PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25]

V E S T A
03-11-2013, 23:43
ممنون vesta عزیز خودتون رفتین کار می کنه..؟

نه راستش هنوز نیازی به ساخت آیدی یاهو جدید پیدا نکردم برای همین این روش رو هنوز تست نکردم ..

pouya18
08-11-2013, 01:58
یکی پیدا نمیشه جواب ما رو بده:n28::n28::n28::n27::n27::n27::n27:

V E S T A
08-11-2013, 12:00
سلام آقا یه سوال داشتم خدمدتون از وقتی ویندوز 7 نصب کردم با یاهو مشکل برخوردم:
1)کنار نام کانتکام یک علامت مثل تابلو ورود ممنوع اومده یه چی تو مایه علامت بلاک وقتی کلیک میکنم روی کانتکهای آنلاینم میفرستدم به یک سایت خارجی که مثل تقریبا survey میمونه باید یه محصولی خریداری کنی
2) تو قسمت چت هم وقتی گزینه enter chat رو میزنم پیغام error chat رو میده جالبه بعد از اینکه sign out میشم و دوباره log in میشم messenger از تب مسنجر حذف میشه ممنون میشم کمکم کنید اعصابمو خرد کرده

یکی پیدا نمیشه جواب ما رو بده:n28::n28::n28::n27::n27::n27::n27:

1) مشکل اول رو دقیقا متوجه نشدم یه عکس از مسنجر در حالتی که گفتین اینجا بذارین..

2)اگر منظورتون ورود به روم های یاهو برای چت هست که بسته شده و امکان ورود به روم برای چت وجود نداره.

masoud10423
14-11-2013, 19:42
سلام .هنگام ارتباط در یاهو صدا و تصویر طرف مقابل رو دارم و طرف مقابل تصویر من رو هم داره ولی صدای من منتقل نمیشه علت چیه ؟ضمنا مشکل سخت افزاری نیست چون مثلا در ارتباط از طریق اسکایپ صدای من منتقل میشه و مشکلی ندارم .

V E S T A
15-11-2013, 01:32
سلام .هنگام ارتباط در یاهو صدا و تصویر طرف مقابل رو دارم و طرف مقابل تصویر من رو هم داره ولی صدای من منتقل نمیشه علت چیه ؟ضمنا مشکل سخت افزاری نیست چون مثلا در ارتباط از طریق اسکایپ صدای من منتقل میشه و مشکلی ندارم .

سلام

بعضی از دوستانی که آنتی ویروس کسپراسکی روی سیستمشون نصب هست این مشکل رو دارن اگر روی سیستم شما هم این آنتی ویروس نصب هست این پست رو بخونید :

پس Video call دارین!؟
شما یه بار مسیر زیر رو از Kaspersky برین و تیک یاهو (و همینطور oovoo رو که با اونم مشکل دارین) رو بردارین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud10423
16-11-2013, 17:47
سلام .با تشکر از شما ولی انتی ویروسم eset smart security nod32 هستش .

V E S T A
16-11-2013, 20:45
سلام .با تشکر از شما ولی انتی ویروسم eset smart security nod32 هستش .

به نظرمن برای امتحان اینکه مشکل از تنظیمات فایروال نباشه برای یه مدت کوتاه فایروال آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و تست کنید ببینین درست میشه یا نه ..

ALIFARSI
19-11-2013, 13:11
سلام دوستان:ایا امکانی نشاندادن دیستاب !توویبکم ویجود داره!یا اینکه یه فیلم تو ویب کم نشون بده ممنون راهنمای کنید

V E S T A
19-11-2013, 15:16
سلام دوستان:ایا امکانی نشاندادن دیستاب !توویبکم ویجود داره!یا اینکه یه فیلم تو ویب کم نشون بده ممنون راهنمای کنید

بله با بعضی از نرم افزار ها مثل ManyCam یا WebcamMax میتونید تصاویر دسکتاپ یا فیلم یا عکس رو با افکت های مختلف به جای تصویر وب کم نمایش بدین...

غول مرحله اخر
25-11-2013, 21:15
درود
1- من دیدم با یک سری از بچه ها که تو یاهو مسنجرچت میکنم همیشه سایز فونت و نوع فونت و رنگش همیشه تقربا ثابته. تنظیماتش چطوره؟؟

2- این نوشته هایی که همراه آیدیشون مینویسن رو چطوری به یه رنگ دلخواه درمیارند که وقتی موس رو میبرم رو آیدیشون نوشتشون میاد؟

hamid1002
30-11-2013, 23:05
سلام

لطفا راهنمایی کنید که خواسته باشیم یک ایدی رو به طور کل از یاهو حذف کنیم چکار باید کنیم از لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که استفاده میشه اما حذف نمیشه و دوباره ایدی برمی گرده غیر از این لینک ادرس دیگه و یا راه دیگه ای وجود داره یا نه؟

با تشکر

artyst
03-12-2013, 14:05
درود
در سایت yahoo.com به ایمیلم وارد میشم ولی نمیتونم هیچ کدوم از ایمیل هام رو بخونم و ارورSelect a message to view میده
مشکل از چی هست؟

kitkat
09-12-2013, 18:29
سلام خدمت دوستان
من مشکل عجیبی تو مسنجر برام پیش اومده که تا حالا باهاش مواجه نشدم،مشکلم اینه که تو پنجره مسیجی که برام میاد،هیچ کلمه ای نشون داده نمیشه
فقط یه صفحه سفیده و کلماتی که تایپ میکنم و سند میکنم اونا رو هم نشون نمیده(ولی به دست طرف مقابل میرسه)
مسنجر رو حذف کردم و دوباره یه ورژن دیگه نصب کردم،بازم مشکلم حل نشد

barish_n
20-12-2013, 18:03
سلام دوستان
من نمیتونم تو یاهو voice call ya video call داشته باشم برام کم رنگ هستن !
کاسپر اسکای رو غیر فعال کردم بازم نشد !
ویندوز هم تازه عوض کردم !
یاهو هم پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نمیشه.
لطفا" راهنمای کنید خیلی ضروری هست.
باتشکر

محمدمهدس
24-12-2013, 11:11
درود بنده نمتونم وارد یاهو منیجر شوم وارورمیده وقتی ایمیل هم برام میاد توپنجره پایین لبتابم مشخص نمیشه حدود دوهفته ای هست که این مشکل برم پیش اومده البته ازطریق گزینه helpوارد یاهو میشم وایمیلامو چک میکنم ولی بطور خودکار عمل نمیکنه راهنمایی فرمایید سپاس

M o h a m m @ d
25-12-2013, 15:18
پسورد یاهو فراموش کردم .
اینقدر باهاش کلنجار رفتم تا تونستم وارد شم الان نمیدونم رمزش چیه!تا عوض کنم؟با مسنجر رو ذخیرس با نرم افزار نشان دادن پسورد ستاره ای تست کردم رمز درست نشون نمیده میزنه password راهی دیگه نیست تا پسور ستاره ای بتونم ببینم ؟یا برای تغییر رمز ،رمز قبلی نخواد؟

V E S T A
25-12-2013, 17:12
درود
1- من دیدم با یک سری از بچه ها که تو یاهو مسنجرچت میکنم همیشه سایز فونت و نوع فونت و رنگش همیشه تقربا ثابته. تنظیماتش چطوره؟؟

2- این نوشته هایی که همراه آیدیشون مینویسن رو چطوری به یه رنگ دلخواه درمیارند که وقتی موس رو میبرم رو آیدیشون نوشتشون میاد؟

درود

1) برای ثابت موندن رنگ و سایز فونت >> از منو Messenger وارد قسمت Preferences شین و از لیست باز شده سمت چپ گزیته Appearance رو انتخاب کنید و دکمه change fonts & colors

سلام

لطفا راهنمایی کنید که خواسته باشیم یک ایدی رو به طور کل از یاهو حذف کنیم چکار باید کنیم از لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که استفاده میشه اما حذف نمیشه و دوباره ایدی برمی گرده غیر از این لینک ادرس دیگه و یا راه دیگه ای وجود داره یا نه؟

با تشکر

روالش که همین هست اگر دوباره با آیدی آنلاین میشین و نتونستین پاک کنید..

مشکلتون رو اینجا سرچ کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر جوابتون رو پیدا نکردین هم اینجا سوال بپرسین :

V E S T A
25-12-2013, 17:15
درود
در سایت yahoo.com به ایمیلم وارد میشم ولی نمیتونم هیچ کدوم از ایمیل هام رو بخونم و ارورSelect a message to view میده
مشکل از چی هست؟

درود

مشکلتون رو اینجا Yahoo! Mail / تمامی مسائل ياهو ميل در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید (از اروری که میاد هم عکس بذارین)

V E S T A
25-12-2013, 17:19
سلام خدمت دوستان
من مشکل عجیبی تو مسنجر برام پیش اومده که تا حالا باهاش مواجه نشدم،مشکلم اینه که تو پنجره مسیجی که برام میاد،هیچ کلمه ای نشون داده نمیشه
فقط یه صفحه سفیده و کلماتی که تایپ میکنم و سند میکنم اونا رو هم نشون نمیده(ولی به دست طرف مقابل میرسه)
مسنجر رو حذف کردم و دوباره یه ورژن دیگه نصب کردم،بازم مشکلم حل نشد

درود

وارد Ie بشین و همه کوکی ها رو پاک کنید.
نرم افزار Malwarebytes رو دانلود کنید ازین لینک :

و بعد از آپدبت نرم افزار سیستم رو فول اسکن کنید.
اگر باز هم مشکل حل نشد ie رو یک بار آنیستال و دوباره نصب کنید.

سلام دوستان
من نمیتونم تو یاهو voice call ya video call داشته باشم برام کم رنگ هستن !
کاسپر اسکای رو غیر فعال کردم بازم نشد !
ویندوز هم تازه عوض کردم !
یاهو هم پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نمیشه.
لطفا" راهنمای کنید خیلی ضروری هست.
باتشکر

ویس کال و ویدئو کال بعضی وقت ها برای بعضی از isp ها غیر فعال هست با یه isp دیگه تست کنید ببینین مشکل از Isp هست یا نه

V E S T A
25-12-2013, 17:33
درود بنده نمتونم وارد یاهو منیجر شوم وارورمیده وقتی ایمیل هم برام میاد توپنجره پایین لبتابم مشخص نمیشه حدود دوهفته ای هست که این مشکل برم پیش اومده البته ازطریق گزینه helpوارد یاهو میشم وایمیلامو چک میکنم ولی بطور خودکار عمل نمیکنه راهنمایی فرمایید سپاس

درود

لطفا عکس ارور رو بذارین یعنی از طریق صفحه اصلی یاهو می تونید وارد ایمیل شین ؟

برای اینکه تو قسمت notification area لپ تاپ آیکون مربوط به ایمیل مشخص بشه تنظیمات رو چک کنید که برای ایمیل روی show icon and notifications باشه

پسورد یاهو فراموش کردم .
اینقدر باهاش کلنجار رفتم تا تونستم وارد شم الان نمیدونم رمزش چیه!تا عوض کنم؟با مسنجر رو ذخیرس با نرم افزار نشان دادن پسورد ستاره ای تست کردم رمز درست نشون نمیده میزنه password راهی دیگه نیست تا پسور ستاره ای بتونم ببینم ؟یا برای تغییر رمز ،رمز قبلی نخواد؟

اگر info رو داشته باشین یا Alternate Email می تونید پسورد رو عوض کنید.

Alcatel.
25-12-2013, 20:12
سلام
تا حالا همچین چیزی ندیده بودم
تو یاهو از 3 روز پیش دیگه voice call یه طرفه میشه . یعنی صدای من برای طرف مقابل میره اما صدای اون نمیاد واسه من
اول accept کردن کال 3/4 ثانیه صداش میاد بعد دیگه نمیاد . اما هربار که hold بذاریم و برداریم دوباره صداش باز واسه چند ثانیه میرسه و باز قطع میشه
مشکل چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

shytonak.a
26-12-2013, 13:35
سلام
من تازه با ساییتون آشنا شدم
سوالی داشتم اگه جواب بدید ممنون می شم
یاهو مسنجرم روی گوشی قبلا کامل بود اما از وقتی که ارتقا دادم اندروید گوشیمو دیگه امکان استفاده از وبکم ندارم
می شه راهنماییم کنید
باتشکر

V E S T A
26-12-2013, 19:03
سلام
تو یاهو از 3 روز پیش دیگه voice call یه طرفه میشه . یعنی صدای من برای طرف مقابل میره اما صدای اون نمیاد واسه من
اول accept کردن کال 3/4 ثانیه صداش میاد بعد دیگه نمیاد . اما هربار که hold بذاریم و برداریم دوباره صداش باز واسه چند ثانیه میرسه و باز قطع میشه
مشکل چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

به نظر من هم خودتون و هم دوستتون امتحان کنید با تغییر سیستم و تغییر Isp بازم مشکل وجود داره یا نه.

سلام
من تازه با ساییتون آشنا شدم
سوالی داشتم اگه جواب بدید ممنون می شم
یاهو مسنجرم روی گوشی قبلا کامل بود اما از وقتی که ارتقا دادم اندروید گوشیمو دیگه امکان استفاده از وبکم ندارم
می شه راهنماییم کنید
باتشکر

مشکلات مربوط به گوشی های اندروید رو این انجمن / تاپیک بپرسین :

کلوپ گوشی های تحت اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکلات مربوط به گوشی های آندرویدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shytonak.a
26-12-2013, 21:42
به نظر من هم خودتون و هم دوستتون امتحان کنید با تغییر سیستم و تغییر Isp بازم مشکل وجود داره یا نه.

مشکلات مربوط به گوشی های اندروید رو این انجمن / تاپیک بپرسین :

کلوپ گوشی های تحت اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکلات مربوط به گوشی های آندرویدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من اینکارو کردم اما باز eror می ده.چندین بار unistall و بعد inestall کردم اما باز همین پیغام می ده و تازه هم اینجوری نشده

V E S T A
27-12-2013, 00:55
من اینکارو کردم اما باز eror می ده.چندین بار unistall و بعد inestall کردم اما باز همین پیغام می ده و تازه هم اینجوری نشده

برای حل مشکلتون سوال رو این تاپیک بپرسین :

nima1221
30-12-2013, 23:55
سلام یه سوال در مورد مسنجر نیمبازNimbuzz (نسخه کامپیوتر) داشتم نمیخواستم تاپیک جدید باز کنم
میخواستم بدونم اگه به کسی درخواست دوستی بدم اون اگه بخواد میتونه شماره منو ببینه؟چون موقع ساخت اکانت شماره تلفن وارد کردم؟

azadrah
01-01-2014, 00:29
سلام دوستان من مشکلی برام پیش اومده توی ادلیستم کسی رو ایگنور کردم ولی با کمال تعجب بهم پی ام میده حتی وقتی بصورت مخفی میام متوجه میشه که من هستم. میشه واسم توضیح بدین مشکل از کجاست وچطور میشه دیگه نتونه بهم پی ام بده؟

V E S T A
01-01-2014, 01:58
سلام یه سوال در مورد مسنجر نیمبازNimbuzz (نسخه کامپیوتر) داشتم نمیخواستم تاپیک جدید باز کنم
میخواستم بدونم اگه به کسی درخواست دوستی بدم اون اگه بخواد میتونه شماره منو ببینه؟چون موقع ساخت اکانت شماره تلفن وارد کردم؟

سلام
منظورتون شماره هست که زمان ساختن آیدی یاهو وارد کردین ؟ نه مشخصات اکانت رو کسی نمی تونه ببینه.

