که جدیدترین نسخه هست استفاده کنید ببینید مشکل برطرف میشه

Sorou5h
29-04-2009, 01:06
من يه مشكل عجيب دارم!
تو پي ام هام تايپ كه ميكنم نشون ميده كه چي دارم مينويسم ولي سند كه ميكنم تو پنجره خودم هيچي نشون نميده !
سند ميشه ولي خودم نميتونم ببينم چي نوشتم !
طرف مقابل هم كه جواب بهم ميده نميتونم جوابشو بخونم چون صفحه سفيده سفيده !!!!

sholognakon
29-04-2009, 05:42
سلام به دوستان عزيز
قبلا يك تاپيك به همين نام داشتيم كه به بخش ديگري منتقل شد
اما ديدم كه باز هم دوستان در اين زمينه باز هم به اينترنت و شبكه مراجعه مي كنند
براي همين لازم ديدم يك تاپيك ديگه بزنم

پس از اين به بعد لطفا تمام سوالات و اشكالات را در اين تاپيك مطرح كنيد

قانون مهم : معرفي هرگونه بوترو هك ممنوع !!!

ممنون
محسن
سلام من تازه عضو شدم.الان 2 ساعت میخوام برم چت روم ولی اخطار this request was refused رو میده.چی کار کنم؟

tohidkh
29-04-2009, 08:02
من يه مشكل عجيب دارم!
تو پي ام هام تايپ كه ميكنم نشون ميده كه چي دارم مينويسم ولي سند كه ميكنم تو پنجره خودم هيچي نشون نميده !
سند ميشه ولي خودم نميتونم ببينم چي نوشتم !
طرف مقابل هم كه جواب بهم ميده نميتونم جوابشو بخونم چون صفحه سفيده سفيده !!!!
سلام.
اگه اشتباه نکنم شما رنگ نوشته هاتونو روی سفید تنظیم کردید :31:
اگه رنگ دیگه ای بکنید، درست میشه :10:

Ship Storm
30-04-2009, 21:23
سلام من تازه عضو شدم.الان 2 ساعت میخوام برم چت روم ولی اخطار this request was refused رو میده.چی کار کنم؟

شما هنگام ثبت نام برای دریافت id سن خودتون رو بالای 18 سال وارد کردید؟

ar.behnam
01-05-2009, 00:14
pm هارو میتونید Select کنید؟

yaghob.boss
04-05-2009, 21:19
با سلام دوستانن عزیز من نمیدونم چرا هر آیدی که میسازم چند روز بعد آیدی خراب میشه و دیگه لاگین نمیشه مثلا من سه تا آی دی با نام boy.devil ساختم که هر سه آیدی بعد از چند روز از کار افتاد . به نظر شما مشکل کجاست

به نظرتون زیر سر مخابرات نیست ؟

Sorou5h
05-05-2009, 01:53
سلام.
اگه اشتباه نکنم شما رنگ نوشته هاتونو روی سفید تنظیم کردید :31:
اگه رنگ دیگه ای بکنید، درست میشه :10:

سلام مرسی
نه از اون نبود
ویندوز ریختم درست شد

payam
05-05-2009, 19:18
سلام . خسته نباشيد

من چند وقتيه يه مشكلي دارم با ياهو 8 و ورژن هاي بالاتر . چند وقتي كه از نصب ويندوز جديد و ياهو مسنجر بگذره ؛ ديگه ياهو لوگين نميكنه . البته ورژن 8 به بالا اينطوري هستش . همون ورژن روي لپ تاپ اوگين ميشه !

در حالي كه اگه ورژني كه روي كامپيوتر خونه هست رو پاك كنم و 6 نصب كنم لوگين ميشه . دليلش چيه كه بعد از يه مدت اينطوري ميشه ؟
راه حل داره ؟

ممنون

farzadshekoohi
06-05-2009, 18:17
با سلام خدمت شما دوستان عزیز من دارم روی یک برنامه ای کار می کنم که تو چت روم های یاهو میره اما فارسی نمی نویسه در صورتی که من زبان فارسی روی سیستم دارم و با خود یاهو راحت فارسی کار می کنم کسی راه حلی بلده ؟
با تشکر

yaghob.boss
09-05-2009, 00:50
با سلام دوستان من نمیدونم چرا ساعت 1.5 شب به بعد با یاهو نمیتونم ان بشم دلیلش چیه . یاهو 9 فینال استفاده می کنم

piroooz
19-05-2009, 23:50
سلام دوستان
یه سوال فوری دارم لطفا هر چه سریع تر جوابش را بدین
توی قسمت voice که عکس یه میکروفون هست اگه با میکروفون با کسی صحبت کنیم آیا پول تلفن میافتد؟یعنی الان من ADSL دارم و با میکروفون از همین طریق با کسی توی امریکا صحبت کنم دقیقه ای 1000 تومن پول تلفن میافتد؟

payam
19-05-2009, 23:54
نه عزیز من ؛ مربوط به ترافیک سرویست میشه . این امکانات خود مسنجر هست . هیچ هزینه ای به جز هزینه ی سرویس ADSL تون نداره . خیالت تخت

ghermezeteh
20-05-2009, 03:35
این ارور چیه که وقتی وارد بعضی روم ها می خوام بشم میاد؟

vendee
20-05-2009, 23:49
با سلام.

من یه مشکل تو یاهو مسنجر پیدا کردم.یعنی ای دی من فک کنم قفل شده شده یا یه نفر هک کرده(قفل) برای باز کردنش راهی هست.
کسی میدونه؟

ارمغان جنون
21-05-2009, 04:15
سلام,با این جور پی ام ها یا پیغام های اد اتوماتیک یا conferance invatioan ها چی کار کنم؟میشه کاری کرد که نیاد؟
اینم عکسای نمونش:

payam
21-05-2009, 19:55
با سلام.