سلام دوستان من مشکلی برام پیش اومده توی ادلیستم کسی رو ایگنور کردم ولی با کمال تعجب بهم پی ام میده حتی وقتی بصورت مخفی میام متوجه میشه که من هستم. میشه واسم توضیح بدین مشکل از کجاست وچطور میشه دیگه نتونه بهم پی ام بده؟

سلام

آیدی رو وارد ایگنور لیست مسنجر کردین ؟ با چه مسنجری آنلاین میشین (با مسنجرهای گوشی یا ایمیل آنلاین میشین ؟ )

azadrah
01-01-2014, 21:51
سلام
منظورتون شماره هست که زمان ساختن آیدی یاهو وارد کردین ؟ نه مشخصات اکانت رو کسی نمی تونه ببینه.

سلام

آیدی رو وارد ایگنور لیست مسنجر کردین ؟ با چه مسنجری آنلاین میشین (با مسنجرهای گوشی یا ایمیل آنلاین میشین ؟ )

با مسنجر 11.5 کامپیوتر وارد میشم حتی وقتی مخفیم میام متوجه میشه

mohammadjavdan
02-01-2014, 01:38
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه مشکل برام پیش اومده
اکانت یاهو من قفل شده و موقع لاگین کردن پرسشهای امنیتی میخواد ازم
منم اینا رو یادم نیست
ایمیل پشتیبان این ایمیل هم از بین رفته و قابل دسترسی نیست
راهی نیستش من بتونم اکانت رو برگردونم؟
"رمز و اکانت رو هر دوشنو دارم و و مشکل ندارن از این لحاظ"
اگر ممکنه یه راهنمایی به من بکنید خیلی حیاتیه
ممنون از همه بچه های زحمت کش این بخش

V E S T A
02-01-2014, 23:59
با مسنجر 11.5 کامپیوتر وارد میشم حتی وقتی مخفیم میام متوجه میشه

قبل از اینکه sign in کنید تیک مربوط به Invisible بودن رو بزنید .

دوستتون احتمالا از طریق سایت هایی که Invisible بودن رو چک میکنن متوجه ، بودن شما میشن یا از طریق نرم افزار چک کردن یاهو متوجه میشن (البته بیشتر سایت های detect insvisible دیگه کار نمیکنن)

یا اینکه ایشون اصلا متوجه نمیشن و بهتون پی ام میدن که میدونن شما invisible هستین و شما جواب میدین و متوجه بودنتون میشن.

با سلام خدمت دوستان عزیز
یه مشکل برام پیش اومده
اکانت یاهو من قفل شده و موقع لاگین کردن پرسشهای امنیتی میخواد ازم
منم اینا رو یادم نیست
ایمیل پشتیبان این ایمیل هم از بین رفته و قابل دسترسی نیست
راهی نیستش من بتونم اکانت رو برگردونم؟
"رمز و اکانت رو هر دوشنو دارم و و مشکل ندارن از این لحاظ"
اگر ممکنه یه راهنمایی به من بکنید خیلی حیاتیه
ممنون از همه بچه های زحمت کش این بخش

قفل شدن یاهو شما به خاطر اشتباه وارد کردن پسورد هست . اگر info یی که زمان ساختن اکانت وارد کردین رو یادتون هست پسورد رو از لینک زیر ریست کنید.

king_2008
10-01-2014, 23:33
ضمن سلام و احترام خدمت اساتید گرامی.
امروز عصر دوستم با تماس گرفت و بم گفت که یکی از دوستاش امروز رفته پیشش و پرینت PM هایی که من و دوستم رد و بدل شده بود بش داد.

با توجه به این که دوستم آیدی یاهو اش رو فقط جهت میل درست کرده بود و تنها یاهو أد لیستی که داشت من بودم چطوری امکان داره که شخص دیگری به پیام های ما دسترسی داشته باشه!
دوستم همچنین اضافه کرده که پسورد میل اش رو فقط خودش داره و مطمئن هست که پسوردش رو جایی نداده.
همچنین گفت دوستش با مرورگر اپرا و ی نرم افزاری خاصی این کار رو کرده.
می گفت هرکسی که به دوستش ایمیل زده باشه ، دوستش (همون شخص سوم) قادر پی ام های اون رو ببینه...!

آیا همچین چیزی هست...؟!
دوستم الان خیلی ترسیده.
باید چیکار کنیم...؟!

لفطا راهنمایی کنید ک چطوری پیش گیری کنیم از این کار اگه همچین چیزی هست!

با سپاس

irani1
10-01-2014, 23:51
سلام . دوستان حدود 2 ماهی میشه که نمیتونم به یاهو مسنجر وصل بشم و ارور Posible problem with secure HTTP conectin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو میده مانند عکس زیر :

من روی سیستم 2تا ویندوزدارم یکی xp و یکی seven هم با ------ هم بدون ------ روی جفتشون این ارور رو میده و وصل نمیشه !

تا دیروز از طریق سایت یاهو مسنجر وصل میشدم که حالااونم برام مشکل دار شده ! بعد ازاینکه لاگین میشم بعد 2 ثانیه ارتباظم قطع میشه و ارور :
Sing in to Messanger to see who online.

ممنون میشم کمک کنید من اتصال به یاهو برام واجبه .

Iloveu-ALL
11-01-2014, 00:03
سلام . دوستان حدود 2 ماهی میشه که نمیتونم به یاهو مسنجر وصل بشم و ارور Posible problem with secure HTTP conectin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو میده مانند عکس زیر :

من روی سیستم 2تا ویندوزدارم یکی xp و یکی seven هم با ------ هم بدون ------ روی جفتشون این ارور رو میده و وصل نمیشه !

تا دیروز از طریق سایت یاهو مسنجر وصل میشدم که حالااونم برام مشکل دار شده ! بعد ازاینکه لاگین میشم بعد 2 ثانیه ارتباظم قطع میشه و ارور :

ساعتت رو از طریق اینترنت ست کن.
از کنترل پنل میشه ... قسمت تاریخ و زمان > تب internet time

irani1
11-01-2014, 00:10
عزیز چه ربطی به ساعت داره ؟ ساعت رو از طریق همین کاری که گفتیبه روز کردم فرقی نکرد ! در سایت یاهو مسنجر بعد 2 ثانیه ارتباطم قطع میشه و این رو مینویسه :
You have been disconnected from Yahoo Messenger.

Iloveu-ALL
11-01-2014, 00:29
عزیز چه ربطی به ساعت داره ؟ ساعت رو از طریق همین کاری که گفتیبه روز کردم فرقی نکرد ! در سایت یاهو مسنجر بعد 2 ثانیه ارتباطم قطع میشه و این رو مینویسه :
You have been disconnected from Yahoo Messenger.

من خودم و 1-2 نفر دیگه این روش رو انجام دادیم و نتیجه گرفتیم. مشکل شما شاید بخاطر یه چیز دیگه باشه.

Iloveu-ALL
11-01-2014, 00:31
بعد اینکه این کار رو کردی با خود برنامه یاهو مسنجر برو ببین کار میکنه

king_2008
11-01-2014, 00:48
امروز عصر دوستم با تماس گرفت و بم گفت که یکی از دوستاش امروز رفته پیشش و پرینت PM هایی که من و دوستم رد و بدل شده بود بش داد.

با توجه به این که دوستم آیدی یاهو اش رو فقط جهت میل درست کرده بود و تنها یاهو أد لیستی که داشت من بودم چطوری امکان داره که شخص دیگری به پیام های ما دسترسی داشته باشه!
دوستم همچنین اضافه کرده که پسورد میل اش رو فقط خودش داره و مطمئن هست که پسوردش رو جایی نداده.
می گفت هرکسی که به دوستش ایمیل زده باشه ، دوستش (همون شخص سوم) قادر پی ام های اون رو ببینه...!

آیا همچین چیزی هست...؟!
دوستم الان خیلی ترسیده.
باید چیکار کنیم...؟!

با سپاس

بچها من چ کنم...؟

V E S T A
11-01-2014, 02:20

آیا همچین چیزی هست...؟!
دوستم الان خیلی ترسیده.
باید چیکار کنیم...؟!

با سپاس

سلام

الان تنها راه حل اینه که پسورد رو عوض کنن و از یه پسورد قوی استفاده کنن . یا از ایدی جدید استفاده کنن .
اینطور هم که من پرسیدم با نرم افزار نمیشه پسورد یاهو رو فهمید ، اگر پسوردشون هم ریست شده باشه از طرف یاهو براشون باید ایمیل بیاد

ممکن هم هست با کی لاگر پسوردشون رو فهمیده باشن. که با یه آنتی اسپایور یا آنتی ویروس قوی سیستم رو اسکن کنن که اگر بتونه شناسایی کنه حذف بشه.

Superantispyware
Malwarebytes

غیر از همه این موارد دوستتون ممکنه از سیستمی آیدی رو sign out نکرده باشن و شخص سوم از این طریق وارد ایمیل شدن و به پیام ها دسترسی پیدا کردن

V E S T A
11-01-2014, 02:30
رو میده مانند عکس زیر :

چک کنید ببینید در این مسیر تیک مربوط به پروک*سی برداشته شده باشه:

Control Panel >>Internet Option>>Connections Tab

قسمت lan setting و Dial up Setting تیک مروبط به پرو*کسی رو اگر هست بردارین.

قبل از کانکت شدن به یاهو هم قسمت Messenger تب connection چک کنید روی اولین گزینه باشه.

کوکی های ie رو هم پاک کنید.

اگر بازم متصل نشدید یه بار فایروال رو غیر فعال کنید ببینین درست میشه یا نه.

irani1
11-01-2014, 08:01
بعد اینکه این کار رو کردی با خود برنامه یاهو مسنجر برو ببین کار میکنه

نه جواب نداد !

چک کنید ببینید در این مسیر تیک مربوط به پروک*سی برداشته شده باشه:

Control Panel >>Internet Option>>Connections Tab

قسمت lan setting و Dial up Setting تیک مروبط به پرو*کسی رو اگر هست بردارین.

قبل از کانکت شدن به یاهو هم قسمت Messenger تب connection چک کنید روی اولین گزینه باشه.

کوکی های ie رو هم پاک کنید.

اگر بازم متصل نشدید یه بار فایروال رو غیر فعال کنید ببینین درست میشه یا نه.

عزیز تمام کارایی که گفتی رو انجام دادم بازم یاهو مسنجر همون ارور رو میده و لاگین نمیشه !

worldclass
11-01-2014, 19:10
سلام
امروز وقتی از مسنجر میخوام مستقیم وارد میل بشم ازم پسورد میخواد!
در صورتی که تا دیروز فقط با زدن دکمه yahoo mail (عکس نامه) در یاهو مسنجر مستقیم وارد میل میشدم.
مشکل چیه ؟

irani1
11-01-2014, 19:46
نه جواب نداد !

عزیز تمام کارایی که گفتی رو انجام دادم بازم یاهو مسنجر همون ارور رو میده و لاگین نمیشه !

با تشکر از دوستانی که کمک کردن . مشکلم بر طرف شد بالاخره رنگ و رخ یاهو مسنجر رو دیدم :d

مشکل از فایروال آنتی ویروسم بود که نمیزاد اتصال برقرار بشه . آنتی ویروس من avast

خدا نگهدار

V E S T A
11-01-2014, 22:26
سلام
در صورتی که تا دیروز فقط با زدن دکمه yahoo mail (عکس نامه) در یاهو مسنجر مستقیم وارد میل میشدم.
مشکل چیه ؟

سلام

ممکنه به خاطر تغییر آی پی باشه

یا اینکه اتصال شما از سرور یاهو برای مدت کوتاهی قطع شده ..

printemps
12-01-2014, 00:24
سلام
مشکل چیه ؟

تو تنظیمات مسنجر چک کنید شاید اشتباها تیک این قسمت برداشته شده :

manli7
12-01-2014, 23:14
دوستان من روزی 20 تا ایمیل الکی میاد راهی نیست خلاص بشم ؟ خسته شدممممممم

worldclass
15-01-2014, 12:01
سلام دوباره
هنوز هم وقتی میخوام از مسنجر (کلیک رو دکمه یاهو میل) مستقیم وارد میل بشم ازم پسورد میخواد!
چک کردم تیک ... Automatically sing me در تنظیمات خورده.
کوکی های یاهو فایرفاکس هم پاک کردم.
اینهم یک عکس از صفحه ای که باز میشه.جالبه که لاگین شده اما دوباره پسورد میخواد !!
مشکل چیه؟

V E S T A
15-01-2014, 21:32
سلام دوباره
هنوز هم وقتی میخوام از مسنجر (کلیک رو دکمه یاهو میل) مستقیم وارد میل بشم ازم پسورد میخواد!
اینهم یک عکس از صفحه ای که باز میشه.جالبه که لاگین شده اما دوباره پسورد میخواد !!
مشکل چیه؟

درسته برای من هم به همین صورت شده و برای چک کردن ایمیل باید دوباره پسورد وارد کنم .ممکنه این تغییر روال از طرف خود یاهو باشه..

s.matin313
16-01-2014, 10:54
با تشکر از دوستانی که کمک کردن . مشکلم بر طرف شد بالاخره رنگ و رخ یاهو مسنجر رو دیدم :d

مشکل از فایروال آنتی ویروسم بود که نمیزاد اتصال برقرار بشه . آنتی ویروس من avast

خدا نگهدار
برو توی قسمت کانکشن. وضعیت رو روی پ-روکسی بزار

چت روم ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت تفریحی ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فیس بوک ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گالری عکس ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فرزند وطن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Farzad_p30
21-01-2014, 06:12
سلام
آیا راهی وجود داره متن تمام چت هایی که مثلا ار روز اول ایجاد اکانت یا مثل در 2 سال گذشته داشتم رو بتونم داشته باشم؟
آیا در سرور های یاهو ذخیره میشه و امکانش هست به طریقی بتونم به این متن ها دسترسی داشته باشم؟

V E S T A
21-01-2014, 19:04
سلام
آیا راهی وجود داره متن تمام چت هایی که مثلا ار روز اول ایجاد اکانت یا مثل در 2 سال گذشته داشتم رو بتونم داشته باشم؟
آیا در سرور های یاهو ذخیره میشه و امکانش هست به طریقی بتونم به این متن ها دسترسی داشته باشم؟

سلام

بله اگر با مسنجر 11 چت کرده باشین تمام هیستوری در سرور یاهو ذخیره میشه و قابل بازیابی هست. البته در صورتی که تیک مروبط به ذخیره هیستوری رو زده باشین (به صورت دیفالت این تیک زده شده)

Farzad_p30
22-01-2014, 06:17
خب برای اینکار چیکار باید بکنم؟

V E S T A
22-01-2014, 21:17
خب برای اینکار چیکار باید بکنم؟

از منوی Contacts بالای مسنجر وارد conversation history بشین و از سمت چپ پنجره ای که باز شده ایدی که می خواین هیستوری اون رو ببینین رو انتخاب کنید.