من یه مشکل تو یاهو مسنجر پیدا کردم.یعنی ای دی من فک کنم قفل شده شده یا یه نفر هک کرده(قفل) برای باز کردنش راهی هست.
کسی میدونه؟

سلام . اگه مشکلتون اینه که با یاهو 8 ؛ آی دیتون باز نمیشه ؛ یاهو 6 رو نصب کنید . بالا میاد . اگر که نه ؛ پس لابد هک شده یا یه بلایی سرش اومده .

<IYG>
22-05-2009, 09:29
سلام دوستان عزیز
ایدی من قفل شد به من کمک کنید تا بتونم ایدی مو باز کنم
با تشکر جواد

Ship Storm
22-05-2009, 10:42
این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که برای یافتن زمان آنلاین شدن افراد هستش برای من باز نمیشه و فی لت ر شده انگار
سایت مشابهی تو این زمینه هست که اینجور خدمات رو ارائه کنه؟

nimagholypour
23-05-2009, 10:37
سلام
آقا جان من هم مشكل پاك كردن از تو آدرس بوك رو دارم
اون آدرسي كه دادين :
اين دانلود نميشه. تل 99% كه ميرسه قطع ميشه
ممنون ميشم اگه راهنمايي كني.

ghermezeteh
24-05-2009, 10:48
سلام دوستان,یه ایدی میکر خوب معرفی می کنیداگه لین دانلودش هم باشه که خیلی خوب میشه.یه ایدی میکر داشتم به اسم Earth Multi Bot Maker نمیدونم چرا چند وقته کار نمی کنه.

javadabedi
24-05-2009, 14:37
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
این همه استفاده نا صحیح از چت چرا؟
همه ما می دانیم که می توان از این ابزار در راه صحیحش استفاده کرد انشاء الله در آینده نزدیک از این ابزاری که در اختیار ما قرار داده شده درست استفاده کنیم.

cescjoon
25-05-2009, 08:46
سلام دوستان

من به این مشکل برخورد کردم که وقتی می خوام وارد Yahoo Messenger بشم Data نمیده ولی وقتی میخوام سایت رو باز کنم به راحتی Data میده

در ضمن Yahoo Messenger رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد

لطفا کمکم کنید فوریه

Ship Storm
25-05-2009, 09:40
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
این همه استفاده نا صحیح از چت چرا؟
همه ما می دانیم که می توان از این ابزار در راه صحیحش استفاده کرد انشاء الله در آینده نزدیک از این ابزاری که در اختیار ما قرار داده شده درست استفاده کنیم.

کاملا کلام شما تایید میشه و امیدوارم در آینده ای نزدیک از این ابزار مفید به بهترین نحو و مفیدترین حالت استفاده بشه

سلام دوستان

من به این مشکل برخورد کردم که وقتی می خوام وارد Yahoo Messenger بشم Data نمیده ولی وقتی میخوام سایت رو باز کنم به راحتی Data میده

در ضمن Yahoo Messenger رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد

لطفا کمکم کنید فوریه

2 تا احتمال میره:
1-isp که ازش اینترنت میگیرید با یاهو مشکل داره(برای امتحان با یک isp دیگه به اینترنت متصل بشید)
2-سیستم عامل مشکل پیدا کرده(ابتدا یک Disk Clanup از درایوی که ویندوز توشه بگیرید و بعد تمم Cookies ها و Cash های اینترنت اکسپلورر رو پاک کنید واگه درست شد که چه بهتر اگه نشد سیستم عاملتون رو System Restore کنید ببینید موفق میشید یا خیر

hr7
25-05-2009, 23:15
سلام . میخوام بدونم با داشتن یوزرنیم و پسورد ایدی یک نقر چه کارا میشه کرد ؟ باور کنید قصد من مزاحمت یا فضولی نیست یه مورد مرگ و زندگیه .

Ship Storm
26-05-2009, 16:20
سلام . میخوام بدونم با داشتن یوزرنیم و پسورد ایدی یک نقر چه کارا میشه کرد ؟ باور کنید قصد من مزاحمت یا فضولی نیست یه مورد مرگ و زندگیه .

کار خاصی نمیشه کردتنها کارایی که میشکرد اینه که بری با اد لیستاش بچتی خودت رو جای اون معرفی کنی و یا به اطرافیان از طرف اون ایمیل بدی و اگه آی دی خیلی مهم باشه و خرید و فروش و از این کارا باهاش صورت بگیره که سو استفاده های دیگه ای هم میشه ازش کرد

Ship Storm
26-05-2009, 16:23
سلام دوستان عزیز
ایدی من قفل شد به من کمک کنید تا بتونم ایدی مو باز کنم
با تشکر جواد

باید برید تو بخش help یاهو بخش yahoo mail و اونجا مشکلتون رو به زبان انگلیسی مطرح کنید تا ظرف 24 ساعت جواب شما رو بدند

حالا اون بغل سمت راست نوشته Contact Yahoo! Customer Care روی اون بزن بعد یک ایمیلی که فعال هستش و سالمه رو بزن و sign in کن و بعد برو سوالت رو بپرس :11:

ghermezeteh
31-05-2009, 12:10
سلام دوستان,یه ایدی میکر خوب معرفی می کنیداگه لین دانلودش هم باشه که خیلی خوب میشه.یه ایدی میکر داشتم به اسم Earth Multi Bot Maker نمیدونم چرا چند وقته کار نمی کنه.