از قسمت زیر هم میتونید ذخیره شدن هیستوری رو فعال کنید :

Messenger>> Preferences>> Conversation history

keep a history of my conersation

OMiD.1080p
31-01-2014, 20:39
یه پلاگین گیر آوردم واسه مدیا پلیر که باعث میشه آهنگ در حال پخش رو توی status یاهو مسنجر نشون بده .

MessengerData WMP Plugin for Yahoo Messenger is a simple plugin for Windows Media Player that can automatically change your status in Yahoo! Messenger, displaying the name of the currently playing song or video.

اینم خود نرم افزار :
MessengerData WMP Plugin for Yahoo Messenger 1.1

desperanish
31-01-2014, 22:30
دوستان من روزی 20 تا ایمیل الکی میاد راهی نیست خلاص بشم ؟ خسته شدممممممم

اگر از یک منبع خاص هست

2راه دارید

یا راست کلیک و بعد اسپم

یا راست کلیک و بعد فیلتر

برا من روزی 100 تا به بالا میومد الان ایمیل های مربوط میاد فقط

روانپریش
01-02-2014, 20:24
دوستان ورژن 12 یاهو مسنجر هم اومده>؟

manli7
01-02-2014, 22:29
دوستان اصلا راهی برای چت نیست ؟

V E S T A
01-02-2014, 23:06
دوستان ورژن 12 یاهو مسنجر هم اومده>؟

نه هنوز 12 نیومده. این آخرین ورژنه : Yahoo! Messenger 11.5.0.228

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان اصلا راهی برای چت نیست ؟

اگر منظورتون روم های یاهو هست که بسته شده ولی یه را ه حل قبلا معرفی شده تست کنید بببینین میتونین استفاده کنید :

آموزش ورود به روم های یاهو + ساختن روم مورد نظر با اسم دلخواه !! (Yahoo! JAPAN ID) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SA.JJ.AD
10-02-2014, 08:13
دوستان یه نزدیک 7.8 ماهی میشه یه مشکلی با نرم افزار یاهو مسنجر دارم و اونم اینکه 99% مواقع لاگین نمیشه و برا همین به اجبار مدت زیادیه از طریق سایت انلاین میشم :n27:

چندین نسخه رو تست کردم اما همچنان مشکل پابرجاست و کم کم به این نتیجه رسیدم که شاید مشکل از طرف isp سرویس دهنده بنده هستش ! یا ... :n13:

به هر حال یه اسکرین شات از ارورهای مربوطه گرفتم بلکه شاید دوستان اهل فن :) به نکته ای پی ببرن و بتونن راهنمایی کنن بنده رو :n27:
+
ضمنا با فیلتر شکن و ... لاگین میشه بدون مشکل:n27:

V E S T A
10-02-2014, 13:07
دوستان یه نزدیک 7.8 ماهی میشه یه مشکلی با نرم افزار یاهو مسنجر دارم و اونم اینکه 99% مواقع لاگین نمیشه و برا همین به اجبار مدت زیادیه از طریق سایت انلاین میشم :n27:

چندین نسخه رو تست کردم اما همچنان مشکل پابرجاست و کم کم به این نتیجه رسیدم که شاید مشکل از طرف isp سرویس دهنده بنده هستش ! یا ... :n13:

به هر حال یه اسکرین شات از ارورهای مربوطه گرفتم بلکه شاید دوستان اهل فن :) به نکته ای پی ببرن و بتونن راهنمایی کنن بنده رو :n27:
+
ضمنا با فیلتر شکن و ... لاگین میشه بدون مشکل:n27:

اگر با فی*لتر شکن لاگین میشه به این مسیر برین :

Control Panel >> Internet Option >> Connections >> Setting / Lan Setting >> Pro*xy Server

از طریق مرورگر Internet Explorer هم میتونید وارد Internet Option بشین.

در قسمت lan setting و setting تیک مربوط به پرو*کسی سرور رو بردارین.

اگر مشکل حل نشد از طریق ایمیل لاگین بشین و بعد از لاگین شدن مسنجر رو sign in کنید.

اگر باز هم مشکل وجود داشت کوکی های مرورگر Internet Explorer رو پاک کنید.

اگر مشکل باز هم وجود داشت به صورت موقت Firewall انتی ویروس یا ویندوز رو غیر فعال کنید و دوباره تست کنید .

اگر مشکل ادامه داشت با یک ISP دیگه تست کنید.

M £ H D I
10-02-2014, 14:24
حذف شود لطفا .

SA.JJ.AD
10-02-2014, 19:46
اگر با فی*لتر شکن لاگین میشه به این مسیر برین :

Control Panel >> Internet Option >> Connections >> Setting / Lan Setting >> Pro*xy Server

از طریق مرورگر Internet Explorer هم میتونید وارد Internet Option بشین.

در قسمت lan setting و setting تیک مربوط به پرو*کسی سرور رو بردارین.

خیلی ممنون عزیز ... ok شد :n01:
+
کلا Internet Explore رو غیر فعال میکنم همیشه بعد از نصب ویندوز ... بنابراین اصلا فکرشو نمیکردم مشکل از سمت این تنظیمات مربوطش باشه ...
.
اما حالا که تیک گزینه Pro*xy Server از قسمت internet options غیر فعال کردم ... خیلی راحت و بدون مشکلی لاگین شد مسنجر :n01:
+
مرسی :n16:

Mohsen EA
24-02-2014, 11:40
سلام
من یه مشکل با لاگین شدن دارم
من با LAN وصل میشم به نت
همه سایت ها و حتی خود سایت یاهو میره
ولی وارد مسنجر نمیتونم بشم و از هیتلر فکن (:n02:) استفاده نمیکنم
این ارور رو میده همش:

اینم اینترنت آپشنم

+در ضمن وقتی با فایرفاکس رفتم تو یاهوو زد
This Site connection is untrusted

V E S T A
24-02-2014, 13:03
سلام
من یه مشکل با لاگین شدن دارم
من با LAN وصل میشم به نت
همه سایت ها و حتی خود سایت یاهو میره
ولی وارد مسنجر نمیتونم بشم و از هیتلر فکن (:n02:) استفاده نمیکنم
این ارور رو میده همش:

اینم اینترنت آپشنم

+در ضمن وقتی با فایرفاکس رفتم تو یاهوو زد
This Site connection is untrusted

سلام

اول وارد ایمیلتون بشین و همزمان با مسنجر لاگین بشین

اگر نتونستین وارد بشین، تمام کوکی های IE رو پاک کنید.

فایروال رو چند دقیقه غیر فعال کنید دوباره تست کنید با مسنجر میتونید لاگین بشین یا نه.

Mohsen EA
24-02-2014, 13:25
من کلا فایروال و سیکیوریتی ویندوز رو غیرفعال کردم
سیکیوریتی اینترنت هم الان غیر فعال کردم
همهکوکی ها پسورد و... رو پاک کردم
الان تو میلم هستم ولی وصل نمیشه
در ضمن کل سایت های یاهورو جزو trusted sites کزاشتم بازم نشد

V E S T A
24-02-2014, 13:45
من کلا فایروال و سیکیوریتی ویندوز رو غیرفعال کردم
سیکیوریتی اینترنت هم الان غیر فعال کردم
همهکوکی ها پسورد و... رو پاک کردم
الان تو میلم هستم ولی وصل نمیشه
در ضمن کل سایت های یاهورو جزو trusted sites کزاشتم بازم نشد

با مسنجر ایمیلتون میتونید لاگین شین ؟ اگر میتونید لاگین شین همزمان با مسنجر ایمیل تو مسنجر هم لاگین بشین.

با همین سیستم خودتون ولی با یهisp دیگه تست کنید وصل میشه یانه ؟

یه بار Ie رو انیستال کنید بعد از ری استارت سیستم دوباره تیک مربوط به نصب رو بزنید و تست کنید میتونید لاگین شین یا نه ؟

Mohsen EA
24-02-2014, 14:15
با مسنجر ایمیلتون میتونید لاگین شین ؟ اگر میتونید لاگین شین همزمان با مسنجر ایمیل تو مسنجر هم لاگین بشین.

با همین سیستم خودتون ولی با یهisp دیگه تست کنید وصل میشه یانه ؟

یه بار Ie رو انیستال کنید بعد از ری استارت سیستم دوباره تیک مربوط به نصب رو بزنید و تست کنید میتونید لاگین شین یا نه ؟

مسنجر ایمیلم وصل میشه ولی بعد 10-20 ثانیه آف میشه
شرمنده نمیدونم isp چیه؟
(دقیقا من همین مشکلو با کافی نت ها هم دارم)

V E S T A
24-02-2014, 14:46
مسنجر ایمیلم وصل میشه ولی بعد 10-20 ثانیه آف میشه
شرمنده نمیدونم isp چیه؟
(دقیقا من همین مشکلو با کافی نت ها هم دارم)

منظورم سرویس خدمات اینترنت هست.

این ارور که میاد معمولا به خاطر استفاده از پرو*کسی هست که باید تیک مربوط به پرو*کسی تو اینترنت آپشن برداشته بشه

ie رو هم یک بار آنیستال و دوباره نصب کنید.

mosi-cowboy
01-03-2014, 18:37
سلام دوستان
من چند وقته یاهوم فونتش بولد شده و فارسی هم نمی نویسه!(یک حرف فارسی مینویسه بعدش خودش انگلیش میشه)
توی پرفرنس هم که تغییرش میدم دوباره خودش برمیگرده به همین حالت!
خیلی وقت هم هست اینطوریه حتی با تغییر ویندوز هم درست نشد!!

Deathwhisper
02-03-2014, 12:28
salam man add liste yahoomo pak kardam hame id ha pak shode be gheyr az 3ta ke pak mishan vali yahooro mibandam dobare miam sare jashunan chikar konam pak shan? mamnoon misham be yahoom pm bedin pooyan.badboy@yahoo.com

V E S T A
02-03-2014, 23:55
سلام دوستان
من چند وقته یاهوم فونتش بولد شده و فارسی هم نمی نویسه!(یک حرف فارسی مینویسه بعدش خودش انگلیش میشه)
توی پرفرنس هم که تغییرش میدم دوباره خودش برمیگرده به همین حالت!
خیلی وقت هم هست اینطوریه حتی با تغییر ویندوز هم درست نشد!!
سلام

تست کنید ببینین ورژن یاهو رو تغییر میدین درست میشه یا نه

salam man add liste yahoomo pak kardam hame id ha pak shode be gheyr az 3ta ke pak mishan vali yahooro mibandam dobare miam sare jashunan chikar konam pak shan? mamnoon misham be yahoom pm bedin pooyan.badboy@yahoo.com

قسمت Recent Contact میان یا جزو ادلیست هستن ؟ از قسمت ادرس بوک هم ایدی ها رو کامل پاک کنید.

MOHAMMAD2010
19-03-2014, 16:34
چند روزه مسنجر من لاگین نمیکنه ! باید صبر کنم مثلا 10 دقیقه بعدش دوباره امتحان کنم شاید وصل شد ( بعضی وقتا بازم نمیشه )
مشکل از چیه ؟
واسه آیدیم نیست چون با هر آیدی که امتحان میکنم اون موقع نمیشه !
امکانش هست چون ورژنش قدیمیه این جوری میشه ؟

Iloveu-ALL
19-03-2014, 16:38
چند روزه مسنجر من لاگین نمیکنه ! باید صبر کنم مثلا 10 دقیقه بعدش دوباره امتحان کنم شاید وصل شد ( بعضی وقتا بازم نمیشه )
مشکل از چیه ؟

سلام
من و دو سه نفر دیگه که این مشکل رو داشتیم، ساعت رو دقیق تنظیم کردیم درست شد. شما این کار رو بکن شاید درست شد
Control Panel > Clock, Language, And Region > Date and Time > Internet Time > Change settings > Update now

MOHAMMAD2010
19-03-2014, 19:15
سلام
من و دو سه نفر دیگه که این مشکل رو داشتیم، ساعت رو دقیق تنظیم کردیم درست شد. شما این کار رو بکن شاید درست شد
Control Panel > Clock, Language, And Region > Date and Time > Internet Time > Change settings > Update now

نه متاسفانه درست نشد :n03:

V E S T A
19-03-2014, 19:26
مشکل از چیه ؟

نه متاسفانه درست نشد :n03:

مراحل این پست رو انجام بدین :

#6060 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD2010
19-03-2014, 20:03
من الان ورژن آخر رو نصب کردم احساس میکنم درست شد !
اون موقع از ورژن 10 استفاده میکردم
ولی یه مشکلی آرشیو های قبلیم رو که روی هارد بودن با وجود اینکه import هم کردمشون بازم خیلی ها رو تو این ورژن نشون نمیده ! راهی نیست آرشیو هام برگردن ؟

V E S T A
19-03-2014, 20:48
من الان ورژن آخر رو نصب کردم احساس میکنم درست شد !
اون موقع از ورژن 10 استفاده میکردم
ولی یه مشکلی آرشیو های قبلیم رو که روی هارد بودن با وجود اینکه import هم کردمشون بازم خیلی ها رو تو این ورژن نشون نمیده ! راهی نیست آرشیو هام برگردن ؟

اگر از پوشه ای که آرشیو ذخیره میشد پاک نشده باشه میتونید آرشیو رو کامل ببینید (البته فقط با ورژن های 10 و قبل تر) ولی اگر پاک شده باشه فقط ارشیوی که روی سرور یاهو ذخیره شده رو میتونید ببینید.

محل ذخیره ارشیو هم مسیری هست که یاهو نصب شده اگر اشتباه نکم پوشه profile

MOHAMMAD2010
19-03-2014, 21:06
اگر از پوشه ای که آرشیو ذخیره میشد پاک نشده باشه میتونید آرشیو رو کامل ببینید (البته فقط با ورژن های 10 و قبل تر) ولی اگر پاک شده باشه فقط ارشیوی که روی سرور یاهو ذخیره شده رو میتونید ببینید.

محل ذخیره ارشیو هم مسیری هست که یاهو نصب شده اگر اشتباه نکم پوشه profile
درسته ولی منظور من این بود راهی نداره تو ورژن 11 هم بشه این آرشیو روی هارد رو دید ؟

V E S T A
19-03-2014, 21:19
درسته ولی منظور من این بود راهی نداره تو ورژن 11 هم بشه این آرشیو روی هارد رو دید ؟

با import باید همه رو نمایش بده ولی اگر کامل نیست راه حلی دیگه وجود نداره ورژن 11 فقط آرشیوی که روی سرور ذخیره شده رو نمایش میده

Ghaioom
07-04-2014, 06:24
سلام.
یه هدفون دارم میخوام تو cf باش بحرفم ولی غیرفعاله. هنوز خیلی زیاد باهاش ور نرفتم با تنظیمات. ولی اگه کسی میدونه بگه سریعتر درستش کنم. ممنون

V E S T A
07-04-2014, 19:55
سلام.
یه هدفون دارم میخوام تو cf باش بحرفم ولی غیرفعاله. هنوز خیلی زیاد باهاش ور نرفتم با تنظیمات. ولی اگه کسی میدونه بگه سریعتر درستش کنم. ممنون

منم امروز تست کردم غیر فعال بود فکنم کلا Voice تو کنفرانس فعلا غیر فعاله احتمالا باید به نت ایران مربوط باشه ..

saranazanin1
08-04-2014, 09:13
سلام
بچه ها تورو خدا زود یکی کمکم کنه سریعا نیاز دارم افلاین ها و متن چت کردن یه ای دی که پسوردش رو ندارم بخونم
بحث از هم پاشیدن زندگیم
خواهشا زود کمکم کنید

saranazanin1
08-04-2014, 09:16
سلام بچه ها تورو خدا زود یکی کمکم کنه سریعا نیاز دارم افلاین ها و متن چت کردن یه ای دی که پسوردش رو ندارم بخونم
بحث از هم پاشیدن زندگیم خواهشا زود کمکم کنید

Ghaioom
09-04-2014, 00:28
اینو تست کنید بعد بگید برای خودم کار کرد:

انگار صدا تو کنفرانس برنامه یاهو مسنجر قط هست به همین خاطر از Voice برای حرف زدن میشه استفاده کرد. اگه هدفون وصل میکنید و صداتون بعد از زدن voice call کار نمیکنه تو control panel گزینه sounds and audio devices رو زده و در سربرگ volume پایین گزینه advanced رو زده بعد هدفن رو تو صفحه ای که میاد انتخاب کنید و اوکی کنید. به سربرگ audio برید و دکمه volume رو بزنید بعد خواهید دید صدا کار خواهد کرد. تیک میکروفون رو اگه زده باشه صدا کار میکنه اگه stereo mix زده باشه اهنگ اگه بزارید برای طرف پخش خواهد شد.

V E S T A
09-04-2014, 15:17

انگار صدا تو کنفرانس برنامه یاهو مسنجر قط هست به همین خاطر از Voice برای حرف زدن میشه استفاده کرد. اگه هدفون وصل میکنید و صداتون بعد از زدن voice call کار نمیکنه تو control panel گزینه sounds and audio devices رو زده و در سربرگ volume پایین گزینه advanced رو زده بعد هدفن رو تو صفحه ای که میاد انتخاب کنید و اوکی کنید. به سربرگ audio برید و دکمه volume رو بزنید بعد خواهید دید صدا کار خواهد کرد. تیک میکروفون رو اگه زده باشه صدا کار میکنه اگه stereo mix زده باشه اهنگ اگه بزارید برای طرف پخش خواهد شد.

خب کنفرانس که با voice call متفاوت هست الان من voice call فعال دارم و میتونم صحبت کنم ولی تو کنفرانس قسمتی که مربوط به Hands Free هست و همینطور Talk غیر فعال هست .

این تنظیمات مربوط به فعال کردن میکروفون هست که تو سیستم من فعال هست ولی voice تو کنفرانس غیرفعاله. voice call هم کلا فعاله

Ghaioom
09-04-2014, 16:21
خب کنفرانس که با voice call متفاوت هست الان من voice call فعال دارم و میتونم صحبت کنم ولی تو کنفرانس قسمتی که مربوط به Hands Free هست و همینطور Talk غیر فعال هست .

این تنظیمات مربوط به فعال کردن میکروفون هست که تو سیستم من فعال هست ولی voice تو کنفرانس غیرفعاله. voice call هم کلا فعاله

خب برای من فعال نبود وویس کال خطا میداد بعد همون راهو رفتم درستیدم گفتم اینجا هم بگم که مال شما که درست بوده پس. ;) bb

meisamking
11-04-2014, 17:37
سلام به همه من چند وقته یاهوم دیگه شکل های متحرک نشون نمیده کسی میدونه مشکلش چیه اگه کسی میدونه بگه :(

Milad4171
11-04-2014, 17:59

منم امروز تست کردم غیر فعال بود فکنم کلا Voice تو کنفرانس فعلا غیر فعاله احتمالا باید به نت ایران مربوط باشه ..

خب برای من فعال نبود وویس کال خطا میداد بعد همون راهو رفتم درستیدم گفتم اینجا هم بگم که مال شما که درست بوده پس. ;) bb

راستش اینطور که من یادم میاد با شروع سال 2012 سرویس Voice Call تو سرویس های گروهی مثل کنفرانس ها و چت روم ها به طور کلی بسته شد. فک کنم این مورد برای ویدیو کال هم صدق میکنه .البته مطمعن نیستم ولی یادم میاد اون موقع خیلی حرفش بود این موضوع!

Milad4171
11-04-2014, 18:05
سلام بچه ها تورو خدا زود یکی کمکم کنه سریعا نیاز دارم افلاین ها و متن چت کردن یه ای دی که پسوردش رو ندارم بخونم
بحث از هم پاشیدن زندگیم خواهشا زود کمکم کنیدببخشید. اما این چیزی که شما میخواین رو خیلی ها میخوان:n02:
اگه میشد راحت چت آی دی های بقیه رو خوند که دیگه باید در سایت یاهو رو گِل می گرفتن که! هیچ راهی ندارین جز اینکه پسورد رو داشته باشین . کنفرانس ها از سال 2012 در داخل سایت آپلود میشن!. نگرانی از جهت پاک شدن چت لیست ها وجود نداره ( قبلاً داخل برنامه یاهو مسجر ذخیره میشد)

سلام به همه من چند وقته یاهوم دیگه شکل های متحرک نشون نمیده کسی میدونه مشکلش چیه اگه کسی میدونه بگه :(

مشکلش احتمالا از ویندوز و رابط کاربری یاهو با ویندوزه. در مرحله اول یاهو مسنجر رو آپدیت کنی .در مرحله دوم برنامه های RUNTIME ویندوز رو چک کن و برنامه هایی که نصب نیست رو نصب یا به روز کنید

armin_punisher6
14-04-2014, 11:20
چطوری میتونم تاریخ سایت آیدیمو ببینم؟

B3HZ@D
14-04-2014, 16:13
چطوری میتونم تاریخ سایت آیدیمو ببینم؟

قبلتر همچین قابلیتی وجود داشت ولی در حال حاضر این مورد حذف شده و دیگه نمیتونیم تاریخ عضویت رو بدونیم .

mehrdad_goleyakh
19-04-2014, 09:31
سلام
از امروز صبح یاهو مسنجر من مخاطبین آفلاین رو نشون نمیده باید سرچ کنی،نه تو گوشی نه سیستم،تیک show offline contact هم خورده.

Milad4171
20-04-2014, 10:51
سلام
از امروز صبح یاهو مسنجر من مخاطبین آفلاین رو نشون نمیده باید سرچ کنی،نه تو گوشی نه سیستم،تیک show offline contact هم خورده.
Ctrl+F در مسنجر رو بزنین. اگر درست نشد باید بررسی کنین شاید مشکل نرم افزاری باشه چون غیر این حالتی وجود نداره که ID های آفلاین دیده نشن!

mehrdad_goleyakh
20-04-2014, 10:58
Ctrl+F در مسنجر رو بزنین. اگر درست نشد باید بررسی کنین شاید مشکل نرم افزاری باشه چون غیر این حالتی وجود نداره که ID های آفلاین دیده نشن!

ممنون
ولی مشکل از اون هم نبود بعدا متوجه شدم تمام کانتکت هام پاک شده،مطمئن هم هستم خودم پاک نکردم،از تو سایت یاهو که لاگین کردم یه قسمت مثل trash بود واسه مخاطبین حذف شده از اونجا دوباره همه رو ادد کردم.

Milad4171
20-04-2014, 11:13
ممنون
ولی مشکل از اون هم نبود بعدا متوجه شدم تمام کانتکت هام پاک شده،مطمئن هم هستم خودم پاک نکردم،از تو سایت یاهو که لاگین کردم یه قسمت مثل trash بود واسه مخاطبین حذف شده از اونجا دوباره همه رو ادد کردم.

پس در اولین فرصت پسورد یاهوتون رو عوض کنید. احتمال داره جایی کانکت بودین و کسی سو استفاده کرده

rasmebazi22
27-04-2014, 12:14
سلام دوستان

من مشکل حذف شدن مخاطبین ادرس بوک یاهو مسنجر رو دارم

همونطور که میدونید وقتی یه نفر رو تو یاهو مسنجر ادد می کینم مشخصات طرف داخل ادرس بوک دخیره میشه

امروز بعد از لاگین متوجه شدم که تعداد زیادی از ادرس بوک های من حذف شدند
و باعث شده همه ای دی هارو با اسم ایدیشون تو یاهو نمایش بده نه نیک نیم
جالب اینجاست که وقتی میرم داخل میل خود یاهو کانتکت هام همه سر جاشه و با یاهو مسنجر خود ایمیل که لاگین میکنم همه رو با نیک نیم نشون میده ولی با مسنجر یاهو نه
در نتیجه پاک نشدن
میشه کمک کنید ؟

Milad4171
27-04-2014, 12:34
سلام دوستان

من مشکل حذف شدن مخاطبین ادرس بوک یاهو مسنجر رو دارم

همونطور که میدونید وقتی یه نفر رو تو یاهو مسنجر ادد می کینم مشخصات طرف داخل ادرس بوک دخیره میشه

امروز بعد از لاگین متوجه شدم که تعداد زیادی از ادرس بوک های من حذف شدند
و باعث شده همه ای دی هارو با اسم ایدیشون تو یاهو نمایش بده نه نیک نیم
جالب اینجاست که وقتی میرم داخل میل خود یاهو کانتکت هام همه سر جاشه و با یاهو مسنجر خود ایمیل که لاگین میکنم همه رو با نیک نیم نشون میده ولی با مسنجر یاهو نه
در نتیجه پاک نشدن
میشه کمک کنید ؟
در بخش تنظیمات یاهو مسنجر؛
روی فلش سمت پایین کنار گزینه Contct کلیک کنید. اگه تیک Address Book برداشته شده ، بزنید
وارد منوی Messenger بشید و Performance را انتخاب کنید. در بخش Appearance , در قسمت For Each Contact Show قسمت Nikname or last name را انتخاب کنید.
باید درست بشه

leo.unique
27-04-2014, 12:37
سلام
مشکل چیه ؟

سلام دوباره
مشکل چیه؟

درسته برای من هم به همین صورت شده و برای چک کردن ایمیل باید دوباره پسورد وارد کنم .ممکنه این تغییر روال از طرف خود یاهو باشه..
به نظر میرسه تقریبا بصورت همزمان از وقتی که یاهو پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بصورت پیش‌فرض برای تمام کاربران سرویس یاهو میل فعال کرده اینطوری شده:n18:

rasmebazi22
27-04-2014, 12:39
در بخش تنظیمات یاهو مسنجر؛
روی فلش سمت پایین کنار گزینه Contct کلیک کنید. اگه تیک Address Book برداشته شده ، بزنید
وارد منوی Messenger بشید و Performance را انتخاب کنید. در بخش Appearance , در قسمت For Each Contact Show قسمت Nikname or last name را انتخاب کنید.
باید درست بشه

ممنون از پاسخ شما

ولی این تنضیمات هم چک کردم اوکی بود

خیلی عجیبه

من حدود 6 سال هست با این ایدی دارم کار میکنم و حدود 4000 تا مخاطب تو ادرس بوک من بود

تا همین دیشب که وصل بودم درست بود

الان مخاطبین من از 4000 تا به 822 تا تبدیل شده

اون ایدی هایی که از ادرس بوک حذف نشدند چک کردن درست هستن و با نیک نیم نشون میده.

هیچ تغییر خاصی ندادم

هیچ تنظیماتی رو تغیر ندادم

ادرس بوک ها تو ابمبل هست ولی تو مسنجر به یک باره حدود 3000 تا مخاطب نا پدید شدن !!!!

rasmebazi22
27-04-2014, 13:31
الان که بیشتر چک کردم متوجه شدم وقتی یه نفر رو ادد میکنم با با ادرس بوک مشکل داره

روال کار یاهو مسنجر اینه که وقتی یه نفر رو ادد میکین توی ادرس بوک هم مشخصات نیک نیم طرف ذخیره میشه

ولی الان یه ادی جدید ادد کردم تو مسنجر و دیدم که اطلا تو مخاطبین اظافه نشد و همچنان ای دی رو با اسم نیک نیم نشون نمیده

میتونم امیدوار باشم مشکا ناپدید شدن ادرس بوک من از اختلالات سایت یاهو باشه و درست بشه ؟

تا همین صبخ هم اوکی بعد

بعد یهو اینترنتم یه 10 مین فطع شد
بعد اینکه وصل شد دیدم اینجوریه

البته فکر نمیکنم به خاطر این بوده باشه
چون طی این چند سال صذ ها بار این اتفاق افتاده.

الان کارم خیلی به مشکل خورده

خیلی هارو من با اسم نیک نیم میشناسم و به سختی میتونم دوباره پیداشون کنم:n27:

rasmebazi22
28-04-2014, 16:07
کسی نیست کمک کنه ؟

sasan.69
30-04-2014, 23:18
آخرین ورژن مسنجر رو دارم چطوری میشه تمام چت ها رو ازconverstation history کامل پاک کرد و دیگه ذخیره نشه هرکاری کردم نشد حتی نرم افزارو پاک و نصب کردم ج نگرفتم!

لطفا راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sasan.69
01-05-2014, 23:28
آخرین ورژن مسنجر رو دارم چطوری میشه تمام چت ها رو ازconverstation history کامل پاک کرد و دیگه ذخیره نشه هرکاری کردم نشد حتی نرم افزارو پاک و نصب کردم ج نگرفتم!