ضمن تکرار سوال بالا
آیا میشه در message archive یک کلمه رو سرچ کرد؟مثلا کلمه ای که در چت بین دو طرف تبادل شده؟

Ship Storm
31-05-2009, 13:46
ضمن تکرار سوال بالا
آیا میشه در message archive یک کلمه رو سرچ کرد؟مثلا کلمه ای که در چت بین دو طرف تبادل شده؟

در این بخش این امکان وجود نداره

eng_motahari
02-06-2009, 08:08
يه نرم افزار باحال براي ارسال پيام تبليغاتي اتوماتيك به چت روم ياهو و آي دي هاي دلخواه:

تصويري از نرم افزار:

لينك دانلود نرم افزار در چند سايت مختلف :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Iran 1.1 Setup.exe.html
:27:

ila
07-06-2009, 21:02
ایا میشه کاری کرد که 24ساعته برای کسی تو یاهو مسنجر انلاین نشون داده بشی..فقط برای یک نفر از ایدیهات نه همه؟

ghermezeteh
09-06-2009, 20:12
چرا من تازگی ها با یکی از ایدیهام که میرم تو چت روم توی روم که تکست می کنم فقط تکست های خودمو می بینم و هیچ تکست دیگه ای نمیاد و البته پی ام هایی هم که بهم میدن نمیاد تو روم و وقتی ساین اوت و بعد ساین ان می کنم آف هاش میاد.
یه مشکل دیگه ای هم دارم که امروز البته به وجود اومده و وقتی با بعضی ایدیهام ساین ان میشم بعد از چند ثانیه ساین اوت میشه.
البته سند تو ال هم که میکنم ساین اوت میشن گاهی.

msa d820
11-06-2009, 00:49
عزیزان شماره رومهای کشور ترکیه ترکمنستان تاجیکستان چنده چطوری برم تو روم های اونا

msa d820
11-06-2009, 00:53
عزیزان شماره رومهای کشور ترکیه ترکمنستان تاجیکستان چنده چطوری برم تو روم های اونا

Ship Storm
11-06-2009, 05:32

باید بری تو بخش Regional و اونجا بگردی دنبالش

msa d820
11-06-2009, 11:16
راهنمایی خوبی کردید یعنی کسی بلد نیست

Ship Storm
11-06-2009, 13:19
راهنمایی خوبی کردید یعنی کسی بلد نیست

کشورهای مختلف بر اساس Regional تقسیم بندی میشن و ایران تو asia قرار گرفته دیگه دقیق نمیدونم تاجیکستان تو کدوم روم قرار گرفته چون خیلی گشتم و چیزی دستگیرم نشد متاسفانه:11:

Persian_Gun's
12-06-2009, 10:26
برای دانلود آخرین نسخه یاهو مسنجر به تاپیک زیر و پست شماره 110 مراجعه کنید:

بدرود:11:

samkaveh
12-06-2009, 13:25
من یه مشکل دارم ...از موقعیکه وایرلس گرفتم یاهو مسنجرم کار نمیکنه کسی میتونه کمک کنه ممنونم

yaghob.boss
12-06-2009, 17:02
سلام بچه ها من این مشکل پایین رو با قسمت تنظیمات یاهو دارم عکس رو ببینید

Glad Boy
12-06-2009, 22:24
سلام دوستان :11:

می خواستم بدونم میشه کسی Available باشه توی یاهومسنجر ولی ما ID اون رو به صورت Invisible ببینیم ؟!
منظورم اینه که ID یه نفر رو وقتی با vizgin چک می کنم ، اونجا Available نشون میده ولی توی مسنجر خودم اون رو به صورت Invisible می بینم !

Ghaioom
13-06-2009, 07:16

سلام
برای منم این مشکل پیش اومده بود.
فکر کنم اگه با یکی از نرم افزار های یاهو (هر چیزی) استفاده کنی این شکلی میشه.
:10:

Ship Storm
13-06-2009, 10:29

یاهو مسنجر و یکبار پاک کنید و system restore کنید و دوباره نصبش کنید ببینید مشکلتون حل مشه

yaghob.boss
13-06-2009, 11:45
یاهو مسنجر و یکبار پاک کنید و system restore کنید و دوباره نصبش کنید ببینید مشکلتون حل مشه

یک بار که هیچ 10 بار پاکش کردم تنظیماتشو از توی ریجیستری پاک کردم درست نشد که نشد یه ویندوز هم که عوض می کنم تا یه چند روزی درسته ولی بعد دوباره همینطور میشه با کسپرسکی هم چک کردم بی تاثیره .

خواهش می کنم یه راهی پیدا کنین

Sasuke-7
15-06-2009, 06:19
مشکلم برطرف شد!

sina1100
17-06-2009, 18:00
جای Yahoo Messenger از چی میتونم استفاده کنم ؟ یعنی میخوام با آیدی یاهوم sign in کنم منتها نه با یاهو مسنجر چون با وضع فعلی نت حالاحالا ها لاگین آیدی یاهو غیر ممکنه!

Oracle_Eldorado
17-06-2009, 18:04
خوب اینکه باید هرروز ساکس عوض کنی !
میشه به جای این کار از این آدرس هم استفاده کنی :

کد:
webmessenger.yahoo.com
یا اینجا
Meebo.com

alborz_k
17-06-2009, 18:04
جای Yahoo Messenger از چی میتونم استفاده کنم ؟ یعنی میخوام با آیدی یاهوم sign in کنم منتها نه با یاهو مسنجر چون با وضع فعلی نت حالاحالا ها لاگین آیدی یاهو غیر ممکنه!
سلام. در وضعیت فعلی بهترین راه استفاده از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست ، البته اگه نتونستی با ie آنلاین بشی ، از firefox استفاده کن! کم دردسر ترین راه همین هست.