لطفا راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی ج نمیده؟:n03:

rasmebazi22
01-05-2014, 23:46
سلام
عزیز چند سالی هست که کانورسیشن هیستوری های مسنجر داخل سرور های خود یاهو ذخیره میشه
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما باید برای حذف این موارد از همون منوی سمت چپ همین عکسی که گذاشتی ای دی مورد نظرت رو انتخاب کنی و بعد از منو بالا سمت راست هیستوری مربوط به اون ای دی رو پاک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و برای عدم ذخیره مجدد کانورسیشن های یاهو از داخل خود برنامه

Messenger - Preference - Conversation History - Dont Keep

rasmebazi22
01-05-2014, 23:50
در ضمن مشکل مربوط به چند پست قبلی که برام پیش امده بود رو با مصیبت فراوان تونستم خودم حل کنم
اگه کسی به این مشکل برخورد ( چون خیلی نادر هست این اتفاق ) پخ بده بهش توضیخ بدم. چون یکم طولانیه

با حق

sasan.69
02-05-2014, 01:37
سلام
عزیز چند سالی هست که کانورسیشن هیستوری های مسنجر داخل سرور های خود یاهو ذخیره میشه
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما باید برای حذف این موارد از همون منوی سمت چپ همین عکسی که گذاشتی ای دی مورد نظرت رو انتخاب کنی و بعد از منو بالا سمت راست هیستوری مربوط به اون ای دی رو پاک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و برای عدم ذخیره مجدد کانورسیشن های یاهو از داخل خود برنامه

Messenger - Preference - Conversation History - Dont Keep

ممنون مشکل حل شد...امکانش نیس که تمام چت ها رو یه جا پاک کنم؟

rasmebazi22
02-05-2014, 09:32
ممنون مشکل حل شد...امکانش نیس که تمام چت ها رو یه جا پاک کنم؟

نه متاسفانه

leo.unique
02-05-2014, 12:31
هافینگتن پست نوشت: یاهو تصمیم گرفته است که به ساکنان ایران اجازه ساخت ایمیل جدید را ندهد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، این درحالی است که وزارت خارجه آمریکا تصمیم به لغو تحریم های ایران در حوزه تکنولوژی گرفته است.

یاهو به جای ارائه خدمات ایمیل، اشتراک گذاری تصویر و ... به میلیون ها کاربر ایرانی، از ساخت ایمیل جدید توسط ایرانیان ممانعت بعمل آورده است.

برای مردم آمریکا که بیشتر از جی میل و هات میل استفاده می کنند، عدم دسترسی به یاهو مسئله ی بزرگی به نظر نمی آید.

با این حال یاهو پرطرفدارترین ارائه دهنده خدمات ایمیل در ایران است و 63 درصد کاربران اینترنتی این کشور از یاهو استفاده می کنند.

شهرت یاهو بر سر رسوایی آژانس امنیت ملی آمریکا به شدت خدشه دار شده است، به همین دلیل مدیرعامل یاهو گفته است که این کمپانی نیازمند جلب اعتماد مجدد کاربرانش است.

ahmadkhan10
08-05-2014, 09:28
سلام دوستان من هیستوری کانورسیشن رو پاک کردم کمتر از 24 میگذره راهی هس برگردونم؟ از این راه استفاده میکنم جواب نمیده
و دیگر اینکه یه تنظیماتی انجام بدم که کانورسیشن یک ایمیل که پسووردشو دارم رو به ایمیل دیگه ای که معرفی می کنم ارسال کنه؟؟
دوستان این چیزایی که خواستم خیلی حیاتی هستن و حاظرم هر هزینه ای کنم واسشون

ahmadkhan10
08-05-2014, 14:52
در ضمن مشکل مربوط به چند پست قبلی که برام پیش امده بود رو با مصیبت فراوان تونستم خودم حل کنم
اگه کسی به این مشکل برخورد ( چون خیلی نادر هست این اتفاق ) پخ بده بهش توضیخ بدم. چون یکم طولانیه

با حق

میشه بگین چجوری حل شد مشکلتون؟ منم این مشکلو دارم

ahmadkhan10
08-05-2014, 21:23
چرا اینجا اینقد سوت و کور شده ؟

mehdisarvari
08-05-2014, 22:55
دوستان چند وقته مثلا من 5 تا ايميل دريافت كردم...ولي مثلا ياهو مسنجر ميگه 250
كلا هر دفعه اشتباه ميگه...
از قسمت conversation history هم دستكاري كردم فايده نداشت

Amin4All
10-05-2014, 12:53
سلام.
یاهو مسنجر من وصل نمیشه .
v 11.5.0.228 us

حتی با پ روکسی

Amin4All
10-05-2014, 20:57
چطور میشه با دو اکانت همزمان لاگین شد ؟

B3HZ@D
10-05-2014, 22:20
یک مدت برنامه ای منتشر میشد با نام Yahoo Multi Messenger که میتونستیم بصورت همزامان با چند آیدی لاگین بشیم .
ولی نمیدونم روی نسخه های جدید جواب میده یا نه :n02:

البته از طریق دستکاری و تغییر رجیستری ویندوز هم قابل انجامه .

Iloveu-ALL
11-05-2014, 13:10
یک مدت برنامه ای منتشر میشد با نام Yahoo Multi Messenger که میتونستیم بصورت همزامان با چند آیدی لاگین بشیم .
ولی نمیدونم روی نسخه های جدید جواب میده یا نه :n02:

البته از طریق دستکاری و تغییر رجیستری ویندوز هم قابل انجامه .

به غیر این دو روش، یه روش دیگه هم بود اینکه با یه ایدی از سایت بری و با اون یکی از یاهو مسنجر
همون روش اول از همه راحت تره! البته جدیدا امتحان نکردم.

mehdisarvari
11-05-2014, 15:35
دوستان چند وقته مثلا من 5 تا ايميل دريافت كردم...ولي مثلا ياهو مسنجر ميگه 250
كلا هر دفعه اشتباه ميگه...
از قسمت conversation history هم دستكاري كردم فايده نداشت

راه حل ندارين

Amin4All
12-05-2014, 20:32
من نسخه
yahoo messenger for vista beta 1.2.1.1046

رو از اینجا دانلود کردم .

دو مشکل دارم :
show recent messages کار نمیکنه یعنی گفتگوهای قبلی ای که با یکی کردم رو نمیاره .

و اینکه به یه گروه میخام sent 2 all بدم روش راست کلیک میکنم گزینه ای نداره .

اینا رو کسی میدونه چطوری میشه انجام داد ؟

Amin4All
13-05-2014, 00:20
من نسخه
yahoo messenger for vista beta 1.2.1.1046

رو از اینجا دانلود کردم .

دو مشکل دارم :
show recent messages کار نمیکنه یعنی گفتگوهای قبلی ای که با یکی کردم رو نمیاره .

و اینکه به یه گروه میخام sent 2 all بدم روش راست کلیک میکنم گزینه ای نداره .

اینا رو کسی میدونه چطوری میشه انجام داد ؟

این ورژن عجیب نیست ؟!
چون ورژن رسمی 11.5 هستش این رو از کجاشون در اوردن ؟!
احتمال داره ه ک باشه .

sismir
14-05-2014, 16:53
سلام دوستان
من عضو جدید هستم یه سوال نیمه فنی داشتم....چطوری میتونم متوجه بشم که دوستانم آفی رو که براشون گذاشتم خوندن یا نخوندن...!!؟؟:n02:

rasmebazi22
14-05-2014, 17:03
میشه بگین چجوری حل شد مشکلتون؟ منم این مشکلو دارم

از اون جایی که علت این مشکل هنوز مشخص نیست برای همین هم راه حل قطعی وجود نداره.
من مشکلم رو خیلی جاها حتی فروم های خارجی - یاهو انسور و حتی به خود یاهو هم ابیوز و تیکت ارسال کردم ولی نتیجه ای نداشت.

شما باید به صورت دستی از قسمت کانتکت یاهو میل باید دونه دونه مخاطبین تو مسنجر رو سرچ و در صورت وجود نیک نیم اون رو دوباره ادیت کنید

بعد از ادیت و سیو به صورت خودکار با یاهو مسنجر سینک خواهد شد.

اگه تعدادشون بالاس وقت گیره

rasmebazi22
14-05-2014, 17:03
سلام دوستان
من عضو جدید هستم یه سوال نیمه فنی داشتم....چطوری میتونم متوجه بشم که دوستانم آفی رو که براشون گذاشتم خوندن یا نخوندن...!!؟؟:n02:

سلام

همچین قابلیتی برای پیام رسان یاهو مسنجر وجود نداره

Iloveu-ALL
14-05-2014, 17:07
این ورژن عجیب نیست ؟!
چون ورژن رسمی 11.5 هستش این رو از کجاشون در اوردن ؟!
احتمال داره ه ک باشه .

داداش چرا پس این رو دانلود کردی؟
برو همون 11.5 رو دانلود کن

Amin4All
14-05-2014, 18:35
داداش چرا پس این رو دانلود کردی؟
برو همون 11.5 رو دانلود کن

بعد از اینکه متوجه شدم پاک و رمز هامو عوض کردم .
از خودشون پرسیدم گفتن این ورژن جدیده و یاهو خودش داره روش کار میکنه و بتا هستش و همه امکانات رو نداره !

Aryana_b
15-05-2014, 11:54
یه آدرسی رو از طریق مسنجر برام فرستاده بودن (موقعی که داشتیم چت میکردیم) میخواستم دوباره ادرس رو پیدا کنم تو خود مسنجر وقتی زدم پیغام های قدیمی رو بیاره دیدم این قسمت نیست, از روی ساعتی که میزنه چک کردم حدود 6دقیقه از مکالمه نبود, چطور ممکنه آخه؟ :n13:

Amin4All
15-05-2014, 22:18
یه آدرسی رو از طریق مسنجر برام فرستاده بودن (موقعی که داشتیم چت میکردیم) میخواستم دوباره ادرس رو پیدا کنم تو خود مسنجر وقتی زدم پیغام های قدیمی رو بیاره دیدم این قسمت نیست, از روی ساعتی که میزنه چک کردم حدود 6دقیقه از مکالمه نبود, چطور ممکنه آخه؟ :n13:

اگر خارج بشی دوباره بیای لینک ها برا منم پیش اومده دیده نمیشه .

Last Night
18-05-2014, 23:19
سلام .من به تازگی متوجه شدم که وقتی وارد ایمیلم تو سایت یاهو میشم

وضعیت منو در قسمت مسنجر سایت انلاین میزنه .چی کارش کنم که انلاین نشون نده منو؟

Aryana_b
19-05-2014, 22:09
اگر خارج بشی دوباره بیای لینک ها برا منم پیش اومده دیده نمیشه .

فقط لینک نه, اندازه چند دقیقه از حرفها پاک شده:n13:

Ghaioom
28-05-2014, 17:42
سلام .من به تازگی متوجه شدم که وقتی وارد ایمیلم تو سایت یاهو میشم

وضعیت منو در قسمت مسنجر سایت انلاین میزنه .چی کارش کنم که انلاین نشون نده منو؟
روی شکلک یاهو تو ایمیل کلیک کن بعد زده available اونو به sign out تغییر بده. every where رو بزن. بازا ز اونجا انلاین کردی آف کن برو وگرنه اف نمیشه و وقتی بری داخل ایمیلت بازم انلاین میکنتت.

فقط لینک نه, اندازه چند دقیقه از حرفها پاک شده:n13:
داش تو یاهو مسنجر نمیشه همیشه لینکها رو نگه داشت. کلا مشکل ارسال لینک تو مسنجر هست. تو پیاما گاهی وقتا نمیمونه. شانسی هست!!

//////////

یه سوال دارم:

گاهی وقتا بعضی از آی دی ها میرن تو آدرس بوک چرا؟! :n13:

amir eazazi
03-06-2014, 20:58
چرا یاهو مسنجیر کانکت نمیشه

Mr Online
03-06-2014, 21:00
چرا یاهو مسنجیر کانکت نمیشه

تاریخ سیستمت رو تنظیم کن.

mojtaba007
06-06-2014, 12:06
نسخه جدید دیگه نمیدن؟

rasmebazi22
21-06-2014, 10:25
سلام دوستان
از دیشب تقرباً کل Conversation History من پاک شده
به هیچ کدومشون دسترسی ندارم
نه از خود مسنجر و نه از خود یاهو
مشکل کلی هست یا فقط مال من اینجوریه ؟

OMiD.1080p
21-06-2014, 16:32
یک بار اومدیم توی قسمت فونت ها و استایل نوشتن تنظیم کردن به حالت رنگین کمانی .
حالا همیشه همون جوری مونده . هر دفعه هم هی میرم میذارمش روی رنگ مشکی ولی باز بعد از باز و بستن مسنجر دوباره همون حالت قبلی رو داره .

در کل میخوام همیشه با یک فونت و یک سایز و یک زنگ مشخص بتونم توی چت باکس واسم بنویسه .
چاره چیه ؟

Iloveu-ALL
21-06-2014, 17:04
یک بار اومدیم توی قسمت فونت ها و استایل نوشتن تنظیم کردن به حالت رنگین کمانی .
حالا همیشه همون جوری مونده . هر دفعه هم هی میرم میذارمش روی رنگ مشکی ولی باز بعد از باز و بستن مسنجر دوباره همون حالت قبلی رو داره .

در کل میخوام همیشه با یک فونت و یک سایز و یک زنگ مشخص بتونم توی چت باکس واسم بنویسه .
چاره چیه ؟

Messenger > Preferences > Appearanceیا Control + Shift + P > Appearance

OMiD.1080p
21-06-2014, 17:10
علی اون راه رو رفتم .
فقط مشکل اینه که همچنان به صورت رنگین کمانی تایپ میکنه .
بعد که میرم رنگش رو از توی چت باکس تغییر هم میدم , تغــییر میکنه .
ولی اگر چت باکس رو ببندی و دوباره بازش کنی دوباره مثل حالت قبل رنگین کمانی مینویسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AshkeMahtab
22-06-2014, 20:09
دوستان یه کمک فوری بکنین خواهش میکنم من هرچی تو یاهو مسنجر پیام میدم به طرف

براش نمیره الان دو روزه اینطوری شده مشکل چیه اینم تصویر...report as spem از موقعی که این

اومده اینطوری شده پیام هام نمیره نمیدون چرا؟؟؟؟ یاهو مسنجرم 12 و 11 رو امتحان کردم همینطوره باز؟؟؟؟؟:n28:

mtchabok
23-06-2014, 14:33
آی دی مورد نظرتون تو کانتکتهای شما نیست و شاید طرف مقابلتون شمارو بلوک کرده باشه و یا دریافت پیغام بغیر از کانتکتهای خودشو بسته باشه.
زمانیکه آنلاین هست ، اددش کنین و منتظر تاییدش باشید .

اگه همچنان مشکل داشتید با مسنجر موجود در یاهو میلتون امتحان کنین .

Iloveu-ALL
23-06-2014, 14:46
علی اون راه رو رفتم .
فقط مشکل اینه که همچنان به صورت رنگین کمانی تایپ میکنه .
بعد که میرم رنگش رو از توی چت باکس تغییر هم میدم , تغــییر میکنه .
ولی اگر چت باکس رو ببندی و دوباره بازش کنی دوباره مثل حالت قبل رنگین کمانی مینویسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیک رو بردار

* SARA *
23-06-2014, 20:19
سلام منم همین مشکلو دارم نه پیام هام توی یاهو مسنجر میره نه ایمیلم ارسال میشه البته فقط به یک ادرس خاص .کاری رو که شما گفتید انجام دادم درست نشد!اگه راه حل دیگه ای هست بگید امتحان کنم. ممنون

mtchabok
23-06-2014, 20:41
سلام منم همین مشکلو دارم نه پیام هام توی یاهو مسنجر میره نه ایمیلم ارسال میشه البته فقط به یک ادرس خاص .کاری رو که شما گفتید انجام دادم درست نشد!اگه راه حل دیگه ای هست بگید امتحان کنم. ممنون

سلام
این کارو انجام بدید
1- یاهو مسنجر رو با طور کامل ببنید .
2- ویرایشگر رجیستری ( Registry Editor ) ویندوز رو بالا بیارین ( Run ویندوز رو اجرا کنین و دستور regedit و سپس اینتر کنید ) .
3- به مسیر زیر برید :

4- ستون سمت چپ در زیرمجموعه Zones میبایست فقط مجموعه های عددی وجود داشته باشه و اگه بغیر از اون مجموعه ای موجود بود حذفش کنید .
5- حالا ویرایشگر رجیستری رو ببنید و یاهو مسنجر رو اجرا کنید و تست کنین .

اگه مشکل رفع نشد . مرحله 1 رو مجدد انجام بدید و تمامی نسخه های جاوا رو از روی سیستمتون حذف کنید و آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید .

Amin4All
30-06-2014, 00:03
سلام.
بهترین راهی که میشه با دو اکانت همزمان انلاین شد چیه؟

یه راهی هست که میشه چند ایمیل یاهو رو به یک ایمیل متصل کرد برای اون به کجا باید رفت ؟

nnn195
06-07-2014, 11:35
سلام من جدید عضو این سایت شده ام
از طریق سرچ گوگل خواستم به چت های گذشته یاهو مسینجر دسترسی داشته باشم و یکی از موردهایی که سرچ مرا راهنمایی کرد این سایت بود که فقط برای اعضای گروه امکان دانلود نرم افزار مربوطه را داشت اگر امکان داره در این مورد من را راهنمایی کنید . با تشکر از شما

مسعود1368
23-07-2014, 05:25
حدود دو هفتس که یاهو مسنجر من باز نمیشه.چند تا کار هم انجام دادم بازم باز نشد.از مکتوب میتونم وارد بشم ولی از مسنجر نه.چکار باید بکنم که درست بشه؟

mtchabok
24-07-2014, 02:05
حدود دو هفتس که یاهو مسنجر من باز نمیشه.چند تا کار هم انجام دادم بازم باز نشد.از مکتوب میتونم وارد بشم ولی از مسنجر نه.چکار باید بکنم که درست بشه؟

سلام
یعنی بعد از کلیک روی یاهو مسنجر ، نرم افزارش اجرا نمیشه؟ یا به اکانتتون وصل نمیشه ؟
در تاسک منجر ویندوز دنبال YahooMessenger.exe بگردین. اگه پیداش کردین End Task کنین . دوباره اجرا کنین یاهو مسنجرتونو .

اگه همچنان مشکل پابرجاست ، شاید آنتی ویروستون اجازه اجرا شدن این برنامه رو نمیده . آنتی ویروس چی دارین؟

اگر که به اکانتتون وصل نمیشه ، آیا بلافاصله بعد از Sign In پیغام خطایی میده ؟ چ خطایی ؟
فایروالتونو چک کنین که یاهو مسنجر رو بلوک نکرده باشه .

موفق باشین

مسعود1368
24-07-2014, 09:11
سلام
یعنی بعد از کلیک روی یاهو مسنجر ، نرم افزارش اجرا نمیشه؟ یا به اکانتتون وصل نمیشه ؟
در تاسک منجر ویندوز دنبال YahooMessenger.exe بگردین. اگه پیداش کردین End Task کنین . دوباره اجرا کنین یاهو مسنجرتونو .

اگه همچنان مشکل پابرجاست ، شاید آنتی ویروستون اجازه اجرا شدن این برنامه رو نمیده . آنتی ویروس چی دارین؟

اگر که به اکانتتون وصل نمیشه ، آیا بلافاصله بعد از Sign In پیغام خطایی میده ؟ چ خطایی ؟
فایروالتونو چک کنین که یاهو مسنجر رو بلوک نکرده باشه .

موفق باشین

اجرا میشه ولی وصل نمیشه.خطا میده ولی نه بلافاصله.این خطا رو میده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mtchabok
24-07-2014, 12:48
اجرا میشه ولی وصل نمیشه.خطا میده ولی نه بلافاصله.این خطا رو میده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتید که اکانتتون مشکلی نداره ، یعنی به راحتی وارد ایمیلتون میشید ؟ سوالهای امنیتی چیزی نمیپرسه ؟ یا تغییر رمز براتون نیومده ؟

با اینحال چندتا مورد میتونه باشه مشکلتون :
- یکی خود یاهو مسنجر مشکل داره ( که بهتره مجدد نصب بشه )
- یا اینکه اینترنت مشکل داره ( بهتره با وی پی ان و ... تست کنین ببینین که درست میشه یا نه )
- سوم اینکه سعی کنین یاهو مسنجر رو به فایروال به عنوان برنامه مورد اعتماد معرفی کنین .

بغیر از این موارد فکر نکنم مشکل دیگه ای باشه .

اتفاقا خودم دیشب این پیغامو دریافت کردم که مشکل از سرعت نتم بود ( اگه نویز بالایی داشته باشین مث بنده ، برخی از برنامه ها به اینصورت مشکل پیدا میکنن چون درخواستهاشون وسط راه گم میشه ، مثل اداره هامون :n08: ) . بعد با رفع مشکل به راحتی آنلاین شدم .

مسعود1368
24-07-2014, 12:56
چرا قبلا چند بار یه چیزی میومد یادم نیست چی بود ولی یه همچین چیزی بود که من رد میکردم(توی مکتوب فقط).الان هم وقتی میخوام با مکتوب وارد بشم اول مینویسه اشتباهه ولی بعد وارد میشه!

mtchabok
24-07-2014, 13:18
چرا قبلا چند بار یه چیزی میومد یادم نیست چی بود ولی یه همچین چیزی بود که من رد میکردم(توی مکتوب فقط).الان هم وقتی میخوام با مکتوب وارد بشم اول مینویسه اشتباهه ولی بعد وارد میشه!

یه بار اگه میشه رمزتو عوض کن ، بعد تست کن ببین درست میشه یا نه .

مسعود1368
25-07-2014, 17:43
عوض کردم جواب نمیده

arazboy
25-07-2014, 18:23
گفتید که اکانتتون مشکلی نداره ، یعنی به راحتی وارد ایمیلتون میشید ؟ سوالهای امنیتی چیزی نمیپرسه ؟ یا تغییر رمز براتون نیومده ؟

با اینحال چندتا مورد میتونه باشه مشکلتون :
- یکی خود یاهو مسنجر مشکل داره ( که بهتره مجدد نصب بشه )
- یا اینکه اینترنت مشکل داره ( بهتره با وی پی ان و ... تست کنین ببینین که درست میشه یا نه )
- سوم اینکه سعی کنین یاهو مسنجر رو به فایروال به عنوان برنامه مورد اعتماد معرفی کنین .

بغیر از این موارد فکر نکنم مشکل دیگه ای باشه .

اتفاقا خودم دیشب این پیغامو دریافت کردم که مشکل از سرعت نتم بود ( اگه نویز بالایی داشته باشین مث بنده ، برخی از برنامه ها به اینصورت مشکل پیدا میکنن چون درخواستهاشون وسط راه گم میشه ، مثل اداره هامون :n08: ) . بعد با رفع مشکل به راحتی آنلاین شدم .

من هم چنین مشکلی دارم ولی فایروال چند بار دست زدم ولی سری بعد اشتباهی زدم و دیگر هم باز نمی کنه با وی پی ان هم تست شده آنتی ویروس هم غیر فعال اش کردم ولی جواب نداده

Behrang_sh
14-08-2014, 18:12
درود
دو هفته میشه مسنجرم باز نمیشه!
با وی پی و ......... امتحان کردم نشد!
به ایمیلم میتونم از طریق خود سایت وصل شم اما از طریق مسنجر نمیشه!
به نظرتون مشکل از کجاست؟

mtchabok
15-08-2014, 11:32
درود
دو هفته میشه مسنجرم باز نمیشه!
با وی پی و ......... امتحان کردم نشد!
به ایمیلم میتونم از طریق خود سایت وصل شم اما از طریق مسنجر نمیشه!
به نظرتون مشکل از کجاست؟

سلام دوست عزیز
رمز ایمیلتون رو درست وارد میکنید ؟
در هنگام ورود به ایمیلتون مدام ازتون نمیخواد که رمزتونو تغییر بدید ؟
+
یاهو مسنجرتون رو تست کنید ببینید اصلا دسترسی به اینترنت داره یا نه ؟( یعنی پس از اینکه یوزرنیم و پسورد وارد میکنید بلافاصله ارور داده میشه یا نه ) چه اروری میده؟

Behrang_sh
15-08-2014, 12:57
سلام دوست عزیز
رمز ایمیلتون رو درست وارد میکنید ؟
در هنگام ورود به ایمیلتون مدام ازتون نمیخواد که رمزتونو تغییر بدید ؟
+
یاهو مسنجرتون رو تست کنید ببینید اصلا دسترسی به اینترنت داره یا نه ؟( یعنی پس از اینکه یوزرنیم و پسورد وارد میکنید بلافاصله ارور داده میشه یا نه ) چه اروری میده؟

ممنون
پسوردم رو عوض کردم درست شد:n16:

ye adam
16-08-2014, 23:56
سلام

من یک سوال دارم

آیا ویدئو کال مثل چت جایی سیو میشه؟:n13:

aseman1985
17-08-2014, 00:45
با سلام
ایا این امکان هست که Conversation History به شکل خود به خودی در یه جای کامپیوتر سیو بشه؟؟؟
اخه من داشتم Conversation History رو مرور میکردم که یه دفعه یه حالتی مثه اینکه اون صفحه رفرش بشه یه همچین حالتی شد و صفحه یه پرشی داشت و رنگ toolbar هم تغییر کرد و همینطور که خوندن هیستوری رو ادامه دادم دوباره همون حالت رفرش تکرار شد ورنگ نوار بالا و پایین به همون رنگ سابق برگشت
حالا نگرانم که یه وقت این هیستوری من که داشتم میخوندمش جایی ذخیره نشده باشه !!!
ممنون میشم اگه اطلاعی دارین کمک کنین و بگین چرا اینطوری شد

mtchabok
17-08-2014, 09:15
سلام دوستان

سلام

من یک سوال دارم

آیا ویدئو کال مثل چت جایی سیو میشه؟:n13:
خیر دوست عزیز ، ویدئو کال در جایی ذخیره نمیشه .

با سلام
ایا این امکان هست که Conversation History به شکل خود به خودی در یه جای کامپیوتر سیو بشه؟؟؟
اخه من داشتم Conversation History رو مرور میکردم که یه دفعه یه حالتی مثه اینکه اون صفحه رفرش بشه یه همچین حالتی شد و صفحه یه پرشی داشت و رنگ toolbar هم تغییر کرد و همینطور که خوندن هیستوری رو ادامه دادم دوباره همون حالت رفرش تکرار شد ورنگ نوار بالا و پایین به همون رنگ سابق برگشت
حالا نگرانم که یه وقت این هیستوری من که داشتم میخوندمش جایی ذخیره نشده باشه !!!
ممنون میشم اگه اطلاعی دارین کمک کنین و بگین چرا اینطوری شد
در نسخه آخر یاهو مسنجر ندیدم که پیغام ذخیره بشه روی سیستم .
ولی ورژن های قبلی در آدرسهای زیر میتونستید به طور جداگانه آرشیو چت هر کاربر رو ببینید ( البته تاریخچه به طور کامل روی سیستم ، ذخیره نمیشه ) .
ویستا ، 7 و 8

ویندوزهای قبل ویستا

aseman1985
17-08-2014, 18:40
ممنون
اما مبخوام بدونم که این امکان هست (با توجه به حالتی که گفتم یه لحظه صفحه هیستوری رفرش شد و رنگ نوارها عوض شد و دوباره رفرش شد و به حالت قبل برگشت )که احیانا یه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری مثلا تو کامپیوتر باعث بشه که این هیستوری که داشتم میخوندم یه جا سیو شده باشه و من ندونم و کس دیگه بتونه بخونه!!!(نسخه اخر یاهو نصب هست و ویندوز 7 هست)
مرسی

mtchabok
17-08-2014, 22:14
ممنون
اما مبخوام بدونم که این امکان هست (با توجه به حالتی که گفتم یه لحظه صفحه هیستوری رفرش شد و رنگ نوارها عوض شد و دوباره رفرش شد و به حالت قبل برگشت )که احیانا یه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری مثلا تو کامپیوتر باعث بشه که این هیستوری که داشتم میخوندم یه جا سیو شده باشه و من ندونم و کس دیگه بتونه بخونه!!!(نسخه اخر یاهو نصب هست و ویندوز 7 هست)
مرسی

تا اونجایی که میدونم ، خیر دوست عزیز.

mohammad2014matin
26-08-2014, 00:29
سلام دوستان.من میخواستم بدونم راهی هست که بشه از طریق اون پسورد یاهو مسنجر دسترسی پیدا بکنی(من پسوردم یاهو رو فراموش کردم ولی این پسورد توی یاهو مسنجر سیو هست ولی قابل دیدن نیست)تا الان هم کلی نرم افزار تست کردم ولی هیچکدوم جواب ندادن)اگر بتونید کمک کنید یک دنیا ممنونتون میشم.

mtchabok
30-08-2014, 11:27
سلام

سلام دوستان.من میخواستم بدونم راهی هست که بشه از طریق اون پسورد یاهو مسنجر دسترسی پیدا بکنی(من پسوردم یاهو رو فراموش کردم ولی این پسورد توی یاهو مسنجر سیو هست ولی قابل دیدن نیست)تا الان هم کلی نرم افزار تست کردم ولی هیچکدوم جواب ندادن)اگر بتونید کمک کنید یک دنیا ممنونتون میشم.
میتونیداز برنامه yahoo password decryptor استفاده کنین

Milad4171
05-09-2014, 22:05
مدتی هست واسه من و یکی دو تا از دوستام مسنجر دائماً هنگ میکنه
کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته ؟؟؟

B3HZ@D
06-09-2014, 13:01
بیشتر این دلایل هنگ کردن به رم شما برمیگرده . قبلتر که از آنتی ویروس نورتون استفاده میکردم بعضی مواقع باعث هنگ کردن یاهو میشد که با عوض کردن آنتی ویروس مشکل برطرف شد.

بهتره یاهو رو Uninstall کنین و همه رد پاهای اونو با نرم افزار هایی مثل Revo Uninstaller از رجیستری حذف کنین .

درایور گرافیک رو هم حذف کنین و نسخه آخرش رو دانلود و نصب کنین .

از نسخه های کامل یاهو مسنجر استفاده کنین .