Hamid Reza
17-06-2009, 19:34
البته راحت ترین راه تنظیم تنظیمات یاهو به شکل زیر است

ممنون:11:

mohsen57
17-06-2009, 19:40
servername می پرسه.

Kasra 91
17-06-2009, 20:18
با این روش هی قطع میشه
یاهو رو میبندم دوباره باز میکنم On میشه دوباره بعد چند لحظه قطع میشه

Ahmad-Ra
17-06-2009, 21:41
بهترین روش استفاده از سایت زیر هست :

webmessenger.yahoo.com

sina1100
17-06-2009, 22:13
بهترین روش استفاده از سایت زیر هست :

webmessenger.yahoo.com
نه. وقتی مخابرات پورت های یاهو رو بسته کلا، این هم کار نمیکنه دیگه... این با مسنجر اصلی فرقی نمیکنه که آنلاینه فقط.

am2
17-06-2009, 22:23
نه. وقتی مخابرات پورت های یاهو رو بسته کلا، این هم کار نمیکنه دیگه... این با مسنجر اصلی فرقی نمیکنه که آنلاینه فقط.
برای من به راحتی وصل میشه..

میتونید برای وصل شدن خود مسنجر از تنظیمات زیر استفاده کنید

saeed_cpu_full
19-06-2009, 18:10
دوستان اين روشی كه من ميگم صد در صد عملی هست خودم امتحان كردم چند تا از دوستام هم امتحان كردن جواب داده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما به يه ف.ي..لتر شكن سبك و سريع احتياج داريم مثل نرم افزار Free Gate كه ميتونيد اين نرم افزار كم حجم رو از اينجا دانلود كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی اين برنامه رو دانلود كرديد و اجرا كرديد صبر كنيد تا تنظيمات رو خودش اتوماتيك انجام بده ( با Adsl اين تنظيمات 3 ثانيه بيشتر طول نميكشه ! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از اون برنامه اتوماتيك چند تا سرور پيدا ميكنه مانند شكل زير ابتدا به تب سرور وارد شويد و در آنجا سريع ترين سرور را انتخاب كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از اين تنظيمات شما نبايد برنامه رو ببنديد در حالی كه برنامه در حال اجرا هست ياهو رو باز كنيد و از منوی Messenger گزينه ی Connection Preferences را انتخاب كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا مطابق شكل زير تنظيمات مربوط به كانكشن رو انجام بديد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا ميتونيد بدون هيچ مشكلی‌ Login بشيد توجه داشته باشيد كه نبايد برنامه ی Free Gate رو ببنديد

پايان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

star462
19-06-2009, 21:47
دوستان اين روشی كه من ميگم صد در صد عملی هست خودم امتحان كردم چند تا از دوستام هم امتحان كردن جواب داده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما به يه ف.ي..لتر شكن سبك و سريع احتياج داريم مثل نرم افزار Free Gate كه ميتونيد اين نرم افزار كم حجم رو از اينجا دانلود كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی اين برنامه رو دانلود كرديد و اجرا كرديد صبر كنيد تا تنظيمات رو خودش اتوماتيك انجام بده ( با Adsl اين تنظيمات 3 ثانيه بيشتر طول نميكشه ! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از اون برنامه اتوماتيك چند تا سرور پيدا ميكنه مانند شكل زير ابتدا به تب سرور وارد شويد و در آنجا سريع ترين سرور را انتخاب كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از اين تنظيمات شما نبايد برنامه رو ببنديد در حالی كه برنامه در حال اجرا هست ياهو رو باز كنيد و از منوی Messenger گزينه ی Connection Preferences را انتخاب كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا مطابق شكل زير تنظيمات مربوط به كانكشن رو انجام بديد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا ميتونيد بدون هيچ مشكلی‌ Login بشيد توجه داشته باشيد كه نبايد برنامه ی Free Gate رو ببنديد

سلام
این روش برای من که yahoo messenger 8 دارم جواب نداد:41:

am2
19-06-2009, 22:04
سلام
این روش برای من که yahoo messenger 8 دارم جواب نداد

شما که یاهوتون 8 هست توی قسمت سرور ------
127.0.01
و قسمت پورتش 8580
رو وارد کنید باید درست بشه

payam
19-06-2009, 22:44
میگن مخابرات پورت یاهو رو باز کرده ؛ کسی اطلاعاتی داره ؛ و یا کسی با یاهو تونست آن بشه ؟

mohsen.rajabi
20-06-2009, 07:08
میگن مخابرات پورت یاهو رو باز کرده ؛ کسی اطلاعاتی داره ؛ و یا کسی با یاهو تونست آن بشه ؟

آقا پیام من که نتونستم آن بشم

payam
20-06-2009, 08:52
خودم هم همینطور !عجب بابا

Enter
20-06-2009, 09:03
هرکاری میکنم نمیتونم لاگین بشم از راهنکایی های دوستان هم استفاده کردم نشد
بخاطراسمشو نیارعجب گیری کردیم هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا

payam
20-06-2009, 09:12
درست میشه ؛ دنیا همینجوری نمیمونه ;)

saeed_cpu_full
20-06-2009, 09:44
سلام
این روش برای من که yahoo messenger 8 دارم جواب نداد:41:

اون روشی كه من گفتم واسه ياهو مسنجر 9 است واسه ياهو مسنجر 8 خودتون بايد دستی IP يه P.ro.xy رو تايپ كنيد

sina1100
20-06-2009, 09:48
دوستانی که روش های ذکر شده رو امتحان کردن و جواب نگرفتن یه Uninstall کنن دوباره بریزن بهحتمال 70% درست میشه.

Hamid Reza
20-06-2009, 10:09
سلام

من یه آدر میدم توش 4 تا روش واسه لاگین کردن هست

بااخره یکیش واستون جواب میده

ممنون

star462
20-06-2009, 13:01
شما که یاهوتون 8 هست توی قسمت سرور ------
127.0.01
و قسمت پورتش 8580
رو وارد کنید باید درست بشه

هیچ روشی هنوز جواب نداده
نه ip نه socks نه سایت هلیی مثل meebo
چه کنم؟
yahoo 8 دارم

saeed_cpu_full
20-06-2009, 13:32
هیچ روشی هنوز جواب نداده
نه ip نه socks نه سایت هلیی مثل meebo
چه کنم؟
yahoo 8 دارم

خوب برو ياهوی 9 بريز همون روشی كه من گفتم رو انجام بده

pooyaabi
20-06-2009, 21:28
من همین یه دقیقه پیش با یاهو 8 آن شدم
ولی ساین آت کردم و برگشتم دوباره ادلیست رو نمی اورد

payam
20-06-2009, 23:13
من بدون هیچ تنظیماتی الان با یاهو 8 آن هستم . . .

یک بار آنیستال کردم و دوباره نصب کردم .

SAMCRO
20-06-2009, 23:24
فک کنم با استفاده از g p ass هم بشه ! البته اگه این برنامه از رده خارج نشده باشه هنوز !

starn
21-06-2009, 00:42
ببخشید اگه سوالم ربطی نداشت ولی گفتم اینجا بکس بیشتر با یاهو آشنای دارن
دوستان من توی هاهو پروفایل امروز یه چند نفر رو اد کردم ولی مثلا بهد از اد کردن 5 نفر هر کی رو می هوان انورت کنم این ارور رو می ده کسی می تونه کمک کنه از دوستان

sltavakoli
21-06-2009, 02:21
نصرو من .. الله و .......................................

انشا الله که خداوند درها ی رحمت رو باز خواهد کرد بر روی بچه های کوروش.

ما هم توی اصفهان 1 هفته میشه مه YM نداریم.

یعنی یاهو نداریم کلا.اصلا ما چی داریم؟

خدا کنه بن نشم !!!!

Setareh 2006
21-06-2009, 04:54
دوستان من تا حالا از یاهو مسنجر استفاده نکردم و مبتدی هستم . می خواستم بدونم اگه با یاهو مسنجر تماس تلفنی بگیریم ( کامپیوتر به کامپیوتر یا کامپیوتر به تلفن ) طرف مقابل می تونه شماه تلفن ما رو بفهمه ؟ در ضمن منظورم تماس از ایران هست
در ضمن تماس کامپیوتر به کامپیوتر مجانی و کامپیوتر به تلفن پولیه ؟ اگه پولیه هزینه اش چقدره مثلا از ایران به امریکا ؟
در ضمن کیفیت صدای مکالمه با یاهومسنجر چطوره ؟ مثل تلفن هستش یا بدتره ؟

Diff
21-06-2009, 12:13
خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه :(

امروز مسنجر 9 رو دانلود کردم . خودم رو در ادد لیست مسنجرم دارم . موس رو که روی اسم میبری یه سری گزینه میاد :
call mobile number
call home number
.....
نمیدونم چرا ( شاید در مسنجر قبلیم جایی شماره ای زدم که یادم نیست ) روی اسم خودم به جای call mobile number یه شماره مبایل نوشته که ماله خودم هم نیست . چطوری میتونم اون رو پاک کنم ؟؟!

Mist
21-06-2009, 12:25
122.70.146.53

1080

بچه ها اينو تست كنين من با اين جواب گرفتم

officer
21-06-2009, 12:31
دوستان من تا حالا از یاهو مسنجر استفاده نکردم و مبتدی هستم . می خواستم بدونم اگه با یاهو مسنجر تماس تلفنی بگیریم ( کامپیوتر به کامپیوتر یا کامپیوتر به تلفن ) طرف مقابل می تونه شماه تلفن ما رو بفهمه ؟ در ضمن منظورم تماس از ایران هست
در ضمن تماس کامپیوتر به کامپیوتر مجانی و کامپیوتر به تلفن پولیه ؟ اگه پولیه هزینه اش چقدره مثلا از ایران به امریکا ؟
در ضمن کیفیت صدای مکالمه با یاهومسنجر چطوره ؟ مثل تلفن هستش یا بدتره ؟
سلام

نه شماره تلفن شما نيوفته و نميتونه بفهمه. بله كامپيوتر به كامپيوتر مجاني و كامپيوتر به تلفن پولي...اگه شما گزينه call a number رو بزنيد

ميتونيد به ليست قيمت ها دسترسي پيدا كنيد اما براي پرداخت هزينه بايد كارت اعتباري بين المللي مثل vise يا master card داشته باشيد

معمولا در ساعاتي كه خلوت تر هست و سرعت اينترنت بالا هست كيفيت بهتره ولي در كل هميشه كمي تاخير داره و كيفيتش از تلفن كمتره

اما در حد مطلوب هست

خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه :(

امروز مسنجر 9 رو دانلود کردم . خودم رو در ادد لیست مسنجرم دارم . موس رو که روی اسم میبری یه سری گزینه میاد :
call mobile number
call home number
.....
نمیدونم چرا ( شاید در مسنجر قبلیم جایی شماره ای زدم که یادم نیست ) روی اسم خودم به جای call mobile number یه شماره مبایل نوشته که ماله خودم هم نیست . چطوری میتونم اون رو پاک کنم ؟؟!
سلام

از بالا مسنجر وارد messenger بشيد و گزينه my contact details رو انتخاب كنيد

سپس فيلد هاي شماره تلفن و موبايل و يا هراطلاعاتي كه نميخواين نشون داده بشه رو پاك كنيد و

close and save رو بزنيد

Diff
21-06-2009, 13:24

مرسی من با این روش میتونم مسنجر رو باز کنم ولی میل هنوز باز نمیشه و این ارور میاد Internal Server Error
زمانی که فری گیت بازه اصلا توی میل نمیره
:19:

starn
21-06-2009, 14:03
ببخشید اگه سوالم ربطی نداشت ولی گفتم اینجا بکس بیشتر با یاهو آشنای دارن
دوستان من توی هاهو پروفایل امروز یه چند نفر رو اد کردم ولی مثلا بهد از اد کردن 5 نفر هر کی رو می هوان انورت کنم این ارور رو می ده کسی می تونه کمک کنه از دوستان

کسی نیست جواب بده؟
-----
راستی یاهو من 8.1 وقتی on می شم هیچ کدام از ایدی ها نیست سفیده سفید این مشکل را باید چطور حل کرد؟
پاک کردم دوباره ریختم ولی باز نشد

Gamemaster
21-06-2009, 14:16
خوب 9 بريز حتما مشكات حل ميشه

nafas
21-06-2009, 14:21
دوست عزیز یه

ctrl+f بزن

starn
21-06-2009, 15:00
دوست عزیز یه

ctrl+f بزن
دوست عزیز اینو امتحان کرده بودم جواب نمی ده عزیز کلا انگار اصلا هیچ ایدی نداری
-----
راستی اون مشکل پروفایل مارو کسی نمی تونه حل کنه ارور داره عکسشو گذاشتم تو پست بالام

officer
21-06-2009, 15:09
دوست عزیز اینو امتحان کرده بودم جواب نمی ده عزیز کلا انگار اصلا هیچ ایدی نداری
-----
راستی اون مشکل پروفایل مارو کسی نمی تونه حل کنه ارور داره عکسشو گذاشتم تو پست بالام

اون عكسي گذاشتين رو نميدونم اما مشكل ظاهر نشدن اد ليست رو من هم دارم...از يك فـــيلتر شكن يا

تغيير دهنده ip استفاده كنيد...احتمالا درست بشه

kasra_khan2003
21-06-2009, 16:53
من تا امروز صبح از طریق Fr e e g a t e میتونستم آنلاین بشم، اما دیگه نمیشه!

فکر کنم دوستام من رو چش زدن: دی

Setareh 2006
21-06-2009, 16:57
سلام

نه شماره تلفن شما نيوفته و نميتونه بفهمه. بله كامپيوتر به كامپيوتر مجاني و كامپيوتر به تلفن پولي...اگه شما گزينه call a number رو بزنيد

ميتونيد به ليست قيمت ها دسترسي پيدا كنيد اما براي پرداخت هزينه بايد كارت اعتباري بين المللي مثل vise يا master card داشته باشيد

معمولا در ساعاتي كه خلوت تر هست و سرعت اينترنت بالا هست كيفيت بهتره ولي در كل هميشه كمي تاخير داره و كيفيتش از تلفن كمتره

اما در حد مطلوب هست

ممنون از توضیحت . من چون از ایران تماس می گیرم و ویزا کارت یا کارت اعتباری ندارم نمی تونم به صورت کامپیوتر به تلفن ازش استفاده کنم پس فقط می تونم به صورت کامپیوتر به کامپیوتر از یاهو مسنجر استفاده کنم . اسکایپ رو هم که نصب کردم همین مشکل رو باهاش داشتم چون اکانت یا کارت اعتباری از من می خواست نتونستم ازش استفاده کنم
من الان یاهومسنجر10 رو نصب کردم حالا برای شروع باید آی دی و پسوردی که برای لاگ این کردن بهش میدم همون آی دی و پسوردی باشه که باهاش وارد یاهو ایمیل میشم ؟ پسورد هم باید دقیقا همون باشه ؟

officer
21-06-2009, 17:06
من تا امروز صبح از طریق Fr e e g a t e میتونستم آنلاین بشم، اما دیگه نمیشه!

فکر کنم دوستام من رو چش زدن: دی
خب از u94 استفاده كن همشهري :31:

ممنون از توضیحت . من چون از ایران تماس می گیرم و ویزا کارت یا کارت اعتباری ندارم نمی تونم به صورت کامپیوتر به تلفن ازش استفاده کنم پس فقط می تونم به صورت کامپیوتر به کامپیوتر از یاهو مسنجر استفاده کنم . اسکایپ رو هم که نصب کردم همین مشکل رو باهاش داشتم چون اکانت یا کارت اعتباری از من می خواست نتونستم ازش استفاده کنم
من الان یاهومسنجر10 رو نصب کردم حالا برای شروع باید آی دی و پسوردی که برای لاگ این کردن بهش میدم همون آی دی و پسوردی باشه که باهاش وارد یاهو ایمیل میشم ؟ پسورد هم باید دقیقا همون باشه ؟
بله ....عوض شدن ورژن ياهو مسنجر هيچ ارتباطي با يوزر و پسوورد نداره و شما بايد همون يوزر و پسوورد

قبليتون رو استفاده بفرماييد

kasra_khan2003
21-06-2009, 17:25
خب از u94 استفاده كن همشهري

بابا همشهری: دی

اون که دیگه اصلا کار نمیکنه!

کلا connect نمیشه! از بیخ و بن زدنش!!!

Setareh 2006
21-06-2009, 17:35
بله ....عوض شدن ورژن ياهو مسنجر هيچ ارتباطي با يوزر و پسوورد نداره و شما بايد همون يوزر و پسوورد

قبليتون رو استفاده بفرماييد

نه نه من منظورم این نبود که قبل از این ورژن 10 ، ورژن قبلیش رو روی کامپیوتر نصب کرده بودم بلکه الان واسه اولین باره که دارم یاهو منسنجر رو روی کامپیوتر نصب می کنم و ورژنش هم 10 هستش . حالا می خواستم بدونم آی دی و به خصوص پسوردی که برای لاگ این کردن باید بهش بدم همون آدی و پسوردی باید باشه که باهاش وارد یاهو ایمیل میشم ؟

Ghaioom
21-06-2009, 17:36

معلومه اینجا ایرانه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
21-06-2009, 17:37
نه نه من منظورم این نبود که قبل از این ورژن 10 ، ورژن قبلیش رو روی کامپیوتر نصب کرده بودم بلکه الان واسه اولین باره که دارم یاهو منسنجر رو روی کامپیوتر نصب می کنم و ورژنش هم 10 هستش . حالا می خواستم بدونم آی دی و به خصوص پسوردی که برای لاگ این کردن باید بهش بدم همون آدی و پسوردی باید باشه که باهاش وارد یاهو ایمیل میشم ؟

آره، همون هست.

اگه مثلا شما با این یوزر و پس، وارده یاهو میل میشین:

User: Example
Pass: Iran

با همین هم وارد مسنجر میشین

officer
21-06-2009, 17:41

نه بابا من الان با همون كانكت شدم..همه چي رو هم عين هلو باز ميكنه.

اگه خواستي بگو مال خودمو بزارم واسه دانلود :31:

kasra_khan2003
21-06-2009, 17:42
نه بابا من الان با همون كانكت شدم..همه چي رو هم عين هلو باز ميكنه.

اگه خواستي بگو مال خودمو بزارم واسه دانلود :31:

من از سایت خودش دانلود کردم.

ورژن 9.4

حالا تو هم بزار، بلکه مال تو جادوئی باشه:8:

officer
21-06-2009, 17:48
بفرما:

قبلش يه اجي مجي بخون ايشالا باز ميكنه :31:

kasra_khan2003
21-06-2009, 18:17
بفرما:

این خودش من رو داشت اجی مجی میکرد!!!

آنتی ویروسم ( ESET ) پاکش کرد: دی

ویروسی بود گویا

Setareh 2006
21-06-2009, 18:30
آره، همون هست.

اگه مثلا شما با این یوزر و پس، وارده یاهو میل میشین:

User: Example
Pass: Iran

با همین هم وارد مسنجر میشین

ممنون از راهنماییت

بفرما:

من چون تقریبا نمی تونم بیشتر سایت ها رو باز کنم این لینک رو دانلود کردم ولی وقتی دانلود شد نود32 ویروس تشخیص داد و فایل برنامه رو کلین و قرنطینه اش کرد

بعد از دانلود هم از حالت زیپ که خارجش کردم دو تا فایل هست
fg684
u94
حالا نمی دونم کدوم رو باید نصب کنم
من درست نمی دونم این برنامه رو چطور باید نصب و استفاده کرد

officer
21-06-2009, 18:42
ممنون از راهنماییت

من چون تقریبا نمی تونم بیشتر سایت ها رو باز کنم این لینک رو دانلود کردم ولی وقتی دانلود شد نود32 ویروس تشخیص داد و فایل برنامه رو کلین و قرنطینه اش کرد

بعد از دانلود هم از حالت زیپ که خارجش کردم دو تا فایل هست
fg684
u94
حالا نمی دونم کدوم رو باید نصب کنم
من درست نمی دونم این برنامه رو چطور باید نصب و استفاده کرد
مال منم به عنوان ويروس شناخت...ولي خب اطلاع از اخبار ارزشش بيشتره :31:

نصب نميخواد هر كدو رو كه مايل هستين اجرا كنيد...برنامه خودش بطور اتوماتيك همه كارا رو انجام ميده

mehr film
21-06-2009, 22:37
این دو برنامه به علت تغیر ماهیت شما در اینترنت آنتی ها اونو ویروس میشناسن ولی مطمعن باشید که هیچ ویروسی در کار نیست
که اینو هم سایت VOA صدای آمریکا تایید کرده

mehdi2100
22-06-2009, 13:20
چه جوری میشه فهمید تو یاهومسنجر دوستت با کی چت میکنه?

akharwarbaz
22-06-2009, 14:01
+ميشه فهميد الان يه ايدي تو كدوم رومه ؟

officer
22-06-2009, 14:47
چه جوری میشه فهمید تو یاهومسنجر دوستت با کی چت میکنه?
اگه شما بفهمي كه حريم خصوصي افراد زير پا گذاشته شده!:31:

فكر نكنم بشه...مطمئن نيستم

خير شما نميتوني فعاليت ايدي ديگران رو متوجه بشي اين موضوع هم مربوط به حريم شخصي ميشه :31:

payam
22-06-2009, 15:19
خير شما نميتوني فعاليت ايدي ديگران رو متوجه بشي اين موضوع هم مربوط به حريم شخصي ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اتفاقا خیلی وقت پیش با یه ترفندی این کار رو میکردیم ؛ نمیدونم الات غیر فعال شده یا نه .

اینجا توضیح داده :

بدين منظور:
وارد ياهو مسنجر شويد و به آيدي خودتان لوگين کنيد.
سپس از منوي بالا وارد Messenger شده و از قسمت Yahoo Chat بر روي Join a Room کليک کنيد.
اکنون به انتخاب خودتون به يکي از روم هاي ياهو وارد شويد. هر کدام که دوست داشتيد.
پس از ورود به روم انتخابي کافي است دستور زير را در قسمت Type Massage وارد کنيد:

goto ID/

در دستور فوق به جاي عبارت ID بايد آيدي مورد نظرتان را بنويسيد.
اکنون Enter بزنيد.
حالا منتظر بمانيد تا به طور اتوماتيک به رومي که دوستتان درش هست وارد شويد.

به عنوان مثال ما قصد داريم بفهميم دوستمان که آيدي او datahacker_com است در کدام يک از روم هاي مشغول چت کردن است.
براي اين کار پس از وارد شدن به يکي از روم هاي ياهو دستور زير را وارد کرده و Enter ميزنيم:

goto datahacker_Com/

اکنون به طور اتوماتيک وارد رومي ميشويم که datahacker_com در آن حاضر است.

به اين نکته نيز دقت کنيد که ممکن است پس از وارد نمودن دستور مورد نظر با پيغام خطاي !User Is Not Singed in Chat روبرو شويم ؛
اين پيغام بدين معنا است که:
آيدي که وارد کرده ايد اصلا در هيچ يک از چت روم ها حاضر نيست!
يا
آيدي مورد نظر شما در چت رومي هست که ظرفيت آن تکميل است و امکان ورود شما وجود ندارد ، بهتر است مجدد سعي کنيد.

ghermezeteh
22-06-2009, 16:17
من چند روز با استفاده از فیلترشکن مسنجرمو لوگین می کنم چون در حالت عادی لوگین نمیشه.منتها الان گزینه voice نداره .چیکارش کنم که بیاد؟

kasra_khan2003
22-06-2009, 19:13
رفتم یه برنامه صافی شکن ( اسم جدید: دی ) جدید دانلود کردم، خیلی بهتر از F r e e g a t e هست، اما بازم تو یاهو کار نکرد!!!!

vahidshah
22-06-2009, 21:02
من مشکل خیلی عجیب پیدا کردم
اینترنتم دیال اپی هست به به ای دی خاص پی ام میدم نمیرسه!!یه ادد میکنم رو پندینگ میمونه در حالیکه طرف ان شده تو اون مدت و یابایدپیروی و یا رد میکرده ادد رو
ب 3 تا ایدی دیگه پی ام و یا ادد کردم چی ام رسید اما اون ای دی نمیشه!!
با لپ تپ وصل میشم .مثلا الان که طرف ان شد پی ام دادم نشنید!!بوز دادم!ادد هم کردم اما همونجور موند اومدم لپ تاپ رو به یه خط تلفن دیگه وصل کردم باز همون شد
کامپیوتر رو میزی رو هم به همون خط قبلی وصل کردم ان نشون داد طرف رو ولی اد و....فایده نداره
درضمن از یا هو 7 استفاده میکنم چون زودتر لاگین میکنه ومولتی چت هم میتونه هکش کنه تا همزمان ای دی باز کنم اما 9 هم دارم نمی دونم به ورزن یاهو مسنجر هم بستگی داره یا نه
فقط گاها اف که میذارم به طرف میرسه اونم گاها .تازه شکلک ها بهش میرسه اکثرا!!اما اف و متن !!!
لطفا راهنمایی بکنید
میتونه به ای پی من یا طرف مربوط باشه؟یا به خط تلفن؟

MicrosoftH
23-06-2009, 18:10
سلام ببخشید چطوری میتون با یاهو 10 برای ویستا است من روی ایکس پی هم نصب کردم وارد چت رومها بشم.

Ship Storm
23-06-2009, 22:32
سلام ببخشید چطوری میتون با یاهو 10 برای ویستا است من روی ایکس پی هم نصب کردم وارد چت رومها بشم.

این ورژن فقط روی ویستا قابل نصب هستش و رو سیستم عامل های دیگه نصب نمیشه چون وقتیبه سایت یاهو میری میزنه که جدیدترین ورژن 9.0.0.2162 هست و در مورد ورژن 10 زیاد روش بحث نمیکنه چون هنوز همچین ورژنی بطور رسمی معرفی نشده و نسخه هایی که هست کامل نیستند
:11:

matr!x_2008
24-06-2009, 01:33
سلام

از وقتی یاهو رو قیلتر کردن نمیشه وارد ایدیم بشم،ایدی on میشه ولی ADD لیست رو نشون نمیده!دوستان روشی چیزی بلدید بشه به یاهو ایدی لاگین شیم؟

Setareh 2006
24-06-2009, 06:54
مال منم به عنوان ويروس شناخت...ولي خب اطلاع از اخبار ارزشش بيشتره :31:

نصب نميخواد هر كدو رو كه مايل هستين اجرا كنيد...برنامه خودش بطور اتوماتيك همه كارا رو انجام ميده

ممنون از راهنماییت .

با وجودی که نود32 ویروس تشخیص داد و فایل رو کلین و قرنطینه اش کرد اما باز فایل توی پوشه هست. ultra surf رو اجرا کردم و دارم ازش استفاده می کنم فقط یک مشکل هست و اون اینه که صفحه ها رو با اینترنت اکسپلورر باز می کنه ولی من بیشتر از فایرفاکس استفاده می کنم . آیا راهی هست که بشه صفحه ها رو با Mozilla Firefox بازشون کرد ؟ اگر توضیح بدین ممنون میشم.