از نرم افزارهایی مثل Tune up utilities استفاده کنین و فایل هایی که مورد نیاز نیست و در حافظه و مموری سیستم ذخیره شده رو حذف کنید و برنامه هایی که در Background سیستم در حال اجرا هستن رو غیر فعال کنین .

برای این کار میشه از Revo uninstaller یا Tune up استفاده کرد .

astatira
29-09-2014, 13:16
سلام دوستان من چند وقتی ایمیلم رو باز نکرده بودم حالا که میزنم میپرسه اسم شما چیه منم یادم نیست موقع ثبت نام چی نوشتم چطوری اینو درستش کنم؟
ممنون

amir0260
29-09-2014, 14:47
سلام دوستان من چند وقتی ایمیلم رو باز نکرده بودم حالا که میزنم میپرسه اسم شما چیه منم یادم نیست موقع ثبت نام چی نوشتم چطوری اینو درستش کنم؟
ممنون
فک نکنم کسی بتونه به شما کمکی بکنه در ضمن یه اشتباه کردید که موقع ثبت نام اسم خودتون رو نزدید...
نیگا کنید اون پایین صفحه دکمه واسه ادامه نداده؟
در ضمن راه های معتددی است. موقع ساخت ایمیل دیگه واسه فراموش کردن رمز زدید؟
اگه زدید برید به یاهو دات کام به بزنید روی فراموش کردن رمز قطعا رمز رو میفرسته بعد میتونید با رمز جدید لا گین شید دیگه این ارور رو فک نکنم بده
اگه ایمیل نزدید قطعا شماره گوشی تون رو که زدید؟
اگه شماره های بیگانه ( ناشناس) یا ( الکی) رو زدید دیگه واویلا میشه.
اگه نزدید میتونید از طریق اسمس رمز رو دریافت کنید و سپس با رمز جدید لاگین شید...
یا حق

mostafa_ja
29-09-2014, 16:46
سلام به دوستان گل
چند روز پیش ما یه اشتباهی کردیم از سا.فون استفاده کردیم بعد از اون دیگه نتونستم وارد مشنجرم بشم وقتی میخوام وارد شم این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارور رو میده
مسنجر رو هم یه بار پاک کردم دوباره نصب کردم و یه بار هم نسخه ی قدیمی ترشو نصب کردم بازم درست نشد
هم از توی کنترل پنل هم از خود مسنجر پرو.ک.سی سرور رو هم پاک کردم بازم نشد
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه
:n16:

Milad4171
30-09-2014, 16:59
سلام به دوستان گل
چند روز پیش ما یه اشتباهی کردیم از سا.فون استفاده کردیم بعد از اون دیگه نتونستم وارد مشنجرم بشم وقتی میخوام وارد شم این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارور رو میده
مسنجر رو هم یه بار پاک کردم دوباره نصب کردم و یه بار هم نسخه ی قدیمی ترشو نصب کردم بازم درست نشد
شما تنظیمات پر و کسی سرور در تنظیمات مرورگر پیشفرضتون هم بررسی کنید.
+
وارد بخش کانکشن قسمت تنظیمات مسنجر بشید و نوع ارتباطتون رو تغییر بدین !

amir0260
30-09-2014, 19:53
سلام به دوستان گل
با سیستم های دیگه هم تست کردین ولی حتما جواب مدیر انجمن یعنی میلاد جواب میده..:n02:

mostafa_ja
01-10-2014, 12:49
شما تنظیمات پر و کسی سرور در تنظیمات مرورگر پیشفرضتون هم بررسی کنید.
+
وارد بخش کانکشن قسمت تنظیمات مسنجر بشید و نوع ارتباطتون رو تغییر بدین !

با سیستم های دیگه هم تست کردین ولی حتما جواب مدیر انجمن یعنی میلاد جواب میده..:n02:

خیلی ممنون از راهنماییتون این کارا رو هم کرده بودم بازم نشد
اما با ف.ل شکن امتحان کردم باز شد

amir0260
01-10-2014, 13:50
خیلی ممنون از راهنماییتون این کارا رو هم کرده بودم بازم نشد
اما با ف.ل شکن امتحان کردم باز شد
شما الان میتونید تو سایت یاهو دات کام لاگین بشید؟:n13:

astatira
01-10-2014, 15:49
اساتید من الان باز Idام باز میشه ولی وقتی ایمیل رو میزنم باز دوباره یوزر پسورد میخواد که میزنم همون سواله اسم شما چیه رو میپرسه،عجب فیلمی گیر کردیم اساتید حضرات عظام یک حرکتی نیمشه پیدا کرد برای این مشکل؟
با سپاس

mostafa_ja
02-10-2014, 14:28
شما الان میتونید تو سایت یاهو دات کام لاگین بشید؟:n13:
اره من توی سایتش راحت وارد میشم
مشکل از از پ.ر.و.ک.س.ی. و ... اینجور چیزاست فعلا که دارم با ف.ر شکن وارد مسنجر میشم و مشکلی هم نداره

ye adam
12-10-2014, 20:51
سلام دوستان

اقا من یکی از دوستانم یه مشکل داره و اینه که میخواد یاهو رو Sign In کنه

یوزر پس رو که میزنه یاهو یه مدتی رو Signing In میمونه و بعدم ارور میده

چیه مشکل؟ مطمئنه پسورد رو درست میزنه

mostafa_ja
13-10-2014, 10:41
سلام دوستان

اقا من یکی از دوستانم یه مشکل داره و اینه که میخواد یاهو رو Sign In کنه

یوزر پس رو که میزنه یاهو یه مدتی رو Signing In میمونه و بعدم ارور میده

چیه مشکل؟ مطمئنه پسورد رو درست میزنه
منم دقیقا همین مشکل شمارو داشتم این مشکل به پر.ک/سی شما ربط داره شما برای این که وارد شوید باید از قند ش/ک.ن استفاده کنید و بدون مشکل وارد شوید

ye adam
13-10-2014, 11:41
منم دقیقا همین مشکل شمارو داشتم این مشکل به پر.ک/سی شما ربط داره شما برای این که وارد شوید باید از قند ش/ک.ن استفاده کنید و بدون مشکل وارد شوید
نه از طریق Lan Settings توی اینترنت اکسپلورر اوکی شد

گذاشتمش رو No proxy حل شد

تنکس :n11:

Memonex
15-10-2014, 15:30
دوستان برنامه Fake Idle Status رو دارید؟ من هرچی سرچ کردم پیدا نکردم اصلا همچین چیزی هست که بصورت فیک بشه استاتوس یاهو رو به Idle تغییر داد؟

leo.unique
27-10-2014, 20:02
Yahoo_Messenger: For your safety, we have temporarily disabled some features of Yahoo! Messenger. Please sign in to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] from a desktop computer, tablet, or smartphone and sign in again to Messenger to restore full access.
:n13:

mohsenmas
07-11-2014, 10:16
سلام
چند وقت هست وقتی با یاهو مسنجر آنلاین هستم ایمیل های دریافتی رو دیگه نشون نمیده،
قبلا ایمیل جدید که می اومد در یک پنجره جدید پیغام میداد متوجه میشدم، مشکل از چی هست؟
همینطور وقتی با یاهو مسنجر انلاین میشدم تعداد ایمیل های جدید دریافتی رو نشون میداد، اما الان دیگه نشون نمیده.

mmd_pc2000
07-11-2014, 14:03
سلام دوستان ایدی من یک ایدی قدیمیه ، من با یاهو مسنجر می تونم واردشم اما با یاهو نه
چون ایمیل پشتیبانم یک ایمیل الکی و کد رو به اون ایمیل می خواد بفرست و شماره موبایلم نداده بودم حالا باید چکار کنم

Golbarg01
13-11-2014, 00:24
سلام
اون شماره موبایلی که موقع ساختن آیدی وارد می کنیم کجا ذخیره میشه؟
تو تنظیمات یاهو کجا باید بریم اون شماره رو ببینیم یا حذف و ویرایشش کنیم؟
امکانش هست؟
اصلا من وقتی شماره دادم برام اس ام اس نیومد چرا؟ بدون وریفای از طریق شماره آیدی ساخته شد
شماره گرفتن فرمالیتست؟ می تونیم شماره بی رابط هم بدیم؟

B3HZ@D
13-11-2014, 11:13
سلام
اون شماره موبایلی که موقع ساختن آیدی وارد می کنیم کجا ذخیره میشه؟
تو تنظیمات یاهو کجا باید بریم اون شماره رو ببینیم یا حذف و ویرایشش کنیم؟
امکانش هست؟
اصلا من وقتی شماره دادم برام اس ام اس نیومد چرا؟ بدون وریفای از طریق شماره آیدی ساخته شد
شماره گرفتن فرمالیتست؟ می تونیم شماره بی رابط هم بدیم؟

وارد Mailbox بشین و از سمت راست بالای صفحه بر روی کلید تنظیمات کلیک کنید .

در منوی نمایش داده شد Account Info رو انتخاب کنید . به احتمال زیاد یک بار دیگه از شما میخواد که رمز عبور رو وارد کنید . بعد از انجام این کار شما رو به صفحه مورد نظر انتقال میده .

در این صفحه در قسمت Contact information بر روی Choose how Yahoo contacts you کلیک کنید . مانند تصویر زیر :

شما به یک صفحه جدید منتقل میشین که در قسمت Phone Numbers باید بر روی Add another کلیک کنید .

شماره جدید رو وارد کرده و سپس بر روی Save کلیک کنید .

یاهو برای شماره موبایل شما یک کد امنیتی اعتبار سنجی ارسال میکنه که باید اون رو در کادر نمایش داده شده وارد کنید و بر روی Verify کلیک کنید .

در آخر شماره موبایل قدیمی رو حذف کنید و بر روی Save کلیک کنید .

شماره موبایل جدید شما با موفقیت ثبت شد .

SuperSt@r
13-11-2014, 15:55
سلام دوستان

من مدتیه وقتی یاهومسنجر انلاین ک هستم وقتی برام ایمیل میاد دیگه علامتی نمیده گوشه ویندوز ، قبلا اینطور بود اگه میل میومد وقتی با مسنجر آن میبودیم ی آلارم میداد ک ایمیل اومده
الان بخوام دوباره همونطور بشه چیکار باید بکنم؟

B3HZ@D
13-11-2014, 16:18
سلام دوستان

من مدتیه وقتی یاهومسنجر انلاین ک هستم وقتی برام ایمیل میاد دیگه علامتی نمیده گوشه ویندوز ، قبلا اینطور بود اگه میل میومد وقتی با مسنجر آن میبودیم ی آلارم میداد ک ایمیل اومده
الان بخوام دوباره همونطور بشه چیکار باید بکنم؟

Yahoo Mail alerts not available in Messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر اشتباه نکنم این قابلیت دیگه حذف شده و قابل دسترسی نیست . ولی میتونین روش زیر رو بررسی کنید . اما اگر جوابگو نبود بدونین که این قابلیت حذف شده .

وارد نرم افزار یاهو مسنجر بشین .
از منوی Messenger گزینه Preferences رو انتخاب کنید .

در پنجره باز شده در Category در سمت چپ پنجره چندین گزینه وجود داره که شما باید Alerts & Sounds رو انتخاب کنید .

در صفحه نمایان شده در قسمت Alert me when شما باید به دنبال گزینه ای به نام I receive a message in Yahoo Mail بگردین و اون رو انتخاب کنید که لیستی از موارد مختلف رو در پایین و در قسمت Alert me by برای شما نمایش میده .

در قسمت Alert me by میتونین گزینه مد نظرتون رو برای زمانی که ایمیل جدیدی برای شما ارسال میشه رو انتخاب کنید . فقط بهتره در صورت انتخاب گزینه مورد نظر بقیه موارد رو غیر فعال کنین .

بهترین گزینه به نظر من اینه که Showing an icon in the system tray رو انتخاب کنید .

SuperSt@r
13-11-2014, 16:29
Yahoo Mail alerts not available in Messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر اشتباه نکنم این قابلیت دیگه حذف شده و قابل دسترسی نیست . ولی میتونین روش زیر رو بررسی کنید . اما اگر جوابگو نبود بدونین که این قابلیت حذف شده .

وارد نرم افزار یاهو مسنجر بشین .
از منوی Messenger گزینه Preferences رو انتخاب کنید .

در پنجره باز شده در Category در سمت چپ پنجره چندین گزینه وجود داره که شما باید Alerts & Sounds رو انتخاب کنید .

در صفحه نمایان شده در قسمت Alert me when شما باید به دنبال گزینه ای به نام I receive a message in Yahoo Mail بگردین و اون رو انتخاب کنید که لیستی از موارد مختلف رو در پایین و در قسمت Alert me by برای شما نمایش میده .

در قسمت Alert me by میتونین گزینه مد نظرتون رو برای زمانی که ایمیل جدیدی برای شما ارسال میشه رو انتخاب کنید . فقط بهتره در صورت انتخاب گزینه مورد نظر بقیه موارد رو غیر فعال کنین .

بهترین گزینه به نظر من اینه که Showing an icon in the system tray رو انتخاب کنید .

ممنون از توضیح کاملتون

اون گزینه تیک داشت در واقع از 4 گزینه موجود فقط اولیش تیک نداشت ک اونم تیکشو زدم یعنی گزینه Displayin a dialog box حالا نمیدونم فرقی خواهد کرد یا ن!!!

Golbarg01
13-11-2014, 18:19
وارد Mailbox بشین و از سمت راست بالای صفحه بر روی کلید تنظیمات کلیک کنید .

در منوی نمایش داده شد Account Info رو انتخاب کنید . به احتمال زیاد یک بار دیگه از شما میخواد که رمز عبور رو وارد کنید . بعد از انجام این کار شما رو به صفحه مورد نظر انتقال میده .

در این صفحه در قسمت Contact information بر روی Choose how Yahoo contacts you کلیک کنید . مانند تصویر زیر :

شما به یک صفحه جدید منتقل میشین که در قسمت Phone Numbers باید بر روی Add another کلیک کنید .

شماره جدید رو وارد کرده و سپس بر روی Save کلیک کنید .

یاهو برای شماره موبایل شما یک کد امنیتی اعتبار سنجی ارسال میکنه که باید اون رو در کادر نمایش داده شده وارد کنید و بر روی Verify کلیک کنید .

در آخر شماره موبایل قدیمی رو حذف کنید و بر روی Save کلیک کنید .

شماره موبایل جدید شما با موفقیت ثبت شد .

ممنون از توضیحات
رفتم تو اون قسمت شماره تلفن رو کلا حذف کردم و شماره جدیدی هم وارد نکردم
امکان حذف کاملش هم بود.

arazboy
21-11-2014, 18:25
سلام یه مدتی بود که هم کامپیوتر وهم با تبلت با هم وارد می شدم که دیگه الان نمیشه
چی کار ککنم که درست شه
ممنون

adabi01
10-01-2015, 12:31
سلام خدا قوت.
من ياهو مسنجر ورژن 11.5.0.228 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نصبيدم اما گزينه هاي زير منوي messenger گزينه chat room نيس ! چيكار كنم و ازكجا بيارمش؟

adabi01
10-01-2015, 12:34
سلام و خدا قوت. دوستان من ورژ 11 ياهو مسنجرو نصبيدم اما تو زير منوي مسنجر گزينه chat room اصلا نيستش .
ميشه بگين چيكار باس بكنم؟
ممنون

boose_bar_khoda
26-01-2015, 12:33
سلام دوستان
چند روزه مسنجر باز نمیشه و پیام
we cant sign....... میده پاکشم کردم نصب کردم فایده نداره ولی از طریق ایمیل وارد مسنجر میشه

jafariking
03-02-2015, 01:37
سلام.

کمک کنید خواهش میکنم.

ID یاهوی من قفل شده و منم جواب سوال امنیتی رو فراموش کردم.اگه کسی بطور کامل و تمام جملات انگلیس که باید به یاهو فرستاد رو بلده کمک کنه لطفا...:n28:

NEED FOR PC
03-02-2015, 16:56
آقا این نسخه موبایلش چرا شکلکا متحرک نیست؟:n37:

bahman72313
14-02-2015, 17:58
سلام دوستان مشکل خیلی بد برام پیش اومده به این صورت که یاهو مسنجر به هنگام آمدن ایمیل جدید به من هشدار نمی ده؟؟؟؟!!!!
روش پایین رو هم اجرا کردم ولی نشد که نشد؟؟؟؟!!!! چند بار هم حذف و دوباره نصب کردم اما نشد. نسخه های مختلفی رو هم امتحان کردم.
در نرم افرار یاهو مسنجر وارد این قسمت شوید:
Messenger > Preferences > Yahoo Messenger Preferences

در کادر Category در سمت چپ، روی Alerts & Sounds کلیک کنید.
اکنون در سمت راست و در قسمت Alert me when گزینه I receive a message in Yahoo Mail را انتخاب کنید.

.giti
25-03-2015, 18:31
سلام
منم این مشکل شمارو دارم

prince7
25-06-2015, 00:32
سلام. میشه راهنماییم کنید چطوری می تونم تو یاهو مسنجر،برای دوستام،record voice بذارم؟

OMiD.1080p
12-07-2015, 15:00
سلام دوستان مشکل خیلی بد برام پیش اومده به این صورت که یاهو مسنجر به هنگام آمدن ایمیل جدید به من هشدار نمی ده؟؟؟؟!!!!
روش پایین رو هم اجرا کردم ولی نشد که نشد؟؟؟؟!!!! چند بار هم حذف و دوباره نصب کردم اما نشد. نسخه های مختلفی رو هم امتحان کردم.
در نرم افرار یاهو مسنجر وارد این قسمت شوید:
Messenger > Preferences > Yahoo Messenger Preferences

در کادر Category در سمت چپ، روی Alerts & Sounds کلیک کنید.
اکنون در سمت راست و در قسمت Alert me when گزینه I receive a message in Yahoo Mail را انتخاب کنید.

دقیقا همین مشکل رو منم دارم

OMiD.1080p
12-07-2015, 16:05
Yahoo Mail alerts not available in Messenger Unfortunately, notifications for new Yahoo Mail will no longer appear in Messenger. We're reprioritizing our Messenger feature set so we can focus on our core strengths and new innovations.
You can continue to be up to date on your mail by logging into Yahoo Mail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

hamid1002
05-08-2015, 17:18
سلام دوستان
من شماره امو میدم برای یاهو برام اس ام اس نمیاد چند مرتبه هم امتحان کردم هر چقدر صبر میکنم اس ام اسی از طرف یاهو نمیاد
چندی قبل یکی از دوستان چند تا سایت معرفی کردن که میشد باهاشون بصورت مجازی اس ام اس دریافت کرد کسی اون سایتها رو میتونه معرفی کنه
با تشکر

m.beh
06-08-2015, 22:11
سلام دوستان
من شماره امو میدم برای یاهو برام اس ام اس نمیاد چند مرتبه هم امتحان کردم هر چقدر صبر میکنم اس ام اسی از طرف یاهو نمیاد
چندی قبل یکی از دوستان چند تا سایت معرفی کردن که میشد باهاشون بصورت مجازی اس ام اس دریافت کرد کسی اون سایتها رو میتونه معرفی کنه
با تشکر

توی گوگل سرچ کنید
sms free online receive
یا هر ترکیبی از این 4 تا کلمه سایت های مختلفی می آد مثلا:
اما توجه داشته باشید اینکه اگر این ها رو به عنوان شماره خودتون دادید حتما بعد از استفاده شمارتونو تو اکانتتون تغییر بدید
در ضمن یاهو فکر کنم لازم نداره حتما اس ام اس بفرسته اگر می خواید اکانت باز کنید همین که شماره معتبر باشه کافیه می تونی ار آپشن اس ام اسش صرف نظر کنید

- - - Updated - - -

سلام دوستان
با تشکر

توی گوگل سرچ کنید
sms free online receive
یا هر ترکیبی از این 4 تا کلمه سایت های مختلفی می آد مثلا:
اما توجه داشته باشید اینکه اگر این ها رو به عنوان شماره خودتون دادید حتما بعد از استفاده شمارتونو تو اکانتتون تغییر بدید
در ضمن یاهو فکر کنم لازم نداره حتما اس ام اس بفرسته اگر می خواید اکانت باز کنید همین که شماره معتبر باشه کافیه می تونی ار آپشن اس ام اسش صرف نظر کنید

hermione
27-08-2015, 11:56
سلام دوستان.
من یه مشکل کلافه کننده با یاهو مسنجر دارم اینکه مرتب این نشان چشمک زن موقع تایپ (Blinking curser) از صفحه چت میپره روی صفحه اصلی یاهو مسنجر و خیلی رو اعصابه.
راه حلش چیه ؟
من پاک کردم و دوباره هم نصب کردم همین مشکل هست.
امیدوارم خوب توضیح داده باشم.

Iloveu-ALL
28-08-2015, 23:20
آقا بازم کسی یاهو میره خیلی خلوته :n03:
قبلا یادش بخیره با گوشی جاوا هم میرفتیم یاهو

Alcatel.
05-09-2015, 01:31
سلام دوستان :n16:
قبلا با ویندوز ایکس پی کار میکردم با همین ورژن یاهو مشکلی نبود و کانکت میشد ولی همین ورژن و چنتا ورژن دیگه تست کردم رو ویندوز هفت بالا نمیاد نمیدونم مشکل از کجاس . اخرین فلش پلیر هم نصب کردم چون قبلا بالای کادری که ایدی رو توش مینوشتم لوگوی یاهو در حال خواب بود بعد که کانکت رو میزدی بیدار میشد اما اون لوگوی یاهو واسه من تو ویندوز هفت نیست !!! عکساشو براتون اپلود کردم . لطفا کمک کنید بدجوری به یاهو نیاز دارم. :n03:
انتی ویروس و فایروال رو هم غیر فعال کردم جواب نداد.
اینم ورژن یاهوم
0228_1150

behnamy01
05-09-2015, 09:53
قبلا با ویندوز ایکس پی کار میکردم با همین ورژن یاهو مشکلی نبود و کانکت میشد ولی همین ورژن و چنتا ورژن دیگه تست کردم رو ویندوز هفت بالا نمیاد نمیدونم مشکل از کجاس . اخرین فلش پلیر هم نصب کردم چون قبلا بالای کادری که ایدی رو توش مینوشتم لوگوی یاهو در حال خواب بود بعد که کانکت رو میزدی بیدار میشد اما اون لوگوی یاهو واسه من تو ویندوز هفت نیست !!! عکساشو براتون اپلود کردم . لطفا کمک کنید بدجوری به یاهو نیاز دارم. :n03:
اینم ورژن یاهوم
0228_1150

میتونید با بعضی مسنجر های دیگه با همین اکانت یاهوتون لاگین کنید، مسنجرهایی مثل trillian و ... اسمشون رو سرچ کنید پیدا میشن.

Alcatel.
05-09-2015, 21:41
سلام ممنون دوست عزیز اما اون برنامه trillian رو هم نصب کردم اما نمیشه اکانت ساخت. با قندشکن هم نشد.
ارور : am error occured during registration
error during submission

اگه اکانت ساختنش مراحل خاصی داره لطفا توضیح بده. و اون برنامه های دیگه که میشه با اکانت یاهو لاگین شد رو بم بگو . منکه هرچی سرچیدم جز همین trillian چیزه دیگه ای پیدا نکردم
مرسی :n40:

behnamy01
05-09-2015, 22:13
سلام ممنون دوست عزیز اما اون برنامه trillian رو هم نصب کردم اما نمیشه اکانت ساخت. با قندشکن هم نشد.
ارور : am error occured during registration
error during submission

اگه اکانت ساختنش مراحل خاصی داره لطفا توضیح بده. و اون برنامه های دیگه که میشه با اکانت یاهو لاگین شد رو بم بگو . منکه هرچی سرچیدم جز همین trillian چیزه دیگه ای پیدا نکردم
مرسی :n40:

من خیلی وقته از trillian استفاده نکردم، الان حفظ نیستم گزینه هاشو که براتون توضیح بدم. فقط میدونم نباید شما ثبت نام کنید که! شما همون آیدی قبلی یاهوتون رو توی محیط نرم افزار یوزر پسوردش رو میزنید و لاگین میشید و شبیه یاهو مسنجره.

اون ارروری هم که در یاهو مسنجر میگرفتید مشکلتون در سمت یاهو بود، توی مرحله رسیدن پکت به IP یاهو کارتون FAIL میشد!

Alcatel.
07-09-2015, 02:40
من خیلی وقته از trillian استفاده نکردم، الان حفظ نیستم گزینه هاشو که براتون توضیح بدم. فقط میدونم نباید شما ثبت نام کنید که! شما همون آیدی قبلی یاهوتون رو توی محیط نرم افزار یوزر پسوردش رو میزنید و لاگین میشید و شبیه یاهو مسنجره.

اون ارروری هم که در یاهو مسنجر میگرفتید مشکلتون در سمت یاهو بود، توی مرحله رسیدن پکت به IP یاهو کارتون FAIL میشد!
با ایدی یاهو هم یوزر پسوردشو میزنم فقط یه صفحه کوچیک با علامت تعجب باز میشه و دیگر هیچ و این اررور رو میده
error while connecting. please check your account name and connection/ then try again.

نمیدونم والا دیگه باس چیکار کرد.

m.beh
11-09-2015, 09:38
اینم ورژن یاهوم
0228_1150

شما پروکسیتونو چک کردین؟ همون طور که در شکل 2 گذاشته مراحل رو طی کردید؟

- - - Updated - - -

اینم ورژن یاهوم
0228_1150

- - - Updated - - -

اینم ورژن یاهوم
0228_1150

Iloveu-ALL
26-08-2016, 15:35
بدون شرح

چه خاطراتی! ...
دوست های قدیمی یاهو رو توی نسخه جدید هم داریم؟

Badform
26-08-2016, 15:42
خیر . خدایش بیامرزد

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

FOURTH RETURN
23-12-2016, 21:16
یاهو مسنجر ورژن جدیدش چه الکی شده هیچی نداره برنامش مثل یاهومسنجر صحفه وبه دقیقا:n21::n21::n04:

1a2a6s
21-01-2017, 03:31
سلام دوستان من حدود شاید 12 سال پیش یمیل یاهو ساختم و چند سال پیش هم یه ایمیل دیگه و تا جایی که یادم میاد هر دو رو بایک شماره ساختم . حالا رمز ایمیل اولی رو یادم رفته و وقتی شماره بازیابی میدم ایمل دومم رو میاره چکار کنم؟:n03:

Ghaioom
19-02-2017, 00:50
از تحت وب چطوری میشه ایمیل طرف رو فهمید ؟!

cartesiba
11-05-2017, 17:16
یاهو جدیدش حتی نمیشه فیلم ارسال کرد چرا اینطوریه

behnamcp
07-07-2017, 11:01
سلام
من چند سال پیش با کسی چت کردم اما حالا نمی تونم متن گفتگوها را در ایمیل پیدا کنم متن گفتگو کجا ذخیره میشه؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

روانپریش
14-07-2017, 11:49
اخرين نسخه ياهو العان چنده؟بعد مث قديم چت روم و گروه اينا داره؟

siava5h
14-07-2017, 12:23
اخرين نسخه ياهو العان چنده؟بعد مث قديم چت روم و گروه اينا داره؟

معلومه که خیلی وقته left 4 ever زدی به یاهو مسنجر :n31:
چی شد یهو یاد یاهو افتادی؟ اینهمه گروه تو تلگرام.... :n29:

MOHAMMAD2010
14-07-2017, 12:40
معلومه که خیلی وقته left 4 ever زدی به یاهو مسنجر :n31:
چی شد یهو یاد یاهو افتادی؟ اینهمه گروه تو تلگرام.... :n29:

البته یه تفاوتی هست
اون زمان شما میتونستی به همه گروه های یاهو بری ولی در مورد گروه های تلگرام باید یکی حتما ادت کنه یا حالا لینکشو داشته باشی ولی یاهو همه گروه ها جلوت بود

siava5h
14-07-2017, 13:09
البته یه تفاوتی هست
اون زمان شما میتونستی به همه گروه های یاهو بری ولی در مورد گروه های تلگرام باید یکی حتما ادت کنه یا حالا لینکشو داشته باشی ولی یاهو همه گروه ها جلوت بود

آره ولی ایده خوبی نبود.
گروههای خصوصی و فامیلی فضاییه که خیلی ها دوست دارن تو گروههای اجتماعی باشن ولی با غریبه ها ارتباطی نداشته باشن.
ارتباطهای فامیلی در مسافتهای دور رو برقرار کرد و صمیمت بیشتری به اونها بخشید

برای پیدا کردن گروههای متعدد میتونی به کانالهای لینک یاب یا لینک گروه مراجعه کنی.

روانپریش
14-07-2017, 15:01
جواب سوال اصلي منو ندادين دوستان

Alijo0on
14-07-2017, 21:39
جواب سوال اصلي منو ندادين دوستان

یاهو سرویس مسنجرشو خیلی وقته غیرفعال و از رده خارج کرده ...
بنابر این اصلا نباید انتظار داشته باشید همون ورژن قدیمی ها هم لوگین شه ....

روانپریش
15-07-2017, 14:16
یاهو سرویس مسنجرشو خیلی وقته غیرفعال و از رده خارج کرده ...
بنابر این اصلا نباید انتظار داشته باشید همون ورژن قدیمی ها هم لوگین شه ....

پس اين تاپيك چطور هنوز فعاله؟

FOURTH RETURN
21-11-2017, 21:02
چه ربطی داشت

Milad4171
12-01-2018, 18:34
باتوجه به اتمام فعالیت پیام رسان یاهو مسنجر توسط خود تیم یاهو ، این تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد
:n40: